Inschrijvingen Zomeravond instuifwedstrijd #3 Jun AB Senioren Masters




Snr Naam Onderdelen Startgroep
1141 Hein Pieters JJA - AAC 100m
200m
Discus
Mannen en ...en - 100mMannen & v...en - 200mMannen - Discus
1142 Winjaris Windster JJB - AAC 100m
200m
Mannen en ...en - 100mMannen & v...en - 200m
1143 Nicole We...ng-Dissel Vmas - AAC 5000m
Combi - 5000m
1144 Tessa Beugelink MJB - AAC 200m
Mannen & v...en - 200m
1145 Ilse Boon MJB - AAC 100m
200m
Mannen en ...en - 100mMannen & v...en - 200m
1146 Stefan De Vries Msen - AAC 100m
200m
Mannen en ...en - 100mMannen & v...en - 200m
1147 Stijn Jorissen Msen - AC TION 100m
200m
Mannen en ...en - 100mMannen & v...en - 200m
1148 Justin Labrijn JJB - Almere `81 100m
Mannen en ...en - 100m
1149 Eric Teunissen Mmas - ARV Ilion 5000m
Combi - 5000m
1150 Esmee van der Wissel Vsen - ARV Ilion 5000m
Combi - 5000m
1151 Anna Goede Vsen - AV 1923 Discus
Vrouwen - Discus
1152 Gwen Alewijnse MJB - AV Aalsmeer 800m
Mannen & V...en - 800m
1153 Erica Pou...sterhoudt Vmas - AV Atos 100m
200m
Mannen en ...en - 100mMannen & v...en - 200m
1154 Marinio Mac Andrew Msen - AV Atos 100m
200m
Mannen en ...en - 100mMannen & v...en - 200m
1155 Sanne Schouten MJB - AV Atverni 800m
Mannen & V...en - 800m
1157 Tijmen Hoedjes JJA - Castricum 800m
Mannen & V...en - 800m
1158 Lars Thode JJA - Castricum 800m
Mannen & V...en - 800m
1159 Rowan Dekker JJB - Castricum 800m
Mannen & V...en - 800m
1160 Kai Deumers JJB - Castricum 200m
800m
Mannen & v...en - 200mMannen & V...en - 800m
1161 Joost Keizer JJB - Castricum 5000m
Combi - 5000m
1162 Duncan de Vrij JJB - Castricum 200m
800m
Mannen & v...en - 200mMannen & V...en - 800m
1163 Walter de Graaf Mmas - Castricum 5000m
Combi - 5000m
1164 Febora Ridder MJA - Castricum 200m
Mannen & v...en - 200m
1165 Britt Duinmeijer MJB - Castricum 200m
800m
Mannen & v...en - 200mMannen & V...en - 800m
1166 Franka Holland MJB - Castricum 100m
200m
Mannen en ...en - 100mMannen & v...en - 200m
1167 Cynthia H... \'t Veld MJB - Castricum 200m
800m
Mannen & v...en - 200mMannen & V...en - 800m
1168 Richelle Kanis MJB - Castricum 800m
Mannen & V...en - 800m
1169 Zelly Kanis MJB - Castricum 200m
800m
Mannen & v...en - 200mMannen & V...en - 800m
1170 Rianne Kippersluis MJB - Castricum 200m
800m
Mannen & v...en - 200mMannen & V...en - 800m
1171 Lenneke Pettinga MJB - Castricum Hoog
Vrouwen - Hoog
1172 Marlotte Vliese MJB - Castricum 800m
Mannen & V...en - 800m
1173 Iris de Wit MJB - Castricum 200m
800m
Mannen & v...en - 200mMannen & V...en - 800m
1174 Robin Lagrand Msen - Castricum 200m
Kogel
Mannen & v...en - 200mMannen - Kogel
1175 Assan Faye Msen - DVTR 100m
200m
Mannen en ...en - 100mMannen & v...en - 200m
1176 Femke Daan MJB - De Spartaan Ver
Vrouwen - ...rspringen
1177 Roel Teeling Msen - De Spartaan Ver
Mannen - Verspringen
1178 Geert van Keimpema Mmas - AV Edam 100m
200m
Mannen en ...en - 100mMannen & v...en - 200m
1179 Manfred Mooijer Mmas - AV Edam 100m
800m
Mannen en ...en - 100mMannen & V...en - 800m
1180 Erik Beudeker Msen - AV Edam 5000m
Combi - 5000m
1181 Joost Zaunbrecher Msen - AV Edam 5000m
Combi - 5000m
1182 Jeffrey Bonsu Msen - AV Feniks 100m
200m
Mannen en ...en - 100mMannen & v...en - 200m
1183 Levi Verver JJA - AV Fortuna Discus
Mannen - Discus
1184 Michael Ketting Msen - AV Fortuna Discus
Mannen - Discus
1185 Babs Koeman MJB - AV Haarlem Hoog
Ver
Vrouwen - HoogVrouwen - ...rspringen
1186 Stefan Scholte Msen - AV Haarlem 100m
200m
Mannen en ...en - 100mMannen & v...en - 200m
1187 Sebastiaan Bonte JJB - AV Hera Discus
Kogel
Mannen - DiscusMannen - Kogel
1188 Thijs ten ...uggencate JJB - AV Hera 800m
Mannen & V...en - 800m
1189 Tom ten Bruggencate Mmas - AV Hera 800m
Mannen & V...en - 800m
1190 Leonie Keppel MJA - AV Hera Discus
Kogel
Vrouwen - DiscusVrouwen - Kogel
1191 Rosalie te...uggencate MJB - AV Hera 800m
Mannen & V...en - 800m
1192 Julia Jongejeugd MJB - AV Hera 100m
200m
Ver
Mannen en ...en - 100mMannen & v...en - 200mVrouwen - ...rspringen
1193 Isa Kolle MJB - AV Hera 200m
Kogel
Mannen & v...en - 200mVrouwen - Kogel
1194 Meike Rozemeijer MJB - AV Hera 800m
Mannen & V...en - 800m
1195 Quinten van Delft JJB - Hollandia 800m
Mannen & V...en - 800m
1196 Erwin Le Blansch Mmas - Hollandia 100m
200m
Mannen en ...en - 100mMannen & v...en - 200m
1197 Pieter van de Wiel Mmas - Hollandia 200m
Mannen & v...en - 200m
1198 Monique Le Blansch Vmas - Hollandia 100m
200m
Mannen en ...en - 100mMannen & v...en - 200m
1199 Marijke Besseling Vsen - Hollandia Hoog
Vrouwen - Hoog
1201 Femke Yska MJB - HRRR 800m
Mannen & V...en - 800m
1202 Lucas Groot JJB - AV Hylas 5000m
Combi - 5000m
1203 Luc de Jong JJB - AV Hylas 200m
Mannen & v...en - 200m
1204 Casper van Renesse JJB - AV Hylas 200m
800m
Mannen & v...en - 200mMannen & V...en - 800m
1206 Peter Jan Laverman Mmas - AV Hylas 200m
800m
Mannen & v...en - 200mMannen & V...en - 800m
1207 Lisa van Dijk MJB - AV Hylas 200m
Mannen & v...en - 200m
1208 Julian Kunst Msen - AV Hylas 100m
200m
Mannen en ...en - 100mMannen & v...en - 200m
1209 Daniëlle van Dorth Vsen - AV Hylas 800m
Mannen & V...en - 800m
1210 Kalieb Redda JJA - AV Lionitas 800m
Mannen & V...en - 800m
1211 Ilse Steigenga MJB - AV Lionitas 100m
Ver
Mannen en ...en - 100mVrouwen - ...rspringen
1212 Thijs van den Dries Msen - AV Lycurgus 100m
200m
Mannen en ...en - 100mMannen & v...en - 200m
1213 Paul Olofsen Msen - AV Lycurgus Discus
Kogel
Mannen - DiscusMannen - Kogel
1214 Sjoerd Wezelenburg Msen - AV Lycurgus 100m
200m
Discus
Mannen en ...en - 100mMannen & v...en - 200mMannen - Discus
1215 Brenda Calis Vsen - AV Lycurgus 800m
Mannen & V...en - 800m
1216 Corinne Nugter Vsen - AV NOP Discus
Vrouwen - Discus
1217 Bram Berkhout Msen - AV NOVA 800m
Mannen & V...en - 800m
1218 Jesse Smit Msen - AV NOVA 100m
200m
Mannen en ...en - 100mMannen & v...en - 200m
1219 Huub Ooijevaar JJA - AV Trias 100m
200m
Mannen en ...en - 100mMannen & v...en - 200m
1220 Arnjan Bakker Mmas - AV Trias 200m
Mannen & v...en - 200m
1221 Lieke Radsma MJB - AV Trias 800m
Mannen & V...en - 800m
1222 Jasper Romp Msen - AV Trias 100m
200m
Mannen en ...en - 100mMannen & v...en - 200m
1223 Emma van der Pal Vsen - AV Trias Ver
Vrouwen - ...rspringen
1224 Laura De Witte Vsen - AV Trias 100m
200m
Mannen en ...en - 100mMannen & v...en - 200m
1225 Delano Braumuller JJA - AV Zaanland 100m
200m
Mannen en ...en - 100mMannen & v...en - 200m
1226 Dani Pufflijk JJB - AV Zaanland 100m
200m
Mannen en ...en - 100mMannen & v...en - 200m
1227 Jeroen Kramer Mmas - AV Zaanland 5000m
Combi - 5000m
1228 Menno Brendeke Msen - AV Zaanland 800m
Mannen & V...en - 800m
1229 Bjorn Heijnen Msen - AV Zaanland 5000m
Combi - 5000m
1230 Max van der Lugt Msen - AV Zaanland 800m
Mannen & V...en - 800m
1231 Annemieke de Boer Vsen - AV Zaanland 100m
200m
Mannen en ...en - 100mMannen & v...en - 200m
1232 Lotte Buijtendorp Vsen - AV Zaanland 200m
Mannen & v...en - 200m
1233 Emma-Joy van Dorp Vsen - AV Zaanland 200m
Mannen & v...en - 200m
1234 Eline Langeveld Vsen - AV Zaanland 800m
Mannen & V...en - 800m
1235 Ingrid Zuijdervliet Vmas - AV Zuidwal Discus
Kogel
Vrouwen - DiscusVrouwen - Kogel
1236 Andre Van Spronsen Mmas - AV `47 Discus
Kogel
Mannen - DiscusMannen - Kogel
1237 Michelle van Dorth MJA - DAV Kronos 100m
800m
Ver
Mannen en ...en - 100mMannen & V...en - 800mVrouwen - ...rspringen
1238 Marjolein Bolten Vsen - DAV Kronos 100m
800m
Mannen en ...en - 100mMannen & V...en - 800m
1239 Roelf Akkerman Mmas - DEM 100m
200m
Mannen en ...en - 100mMannen & v...en - 200m
1240 Anja Akkerman-Smits Vmas - DEM 100m
200m
Mannen en ...en - 100mMannen & v...en - 200m
1241 Martijn Dijkstra Msen - DEM 800m
Mannen & V...en - 800m
1242 Boris Schram Msen - GACH Ver
Mannen - Verspringen
1243 Yaran Wienneke Msen - GACH Ver
Mannen - Verspringen
1244 Robert Hendriks Mmas - Leiden 100m
200m
Mannen en ...en - 100mMannen & v...en - 200m
1245 Levi Vloet Msen - Nijmegen 100m
200m
Mannen en ...en - 100mMannen & v...en - 200m
1246 Johan Smet Mmas - Phanos 800m
Mannen & V...en - 800m
1247 Stan Spangenberg Mmas - Phanos 800m
Mannen & V...en - 800m
1248 Antonia Benevento MJB - Phanos 100m
Ver
Mannen en ...en - 100mVrouwen - ...rspringen
1249 Isabel van den Berg MJB - Phanos 100m
200m
Mannen en ...en - 100mMannen & v...en - 200m
1250 Romee van Dam MJB - Phanos 100m
Ver
Mannen en ...en - 100mVrouwen - ...rspringen
1251 Maria Kuipers MJB - Phanos 800m
Kogel
Mannen & V...en - 800mVrouwen - Kogel
1252 Emma Le Blansch MJB - Phanos 100m
200m
Mannen en ...en - 100mMannen & v...en - 200m
1253 Toby Van Gastelen Msen - Phanos 100m
200m
Mannen en ...en - 100mMannen & v...en - 200m
1254 Finn van der Velden Msen - Phanos 100m
200m
Mannen en ...en - 100mMannen & v...en - 200m
1255 Marlies van Haaren Vsen - Phanos Hoog
Vrouwen - Hoog
1256 Joyce Huisman Vsen - Phanos Hoog
Vrouwen - Hoog
1257 Marije Wever Vsen - Phanos 100m
200m
Mannen en ...en - 100mMannen & v...en - 200m
1258 Joyce de Wit Vmas - Rotterdam Discus
Kogel
Vrouwen - DiscusVrouwen - Kogel
1259 Take Zonneveld Msen - Rotterdam Discus
Kogel
Mannen - DiscusMannen - Kogel
1260 Jinte Braas MJB - SAV 100m
200m
Ver
Mannen en ...en - 100mMannen & v...en - 200mVrouwen - ...rspringen
1261 Tjerk Vos Mmas - SV Noordkop 200m
Mannen & v...en - 200m
1262 Lara Smits MJB - SV Noordkop Discus
Kogel
Vrouwen - DiscusVrouwen - Kogel
1263 Myrthe Vredeveld MJB - SV Noordkop 100m
Kogel
Mannen en ...en - 100mVrouwen - Kogel
1264 Imme van den End JJB - Tempo AV 800m
Mannen & V...en - 800m
1265 Bas Nolsen JJB - Tempo AV Discus
Kogel
Mannen - DiscusMannen - Kogel
1266 Erwin de Vor Msen - VAV Hoog
Mannen - Hoog
1267 Yoni Bas MJB - Castricum 100m
200m
Mannen en ...en - 100mMannen & v...en - 200m
1268 Jeff Tesselaar JJB - AV Hera 100m
200m
Ver
Mannen en ...en - 100mMannen & v...en - 200mMannen - Verspringen
1269 Ruth Spijker MJB - Castricum 800m
Mannen & V...en - 800m
1270 Tijmen de Hart Msen - AV Hylas 100m
Mannen en ...en - 100m
1271 Mandy Zijlstra MJA - HRRR 100m
200m
Mannen en ...en - 100mMannen & v...en - 200m
1272 Merel van der Marel Vsen - HLLM 5000m
Combi - 5000m
1273 Milan Mastenbroek JJA - HLLM 800m
Mannen & V...en - 800m
1274 Nick Oosterveer Msen - AKU 100m
Mannen en ...en - 100m
1275 Ruben Alba Arias Mmas - AV Hylas 200m
800m
Mannen & v...en - 200mMannen & V...en - 800m
1276 Michiel Schinkel Msen - LGAS 800m
Mannen & V...en - 800m
1277 Gianluca Assorgia Msen - AV 1923 800m
5000m
Mannen & V...en - 800mCombi - 5000m
1278 Paul Okkerse Msen - SPLT 800m
5000m
Mannen & V...en - 800mCombi - 5000m
1279 Sara Schouten MJB - AV Atverni 800m
Mannen & V...en - 800m
1280 Jeffrey Wassenaar Msen - SPLT 800m
Mannen & V...en - 800m
1281 Filmon Tesfu Msen - SPLT 800m
5000m
Mannen & V...en - 800mCombi - 5000m
1282 Luc de Jong JJB - Castricum 200m
Mannen & v...en - 200m
1283 Remco Broertjes Msen - AV Hylas 800m
Mannen & V...en - 800m
1284 Maaike Vooren Vsen - AV Hylas 800m
Mannen & V...en - 800m
1285 Paul Geertsma Msen - AV Lionitas 5000m
Combi - 5000m
1286 Herman Lenferink Mmas - AV Phoenix 5000m
Combi - 5000m
1287 Kees-Jan Verwaal Mmas - AV Phoenix 5000m
Combi - 5000m
1288 Edwin Sjerps Msen - SAV 5000m
Combi - 5000m
1290 Quenten Rodenhuis JJB - AV Hylas 5000m
Combi - 5000m
1406 Yara de Boer MJB - AV Lionitas Hoog
Ver
Vrouwen - HoogVrouwen - ...rspringen
1455 Jolande Brasser Vmas - AV Trias Discus
Vrouwen - Discus
1466 Dirk Schrieken Mmas - AV Trias Discus
Kogel
Mannen - DiscusMannen - Kogel
1473 Richard Oly Mmas - AV Trias Discus
Mannen - Discus
1474 Nico Ridder Mmas - SV Noordkop Discus
Mannen - Discus
1475 Robin Korving Mmas - AV Hera Discus
Kogel
Mannen - DiscusMannen - Kogel
1490 Anastasia MJB - AV Hera Hoog
Vrouwen - Hoog
1498 Onno Waalewijn Mmas - AV 1923 Hoog
Mannen - Hoog