Inschrijvingen Senioren 2e Divisie Poule 4 Wedstrijd 1 [2019]




Snr Naam Onderdelen Startgroep
425 Lesley Buur Vsen - AC TION - AC TION Vrouwen 200m
HSS
Vrouw - 200mVrouw - HSS Groep 1
426 Lisanne van Es Vsen - AC TION - AC TION Vrouwen 100m
Discus
Kogel
Vrouw - 100mVrouw - Di...s Groep 2Vrouw - Ko...l Groep 2
427 Gemma Frances Vsen - AC TION - AC TION Vrouwen 800m
Zweedse
Vrouw - 800m
428 Natalja Harwig Vsen - AC TION - AC TION Vrouwen 100mH
Zweedse
Hoog
Vrouw - 100mHVrouw - Hoog Groep 2
429 Idilay Kaymaz Vsen - AC TION - AC TION Vrouwen 100m
Zweedse
Hoog
Vrouw - 100mVrouw - Hoog Groep 1
430 Rianne Klein Brinke Vsen - AC TION - AC TION Vrouwen 400m
3000m
Vrouw - 400mVrouw - 3000m
432 Larissa Scheffer Vsen - AC TION - AC TION Vrouwen Discus
Kogel
Vrouw - Di...s Groep 1Vrouw - Ko...l Groep 1
433 Marleen Stoel Vsen - AC TION - AC TION Vrouwen 400m
Zweedse
Vrouw - 400m
434 Thierry Belt Msen - Altis - Altis Mannen Hoog
Ver
Man - Hoog Groep 1Man - Ver Groep 2
435 Arthur van Essen Msen - Altis - Altis Mannen 100m
110mH
Zweedse
Man - 100mMan - 110mH
436 Stijn van Essen Msen - Altis - Altis Mannen 800m
Man - 800m
437 Tim de Greef Msen - Altis - Altis Mannen Kogel
Kogelsl
Man - Kogel Groep 1Man - Koge...l Groep 1
438 Thomas Reijnders Msen - Altis - Altis Mannen 100m
200m
Zweedse
Man - 100mMan - 200m
439 Daan Schade Msen - Altis - Altis Mannen Kogel
Kogelsl
Man - Kogel Groep 2Man - Koge...l Groep 2
440 Alexander Siteur Msen - Altis - Altis Mannen 400m
Zweedse
Man - 400m
441 Wim Vonk Msen - Altis - Altis Mannen 200m
110mH
Polshoog
Man - 200mMan - 110mHMan - Polshoog
442 Thomas Vo...n van der Msen - Altis - Altis Mannen 400m
Zweedse
Man - 400m
443 Lars Voskuilen Msen - Altis - Altis Mannen 5000m
Man - 5000m
444 Lars van Vught Msen - Altis - Altis Mannen Hoog
Ver
Man - Hoog Groep 2Man - Ver Groep 1
445 Tijs Wijkamp Msen - Altis - Altis Mannen 800m
Man - 800m
446 Hedser de Boer Msen - AV Impala - AV Impala Mannen 400m
Zweedse
Man - 400m
447 Jitse de Boer Msen - AV Impala - AV Impala Mannen 100m
200m
Man - 100mMan - 200m
448 Gerbrand Bontekoe Msen - AV Impala - AV Impala Mannen Zweedse
Hoog
Ver
Man - Hoog Groep 1Man - Ver Groep 2
449 Henri Harmsen Msen - AV Impala - AV Impala Mannen 5000m
Man - 5000m
450 David Hofstee Msen - AV Impala - AV Impala Mannen 800m
Man - 800m
451 Rubin de Jong Msen - AV Impala - AV Impala Mannen 100m
200m
Zweedse
Man - 100mMan - 200m
452 Jarin van der Kooi Msen - AV Impala - AV Impala Mannen Kogel
Man - Kogel Groep 2
453 Jeffrey Roseboom Msen - AV Impala - AV Impala Mannen Ver
Man - Ver Groep 1
454 Sven Smeman Msen - AV Impala - AV Impala Mannen Hoog
Polshoog
Man - Hoog Groep 2Man - Polshoog
455 Sten Stein Msen - AV Impala - AV Impala Mannen 400m
Zweedse
Man - 400m
456 Folkert Visser Msen - AV Impala - AV Impala Mannen 5000m
Man - 5000m
457 Jan de Wit Msen - AV Impala - AV Impala Mannen Kogel
Kogelsl
Man - Kogel Groep 1Man - Koge...l Groep 1
458 Cato Bontekoe Vsen - AV Impala - AV Impala Vrouwen 800m
Zweedse
Vrouw - 800m
459 Tineke de Jong Vsen - AV Impala - AV Impala Vrouwen 100m
200m
Zweedse
Vrouw - 100mVrouw - 200m
460 Vera Keidel Vsen - AV Impala - AV Impala Vrouwen 3000m
Vrouw - 3000m
461 Anneke Kootstra Vsen - AV Impala - AV Impala Vrouwen 400m
Zweedse
HSS
Vrouw - 400mVrouw - HSS Groep 1
462 Jorien Reekers Vsen - AV Impala - AV Impala Vrouwen 100m
Discus
Kogel
Vrouw - 100mVrouw - Di...s Groep 1Vrouw - Ko...l Groep 1
463 Tsjetty Visser Vsen - AV Impala - AV Impala Vrouwen 3000m
Vrouw - 3000m
464 Fiona de Vries Vsen - AV Impala - AV Impala Vrouwen 100mH
Zweedse
Hoog
Vrouw - 100mHVrouw - Hoog Groep 2
465 Owen Beuckens Msen - AV PEC 1910 - AV PEC 1910 Mannen Kogel
Hoog
Polshoog
Man - Kogel Groep 2Man - Hoog Groep 1Man - Polshoog
466 Ben van Boven Msen - AV PEC 1910 - AV PEC 1910 Mannen 800m
Man - 800m
467 Pierre ten Holder Msen - AV PEC 1910 - AV PEC 1910 Mannen 400m
110mH
Zweedse
Man - 400mMan - 110mH
468 Bas de Jong Msen - AV PEC 1910 - AV PEC 1910 Mannen 5000m
Man - 5000m
469 Dennis de Jong Msen - AV PEC 1910 - AV PEC 1910 Mannen Kogel
Kogelsl
Man - Kogel Groep 1Man - Koge...l Groep 1
470 Leon ten Klooster Msen - AV PEC 1910 - AV PEC 1910 Mannen 100m
400m
Zweedse
Man - 100mMan - 400m
471 Sander Kloosterziel Msen - AV PEC 1910 - AV PEC 1910 Mannen 5000m
Man - 5000m
472 Niels Kok Msen - AV PEC 1910 - AV PEC 1910 Mannen 100m
200m
Man - 100mMan - 200m
473 Hoang Nguyen Msen - AV PEC 1910 - AV PEC 1910 Mannen Ver
Man - Ver Groep 2
474 Jesse Nijmeijer Msen - AV PEC 1910 - AV PEC 1910 Mannen 800m
Man - 800m
475 Ronnie Sentamu Msen - AV PEC 1910 - AV PEC 1910 Mannen Zweedse
Hoog
Ver
Man - Hoog Groep 2Man - Ver Groep 1
476 Jordy Visscher Msen - AV PEC 1910 - AV PEC 1910 Mannen 200m
110mH
Zweedse
Man - 200mMan - 110mH
477 Mandy Handsma Vsen - AV PEC 1910 - AV PEC 1910 Vrouwen 3000m
Vrouw - 3000m
478 Nina Hol Vsen - AV PEC 1910 - AV PEC 1910 Vrouwen 100mH
Discus
Kogel
Vrouw - 100mHVrouw - Di...s Groep 2Vrouw - Ko...l Groep 2
479 Nina Jager Vsen - AV PEC 1910 - AV PEC 1910 Vrouwen 100m
Zweedse
Vrouw - 100m
480 Lena Kater Vsen - AV PEC 1910 - AV PEC 1910 Vrouwen Hoog
Vrouw - Hoog Groep 1
481 Joanne Lehr Vsen - AV PEC 1910 - AV PEC 1910 Vrouwen 800m
Vrouw - 800m
482 Minke Nijhuis Vsen - AV PEC 1910 - AV PEC 1910 Vrouwen 400m
800m
Zweedse
Vrouw - 400mVrouw - 800m
483 Brenda Oosterbosch Vsen - AV PEC 1910 - AV PEC 1910 Vrouwen 100mH
Zweedse
HSS
Vrouw - 100mHVrouw - HSS Groep 2
484 Suzan Plat Vsen - AV PEC 1910 - AV PEC 1910 Vrouwen 100m
200m
Zweedse
Vrouw - 100mVrouw - 200m
485 Joris de Baat Msen - AV Wijchen - AV Wijchen Mannen 5000m
Man - 5000m
486 Peter-Paul Balk Msen - AV Wijchen - AV Wijchen Mannen 5000m
Man - 5000m
487 Bas Bernts Msen - AV Wijchen - AV Wijchen Mannen 100m
200m
Zweedse
Man - 100mMan - 200m
488 Jeroen Driessen Msen - AV Wijchen - AV Wijchen Mannen 800m
Man - 800m
489 Twan Evers Msen - AV Wijchen - AV Wijchen Mannen Ver
Man - Ver Groep 2
490 Cédric Fini Msen - AV Wijchen - AV Wijchen Mannen 100m
Zweedse
Man - 100m
491 Sander van Gelderen Msen - AV Wijchen - AV Wijchen Mannen 110mH
Man - 110mH
492 Jens Gerrits Msen - AV Wijchen - AV Wijchen Mannen 800m
Man - 800m
493 Jordi van Horssen Msen - AV Wijchen - AV Wijchen Mannen 400m
Zweedse
Man - 400m
494 Koen de Jong Msen - AV Wijchen - AV Wijchen Mannen Hoog
Ver
Man - Hoog Groep 2Man - Ver Groep 1
495 Joris Kerckhoffs Msen - AV Wijchen - AV Wijchen Mannen 200m
110mH
Man - 200mMan - 110mH
496 Maarten Kerckhoffs Msen - AV Wijchen - AV Wijchen Mannen Kogel
Hoog
Man - Kogel Groep 2Man - Hoog Groep 1
497 Bjorn van de Lest Msen - AV Wijchen - AV Wijchen Mannen 400m
Zweedse
Man - 400m
498 Robin Scholten Msen - AV Wijchen - AV Wijchen Mannen Kogel
Kogelsl
Polshoog
Man - Kogel Groep 1Man - Koge...l Groep 1Man - Polshoog
499 Jannes de Vrijer Msen - AV Wijchen - AV Wijchen Mannen Kogelsl
Man - Koge...l Groep 2
500 Ryanda Cornelissen Vsen - AV Wijchen - AV Wijchen Vrouwen 3000m
Vrouw - 3000m
765 Nienke de Jager Vsen - AV Wijchen - AV Wijchen Vrouwen 200m
100mH
Vrouw - 200mVrouw - 100mH
766 Cindy Jansen Vsen - AV Wijchen - AV Wijchen Vrouwen 400m
Vrouw - 400m
767 Esther Jansen Vsen - AV Wijchen - AV Wijchen Vrouwen 800m
Zweedse
Vrouw - 800m
768 Sanne Jansen Vsen - AV Wijchen - AV Wijchen Vrouwen 400m
Zweedse
Vrouw - 400m
769 Merel Kramer Vsen - AV Wijchen - AV Wijchen Vrouwen Discus
Kogel
Vrouw - Di...s Groep 1Vrouw - Ko...l Groep 1
770 Manon de Milde Vsen - AV Wijchen - AV Wijchen Vrouwen 3000m
Vrouw - 3000m
771 Kim Peters Vsen - AV Wijchen - AV Wijchen Vrouwen 100m
Zweedse
Vrouw - 100m
772 Teri Rossen Vsen - AV Wijchen - AV Wijchen Vrouwen 100mH
Zweedse
HSS
Vrouw - 100mHVrouw - HSS Groep 2
773 Sacha van Swam Vsen - AV Wijchen - AV Wijchen Vrouwen 100m
Hoog
Vrouw - 100mVrouw - Hoog Groep 2
774 Famke Verstraaten Vsen - AV Wijchen - AV Wijchen Vrouwen Discus
Kogel
Vrouw - Di...s Groep 2Vrouw - Ko...l Groep 2
775 Imke Verstraaten Vsen - AV Wijchen - AV Wijchen Vrouwen HSS
Vrouw - HSS Groep 1
776 Hilde Walraven Vsen - AV Wijchen - AV Wijchen Vrouwen 200m
Vrouw - 200m
777 Sasja Willems Vsen - AV Wijchen - AV Wijchen Vrouwen Hoog
Vrouw - Hoog Groep 1
778 Yassine Bouaziz Msen - AV34 - AV `34 Ap...rn Mannen 800m
Zweedse
Man - 800m
779 Tijmen Bouw Msen - AV34 - AV `34 Ap...rn Mannen 800m
Man - 800m
780 Johannes Engels Msen - AV34 - AV `34 Ap...rn Mannen 400m
Zweedse
Man - 400m
781 Jan Willem Hagen Msen - AV34 - AV `34 Ap...rn Mannen 5000m
Man - 5000m
782 Jesse van Heijningen Msen - AV34 - AV `34 Ap...rn Mannen 100m
200m
Zweedse
Man - 100mMan - 200m
783 Alwin Roobeek Msen - AV34 - AV `34 Ap...rn Mannen Kogel
Kogelsl
Man - Kogel Groep 1Man - Koge...l Groep 1
784 Adriaan Saman Msen - AV34 - AV `34 Ap...rn Mannen Kogel
Kogelsl
Polshoog
Man - Kogel Groep 2Man - Koge...l Groep 2Man - Polshoog
785 Melle van der Stoel Msen - AV34 - AV `34 Ap...rn Mannen Zweedse
Hoog
Ver
Man - Hoog Groep 1Man - Ver Groep 2
786 Verena van...ikkenberg Vsen - AV34 - AV `34 Ap...n Vrouwen 100m
200m
Zweedse
Vrouw - 100mVrouw - 200m
787 Monique Heijns Vsen - AV34 - AV `34 Ap...n Vrouwen Discus
Kogel
Vrouw - Di...s Groep 1Vrouw - Ko...l Groep 1
788 Do Krol Vsen - AV34 - AV `34 Ap...n Vrouwen 3000m
Vrouw - 3000m
789 Dhanique v... Kruisweg Vsen - AV34 - AV `34 Ap...n Vrouwen Zweedse
Kogel
Hoog
Vrouw - Ko...l Groep 2Vrouw - Hoog Groep 1
790 Hanna Ogink Vsen - AV34 - AV `34 Ap...n Vrouwen 400m
100mH
Zweedse
Vrouw - 400mVrouw - 100mH
791 Danielle Spek Vsen - AV34 - AV `34 Ap...n Vrouwen 800m
Zweedse
HSS
Vrouw - 800mVrouw - HSS Groep 2
792 Joris van Abelen Msen - Ciko `66 - Ciko `66 Mannen Ver
Man - Ver Groep 1
793 Tunji Abisoye Msen - Ciko `66 - Ciko `66 Mannen 400m
Zweedse
Man - 400m
794 Bouke van Belois Msen - Ciko `66 - Ciko `66 Mannen 800m
Man - 800m
795 Antony Ediagbonya Msen - Ciko `66 - Ciko `66 Mannen Ver
Man - Ver Groep 2
796 Julius Ediagbonya Msen - Ciko `66 - Ciko `66 Mannen Hoog
Man - Hoog Groep 1
797 Labran Hamidu Msen - Ciko `66 - Ciko `66 Mannen 200m
Man - 200m
798 Joppe Ketting Msen - Ciko `66 - Ciko `66 Mannen 100m
Man - 100m
799 Robert Kipp Msen - Ciko `66 - Ciko `66 Mannen Zweedse
800 Koen van Ligten Msen - Ciko `66 - Ciko `66 Mannen Kogelsl
Man - Koge...l Groep 1
801 Wouter Nieuwhof Msen - Ciko `66 - Ciko `66 Mannen 110mH
Kogel
Polshoog
Man - 110mHMan - Kogel Groep 2Man - Polshoog
802 Michael Osayande Msen - Ciko `66 - Ciko `66 Mannen 200m
Zweedse
Man - 200m
803 Ricardo Rivers Msen - Ciko `66 - Ciko `66 Mannen 400m
Man - 400m
804 Max Roosenboom Msen - Ciko `66 - Ciko `66 Mannen 100m
Zweedse
Man - 100m
805 Peter Siers Msen - Ciko `66 - Ciko `66 Mannen 110mH
Hoog
Man - 110mHMan - Hoog Groep 2
806 Isabelle Aalders Vsen - Ciko `66 - Ciko `66 Vrouwen 800m
Discus
Kogel
Vrouw - 800mVrouw - Di...s Groep 2Vrouw - Ko...l Groep 2
807 Anna Hightower Vsen - Ciko `66 - Ciko `66 Vrouwen 3000m
Vrouw - 3000m
809 Doortje van der Mark Vsen - Ciko `66 - Ciko `66 Vrouwen 100m
200m
Zweedse
Vrouw - 100mVrouw - 200m
810 Jet van der Mark Vsen - Ciko `66 - Ciko `66 Vrouwen 100mH
Zweedse
Hoog
Vrouw - 100mHVrouw - Hoog Groep 2
811 Marleni va...venzwaaij Vsen - Ciko `66 - Ciko `66 Vrouwen 100m
Zweedse
HSS
Vrouw - 100mVrouw - HSS Groep 2
812 Eline Schwietert Vsen - Ciko `66 - Ciko `66 Vrouwen 200m
400m
Zweedse
Vrouw - 200mVrouw - 400m
813 Brent van de Blaak Msen - Climax - Climax Mannen 100m
200m
Man - 100mMan - 200m
814 Joram van ... Bospoort Msen - Climax - Climax Mannen Hoog
Ver
Man - Hoog Groep 2Man - Ver Groep 1
815 Max Botschuijver Msen - Climax - Climax Mannen 200m
Zweedse
Ver
Man - 200mMan - Ver Groep 2
816 Arris van Deelen Msen - Climax - Climax Mannen 800m
5000m
Zweedse
Man - 800mMan - 5000m
817 Ferry van Dipten Msen - Climax - Climax Mannen Kogel
Kogelsl
Man - Kogel Groep 1Man - Koge...l Groep 1
818 Geoffrey van Dipten Msen - Climax - Climax Mannen 400m
110mH
Polshoog
Man - 400mMan - 110mHMan - Polshoog
819 Rik Hanswijk Msen - Climax - Climax Mannen Kogelsl
Man - Koge...l Groep 2
820 Damian van Loo Msen - Climax - Climax Mannen 100m
Zweedse
Man - 100m
821 Mathias Meijer Msen - Climax - Climax Mannen 5000m
Zweedse
Man - 5000m
822 Christel Heuseveldt Vsen - Climax - Climax Vrouwen 100m
200m
400m
Vrouw - 100mVrouw - 200mVrouw - 400m
823 Else Janssen Vsen - Climax - Climax Vrouwen 100mH
Zweedse
Hoog
Vrouw - 100mHVrouw - Hoog Groep 1
824 Iris Koevoets Vsen - Climax - Climax Vrouwen 800m
Zweedse
Hoog
Vrouw - 800mVrouw - Hoog Groep 2
825 Cynthia Koning Vsen - Climax - Climax Vrouwen 3000m
Vrouw - 3000m
826 Rozemarijn Snijders Vsen - Climax - Climax Vrouwen Discus
Kogel
Vrouw - Di...s Groep 2Vrouw - Ko...l Groep 2
827 Iris Timmer Vsen - Climax - Climax Vrouwen 100m
200m
Zweedse
Vrouw - 100mVrouw - 200m
828 Jasmijn Timmer Vsen - Climax - Climax Vrouwen 100mH
Zweedse
HSS
Vrouw - 100mHVrouw - HSS Groep 1
829 Isa Wijdenes Vsen - Climax - Climax Vrouwen Discus
Kogel
HSS
Vrouw - Di...s Groep 1Vrouw - Ko...l Groep 1Vrouw - HSS Groep 2
830 Joris Beintema Msen - VTLS - GSAV Vitalis Mannen Kogelsl
Man - Koge...l Groep 2
831 Stefan Gelderman Msen - VTLS - GSAV Vitalis Mannen 400m
Zweedse
Man - 400m
832 Martijn van Haren Msen - VTLS - GSAV Vitalis Mannen Hoog
Man - Hoog Groep 1
833 Laurens va...ouwenhove Msen - VTLS - GSAV Vitalis Mannen 800m
Man - 800m
834 Thijmen van der Loop Msen - VTLS - GSAV Vitalis Mannen 5000m
Man - 5000m
835 Federico ...o Schmidt Msen - VTLS - GSAV Vitalis Mannen 5000m
Man - 5000m
836 Eric van der Meer Msen - VTLS - GSAV Vitalis Mannen 110mH
Zweedse
Ver
Man - 110mHMan - Ver Groep 2
837 Wouter Olthof Msen - VTLS - GSAV Vitalis Mannen 100m
200m
Zweedse
Man - 100mMan - 200m
838 Skip Renders Msen - VTLS - GSAV Vitalis Mannen 400m
Ver
Man - 400mMan - Ver Groep 1
839 Andrej Sarnatskiy Msen - VTLS - GSAV Vitalis Mannen Polshoog
Man - Polshoog
840 Thijs Veenstra Msen - VTLS - GSAV Vitalis Mannen 800m
Man - 800m
841 Ted van der Weerden Msen - VTLS - GSAV Vitalis Mannen 110mH
Kogel
Man - 110mHMan - Kogel Groep 2
842 Alex Wildeboer Msen - VTLS - GSAV Vitalis Mannen Kogel
Kogelsl
Man - Kogel Groep 1Man - Koge...l Groep 1
843 Christophe...illiamson Msen - VTLS - GSAV Vitalis Mannen 100m
200m
Zweedse
Man - 100mMan - 200m
844 Isabel Andriessen Vsen - VTLS - GSAV Vitalis Vrouwen 400m
3000m
Vrouw - 400mVrouw - 3000m
845 Anja Bekema Vsen - VTLS - GSAV Vitalis Vrouwen Zweedse
Discus
HSS
Vrouw - Di...s Groep 1Vrouw - HSS Groep 1
846 Lianne van de Belt Vsen - VTLS - GSAV Vitalis Vrouwen 3000m
Vrouw - 3000m
847 Femke van den Bos Vsen - VTLS - GSAV Vitalis Vrouwen 100mH
Kogel
Hoog
Vrouw - 100mHVrouw - Ko...l Groep 2Vrouw - Hoog Groep 1
848 Ilona Bosma Vsen - VTLS - GSAV Vitalis Vrouwen 400m
Zweedse
Vrouw - 400m
849 Michela Caon Vsen - VTLS - GSAV Vitalis Vrouwen 200m
100mH
Vrouw - 200mVrouw - 100mH
850 Noa Dhore Vsen - VTLS - GSAV Vitalis Vrouwen 100m
Zweedse
HSS
Vrouw - 100mVrouw - HSS Groep 2
851 Yara Gast Vsen - VTLS - GSAV Vitalis Vrouwen Hoog
Vrouw - Hoog Groep 2
852 Silke Jonkman Vsen - VTLS - GSAV Vitalis Vrouwen 800m
Vrouw - 800m
853 Ineke van Koldam Vsen - VTLS - GSAV Vitalis Vrouwen 800m
Discus
Vrouw - 800mVrouw - Di...s Groep 2
854 Anniek Nijhof Vsen - VTLS - GSAV Vitalis Vrouwen 100m
200m
Zweedse
Vrouw - 100mVrouw - 200m
855 Anouk de Vries Vsen - VTLS - GSAV Vitalis Vrouwen Kogel
Vrouw - Ko...l Groep 1
856 Dennis Endeman Msen - Isala `96 - Isala `96 Mannen Kogel
Kogelsl
Man - Kogel Groep 2Man - Koge...l Groep 1
857 Daniël Gouw Msen - Isala `96 - Isala `96 Mannen 100m
400m
Zweedse
Man - 100mMan - 400m
858 Julian ten Hove Msen - Isala `96 - Isala `96 Mannen 200m
Zweedse
Kogel
Man - 200mMan - Kogel Groep 1
859 Sebastian van Hove Msen - Isala `96 - Isala `96 Mannen Hoog
Man - Hoog Groep 2
860 Davy Koning Msen - Isala `96 - Isala `96 Mannen Ver
Man - Ver Groep 1
861 Karsten van Ommen Msen - Isala `96 - Isala `96 Mannen 800m
5000m
Man - 800mMan - 5000m
862 Guido Strijker Msen - Isala `96 - Isala `96 Mannen 400m
Zweedse
Hoog
Man - 400mMan - Hoog Groep 1
863 Robert Teune Msen - Isala `96 - Isala `96 Mannen 100m
200m
Zweedse
Man - 100mMan - 200m
864 Jens Mathijs Tybout Msen - Isala `96 - Isala `96 Mannen 800m
5000m
Man - 800mMan - 5000m
865 Jeroen van Veen Msen - Isala `96 - Isala `96 Mannen 110mH
Polshoog
Ver
Man - 110mHMan - PolshoogMan - Ver Groep 2
866 Irene Bijman Vsen - Isala `96 - Isala `96 Vrouwen 800m
3000m
Vrouw - 800mVrouw - 3000m
867 Natalja Duiveman Vsen - Isala `96 - Isala `96 Vrouwen 100m
400m
800m
Vrouw - 100mVrouw - 400mVrouw - 800m
868 Tiny Hellendoorn Vsen - Isala `96 - Isala `96 Vrouwen Discus
Vrouw - Di...s Groep 1
869 Gejanne Lussenburg Vsen - Isala `96 - Isala `96 Vrouwen 100m
Zweedse
HSS
Vrouw - 100mVrouw - HSS Groep 2
870 Diede van der Meer Vsen - Isala `96 - Isala `96 Vrouwen Zweedse
Kogel
Hoog
Vrouw - Ko...l Groep 2Vrouw - Hoog Groep 1
871 Anneloes de Roo Vsen - Isala `96 - Isala `96 Vrouwen 200m
100mH
Zweedse
Vrouw - 200mVrouw - 100mH
872 Marije Salverda Vsen - Isala `96 - Isala `96 Vrouwen 400m
Discus
Kogel
Vrouw - 400mVrouw - Di...s Groep 2Vrouw - Ko...l Groep 1
873 Jonne Siebrand Vsen - Isala `96 - Isala `96 Vrouwen 100mH
Zweedse
Hoog
Vrouw - 100mHVrouw - Hoog Groep 2
874 Eric Arts Msen - Nijmegen - Nijmegen A...ek Mannen Kogel
Man - Kogel Groep 1
875 Brent Cloosterman Msen - Nijmegen - Nijmegen A...ek Mannen Kogelsl
Man - Koge...l Groep 2
876 Casper Decates Msen - Nijmegen - Nijmegen A...ek Mannen 100m
Zweedse
Man - 100m
877 Filimon ma...reselasie Msen - Nijmegen - Nijmegen A...ek Mannen 5000m
Man - 5000m
878 Leon Graven Msen - Nijmegen - Nijmegen A...ek Mannen Kogelsl
Man - Koge...l Groep 1
879 Bas Langhout Msen - Nijmegen - Nijmegen A...ek Mannen 800m
Man - 800m
880 Hidde Leenders Msen - Nijmegen - Nijmegen A...ek Mannen 400m
Man - 400m
881 Lovell Lynch Msen - Nijmegen - Nijmegen A...ek Mannen 400m
Zweedse
Man - 400m
882 Tecle Mekonen Msen - Nijmegen - Nijmegen A...ek Mannen 5000m
Man - 5000m
883 Ewout Peters Msen - Nijmegen - Nijmegen A...ek Mannen Ver
Man - Ver Groep 2
884 Jan Polman Msen - Nijmegen - Nijmegen A...ek Mannen 200m
Zweedse
Man - 200m
885 Jasper Rood Msen - Nijmegen - Nijmegen A...ek Mannen Kogel
Man - Kogel Groep 2
886 Timi van Schalkwijk Msen - Nijmegen - Nijmegen A...ek Mannen Ver
Man - Ver Groep 1
887 Janik Sillen Msen - Nijmegen - Nijmegen A...ek Mannen Zweedse
Polshoog
Man - Polshoog
888 Jitse Spierings Msen - Nijmegen - Nijmegen A...ek Mannen 110mH
Hoog
Man - 110mHMan - Hoog Groep 2
889 Simon Spierings Msen - Nijmegen - Nijmegen A...ek Mannen 100m
110mH
Hoog
Man - 100mMan - 110mHMan - Hoog Groep 1
890 Sjoerd Weijers Msen - Nijmegen - Nijmegen A...ek Mannen 200m
800m
Man - 200mMan - 800m
891 Rinke Blanksma Vsen - Nijmegen - Nijmegen A...k Vrouwen 100m
Vrouw - 100m
892 Esra de Bruin Vsen - Nijmegen - Nijmegen A...k Vrouwen 200m
Zweedse
Vrouw - 200m
893 Zillah Cornelissen Vsen - Nijmegen - Nijmegen A...k Vrouwen Discus
Kogel
Vrouw - Di...s Groep 2Vrouw - Ko...l Groep 2
894 Loes van Haalen Vsen - Nijmegen - Nijmegen A...k Vrouwen Kogel
Vrouw - Ko...l Groep 1
895 Ryan Heesbeen Vsen - Nijmegen - Nijmegen A...k Vrouwen Discus
Vrouw - Di...s Groep 1
896 Nastia Kimel Vsen - Nijmegen - Nijmegen A...k Vrouwen 400m
Zweedse
Vrouw - 400m
897 Amber Peters Vsen - Nijmegen - Nijmegen A...k Vrouwen Hoog
HSS
Vrouw - Hoog Groep 1Vrouw - HSS Groep 2
898 Trees Rutten Vsen - Nijmegen - Nijmegen A...k Vrouwen 3000m
Vrouw - 3000m
899 Hannah Sillen Vsen - Nijmegen - Nijmegen A...k Vrouwen 800m
Zweedse
Vrouw - 800m
900 Roos Spierings Vsen - Nijmegen - Nijmegen A...k Vrouwen 200m
100mH
HSS
Vrouw - 200mVrouw - 100mHVrouw - HSS Groep 1
901 Noor Stapel Vsen - Nijmegen - Nijmegen A...k Vrouwen 100mH
Hoog
Vrouw - 100mHVrouw - Hoog Groep 2
902 Izaline Traore Vsen - Nijmegen - Nijmegen A...k Vrouwen 100m
Zweedse
Vrouw - 100m
903 Niels Aarts Msen - HAAS - NSAV `t Ha...je Mannen Kogelsl
Man - Koge...l Groep 2
904 Coen Buiting Msen - HAAS - NSAV `t Ha...je Mannen 110mH
Zweedse
Polshoog
Man - 110mHMan - Polshoog
905 Thomas Doesburg Msen - HAAS - NSAV `t Ha...je Mannen 400m
Man - 400m
906 Daan de Grauw Msen - HAAS - NSAV `t Ha...je Mannen 100m
Hoog
Ver
Man - 100mMan - Hoog Groep 1Man - Ver Groep 2
907 Ruben Harmsen Msen - HAAS - NSAV `t Ha...je Mannen 110mH
Kogel
Hoog
Man - 110mHMan - Kogel Groep 2Man - Hoog Groep 2
908 Ties van den Hurk Msen - HAAS - NSAV `t Ha...je Mannen 5000m
Man - 5000m
909 Kamiel Jacobs Msen - HAAS - NSAV `t Ha...je Mannen 5000m
Man - 5000m
910 Dominic Koster Msen - HAAS - NSAV `t Ha...je Mannen 200m
Zweedse
Man - 200m
911 Thijs Moesman Msen - HAAS - NSAV `t Ha...je Mannen 100m
200m
Ver
Man - 100mMan - 200mMan - Ver Groep 1
912 Gian Oerlemans Msen - HAAS - NSAV `t Ha...je Mannen 800m
Man - 800m
913 Marco Otten Msen - HAAS - NSAV `t Ha...je Mannen 400m
800m
Zweedse
Man - 400mMan - 800m
914 Daniel Sanders Msen - HAAS - NSAV `t Ha...je Mannen Zweedse
915 Michael Snijders Msen - HAAS - NSAV `t Ha...je Mannen Kogelsl
Man - Koge...l Groep 1
916 Ko Stoffelen Msen - HAAS - NSAV `t Ha...je Mannen Kogel
Man - Kogel Groep 1
917 Aline Bloom Vsen - HAAS - NSAV `t Ha...e Vrouwen Kogel
Vrouw - Ko...l Groep 2
918 Katharina Camminady Vsen - HAAS - NSAV `t Ha...e Vrouwen 100mH
Zweedse
Hoog
Vrouw - 100mHVrouw - Hoog Groep 2
919 Iris Conijn Vsen - HAAS - NSAV `t Ha...e Vrouwen 400m
Vrouw - 400m
920 Vera Feitsma Vsen - HAAS - NSAV `t Ha...e Vrouwen 200m
400m
100mH
Vrouw - 200mVrouw - 400mVrouw - 100mH
921 Janeri Fröberg Vsen - HAAS - NSAV `t Ha...e Vrouwen 3000m
Vrouw - 3000m
922 Sophie de Groot Vsen - HAAS - NSAV `t Ha...e Vrouwen 200m
Zweedse
HSS
Vrouw - 200mVrouw - HSS Groep 1
923 Margo Heurman Vsen - HAAS - NSAV `t Ha...e Vrouwen 800m
Vrouw - 800m
924 Laura Hoogers Vsen - HAAS - NSAV `t Ha...e Vrouwen 800m
Zweedse
Vrouw - 800m
925 Nynke Jongejan Vsen - HAAS - NSAV `t Ha...e Vrouwen Discus
Vrouw - Di...s Groep 1
926 Astrid Jonkers Vsen - HAAS - NSAV `t Ha...e Vrouwen Discus
Vrouw - Di...s Groep 2
927 Ilse Kemper Vsen - HAAS - NSAV `t Ha...e Vrouwen Hoog
Vrouw - Hoog Groep 1
928 Sandra Kleuskens Vsen - HAAS - NSAV `t Ha...e Vrouwen 100m
Zweedse
Vrouw - 100m
929 Lotte van der Pol Vsen - HAAS - NSAV `t Ha...e Vrouwen 3000m
Vrouw - 3000m
930 Dionne Sloot Vsen - HAAS - NSAV `t Ha...e Vrouwen HSS
Vrouw - HSS Groep 2
931 Krista Smit Vsen - HAAS - NSAV `t Ha...e Vrouwen 100m
Vrouw - 100m
932 Isa Stommels Vsen - HAAS - NSAV `t Ha...e Vrouwen Kogel
Vrouw - Ko...l Groep 1
933 Joran de Bie Msen - TRTL - WAV Tartletos Mannen 5000m
Man - 5000m
934 Maarten van Doornik Msen - TRTL - WAV Tartletos Mannen 800m
Man - 800m
935 Hille Groendijk Msen - TRTL - WAV Tartletos Mannen Kogelsl
Man - Koge...l Groep 2
936 Jelle ten Harkel Msen - TRTL - WAV Tartletos Mannen 100m
Zweedse
Hoog
Man - 100mMan - Hoog Groep 1
937 Thomas van...er Heijde Msen - TRTL - WAV Tartletos Mannen Kogel
Hoog
Polshoog
Man - Kogel Groep 2Man - Hoog Groep 2Man - Polshoog
938 Erik Heijink Msen - TRTL - WAV Tartletos Mannen 100m
200m
Zweedse
Man - 100mMan - 200m
939 Guus Heijnen Msen - TRTL - WAV Tartletos Mannen 5000m
Ver
Man - 5000mMan - Ver Groep 2
940 Roel Kox Msen - TRTL - WAV Tartletos Mannen 800m
Zweedse
Man - 800m
941 Wouter Lokhorst Msen - TRTL - WAV Tartletos Mannen 400m
Man - 400m
942 Jonas Pannevis Msen - TRTL - WAV Tartletos Mannen 400m
110mH
Zweedse
Man - 400mMan - 110mH
943 Rick van de Ven Msen - TRTL - WAV Tartletos Mannen Kogel
Man - Kogel Groep 1
944 Marloes Abbink Vsen - TRTL - WAV Tartle...s Vrouwen Discus
Kogel
Vrouw - Di...s Groep 2Vrouw - Ko...l Groep 1
945 Judith de Heer Vsen - TRTL - WAV Tartle...s Vrouwen 100m
200m
Zweedse
Vrouw - 100mVrouw - 200m
946 Celia Iva...cia-Milà Vsen - TRTL - WAV Tartle...s Vrouwen 200m
HSS
Vrouw - 200mVrouw - HSS Groep 1
947 Dorien Konig Vsen - TRTL - WAV Tartle...s Vrouwen 400m
Zweedse
Vrouw - 400m
948 Maaike de Kreek Vsen - TRTL - WAV Tartle...s Vrouwen 800m
100mH
Zweedse
Vrouw - 800mVrouw - 100mH
949 Linda van de Lagemat Vsen - TRTL - WAV Tartle...s Vrouwen Kogel
Hoog
Vrouw - Ko...l Groep 2Vrouw - Hoog Groep 1
950 Francesca Marcato Vsen - TRTL - WAV Tartle...s Vrouwen 400m
Vrouw - 400m
951 Mariëlle de Rijk Vsen - TRTL - WAV Tartle...s Vrouwen Discus
Vrouw - Di...s Groep 1
952 Merle Schots Vsen - TRTL - WAV Tartle...s Vrouwen 800m
Vrouw - 800m
953 Joana Vitorino Vsen - TRTL - WAV Tartle...s Vrouwen 100m
Zweedse
HSS
Vrouw - 100mVrouw - HSS Groep 2
954 Anne Juul Welsink Vsen - TRTL - WAV Tartle...s Vrouwen 3000m
Vrouw - 3000m