Inschrijvingen Clubwedstrijd Pupillen




Snr Naam Startgroep Status
289 Meike Adriaanse MPA2 - Groningen A1 pupillen groep 1 Toegelaten
296 Femke Bakker MPA1 - Groningen A1 pupillen groep 1 Toegelaten
317 Noor Heeringa MPA2 - Groningen A1 pupillen groep 1 Toegelaten
325 Anouk Huisman MPA1 - Groningen A1 pupillen groep 1 Toegelaten
337 Kirsten Huizenga MPA2 - Groningen A1 pupillen groep 1 Toegelaten
340 Anne Sophie Kamps MPA1 - Groningen A1 pupillen groep 1 Toegelaten
349 Mirthe Kiewiet MPA1 - Groningen A1 pupillen groep 1 Toegelaten
356 Jasmijn Kraima MPA1 - Groningen A1 pupillen groep 1 Toegelaten
357 Noëlle Lensen MPA2 - Groningen A1 pupillen groep 1 Toegelaten
358 Nica Lips MPA1 - Groningen A1 pupillen groep 1 Toegelaten
359 Zoë Luurtsema MPA2 - Groningen A1 pupillen groep 1 Toegelaten
360 Lente Rep MPA2 - Groningen A1 pupillen groep 1 Toegelaten
361 Cynthia Urban MPA1 - Groningen A1 pupillen groep 1 Toegelaten
362 Jitske Visser MPA1 - Groningen A1 pupillen groep 1 Toegelaten
363 Roos Wekema MPA2 - Groningen A1 pupillen groep 1 Toegelaten
364 Dana Woudstra MPA1 - Groningen A1 pupillen groep 1 Toegelaten
365 Luka Bellinga JPA1 - Groningen A1 pupillen groep 2 Toegelaten
366 Stijn van den Berg JPA1 - Groningen A1 pupillen groep 2 Toegelaten
367 Mees Eleveld JPA1 - Groningen A1 pupillen groep 2 Toegelaten
368 Nils Goldhoorn JPA1 - Groningen A1 pupillen groep 2 Toegelaten
369 Maas van der Ham JPA1 - Groningen A1 pupillen groep 2 Toegelaten
370 Arnoud Horenga JPA1 - Groningen A1 pupillen groep 2 Toegelaten
371 Thomas Hurley JPA1 - Groningen A1 pupillen groep 2 Toegelaten
372 Thian Ladenius JPA1 - Groningen A1 pupillen groep 2 Toegelaten
373 Thijmen Lub JPA1 - Groningen A1 pupillen groep 2 Toegelaten
374 Rink Niemeijer JPA1 - Groningen A1 pupillen groep 2 Toegelaten
375 Thomas Spit JPA1 - Groningen A1 pupillen groep 2 Toegelaten
376 Pim Tebbens JPA1 - Groningen A1 pupillen groep 2 Toegelaten
377 Kas Tebbens JPA1 - Groningen A1 pupillen groep 2 Toegelaten
378 Joes Visser JPA1 - Groningen A1 pupillen groep 2 Toegelaten
379 Jens Wels JPA1 - Groningen A1 pupillen groep 2 Toegelaten
380 Sinne Zwerver JPA1 - Groningen A1 pupillen groep 2 Toegelaten
381 Dean Amsing JPA2 - Groningen A2 pupillen groep 1 Toegelaten
382 Mila Aukema MPA2 - Groningen A2 pupillen groep 1 Toegelaten
383 Willem Berg JPA2 - Groningen Toegelaten
384 Daan Booij JPA2 - Groningen A2 pupillen groep 1 Toegelaten
385 Quinten Fokkema JPA2 - Groningen A2 pupillen groep 1 Toegelaten
386 Tom de Greef JPA2 - Groningen A2 pupillen groep 1 Toegelaten
387 Quinn van der Honing JPA2 - Groningen A2 pupillen groep 1 Toegelaten
388 Eliza Huizinga MPA2 - Groningen Afgemeld
389 Inez Keun MPA2 - Groningen A2 pupillen groep 1 Toegelaten
390 Luuk Pranger JPA2 - Groningen A2 pupillen groep 1 Toegelaten
391 Mats Reitsma JPA2 - Groningen A2 pupillen groep 1 Toegelaten
392 Inez Spijker MPA2 - Groningen A2 pupillen groep 1 Toegelaten
393 Fieke Sportel MPA2 - Groningen A2 pupillen groep 1 Toegelaten
394 Timo Tervoort JPA2 - Groningen A2 pupillen groep 1 Toegelaten
395 Manne Vlietstra JPA2 - Groningen A2 pupillen groep 1 Toegelaten
396 Leonie Albaaren MPA1 - Groningen A2 pupillen groep 2 Toegelaten
397 Jessie Bens MPA1 - Groningen A2 pupillen groep 2 Toegelaten
398 Jasmijn de Bruijn MPA2 - Groningen A2 pupillen groep 2 Toegelaten
399 Noa van der Ende MPA1 - Groningen A2 pupillen groep 2 Toegelaten
400 Myrthe Engelsman MPA2 - Groningen A2 pupillen groep 2 Toegelaten
401 Sanne Koster MPA2 - Groningen A2 pupillen groep 2 Toegelaten
402 Kirsten Land MPA1 - Groningen A2 pupillen groep 2 Toegelaten
403 Roos Mooibroek MPA1 - Groningen A2 pupillen groep 2 Toegelaten
404 Vere Nieuwenweg MPA1 - Groningen A2 pupillen groep 2 Toegelaten
405 Tessa Onnes MPA2 - Groningen A2 pupillen groep 2 Toegelaten
406 Liselot Smit MPA2 - Groningen A2 pupillen groep 2 Toegelaten
407 Joska Stol MPA2 - Groningen A2 pupillen groep 2 Toegelaten
408 Serena Tel MPA1 - Groningen A2 pupillen groep 2 Toegelaten
409 Elsa Tichelaar MPA1 - Groningen A2 pupillen groep 2 Toegelaten
410 Eline Urban MPA2 - Groningen A2 pupillen groep 2 Toegelaten
411 Esther Zijlstra MPA2 - Groningen A2 pupillen groep 2 Toegelaten
412 Boris Bouwhuis JPB - Groningen B pupillen groep 1 Toegelaten
413 Samuel Bouwman JPB - Groningen B pupillen groep 1 Toegelaten
414 Laurens Grondsma JPB - Groningen B pupillen groep 1 Toegelaten
415 Thomas Kamps JPB - Groningen B pupillen groep 1 Toegelaten
416 Matthijs Kruizinga JPB - Groningen B pupillen groep 1 Toegelaten
417 Leon Marrink JPB - Groningen B pupillen groep 1 Toegelaten
418 Kyano Meijer JPB - Groningen B pupillen groep 1 Toegelaten
419 Job Mulder JPB - Groningen B pupillen groep 1 Toegelaten
420 Reinier Sibeijn JPB - Groningen B pupillen groep 1 Toegelaten
421 Silvijn Smit JPB - Groningen B pupillen groep 1 Toegelaten
422 Sander van...aalduinen JPB - Groningen B pupillen groep 1 Toegelaten
423 Benjamin Teunter JPB - Groningen B pupillen groep 1 Toegelaten
424 Samuel Ui...roeneveld JPB - Groningen B pupillen groep 1 Toegelaten
425 Hugo Wijnholds JPB - Groningen B pupillen groep 1 Toegelaten
426 Ole Beukenkamp JPB - Groningen B pupillen groep 2 Toegelaten
427 Yinthe Beuving MPB - Groningen B pupillen groep 2 Toegelaten
428 Sarah Booij MPB - Groningen B pupillen groep 2 Toegelaten
429 Liza Klaver MPB - Groningen B pupillen groep 2 Toegelaten
430 Owen Folkers JPB - Groningen B pupillen groep 2 Toegelaten
431 Elsza Van der Honing MPB - Groningen B pupillen groep 2 Toegelaten
432 Jesse Kocsis JPB - Groningen B pupillen groep 2 Toegelaten
433 Feline Kot MPB - Groningen B pupillen groep 2 Toegelaten
434 Felice Lensen MPB - Groningen B pupillen groep 2 Toegelaten
435 Evelien Mulder MPB - Groningen B pupillen groep 2 Toegelaten
436 Hugo Rave JPB - Groningen B pupillen groep 2 Toegelaten
437 Liene Ritsema MPB - Groningen B pupillen groep 2 Toegelaten
438 Niloufer Rozeboom MPB - Groningen B pupillen groep 2 Toegelaten
439 Floris Vintges JPB - Groningen B pupillen groep 2 Toegelaten
440 Vera vd Wal MPB - Groningen B pupillen groep 2 Toegelaten
441 Eva Wilbers MPB - Groningen B pupillen groep 2 Toegelaten
442 Thor Van den Berg JPC - Groningen Mini + C p...n groep 1 Toegelaten
443 Sil Betten JPC - Groningen Mini + C p...n groep 1 Toegelaten
444 Otto Bosch JPC - Groningen Mini + C p...n groep 1 Toegelaten
445 Loek Eleveld JPC - Groningen Mini + C p...n groep 1 Toegelaten
446 Kylian Fokkema JPC - Groningen Mini + C p...n groep 1 Toegelaten
447 Tobias Grakist JPC - Groningen Mini + C p...n groep 1 Toegelaten
448 Robin Idema JPC - Groningen Mini + C p...n groep 1 Toegelaten
449 Daan Kempkens JPC - Groningen Mini + C p...n groep 1 Toegelaten
450 Storm Kievit JPC - Groningen Mini + C p...n groep 1 Toegelaten
451 Bas Oosterkamp JPC - Groningen Mini + C p...n groep 1 Toegelaten
452 Jordi Spieker JPC - Groningen Mini + C p...n groep 1 Toegelaten
453 Tobias Stekelenburg JPC - Groningen Mini + C p...n groep 1 Toegelaten
454 Nathan Van der Veen JPC - Groningen Mini + C p...n groep 1 Toegelaten
455 Jaeden Connor JPMini - Groningen Mini + C p...n groep 2 Toegelaten
456 Enora Jong-A-Pin MPC - Groningen Mini + C p...n groep 2 Toegelaten
457 Matthijs Van Klinken JPMini - Groningen Mini + C p...n groep 2 Toegelaten
458 Jente Lingsma MPC - Groningen Mini + C p...n groep 2 Toegelaten
459 Xivaingell... Meursing MPMini - Groningen Mini + C p...n groep 2 Toegelaten
460 Hugo Ritsema JPMini - Groningen Mini + C p...n groep 2 Toegelaten
461 Anniek Slijkhuis MPC - Groningen Mini + C p...n groep 2 Toegelaten
462 Jolein Slijkhuis MPMini - Groningen Mini + C p...n groep 2 Toegelaten
463 Eva Spuij MPMini - Groningen Mini + C p...n groep 2 Toegelaten
464 Terence Tempel JPMini - Groningen Mini + C p...n groep 2 Toegelaten
465 Jane Top MPC - Groningen Mini + C p...n groep 2 Toegelaten
466 Naut Vintges JPMini - Groningen Mini + C p...n groep 2 Toegelaten
467 Sam Vogel JPMini - Groningen Mini + C p...n groep 2 Toegelaten
468 Pax Weijts JPMini - Groningen Mini + C p...n groep 2 Toegelaten
469 Ella Wijnholds MPC - Groningen Mini + C p...n groep 2 Toegelaten
470 Marinte Kruiswijk MPC - Groningen Mini + C p...n groep 2 Toegelaten