Inschrijvingen Senioren 1e Divisie Poule 2 Wedstrijd 1 [2015]




Snr Naam Onderdelen Startgroep Team Categorie Team punten
502 Giulia Agostini AAC HSS
Ver
Vrouw - HSSVrouw - Ver Groep 1 AAC Vrouwen Vsen 12
503 Yvonne Blok AAC 100mH
Hoog
Vrouw - 100mHVrouw - Hoog Groep 2 AAC Vrouwen Vsen 0
504 Lara Borst AAC Hoog
Vrouw - Hoog Groep 1 AAC Vrouwen Vsen 11
505 Myrthe Fonck AAC 400m
800m
4x100m
Vrouw - 400mVrouw - 800m AAC Vrouwen Vsen 22
506 Charlotte de Haan AAC 100m
200m
Vrouw - 100mVrouw - 200m AAC Vrouwen Vsen 2
507 Arlyn Haveman AAC 3000m
Vrouw - 3000m AAC Vrouwen Vsen 2
508 Anouk Kruiswijk AAC 1500m
Vrouw - 1500m AAC Vrouwen Vsen 3
509 Berthe Makizodila AAC 100m
4x100m
Vrouw - 100m AAC Vrouwen Vsen 6
510 Priscilla ... Oorschot AAC 4x100m
AAC Vrouwen Vsen 0
511 Lise Smit AAC 3000m
Kogel
Kogelsl
Vrouw - 3000mVrouw - Ko...l Groep 1Vrouw - Kogelsl AAC Vrouwen Vsen 9
512 Carola van...agtendonk AAC 100mH
4x100m
Ver
Vrouw - 100mHVrouw - Ver Groep 2 AAC Vrouwen Vsen 20
513 Vera Wisse AAC Discus
Kogel
Vrouw - DiscusVrouw - Ko...l Groep 2 AAC Vrouwen Vsen 17
514 Tjeerd Bruijn AAV `36 3000m SC
Man - 3000mSt AAV `36 Mannen Msen 4
515 Ferry van Dipten AAV `36 400m
4x100m
Kogel
Man - 400mMan - Kogel Groep 2 AAV `36 Mannen Msen 7
516 Geoffrey van Dipten AAV `36 400m
Kogelsl
Hoog
Man - 400mMan - KogelslMan - Hoog Groep 1 AAV `36 Mannen Msen 18
517 Remco de Groot AAV `36 100m
200m
Man - 100mMan - 200m AAV `36 Mannen Msen 0
518 Pim Jehee AAV `36 100m
110mH
Ver
Man - 100mMan - 110mHMan - Ver Groep 1 AAV `36 Mannen Msen 21
519 Jan van der Marel AAV `36 5000m
Man - 5000m AAV `36 Mannen Msen 3
520 Niels Mijnsbergen AAV `36 800m
Man - 800m AAV `36 Mannen Msen 7
521 Steven Nuytinck AAV `36 110mH
4x100m
Speer
Man - 110mHMan - Speer AAV `36 Mannen Msen 19
522 Tom van Rijswijk AAV `36 200m
4x100m
Man - 200m AAV `36 Mannen Msen 10
523 Fabian Verkaaik AAV `36 Kogel
Ver
Man - Kogel Groep 1Man - Ver Groep 2 AAV `36 Mannen Msen 0
524 Lars Verkade AAV `36 1500m
Man - 1500m AAV `36 Mannen Msen 1
525 Trystan de Weerdt AAV `36 4x100m
Hoog
HSS
Man - Hoog Groep 2Man - HSS AAV `36 Mannen Msen 7
526 Alex van Zutphen AAV `36 Polshoog
Man - Polshoog AAV `36 Mannen Msen 10
527 Tobias Bakx AC TION 200m
4x100m
Hoog
Man - 200mMan - Hoog Groep 2 AC TION Mannen Msen 15
529 Wouter de Boer AC TION 400m
4x100m
Man - 400m AC TION Mannen Msen 5
530 Hille Groendijk AC TION Kogelsl
Man - Kogelsl AC TION Mannen Msen 8
531 Matthias Hardt AC TION 800m
Man - 800m AC TION Mannen Msen 10
532 Stijn Jorissen AC TION 400m
Kogel
Man - 400mMan - Kogel Groep 1 AC TION Mannen Msen 0
533 Kees Langeveld AC TION 110mH
Speer
Kogel
Man - 110mHMan - SpeerMan - Kogel Groep 2 AC TION Mannen Msen 10
534 Theo Leuders AC TION 1500m
Man - 1500m AC TION Mannen Msen 5
535 Yorick Moleman AC TION 100m
4x100m
Man - 100m AC TION Mannen Msen 1
536 Sergio Ruiz Lopez AC TION HSS
Ver
Man - HSSMan - Ver Groep 2 AC TION Mannen Msen 11
537 Sebastiaan...Steenberg AC TION 4x100m
AC TION Mannen Msen 0
538 René Stokvis AC TION 3000m SC
Man - 3000mSt AC TION Mannen Msen 12
539 Jasper de Booy ARV Ilion 110mH
Man - 110mH ARV Ilion Mannen Msen 7
540 Thomas van Klaveren ARV Ilion 400m
Man - 400m ARV Ilion Mannen Msen 12
541 Jan Peter Larsen ARV Ilion 4x100m
Hoog
Man - Hoog Groep 1 ARV Ilion Mannen Msen 12
542 August Leckie ARV Ilion Kogelsl
Man - Kogelsl ARV Ilion Mannen Msen 7
543 Jorick Melgers ARV Ilion Polshoog
Man - Polshoog ARV Ilion Mannen Msen 8
544 Richard Middelkoop ARV Ilion 100m
4x100m
HSS
Man - 100mMan - HSS ARV Ilion Mannen Msen 1
545 Robbin Pieterman ARV Ilion 800m
1500m
Man - 800mMan - 1500m ARV Ilion Mannen Msen 8
546 Ludo van der Plaat ARV Ilion 4x100m
Speer
Kogel
Man - SpeerMan - Kogel Groep 1 ARV Ilion Mannen Msen 11
547 Nick van der Poel ARV Ilion 5000m
Man - 5000m ARV Ilion Mannen Msen 10
548 Jerwin Pouwelse ARV Ilion 100m
200m
4x100m
Man - 100mMan - 200m ARV Ilion Mannen Msen 11
549 Alvin Severijn ARV Ilion 3000m SC
Man - 3000mSt ARV Ilion Mannen Msen 7
550 Steef Severijn ARV Ilion 1500m
Man - 1500m ARV Ilion Mannen Msen 8
551 Tiago Smithuis ARV Ilion Ver
Man - Ver Groep 1 ARV Ilion Mannen Msen 1
553 Debra Akkermans ARV Ilion 200m
800m
Vrouw - 200mVrouw - 800m ARV Ilion Vrouwen Vsen 12
555 Sterre de Booy ARV Ilion 4x100m
Hoog
Ver
Vrouw - Hoog Groep 2Vrouw - Ver Groep 1 ARV Ilion Vrouwen Vsen 9
557 Gabriëlla Dwomoh ARV Ilion Ver
Vrouw - Ver Groep 2 ARV Ilion Vrouwen Vsen 0
558 Tamara Eleonora ARV Ilion Kogel
Vrouw - Ko...l Groep 1 ARV Ilion Vrouwen Vsen 0
559 Sanne Harland ARV Ilion 100mH
4x100m
HSS
Vrouw - 100mHVrouw - HSS ARV Ilion Vrouwen Vsen 8
560 Tamara van Kleef ARV Ilion 3000m
Vrouw - 3000m ARV Ilion Vrouwen Vsen 8
561 Lisette van der Kolk ARV Ilion Discus
Kogel
Kogelsl
Vrouw - DiscusVrouw - Ko...l Groep 2Vrouw - Kogelsl ARV Ilion Vrouwen Vsen 7
562 Joanny Loeffen ARV Ilion 100m
4x100m
Vrouw - 100m ARV Ilion Vrouwen Vsen 4
564 Romy de Smit ARV Ilion 1500m
Vrouw - 1500m ARV Ilion Vrouwen Vsen 0
565 Esmee van der Wissel ARV Ilion 1500m
4x100m
Vrouw - 1500m ARV Ilion Vrouwen Vsen 9
566 Nikki Woudstra ARV Ilion Hoog
Vrouw - Hoog Groep 1 ARV Ilion Vrouwen Vsen 12
567 Rosita Abdollah AV 1923 100m
400m
Vrouw - 100mVrouw - 400m AV 1923 Vrouwen Vsen 0
568 Fa Adda AV 1923 3000m
Vrouw - 3000m AV 1923 Vrouwen Vsen 9
569 Annemieke Bolte AV 1923 Kogel
Vrouw - Ko...l Groep 2 AV 1923 Vrouwen Vsen 0
570 Anna Goede AV 1923 Discus
Kogel
Kogelsl
Vrouw - DiscusVrouw - Ko...l Groep 1Vrouw - Kogelsl AV 1923 Vrouwen Vsen 20
571 Rosa de Jong AV 1923 100m
400m
4x100m
Vrouw - 100mVrouw - 400m AV 1923 Vrouwen Vsen 10
572 Ismay van der Klei AV 1923 200m
4x100m
Ver
Vrouw - 200mVrouw - Ver Groep 1 AV 1923 Vrouwen Vsen 8
573 Iris de Ruiter AV 1923 100mH
4x100m
Hoog
Vrouw - 100mHVrouw - Hoog Groep 2 AV 1923 Vrouwen Vsen 18
574 Eva Schepers AV 1923 4x100m
HSS
Ver
Vrouw - HSSVrouw - Ver Groep 2 AV 1923 Vrouwen Vsen 1
575 Kirsten Vendrig AV 1923 800m
1500m
Vrouw - 800mVrouw - 1500m AV 1923 Vrouwen Vsen 5
576 Daphne Wezenberg AV 1923 3000m
Vrouw - 3000m AV 1923 Vrouwen Vsen 0
577 Annie van Anholt AV Attila Kogelsl
Vrouw - Kogelsl AV Attila Vrouwen Vsen 5
578 Eva Bastmeijer AV Attila 100m
200m
Ver
Vrouw - 100mVrouw - 200mVrouw - Ver Groep 1 AV Attila Vrouwen Vsen 31
579 Iris Bastmeijer AV Attila 400m
100mH
4x100m
Vrouw - 400mVrouw - 100mH AV Attila Vrouwen Vsen 9
580 Judi Becx AV Attila 800m
3000m
Vrouw - 800mVrouw - 3000m AV Attila Vrouwen Vsen 12
581 Nina Becx AV Attila 1500m
4x100m
Vrouw - 1500m AV Attila Vrouwen Vsen 5
582 Noor Hegeman AV Attila Discus
Kogel
Vrouw - DiscusVrouw - Ko...l Groep 1 AV Attila Vrouwen Vsen 2
583 Carlijn va...en Heuvel AV Attila Kogel
Vrouw - Ko...l Groep 2 AV Attila Vrouwen Vsen 6
584 Elanor van...iltenburg AV Attila 4x100m
Hoog
HSS
Vrouw - Hoog Groep 1Vrouw - HSS AV Attila Vrouwen Vsen 9
585 Ida Peterse AV Attila 4x100m
AV Attila Vrouwen Vsen 0
586 Rebecca Atteveld AV Atverni 1500m
Vrouw - 1500m AV Atverni Vrouwen Vsen 8
587 Joyce Bongers AV Atverni 100m
4x100m
Vrouw - 100m AV Atverni Vrouwen Vsen 5
588 Charlotte ...Breukelen AV Atverni 800m
Vrouw - 800m AV Atverni Vrouwen Vsen 4
589 Ester Eik...ijderlaan AV Atverni 3000m
Vrouw - 3000m AV Atverni Vrouwen Vsen 7
590 Linda Hansen AV Atverni Discus
Kogelsl
Hoog
Vrouw - DiscusVrouw - KogelslVrouw - Hoog Groep 2 AV Atverni Vrouwen Vsen 5
591 Esmay Koster AV Atverni 400m
Ver
Vrouw - 400mVrouw - Ver Groep 1 AV Atverni Vrouwen Vsen 1
592 Lianne van Krieken AV Atverni Kogel
Vrouw - Ko...l Groep 2 AV Atverni Vrouwen Vsen 2
593 Nina Mulder AV Atverni 200m
4x100m
Vrouw - 200m AV Atverni Vrouwen Vsen 6
594 Anouk Oosterhuis AV Atverni 100mH
4x100m
HSS
Vrouw - 100mHVrouw - HSS AV Atverni Vrouwen Vsen 22
595 Graciëlla...Woutersen AV Atverni 400m
4x100m
Vrouw - 400m AV Atverni Vrouwen Vsen 6
596 Wessel Boons DVTR 110mH
4x100m
Ver
Man - 110mHMan - Ver Groep 1 AV Daventria 1906 Mannen Msen 18
597 Remco Bos DVTR 400m
4x100m
Man - 400m AV Daventria 1906 Mannen Msen 0
598 Martin Breunissen DVTR 1500m
Man - 1500m AV Daventria 1906 Mannen Msen 4
599 Igor Brink DVTR 100m
4x100m
Man - 100m AV Daventria 1906 Mannen Msen 7
600 Jurrien te Hoeve DVTR 3000m SC
Man - 3000mSt AV Daventria 1906 Mannen Msen 6
601 Ronald Kuin DVTR 800m
1500m
Hoog
Man - 800mMan - 1500mMan - Hoog Groep 2 AV Daventria 1906 Mannen Msen 9
602 Gijs Langkamp DVTR 100m
200m
4x100m
Man - 100mMan - 200m AV Daventria 1906 Mannen Msen 2
603 Joni van Loon DVTR Kogelsl
Ver
Man - KogelslMan - Ver Groep 2 AV Daventria 1906 Mannen Msen 11
604 Laurens Oosterwegel DVTR 200m
Polshoog
Man - 200mMan - Polshoog AV Daventria 1906 Mannen Msen 0
605 Brian Rispens DVTR Kogel
Man - Kogel Groep 2 AV Daventria 1906 Mannen Msen 0
606 Emiel Roobeek DVTR Speer
Kogel
HSS
Man - SpeerMan - Kogel Groep 1Man - HSS AV Daventria 1906 Mannen Msen 13
607 Yoeri Sterenberg DVTR 400m
Man - 400m AV Daventria 1906 Mannen Msen 2
608 Seb Wiggemans DVTR 5000m
Man - 5000m AV Daventria 1906 Mannen Msen 4
609 Hidde ter Woord DVTR Hoog
Man - Hoog Groep 1 AV Daventria 1906 Mannen Msen 5
610 Shimada Bajon AV Lycurgus 100m
4x100m
Vrouw - 100m AV Lycurgus Vrouwen Vsen 11
611 Minke Bosma AV Lycurgus Ver
Vrouw - Ver Groep 2 AV Lycurgus Vrouwen Vsen 0
612 Maureen Ellsworth AV Lycurgus 400m
Vrouw - 400m AV Lycurgus Vrouwen Vsen 11
613 Rianna Galiart AV Lycurgus 4x100m
Ver
Vrouw - Ver Groep 1 AV Lycurgus Vrouwen Vsen 11
614 Dominique Gommers AV Lycurgus Hoog
Vrouw - Hoog Groep 1 AV Lycurgus Vrouwen Vsen 0
615 Arianne Gravesteijn AV Lycurgus HSS
Vrouw - HSS AV Lycurgus Vrouwen Vsen 7
616 Manon Haakman AV Lycurgus 100m
Vrouw - 100m AV Lycurgus Vrouwen Vsen 0
617 Charlotte Hopman AV Lycurgus 100mH
Kogel
Hoog
Vrouw - 100mHVrouw - Ko...l Groep 2Vrouw - Hoog Groep 2 AV Lycurgus Vrouwen Vsen 4
618 Tasa Jiya AV Lycurgus 200m
4x100m
Vrouw - 200m AV Lycurgus Vrouwen Vsen 12
619 Bess van Noord AV Lycurgus 1500m
Vrouw - 1500m AV Lycurgus Vrouwen Vsen 7
620 Maaike Schoute AV Lycurgus 400m
Vrouw - 400m AV Lycurgus Vrouwen Vsen 0
621 Nicole Schoute AV Lycurgus 100mH
4x100m
Vrouw - 100mH AV Lycurgus Vrouwen Vsen 0
622 Vanessa S...rkendries AV Lycurgus Discus
Kogel
Kogelsl
Vrouw - DiscusVrouw - Ko...l Groep 1Vrouw - Kogelsl AV Lycurgus Vrouwen Vsen 33
623 Wendy van der Velden AV Lycurgus 3000m
Vrouw - 3000m AV Lycurgus Vrouwen Vsen 4
624 Imke Vermeulen AV Lycurgus 3000m
Vrouw - 3000m AV Lycurgus Vrouwen Vsen 0
625 Hanna Voorberg AV Lycurgus 200m
Vrouw - 200m AV Lycurgus Vrouwen Vsen 0
626 Nora Winter AV Lycurgus 800m
Vrouw - 800m AV Lycurgus Vrouwen Vsen 6
627 Koen Bastiaansen AV Sprint 100m
200m
4x100m
Man - 100mMan - 200m AV Sprint Mannen Msen 4
628 Cas van Eersel AV Sprint Kogel
Man - Kogel Groep 1 AV Sprint Mannen Msen 3
629 Edwin van Gurp AV Sprint 400m
800m
Man - 400mMan - 800m AV Sprint Mannen Msen 14
630 Jean-Pierre Hoeboer AV Sprint 5000m
Man - 5000m AV Sprint Mannen Msen 5
631 Tjebbe Kerstens AV Sprint 4x100m
Hoog
HSS
Man - Hoog Groep 1Man - HSS AV Sprint Mannen Msen 19
632 Enrico van der List AV Sprint Speer
Man - Speer AV Sprint Mannen Msen 1
633 Albert van der Mee AV Sprint Kogel
Kogelsl
Man - Kogel Groep 2Man - Kogelsl AV Sprint Mannen Msen 6
634 Erik Niemeijer AV Sprint 5000m
Man - 5000m AV Sprint Mannen Msen 0
635 Evert van Nigtevecht AV Sprint 1500m
Man - 1500m AV Sprint Mannen Msen 6
636 Michiel van Nispen AV Sprint 3000m SC
Man - 3000mSt AV Sprint Mannen Msen 10
637 Bart Oomen AV Sprint 100m
200m
Man - 100mMan - 200m AV Sprint Mannen Msen 0
638 Sander van der Waals AV Sprint 110mH
4x100m
Ver
Man - 110mHMan - Ver Groep 1 AV Sprint Mannen Msen 13
639 Kevin van Zundert AV Sprint 4x100m
Polshoog
Man - Polshoog AV Sprint Mannen Msen 7
640 Mahadi Abdi Ali AV Unitas 1500m
Man - 1500m AV Unitas Mannen Msen 12
641 Robin Bak AV Unitas Speer
Man - Speer AV Unitas Mannen Msen 11
642 Evan Boessen AV Unitas 4x100m
Hoog
Man - Hoog Groep 2 AV Unitas Mannen Msen 2
643 Emiel Damen AV Unitas 100m
Man - 100m AV Unitas Mannen Msen 0
644 Crifven Frenken AV Unitas 5000m
Man - 5000m AV Unitas Mannen Msen 0
645 Tom Frijns AV Unitas 400m
Man - 400m AV Unitas Mannen Msen 0
646 Thymon Houben AV Unitas 800m
Man - 800m AV Unitas Mannen Msen 4
647 Rik Jansen AV Unitas 100m
200m
4x100m
Man - 100mMan - 200m AV Unitas Mannen Msen 22
648 Lars Joosten AV Unitas 110mH
4x100m
Man - 110mH AV Unitas Mannen Msen 0
649 Joas Leinders AV Unitas 4x100m
HSS
Ver
Man - HSSMan - Ver Groep 1 AV Unitas Mannen Msen 13
650 Robbert Lommelen AV Unitas Hoog
Ver
Man - Hoog Groep 1Man - Ver Groep 2 AV Unitas Mannen Msen 0
651 Etiènne Orbons AV Unitas Kogel
Kogelsl
Man - Kogel Groep 1Man - Kogelsl AV Unitas Mannen Msen 21
652 Maarten Plaum AV Unitas 200m
400m
Man - 200mMan - 400m AV Unitas Mannen Msen 8
653 Sam Timmermans AV Unitas 3000m SC
Man - 3000mSt AV Unitas Mannen Msen 5
654 Cyriel Verberne AV Unitas 110mH
Kogel
Polshoog
Man - 110mHMan - Kogel Groep 2Man - Polshoog AV Unitas Mannen Msen 17
655 Roel Wijmenga AV Unitas 5000m
Man - 5000m AV Unitas Mannen Msen 12
656 Verena van...ikkenberg AV34 400m
HSS
Vrouw - 400mVrouw - HSS AV `34 Apeldoorn Vrouwen Vsen 8
657 Eva de Grip AV34 100mH
Kogel
Vrouw - 100mHVrouw - Ko...l Groep 2 AV `34 Apeldoorn Vrouwen Vsen 4
658 Sharon Hendriks AV34 100m
4x100m
Vrouw - 100m AV `34 Apeldoorn Vrouwen Vsen 8
659 Dhanique v... Kruisweg AV34 4x100m
Hoog
Ver
Vrouw - Hoog Groep 1Vrouw - Ver Groep 2 AV `34 Apeldoorn Vrouwen Vsen 10
660 Eline Linger AV34 400m
Discus
Kogel
Vrouw - 400mVrouw - DiscusVrouw - Ko...l Groep 2 AV `34 Apeldoorn Vrouwen Vsen 3
662 Michelle Spek AV34 100m
200m
4x100m
Vrouw - 100mVrouw - 200m AV `34 Apeldoorn Vrouwen Vsen 0
663 Saskia Weinans AV34 1500m
Vrouw - 1500m AV `34 Apeldoorn Vrouwen Vsen 11
664 Bo Welgraaf AV34 800m
3000m
Vrouw - 800mVrouw - 3000m AV `34 Apeldoorn Vrouwen Vsen 6
665 Merel Wevers AV34 200m
4x100m
Vrouw - 200m AV `34 Apeldoorn Vrouwen Vsen 7
666 Anne Witsmeer AV34 Kogelsl
Vrouw - Kogelsl AV `34 Apeldoorn Vrouwen Vsen 7
667 Esther Akihary Eindhoven 100m
200m
4x100m
Vrouw - 100mVrouw - 200m Eindhoven Atletiek Vrouwen Vsen 22
668 Chantal Baartse Eindhoven 1500m
Vrouw - 1500m Eindhoven Atletiek Vrouwen Vsen 10
669 Judith Bosker Eindhoven 100m
4x100m
Vrouw - 100m Eindhoven Atletiek Vrouwen Vsen 0
670 Sanne Denneman Eindhoven Ver
Vrouw - Ver Groep 2 Eindhoven Atletiek Vrouwen Vsen 0
671 Kim Dillen Eindhoven 3000m
Vrouw - 3000m Eindhoven Atletiek Vrouwen Vsen 12
672 Jonne Dommerholt Eindhoven Kogel
Hoog
Vrouw - Ko...l Groep 2Vrouw - Hoog Groep 1 Eindhoven Atletiek Vrouwen Vsen 6
673 Leanne van Est Eindhoven 100mH
HSS
Vrouw - 100mHVrouw - HSS Eindhoven Atletiek Vrouwen Vsen 2
674 Lisa Francini Eindhoven 200m
4x100m
Ver
Vrouw - 200mVrouw - Ver Groep 1 Eindhoven Atletiek Vrouwen Vsen 2
675 Marta Pape Garcia Eindhoven 400m
100mH
Vrouw - 400mVrouw - 100mH Eindhoven Atletiek Vrouwen Vsen 7
676 Silke Peeters Eindhoven Hoog
Vrouw - Hoog Groep 2 Eindhoven Atletiek Vrouwen Vsen 0
677 Nina de Poorter Eindhoven Discus
Kogel
Vrouw - DiscusVrouw - Ko...l Groep 1 Eindhoven Atletiek Vrouwen Vsen 20
678 Joyce Puts Eindhoven 400m
4x100m
Vrouw - 400m Eindhoven Atletiek Vrouwen Vsen 12
679 Maaike Schetters Eindhoven Kogelsl
Vrouw - Kogelsl Eindhoven Atletiek Vrouwen Vsen 10
680 Nikkie van Willigen Eindhoven 800m
Vrouw - 800m Eindhoven Atletiek Vrouwen Vsen 11
681 João Almeida GACH 110mH
4x100m
Man - 110mH GAC Hilversum Mannen Msen 12
682 Antoon van Beek GACH 400m
3000m SC
Man - 400mMan - 3000mSt GAC Hilversum Mannen Msen 11
683 Harry Bontje GACH 110mH
Man - 110mH GAC Hilversum Mannen Msen 0
684 Andrea Carenini GACH HSS
Ver
Man - HSSMan - Ver Groep 2 GAC Hilversum Mannen Msen 12
685 Ferdy Cornelissen GACH Kogel
Kogelsl
Man - Kogel Groep 2Man - Kogelsl GAC Hilversum Mannen Msen 2
686 Dirk-Jan Graat GACH 100m
200m
Man - 100mMan - 200m GAC Hilversum Mannen Msen 9
687 Paul Groen GACH 100m
Kogel
Polshoog
Man - 100mMan - Kogel Groep 1Man - Polshoog GAC Hilversum Mannen Msen 26
688 Jelle Jansen GACH 5000m
Man - 5000m GAC Hilversum Mannen Msen 0
689 David Landman GACH 1500m
Man - 1500m GAC Hilversum Mannen Msen 0
690 Michiel Löschner GACH 5000m
Man - 5000m GAC Hilversum Mannen Msen 11
691 Pieter Mijnhout GACH 800m
4x100m
Man - 800m GAC Hilversum Mannen Msen 5
692 Christian ...berdorfer GACH Speer
Man - Speer GAC Hilversum Mannen Msen 5
693 David Vonk GACH 1500m
Man - 1500m GAC Hilversum Mannen Msen 9
694 Aldo Vree GACH 4x100m
Ver
Man - Ver Groep 1 GAC Hilversum Mannen Msen 2
695 Yaran Wienneke GACH Hoog
Man - Hoog Groep 2 GAC Hilversum Mannen Msen 1
696 Jurre Wildschut GACH 200m
400m
4x100m
Man - 200mMan - 400m GAC Hilversum Mannen Msen 11
697 Daphne Bakker GACH 400m
4x100m
Vrouw - 400m GAC Hilversum Vrouwen Vsen 0
698 Anja Bekema GACH 1500m
Vrouw - 1500m GAC Hilversum Vrouwen Vsen 4
699 Aline Bloom GACH Hoog
Vrouw - Hoog Groep 2 GAC Hilversum Vrouwen Vsen 3
700 Luca Bos GACH 100m
200m
4x100m
Vrouw - 100mVrouw - 200m GAC Hilversum Vrouwen Vsen 0
701 Lianne Bruins GACH Discus
Kogel
Kogelsl
Vrouw - DiscusVrouw - Ko...l Groep 1Vrouw - Kogelsl GAC Hilversum Vrouwen Vsen 29
702 Jolijn van Dijk GACH 200m
100mH
Ver
Vrouw - 200mVrouw - 100mHVrouw - Ver Groep 2 GAC Hilversum Vrouwen Vsen 8
703 Sanne Eekel GACH 100m
Vrouw - 100m GAC Hilversum Vrouwen Vsen 2
704 Dieuwertje Kok GACH HSS
Vrouw - HSS GAC Hilversum Vrouwen Vsen 3
705 Judith Rasch GACH 400m
4x100m
Ver
Vrouw - 400mVrouw - Ver Groep 1 GAC Hilversum Vrouwen Vsen 17
706 Jip Zinsmeister GACH 800m
4x100m
Vrouw - 800m GAC Hilversum Vrouwen Vsen 2
707 Elisa de Jong Groningen 400m
800m
Vrouw - 400mVrouw - 800m Groningen Atletiek Vrouwen Vsen 12
708 Lea Jurdzinski Groningen 100m
200m
4x100m
Vrouw - 100mVrouw - 200m Groningen Atletiek Vrouwen Vsen 2
709 Lieke Muller Groningen Kogel
Vrouw - Ko...l Groep 2 Groningen Atletiek Vrouwen Vsen 0
710 Charlene Okken Groningen Discus
Kogel
Vrouw - DiscusVrouw - Ko...l Groep 1 Groningen Atletiek Vrouwen Vsen 17
711 Eva Reinders Groningen 4x100m
Kogelsl
Hoog
Vrouw - KogelslVrouw - Hoog Groep 2 Groningen Atletiek Vrouwen Vsen 11
712 Aruna Rikkers Groningen 4x100m
Hoog
Vrouw - Hoog Groep 1 Groningen Atletiek Vrouwen Vsen 9
713 Louise Taatgen Groningen HSS
Ver
Vrouw - HSSVrouw - Ver Groep 1 Groningen Atletiek Vrouwen Vsen 16
714 Suzanne Voorrips Groningen 1500m
3000m
Vrouw - 1500mVrouw - 3000m Groningen Atletiek Vrouwen Vsen 22
715 Ellen de Wever Groningen 100m
200m
4x100m
Vrouw - 100mVrouw - 200m Groningen Atletiek Vrouwen Vsen 0
716 Henderyke Wonink Groningen 100mH
Vrouw - 100mH Groningen Atletiek Vrouwen Vsen 6
717 Marc Cinjee HLLS 5000m
Man - 5000m Hellas Utrecht Mannen Msen 0
718 Robin Coops HLLS HSS
Polshoog
Ver
Man - HSSMan - PolshoogMan - Ver Groep 2 Hellas Utrecht Mannen Msen 19
719 Geert Geytenbeek HLLS 100m
4x100m
Man - 100m Hellas Utrecht Mannen Msen 5
720 Roman de Klein HLLS 400m
Man - 400m Hellas Utrecht Mannen Msen 0
721 Thijs Koers HLLS 200m
400m
4x100m
Man - 200mMan - 400m Hellas Utrecht Mannen Msen 16
722 Cees van Maanen HLLS 1500m
Man - 1500m Hellas Utrecht Mannen Msen 2
723 Jan Ormel HLLS 110mH
4x100m
Hoog
Man - 110mHMan - Hoog Groep 2 Hellas Utrecht Mannen Msen 20
724 Martijn Rebel HLLS Hoog
Man - Hoog Groep 1 Hellas Utrecht Mannen Msen 0
725 Ewout Revers HLLS Ver
Man - Ver Groep 1 Hellas Utrecht Mannen Msen 0
726 Yordi Steenbeek HLLS 100m
4x100m
Man - 100m Hellas Utrecht Mannen Msen 0
727 Elliott Thijssen HLLS Kogel
Kogelsl
Man - Kogel Groep 1Man - Kogelsl Hellas Utrecht Mannen Msen 11
728 Bart Uiterwijk HLLS 800m
5000m
3000m SC
Man - 800mMan - 5000mMan - 3000mSt Hellas Utrecht Mannen Msen 7
729 Sander Verdonk HLLS 200m
Man - 200m Hellas Utrecht Mannen Msen 0
730 Jurriaan Wouters HLLS Speer
Man - Speer Hellas Utrecht Mannen Msen 12
731 Simon Cleary Leiden Kogel
Kogelsl
Man - Kogel Groep 2Man - Kogelsl Leiden Atletiek Mannen Msen 13
732 Mathijs Dirks Leiden 110mH
4x100m
Man - 110mH Leiden Atletiek Mannen Msen 4
733 Stan Does Leiden 4x100m
Hoog
Polshoog
Man - Hoog Groep 2Man - Polshoog Leiden Atletiek Mannen Msen 13
734 Rutger Ebskamp Leiden 3000m SC
Man - 3000mSt Leiden Atletiek Mannen Msen 1
735 Lion van Egmond Leiden 5000m
Man - 5000m Leiden Atletiek Mannen Msen 7
736 Max van Gerrevink Leiden 800m
Man - 800m Leiden Atletiek Mannen Msen 1
737 Tim Iking Leiden Hoog
HSS
Man - Hoog Groep 1Man - HSS Leiden Atletiek Mannen Msen 3
738 Olivier Klijn Leiden Speer
Man - Speer Leiden Atletiek Mannen Msen 6
739 Jeroen Reijman Leiden 100m
200m
4x100m
Man - 100mMan - 200m Leiden Atletiek Mannen Msen 8
740 Nick van Schagen Leiden 100m
400m
4x100m
Man - 100mMan - 400m Leiden Atletiek Mannen Msen 10
741 Jens Welling Leiden Kogel
Man - Kogel Groep 1 Leiden Atletiek Mannen Msen 0
742 Flores Weverling Leiden 1500m
Man - 1500m Leiden Atletiek Mannen Msen 7
743 Kevin Winiarczyk Leiden Ver
Man - Ver Groep 1 Leiden Atletiek Mannen Msen 4
744 Chimene Afi Leiden 100m
200m
4x100m
Vrouw - 100mVrouw - 200m Leiden Atletiek Vrouwen Vsen 17
745 Franka Blok Leiden 100m
100mH
4x100m
Vrouw - 100mVrouw - 100mH Leiden Atletiek Vrouwen Vsen 9
746 Anouk Claessens Leiden 3000m
Vrouw - 3000m Leiden Atletiek Vrouwen Vsen 11
747 Annemieke Efdee Leiden Kogel
Kogelsl
Vrouw - Ko...l Groep 1Vrouw - Kogelsl Leiden Atletiek Vrouwen Vsen 6
748 Ivanka Hogervorst Leiden 400m
Vrouw - 400m Leiden Atletiek Vrouwen Vsen 0
749 Janneke Lemmerzaal Leiden 200m
4x100m
Vrouw - 200m Leiden Atletiek Vrouwen Vsen 0
750 Annemarie de Mooij Leiden 400m
4x100m
Vrouw - 400m Leiden Atletiek Vrouwen Vsen 8
751 Fleur van der Put Leiden Discus
Kogel
Vrouw - DiscusVrouw - Ko...l Groep 2 Leiden Atletiek Vrouwen Vsen 11
752 Marit de Roij Leiden 1500m
Vrouw - 1500m Leiden Atletiek Vrouwen Vsen 2
753 Lucinde Wiersema Leiden 800m
Hoog
Vrouw - 800mVrouw - Hoog Groep 2 Leiden Atletiek Vrouwen Vsen 8
754 Angela de Winter Leiden HSS
Ver
Vrouw - HSSVrouw - Ver Groep 2 Leiden Atletiek Vrouwen Vsen 12
755 Remon Berrevoets PAC Polshoog
Man - Polshoog PAC Mannen Msen 9
756 Alex de Bont PAC 800m
4x100m
Man - 800m PAC Mannen Msen 3
757 Achraf Boutkabout PAC 1500m
Man - 1500m PAC Mannen Msen 0
758 Jelani Fernandes PAC 100m
4x100m
Man - 100m PAC Mannen Msen 0
759 Erwin de Gier PAC Hoog
Man - Hoog Groep 2 PAC Mannen Msen 3
760 Bastiaan v...aafeiland PAC 1500m
Man - 1500m PAC Mannen Msen 3
761 Jozua Inge PAC 200m
4x100m
HSS
Man - 200mMan - HSS PAC Mannen Msen 7
762 Michel van der Klein PAC 3000m SC
Man - 3000mSt PAC Mannen Msen 9
763 Milo Koster PAC Speer
Man - Speer PAC Mannen Msen 7
764 Sergio van der Meide PAC 100m
4x100m
Ver
Man - 100mMan - Ver Groep 2 PAC Mannen Msen 5
765 Thaem Mous PAC 5000m
Man - 5000m PAC Mannen Msen 8
766 Yoram Polak PAC 5000m
Man - 5000m PAC Mannen Msen 0
767 Nils Stok PAC 400m
Man - 400m PAC Mannen Msen 1
768 Jeroen Vis PAC 110mH
Kogel
Kogelsl
Man - 110mHMan - Kogel Groep 2Man - Kogelsl PAC Mannen Msen 10
769 Bas Voermans PAC Hoog
Ver
Man - Hoog Groep 1Man - Ver Groep 1 PAC Mannen Msen 0
770 Stephan Wapperom PAC Kogel
Man - Kogel Groep 1 PAC Mannen Msen 12
771 Kaj Emanuel Phanos 200m
4x100m
HSS
Man - 200mMan - HSS Phanos Mannen Msen 8
772 Guilhem Hack Phanos 5000m
Man - 5000m Phanos Mannen Msen 0
773 Djurre den Heeten Phanos 3000m SC
Man - 3000mSt Phanos Mannen Msen 8
774 Sebastiaan Klooster Phanos 5000m
Man - 5000m Phanos Mannen Msen 9
775 Thomas Lewis Phanos 1500m
Man - 1500m Phanos Mannen Msen 10
776 Maxim Moinat Phanos 800m
Man - 800m Phanos Mannen Msen 12
777 Kay Olofsen Phanos Kogel
Kogelsl
Man - Kogel Groep 2Man - Kogelsl Phanos Mannen Msen 15
778 Maarten Ottenhoff Phanos 400m
110mH
Man - 400mMan - 110mH Phanos Mannen Msen 6
779 Joan Planas Illas Phanos 4x100m
Polshoog
Man - Polshoog Phanos Mannen Msen 11
780 Henrik Pröpper Phanos Speer
Man - Speer Phanos Mannen Msen 10
781 Mikey de l...z Santana Phanos 100m
4x100m
Man - 100m Phanos Mannen Msen 8
782 Timo Stam Phanos 400m
4x100m
Man - 400m Phanos Mannen Msen 4
783 Yoeri Stieglis Phanos Hoog
Ver
Man - Hoog Groep 2Man - Ver Groep 2 Phanos Mannen Msen 15
784 Silke Berendse Phanos 200m
4x100m
Vrouw - 200m Phanos Vrouwen Vsen 9
785 Evelien Bos Phanos 100m
4x100m
Kogelsl
Vrouw - 100mVrouw - Kogelsl Phanos Vrouwen Vsen 3
786 Maaike Dortmond Phanos Discus
Ver
Vrouw - DiscusVrouw - Ver Groep 1 Phanos Vrouwen Vsen 4
787 Frances van der Eijk Phanos 4x100m
Ver
Vrouw - Ver Groep 2 Phanos Vrouwen Vsen 7
788 Maaike Eken Phanos 400m
Vrouw - 400m Phanos Vrouwen Vsen 4
789 Joyce Huisman Phanos Hoog
Vrouw - Hoog Groep 2 Phanos Vrouwen Vsen 10
790 Giulia Kühn Phanos 1500m
Vrouw - 1500m Phanos Vrouwen Vsen 6
791 Emma Kok Phanos 800m
Vrouw - 800m Phanos Vrouwen Vsen 9
792 Renske Pijnacker Phanos Hoog
Vrouw - Hoog Groep 1 Phanos Vrouwen Vsen 0
793 Chanté Samuel Phanos 100mH
Kogel
Vrouw - 100mHVrouw - Ko...l Groep 1 Phanos Vrouwen Vsen 16
794 Lotte Schrijver Phanos 200m
Vrouw - 200m Phanos Vrouwen Vsen 0
795 Sharon Spalburg Phanos 100m
4x100m
Vrouw - 100m Phanos Vrouwen Vsen 9
796 Daphne Stol Phanos HSS
Vrouw - HSS Phanos Vrouwen Vsen 9
797 Rosa Vermeulen Phanos 3000m
Vrouw - 3000m Phanos Vrouwen Vsen 6
798 Lois van Weringh Phanos 1500m
Vrouw - 1500m Phanos Vrouwen Vsen 0
799 Pieter Bakx Rotterdam 5000m
Man - 5000m Rotterdam Atletiek Mannen Msen 6
800 Leo van der Blom Rotterdam Kogel
Kogelsl
Man - Kogel Groep 2Man - Kogelsl Rotterdam Atletiek Mannen Msen 11
801 Lex Bolderheij Rotterdam 400m
Man - 400m Rotterdam Atletiek Mannen Msen 0
802 Pablo Conradus Rotterdam 100m
200m
4x100m
Man - 100mMan - 200m Rotterdam Atletiek Mannen Msen 0
803 Kay Geluk Rotterdam 110mH
Speer
Hoog
Man - 110mHMan - SpeerMan - Hoog Groep 1 Rotterdam Atletiek Mannen Msen 12
804 David van Hetten Rotterdam 4x100m
HSS
Ver
Man - HSSMan - Ver Groep 1 Rotterdam Atletiek Mannen Msen 20
805 Joost de Jong Rotterdam 200m
400m
4x100m
Man - 200mMan - 400m Rotterdam Atletiek Mannen Msen 21
806 Erwin Koens Rotterdam 3000m SC
Man - 3000mSt Rotterdam Atletiek Mannen Msen 2
807 Brian Mariano Rotterdam 100m
Man - 100m Rotterdam Atletiek Mannen Msen 12
808 Didier Nibbering Rotterdam 1500m
Man - 1500m Rotterdam Atletiek Mannen Msen 0
809 Ralf Nieuwenhuizen Rotterdam 1500m
Man - 1500m Rotterdam Atletiek Mannen Msen 11
810 Anthony Rasmijn Rotterdam 800m
4x100m
Man - 800m Rotterdam Atletiek Mannen Msen 6
811 Marc Suvaal Rotterdam Polshoog
Man - Polshoog Rotterdam Atletiek Mannen Msen 4