Inschrijvingen Junioren C/D Poule 66 Wedstrijd 2 [2015]




Snr Naam Onderdelen Startgroep
1 Marco Baas JJD - HAC `63 - HAC `63 JD 80m
80mH
80 meter - Jongens D80 meter H...Jongens D
2 Sander Baas JJC - HAC `63 - HAC `63 JC Speer
Discus
Kogel
Speerwerpe...Jongens CDiscuswerp...Jongens CKogelstote...Jongens C
3 Frank Bekkering JJC - HAC `63 - HAC `63 JC Speer
Hoog
Ver
Speerwerpe...Jongens CHoogspring...Jongens CVerspringe...Jongens C
4 Maud Blijleven MJD - HAC `63 - HAC `63 MD 60m
1000m
Ver
60 meter - Meisjes D1000 meter...Meisjes DVerspringe...Meisjes D
5 Roosmarijn Drent MJC - HAC `63 - HAC `63 MC Speer
Discus
Kogel
Speerwerpe...Meisjes CDiscuswerp...Meisjes CKogelstote...Meisjes C
6 Maaike Geerling MJC - HAC `63 - HAC `63 MC 80mH
Hoog
80 meter H...Meisjes CHoogspring...Meisjes C
7 Nikita Heuvelman MJC - HAC `63 - HAC `63 MC 1000m
1000 meter...Meisjes C
8 Berber Hofstee MJC - HAC `63 - HAC `63 MC 80mH
Discus
80 meter H...Meisjes CDiscuswerp...Meisjes C
9 Rebekka Jonkman MJC - HAC `63 - HAC `63 MC 80m
80mH
80 meter - Meisjes C80 meter H...Meisjes C
10 Wilbert Knol JJD - HAC `63 - HAC `63 JD 1000m
Kogel
1000 meter...Jongens DKogelstote...Jongens D
11 Iris Mulder MJC - HAC `63 - HAC `63 MC 80m
Hoog
Ver
80 meter - Meisjes CHoogspring...Meisjes CVerspringe...Meisjes C
12 Lars Mulder JJD - HAC `63 - HAC `63 JD Speer
Ver
Speerwerpe...Jongens DVerspringe...Jongens D
13 Robin Prent MJC - HAC `63 - HAC `63 MC 1000m
1000 meter...Meisjes C
14 Annemarijn Reinders MJC - HAC `63 - HAC `63 MC 80m
Ver
80 meter - Meisjes CVerspringe...Meisjes C
15 Britt Roos MJC - HAC `63 - HAC `63 MC 1000m
1000 meter...Meisjes C
16 Sylvan ten Cate JJD - HAC `63 - HAC `63 JD 80m
Discus
Hoog
80 meter - Jongens DDiscuswerp...Jongens DHoogspring...Jongens D
17 Lars Veldman JJD - HAC `63 - HAC `63 JD Hoog
Ver
Hoogspring...Jongens DVerspringe...Jongens D
18 Samantha Vondeling MJD - HAC `63 - HAC `63 MD 60m
Speer
Kogel
60 meter - Meisjes DSpeerwerpe...Meisjes DKogelstote...Meisjes D
19 Anke Binnema MJD - Heerenveen - AV Heerenveen MD 60m
60mH
Hoog
60 meter - Meisjes D60 meter H...Meisjes DHoogspring...Meisjes D
21 Damian de Vries JJD - Heerenveen - AV Heerenveen JD Speer
Discus
Kogel
Speerwerpe...Jongens DDiscuswerp...Jongens DKogelstote...Jongens D
22 Danique Louwsma MJC - Heerenveen - AV Heerenveen MC 80m
1000m
Ver
80 meter - Meisjes C1000 meter...Meisjes CVerspringe...Meisjes C
23 Floor Overdiep MJD - Heerenveen - AV Heerenveen MD Speer
Kogel
Speerwerpe...Meisjes DKogelstote...Meisjes D
25 Ilka Blankenstijn MJC - Heerenveen - AV Heerenveen MC 1000m
Hoog
1000 meter...Meisjes CHoogspring...Meisjes C
26 Jits-Jente Bootsma MJD - Heerenveen - AV Heerenveen MD 60m
Speer
Discus
60 meter - Meisjes DSpeerwerpe...Meisjes DDiscuswerp...Meisjes D
27 Kahlan Veen MJD - Heerenveen - AV Heerenveen MD 1000m
Ver
1000 meter...Meisjes DVerspringe...Meisjes D
28 Lennert Naeff JJD - Heerenveen - AV Heerenveen JD 80m
Discus
Ver
80 meter - Jongens DDiscuswerp...Jongens DVerspringe...Jongens D
29 Marlies Hogeveen MJD - Heerenveen - AV Heerenveen MD 1000m
Ver
1000 meter...Meisjes DVerspringe...Meisjes D
30 Naomi Blom MJD - Heerenveen - AV Heerenveen MD 60m
60mH
60 meter - Meisjes D60 meter H...Meisjes D
31 Nienke van de Bult MJD - Heerenveen - AV Heerenveen MD Discus
Kogel
Discuswerp...Meisjes DKogelstote...Meisjes D
32 Nynke Elgersma MJC - Heerenveen - AV Heerenveen MC Speer
Discus
Kogel
Speerwerpe...Meisjes CDiscuswerp...Meisjes CKogelstote...Meisjes C
33 Renske Zwolle MJC - Heerenveen - AV Heerenveen MC 80mH
Hoog
80 meter H...Meisjes CHoogspring...Meisjes C
34 Rikst Slot MJD - Heerenveen - AV Heerenveen MD 60mH
Hoog
60 meter H...Meisjes DHoogspring...Meisjes D
35 Rodamian Jansen JJD - Heerenveen - AV Heerenveen JD 80m
Hoog
Ver
80 meter - Jongens DHoogspring...Jongens DVerspringe...Jongens D
37 Aleksander...Sarnatsky JJC - Groningen - Groningen ...JC Team 2 Discus
Ver
Discuswerp...Jongens CVerspringe...Jongens C
38 Anton Sarnatsky JJD - Groningen - Groningen ...JD Team 2 Discus
Kogel
Ver
Discuswerp...Jongens DKogelstote...Jongens DVerspringe...Jongens D
39 Aukje Vellinga MJC - Groningen - Groningen ...MC Team 1 Speer
Hoog
Speerwerpe...Meisjes CHoogspring...Meisjes C
40 Amall Benlarbi MJC - Groningen - Groningen ...MC Team 2 Speer
Discus
Speerwerpe...Meisjes CDiscuswerp...Meisjes C
41 Boas Okken JJD - Groningen - Groningen ...JD Team 2 80m
Hoog
80 meter - Jongens DHoogspring...Jongens D
42 Sabien Bootsma MJC - Groningen - Groningen ...MC Team 3 80mH
Hoog
80 meter H...Meisjes CHoogspring...Meisjes C
43 Bouwe van Leeuwen JJC - Groningen - Groningen ...JC Team 1 800m
Speer
800 meter ...Jongens CSpeerwerpe...Jongens C
44 Carlo Sikkens JJC - Groningen - Groningen ...JC Team 1 100m
800m
100 meter ...Jongens C800 meter ...Jongens C
45 Carmen Uildriks MJD - Groningen - Groningen ...MD Team 3 1000m
60mH
Speer
1000 meter...Meisjes D60 meter H...Meisjes DSpeerwerpe...Meisjes D
46 Cas Hemsens JJC - Groningen - Groningen ...JC Team 1 100m
100mH
Ver
100 meter ...Jongens C100 meter ...Jongens CVerspringe...Jongens C
47 Cas Stolze JJC - Groningen - Groningen ...JC Team 2 800m
Speer
Hoog
800 meter ...Jongens CSpeerwerpe...Jongens CHoogspring...Jongens C
48 Danara Dew... Stoppels MJD - Groningen - Groningen ...MD Team 1 Speer
Kogel
Ver
Speerwerpe...Meisjes DKogelstote...Meisjes DVerspringe...Meisjes D
49 Carmen de Vries MJC - Groningen - Groningen ...MC Team 2 80mH
Discus
Kogel
80 meter H...Meisjes CDiscuswerp...Meisjes CKogelstote...Meisjes C
50 Elske Brandsma MJD - Groningen - Groningen ...MD Team 2 60m
Ver
60 meter - Meisjes DVerspringe...Meisjes D
52 Elina Ettes MJC - Groningen - Groningen ...MC Team 3 1000m
80mH
1000 meter...Meisjes C80 meter H...Meisjes C
53 Eva Jordaan MJC - Groningen - Groningen ...MC Team 1 80m
Ver
80 meter - Meisjes CVerspringe...Meisjes C
54 Evelien Kroeze MJD - Groningen - Groningen ...MD Team 2 1000m
Speer
1000 meter...Meisjes DSpeerwerpe...Meisjes D
55 Evelien Kuiper MJC - Groningen - Groningen ...MC Team 1 1000m
1000 meter...Meisjes C
56 Femke Vonck MJD - Groningen - Groningen ...MD Team 3 1000m
Hoog
1000 meter...Meisjes DHoogspring...Meisjes D
57 Finn Beugels JJD - Groningen - Groningen ...JD Team 1 80m
Hoog
80 meter - Jongens DHoogspring...Jongens D
58 Ilse Martens MJD - Groningen - Groningen ...MD Team 3 Discus
Kogel
Discuswerp...Meisjes DKogelstote...Meisjes D
59 Iris Veldt MJC - Groningen - Groningen ...MC Team 1 80m
Discus
80 meter - Meisjes CDiscuswerp...Meisjes C
60 Isa Vochteloo MJC - Groningen - Groningen ...MC Team 1 80m
80mH
Ver
80 meter - Meisjes C80 meter H...Meisjes CVerspringe...Meisjes C
61 Isabeau Leegwater MJD - Groningen - Groningen ...MD Team 1 1000m
60mH
1000 meter...Meisjes D60 meter H...Meisjes D
62 Jasper Kolnaar JJC - Groningen - Groningen ...JC Team 1 100mH
Hoog
Ver
100 meter ...Jongens CHoogspring...Jongens CVerspringe...Jongens C
63 Jelle Biemans JJD - Groningen - Groningen ...JD Team 2 Speer
Kogel
Speerwerpe...Jongens DKogelstote...Jongens D
64 Jesse de Baat JJC - Groningen - Groningen ...JC Team 2 100m
100mH
100 meter ...Jongens C100 meter ...Jongens C
66 Jo-Anne Bosk MJD - Groningen - Groningen ...MD Team 1 60mH
Discus
60 meter H...Meisjes DDiscuswerp...Meisjes D
68 Joost van der Linden JJD - Groningen - Groningen ...JD Team 1 80mH
Hoog
80 meter H...Jongens DHoogspring...Jongens D
69 Jorinde van Klinken MJC - Groningen - Groningen ...MC Team 1 80mH
Discus
Kogel
80 meter H...Meisjes CDiscuswerp...Meisjes CKogelstote...Meisjes C
70 Jorrit Stada JJD - Groningen - Groningen ...JD Team 2 80mH
Speer
80 meter H...Jongens DSpeerwerpe...Jongens D
71 Josefien Harmsen MJD - Groningen - Groningen ...MD Team 2 Hoog
Hoogspring...Meisjes D
72 Joyce Huizinga MJD - Groningen - Groningen ...MD Team 3 60m
Ver
60 meter - Meisjes DVerspringe...Meisjes D
73 Jur Beugels JJC - Groningen - Groningen ...JC Team 2 800m
100mH
Ver
800 meter ...Jongens C100 meter ...Jongens CVerspringe...Jongens C
74 Xanne Klaassens MJC - Groningen - Groningen ...MC Team 2 80m
Speer
80 meter - Meisjes CSpeerwerpe...Meisjes C
75 Koen van der Meij JJC - Groningen - Groningen ...JC Team 1 Speer
Kogel
Speerwerpe...Jongens CKogelstote...Jongens C
76 Tirza Kouwenhoven MJC - Groningen - Groningen ...MC Team 3 80m
Speer
80 meter - Meisjes CSpeerwerpe...Meisjes C
77 Manon Kroeze MJC - Groningen - Groningen ...MC Team 2 80m
Kogel
80 meter - Meisjes CKogelstote...Meisjes C
78 Lianne Huisjes MJD - Groningen - Groningen ...MD Team 1 60m
Kogel
60 meter - Meisjes DKogelstote...Meisjes D
79 Lisa Kamps MJD - Groningen - Groningen ...MD Team 3 60m
60mH
60 meter - Meisjes D60 meter H...Meisjes D
80 Lodewijk Faaij JJC - Groningen - Groningen ...JC Team 1 Discus
Kogel
Discuswerp...Jongens CKogelstote...Jongens C
81 Lotte Toxopeus MJD - Groningen - Groningen ...MD Team 2 60mH
Hoog
60 meter H...Meisjes DHoogspring...Meisjes D
82 Marjolein Kuiper MJC - Groningen - Groningen ...MC Team 1 1000m
Kogel
1000 meter...Meisjes CKogelstote...Meisjes C
83 Mart Nomden JJD - Groningen - Groningen ...JD Team 1 80m
80mH
Ver
80 meter - Jongens D80 meter H...Jongens DVerspringe...Jongens D
84 Miran Kosheen JJD - Groningen - Groningen ...JD Team 2 80m
1000m
Ver
80 meter - Jongens D1000 meter...Jongens DVerspringe...Jongens D
85 Niek Slijper JJD - Groningen - Groningen ...JD Team 1 1000m
Kogel
1000 meter...Jongens DKogelstote...Jongens D
86 Maureen Ploeg MJC - Groningen - Groningen ...MC Team 3 1000m
80mH
Hoog
1000 meter...Meisjes C80 meter H...Meisjes CHoogspring...Meisjes C
87 Robin van Wijk JJD - Groningen - Groningen ...JD Team 1 1000m
Speer
1000 meter...Jongens DSpeerwerpe...Jongens D
88 Rosa Elsafi MJD - Groningen - Groningen ...MD Team 1 60m
Hoog
Ver
60 meter - Meisjes DHoogspring...Meisjes DVerspringe...Meisjes D
89 Salim Elsafi JJC - Groningen - Groningen ...JC Team 2 100m
Kogel
100 meter ...Jongens CKogelstote...Jongens C
90 Sara-Mina Saberi MJD - Groningen - Groningen ...MD Team 1 60m
1000m
60 meter - Meisjes D1000 meter...Meisjes D
91 Selma Spikman MJD - Groningen - Groningen ...MD Team 2 1000m
Speer
Kogel
1000 meter...Meisjes DSpeerwerpe...Meisjes DKogelstote...Meisjes D
92 Inge Siebring MJC - Groningen - Groningen ...MC Team 3 1000m
Discus
Ver
1000 meter...Meisjes CDiscuswerp...Meisjes CVerspringe...Meisjes C
93 Sietse Kolnaar JJD - Groningen - Groningen ...JD Team 2 80mH
Hoog
80 meter H...Jongens DHoogspring...Jongens D
94 Sofie Dokter MJD - Groningen - Groningen ...MD Team 1 1000m
60mH
Hoog
1000 meter...Meisjes D60 meter H...Meisjes DHoogspring...Meisjes D
95 Fanny Spikman MJC - Groningen - Groningen ...MC Team 2 1000m
Hoog
1000 meter...Meisjes CHoogspring...Meisjes C
96 Sterre Offerein MJD - Groningen - Groningen ...MD Team 2 60m
60mH
Discus
60 meter - Meisjes D60 meter H...Meisjes DDiscuswerp...Meisjes D
97 Eva Stienstra MJC - Groningen - Groningen ...MC Team 2 80m
Ver
80 meter - Meisjes CVerspringe...Meisjes C
98 Stijn van Dam JJD - Groningen - Groningen ...JD Team 2 1000m
80mH
1000 meter...Jongens D80 meter H...Jongens D
99 Suzanne Libbers MJC - Groningen - Groningen ...MC Team 1 1000m
1000 meter...Meisjes C
100 Thijs Krul JJD - Groningen - Groningen ...JD Team 1 80m
1000m
Speer
80 meter - Jongens D1000 meter...Jongens DSpeerwerpe...Jongens D
103 Tim Jongstra JJD - Groningen - Groningen ...JD Team 1 Discus
Kogel
Ver
Discuswerp...Jongens DKogelstote...Jongens DVerspringe...Jongens D
104 Marit van der Schaaf MJC - Groningen - Groningen ...MC Team 2 1000m
80mH
Hoog
1000 meter...Meisjes C80 meter H...Meisjes CHoogspring...Meisjes C
105 Meike van Noortwijk MJC - Groningen - Groningen ...MC Team 3 80m
Kogel
80 meter - Meisjes CKogelstote...Meisjes C
108 Vera Derksema MJC - Groningen - Groningen ...MC Team 1 80mH
Speer
Hoog
80 meter H...Meisjes CSpeerwerpe...Meisjes CHoogspring...Meisjes C
109 Willem Blom JJC - Groningen - Groningen ...JC Team 2 Speer
Discus
Speerwerpe...Jongens CDiscuswerp...Jongens C
110 Wout Kasemir JJD - Groningen - Groningen ...JD Team 2 80m
1000m
Discus
80 meter - Jongens D1000 meter...Jongens DDiscuswerp...Jongens D
111 Anna-Bo van der Wal MJD - AV Impala - AV Impala MD Speer
Discus
Kogel
Speerwerpe...Meisjes DDiscuswerp...Meisjes DKogelstote...Meisjes D
112 Arnold Hiemstra JJC - AV Impala - AV Impala JC Hoog
Hoogspring...Jongens C
113 Bjorn Rinsma JJD - AV Impala - AV Impala JD 80m
Ver
80 meter - Jongens DVerspringe...Jongens D
114 Christie van Dijk MJC - AV Impala - AV Impala MC 1000m
Ver
1000 meter...Meisjes CVerspringe...Meisjes C
115 Eline de Wilde MJC - AV Impala - AV Impala MC Speer
Hoog
Speerwerpe...Meisjes CHoogspring...Meisjes C
116 Ellis de Wit MJC - AV Impala - AV Impala MC Discus
Kogel
Discuswerp...Meisjes CKogelstote...Meisjes C
117 Emma van Wieren MJD - AV Impala - AV Impala MD 1000m
Hoog
1000 meter...Meisjes DHoogspring...Meisjes D
118 Esmèe Groen MJC - AV Impala - AV Impala MC 80mH
80 meter H...Meisjes C
119 Esther van der Pol MJC - AV Impala - AV Impala MC 80m
Ver
80 meter - Meisjes CVerspringe...Meisjes C
120 Fiona de Vries MJD - AV Impala - AV Impala MD 60mH
Hoog
Ver
60 meter H...Meisjes DHoogspring...Meisjes DVerspringe...Meisjes D
121 Florian va...er Dussen JJD - AV Impala - AV Impala JD 1000m
1000 meter...Jongens D
123 Gevara Hoever JJC - AV Impala - AV Impala JC 100m
100 meter ...Jongens C
124 Gijs van der Wijk JJC - AV Impala - AV Impala JC Speer
Ver
Speerwerpe...Jongens CVerspringe...Jongens C
125 Harm Jan Kootstra JJD - AV Impala - AV Impala JD 1000m
1000 meter...Jongens D
126 Hester Vlasblom MJD - AV Impala - AV Impala MD Discus
Kogel
Discuswerp...Meisjes DKogelstote...Meisjes D
127 Hilbert Koppenol JJC - AV Impala - AV Impala JC 800m
100mH
800 meter ...Jongens C100 meter ...Jongens C
128 Ids Bosveld JJD - AV Impala - AV Impala JD Kogel
Kogelstote...Jongens D
129 Jarin van der Kooi JJC - AV Impala - AV Impala JC Discus
Kogel
Ver
Discuswerp...Jongens CKogelstote...Jongens CVerspringe...Jongens C
130 Jelmer Kooistra JJC - AV Impala - AV Impala JC 800m
800 meter ...Jongens C
131 Jesse de Vries JJC - AV Impala - AV Impala JC Kogel
Kogelstote...Jongens C
132 Johan Polet JJC - AV Impala - AV Impala JC 100m
100 meter ...Jongens C
133 Jos Jongsma JJD - AV Impala - AV Impala JD 80mH
Discus
80 meter H...Jongens DDiscuswerp...Jongens D
135 Jurjen Dekker JJC - AV Impala - AV Impala JC Speer
Speerwerpe...Jongens C
136 Lex Spoelstra JJC - AV Impala - AV Impala JC Hoog
Hoogspring...Jongens C
137 Lisanne van der Veen MJD - AV Impala - AV Impala MD 60m
1000m
Speer
60 meter - Meisjes D1000 meter...Meisjes DSpeerwerpe...Meisjes D
138 Lisanne van Dijk MJC - AV Impala - AV Impala MC 80m
1000m
80mH
80 meter - Meisjes C1000 meter...Meisjes C80 meter H...Meisjes C
139 Mark Flokstra JJC - AV Impala - AV Impala JC 100mH
100 meter ...Jongens C
140 Mark Terpstra JJD - AV Impala - AV Impala JD Hoog
Hoogspring...Jongens D
141 Matthijs Bouma JJC - AV Impala - AV Impala JC 100m
100 meter ...Jongens C
142 Mette van Werven MJD - AV Impala - AV Impala MD 1000m
60mH
1000 meter...Meisjes D60 meter H...Meisjes D
143 Ramon de Jong JJD - AV Impala - AV Impala JD 80m
Speer
Hoog
80 meter - Jongens DSpeerwerpe...Jongens DHoogspring...Jongens D
144 Rixt van der Heide MJC - AV Impala - AV Impala MC Hoog
Hoogspring...Meisjes C
145 Rozemarijn Dekker MJC - AV Impala - AV Impala MC 80m
80mH
Speer
80 meter - Meisjes C80 meter H...Meisjes CSpeerwerpe...Meisjes C
146 Ruben Talstra JJC - AV Impala - AV Impala JC 800m
800 meter ...Jongens C
147 Rutger Hoekstra JJD - AV Impala - AV Impala JD 80m
80mH
Discus
80 meter - Jongens D80 meter H...Jongens DDiscuswerp...Jongens D
148 Tanisha Brigitha MJD - AV Impala - AV Impala MD 60m
Ver
60 meter - Meisjes DVerspringe...Meisjes D
149 Tessa Smeman MJC - AV Impala - AV Impala MC Discus
Kogel
Discuswerp...Meisjes CKogelstote...Meisjes C
150 Tobias Bouma JJD - AV Impala - AV Impala JD Speer
Speerwerpe...Jongens D
151 Willem Jongsma JJD - AV Impala - AV Impala JD 80mH
80 meter H...Jongens D
152 Yassine Bulthuis MJD - AV Impala - AV Impala MD 60m
60mH
60 meter - Meisjes D60 meter H...Meisjes D
153 Yme Elzinga JJC - AV Impala - AV Impala JC 100mH
Discus
100 meter ...Jongens CDiscuswerp...Jongens C
154 Klaas Bootsma JJD - HRRR - AV Horror Sneek JD 80m
Kogel
80 meter - Jongens DKogelstote...Jongens D
155 Fimme Busman JJD - HRRR - AV Horror Sneek JD 1000m
80mH
1000 meter...Jongens D80 meter H...Jongens D
156 Jenda de Boer MJC - HRRR - AV Horror Sneek MC 1000m
1000 meter...Meisjes C
158 Vera de Vries MJD - HRRR - AV Horror ...MD Team 2 1000m
1000 meter...Meisjes D
159 Carmen de Wolff MJD - HRRR - AV Horror ...MD Team 1 Speer
Discus
Speerwerpe...Meisjes DDiscuswerp...Meisjes D
160 Sanne Haagsma MJC - HRRR - AV Horror Sneek MC 80mH
Hoog
80 meter H...Meisjes CHoogspring...Meisjes C
161 Silke Hoekstra MJC - HRRR - AV Horror Sneek MC Speer
Discus
Speerwerpe...Meisjes CDiscuswerp...Meisjes C
162 Shannon Huitema MJD - HRRR - AV Horror ...MD Team 1 1000m
1000 meter...Meisjes D
163 Elyne-Laura Kingma MJC - HRRR - AV Horror Sneek MC 80mH
Kogel
Hoog
80 meter H...Meisjes CKogelstote...Meisjes CHoogspring...Meisjes C
164 Leandra Kingma MJD - HRRR - AV Horror ...MD Team 1 60m
Kogel
60 meter - Meisjes DKogelstote...Meisjes D
166 Ilse Meerding MJD - HRRR - AV Horror ...MD Team 1 1000m
Hoog
1000 meter...Meisjes DHoogspring...Meisjes D
167 Moniek Okkema MJD - HRRR - AV Horror ...MD Team 2 Speer
Ver
Speerwerpe...Meisjes DVerspringe...Meisjes D
168 Marrit Oosterbaan MJD - HRRR - AV Horror ...MD Team 2 60mH
Ver
60 meter H...Meisjes DVerspringe...Meisjes D
169 Jeltje Sikma MJD - HRRR - AV Horror ...MD Team 1 60mH
Hoog
60 meter H...Meisjes DHoogspring...Meisjes D
171 Ilse Steigenga MJD - HRRR - AV Horror ...MD Team 1 60m
60mH
Ver
60 meter - Meisjes D60 meter H...Meisjes DVerspringe...Meisjes D
172 Stef van den Berg JJD - HRRR - AV Horror Sneek JD 80m
Ver
80 meter - Jongens DVerspringe...Jongens D
173 Karlijn va...er Meeren MJD - HRRR - AV Horror ...MD Team 2 60m
Speer
60 meter - Meisjes DSpeerwerpe...Meisjes D
174 Silke van der Zwaag MJD - HRRR - AV Horror ...MD Team 2 Discus
Kogel
Discuswerp...Meisjes DKogelstote...Meisjes D
175 Floor van Diepen MJD - HRRR - AV Horror ...MD Team 2 60mH
Kogel
Hoog
60 meter H...Meisjes DKogelstote...Meisjes DHoogspring...Meisjes D
176 Melina Wapstra MJC - HRRR - AV Horror Sneek MC 80m
Ver
80 meter - Meisjes CVerspringe...Meisjes C
177 Frederiek Wolbers MJD - HRRR - AV Horror ...MD Team 2 60m
Hoog
60 meter - Meisjes DHoogspring...Meisjes D
178 Larissa Wubbolts MJD - HRRR - AV Horror ...MD Team 2 60m
1000m
60mH
60 meter - Meisjes D1000 meter...Meisjes D60 meter H...Meisjes D
179 Roeline Yska MJC - HRRR - AV Horror Sneek MC 1000m
1000 meter...Meisjes C
180 Mandy Zijlstra MJC - HRRR - AV Horror Sneek MC 80m
Ver
80 meter - Meisjes CVerspringe...Meisjes C
181 Teade Zijlstra JJD - HRRR - AV Horror Sneek JD Discus
Kogel
Hoog
Discuswerp...Jongens DKogelstote...Jongens DHoogspring...Jongens D
182 Kars Zuurbier JJD - HRRR - AV Horror Sneek JD 80m
1000m
80 meter - Jongens D1000 meter...Jongens D
183 Jarno Zwart JJD - HRRR - AV Horror Sneek JD 80mH
Speer
Hoog
80 meter H...Jongens DSpeerwerpe...Jongens DHoogspring...Jongens D
184 Fabienne Drenth MJD - AV Jahn II - AV Jahn II MD 60m
Speer
Kogel
60 meter - Meisjes DSpeerwerpe...Meisjes DKogelstote...Meisjes D
185 Gerben Heis JJC - AV Jahn II - AV Jahn II JC 800m
Ver
800 meter ...Jongens CVerspringe...Jongens C
186 Sven Hoving JJC - AV Jahn II - AV Jahn II JC Speer
Hoog
Speerwerpe...Jongens CHoogspring...Jongens C
187 Freek Moll JJC - AV Jahn II - AV Jahn II JC 100m
Kogel
100 meter ...Jongens CKogelstote...Jongens C
188 Jord Poelman JJC - AV Jahn II - AV Jahn II JC Speer
Ver
Speerwerpe...Jongens CVerspringe...Jongens C
189 Marle Poelman MJD - AV Jahn II - AV Jahn II MD 60mH
Hoog
Ver
60 meter H...Meisjes DHoogspring...Meisjes DVerspringe...Meisjes D
190 Sibbe Bakker JJC - AAC `61 - AAC `61 JC 100m
800m
Speer
100 meter ...Jongens C800 meter ...Jongens CSpeerwerpe...Jongens C
191 Marloes Benedictus MJD - AAC `61 - AAC `61 MD Team 1 1000m
Ver
1000 meter...Meisjes DVerspringe...Meisjes D
192 Marith Bergkamp MJC - AAC `61 - AAC `61 MC Discus
Ver
Discuswerp...Meisjes CVerspringe...Meisjes C
193 Kes Brinkman MJC - AAC `61 - AAC `61 MC 80m
Speer
80 meter - Meisjes CSpeerwerpe...Meisjes C
194 Wouter de Does JJC - AAC `61 - AAC `61 JC 100mH
Hoog
100 meter ...Jongens CHoogspring...Jongens C
195 Frances de Heer MJC - AAC `61 - AAC `61 MC 1000m
80mH
1000 meter...Meisjes C80 meter H...Meisjes C
197 Jennifer de Keijzer MJD - AAC `61 - AAC `61 MD Team 1 60m
1000m
60 meter - Meisjes D1000 meter...Meisjes D
198 Floor Dijkstra MJD - AAC `61 - AAC `61 MD Team 2 60m
Hoog
Ver
60 meter - Meisjes DHoogspring...Meisjes DVerspringe...Meisjes D
200 Xander Feijen JJD - AAC `61 - AAC `61 JD 80m
Ver
80 meter - Jongens DVerspringe...Jongens D
201 Rozemarie Fokkema MJD - AAC `61 - AAC `61 MD Team 1 60m
1000m
Discus
60 meter - Meisjes D1000 meter...Meisjes DDiscuswerp...Meisjes D
202 Jip Geurst MJD - AAC `61 - AAC `61 MD Team 2 Speer
Kogel
Speerwerpe...Meisjes DKogelstote...Meisjes D
203 Nina Hof MJC - AAC `61 - AAC `61 MC 80m
1000m
Kogel
80 meter - Meisjes C1000 meter...Meisjes CKogelstote...Meisjes C
204 Liam Inwards JJD - AAC `61 - AAC `61 JD 80mH
Hoog
80 meter H...Jongens DHoogspring...Jongens D
205 Danielle Kassies MJD - AAC `61 - AAC `61 MD Team 2 1000m
Discus
1000 meter...Meisjes DDiscuswerp...Meisjes D
206 Wies Kesting MJC - AAC `61 - AAC `61 MC 80m
Ver
80 meter - Meisjes CVerspringe...Meisjes C
207 Sanne Niestijl MJD - AAC `61 - AAC `61 MD Team 2 1000m
Speer
1000 meter...Meisjes DSpeerwerpe...Meisjes D
208 Julie Nieuwenhuizen MJD - AAC `61 - AAC `61 MD Team 1 60mH
Hoog
60 meter H...Meisjes DHoogspring...Meisjes D
209 Patrick Philips JJC - AAC `61 - AAC `61 JC 800m
Discus
800 meter ...Jongens CDiscuswerp...Jongens C
210 Maud Seinen MJC - AAC `61 - AAC `61 MC 80mH
Hoog
80 meter H...Meisjes CHoogspring...Meisjes C
211 Amber Slomp MJD - AAC `61 - AAC `61 MD Team 1 60mH
Hoog
60 meter H...Meisjes DHoogspring...Meisjes D
212 Owen Smidt JJC - AAC `61 - AAC `61 JC 100mH
Discus
100 meter ...Jongens CDiscuswerp...Jongens C
213 Guus Stuiver JJC - AAC `61 - AAC `61 JC 100m
Kogel
Ver
100 meter ...Jongens CKogelstote...Jongens CVerspringe...Jongens C
214 Gijs van de Beek JJD - AAC `61 - AAC `61 JD Speer
Discus
Speerwerpe...Jongens DDiscuswerp...Jongens D
215 Bart van der Heijden JJC - AAC `61 - AAC `61 JC Speer
Hoog
Speerwerpe...Jongens CHoogspring...Jongens C
216 Lars van der Heijden JJD - AAC `61 - AAC `61 JD Speer
Discus
Kogel
Speerwerpe...Jongens DDiscuswerp...Jongens DKogelstote...Jongens D
217 Lilian van Klinken MJD - AAC `61 - AAC `61 MD Team 1 Speer
Discus
Kogel
Speerwerpe...Meisjes DDiscuswerp...Meisjes DKogelstote...Meisjes D
218 Frank van Strien JJD - AAC `61 - AAC `61 JD 80mH
Ver
80 meter H...Jongens DVerspringe...Jongens D
219 Rosalie Warringa MJD - AAC `61 - AAC `61 MD Team 2 60m
Hoog
Ver
60 meter - Meisjes DHoogspring...Meisjes DVerspringe...Meisjes D
220 Marre Westerbeek MJD - AAC `61 - AAC `61 MD Team 2 60m
60mH
60 meter - Meisjes D60 meter H...Meisjes D
221 Denise Zanferrari MJD - AAC `61 - AAC `61 MD Team 1 60mH
Ver
60 meter H...Meisjes DVerspringe...Meisjes D
222 Colin Zwiers JJC - AAC `61 - AAC `61 JC 100m
Ver
100 meter ...Jongens CVerspringe...Jongens C
223 Ella Albers MJC - SPWS - EAC De Sperwers MC 1000m
80mH
1000 meter...Meisjes C80 meter H...Meisjes C
224 Pernille ...lsenbroek MJC - SPWS - EAC De Sperwers MC Speer
Kogel
Speerwerpe...Meisjes CKogelstote...Meisjes C
225 Isa Boonstra MJC - SPWS - EAC De Sperwers MC 80m
Kogel
80 meter - Meisjes CKogelstote...Meisjes C
226 Bjorn de Vries JJC - SPWS - EAC De Sperwers JC 100m
Speer
Hoog
100 meter ...Jongens CSpeerwerpe...Jongens CHoogspring...Jongens C
227 Bo de Vries MJD - SPWS - EAC De Sperwers MD 60m
Ver
60 meter - Meisjes DVerspringe...Meisjes D
228 Jasper de Vries JJC - SPWS - EAC De Sperwers JC 100m
Hoog
100 meter ...Jongens CHoogspring...Jongens C
229 Stijn Dijkman JJD - SPWS - EAC De Sperwers JD 80mH
Ver
80 meter H...Jongens DVerspringe...Jongens D
231 Annet Fledderus MJC - SPWS - EAC De Sperwers MC 1000m
1000 meter...Meisjes C
232 Tom Garming JJC - SPWS - EAC De Sperwers JC Speer
Kogel
Speerwerpe...Jongens CKogelstote...Jongens C
233 Samuel Goet JJC - SPWS - EAC De Sperwers JC Ver
Verspringe...Jongens C
234 Bas Hemme JJC - SPWS - EAC De Sperwers JC Discus
Kogel
Discuswerp...Jongens CKogelstote...Jongens C
235 Sara Hendriks MJD - SPWS - EAC De Sperwers MD 60mH
Hoog
60 meter H...Meisjes DHoogspring...Meisjes D
236 D'Sean Holaman JJD - SPWS - EAC De Sperwers JD 1000m
80mH
1000 meter...Jongens D80 meter H...Jongens D
237 Dagmar Hospes MJD - SPWS - EAC De Sperwers MD Speer
Discus
Speerwerpe...Meisjes DDiscuswerp...Meisjes D
238 Meike Kapelle MJC - SPWS - EAC De Sperwers MC 80m
80mH
80 meter - Meisjes C80 meter H...Meisjes C
239 Sanne Kapelle MJC - SPWS - EAC De Sperwers MC Discus
Ver
Discuswerp...Meisjes CVerspringe...Meisjes C
240 Wout Koop...an t Jagt JJC - SPWS - EAC De Sperwers JC 100m
100 meter ...Jongens C
241 Mariëlle Lek MJC - SPWS - EAC De Sperwers MC Speer
Discus
Speerwerpe...Meisjes CDiscuswerp...Meisjes C
242 Olaf Okken JJD - SPWS - EAC De Sperwers JD 1000m
Hoog
1000 meter...Jongens DHoogspring...Jongens D
244 Berenice Stuart MJC - SPWS - EAC De Sperwers MC 1000m
Ver
1000 meter...Meisjes CVerspringe...Meisjes C
245 Kateleijne Stuart MJC - SPWS - EAC De Sperwers MC 80mH
Hoog
80 meter H...Meisjes CHoogspring...Meisjes C
246 Joe Tielen JJC - SPWS - EAC De Sperwers JC 800m
100mH
Ver
800 meter ...Jongens C100 meter ...Jongens CVerspringe...Jongens C
247 Melissa U...jk Winkel MJD - SPWS - EAC De Sperwers MD 1000m
Ver
1000 meter...Meisjes DVerspringe...Meisjes D
248 Sarah van Beilen MJD - SPWS - EAC De Sperwers MD 60mH
Speer
Hoog
60 meter H...Meisjes DSpeerwerpe...Meisjes DHoogspring...Meisjes D
249 Daan van den Berg JJD - SPWS - EAC De Sperwers JD 80m
Speer
80 meter - Jongens DSpeerwerpe...Jongens D
250 Niels Wijngaard JJD - SPWS - EAC De Sperwers JD Speer
Discus
Speerwerpe...Jongens DDiscuswerp...Jongens D
251 Tom Zijtveld JJD - SPWS - EAC De Sperwers JD 80m
Kogel
80 meter - Jongens DKogelstote...Jongens D
252 Annika Huizing MJC - AV Lionitas - AV Lionitas MC 1000m
Discus
1000 meter...Meisjes CDiscuswerp...Meisjes C
253 Cicely Sille MJC - AV Lionitas - AV Lionitas MC 80m
Hoog
80 meter - Meisjes CHoogspring...Meisjes C
254 Einar Kuiper JJD - AV Lionitas - AV Lionitas JD 1000m
1000 meter...Jongens D
255 Harmen-Tje...d Meijer JJC - AV Lionitas - AV Lionitas JC 100mH
Hoog
100 meter ...Jongens CHoogspring...Jongens C
257 Hidde van der Weg JJC - AV Lionitas - AV Lionitas JC Discus
Kogel
Hoog
Discuswerp...Jongens CKogelstote...Jongens CHoogspring...Jongens C
258 Hidde van Gelder JJD - AV Lionitas - AV Lionitas JD 80mH
Hoog
80 meter H...Jongens DHoogspring...Jongens D
260 Joris Agtereek JJC - AV Lionitas - AV Lionitas JC Discus
Kogel
Ver
Discuswerp...Jongens CKogelstote...Jongens CVerspringe...Jongens C
262 Lars van der Meulen JJD - AV Lionitas - AV Lionitas JD Discus
Kogel
Hoog
Discuswerp...Jongens DKogelstote...Jongens DHoogspring...Jongens D
263 Lisanne Haasdijk MJC - AV Lionitas - AV Lionitas MC 80m
80mH
Speer
80 meter - Meisjes C80 meter H...Meisjes CSpeerwerpe...Meisjes C
265 Mare te Biesebeek MJC - AV Lionitas - AV Lionitas MC 1000m
1000 meter...Meisjes C
266 Marene Scholtens MJC - AV Lionitas - AV Lionitas MC 1000m
1000 meter...Meisjes C
267 Melle Wigman JJD - AV Lionitas - AV Lionitas JD 80m
Kogel
80 meter - Jongens DKogelstote...Jongens D
268 Mohamed Drallo JJC - AV Lionitas - AV Lionitas JC 100m
800m
100 meter ...Jongens C800 meter ...Jongens C
269 Noa Faber MJC - AV Lionitas - AV Lionitas MC Discus
Kogel
Ver
Discuswerp...Meisjes CKogelstote...Meisjes CVerspringe...Meisjes C
270 Remy Borawitz JJC - AV Lionitas - AV Lionitas JC 100m
800m
Speer
100 meter ...Jongens C800 meter ...Jongens CSpeerwerpe...Jongens C
271 Rosa Los MJC - AV Lionitas - AV Lionitas MC Hoog
Ver
Hoogspring...Meisjes CVerspringe...Meisjes C
272 Shanice Wortel MJC - AV Lionitas - AV Lionitas MC 80mH
Kogel
80 meter H...Meisjes CKogelstote...Meisjes C
273 Stefan van Lunzen JJD - AV Lionitas - AV Lionitas JD 1000m
1000 meter...Jongens D
274 Stefan Volbeda JJC - AV Lionitas - AV Lionitas JC 100mH
Ver
100 meter ...Jongens CVerspringe...Jongens C
275 Sten van den Berg JJD - AV Lionitas - AV Lionitas JD Speer
Ver
Speerwerpe...Jongens DVerspringe...Jongens D
276 Sytske Gerritsma MJC - AV Lionitas - AV Lionitas MC 80m
Speer
80 meter - Meisjes CSpeerwerpe...Meisjes C
277 Thijs Morssink JJD - AV Lionitas - AV Lionitas JD 80m
Ver
80 meter - Jongens DVerspringe...Jongens D
279 Justin Qiu JJC - AV Lionitas - AV Lionitas JC 800m
Speer
800 meter ...Jongens CSpeerwerpe...Jongens C
280 Amber Bekius MJC - Start `78 - AV Start `78 MC 80m
Speer
80 meter - Meisjes CSpeerwerpe...Meisjes C
281 Demi Berger MJC - Start `78 - AV Start `78 MC Hoog
Hoogspring...Meisjes C
282 Kim Brandsma MJC - Start `78 - AV Start `78 MC 80mH
Hoog
80 meter H...Meisjes CHoogspring...Meisjes C
283 Mileen Bruinewoud MJD - Start `78 - AV Start `78 MD 1000m
Discus
Ver
1000 meter...Meisjes DDiscuswerp...Meisjes DVerspringe...Meisjes D
284 Lara Evers MJC - Start `78 - AV Start `78 MC 1000m
Ver
1000 meter...Meisjes CVerspringe...Meisjes C
285 Chanel Opstal MJD - Start `78 - AV Start `78 MD 60mH
Speer
60 meter H...Meisjes DSpeerwerpe...Meisjes D
287 Romée Pluim MJC - Start `78 - AV Start `78 MC 80m
80mH
80 meter - Meisjes C80 meter H...Meisjes C
288 Meike Sturre MJD - Start `78 - AV Start `78 MD 60m
Kogel
60 meter - Meisjes DKogelstote...Meisjes D
289 Eke Tibben MJD - Start `78 - AV Start `78 MD 1000m
60mH
1000 meter...Meisjes D60 meter H...Meisjes D
290 Rosalie Tissingh MJC - Start `78 - AV Start `78 MC Kogel
Kogelstote...Meisjes C
291 Mila Vaessen MJD - Start `78 - AV Start `78 MD 60m
Hoog
60 meter - Meisjes DHoogspring...Meisjes D
292 Lisanne va...er Meulen MJC - Start `78 - AV Start `78 MC 1000m
80mH
Ver
1000 meter...Meisjes C80 meter H...Meisjes CVerspringe...Meisjes C
293 Joline Visser MJC - Start `78 - AV Start `78 MC 80m
Discus
80 meter - Meisjes CDiscuswerp...Meisjes C
294 Alyssa de Boer MJC - de Sprinter - AV de Sprinter MC 80m
Kogel
80 meter - Meisjes CKogelstote...Meisjes C
295 Sjoerd Ho...tmanshoff JJC - de Sprinter - AV de Sprinter JC 100mH
Speer
100 meter ...Jongens CSpeerwerpe...Jongens C
297 Bente Meijer MJC - de Sprinter - AV de Sprinter MC 80m
Ver
80 meter - Meisjes CVerspringe...Meisjes C
298 Joost Orsel JJC - de Sprinter - AV de Sprinter JC 800m
Discus
800 meter ...Jongens CDiscuswerp...Jongens C
299 Issey Tjon MJC - de Sprinter - AV de Sprinter MC 80mH
Speer
80 meter H...Meisjes CSpeerwerpe...Meisjes C
300 Anemone van den Berg MJC - de Sprinter - AV de Sprinter MC 1000m
1000 meter...Meisjes C
302 Mees Veldboom JJC - de Sprinter - AV de Sprinter JC 100m
Ver
100 meter ...Jongens CVerspringe...Jongens C
303 Joyce Petter MJC - Start `78 - AV Start `78 MC 1000m
Discus
1000 meter...Meisjes CDiscuswerp...Meisjes C
304 Anne-Karijn Mos MJC - Heerenveen - AV Heerenveen MC 80m
Ver
80 meter - Meisjes CVerspringe...Meisjes C
305 Terri Talan MJC - Heerenveen - AV Heerenveen MC Speer
Kogel
Speerwerpe...Meisjes CKogelstote...Meisjes C
306 Jogchum va...er Meulen JJC - Groningen - Groningen ...JC Team 1 100m
Discus
100 meter ...Jongens CDiscuswerp...Jongens C
307 Gerbrand Bontekoe JJD - AV Impala - AV Impala JD 1000m
Kogel
Ver
1000 meter...Jongens DKogelstote...Jongens DVerspringe...Jongens D