Inschrijvingen 2e Avondje SPRINT | Hoog Ver Speer Sprint + IPC




Snr Naam Onderdelen Startgroep
688 Bente van den Broek MJC - ACHL Speer
Ver
Speerwerpen 1e groepVerspringe...-junioren
691 Jorik van den Broek JJB - ACHL Speer
Speerwerpen 2e groep
727 Raymond de Bruijn JJB - ACHL 100m
Ver
100 meterVerspringen
738 Arjan Dekkers Msen - ACHL Speer
Speerwerpen 2e groep
739 Bart Hondeveld JJA - ACHL Ver
Verspringen
740 Joost Ketel Msen - ACHL 200m
Ver
200 meterVerspringen
741 Björn Ve...aarschott JJB - ACHL 100m
Ver
100 meterVerspringen
742 Hanna van Baast MJD - AV Attila 60m
Hoog
60 meterHoogspring...-junioren
743 Philippe Scheepers Mmas - AV Attila Ver
Verspringen
744 Veerle Maris MJB - Groene Ster 400m
400 meter
745 Jolanda Maris Vmas - Groene Ster 100m
200m
100 meter200 meter
746 Ko Florusse Mmas - Parthenon 100m
100 meter
747 Lars Paalvast Msen - AV Passaat Speer
Speerwerpen 2e groep
748 Anna Bijl MJD - Reusel `69 60m
60 meter
749 Koen Bastiaansen Msen - AV Sprint 100m
400m
100 meter400 meter
750 Tijn Blom JJC - AV Sprint Hoog
Ver
Hoogspring...-juniorenVerspringe...-junioren
751 Nele van den Broek MJA - AV Sprint 200m
Speer
200 meterSpeerwerpen 2e groep
752 Evelien Brugmans Vsen - AV Sprint 100m
100 meter
753 Rene de Bruijn IPC 35-M - AV Sprint Discus
Discuswerpen
754 Marit Buijsse MJD - AV Sprint 60m
Hoog
Ver
60 meterHoogspring...-juniorenVerspringe...-junioren
755 Femke Dam MJD - AV Sprint 60m
Ver
60 meterVerspringe...-junioren
756 Charlotte Demoulin MJB - AV Sprint 200m
Polshoog
200 meterPolsstokhoogspringen
757 Stan Dielemans Msen - AV Sprint Speer
Speerwerpen 2e groep
758 Nine Fransen MJD - AV Sprint 60m
Hoog
60 meterHoogspring...-junioren
760 Annick Haanen MJA - AV Sprint Speer
Speerwerpen 2e groep
761 Sanne Haanen MJA - AV Sprint 200m
Ver
200 meterVerspringen
762 Linsy Heestermans MJD - AV Sprint Speer
Hoog
Speerwerpen 1e groepHoogspring...-junioren
763 Jochem Holleman JJB - AV Sprint 100m
200m
100 meter200 meter
764 Stan Van H...n Franken JJD - AV Sprint Speer
Speerwerpen 1e groep
765 Pleun Hutten MJB - AV Sprint 200m
Hoog
200 meterHoogspringen
766 Luna Jansen T33-V - AV Sprint 100mWh
400mWh
100 meter Wheelers400 meter Wheelers
767 Luna Jansen IPC 33-V - AV Sprint Kogel
Kogelstoten
768 Dimitri Jonkers Msen - AV Sprint Speer
Speerwerpen 2e groep
769 Mariëlle Jonkers Vsen - AV Sprint Speer
Speerwerpen 1e groep
770 Ingrid van Kranen IPC 11-V - AV Sprint Discus
Discuswerpen
771 Marlieke de Laat Vsen - AV Sprint Speer
Speerwerpen 2e groep
772 Milou van der Lichte MJD - AV Sprint 60m
Ver
60 meterVerspringe...-junioren
773 Mikki Lips MJD - AV Sprint Speer
Hoog
Speerwerpen 1e groepHoogspring...-junioren
774 Amber van Malsen MJA - AV Sprint Speer
Speerwerpen 2e groep
775 Britt Marijnissen MJC - AV Sprint 80m
Speer
Ver
80 meterSpeerwerpen 1e groepVerspringe...-junioren
776 Albert van der Mee IPC 12-M - AV Sprint Discus
Kogel
DiscuswerpenKogelstoten
777 Linne van der Meer MJD - AV Sprint 60m
Ver
60 meterVerspringe...-junioren
778 Bart Oomen Msen - AV Sprint 100m
200m
100 meter200 meter
779 Raffaele Orru T54-M - AV Sprint 100mWh
400mWh
100 meter Wheelers400 meter Wheelers
780 Sjoerd Pastoor JJC - AV Sprint 100m
200m
Speer
Hoog
100 meter200 meterSpeerwerpen 2e groepHoogspring...-junioren
781 Tim Pelkmans JJD - AV Sprint 80m
Speer
Hoog
Ver
80 meterSpeerwerpen 2e groepHoogspring...-juniorenVerspringe...-junioren
782 Bart Pijs T34-M - AV Sprint 100mWh
400mWh
100 meter Wheelers400 meter Wheelers
783 Steff van de Poel Msen - AV Sprint 100m
200m
Speer
Hoog
Ver
100 meter200 meterSpeerwerpen 2e groepHoogspringenVerspringen
784 Jinke Prinsen MJC - AV Sprint 80m
Speer
Hoog
80 meterSpeerwerpen 2e groepHoogspring...-junioren
785 Dennis Prinsen Mmas - AV Sprint 100m
Ver
100 meterVerspringen
786 Daan de Reijdt MJD - AV Sprint Speer
Hoog
Speerwerpen 1e groepHoogspring...-junioren
787 Eline Rijzenga MJB - AV Sprint Speer
Hoog
Speerwerpen 2e groepHoogspringen
788 Mark de Rond JJA - AV Sprint 100m
200m
100 meter200 meter
789 Simone Snepvangers MJB - AV Sprint Hoog
Hoogspringen
790 Hanneke Verheesen MJC - AV Sprint 80m
Speer
80 meterSpeerwerpen 1e groep
791 Niels Verheugd JJA - AV Sprint 100m
Hoog
Ver
100 meterHoogspringenVerspringen
792 Silke Vonk MJC - AV Sprint Hoog
Hoogspring...-junioren
793 Silke Vonk MJB - AV Sprint 200m
200 meter
794 Sander van der Waals Msen - AV Sprint 100m
Ver
100 meterVerspringen
795 Daan Walder JJA - AV Sprint 100m
200m
100 meter200 meter
797 Anne van de Wiel MJA - AV Sprint 200m
Speer
Hoog
200 meterSpeerwerpen 2e groepHoogspringen
798 Kevin van Zundert Msen - AV Sprint Polshoog
Polsstokhoogspringen
799 Martha Chapple MJB - AV `40 400m
400 meter
800 Samuel Chapple JJA - AV `40 400m
400 meter
801 Cees-Jan Berman Mmas - AV `56 100m
100 meter
802 Fenna Gelderblom MJD - AV `56 60m
Speer
Ver
60 meterSpeerwerpen 1e groepVerspringe...-junioren
803 Evan de Schrijver JJA - AV `56 100m
400m
100 meter400 meter
804 Joyce Lefevre T34-V - Belgie 100mWh
400mWh
100 meter Wheelers400 meter Wheelers
805 Dries Meeusen Msen - Belgie Speer
Speerwerpen 2e groep
806 Brent Philips JJC - Belgie 200m
Speer
200 meterSpeerwerpen 2e groep
807 Nienke Timmer MJA - CAV Energie 100m
200m
100 meter200 meter
808 Wouter Nieuwhof JJA - Ciko `66 100m
Speer
Ver
100 meterSpeerwerpen 2e groepVerspringen
809 Femke Frijters MJB - DJA 200m
200 meter
810 Niels Hanegraaf Msen - DJA Hoog
Ver
HoogspringenVerspringen
811 Richard Kalis Msen - DJA 100m
200m
100 meter200 meter
812 Sophie Kenis MJC - DJA Speer
Speerwerpen 2e groep
813 Tim Klein JJD - DJA Speer
Hoog
Speerwerpen 2e groepHoogspring...-junioren
814 Sabine Monden Vsen - DJA Hoog
Hoogspringen
815 Olivier van Namen JJB - DJA Speer
Speerwerpen 2e groep
816 Mirte Rommers MJC - DJA Hoog
Ver
Hoogspring...-juniorenVerspringe...-junioren
817 Suzanne Snellen MJB - DJA 100m
100 meter
818 Ankie Vermeeren MJB - DJA 100m
200m
100 meter200 meter
819 Eva Vermeeren MJB - DJA Hoog
Hoogspringen
820 Tijn Stikkelbroeck JJD - Eindhoven Speer
Speerwerpen 2e groep
821 Joep Teisman JJD - Eindhoven Speer
Speerwerpen 2e groep
822 Wouter Vr...wenvelder Msen - Haag 100m
200m
100 meter200 meter
823 Cameron Assmann Msen - PAC 400m
400 meter
824 Thyra van Diemen MJD - PAC Speer
Polshoog
Speerwerpen 1e groepPolsstokhoogspringen
825 Shaya van Houdt MJA - PAC 100m
Ver
100 meterVerspringen
826 Danielle Tinkhof MJA - PAC Hoog
Hoogspringen
827 Kim de Vos MJA - PAC 100m
Speer
100 meterSpeerwerpen 2e groep
828 Marije Wever Vsen - Phanos 400m
400 meter
829 Pim van Bakel JJC - PH 100m
100 meter
830 Djim van den Berg MJC - PH 80m
80 meter
831 Isabel Bertrand MJC - PH 80m
80 meter
832 Sanne Diepen MJC - PH Speer
Hoog
Speerwerpen 2e groepHoogspring...-junioren
833 Benthe Holwerda MJC - PH 80m
80 meter
834 Cathelijn Peeters Vsen - PH 200m
200 meter
835 Kika Teerink MJC - PH 80m
80 meter
836 Roos Vernooij MJC - PH 80m
80 meter
837 Tim de Bruijn JJD - RK HAV 80m
Speer
Hoog
80 meterSpeerwerpen 2e groepHoogspring...-junioren
838 Katja van Eetvelt MJD - RK HAV 60m
Speer
Ver
60 meterSpeerwerpen 1e groepVerspringe...-junioren
839 Joyce de Wit Vsen - Rotterdam Speer
Speerwerpen 1e groep
840 Joyce de Wit IPC 37-V - Rotterdam Discus
Kogel
DiscuswerpenKogelstoten
841 Femke Kuppens MJD - Scorpio 60m
Hoog
60 meterHoogspring...-junioren
842 Mila van Leeuwen MJC - Scorpio 80m
Ver
80 meterVerspringe...-junioren
843 Eva Nijdam MJC - Scorpio 80m
Ver
80 meterVerspringe...-junioren
844 Chuck Pols JJD - Scorpio Speer
Hoog
Ver
Speerwerpen 2e groepHoogspring...-juniorenVerspringe...-junioren
845 Aline Roks Vsen - Scorpio 400m
400 meter
846 Veerle van Son MJD - Scorpio 60m
Hoog
60 meterHoogspring...-junioren
847 Joris van der Wagt JJC - Scorpio 100m
400m
100 meter400 meter
848 Jens De Wilde JJD - Scorpio 80m
Speer
Ver
80 meterSpeerwerpen 1e groepVerspringe...-junioren
849 Corné Haast Mmas - Spado 400m
400 meter
850 Sven Kolk JJC - Spado 100m
Hoog
100 meterHoogspring...-junioren
851 Kim van Merode MJB - Spado 100m
100 meter
852 Niels Beks JJA - Taxandria 100m
200m
100 meter200 meter
853 Marit Van Bergen MJC - THOR Speer
Hoog
Speerwerpen 1e groepHoogspring...-junioren
854 Amy Hasselton MJC - THOR Hoog
Hoogspring...-junioren
855 Marit van der Klugt MJD - THOR 60m
Hoog
Ver
60 meterHoogspring...-juniorenVerspringe...-junioren
856 Eva van Mook MJD - THOR Hoog
Ver
Hoogspring...-juniorenVerspringe...-junioren
857 Jim van Mook JJC - THOR 200m
Speer
Hoog
200 meterSpeerwerpen 2e groepHoogspring...-junioren
858 Claudy Nouws MJC - THOR Speer
Hoog
Speerwerpen 1e groepHoogspring...-junioren
859 Sem Rijnders MJC - THOR Hoog
Hoogspring...-junioren
860 Romy van Rijswijk MJD - THOR Hoog
Ver
Hoogspring...-juniorenVerspringe...-junioren
861 Jaimy Schraauwen JJB - THOR 100m
400m
100 meter400 meter
862 Iris Voorheijen MJB - THOR Hoog
Hoogspringen
863 Nienke Voorheijen MJB - THOR Hoog
Hoogspringen
864 Gijs Mourits JJA - VAV 100m
Hoog
Ver
100 meterHoogspringenVerspringen
865 Pelle Gelderblom JJA - Zeeland 100m
200m
100 meter200 meter