Inschrijvingen Junioren C/D Poule 56 Wedstrijd 2 [2019]




Snr Naam Onderdelen Startgroep Team Team punten
1201 Siep van Amsterdam JJC - AAV `36 100mH
4x100m
Speer
JJC - 100mHJJC - Speer Groep 1 AAV `36 JC Team 1 605
1202 Henrik Drost JJC - AAV `36 800m
4x100m
Kogel
JJC - 800mJJC - Kogel groep 1 AAV `36 JC Team 1 432
1203 Merijn Hoogerdijk JJC - AAV `36 100mH
Hoog
Ver
JJC - 100mHJJC - Hoog groep 2JJC - Ver Groep 2 AAV `36 JC Team 1 1358
1204 Malte Köster JJC - AAV `36 150m
Speer
Ver
JJC - 150mJJC - Speer Groep 1JJC - Ver Groep 2 AAV `36 JC Team 2 501
1205 Jelmer de Leeuw JJC - AAV `36 800m
Speer
Hoog
JJC - 800mJJC - Speer Groep 1JJC - Hoog groep 1 AAV `36 JC Team 2 980
1206 Max van Leeuwen JJC - AAV `36 150m
800m
Kogel
JJC - 150mJJC - 800mJJC - Kogel groep 1 AAV `36 JC Team 1 1884
1207 Max van de Meent JJC - AAV `36 150m
800m
4x100m
JJC - 150mJJC - 800m AAV `36 JC Team 1 0
1208 Stan Reedijk JJC - AAV `36 100mH
Speer
Hoog
JJC - 100mHJJC - Speer Groep 1JJC - Hoog groep 1 AAV `36 JC Team 1 1156
1209 Lickson Renting JJC - AAV `36 150m
4x100m
Ver
JJC - 150mJJC - Ver Groep 2 AAV `36 JC Team 1 567
1210 Benaiah Bergwijn JJC - AV Atverni 4x100m
Speer
Hoog
JJC - Speer Groep 2JJC - Hoog groep 2 AV Atverni JC 0
1211 Luc Nederpel JJC - AV Atverni 800m
Hoog
Ver
JJC - 800mJJC - Hoog groep 1JJC - Ver Groep 1 AV Atverni JC 971
1212 Bas Noordhoek JJC - AV Atverni 800m
JJC - 800m AV Atverni JC 656
1213 Lars Thijssen JJC - AV Atverni 150m
Ver
JJC - 150mJJC - Ver Groep 2 AV Atverni JC 0
1214 Cornélio Ventura JJC - AV Atverni 150m
100mH
4x100m
JJC - 150mJJC - 100mH AV Atverni JC 917
1215 Matthijs Verrips JJC - AV Atverni 150m
100mH
4x100m
JJC - 150mJJC - 100mH AV Atverni JC 1004
1216 Hidde Woldendorp JJC - AV Atverni 800m
Speer
Kogel
JJC - 800mJJC - Speer Groep 1JJC - Kogel groep 2 AV Atverni JC 1313
1217 Naoa Yeo JJC - AV Atverni 100mH
4x100m
Kogel
JJC - 100mHJJC - Kogel groep 2 AV Atverni JC 0
1218 Sven Keler JJC - Clytoneus 150m
Hoog
Ver
JJC - 150mJJC - Hoog groep 2JJC - Ver Groep 2 AV Clytoneus JC 0
1219 Stijn van Schaik JJC - Clytoneus 800m
100mH
Ver
JJC - 800mJJC - 100mHJJC - Ver Groep 2 AV Clytoneus JC 0
1220 Storm Schifflers JJC - Clytoneus 150m
Speer
Kogel
JJC - 150mJJC - Speer Groep 2JJC - Kogel groep 1 AV Clytoneus JC 957
1221 Sven Blok JJC - AV Gouda 800m
JJC - 800m AV Gouda JC 0
1222 Elmar van Erkel JJC - AV Gouda 150m
100mH
4x100m
JJC - 150mJJC - 100mH AV Gouda JC 0
1223 Ewan ter Hennepe JJC - AV Gouda 100mH
4x100m
Ver
JJC - 100mHJJC - Ver Groep 2 AV Gouda JC 1379
1224 Robbin Hoogendoorn JJC - AV Gouda Speer
Kogel
JJC - Speer Groep 1JJC - Kogel groep 2 AV Gouda JC 560
1225 Allard de Laat JJC - AV Gouda Speer
Hoog
JJC - Speer Groep 1JJC - Hoog groep 2 AV Gouda JC 0
1226 Pepeijn Nieuwveld JJC - AV Gouda 150m
800m
4x100m
JJC - 150mJJC - 800m AV Gouda JC 1418
1227 Jurre van Oosten JJC - AV Gouda 150m
Kogel
JJC - 150mJJC - Kogel groep 2 AV Gouda JC 1341
1228 Arjuno Orsini JJC - AV Gouda Ver
JJC - Ver Groep 2 AV Gouda JC 0
1229 Wessel van...aardingen JJC - AV Gouda 800m
4x100m
Hoog
JJC - 800mJJC - Hoog groep 1 AV Gouda JC 1320
1230 Thom de Weger JJC - AV Gouda 100mH
JJC - 100mH AV Gouda JC 476
1231 Mees Borghuis JJC - AV Phoenix 100mH
4x100m
Speer
JJC - 100mHJJC - Speer Groep 1 AV Phoenix JC 303
1232 Iker Bruggink JJC - AV Phoenix 150m
800m
100mH
JJC - 150mJJC - 800mJJC - 100mH AV Phoenix JC 1431
1233 Wen Hao Chen JJC - AV Phoenix 150m
800m
Ver
JJC - 150mJJC - 800mJJC - Ver Groep 2 AV Phoenix JC 543
1234 Antoni Elkenbracht JJC - AV Phoenix 4x100m
Hoog
Ver
JJC - Hoog groep 2JJC - Ver Groep 1 AV Phoenix JC 1142
1235 Dat de Kiefte JJC - AV Phoenix 800m
4x100m
Hoog
JJC - 800mJJC - Hoog groep 1 AV Phoenix JC 586
1236 Daniël van der Poel JJC - AV Phoenix 4x100m
Speer
Kogel
JJC - Speer Groep 2JJC - Kogel groep 2 AV Phoenix JC 1059
1237 Sydney Albertzoon JJC - HLLS 150m
100mH
Ver
JJC - 150mJJC - 100mHJJC - Ver Groep 2 Hellas Utr...JC Team 1 2098
1238 Stefan Dijkstra JJC - HLLS 100mH
4x100m
Speer
JJC - 100mHJJC - Speer Groep 1 Hellas Utr...JC Team 1 1109
1239 Olaf van der Hidde JJC - HLLS 150m
800m
Speer
JJC - 150mJJC - 800mJJC - Speer Groep 2 Hellas Utr...JC Team 1 1224
1240 Kamil Kuit JJC - HLLS 150m
100mH
Hoog
JJC - 150mJJC - 100mHJJC - Hoog groep 2 Hellas Utr...JC Team 2 1366
1241 Michael Quirk JJC - HLLS 4x100m
Kogel
Hoog
JJC - Kogel groep 1JJC - Hoog groep 2 Hellas Utr...JC Team 1 1279
1242 Olaf Rijnboutt JJC - HLLS 150m
800m
Ver
JJC - 150mJJC - 800mJJC - Ver Groep 2 Hellas Utr...JC Team 3 800
1243 Gert Schellen JJC - HLLS 100mH
Speer
Ver
JJC - 100mHJJC - Speer Groep 1JJC - Ver Groep 2 Hellas Utr...JC Team 3 997
1244 Tjerk Schoppert JJC - HLLS 100mH
Kogel
Ver
JJC - 100mHJJC - Kogel groep 1JJC - Ver Groep 2 Hellas Utr...JC Team 2 328
1245 Joeri Steenman JJC - HLLS 150m
100mH
4x100m
JJC - 150mJJC - 100mH Hellas Utr...JC Team 1 0
1246 Tygo Versteegh JJC - HLLS 4x100m
Kogel
Ver
JJC - Kogel groep 2JJC - Ver Groep 2 Hellas Utr...JC Team 1 0
1247 Meijne Viersen JJC - HLLS 150m
Kogel
Ver
JJC - 150mJJC - Kogel groep 2JJC - Ver Groep 2 Hellas Utr...JC Team 2 1210
1248 Pim Zeeman JJC - HLLS 800m
JJC - 800m Hellas Utr...JC Team 1 658
1249 Tim Broerse JJC - ATHL 800m
100mH
4x100m
JJC - 800mJJC - 100mH Jeugd Atle...ATHLOI JC 815
1250 Casper van den Brom JJC - ATHL 150m
4x100m
Ver
JJC - 150mJJC - Ver Groep 1 Jeugd Atle...ATHLOI JC 866
1251 Timo Slot JJC - ATHL 150m
4x100m
Speer
JJC - 150mJJC - Speer Groep 2 Jeugd Atle...ATHLOI JC 795
1252 Mischa Smits JJC - ATHL 150m
100mH
4x100m
JJC - 150mJJC - 100mH Jeugd Atle...ATHLOI JC 195
1253 Olle De Laat JJC - U-Track 150m
Speer
Kogel
JJC - 150mJJC - Speer Groep 2JJC - Kogel groep 2 U-Track JC Team 1 893
1254 Luuk van Dijk JJC - U-Track 800m
Speer
Kogel
JJC - 800mJJC - Speer Groep 2JJC - Kogel groep 2 U-Track JC Team 2 690
1255 Yannick Faerber JJC - U-Track 800m
Speer
Hoog
JJC - 800mJJC - Speer Groep 2JJC - Hoog groep 2 U-Track JC Team 1 0
1256 Max Innikel JJC - U-Track 800m
100mH
Hoog
JJC - 800mJJC - 100mHJJC - Hoog groep 1 U-Track JC Team 1 1803
1257 Tibor Jaasma JJC - U-Track 800m
4x100m
Hoog
JJC - 800mJJC - Hoog groep 1 U-Track JC Team 2 826
1258 William Knol JJC - U-Track 800m
JJC - 800m U-Track JC Team 1 810
1259 Toon de Kwaasteniet JJC - U-Track 150m
100mH
4x100m
JJC - 150mJJC - 100mH U-Track JC Team 1 1078
1260 Titus Pauw JJC - U-Track 150m
100mH
4x100m
JJC - 150mJJC - 100mH U-Track JC Team 2 568
1261 Lorenzo Speear JJC - U-Track 100mH
4x100m
JJC - 100mH U-Track JC Team 1 0
1262 Damian Stamper JJC - U-Track 4x100m
Kogel
Ver
JJC - Kogel groep 2JJC - Ver Groep 1 U-Track JC Team 1 0
1263 Senna Stamper JJC - U-Track 150m
4x100m
Ver
JJC - 150mJJC - Ver Groep 2 U-Track JC Team 2 662
1264 Elliot Szabo JJC - U-Track 150m
4x100m
Ver
JJC - 150mJJC - Ver Groep 1 U-Track JC Team 2 595
1265 Marius Vyent JJC - U-Track 150m
4x100m
Ver
JJC - 150mJJC - Ver Groep 1 U-Track JC Team 1 1584
1266 Linus van Arkel JJD - AAV `36 Discus
Kogel
Ver
JJD - Discus groep 2JJD - Kogel groep 1JJD - Ver Groep 2 AAV `36 JD Team 2 540
1267 Tijn van Bergen JJD - AAV `36 80m
4x80m
Ver
JJD - 80mJJD - Ver Groep 1 AAV `36 JD Team 1 791
1268 Pepijn den Boer JJD - AAV `36 80mH
Discus
Hoog
JJD - 80mHJJD - Discus groep 2JJD - Hoog Groep 2 AAV `36 JD Team 2 571
1269 Sem van den Boom JJD - AAV `36 80m
4x80m
Ver
JJD - 80mJJD - Ver Groep 2 AAV `36 JD Team 2 761
1270 Quinten va...Hoevelaak JJD - AAV `36 1000m
Discus
Kogel
JJD - 1000mJJD - Discus groep 2JJD - Kogel groep 2 AAV `36 JD Team 1 378
1271 Chico Hoogervorst JJD - AAV `36 80m
1000m
Kogel
JJD - 80mJJD - 1000mJJD - Kogel groep 2 AAV `36 JD Team 2 378
1272 Jelle Hoogeveen JJD - AAV `36 80m
80mH
4x80m
JJD - 80mJJD - 80mH AAV `36 JD Team 2 348
1273 Nathan van der Hoorn JJD - AAV `36 80mH
Hoog
Ver
JJD - 80mHJJD - Hoog Groep 1JJD - Ver Groep 1 AAV `36 JD Team 1 0
1274 Nick van Leeuwen JJD - AAV `36 1000m
80mH
4x80m
JJD - 1000mJJD - 80mH AAV `36 JD Team 1 668
1275 Julian Plompen JJD - AAV `36 1000m
80mH
4x80m
JJD - 1000mJJD - 80mH AAV `36 JD Team 2 121
1276 Lars Post JJD - AAV `36 Discus
Kogel
Hoog
JJD - Discus groep 1JJD - Kogel groep 1JJD - Hoog Groep 2 AAV `36 JD Team 1 1119
1277 Quincy van Tol JJD - AAV `36 80m
80mH
4x80m
JJD - 80mJJD - 80mH AAV `36 JD Team 1 630
1278 Mik Vermeulen JJD - AAV `36 80m
1000m
4x80m
JJD - 80mJJD - 1000m AAV `36 JD Team 1 0
1279 Siemen Visser JJD - AAV `36 1000m
4x80m
Hoog
JJD - 1000mJJD - Hoog Groep 2 AAV `36 JD Team 2 379
1280 Ruben Andriessen JJD - AV Atverni 80m
80mH
4x80m
JJD - 80mJJD - 80mH AV Atverni JD 54
1281 Boris Hermsen JJD - AV Atverni 80mH
4x80m
Ver
JJD - 80mHJJD - Ver Groep 1 AV Atverni JD 734
1282 Ruben Laziev JJD - AV Atverni Discus
Kogel
JJD - Discus groep 2JJD - Kogel groep 2 AV Atverni JD 251
1283 Rico Meijer JJD - AV Atverni 80m
80mH
4x80m
JJD - 80mJJD - 80mH AV Atverni JD 510
1284 Jonah Pronk JJD - AV Atverni Discus
Hoog
JJD - Discus groep 1JJD - Hoog Groep 1 AV Atverni JD 703
1285 Levi Relyveld JJD - AV Atverni 1000m
Hoog
JJD - 1000mJJD - Hoog Groep 2 AV Atverni JD 0
1286 Niklas Sanders JJD - AV Atverni Kogel
Ver
JJD - Kogel groep 1JJD - Ver Groep 2 AV Atverni JD 0
1287 Noah Schoonhoven JJD - AV Atverni 1000m
JJD - 1000m AV Atverni JD 579
1288 Timo Straathof JJD - AV Atverni 1000m
JJD - 1000m AV Atverni JD 577
1289 Kimi Wolters JJD - AV Atverni 80m
4x80m
JJD - 80m AV Atverni JD 372
1290 Bas van Bommel JJD - Clytoneus 80m
4x80m
Discus
JJD - 80mJJD - Discus groep 1 AV Clytoneus JD 458
1291 Hugo Brunt JJD - Clytoneus 80m
Discus
JJD - 80mJJD - Discus groep 1 AV Clytoneus JD 0
1292 Noah Groe...n 't Wout JJD - Clytoneus 1000m
4x80m
Kogel
JJD - 1000mJJD - Kogel groep 2 AV Clytoneus JD 751
1293 Thimon Lamers JJD - Clytoneus 80m
1000m
JJD - 80mJJD - 1000m AV Clytoneus JD 0
1294 Max Tesser JJD - Clytoneus Kogel
Hoog
Ver
JJD - Kogel groep 1JJD - Hoog Groep 1JJD - Ver Groep 1 AV Clytoneus JD 302
1295 William van Triest JJD - Clytoneus 1000m
80mH
4x80m
JJD - 1000mJJD - 80mH AV Clytoneus JD 758
1296 Joel Wondel JJD - Clytoneus 80mH
4x80m
Hoog
JJD - 80mHJJD - Hoog Groep 1 AV Clytoneus JD 1028
1297 Lucas Drenth JJD - AV Gouda 1000m
4x80m
Discus
JJD - 1000mJJD - Discus groep 1 AV Gouda JD 0
1298 Luuk de Haan JJD - AV Gouda 4x80m
Kogel
Hoog
JJD - Kogel groep 1JJD - Hoog Groep 1 AV Gouda JD 338
1299 Ravi ter Hennepe JJD - AV Gouda 80m
4x80m
Ver
JJD - 80mJJD - Ver Groep 2 AV Gouda JD 695
1300 Pascal Kuiper JJD - AV Gouda 80m
80mH
Ver
JJD - 80mJJD - 80mHJJD - Ver Groep 1 AV Gouda JD 0
1301 Luuk Schoonman JJD - AV Gouda 1000m
80mH
Discus
JJD - 1000mJJD - 80mHJJD - Discus groep 2 AV Gouda JD 959
1302 David Tamminga JJD - AV Gouda 80m
4x80m
Kogel
JJD - 80mJJD - Kogel groep 2 AV Gouda JD 475
1303 Tim van Tilburg JJD - AV Gouda 1000m
80mH
Hoog
JJD - 1000mJJD - 80mHJJD - Hoog Groep 2 AV Gouda JD 1434
1304 Jaouad Boussakout JJD - AV Phoenix 80mH
4x80m
Kogel
JJD - 80mHJJD - Kogel groep 2 AV Phoenix JD Team 1 684
1305 Koen Bruin JJD - AV Phoenix 1000m
Discus
Ver
JJD - 1000mJJD - Discus groep 2JJD - Ver Groep 2 AV Phoenix JD Team 2 200
1306 Victor Diallo JJD - AV Phoenix 80m
80mH
4x80m
JJD - 80mJJD - 80mH AV Phoenix JD Team 2 620
1307 Aaron Grul JJD - AV Phoenix 80m
Discus
Kogel
JJD - 80mJJD - Discus groep 2JJD - Kogel groep 1 AV Phoenix JD Team 1 497
1308 Ruben Immerzeel JJD - AV Phoenix 4x80m
Hoog
Ver
JJD - Hoog Groep 1JJD - Ver Groep 1 AV Phoenix JD Team 2 674
1309 Finn Mesker JJD - AV Phoenix 80m
4x80m
Ver
JJD - 80mJJD - Ver Groep 1 AV Phoenix JD Team 1 768
1310 Thomas Mooi JJD - AV Phoenix 1000m
80mH
4x80m
JJD - 1000mJJD - 80mH AV Phoenix JD Team 2 504
1311 Djibril Ndiaye JJD - AV Phoenix 1000m
80mH
Hoog
JJD - 1000mJJD - 80mHJJD - Hoog Groep 1 AV Phoenix JD Team 1 887
1312 Rico Osnabrugge JJD - AV Phoenix 4x80m
Discus
Hoog
JJD - Discus groep 1JJD - Hoog Groep 2 AV Phoenix JD Team 1 462
1313 Siem Smidt JJD - AV Phoenix 80m
4x80m
Kogel
JJD - 80mJJD - Kogel groep 2 AV Phoenix JD Team 2 0
1314 Yuri Vink JJD - AV Phoenix 1000m
4x80m
Ver
JJD - 1000mJJD - Ver Groep 2 AV Phoenix JD Team 1 374
1315 Milad Ahm...ian Yazdi JJD - HLLS 4x80m
Discus
Hoog
JJD - Discus groep 1JJD - Hoog Groep 1 Hellas Utr...JD Team 3 601
1316 Daniël B...ndermaker JJD - HLLS Discus
Kogel
JJD - Discus groep 1JJD - Kogel groep 1 Hellas Utr...JD Team 2 0
1317 Aidan de Bok JJD - HLLS 80m
4x80m
Ver
JJD - 80mJJD - Ver Groep 1 Hellas Utr...JD Team 2 898
1318 Sasha Bosch JJD - HLLS 1000m
4x80m
Kogel
JJD - 1000mJJD - Kogel groep 2 Hellas Utr...JD Team 3 0
1319 Tobias Boxman JJD - HLLS 80m
4x80m
Hoog
JJD - 80mJJD - Hoog Groep 2 Hellas Utr...JD Team 3 0
1320 Nathan le Comte JJD - HLLS 80m
4x80m
Kogel
JJD - 80mJJD - Kogel groep 2 Hellas Utr...JD Team 2 778
1321 Finn van Ek JJD - HLLS 1000m
80mH
Hoog
JJD - 1000mJJD - 80mHJJD - Hoog Groep 2 Hellas Utr...JD Team 1 1029
1322 David Fontein JJD - HLLS 80mH
Hoog
Ver
JJD - 80mHJJD - Hoog Groep 1JJD - Ver Groep 1 Hellas Utr...JD Team 1 1001
1323 Maties Henskens JJD - HLLS 80m
4x80m
Discus
JJD - 80mJJD - Discus groep 2 Hellas Utr...JD Team 3 335
1324 Wout Hogenboom JJD - HLLS 80m
4x80m
Discus
JJD - 80mJJD - Discus groep 2 Hellas Utr...JD Team 1 0
1325 Hamim Majdandzic JJD - HLLS 80m
1000m
Ver
JJD - 80mJJD - 1000mJJD - Ver Groep 1 Hellas Utr...JD Team 3 1077
1326 Nelson Moude Foko JJD - HLLS 80m
4x80m
Kogel
JJD - 80mJJD - Kogel groep 2 Hellas Utr...JD Team 1 596
1327 Furkan Oz JJD - HLLS Kogel
JJD - Kogel groep 1 Hellas Utr...JD Team 3 234
1328 Neo Thijssen JJD - HLLS Discus
Kogel
JJD - Discus groep 1JJD - Kogel groep 1 Hellas Utr...JD Team 1 852
1329 Willem van...eenendaal JJD - HLLS 80m
Discus
Ver
JJD - 80mJJD - Discus groep 2JJD - Ver Groep 2 Hellas Utr...JD Team 2 277
1330 Tim Verhagen JJD - HLLS 1000m
80mH
Hoog
JJD - 1000mJJD - 80mHJJD - Hoog Groep 1 Hellas Utr...JD Team 2 0
1331 Floris van der Vijgh JJD - HLLS 80m
4x80m
Ver
JJD - 80mJJD - Ver Groep 2 Hellas Utr...JD Team 1 570
1332 Ivar de Vries JJD - HLLS 1000m
80mH
4x80m
JJD - 1000mJJD - 80mH Hellas Utr...JD Team 2 740
1333 Sam de Wild JJD - HLLS 1000m
80mH
4x80m
JJD - 1000mJJD - 80mH Hellas Utr...JD Team 1 1106
1334 Sape van der Woude JJD - HLLS 1000m
4x80m
Hoog
JJD - 1000mJJD - Hoog Groep 2 Hellas Utr...JD Team 2 818
1335 Otto Back JJD - ATHL 80mH
Kogel
Hoog
JJD - 80mHJJD - Kogel groep 1JJD - Hoog Groep 2 Jeugd Atle...ATHLOI JD 982
1336 Noah Flu JJD - ATHL 80m
80mH
4x80m
JJD - 80mJJD - 80mH Jeugd Atle...ATHLOI JD 432
1337 Menno Hoornstra JJD - ATHL 80m
1000m
4x80m
JJD - 80mJJD - 1000m Jeugd Atle...ATHLOI JD 790
1338 Morris Mooijaart JJD - ATHL 4x80m
Discus
Ver
JJD - Discus groep 2JJD - Ver Groep 2 Jeugd Atle...ATHLOI JD 46
1339 Jim Schinkel JJD - ATHL 4x80m
Discus
Kogel
JJD - Discus groep 1JJD - Kogel groep 2 Jeugd Atle...ATHLOI JD 0
1340 Jelle Wanders JJD - ATHL 1000m
80mH
Ver
JJD - 1000mJJD - 80mHJJD - Ver Groep 1 Jeugd Atle...ATHLOI JD 645
1341 Patrick Groeneveld JJD - OSM `75 1000m
80mH
Ver
JJD - 1000mJJD - 80mHJJD - Ver Groep 1 OSM `75 JD 949
1342 Luuk Lodewijk JJD - OSM `75 Kogel
Ver
JJD - Kogel groep 1JJD - Ver Groep 2 OSM `75 JD 0
1343 Pieter Stoof JJD - OSM `75 80m
80mH
Hoog
JJD - 80mJJD - 80mHJJD - Hoog Groep 2 OSM `75 JD 693
1344 Koen van Summeren JJD - OSM `75 Discus
Kogel
JJD - Discus groep 1JJD - Kogel groep 1 OSM `75 JD 310
1345 Levi Widodo JJD - OSM `75 80m
Discus
Hoog
JJD - 80mJJD - Discus groep 1JJD - Hoog Groep 2 OSM `75 JD 1125
1346 Kees Amesz JJD - U-Track 80mH
Discus
Ver
JJD - 80mHJJD - Discus groep 1JJD - Ver Groep 1 U-Track JD Team 3 233
1347 Karsten van Beelen JJD - U-Track Kogel
Ver
JJD - Kogel groep 1JJD - Ver Groep 2 U-Track JD Team 2 500
1348 Quinten van den Berg JJD - U-Track 80m
4x80m
Hoog
JJD - 80mJJD - Hoog Groep 2 U-Track JD Team 3 366
1349 Jannick Breuker JJD - U-Track 80m
1000m
80mH
JJD - 80mJJD - 1000mJJD - 80mH U-Track JD Team 3 0
1350 Mats van Dijk JJD - U-Track 1000m
80mH
4x80m
JJD - 1000mJJD - 80mH U-Track JD Team 1 0
1351 Sybe van Dijk JJD - U-Track 80m
1000m
4x80m
JJD - 80mJJD - 1000m U-Track JD Team 2 504
1352 Joep van Ede JJD - U-Track 4x80m
Discus
Kogel
JJD - Discus groep 1JJD - Kogel groep 2 U-Track JD Team 2 691
1353 Teun Emond JJD - U-Track 80m
1000m
80mH
JJD - 80mJJD - 1000mJJD - 80mH U-Track JD Team 1 1074
1354 Mees Groenendijk JJD - U-Track 4x80m
Hoog
Ver
JJD - Hoog Groep 1JJD - Ver Groep 2 U-Track JD Team 3 563
1355 Chris Heugens JJD - U-Track 4x80m
Discus
Kogel
JJD - Discus groep 2JJD - Kogel groep 2 U-Track JD Team 3 140
1356 Hugo Kiers JJD - U-Track 1000m
Discus
Kogel
JJD - 1000mJJD - Discus groep 2JJD - Kogel groep 1 U-Track JD Team 1 611
1357 Joris de Klein JJD - U-Track 80m
4x80m
Ver
JJD - 80mJJD - Ver Groep 1 U-Track JD Team 1 0
1358 Vincent Pool JJD - U-Track 4x80m
Hoog
Ver
JJD - Hoog Groep 2JJD - Ver Groep 2 U-Track JD Team 1 296
1359 Idse van der Schoot JJD - U-Track 80m
1000m
4x80m
JJD - 80mJJD - 1000m U-Track JD Team 3 527
1360 Nigel Schutz JJD - U-Track 80mH
4x80m
Discus
JJD - 80mHJJD - Discus groep 1 U-Track JD Team 1 312
1361 Christian Schwartz JJD - U-Track 80mH
4x80m
Ver
JJD - 80mHJJD - Ver Groep 1 U-Track JD Team 2 311
1362 Bruno Stoon JJD - U-Track 80m
1000m
Hoog
JJD - 80mJJD - 1000mJJD - Hoog Groep 1 U-Track JD Team 2 1549
1363 Joris Vermetten JJD - U-Track 80m
Kogel
Hoog
JJD - 80mJJD - Kogel groep 2JJD - Hoog Groep 1 U-Track JD Team 1 1265
1364 Jasper de Vries JJD - U-Track 4x80m
U-Track JD Team 2 0
1365 Maud van Beest MJC - AAV `36 800m
80mH
Speer
MJC - 800mMJC - 80mHMJC - Speer groep 2 AAV `36 MC Team 1 1535
1366 Amber van Beugen MJC - AAV `36 150m
80mH
4x80m
MJC - 150mMJC - 80mH AAV `36 MC Team 2 615
1367 Bodie de Haas MJC - AAV `36 800m
4x80m
Hoog
MJC - 800mMJC - Hoog Groep 1 AAV `36 MC Team 2 980
1368 Caithlyn Keijzer MJC - AAV `36 800m
4x80m
Ver
MJC - 800mMJC - Ver groep 1 AAV `36 MC Team 2 570
1369 Elise Spijkers MJC - AAV `36 4x80m
Kogel
Ver
MJC - Kogel groep 2MJC - Ver groep 2 AAV `36 MC Team 1 396
1370 Floortje Tromp MJC - AAV `36 800m
80mH
Hoog
MJC - 800mMJC - 80mHMJC - Hoog Groep 2 AAV `36 MC Team 1 1497
1371 Noor Verduin MJC - AAV `36 150m
80mH
4x80m
MJC - 150mMJC - 80mH AAV `36 MC Team 2 735
1372 Sofie Visser MJC - AAV `36 Speer
Discus
Kogel
MJC - Speer groep 2MJC - Discus groep 1MJC - Kogel groep 2 AAV `36 MC Team 2 1016
1373 Oliwia Warchol MJC - AAV `36 150m
4x80m
Kogel
MJC - 150mMJC - Kogel groep 1 AAV `36 MC Team 1 412
1374 Daphne Zintel MJC - AAV `36 150m
4x80m
Ver
MJC - 150mMJC - Ver groep 1 AAV `36 MC Team 1 1015
1375 Annika Zornig MJC - AAV `36 4x80m
Discus
Hoog
MJC - Discus groep 1MJC - Hoog Groep 1 AAV `36 MC Team 1 173
1376 Isabelle v...n Aardweg MJC - Clytoneus 80mH
4x80m
Hoog
MJC - 80mHMJC - Hoog Groep 2 AV Clytoneus MC 0
1377 Calila Beijer MJC - Clytoneus 150m
800m
Ver
MJC - 150mMJC - 800mMJC - Ver groep 1 AV Clytoneus MC 0
1378 Joanne van Ommeren MJC - Clytoneus 4x80m
Discus
MJC - Discus groep 1 AV Clytoneus MC 0
1379 Laure Roelofs MJC - Clytoneus 4x80m
Discus
Kogel
MJC - Discus groep 2MJC - Kogel groep 1 AV Clytoneus MC 657
1380 Eva van Schaik MJC - Clytoneus 150m
Speer
Ver
MJC - 150mMJC - Speer groep 1MJC - Ver groep 1 AV Clytoneus MC 967
1381 Anne Maaike van Selm MJC - Clytoneus 150m
4x80m
Kogel
MJC - 150mMJC - Kogel groep 1 AV Clytoneus MC 282
1382 Anniek van Triest MJC - Clytoneus 800m
80mH
Speer
MJC - 800mMJC - 80mHMJC - Speer groep 1 AV Clytoneus MC 1128
1383 Luna Zimnik MJC - Clytoneus 800m
80mH
Hoog
MJC - 800mMJC - 80mHMJC - Hoog Groep 2 AV Clytoneus MC 1477
1384 Rianne Buijs MJC - AV Gouda 150m
800m
4x80m
MJC - 150mMJC - 800m AV Gouda MC 864
1385 Sacha Goedhart MJC - AV Gouda 150m
4x80m
Ver
MJC - 150mMJC - Ver groep 2 AV Gouda MC 1091
1386 Femke Moelker MJC - AV Gouda 800m
4x80m
Discus
MJC - 800mMJC - Discus groep 2 AV Gouda MC 638
1387 Suzanne Moons MJC - AV Gouda 80mH
4x80m
Hoog
MJC - 80mHMJC - Hoog Groep 1 AV Gouda MC 1055
1388 Liv van Rinsum MJC - AV Gouda Speer
Discus
Kogel
MJC - Speer groep 1MJC - Discus groep 1MJC - Kogel groep 1 AV Gouda MC 214
1389 Marit Slingerland MJC - AV Gouda 80mH
Kogel
Hoog
MJC - 80mHMJC - Kogel groep 2MJC - Hoog Groep 1 AV Gouda MC 685
1390 Julia Adelaar MJC - AV Phoenix 4x80m
AV Phoenix MC 0
1391 Camille Morren MJC - AV Phoenix 4x80m
Discus
Hoog
MJC - Discus groep 1MJC - Hoog Groep 1 AV Phoenix MC 642
1392 Vonne Slabbekoorn MJC - AV Phoenix 800m
Discus
MJC - 800mMJC - Discus groep 2 AV Phoenix MC 289
1393 Anna Versteden MJC - AV Phoenix 80mH
4x80m
Kogel
MJC - 80mHMJC - Kogel groep 1 AV Phoenix MC 815
1394 Arwen Visser MJC - AV Phoenix 150m
Speer
Ver
MJC - 150mMJC - Speer groep 2MJC - Ver groep 2 AV Phoenix MC 878
1395 Farah Visser MJC - AV Phoenix 150m
80mH
4x80m
MJC - 150mMJC - 80mH AV Phoenix MC 809
1396 Merel Franssen MJC - AV Statina 800m
4x80m
Kogel
MJC - 800mMJC - Kogel groep 2 AV Statina MC 776
1397 Livia Gutte MJC - AV Statina 800m
4x80m
Discus
MJC - 800mMJC - Discus groep 1 AV Statina MC 525
1398 Danjela Lockhorst MJC - AV Statina 80mH
4x80m
Hoog
MJC - 80mHMJC - Hoog Groep 1 AV Statina MC 781
1399 Jet Vliegen MJC - AV Statina 150m
80mH
4x80m
MJC - 150mMJC - 80mH AV Statina MC 789
1400 Robin Vuik MJC - AV Statina 150m
Speer
Ver
MJC - 150mMJC - Speer groep 1MJC - Ver groep 1 AV Statina MC 1267
1401 Lidewij Boddeke MJC - HLLS 800m
MJC - 800m Hellas Utr...MC Team 1 451
1402 Lies van Bommel MJC - HLLS 150m
Hoog
Ver
MJC - 150mMJC - Hoog Groep 2MJC - Ver groep 2 Hellas Utr...MC Team 3 881
1403 Lisanne Boot MJC - HLLS Speer
Discus
Kogel
MJC - Speer groep 1MJC - Discus groep 1MJC - Kogel groep 1 Hellas Utr...MC Team 1 969
1404 Marloes Bosman MJC - HLLS 800m
MJC - 800m Hellas Utr...MC Team 1 0
1405 Maya Clark MJC - HLLS 150m
80mH
4x80m
MJC - 150mMJC - 80mH Hellas Utr...MC Team 1 1326
1406 Mandy Dijkstra MJC - HLLS 150m
Discus
Kogel
MJC - 150mMJC - Discus groep 2MJC - Kogel groep 2 Hellas Utr...MC Team 3 1128
1407 Charissa Flierman MJC - HLLS Speer
Discus
Kogel
MJC - Speer groep 2MJC - Discus groep 2MJC - Kogel groep 2 Hellas Utr...MC Team 1 396
1408 Isa Haaksman MJC - HLLS 150m
80mH
Ver
MJC - 150mMJC - 80mHMJC - Ver groep 1 Hellas Utr...MC Team 3 585
1409 Anoek van Hal MJC - HLLS 150m
Discus
Hoog
MJC - 150mMJC - Discus groep 1MJC - Hoog Groep 1 Hellas Utr...MC Team 2 277
1410 Merel Jorna MJC - HLLS 150m
4x80m
Hoog
MJC - 150mMJC - Hoog Groep 1 Hellas Utr...MC Team 1 0
1411 Tyka van der Klein MJC - HLLS 80mH
Kogel
Hoog
MJC - 80mHMJC - Kogel groep 1MJC - Hoog Groep 1 Hellas Utr...MC Team 3 224
1412 Leonie Mariën MJC - HLLS 80mH
4x80m
Ver
MJC - 80mHMJC - Ver groep 1 Hellas Utr...MC Team 1 1010
1413 Yke Sevensma MJC - HLLS 80mH
Speer
Hoog
MJC - 80mHMJC - Speer groep 2MJC - Hoog Groep 2 Hellas Utr...MC Team 2 656
1414 Meike Tan MJC - HLLS 150m
80mH
Ver
MJC - 150mMJC - 80mHMJC - Ver groep 1 Hellas Utr...MC Team 2 1346
1415 Ilse van Veenendaal MJC - HLLS Speer
Discus
Kogel
MJC - Speer groep 1MJC - Discus groep 2MJC - Kogel groep 1 Hellas Utr...MC Team 2 894
1416 Coos Veldpaus MJC - HLLS 150m
4x80m
Ver
MJC - 150mMJC - Ver groep 2 Hellas Utr...MC Team 1 612
1417 Aimée Vriesman MJC - HLLS 800m
80mH
Hoog
MJC - 800mMJC - 80mHMJC - Hoog Groep 2 Hellas Utr...MC Team 1 795
1418 Dajo Borgonjen MJC - U-Track 800m
80mH
4x80m
MJC - 800mMJC - 80mH U-Track MC 948
1419 Fenne van Everdingen MJC - U-Track 800m
Speer
Discus
MJC - 800mMJC - Speer groep 2MJC - Discus groep 2 U-Track MC 0
1420 Zoë Hoogveld MJC - U-Track 80mH
Speer
Discus
MJC - 80mHMJC - Speer groep 1MJC - Discus groep 2 U-Track MC 563
1421 Rosalie Konings MJC - U-Track 150m
Kogel
Ver
MJC - 150mMJC - Kogel groep 1MJC - Ver groep 2 U-Track MC 404
1422 Sanne Langedijk MJC - U-Track 150m
4x80m
Kogel
MJC - 150mMJC - Kogel groep 1 U-Track MC 520
1423 Evi Spronk MJC - U-Track 80mH
4x80m
Hoog
MJC - 80mHMJC - Hoog Groep 1 U-Track MC 1077
1424 Nora Wakelkamp MJC - U-Track 150m
4x80m
Ver
MJC - 150mMJC - Ver groep 2 U-Track MC 1074
1425 Lotte van der Worp MJC - U-Track 800m
MJC - 800m U-Track MC 347
1426 Yzara van der Born MJD - AAV `36 1000m
4x60m
MJD - 1000m AAV `36 MD Team 1 583
1427 Nerena Brunt MJD - AAV `36 1000m
60mH
4x60m
MJD - 1000mMJD - 60mH AAV `36 MD Team 2 455
1428 Jolie Heemskerk MJD - AAV `36 60m
60mH
Hoog
MJD - 60mMJD - 60mHMJD - Hoog groep 2 AAV `36 MD Team 2 744
1429 Sterre Heemskerk MJD - AAV `36 Speer
Kogel
MJD - Speer groep 2MJD - Kogel groep 2 AAV `36 MD Team 1 443
1430 Lizette de Jong MJD - AAV `36 60m
60mH
4x60m
MJD - 60mMJD - 60mH AAV `36 MD Team 3 258
1431 Marijn Kieft MJD - AAV `36 1000m
60mH
Speer
MJD - 1000mMJD - 60mHMJD - Speer groep 1 AAV `36 MD Team 1 886
1432 Kyra van Klink MJD - AAV `36 Speer
Kogel
MJD - Speer groep 2MJD - Kogel groep 2 AAV `36 MD Team 3 622
1433 Ruth Kuipers MJD - AAV `36 4x60m
Hoog
MJD - Hoog groep 2 AAV `36 MD Team 3 352
1434 Silke Lamberst MJD - AAV `36 Kogel
Hoog
Ver
MJD - Kogel groep 2MJD - Hoog groep 2MJD - Ver groep 2 AAV `36 MD Team 2 499
1435 Jana Nagtegaal MJD - AAV `36 1000m
60mH
Hoog
MJD - 1000mMJD - 60mHMJD - Hoog groep 1 AAV `36 MD Team 1 1529
1436 Rhodé van...tenbrugge MJD - AAV `36 60m
4x60m
Ver
MJD - 60mMJD - Ver groep 1 AAV `36 MD Team 3 824
1437 La-Keisha Planto MJD - AAV `36 60m
Kogel
Ver
MJD - 60mMJD - Kogel groep 2MJD - Ver groep 1 AAV `36 MD Team 1 671
1438 Merel van Reen MJD - AAV `36 60mH
4x60m
Speer
MJD - 60mHMJD - Speer groep 1 AAV `36 MD Team 2 277
1439 Daisy van Rijn MJD - AAV `36 60mH
Kogel
MJD - 60mHMJD - Kogel groep 2 AAV `36 MD Team 3 0
1440 Joyce Rijsdam MJD - AAV `36 60mH
4x60m
Hoog
MJD - 60mHMJD - Hoog groep 2 AAV `36 MD Team 1 0
1441 Lynn Theuns MJD - AAV `36 60m
1000m
4x60m
MJD - 60mMJD - 1000m AAV `36 MD Team 3 786
1442 Lieke van Tol MJD - AAV `36 1000m
Speer
Kogel
MJD - 1000mMJD - Speer groep 2MJD - Kogel groep 2 AAV `36 MD Team 2 794
1443 Siënna Toussaint MJD - AAV `36 60m
1000m
4x60m
MJD - 60mMJD - 1000m AAV `36 MD Team 2 457
1444 Benthe Tromp MJD - AAV `36 1000m
60mH
MJD - 1000mMJD - 60mH AAV `36 MD Team 3 443
1445 Puck Vos MJD - AAV `36 1000m
Speer
Ver
MJD - 1000mMJD - Speer groep 1MJD - Ver groep 2 AAV `36 MD Team 3 0
1446 Emma Vreijling MJD - AAV `36 60m
4x60m
MJD - 60m AAV `36 MD Team 1 551
1447 Sterre Wansinck MJD - AAV `36 60m
4x60m
Ver
MJD - 60mMJD - Ver groep 1 AAV `36 MD Team 2 850
1448 Femke van der Zanden MJD - AAV `36 60m
4x60m
Ver
MJD - 60mMJD - Ver groep 1 AAV `36 MD Team 1 517
1449 Merlijne van Doorn MJD - AV Atverni 1000m
MJD - 1000m AV Atverni MD 617
1450 Cécile Fifis MJD - AV Atverni 60m
60mH
4x60m
MJD - 60mMJD - 60mH AV Atverni MD 762
1451 Anne Maryse Fluit MJD - AV Atverni 60m
1000m
MJD - 60mMJD - 1000m AV Atverni MD 0
1452 Suus van Nieuwkerk MJD - AV Atverni Speer
Kogel
MJD - Speer groep 2MJD - Kogel groep 2 AV Atverni MD 583
1453 Maartje Oortwijn MJD - AV Atverni 4x60m
Hoog
Ver
MJD - Hoog groep 2MJD - Ver groep 2 AV Atverni MD 610
1454 Noor ter Rahe MJD - AV Atverni 1000m
MJD - 1000m AV Atverni MD 534
1455 Suus van Riet MJD - AV Atverni 4x60m
Kogel
Ver
MJD - Kogel groep 1MJD - Ver groep 1 AV Atverni MD 0
1456 Valerie Soesbergen MJD - AV Atverni 60m
60mH
4x60m
MJD - 60mMJD - 60mH AV Atverni MD 781
1457 Soukaina Chaoui MJD - AV Gouda Speer
Kogel
MJD - Speer groep 2MJD - Kogel groep 2 AV Gouda MD 439
1458 Sam Lopes...na Fortes MJD - AV Gouda 1000m
4x60m
Ver
MJD - 1000mMJD - Ver groep 2 AV Gouda MD 378
1459 Shamilla Martina MJD - AV Gouda 60m
1000m
Hoog
MJD - 60mMJD - 1000mMJD - Hoog groep 1 AV Gouda MD 1200
1460 Rixt Spijksma MJD - AV Gouda 60m
60mH
4x60m
MJD - 60mMJD - 60mH AV Gouda MD 875
1461 Indy Stor MJD - AV Gouda 60mH
4x60m
Hoog
MJD - 60mHMJD - Hoog groep 2 AV Gouda MD 0
1462 Renske de Wilde MJD - AV Gouda 1000m
60mH
Speer
MJD - 1000mMJD - 60mHMJD - Speer groep 1 AV Gouda MD 1341
1463 Puck van der Wolf MJD - AV Gouda 60m
4x60m
Ver
MJD - 60mMJD - Ver groep 1 AV Gouda MD 0
1464 Evy ten Brink MJD - AV Phoenix 1000m
60mH
4x60m
MJD - 1000mMJD - 60mH AV Phoenix MD Team 2 462
1465 Lara van den Broek MJD - AV Phoenix 1000m
Speer
Ver
MJD - 1000mMJD - Speer groep 1MJD - Ver groep 2 AV Phoenix MD Team 1 1113
1466 Laia Bruggink MJD - AV Phoenix 60m
1000m
4x60m
MJD - 60mMJD - 1000m AV Phoenix MD Team 1 832
1467 Fahma Nazh... Huwaida MJD - AV Phoenix Speer
Kogel
Ver
MJD - Speer groep 2MJD - Kogel groep 2MJD - Ver groep 2 AV Phoenix MD Team 2 401
1468 Anna Kompier MJD - AV Phoenix 60m
4x60m
Speer
MJD - 60mMJD - Speer groep 1 AV Phoenix MD Team 2 581
1469 Roos Kuijpers MJD - AV Phoenix 60m
4x60m
Hoog
MJD - 60mMJD - Hoog groep 2 AV Phoenix MD Team 2 706
1470 Vera Pot MJD - AV Phoenix 60m
4x60m
Speer
MJD - 60mMJD - Speer groep 2 AV Phoenix MD Team 1 342
1471 Esther van...er Sluijs MJD - AV Phoenix 60mH
4x60m
Kogel
MJD - 60mHMJD - Kogel groep 2 AV Phoenix MD Team 1 303
1472 Bobbie van Vulpen MJD - AV Phoenix 1000m
60mH
4x60m
MJD - 1000mMJD - 60mH AV Phoenix MD Team 2 450
1473 Gaby Zagema MJD - AV Phoenix 60mH
4x60m
Hoog
MJD - 60mHMJD - Hoog groep 2 AV Phoenix MD Team 1 797
1474 Sophie Zomer MJD - AV Phoenix Kogel
Hoog
Ver
MJD - Kogel groep 1MJD - Hoog groep 1MJD - Ver groep 1 AV Phoenix MD Team 1 350
1475 Tiara de Beet MJD - HLLS 60m
4x60m
Ver
MJD - 60mMJD - Ver groep 1 Hellas Utr...MD Team 1 342
1476 Madelin Bekker MJD - HLLS 60mH
4x60m
Speer
MJD - 60mHMJD - Speer groep 2 Hellas Utr...MD Team 2 0
1477 Teuntje van Bommel MJD - HLLS 60mH
4x60m
Ver
MJD - 60mHMJD - Ver groep 1 Hellas Utr...MD Team 2 174
1478 Anne-Ruth de Bruijne MJD - HLLS 1000m
Speer
Kogel
MJD - 1000mMJD - Speer groep 2MJD - Kogel groep 2 Hellas Utr...MD Team 2 1018
1479 Israe Elmakkaoui MJD - HLLS 60m
4x60m
Hoog
MJD - 60mMJD - Hoog groep 2 Hellas Utr...MD Team 1 1029
1480 Tessa Evelein MJD - HLLS 60m
4x60m
Kogel
MJD - 60mMJD - Kogel groep 1 Hellas Utr...MD Team 1 1042
1481 Sanne Geurtsen MJD - HLLS 1000m
60mH
4x60m
MJD - 1000mMJD - 60mH Hellas Utr...MD Team 1 836
1482 Ella Haaksman MJD - HLLS 60m
1000m
4x60m
MJD - 60mMJD - 1000m Hellas Utr...MD Team 2 0
1483 Olivie van...er Linden MJD - HLLS 60m
1000m
Ver
MJD - 60mMJD - 1000mMJD - Ver groep 2 Hellas Utr...MD Team 2 1267
1484 Hanne Pinxterhuis MJD - HLLS 1000m
Kogel
Ver
MJD - 1000mMJD - Kogel groep 2MJD - Ver groep 2 Hellas Utr...MD Team 1 0
1485 Najoua Tarawally MJD - HLLS 60m
60mH
4x60m
MJD - 60mMJD - 60mH Hellas Utr...MD Team 2 945
1486 Jackie Vissers MJD - HLLS 1000m
60mH
Speer
MJD - 1000mMJD - 60mHMJD - Speer groep 1 Hellas Utr...MD Team 1 579
1487 Nikita Vissers MJD - HLLS 60mH
Speer
Hoog
MJD - 60mHMJD - Speer groep 2MJD - Hoog groep 1 Hellas Utr...MD Team 1 370
1488 Feline Boon MJD - ATHL 1000m
60mH
Hoog
MJD - 1000mMJD - 60mHMJD - Hoog groep 1 Jeugd Atle...ATHLOI MD 671
1489 Sanna Denayere MJD - ATHL 1000m
4x60m
Kogel
MJD - 1000mMJD - Kogel groep 1 Jeugd Atle...ATHLOI MD 270
1490 Lucie Feenstra MJD - ATHL 60m
60mH
4x60m
MJD - 60mMJD - 60mH Jeugd Atle...ATHLOI MD 622
1491 Mya van Horsen MJD - ATHL 60m
4x60m
Ver
MJD - 60mMJD - Ver groep 1 Jeugd Atle...ATHLOI MD 429
1492 Loura Keij MJD - ATHL 60m
1000m
Speer
MJD - 60mMJD - 1000mMJD - Speer groep 1 Jeugd Atle...ATHLOI MD 392
1493 Kyra Mackaaij MJD - ATHL Speer
Kogel
Hoog
MJD - Speer groep 2MJD - Kogel groep 2MJD - Hoog groep 2 Jeugd Atle...ATHLOI MD 0
1494 Emily Kirs...an Schaik MJD - ATHL 60mH
4x60m
Ver
MJD - 60mHMJD - Ver groep 2 Jeugd Atle...ATHLOI MD 602
1495 Hieran Hailezgh MJD - OSM `75 4x60m
Kogel
Hoog
MJD - Kogel groep 1MJD - Hoog groep 2 OSM `75 MD 352
1496 Emma de Jong MJD - OSM `75 1000m
60mH
4x60m
MJD - 1000mMJD - 60mH OSM `75 MD 675
1497 Eva Kuiper MJD - OSM `75 1000m
4x60m
Ver
MJD - 1000mMJD - Ver groep 2 OSM `75 MD 394
1498 IIIyria Rosbergen MJD - OSM `75 60m
4x60m
Speer
MJD - 60mMJD - Speer groep 2 OSM `75 MD 360
1499 Vera van Summeren MJD - OSM `75 Speer
Kogel
Hoog
MJD - Speer groep 1MJD - Kogel groep 1MJD - Hoog groep 2 OSM `75 MD 645
1500 Carmen Matthijssen MJD - U-Track 60m
1000m
4x60m
MJD - 60mMJD - 1000m U-Track MD Team 2 0
1501 Erin Boerkamp MJD - U-Track 60m
4x60m
Ver
MJD - 60mMJD - Ver groep 1 U-Track MD Team 3 616
1502 Anne van Dijk MJD - U-Track 1000m
60mH
MJD - 1000mMJD - 60mH U-Track MD Team 2 256
1503 Bente Eenhoorn MJD - U-Track 60mH
4x60m
Speer
MJD - 60mHMJD - Speer groep 1 U-Track MD Team 3 392
1504 Berit van Everdingen MJD - U-Track 60m
Hoog
Ver
MJD - 60mMJD - Hoog groep 2MJD - Ver groep 2 U-Track MD Team 3 652
1505 Linde de Haas MJD - U-Track 1000m
4x60m
Kogel
MJD - 1000mMJD - Kogel groep 1 U-Track MD Team 3 434
1506 Linn de Hoog MJD - U-Track 4x60m
Hoog
Ver
MJD - Hoog groep 2MJD - Ver groep 2 U-Track MD Team 2 776
1507 Noa Hoogendoorn MJD - U-Track 60m
Speer
Ver
MJD - 60mMJD - Speer groep 2MJD - Ver groep 1 U-Track MD Team 1 753
1508 Anna Ingen-Housz MJD - U-Track 1000m
Speer
Kogel
MJD - 1000mMJD - Speer groep 1MJD - Kogel groep 1 U-Track MD Team 1 1220
1509 Fay Innikel MJD - U-Track 60m
4x60m
Hoog
MJD - 60mMJD - Hoog groep 1 U-Track MD Team 1 369
1510 Fiep Janssen MJD - U-Track 60mH
Kogel
Hoog
MJD - 60mHMJD - Kogel groep 2MJD - Hoog groep 2 U-Track MD Team 1 754
1511 Sarah el Kadi MJD - U-Track 1000m
60mH
4x60m
MJD - 1000mMJD - 60mH U-Track MD Team 3 494
1512 Agnes Kouadio MJD - U-Track 60m
60mH
4x60m
MJD - 60mMJD - 60mH U-Track MD Team 2 860
1513 Willemijn Leiner MJD - U-Track 1000m
60mH
4x60m
MJD - 1000mMJD - 60mH U-Track MD Team 1 650
1514 Vera Pierik MJD - U-Track 60m
1000m
Kogel
MJD - 60mMJD - 1000mMJD - Kogel groep 2 U-Track MD Team 3 0
1515 Manou Plantinga MJD - U-Track 60m
4x60m
Ver
MJD - 60mMJD - Ver groep 2 U-Track MD Team 1 0
1516 Sasmita Sapkota MJD - U-Track Hoog
Ver
MJD - Hoog groep 1MJD - Ver groep 1 U-Track MD Team 2 0
1517 Gitta Sikkema MJD - U-Track 1000m
60mH
4x60m
MJD - 1000mMJD - 60mH U-Track MD Team 1 0
1518 Emilie Spriensma MJD - U-Track 60mH
Speer
Hoog
MJD - 60mHMJD - Speer groep 2MJD - Hoog groep 1 U-Track MD Team 3 0
1519 Alma Voorwinde MJD - U-Track 1000m
Speer
Kogel
MJD - 1000mMJD - Speer groep 2MJD - Kogel groep 2 U-Track MD Team 2 295
1520 Caro Wubbolts MJD - U-Track 60mH
Speer
MJD - 60mHMJD - Speer groep 1 U-Track MD Team 2 294
1521 Nina van Zanten MJD - U-Track 60m
4x60m
Kogel
MJD - 60mMJD - Kogel groep 1 U-Track MD Team 2 996