Inschrijvingen 8ste AV PEC 1910 INDOOR OMNISPORT




Snr Naam Onderdelen Startgroep Estafetteteam
1 Floris Aarts JJA - AV 1923 Kogel_f
Kogelstote...Jongens A
2 Tunji Abisoye JJB - Ciko `66 400m_f
400 meter Jongens B
3 Yunis Abu Stitan Msen - Haag 1500m_f
1500 meter Mannen
4 Ahmed Abubakar JJA - DAK 800m_f
800 meter Jongens A
5 Alice Achterberg Vsen - AV Phoenix 60m
60 meter Vrouwen
6 Richard Achterberg Msen - VAV 60m
60 meter Mannen
7 Onyema Adigida JJB - Startbaan 60m
60m_f
60 meter Jongens B60 meter Jongens B
8 Claudia Aernaudts Vsen - Altis Hoog
Hoogspring...n B Mat 1
9 Onno Aerts JJA - SV Noordkop Kogel_f
Kogelstote...Jongens A
10 Elvis Afrifa JJA - AV 1923 60m
60m_f
60 meter Jongens A60 meter Jongens A
11 Sacha Van van Agt Vsen - Eindhoven 60m
60m_f
60 meter Vrouwen60 meter Vrouwen
13 Esther Akihary Vsen - Eindhoven 60m
60m_f
60 meter Vrouwen60 meter Vrouwen
14 Thomas Albers JJB - SPWS 800m_f
800 meter Jongens B
15 Ezra Amokwandoh JJA - AV 1923 60m
60 meter Jongens A
16 Ramsey Angela JJA - PAC 400m_f
400 meter Jongens A
17 Jesper Arts Msen - LGDR 400m_f
400 meter Mannen
18 Stan Arts JJB - LGDR 400m_f
400 meter Jongens B
19 Marc Averesch Msen - AV Rijssen 800m_f
800 meter Mannen
20 Sanne Averesch MJB - AV Rijssen 1500m_f
1500 meter Meisjes B
21 Jamaal Awad JJA - DEM 60m
60 meter Jongens A
22 Chantal Baartse Vsen - HAC 800m_f
800 meter Vrouwen
24 Lieke Bakker Vsen - Isala `96 60m
60mH
Hoog
60 meter Vrouwen60m Horden VrouwenHoogspring...n B Mat 1
25 Maarten Bakker Msen - Olympus `70 1500m_f
1500 meter Mannen
27 Tobias Bakx JJA - AC TION 60mH
Hoog
60m Horden Jongens AHoogspring...ns A en B
28 Rick Van v...Barneveld JJB - VAV 800m_f
800 meter Jongens B
29 Ahley Bastiaanse JJA - PH 60m
60 meter Jongens A
30 Laura Bastiaanse MJA - AV Fortuna Kogel_f
Kogelstote...Meisjes A
31 Fleurine V... van Beek MJA - Haag Hoog
Hoogspring...n B Mat 2
32 Jay Beelen JJB - AV Trias 60mH
60m Horden Jongens B60m Horden Jongens B
33 Job Beintema Msen - AV Trias 60mH
60m Horden Mannen
34 Anja Bekema MJB - GACH 400m_f
400 meter Meisjes B
35 Niels Beks JJA - Taxandria 60m
60 meter Jongens A
36 Thierry Belt Msen - Triathlon Ver_f
Verspringen Mannen
37 Aimane Benchellal JJB - ARV Ilion 1500m_f
1500 meter Jongens B
38 Houd Benyahya Msen - AV Suomi 400m_f
400 meter Mannen
39 Silke Berendse MJA - Phanos 60m
60 meter Meisjes A
40 Hugo Van D... van Berg JJB - AV NOP Hoog
Ver_f
Hoogspring...ns A en BVerspringe...Jongens B
41 Karin Van ... van Berg MJB - De Gemzen 60mH
Kogel_f
60m Horden Meisjes BKogelstote...Meisjes B
43 Kika Van v...n Henegou MJA - U-Track 60m
400m_f
60 meter Meisjes A400 meter Meisjes A
44 Olaf Van D...van Bergh Msen - PH 400m_f
400 meter Mannen
46 Janneke Berkhof Vsen - Rotterdam Ver_f
Verspringen Vrouwen
47 Alies Van van Berkum MJA - HRCL Polshoog
Polshoog M...es A en B
48 Roy Berris JJB - AV Wijchen 60m
Kogel_f
60 meter Jongens BKogelstote...Jongens B
49 Jana Bersee MJB - Ciko `66 Kogel_f
Ver_f
Kogelstote...Meisjes BVerspringe...Meisjes B
50 Robert Bervoets Msen - ASTX Hoog
Hoogspring...Jongens A
52 Stephanie Beuling Vsen - Isala `96 400m_f
400 meter Vrouwen
53 Maxime Beverwijk MJB - PH Kogel_f
Kogelstote...Meisjes B
54 Sawa Bezelev JJA - AV Athlos 60m
60 meter Jongens A
56 Rutger Bien Msen - AV 1923 Ver_f
Verspringen Mannen
57 Evi Van van Bladel MJB - ACW `66 800m_f
800 meter Meisjes B
58 Maartje Blanken MJB - Avantri 60mH
60m Horden Meisjes B
59 Bjorn Blauwhof Msen - Phanos 400m_f
400 meter Mannen
60 Shaquille Bleecke Msen - Almere `81 Kogel_f
Kogelstoten Mannen
61 Simon Blok Msen - Rotterdam 60m
60 meter Mannen
62 Sybren Blok Msen - PAC 60mH
Kogel_f
60m Horden MannenKogelstoten Mannen
63 Aron Blom JJB - AV Passaat 60m
Polshoog
60 meter Jongens BPolshoog J...ns A en B
64 Menno Blom Msen - Pijnenburg 60m
60 meter Mannen
65 Tim Bluekens JJA - Climax 60m
400m_f
60 meter Jongens A400 meter Jongens A
66 Solomon Bockarie Msen - ARV Ilion 60m
60m_f
60 meter Mannen60 meter Mannen
67 Laura Boekel MJA - AV NOVA 800m_f
800 meter Meisjes A
68 Melissa Boekelman Vsen - PH Kogel_f
Kogelstoten Vrouwen
69 Femke de Boer MJB - AV Gouda 60mH
60m Horden Meisjes B
70 Floris de Boer JJA - AV Gouda 400m_f
60mH
Ver_f
400 meter Jongens A60m Horden Jongens AVerspringe...Jongens A
71 Sanne de Boer Vsen - AV Atos 400m_f
400 meter Vrouwen
72 Femke Bol MJB - Triathlon 400m_f
400 meter Meisjes B
73 Lex Bolderheij JJA - Rotterdam 400m_f
400 meter Jongens A
75 Marten Bolt Msen - BB lopers 1500m_f
1500 meter Mannen
78 Marijke Boogerd MJA - AAV `36 60m
60m_f
60mH
60mH_f
60 meter Meisjes A60 meter Meisjes A60m Horden Meisjes A60m Horden Meisjes A
79 Kimberley Booij MJB - De Spartaan 60mH
Hoog
60m Horden Meisjes BHoogspring...n B Mat 1
81 Owi Boon MJA - AV Lycurgus 400m_f
400 meter Meisjes A
82 Roland Boon Msen - Flevo Delta Kogel_f
Kogelstoten Mannen
83 Scott Boon JJB - Flevo Delta Polshoog
Ver_f
Polshoog J...ns A en BVerspringe...Jongens B
84 Eefje Boons Vsen - DVTR 60m
60mH
60mH_f
60 meter Vrouwen60m Horden Vrouwen60m Horden Vrouwen
85 Wessel Boons JJA - DVTR 60m
60m_f
Ver_f
60 meter Jongens A60 meter Jongens AVerspringe...Jongens A
86 Niels Boonstra JJB - AV Statina Hoog
Hoogspring...ns A en B
88 Sterre de Booy MJA - ARV Ilion Hoog
Hoogspring...n B Mat 2
89 Marijn Van... van Born JJA - PAC Kogel_f
Kogelstote...Jongens A
90 Joep Borninkhof JJB - GACH 60m
60 meter Jongens B
91 Evelien Bos Vsen - Phanos 60m
60 meter Vrouwen
92 Tamara Bos Vsen - PH 60mH
60m Horden Vrouwen
93 Ton Bosgoed Msen - SAV 1500m_f
1500 meter Mannen
94 Judith Bosker Vsen - Eindhoven 60m
60 meter Vrouwen
95 Minke Bosma Vsen - AV Lycurgus Ver_f
Verspringen Vrouwen
96 Andrea Bouma MJB - De Spartaan 60m
400m_f
60 meter Meisjes B400 meter Meisjes B
97 Rafael Bouts Msen - U-Track 60m
60 meter Mannen
98 Ingmar Bouwman JJB - ACO 60m
60mH
60 meter Jongens B60m Horden Jongens B
99 Roelf Hylk...uwmeester JJA - SV Veendam 60m
60m_f
60 meter Jongens A60 meter Jongens A
100 Siem Ter ter Braake JJB - GACH 60mH
Polshoog
60m Horden Jongens BPolshoog J...ns A en B
101 Shaquille Brahm JJA - AV Atverni 60m
60 meter Jongens A
103 Pieter Braun Msen - AV Sprint 60m
60mH
60 meter Mannen60m Horden Mannen60m Horden Mannen
104 Ronel Brigitha Msen - AV Impala 60m
60 meter Mannen
105 Mitchell V...van Brink JJB - AV34 60m
60 meter Jongens B
106 Sanne Van ...van Brink MJB - AV Athlos 60mH
Kogel_f
60m Horden Meisjes BKogelstote...Meisjes B
107 Lieke Van ...van Brink Vsen - AC TION 60m
60mH
Ver_f
60 meter Vrouwen60m Horden VrouwenVerspringen Vrouwen
108 Nele Van D...van Broek MJA - AV Sprint 60mH
60mH_f
Kogel_f
Hoog
60m Horden Meisjes A60m Horden Meisjes AKogelstote...Meisjes AHoogspring...n B Mat 2
109 Tinka Broekman MJB - AV Unitas Polshoog
Polshoog M...es A en B
111 Lisanne Brouwer MJB - SPLS 60mH
60mH_f
Ver_f
60m Horden Meisjes B60m Horden Meisjes BVerspringe...Meisjes B
112 Youp Brouwer JJB - SPLS Kogel_f
Kogelstote...Jongens B
113 Camille Va... van Brug MJB - PAC Polshoog
Polshoog M...es A en B
114 Milan le Bruin JJB - PAC 60m
400m_f
60 meter Jongens B400 meter Jongens B
116 Wouter Brus Msen - AV Atverni 60m
60m_f
60 meter Mannen60 meter Mannen
117 Bram Buigel Msen - Groningen 400m_f
800m_f
400 meter Mannen800 meter Mannen
118 Mariska Bun Vsen - AV Phoenix 60m
60mH
60 meter Vrouwen60m Horden Vrouwen
119 Harald Bust Msen - HLLS Ver_f
Verspringen Mannen
122 Younes Chaout Msen - U-Track 800m_f
800 meter Mannen
123 Samuel Chapple JJA - AV `40 400m_f
400 meter Jongens A
124 Giovanni Codrington Msen - Groningen 60m
60m_f
60 meter Mannen60 meter Mannen
125 Dennis Coehoorn Msen - AC TION 400m_f
400 meter Mannen
126 Robin Coops Msen - HLLS 60m
60mH
Ver_f
60 meter Mannen60m Horden MannenVerspringen Mannen
127 Femke Corbière Vsen - Clytoneus Kogel_f
Kogelstoten Vrouwen
128 Laurens Corbière JJA - Clytoneus Kogel_f
Kogelstote...Jongens A
129 Gabriël ...rnelissen JJB - GACH 60m
60 meter Jongens B
130 Stein Cornelissen JJB - AL73 60m
400m_f
60 meter Jongens B400 meter Jongens B
131 Tom Corstjens Msen - AV Unitas Kogel_f
Kogelstoten Mannen
132 Patrick Cronie Msen - Phanos Kogel_f
Kogelstoten Mannen
135 Jorian Damen Msen - AV Lycurgus 800m_f
800 meter Mannen
136 Marissa Damink Vsen - ASTX 800m_f
800 meter Vrouwen
137 Kirsten Damstra MJB - Groningen 800m_f
800 meter Meisjes B
138 Esther Dankwah Vsen - Haag 60m
60 meter Vrouwen
140 Britta de Haan MJB - Clytoneus 400m_f
60mH
60mH_f
Hoog
400 meter Meisjes B60m Horden Meisjes B60m Horden Meisjes BHoogspring...n B Mat 1
141 Anneloes D...de De Roo Vsen - Isala `96 60m
60mH
60mH_f
60 meter Vrouwen60m Horden Vrouwen60m Horden Vrouwen
142 Emma Dekker MJB - Olympus `70 400m_f
800m_f
400 meter Meisjes B800 meter Meisjes B
143 Ronald Dekker Msen - AV Hera 400m_f
400 meter Mannen
144 Sarah Dekker MJB - AV Trias 60m
60 meter Meisjes B
145 Julia Van van Delft MJB - GACH 60mH
60m Horden Meisjes B
146 Jose Delgado Msen - Rotterdam 60m
400m_f
60 meter Mannen400 meter Mannen
147 Bob Van van Der Msen - Castricum 400m_f
800m_f
400 meter Mannen800 meter Mannen
148 Noa Dhore MJA - AAC `61 60m
Ver_f
60 meter Meisjes AVerspringe...Meisjes A
149 Nina Van van Diepen MJB - AV Lycurgus 800m_f
800 meter Meisjes B
150 Tony Van van Diepen Msen - AV Lycurgus 800m_f
800 meter Mannen
151 Daniel Van van Diest Msen - Altis 1500m_f
1500 meter Mannen
152 Arthur Van van Dijk Msen - Olympus `70 1500m_f
1500 meter Mannen
153 Henk Van van Dijk Msen - AV Hera 400m_f
400 meter Mannen
154 Femke Dijkstra Vsen - De Liemers Kogel_f
Kogelstoten Vrouwen
155 Jordy Dikkers Msen - AC TION 800m_f
800 meter Mannen
156 Ferry Van van Dipten Msen - AAV `36 60m
Polshoog
60 meter MannenPolshoog V...en Mannen
157 Mathijs Dirks Msen - Leiden 400m_f
60mH
400 meter Mannen60m Horden Mannen
158 Lars Dirkzwager JJA - AV `56 Hoog
Hoogspring...ns A en B
159 Jochem Dobber JJA - AV Suomi 400m_f
400 meter Jongens A
160 Marije Doddema Vsen - AV 1923 400m_f
400 meter Vrouwen
161 Stan Does Msen - Leiden 400m_f
60mH
400 meter Mannen60m Horden Mannen
162 Gerben Dofferhoff JJA - Leiden Kogel_f
Kogelstote...Jongens A
163 Tristan Domin Msen - AL73 60m
60 meter Mannen
164 Jonne Dommerholt Vsen - Eindhoven Polshoog
Polshoog V...en Mannen
165 Rowan Van van Dongen Vsen - Scorpio 1500m_f
1500 meter Vrouwen
167 Olav Donker JJB - PH 60m
60m_f
400m_f
Ver_f
60 meter Jongens B60 meter Jongens B400 meter Jongens BVerspringe...Jongens B
168 Marit Dopheide Vsen - Groningen 60m
60m_f
60 meter Vrouwen60 meter Vrouwen
169 Marvin Douma Msen - NEAV 60m
60m_f
60 meter Mannen60 meter Mannen
170 Janna Doumpas MJB - JSPR 60m
60 meter Meisjes B
171 Lesley Dreyling MJB - Almere `81 1500m_f
1500 meter Meisjes B
172 Thijs Van ...van Dries Msen - AV Lycurgus 400m_f
400 meter Mannen
173 Jeroen Driessen Msen - AV Wijchen 1500m_f
1500 meter Mannen
174 Inge Drost Vsen - ARV Ilion 400m_f
60mH
60mH_f
Kogel_f
400 meter Vrouwen60m Horden Vrouwen60m Horden VrouwenKogelstoten Vrouwen
175 Lisanne Drost Vsen - AV Athlos 60m
400m_f
Kogel_f
60 meter Vrouwen400 meter VrouwenKogelstoten Vrouwen
176 Sanne Van van Drunen MJB - SPLS 60mH
60m Horden Meisjes B
177 Willem Dudink Msen - SAV 800m_f
800 meter Mannen
178 Lisan Duijvestijn Vsen - Olympus `70 1500m_f
1500 meter Vrouwen
180 Twan Duvigneau JJB - AL73 60m
400m_f
60 meter Jongens B400 meter Jongens B
181 Roy Van van Eekelen Msen - AV Sprint 400m_f
800m_f
400 meter Mannen800 meter Mannen
182 Jeroen Eerden Msen - AV Atverni 60mH
60m Horden Mannen
183 Suzanne Va...van Eijck MJB - Spado 60m
60m_f
60 meter Meisjes B60 meter Meisjes B
184 Mandy Van ... van Eijk Vsen - ARV Ilion Hoog
Hoogspring...n B Mat 2
185 Astrid Ekelmans Vsen - Hollandia Ver_f
Verspringen Vrouwen
186 Maaike Eken Vsen - Phanos 60m
400m_f
60 meter Vrouwen400 meter Vrouwen
187 Steven Eleonora Msen - ARV Ilion Polshoog
Polshoog V...en Mannen
188 Jan Eleveld JJB - AV Feniks Kogel_f
Kogelstote...Jongens B
189 Maureen Ellsworth Vsen - AV Lycurgus 400m_f
400 meter Vrouwen
190 Cliff Ellsworth Msen - AV Lycurgus 800m_f
800 meter Mannen
191 Merle Van ... Elzakker MJB - Spado 60m
60mH
60 meter Meisjes B60m Horden Meisjes B
192 Evi Van De...van Elzen Vsen - PH 400m_f
400 meter Vrouwen
193 Kaj Emanuel Msen - Phanos 60m
60 meter Mannen
194 Isiah Emanuelson JJB - PAC 60m
60 meter Jongens B
195 Shaquille ...manuelson JJB - PAC Kogel_f
Kogelstote...Jongens B
196 Roos Den den Engelse MJA - PAC 400m_f
400 meter Meisjes A
197 Lotje Van van Erp MJA - Phanos 60m
60 meter Meisjes A
198 Koen Van van Erve Msen - AV Attila 60m
60 meter Mannen
199 Corinde Van van Es MJA - PAC 800m_f
800 meter Meisjes A
200 Joep Van van Es Msen - PH 60mH
60m Horden Mannen
201 Karlijn Van van Es Vsen - PAC 800m_f
800 meter Vrouwen
202 Marco Eskes Msen - ACWA 1500m_f
1500 meter Mannen
203 Marijke Esselink MJB - AV Archeus 60mH
60mH_f
Ver_f
60m Horden Meisjes B60m Horden Meisjes BVerspringe...Meisjes B
204 Judith Essemiah MJB - AV Feniks Kogel_f
Kogelstote...Meisjes B
205 Nicole Etman MJB - PAC Hoog
Hoogspring...n B Mat 1
206 Muus Evers Msen - AV Hylas 60m
60 meter Mannen
207 Twan Evers Msen - AV Wijchen 60m
Ver_f
60 meter MannenVerspringen Mannen
208 Elaine Den den Exter MJA - Rotterdam 60m
60m_f
60 meter Meisjes A60 meter Meisjes A
210 Maud Feenstra MJB - AV Hera 400m_f
400 meter Meisjes B
211 Steven Feenstra JJA - Castricum 400m_f
400 meter Jongens A
212 Bente Feld Vsen - Hollandia 60m
400m_f
60 meter Vrouwen400 meter Vrouwen
214 Annet Fledderus MJB - SPWS 800m_f
800 meter Meisjes B
215 Martin Flipsen Msen - AV Weert 1500m_f
1500 meter Mannen
216 Robin Flipsen Vsen - Atledo 1500m_f
1500 meter Vrouwen
217 Lisa Francini Vsen - Eindhoven 60m
60 meter Vrouwen
218 Nina Franke MJB - AV Oss `78 400m_f
60mH
400 meter Meisjes B60m Horden Meisjes B
220 Nanah Fung-Loy MJB - AV Sparta 60mH
60m Horden Meisjes B
222 Tom de Gelder Msen - Olympus `70 1500m_f
1500 meter Mannen
223 Pelle Gelderblom JJA - AV `56 60m
400m_f
60 meter Jongens A400 meter Jongens A
224 Jens Van v... Gelderen JJB - AV Lycurgus 400m_f
800m_f
400 meter Jongens B800 meter Jongens B
225 Jens Gerrits JJB - AV Wijchen 1500m_f
1500 meter Jongens B
226 Madiea Ghafoor Vsen - Phanos 400m_f
400 meter Vrouwen
227 Jonne Van ...n Giessen MJB - AAV `36 60m
60mH
60 meter Meisjes B60m Horden Meisjes B
228 Noa Van van Ginneken MJA - PH 60m
60mH
60mH_f
60 meter Meisjes A60m Horden Meisjes A60m Horden Meisjes A
229 Stein Glastra JJB - AV 1923 800m_f
800 meter Jongens B
230 Eden Göbbels MJB - GACH 800m_f
800 meter Meisjes B
231 Remco Goetheer Msen - Rotterdam Kogel_f
Kogelstoten Mannen
234 Lisa Goossens MJA - Phanos Hoog
Hoogspring...n B Mat 1
235 Charlie Va...an Gorkum MJB - Spado 60m
60m_f
60 meter Meisjes B60 meter Meisjes B
236 Jim Van van Gorkum JJA - Spado 60m
60m_f
60mH
60 meter Jongens A60 meter Jongens A60m Horden Jongens A60m Horden Jongens A
237 Valbor-Jaro Gorré JJB - PAC 60m
60mH
60 meter Jongens B60m Horden Jongens B
238 Rob Van De...van Graaf Msen - HAC `63 1500m_f
1500 meter Mannen
241 Koen Grandiek JJB - Castricum 800m_f
800 meter Jongens B
242 Giorgio Gravenbeek Msen - AV Atverni 60m
60 meter Mannen
243 Pleun Grevers MJB - AV Archeus 60m
60 meter Meisjes B
244 Paul Groen Msen - GACH 60m
60mH
60 meter Mannen60m Horden Mannen60m Horden Mannen
245 Pim Groen JJB - Voorne Kogel_f
Kogelstote...Jongens B
246 Jarno de Groot JJB - Flevo Delta 60mH
Hoog
60m Horden Jongens BHoogspring...ns A en B
247 Luwe Groot JJA - Phanos 400m_f
400 meter Jongens A
248 Remco de Groot Msen - AAV `36 60m
400m_f
60 meter Mannen400 meter Mannen
249 Rens Groot JJB - Startbaan 400m_f
400 meter Jongens B
250 Simon Gro...esseldijk JJB - AV PEC 1910 60m
60 meter Jongens B
251 Meron Gysbertha Msen - Phanos 60m
60 meter Mannen
252 Danique de Haan MJB - AV34 60mH
Kogel_f
Ver_f
60m Horden Meisjes BKogelstote...Meisjes BVerspringe...Meisjes B
253 Gerwin de Haan JJB - Heerenveen 60mH
Kogel_f
60m Horden Jongens BKogelstote...Jongens B
254 Melissa de Haan MJA - AV34 60mH
Hoog
Ver_f
60m Horden Meisjes AHoogspring...n B Mat 2Verspringe...Meisjes A
255 Ilse Van D... van Haar MJB - AV Atverni 800m_f
800 meter Meisjes B
256 Blanca Van...an Haaren MJB - Fit 400m_f
400 meter Meisjes B
257 Willart de Haas Msen - ASTX 60m
60 meter Mannen
258 Paula Habovstiakova Vsen - Slowakije 800m_f
800 meter Vrouwen
259 Davis Hagedoorn JJA - DEM 60mH
60m Horden Jongens A
260 Wislet de Hair JJB - Spado 60m
60m_f
Ver_f
60 meter Jongens B60 meter Jongens BVerspringe...Jongens B
261 Harry Van van Ham JJA - DAK 800m_f
800 meter Jongens A
262 Niels Hanegraaf Msen - DJA Hoog
Hoogspring...Jongens A
263 Imke Hanssen Vsen - Maastricht Hoog
Hoogspring...n B Mat 1
264 Jelle Hanswijk Msen - Climax 400m_f
800m_f
400 meter Mannen800 meter Mannen
265 Max Van van Haren JJA - ATV Venray Polshoog
Polshoog J...ns A en B
266 Arjuna Harten JJA - Castricum 1500m_f
1500 meter Jongens A
267 Robin Hassing MJB - AV Fortuna 400m_f
Kogel_f
400 meter Meisjes BKogelstote...Meisjes B
268 Levi Hazes JJB - AV 1923 60m
60m_f
60 meter Jongens B60 meter Jongens B
269 Thijs Heemskerk JJA - AKU 400m_f
400 meter Jongens A
270 Judith de Heer MJA - AAC `61 400m_f
400 meter Meisjes A
271 Jasper Heesbeen Msen - PH Hoog
Hoogspring...Jongens A
272 Tim Van De...van Heide JJA - AV 1923 Hoog
Hoogspring...Jongens A
273 Keeley Heijdeman MJA - AAC Kogel_f
Kogelstote...Meisjes A
274 Ruben Heijnen JJB - Delta Sport 60m
60 meter Jongens B
275 Mats Heine JJB - Castricum 1500m_f
1500 meter Jongens B
276 Famke Heinst MJB - Ciko `66 1500m_f
1500 meter Meisjes B
277 Tiny Hellendoorn Vsen - Isala `96 Kogel_f
Kogelstoten Vrouwen
278 Anouk Hellingh MJB - Castricum 400m_f
800m_f
400 meter Meisjes B800 meter Meisjes B
279 Stan Van van Helmond JJA - LGDR 1500m_f
1500 meter Jongens A
280 Jesse Hendriks JJB - THOR 800m_f
1500m_f
800 meter Jongens B1500 meter Jongens B
281 Niels Hendriks JJB - VRT 800m_f
800 meter Jongens B
282 Sharon Hendriks Vsen - AV34 60m
60 meter Vrouwen
283 Tom Hensing JJB - Leiden 60m
60mH
60 meter Jongens B60m Horden Jongens B
284 Merel Van van Herp MJB - AV Lycurgus 400m_f
400 meter Meisjes B
285 Christel Heuseveldt MJB - Climax 800m_f
800 meter Meisjes B
286 Nynke Van ...an Heuvel MJB - Almere `81 60m
Ver_f
60 meter Meisjes BVerspringe...Meisjes B
288 Maarten Hindriks Msen - AAC `61 1500m_f
1500 meter Mannen
289 Tijmen Hoedjes JJB - Castricum 1500m_f
1500 meter Jongens B
290 Madelon Va...k Ostende MJB - AV Gouda 60m
60 meter Meisjes B
291 Jan-Paul Hoekstra Msen - Rotterdam 60m
60 meter Mannen
292 Lars Van van Hoeven JJB - Heerenveen 400m_f
400 meter Jongens B
293 Ilona Hogenkamp Vsen - ACO 400m_f
400 meter Vrouwen
294 Julia Hollander MJB - AV Gouda 60mH
Kogel_f
Ver_f
60m Horden Meisjes BKogelstote...Meisjes BVerspringe...Meisjes B
295 Wilfred Va...van Holst Msen - Groningen 800m_f
800 meter Mannen
297 Bart Hondeveld JJA - ACHL 60m
Ver_f
60 meter Jongens AVerspringe...Jongens A
298 Nick Honings JJB - LGDR 60m
400m_f
60 meter Jongens B400 meter Jongens B
299 Joeri Van ...van Hooft Msen - AAC Ver_f
Verspringen Mannen
300 Franka Hoogeboom Vsen - AV Hylas 60m
60 meter Vrouwen
301 Tom Hoogeboom JJB - AV NOVA 1500m_f
1500 meter Jongens B
302 Daan Hoogers JJB - AV Sprint 60mH
Hoog
60m Horden Jongens BHoogspring...ns A en B
303 Jos Hoogewerf JJB - KAV Holland 60mH
60m Horden Jongens B60m Horden Jongens B
304 Martijn Hoogewerf JJA - KAV Holland 60mH
Kogel_f
Ver_f
60m Horden Jongens A60m Horden Jongens AKogelstote...Jongens AVerspringe...Jongens A
305 Sharon Hoogewind Vsen - AV Salland Kogel_f
Kogelstoten Vrouwen
306 Enya Hoogewoning MJB - Typhoon Kogel_f
Kogelstote...Meisjes B
307 Calvin Hoogland JJA - Castricum 60m
400m_f
60 meter Jongens A400 meter Jongens A
310 Femke Hooijberg MJA - AV Edam 800m_f
800 meter Meisjes A
311 Alwin Hoorn Msen - HAC `63 800m_f
800 meter Mannen
312 Bon Ter ter Horst JJB - Atledo 60m
60 meter Jongens B
313 Niek Ter ter Horst Msen - AV PEC 1910 60m
400m_f
60 meter Mannen400 meter Mannen
314 Thymon Houben JJA - AV Unitas 800m_f
800 meter Jongens A
315 Jesper Hout JJB - Leiden 400m_f
400 meter Jongens B
316 Timo In T t in Hout JJA - PAC Kogel_f
Kogelstote...Jongens A
317 Zowie Ter ter Hove JJA - AL73 800m_f
800 meter Jongens A
318 Filip Van ...van Hoven Msen - AV Lycurgus 60m
Ver_f
60 meter MannenVerspringen Mannen
319 Eva Hovenkamp Vsen - Climax 60m
60m_f
60 meter Vrouwen60 meter Vrouwen
322 Marlies Huigen Vsen - Groningen 400m_f
800m_f
400 meter Vrouwen800 meter Vrouwen
324 Kirsten Huijgen Vsen - AV Phoenix 400m_f
400 meter Vrouwen
325 Roel Huijsmans Msen - AV Atverni 400m_f
400 meter Mannen
326 Koen Huits Msen - VTLS 400m_f
800m_f
400 meter Mannen800 meter Mannen
327 Lauri Hulleman JJB - AV34 Polshoog
Ver_f
Polshoog J...ns A en BVerspringe...Jongens B
328 Rebecca Hulshof MJB - De Spartaan 60mH
60m Horden Meisjes B
329 Marije Van...unenstijn Vsen - AV34 60m
60m_f
60 meter Vrouwen60 meter Vrouwen
330 Amber Hurkmans MJB - AV NOVA Hoog
Hoogspring...n B Mat 1
331 Linda Hurkmans MJA - AV NOVA Hoog
Hoogspring...n B Mat 2
332 Marlieke Husslage Vsen - AV Sprint 400m_f
400 meter Vrouwen
333 Pleun Hutten MJB - AV Sprint 400m_f
Ver_f
400 meter Meisjes BVerspringe...Meisjes B
335 Synnargio Ignatia JJB - DEM 60m
60 meter Jongens B
336 Krista Ijspeerd Vsen - AV34 60m
400m_f
60 meter Vrouwen400 meter Vrouwen
338 Marieke Imhof MJA - U-Track 60m
400m_f
60 meter Meisjes A400 meter Meisjes A
339 Annebel Jaarsma MJB - AV Lycurgus Polshoog
Polshoog M...es A en B
341 Kamiel Jacobs Msen - HAAS 800m_f
800 meter Mannen
342 Nikki Jacobs MJA - PH Ver_f
Verspringe...Meisjes A
343 Hend de Jager Msen - AV Statina 800m_f
800 meter Mannen
345 Bram Van D... van Jagt JJA - AV 1923 60m
60mH
Ver_f
60 meter Jongens A60m Horden Jongens A60m Horden Jongens AVerspringe...Jongens A
346 Bas Jansen Msen - AV Lycurgus 60mH
Polshoog
60m Horden MannenPolshoog V...en Mannen
347 Bowien Jansen MJA - HLLM 60m
60m_f
60 meter Meisjes A60 meter Meisjes A
348 Ellen Jansen Vsen - VTLS 800m_f
800 meter Vrouwen
349 Marco Jansen Msen - AV Phoenix 60m
Ver_f
60 meter MannenVerspringen Mannen
350 Pim Jansen JJB - AL73 400m_f
400 meter Jongens B
351 Rik Jansen Msen - AV Unitas 60m
60 meter Mannen
352 Mark Jansonius Msen - AV34 1500m_f
1500 meter Mannen
353 Stijn Jansonius JJB - AV34 800m_f
800 meter Jongens B
355 Lars Janssen Msen - AV Phoenix 60mH
Ver_f
60m Horden MannenVerspringen Mannen
356 Luca Janssen JJB - AV Wijchen 60m
60 meter Jongens B
357 Luzan Janssen MJB - LGDR 800m_f
800 meter Meisjes B
358 Pepijn Janssen JJB - GACH 800m_f
800 meter Jongens B
359 Rogier Janssen Msen - MPM 60m
60 meter Mannen
360 Pim Jehee Msen - PH 60m
Ver_f
60 meter MannenVerspringen Mannen
361 Devron Jepma Msen - PAC 60m
60m_f
60 meter Mannen60 meter Mannen
362 Dave de Jong JJB - AV Gouda Kogel_f
Kogelstote...Jongens B
363 Jelle de Jong JJB - AV Lycurgus 60m
Ver_f
60 meter Jongens BVerspringe...Jongens B
365 Zoe De de Jong MJA - AV Trias 400m_f
400 meter Meisjes A
366 Tymon de Jonge Msen - ARV Ilion Hoog
Hoogspring...Jongens A
367 Stijn Jorissen Msen - AC TION 400m_f
400 meter Mannen
368 Bas Jubels Msen - AV Phoenix 400m_f
400 meter Mannen
369 Dimitri Juliet Msen - Rotterdam 60m
60 meter Mannen
370 Lea Jurdzinski Vsen - Groningen 400m_f
800m_f
400 meter Vrouwen800 meter Vrouwen
371 Maggy Kamara MJA - AV Athlos 60m
60 meter Meisjes A
372 Margriet V...an Kammen Vsen - AV Phoenix 60mH
60m Horden Vrouwen
373 Jetske Van...an Kampen MJA - AV Hylas 800m_f
800 meter Meisjes A
374 Kristof Va...amperdijk JJB - GACH 60m
60 meter Jongens B
375 Giorgis Kampman JJB - ACO 800m_f
800 meter Jongens B
377 Rienk Kan Msen - Heerenveen Ver_f
Verspringen Mannen
378 Josephine Kandeh MJA - Phanos 60m
60mH
60mH_f
60 meter Meisjes A60m Horden Meisjes A60m Horden Meisjes A
380 Fabian Ten ten Kate Msen - VTLS 1500m_f
1500 meter Mannen
381 Lena Kater MJA - AV PEC 1910 60mH
Kogel_f
60m Horden Meisjes AKogelstote...Meisjes A
382 Shirley Kerkhove Vsen - SCSP 400m_f
400 meter Vrouwen
383 Wies Kesting MJB - AAC `61 400m_f
400 meter Meisjes B
384 Pamela Kiel Vsen - AAV `36 Kogel_f
Ver_f
Kogelstoten VrouwenVerspringen Vrouwen
385 Bram Kielman Msen - Heerenveen 1500m_f
1500 meter Mannen
386 Shaquata King MJB - AV Feniks 60m
60m_f
60 meter Meisjes B60 meter Meisjes B
387 Sander Klaassen JJB - De Gemzen 800m_f
800 meter Jongens B
388 Nikki Klarenbeek Vsen - Pijnenburg 800m_f
800 meter Vrouwen
389 Lieke Klaver MJA - SAV 60m
60m_f
60 meter Meisjes A60 meter Meisjes A
390 Mariska Klaver MJA - Flevo Delta Hoog
Hoogspring...n B Mat 2
391 Lucas Van ... Klaveren JJB - ARV Ilion 60mH
Hoog
60m Horden Jongens BHoogspring...ns A en B
393 Roman de Klein Msen - HLLS 400m_f
400 meter Mannen
396 Kevin Klomp Msen - AV Statina 800m_f
800 meter Mannen
397 Naomi Kloosterman MJA - AV PEC 1910 60m
60 meter Meisjes A
398 Jordy Kluft JJA - DEM 60m
400m_f
60 meter Jongens A400 meter Jongens A
400 Jop Knoppers JJA - LGDR 400m_f
400 meter Jongens A
401 Arjen de Kock JJB - Spado 60mH
60m Horden Jongens B
402 Thijs Koers Msen - HLLS 400m_f
400 meter Mannen
404 Mirte Kok MJB - HRCL Polshoog
Polshoog M...es A en B
405 Niels Kok JJB - Flevo Delta 400m_f
400 meter Jongens B
406 Benthe König Vsen - Ciko `66 Kogel_f
Kogelstoten Vrouwen
407 Frank Koopmans Msen - AV PEC 1910 Kogel_f
Ver_f
Kogelstoten MannenVerspringen Mannen
408 Sander Koops JJB - SPWS 60m
Ver_f
60 meter Jongens BVerspringe...Jongens B
409 Jorieke Korenromp Vsen - MPM 60m
400m_f
60 meter Vrouwen400 meter Vrouwen
410 Amy Kortbeek Vsen - PH 60m
400m_f
60 meter Vrouwen400 meter Vrouwen
411 Brian Kortekaas JJB - AAV `36 60m
60 meter Jongens B
412 Jari Kouwen JJA - ACO Kogel_f
Kogelstote...Jongens A
413 Nikki Kraaijeveld MJA - DEM 60m
60mH
Ver_f
60 meter Meisjes A60m Horden Meisjes AVerspringe...Meisjes A
415 Remco Kramer Msen - AV Lycurgus 1500m_f
1500 meter Mannen
416 Rinka Kranenburg MJB - AV `47 60m
400m_f
60 meter Meisjes B400 meter Meisjes B
417 Kremers JJA - PH 400m_f
400 meter Jongens A
420 Dhanique V... Kruisweg MJB - AV34 60mH
60mH_f
Ver_f
60m Horden Meisjes B60m Horden Meisjes BVerspringe...Meisjes B
422 Stella Kubasch Vsen - LGAS 800m_f
800 meter Vrouwen
424 Kirsten Kuntz MJB - AV Passaat 60m
Polshoog
60 meter Meisjes BPolshoog M...es A en B
425 Thomas Kwint JJB - Groningen 800m_f
800 meter Jongens B
426 Edwin Van van Laar Msen - LGPK 800m_f
800 meter Mannen
427 Thomas Van van Laar Msen - AV PEC 1910 800m_f
800 meter Mannen
428 Justin Lam JJB - Almere `81 1500m_f
1500 meter Jongens B
429 Isa Lamers MJB - Pallas `67 Kogel_f
Kogelstote...Meisjes B
430 Bas Land Msen - AV Phoenix 400m_f
60mH
400 meter Mannen60m Horden Mannen
431 Tijmen Van... van Land JJB - AV Lycurgus 1500m_f
1500 meter Jongens B
432 Devrah Leerdam Vsen - U-Track 60mH
60m Horden Vrouwen
433 Tom de Leeuw Msen - Almere `81 800m_f
800 meter Mannen
435 Thijmen Va...n Leeuwen JJB - SAV 800m_f
800 meter Jongens B
436 Janneke Lemmerzaal MJB - Leiden 60m
60mH
60mH_f
60 meter Meisjes B60m Horden Meisjes B60m Horden Meisjes B
437 Jelmer Lenstra Msen - MPM 800m_f
800 meter Mannen
438 Erik Leusink Msen - HAC `63 800m_f
800 meter Mannen
440 Hanne Leutholff MJB - AV PEC 1910 60mH
60m Horden Meisjes B
441 Freek Lier Msen - VTLS 1500m_f
1500 meter Mannen
442 Daan Van van Liere JJB - AV `56 Kogel_f
Polshoog
Kogelstote...Jongens BPolshoog J...ns A en B
443 Luke Linders Msen - DAK 60m
60 meter Mannen
444 Daphne Linnekamp MJA - HLLS 60m
Ver_f
60 meter Meisjes AVerspringe...Meisjes A
445 Serencio Lionahr JJA - Phanos 60m
60m_f
60 meter Jongens A60 meter Jongens A
446 Stefano Lisi Msen - Eindhoven 60m
Ver_f
60 meter MannenVerspringen Mannen
447 Bert Van van Lith Msen - PH 400m_f
400 meter Mannen
448 Joanny Loeffen MJA - ARV Ilion 60m
60m_f
60mH
Kogel_f
60 meter Meisjes A60 meter Meisjes A60m Horden Meisjes AKogelstote...Meisjes A
449 Arjen Van ... van Logt Msen - AV Phoenix 1500m_f
1500 meter Mannen
450 Jurian Van... Lohuizen JJA - AV34 60m
60m_f
60 meter Jongens A60 meter Jongens A
451 Ralf Looze Msen - Phanos 400m_f
400 meter Mannen
452 Lianne Van... van Lugt Vsen - Olympus `70 400m_f
400 meter Vrouwen
453 Enrico Van van Luijk Msen - Rotterdam 60m
60 meter Mannen
454 Patrick Va...van Luijk Msen - Rotterdam 60m
60m_f
60 meter Mannen60 meter Mannen
455 Casper Van...van Luijt Msen - Leiden 800m_f
800 meter Mannen
456 Sandy Lundgren Vsen - AV Hera 60m
60 meter Vrouwen
457 Vera Lurvink MJA - PH 800m_f
800 meter Meisjes A
458 Gejanne Lussenburg Vsen - Isala `96 Kogel_f
Kogelstoten Vrouwen
459 Annemarie Luykx Vsen - De Gemzen Kogel_f
Kogelstoten Vrouwen
460 Nienke Madderom MJB - AV Trias 60mH
60m Horden Meisjes B
461 Léon Mak JJB - De Gemzen 60mH
Hoog
Polshoog
60m Horden Jongens BHoogspring...ns A en BPolshoog J...ns A en B
464 Indah Van ...Marrewijk Vsen - Rotterdam 60m
400m_f
60 meter Vrouwen400 meter Vrouwen
465 Nick Marsman JJA - ACO 1500m_f
1500 meter Jongens A
466 Paulus Mathijssen Msen - Rotterdam 60m
60 meter Mannen
467 Markus Meekma JJA - AV Impala Kogel_f
Ver_f
Kogelstote...Jongens AVerspringe...Jongens A
468 Sergio Van...van Meide JJB - PAC 60m
Ver_f
60 meter Jongens BVerspringe...Jongens B
469 Femke Van ... van Meij Vsen - AV Sprint 400m_f
400 meter Vrouwen
470 Koen Van D...n Meijden Msen - Rotterdam 400m_f
400 meter Mannen
471 Bernice Meijer Vsen - SV Veendam 400m_f
400 meter Vrouwen
472 Martijn Meijer JJA - LGDR 60mH
60m Horden Jongens A60m Horden Jongens A
473 Yvonne Meijer Vsen - ACO 1500m_f
1500 meter Vrouwen
474 Esmay Meinders MJB - AV NOP Hoog
Hoogspring...n B Mat 1
475 Bas Mekking Msen - De Gemzen 1500m_f
1500 meter Mannen
476 Tijmen Melgers JJB - AV Sparta 60m
400m_f
60 meter Jongens B400 meter Jongens B
477 Aylan Menick MJB - AV Atverni 800m_f
800 meter Meisjes B
478 Kim Van van Merode MJB - Spado 60m
60 meter Meisjes B
479 Sven Van van Merode JJA - Spado Hoog
Hoogspring...Jongens A
480 Dylan Meyer Msen - VTLS 800m_f
800 meter Mannen
481 Gaeonn Meyer Msen - AV Lycurgus 60m
60 meter Mannen
482 Inga Michejenko Vsen - Olympus `70 400m_f
800m_f
400 meter Vrouwen800 meter Vrouwen
483 Richard Middelkoop JJA - ARV Ilion Kogel_f
Polshoog
Kogelstote...Jongens APolshoog J...ns A en B
484 Pieter Mijnhout Msen - GACH 800m_f
800 meter Mannen
485 Niels Mijnsbergen JJA - AAV `36 Polshoog
Polshoog J...ns A en B
488 Thijs Moesker Msen - AV Impala 60mH
60m Horden Mannen
489 Ivar Moinat Msen - HLLM 400m_f
400 meter Mannen
490 Maxim Moinat Msen - Phanos 400m_f
400 meter Mannen
491 Shanna Mol MJB - AV Lycurgus 60m
60mH
60 meter Meisjes B60m Horden Meisjes B
492 Yorick Moleman Msen - AC TION 60m
60 meter Mannen
493 Feline Molenaar MJB - Avantri 60m
60mH
60 meter Meisjes B60m Horden Meisjes B
494 Daan Molleman JJB - AV Suomi 400m_f
400 meter Jongens B
495 van der Monde Msen - ACO 400m_f
400 meter Mannen
496 Jan-Pieter Mondria Msen - De Gemzen 1500m_f
1500 meter Mannen
501 Gijs Mourits JJA - VAV 60m
Ver_f
60 meter Jongens AVerspringe...Jongens A
502 Bart Mulder JJB - AV Wijchen Hoog
Hoogspring...ns A en B
503 Nils Mulder Msen - Haag Polshoog
Polshoog V...en Mannen
504 Shaeriano Murray JJA - Rotterdam 60m
60 meter Jongens A
505 Jonathan Mutebwa Msen - Eindhoven 60m
60 meter Mannen
506 Jacqueline Muts MJB - Phanos 60mH
Kogel_f
Ver_f
60m Horden Meisjes BKogelstote...Meisjes BVerspringe...Meisjes B
507 Mattias Nab JJB - AV Gouda 60mH
60m Horden Jongens B
508 Maarten Nabbe Msen - PH 60mH
60m Horden Mannen
510 Stefan Nieuwland Msen - Climax 60mH
60m Horden Mannen60m Horden Mannen
511 Arne te Nijenhuis Msen - MPM 1500m_f
1500 meter Mannen
512 Jorick Nijenhuis Msen - HAC `63 800m_f
800 meter Mannen
513 Anniek Nijhof MJA - AAC `61 60m
60 meter Meisjes A
514 Tamar Nijhof MJA - AAC `61 400m_f
400 meter Meisjes A
516 Guus Nijkamp JJB - Spado 60mH
60m Horden Jongens B
517 Wicher Nijkamp Msen - Spado 60m
60mH
60 meter Mannen60m Horden Mannen60m Horden Mannen
518 Luc Beau Nkurunziza JJA - U-Track 60m
60mH
60 meter Jongens A60m Horden Jongens A
519 Rick Van D...van Noort JJB - AAV `36 60m
Hoog
Ver_f
60 meter Jongens BHoogspring...ns A en BVerspringe...Jongens B
520 Zyra Van van Oers MJA - AV Unitas Kogel_f
Kogelstote...Meisjes A
521 Tinka Offereins Vsen - Phanos 800m_f
800 meter Vrouwen
522 Charlene Okken Vsen - Groningen Kogel_f
Kogelstoten Vrouwen
524 Britt Ooijevaar MJB - AV Trias 60m
60 meter Meisjes B
525 Sem Oolbekkink Msen - Hanzesport 60m
60 meter Mannen
526 André Oost Msen - ARV Ilion 800m_f
800 meter Mannen
527 Anouk Oosterhuis Vsen - AV Atverni 60m
60mH
60mH_f
60 meter Vrouwen60m Horden Vrouwen60m Horden Vrouwen
528 Emma Oosterwegel MJA - DVTR 60mH
60mH_f
Kogel_f
Ver_f
60m Horden Meisjes A60m Horden Meisjes AKogelstote...Meisjes AVerspringe...Meisjes A
529 Gabrielle Opmeer MJB - PAC 60m
60mH
60 meter Meisjes B60m Horden Meisjes B
530 Luc Orbons JJB - AV Phoenix 60m
60m_f
60 meter Jongens B60 meter Jongens B
531 Irvin Osnabrugge Msen - U-Track 400m_f
400 meter Mannen
532 Kirsten Otten MJB - Startbaan 800m_f
800 meter Meisjes B
533 Otten Msen - HAAS 800m_f
800 meter Mannen
534 Michelle Oud Vsen - NEAV Hoog
Hoogspring...n B Mat 1
536 Tom Den den Ouden Msen - MPM 60m
60 meter Mannen
537 Joris Pals JJB - AV Feniks Kogel_f
Kogelstote...Jongens B
540 Bart Van D...van Pasch Msen - AVGM 400m_f
60mH
400 meter Mannen60m Horden Mannen
541 Daan Pauw JJB - PH Kogel_f
Kogelstote...Jongens B
542 Peter Peereboom Msen - Heerenveen 400m_f
400 meter Mannen
543 Silke Peeters MJB - Eindhoven 400m_f
Hoog
400 meter Meisjes BHoogspring...n B Mat 1
545 Eva Peters MJA - AV PEC 1910 Kogel_f
Kogelstote...Meisjes A
546 Luuk Peters JJB - AV PEC 1910 60m
60m_f
60mH
60 meter Jongens B60 meter Jongens B60m Horden Jongens B60m Horden Jongens B
547 Jesper Peterse JJA - AV Trias 60mH
Ver_f
60m Horden Jongens AVerspringe...Jongens A
548 Suzan Plat MJB - AV PEC 1910 60m
60 meter Meisjes B
549 Femke Pluim Vsen - AAV `36 Polshoog
Polshoog V...en Mannen
550 Lars Van D...van Pluym Msen - MPM 60mH
Polshoog
60m Horden MannenPolshoog V...en Mannen
551 Mariska Poel MJB - DEM 1500m_f
1500 meter Meisjes B
552 Sven Poelmann JJA - Phanos Kogel_f
Kogelstote...Jongens A
553 Stefan Pol JJB - U-Track 60m
60mH
60 meter Jongens B60m Horden Jongens B
554 Sam Van De...r van Pol JJB - Atledo Kogel_f
Kogelstote...Jongens B
555 Max Polak JJB - PAC 1500m_f
1500 meter Jongens B
556 Peter Poppe Msen - Rotterdam 800m_f
800 meter Mannen
557 Twan Pormes JJA - AV Zaanland 800m_f
800 meter Jongens A
558 Jan Arie Portegijs Msen - DKEV 1500m_f
1500 meter Mannen
559 Frederique Post MJB - AV Gouda 60m
60 meter Meisjes B
560 Anna Postema MJB - PH 60m
60m_f
60mH
60mH_f
60 meter Meisjes B60 meter Meisjes B60m Horden Meisjes B60m Horden Meisjes B
561 Reinder Prince JJB - Triathlon 1500m_f
1500 meter Jongens B
563 Bryan Pronk JJB - PAC 60m
60m_f
60mH
60 meter Jongens B60 meter Jongens B60m Horden Jongens B60m Horden Jongens B
564 Tijn Pronk JJB - KAV Holland 400m_f
800m_f
400 meter Jongens B800 meter Jongens B
565 Anouk Prop MJB - Spado 1500m_f
1500 meter Meisjes B
566 Annemieke Punter Vsen - Rotterdam 400m_f
400 meter Vrouwen
568 Joyce Puts Vsen - Eindhoven 400m_f
400 meter Vrouwen
569 Marijn Van...an Putten Msen - HLLM 400m_f
800m_f
400 meter Mannen800 meter Mannen
570 Jakob Pütz JJB - ATV Venray Polshoog
Polshoog J...ns A en B
571 Maarten Quaars JJB - KAV Holland 60mH
60m Horden Jongens B
572 Rafael Raap JJB - PAC 60mH
60m Horden Jongens B60m Horden Jongens B
573 Judith Rasch Vsen - GACH Ver_f
Verspringen Vrouwen
574 Anthony Rasmijn Msen - Rotterdam 400m_f
400 meter Mannen
576 Julian Record JJA - AV 1923 60mH
Hoog
60m Horden Jongens AHoogspring...ns A en B
577 Esmeralda Redan Vsen - Rotterdam 60m
60 meter Vrouwen
578 Jeroen Reijman JJB - Leiden 400m_f
60mH
400 meter Jongens B60m Horden Jongens B60m Horden Jongens B
579 Koert Remijn JJB - DEM 60m
Ver_f
60 meter Jongens BVerspringe...Jongens B
580 Skip Renders JJB - GACH 60m
Ver_f
60 meter Jongens BVerspringe...Jongens B
581 Tim de Reuver Msen - Fit 60m
400m_f
60 meter Mannen400 meter Mannen
582 Annika Reuvers MJB - Spado 400m_f
Kogel_f
400 meter Meisjes BKogelstote...Meisjes B
583 Duve Ribberink JJA - AV Gouda 400m_f
400 meter Jongens A
584 Michel Riemersma Msen - Triathlon 1500m_f
1500 meter Mannen
585 Charida Righolt MJA - AV Athlos Ver_f
Verspringe...Meisjes A
586 Emiel Rigter Msen - Almere `81 Kogel_f
Kogelstoten Mannen
587 Jelle Rigter JJB - GACH 60m
400m_f
60 meter Jongens B400 meter Jongens B
588 Jurriaan de Rijk JJB - Haag 400m_f
400 meter Jongens B
589 Sander de Rijke Msen - Fit Polshoog
Polshoog V...en Mannen
590 Janco Rijpstra JJB - AV Lionitas 800m_f
800 meter Jongens B
591 Giel Ritmeijer JJA - AV 1923 800m_f
800 meter Jongens A
592 Nora Ritzen Vsen - AV Unitas 60m
60mH
60mH_f
60 meter Vrouwen60m Horden Vrouwen60m Horden Vrouwen
593 Rico Rivers Msen - Ciko `66 400m_f
400 meter Mannen
594 Paul Robers Msen - AV34 60m
60 meter Mannen
595 Lisa Rodenburg Vsen - AV Phoenix 60m
60mH
60 meter Vrouwen60m Horden Vrouwen
596 Linda Rodijk Vsen - Cialfo 60m
60 meter Vrouwen
598 Gertin Roke Msen - ACO 800m_f
800 meter Mannen
600 Simone Van...ookhuizen Vsen - DEM 800m_f
800 meter Vrouwen
601 Linda Van van Rossum Vsen - PH 60m
60 meter Vrouwen
602 Maureen Rots Vsen - AV34 60mH
Ver_f
60m Horden VrouwenVerspringen Vrouwen
603 Jasper Rou JJB - VAV 60m
60 meter Jongens B
604 Salima Rozema Vsen - Groningen 400m_f
400 meter Vrouwen
605 Jazlin Ruinemans Vsen - Start `78 800m_f
800 meter Vrouwen
606 Bram Ruissen Msen - PAC Ver_f
Verspringen Mannen
607 Megan de Ruiter MJB - Startbaan 400m_f
400 meter Meisjes B
608 Yorben Ruiter Msen - PAC 800m_f
800 meter Mannen
609 Jacolien Ruizendaal Vsen - AV NOP 1500m_f
1500 meter Vrouwen
610 Eline Runderkamp MJB - AV Edam 1500m_f
1500 meter Meisjes B
611 Cain Rutgers JJB - Almere `81 1500m_f
1500 meter Jongens B
612 Eveline Saalberg MJA - GVAC 400m_f
400 meter Meisjes A
613 Adriaan Saman Msen - AV34 60mH
Polshoog
60m Horden MannenPolshoog V...en Mannen
614 Chanté Samuel Vsen - Phanos 60mH
60mH_f
Kogel_f
Ver_f
60m Horden Vrouwen60m Horden VrouwenKogelstoten VrouwenVerspringen Vrouwen
615 Jamile Samuel Vsen - Phanos 60m
60m_f
60 meter Vrouwen60 meter Vrouwen
616 Tjendo Samuel Msen - Phanos 60mH
60m Horden Mannen
617 Demi Van D...van Sande Vsen - Rotterdam 400m_f
400 meter Vrouwen
618 Rachel Sa...Rozenkamp Vsen - AV Rijssen 1500m_f
1500 meter Vrouwen
619 Kadidja Sangare MJB - AAV `36 60m
60m_f
60mH
Ver_f
60 meter Meisjes B60 meter Meisjes B60m Horden Meisjes BVerspringe...Meisjes B
620 Wandifa Sanneh Msen - Phanos 400m_f
400 meter Mannen
621 Friso Santen JJB - OSM `75 1500m_f
1500 meter Jongens B
622 Vimpi Dos Santos JJA - U-Track 60m
60 meter Jongens A
623 Vyron Saridin JJB - DEM 60m
60 meter Jongens B
624 Fulvio Scarano Msen - AV `40 400m_f
400 meter Mannen
625 Liam Van D...an Schaaf JJA - Phanos 60mH
60m Horden Jongens A60m Horden Jongens A
626 Rens Van D...an Schaaf JJA - VAV 400m_f
60mH
400 meter Jongens A60m Horden Jongens A
627 Stef Van D...an Schaaf Msen - VAV 400m_f
400 meter Mannen
628 Nick Van van Schagen Msen - Leiden 60m
400m_f
60 meter Mannen400 meter Mannen
629 Lisanne Schapendonk MJB - AV Wijchen 1500m_f
1500 meter Meisjes B
630 Koen Ter t... Schegget JJA - Taxandria Hoog
Hoogspring...ns A en B
631 Roy Van van Schendel Msen - PH 400m_f
400 meter Mannen
632 Jelle Schijfsma JJB - Startbaan Hoog
Hoogspring...ns A en B
633 Jos Van va...Schijndel Msen - PH 400m_f
400 meter Mannen
634 Thieme Schmidt JJA - Leiden 400m_f
400 meter Jongens A
635 Famke Schoenmakers MJB - AV Unitas 800m_f
800 meter Meisjes B
636 Scholten Msen - HAAS 60m
60 meter Mannen
638 Sven Schoonebeek JJA - AV Lycurgus 1500m_f
1500 meter Jongens A
639 Johnny Van...hooneveld JJA - AV 1923 400m_f
Ver_f
400 meter Jongens AVerspringe...Jongens A
640 Anouk Schoop MJB - AV NOP 60m
Hoog
60 meter Meisjes BHoogspring...n B Mat 1
641 Anouk Schoute MJB - AV Lycurgus 60m
60mH
60 meter Meisjes B60m Horden Meisjes B
642 Maaike Schoute MJA - AV Lycurgus 400m_f
400 meter Meisjes A
643 Menno Schouten Msen - AV Lycurgus 1500m_f
1500 meter Mannen
644 Jon Schouwenaar Msen - AV 1923 400m_f
400 meter Mannen
645 Stephan Schriemer Msen - AAC `61 1500m_f
1500 meter Mannen
646 Evan de Schrijver JJA - AV `56 60m
400m_f
60 meter Jongens A400 meter Jongens A
647 Anouschka Schröder Vsen - AV Athlos 60m
400m_f
60 meter Vrouwen400 meter Vrouwen
648 Joyce Schumacher MJB - Flevo Delta 60m
60mH
60mH_f
Ver_f
60 meter Meisjes B60m Horden Meisjes B60m Horden Meisjes BVerspringe...Meisjes B
649 Pascale Schure Vsen - AV Phoenix 60m
60 meter Vrouwen
650 Merit Schuurman MJB - AAC 60m
Ver_f
60 meter Meisjes BVerspringe...Meisjes B
651 Sophie Schwering MJB - AV Cifla 800m_f
800 meter Meisjes B
652 Yaël Scope JJB - DEM 60m
60 meter Jongens B
653 Naomi Sedney Vsen - ARV Ilion 60m
60m_f
60 meter Vrouwen60 meter Vrouwen
654 Zoë Sedney MJB - ARV Ilion 60m
60m_f
60 meter Meisjes B60 meter Meisjes B
655 Bodhi Van van Selow JJB - LGDR 60m
400m_f
60 meter Jongens B400 meter Jongens B
656 Liam Shew-A-Tjon JJA - AV Fortuna 60m
400m_f
60 meter Jongens A400 meter Jongens A
657 Jelke Sikkenga JJB - MPM 60m
60 meter Jongens B
658 Siem Sikkenga Msen - MPM 60m
60 meter Mannen
659 Tari Simonis Vsen - Ciko `66 400m_f
400 meter Vrouwen
660 Rens Simons JJA - VRT 800m_f
800 meter Jongens A
661 Eelco Sintnicolaas Msen - AV34 60m
60m_f
Polshoog
Ver_f
60 meter Mannen60 meter MannenPolshoog V...en MannenVerspringen Mannen
662 Joeri Slagter Msen - AV Hera 1500m_f
1500 meter Mannen
663 Annemarie Slangewal MJA - Triathlon 800m_f
800 meter Meisjes A
664 Katja Slangewal Vsen - Altis Hoog
Hoogspring...n B Mat 1
665 Bjorn Sloot JJB - AL73 60mH
Polshoog
60m Horden Jongens BPolshoog J...ns A en B
666 Gilbert Va...van Sluis JJB - Groningen 400m_f
800m_f
400 meter Jongens B800 meter Jongens B
667 Jinke Van ...van Sluis MJB - AV Phoenix 60m
Ver_f
60 meter Meisjes BVerspringe...Meisjes B
668 Dolf Smid Msen - AAV `36 400m_f
400 meter Mannen
669 Owen Smidt JJB - AAC `61 Kogel_f
Kogelstote...Jongens B
670 Joina Smit MJB - AC TION Kogel_f
Ver_f
Kogelstote...Meisjes BVerspringe...Meisjes B
672 Thelma Solleveld MJA - Olympus `70 400m_f
800m_f
400 meter Meisjes A800 meter Meisjes A
674 Arend-Jan ...ierenburg Msen - Cialfo 400m_f
400 meter Mannen
675 Jitske Spijker Vsen - DEM Polshoog
Polshoog V...en Mannen
676 Daan Spiljard JJB - PAC 60mH
Polshoog
60m Horden Jongens B60m Horden Jongens BPolshoog J...ns A en B
677 Robin Spoor JJB - AV Sparta 60m
400m_f
60mH
60 meter Jongens B400 meter Jongens B60m Horden Jongens B
678 Almer Staal JJA - AV PEC 1910 400m_f
400 meter Jongens A
679 Timo Stam Msen - Phanos 60m
400m_f
60 meter Mannen400 meter Mannen
680 Koen Stapel JJA - ARV Ilion 60m
60mH
60 meter Jongens A60m Horden Jongens A
681 Claudia Steehouder Vsen - HAC 1500m_f
1500 meter Vrouwen
682 Sebastiaan...Steenberg Msen - AC TION 60m
60 meter Mannen
683 Finnian Va...teenhoven JJB - PAC Polshoog
Polshoog J...ns A en B
684 Yoeri Sterenberg JJA - DVTR 400m_f
Ver_f
400 meter Jongens AVerspringe...Jongens A
687 Yoeri Stieglis Msen - Phanos Ver_f
Verspringen Mannen
689 Lotte Van van Stijn MJB - De Spartaan 400m_f
400 meter Meisjes B
690 Moniek Stijvers Vsen - GACH 60mH
Hoog
60m Horden VrouwenHoogspring...n B Mat 1
693 Joppe Stokvis JJB - Triathlon 60m
Hoog
Ver_f
60 meter Jongens BHoogspring...ns A en BVerspringe...Jongens B
694 Tonnie Stouten Msen - AV Veluwe 1500m_f
1500 meter Mannen
696 Marlène Straathof MJA - AV `47 800m_f
800 meter Meisjes A
697 Jarmilla V...n Stralen Vsen - AAV `36 Ver_f
Verspringen Vrouwen
698 Shanna Strijker MJB - Flevo Delta 800m_f
800 meter Meisjes B
699 Janke Strijp MJA - AV 1923 60m
60mH
60mH_f
60 meter Meisjes A60m Horden Meisjes A60m Horden Meisjes A
700 Tessa Strijp Vsen - AV 1923 400m_f
400 meter Vrouwen
701 Manon Stringa MJB - AV Atverni 800m_f
800 meter Meisjes B
703 Rob Stuber Msen - AV Athlos 800m_f
800 meter Mannen
704 Maarten Stuivenberg Msen - VAV 60m
400m_f
60 meter Mannen400 meter Mannen
705 Jelle Van van Sunder JJA - AV Suomi 60m
60m_f
60 meter Jongens A60 meter Jongens A
706 Lars Van van Surksum JJA - AV PEC 1910 1500m_f
1500 meter Jongens A
707 Eefje Swinkels Vsen - HAC 60m
60 meter Vrouwen
708 Mika Taag JJB - KAV Holland 60mH
60m Horden Jongens B
709 Rik Taam JJA - AV Zaanland 60mH
Hoog
60m Horden Jongens A60m Horden Jongens AHoogspring...Jongens A
710 Eva Tetteroo MJA - Olympus `70 60mH
60mH_f
Kogel_f
Hoog
Ver_f
60m Horden Meisjes A60m Horden Meisjes AKogelstote...Meisjes AHoogspring...n B Mat 2Verspringe...Meisjes A
711 Jaap Van D...van Thiel Msen - SAV 400m_f
400 meter Mannen
712 Thomas Ticheloven Msen - AV Lycurgus Hoog
Hoogspring...Jongens A
713 Dylan Tilburg JJA - Ciko `66 60m
400m_f
60 meter Jongens A400 meter Jongens A
715 Kyara Tjin-A-Lim MJB - Leiden 60m
60 meter Meisjes B
716 Maayke Tjin A-Lim MJA - NEAV 60m
60m_f
60 meter Meisjes A60 meter Meisjes A
719 Pim Tolmeijer JJA - Ciko `66 800m_f
800 meter Jongens A
721 Jorén Tromp Msen - NEAV 60m
60m_f
60 meter Mannen60 meter Mannen
722 Dinand Tukker Msen - Typhoon 400m_f
400 meter Mannen
723 Leon Tukker Msen - Typhoon Hoog
Hoogspring...Jongens A
724 Stefan Van... Twillert Msen - AV Athlos 60m
60 meter Mannen
725 Stan Ubachs JJB - Swift 800m_f
800 meter Jongens B
727 Jeroen Van van Veen Msen - Isala `96 60mH
60m Horden Mannen60m Horden Mannen
728 Sophie Van van Veen MJB - AV Gouda Kogel_f
Kogelstote...Meisjes B
729 Wessel Van...an Veenen Msen - AAC `61 800m_f
800 meter Mannen
730 Rowan Veenhuizen JJA - AAC `61 1500m_f
1500 meter Jongens A
731 Jaap Gerbe... Vellinga Msen - HRRR 800m_f
800 meter Mannen
732 Jeroen Vels Msen - AV NOP 800m_f
800 meter Mannen
733 Sabrine Vels Vsen - Nijmegen Ver_f
Verspringen Vrouwen
734 Hans Velthuis Msen - Eindhoven 400m_f
400 meter Mannen
735 Rick Veltman JJB - AV Gouda 60m
60 meter Jongens B
736 Dominique Veninga MJA - SV Veendam 60m
400m_f
60 meter Meisjes A400 meter Meisjes A
737 Tim Verbeek JJA - AV Cifla 1500m_f
1500 meter Jongens A
738 Jesper Verbruggen JJA - Castricum 800m_f
800 meter Jongens A
739 Janine Verhaar MJB - U-Track 60m
60m_f
60 meter Meisjes B60 meter Meisjes B
740 Dominique Verheijen Vsen - De Gemzen Kogel_f
Kogelstoten Vrouwen
742 Tim Verhoeven JJB - AV Attila 60m
60mH
60 meter Jongens B60m Horden Jongens B
743 Emma Verkaaik MJB - SV Veendam 400m_f
400 meter Meisjes B
744 Brian Versluis JJB - AV Atverni 800m_f
800 meter Jongens B
745 Maaike Verstege MJB - GACH 1500m_f
1500 meter Meisjes B
746 Jenna Vervoorn MJA - PAC Kogel_f
Kogelstote...Meisjes A
747 Jamie Verweij MJA - AV Statina 400m_f
400 meter Meisjes A
749 Anouk Vetter Vsen - AV Sprint 60m
60m_f
60 meter Vrouwen60 meter Vrouwen
750 Isa Videler MJA - Spado 400m_f
Hoog
400 meter Meisjes AHoogspring...n B Mat 2
752 Niels Visser JJB - AV Jahn II 400m_f
800m_f
400 meter Jongens B800 meter Jongens B
753 Robin Vliem JJA - AV Athlos 60mH
60m Horden Jongens A60m Horden Jongens A
755 David Vonk Msen - GACH 800m_f
800 meter Mannen
756 Eva Vonk MJB - AV Sprint 60m
60m_f
60mH
60mH_f
60 meter Meisjes B60 meter Meisjes B60m Horden Meisjes B60m Horden Meisjes B
757 Wim Vonk JJA - Triathlon Hoog
Hoogspring...ns A en B
758 Hanna Voorberg MJA - AV Lycurgus 60m
Kogel_f
Ver_f
60 meter Meisjes AKogelstote...Meisjes AVerspringe...Meisjes A
759 Suzanne Voorrips Vsen - Groningen 400m_f
800m_f
400 meter Vrouwen800 meter Vrouwen
760 Erwin Vor Msen - VAV Hoog
Hoogspring...Jongens A
761 Julian Vos JJB - AV PEC 1910 60mH
Kogel_f
60m Horden Jongens BKogelstote...Jongens B
762 Linda de Vos Vsen - PAC 400m_f
400 meter Vrouwen
763 Simon Vos JJA - AV PEC 1910 1500m_f
1500 meter Jongens A
764 Aldo Vree JJA - GACH 60m
Ver_f
60 meter Jongens AVerspringe...Jongens A
765 Jorick de Vries JJB - AV `56 60m
400m_f
60 meter Jongens B400 meter Jongens B
766 Gaard Van van Vugt Msen - AV Lycurgus 60mH
60m Horden Mannen60m Horden Mannen
767 Carlijn Wagenaar Vsen - Groningen 400m_f
800m_f
400 meter Vrouwen800 meter Vrouwen
768 Daan Walder JJA - AV Sprint 60m
60 meter Jongens A
769 Didi Wals MJB - AV Lycurgus 60m
60mH
60 meter Meisjes B60m Horden Meisjes B
770 Lysette Wanders MJB - ARV Ilion 60mH
Kogel_f
60m Horden Meisjes BKogelstote...Meisjes B
771 Robin Wassens JJA - Groningen 1500m_f
1500 meter Jongens A
772 Sterre Weber MJB - GACH 60mH
Ver_f
60m Horden Meisjes BVerspringe...Meisjes B
773 Milan Weeda JJB - Startbaan 400m_f
400 meter Jongens B
774 Stijn Van ... Weegberg JJA - AV Statina 400m_f
400 meter Jongens A
775 Rachel de Weerd Vsen - AV Veluwe 1500m_f
1500 meter Vrouwen
776 Trystan de Weerdt Msen - AAV `36 60m
60mH
60 meter Mannen60m Horden Mannen60m Horden Mannen
777 August Van...an Weijer JJB - AV Sprint 60m
Ver_f
60 meter Jongens BVerspringe...Jongens B
778 Sjoerd Weijers Msen - Nijmegen 800m_f
800 meter Mannen
779 Saskia Weinans Vsen - AL73 1500m_f
1500 meter Vrouwen
781 Bo Welgraaf Vsen - AV34 400m_f
400 meter Vrouwen
782 Taco Van D...van Werff JJB - AV34 60m
Kogel_f
60 meter Jongens BKogelstote...Jongens B
783 Dave Wesselink JJB - AV Trias 60mH
60m Horden Jongens B
784 Owen Westerhout Msen - AV Trias 400m_f
400 meter Mannen
785 Deborah Westfa MJB - CAV Energie 60m
400m_f
60 meter Meisjes B400 meter Meisjes B
786 Marije Wever Vsen - Phanos 800m_f
800 meter Vrouwen
787 Sjoerd Wezelenburg JJB - AV Lycurgus 60m
Ver_f
60 meter Jongens BVerspringe...Jongens B
788 Frank Wiegman Msen - Leiden 1500m_f
1500 meter Mannen
789 Anne Van D... van Wiel MJA - AV Sprint 60m
60mH
60mH_f
Ver_f
60 meter Meisjes A60m Horden Meisjes A60m Horden Meisjes AVerspringe...Meisjes A
790 Myke Van D... van Wiel MJA - AV Sprint 60mH
Ver_f
60m Horden Meisjes AVerspringe...Meisjes A
791 Samyre Wieles Vsen - Typhoon 60mH
Kogel_f
60m Horden VrouwenKogelstoten Vrouwen
793 Yaran Wienneke JJA - GACH 60m
Ver_f
60 meter Jongens AVerspringe...Jongens A
794 Leonie Wierenga MJB - SAV 400m_f
400 meter Meisjes B
795 Leon Wiers Msen - Flevo Delta Ver_f
Verspringen Mannen
796 Lucinde Wiersema MJA - Leiden Hoog
Hoogspring...n B Mat 2
797 Reinout Wiggers Msen - De Liemers 800m_f
800 meter Mannen
798 Gabriella ...van Wijck MJA - Phanos 60m
60m_f
60 meter Meisjes A60 meter Meisjes A
800 Tijs Wijkamp Msen - Altis 400m_f
400 meter Mannen
801 Florian Wijnen JJB - AV Attila Kogel_f
Kogelstote...Jongens B
803 Marijke Wijnmaalen MJA - ARV Ilion Polshoog
Polshoog M...es A en B
804 Nick Wildoer Msen - SAV 400m_f
400 meter Mannen
805 Jurre Wildschut Msen - GACH 60m
400m_f
60 meter Mannen400 meter Mannen
806 Rens Wildschut JJB - GACH 60m
400m_f
60 meter Jongens B400 meter Jongens B
807 Nadine Willems Vsen - De Liemers 1500m_f
1500 meter Vrouwen
809 Puck Van v...iltenburg MJB - PAC 400m_f
400 meter Meisjes B
810 Job Wiltink JJA - KAV Holland 60m
400m_f
60 meter Jongens A400 meter Jongens A
811 Jens Wingelaar JJB - Castricum 400m_f
400 meter Jongens B
812 Levi Winkelman Msen - AV Lycurgus 1500m_f
1500 meter Mannen
813 Nora Winter MJB - AV Lycurgus 400m_f
400 meter Meisjes B
814 Joep de Wit JJB - Almere `81 60m
Kogel_f
60 meter Jongens BKogelstote...Jongens B
815 Wieger Jan De de Wit Msen - AV Impala Kogel_f
Kogelstoten Mannen
816 Lisa Withagen MJB - SPWS 60m
60 meter Meisjes B
817 Fieke Witte MJA - AV Phoenix 60mH
60m Horden Meisjes A
818 Laura de Witte Vsen - AV Trias 400m_f
400 meter Vrouwen
819 Lisanne de Witte Vsen - AV Trias 400m_f
400 meter Vrouwen
820 Jeroen Witteveen Msen - AV Phoenix 60m
60 meter Mannen
821 Remco Van ...n Woerkom JJB - Startbaan 800m_f
800 meter Jongens B
822 Kevin Woldberg Msen - AV PEC 1910 Polshoog
Polshoog V...en Mannen
823 Loic Wondel JJA - Rotterdam 60m
60m_f
Ver_f
60 meter Jongens A60 meter Jongens AVerspringe...Jongens A
824 Hidde Ter ter Woord Msen - DVTR Hoog
Hoogspring...Jongens A
825 Frank Wouda Msen - MPM 60mH
60m Horden Mannen
826 Lars Woudenberg JJB - AV34 60m
Hoog
Ver_f
60 meter Jongens BHoogspring...ns A en BVerspringe...Jongens B
829 Enes Yaksan Msen - Ciko `66 400m_f
400 meter Mannen
830 Jie Yao Msen - China Polshoog
Polshoog V...en Mannen
831 Tara Yoro MJA - AV 1923 Ver_f
Verspringe...Meisjes A
832 Royce Zaadnoordijk JJA - Leiden 400m_f
400 meter Jongens A
833 Tim Zandee JJB - AKU 400m_f
400 meter Jongens B
834 Wallebroek...ilo Zech JJB - Leiden 60m
60m_f
60 meter Jongens B60 meter Jongens B
835 Stan Zeegers JJA - LGDR 1500m_f
1500 meter Jongens A
836 Jaap Van v...venbergen JJB - AV Fortuna 400m_f
60mH
400 meter Jongens B60m Horden Jongens B
837 Loek Van v...venbergen Msen - AV Fortuna 60mH
60m Horden Mannen60m Horden Mannen
839 Anke Zonderland Vsen - AV Impala 400m_f
400 meter Vrouwen
840 Noa Zoon MJB - Castricum 400m_f
400 meter Meisjes B
841 Niko Zuidema Msen - Olympus `70 400m_f
400 meter Mannen
842 Dorenda Zwaard MJA - AV `40 60mH
60m Horden Meisjes A
843 Roos Van van Zwam MJB - Ciko `66 400m_f
Ver_f
400 meter Meisjes BVerspringe...Meisjes B
844 Zola Zwerver MJB - AAC 60m
60 meter Meisjes B
845 Jurgen Van... van Zwet JJB - De Spartaan 60m
400m_f
60 meter Jongens B400 meter Jongens B
846 Renske Zwolle MJB - Heerenveen Hoog
Hoogspring...n B Mat 1
847 Sophie Van... van Berg MJB - AV NOP 400m_f
400 meter Meisjes B
848 Ilse Rolf MJB - AAV `36 800m_f
800 meter Meisjes B
849 Huang Nguyen JJB - AV PEC 1910 60m
60 meter Jongens B
851 Bianca Baak Vsen - Phanos 400m_f
400 meter Vrouwen
852 Tasa Jiya MJA - AV Lycurgus 60m
60m_f
60 meter Meisjes A60 meter Meisjes A
853 Nina Jager MJB - AV PEC 1910 60m
60 meter Meisjes B
854 Marit Fiechter MJA - AV PEC 1910 60mH
60m Horden Meisjes A
855 Bo Smit MJA - HAC Hoog
Hoogspring...n B Mat 1
856 Khalil Younous Msen - Phanos 60m
60 meter Mannen
859 Bokai Huang Msen - China Polshoog
Polshoog V...en Mannen
860 Jet Van De... van Mark MJB - Ciko `66 60m
Kogel_f
60 meter Meisjes BKogelstote...Meisjes B
861 Lucinde Wiersema Vsen - Leiden 60mH
60m Horden Vrouwen
862 Lotje Van van Erp Vsen - Phanos 60mH
60mH_f
60m Horden Vrouwen60m Horden Vrouwen
863 Maayke Tjin A-Lim Vsen - NEAV 60mH
60mH_f
60m Horden Vrouwen60m Horden Vrouwen
864 Ramsey Angela JJB - PAC 60mH
60m Horden Jongens B60m Horden Jongens B
865 Joep Van van Es JJA - PH 60mH
60m Horden Jongens A60m Horden Jongens A
866 Kika Van v...n Henegou Vsen - U-Track Ver_f
Verspringen Vrouwen
867 Iris Nass MJB - AV PEC 1910 60m
60 meter Meisjes B