Inschrijvingen Intersport Jonker Junioren Nationale CD Indoor Wedstrijden




Snr Naam Onderdelen Startgroep Estafetteteam
1 Marcus Melenhorst JJC1 - Altis 60m
60m_f
60m_hf
60mH
60mH_hf
JJC1 - 60mJJC1 - 60m FinaleJJC1 - 60m...ve FinaleJJC1 - 60mHJJC1 - 60m...ve Finale
2 Tim van der Leeden JJC1 - Arena 60m
60mH
Hoog
JJC1 - 60mJJC1 - 60mHJJC1 - Hoog
3 Nigel Steenwinkel JJC1 - ARV Ilion 60m
60m_hf
60mH
60mH_hf
4x50m
JJC1 - 60mJJC1 - 60m...ve FinaleJJC1 - 60mHJJC1 - 60m...ve Finale ATRspeed (1e)
4 Thomas Gonggrijp JJC1 - AL73 1500m
60mH
Hoog
JJC1 - 1500mJJC1 - 60mH
5 Job Geerds JJC1 - AV 1923 60m
60mH
60mH_f
60mH_hf
Ver
JJC1 - 60mJJC1 - 60mHJJC1 - 60mH FinaleJJC1 - 60m...ve Finale
6 Milan Biesheuvel JJC1 - AV Aalsmeer 800m
JJC1 - 800m
7 Luc Franck JJC1 - ATOP 60mH
60mH_hf
JJC1 - 60mHJJC1 - 60m...ve Finale
8 Sylvio Mulders JJC1 - ATOP 60m
60m_hf
JJC1 - 60mJJC1 - 60m...ve Finale
9 Quinten van Ommen JJC1 - ATOP 60m
60m_f
60m_hf
Ver
Ver_f
JJC1 - 60mJJC1 - 60m FinaleJJC1 - 60m...ve FinaleJJC1 - Ver...e Groep 1JJC1 - Ver...en Finale
10 Tomas Gerssen JJC1 - AV Astylos Kogel
Kogel_f
JJC1 - Kog...e Groep 1JJC1 - Kogel Finale
11 Rick van Riel JJC1 - AV Attila 800m
JJC1 - 800m
12 Wouter Benschop JJC1 - AV Atverni Hoog
Ver
JJC1 - Ver...e Groep 2
13 Vincent Bosman JJC1 - AV Atverni Kogel
Kogel_f
JJC1 - Kog...e Groep 1JJC1 - Kogel Finale
14 Jesse Fokkenrood JJC1 - AV Atverni 800m
JJC1 - 800m
15 Viggo Parol JJC1 - AV Atverni 1500m
JJC1 - 1500m
16 Olivier Voschezang JJC1 - AV Atverni 800m
JJC1 - 800m
17 Jochem van Dijk JJC1 - DKEV 800m
1500m
JJC1 - 800mJJC1 - 1500m
18 Marnix Kolkman JJC1 - AV Edam 60mH
60mH_f
60mH_hf
Polshoog
JJC1 - 60mHJJC1 - 60mH FinaleJJC1 - 60m...ve FinaleJJC1 en J... Polshoog
19 Gijs de Bruijne JJC1 - Flevo Delta 60mH
Hoog
JJC1 - 60mHJJC1 - Hoog
20 Kjell de Groot JJC1 - Flevo Delta 800m
60mH
JJC1 - 800mJJC1 - 60mH
21 Thijs Zoon JJC1 - Flevo Delta 800m
JJC1 - 800m
22 Bent Braker JJC1 - AV Gouda Kogel
Ver
JJC1 - Kog...e Groep 2JJC1 - Ver...e Groep 1
23 Jochem Ribberink JJC1 - AV Gouda Kogel
JJC1 - Kog...e Groep 2
24 Liam Rietbroek JJC1 - AV Gouda 1500m
60mH
Ver
JJC1 - 1500mJJC1 - 60mHJJC1 - Ver...e Groep 2
25 Fedor de Pagter JJC1 - Hanzesport 60m
60m_hf
Kogel
Kogel_f
JJC1 - 60mJJC1 - 60m...ve FinaleJJC1 - Kog...e Groep 2JJC1 - Kogel Finale
26 Hugo Schouten JJC1 - Hanzesport 60m
Hoog
JJC1 - 60mJJC1 - Hoog
27 Sil de Jong JJC1 - Heerenveen 60m
Ver
JJC1 - 60mJJC1 - Ver...e Groep 1
28 Lennert Naeff JJC1 - Heerenveen Polshoog
Ver
JJC1 - Ver...e Groep 2
29 Romello Christiaan JJC1 - AV Hera 60m
60m_hf
Hoog
Ver
JJC1 - 60mJJC1 - 60m...ve FinaleJJC1 - Ver...e Groep 1
30 Koen Hoedjes JJC1 - AV Hera 60m
60m_f
60m_hf
Kogel
Kogel_f
JJC1 - 60mJJC1 - 60m FinaleJJC1 - 60m...ve FinaleJJC1 - Kog...e Groep 2JJC1 - Kogel Finale
31 Enzo Meerstra JJC1 - Hollandia 60m
60m_f
60m_hf
Kogel
Kogel_f
JJC1 - 60mJJC1 - 60m FinaleJJC1 - 60m...ve FinaleJJC1 - Kog...e Groep 2JJC1 - Kogel Finale
32 Thijmen van Es JJC1 - AV Hylas 60m
1500m
60mH
JJC1 - 60mJJC1 - 1500mJJC1 - 60mH
33 Bram Klap JJC1 - AV Lycurgus 1500m
Kogel
JJC1 - 1500mJJC1 - Kog...e Groep 1
34 Angelo Visser JJC1 - NEAV 60m
1500m
JJC1 - 60mJJC1 - 1500m
35 Ruben Rolvink JJC1 - Olympus `70 Kogel
Kogel_f
Hoog
Ver
JJC1 - Kog...e Groep 1JJC1 - Kogel FinaleJJC1 - HoogJJC1 - Ver...e Groep 2
36 Freek Weijman JJC1 - Pallas `67 60m
60m_hf
JJC1 - 60mJJC1 - 60m...ve Finale
37 Diede Wit JJC1 - Pallas `67 800m
JJC1 - 800m
38 Yannick de Burbure JJC1 - Parthenon 4x50m
Kogel
Kogel_f
Hoog
JJC1 - Kog...e Groep 1JJC1 - Kogel FinaleJJC1 - Hoog AV Parthenon (2e)
39 Duane van Dijkhuizen JJC1 - Parthenon 60mH
60mH_hf
4x50m
Polshoog
JJC1 - 60mHJJC1 - 60m...ve FinaleJJC1 en J... Polshoog AV Parthenon (3e)
40 Quinten van der Elst JJC1 - Parthenon 800m
4x50m
JJC1 - 800m AV Parthenon (1e)
41 Ivar De Koning JJC1 - Parthenon 60m
60m_hf
60mH
60mH_hf
4x50m
JJC1 - 60mJJC1 - 60m...ve FinaleJJC1 - 60mHJJC1 - 60m...ve Finale AV Parthenon (4e)
42 Tobias Steevensz JJC1 - AV Passaat 60m
60m_f
60m_hf
Ver
JJC1 - 60mJJC1 - 60m FinaleJJC1 - 60m...ve FinaleJJC1 - Ver...e Groep 1
43 Youp de Groot JJC1 - Pijnenburg 60m
60mH
Kogel
JJC1 - 60mJJC1 - 60mHJJC1 - Kog...e Groep 1
44 Merijn Kerens JJC1 - Pijnenburg 60m
60mH
Ver
JJC1 - 60mJJC1 - 60mHJJC1 - Ver...e Groep 1
45 Mathijs van Wessel JJC1 - Pijnenburg 60m
Ver
JJC1 - 60mJJC1 - Ver...e Groep 1
46 Matthijs v... den Belt JJC1 - AV Rijssen Ver
47 Laurence ten Brinke JJC1 - AV Rijssen 800m
1500m
JJC1 - 800mJJC1 - 1500m
48 Niels Dennekamp JJC1 - AV Rijssen 800m
Ver
JJC1 - 800mJJC1 - Ver...e Groep 2
49 Jan Hiltjesdam JJC1 - AV Rijssen 1500m
JJC1 - 1500m
50 Luc Kappert JJC1 - AV Rijssen 1500m
JJC1 - 1500m
51 Mees Kappert JJC1 - AV Salland 60mH
60mH_f
60mH_hf
Ver
Ver_f
JJC1 - 60mHJJC1 - 60mH FinaleJJC1 - 60m...ve FinaleJJC1 - Ver...e Groep 2JJC1 - Ver...en Finale
52 Quinten Chambliss JJC1 - AV Sparta 60m
60m_hf
JJC1 - 60mJJC1 - 60m...ve Finale
53 Geordy Witmond JJC1 - SPLS 60m
60mH
Ver
JJC1 - 60mJJC1 - 60mHJJC1 - Ver...e Groep 2
54 Mathieu van Opstal JJC1 - SPOB 60m
60m_hf
Kogel
Kogel_f
JJC1 - 60mJJC1 - 60m...ve FinaleJJC1 - Kog...e Groep 2JJC1 - Kogel Finale
55 Douwe Demoulin JJC1 - AV Sprint Hoog
Polshoog
JJC1 - HoogJJC1 en J... Polshoog
56 Jochem Laurens JJC1 - AV Sprint 60m
800m
Kogel
Kogel_f
JJC1 - 60mJJC1 - 800mJJC1 - Kog...e Groep 2JJC1 - Kogel Finale
57 Luco van Bergen JJC1 - Startbaan 1500m
JJC1 - 1500m
58 Timme Koster JJC1 - AV Trias 60mH
60mH_hf
JJC1 - 60mHJJC1 - 60m...ve Finale
59 Casper Peterse JJC1 - AV Trias 800m
Polshoog
JJC1 - 800m
60 Joris van den Hoven JJC1 - Triathlon 60m
60m_hf
JJC1 - 60mJJC1 - 60m...ve Finale
61 Ton van Mameren JJC1 - Triathlon 60mH
60mH_hf
Ver
Ver_f
JJC1 - 60mHJJC1 - 60m...ve FinaleJJC1 - Ver...e Groep 1JJC1 - Ver...en Finale
62 Patrick Meskes JJC1 - Triathlon 60m
60m_hf
Kogel
Kogel_f
JJC1 - 60mJJC1 - 60m...ve FinaleJJC1 - Kog...e Groep 2JJC1 - Kogel Finale
63 Imre Atmodimedjo JJC1 - AV34 800m
Ver
JJC1 - 800mJJC1 - Ver...e Groep 2
64 Yassine Bouaziz JJC1 - AV34 800m
60mH
Kogel
JJC1 - 800mJJC1 - 60mHJJC1 - Kog...e Groep 1
65 Noud van de Mast JJC1 - AV34 800m
Ver
JJC1 - 800mJJC1 - Ver...e Groep 2
66 Jasper Meijerink JJC1 - AV34 Kogel
Hoog
Ver
JJC1 - Kog...e Groep 2JJC1 - Ver...e Groep 1
67 Jasper van Zaanen JJC1 - AV34 1500m
Ver
JJC1 - 1500mJJC1 - Ver...e Groep 2
68 Robert de Graaf JJC1 - AV `56 1500m
4x50m
JJC1 - 1500m Team AV'56 (2e)
69 Stef Kapteijn JJC1 - AV `56 800m
4x50m
JJC1 - 800m Team AV'56 (4e)
70 Matthijs Roos JJC1 - AV `56 1500m
4x50m
JJC1 - 1500m Team AV'56 (3e)
71 Jorg van Sabben JJC1 - AV `56 4x50m
Kogel
JJC1 - Kog...e Groep 2 Team AV'56 (1e)
72 Wouter Schets JJC1 - AV `56 1500m
JJC1 - 1500m
73 Maarten Debeij JJC1 - JSPR 60m
60m_f
60m_hf
60mH
60mH_f
60mH_hf
Hoog
JJC1 - 60mJJC1 - 60m FinaleJJC1 - 60m...ve FinaleJJC1 - 60mHJJC1 - 60mH FinaleJJC1 - 60m...ve FinaleJJC1 - Hoog
74 Bram van de Mars JJC1 - Cialfo Hoog
JJC1 - Hoog
75 Wies Roemaat JJC1 - Ciko `66 60mH
Hoog
JJC1 - 60mHJJC1 - Hoog
76 Lucas Van Bochoven JJC1 - Climax Hoog
77 Joram van ... Bospoort JJC1 - Climax Hoog
Ver
JJC1 - HoogJJC1 - Ver...e Groep 2
78 Max Botschuijver JJC1 - Climax Hoog
Ver
JJC1 - HoogJJC1 - Ver...e Groep 2
79 Harm Janssens JJC1 - DEM Polshoog
Ver
Ver_f
JJC1 - Ver...e Groep 1JJC1 - Ver...en Finale
80 Jack Abernethy JJC1 - Eindhoven 800m
JJC1 - 800m
81 Koen Duikersloot JJC1 - GACH Polshoog
JJC1 en J... Polshoog
82 Tobias van Ee JJC1 - GACH 60m
60mH
Polshoog
JJC1 - 60mJJC1 - 60mHJJC1 en J... Polshoog
83 Tom Fontani JJC1 - GACH 60m
Hoog
Ver
JJC1 - 60mJJC1 - Ver...e Groep 1
84 Thijmen Hakenkruger JJC1 - GACH Polshoog
JJC1 en J... Polshoog
85 Sietse Kolnaar JJC1 - Groningen 60m
Ver
JJC1 - 60m
86 Boas Okken JJC1 - Groningen 60m
Kogel
Hoog
JJC1 - 60mJJC1 - Kog...e Groep 2JJC1 - Hoog
87 Jamie Verhagen JJC1 - Groningen 1500m
JJC1 - 1500m
88 Timo den Hollander JJC1 - GVAC 60m
60m_hf
Kogel
JJC1 - 60mJJC1 - 60m...ve FinaleJJC1 - Kog...e Groep 2
89 Jules Frankenmolen JJC1 - Haag Kogel
Hoog
Ver
JJC1 - Kog...e Groep 1JJC1 - Ver...e Groep 2
90 Jasper Bertrand JJC1 - HLLS 800m
JJC1 - 800m
91 Kai van Gaalen JJC1 - HLLS 60mH
60mH_f
60mH_hf
JJC1 - 60mHJJC1 - 60mH FinaleJJC1 - 60m...ve Finale
92 Peter de Kruyff JJC1 - HLLS 60mH
60mH_f
60mH_hf
Ver
Ver_f
JJC1 - 60mHJJC1 - 60mH FinaleJJC1 - 60m...ve FinaleJJC1 - Ver...e Groep 2JJC1 - Ver...en Finale
93 Lars Bosman JJC1 - Isala `96 Kogel
Kogel_f
Hoog
JJC1 - Kog...e Groep 1JJC1 - Kogel Finale
94 Lex van Honschoten JJC1 - KAV Holland 800m
Ver
Ver_f
JJC1 - 800mJJC1 - Ver...e Groep 2JJC1 - Ver...en Finale
95 Marnix van der Burg JJC1 - Leiden 60m
60m_f
60m_hf
Ver
JJC1 - 60mJJC1 - 60m FinaleJJC1 - 60m...ve FinaleJJC1 - Ver...e Groep 1
96 Timi van Schalkwijk JJC1 - Nijmegen 60m
60m_hf
60mH
60mH_f
60mH_hf
JJC1 - 60mJJC1 - 60m...ve FinaleJJC1 - 60mHJJC1 - 60mH FinaleJJC1 - 60m...ve Finale
97 Koen van der Aa JJC1 - PAC 60m
60mH
JJC1 - 60mJJC1 - 60mH
98 Lucas Burgers JJC1 - PAC 60m
Ver
JJC1 - 60mJJC1 - Ver...e Groep 1
99 Ruben Claus JJC1 - PAC 60mH
Polshoog
Ver
JJC1 - 60mHJJC1 - Ver...e Groep 2
100 Karsten Duys JJC1 - PAC 60m
Hoog
Ver
JJC1 - 60mJJC1 - HoogJJC1 - Ver...e Groep 1
101 Isiah Emanuelson JJC1 - PAC 60m
60m_f
60m_hf
Ver
Ver_f
JJC1 - 60mJJC1 - 60m FinaleJJC1 - 60m...ve FinaleJJC1 - Ver...e Groep 1JJC1 - Ver...en Finale
102 Mark Heiden JJC1 - PAC 60mH
60mH_f
60mH_hf
Ver
Ver_f
JJC1 - 60mHJJC1 - 60mH FinaleJJC1 - 60m...ve FinaleJJC1 - Ver...e Groep 2JJC1 - Ver...en Finale
103 Tijmen Hermse JJC1 - PAC Kogel
Polshoog
Ver
JJC1 - Kog...e Groep 1JJC1 en J... PolshoogJJC1 - Ver...e Groep 2
104 Sander Ni...wenhuijse JJC1 - PAC 60m
Ver
JJC1 - 60mJJC1 - Ver...e Groep 1
105 Alex Taal JJC1 - PAC 800m
JJC1 - 800m
106 Jelani James JJC1 - Phanos 800m
1500m
JJC1 - 1500m
107 Julius Geertsma JJC1 - PH 60m
60m_hf
Ver
Ver_f
JJC1 - 60mJJC1 - 60m...ve FinaleJJC1 - Ver...e Groep 1JJC1 - Ver...en Finale
108 Floris Nolet JJC1 - PH Hoog
Ver
Ver_f
JJC1 - HoogJJC1 - Ver...e Groep 1JJC1 - Ver...en Finale
109 Kai van Tilburg JJC1 - PH 800m
JJC1 - 800m
110 Max van Velzen JJC1 - PH 60m
60m_hf
Ver
JJC1 - 60mJJC1 - 60m...ve FinaleJJC1 - Ver...e Groep 1
111 Rick Verhoeven JJC1 - PH Kogel
Kogel_f
Hoog
JJC1 - Kog...e Groep 1JJC1 - Kogel FinaleJJC1 - Hoog
112 Thijmen van Leeuwen JJC1 - SAV 800m
JJC1 - 800m
113 Kep Schouenberg JJC1 - Scopias 60m
Kogel
Ver
JJC1 - 60mJJC1 - Kog...e Groep 2
114 Lars Laros JJC1 - Scorpio 1500m
JJC1 - 1500m
115 Thom Schipperen JJC1 - Scorpio 60m
60m_hf
60mH
60mH_hf
JJC1 - 60mJJC1 - 60m...ve FinaleJJC1 - 60mHJJC1 - 60m...ve Finale
116 Ramon Biondina JJC1 - Spado Ver
JJC1 - Ver...e Groep 2
117 Jip Haest JJC1 - Spado 60mH
4x50m
Polshoog
JJC1 en J... Polshoog ATRspeed (2e)
118 Marvin Lamers JJC1 - THOR Hoog
Ver
Ver_f
JJC1 - HoogJJC1 - Ver...e Groep 2JJC1 - Ver...en Finale
119 Jochem van Boekel JJC1 - Typhoon 60m
Ver
JJC1 - 60mJJC1 - Ver...e Groep 1
120 Brik van Dusseldorp JJC1 - Typhoon 800m
JJC1 - 800m
121 Thomas Knoop JJC1 - Typhoon Kogel
JJC1 - Kog...e Groep 1
122 Luc Krawczyk JJC1 - VRT 800m
JJC1 - 800m
123 Tim de Greef JJC2 - Altis 60m
Kogel
Kogel_f
JJC2 - 60mJJC2 - Kog...e Groep 2JJC2 - Kogel Finale
124 Phill Pols JJC2 - Atledo 60mH
60mH_hf
Kogel
Kogel_f
Hoog
JJC2 - 60mHJJC2 - 60m...ve FinaleJJC2 - Kog...e Groep 1JJC2 - Kogel FinaleJJC2 - Hoog
125 Youri Fransen JJC2 - GACH 60m
60mH
Ver
JJC2 - 60mJJC2 - 60mHJJC2 - Ver...e Groep 2
126 Toon Grooteboer JJC2 - AV Athlos Hoog
Ver
JJC2 - HoogJJC2 - Ver...e Groep 2
127 Henrik Kok JJC2 - AV Atverni 800m
JJC2 - 800m
128 Pepijn Bartels JJC2 - AV Cifla 1500m
JJC2 - 1500m
129 Joep Vermeulen JJC2 - AV Cifla 1500m
JJC2 - 1500m
130 Max Guit JJC2 - AV Edam Hoog
JJC2 - Hoog
131 Thimo Henraat JJC2 - AV Feniks 60m
60m_hf
800m
Ver
JJC2 - 60mJJC2 - 60m...ve FinaleJJC2 - 800mJJC2 - Ver...e Groep 2
132 Daan Schade JJC2 - Flevo Delta Kogel
Kogel_f
JJC2 - Kog...e Groep 2JJC2 - Kogel Finale
133 Ruben Koning JJC2 - AV Gouda 60m
Hoog
JJC2 - 60mJJC2 - Hoog
134 Indigo Tjan JJC2 - AV Gouda 60m
Ver
JJC2 - 60m
135 Ezra Verboom JJC2 - HLLM 60mH
60mH_f
60mH_hf
Polshoog
JJC2 - 60mHJJC2 - 60mH FinaleJJC2 - 60m...ve FinaleJJC1 en J... Polshoog
136 Klaas Jan ...osterbaan JJC2 - HRRR Hoog
137 Joost van Deudekom JJC2 - AV Lycurgus 60mH
60mH_hf
Hoog
Polshoog
JJC2 - 60mHJJC2 - 60m...ve FinaleJJC2 - HoogJJC1 en J... Polshoog
138 Levi van Diest JJC2 - AV Lycurgus 800m
JJC2 - 800m
139 Fabian Pusceddu JJC2 - AV Lycurgus 800m
JJC2 - 800m
140 Duncan Steenbakker JJC2 - AV Lycurgus 1500m
JJC2 - 1500m
141 Daniel van de Merwe JJC2 - NEAV 60m
60mH
JJC2 - 60mJJC2 - 60mH
142 Owen Beuckens JJC2 - AV NOP 60mH
60mH_hf
Ver
Ver_f
JJC2 - 60mHJJC2 - 60m...ve FinaleJJC2 - Ver...e Groep 2JJC2 - Ver...en Finale
143 Robin Boersma JJC2 - AV NOP 60mH
60mH_f
60mH_hf
Ver
Ver_f
JJC2 - 60mHJJC2 - 60mH FinaleJJC2 - 60m...ve FinaleJJC2 - Ver...e Groep 2JJC2 - Ver...en Finale
144 Julian Jansen JJC2 - AV NOP 60mH
Hoog
JJC2 - 60mHJJC2 - Hoog
145 Tom Roossink JJC2 - AV NOP 60m
60m_hf
800m
JJC2 - 60mJJC2 - 60m...ve FinaleJJC2 - 800m
146 Tom Hoogeboom JJC2 - AV NOVA 1500m
JJC2 - 1500m
147 Jacco Aalbregt JJC2 - Olympus `70 60m
Ver
JJC2 - 60mJJC2 - Ver...e Groep 1
148 Bo Herrewijnen JJC2 - Olympus `70 Kogel
Kogel_f
Polshoog
JJC2 - Kog...e Groep 2JJC2 - Kogel FinaleJJC1 en J... Polshoog
149 Mart Hillebrand JJC2 - Olympus `70 Polshoog
150 Tibo Visser JJC2 - Parthenon 800m
JJC2 - 800m
151 Stef Ploeg JJC2 - Pijnenburg 1500m
JJC2 - 1500m
152 Pim Bakker JJC2 - AV Rijssen 800m
1500m
JJC2 - 800mJJC2 - 1500m
153 Gijs Bakker JJC2 - AV Rijssen 1500m
JJC2 - 1500m
154 Taro Swart JJC2 - AV Spiridon Kogel
JJC2 - Kog...e Groep 1
155 Robin van Opstal JJC2 - SPOB 60m
60m_hf
60mH
60mH_hf
Kogel
Kogel_f
JJC2 - 60mJJC2 - 60m...ve FinaleJJC2 - 60mHJJC2 - 60m...ve FinaleJJC2 - Kog...e Groep 2JJC2 - Kogel Finale
156 Marijn de Wit JJC2 - SPOB 60mH
Hoog
JJC2 - 60mHJJC2 - Hoog
157 Sjoerd Pastoor JJC2 - AV Sprint 60m
60m_f
60m_hf
Polshoog
JJC2 - 60mJJC2 - 60m FinaleJJC2 - 60m...ve FinaleJJC1 en J... Polshoog
158 Stefan de Vries JJC2 - Start `78 800m
JJC2 - 800m
159 Stan Nijhuis JJC2 - AV Trias Hoog
JJC2 - Hoog
160 Joris Abelen JJC2 - AV Wijchen 60m
60m_hf
Kogel
JJC2 - 60mJJC2 - 60m...ve FinaleJJC2 - Kog...e Groep 2
161 Floris Brinkman JJC2 - AV34 1500m
Ver
JJC2 - 1500mJJC2 - Ver...e Groep 1
162 Bas Westerbroek JJC2 - AV34 60m
60m_hf
60mH
JJC2 - 60mJJC2 - 60m...ve FinaleJJC2 - 60mH
163 Stephan van der Jagt JJC2 - AV `47 60m
60m_hf
800m
Ver
JJC2 - 60mJJC2 - 60m...ve FinaleJJC2 - 800mJJC2 - Ver...e Groep 2
164 Thomas Wassenaar JJC2 - AV `47 Kogel
Ver
JJC2 - Kog...e Groep 1JJC2 - Ver...e Groep 2
165 Bereket Petersen JJC2 - AV `56 800m
1500m
4x50m
JJC2 - 800mJJC2 - 1500m
166 Bezuayehu Petersen JJC2 - AV `56 800m
1500m
4x50m
JJC2 - 800mJJC2 - 1500m
167 Sten de Schrijver JJC2 - AV `56 60m
60m_hf
Kogel
JJC2 - 60mJJC2 - 60m...ve FinaleJJC2 - Kog...e Groep 2
168 Mees Prinsen JJC2 - AVA `70 Kogel
Kogel_f
JJC2 - Kog...e Groep 1JJC2 - Kogel Finale
169 Jelle van Miltenburg JJC2 - BAV Hoog
JJC2 - Hoog
170 Thijs van Miltenburg JJC2 - BAV 60mH
JJC2 - 60mH
171 Koen Roskamp JJC2 - BAV 60mH
60mH_hf
Kogel
JJC2 - 60mHJJC2 - 60m...ve FinaleJJC2 - Kog...e Groep 2
172 Wessel Terpstra JJC2 - BAV 60m
800m
Kogel
JJC2 - 60mJJC2 - 800mJJC2 - Kog...e Groep 1
173 Haico Boer JJC2 - CAV Energie 1500m
JJC2 - 1500m
174 Dushently Isenia JJC2 - CAV Energie 60m
60m_f
60m_hf
JJC2 - 60mJJC2 - 60m FinaleJJC2 - 60m...ve Finale
175 Martijn Stok JJC2 - CAV Energie 60m
Ver
JJC2 - 60m
176 Simcha van Collem JJC2 - Ciko `66 Kogel
Ver
JJC2 - Kog...e Groep 1JJC2 - Ver...e Groep 2
177 Antonnny Ediagbonya JJC2 - Ciko `66 Hoog
Polshoog
Ver
Ver_f
JJC2 - HoogJJC1 en J... PolshoogJJC2 - Ver...e Groep 1JJC2 - Ver...en Finale
178 Arris van Deelen JJC2 - Climax 1500m
JJC2 - 1500m
179 Dylan Langeveld JJC2 - DEM 800m
Kogel
Kogel_f
Ver
JJC2 - Kog...e Groep 2JJC2 - Kogel FinaleJJC2 - Ver...e Groep 1
180 Menno van den Broek JJC2 - DJA 800m
60mH
60mH_hf
JJC2 - 800mJJC2 - 60mHJJC2 - 60m...ve Finale
181 Paavo de Leng JJC2 - DNMC 800m
1500m
JJC2 - 800mJJC2 - 1500m
182 Felix Schillings JJC2 - DNMC 60m
60mH
JJC2 - 60mJJC2 - 60mH
183 Tom Garming JJC2 - SPWS Kogel
Ver
JJC2 - Kog...e Groep 1JJC2 - Ver...e Groep 2
184 Jens Peeters JJC2 - Eindhoven 800m
JJC2 - 800m
185 Sven Roosen JJC2 - Eindhoven 60mH
60mH_f
60mH_hf
Ver
Ver_f
JJC2 - 60mHJJC2 - 60mH FinaleJJC2 - 60m...ve FinaleJJC2 - Ver...e Groep 2JJC2 - Ver...en Finale
186 Chiel Stikkelbroeck JJC2 - Eindhoven 800m
JJC2 - 800m
187 Gabriël ...rnelissen JJC2 - GACH 60m
60m_f
60m_hf
60mH
60mH_hf
Ver
Ver_f
JJC2 - 60mJJC2 - 60m FinaleJJC2 - 60m...ve FinaleJJC2 - 60mHJJC2 - 60m...ve FinaleJJC2 - Ver...e Groep 1JJC2 - Ver...en Finale
188 Bram van der Laan JJC2 - GACH Kogel
Kogel_f
Ver
Ver_f
JJC2 - Kog...e Groep 2JJC2 - Kogel FinaleJJC2 - Ver...e Groep 1JJC2 - Ver...en Finale
189 Eric Wolfrat JJC2 - GACH 60mH
Polshoog
JJC2 - 60mHJJC1 en J... Polshoog
190 Finn van Pijkeren JJC2 - Groningen 800m
JJC2 - 800m
191 David van der Lugt JJC2 - GVAC 60m
Ver
Ver_f
JJC2 - 60mJJC2 - Ver...e Groep 1JJC2 - Ver...en Finale
192 Benjamin Coolen JJC2 - Haag 60mH
60mH_f
60mH_hf
Polshoog
Ver
Ver_f
JJC2 - 60mHJJC2 - 60mH FinaleJJC2 - 60m...ve FinaleJJC1 en J... PolshoogJJC2 - Ver...e Groep 2JJC2 - Ver...en Finale
193 Ferrie Hamer JJC2 - Haag 800m
60mH
60mH_f
60mH_hf
Kogel
Kogel_f
JJC2 - 800mJJC2 - 60mHJJC2 - 60mH FinaleJJC2 - 60m...ve FinaleJJC2 - Kog...e Groep 2JJC2 - Kogel Finale
194 Lucas de Leeuw JJC2 - Haag 60m
Hoog
JJC2 - 60mJJC2 - Hoog
195 Dario Podda JJC2 - Haag 60m
60m_f
60m_hf
60mH
Kogel
Kogel_f
JJC2 - 60mJJC2 - 60m FinaleJJC2 - 60m...ve FinaleJJC2 - 60mHJJC2 - Kog...e Groep 2JJC2 - Kogel Finale
196 Jan Vriesman JJD1 - BAV 60m
4x50m
Kogel
Ver
JJD1 - 60mJJD1 - Kog...e Groep 2
197 Twan de Koning JJC2 - HLLS Kogel
Hoog
Ver
JJC2 - Kog...e Groep 1JJC2 - Ver...e Groep 2
198 Alexander Meijkamp JJC2 - HLLS 60m
60mH
JJC2 - 60mJJC2 - 60mH
199 Christian Vermeulen JJC2 - HLLS 60m
60m_hf
Kogel
Ver
JJC2 - 60mJJC2 - 60m...ve FinaleJJC2 - Kog...e Groep 2JJC2 - Ver...e Groep 1
200 Sander van Elk JJC2 - Leiden 1500m
JJC2 - 1500m
201 Casper Decates JJC2 - Nijmegen 60m
60m_hf
60mH
60mH_hf
JJC2 - 60mJJC2 - 60m...ve FinaleJJC2 - 60mHJJC2 - 60m...ve Finale
202 Lars Rennings JJC2 - Nijmegen Kogel
JJC2 - Kog...e Groep 1
203 Janik Sillen JJC2 - Nijmegen Kogel
Hoog
JJC2 - Kog...e Groep 1
204 Najib Ali Hassan JJC2 - PAC 800m
JJC2 - 800m
205 Ishan Baidjoe JJC2 - PAC 60m
60m_hf
JJC2 - 60mJJC2 - 60m...ve Finale
206 Rogier Derksen JJC2 - PAC 60m
60m_hf
Ver
Ver_f
JJC2 - 60mJJC2 - 60m...ve FinaleJJC2 - Ver...e Groep 2JJC2 - Ver...en Finale
207 Wessel den Engelse JJC2 - PAC Polshoog
JJC1 en J... Polshoog
208 Cameron Grauwmeijer JJC2 - PAC 60m
60m_hf
Ver
JJC2 - 60mJJC2 - 60m...ve FinaleJJC2 - Ver...e Groep 1
209 Florian va...der Hoeff JJC2 - PAC Hoog
Polshoog
Ver
JJC2 - Ver...e Groep 1
210 Giovanni Homan JJC2 - PAC 60m
60mH
JJC2 - 60mJJC2 - 60mH
211 Saso Jongen JJC2 - PAC 1500m
JJC2 - 1500m
212 Josha Kasmir JJC2 - PAC 60m
60m_hf
Ver
JJC2 - 60mJJC2 - 60m...ve FinaleJJC2 - Ver...e Groep 1
213 Evert Rosbergen JJC2 - PAC 1500m
Ver
JJC2 - 1500mJJC2 - Ver...e Groep 1
214 Erik Stok JJC2 - PAC 800m
JJC2 - 800m
215 Twan Vermeer JJC2 - PAC 800m
JJC2 - 800m
216 Thijs de Wit JJC2 - PAC 60m
60m_hf
Ver
JJC2 - 60mJJC2 - 60m...ve FinaleJJC2 - Ver...e Groep 2
217 David Cairo JJC2 - Phanos 60mH
Polshoog
Ver
JJC2 - 60mHJJC2 - Ver...e Groep 2
218 Raphael Dobbelstein JJC2 - PH 800m
JJC2 - 800m
219 Tijmen van Hal JJC2 - PH Hoog
220 Jasper Weevers JJC2 - PH 1500m
JJC2 - 1500m
221 Béla Záborszky JJC2 - PH 800m
JJC2 - 800m
222 Noah Lauwers JJC2 - RK HAV Kogel
Kogel_f
JJC2 - Kog...e Groep 1JJC2 - Kogel Finale
223 Noah Chokri JJC2 - Rotterdam 60m
60m_f
60m_hf
60mH
60mH_f
60mH_hf
4x50m
JJC2 - 60mJJC2 - 60m FinaleJJC2 - 60m...ve FinaleJJC2 - 60mHJJC2 - 60mH FinaleJJC2 - 60m...ve Finale ATRspeed (3e)
224 Sharif Omoyele JJC2 - Rotterdam 60m
60m_f
60m_hf
60mH
60mH_f
60mH_hf
4x50m
JJC2 - 60mJJC2 - 60m FinaleJJC2 - 60m...ve FinaleJJC2 - 60mHJJC2 - 60mH FinaleJJC2 - 60m...ve Finale ATRspeed (4e)
225 Rik van der Haven JJC2 - Scorpio 60m
1500m
Ver
JJC2 - 60mJJC2 - 1500mJJC2 - Ver...e Groep 2
226 Stan Schipperen JJC2 - Scorpio 1500m
JJC2 - 1500m
227 Fabian Biondina JJC2 - Spado Hoog
Ver
JJC2 - HoogJJC2 - Ver...e Groep 1
228 Stan de Deugd JJC2 - Spado 1500m
Polshoog
JJC2 - 1500m
229 Sven Kolk JJC2 - Spado Hoog
JJC2 - Hoog
230 Sam Versluijs JJC2 - Spado 60m
60mH
JJC2 - 60mJJC2 - 60mH
231 Norbert Weijenberg JJC2 - Spado 1500m
JJC2 - 1500m
232 Djoao Lobles JJC2 - SV Noordkop 1500m
JJC2 - 1500m
233 Thies Coenen JJC2 - Swift Kogel
Kogel_f
JJC2 - Kog...e Groep 1JJC2 - Kogel Finale
234 Luuk Mentink JJC2 - Taxandria Hoog
JJC2 - Hoog
235 Jesse Hendriks JJC2 - THOR 1500m
JJC2 - 1500m
236 Jim van Mook JJC2 - THOR Hoog
JJC2 - Hoog
237 Floris van Dijk JJC2 - Typhoon 60mH
Ver
JJC2 - 60mHJJC2 - Ver...e Groep 2
238 Julian van Heiningen JJC2 - Typhoon 60m
Ver
JJC2 - 60mJJC2 - Ver...e Groep 1
239 Hristo Vermeer JJC2 - Typhoon 60m
60m_hf
Ver
Ver_f
JJC2 - 60mJJC2 - 60m...ve FinaleJJC2 - Ver...e Groep 1JJC2 - Ver...en Finale
240 Indy Wekker JJC2 - U-Track 60m
60m_f
60m_hf
Ver
Ver_f
JJC2 - 60mJJC2 - 60m FinaleJJC2 - 60m...ve FinaleJJC2 - Ver...e Groep 1JJC2 - Ver...en Finale
241 Lars Adriaanse JJC2 - Voorne 60m
60m_f
60m_hf
Ver
JJC2 - 60mJJC2 - 60m FinaleJJC2 - 60m...ve Finale
242 Justin Labrijn JJD1 - Almere `81 60m
60m_f
60m_hf
60mH
60mH_f
60mH_hf
Ver
JJD1 - 60mJJD1 - 60m FinaleJJD1 - 60m...ve FinaleJJD1 - 60mHJJD1 - 60mH FinaleJJD1 - 60m...ve Finale
243 Jamie Sesay JJD1 - Almere `81 60m
Kogel
Hoog
244 Jip de Greef JJD1 - Altis 60m
60m_hf
Kogel
Kogel_f
Hoog
JJD1 - 60mJJD1 - 60m...ve FinaleJJD1 - Kog...e Groep 1JJD1 - Kogel FinaleJJD1 - Hoog
245 Jarik van de Mast JJD1 - Altis 60m
1000m
4x50m
JJD1 - 1000m
246 Sverre Meesters JJD1 - Altis 600m
Hoog
Ver
JJD1 - 600m
247 Oscar Meijer JJD1 - Altis 1000m
JJD1 - 1000m
248 Tyrone Richards JJD1 - Altis 60m
60m_hf
Kogel
Ver
JJD1 - 60mJJD1 - 60m...ve FinaleJJD1 - Kog...e Groep 2JJD1 - Ver...e Groep 1
249 Gilles van Arkel JJD1 - AV 1923 600m
4x50m
Polshoog
JJD1 - 600mJJD en MJD... Polshoog
250 Thomas Fructus JJD1 - AV 1923 600m
60mH
60mH_hf
JJD1 - 600mJJD1 - 60mHJJD1 - 60m...ve Finale
251 Lucas van ...haffelaar JJD1 - AV 1923 1000m
Hoog
JJD1 - 1000mJJD1 - Hoog
252 Jona Wong Chung JJD1 - AV 1923 Hoog
Polshoog
JJD en MJD... Polshoog
253 Tom Schmit JJD1 - ATOP 60mH
60mH_hf
Kogel
Kogel_f
JJD1 - 60mHJJD1 - 60m...ve FinaleJJD1 - Kog...e Groep 2JJD1 - Kogel Finale
254 Thijmen Middelkamp JJD1 - AV Athlos 60m
Ver
JJD1 - 60mJJD1 - Ver...e Groep 1
255 Jur Bakker JJD1 - AV Edam 60m
60m_hf
60mH
60mH_f
60mH_hf
JJD1 - 60mJJD1 - 60m...ve FinaleJJD1 - 60mHJJD1 - 60mH FinaleJJD1 - 60m...ve Finale
256 Niek Nijman JJD1 - AV Goor `75 1000m
JJD1 - 1000m
257 Sven Teekens JJD1 - AV Gouda 60m
1000m
Kogel
JJD1 - 60mJJD1 - 1000mJJD1 - Kog...e Groep 2
258 Sebastiaan...selenberg JJD1 - Hanzesport 1000m
60mH
Ver
JJD1 - 1000mJJD1 - 60mH
259 Mees Kwakkelaar JJD1 - Hanzesport 60m
Ver
JJD1 - 60m
260 Rutger Berends JJD1 - Heerenveen 1000m
60mH
Kogel
JJD1 - 1000mJJD1 - 60mHJJD1 - Kog...e Groep 2
261 Mika Berg JJD1 - Heerenveen 60m
Ver
JJD1 - 60mJJD1 - Ver...e Groep 1
262 Rick Velkers JJD1 - Heerenveen 60m
1000m
JJD1 - 60mJJD1 - 1000m
263 Tjalle-Dur... der Eems JJD1 - HRRR 60m
60mH
60mH_hf
Ver
JJD1 - 60mJJD1 - 60mHJJD1 - 60m...ve FinaleJJD1 - Ver...e Groep 2
264 Thijs Jorritsma JJD1 - HRRR 60m
Hoog
JJD1 - 60mJJD1 - Hoog
265 Jelte van Es JJD1 - AV Hylas 60m
60m_hf
600m
Ver
Ver_f
JJD1 - 60mJJD1 - 60m...ve FinaleJJD1 - 600mJJD1 - Ver...e Groep 1JJD1 - Ver...en Finale
266 Koen Post...a de Boer JJD1 - AV Hylas 1000m
Ver
JJD1 - 1000mJJD1 - Ver...e Groep 2
267 Pjotr ter Doest JJD1 - AV Impala 600m
4x50m
Hoog
JJD1 - 600mJJD1 - Hoog Av Impala (2e)
268 Mark Scholten JJD1 - AV Impala 60mH
60mH_f
60mH_hf
4x50m
Ver
JJD1 - 60mHJJD1 - 60mH FinaleJJD1 - 60m...ve FinaleJJD1 - Ver...e Groep 2 Av Impala (1e)
269 Bart Hoogmoed JJD1 - AV Lycurgus 60m
60m_hf
1000m
60mH
60mH_hf
JJD1 - 60mJJD1 - 60m...ve FinaleJJD1 - 1000mJJD1 - 60mHJJD1 - 60m...ve Finale
270 Jelle Müller JJD1 - AV Lycurgus Hoog
Polshoog
Ver
JJD1 - HoogJJD en MJD... PolshoogJJD1 - Ver...e Groep 1
271 Wesley Steenbakker JJD1 - AV Lycurgus 1000m
JJD1 - 1000m
272 Ties Arensman JJD1 - NEAV 1000m
JJD1 - 1000m
273 Senna Beuckens JJD1 - AV NOP 60mH
60mH_hf
Hoog
JJD1 - 60mHJJD1 - 60m...ve Finale
274 Tygo Heemskerk JJD1 - Olympus `70 1000m
JJD1 - 1000m
275 Ivar van Ruijven JJD1 - Olympus `70 1000m
60mH
Ver
JJD1 - 1000mJJD1 - 60mHJJD1 - Ver...e Groep 2
276 Krijn van Hofweegen JJD1 - Pallas `67 60mH
60mH_hf
Hoog
JJD1 - 60mHJJD1 - 60m...ve FinaleJJD1 - Hoog
277 Tomas A IJzerman JJD1 - Pallas `67 60m
60mH
4x50m
Ver
JJD1 - 60mJJD1 - 60mHJJD1 - Ver...e Groep 2 Gewoon de eerste (4e)
278 Daan Memelink JJD1 - Pallas `67 60m
60mH
4x50m
Ver
JJD1 - 60mJJD1 - 60mHJJD1 - Ver...e Groep 2 Gewoon de eerste (1e)
279 Daan Reefman JJD1 - Pallas `67 600m
1000m
4x50m
JJD1 - 600mJJD1 - 1000m De Pandabeertjes (2e)
Gewoon de eerste (2e)
280 Stijn van Valkenburg JJD1 - Pallas `67 60m
1000m
4x50m
JJD1 - 60mJJD1 - 1000m Gewoon de eerste (3e)
281 Jari Kroon JJD1 - Parthenon 1000m
60mH
JJD1 - 1000mJJD1 - 60mH
282 Wessel de Lange JJD1 - Parthenon 60m
60m_hf
Ver
Ver_f
JJD1 - 60mJJD1 - 60m...ve FinaleJJD1 - Ver...e Groep 1JJD1 - Ver...en Finale
283 Menno Weeda JJD1 - Parthenon 60mH
60mH_hf
Hoog
JJD1 - 60mHJJD1 - 60m...ve Finale
284 Julian van den Belt JJD1 - AV Rijssen Ver
JJD1 - Ver...e Groep 2
285 Twan Ligtenberg JJD1 - AV Rijssen Kogel
Kogel_f
Hoog
JJD1 - Kog...e Groep 1JJD1 - Kogel FinaleJJD1 - Hoog
286 Wouter Seppenwoolde JJD1 - AV Rijssen 600m
Kogel
JJD1 - 600m
287 Max Swabedissen JJD1 - AV Rijssen 1000m
JJD1 - 1000m
288 Justin van Dooren JJD1 - AV Sparta 60m
60m_f
60m_hf
1000m
Hoog
JJD1 - 60mJJD1 - 60m FinaleJJD1 - 60m...ve FinaleJJD1 - 1000mJJD1 - Hoog
289 Max Kreeft JJD1 - AV Spiridon 600m
Kogel
Kogel_f
JJD1 - 600mJJD1 - Kog...e Groep 1JJD1 - Kogel Finale
290 Tygo Naafs JJD1 - AV Spiridon 1000m
Kogel
Kogel_f
JJD1 - 1000mJJD1 - Kog...e Groep 2JJD1 - Kogel Finale
291 Timon Hoeve JJD1 - SPLS 60mH
60mH_hf
Ver
JJD1 - 60mHJJD1 - 60m...ve FinaleJJD1 - Ver...e Groep 2
292 Keyran Witmond JJD1 - SPLS 60mH
Kogel
Polshoog
JJD1 - 60mHJJD1 - Kog...e Groep 2
293 Tim Pelkmans JJD1 - AV Sprint 600m
60mH
60mH_f
60mH_hf
Ver
Ver_f
JJD1 - 600mJJD1 - 60mHJJD1 - 60mH FinaleJJD1 - 60m...ve FinaleJJD1 - Ver...e Groep 2JJD1 - Ver...en Finale
294 Tibbe Teunissen JJD1 - AV Sprint 60m
60m_hf
60mH
60mH_hf
JJD1 - 60mJJD1 - 60m...ve FinaleJJD1 - 60mHJJD1 - 60m...ve Finale
295 Kim Alofsen JJD1 - Startbaan 60mH
Polshoog
JJD1 - 60mHJJD en MJD... Polshoog
296 Glenn de Boer JJD1 - AV34 600m
60mH
Kogel
JJD1 - 600mJJD1 - 60mHJJD1 - Kog...e Groep 1
297 Cas Hoekstra JJD1 - AV34 60m
Kogel
Ver
JJD1 - 60mJJD1 - Kog...e Groep 2JJD1 - Ver...e Groep 1
298 Kendrick v... Kruisweg JJD1 - AV34 60m
600m
JJD1 - 60mJJD1 - 600m
299 Martijn van der Lecq JJD1 - AV34 600m
Kogel
Ver
JJD1 - 600mJJD1 - Kog...e Groep 1JJD1 - Ver...e Groep 2
300 Melchior Treffers JJD1 - AV34 60mH
60mH_hf
Kogel
Kogel_f
Ver
Ver_f
JJD1 - 60mHJJD1 - 60m...ve FinaleJJD1 - Kog...e Groep 1JJD1 - Kogel FinaleJJD1 - Ver...e Groep 2JJD1 - Ver...en Finale
301 Joscha Giesen JJD1 - BAV 60m
1000m
4x50m
Ver
JJD1 - 60mJJD1 - 1000mJJD1 - Ver...e Groep 1 BAV JD (3e)
302 Tijmen Hoogendoorn JJD1 - BAV 60m
600m
4x50m
Kogel
JJD1 - 60mJJD1 - 600mJJD1 - Kog...e Groep 1 BAV JD (4e)
303 Dinand te Pas JJD1 - BAV 60m
4x50m
Kogel
Ver
JJD1 - 60mJJD1 - Kog...e Groep 2 BAV JD (1e)
304 Jelmer Pastoor JJD1 - BAV 60m
4x50m
Kogel
Hoog
Ver
JJD1 - 60mJJD1 - Kog...e Groep 2 BAV JD (2e)
305 Lucas Bal JJD1 - CAV Energie 60m
60m_hf
4x50m
Ver
Ver_f
JJD1 - 60mJJD1 - 60m...ve FinaleJJD1 - Ver...e Groep 1JJD1 - Ver...en Finale Bliksem (4e)
306 Pieter Fallaux JJD1 - CAV Energie 1000m
4x50m
Ver
JJD1 - 1000mJJD1 - Ver...e Groep 1 Bliksem (1e)
307 Sebastiaan...en Hartog JJD1 - CAV Energie 60m
60m_hf
4x50m
Kogel
Kogel_f
JJD1 - 60mJJD1 - 60m...ve FinaleJJD1 - Kog...e Groep 2JJD1 - Kogel Finale Bliksem (2e)
308 Benjamin den Hartog JJD1 - CAV Energie 60m
4x50m
Kogel
JJD1 - 60mJJD1 - Kog...e Groep 2 Bliksem (3e)
309 Jim van Emmerik JJD1 - Cialfo 600m
JJD1 - 600m
310 Sam van Emmerik JJD1 - Cialfo 600m
JJD1 - 600m
311 Ella van den Bosch MJD1 - De Gemzen 4x50m
Gemzen team 2 (2e)
312 Jelle van der Veer JJD1 - Climax 1000m
313 Steven Vriends JJD2 - DAK Kogel
JJD2 - Kog...e Groep 2
314 Thymen van Zon JJD1 - DAK 1000m
4x50m
Kogel
JJD1 - 1000mJJD1 - Kog...e Groep 2 Rode sprint duivels (2e)
315 Tobias Janssens JJD1 - DEM 60mH
60mH_f
60mH_hf
Ver
Ver_f
JJD1 - 60mHJJD1 - 60mH FinaleJJD1 - 60m...ve FinaleJJD1 - Ver...e Groep 2JJD1 - Ver...en Finale
316 Dennis Schaap JJD1 - DEM 60mH
60mH_hf
Kogel
Hoog
JJD1 - 60mHJJD1 - 60m...ve FinaleJJD1 - Kog...e Groep 1JJD1 - Hoog
317 Tim Klein JJD1 - DJA Kogel
Kogel_f
JJD1 - Kog...e Groep 1JJD1 - Kogel Finale
318 Youri de Wit JJD1 - DJA 60m
60m_f
60m_hf
600m
JJD1 - 60mJJD1 - 60m FinaleJJD1 - 60m...ve FinaleJJD1 - 600m
319 Lucas Man JJD1 - GACH 60m
600m
JJD1 - 60mJJD1 - 600m
320 Martijn Gulickx JJD1 - Gloria 600m
Ver
JJD1 - 600mJJD1 - Ver...e Groep 2
321 Max Birdja JJD1 - Haag 60m
60m_f
60m_hf
Kogel
Kogel_f
Hoog
JJD1 - 60mJJD1 - 60m FinaleJJD1 - 60m...ve FinaleJJD1 - Kog...e Groep 1JJD1 - Kogel FinaleJJD1 - Hoog
322 Joep van Keulen JJD1 - Haag 1000m
Kogel
Ver
JJD1 - Kog...e Groep 1
323 Mike Paauw JJD1 - Haag 60m
1000m
Ver
JJD1 - 60mJJD1 - 1000mJJD1 - Ver...e Groep 1
324 Gene Timmers JJD1 - Haag 60m
Kogel
Ver
JJD1 - 60mJJD1 - Kog...e Groep 2JJD1 - Ver...e Groep 1
325 Hugo Zemering JJD1 - Haag 60m
600m
Ver
JJD1 - Ver...e Groep 1
326 Sander de Boer JJD1 - HAC 600m
4x50m
JJD1 - 600m Team HAC (4e)
328 Joost van Mierlo JJD1 - HAC 60m
60m_hf
4x50m
JJD1 - 60mJJD1 - 60m...ve Finale Team HAC (1e)
329 Tim van Es JJD1 - HAC `63 1000m
JJD1 - 1000m
330 Dylan Lucas JJD1 - HAC `63 1000m
331 Wouter van Gorcom JJD1 - HLLS 60m
60m_hf
60mH
60mH_f
60mH_hf
4x50m
Ver
Ver_f
JJD1 - 60mJJD1 - 60m...ve FinaleJJD1 - 60mHJJD1 - 60mH FinaleJJD1 - 60m...ve FinaleJJD1 - Ver...e Groep 2JJD1 - Ver...en Finale Hellashelden (4e)
332 Yoeri Karsowidjojo JJD1 - HLLS 60mH
60mH_hf
Hoog
Ver
Ver_f
JJD1 - 60mHJJD1 - 60m...ve FinaleJJD1 - HoogJJD1 - Ver...e Groep 2JJD1 - Ver...en Finale
333 William Knol JJD1 - HLLS 1000m
JJD1 - 1000m
334 Lucca Marks JJD1 - HLLS 60m
60m_hf
4x50m
Kogel
Ver
JJD1 - 60mJJD1 - 60m...ve FinaleJJD1 - Kog...e Groep 2JJD1 - Ver...e Groep 1 Hellashelden (3e)
335 Martijn Pos JJD1 - HLLS 60m
60m_hf
600m
4x50m
Kogel
Kogel_f
JJD1 - 60mJJD1 - 60m...ve FinaleJJD1 - 600mJJD1 - Kog...e Groep 1JJD1 - Kogel Finale Hellashelden (1e)
336 Joeri Steenman JJD1 - HLLS 60m
60m_hf
4x50m
JJD1 - 60mJJD1 - 60m...ve Finale Hellashelden (2e)
337 Joas van Hellemondt JJD1 - Leiden 60m
60m_f
60m_hf
60mH
60mH_hf
JJD1 - 60mJJD1 - 60m FinaleJJD1 - 60m...ve FinaleJJD1 - 60mHJJD1 - 60m...ve Finale
338 Joost Kroesbergen JJD1 - MPM 60m
600m
Ver
JJD1 - 60mJJD1 - 600mJJD1 - Ver...e Groep 1
339 Tim Schüssel JJD1 - Nijmegen 1000m
340 Timo Boschman JJD1 - PAC 60m
600m
341 Revelinio Denswil JJD1 - PAC 60m
60mH
Ver
JJD1 - 60mJJD1 - 60mHJJD1 - Ver...e Groep 2
342 Jarno van der Meide JJD1 - PAC 60m
60m_hf
60mH
60mH_hf
Ver
JJD1 - 60mJJD1 - 60m...ve FinaleJJD1 - 60mHJJD1 - 60m...ve FinaleJJD1 - Ver...e Groep 2
343 Timo Spiering JJD1 - PAC 60m
Hoog
JJD1 - 60mJJD1 - Hoog
344 Niels van Weesep JJD1 - PAC 60m
60m_f
60m_hf
60mH
60mH_f
60mH_hf
Ver
Ver_f
JJD1 - 60mJJD1 - 60m FinaleJJD1 - 60m...ve FinaleJJD1 - 60mHJJD1 - 60mH FinaleJJD1 - 60m...ve FinaleJJD1 - Ver...e Groep 2JJD1 - Ver...en Finale
345 Mick Baldew JJD1 - Phanos 60m
Kogel
Kogel_f
Hoog
JJD1 - 60mJJD1 - Kog...e Groep 1JJD1 - Kogel Finale
346 Dieter Stolzenbach JJD1 - PH 1000m
JJD1 - 1000m
347 Tim de Bruijn JJD1 - RK HAV 60m
Kogel
Hoog
JJD1 - 60mJJD1 - Kog...e Groep 1JJD1 - Hoog
348 Yorick Brethouwer JJD1 - Scorpio 600m
Ver
JJD1 - 600mJJD1 - Ver...e Groep 1
349 Stijn Hendriks JJD1 - Scorpio 60mH
60mH_f
60mH_hf
Hoog
Ver
Ver_f
JJD1 - 60mHJJD1 - 60mH FinaleJJD1 - 60m...ve FinaleJJD1 - HoogJJD1 - Ver...e Groep 2JJD1 - Ver...en Finale
350 Jens De Wilde JJD1 - Scorpio 60m
60m_f
60m_hf
Hoog
Ver
Ver_f
JJD1 - 60mJJD1 - 60m FinaleJJD1 - 60m...ve FinaleJJD1 - HoogJJD1 - Ver...e Groep 1JJD1 - Ver...en Finale
351 Niek Kollé JJD1 - SV Noordkop 600m
Hoog
JJD1 - 600m
352 Binne Brok JJD1 - Tempo AV 60mH
60mH_hf
Hoog
Ver
JJD1 - 60mHJJD1 - 60m...ve Finale
353 Thom Kortenoever JJD1 - Typhoon 60m
60m_hf
Kogel
Kogel_f
Ver
JJD1 - 60mJJD1 - 60m...ve FinaleJJD1 - Kog...e Groep 2JJD1 - Kogel FinaleJJD1 - Ver...e Groep 1
354 Ruiz Lodder JJD1 - Typhoon 60m
60m_f
60m_hf
Kogel
Hoog
JJD1 - 60mJJD1 - 60m FinaleJJD1 - 60m...ve FinaleJJD1 - Kog...e Groep 1JJD1 - Hoog
355 Sem van Dijk JJD1 - U-Track 1000m
JJD1 - 1000m
356 Manuel Ji... Zambrano JJD1 - U-Track 1000m
JJD1 - 1000m
357 Jesse Jim... Zambrano JJD1 - U-Track 1000m
358 Lasse Klijn JJD1 - U-Track 1000m
JJD1 - 1000m
359 Jesse de Boer JJD1 - VAV 60m
600m
4x50m
Ver
JJD1 - 60mJJD1 - 600mJJD1 - Ver...e Groep 1 4 J's (4e)
360 Jasper van Craaikamp JJD1 - VAV 1000m
60mH
60mH_hf
4x50m
Ver
Ver_f
JJD1 - 1000mJJD1 - 60mHJJD1 - 60m...ve FinaleJJD1 - Ver...e Groep 2JJD1 - Ver...en Finale 4 J's (1e)
361 Jurre Klumpenaar JJD1 - VAV 60m
4x50m
JJD1 - 60m 4 J's (3e)
362 Bart Adriaanse JJD1 - Voorne Kogel
Ver
JJD1 - Kog...e Groep 1JJD1 - Ver...e Groep 1
363 Daniel Engelhart JJD2 - AAV `36 60m
Kogel
Ver
JJD2 - Ver...e Groep 1
364 Twan van Rijn JJD2 - AAV `36 60mH
60mH_hf
Hoog
JJD2 - 60mHJJD2 - 60m...ve FinaleJJD2 - Hoog
365 Floris Smink JJD2 - AC TION Kogel
Kogel_f
JJD2 - Kog...e Groep 1JJD2 - Kogel Finale
366 Tim Weber JJD2 - Almere `81 60mH
Kogel
Ver
JJD2 - 60mHJJD2 - Kog...e Groep 2JJD2 - Ver...e Groep 2
367 Alexander ...derikhoff JJD2 - Altis 60m
60m_hf
600m
60mH
JJD2 - 60mJJD2 - 60m...ve FinaleJJD2 - 600mJJD2 - 60mH
368 Marijn van Duijn JJD2 - ARV Ilion Kogel
Kogel_f
Hoog
Ver
Ver_f
JJD2 - Kog...e Groep 1JJD2 - Kogel FinaleJJD2 - HoogJJD2 - Ver...e Groep 2JJD2 - Ver...en Finale
369 Thijmen Poels JJD2 - ATV Venray 600m
60mH
60mH_hf
JJD2 - 600mJJD2 - 60mHJJD2 - 60m...ve Finale
370 Noah Köllmann JJD2 - AV 1923 60m
60m_f
60m_hf
Ver
Ver_f
JJD2 - 60mJJD2 - 60m FinaleJJD2 - 60m...ve FinaleJJD2 - Ver...e Groep 2JJD2 - Ver...en Finale
371 Kevin Smaling JJD2 - ATOP 60m
Hoog
Ver
JJD2 - 60mJJD2 - Ver...e Groep 2
372 Bas van der Horst JJD2 - AV Athlos 60m
Kogel
JJD2 - 60mJJD2 - Kog...e Groep 2
373 Jonas Phijffers JJD2 - ATNY 60m
60m_f
60m_hf
Hoog
JJD2 - 60mJJD2 - 60m FinaleJJD2 - 60m...ve FinaleJJD2 - Hoog
374 Finn de Graaf JJD2 - AV Attila Hoog
Ver
Ver_f
JJD2 - HoogJJD2 - Ver...e Groep 2JJD2 - Ver...en Finale
375 Aaron Hoogenboom JJD2 - AV Atverni 60m
60m_hf
60mH
60mH_f
60mH_hf
4x50m
JJD2 - 60mJJD2 - 60m...ve FinaleJJD2 - 60mHJJD2 - 60mH FinaleJJD2 - 60m...ve Finale Atverni (1e)
376 Sam Relyveld JJD2 - AV Atverni 4x50m
Atverni (2e)
377 Rhomen Romeo JJD2 - AV Atverni 60m
60m_hf
4x50m
JJD2 - 60mJJD2 - 60m...ve Finale Atverni (3e)
378 Bart van Zandwijk JJD2 - AV Atverni 60m
60m_f
60m_hf
4x50m
JJD2 - 60mJJD2 - 60m FinaleJJD2 - 60m...ve Finale Atverni (4e)
379 Thijs van ...wershaven JJD2 - DVTR 60m
1000m
Ver
JJD2 - 60mJJD2 - Ver...e Groep 2
380 Dave Boamah JJD2 - AV Feniks 60m
60m_hf
1000m
4x50m
JJD2 - 60mJJD2 - 60m...ve FinaleJJD2 - 1000m Feniks (1e)
381 Yair van Harmelen JJD2 - AV Feniks 60m
60m_hf
60mH
60mH_f
60mH_hf
4x50m
JJD2 - 60mJJD2 - 60m...ve FinaleJJD2 - 60mHJJD2 - 60mH FinaleJJD2 - 60m...ve Finale Feniks (4e)
382 Carildo Linger JJD2 - AV Feniks 60m
60m_hf
4x50m
JJD2 - 60mJJD2 - 60m...ve Finale Feniks (2e)
383 Sidate Seck JJD2 - AV Feniks 60m
4x50m
Ver
JJD2 - 60mJJD2 - Ver...e Groep 2 Feniks (3e)
384 Brend Baak JJD2 - Flevo Delta 60mH
60mH_hf
Hoog
Ver
JJD2 - 60mHJJD2 - 60m...ve FinaleJJD2 - HoogJJD2 - Ver...e Groep 1
385 Micha Groenenboom JJD2 - AV Gouda 600m
60mH
4x50m
Ver
JJD2 - 600mJJD2 - 60mHJJD2 - Ver...e Groep 2 AV Gouda Jongens D (3e)
386 Hugo Habraken JJD2 - AV Gouda 60m
60mH
4x50m
Ver
JJD2 - 60mJJD2 - 60mHJJD2 - Ver...e Groep 1 AV Gouda Jongens D (2e)
387 Sjoerd Peeters JJD2 - AV Gouda 60m
1000m
60mH
4x50m
JJD2 - 60mJJD2 - 1000mJJD2 - 60mH AV Gouda Jongens D (4e)
388 Frank Rüegg JJD2 - AV Gouda 1000m
4x50m
Kogel
Hoog
JJD2 - 1000mJJD2 - Kog...e Groep 1 AV Gouda Jongens D (1e)
389 Bart Veltman JJD2 - AV Gouda 60m
60m_hf
60mH
60mH_hf
Ver
JJD2 - 60mJJD2 - 60m...ve FinaleJJD2 - 60mHJJD2 - 60m...ve FinaleJJD2 - Ver...e Groep 1
390 René Schultinga JJD2 - Heerenveen 1000m
JJD2 - 1000m
391 Julian Vries JJD2 - Heerenveen 60m
1000m
Ver
JJD2 - 60mJJD2 - 1000m
392 Milan Bouwer JJD2 - AV Hera 1000m
JJD2 - 1000m
393 Jeff Tesselaar JJD2 - AV Hera 600m
Ver
Ver_f
JJD2 - 600mJJD2 - Ver...e Groep 2JJD2 - Ver...en Finale
394 Luca van Diepen JJD2 - AV Hylas 1000m
JJD2 - 1000m
396 Gerbrand Bontekoe JJD2 - AV Impala 60m
60m_hf
4x50m
Ver
Ver_f
JJD2 - 60mJJD2 - 60m...ve FinaleJJD2 - Ver...e Groep 1JJD2 - Ver...en Finale Av Impala (4e)
397 Rutger Hoekstra JJD2 - AV Impala 60mH
60mH_hf
4x50m
Hoog
JJD2 - 60mHJJD2 - 60m...ve FinaleJJD2 - Hoog Av Impala (3e)
398 Sebastiaan Bonte JJD2 - AV Lycurgus Kogel
Kogel_f
JJD2 - Kog...e Groep 2JJD2 - Kogel Finale
399 Isaac Kammeron JJD2 - AV Lycurgus 60m
JJD2 - 60m
400 Kalle Veldhuisen JJD2 - AV Lycurgus 60mH
Hoog
JJD2 - 60mHJJD2 - Hoog
401 Seb Wals JJD2 - AV Lycurgus 60m
600m
JJD2 - 60mJJD2 - 600m
402 Collin Geugjes JJD2 - NEAV 60m
60m_hf
Hoog
Ver
Ver_f
JJD2 - 60mJJD2 - 60m...ve FinaleJJD2 - HoogJJD2 - Ver...e Groep 1JJD2 - Ver...en Finale
403 Dennis van Veen JJD2 - Olympus `70 60m
Hoog
Ver
JJD2 - 60mJJD2 - Ver...e Groep 1
404 Lucas Jansen JJD2 - AV Oss `78 1000m
Hoog
JJD2 - 1000mJJD2 - Hoog
405 Stefan Beukers JJD2 - Pallas `67 600m
1000m
60mH
60mH_hf
4x50m
Hoog
JJD2 - 600mJJD2 - 60mHJJD2 - 60m...ve Finale De Pandabeertjes (4e)
406 Pieter Bulte JJD2 - Pallas `67 60m
60mH
60mH_hf
4x50m
Hoog
JJD2 - 60mJJD2 - 60mHJJD2 - 60m...ve Finale De Pandabeertjes (1e)
407 Nils Reefman JJD2 - Pallas `67 600m
1000m
60mH
4x50m
JJD2 - 600mJJD2 - 1000mJJD2 - 60mH De Pandabeertjes (3e)
408 Ruben Stam JJD2 - AV Rijssen 60m
60mH
JJD2 - 60mJJD2 - 60mH
409 Gaby Emmanuel JJD2 - AV Sparta 60m
60mH
60mH_f
60mH_hf
JJD2 - 60mHJJD2 - 60mH FinaleJJD2 - 60m...ve Finale
410 Jonathan Pronk JJD2 - AV Sparta 60m
60m_f
60m_hf
60mH
60mH_f
60mH_hf
Kogel
Kogel_f
JJD2 - 60mJJD2 - 60m FinaleJJD2 - 60m...ve FinaleJJD2 - 60mHJJD2 - 60mH FinaleJJD2 - 60m...ve FinaleJJD2 - Kog...e Groep 1JJD2 - Kogel Finale
411 Rens van Beek JJD2 - AV Spiridon Kogel
412 Thijs van Dijke JJD2 - AV Spiridon Kogel
Kogel_f
JJD2 - Kog...e Groep 2JJD2 - Kogel Finale
413 Aran Swart JJD2 - AV Spiridon 60mH
Kogel
JJD2 - 60mHJJD2 - Kog...e Groep 1
414 Joël Hoeve JJD2 - SPLS 60mH
60mH_hf
Ver
Ver_f
JJD2 - 60mHJJD2 - 60m...ve FinaleJJD2 - Ver...e Groep 1JJD2 - Ver...en Finale
415 Kaj de Jong JJD2 - AV Statina 60m
60m_hf
Hoog
JJD2 - 60mJJD2 - 60m...ve FinaleJJD2 - Hoog
416 Lucas Broekroelofs JJD2 - Triathlon 60m
600m
JJD2 - 60mJJD2 - 600m
417 Mark Hollestelle JJD2 - Triathlon 60m
600m
JJD2 - 60mJJD2 - 600m
418 Laszlo Doelwijt JJD2 - AV34 60m
60mH
JJD2 - 60mJJD2 - 60mH
419 Yidne Hulleman JJD2 - AV34 60m
60m_hf
600m
JJD2 - 60mJJD2 - 60m...ve FinaleJJD2 - 600m
420 Finn Muilwijk JJD2 - AV34 60m
Kogel
JJD2 - Kog...e Groep 1
421 Sam Overeem JJD2 - AV34 1000m
Kogel
Hoog
JJD2 - 1000mJJD2 - Kog...e Groep 1
422 Boris Vegter JJD2 - AV34 600m
60mH
4x50m
Hoog
JJD2 - 600mJJD2 - 60mH
423 Taco Visser JJD2 - AV34 60m
Kogel
JJD2 - 60mJJD2 - Kog...e Groep 2
424 Gijs de Haan JJD2 - AV `40 1000m
JJD2 - 1000m
425 Bas Sloot JJD2 - AV `47 1000m
JJD2 - 1000m
426 Max Halling JJD2 - Avantri 60mH
60mH_hf
Hoog
JJD2 - 60mHJJD2 - 60m...ve FinaleJJD2 - Hoog
427 Bayo Abisoye JJD2 - Ciko `66 60m
60m_hf
Hoog
JJD2 - 60mJJD2 - 60m...ve FinaleJJD2 - Hoog
428 Sam Steffens JJD2 - Ciko `66 60m
60m_hf
60mH
60mH_f
60mH_hf
JJD2 - 60mJJD2 - 60m...ve FinaleJJD2 - 60mHJJD2 - 60mH FinaleJJD2 - 60m...ve Finale
429 Joeri Konincks JJD2 - DAK 60m
60m_hf
60mH
4x50m
Hoog
JJD2 - 60mJJD2 - 60m...ve FinaleJJD2 - 60mHJJD2 - Hoog Rode sprint duivels (4e)
430 Kevin van Loon JJD2 - DAK 60m
4x50m
Kogel
JJD2 - 60mJJD2 - Kog...e Groep 1 Rode sprint duivels (1e)
431 Lars van Spijk JJD2 - DAK 60m
4x50m
Kogel
Ver
JJD2 - 60mJJD2 - Kog...e Groep 1JJD2 - Ver...e Groep 2 Rode sprint duivels (3e)
432 Daan Roosenschoon JJD2 - DES 600m
1000m
Kogel
Kogel_f
Ver
JJD2 - 600mJJD2 - 1000mJJD2 - Kog...e Groep 1JJD2 - Kogel Finale
433 Laurens Prins JJD2 - GACH 60m
60m_f
60m_hf
Kogel
Kogel_f
JJD2 - 60mJJD2 - 60m FinaleJJD2 - 60m...ve FinaleJJD2 - Kog...e Groep 1JJD2 - Kogel Finale
434 Yoram Vriezen JJD2 - GACH 600m
60mH
60mH_f
60mH_hf
Polshoog
JJD2 - 600mJJD2 - 60mHJJD2 - 60mH FinaleJJD2 - 60m...ve FinaleJJD en MJD... Polshoog
435 Mark Dullaart JJD2 - Haag 60m
600m
1000m
JJD2 - 600mJJD2 - 1000m
436 Tim Dullaart JJD2 - Haag 60m
Kogel
JJD2 - Kog...e Groep 2
437 Nsikak Ekpo JJD2 - Haag 60m
60m_f
60m_hf
Ver
Ver_f
JJD2 - 60mJJD2 - 60m FinaleJJD2 - 60m...ve FinaleJJD2 - Ver...e Groep 2JJD2 - Ver...en Finale
438 Gwen Hanekamp JJD2 - Haag 1000m
60mH
Hoog
439 Mark van der Linden JJD2 - Haag 60m
60m_f
60m_hf
60mH
60mH_hf
Ver
Ver_f
JJD2 - 60mJJD2 - 60m FinaleJJD2 - 60m...ve FinaleJJD2 - 60mHJJD2 - 60m...ve FinaleJJD2 - Ver...e Groep 1JJD2 - Ver...en Finale
440 Oliver van der Velde JJD2 - Haag 60m
Kogel
Ver
JJD2 - 60mJJD2 - Kog...e Groep 2JJD2 - Ver...e Groep 2
441 Quinten Wormer JJD2 - Haag 60m
60mH
Kogel
JJD2 - 60mJJD2 - 60mHJJD2 - Kog...e Groep 2
442 Carlo Schoonen JJD2 - HAC 1000m
4x50m
JJD2 - 1000m Team HAC (2e)
444 Luc Stappers JJD2 - HAC 600m
4x50m
JJD2 - 600m Team HAC (3e)
446 Stan Atsma JJD2 - HLLS 60m
60mH
60mH_f
60mH_hf
JJD2 - 60mJJD2 - 60mHJJD2 - 60mH FinaleJJD2 - 60m...ve Finale
447 Tim Consemulder JJD2 - HLLS 60m
60mH
Ver
JJD2 - 60mJJD2 - 60mHJJD2 - Ver...e Groep 1
448 Tim de Wild JJD2 - HLLS 1000m
JJD2 - 1000m
449 Bram van Alebeek JJD2 - Nijmegen 60mH
Ver
JJD2 - 60mHJJD2 - Ver...e Groep 1
450 Teun ter Haar JJD2 - Nijmegen 1000m
JJD2 - 1000m
451 Sem Oolbekkink JJD2 - Nijmegen 60mH
60mH_hf
Ver
JJD2 - 60mHJJD2 - 60m...ve FinaleJJD2 - Ver...e Groep 1
452 Steven Zollinger JJD2 - Nijmegen 60m
600m
JJD2 - 60mJJD2 - 600m
453 Giann-Carlo Denswil JJD2 - PAC 60m
60mH
JJD2 - 60mJJD2 - 60mH
454 Tjebbe Hemler JJD2 - PAC 1000m
JJD2 - 1000m
455 Ronin van der Holst JJD2 - PAC 60mH
60mH_hf
Hoog
JJD2 - 60mHJJD2 - 60m...ve Finale
456 Julian Mejame Ejong JJD2 - PAC Kogel
Kogel_f
Hoog
Ver
Ver_f
JJD2 - Kog...e Groep 1JJD2 - Kogel FinaleJJD2 - HoogJJD2 - Ver...e Groep 2JJD2 - Ver...en Finale
457 Jasper Oele JJD2 - PAC 60m
Polshoog
JJD2 - 60mJJD en MJD... Polshoog
458 David Punt JJD2 - PAC 60m
1000m
JJD2 - 60mJJD2 - 1000m
459 Lennard Valk JJD2 - PAC 600m
Kogel
Kogel_f
JJD2 - 600mJJD2 - Kog...e Groep 2JJD2 - Kogel Finale
460 Fedor Musil JJD2 - Phanos 600m
461 Rens de Graauw JJD2 - PH 60m
60m_hf
60mH
60mH_hf
Kogel
Kogel_f
JJD2 - 60mJJD2 - 60m...ve FinaleJJD2 - 60mHJJD2 - 60m...ve FinaleJJD2 - Kog...e Groep 2JJD2 - Kogel Finale
462 Gijs Houtman JJD2 - PH 1000m
JJD2 - 1000m
463 Chiel Hulshof JJD2 - PH 60mH
60mH_hf
Ver
JJD2 - 60mHJJD2 - 60m...ve FinaleJJD2 - Ver...e Groep 1
464 Damian Felter JJD2 - Rotterdam 60m
60m_f
60m_hf
Ver
Ver_f
JJD2 - 60mJJD2 - 60m FinaleJJD2 - 60m...ve FinaleJJD2 - Ver...e Groep 2JJD2 - Ver...en Finale
465 Isaya Klein Ikkink JJD2 - Rotterdam 60mH
60mH_f
60mH_hf
Hoog
JJD2 - 60mHJJD2 - 60mH FinaleJJD2 - 60m...ve FinaleJJD2 - Hoog
466 Bas Stam JJD2 - Rotterdam 1000m
JJD2 - 1000m
467 Stef de Jong JJD2 - SAV Kogel
JJD2 - Kog...e Groep 2
468 Casper Haagh JJD2 - Scorpio 600m
60mH
60mH_hf
Ver
Ver_f
JJD2 - 600mJJD2 - 60mHJJD2 - 60m...ve FinaleJJD2 - Ver...e Groep 1JJD2 - Ver...en Finale
469 Jord Pluimes JJD2 - Scorpio Hoog
JJD2 - Hoog
470 Chuck Pols JJD2 - Scorpio 60mH
60mH_hf
Kogel
Kogel_f
Polshoog
JJD2 - 60mHJJD2 - 60m...ve FinaleJJD2 - Kog...e Groep 1JJD2 - Kogel FinaleJJD en MJD... Polshoog
471 Matyas Kerekgyarto JJD2 - Swift Kogel
Kogel_f
JJD2 - Kog...e Groep 2JJD2 - Kogel Finale
472 Luc de Bruin JJD2 - Tempo AV Hoog
473 Stan Buddingh JJD2 - Typhoon 60m
600m
JJD2 - 60mJJD2 - 600m
474 Muhameed Huseen JJD2 - Typhoon 60m
60m_hf
1000m
JJD2 - 60mJJD2 - 60m...ve FinaleJJD2 - 1000m
475 Thijs de Wild JJD2 - Typhoon 60m
Kogel
Ver
JJD2 - 60mJJD2 - Kog...e Groep 2JJD2 - Ver...e Groep 2
476 Bjorn Hulsebos JJD2 - VAV 600m
1000m
JJD2 - 600mJJD2 - 1000m
477 Jip Janissen JJD2 - VRT 1000m
JJD2 - 1000m
478 Lilian van Klinken MJC1 - AAC `61 Kogel
Kogel_f
MJC1 - Kog...e Groep 2MJC1 - Kog...en Finale
479 Sanne Niestijl MJC1 - AAC `61 1500m
MJC1 - 1500m
480 Jonne vd Giessen MJC1 - AAV `36 60mH
60mH_f
60mH_hf
Kogel
Ver
Ver_f
MJC1 - 60mHMJC1 - 60mH FinaleMJC1 - 60m...ve FinaleMJC1 - Kog...e Groep 2MJC1 - Ver...e Groep 2MJC1 - Ver...en Finale
481 Quincy Heemskerk MJC1 - AAV `36 Kogel
Hoog
Ver
MJC1 - Kog...e Groep 2MJC1 - HoogMJC1 - Ver...e Groep 1
482 Sietske Verkade MJC1 - AAV `36 800m
MJC1 - 800m
483 Mila Wacht MJC1 - AAV `36 60m
Kogel
Ver
MJC1 - 60mMJC1 - Kog...e Groep 2MJC1 - Ver...e Groep 1
484 Paulien Idema MJC1 - AKU 1500m
MJC1 - 1500m
485 Lisan ten Hove MJC1 - Almere `81 800m
60mH
Kogel
MJC1 - 800mMJC1 - Kog...e Groep 2
486 Amy Walraven MJC1 - Altis 60m
60m_hf
MJC1 - 60mMJC1 - 60m...ve Finale
487 Anne Rewinkel MJC1 - AL73 60m
Ver
MJC1 - 60m
488 Demi Boom MJC1 - ATV Venray 800m
MJC1 - 800m
489 Minke Bisschops MJC1 - ATOP 60m
60m_f
60m_hf
MJC1 - 60mMJC1 - 60m FinaleMJC1 - 60m...ve Finale
490 Anke Mols MJC1 - ATOP Kogel
Hoog
MJC1 - Kog...e Groep 1MJC1 - Hoog
491 Lisa Moulen MJC1 - ATOP 60m
60m_hf
Ver
MJC1 - 60mMJC1 - 60m...ve FinaleMJC1 - Ver...e Groep 1
492 Laila Dadou MJC1 - AV Athlos 4x50m
Athlos mc1 (2e)
493 Sterre van...er Linden MJC1 - AV Athlos 60m
4x50m
Athlos mc1 (4e)
494 Pien Veld MJC1 - AV Athlos 4x50m
Kogel
Kogel_f
MJC1 - Kog...e Groep 2MJC1 - Kog...en Finale Athlos mc1 (3e)
495 Shari Vollema MJC1 - AV Athlos 60mH
4x50m
MJC1 - 60mH Athlos mc1 (1e)
496 Romy Dannenburg MJC1 - AV Atverni 60m
800m
60mH
4x50m
MJC1 - 60mMJC1 - 800m MJC Atverni (1e)
497 Anna Eikendal MJC1 - AV Atverni 1500m
MJC1 - 1500m
498 Jessy Enkelaar MJC1 - AV Atverni 4x50m
Hoog
MJC1 - Hoog MJC Atverni (2e)
499 Manjorie Janssen MJC1 - AV Cifla 1500m
MJC1 - 1500m
500 Maaike Heida MJC1 - Clytoneus 60m
60m_hf
60mH
Ver
MJC1 - 60mMJC1 - 60m...ve FinaleMJC1 - 60mH
501 Esmé Bastiaannet MJC1 - De Gemzen 60m
Kogel
502 Qwen Fennema MJC1 - Flevo Delta Hoog
MJC1 - Hoog
503 Mette Pols MJC1 - AV Gouda 60m
4x50m
Ver
MJC1 - 60mMJC1 - Ver...e Groep 1 AV Gouda Meisjes C (4e)
504 Jana Kamps MJC1 - Haaksbergen 60m
60mH
Ver
MJC1 - 60mMJC1 - 60mH
505 Olivia Greven MJC1 - Hanzesport 60m
60m_f
60m_hf
MJC1 - 60mMJC1 - 60m FinaleMJC1 - 60m...ve Finale
506 Veerle Mol MJC1 - Hanzesport 60mH
Ver
MJC1 - 60mH
507 Sarah Peerik MJC1 - Hanzesport 1500m
MJC1 - 1500m
508 Rikst Slot MJC1 - Heerenveen 60mH
60mH_f
60mH_hf
Ver
Ver_f
MJC1 - 60mHMJC1 - 60mH FinaleMJC1 - 60m...ve FinaleMJC1 - Ver...e Groep 1MJC1 - Ver...en Finale
509 Kahlan Veen MJC1 - Heerenveen 60mH
60mH_f
60mH_hf
Ver
Ver_f
MJC1 - 60mHMJC1 - 60mH FinaleMJC1 - 60m...ve FinaleMJC1 - Ver...e Groep 2MJC1 - Ver...en Finale
510 Gwen Feenstra MJC1 - AV Hera 800m
4x50m
MJC1 - 800m Av Hera MC (2e)
512 Rosa Kuin MJC1 - AV Hera 60mH
60mH_hf
4x50m
Kogel
Kogel_f
MJC1 - 60mHMJC1 - 60m...ve FinaleMJC1 - Kog...e Groep 2MJC1 - Kog...en Finale Av Hera MC (4e)
513 Lysanne Zaal MJC1 - AV Hera 60m
4x50m
MJC1 - 60m Av Hera MC (1e)
514 Jenda de Boer MJC1 - HRRR 800m
MJC1 - 800m
515 Marrit Oosterbaan MJC1 - HRRR 60mH
Kogel
Hoog
Ver
MJC1 - 60mHMJC1 - Kog...e Groep 2MJC1 - Ver...e Groep 1
516 Ilse Steigenga MJC1 - HRRR 60m
60m_hf
60mH
60mH_hf
Ver
Ver_f
MJC1 - 60mMJC1 - 60m...ve FinaleMJC1 - 60mHMJC1 - 60m...ve FinaleMJC1 - Ver...e Groep 2MJC1 - Ver...en Finale
517 Larissa Wubbolts MJC1 - HRRR 60m
800m
Ver
MJC1 - 60mMJC1 - 800mMJC1 - Ver...e Groep 1
518 Yassine Bulthuis MJC1 - AV Impala 60m
60mH
Ver
MJC1 - 60mMJC1 - 60mH
519 Emma van Wieren MJC1 - AV Impala 800m
Hoog
Ver
MJC1 - 800m
520 Femke Drijfhout MJC1 - AV Lycurgus 800m
MJC1 - 800m
521 Tosca van der Flier MJC1 - AV Lycurgus 60mH
Ver
MJC1 - 60mH
522 Samantha Frinking MJC1 - AV Lycurgus 60m
60m_hf
800m
MJC1 - 60mMJC1 - 60m...ve FinaleMJC1 - 800m
523 Afra Jiya MJC1 - AV Lycurgus 60m
Ver
Ver_f
MJC1 - Ver...e Groep 2MJC1 - Ver...en Finale
524 Mila Kneefel MJC1 - AV Lycurgus 800m
Kogel
Ver
MJC1 - 800mMJC1 - Kog...e Groep 2
525 Charon Lak MJC1 - AV Lycurgus 1500m
Kogel
Ver
MJC1 - 1500mMJC1 - Kog...e Groep 1MJC1 - Ver...e Groep 1
526 Fabiënne Müller MJC1 - AV Lycurgus Kogel
Kogel_f
MJC1 - Kog...e Groep 1MJC1 - Kog...en Finale
527 Mellani Goezinnen MJC1 - NEAV 1500m
MJC1 - 1500m
528 Sophie van den Berg MJC1 - AV NOP 60mH
60mH_hf
Ver
MJC1 - 60mHMJC1 - 60m...ve FinaleMJC1 - Ver...e Groep 1
529 Anouk Schoop MJC1 - AV NOP 60mH
60mH_f
60mH_hf
Hoog
MJC1 - 60mHMJC1 - 60mH FinaleMJC1 - 60m...ve FinaleMJC1 - Hoog
530 Sara Dekker MJC1 - Olympus `70 60m
60mH
MJC1 - 60mMJC1 - 60mH
531 Angela de Vries MJC1 - Olympus `70 60m
Kogel
Ver
MJC1 - Kog...e Groep 1MJC1 - Ver...e Groep 2
532 Keïta Wielzen MJC1 - Olympus `70 60m
Ver
MJC1 - 60m
533 Nina Franke MJC1 - AV Oss `78 60m
60m_hf
60mH
60mH_hf
MJC1 - 60mMJC1 - 60m...ve FinaleMJC1 - 60mHMJC1 - 60m...ve Finale
534 Anne Knijnenburg MJC1 - AV Oss `78 800m
1500m
MJC1 - 800mMJC1 - 1500m
535 Amber Fritse MJC1 - AV Passaat 60mH
60mH_hf
Hoog
Ver
MJC1 - 60mHMJC1 - 60m...ve FinaleMJC1 - HoogMJC1 - Ver...e Groep 2
536 Dianne den Hoed MJC1 - AV Passaat 60m
537 Vica van Middelkoop MJC1 - AV Passaat 800m
MJC1 - 800m
538 Julia Eisen MJC1 - AV PEC 1910 1500m
MJC1 - 1500m
539 Elin Logtenberg MJC1 - AV PEC 1910 60mH
Hoog
MJC1 - 60mHMJC1 - Hoog
540 Iris Nass MJC1 - AV PEC 1910 60mH
Ver
MJC1 - 60mHMJC1 - Ver...e Groep 2
541 Minke Nijhuis MJC1 - AV PEC 1910 1500m
MJC1 - 1500m
542 Suzan Plat MJC1 - AV PEC 1910 60m
60m_hf
60mH
60mH_hf
Ver
Ver_f
MJC1 - 60mMJC1 - 60m...ve FinaleMJC1 - 60mHMJC1 - 60m...ve FinaleMJC1 - Ver...e Groep 1MJC1 - Ver...en Finale
543 Rinske den Heijer MJC1 - Pijnenburg 60mH
4x50m
Ver
AV Pijnenburg MJC1 (3e)
544 Nuriya Mets MJC1 - Pijnenburg 60m
60mH
4x50m
Hoog
MJC1 - 60mMJC1 - 60mH AV Pijnenburg MJC1 (4e)
545 Rosalie Mutgeert MJC1 - Pijnenburg 60m
4x50m
Kogel
MJC1 - 60mMJC1 - Kog...e Groep 1 AV Pijnenburg MJC1 (2e)
546 Zalua Tulizeo MJC1 - Pijnenburg 60m
4x50m
Kogel
MJC1 - 60mMJC1 - Kog...e Groep 1 AV Pijnenburg MJC1 (1e)
548 Britt Oplaat MJC1 - AV Rijssen 1500m
MJC1 - 1500m
549 Claudia De...o Delgado MJC1 - AV Sparta 60m
60m_f
60m_hf
4x50m
Ver
MJC1 - 60mMJC1 - 60m FinaleMJC1 - 60m...ve FinaleMJC1 - Ver...e Groep 2
550 Melana Agricola MJC1 - SPLS 60m
Kogel
Kogel_f
Ver
MJC1 - 60mMJC1 - Kog...e Groep 2MJC1 - Kog...en Finale
551 Britt Marijnissen MJC1 - AV Sprint 60m
60mH
4x50m
552 Sheenai Muntslag MJC1 - AV Sprint 60m
60m_f
60m_hf
60mH
60mH_hf
4x50m
MJC1 - 60mMJC1 - 60m FinaleMJC1 - 60m...ve FinaleMJC1 - 60mHMJC1 - 60m...ve Finale
555 Emma Spiekman MJC1 - AV Sprint 60m
60mH
4x50m
MJC1 - 60mMJC1 - 60mH
556 Simi Pater MJC1 - AV Statina 60m
60m_f
60m_hf
MJC1 - 60mMJC1 - 60m FinaleMJC1 - 60m...ve Finale
557 Nienke Madderom MJC1 - AV Trias 60mH
60mH_f
60mH_hf
MJC1 - 60mHMJC1 - 60mH FinaleMJC1 - 60m...ve Finale
558 Jip de Waard MJC1 - AV Trias Kogel
Ver
559 Mirjam Hollestelle MJC1 - Triathlon 60m
Ver
MJC1 - 60mMJC1 - Ver...e Groep 1
560 Sophie Praas MJC1 - Triathlon Kogel
Kogel_f
Ver
Ver_f
MJC1 - Kog...e Groep 2MJC1 - Kog...en FinaleMJC1 - Ver...e Groep 1MJC1 - Ver...en Finale
561 Bregje Naus MJC1 - AV Weert 60m
60m_hf
Ver
MJC1 - 60mMJC1 - 60m...ve FinaleMJC1 - Ver...e Groep 2
562 Lisanne Schapendonk MJC1 - AV Wijchen 1500m
MJC1 - 1500m
563 Sophia Mulder MJC1 - AV34 800m
Ver
Ver_f
MJC1 - 800mMJC1 - Ver...e Groep 1MJC1 - Ver...en Finale
564 Kim Van Leest MJC1 - AV `40 60mH
60mH_hf
MJC1 - 60mHMJC1 - 60m...ve Finale
565 Luca van Loon MJC1 - AV `40 60m
60m_hf
60mH
60mH_f
60mH_hf
Ver
MJC1 - 60mMJC1 - 60m...ve FinaleMJC1 - 60mHMJC1 - 60mH FinaleMJC1 - 60m...ve FinaleMJC1 - Ver...e Groep 1
566 Danielle Wooning MJC1 - Avantri 60m
Kogel
Kogel_f
Ver
MJC1 - 60mMJC1 - Kog...e Groep 1MJC1 - Kog...en FinaleMJC1 - Ver...e Groep 2
567 Juno Bakker MJC1 - BAV 60m
4x50m
MJC1 - 60m BAV MC (3e)
568 Emma van de Beek MJC1 - BAV 60mH
4x50m
Ver
BAV MC (1e)
569 Lotte Bleijerveld MJC1 - BAV 60mH
4x50m
BAV MC (4e)
570 Sabien Hilhorst MJC1 - BAV 60mH
4x50m
MJC1 - 60mH BAV MC (2e)
571 Famke Terpstra MJC1 - BAV Kogel
MJC1 - Kog...e Groep 1
572 Valéria Montijn MJC1 - CAV Energie 60m
60m_f
60m_hf
Hoog
MJC1 - 60mMJC1 - 60m FinaleMJC1 - 60m...ve FinaleMJC1 - Hoog
573 Desi van Emmerik MJC1 - Cialfo 800m
60mH
MJC1 - 800mMJC1 - 60mH
574 Anna Hightower MJC1 - Ciko `66 800m
1500m
MJC1 - 800mMJC1 - 1500m
575 Doortje van der Mark MJC1 - Ciko `66 60m
60m_hf
60mH
60mH_hf
MJC1 - 60mMJC1 - 60m...ve FinaleMJC1 - 60mHMJC1 - 60m...ve Finale
576 Renate Oldenhof MJC1 - Climax 60m
Ver
MJC1 - 60mMJC1 - Ver...e Groep 1
577 Fenna Verweij MJC1 - DAK 1500m
MJC1 - 1500m
578 Lisa de Best MJC1 - DEM 60mH
579 Nadia Willemse MJC1 - DEM 60m
60m_hf
MJC1 - 60mMJC1 - 60m...ve Finale
580 Mirte Rommers MJC1 - DJA Hoog
MJC1 - Hoog
581 Sarah van Beilen MJC1 - SPWS 60mH
60mH_f
60mH_hf
MJC1 - 60mHMJC1 - 60mH FinaleMJC1 - 60m...ve Finale
582 Puck Harms MJC1 - GACH 60m
60m_hf
60mH
60mH_hf
Hoog
MJC1 - 60mMJC1 - 60m...ve FinaleMJC1 - 60mHMJC1 - 60m...ve FinaleMJC1 - Hoog
583 Ilse Hengeveld MJC1 - GACH 60m
800m
Ver
MJC1 - 800m
584 Mette Oosterink MJC1 - GACH 60m
60mH
Polshoog
MJC1 - 60mMJC1 - 60mHMJC1 en MJ... Polshoog
585 Pien Scheer MJC1 - GACH 800m
60mH
Hoog
Ver
586 Babet Tabak MJC1 - GACH Hoog
Polshoog
MJC1 - HoogMJC1 en MJ... Polshoog
587 Lilian Tabak MJC1 - GACH Kogel
MJC1 - Kog...e Groep 2
588 Anouk Verheyen MJC1 - Gloria 800m
Ver
MJC1 - 800mMJC1 - Ver...e Groep 2
589 Evelien Versmissen MJC1 - Gloria 60m
Kogel
Kogel_f
Ver
MJC1 - 60mMJC1 - Kog...e Groep 1MJC1 - Kog...en FinaleMJC1 - Ver...e Groep 2
591 Jo-Anne Bosk MJC1 - Groningen 60mH
4x50m
Ver
MJC1 - 60mHMJC1 - Ver...e Groep 2 Groningen Atletiek Team 2 (2e)
592 Sofie Dokter MJC1 - Groningen 60mH
60mH_hf
4x50m
Hoog
MJC1 - 60mHMJC1 - 60m...ve FinaleMJC1 - Hoog Groningen Atletiek MC (3e)
593 Lianne Huisjes MJC1 - Groningen 60m
60m_f
60m_hf
4x50m
Hoog
MJC1 - 60mMJC1 - 60m FinaleMJC1 - 60m...ve Finale Groningen Atletiek Team 2 (4e)
594 Sara-Mina Saberi MJC1 - Groningen 60m
800m
4x50m
MJC1 - 60mMJC1 - 800m Groningen Atletiek Team 2 (1e)
595 Meike Schaap MJC1 - HAC Kogel
MJC1 - Kog...e Groep 1
596 Marijke va...den Broek MJC1 - HLLS 60mH
Ver
MJC1 - 60mHMJC1 - Ver...e Groep 1
597 Kira van den Ham MJC1 - HLLS 60mH
60mH_hf
Polshoog
Ver
MJC1 - 60mHMJC1 - 60m...ve FinaleMJC1 en MJ... PolshoogMJC1 - Ver...e Groep 2
598 Hieke van Rijnsoever MJC1 - HLLS 800m
MJC1 - 800m
599 Laura Schnell MJC1 - HLLS 60m
60m_hf
Ver
MJC1 - 60mMJC1 - 60m...ve FinaleMJC1 - Ver...e Groep 1
600 Guusje van der Vorst MJC1 - HLLS 800m
MJC1 - 800m
601 Sterre de Vries MJC1 - HLLS 800m
Hoog
Ver
MJC1 - 800m
602 Julia Arlotti MJC1 - KAV Holland 60m
4x50m
MJC1 - 60m Holland MJC1 (4e)
603 Rosalie Breems MJC1 - KAV Holland 800m
60mH
60mH_f
60mH_hf
4x50m
Polshoog
MJC1 - 60mHMJC1 - 60mH FinaleMJC1 - 60m...ve FinaleMJC1 en MJ... Polshoog Holland MJC1 (1e)
604 Sarah van Ekeris MJC1 - KAV Holland 60m
60mH
60mH_hf
4x50m
MJC1 - 60mMJC1 - 60mHMJC1 - 60m...ve Finale Holland MJC1 (2e)
605 Pleun Heerschop MJC1 - KAV Holland 800m
4x50m
Kogel
Ver
MJC1 - 800mMJC1 - Kog...e Groep 2MJC1 - Ver...e Groep 1
606 Robina Negenman MJC1 - KAV Holland 60m
60m_hf
60mH
60mH_hf
4x50m
MJC1 - 60mMJC1 - 60m...ve FinaleMJC1 - 60mHMJC1 - 60m...ve Finale Holland MJC1 (3e)
607 Nikki Taag MJC1 - KAV Holland 60m
60mH
4x50m
Ver
MJC1 - 60mMJC1 - 60mHMJC1 - Ver...e Groep 1
608 Fay Witte MJC1 - KAV Holland Hoog
Ver
MJC1 - HoogMJC1 - Ver...e Groep 2
609 Anne de Jong MJC1 - Leiden 60mH
60mH_hf
Ver
Ver_f
MJC1 - 60mHMJC1 - 60m...ve FinaleMJC1 - Ver...e Groep 2MJC1 - Ver...en Finale
610 Amina Maatoug MJC1 - Leiden 800m
1500m
MJC1 - 1500m
611 Marta Moreno MJC1 - Leiden 800m
1500m
MJC1 - 800mMJC1 - 1500m
612 Lara Weghorst MJC1 - Leiden 60m
60m_hf
Ver
Ver_f
MJC1 - 60mMJC1 - 60m...ve FinaleMJC1 - Ver...e Groep 2MJC1 - Ver...en Finale
613 Yasmine Abbes MJC1 - Nijmegen 800m
MJC1 - 800m
614 Noor Stapel MJC1 - Nijmegen 60mH
Kogel
Hoog
MJC1 - 60mHMJC1 - Kog...e Groep 2MJC1 - Hoog
615 Maureen van de Brug MJC1 - PAC 60m
60mH
616 Maaike Bukman MJC1 - PAC 60m
60mH
MJC1 - 60mMJC1 - 60mH
617 Alida van Daalen MJC1 - PAC Kogel
Kogel_f
MJC1 - Kog...e Groep 2MJC1 - Kog...en Finale
618 Kiira Kans MJC1 - PAC 800m
MJC1 - 800m
619 Jetske Mooldijk MJC1 - PAC 1500m
MJC1 - 1500m
620 Des'ray Ramos MJC1 - PAC 60m
MJC1 - 60m
621 Annemieke Wijnhoven MJC1 - PAC Kogel
MJC1 - Kog...e Groep 1
622 Emmy van den Berg MJC1 - PH 1500m
MJC1 - 1500m
623 Jip Cales MJC1 - PH Hoog
624 Sanne Diepen MJC1 - PH 800m
MJC1 - 800m
625 Hanna van der Zalm MJC1 - PH 60m
Ver
MJC1 - 60mMJC1 - Ver...e Groep 2
626 Annika Boogaard MJC1 - SAV 800m
4x50m
MJC1 - 800m SAV C-dames (1e)
627 Joelle Wagemaker MJC1 - SAV 800m
1500m
4x50m
Kogel
MJC1 - 1500mMJC1 - Kog...e Groep 1 SAV C-dames (2e)
628 Kara Zwagemaker MJC1 - SAV 800m
4x50m
Kogel
Kogel_f
MJC1 - 800mMJC1 - Kog...e Groep 1MJC1 - Kog...en Finale SAV C-dames (3e)
629 Bente de Jager MJC1 - Scorpio 60m
Ver
630 Mila van Leeuwen MJC1 - Scorpio 60mH
MJC1 - 60mH
631 Eva Nijdam MJC1 - Scorpio 60m
60m_hf
800m
Kogel
Kogel_f
MJC1 - 60mMJC1 - 60m...ve FinaleMJC1 - 800mMJC1 - Kog...e Groep 1MJC1 - Kog...en Finale
632 Yente Ouwerling MJC1 - Scorpio 60m
60mH
MJC1 - 60mMJC1 - 60mH
633 Marit van den Bosch MJC1 - Spado 60mH
634 Tessa Marijnissen MJC1 - Spado 60m
800m
MJC1 - 60mMJC1 - 800m
635 Meike Verdaasdonk MJC1 - Spado 800m
Ver
MJC1 - 800mMJC1 - Ver...e Groep 1
636 Fabienne de Cloe MJC1 - Spark 60mH
Ver
Ver_f
MJC1 - 60mHMJC1 - Ver...e Groep 2MJC1 - Ver...en Finale
637 Evi Verdonkschot MJC1 - Spark Kogel
Kogel_f
Hoog
Ver
Ver_f
MJC1 - Kog...e Groep 2MJC1 - Kog...en FinaleMJC1 - Ver...e Groep 2MJC1 - Ver...en Finale
638 Meike Guikema MJC1 - SV Jupiter 60m
800m
MJC1 - 60mMJC1 - 800m
639 Madelief Vaessen MJC1 - Swift 60mH
60mH_hf
MJC1 - 60mHMJC1 - 60m...ve Finale
640 Esmee Lamers MJC1 - THOR Ver
641 Sem Rijnders MJC1 - THOR Hoog
MJC1 - Hoog
642 Marit Waterman MJC1 - THOR Hoog
MJC1 - Hoog
643 Rosalie Temme MJC1 - Typhoon 60m
Hoog
MJC1 - 60m
644 Sterre Buijs MJC1 - VAV 60m
60m_f
60m_hf
60mH
MJC1 - 60mMJC1 - 60m FinaleMJC1 - 60m...ve FinaleMJC1 - 60mH
645 Lauraine Kolmschot MJC2 - AAV SISU 60m
60mH
Ver
MJC2 - 60mMJC2 - 60mHMJC2 - Ver...e Groep 2
646 Jokeh Engelhart MJC2 - AAV `36 60m
Kogel
Kogel_f
Ver
MJC2 - 60mMJC2 - Kog...e Groep 1MJC2 - Kog...en FinaleMJC2 - Ver...e Groep 1
647 Tirza Meijer MJC2 - AAV `36 60m
60mH
Ver
MJC2 - 60mMJC2 - 60mHMJC2 - Ver...e Groep 2
648 Kadidja Sangare MJC2 - AAV `36 60m
60m_f
60m_hf
60mH
60mH_f
60mH_hf
4x50m
Hoog
MJC2 - 60mMJC2 - 60m FinaleMJC2 - 60m...ve FinaleMJC2 - 60mHMJC2 - 60mH FinaleMJC2 - 60m...ve FinaleMJC2 - Hoog LÁvenier (4e)