Inschrijvingen ASICS NK ATLETIEK




Snr Naam Onderdelen Startgroep
50 Shad-Marc Aaron Msen - Haag 100m
100m_hf
100m series Mannen100m halve...le Mannen
51 Mahadi Abdi-Ali Msen - AV Unitas 1500m
1500m_f
1500m series Mannen1500m finale Mannen
52 Navaro Aboikonie Mrec - Haag Ver
Verspringen Senioren
53 Robin Abrahamse Msen - Pijnenburg 100m
100m series Mannen
54 Ahmed Abubakar Msen - DAK 3000m SC
3000m steeple Mannen
55 Tia Ackermans Vsen - Scorpio Kogelsl_f
Kogelsl Vrouwen
56 Onyema Adigida JJA - Phanos 100m
200m_hf
100m series Mannen200m halve...le Mannen
57 Terrence Agard Msen - Haag 400m
400m_f
400m_hf
400m series Mannen400m finale Mannen400m halve...le Mannen
58 Sacha van Agt Vsen - Eindhoven 100m_hf
200m_f
200m_hf
100m halve...e Vrouwen200m finale Vrouwen200m halve...e Vrouwen
59 Samar Ahmed MJA - HLLS Polshoog
Polshoog Vrouwen
60 Ayofemi Akande MPA2 - Haag 60m
60m Pupillen
61 Wassiliki ...xandridis Vsen - HLLS Kogel_f
Kogel Vrouwen
62 Mohamed Ali Mohamed Msen - Nijmegen 5000m
5000m Mannen
63 Linda Alz...e Ramirez Vsen - ARV Ilion 1500m
1500m series Vrouwen
64 Pamela Al...e Ramirez Vsen - ARV Ilion 3000m SC
3000m stee...e Vrouwen
65 Douwe Amels Msen - AV Impala Hoog_f
Msen - Hoog
66 Kalid Amin Msen - AV Cifla 5000m
5000m Mannen
67 Ezra Amokwandoh Msen - AV 1923 100m
100m series Mannen
68 Bram Anderiessen Msen - AKU 1500m
1500m_f
1500m series Mannen1500m finale Mannen
69 Ramsey Angela Msen - PAC 400mH
400mH series Mannen
70 Glenka Antonia Vsen - Haag Hoog_f
Hoog Vrouwen
71 Tamar Appeldoorn MJA - AV Zuidwal 800m
800m series Vrouwen
72 Gianluca Assorgia Msen - AV 1923 5000m
5000m Mannen
73 Elise Audier Vsen - Spark 100m
100mH
100m series Vrouwen100mH Vrouwen
74 Jamaal Awad Msen - DEM 100m
100m series Mannen
75 Aaliyah Azerki MPA2 - Haag 60m
600m
60m Pupillen600m Pupillen
76 Bianca Baak Vsen - Phanos 400m
400m_f
400m_hf
400mH
400m series Vrouwen400m finale Vrouwen400m halve...e Vrouwen400mH series Vrouwen
77 Kristin Baas Vsen - Rotterdam 100mH
400mH
100mH Vrouwen400mH series Vrouwen
78 Ishan Baidjoe JJA - PAC 400m
400m series Mannen
79 Shimada Bajon Vsen - AV Lycurgus 100m
200m
100m series Vrouwen200m series Vrouwen
80 Robin Bak Msen - AV Unitas Speer_f
Speer Mannen
81 Pim van Bakel Msen - PH 400m
400m series Mannen
82 Jasmijn Bakker Vsen - Triathlon 3000m SC
3000m stee...e Vrouwen
83 Jeroen Bakker Msen - Triathlon 1500m
1500m series Mannen
84 Mathilde Bakker Vsen - AV 1923 Hoog_f
Hoog Vrouwen
85 Veerle Bakker Vsen - Leiden 3000m SC
3000m stee...e Vrouwen
86 Nina Baltus Vsen - SAV 800m
800m series Vrouwen
87 Noah Baltus Msen - SAV 800m
800m_f
800m series Mannen800m finale Mannen
88 Eva Bastmeijer Vsen - Eindhoven 100m_hf
200m_f
200m_hf
Ver_f
100m halve...e Vrouwen200m finale Vrouwen200m halve...e VrouwenVer Vrouwen
89 Rik Bataille Msen - Phanos 200m
400m
400m_hf
200m series Mannen400m series Mannen400m halve...le Mannen
90 Hieke Böhm MJA - De Spartaan 400m
100mH
Speer_f
92 Sanne van Beek MJA - PAC 400m
400m series Vrouwen
93 Job Beintema Msen - AV Trias 110mH
110mH_f
110mH finale Mannen
94 Lianne van de Belt Vsen - VTLS 1500m
1500m_f
1500m series Vrouwen1500m finale Vrouwen
95 Emmy van den Berg MJB - PH 400m
1500m
400m series Vrouwen1500m series Vrouwen
96 Kristel van den Berg Vsen - AV Fortuna 3000m SC
3000m stee...e Vrouwen
97 Merijn van den Berg JPA2 - Haag 60m
600m
60m Pupillen600m Pupillen
98 Mink van den Berg JPA1 - Haag 60m
600m
60m Pupillen600m Pupillen
99 Danien ten Berge Vsen - SPWS Speer_f
Speer Vrouwen
100 Mart ten Berge Msen - SPWS Speer_f
Speer Mannen
101 Kika van B...enegouwen Vsen - Phanos 100m_hf
200m_hf
Ver_f
100m halve...e Vrouwen200m halve...e VrouwenVer Vrouwen
102 Bram Berkhout Msen - AV NOVA 400m
400m series Mannen
103 Jaden Bernabela Msen - Haag Hoog_f
Ver_f
Msen - Hoog
104 Luc Beuckens Msen - AV NOP 3000m SC
3000m steeple Mannen
105 Owen Beuckens Mrec - AV PEC 1910 Ver
106 Rianne Beuling Vsen - AV NOP 100m
100m_hf
100mH
100m series Vrouwen100m halve...e Vrouwen100mH Vrouwen
107 Danique Beverdam Vsen - Haag 100m
200m
100m series Vrouwen200m series Vrouwen
108 Sawa Bezelev Msen - AV Athlos 400m
400m_hf
400m series Mannen400m halve...le Mannen
109 Rutger Bien Msen - AV 1923 200m
Ver_f
200m series Mannen
110 Fabian Biondina Msen - Spado HSS_f
HSS Mannen
111 Gennaro Biswane Msen - Phanos 100m
100m series Mannen
112 Shuraimy Bito Msen - Rotterdam 100m
200m
100m series Mannen200m series Mannen
113 Joey Blangé Msen - SPOB HSS_f
HSS Mannen
114 Shaquille Bleecke Msen - Rotterdam Discus_f
Discus Mannen
115 Niek Blikslager Msen - Groningen 5000m
5000m Mannen
116 Lars de Block JPA2 - AV `40 600m
600m Pupillen
117 Simon Blok Msen - Haag 100m
100m_hf
200m_hf
100m series Mannen100m halve...le Mannen200m halve...le Mannen
118 Sybren Blok Msen - PAC Meerkamp
Msen - Meerkamp
119 Menno Blom Msen - AV 1923 100m
100m series Mannen
120 Derek van Bochove Msen - Voorne 100m
200m
100m series Mannen200m series Mannen
121 Melissa Boekelman Vsen - PH Kogel_f
Kogel Vrouwen
122 Dudly Boeldak Msen - Rotterdam Ver_f
Ver Mannen
123 Luc den Boer JPA1 - AV `40 60m
60m Pupillen
124 Sanne de Boer Vsen - Phanos 400m
400m series Vrouwen
125 Isayah Boers Msen - Phanos 100m_f
100m_hf
200m_f
200m_hf
100m Mannen finale100m halve...le Mannen200m finale Mannen200m halve...le Mannen
126 Robin Boersma JJA - AV NOP 110mH
110mH_f
400mH
110mH finale Mannen400mH series Mannen
127 Emma Boeve Vsen - AV PEC 1910 Kogelsl_f
Kogelsl Vrouwen
128 Femke Bol MJA - Altis 200m_f
200m_hf
200m finale Vrouwen200m halve...e Vrouwen
129 Stella Bolderheij Vsen - Rotterdam 200m
200m series Vrouwen
130 Tim Bolink Msen - AAC 5000m
5000m Mannen
131 Marjolein Bolten Vsen - DAV Kronos Meerkamp
Vsen - Meerkamp
132 Koen Bonekamp Msen - AV34 400m
400m series Mannen
133 Liemarvin Bonevacia Msen - Rotterdam 400m
400m_f
400m_hf
400m series Mannen400m finale Mannen400m halve...le Mannen
134 Jules de Bont Msen - Phanos 110mH
110mH_f
110mH finale Mannen
135 Marijke Boogerd Vsen - Haag 100m_f
100m_hf
200m
200m_hf
100m finale Vrouwen100m halve...e Vrouwen200m series Vrouwen200m halve...e Vrouwen
137 Nikki Boon Vsen - Flevo Delta Meerkamp
Vsen - Meerkamp
138 Scott Boon Msen - Flevo Delta Polshoog
Polshoog Mannen
139 Eefje Boons Vsen - DVTR 100m_hf
100mH
100mH_f
100mH Vrouwen100 mH fin...e Vrouwen
140 Jasper Boot Msen - Leiden 5000m
5000m Mannen
141 Sterre de Booy Vsen - ARV Ilion Polshoog
Polshoog Vrouwen
142 Nina Borger MJB - AV Unitas Hoog_f
HSS_f
Hoog VrouwenHSS vrouwen
143 Marijn van den Born Msen - PAC Discus_f
Kogel_f
Discus MannenKogel Mannen
144 Evelien Bos Vsen - Phanos 100m
100m_hf
200m
200m_hf
100m series Vrouwen100m halve...e Vrouwen200m series Vrouwen200m halve...e Vrouwen
145 Remco Bos Msen - DVTR 400m
400m_hf
400m series Mannen400m halve...le Mannen
146 Noah van den Bosch JPA1 - Haag 60m
600m
60m Pupillen600m Pupillen
147 Raphael Bouju JJB - AV Feniks 100m_f
100m_hf
100m Mannen finale100m halve...le Mannen
148 Andrea Bouma Vsen - De Spartaan 200m
200m_hf
200m series Vrouwen200m halve...e Vrouwen
149 Rafael Bouts Msen - AV Phoenix 400m
400m series Mannen
150 Roelf Bouwmeester Msen - AV Jahn II 100m_f
100m_hf
100m Mannen finale100m halve...le Mannen
151 Timo Brandehof Msen - HLLM 200m_hf
200m halve...le Mannen
152 Dave Brandhoff Msen - AV Lycurgus Hoog_f
Msen - Hoog
153 Pieter Braun Msen - AV Sprint 400mH
400mH_f
400mH series Mannen400mH finale Mannen
154 Charlotte ...Breukelen Vsen - AV Atverni 800m
800m series Vrouwen
155 Lieke van den Brink Vsen - DVTR 100m
100m_hf
Ver_f
100m series Vrouwen100m halve...e VrouwenVer Vrouwen
156 Sanne van den Brink Vsen - HLLS Speer_f
157 Rodrigo Willy Broer Msen - DVTR 100m_hf
200m_f
200m_hf
100m halve...le Mannen200m finale Mannen200m halve...le Mannen
158 Nadine Broersen Vsen - AV Sprint Speer_f
Ver_f
Speer VrouwenVer Vrouwen
159 Camille Van de Brug MJA - PAC Speer_f
Speer Vrouwen
160 Rosalie te...uggencate MPA2 - AV Hera 600m
600m Pupillen
161 Raymond Brugmans JJA - CAV Energie 800m
800m series Mannen
162 Guido de Bruijn Msen - CAV Energie 400m
400m_hf
400m series Mannen400m halve...le Mannen
163 Bram Buigel Msen - Groningen 800m
800m_f
800m series Mannen800m finale Mannen
164 Mariska Bun Vsen - AV Phoenix 100m
100m_hf
200m
200m_hf
100m series Vrouwen100m halve...e Vrouwen200m series Vrouwen200m halve...e Vrouwen
165 Bas van de Burgt Msen - GAC Gemert Meerkamp
Msen - Meerkamp
166 Janna van Burik Vsen - Haag 400mH
400mH series Vrouwen
167 Taymir Burnet Msen - Rotterdam 100m_f
100m_hf
200m_f
200m_hf
100m Mannen finale100m halve...le Mannen200m finale Mannen200m halve...le Mannen
168 Michel Butter Msen - Castricum 5000m
5000m Mannen
169 Erik Cadée Msen - PH Discus_f
170 Gijs van Cappelle Msen - U-Track 400m
800m
400m series Mannen800m series Mannen
171 Lars Cazander Msen - HLLS 3000m SC
3000m steeple Mannen
172 Tarik Chaatouf Msen - AV Unitas 400m
400m_hf
400m series Mannen400m halve...le Mannen
173 Samuel Chapple Msen - Olympus `70 800m
1500m
1500m_f
800m series Mannen1500m series Mannen1500m finale Mannen
174 Yuki Chen MPA2 - AV Sparta 60m
600m
60m Pupillen600m Pupillen
176 Elsbeth Ciesluk Vsen - Haag 800m
1500m
800m series Vrouwen1500m series Vrouwen
177 Ryan Clarke Msen - Castricum 800m
800m series Mannen
178 Ronald Cockx Msen - DJA 5000m
5000m Mannen
179 Denzel Comenentia Msen - AAC Kogel_f
Kogel Mannen
180 Robin Coops Msen - HLLS HSS_f
HSS Mannen
181 Marshall Croes Msen - Rotterdam 100m
100m series Mannen
182 Patrick Cronie Msen - PH Kogel_f
Kogel Mannen
183 Brent Cuijpers Msen - PH 800m
800m series Mannen
184 Alida van Daalen Vsen - PAC Discus_f
Discus Vrouwen
185 Marissa Damink Vsen - Rotterdam 800m
800m_f
800m series Vrouwen800m finale Vrouwen
186 Esther Dankwah Vsen - Haag 100m
100m_hf
100m series Vrouwen100m halve...e Vrouwen
187 Jason Dankyi Msen - Phanos HSS_f
HSS Mannen
188 Emma Dekker Vsen - Olympus `70 800m
800m series Vrouwen
189 Noor Dekker Vsen - GRTM 1500m
1500m series Vrouwen
190 Ronald Dekker Msen - AV Hera 400mH
400mH_f
400mH series Mannen400mH finale Mannen
191 Sjoerd Dekker Msen - AV Haarlem 400m
400m series Mannen
192 Stephan Dekker Msen - ARV Ilion Discus_f
Discus Mannen
193 Arjan Dekkers Msen - Rotterdam Speer_f
Speer Mannen
194 Maaike van Delft Vsen - DAK 200m
400m
400m_hf
200m series Vrouwen400m series Vrouwen400m halve...e Vrouwen
195 Sanne Denneman Vsen - Eindhoven 200m
200m_hf
400m
400m_hf
200m series Vrouwen200m halve...e Vrouwen400m series Vrouwen400m halve...e Vrouwen
196 Aila Derks MPA2 - AV `40 60m
600m
60m Pupillen600m Pupillen
197 Niels van Deurzen Msen - SPOB 400m
400mH
199 Jelmer van Diepen Msen - AV Lycurgus Hoog_f
Msen - Hoog
200 Sanne Diepen MJB - PH Speer_f
201 Tony van Diepen Msen - Haag 400m
400m_f
400m_hf
400m series Mannen400m finale Mannen400m halve...le Mannen
202 Wouter Dijkstra Msen - VTLS 3000m SC
3000m steeple Mannen
203 Mathijs Dirks Msen - Leiden 400m
400m_hf
400m series Mannen400m halve...le Mannen
204 Tom Disveld Msen - AAC 800m
800m_f
800m series Mannen800m finale Mannen
205 Jochem Dobber Msen - AV Suomi 400m
400m_f
400m_hf
400m series Mannen400m finale Mannen400m halve...le Mannen
206 Olav Donker Msen - PH Ver_f
Ver Mannen
207 Maarten van Doornik Msen - TRTL 3000m SC
3000m steeple Mannen
208 Dora van Doremalen Vsen - AAC Hoog_f
Hoog Vrouwen
209 Netanel Dorothea Mrec - AV Sparta Ver
Verspringen Senioren
210 Emma-Joy van Dorp Vsen - AV Zaanland 200m
200m series Vrouwen
211 Richard Douma Msen - AV Zaanland 1500m
1500m_f
1500m series Mannen1500m finale Mannen
212 Thijs van den Dries Msen - AV Lycurgus 400m
400m series Mannen
213 Jacqueline...p-Pullens Vsen - Pijnenburg 100m
100m series Vrouwen
214 Bram van Druten JJB - Olympus `70 1500m
215 Carl van D...Hollander Msen - ACHL Ver_f
216 Brett Duff JJA - AV Sparta 100m
100m_hf
200m_hf
HSS_f
100m series Mannen100m halve...le Mannen200m halve...le Mannen
217 Antonny Ediagbonya JJA - Ciko `66 Ver_f
Ver Mannen
218 Maruska Eduarda Vsen - Rotterdam 100mH
400mH
400mH_f
100mH Vrouwen400mH series Vrouwen400mH finale Vrouwen
219 Meruska Eduarda Vsen - Rotterdam HSS_f
Ver_f
HSS vrouwenVer Vrouwen
220 Sanne Eekel Vsen - GACH Polshoog
Polshoog Vrouwen
221 William van Eeken Msen - ACO 5000m
5000m Mannen
222 Marije Efdee Vsen - Leiden Kogelsl_f
Kogelsl Vrouwen
223 Tom Egbers Msen - Ciko `66 Speer_f
Speer Mannen
224 Mandy van der Eijk Vsen - ARV Ilion Hoog_f
Hoog Vrouwen
225 Anna Eikendal Vsen - Ciko `66 1500m
1500m series Vrouwen
226 Nsikak Ekpo JJB - Haag 100m
100m series Mannen
227 Jamiro Elabeidi Msen - Leiden 100m_hf
200m_hf
100m halve...le Mannen200m halve...le Mannen
228 Steven Eleonora Msen - Phanos Meerkamp
Msen - Meerkamp
229 Maureen Ellsworth Vsen - AV Lycurgus 400m
400m_f
400m_hf
400m series Vrouwen400m finale Vrouwen400m halve...e Vrouwen
230 Kaj Emanuel Msen - Phanos 100m
200m
100m series Mannen200m series Mannen
231 Isiah Emanuelson Msen - PAC 100m
100m_hf
100m series Mannen100m halve...le Mannen
232 Shaquille ...manuelson Msen - PAC Discus_f
Discus Mannen
233 Maarten Emmaneel Msen - AV NOVA 200m_f
200m_hf
200m finale Mannen200m halve...le Mannen
234 Desi van Emmerik Vsen - Cialfo 800m
800m series Vrouwen
235 Jill Emmerzaal Vsen - Nijmegen Discus_f
Discus Vrouwen
236 Marco van Erp Msen - Leiden 1500m
1500m series Mannen
237 Corinde van Es Vsen - PAC 800m
800m series Vrouwen
238 Diane van Es Vsen - PAC 1500m
5000m
1500m series Vrouwen5000m Vrouwen
239 Joep Van Es Msen - PH 400mH
400mH series Mannen
240 Karlijn van Es Vsen - PAC 800m
800m series Vrouwen
241 Lianne van Es Vsen - Leiden 800m
1500m
800m series Vrouwen1500m series Vrouwen
242 Marijke Esselink Vsen - AVA `70 100mH
100mH_f
Speer_f
Hoog_f
100mH Vrouwen100 mH fin...e VrouwenSpeer VrouwenHoog Vrouwen
243 Judith Essemiah Vsen - AV Feniks Kogelsl_f
Kogelsl Vrouwen
244 Arthur van Essen Msen - Altis Meerkamp
Msen - Meerkamp
245 Marco van Etten Msen - Rotterdam 5000m
5000m Mannen
246 Anne Faaij MPA2 - Leiden 60m
600m
60m Pupillen600m Pupillen
247 Sara Faaij MPA2 - Leiden 60m
600m
60m Pupillen600m Pupillen
248 Vera Feitsma Vsen - HAAS 100mH
400mH
400mH_f
100mH Vrouwen400mH series Vrouwen400mH finale Vrouwen
249 Damian Felter JJB - PAC 100m
Ver_f
100m series MannenVer Mannen
250 Miljo Felter Msen - AV Haarlem 800m
800m series Mannen
251 Cédric Fini JJB - AV Wijchen 100m
100m series Mannen
252 Sven Fischer JPA2 - AV `40 600m
600m Pupillen
253 Annet Fledderus MJA - SPWS 800m
254 FABIAN FLORANT Msen - Haag HSS_f
Ver_f
HSS MannenVer Mannen
255 Ricardo Floris Msen - Maastricht 5000m
5000m Mannen
256 Chimene F...o Azoungo Vsen - Leiden 100m
200m
200m_hf
100m series Vrouwen200m series Vrouwen200m halve...e Vrouwen
257 Hinde Fokkema Vsen - Start `78 5000m
5000m Vrouwen
258 Mike Foppen Msen - AV Cifla 5000m
5000m Mannen
259 Janko Franjic Msen - AV Sprint 100m
100m_hf
100m series Mannen100m halve...le Mannen
260 Nina Franke MJB - PH 200m
400mH
200m series Vrouwen400mH series Vrouwen
261 Femke Frijters MJA - PAC 400m
400m_hf
400m series Vrouwen400m halve...e Vrouwen
262 Nanah Fung-Loy MJA - ARV Ilion Ver_f
Meerkamp
Vsen - Meerkamp
263 Frank Futselaar Msen - De Liemers 5000m
5000m Mannen
264 Jan van der Gaag Msen - AV34 1500m
1500m series Mannen
265 Giorganny Gaarie Msen - Rotterdam 200m
400m
200m series Mannen400m series Mannen
266 Christopher Garia Msen - Rotterdam 100m_f
100m_hf
200m_f
200m_hf
100m Mannen finale100m halve...le Mannen200m finale Mannen200m halve...le Mannen
267 Ruben Garretsen Msen - AV Argo 1500m
1500m series Mannen
268 Toby Van Gastelen Msen - Phanos 100m
200m
400m
100m series Mannen200m series Mannen400m series Mannen
269 Stijn van Geene Msen - Phanos 5000m
5000m Mannen
270 Job Geerds JJB - AV 1923 400m
400m series Mannen
271 Lixandra Geerman Vsen - Rotterdam 100m
100m_hf
200m
100m series Vrouwen100m halve...e Vrouwen200m series Vrouwen
272 Paul Geertsma Msen - AV Lionitas 5000m
5000m Mannen
273 Tom de Gelder Msen - Olympus `70 1500m
1500m_f
1500m series Mannen1500m finale Mannen
274 Stefan Gelderman Msen - VTLS 400m
400m series Mannen
275 Naomi Geleynse Vsen - Haag 3000m SC
3000m stee...e Vrouwen
276 Lars Gerritsen Msen - AV Passaat 5000m
5000m Mannen
277 Lisanne G...-Meuleman Vsen - LAAC Twente 5000m
5000m Vrouwen
278 Daan Gielen Msen - PH Meerkamp
Msen - Meerkamp
279 Ilona van ...r Giessen Vsen - Rotterdam 800m
800m series Vrouwen
280 Suzanne Giezeman Vsen - Haag Speer_f
Discus_f
Speer VrouwenDiscus Vrouwen
281 Danique Gimbrère Vsen - Groningen 800m
800m series Vrouwen
282 Nick Godschalk Msen - AV Unitas Discus_f
Kogelsl_f
Discus MannenKogelsl Mannen
283 Anna Goede Vsen - AV 1923 Discus_f
Discus Vrouwen
284 Rik Goessens Msen - AV Unitas Kogelsl_f
Kogelsl Mannen
285 Rik Goethals Msen - Triathlon 5000m
5000m Mannen
286 Remco Goetheer Msen - Rotterdam Kogel_f
Kogel Mannen
287 Thijs Gommans JPB - AV `40 600m
600m Pupillen
288 Joris van Gool Msen - AV Spiridon 100m_f
100m_hf
100m Mannen finale100m halve...le Mannen
289 Puk van Gool Msen - AV Attila 400m
400m series Mannen
290 Charlie van Gorkum MJA - Rotterdam 200m
200m series Vrouwen
291 Jim Van Gorkum Msen - Rotterdam 100m_hf
200m_hf
100m halve...le Mannen200m halve...le Mannen
292 Bastiaan v...aafeiland Msen - Rotterdam 3000m SC
3000m steeple Mannen
293 Paul van der Gragt Msen - AV Hylas 400mH
400mH_f
400mH series Mannen400mH finale Mannen
294 Renée Granzier Vsen - AV Unitas Kogelsl_f
Kogelsl Vrouwen
295 Tim de Greef JJA - Altis Discus_f
Kogelsl_f
Kogel_f
296 Kevin van Grieken Msen - SV Noordkop 100m
100m series Mannen
297 Paul Groen Msen - GACH 110mH
110mH_f
110mH finale Mannen
298 Maurik de Groot Msen - Haag 400mH
400mH_f
400mH series Mannen400mH finale Mannen
299 Niels Groot Msen - Spark Discus_f
Discus Mannen
300 Sophie de Groot Vsen - HAAS 200m
200m series Vrouwen
301 Sophia Gurunian MPB - AV Sparta 600m
600m Pupillen
302 Laura van Haaften Vsen - Spado 100m
200m
100m series Vrouwen200m series Vrouwen
303 Manon Haakman Vsen - AV Lycurgus HSS_f
304 Benjamin de Haan Msen - Rotterdam 1500m
1500m_f
1500m series Mannen1500m finale Mannen
305 Melissa de Haan Vsen - AV34 Meerkamp
Vsen - Meerkamp
306 Marlies van Haaren Vsen - Phanos Hoog_f
Hoog Vrouwen
307 Sophie de Haas MPA1 - SAV 60m
600m
60m Pupillen600m Pupillen
308 Jan Willem Hagen Msen - AV34 800m
1500m
5000m
800m series Mannen1500m series Mannen5000m Mannen
309 Lisanne Hagens Vsen - ARV Ilion Hoog_f
Hoog Vrouwen
310 Harry van Ham Msen - DAK 400mH
400mH series Mannen
311 Ferrie Hamer Mrec - Haag Ver
Verspringen Senioren
312 Labran Hamidu JJB - Ciko `66 100m
200m
100m series Mannen200m series Mannen
313 Peter-Jan Hardenbol Msen - HLLS 3000m SC
3000m steeple Mannen
314 Martijn van Haren Msen - VTLS 3000m SC
3000m steeple Mannen
315 Roeland va...der Harst Msen - Leiden 1500m
3000m SC
1500m series Mannen3000m steeple Mannen
316 Rick Hartogs Msen - DAK 5000m
5000m Mannen
317 Abdiniini Hassan Msen - AV Cifla 5000m
5000m Mannen
318 Amy Hasselton Vsen - Spado Meerkamp
Vsen - Meerkamp
319 Robin Hassing Vsen - AV Fortuna 100m
200m
100m series Vrouwen200m series Vrouwen
320 Caspar Hattink Msen - Haag Discus_f
Discus Mannen
321 Melissa Havik MJA - AV Zaanland 200m
200m series Vrouwen
322 Thijs Heemskerk Msen - AKU 400m
400m series Mannen
323 Keeley Heijdeman Vsen - AAC Kogel_f
Kogel Vrouwen
324 Vester Van...eijningen Msen - AV Haarlem 400m
400m_hf
400m series Mannen400m halve...le Mannen
325 Mats Heine JJA - Castricum 400m
400m series Mannen
326 Famke Heinst Vsen - De Liemers 5000m
5000m Vrouwen
327 Roeland Heitkönig Msen - AV Haarlem 100m
200m
100m series Mannen200m series Mannen
328 Dennis Hemelaar Msen - AAC Kogelsl_f
Kogel_f
Kogelsl MannenKogel Mannen
329 Robert Hendriks Msen - Leiden 100m
200m
200m_hf
100m series Mannen200m series Mannen200m halve...le Mannen
330 Tom Hendrikse Msen - AAC `61 5000m
5000m Mannen
331 Maureen Herremans Vsen - PH HSS_f
HSS vrouwen
332 Margo Heurman Vsen - HAAS 1500m
3000m SC
1500m series Vrouwen3000m stee...e Vrouwen
333 Milou Heurter MPA1 - AV Sparta 60m
600m
60m Pupillen600m Pupillen
334 Leslie Van...er Heyden Msen - Eindhoven 100m
100m series Mannen
335 Killiana Heymans Vsen - PAC Polshoog
Polshoog Vrouwen
336 Marije Hijman MJA - PAC 3000m SC
3000m stee...e Vrouwen
337 Susanne va...er Hoeven Vsen - HLLS Speer_f
Speer Vrouwen
338 DSean Holaman JJB - SPWS 100m
100m series Mannen
339 Franka Holland MJB - Castricum 400m
340 Femke Hollander Vsen - AV PEC 1910 Kogelsl_f
Kogelsl Vrouwen
341 Evy Holleman MPB - AV `40 600m
600m Pupillen
342 Wesley van der Holst Msen - PAC 100m
100m series Mannen
343 Richard Holstege Msen - AV `40 1500m
5000m
Kogel_f
1500m series Mannen5000m MannenKogel Mannen
344 Jill Holterman Vsen - AV Zaanland 5000m
5000m Vrouwen
345 Lianne Holtermann MJA - Ciko `66 200m
200m_hf
400m
400m_hf
200m series Vrouwen200m halve...e Vrouwen400m series Vrouwen400m halve...e Vrouwen
346 Sina mai ...lthuijsen Vsen - AV Unitas Kogelsl_f
Kogelsl Vrouwen
347 Bastiaan Hondema Msen - AV Lycurgus 100m
200m
100m series Mannen200m series Mannen
348 Pauline Hondema MJA - AV Lycurgus Ver_f
Ver Vrouwen
349 Joeri van der Hooft Msen - AAC Ver_f
350 Franka Hoogeboom Vsen - Hollandia 100m
200m
100m series Vrouwen200m series Vrouwen
351 Boris Hoogervorst JJA - KAV Holland 400m
400m_hf
400m series Mannen400m halve...le Mannen
352 Martijn Hoogewerf Msen - KAV Holland Meerkamp
Msen - Meerkamp
353 Evelien Hooijman Vsen - GACH 800m
800m series Vrouwen
354 Isabel Hooijman Vsen - AKU 400m
400m series Vrouwen
355 Milet Hoornaar Vsen - Fortius 100m
200m
100m series Vrouwen200m series Vrouwen
356 Roy Hoornweg Msen - AV Passaat 5000m
5000m Mannen
357 Charlotte Hopman Vsen - AV Lycurgus Speer_f
358 Mervin van der Horst Msen - Triathlon 3000m SC
3000m steeple Mannen
359 Ole van der Horst Msen - Eindhoven 200m
200m series Mannen
360 Simon van der Horst Msen - Fit 400m
400m series Mannen
361 Thymon Houben Msen - AV Unitas 400m
800m
400m series Mannen800m series Mannen
362 Shaya van Houdt Vsen - PAC HSS_f
Ver_f
HSS vrouwen
363 Eva Hovenkamp Vsen - Climax 400m
400m_f
400m_hf
400m series Vrouwen400m finale Vrouwen400m halve...e Vrouwen
364 Lara Hubenet Vsen - Spark Kogel_f
365 Nida Huijben Vsen - AV Phoenix 200m
200m series Vrouwen
366 Erik Huij...Carretero Msen - Phanos Speer_f
Speer Mannen
367 Stephan H...in t Veld Msen - Spado Kogelsl_f
Kogelsl Mannen
368 Dorine Huisman Vsen - AV Atverni 100m
200m
100m series Vrouwen200m series Vrouwen
369 Joyce Huisman Vsen - Phanos Hoog_f
Hoog Vrouwen
370 Pricilla Huisman Vsen - AV Passaat 100m
200m
100m series Vrouwen200m series Vrouwen
371 Lauri Hulleman Msen - DVTR Ver_f
Meerkamp
Msen - MeerkampVer Mannen
372 Rebecca Hulshof Vsen - De Spartaan 400mH
400mH_f
400mH series Vrouwen400mH finale Vrouwen
373 Marije Hulzebos Vsen - VTLS 1500m
1500m series Vrouwen
374 Marije van...unenstijn Vsen - PH 100m_f
100m_hf
200m_hf
100m finale Vrouwen100m halve...e Vrouwen200m halve...e Vrouwen
375 Linda Hurkmans Vsen - AV NOVA Hoog_f
Hoog Vrouwen
376 Sarah A.E. Itiola MJB - AV Feniks 100m
100m_hf
200m
200m_hf
100m series Vrouwen100m halve...e Vrouwen200m series Vrouwen200m halve...e Vrouwen
377 Patricia ... - Krolis Vsen - Rotterdam 100m
100m_hf
HSS_f
100m series Vrouwen100m halve...e VrouwenHSS vrouwen
378 Hend de Jager Msen - AV Statina 400m
400m series Mannen
379 Hindrik Jagersma Msen - VTLS 3000m SC
3000m steeple Mannen
380 Bram van der Jagt Msen - AV 1923 400mH
400mH series Mannen
381 Bowien Jansen Vsen - HLLM 100m_hf
200m_hf
200m halve...e Vrouwen
382 Chris Jansen JPB - AV `40 600m
600m Pupillen
383 Ellen Jansen Vsen - Groningen 1500m
1500m_f
1500m series Vrouwen1500m finale Vrouwen
384 Julian Jansen Msen - AV NOP Ver_f
385 Jan Janssen Mrec - PH Ver
Verspringen Senioren
386 Rogier Janssen Msen - AV34 200m
200m series Mannen
387 Tasa Jiya Vsen - AV Lycurgus 100m_hf
200m_f
200m_hf
200m finale Vrouwen200m halve...e Vrouwen
388 Elisa de Jong Vsen - Groningen 1500m
1500m_f
1500m series Vrouwen1500m finale Vrouwen
389 Gertjan de Jong Msen - AV Athlos 1500m
1500m series Mannen
390 Tymon de Jonge Msen - ARV Ilion Hoog_f
Msen - Hoog
391 Mark Jonker Msen - Isala `96 Speer_f
Speer Mannen
392 Dimitri Jonkers Msen - AV Sprint Speer_f
Speer Mannen
393 Silke Jonkman Vsen - VTLS 1500m
1500m_f
3000m SC
1500m series Vrouwen1500m finale Vrouwen3000m stee...e Vrouwen
394 Geart Jorritsma Msen - Lichtlopen 5000m
5000m Mannen
395 Floris-Jan Juch Msen - Ciko `66 100m
100m_hf
200m
200m_hf
100m series Mannen100m halve...le Mannen200m series Mannen200m halve...le Mannen
396 Jelmer Jungschlager JPA1 - Olympus `70 600m
600m Pupillen
397 Maggi Kamara Vsen - AV Athlos 100m
200m
100m series Vrouwen200m series Vrouwen
398 Floortje van Kampen Vsen - Groningen 400m
400m series Vrouwen
399 Jetske van Kampen Vsen - AV Hylas 800m
800m_f
800m series Vrouwen800m finale Vrouwen
400 Ilse Kamphuis Vsen - Castricum 800m
1500m
800m series Vrouwen1500m series Vrouwen
401 Iga Kardol MPA2 - AV Sparta 600m
600m Pupillen
402 Lena Kater Vsen - AV PEC 1910 400m
Ver_f
400m series Vrouwen
403 Dion van Kessel Msen - ARV Ilion Hoog_f
Msen - Hoog
404 Joppe Ketting Msen - Ciko `66 100m
200m
100m series Mannen200m series Mannen
405 Ilias el Khattabi JJA - Rotterdam 3000m SC
3000m steeple Mannen
406 Tsega Kifle JJA - AV 1923 3000m SC
3000m steeple Mannen
407 Lieke Klaver Vsen - SAV 400m
400m_f
400m_hf
400m series Vrouwen400m finale Vrouwen400m halve...e Vrouwen
408 Isaya Klein Ikkink JJB - Rotterdam 400m
400m_hf
400m series Mannen400m halve...le Mannen
409 Tom Kleist Msen - Phanos 3000m SC
3000m steeple Mannen
410 Jorinde van Klinken Vsen - Groningen Discus_f
Kogelsl_f
Kogel_f
Discus VrouwenKogelsl VrouwenKogel Vrouwen
411 Leon ten Klooster Msen - AV PEC 1910 200m
400m
400m_hf
200m series Mannen400m series Mannen400m halve...le Mannen
412 Mojalefa Kloprogge JJA - U-Track 1500m
1500m series Mannen
413 Jordy Kluft Msen - DEM 200m
200m series Mannen
414 Ilse Knijnenburg Vsen - ARV Ilion Speer_f
Speer Vrouwen
415 William Knol JJB - U-Track 1500m
1500m series Mannen
416 Arjen de Kock Msen - Spado Meerkamp
Msen - Meerkamp
417 Sergio Koeiman JPA2 - Haag 60m
600m
60m Pupillen600m Pupillen
418 Lara Koelewijn MPA2 - Haag 60m
600m
60m Pupillen600m Pupillen
419 Rosa Koelewijn MPB - Haag 60m
60m Pupillen
420 Koen Koenders Msen - PH Polshoog
Polshoog Mannen
421 Thijs Koers Msen - HLLS 100m
200m
400m
100m series Mannen200m series Mannen
422 Emma Kok Vsen - Phanos 1500m
3000m SC
3000m stee...e Vrouwen
423 Niels Kok Msen - AV PEC 1910 200m
400m
200m series Mannen400m series Mannen
424 Ineke van Koldam Vsen - VTLS 1500m
1500m series Vrouwen
425 Benthe Konig Vsen - Ciko `66 Kogel_f
Kogel Vrouwen
426 Sybren van der Kooi JPA2 - Haag 60m
600m
60m Pupillen600m Pupillen
427 Wendy Koolhaas Vsen - Groningen Kogelsl_f
Kogelsl Vrouwen
428 Sander Koops Msen - SPWS 110mH
429 Aline Kootstra Vsen - ACO 800m
1500m
800m series Vrouwen1500m series Vrouwen
430 Rutger Koppelaar Msen - ARV Ilion Polshoog
Polshoog Mannen
431 Björn Koreman Msen - Leiden 5000m
5000m Mannen
432 Jorieke Korenromp Vsen - DVTR 200m_hf
400m
400m_hf
200m halve...e Vrouwen400m series Vrouwen400m halve...e Vrouwen
433 Mabel Korporaal Vsen - AV Zeewolde 200m
Hoog_f
200m series VrouwenHoog Vrouwen
434 Elmar Koster Msen - PAC Speer_f
435 Maureen Koster Vsen - AAV `36 1500m
1500m_f
5000m
1500m series Vrouwen1500m finale Vrouwen5000m Vrouwen
436 Remco Kramer Msen - AV Lycurgus 3000m SC
3000m steeple Mannen
437 Sam Kranse Msen - Rotterdam Polshoog
Polshoog Mannen
438 Lotte Krause Vsen - AKU 1500m
1500m_f
3000m SC
1500m series Vrouwen1500m finale Vrouwen3000m stee...e Vrouwen
439 Lianne van Krieken Vsen - PH 100m
100m_hf
200m_hf
100m series Vrouwen100m halve...e Vrouwen200m halve...e Vrouwen
440 Do Krol Vsen - AV34 800m
1500m
800m series Vrouwen1500m series Vrouwen
441 Anouk Kruiswijk Vsen - AAC Speer_f
443 Vincent Kruit Msen - AV Gouda 100m
200m
Ver_f
100m series Mannen200m series Mannen
444 Jordy van Kuik Msen - AV Attila 100m
200m
100m series Mannen200m series Mannen
445 Mick van Kuiken JPA2 - Haag 600m
600m Pupillen
446 Glenn Kunst Msen - Haag Polshoog
Polshoog Mannen
447 Kirsten Kuntz Vsen - AV Passaat 100m
200m
400m
100m series Vrouwen200m series Vrouwen400m series Vrouwen
448 Joeri van Kuppeveld Msen - PH 110mH
449 Michiel de...aasteniet Msen - SPOB Hoog_f
Msen - Hoog
450 Prince Kwidama Msen - Rotterdam 100m
100m_hf
200m
200m_hf
100m series Mannen100m halve...le Mannen200m series Mannen200m halve...le Mannen
451 Thomas Kwint JJA - Groningen 800m
800m series Mannen
452 Carlijn ter Laak Vsen - AC TION 200m
200m_hf
Ver_f
200m series Vrouwen200m halve...e VrouwenVer Vrouwen
453 Dewi Lafontaine Vsen - Haag Speer_f
Speer Vrouwen
454 Livvy Lammers MPA1 - AV `40 60m
60m Pupillen
455 Martijn Langen Msen - AAC `61 Discus_f
Discus Mannen
456 Eline Langeveld Vsen - AV Zaanland 800m
800m series Vrouwen
457 Gijs Langkamp Msen - HLLS Meerkamp
Msen - Meerkamp
458 Emma Le Blansch MPA1 - Phanos 60m
60m Pupillen
459 Tom de Leeuw Msen - Almere `81 1500m
1500m series Mannen
460 Susanne Van Leeuwen Vsen - AV Athlos 5000m
5000m Vrouwen
461 Sven van Leeuwen JJA - MPM 100m
200m
100m series Mannen200m series Mannen
462 Janneke Lemmerzaal Vsen - Leiden 100mH
100mH_f
100mH Vrouwen100 mH fin...e Vrouwen
463 An Lenders Vsen - VRT 5000m
5000m Vrouwen
464 Jelmer Lenstra Msen - Groningen 800m
800m_f
800m series Mannen800m finale Mannen
465 Ken Leunissen Msen - AV Zuidwal 100m
200m
200m_hf
100m series Mannen200m series Mannen200m halve...le Mannen
466 Nicky van Leuveren Vsen - Phanos 400m
400m_f
400m_hf
400m series Vrouwen400m finale Vrouwen400m halve...e Vrouwen
468 Daniël Leyba Msen - Haag Hoog_f
Msen - Hoog
469 Freek Lier Msen - Haag 1500m
1500m series Mannen
470 Evi Lieuwma MPA1 - Haag 60m
600m
60m Pupillen600m Pupillen
471 Waldy Lindeborg Msen - Rotterdam 200m
400m
200m series Mannen400m series Mannen
472 Fleur van der Linden MJA - PH Polshoog
Polshoog Vrouwen
473 Jelmer van...er Linden Msen - AV Statina 1500m
1500m_f
1500m series Mannen1500m finale Mannen
474 Mark van der Linden Mrec - Haag Ver
Verspringen Senioren
475 Daphne Linnekamp Vsen - HLLS 200m
200m series Vrouwen
476 Daphne Linnekamp Vrec - HLLS Ver
Verspringen Senioren
477 Yara Linnekamp MJA - PH 100m
200m
100m series Vrouwen200m series Vrouwen
478 Djoao Lobles JJA - SV Noordkop 400m
400m series Mannen
479 Joanny Loeffen Vsen - ARV Ilion Meerkamp
Vsen - Meerkamp
481 Lennart de Looze Msen - AKU 400mH
400mH series Mannen
482 Max van der Lugt Msen - AV Zaanland 800m
800m series Mannen
483 Sandy Lundgren Vsen - AV Hera 100m
200m
100m series Vrouwen200m series Vrouwen
484 Cas Lutz Msen - GACH 3000m SC
3000m steeple Mannen
485 Cassidy van Maaren MPA1 - AV `40 60m
60m Pupillen
486 Luuk Maas Msen - AV Cifla 5000m
5000m Mannen
487 Marinio Mac Andrew Msen - AV Atos 200m
200m series Mannen
488 Kamil Madziala JPB - AV Sparta 60m
600m
60m Pupillen600m Pupillen
489 Bram van Malsen JPA1 - Olympus `70 600m
600m Pupillen
490 Merel van der Marel Vsen - HLLM 1500m
1500m_f
1500m series Vrouwen1500m finale Vrouwen
491 Sjoerd van Marrewijk Msen - Olympus `70 3000m SC
3000m steeple Mannen
492 Nick Marsman Msen - ACO 800m
1500m
1500m_f
800m series Mannen1500m series Mannen1500m finale Mannen
493 Churandy Martina Msen - Rotterdam 100m_f
100m_hf
200m_f
200m_hf
100m Mannen finale100m halve...le Mannen200m finale Mannen200m halve...le Mannen
494 Emilson M...z Alvares Mrec - AV Sparta Ver
Verspringen Senioren
495 Eric van der Meer Msen - VTLS 400mH
400mH series Mannen
496 Sergio van der Meide Msen - PAC HSS_f
Ver_f
HSS Mannen
497 Koen van der Meijden Msen - Rotterdam 800m
1500m
800m series Mannen1500m series Mannen
498 Ruth van der Meijden Vsen - AV Cifla 5000m
5000m Vrouwen
499 Martijn Meijer Msen - PH 400mH
400mH_f
400mH series Mannen400mH finale Mannen
500 Ashley Melcherts Vsen - CAV Energie 800m
800m series Vrouwen
501 Sven van Merode Msen - Spado Hoog_f
Msen - Hoog
502 Mardion Meulens Msen - Rotterdam 400m
400m_hf
400m series Mannen400m halve...le Mannen
503 Ella Meuwissen Vsen - AV Unitas Kogelsl_f
Kogelsl Vrouwen
504 Daan Meyer Msen - AV34 Speer_f
Speer Mannen
505 Gaeonn Meyer Msen - AV Lycurgus 100m
200m
100m series Mannen200m series Mannen
506 Rob Michiels Msen - Reusel `69 400m
400mH
400m series Mannen400mH series Mannen
507 Pieter Mijnhout Msen - GACH 800m
1500m
800m series Mannen1500m series Mannen
508 Xavi Joy Mo-Ajok JJB - Rotterdam 100m
100m_hf
200m
200m_hf
100m series Mannen100m halve...le Mannen200m series Mannen200m halve...le Mannen
509 Fee Mok Vsen - SAV 1500m
1500m series Vrouwen
510 Khalid Mokhtari Msen - PAC 1500m
1500m series Mannen
511 Eva Mollema Vsen - VTLS 200m
400m
200m series Vrouwen400m series Vrouwen
512 Daan Molleman Msen - AV Lycurgus 800m
800m series Mannen
513 Mattijs Mols JJA - PAC Discus_f
Kogel_f
Kogel Mannen
514 Rick Mombarg Msen - AV Argo 100m
100m series Mannen
515 Roman Monte Msen - GACH Polshoog
Polshoog Mannen
516 Kyra Mooijman MJB - AV `40 200m
100mH
400mH
200m series Vrouwen100mH Vrouwen400mH series Vrouwen
517 Sanne Mooldijk Vsen - Rotterdam 3000m SC
3000m stee...e Vrouwen
518 Liv Mooy MPA2 - AV Sparta 60m
60m Pupillen
519 IJke Mourits Vsen - Phanos 1500m
520 Lieke Mulder Vsen - HLLS Discus_f
Kogel_f
Discus VrouwenKogel Vrouwen
521 Jonathan Mutebwa Msen - AV Lycurgus 100m
200m
100m series Mannen200m series Mannen
522 Simon Neevel JPA2 - Haag 600m
600m Pupillen
523 Wendy Van Nes MJA - Phanos Polshoog
Polshoog Vrouwen
524 Stijn van Nierop Msen - DAK 400m
400mH
400m series Mannen400mH series Mannen
525 Stan Niesten Msen - DEM 5000m
5000m Mannen
526 Lucas Nieuweboer Msen - KAV Holland 5000m
5000m Mannen
527 Anniek Nijhof Vsen - VTLS 100m
200m
100m series Vrouwen200m series Vrouwen
528 Mart Ruben Nijhuis JJA - MPM 3000m SC
3000m steeple Mannen
529 Nikita Nijhuis Vsen - Altis 400m
400m series Vrouwen
530 Stan Nijhuis Msen - AV Trias Hoog_f
Msen - Hoog
531 Guus Nijkamp Msen - Spado 110mH
110mH_f
110mH finale Mannen
532 Wicher Nijkamp Msen - Spado 110mH
533 Ruud van Noort Msen - De Spartaan Discus_f
Discus Mannen
534 Suzie Noten Vsen - Rotterdam 100m
200m
100m series Vrouwen200m series Vrouwen
535 Corinne Nugter Vsen - AV NOP Discus_f
Discus Vrouwen
536 Martijn Nuijens Msen - SV Noordkop Hoog_f
Msen - Hoog
537 Jenny Nzounda MJA - U-Track Discus_f
Kogel_f
Kogel Vrouwen
538 Ranki Oberoi Msen - Rotterdam 100m
Ver_f
100m series MannenVer Mannen
539 Dara Obot MJA - Haag Discus_f
Discus Vrouwen
540 Harriet van t Oever Vsen - ACO 800m
800m series Vrouwen
541 Charlene Okken Vsen - Groningen Kogel_f
Kogel Vrouwen
542 Kay Olofsen Msen - AV Lycurgus Kogel_f
Kogel Mannen
543 Priscilla ... Oorschot Vsen - AAC HSS_f
HSS vrouwen
544 Jordi Oosterbaan JJA - AV Zaanland 200m
200m series Mannen
545 Steven Oosterkamp JJA - De Spartaan 200m
200m series Mannen
546 Emma Oosterwegel Vsen - DVTR Speer_f
Ver_f
Speer VrouwenVer Vrouwen
547 Hanneke Oosterwegel Vsen - DVTR 100mH
100mH Vrouwen
548 Keitharo ...sterwolde JJB - Phanos 100m
100m_hf
100m series Mannen100m halve...le Mannen
549 Etiènne Orbons Msen - AV Unitas Kogelsl_f
Kogelsl Mannen
550 Neal Ott Msen - De Spartaan Polshoog
Polshoog Mannen
551 Marco Otten Msen - HAAS 800m
800m series Mannen
552 Maarten Ottenhoff Msen - Phanos 400mH
400mH_f
400mH series Mannen400mH finale Mannen
553 Mees Otto JPB - Clytoneus 600m
600m Pupillen
554 Michelle Oud Vsen - AV Zaanland Meerkamp
Vsen - Meerkamp
555 Rick Paffen Msen - Maastricht 800m
800m series Mannen
556 Joris Pals Msen - PAC Kogelsl_f
Kogelsl Mannen
557 Jonas Arth... Pannevis Msen - TRTL 400mH
400mH series Mannen
558 Niels te Pas Msen - LAAC Twente 5000m
5000m Mannen
559 Carolien de Pater Vsen - Avantri Discus_f
Kogel_f
Discus VrouwenKogel Vrouwen
560 Hensley Paulina Msen - Rotterdam 100m_f
100m_hf
200m_hf
100m Mannen finale100m halve...le Mannen200m halve...le Mannen
561 Jakob Pütz Msen - PH Polshoog
Polshoog Mannen
562 Sarah Peerik MJB - Hanzesport 800m
800m series Vrouwen
563 Cathelijn Peeters Vsen - PH 400mH
400mH_f
400mH series Vrouwen400mH finale Vrouwen
564 Silke Peeters Vsen - Eindhoven 400mH
400mH_f
400mH series Vrouwen400mH finale Vrouwen
565 Jesper Peterse Msen - AV Trias Meerkamp
Msen - Meerkamp
566 Eljahro Philipsen JPA1 - AV Feniks 60m
60m Pupillen
567 Maarten Plaum Msen - AV Unitas 800m
800m_f
800m series Mannen800m finale Mannen
569 Janneke Pluimes MJA - Scorpio Discus_f
Discus Vrouwen
570 Dario Podda JJA - Haag Speer_f
571 Mariska Poel Vsen - DEM 1500m
5000m
1500m series Vrouwen5000m Vrouwen
572 Jeroen Poelert Msen - AV Athlos Discus_f
573 Sven Poelmann Msen - AAC Kogel_f
Kogel Mannen
574 Lotte van der Pol Vsen - LGPK 5000m
5000m Vrouwen
575 Jurjen Polderman Msen - AV Sprint 1500m
1500m series Mannen
576 Jan Polman Msen - Nijmegen 100m
200m
200m_hf
100m series Mannen200m series Mannen200m halve...le Mannen
577 Nina de Poorter Vsen - Eindhoven Discus_f
Discus Vrouwen
578 Twan Pormes Msen - DKEV 800m
800m series Mannen
579 Fréderique Post MJA - Haag 200m_hf
400m
200m halve...e Vrouwen400m series Vrouwen
580 Robin Post Vsen - AV Hera Kogelsl_f
581 Ruben Postma Msen - AV Athlos 3000m SC
3000m steeple Mannen
582 Brian Pot Heredia JJA - AV Jahn II 100m
100m series Mannen
583 Henrik Pröpper Msen - Phanos Speer_f
Speer Mannen
584 Reinder Prince Msen - Triathlon 1500m
1500m series Mannen
585 Danaïd Prinsen Vsen - AV Aquilo 800m
800m_f
800m series Vrouwen800m finale Vrouwen
586 Jonathan Pronk Mrec - Haag Ver
Verspringen Senioren
587 Linda Prop Vsen - Spado Discus_f
Kogelsl_f
Discus VrouwenKogelsl Vrouwen
588 Casper van...er Putten Msen - ASTX 1500m
1500m_f
1500m series Mannen1500m finale Mannen
590 Judith Rasch Vsen - GACH 400m
400m series Vrouwen
591 Anthony Rasmijn Msen - Rotterdam 400m
400m_f
400m_hf
400m series Mannen400m finale Mannen400m halve...le Mannen
592 Joshua Record Msen - AV 1923 HSS_f
Ver_f
HSS MannenVer Mannen
593 Irene van ...r Reijken Vsen - Rotterdam 5000m
3000m SC
5000m Vrouwen3000m stee...e Vrouwen
594 Ivana Reintke Vsen - Spark Kogel_f
Kogel Vrouwen
595 Danira Reis MPB - AV Sparta 60m
600m
60m Pupillen600m Pupillen
596 Rick Van Riel Msen - AV Attila 1500m
1500m_f
1500m series Mannen1500m finale Mannen
597 Robin Van Riel Msen - AV Attila 1500m
1500m_f
1500m series Mannen1500m finale Mannen
598 Rebecca Rijken Vsen - Phanos 400m
400mH
400m series Vrouwen400mH series Vrouwen
599 Terry Ringlever Msen - AV Fortuna 800m
800m series Mannen
600 Nora Ritzen Vsen - AV Unitas 400mH
400mH_f
HSS_f
400mH series Vrouwen400mH finale VrouwenHSS vrouwen
601 Jeroen Rodenburg Msen - AV Phoenix 3000m SC
3000m steeple Mannen
602 Rayen Rojer Msen - Rotterdam 200m
200m_hf
200m series Mannen200m halve...le Mannen
603 Ruben Rolvink JJB - Olympus `70 Discus_f
Discus Mannen
604 Vienna Romanée Vsen - Leiden 1500m
1500m series Vrouwen
605 Luigi Rondas Msen - Maastricht 400mH
400mH series Mannen
606 Drazic Rondhuis JPB - Olympus `70 600m
600m Pupillen
607 Anneloes de Roo Vsen - Isala `96 100mH
100mH_f
100mH Vrouwen100 mH fin...e Vrouwen
608 Mark Roosien Msen - AV Hylas 200m
400m
200m series Mannen400m series Mannen
609 Jasper van Rooy Msen - Maastricht 200m
400m
400m_hf
200m series Mannen400m series Mannen400m halve...le Mannen
610 Kim Rossen Vsen - Rotterdam 400m
400m_f
400m_hf
400m series Vrouwen400m finale Vrouwen400m halve...e Vrouwen
611 Jasper Rou Msen - VAV 200m
200m series Mannen
612 Bram Rouwen Msen - Hanzesport 1500m
1500m series Mannen
613 Robin Ruijter Msen - PH 400m
400m_f
400m_hf
400m series Mannen400m finale Mannen400m halve...le Mannen
614 Iris de Ruiter Vsen - AV 1923 Meerkamp
Vsen - Meerkamp
615 Yorben Ruiter Msen - PAC 5000m
5000m Mannen
617 Koen van Ruremonde Msen - GVAC 100m
200m
200m_hf
100m series Mannen200m series Mannen200m halve...le Mannen
618 Jim Ruter Msen - PAC 800m
800m series Mannen
619 Igor Rutka Msen - AV Zuidwal 200m
400m
400m_hf
200m series Mannen400m series Mannen400m halve...le Mannen
620 Sabine Rutten Vsen - VAV 800m
800m series Vrouwen
621 Eveline Saalberg Vsen - GVAC 400mH
400mH_f
400mH series Vrouwen400mH finale Vrouwen
622 Chanté Samuel Vsen - Phanos 100m
100m_hf
100mH
100mH_f
Ver_f
100m series Vrouwen100m halve...e Vrouwen100mH Vrouwen100 mH fin...e VrouwenVer Vrouwen
623 Jamile Samuel Vsen - Phanos 100m_f
100m_hf
100m finale Vrouwen100m halve...e Vrouwen
624 Demi van de Sande Vsen - Rotterdam 400m
400m_hf
400m series Vrouwen400m halve...e Vrouwen
625 Anna Scalzo MPA2 - Haag 60m
600m
60m Pupillen600m Pupillen
626 Stef van der Schaaf Msen - VAV 400mH
400mH_f
400mH series Mannen400mH finale Mannen
627 Nick van Schagen Msen - Leiden 200m
400m
200m series Mannen400m series Mannen
628 Tessa van Schagen Vsen - Leiden 200m_f
200m_hf
200m finale Vrouwen200m halve...e Vrouwen
629 Sanne Schellekens Vsen - DJA HSS_f
HSS vrouwen
630 Jessica Schilder Vsen - AV Hera Kogel_f
Kogel Vrouwen
631 Stan Schipperen Msen - Scorpio 1500m
1500m series Mannen
632 Dafne Schippers Vsen - HLLS 100m_f
100m_hf
100m finale Vrouwen100m halve...e Vrouwen
633 Carlijn Scholte MPA2 - AV Athlos 60m
600m
60m Pupillen600m Pupillen
634 Giel Scholte JPA2 - AV Athlos 60m
600m
60m Pupillen600m Pupillen
636 Stefan Scholte Msen - AV Haarlem 100m
100m_hf
200m
100m series Mannen100m halve...le Mannen200m series Mannen
637 Lisanne Schoonebeek Vsen - AV Lycurgus Meerkamp
Vsen - Meerkamp
638 Manon Schoop Vsen - AV NOP Meerkamp
Vsen - Meerkamp
639 Hent van Schoten Msen - PH HSS_f
640 Karlijn Schouten MJA - Fortius Polshoog
Polshoog Vrouwen
641 Steve Schouten Msen - AV Phoenix 100m
100m series Mannen
642 Jon Schouwenaar Msen - AV 1923 200m
200m series Mannen
643 Pippa Schrama MPA1 - Haag 60m
600m
60m Pupillen600m Pupillen
644 Ronald Schröer Msen - AV Zaanland 5000m
5000m Mannen
645 Lotte Schrijver Vsen - Phanos 100m
200m
200m_hf
100m series Vrouwen200m series Vrouwen200m halve...e Vrouwen
646 Joyce Schumacher Vsen - AV 1923 100mH
100mH_f
Ver_f
100mH Vrouwen100 mH fin...e VrouwenVer Vrouwen
647 Meike Schumacher MPA2 - Haag 60m
600m
60m Pupillen600m Pupillen
648 Noah Schutte Msen - Leiden 3000m SC
3000m steeple Mannen
649 Naomi Sedney Vsen - ARV Ilion 100m_f
100m_hf
100m finale Vrouwen100m halve...e Vrouwen
650 Zoë Sedney MJA - ARV Ilion 100m
100m_hf
200m_hf
100m series Vrouwen100m halve...e Vrouwen200m halve...e Vrouwen
651 Nketia Seedo MJB - U-Track 100m_f
100m_hf
100m finale Vrouwen100m halve...e Vrouwen
652 Peter Siers Msen - Ciko `66 Hoog_f
Msen - Hoog
653 Dirk van Sijpveld Msen - VAV 5000m
5000m Mannen
654 Tari Simonis Vsen - Altis 400m
400m series Vrouwen
655 Rens Simons Msen - VRT 3000m SC
3000m steeple Mannen
656 Eelco Sintnicolaas Msen - AV34 Meerkamp
Msen - Meerkamp
657 Joeri Slagter Msen - TAS `82 800m
800m series Mannen
658 Annemarie Slangewal Vsen - AV Phoenix 800m
800m_f
800m series Vrouwen800m finale Vrouwen
659 Indira Sloeserwij Vsen - Fit 400m
400m series Vrouwen
660 Bjorn Sloot JJA - AL73 Polshoog
Polshoog Mannen
661 Bregje Sloot Vsen - De Liemers 800m
800m_f
800m series Vrouwen800m finale Vrouwen
662 Koen Smet Msen - Phanos 110mH
110mH_f
110mH finale Mannen
663 Dagmar Smid Vsen - PH 1500m
1500m_f
1500m series Vrouwen1500m finale Vrouwen
664 Nick Smidt Msen - AAC `61 400mH
400mH_f
400mH series Mannen400mH finale Mannen
665 Ruben Smink Msen - AC TION Kogelsl_f
Kogelsl Mannen
666 Jesse Smit Msen - AV NOVA 400mH
400mH series Mannen
667 Lesley Smit Vsen - LAAC Twente 5000m
5000m Vrouwen
668 Sanne Smit MPA1 - Haag 60m
600m
60m Pupillen600m Pupillen
669 Tosca Smit MJA - Haag Speer_f
Speer Vrouwen
670 Sander Smits Msen - Eindhoven 110mH
671 Alexander Soethout Msen - AAC Ver_f
Ver Mannen
672 Danielle Spek Vsen - AV34 HSS_f
Ver_f
HSS vrouwen
673 Michelle Spek Vsen - AV34 200m
200m series Vrouwen
674 Daan Spiljard JJA - PAC Polshoog
Polshoog Mannen
675 Tim Sta JPA1 - Olympus `70 600m
600m Pupillen
676 Koen Stapel Msen - ARV Ilion Polshoog
Polshoog Mannen
677 Nargélis Statia Vsen - Rotterdam 100m_f
100m_hf
200m_f
200m_hf
100m finale Vrouwen100m halve...e Vrouwen200m finale Vrouwen200m halve...e Vrouwen
679 Daniël va...der Stege Msen - Flevo Delta Speer_f
680 Amber Steijn MPA1 - AV Sparta 60m
600m
60m Pupillen600m Pupillen
681 Sten Stein Msen - AV Impala 200m
200m series Mannen
682 Lotte van Stijn Vsen - De Spartaan 400m
400m series Vrouwen
683 Tessel Stijnman MPA1 - Haag 60m
60m Pupillen
684 Yunis abu Stitan Msen - Haag 800m
1500m
800m series Mannen1500m series Mannen
685 Quincy Stjeward Msen - Phanos 100m
100m series Mannen
686 Sander Stok Msen - AV 1923 Kogelsl_f
Kogelsl Mannen
688 Joppe Stokvis Msen - Altis Meerkamp
Msen - Meerkamp
689 Sten Stoltenborg Msen - HLLM 5000m
5000m Mannen
690 Victor Strijbis Msen - Leiden 100m
200m
691 Janke Strijp Vsen - AV 1923 100m
100m_hf
100mH
100m series Vrouwen100m halve...e Vrouwen100mH Vrouwen
692 Tessa Strijp Vsen - AV 1923 400m
400m series Vrouwen
693 Merijn Stuijt JPA2 - AV `40 600m
600m Pupillen
694 Rik Taam Msen - AV Zaanland Speer_f
Ver_f
Ver Mannen
695 Louise Taatgen Vsen - Groningen HSS_f
HSS vrouwen
696 Milou Taffijn MPB - AV Sparta 600m
600m Pupillen
697 Tarik Tahiri Msen - Rotterdam HSS_f
HSS Mannen
698 Mike Teekens Msen - Haag 5000m
3000m SC
5000m Mannen3000m steeple Mannen
699 Kristina Tergau MJB - PAC Polshoog
Polshoog Vrouwen
700 Jeff Tesselaar JJB - AV Hera 400m
800m
Ver_f
400m series Mannen800m series Mannen
701 Zeb Tesselaar JPA1 - AV Hera 600m
600m Pupillen
702 Thomas Ticheloven Msen - AV Lycurgus HSS_f
HSS Mannen
703 Remyo Tielsema Msen - Phanos 5000m
5000m Mannen
704 Lars Timmerman Msen - PH Speer_f
Speer Mannen
705 Thije Tjebbes JJA - Groningen 800m
800m series Mannen
706 Maayke Tjin A-Lim Vsen - NEAV 100mH
100mH_f
100mH Vrouwen100 mH fin...e Vrouwen
707 Bart van Trigt Msen - Phanos 3000m SC
3000m steeple Mannen
708 Fycke Trinthamer MPA1 - AV Sparta 60m
600m
60m Pupillen600m Pupillen
709 Nyncke Trinthamer MPA1 - AV Sparta 60m
600m
60m Pupillen600m Pupillen
710 Milan Tuin JPA1 - AV Sparta 60m
600m
60m Pupillen600m Pupillen
711 Dinand Tukker Msen - Typhoon 400mH
400mH series Mannen
712 Chinechere... Ugwuozor JJA - AV 1923 100m
100m series Mannen
713 Bas Uitbeijerse Msen - Haag 400m
400m_hf
400m series Mannen400m halve...le Mannen
714 Bo Ummels Vsen - AV Unitas 5000m
5000m Vrouwen
715 Britt Ummels Vsen - AV Unitas 800m
800m_f
1500m
1500m_f
800m series Vrouwen800m finale Vrouwen1500m series Vrouwen1500m finale Vrouwen
716 Kadene Vassell Vsen - Phanos 100m_hf
200m_f
200m_hf
100m halve...e Vrouwen200m finale Vrouwen200m halve...e Vrouwen
717 Jip Vastenburg Vsen - AV34 1500m
1500m_f
1500m series Vrouwen1500m finale Vrouwen
718 Jelmer van der Veen Msen - AV Lionitas 800m
800m series Mannen
719 Wessel van Veenen Msen - Groningen 800m
800m series Mannen
720 Nienke Veerkamp Vsen - KAV Holland Speer_f
721 Finn van der Velden Msen - Phanos 100m
200m
100m series Mannen200m series Mannen
722 Jaap Gerbe... Vellinga Msen - VTLS 800m
800m_f
1500m
800m series Mannen800m finale Mannen1500m series Mannen
723 Sabrine Vels Vsen - DVTR Ver_f
724 Eliza van Velthoven MPA1 - AV Sparta 60m
600m
60m Pupillen600m Pupillen
726 Luc Velzeboer Msen - Almere `81 1500m
1500m series Mannen
727 Dominique Veninga Vsen - Groningen 800m
800m series Vrouwen
728 Ravi van Venrooij JPA1 - AV Sparta 60m
60m Pupillen
729 Quinty Verdoodt MJB - Leiden HSS_f
730 Sven Verduijn JJB - SV Noordkop 800m
800m series Mannen
731 Janine Verhaar MJA - PAC 100m
100m series Vrouwen
732 Lisa Verhagen MPA1 - Haag 600m
600m Pupillen
733 Justin Verheul Msen - SPOB 100m
200m
200m_hf
100m series Mannen200m series Mannen200m halve...le Mannen
734 Albertine Vermeer Vsen - AV Haarlem 400m
400m_hf
400m series Vrouwen400m halve...e Vrouwen
735 Rosa Vermeulen Vsen - Phanos 1500m
1500m series Vrouwen
736 Leon Versluijs Msen - AAC Speer_f
Speer Mannen
737 Sam Versluijs JJA - Spado 110mH
110mH_f
110mH finale Mannen
738 Brian Versluis Msen - Avantri 800m
800m series Mannen
739 Sica Verwasch MJB - AV Unitas HSS_f
HSS vrouwen
740 Anouk Vetter Vsen - AV Sprint 100mH
Speer_f
Ver_f
100mH VrouwenSpeer VrouwenVer Vrouwen
741 Jan Roelof Veyer JJB - Start `78 100m
200m
100m series Mannen200m series Mannen
742 Kevin Viezee Msen - AAC 800m
800m_f
800m series Mannen800m finale Mannen
743 Jordy Visscher Msen - AV PEC 1910 200m
200m_hf
400m
400m_hf
200m series Mannen200m halve...le Mannen400m series Mannen400m halve...le Mannen
744 Janna Visser Vsen - Phanos 200m
200m_hf
400m
200m series Vrouwen200m halve...e Vrouwen400m series Vrouwen
745 Janneke Visser Vsen - Scorpio 100m
200m
100m series Vrouwen200m series Vrouwen
746 Marijke de Visser Vsen - Dolichos 1500m
1500m_f
1500m series Vrouwen1500m finale Vrouwen
747 Nadine Visser Vsen - SAV 100m_f
100m_hf
100mH
100mH_f
100m finale Vrouwen100m halve...e Vrouwen100mH Vrouwen100 mH fin...e Vrouwen
748 Leonie Van Vliet Vsen - Groningen 200m_f
200m_hf
200m finale Vrouwen200m halve...e Vrouwen
749 Wilbert van Vliet Msen - VRT 5000m
5000m Mannen
750 Menno Vloon Msen - AV Lycurgus Polshoog
Polshoog Mannen
751 Fay Vogelaar MPA1 - AV `40 60m
60m Pupillen
752 Ruth Vogels MJB - Rotterdam 100mH
100mH Vrouwen
753 Wim Vonk Msen - Altis Meerkamp
Msen - Meerkamp
754 Erwin de Vor Msen - VAV Hoog_f
Msen - Hoog
755 Sam de Vor Msen - GACH 1500m
1500m series Mannen
756 Luuk Vos Msen - Leiden Kogelsl_f
Kogelsl Mannen
757 Vincie Vossenaar Vsen - PH Kogelsl_f
Kogelsl Vrouwen
758 Edwin de Vries Msen - Castricum 5000m
5000m Mannen
759 Stefan De Vries Msen - AAC 400mH
400mH series Mannen
760 Jesper Vr...wenvelder Msen - AV Phoenix 200m
400m
200m series Mannen400m series Mannen
761 Wouter Vr...wenvelder Msen - Haag 100m
100m series Mannen
762 Hugo van Vulpen JPA2 - Haag 600m
600m Pupillen
763 Amber van der Waal Vsen - AV Passaat Kogelsl_f
Kogel_f
Kogel Vrouwen
764 Eveline de Waard MJA - Delta Sport 200m
200m series Vrouwen
765 Luuk Wagenaar Msen - Phanos 1500m
1500m series Mannen
766 Jonne Walstra Vsen - Phanos 200m
200m_hf
400m
400m_hf
200m series Vrouwen200m halve...e Vrouwen400m series Vrouwen400m halve...e Vrouwen
767 Nout Wardenburg Msen - AV34 400m
400m_f
400m_hf
400m series Mannen400m finale Mannen400m halve...le Mannen
769 Timo de Water Msen - ARV Ilion Polshoog
Polshoog Mannen
770 Trystan de Weerdt Msen - AAV `36 Meerkamp
Msen - Meerkamp
771 Joshua Wegman JJA - Leiden HSS_f
HSS Mannen
772 Tess Wegman Vsen - Leiden 1500m
1500m series Vrouwen
773 August Van de Weijer Msen - AV Sprint 400m
400m series Mannen
774 Saskia Weinans Vsen - De Liemers 5000m
5000m Vrouwen
775 Valentijn Weinans Msen - Nijmegen 1500m
1500m_f
1500m series Mannen1500m finale Mannen
776 Victor van der Wel Msen - PAC 1500m
1500m series Mannen
777 Joep Welsch JJA - Castricum 400m
400m_hf
400m series Mannen400m halve...le Mannen
778 Tijke Wentink Msen - AV Attila 400m
400m series Mannen
779 Madelon Werkhoven Vsen - Phanos 100m
Ver_f
100m series Vrouwen
780 Dave Wesselink Msen - AV Trias 110mH
110mH_f
110mH finale Mannen
781 Nienke Westen Vsen - Hollandia 200m
200m series Vrouwen
782 Seppe van t Westende Msen - Leiden 1500m
1500m series Mannen
783 Diego Westendorp JPA1 - AV Sparta 600m
600m Pupillen
785 Marije Wever Vsen - Phanos 800m
800m_f
800m series Vrouwen800m finale Vrouwen
786 Merel Wevers Vsen - DAV Kronos 400mH
400mH_f
400mH series Vrouwen400mH finale Vrouwen
787 Sjoerd Wezelenburg Msen - AV Lycurgus 400m
400m series Mannen
788 Anne van de Wiel Vsen - AV Sprint Meerkamp
Vsen - Meerkamp
789 Myke van de Wiel Vsen - AV Sprint Meerkamp
Vsen - Meerkamp
790 Jurgen Wielart Msen - AV Haarlem 800m
800m_f
800m series Mannen800m finale Mannen
791 Samyre Wieles Vsen - Altis Meerkamp
Vsen - Meerkamp
792 Lucinde Wiersema Vsen - Leiden HSS_f
HSS vrouwen
793 Martin Wijand Msen - AAC Kogelsl_f
Kogelsl Mannen
794 Marijke Wijnmaalen Vsen - Phanos Polshoog
Polshoog Vrouwen
795 Olivier Wijtenburg Msen - Haag 1500m
1500m series Mannen
796 Lysanne Wilkens Vsen - AV Phoenix 1500m
1500m_f
1500m series Vrouwen1500m finale Vrouwen
797 Nadine Willems Vsen - De Liemers 800m
800m series Vrouwen
798 Bart Willemsen Msen - AV34 200m
200m series Mannen
799 Puck Van Wiltenburg Vsen - PAC 400m
400m series Vrouwen
800 Winjaris Windster JJB - AAC HSS_f
HSS Mannen
801 Riq de Wit JJA - Eindhoven 100m
100m_hf
200m_f
200m_hf
100m series Mannen100m halve...le Mannen200m finale Mannen200m halve...le Mannen
802 Fay Witte Vsen - KAV Holland Hoog_f
Hoog Vrouwen
803 Laura De Witte Vsen - AV Trias 400m
400m_f
400m_hf
400m series Vrouwen400m finale Vrouwen400m halve...e Vrouwen
804 Lisanne de Witte Vsen - AV Trias 400m
400m_f
400m_hf
400m series Vrouwen400m finale Vrouwen400m halve...e Vrouwen
805 Vincent Wodtke Msen - Spark 200m
200m series Mannen
806 Kilian Van der Wolf Msen - TRR 1500m
1500m series Mannen
807 Tirza van der Wolf Vsen - SC Reeuwijk 5000m
5000m Vrouwen
809 Loic Wondel Msen - Rotterdam 100m
HSS_f
Ver_f
100m series MannenHSS Mannen
810 Lars Woudenberg Msen - AV34 Meerkamp
Msen - Meerkamp
811 Jurriaan Wouters Msen - HLLS Speer_f
Speer Mannen
812 Marius Wouters Msen - HLLS Hoog_f
Msen - Hoog
813 Tara Yoro Vsen - AV 1923 200m
Ver_f
200m series VrouwenVer Vrouwen
814 Royce Zaadnoordijk Msen - Leiden 400m
400m_f
400m_hf
400m series Mannen400m finale Mannen400m halve...le Mannen
815 Wouter Zandee Msen - Haag 3000m SC
3000m steeple Mannen
816 Bart Van der Zanden Msen - Eindhoven 400mH
400mH series Mannen
817 Daphne van Zandvoort Vsen - DAK 400m
400m series Vrouwen
818 Thomas Zaw Msen - Leiden Discus_f
Discus Mannen
819 Milo Zech...allebroek Msen - Leiden 100m
100m_hf
200m
200m_hf
100m series Mannen100m halve...le Mannen200m series Mannen200m halve...le Mannen
820 Maarten Zeegers Msen - Maastricht 5000m
5000m Mannen
821 Maurits van der Ziel Msen - VAV Polshoog
Polshoog Mannen
822 Janice Zomerman Vsen - Flevo Delta Speer_f
Speer Vrouwen
823 Anke Zonderland Vsen - Groningen 800m
800m_f
800m series Vrouwen800m finale Vrouwen
824 Laura Zwaan Vsen - Phanos 100m
200m
100m series Vrouwen200m series Vrouwen
825 Roos van Zwam Vsen - Ciko `66 400m
400m series Vrouwen
826 Patrick Zweekhorst Msen - Triathlon Discus_f
Kogelsl_f
Discus MannenKogelsl Mannen
827 Dominique Zwiep Msen - Rotterdam 100m_hf
200m
200m_f
200m_hf
100m halve...le Mannen200m series Mannen200m finale Mannen200m halve...le Mannen