Inschrijvingen Gooi en Eemland Instuif




Snr Naam Onderdelen Startgroep
1 Omar Abdelkhalki JJB - Altis 150m
2 Skip Renders JJB - GACH 150m
Ver
3 Lauren Hollander JJB - Pijnenburg 150m
300m
4 Mutale Hil...s Lambers JJB - GACH 150m
5 Luc Orbons JJB - AV Phoenix 300m
110mH
6 Ken Leunissen JJB - AV Zuidwal 300m
7 Cain Rutgers JJB - Almere `81 300m
8 Reinder Boekholt JJB - Pijnenburg 800m
9 Nicolaas Romagnoli JJB - GACH 800m
110mH
10 Maico Rompa JJB - Altis 800m
3000m
Speer
11 Jonatan van Dongen JJB - AV Phoenix 800m
12 Lloyd Rompa JJB - Altis 800m
3000m
Speer
13 Joppe Stokvis JJB - Triathlon 1500m
Kogel
14 Rick Hollestelle JJB - Triathlon 1500m
110mH
Kogel
15 Mojalefa Kloprogge JJB - AV Phoenix 3000m
16 Stefan Zondervan JJB - Triathlon 3000m
17 Julian Record JJB - AV 1923 Discus
18 Floris Aarts JJB - AV 1923 Discus
Speer
19 Thijs Kollmann JJB - Pijnenburg Discus
20 Bram vd Jagt JJB - AV 1923 Discus
21 Arthur van Essen JJB - Triathlon Discus
Speer
22 Wim Vonk JJB - Triathlon Discus
Kogel
23 Chiem Berends JJB - AV34 Speer
Ver
24 Rik Barlo JJB - Pijnenburg Speer
25 Siem ter Braake JJB - GACH Hoog
26 Jelle van Miltenburg JJB - BAV Hoog
27 Olaf vd Paver JJB - GACH Hoog
Ver
28 Bram Streefkerk JJB - GACH HSS
Ver
29 Govert van Loon JJB - GACH Ver
30 Luc Lamme JJB - Pijnenburg Ver
31 Tim Lamme JJB - Pijnenburg Ver
32 Menno Blom JJA - Pijnenburg 150m
Ver
33 Tim Bluekens JJA - Climax 300m
34 Merijn van Essen JJA - Triathlon 800m
35 Johnny van...hooneveld JJA - AV 1923 110mH
Discus
36 Kalid Amin JJA - Triathlon 3000m SC
37 Henrik Prå¡pper JJA - Phanos Speer
38 Matthijs Jong JJA - SAV Speer
39 Joost de Jong Msen - Rotterdam 150m
300m
40 Dirk-Jan Graat Msen - GACH 150m
41 Jeroen Witteveen Msen - AV Phoenix 150m
42 Marco Jansen Msen - Pijnenburg 150m
HSS
43 Lennart Teunissen Msen - Altis 150m
300m
44 Cees Groenland Msen - AAC 150m
300m
45 Jelle Hanswijk Msen - Climax 300m
46 Michel Riemersma Msen - Triathlon 800m
47 Arjen vd Logt Msen - AV Phoenix 1500m
48 Leon Graumans Msen - AV Phoenix 3000m
49 Jeroen Rodenburg Msen - AV Phoenix 3000m
50 Marijn de Jonge Msen - AV Phoenix 3000m
51 Siem Uittenhout Msen - AV Phoenix 3000m
52 Matthijs v Goor Msen - Pijnenburg 3000m
53 Remco Lankheet Msen - Altis 3000m SC
54 Patrick Zweekhorst Msen - Triathlon Discus
Kogel
55 Paul Groen Msen - GACH Discus
Kogel
56 Ferdy Cornelissen Msen - GACH Discus
Kogel
57 Jacco de Harder Msen - AV Zuidwal Discus
Kogel
Speer
58 Emiel Roobeek Msen - DVTR Kogel
Speer
HSS
59 Edward van Egdom Msen - Triathlon Speer
60 Casper Hattink Msen - Startbaan Kogel
61 Thierry Belt Msen - Triathlon Ver
62 Vincent Hofmann M35 - Pijnenburg 1500m
63 Thijmen Klaarenbeek M40 - Altis 150m
300m
64 Chi Wijmans M40 - GACH 150m
65 Simon vd Ende M40 - AV Phoenix 3000m
66 Zeger Knipmeijer M40 - Altis 3000m SC
67 Remco Hoetmer M40 - GACH 3000m SC
68 Martijn vd Peppel M40 - VAV Discus
69 Rick Westerdaal M45 - AV Edam 150m
300m
70 Toine van Beckhoven M45 - AV Attila 300m
3000m SC
71 Stå½Phan... Wienneke M45 - GACH Speer
72 Dolf Smid M50 - AAV `36 150m
300m
73 Peter Schipper M50 - Triathlon 3000m
74 Cas Grannitia M50 - De Spartaan 3000m SC
75 Kees Versloot M50 - De Liemers Discus
Kogel
76 Marcel Scholten M55 - Altis 300m
77 Franz van Barneveld M60 - Altis 150m
300m
78 Ton Duits M70 - Triathlon 3000m
79 Peter Blakmoor M70 - Fit Kogel
80 Femke Bol MJB - Triathlon 150m
300m
81 Jamie Verweij MJB - AV Statina 150m
300m
82 Luna Scheffer MJB - GACH 150m
83 Wouke van ... Klooster MJB - Pijnenburg 150m
Hoog
84 Femke vd Bos MJB - Tempo AV 150m
100mH
Kogel
85 Kato Leusink MJB - GACH 150m
Hoog
Ver
86 Aleid Frissel MJB - Tempo AV 150m
100mH
Ver
87 Aafke Roelofs MJB - GACH 150m
Hoog
88 Merel Blommaert MJB - Pijnenburg 300m
89 Nadine de Leeuw MJB - Almere `81 300m
90 Nida Huijben MJB - AV Phoenix 800m
91 Linda Alz...e Ramirez MJB - ARV Ilion 800m
Ver
92 Nynke vd Bedem MJB - Altis 800m
Speer
93 Daantje Mekel MJB - AV Phoenix 800m
94 Puck Mekel MJB - AV Phoenix 800m
95 Odile Verzantvoort MJB - Triathlon 1500m
96 Jorieke Slangewal MJB - Altis 1500m
97 Sterre Weber MJB - GACH 100mH
Hoog
98 Yoka Hubers MJB - AV34 100mH
Discus
Kogel
Ver
99 Renå½E Bohnsack MJB - AV34 100mH
Discus
Kogel
Ver
100 Jasmijn Bakker MJB - Triathlon 2000m SC
101 Annemarie Slangewal MJB - Triathlon 2000m SC
102 Madelief Kok MJB - Triathlon 2000m SC
103 Shurianty Mathilda MJB - CAV Energie 2000m SC
104 Pamela Al...e Ramirez MJB - ARV Ilion 2000m SC
105 Kristel vd Berg MJB - CAV Energie 3000m SC
106 Charlize Capel MJB - GACH Discus
Kogel
Speer
107 Otte Wienese MJB - GACH Speer
Hoog
Ver
108 Carmen vd Waterbeemd MJB - Pijnenburg Kogel
Speer
109 Anja Bekema MJB - GACH Kogel
Hoog
Ver
110 Susan Visser MJB - GACH Hoog
111 Tjeerdje van Gastel MJB - Triathlon Hoog
Ver
112 Mauve Bos MJB - GACH Hoog
Ver
113 Diewertje Kok MJB - GACH Ver
114 Luna Scheffer MJB - GACH HSS
115 Diewertje Kok MJB - GACH HSS
116 Cheyenne Bouthoorn MJA - AV Zuidwal 150m
Kogel
Ver
117 Wietske Brouwer MJA - ARV Ilion 800m
118 Veerle Bakker MJA - Triathlon 3000m SC
119 Renske Versloot MJA - De Liemers Discus
Kogel
120 Maaike Beelman MJA - AV Zuidwal Discus
Kogel
Speer
121 Tara Yoro MJA - AV 1923 Ver
122 Mariska Bun Vsen - AV Phoenix 150m
100mH
123 Tara Smid Vsen - AAV `36 150m
300m
124 Lisa Rodenburg Vsen - AV Phoenix 150m
100mH
125 Kirsten Huijgen Vsen - AV Phoenix 300m
Hoog
126 Lisa de Ruiter Vsen - AV Phoenix 800m
127 Danique Lindner Vsen - Altis 1500m
128 Karin Gorter Vsen - AV Phoenix 3000m
129 Marjolein Frietman Vsen - AV Phoenix 3000m
130 Katja Slangewal Vsen - Altis Kogel
131 Susanne vd Hoeven Vsen - Pijnenburg HSS
132 Eefke Vro...chneiders V40 - Altis 2000m SC
133 Denise vd ...en-Morris V45 - GACH 300m
134 Agnes Schipper V45 - HLLS 1500m