Inschrijvingen Junioren C/D Poule 67 Wedstrijd 2 [2019]




Snr Naam Onderdelen Startgroep Team Team punten
1601 Mohamed Bouzalmat JJC - AV Athlos 4x100m
Hoog
Ver
JJC - Hoog groep 2JJC - Ver groep 2 AV Athlos JC Team 2 0
1602 Bram Eleveld JJC - AV Athlos 150m
Speer
Kogel
JJC - 150mJJC - Speer groep 2JJC - Kogel AV Athlos JC Team 1 0
1603 Daan Geerling JJC - AV Athlos 150m
4x100m
Kogel
JJC - 150mJJC - Kogel AV Athlos JC Team 1 1309
1604 Koen Geerling JJC - AV Athlos 800m
4x100m
Hoog
JJC - 800mJJC - Hoog groep 1 AV Athlos JC Team 2 879
1605 Daniel Kleermaker JJC - AV Athlos 150m
800m
Speer
JJC - 150mJJC - 800mJJC - Speer groep 1 AV Athlos JC Team 2 1580
1606 Luuk van der Maaten JJC - AV Athlos 100mH
Speer
Hoog
JJC - 100mHJJC - Speer groep 1JJC - Hoog groep 2 AV Athlos JC Team 1 1886
1607 Thijs van der Maaten JJC - AV Athlos 100mH
4x100m
Hoog
JJC - 100mHJJC - Hoog groep 1 AV Athlos JC Team 1 0
1608 Thijmen Middelkamp JJC - AV Athlos 800m
4x100m
Ver
JJC - 800mJJC - Ver groep 1 AV Athlos JC Team 1 650
1609 Daniel Molenberg JJC - AV Athlos 150m
4x100m
Ver
JJC - 150mJJC - Ver groep 1 AV Athlos JC Team 2 901
1610 Brendan Noordijk JJC - AV Athlos 150m
800m
100mH
JJC - 150mJJC - 800mJJC - 100mH AV Athlos JC Team 1 2003
1611 Bram Nusmeier JJC - AV Athlos 800m
4x100m
Ver
JJC - 800mJJC - Ver groep 2 AV Athlos JC Team 1 715
1612 Daan Scholte JJC - AV Athlos 100mH
Speer
Kogel
JJC - 100mHJJC - Speer groep 2JJC - Kogel AV Athlos JC Team 2 557
1613 Tygo Schuurkamp JJC - AV Athlos 150m
100mH
4x100m
JJC - 150mJJC - 100mH AV Athlos JC Team 2 287
1614 Joost van de Belt JJC - de Sprinter 150m
4x100m
Hoog
JJC - 150mJJC - Hoog groep 1 AV de Sprinter JC 387
1615 Benjamin Grasmeijer JJC - de Sprinter 150m
100mH
JJC - 150mJJC - 100mH AV de Sprinter JC 275
1616 Nathanaël...rasmeijer JJC - de Sprinter 800m
100mH
4x100m
JJC - 800mJJC - 100mH AV de Sprinter JC 471
1617 Jelle Hofenk JJC - de Sprinter Speer
Kogel
JJC - Speer groep 2JJC - Kogel AV de Sprinter JC 0
1618 Bas Maes JJC - de Sprinter 800m
Kogel
Ver
JJC - 800mJJC - KogelJJC - Ver groep 1 AV de Sprinter JC 527
1619 Tycho Steur JJC - de Sprinter 4x100m
Speer
Hoog
JJC - Speer groep 1JJC - Hoog groep 2 AV de Sprinter JC 708
1620 Robin Stoker JJC - de Sprinter 100mH
4x100m
Ver
JJC - 100mHJJC - Ver groep 2 AV de Sprinter JC 897
1621 Ryan Honders JJC - Flevo Delta 150m
Kogel
Ver
JJC - 150mJJC - KogelJJC - Ver groep 1 AV Flevo Delta JC 1747
1622 Rien Klaassen JJC - Flevo Delta 4x100m
Hoog
JJC - Hoog groep 1 AV Flevo Delta JC 0
1623 Matthijs v... der Leij JJC - Flevo Delta Speer
Kogel
JJC - Speer groep 2JJC - Kogel AV Flevo Delta JC 0
1624 Joël Malec JJC - Flevo Delta 150m
4x100m
Ver
JJC - 150mJJC - Ver groep 2 AV Flevo Delta JC 0
1625 Nick Resink JJC - Flevo Delta 150m
100mH
Hoog
JJC - 150mJJC - 100mHJJC - Hoog groep 2 AV Flevo Delta JC 1032
1626 Maarten Scholte JJC - Flevo Delta 100mH
Speer
JJC - 100mHJJC - Speer groep 1 AV Flevo Delta JC 432
1627 Maarten Sijbrandy JJC - Flevo Delta 800m
JJC - 800m AV Flevo Delta JC 0
1628 Joren Verheye JJC - Flevo Delta 800m
100mH
4x100m
JJC - 800mJJC - 100mH AV Flevo Delta JC 747
1629 Jaap Zoon JJC - Flevo Delta 800m
4x100m
JJC - 800m AV Flevo Delta JC 683
1630 Sven van Duinkerken JJC - AV Nijkerk Kogel
Hoog
JJC - KogelJJC - Hoog groep 1 AV Nijkerk JC 426
1631 Stefan Hendriksen JJC - AV Nijkerk 4x100m
Kogel
Hoog
JJC - KogelJJC - Hoog groep 2 AV Nijkerk JC 501
1632 Jos Lozeman JJC - AV Nijkerk 150m
800m
4x100m
JJC - 150mJJC - 800m AV Nijkerk JC 603
1633 Harmen Nijzink JJC - AV Nijkerk 100mH
4x100m
Speer
JJC - 100mHJJC - Speer groep 2 AV Nijkerk JC 260
1634 Lars van W...ligenburg JJC - AV Nijkerk 150m
100mH
4x100m
JJC - 150mJJC - 100mH AV Nijkerk JC 1252
1635 Luc de Wit JJC - AV Nijkerk 800m
Speer
Ver
JJC - 800mJJC - Speer groep 1JJC - Ver groep 2 AV Nijkerk JC 877
1636 Tom ter Haar JJC - AV NOP 800m
100mH
4x100m
JJC - 800mJJC - 100mH AV NOP JC 435
1637 Robin Hegeman JJC - AV NOP 100mH
4x100m
Hoog
JJC - 100mHJJC - Hoog groep 1 AV NOP JC 1378
1638 Tristan Overtoom JJC - AV NOP 150m
4x100m
Kogel
JJC - 150mJJC - Kogel AV NOP JC 370
1639 Isas Prinsen JJC - AV NOP 150m
800m
4x100m
JJC - 150mJJC - 800m AV NOP JC 1014
1640 Han Jona Verbaan JJC - AV NOP 100mH
Speer
Ver
JJC - 100mHJJC - Speer groep 1JJC - Ver groep 2 AV NOP JC 517
1641 Roel Wielstra JJC - AV NOP 150m
Speer
Ver
JJC - 150mJJC - Speer groep 2JJC - Ver groep 1 AV NOP JC 1465
1642 Olivier van Benthem JJC - AV PEC 1910 4x100m
Speer
JJC - Speer groep 1 AV PEC 1910 JC 559
1643 Ids Peenstra JJC - AV PEC 1910 100mH
JJC - 100mH AV PEC 1910 JC 0
1644 Thomas Reining JJC - AV PEC 1910 Kogel
Ver
JJC - KogelJJC - Ver groep 2 AV PEC 1910 JC 1173
1645 Kimani Sankon JJC - AV PEC 1910 100mH
4x100m
Hoog
JJC - 100mHJJC - Hoog groep 1 AV PEC 1910 JC 1480
1646 Melchior Treffers JJC - AV PEC 1910 100mH
4x100m
Hoog
JJC - 100mHJJC - Hoog groep 2 AV PEC 1910 JC 701
1647 Bengt Veldhuis JJC - AV PEC 1910 Speer
Kogel
JJC - Speer groep 2JJC - Kogel AV PEC 1910 JC 0
1648 Thijs Verheij JJC - AV PEC 1910 150m
4x100m
Ver
JJC - 150mJJC - Ver groep 1 AV PEC 1910 JC 363
1649 Senna Kampinga JJC - AV Zeewolde 800m
4x100m
Ver
JJC - 800mJJC - Ver groep 2 AV Zeewolde JC 1061
1650 Rick van der Meer JJC - AV Zeewolde 4x100m
Speer
Kogel
JJC - Speer groep 2JJC - Kogel AV Zeewolde JC 1256
1651 Martijn Schoemaker JJC - AV Zeewolde 150m
100mH
Hoog
JJC - 150mJJC - 100mHJJC - Hoog groep 2 AV Zeewolde JC 1506
1652 Tjade Smelt JJC - AV Zeewolde 4x100m
Speer
Kogel
JJC - Speer groep 1JJC - Kogel AV Zeewolde JC 0
1653 Jari van der Voorn JJC - AV Zeewolde 150m
800m
100mH
JJC - 150mJJC - 800mJJC - 100mH AV Zeewolde JC 1825
1654 Siebe Westerhof JJC - AV Zeewolde 800m
4x100m
Ver
JJC - 800mJJC - Ver groep 1 AV Zeewolde JC 0
1655 Lars Breimer JJC - SPWS 100mH
Speer
Ver
JJC - 100mHJJC - Speer groep 1JJC - Ver groep 2 EAC De Sperwers JC 0
1656 Tim Breimer JJC - SPWS 150m
100mH
Ver
JJC - 150mJJC - 100mHJJC - Ver groep 1 EAC De Sperwers JC 513
1657 Luuk Forrer JJC - SPWS 150m
Kogel
Hoog
JJC - 150mJJC - KogelJJC - Hoog groep 1 EAC De Sperwers JC 2035
1658 Alec de Jonge JJC - SPWS 150m
Speer
Hoog
JJC - 150mJJC - Speer groep 2JJC - Hoog groep 1 EAC De Sperwers JC 652
1659 Mika van Mierlo JJC - Isala `96 800m
Speer
Ver
JJC - 800mJJC - Speer groep 2JJC - Ver groep 1 Isala `96 JC 0
1660 Yannick Aartsen JJD - AV Athlos 80mH
Discus
Hoog
JJD - 80mHJJD Discus Groep 2JJD - Hoog groep 1 AV Athlos JD Team 1 1227
1661 Mark Delhez JJD - AV Athlos 1000m
Discus
Ver
JJD - 1000mJJD - Discus groep 1JJD - Ver groep 2 AV Athlos JD Team 2 246
1662 Luca Goedhart JJD - AV Athlos 4x80m
Discus
Ver
JJD Discus Groep 2JJD - Ver groep 2 AV Athlos JD Team 2 359
1663 Stan van der Horst JJD - AV Athlos 80mH
Discus
Kogel
JJD - 80mHJJD - Discus groep 1JJD - Kogelgroep 1 AV Athlos JD Team 1 599
1664 Nick Jacobs JJD - AV Athlos 80m
80mH
4x80m
JJD - 80mJJD - 80mH AV Athlos JD Team 1 422
1665 Ruben Jacobs JJD - AV Athlos 80m
80mH
4x80m
JJD - 80mJJD - 80mH AV Athlos JD Team 2 620
1666 Floris Remijn JJD - AV Athlos 1000m
4x80m
Hoog
JJD - 1000mJJD - Hoog groep 2 AV Athlos JD Team 1 521
1667 Maurits Schrijver JJD - AV Athlos 80mH
4x80m
Hoog
JJD - 80mHJJD - Hoog groep 2 AV Athlos JD Team 2 418
1668 Luuk Verkerk JJD - AV Athlos 80m
4x80m
Kogel
JJD - 80mJJD - Kogelgroep 2 AV Athlos JD Team 2 706
1669 Twan van der Weiden JJD - AV Athlos 1000m
4x80m
Ver
JJD - 1000mJJD - Ver groep 2 AV Athlos JD Team 1 916
1670 Damian Wolters JJD - AV Athlos 80m
4x80m
Ver
JJD - 80mJJD - Ver groep 1 AV Athlos JD Team 1 482
1671 Jonas Bakker JJD - De Gemzen 80m
1000m
80mH
JJD - 80mJJD - 1000mJJD - 80mH AV De Gemzen JD 959
1672 Storm Mekking JJD - De Gemzen 80m
1000m
4x80m
JJD - 80mJJD - 1000m AV De Gemzen JD 0
1673 Hendrik Olthuis JJD - De Gemzen 1000m
4x80m
Hoog
JJD - 1000mJJD - Hoog groep 1 AV De Gemzen JD 825
1674 Yordi van Ommen JJD - De Gemzen 4x80m
Discus
Kogel
JJD - Discus groep 1JJD - Kogelgroep 1 AV De Gemzen JD 423
1675 Kiran Rorije JJD - De Gemzen 80m
4x80m
Ver
JJD - 80mJJD - Ver groep 1 AV De Gemzen JD 682
1676 Yaasir Albojaddaine JJD - Flevo Delta 1000m
Hoog
Ver
JJD - 1000mJJD - Hoog groep 2JJD - Ver groep 1 AV Flevo D...JD Team 1 0
1677 Gideon Blankespoor JJD - Flevo Delta 1000m
4x80m
Ver
JJD - 1000mJJD - Ver groep 2 AV Flevo D...JD Team 1 643
1678 Coen Bloemberg JJD - Flevo Delta 80mH
4x80m
Hoog
JJD - 80mHJJD - Hoog groep 1 AV Flevo D...JD Team 1 785
1679 Joey Faassen JJD - Flevo Delta 80m
1000m
Ver
JJD - 80mJJD - 1000mJJD - Ver groep 1 AV Flevo D...JD Team 2 928
1680 Tycho Joost JJD - Flevo Delta 80m
80mH
Hoog
JJD - 80mJJD - 80mHJJD - Hoog groep 1 AV Flevo D...JD Team 2 443
1681 Menno van Riesen JJD - Flevo Delta 80m
80mH
4x80m
JJD - 80mJJD - 80mH AV Flevo D...JD Team 1 708
1682 Ruben Scholte JJD - Flevo Delta 1000m
Discus
Kogel
JJD - 1000mJJD - Discus groep 1JJD - Kogelgroep 2 AV Flevo D...JD Team 2 520
1683 Merijn Sol JJD - Flevo Delta 80m
1000m
4x80m
JJD - 80mJJD - 1000m AV Flevo D...JD Team 1 971
1684 Rowan Tiemes JJD - Flevo Delta 80mH
Discus
Kogel
JJD - 80mHJJD Discus Groep 2JJD - Kogelgroep 2 AV Flevo D...JD Team 1 789
1685 Michel Duitman JJD - AV NOP 80m
1000m
4x80m
JJD - 80mJJD - 1000m AV NOP JD 242
1686 Jayden de Jong JJD - AV NOP 80m
1000m
4x80m
JJD - 80mJJD - 1000m AV NOP JD 854
1687 Matthijs Onink JJD - AV NOP 1000m
Kogel
Hoog
JJD - 1000mJJD - Kogelgroep 2JJD - Hoog groep 2 AV NOP JD 1291
1688 Jelmer Overtoom JJD - AV NOP 4x80m
Discus
Ver
JJD - Discus groep 1JJD - Ver groep 2 AV NOP JD 432
1689 Joseb Verbaan JJD - AV NOP 80mH
4x80m
Hoog
JJD - 80mHJJD - Hoog groep 1 AV NOP JD 196
1690 Thijs ter Maat JJD - AV PEC 1910 1000m
80mH
4x80m
JJD - 1000mJJD - 80mH AV PEC 191...JD Team 1 0
1691 Figo Mussche JJD - AV PEC 1910 Kogel
Hoog
JJD - Kogelgroep 1JJD - Hoog groep 2 AV PEC 191...JD Team 1 297
1692 Nick Oosting JJD - AV PEC 1910 80m
4x80m
Ver
JJD - 80mJJD - Ver groep 2 AV PEC 191...JD Team 1 988
1693 Jesper Pauw JJD - AV PEC 1910 1000m
Kogel
JJD - 1000mJJD - Kogelgroep 2 AV PEC 191...JD Team 1 505
1694 Bram Slabbekoorn JJD - AV PEC 1910 80m
80mH
4x80m
JJD - 80mJJD - 80mH AV PEC 191...JD Team 1 750
1695 Lukas Smit JJD - AV PEC 1910 Discus
Hoog
JJD Discus Groep 2JJD - Hoog groep 2 AV PEC 191...JD Team 1 499
1696 Boyd Steur JJD - AV PEC 1910 1000m
80mH
4x80m
JJD - 1000mJJD - 80mH AV PEC 191...JD Team 1 835
1697 Laurens Zijlstra JJD - AV PEC 1910 80m
Discus
Ver
JJD - 80mJJD - Discus groep 1JJD - Ver groep 2 AV PEC 191...JD Team 1 231
1698 Jochem van den Berg JJD - AV Zeewolde 80m
Hoog
Ver
JJD - 80mJJD - Hoog groep 1JJD - Ver groep 2 AV Zeewold...JD Team 2 821
1699 Aaron Bos JJD - AV Zeewolde 80mH
4x80m
Kogel
JJD - 80mHJJD - Kogelgroep 1 AV Zeewold...JD Team 1 368
1700 Finn van der Es JJD - AV Zeewolde 80m
1000m
4x80m
JJD - 80mJJD - 1000m AV Zeewold...JD Team 1 864
1701 Fynn Jacops JJD - AV Zeewolde 80m
1000m
4x80m
JJD - 80mJJD - 1000m AV Zeewold...JD Team 1 285
1702 Jonathan van Lien JJD - AV Zeewolde 80mH
Discus
Kogel
JJD - 80mHJJD Discus Groep 2JJD - Kogelgroep 2 AV Zeewold...JD Team 1 1258
1703 Sven Poelman JJD - AV Zeewolde Discus
Kogel
Ver
JJD - Discus groep 1JJD - Kogelgroep 1JJD - Ver groep 1 AV Zeewold...JD Team 2 348
1704 Rasmus van Werkhoven JJD - AV Zeewolde 80mH
4x80m
Hoog
JJD - 80mHJJD - Hoog groep 2 AV Zeewold...JD Team 1 0
1705 Mathijs de Winter JJD - AV Zeewolde Discus
JJD - Discus groep 1 AV Zeewold...JD Team 1 0
1706 Araya Wolfs JJD - AV Zeewolde 80m
Hoog
Ver
JJD - 80mJJD - Hoog groep 1JJD - Ver groep 2 AV Zeewold...JD Team 1 1655
1707 Niels Jansen JJD - SPWS 1000m
Ver
JJD - 1000mJJD - Ver groep 1 EAC De Sperwers JD 507
1708 Joey Koster JJD - SPWS 1000m
4x80m
Hoog
JJD - 1000mJJD - Hoog groep 2 EAC De Sperwers JD 846
1709 Rowen Moorman JJD - SPWS 1000m
Kogel
JJD - 1000mJJD - Kogelgroep 2 EAC De Sperwers JD 0
1710 Luca Smeman JJD - SPWS 80m
4x80m
Discus
JJD - 80mJJD Discus Groep 2 EAC De Sperwers JD 681
1711 Siebe Staatsen JJD - SPWS 80mH
4x80m
Kogel
JJD - 80mHJJD - Kogelgroep 1 EAC De Sperwers JD 768
1712 Brian te Veld JJD - SPWS 80mH
4x80m
Hoog
JJD - 80mHJJD - Hoog groep 1 EAC De Sperwers JD 203
1713 Ruben Eefting JJD - HAC `63 1000m
80mH
4x80m
JJD - 1000mJJD - 80mH HAC `63 JD 772
1714 Tim ten Kate JJD - HAC `63 80m
4x80m
Ver
JJD - 80mJJD - Ver groep 1 HAC `63 JD 702
1715 Nathan van Ooijen JJD - HAC `63 4x80m
Discus
Hoog
JJD Discus Groep 2JJD - Hoog groep 1 HAC `63 JD 554
1716 Sem Rozeboom JJD - HAC `63 80m
4x80m
Kogel
JJD - 80mJJD - Kogelgroep 1 HAC `63 JD 518
1717 Sam Bolt JJD - Isala `96 80m
80mH
Kogel
JJD - 80mJJD - 80mHJJD - Kogelgroep 2 Isala `96 JD 309
1718 Joran van Boven JJD - Isala `96 Discus
Hoog
Ver
JJD Discus Groep 2JJD - Hoog groep 1JJD - Ver groep 2 Isala `96 JD 352
1719 Josse Kampen JJD - Isala `96 80m
1000m
4x80m
JJD - 80mJJD - 1000m Isala `96 JD 903
1720 Olaf Langeslag JJD - Isala `96 4x80m
Discus
Kogel
JJD - Discus groep 1JJD - Kogelgroep 1 Isala `96 JD 629
1721 Maiky Scheurwater JJD - Isala `96 80mH
4x80m
Hoog
JJD - 80mHJJD - Hoog groep 2 Isala `96 JD 220
1722 Hugo Visser JJD - Isala `96 1000m
4x80m
Ver
JJD - 1000mJJD - Ver groep 1 Isala `96 JD 884
1723 Indy Broersma MJC - AV Athlos 800m
80mH
4x80m
MJC - 800mMJC - 80mH AV Athlos MC Team 1 928
1724 Lynn Bunnik MJC - AV Athlos 150m
800m
4x80m
MJC - 150mMJC - 800m AV Athlos MC Team 2 831
1725 Lotte Hofman MJC - AV Athlos Speer
Discus
Kogel
MJC - Speer groep 2MJC - Discus groep 2MJC - Kogel groep 2 AV Athlos MC Team 1 646
1726 Michelle Karenbeld MJC - AV Athlos 150m
80mH
4x80m
MJC - 150mMJC - 80mH AV Athlos MC Team 2 715
1727 Sterre Kurpershoek MJC - AV Athlos 150m
80mH
Ver
MJC - 150mMJC - 80mHMJC-Ver groep 2 AV Athlos MC Team 1 1508
1728 Sophia van Loo MJC - AV Athlos 800m
80mH
Ver
MJC - 800mMJC - 80mHMJC - Ver groep1 AV Athlos MC Team 1 0
1729 Fien Molenberg MJC - AV Athlos 800m
Speer
Hoog
MJC - 800mMJC - Speer groep 1MJC - Hoog groep 1 AV Athlos MC Team 1 1476
1730 Maxime van Mourik MJC - AV Athlos 4x80m
Discus
Kogel
MJC - Discus groep 1MJC - Kogel groep 1 AV Athlos MC Team 1 0
1731 Iris den Otter MJC - AV Athlos 80mH
4x80m
Ver
MJC - 80mHMJC-Ver groep 2 AV Athlos MC Team 2 491
1732 Carolien Remijn MJC - AV Athlos 150m
4x80m
Hoog
MJC - 150mMJC - Hoog groep 2 AV Athlos MC Team 1 481
1733 Noa Sinte...rtensdijk MJC - AV Athlos 4x80m
Discus
Hoog
MJC - Discus groep 1MJC - Hoog groep 1 AV Athlos MC Team 2 688
1734 Joyce de Vries MJC - AV Athlos 150m
4x80m
MJC - 150m AV Athlos MC Team 1 0
1735 Suusje Berkenbosch MJC - De Gemzen 150m
4x80m
Discus
MJC - 150mMJC - Discus groep 1 AV De Gemz...MC Team 1 926
1736 Hester Blaauw MJC - De Gemzen 800m
Speer
Discus
MJC - 800mMJC - Speer groep 1MJC - Discus groep 2 AV De Gemz...MC Team 1 0
1737 Fleur Gerrits MJC - De Gemzen 800m
4x80m
Kogel
MJC - 800mMJC - Kogel groep 1 AV De Gemz...Cialfo MC 663
1738 Isabel van Houweling MJC - De Gemzen 80mH
Speer
Kogel
MJC - 80mHMJC - Speer groep 2MJC - Kogel groep 2 AV De Gemz...MC Team 1 1614
1739 Elisa Nap MJC - De Gemzen 80mH
4x80m
Ver
MJC - 80mHMJC-Ver groep 2 AV De Gemz...MC Team 1 483
1740 Mirte Puttenstein MJC - De Gemzen 4x80m
Discus
Ver
MJC - Discus groep 1MJC-Ver groep 2 AV De Gemz...Cialfo MC 693
1741 Luena Spijkerboer MJC - De Gemzen 150m
800m
4x80m
MJC - 150mMJC - 800m AV De Gemz...MC Team 1 1036
1742 Nathalie v...igt Thans MJC - De Gemzen Kogel
Hoog
MJC - Kogel groep 2MJC - Hoog groep 1 AV De Gemz...MC Team 1 0
1743 Esmee Vis MJC - De Gemzen 150m
800m
4x80m
MJC - 150mMJC - 800m AV De Gemz...MC Team 1 495
1744 Nienke Wagenaar MJC - De Gemzen 80mH
Hoog
Ver
MJC - 80mHMJC - Hoog groep 2MJC - Ver groep1 AV De Gemz...MC Team 1 1096
1745 Rixt Hofenk MJC - de Sprinter 800m
80mH
4x80m
MJC - 800mMJC - 80mH AV de Sprinter MC 736
1746 Jacolien Veerman MJC - de Sprinter 4x80m
Kogel
Hoog
MJC - Kogel groep 1MJC - Hoog groep 2 AV de Sprinter MC 450
1747 Maaike Visscher MJC - de Sprinter 150m
4x80m
Discus
MJC - 150mMJC - Discus groep 1 AV de Sprinter MC 560
1748 Evelien Vos MJC - de Sprinter 150m
800m
4x80m
MJC - 150mMJC - 800m AV de Sprinter MC 941
1749 Jaelle Wiebenga MJC - de Sprinter 80mH
Discus
Ver
MJC - 80mHMJC - Discus groep 1MJC-Ver groep 2 AV de Sprinter MC 310
1750 Yke van der Zee MJC - de Sprinter Speer
Hoog
Ver
MJC - Speer groep 1MJC - Hoog groep 1MJC-Ver groep 2 AV de Sprinter MC 947
1751 Irene Doeze Jager MJC - Flevo Delta 4x80m
Speer
Kogel
MJC - Speer groep 2MJC - Kogel groep 2 AV Flevo Delta MC 475
1752 Indy Faassen MJC - Flevo Delta 800m
4x80m
Hoog
MJC - 800mMJC - Hoog groep 1 AV Flevo Delta MC 930
1753 Miriam Felix MJC - Flevo Delta 150m
80mH
Ver
MJC - 150mMJC - 80mHMJC - Ver groep1 AV Flevo Delta MC 926
1754 Nikki Kooi MJC - Flevo Delta 4x80m
Speer
Discus
MJC - Speer groep 1MJC - Discus groep 2 AV Flevo Delta MC 0
1755 Fleur Pieters MJC - Flevo Delta 150m
80mH
Ver
MJC - 150mMJC - 80mHMJC-Ver groep 2 AV Flevo Delta MC 1977
1756 Dorcas Wilbrink MJC - Flevo Delta 4x80m
Discus
Kogel
MJC - Discus groep 1MJC - Kogel groep 1 AV Flevo Delta MC 1019
1757 Lisa Zoon MJC - Flevo Delta 150m
800m
MJC - 150mMJC - 800m AV Flevo Delta MC 0
1758 Nova van Aller MJC - AV Nijkerk Speer
Discus
Kogel
MJC - Speer groep 1MJC - Discus groep 1MJC - Kogel groep 1 AV Nijkerk MC 279
1759 Nerena van den Ham MJC - AV Nijkerk 150m
4x80m
Ver
MJC - 150mMJC - Ver groep1 AV Nijkerk MC 357
1760 Myrthe van...er Heeden MJC - AV Nijkerk 800m
4x80m
Hoog
MJC - 800mMJC - Hoog groep 1 AV Nijkerk MC 531
1761 Iris van Leuveren MJC - AV Nijkerk 80mH
4x80m
Discus
MJC - 80mHMJC - Discus groep 2 AV Nijkerk MC 624
1762 Amber Schmidt MJC - AV Nijkerk 4x80m
Speer
Ver
MJC - Speer groep 2MJC-Ver groep 2 AV Nijkerk MC 818
1763 Veerle van den Berg MJC - AV NOP 150m
80mH
Hoog
MJC - 150mMJC - 80mHMJC - Hoog groep 2 AV NOP MC 1223
1764 Anniek Draaistra MJC - AV NOP 800m
80mH
4x80m
MJC - 800mMJC - 80mH AV NOP MC 888
1765 Deveny Huver MJC - AV NOP 150m
4x80m
Speer
MJC - 150mMJC - Speer groep 2 AV NOP MC 923
1766 Silke Stam MJC - AV NOP 800m
4x80m
Ver
MJC - 800mMJC-Ver groep 2 AV NOP MC 572
1767 Kaylin Wierda MJC - AV NOP 4x80m
Discus
Kogel
MJC - Discus groep 1MJC - Kogel groep 1 AV NOP MC 701
1768 Linde Boonstra MJC - AV PEC 1910 80mH
Kogel
MJC - 80mHMJC - Kogel groep 2 AV PEC 1910 MC 377
1769 Tessa Harbrink MJC - AV PEC 1910 800m
Speer
Hoog
MJC - 800mMJC - Speer groep 1MJC - Hoog groep 1 AV PEC 1910 MC 579
1770 Esmee van der Hoeven MJC - AV PEC 1910 150m
4x80m
Hoog
MJC - 150mMJC - Hoog groep 2 AV PEC 1910 MC 1194
1771 Christy ter Horst MJC - AV PEC 1910 80mH
4x80m
MJC - 80mH AV PEC 1910 MC 513
1772 Anna de Jong MJC - AV PEC 1910 4x80m
Speer
Discus
MJC - Speer groep 2MJC - Discus groep 2 AV PEC 1910 MC 598
1773 Jill Klei...ugtenbelt MJC - AV PEC 1910 80mH
4x80m
Ver
MJC - 80mHMJC-Ver groep 2 AV PEC 1910 MC 1233
1774 Doris van Vilsteren MJC - AV PEC 1910 Discus
Ver
MJC - Discus groep 1MJC - Ver groep1 AV PEC 1910 MC 0
1775 Elin Buitenhuis MJC - AV Zeewolde 150m
4x80m
Ver
MJC - 150mMJC - Ver groep1 AV Zeewolde MC 892
1776 Esther Moerland MJC - AV Zeewolde 4x80m
Speer
Kogel
MJC - Speer groep 1MJC - Kogel groep 1 AV Zeewolde MC 366
1777 Rebecca van Pagée MJC - AV Zeewolde 150m
4x80m
Hoog
MJC - 150mMJC - Hoog groep 1 AV Zeewolde MC 747
1778 Berber Schaap MJC - AV Zeewolde 800m
Speer
Discus
MJC - 800mMJC - Speer groep 2MJC - Discus groep 2 AV Zeewolde MC 903
1779 Floor Smelt MJC - AV Zeewolde 800m
80mH
4x80m
MJC - 800mMJC - 80mH AV Zeewolde MC 361
1780 Eline ten Grotenhuis MJC - Cialfo 150m
800m
4x80m
MJC - 150mMJC - 800m AV De Gemz...Cialfo MC 444
1781 Fiona ten Grotenhuis MJC - Cialfo 150m
800m
Kogel
MJC - 150mMJC - 800mMJC - Kogel groep 1 AV De Gemz...Cialfo MC 234
1782 Noor de Wilde MJC - Cialfo 80mH
4x80m
Hoog
MJC - 80mHMJC - Hoog groep 2 AV De Gemz...Cialfo MC 541
1783 Sannah Wolf MJC - Cialfo 150m
80mH
Speer
MJC - 150mMJC - 80mHMJC - Speer groep 1 AV De Gemz...Cialfo MC 728
1784 Marlin Benjamins MJC - SPWS 150m
Speer
Hoog
MJC - 150mMJC - Speer groep 1MJC - Hoog groep 1 EAC De Sperwers MC 0
1785 Ilse Engberts MJC - SPWS 800m
80mH
4x80m
MJC - 800mMJC - 80mH EAC De Sperwers MC 0
1786 Tess Gerdes MJC - SPWS 150m
Speer
Ver
MJC - 150mMJC - Speer groep 2MJC-Ver groep 2 EAC De Sperwers MC 1446
1787 D\'Seania Holaman MJC - SPWS 4x80m
Discus
Kogel
MJC - Discus groep 1MJC - Kogel groep 1 EAC De Sperwers MC 377
1788 Jasmijn Smeman MJC - SPWS 150m
80mH
4x80m
MJC - 150mMJC - 80mH EAC De Sperwers MC 752
1789 Julia Struik MJC - SPWS 800m
Discus
Kogel
MJC - 800mMJC - Discus groep 2MJC - Kogel groep 1 EAC De Sperwers MC 517
1790 Cynthia de Vries MJC - SPWS 80mH
4x80m
Hoog
MJC - 80mHMJC - Hoog groep 2 EAC De Sperwers MC 732
1791 Donna ten Hove MJC - Isala `96 150m
80mH
Ver
MJC - 150mMJC - 80mHMJC - Ver groep1 Isala `96 MC 991
1792 Jeomi Langebeeke MJC - Isala `96 Speer
Discus
Ver
MJC - Speer groep 1MJC - Discus groep 2MJC - Ver groep1 Isala `96 MC 129
1793 Suzan Teune MJC - Isala `96 150m
Speer
Hoog
MJC - 150mMJC - Speer groep 2MJC - Hoog groep 1 Isala `96 MC 1094
1794 Guusje Koning MJD - AV Athlos 1000m
4x60m
Hoog
MJD - 1000mMJD - Hoog groep 2 AV Athlos MD 0
1795 Amber van Manen MJD - AV Athlos 1000m
4x60m
Speer
MJD - 1000mMJD - Speer AV Athlos MD 279
1796 Eva Middelkamp MJD - AV Athlos 4x60m
Speer
Kogel
MJD - SpeerMJD - Kogel AV Athlos MD 855
1797 Meike Schipper MJD - AV Athlos 60m
60mH
Hoog
MJD - 60mMJD - 60mHMJD - Hoog groep 1 AV Athlos MD 1183
1798 Fabienne ...rtensdijk MJD - AV Athlos 60m
Kogel
Ver
MJD - 60mMJD - KogelMJD - Ver groep 1 AV Athlos MD 387
1799 Lisa van der Sluijs MJD - AV Athlos 60mH
4x60m
Ver
MJD - 60mHMJD - Ver groep 2 AV Athlos MD 601
1800 Maud Brouwer MJD - De Gemzen 60m
60mH
Ver
MJD - 60mMJD - 60mHMJD - Ver groep 2 AV De Gemzen MD 1547
1801 Femke Dekker MJD - De Gemzen 60m
4x60m
MJD - 60m AV De Gemzen MD 0
1802 Merel van der Haar MJD - De Gemzen 1000m
4x60m
MJD - 1000m AV De Gemzen MD 300
1803 Bente Hanekamp MJD - De Gemzen 60mH
Speer
Kogel
MJD - 60mHMJD - SpeerMJD - Kogel AV De Gemzen MD 979
1804 Renske Hanekamp MJD - De Gemzen 60mH
Hoog
Ver
MJD - 60mHMJD - Hoog groep 2MJD - Ver groep 1 AV De Gemzen MD 462
1805 Trynke Lourens MJD - De Gemzen 1000m
4x60m
MJD - 1000m AV De Gemzen MD 0
1806 Jorinde Nap MJD - De Gemzen 4x60m
Hoog
MJD - Hoog groep 1 AV De Gemzen MD 0
1807 Francine v...der Stoop MJD - De Gemzen 60m
1000m
MJD - 60mMJD - 1000m AV De Gemzen MD 719
1808 Sherilyn van Vemde MJD - De Gemzen Ver
MJD - Ver groep 1 AV De Gemzen MD 0
1809 Diane Wensink MJD - De Gemzen Speer
Kogel
MJD - SpeerMJD - Kogel AV De Gemzen MD 0
1810 Nikki Bakker MJD - de Sprinter 60mH
4x60m
Speer
MJD - 60mHMJD - Speer AV de Sprinter MD 217
1811 Sanne Hoogstra MJD - de Sprinter 1000m
4x60m
Kogel
MJD - 1000mMJD - Kogel AV de Sprinter MD 791
1812 Resa Keizer MJD - de Sprinter 60m
4x60m
Speer
MJD - 60mMJD - Speer AV de Sprinter MD 379
1813 Kautar Mrabet Dahbi MJD - de Sprinter 60m
60mH
4x60m
MJD - 60mMJD - 60mH AV de Sprinter MD 667
1814 Sarah Veenstra MJD - de Sprinter 1000m
Hoog
Ver
MJD - 1000mMJD - Hoog groep 2MJD - Ver groep 1 AV de Sprinter MD 1170
1815 Sanne de Bruin MJD - Flevo Delta 60m
4x60m
Speer
MJD - 60mMJD - Speer AV Flevo Delta MD 777
1816 Ivy Doeze Jager MJD - Flevo Delta 60mH
Hoog
MJD - 60mHMJD - Hoog groep 1 AV Flevo Delta MD 462
1817 Evi Falkena MJD - Flevo Delta 1000m
60mH
4x60m
MJD - 1000mMJD - 60mH AV Flevo Delta MD 1032
1818 Kim Remijn MJD - Flevo Delta 1000m
4x60m
Kogel
MJD - 1000mMJD - Kogel AV Flevo Delta MD 984
1819 Denise Riep MJD - Flevo Delta 60m
60mH
Ver
MJD - 60mMJD - 60mHMJD - Ver groep 2 AV Flevo Delta MD 1637
1820 Michelle v... Roemburg MJD - Flevo Delta 1000m
Ver
MJD - 1000mMJD - Ver groep 1 AV Flevo Delta MD 0
1821 Jayda Schouten MJD - Flevo Delta Kogel
Hoog
MJD - KogelMJD - Hoog groep 2 AV Flevo Delta MD 0
1822 Ruth Westrik MJD - Flevo Delta 60m
4x60m
Speer
MJD - 60mMJD - Speer AV Flevo Delta MD 0
1823 Maud van Bentem MJD - AV NOP 60mH
Kogel
Hoog
MJD - 60mHMJD - KogelMJD - Hoog groep 2 AV NOP MD 1372
1824 Tessa van de Berg MJD - AV NOP 4x60m
Speer
Ver
MJD - SpeerMJD - Ver groep 2 AV NOP MD 0
1825 Yvon Grimme MJD - AV NOP 1000m
4x60m
Speer
MJD - 1000mMJD - Speer AV NOP MD 207
1826 Vera Kruis MJD - AV NOP 1000m
4x60m
Ver
MJD - 1000mMJD - Ver groep 1 AV NOP MD 748
1827 Charisia Verbaan MJD - AV NOP 60m
60mH
Kogel
MJD - 60mMJD - 60mHMJD - Kogel AV NOP MD 406
1828 Tynke Wielstra MJD - AV NOP 60m
4x60m
Hoog
MJD - 60mMJD - Hoog groep 1 AV NOP MD 0
1829 Manon van der Zwaard MJD - AV NOP 60m
1000m
60mH
MJD - 60mMJD - 1000mMJD - 60mH AV NOP MD 1595
1830 Femi Ayodeji MJD - AV PEC 1910 60m
60mH
Ver
MJD - 60mMJD - 60mHMJD - Ver groep 2 AV PEC 191...MD Team 1 1835
1831 Zoë ter Burg MJD - AV PEC 1910 60mH
4x60m
Speer
MJD - 60mHMJD - Speer AV PEC 191...MD Team 1 707
1832 Vivienne Dreuning MJD - AV PEC 1910 1000m
4x60m
Speer
MJD - 1000mMJD - Speer AV PEC 191...MD Team 1 0
1833 Jaïra Gooijer MJD - AV PEC 1910 60m
1000m
4x60m
MJD - 60mMJD - 1000m AV PEC 191...MD Team 1 855
1834 Naomi Gooijer MJD - AV PEC 1910 1000m
Kogel
Hoog
MJD - 1000mMJD - KogelMJD - Hoog groep 2 AV PEC 191...MD Team 1 1540
1835 Anne Oosterlee MJD - AV PEC 1910 60m
Kogel
Ver
MJD - 60mMJD - KogelMJD - Ver groep 1 AV PEC 191...MD Team 1 0
1836 Charlotte Pot MJD - AV PEC 1910 60mH
4x60m
Hoog
MJD - 60mHMJD - Hoog groep 1 AV PEC 191...MD Team 1 0
1837 Kayla Coutinho MJD - SPWS 1000m
4x60m
MJD - 1000m EAC De Sperwers MD 283
1838 Lisa Komduur MJD - SPWS Speer
Hoog
MJD - SpeerMJD - Hoog groep 1 EAC De Sperwers MD 462
1839 Loes Rode MJD - SPWS 60m
Kogel
MJD - 60mMJD - Kogel EAC De Sperwers MD 845
1840 Lyanne Spijkman MJD - SPWS 1000m
60mH
4x60m
MJD - 1000mMJD - 60mH EAC De Sperwers MD 325
1841 Sabine Struik MJD - SPWS 1000m
4x60m
Speer
MJD - 1000mMJD - Speer EAC De Sperwers MD 829
1842 Kim ten Velde MJD - SPWS 4x60m
Kogel
MJD - Kogel EAC De Sperwers MD 0
1843 Roos Voors MJD - SPWS 60mH
Hoog
MJD - 60mHMJD - Hoog groep 1 EAC De Sperwers MD 277
1844 Julia Benjamins MJD - HAC `63 60m
60mH
4x60m
MJD - 60mMJD - 60mH HAC `63 MD 520
1845 Eva Kreeft MJD - HAC `63 4x60m
Kogel
Ver
MJD - KogelMJD - Ver groep 2 HAC `63 MD 224
1846 Hanna Kreeft MJD - HAC `63 1000m
Speer
Hoog
MJD - 1000mMJD - SpeerMJD - Hoog groep 2 HAC `63 MD 231
1847 Lillian Lensen MJD - HAC `63 4x60m
Kogel
Hoog
MJD - KogelMJD - Hoog groep 2 HAC `63 MD 719
1848 Danique Vredeveld MJD - HAC `63 4x60m
Speer
Ver
MJD - SpeerMJD - Ver groep 1 HAC `63 MD 127
1849 Julia Fahner MJD - Isala `96 1000m
4x60m
Speer
MJD - 1000mMJD - Speer Isala `96 MD 680
1850 Merel Hofstede MJD - Isala `96 60m
60mH
4x60m
MJD - 60mMJD - 60mH Isala `96 MD 517
1851 Lisa Hoogervorst MJD - Isala `96 4x60m
Hoog
Ver
MJD - Hoog groep 1MJD - Ver groep 2 Isala `96 MD 1017
1852 Jodie Pesch MJD - Isala `96 60m
4x60m
Ver
MJD - 60mMJD - Ver groep 1 Isala `96 MD 310