Inschrijvingen Openingswedstrijd baanseizoen 2016




Snr Naam Onderdelen Startgroep
663 Cédric Vos Msen - ACW `66 300m
300 meter
664 Daan van Loon JJB - ACW `66 110mH
Kogel
Speer
110 meter hordenSen, AB, m...ter kogelSen, AB,master speer
665 Jorrit Ivens JJC2 - ACW `66 600m
600 meter
666 Kim van Loon MJA - ACW `66 150m
300m
Ver
150 meter300 meterSen, AB, master ver
667 Lotje Birker MJC2 - ACW `66 150m
80mH
150 meter80H meisjes C
668 Tom van Loon JJC1 - ACW `66 600m
Speer
Ver
600 meterJunioren C m+j speerJunioren C m+j ver
669 Ziggy Birker MJB - ACW `66 150m
100mH
150 meter100 meter ...n (76 cm)
670 Zoë Reuv...amp Gille MJD1 - ACW `66 150m
600m
60mH
Ver
150 meter600 meter60 meter h...en (76cm)Meisjes ju...ren D ver
671 Anne de Jong MJD1 - Atledo 150m
600m
60mH
Kogel
Speer
Ver
150 meter600 meter60 meter h...en (76cm)Meisjes ju...n D kogelMeisjes ju...n D speerMeisjes ju...ren D ver
672 Anne ter Horst MJD2 - Atledo Kogel
Meisjes ju...n D kogel
673 Enola Redering MJC1 - Atledo 600m
Kogel
Speer
Ver
600 meterJunioren C j+m kogelJunioren C m+j speerJunioren C m+j ver
674 Frank Pols Mmas - Atledo 150m
300m
Kogel
Speer
150 meter300 meterSen, AB, m...ter kogelSen, AB,master speer
675 Frits van der Velden Mmas - Atledo 150m
300m
1500m
Kogel
Speer
Hoog
150 meter300 meter1500 meterSen, AB, m...ter kogelSen, AB,master speerHoogspringen
676 Gerdjan KIpping Mmas - Atledo 150m
300m
150 meter300 meter
677 Glenn Pols JJA - Atledo 150m
300m
110mH
Kogel
150 meter300 meter110 meter hordenSen, AB, m...ter kogel
678 Phill Pols JJC2 - Atledo 150m
100mH
Kogel
Speer
Ver
150 meter100 meter ...en (84cm)Junioren C j+m kogelJunioren C m+j speerJunioren C m+j ver
679 Wouter Stokkermans Msen - Atledo 1500m
1500 meter
680 Alain Bettonviel Msen - AV Attila Polshoog
Polsstokhoogspringen
681 Alida Pinas MJC1 - AV Attila 150m
80mH
Kogel
Speer
150 meter80H meisjes CJunioren C j+m kogelJunioren C m+j speer
682 André Faesen Msen - AV Attila 300m
Polshoog
300 meterPolsstokhoogspringen
683 Anne Hoeke MJB - AV Attila 150m
100mH
Hoog
Ver
150 meter100 meter ...n (76 cm)HoogspringenSen, AB, master ver
684 Barbara Karremans MJD1 - AV Attila 60mH
Ver
60 meter h...en (76cm)Meisjes ju...ren D ver
685 Bente Smagge MJB - AV Attila 300m
100mH
300 meter100 meter ...n (76 cm)
686 Burak Kaymakar JVBJ - AV Attila Meerkamp
G-team
687 Carlijn va...en Heuvel Vsen - AV Attila Kogel
Speer
Sen, AB, m...ter kogelSen, AB,master speer
688 Daan Verhoeven JJC1 - AV Attila 150m
100mH
Ver
150 meter100 meter ...en (84cm)Junioren C m+j ver
689 Daphne van...r Heijden MJC2 - AV Attila 150m
300m
Kogel
Ver
150 meter300 meterJunioren C j+m kogelJunioren C m+j ver
690 David van de Vorst JJD2 - AV Attila Kogel
Speer
Ver
Jongens ju...n D kogelJongens ju...n D speerJongens ju...ren D ver
691 David Joore MVBS - AV Attila Meerkamp
G-team
692 Dimitri Kruitwagen MVBS - AV Attila Meerkamp
G-team
693 Duc Hendriksen JJD2 - AV Attila 600m
1500m
80mH
Kogel
Speer
Ver
600 meter1500 meter80H jongen...unioren DJongens ju...n D kogelJongens ju...n D speerJongens ju...ren D ver
694 Elanor van...iltenburg Vsen - AV Attila Hoog
Hoogspringen
695 Emma Voets MJC1 - AV Attila 150m
Speer
150 meterJunioren C m+j speer
696 Eva Bastmeijer Vsen - AV Attila 300m
Ver
300 meterSen, AB, master ver
697 Fenne Severijns MJD2 - AV Attila 150m
600m
Ver
150 meter600 meterMeisjes ju...ren D ver
698 Finn de Graaf JJD2 - AV Attila Kogel
Speer
Ver
Jongens ju...n D kogelJongens ju...n D speerJongens ju...ren D ver
699 Finn Hultermans JJD2 - AV Attila 80mH
Kogel
Speer
Ver
80H jongen...unioren DJongens ju...n D kogelJongens ju...n D speerJongens ju...ren D ver
700 Floor Alessie MJD2 - AV Attila 60mH
Speer
60 meter h...en (76cm)Meisjes ju...n D speer
701 Floris Meeuwse JJB - AV Attila 110mH
Hoog
110 meter hordenHoogspringen
702 Gijs van Berkel JJC2 - AV Attila 150m
Ver
150 meterJunioren C m+j ver
703 Glenn van Hamond Msen - AV Attila 150m
Ver
150 meterSen, AB, master ver
704 Guus van Iersel JJA - AV Attila 1500m
Polshoog
1500 meterPolsstokhoogspringen
705 Hanna van Baast MJD1 - AV Attila 150m
60mH
Kogel
Speer
Ver
150 meter60 meter h...en (76cm)Meisjes ju...n D kogelMeisjes ju...n D speerMeisjes ju...ren D ver
706 Ivy Diks JJC1 - AV Attila 300m
Polshoog
300 meterPolsstokhoogspringen
707 Jaïr Lubbers JJD2 - AV Attila 300m
Speer
Ver
300 meterJongens ju...n D speerJongens ju...ren D ver
708 Janna Bergink MJD1 - AV Attila 150m
60mH
Kogel
Speer
Ver
150 meter60 meter h...en (76cm)Meisjes ju...n D kogelMeisjes ju...n D speerMeisjes ju...ren D ver
709 Janne van Holland MJD1 - AV Attila Kogel
Speer
Ver
Meisjes ju...n D kogelMeisjes ju...n D speerMeisjes ju...ren D ver
710 Jill van Gurp MJD1 - AV Attila Kogel
Speer
Ver
Meisjes ju...n D kogelMeisjes ju...n D speerMeisjes ju...ren D ver
711 Job Withaar JJC2 - AV Attila 600m
600 meter
712 Jolien Stuijk MJB - AV Attila 150m
100mH
Hoog
Ver
150 meter100 meter ...n (76 cm)HoogspringenSen, AB, master ver
713 Judi Becx Vsen - AV Attila 300m
1500m
Speer
300 meter1500 meterSen, AB,master speer
714 Jule Roelings MJC1 - AV Attila 150m
80mH
Ver
150 meter80H meisjes CJunioren C m+j ver
715 Jules Karremans JJD1 - AV Attila 80mH
Speer
Ver
80H jongen...unioren DJongens ju...n D speerJongens ju...ren D ver
716 Koen van Veen Msen - AV Attila Speer
Sen, AB,master speer
717 Lieke Oude Egberink Vsen - AV Attila 100mH
100 meter ...en (84cm)
718 Lieneke Bakker VVBS - AV Attila Meerkamp
G-team
719 Lonneke Westermann MJB - AV Attila 150m
100mH
Hoog
Ver
150 meter100 meter ...n (76 cm)HoogspringenSen, AB, master ver
720 Lotte de Graauw MJB - AV Attila 1500m
1500 meter
721 Marieke Verschure MJC1 - AV Attila 80mH
Speer
Ver
80H meisjes CJunioren C m+j speerJunioren C m+j ver
722 Martijn Kok Msen - AV Attila Polshoog
Polsstokhoogspringen
723 Maud Kemkes MJC2 - AV Attila 150m
80mH
Ver
150 meter80H meisjes CJunioren C m+j ver
724 Merthijn Roggeveen JJA - AV Attila 150m
300m
150 meter300 meter
725 Milan Watzeels JJD1 - AV Attila 600m
Kogel
Speer
Ver
600 meterJongens ju...n D kogelJongens ju...n D speerJongens ju...ren D ver
726 Noortje Aerts VVBS - AV Attila Meerkamp
G-team
727 Olivier Pessers JJD2 - AV Attila 300m
80mH
Ver
300 meter80H jongen...unioren DJongens ju...ren D ver
728 Philippe Scheepers Mmas - AV Attila 150m
300m
Ver
150 meter300 meterSen, AB, master ver
729 Pien Korstanje MJC2 - AV Attila 150m
Kogel
Speer
Ver
150 meterJunioren C j+m kogelJunioren C m+j speerJunioren C m+j ver
730 Rens Huijben Msen - AV Attila Hoog
Hoogspringen
731 Rob van den Heuvel MVBS - AV Attila Meerkamp
G-team
732 Robinson Stein MVBS - AV Attila Meerkamp
G-team
733 Samuel de Hoog JJC1 - AV Attila 150m
Kogel
Polshoog
150 meterJunioren C j+m kogelPolsstokhoogspringen
734 Sander Hage Msen - AV Attila 150m
Kogel
Ver
150 meterSen, AB, m...ter kogelSen, AB, master ver
735 Sanne Appels MJC2 - AV Attila Speer
Ver
Junioren C m+j speerJunioren C m+j ver
736 Stijn van den Broek JJB - AV Attila 150m
300m
Ver
150 meter300 meterSen, AB, master ver
737 Susan Bekkers MJB - AV Attila Speer
Ver
Sen, AB,master speerSen, AB, master ver
738 Susan Korevaar MJD1 - AV Attila 60mH
Kogel
Speer
Ver
60 meter h...en (76cm)Meisjes ju...n D kogelMeisjes ju...n D speerMeisjes ju...ren D ver
739 Tijn van Aalst JJD2 - AV Attila 600m
Speer
600 meterJongens ju...n D speer
740 Tim Verhoeven JJB - AV Attila 300m
110mH
Kogel
Polshoog
300 meter110 meter hordenSen, AB, m...ter kogelPolsstokhoogspringen
741 Vincent Staat JJA - AV Attila Hoog
Hoogspringen
742 Romy Dannenburg MJC1 - AV Atverni 150m
1500m
80mH
150 meter1500 meter80H meisjes C
743 Tom van Schijndel JJC1 - AVGM 1500m
Kogel
Speer
1500 meterJunioren C j+m kogelJunioren C m+j speer
744 Carine Banga Vmas - Parthenon 300m
300 meter
745 Evelien va...wanenburg Vmas - Parthenon Kogel
Sen, AB, m...ter kogel
746 Finn Joosten JJC2 - Parthenon Kogel
Speer
Junioren C j+m kogelJunioren C m+j speer
747 Bram Benne JJA - Reusel `69 300m
110mH
Speer
300 meter110 meter hordenSen, AB,master speer
748 Joke Benne MJB - Reusel `69 300m
100mH
Speer
300 meter100 meter ...n (76 cm)Sen, AB,master speer
749 Annabelle Emmen MJC2 - AV Spiridon 600m
80mH
Ver
600 meter80H meisjes CJunioren C m+j ver
750 Bodhy Wijnings JJB - AV Spiridon Speer
Sen, AB,master speer
751 Eva KIpping MJB - AV Spiridon 150m
100mH
Ver
150 meter100 meter ...n (76 cm)Sen, AB, master ver
752 Safira den Oudsten MJD2 - AV Spiridon 600m
60mH
Kogel
Speer
600 meter60 meter h...en (76cm)Meisjes ju...n D kogelMeisjes ju...n D speer
753 Thijs van Dijke JJD2 - AV Spiridon 1500m
Kogel
Speer
1500 meterJongens ju...n D kogelJongens ju...n D speer
754 Cas van Eersel Msen - AV Sprint Kogel
Polshoog
Sen, AB, m...ter kogelPolsstokhoogspringen
755 Charlotte Demoulin MJB - AV Sprint Polshoog
Polsstokhoogspringen
756 Fleur van der Linden MJC2 - AV Sprint 80mH
Kogel
Speer
Polshoog
Ver
80H meisjes CJunioren C j+m kogelJunioren C m+j speerPolsstokhoogspringenJunioren C m+j ver
757 Hanna Kloek MJB - AV Sprint 1500m
1500 meter
758 Jeremie Coste JJD1 - AV Sprint 150m
300m
600m
1500m
80mH
Kogel
Speer
Ver
150 meter300 meter600 meter1500 meter80H jongen...unioren DJongens ju...n D kogelJongens ju...n D speerJongens ju...ren D ver
759 Kevin van Zundert Msen - AV Sprint Polshoog
Polsstokhoogspringen
760 Steff van de Poel Msen - AV Sprint Hoog
Polshoog
HoogspringenPolsstokhoogspringen
761 Tessa Smits MJC2 - AV Sprint 150m
80mH
Kogel
Speer
Ver
150 meter80H meisjes CJunioren C j+m kogelJunioren C m+j speerJunioren C m+j ver
762 Tijn Blom JJC1 - AV Sprint Speer
Polshoog
Ver
Junioren C m+j speerPolsstokhoogspringenJunioren C m+j ver
763 Guus Winkelman JJD2 - JSPR 1500m
1500 meter
764 Jette Winkelman MJC2 - JSPR 1500m
1500 meter
765 Jesper Fortuin JJB - CAV Energie 1500m
1500 meter
766 Pieter Fallaux JJD1 - CAV Energie 150m
300m
1500m
80mH
Kogel
Speer
Ver
150 meter300 meter1500 meter80H jongen...unioren DJongens ju...n D kogelJongens ju...n D speerJongens ju...ren D ver
767 Daniljo Vriendwijk JJD2 - Ciko `66 150m
80mH
Ver
150 meter80H jongen...unioren DJongens ju...ren D ver
768 Sam Steffens JJD2 - Ciko `66 150m
300m
80mH
Ver
150 meter300 meter80H jongen...unioren DJongens ju...ren D ver
769 Ahmed Abubakar JJA - DAK 1500m
1500 meter
770 Anne van Nierop MJD2 - DAK 150m
Ver
150 meterMeisjes ju...ren D ver
771 Anouk van Dal MJD2 - DAK 150m
60mH
Ver
150 meter60 meter h...en (76cm)Meisjes ju...ren D ver
772 Erika van Nierop Vmas - DAK Kogel
Sen, AB, m...ter kogel
773 Geert Elferink JJA - DAK 150m
300m
150 meter300 meter
774 Geert de Gouw JJA - DAK 150m
300m
150 meter300 meter
775 Hannah Verwei MJA - DAK 1500m
1500 meter
776 Harry van Ham JJA - DAK 150m
300m
150 meter300 meter
777 Joeri Konincks JJD2 - DAK 150m
300m
80mH
150 meter300 meter80H jongen...unioren D
778 Justus van Nierop Mmas - DAK 150m
300m
Speer
Hoog
Ver
150 meter300 meterSen, AB,master speerHoogspringenSen, AB, master ver
779 Kevin van Loon JJD2 - DAK Kogel
Speer
Jongens ju...n D kogelJongens ju...n D speer
780 Luke Linders Msen - DAK 150m
300m
150 meter300 meter
781 Ruud van Loon Mmas - DAK Speer
Sen, AB,master speer
782 Stijn van Nierop JJB - DAK 150m
300m
Speer
150 meter300 meterSen, AB,master speer
783 Anique van Klinken MJC1 - Delta Sport 300m
80mH
300 meter80H meisjes C
784 Daan Roosenschoon JJD2 - DES 150m
1500m
Kogel
Speer
150 meter1500 meterJongens ju...n D kogelJongens ju...n D speer
785 Emma Sleddens MJD1 - DES 150m
1500m
Ver
150 meter1500 meterMeisjes ju...ren D ver
786 Maartje R...senschoon MJD1 - DES 600m
60mH
Kogel
Ver
600 meter60 meter h...en (76cm)Meisjes ju...n D kogelMeisjes ju...ren D ver
787 Midas Keijzer JJC1 - DES 150m
300m
100mH
Kogel
Ver
150 meter300 meter100 meter ...en (84cm)Junioren C j+m kogelJunioren C m+j ver
788 Eri van Berkum MJC2 - HRCL 150m
80mH
150 meter80H meisjes C
789 Gerard van Dijk Mmas - HRCL 300m
300 meter
790 Miranda van Dijk MJC2 - HRCL 150m
80mH
150 meter80H meisjes C
791 Sophie van der Spoel MJC2 - HRCL 150m
Kogel
Ver
150 meterJunioren C j+m kogelJunioren C m+j ver
792 Tes Van Noort MJC2 - HRCL 150m
Ver
150 meterJunioren C m+j ver
793 Bert de Liefde JJC1 - Eindhoven Kogel
Speer
Junioren C j+m kogelJunioren C m+j speer
794 Chiel Stikkelbroeck JJC2 - Eindhoven 600m
Speer
600 meterJunioren C m+j speer
795 Femke Versmissen MJD1 - Eindhoven 60mH
Kogel
Speer
60 meter h...en (76cm)Meisjes ju...n D kogelMeisjes ju...n D speer
796 Fleur Boender MJD1 - Eindhoven 150m
300m
600m
150 meter300 meter600 meter
797 Jack Abernethy JJC1 - Eindhoven 1500m
Kogel
Ver
1500 meterJunioren C j+m kogelJunioren C m+j ver
798 Jeroen Munsters Mmas - Eindhoven Kogel
Speer
Sen, AB, m...ter kogelSen, AB,master speer
799 Lisa Otto MJD1 - Eindhoven Kogel
Speer
Meisjes ju...n D kogelMeisjes ju...n D speer
800 Max Munsters JJD2 - Eindhoven 150m
Ver
150 meterJongens ju...ren D ver
801 Moos van Gendt MJD1 - Eindhoven 150m
Kogel
Speer
Ver
150 meterMeisjes ju...n D kogelMeisjes ju...n D speerMeisjes ju...ren D ver
802 Naomi van Opstal MJD2 - Eindhoven 300m
600m
300 meter600 meter
803 Noa Snijders MJD1 - Eindhoven 150m
600m
Ver
150 meter600 meterMeisjes ju...ren D ver
804 David van der Lugt JJC2 - GVAC 150m
Speer
Ver
150 meterJunioren C m+j speerJunioren C m+j ver
805 Vivian Kip MJC2 - OSM `75 150m
300m
150 meter300 meter
806 Bente de Jager MJC1 - Scorpio 300m
300 meter
807 Casper Haagh JJD2 - Scorpio 600m
80mH
Kogel
Speer
Ver
600 meter80H jongen...unioren DJongens ju...n D kogelJongens ju...n D speerJongens ju...ren D ver
808 Chuck Pols JJD2 - Scorpio 80mH
Kogel
Speer
Ver
80H jongen...unioren DJongens ju...n D kogelJongens ju...n D speerJongens ju...ren D ver
809 Eva Nijdam MJC1 - Scorpio 150m
80mH
Speer
Ver
150 meter80H meisjes CJunioren C m+j speerJunioren C m+j ver
810 Femke Kuppens MJD2 - Scorpio 60mH
Speer
60 meter h...en (76cm)Meisjes ju...n D speer
811 Lani de Boer MJD1 - Scorpio 600m
Kogel
Speer
Ver
600 meterMeisjes ju...n D kogelMeisjes ju...n D speerMeisjes ju...ren D ver
812 Marit Griep MJD1 - Scorpio 600m
Kogel
Speer
Ver
600 meterMeisjes ju...n D kogelMeisjes ju...n D speerMeisjes ju...ren D ver
813 Stijn Hendriks JJD1 - Scorpio 80mH
Speer
80H jongen...unioren DJongens ju...n D speer
814 Yorick Brethouwer JJD1 - Scorpio 300m
Speer
Ver
300 meterJongens ju...n D speerJongens ju...ren D ver
815 Ivo de Wit JJC1 - Spado Ver
Junioren C m+j ver
816 Laura van Haaften Vsen - Spado 150m
150 meter
817 Tim de Wit JJB - Spado Hoog
Hoogspringen
818 Toon IJzerman JJA - Spado 300m
300 meter
819 Youri Sheppard JJB - Spado Kogel
Speer
Sen, AB, m...ter kogelSen, AB,master speer
820 Annelou Sebregts MJD2 - Taxandria Kogel
Speer
Meisjes ju...n D kogelMeisjes ju...n D speer
821 Christian Maas JJD2 - Taxandria 80mH
Speer
Ver
80H jongen...unioren DJongens ju...n D speerJongens ju...ren D ver
822 Dieuwertje Mentink MJC1 - Taxandria 150m
80mH
Ver
150 meter80H meisjes CJunioren C m+j ver
823 Gijs Broenink JJB - Taxandria 150m
Ver
150 meterSen, AB, master ver
824 Hester Lingsma Vsen - Taxandria 1500m
1500 meter
825 Imke Mentink MJD2 - Taxandria Kogel
Speer
Meisjes ju...n D kogelMeisjes ju...n D speer
826 Jesse Matla JJB - Taxandria 150m
300m
150 meter300 meter
827 Jip van den Elsen JJD2 - Taxandria 80mH
Kogel
Ver
80H jongen...unioren DJongens ju...n D kogelJongens ju...ren D ver
828 Karlijn va...r Heijden MJC1 - Taxandria 150m
Speer
150 meterJunioren C m+j speer
829 Koen ter Schegget JJA - Taxandria Hoog
Hoogspringen
830 Lisa van Boekel MJB - Taxandria 150m
300m
1500m
150 meter300 meter1500 meter
831 Lotte Bosma MJB - Taxandria 150m
150 meter
832 Lucas Geerts JJD1 - Taxandria 1500m
80mH
Ver
1500 meter80H jongen...unioren DJongens ju...ren D ver
833 Luuk Mentink JJB - Taxandria Hoog
Hoogspringen
834 Marijn Hoondert JJD1 - Taxandria 150m
300m
1500m
80mH
150 meter300 meter1500 meter80H jongen...unioren D
835 Marjolijn Wolfs MJD1 - Taxandria Kogel
Speer
Ver
Meisjes ju...n D kogelMeisjes ju...n D speerMeisjes ju...ren D ver
836 Marloes Smits MJD2 - Taxandria Kogel
Speer
Meisjes ju...n D kogelMeisjes ju...n D speer
837 Michelle Draad MJD1 - Taxandria Kogel
Speer
Ver
Meisjes ju...n D kogelMeisjes ju...n D speerMeisjes ju...ren D ver
838 Niels Beks JJA - Taxandria 150m
300m
Ver
150 meter300 meterSen, AB, master ver
839 Niels Bosma JJC1 - Taxandria 150m
1500m
Ver
150 meter1500 meterJunioren C m+j ver
840 Raoul van Heel JJD2 - Taxandria 600m
80mH
Ver
600 meter80H jongen...unioren DJongens ju...ren D ver
841 Sander Verweij JJB - Taxandria 150m
300m
1500m
150 meter300 meter1500 meter
842 Sarah Elfeky MJC1 - Taxandria 80mH
80H meisjes C
843 Teun van Oirschot JJB - Taxandria Speer
Ver
Sen, AB,master speerSen, AB, master ver
844 Thomas Witlox JJC2 - Taxandria 150m
Kogel
Speer
150 meterJunioren C j+m kogelJunioren C m+j speer
845 Willemijn Fuite MJC1 - Taxandria 1500m
80mH
Ver
1500 meter80H meisjes CJunioren C m+j ver
846 Zierick va...Haeringen JJD2 - Taxandria Kogel
Speer
Ver
Jongens ju...n D kogelJongens ju...n D speerJongens ju...ren D ver
847 Amy Hasselton MJC2 - THOR 80mH
Speer
Ver
80H meisjes CJunioren C m+j speerJunioren C m+j ver
848 Emma van Arendonk MJB - THOR Kogel
Speer
Sen, AB, m...ter kogelSen, AB,master speer
849 Bjorn Koreman Msen - TRR 1500m
1500 meter
850 Dennis de Freytas Msen - TRR 1500m
1500 meter
851 Jop van der Steen Msen - TRR 1500m
1500 meter
852 Jordi van de Sanden Msen - TRR 1500m
1500 meter
853 Kilian van der Wolf Msen - TRR 1500m
1500 meter
854 Lauran Beijens Msen - TRR 1500m
1500 meter
855 Roos Staps Vsen - TLVL 1500m
1500 meter
856 Floris van Dijk JJC2 - Typhoon 150m
100mH
Speer
Ver
150 meter100 meter ...en (84cm)Junioren C m+j speerJunioren C m+j ver
857 Frauke van Boekel Vmas - Typhoon 1500m
1500 meter
858 Jochem van Boekel JJC1 - Typhoon Ver
Junioren C m+j ver
859 Rick Bogaard Msen - Typhoon 1500m
1500 meter
860 Joep Chatrou Msen - Eindhoven 1500m
Speer
1500 meterSen, AB,master speer
861 Roy van de...ijfeijken Msen - Eindhoven Speer
Sen, AB,master speer
862 Thijs Otto JJC2 - Eindhoven 100mH
Speer
100 meter ...en (84cm)Junioren C m+j speer
863 Natasja van Beurden MJB - AV Attila Speer
Sen, AB,master speer