Inschrijvingen 7e Spectades Games voor alle Categorieën




Snr Naam Onderdelen Startgroep
1 Jelle Dijkshoorn JJA - AV Fortuna Speer
Hoog
Speer groep 2Hoogspringen
2 Devi Robbemond JJA - AV Fortuna Discus
Kogel
Discus Groep 2Kogel groep 2
3 Levi Verver JJA - AV Fortuna Discus
Kogel
Discus Groep 2Kogel groep 2
4 Luc Giele JJA - Voorne 100m
400m
Speer
Discus
100 meter400 meterSpeer groep 2Discus Groep 2
5 Pim Groen JJA - Voorne Discus
Kogel
Discus Groep 2Kogel groep 2
6 Juan Bouw JJB - De Spartaan Speer
Discus
Kogel
Speer groep 2Discus groep 2Kogel groep 2
7 Mees Verbrugge JJB - AV `56 400m
800m
400 meter800 meter
8 Robin den Broeder JJB - Spark 400m
400 meter
9 Robin Stassen JJB - Spark Speer
Speer groep 2
180 Lucas De Jong JJB - Voorne 1500m
1500 meter
232 Valentijn Keijzer JJC - AV Fortuna 100m
Speer
Hoog
100 meterSpeer groep 2Hoogspringen
233 Joris Tammes JJC - AV Fortuna 100m
Speer
100 meterSpeer groep 2
234 Etienne Verwaal JJC - PAC Speer
Discus
Kogel
Speer groep 2Discus groep 1Kogel Groep 1
235 Bart Adriaanse JJC - Voorne Discus
Kogel
Discus groep 1Kogel Groep 1
236 Aiden Bareman JJC - Voorne 300m
Speer
Hoog
300 meterSpeer groep 2Hoogspringen
237 Liam van Raaij JJC - Voorne 100m
Discus
100 meterDiscus groep 1
238 David de Wit JJC - Voorne 100m
Speer
Kogel
100 meterSpeer groep 2Kogel Groep 1
239 Ipe Verbrugge JJD - AV `56 800m
800 meter
240 Maxim van Dorp JJD - Fortius 300m
Speer
Discus
300 meterSpeer groep 1Discus groep 1
241 Jochem van...ingerland JJD - PAC 800m
Hoog
Ver
800 meterHoogspringenVerspringen groep 2
242 Jessy van der Vegt JJD - PAC 80m
Speer
Kogel
Ver
80 meterSpeer groep 1Kogel Groep 1Verspringen groep 2
243 Denzel le Noble JJD - Spark 80m
Ver
80 meterVerspringen groep 2
244 Wesley Monster JJD - Voorne 80m
300m
Speer
Ver
80 meter300 meterSpeer groep 1Verspringen groep 2
245 Sam Boelen JPA - AV Fortuna Meerkamp
Meerkamp a...tegorieen
246 Troy Michilsen JPA - AV Fortuna Meerkamp
Meerkamp a...tegorieen
247 Lukas Appenzeller JPA - Rotterdam Meerkamp
Meerkamp a...tegorieen
248 Gyani Biekram JPA - Rotterdam Meerkamp
Meerkamp a...tegorieen
249 Kevin De Munck JPA - Rotterdam Meerkamp
Meerkamp a...tegorieen
250 Hidde Anker JPA - Spark Meerkamp
Meerkamp a...tegorieen
251 Sven Boender JPA - Spark Meerkamp
Meerkamp a...tegorieen
252 Koen Bouman JPA - Spark Meerkamp
Meerkamp a...tegorieen
253 Tijmen den Hartog JPA - Spark Meerkamp
Meerkamp a...tegorieen
254 Leroy de Jonge JPA - Spark Meerkamp
Meerkamp a...tegorieen
255 Noah Kramer JPA - Spark Meerkamp
Meerkamp a...tegorieen
256 Stefan Middelburg JPA - Spark Meerkamp
Meerkamp a...tegorieen
257 Collin van...r Stokker JPA - Spark Meerkamp
Meerkamp a...tegorieen
258 Levin Vestergaard JPA - Spark Meerkamp
Meerkamp a...tegorieen
259 Mitchel Monster JPA - Voorne Meerkamp
Meerkamp a...tegorieen
260 Daimy van Beek JPB - AV Fortuna Meerkamp
Meerkamp a...tegorieen
261 Senn Warrens JPB - AV Fortuna Meerkamp
Meerkamp a...tegorieen
262 Jasper Heurter JPC - AV Sparta Meerkamp
Meerkamp a...tegorieen
263 Lieven Vreugdenhil JPC - Rotterdam Meerkamp
Meerkamp a...tegorieen
264 Sjoerd Amsing JPC - Voorne Meerkamp
Meerkamp a...tegorieen
265 Ties Hilferink JPC - Voorne Meerkamp
Meerkamp a...tegorieen
266 Dion van Beek JPD - AV Fortuna Meerkamp
Meerkamp a...tegorieen
267 Tygo Thomas JPD - Voorne Meerkamp
Meerkamp a...tegorieen
268 Leroy Oversluizen M35 - SC Voorne Speer
Discus
Kogel
Speer groep 2Discus groep 2Kogel groep 2
269 Owen Thomas M45 - Voorne 1500m
1500 meter
270 Ben van Bergen M50 - Pallas `93 400m
1500m
400 meter1500 meter
271 Michel Christen M50 - Voorne 800m
800 meter
272 Gert Velthuizen M60 - VS97 100m
Speer
Discus
100 meterSpeer groep 2Discus groep 2
273 Ton van Wageningen M65 - Voorne 400m
400 meter
274 Arjo Zwart M65 - Voorne Speer
Discus
Kogel
Speer groep 2Discus groep 2Kogel groep 2
275 Linda van Vliet V40 - PAC Speer
Discus
Kogel
Speer groep 2Discus groep 2Kogel Groep 2
276 Maria Bareman V40 - Voorne 400m
400 meter
277 Maartje van Erkelens V40 - Voorne 100m
100 meter
278 Margreeth Hissink V65 - PAC Speer
Discus
Kogel
Speer groep 2Discus groep 2Kogel Groep 2
279 Estrella Both MJA - Spark 800m
800 meter
280 Tess van Randtwijk MJB - AV34 400m
400 meter
281 Joyce van Welie MJB - PAC Speer
Kogel
Ver
Speer groep 2Kogel Groep 2Verspringen groep 1
282 Linette Herforth MJB - Voorne Hoog
Hoogspringen
283 Britt Kuikstra MJB - Voorne 400m
Speer
Hoog
400 meterSpeer groep 2Hoogspringen
284 Nathalie Meurs MJB - Voorne 100m
Hoog
Ver
100 meterHoogspringenVerspringen groep 1
285 Ninke Noordermeer MJB - Voorne 400m
Hoog
400 meterHoogspringen
286 Mette Verbrugge MJC - AV `56 800m
800 meter
287 Julia van Dorp MJC - Fortius 800m
Speer
Discus
Kogel
800 meterSpeer groep 1Discus groep 1Kogel Groep 1
288 Tamara le Noble MJC - Spark 80m
Kogel
80 meterKogel Groep 1
289 Lieve Tsiris MJC - Spark 80m
Discus
Ver
80 meterDiscus groep 1Verspringen groep 2
290 Anne Bisschop MJC - Voorne Speer
Discus
Hoog
Speer groep 1Discus groep 1Hoogspringen
291 Marit Noordermeer MJC - Voorne Hoog
Hoogspringen
292 Marieke Salverda MJC - Voorne Hoog
Ver
HoogspringenVerspringen groep 2
293 Lianne den Dekker MJD - AV Fortuna 800m
Speer
Discus
Hoog
800 meterSpeer groep 1Discus groep 1Hoogspringen
294 Maaike Boers MJD - Olympus `70 60m
300m
800m
Speer
Discus
Ver
60 meter300 meter800 meterSpeer groep 1Discus groep 1Verspringen groep 2
295 Pien Mittertreiner MJD - Olympus `70 Speer
Discus
Kogel
Speer groep 1Discus groep 1Kogel Groep 1
296 Luna Pedemonte MJD - Olympus `70 60m
300m
Speer
Discus
Kogel
Hoog
Ver
60 meter300 meterSpeer groep 1Discus groep 1Kogel Groep 1HoogspringenVerspringen groep 2
297 Anne-Sophie Bremans MJD - Belgie 300m
Ver
300 meterVerspringen groep 2
298 Femke Zwaan MJD - Leiden 60m
Speer
Discus
Kogel
Hoog
Ver
60 meterSpeer groep 1Discus groep 1Kogel Groep 1HoogspringenVerspringen groep 2
299 Demi Karsten MJD - Nederland 60m
Speer
Ver
60 meterSpeer groep 1Verspringen groep 2
300 Arusha Biekram MJD - Rotterdam 60m
300m
Speer
Kogel
Ver
60 meter300 meterSpeer groep 1Kogel Groep 1Verspringen groep 2
421 Keysha Tujeehut MJD - Rotterdam 60m
Discus
Kogel
Ver
60 meterDiscus groep 1Kogel Groep 1Verspringen groep 2
424 Fenne Bijlhouwer MJD - Spado 800m
Discus
Kogel
Hoog
800 meterDiscus groep 1Kogel Groep 1Hoogspringen
472 Chris Mettrop M65 - Spark 100m
100 meter
474 Rachel Joosten MJD - Spark 60m
800m
Kogel
60 meter800 meterKogel Groep 1
475 Yvonne Kraan MJD - Spark 60m
Ver
60 meterVerspringen groep 2
477 Jill Oldenburger MJD - Voorne Hoog
Hoogspringen
478 Suzanne Rodenburg MJD - Voorne 60m
800m
Ver
60 meter800 meterVerspringen groep 2
479 Manon Verhoeff MJD - Voorne Speer
Discus
Kogel
Speer groep 1Discus groep 1Kogel Groep 1
480 Emma ten Hout MPA - AV Fortuna Meerkamp
Meerkamp a...tegorieen
481 Milou Heurter MPA - AV Sparta Meerkamp
Meerkamp a...tegorieen
482 Faith Tujeehut MPA - Rotterdam Meerkamp
Meerkamp a...tegorieen
483 Yenthe Vreugdenhil MPA - Rotterdam Meerkamp
Meerkamp a...tegorieen
484 Eva Bouman MPA - Spark Meerkamp
Meerkamp a...tegorieen
486 Larissa Rodenburg MPA - Voorne Meerkamp
Meerkamp a...tegorieen
487 Simone van...er Sanden MPA - Voorne Meerkamp
Meerkamp a...tegorieen
488 Loise Stomphorst MPA - Voorne Meerkamp
Meerkamp a...tegorieen
489 Marieke Wolters MPA - Voorne Meerkamp
Meerkamp a...tegorieen
490 Lisette Keijzer MPB - AV Fortuna Meerkamp
Meerkamp a...tegorieen
491 Britt Vlasblom MPB - AV Fortuna Meerkamp
Meerkamp a...tegorieen
492 Danira Reis MPB - AV Sparta Meerkamp
Meerkamp a...tegorieen
493 Kerlinn Grootfaam MPB - CAV Energie Meerkamp
Meerkamp a...tegorieen
494 Mina Chokri MPB - Rotterdam Meerkamp
Meerkamp a...tegorieen
495 Senna Van der Kruit MPB - Spark Meerkamp
Meerkamp a...tegorieen
496 Rianne Hilferink MPB - Voorne Meerkamp
Meerkamp a...tegorieen
497 Nienke Hoogendoorn MPB - Voorne Meerkamp
Meerkamp a...tegorieen
498 Julia ten Hout MPC - AV Fortuna Meerkamp
Meerkamp a...tegorieen
499 Livia Bareman MPC - Voorne Meerkamp
Meerkamp a...tegorieen
500 Norah-Lynn...tomphorst MPD - Voorne Meerkamp
Meerkamp a...tegorieen
501 Jarik Beukers Msen - De Spartaan Ver
Verspringen groep 1
502 Michael Ketting Msen - AV Fortuna Discus
Kogel
Discus groep 2Kogel groep 2
503 Henrik Pröpper Msen - Phanos Speer
Speer groep 2
504 Pieter Schwarz Msen - Phanos 100m
Ver
100 meterVerspringen groep 1
505 Kylian Dokter Msen - Spark Speer
Speer groep 2
506 Niels Groot Msen - Spark Discus
Discus groep 2
507 Vincent Wodtke Msen - Spark 100m
400m
Ver
100 meter400 meterVerspringen groep 1
508 Derek van Bochove Msen - Voorne 100m
100 meter
510 Ivana Reintke Vsen - Spark 100m
Speer
Kogel
100 meterSpeer groep 2Kogel Groep 2
554 Kiki Hartman Vsen - Voorne 100m
400m
Speer
100 meter400 meterSpeer groep 2
557 Eva Kok MJD - Voorne 60m
Speer
Hoog
Ver
60 meterSpeer groep 1HoogspringenVerspringen groep 2
600 Stephan Dekker Msen - ARV Ilion Discus
Discus groep 2