Inschrijvingen Junioren C/D Poule 67 Wedstrijd 1 [2019]




Snr Naam Onderdelen Startgroep Team Team punten
1201 Mohamed Bouzalmat JJC - AV Athlos 800m
4x100m
Hoog
JJC - 800mJJC - Hoog - Groep 1 AV Athlos JC Team 2 842
1202 Bram Eleveld JJC - AV Athlos 100m
Kogel
Hoog
JJC - 100mJJC - Koge...- Groep 2JJC - Hoog - Groep 1 AV Athlos JC Team 1 461
1203 Daan Geerling JJC - AV Athlos 100m
4x100m
Speer
JJC - 100mJJC - Spee...- Groep 2 AV Athlos JC Team 1 1264
1204 Koen Geerling JJC - AV Athlos 100mH
4x100m
Discus
JJC - 100mHJJC - Disc...- Groep 1 AV Athlos JC Team 2 419
1205 Daniel Kleermaker JJC - AV Athlos Discus
Kogel
JJC - Disc...- Groep 2JJC - Koge...- Groep 1 AV Athlos JC Team 1 423
1206 Luuk van der Maaten JJC - AV Athlos 100mH
Speer
Hoog
JJC - 100mHJJC - Spee...- Groep 2JJC - Hoog - Groep 2 AV Athlos JC Team 1 1315
1207 Thijs van der Maaten JJC - AV Athlos 800m
100mH
4x100m
JJC - 800mJJC - 100mH AV Athlos JC Team 1 544
1208 Thijmen Middelkamp JJC - AV Athlos 800m
4x100m
Ver
JJC - 800mJJC - Ver - Groep 1 AV Athlos JC Team 1 654
1209 Daniel Molenberg JJC - AV Athlos 100m
4x100m
Speer
JJC - 100mJJC - Spee...- Groep 1 AV Athlos JC Team 2 745
1210 Brendan Noordijk JJC - AV Athlos 100m
100mH
Discus
JJC - 100mJJC - 100mHJJC - Disc...- Groep 1 AV Athlos JC Team 1 1261
1211 Bram Nusmeier JJC - AV Athlos 800m
4x100m
Ver
JJC - 800mJJC - Ver - Groep 2 AV Athlos JC Team 1 669
1212 Daan Scholte JJC - AV Athlos 800m
4x100m
Kogel
JJC - 800mJJC - Koge...- Groep 2 AV Athlos JC Team 2 773
1213 Tygo Schuurkamp JJC - AV Athlos 100m
100mH
Ver
JJC - 100mJJC - 100mHJJC - Ver - Groep 1 AV Athlos JC Team 2 990
1214 Lukas Fredriks JJC - de Sprinter 100m
800m
4x100m
JJC - 100mJJC - 800m AV de Sprinter JC 743
1215 Nathanaël...rasmeijer JJC - de Sprinter 800m
100mH
4x100m
JJC - 800mJJC - 100mH AV de Sprinter JC 533
1216 Benjamin Grasmeijer JJC - de Sprinter 4x100m
Speer
Kogel
JJC - Spee...- Groep 1JJC - Koge...- Groep 2 AV de Sprinter JC 516
1217 Jelle Hofenk JJC - de Sprinter Speer
Discus
Kogel
JJC - Spee...- Groep 1JJC - Disc...- Groep 1JJC - Koge...- Groep 1 AV de Sprinter JC 139
1218 Bas Maes JJC - de Sprinter 100m
800m
Hoog
JJC - 100mJJC - 800mJJC - Hoog - Groep 2 AV de Sprinter JC 499
1219 Tycho Steur JJC - de Sprinter 100mH
Hoog
Ver
JJC - 100mHJJC - Hoog - Groep 1JJC - Ver - Groep 2 AV de Sprinter JC 0
1220 Robin Stoker JJC - de Sprinter 100m
4x100m
Ver
JJC - 100mJJC - Ver - Groep 2 AV de Sprinter JC 979
1221 Ryan Honders JJC - Flevo Delta 100mH
Discus
Hoog
JJC - 100mHJJC - Disc...- Groep 2JJC - Hoog - Groep 2 AV Flevo Delta JC 762
1222 Rien Klaassen JJC - Flevo Delta 4x100m
Discus
Ver
JJC - Disc...- Groep 1JJC - Ver - Groep 2 AV Flevo Delta JC 0
1223 Matthijs v... der Leij JJC - Flevo Delta 4x100m
Speer
Kogel
JJC - Spee...- Groep 2JJC - Koge...- Groep 2 AV Flevo Delta JC 0
1224 Joël Malec JJC - Flevo Delta 100m
4x100m
Ver
JJC - 100mJJC - Ver - Groep 1 AV Flevo Delta JC 430
1225 Nick Resink JJC - Flevo Delta 100m
100mH
Hoog
JJC - 100mJJC - 100mHJJC - Hoog - Groep 1 AV Flevo Delta JC 1558
1226 Maarten Scholte JJC - Flevo Delta 800m
Speer
Kogel
JJC - 800mJJC - Spee...- Groep 1JJC - Koge...- Groep 1 AV Flevo Delta JC 743
1227 Maarten Sijbrandy JJC - Flevo Delta 100m
800m
JJC - 100mJJC - 800m AV Flevo Delta JC 347
1228 Jaap Zoon JJC - Flevo Delta 800m
4x100m
JJC - 800m AV Flevo Delta JC 713
1229 Jos Lozeman JJC - AV Nijkerk 100m
800m
4x100m
JJC - 100mJJC - 800m AV Nijkerk JC 568
1230 Harmen Nijzink JJC - AV Nijkerk 100mH
4x100m
Kogel
JJC - 100mHJJC - Koge...- Groep 2 AV Nijkerk JC 499
1231 Lars van W...ligenburg JJC - AV Nijkerk 100m
100mH
4x100m
JJC - 100mJJC - 100mH AV Nijkerk JC 1142
1232 Luc de Wit JJC - AV Nijkerk 800m
4x100m
Ver
JJC - 800mJJC - Ver - Groep 1 AV Nijkerk JC 589
1233 Tom ter Haar JJC - AV NOP 800m
100mH
4x100m
JJC - 800mJJC - 100mH AV NOP JC 844
1234 Robin Hegeman JJC - AV NOP 4x100m
Kogel
Hoog
JJC - Koge...- Groep 2JJC - Hoog - Groep 1 AV NOP JC 1224
1235 Tristan Overtoom JJC - AV NOP Discus
Ver
JJC - Disc...- Groep 1JJC - Ver - Groep 2 AV NOP JC 388
1236 Isas Prinsen JJC - AV NOP 800m
4x100m
Kogel
JJC - 800mJJC - Koge...- Groep 1 AV NOP JC 491
1237 Han Jona Verbaan JJC - AV NOP 100m
100mH
Speer
JJC - 100mJJC - 100mHJJC - Spee...- Groep 2 AV NOP JC 1373
1238 Matthias Westhoff JJC - AV NOP 100m
Ver
JJC - 100mJJC - Ver - Groep 1 AV NOP JC 416
1239 Roel Wielstra JJC - AV NOP 4x100m
Speer
Discus
JJC - Spee...- Groep 1JJC - Disc...- Groep 2 AV NOP JC 441
1240 Olivier van Benthem JJC - AV PEC 1910 Speer
JJC - Spee...- Groep 2 AV PEC 1910 JC 0
1241 Ids Peenstra JJC - AV PEC 1910 800m
4x100m
Hoog
JJC - 800mJJC - Hoog - Groep 1 AV PEC 1910 JC 595
1242 Thomas Reining JJC - AV PEC 1910 100m
4x100m
Kogel
JJC - 100mJJC - Koge...- Groep 1 AV PEC 1910 JC 1226
1243 Kimani Sankon JJC - AV PEC 1910 100mH
4x100m
Hoog
JJC - 100mHJJC - Hoog - Groep 2 AV PEC 1910 JC 1322
1244 Melchior Treffers JJC - AV PEC 1910 Speer
Discus
JJC - Spee...- Groep 1JJC - Disc...- Groep 1 AV PEC 1910 JC 1256
1245 Bengt Veldhuis JJC - AV PEC 1910 4x100m
Kogel
Ver
JJC - Koge...- Groep 2JJC - Ver - Groep 1 AV PEC 1910 JC 430
1246 Tim Jonker JJC - AV Zeewolde Speer
Discus
Kogel
JJC - Spee...- Groep 1JJC - Disc...- Groep 1JJC - Koge...- Groep 1 AV Zeewolde JC 1138
1247 Senna Kampinga JJC - AV Zeewolde 800m
4x100m
Ver
JJC - 800mJJC - Ver - Groep 2 AV Zeewolde JC 564
1248 Rick van der Meer JJC - AV Zeewolde 100mH
Speer
Hoog
JJC - 100mHJJC - Spee...- Groep 2JJC - Hoog - Groep 1 AV Zeewolde JC 721
1249 Martijn Schoemaker JJC - AV Zeewolde 100m
100mH
Ver
JJC - 100mJJC - 100mHJJC - Ver - Groep 1 AV Zeewolde JC 1901
1250 Tjade Smelt JJC - AV Zeewolde 4x100m
Discus
Kogel
JJC - Disc...- Groep 2JJC - Koge...- Groep 2 AV Zeewolde JC 0
1251 Jari van der Voorn JJC - AV Zeewolde 100m
800m
4x100m
JJC - 100mJJC - 800m AV Zeewolde JC 1230
1252 Siebe Westerhof JJC - AV Zeewolde 100m
800m
4x100m
JJC - 100mJJC - 800m AV Zeewolde JC 0
1253 Lars Breimer JJC - SPWS 100m
100mH
Discus
JJC - 100mJJC - 100mHJJC - Disc...- Groep 1 EAC De Sperwers JC 181
1254 Tim Breimer JJC - SPWS 100mH
Kogel
Ver
JJC - 100mHJJC - Koge...- Groep 1JJC - Ver - Groep 1 EAC De Sperwers JC 730
1255 Thijs ten Caat JJC - SPWS 800m
JJC - 800m EAC De Sperwers JC 600
1256 Luuk Forrer JJC - SPWS 800m
100mH
Hoog
JJC - 800mJJC - 100mHJJC - Hoog - Groep 2 EAC De Sperwers JC 1838
1257 Alec de Jonge JJC - SPWS 100m
Speer
Hoog
JJC - 100mJJC - Spee...- Groep 1JJC - Hoog - Groep 1 EAC De Sperwers JC 498
1258 Kian Beks JJC - Isala `96 100m
Discus
Kogel
JJC - 100mJJC - Disc...- Groep 2JJC - Koge...- Groep 1 Isala `96 JC 1552
1259 Cas Kanis JJC - Isala `96 800m
100mH
Ver
JJC - 800mJJC - 100mHJJC - Ver - Groep 1 Isala `96 JC 564
1260 Mika van Mierlo JJC - Isala `96 800m
Speer
Ver
JJC - 800mJJC - Spee...- Groep 1JJC - Ver - Groep 2 Isala `96 JC 1739
1261 Yannick Aartsen JJD - AV Athlos 80mH
Kogel
Hoog
JJD - 80mHJJD - Koge...- Groep 1JJD - Hoog - Groep 2 AV Athlos JD Team 1 1175
1262 Luca Goedhart JJD - AV Athlos 4x80m
Speer
Ver
JJD - Spee...- Groep 1JJD - Ver - Groep 2 AV Athlos JD Team 2 424
1263 Corne den Hollander JJD - AV Athlos 4x80m
Kogel
Hoog
JJD - Koge...- Groep 1JJD - Hoog - Groep 2 AV Athlos JD Team 2 636
1264 Stan van der Horst JJD - AV Athlos 4x80m
Speer
Kogel
JJD - Spee...- Groep 1JJD - Koge...- Groep 2 AV Athlos JD Team 1 254
1265 Nick Jacobs JJD - AV Athlos 80m
80mH
Ver
JJD - 80mJJD - 80mHJJD - Ver - Groep 2 AV Athlos JD Team 1 753
1266 Ruben Jacobs JJD - AV Athlos 80m
80mH
4x80m
JJD - 80mJJD - 80mH AV Athlos JD Team 2 616
1267 Floris Remijn JJD - AV Athlos 1000m
4x80m
Hoog
JJD - 1000mJJD - Hoog - Groep 1 AV Athlos JD Team 1 441
1268 Luuk Verkerk JJD - AV Athlos 80m
1000m
4x80m
JJD - 80mJJD - 1000m AV Athlos JD Team 2 677
1269 Twan van der Weiden JJD - AV Athlos 1000m
4x80m
Ver
JJD - 1000mJJD - Ver - Groep 1 AV Athlos JD Team 1 828
1270 Damian Wolters JJD - AV Athlos 80m
80mH
4x80m
JJD - 80mJJD - 80mH AV Athlos JD Team 1 454
1271 Jonas Bakker JJD - De Gemzen 80m
1000m
80mH
JJD - 80mJJD - 1000mJJD - 80mH AV De Gemzen JD 997
1272 Storm Mekking JJD - De Gemzen 80m
4x80m
Ver
JJD - 80mJJD - Ver - Groep 2 AV De Gemzen JD 150
1273 Hendrik Olthuis JJD - De Gemzen 1000m
4x80m
Hoog
JJD - 1000mJJD - Hoog - Groep 2 AV De Gemzen JD 858
1274 Dajo Roelofsen JJD - De Gemzen 1000m
4x80m
Speer
JJD - 1000mJJD - Spee...- Groep 1 AV De Gemzen JD 114
1275 Kiran Rorije JJD - De Gemzen 80m
4x80m
Kogel
JJD - 80mJJD - Koge...- Groep 2 AV De Gemzen JD 636
1276 Yaasir Albojaddaine JJD - Flevo Delta 1000m
Hoog
Ver
JJD - 1000mJJD - Hoog - Groep 1JJD - Ver - Groep 1 AV Flevo D...JD Team 1 541
1277 Gideon Blankespoor JJD - Flevo Delta 80mH
4x80m
Speer
JJD - 80mHJJD - Spee...- Groep 2 AV Flevo D...JD Team 1 0
1278 Coen Bloemberg JJD - Flevo Delta 80mH
4x80m
Hoog
JJD - 80mHJJD - Hoog - Groep 2 AV Flevo D...JD Team 1 852
1279 Joey Faassen JJD - Flevo Delta 80m
1000m
4x80m
JJD - 80mJJD - 1000m AV Flevo D...JD Team 2 641
1280 Sam Geelen JJD - Flevo Delta 80m
Ver
JJD - 80mJJD - Ver - Groep 1 AV Flevo D...JD Team 2 278
1281 Menno van Riesen JJD - Flevo Delta 80m
80mH
4x80m
JJD - 80mJJD - 80mH AV Flevo D...JD Team 1 776
1282 Ruben Scholte JJD - Flevo Delta 1000m
4x80m
Kogel
JJD - 1000mJJD - Koge...- Groep 1 AV Flevo D...JD Team 2 513
1283 Merijn Sol JJD - Flevo Delta 80m
1000m
4x80m
JJD - 80mJJD - 1000m AV Flevo D...JD Team 1 1049
1284 Rowan Tiemes JJD - Flevo Delta Speer
Kogel
Ver
JJD - Spee...- Groep 1JJD - Koge...- Groep 2JJD - Ver - Groep 2 AV Flevo D...JD Team 1 1247
1285 Bram van Tilburg JJD - Flevo Delta 4x80m
Speer
Hoog
JJD - Spee...- Groep 2JJD - Hoog - Groep 1 AV Flevo D...JD Team 2 599
1286 Marnix de Haer JJD - AV PEC 1910 1000m
Speer
JJD - 1000mJJD - Spee...- Groep 1 AV PEC 191...JD Team 1 318
1287 Thijs ter Maat JJD - AV PEC 1910 80mH
4x80m
JJD - 80mH AV PEC 191...JD Team 1 0
1288 Figo Mussche JJD - AV PEC 1910 Kogel
Hoog
JJD - Koge...- Groep 2JJD - Hoog - Groep 1 AV PEC 191...JD Team 1 275
1289 Nick Oosting JJD - AV PEC 1910 80m
4x80m
Ver
JJD - 80mJJD - Ver - Groep 1 AV PEC 191...JD Team 1 975
1290 Jesper Pauw JJD - AV PEC 1910 1000m
Kogel
JJD - 1000mJJD - Koge...- Groep 1 AV PEC 191...JD Team 1 440
1291 Bram Slabbekoorn JJD - AV PEC 1910 1000m
80mH
JJD - 1000mJJD - 80mH AV PEC 191...JD Team 1 669
1292 Lukas Smit JJD - AV PEC 1910 80m
Hoog
JJD - 80mJJD - Hoog - Groep 2 AV PEC 191...JD Team 1 541
1293 Boyd Steur JJD - AV PEC 1910 80mH
4x80m
Ver
JJD - 80mHJJD - Ver - Groep 2 AV PEC 191...JD Team 1 288
1294 Laurens Zijlstra JJD - AV PEC 1910 80m
4x80m
Speer
JJD - 80mJJD - Spee...- Groep 2 AV PEC 191...JD Team 1 434
1295 Jochem van den Berg JJD - AV Zeewolde 80m
4x80m
Hoog
JJD - 80mJJD - Hoog - Groep 2 AV Zeewold...JD Team 2 242
1296 Ezra van den Boogert JJD - AV Zeewolde 80m
80mH
Kogel
JJD - 80mJJD - 80mHJJD - Koge...- Groep 1 AV Zeewold...JD Team 1 0
1297 Aaron Bos JJD - AV Zeewolde 80mH
4x80m
Kogel
JJD - 80mHJJD - Koge...- Groep 2 AV Zeewold...JD Team 1 708
1298 Finn van der Es JJD - AV Zeewolde 1000m
4x80m
Ver
JJD - 1000mJJD - Ver - Groep 1 AV Zeewold...JD Team 1 368
1299 Fynn Jacops JJD - AV Zeewolde 4x80m
Speer
Hoog
JJD - Spee...- Groep 2JJD - Hoog - Groep 1 AV Zeewold...JD Team 2 0
1300 Jonathan van Lien JJD - AV Zeewolde 80mH
4x80m
Speer
JJD - 80mHJJD - Spee...- Groep 2 AV Zeewold...JD Team 1 899
1301 Quirijn Pastoor JJD - AV Zeewolde 80m
1000m
4x80m
JJD - 80mJJD - 1000m AV Zeewold...JD Team 1 976
1302 Sven Poelman JJD - AV Zeewolde 80m
Kogel
Ver
JJD - 80mJJD - Koge...- Groep 2JJD - Ver - Groep 2 AV Zeewold...JD Team 2 609
1303 Rasmus van Werkhoven JJD - AV Zeewolde 80m
80mH
4x80m
JJD - 80mJJD - 80mH AV Zeewold...JD Team 2 437
1304 Mathijs de Winter JJD - AV Zeewolde 4x80m
Speer
Kogel
JJD - Spee...- Groep 1JJD - Koge...- Groep 1 AV Zeewold...JD Team 2 652
1305 Araya Wolfs JJD - AV Zeewolde 80m
Hoog
Ver
JJD - 80mJJD - Hoog - Groep 1JJD - Ver - Groep 2 AV Zeewold...JD Team 1 1735
1306 Jaden Houdegle JJD - SPWS 80m
80mH
4x80m
JJD - 80mJJD - 80mH EAC De Sperwers JD 235
1307 Niels Jansen JJD - SPWS 1000m
Ver
JJD - 1000mJJD - Ver - Groep 1 EAC De Sperwers JD 391
1308 Joey Koster JJD - SPWS 4x80m
Speer
Hoog
JJD - Spee...- Groep 1JJD - Hoog - Groep 2 EAC De Sperwers JD 426
1309 Rowen Moorman JJD - SPWS 1000m
Kogel
JJD - 1000mJJD - Koge...- Groep 2 EAC De Sperwers JD 125
1310 Luca Smeman JJD - SPWS 4x80m
Speer
Hoog
JJD - Spee...- Groep 2JJD - Hoog - Groep 1 EAC De Sperwers JD 432
1311 Siebe Staatsen JJD - SPWS 80m
Kogel
Ver
JJD - 80mJJD - Koge...- Groep 2JJD - Ver - Groep 2 EAC De Sperwers JD 1081
1312 Brian te Veld JJD - SPWS 80m
4x80m
JJD - 80m EAC De Sperwers JD 317
1313 Ruben Eefting JJD - HAC `63 1000m
JJD - 1000m HAC `63 JD 550
1314 Tim Ten Cate JJD - HAC `63 80m
Kogel
Ver
JJD - 80mJJD - Koge...- Groep 2JJD - Ver - Groep 2 HAC `63 JD 913
1315 Daan Beute JJD - Isala `96 1000m
80mH
4x80m
JJD - 1000mJJD - 80mH Isala `96 JD 834
1316 Josse Kampen JJD - Isala `96 1000m
4x80m
Speer
JJD - 1000mJJD - Spee...- Groep 1 Isala `96 JD 772
1317 Olaf Langeslag JJD - Isala `96 Speer
Kogel
Hoog
JJD - Spee...- Groep 2JJD - Koge...- Groep 1JJD - Hoog - Groep 1 Isala `96 JD 813
1318 Maiky Scheurwater JJD - Isala `96 80m
4x80m
Hoog
JJD - 80mJJD - Hoog - Groep 2 Isala `96 JD 292
1319 Nathanael ... Victoria JJD - Isala `96 80m
Kogel
Ver
JJD - 80mJJD - Koge...- Groep 2JJD - Ver - Groep 1 Isala `96 JD 201
1320 Hugo Visser JJD - Isala `96 80mH
4x80m
Ver
JJD - 80mHJJD - Ver - Groep 2 Isala `96 JD 633
1321 Indy Broersma MJC - AV Athlos 800m
4x80m
Hoog
MJC - 800mMJC - Hoog - Groep 1 AV Athlos MC Team 1 1018
1322 Lotte Hofman MJC - AV Athlos 80m
4x80m
Kogel
MJC - 80mMJC - Koge...- Groep 1 AV Athlos MC Team 2 771
1323 Michelle Karenbeld MJC - AV Athlos 80mH
4x80m
Kogel
MJC - 80mHMJC - Koge...- Groep 2 AV Athlos MC Team 2 260
1324 Sterre Kurpershoek MJC - AV Athlos 80m
80mH
Ver
MJC - 80mMJC - 80mHMJC - Ver - Groep 2 AV Athlos MC Team 1 1461
1325 Karlijn Linsen MJC - AV Athlos 80mH
4x80m
Kogel
MJC - 80mHMJC - Koge...- Groep 2 AV Athlos MC Team 1 893
1326 Sophia van Loo MJC - AV Athlos 800m
4x80m
Ver
MJC - 800mMJC - Ver - Groep 1 AV Athlos MC Team 2 696
1327 Fien Molenberg MJC - AV Athlos 80m
800m
Discus
MJC - 80mMJC - 800mMJC - Disc...- Groep 1 AV Athlos MC Team 1 1350
1328 Maxime van Mourik MJC - AV Athlos 4x80m
Discus
Kogel
MJC - Disc...- Groep 2MJC - Koge...- Groep 1 AV Athlos MC Team 1 0
1329 Iris den Otter MJC - AV Athlos 80m
80mH
Hoog
MJC - 80mMJC - 80mHMJC - Hoog - Groep 2 AV Athlos MC Team 2 1014
1330 Carolien Remijn MJC - AV Athlos 80m
4x80m
Hoog
MJC - 80mMJC - Hoog - Groep 2 AV Athlos MC Team 1 0
1331 Noa Sinte...rtensdijk MJC - AV Athlos 800m
4x80m
Discus
MJC - 800mMJC - Disc...- Groep 1 AV Athlos MC Team 2 572
1332 Joyce de Vries MJC - AV Athlos 800m
80mH
Ver
MJC - 800mMJC - 80mHMJC - Ver - Groep 1 AV Athlos MC Team 1 0
1333 Suusje Berkenbosch MJC - De Gemzen 80mH
4x80m
Discus
MJC - 80mHMJC - Disc...- Groep 1 AV De Gemz...MC Team 1 0
1334 Koen Bijlsma JJC - AV Zeewolde 100mH
Hoog
JJC - 100mHJJC - Hoog - Groep 2 AV Zeewolde JC 426
1335 Miryanne Henniphof MJC - De Gemzen 80m
4x80m
Ver
MJC - 80mMJC - Ver - Groep 1 AV De Gemz...Cialfo MC 296
1336 Isabel van Houweling MJC - De Gemzen 80mH
Discus
Kogel
MJC - 80mHMJC - Disc...- Groep 2MJC - Koge...- Groep 1 AV De Gemz...MC Team 1 1452
1337 Elisa Nap MJC - De Gemzen 80mH
4x80m
Ver
MJC - 80mHMJC - Ver - Groep 1 AV De Gemz...MC Team 1 507
1338 Mirte Puttenstein MJC - De Gemzen 4x80m
Discus
Ver
MJC - Disc...- Groep 1MJC - Ver - Groep 2 AV De Gemz...Cialfo MC 628
1339 Luena Spijkerboer MJC - De Gemzen 80m
800m
4x80m
MJC - 80mMJC - 800m AV De Gemz...MC Team 1 1064
1340 Ying Steenbergen MJC - De Gemzen 80m
4x80m
Kogel
MJC - 80mMJC - Koge...- Groep 2 AV De Gemz...Cialfo MC 601
1341 Nathalie v...igt Thans MJC - De Gemzen Kogel
Hoog
MJC - Koge...- Groep 2MJC - Hoog - Groep 1 AV De Gemz...MC Team 1 0
1342 Esmee Vis MJC - De Gemzen 80m
800m
4x80m
MJC - 80mMJC - 800m AV De Gemz...MC Team 1 464
1343 Nienke Wagenaar MJC - De Gemzen 80m
Hoog
Ver
MJC - 80mMJC - Hoog - Groep 2MJC - Ver - Groep 2 AV De Gemz...MC Team 1 1701
1344 Anne Li Douma MJC - de Sprinter 80mH
Ver
MJC - 80mHMJC - Ver - Groep 2 AV de Sprinter MC 214
1345 Rixt Hofenk MJC - de Sprinter 800m
80mH
4x80m
MJC - 800mMJC - 80mH AV de Sprinter MC 732
1346 Jacolien Veerman MJC - de Sprinter 4x80m
Kogel
Hoog
MJC - Koge...- Groep 1MJC - Hoog - Groep 1 AV de Sprinter MC 915
1347 Maaike Visscher MJC - de Sprinter 80m
4x80m
Discus
MJC - 80mMJC - Disc...- Groep 2 AV de Sprinter MC 644
1348 Evelien Vos MJC - de Sprinter 80m
800m
4x80m
MJC - 80mMJC - 800m AV de Sprinter MC 894
1349 Jaelle Wiebenga MJC - de Sprinter 80m
800m
Ver
MJC - 80mMJC - 800mMJC - Ver - Groep 1 AV de Sprinter MC 308
1350 Yke van der Zee MJC - de Sprinter Discus
Kogel
Hoog
MJC - Disc...- Groep 2MJC - Koge...- Groep 2MJC - Hoog - Groep 1 AV de Sprinter MC 0
1351 Irene Doeze Jager MJC - Flevo Delta 80mH
4x80m
Kogel
MJC - 80mHMJC - Koge...- Groep 1 AV Flevo Delta MC 293
1352 Indy Faassen MJC - Flevo Delta 800m
4x80m
Hoog
MJC - 800mMJC - Hoog - Groep 1 AV Flevo Delta MC 961
1353 Miriam Felix MJC - Flevo Delta 80m
4x80m
Ver
MJC - 80mMJC - Ver - Groep 2 AV Flevo Delta MC 475
1354 Fleur Pieters MJC - Flevo Delta 80m
80mH
Ver
MJC - 80mMJC - 80mHMJC - Ver - Groep 1 AV Flevo Delta MC 1943
1355 Dorcas Wilbrink MJC - Flevo Delta Discus
Kogel
MJC - Disc...- Groep 2MJC - Koge...- Groep 2 AV Flevo Delta MC 961
1356 Lisa Zoon MJC - Flevo Delta 800m
4x80m
Discus
MJC - 800mMJC - Disc...- Groep 1 AV Flevo Delta MC 311
1357 Nova van Aller MJC - AV Nijkerk 80m
Discus
Kogel
MJC - 80mMJC - Disc...- Groep 2MJC - Koge...- Groep 1 AV Nijkerk MC 196
1358 Talitha Hagendoorn MJC - AV Nijkerk 80m
800m
4x80m
MJC - 80mMJC - 800m AV Nijkerk MC 576
1359 Nerena van den Ham MJC - AV Nijkerk 4x80m
Ver
MJC - Ver - Groep 2 AV Nijkerk MC 326
1360 Myrthe van...er Heeden MJC - AV Nijkerk 80mH
4x80m
Hoog
MJC - 80mHMJC - Hoog - Groep 2 AV Nijkerk MC 196
1361 Iris van Leuveren MJC - AV Nijkerk 80mH
Kogel
Hoog
MJC - 80mHMJC - Koge...- Groep 2MJC - Hoog - Groep 1 AV Nijkerk MC 1196
1362 Amber Schmidt MJC - AV Nijkerk 80m
4x80m
Discus
MJC - 80mMJC - Disc...- Groep 1 AV Nijkerk MC 501
1363 Veerle van den Berg MJC - AV NOP 80m
80mH
4x80m
MJC - 80mMJC - 80mH AV NOP MC 831
1364 Anniek Draaistra MJC - AV NOP 800m
80mH
Hoog
MJC - 800mMJC - 80mHMJC - Hoog - Groep 2 AV NOP MC 1515
1365 Silke Stam MJC - AV NOP 80m
4x80m
Ver
MJC - 80mMJC - Ver - Groep 1 AV NOP MC 727
1366 Vera Ton MJC - AV NOP 800m
4x80m
Kogel
MJC - 800mMJC - Koge...- Groep 2 AV NOP MC 306
1367 Kaylin Wierda MJC - AV NOP 4x80m
Discus
Kogel
MJC - Disc...- Groep 2MJC - Koge...- Groep 1 AV NOP MC 728
1368 Linde Boonstra MJC - AV PEC 1910 Discus
Kogel
MJC - Disc...- Groep 2MJC - Koge...- Groep 2 AV PEC 1910 MC 0
1369 Sylke Dijksma MJC - AV PEC 1910 80m
4x80m
Ver
MJC - 80mMJC - Ver - Groep 2 AV PEC 1910 MC 513
1370 Tessa Harbrink MJC - AV PEC 1910 800m
Hoog
MJC - 800mMJC - Hoog - Groep 2 AV PEC 1910 MC 505
1371 Esmee van der Hoeven MJC - AV PEC 1910 80m
800m
Hoog
MJC - 80mMJC - 800mMJC - Hoog - Groep 1 AV PEC 1910 MC 1562
1372 Christy ter Horst MJC - AV PEC 1910 80mH
4x80m
MJC - 80mH AV PEC 1910 MC 387
1373 Anna de Jong MJC - AV PEC 1910 Discus
Kogel
MJC - Disc...- Groep 1MJC - Koge...- Groep 1 AV PEC 1910 MC 666
1374 Jill Klei...ugtenbelt MJC - AV PEC 1910 80mH
4x80m
Ver
MJC - 80mHMJC - Ver - Groep 1 AV PEC 1910 MC 1167
1375 Doris van Vilsteren MJC - AV PEC 1910 80m
4x80m
MJC - 80m AV PEC 1910 MC 0
1376 Lieke Visscher MJC - AV PEC 1910 80mH
MJC - 80mH AV PEC 1910 MC 0
1377 Elin Buitenhuis MJC - AV Zeewolde 80m
4x80m
Ver
MJC - 80mMJC - Ver - Groep 2 AV Zeewolde MC 818
1378 Elieke Kars MJC - AV Zeewolde 80mH
4x80m
Ver
MJC - 80mHMJC - Ver - Groep 1 AV Zeewolde MC 230
1379 Esther Moerland MJC - AV Zeewolde Discus
Kogel
Hoog
MJC - Disc...- Groep 2MJC - Koge...- Groep 2MJC - Hoog - Groep 1 AV Zeewolde MC 1015
1380 Rebecca van Pagée MJC - AV Zeewolde 80m
4x80m
Hoog
MJC - 80mMJC - Hoog - Groep 2 AV Zeewolde MC 360
1381 Berber Schaap MJC - AV Zeewolde 800m
4x80m
Discus
MJC - 800mMJC - Disc...- Groep 1 AV Zeewolde MC 395
1382 Floor Smelt MJC - AV Zeewolde 80m
800m
80mH
MJC - 80mMJC - 800mMJC - 80mH AV Zeewolde MC 414
1383 Eline ten Grotenhuis MJC - Cialfo 800m
4x80m
Hoog
MJC - 800mMJC - Hoog - Groep 2 AV De Gemz...Cialfo MC 872
1384 Tycho Joost JJD - Flevo Delta 4x80m
Hoog
Ver
JJD - Hoog - Groep 2JJD - Ver - Groep 2 AV Flevo D...JD Team 2 302
1385 Ilse Engberts MJC - SPWS 800m
4x80m
MJC - 800m EAC De Sperwers MC 391
1386 Tess Gerdes MJC - SPWS 80mH
Discus
Hoog
MJC - 80mHMJC - Disc...- Groep 2MJC - Hoog - Groep 2 EAC De Sperwers MC 1058
1387 D'Seania Holaman MJC - SPWS 80m
4x80m
Kogel
MJC - 80mMJC - Koge...- Groep 1 EAC De Sperwers MC 655
1388 Jasmijn Smeman MJC - SPWS 80mH
4x80m
MJC - 80mH EAC De Sperwers MC 324
1389 Julia Struik MJC - SPWS 800m
Kogel
MJC - 800mMJC - Koge...- Groep 2 EAC De Sperwers MC 0
1390 Cynthia de Vries MJC - SPWS 80m
80mH
4x80m
MJC - 80mMJC - 80mH EAC De Sperwers MC 459
1391 Sophie ten Heuvel MJC - Isala `96 4x80m
Hoog
Ver
MJC - Hoog - Groep 1MJC - Ver - Groep 1 Isala `96 MC 328
1392 Donna ten Hove MJC - Isala `96 80m
80mH
4x80m
MJC - 80mMJC - 80mH Isala `96 MC 592
1393 Jeomi Langebeeke MJC - Isala `96 80m
4x80m
Ver
MJC - 80mMJC - Ver - Groep 2 Isala `96 MC 0
1394 Suzan Teune MJC - Isala `96 80m
4x80m
Hoog
MJC - 80mMJC - Hoog - Groep 2 Isala `96 MC 408
1395 Guusje Koning MJD - AV Athlos 1000m
4x60m
Hoog
MJD - 1000mMJD - Hoog - Groep 2 AV Athlos MD 1021
1396 Amber van Manen MJD - AV Athlos 1000m
4x60m
Speer
MJD - 1000mMJD - Spee... Groep 2 AV Athlos MD 681
1397 Eva Middelkamp MJD - AV Athlos 4x60m
Discus
Kogel
MJD - Disc...- Groep 1MJD - Koge...- Groep 2 AV Athlos MD 804
1398 Sarah Schippers MJD - AV Athlos 60mH
Ver
MJD - 60mHMJD - Ver - Groep 2 AV Athlos MD 192
1399 Fabienne ...rtensdijk MJD - AV Athlos 60m
Discus
Ver
MJD - 60mMJD - Disc...- Groep 2MJD - Ver - Groep 1 AV Athlos MD 634
1400 Lisa van der Sluijs MJD - AV Athlos 60m
60mH
4x60m
MJD - 60mMJD - 60mH AV Athlos MD 498
1401 Maud Brouwer MJD - De Gemzen 60m
60mH
Ver
MJD - 60mMJD - 60mHMJD - Ver - Groep 2 AV De Gemzen MD 1488
1402 Merel van der Haar MJD - De Gemzen 1000m
4x60m
MJD - 1000m AV De Gemzen MD 300
1403 Bente Hanekamp MJD - De Gemzen 60mH
Speer
Discus
MJD - 60mHMJD - Spee... Groep 2MJD - Disc...- Groep 1 AV De Gemzen MD 520
1404 Renske Hanekamp MJD - De Gemzen 60m
60mH
Hoog
MJD - 60mMJD - 60mHMJD - Hoog - Groep 1 AV De Gemzen MD 825
1405 Trynke Lourens MJD - De Gemzen 1000m
4x60m
Kogel
MJD - 1000mMJD - Koge...- Groep 1 AV De Gemzen MD 0
1406 Jorinde Nap MJD - De Gemzen 4x60m
Hoog
Ver
MJD - Hoog - Groep 2MJD - Ver - Groep 1 AV De Gemzen MD 0
1407 Francine v...der Stoop MJD - De Gemzen 60m
1000m
4x60m
MJD - 60mMJD - 1000m AV De Gemzen MD 757
1408 Diane Wensink MJD - De Gemzen Speer
Discus
Kogel
MJD - Spee... Groep 1MJD - Disc...- Groep 2MJD - Koge...- Groep 2 AV De Gemzen MD 340
1409 Nikki Bakker MJD - de Sprinter 4x60m
Discus
Ver
MJD - Disc...- Groep 2MJD - Ver - Groep 2 AV de Sprinter MD 0
1410 Emma Dijkhuis MJD - de Sprinter 1000m
4x60m
Hoog
MJD - 1000mMJD - Hoog - Groep 2 AV de Sprinter MD 312
1411 Resa Keizer MJD - de Sprinter Speer
Discus
Kogel
MJD - Spee... Groep 1MJD - Disc...- Groep 2MJD - Koge...- Groep 2 AV de Sprinter MD 764
1412 Kautar Mrabet Dahbi MJD - de Sprinter 60m
60mH
4x60m
MJD - 60mMJD - 60mH AV de Sprinter MD 584
1413 Sarah Veenstra MJD - de Sprinter 1000m
Hoog
Ver
MJD - 1000mMJD - Hoog - Groep 2MJD - Ver - Groep 1 AV de Sprinter MD 1238
1414 Kyomi van der Veldt MJD - de Sprinter 60m
60mH
4x60m
MJD - 60mMJD - 60mH AV de Sprinter MD 643
1415 Sanne de Bruin MJD - Flevo Delta 60m
1000m
Speer
MJD - 60mMJD - 1000mMJD - Spee... Groep 1 AV Flevo Delta MD 823
1416 Ivy Doeze Jager MJD - Flevo Delta 60mH
Discus
Hoog
MJD - 60mHMJD - Disc...- Groep 1MJD - Hoog - Groep 1 AV Flevo Delta MD 731
1417 Evi Falkena MJD - Flevo Delta 1000m
60mH
4x60m
MJD - 1000mMJD - 60mH AV Flevo Delta MD 969
1418 Kim Remijn MJD - Flevo Delta 4x60m
Discus
Kogel
MJD - Disc...- Groep 2MJD - Koge...- Groep 1 AV Flevo Delta MD 440
1419 Denise Riep MJD - Flevo Delta 60m
60mH
Ver
MJD - 60mMJD - 60mHMJD - Ver - Groep 2 AV Flevo Delta MD 1680
1420 Michelle v... Roemburg MJD - Flevo Delta 1000m
4x60m
Ver
MJD - 1000mMJD - Ver - Groep 1 AV Flevo Delta MD 383
1421 Jayda Schouten MJD - Flevo Delta Kogel
Hoog
MJD - Koge...- Groep 2MJD - Hoog - Groep 2 AV Flevo Delta MD 0
1422 Ruth Westrik MJD - Flevo Delta 60m
4x60m
Speer
MJD - 60mMJD - Spee... Groep 2 AV Flevo Delta MD 0
1423 Femi Ayodeji MJD - AV PEC 1910 60m
4x60m
Ver
MJD - 60mMJD - Ver - Groep 2 AV PEC 191...MD Team 1 1226
1424 Zoë ter Burg MJD - AV PEC 1910 60mH
4x60m
Speer
MJD - 60mHMJD - Spee... Groep 2 AV PEC 191...MD Team 1 694
1425 Vivienne Dreuning MJD - AV PEC 1910 4x60m
Speer
Kogel
MJD - Spee... Groep 1MJD - Koge...- Groep 2 AV PEC 191...MD Team 1 0
1426 Jaïra Gooijer MJD - AV PEC 1910 1000m
Ver
MJD - 1000mMJD - Ver - Groep 1 AV PEC 191...MD Team 1 317
1427 Naomi Gooijer MJD - AV PEC 1910 60mH
Discus
Hoog
MJD - 60mHMJD - Disc...- Groep 1MJD - Hoog - Groep 2 AV PEC 191...MD Team 1 903
1428 Anniek Liebrand MJD - AV PEC 1910 60m
1000m
Discus
MJD - 60mMJD - 1000mMJD - Disc...- Groep 2 AV PEC 191...MD Team 1 0
1429 Sara Meijer MJD - AV PEC 1910 60mH
Kogel
MJD - 60mHMJD - Koge...- Groep 1 AV PEC 191...MD Team 1 792
1430 Charlotte Pot MJD - AV PEC 1910 60m
4x60m
Hoog
MJD - 60mMJD - Hoog - Groep 1 AV PEC 191...MD Team 1 380
1431 Kayla Coutinho MJD - SPWS 1000m
4x60m
MJD - 1000m EAC De Sperwers MD 304
1432 Lisa Komduur MJD - SPWS Discus
Hoog
MJD - Disc...- Groep 1MJD - Hoog - Groep 1 EAC De Sperwers MD 0
1433 Wendy Kuiper MJD - SPWS 60m
Discus
MJD - 60mMJD - Disc...- Groep 2 EAC De Sperwers MD 213
1434 Loes Rode MJD - SPWS 60m
MJD - 60m EAC De Sperwers MD 313
1435 Meike Schuurman MJD - SPWS 60m
60mH
Kogel
MJD - 60mMJD - 60mHMJD - Koge...- Groep 2 EAC De Sperwers MD 545
1436 Lyanne Spijkman MJD - SPWS 1000m
60mH
4x60m
MJD - 1000mMJD - 60mH EAC De Sperwers MD 747
1437 Sabine Struik MJD - SPWS 4x60m
Speer
Hoog
MJD - Spee... Groep 1MJD - Hoog - Groep 2 EAC De Sperwers MD 821
1438 Kim ten Velde MJD - SPWS 4x60m
Kogel
Ver
MJD - Koge...- Groep 1MJD - Ver - Groep 1 EAC De Sperwers MD 316
1439 Britte Zuidema MJD - SPWS 60mH
Speer
Ver
MJD - 60mHMJD - Spee... Groep 2MJD - Ver - Groep 2 EAC De Sperwers MD 184
1440 Julia Benjamins MJD - HAC `63 60m
4x60m
Ver
MJD - 60mMJD - Ver - Groep 2 HAC `63 MD 494
1441 Eva Kreeft MJD - HAC `63 4x60m
Speer
Hoog
MJD - Spee... Groep 1MJD - Hoog - Groep 2 HAC `63 MD 104
1442 Hanna Kreeft MJD - HAC `63 4x60m
Discus
Kogel
MJD - Disc...- Groep 2MJD - Koge...- Groep 1 HAC `63 MD 342
1443 Lisanne Venema MJD - HAC `63 1000m
60mH
4x60m
MJD - 1000mMJD - 60mH HAC `63 MD 552
1444 Julia Fahner MJD - Isala `96 1000m
60mH
4x60m
MJD - 1000mMJD - 60mH Isala `96 MD 762
1445 Lisa Hoogervorst MJD - Isala `96 4x60m
Hoog
Ver
MJD - Hoog - Groep 2MJD - Ver - Groep 2 Isala `96 MD 994
1446 Jasmijn Mulder MJD - Isala `96 60m
4x60m
Kogel
MJD - 60mMJD - Koge...- Groep 1 Isala `96 MD 728
1447 Meike Tennekes MJD - Isala `96 1000m
60mH
4x60m
MJD - 1000mMJD - 60mH Isala `96 MD 251
1448 Jelmer Overtoom JJD - AV NOP 80m
80mH
Ver
JJD - 80mJJD - 80mHJJD - Ver - Groep 2 AV NOP JD 0
1449 Matthijs Onink JJD - AV NOP 1000m
Speer
Hoog
JJD - 1000mJJD - Spee...- Groep 2JJD - Hoog - Groep 1 AV NOP JD 1059
1450 Jayden de Jong JJD - AV NOP 80m
Kogel
Ver
JJD - 80mJJD - Koge...- Groep 2JJD - Ver - Groep 1 AV NOP JD 1215
1452 Vera Kruis MJD - AV NOP 1000m
4x60m
Ver
MJD - 1000mMJD - Ver - Groep 1 AV NOP MD 772
1453 Tynke Wielstra MJD - AV NOP 60m
4x60m
Hoog
MJD - 60mMJD - Hoog - Groep 1 AV NOP MD 316
1454 Yvon Grimme MJD - AV NOP 4x60m
Speer
Kogel
MJD - Spee... Groep 1MJD - Koge...- Groep 2 AV NOP MD 146
1455 Tessa van de Berg MJD - AV NOP 4x60m
Discus
Ver
MJD - Disc...- Groep 1MJD - Ver - Groep 2 AV NOP MD 129
1456 Manon van der Zwaard MJD - AV NOP 60m
1000m
60mH
MJD - 60mMJD - 1000mMJD - 60mH AV NOP MD 1536
1457 Maud van Bentem MJD - AV NOP 60mH
Kogel
Hoog
MJD - 60mHMJD - Koge...- Groep 1MJD - Hoog - Groep 2 AV NOP MD 1309
1458 Bruce Boon JJC - Flevo Delta 100m
JJC - 100m AV Flevo Delta JC 576