Inschrijvingen Junioren C/D Poule 53 Wedstrijd 2 [2019]




Snr Naam Onderdelen Startgroep Team Team punten
1601 Kik Peters JJC - AKU 150m
Speer
Hoog
JJC - 150mJJC - Spee...- groep 1JJC - Hoog - groep 1 AKU JC 541
1602 Wolf van Strijen JJC - AKU 800m
Kogel
Ver
JJC - 800mJJC - KogelJJC - Ver - groep 2 AKU JC 557
1603 Wouter Voorn JJC - AKU 100mH
Ver
JJC - 100mHJJC - Ver - groep 1 AKU JC 906
1604 Sjoerd Zuijderduin JJC - AKU 800m
Speer
Kogel
JJC - 800mJJC - Spee...- groep 2JJC - Kogel AKU JC 1420
1605 Julius Faber JJD - AKU Discus
Kogel
Ver
JJD - Disc...- groep 1JJD - Koge...- groep 2JJD - Ver - groep 1 AKU JD Team 1 216
1606 Peter Idema JJD - AKU 1000m
Discus
Kogel
JJD - 1000mJJD - Disc...- groep 2JJD - Koge...- groep 2 AKU JD Team 2 896
1607 Koen Kaijen JJD - AKU 80m
1000m
4x80m
JJD - 80mJJD - 1000m AKU JD Team 1 393
1608 Abel Kloppenburg JJD - AKU 80m
Ver
JJD - 80mJJD - Ver - groep 2 AKU JD Team 1 1001
1609 Morris de Kuijer JJD - AKU 80m
80mH
4x80m
JJD - 80mJJD - 80mH AKU JD Team 1 883
1610 Ralph Roosendaal JJD - AKU 4x80m
Kogel
Hoog
JJD - Koge...- groep 1JJD - Hoog - groep 1 AKU JD Team 1 822
1611 Iver van Strijen JJD - AKU 1000m
4x80m
Discus
JJD - 1000mJJD - Disc...- groep 2 AKU JD Team 1 387
1612 Lars Wiedijk JJD - AKU 1000m
Kogel
Ver
JJD - 1000mJJD - Koge...- groep 1JJD - Ver - groep 1 AKU JD Team 2 350
1613 Jade Linthorst MJC - AKU 150m
Speer
Kogel
MJC - 150mMJC - Speer groep 2MJC - Kogel AKU MC 1079
1614 Naomi van Berkel MJD - AKU 60m
60mH
4x60m
MJD - 60mMJD - 60mH AKU MD 806
1615 Sam Haringsma MJD - AKU Speer
Kogel
Ver
MJD - Spee...- groep 1MJD - Koge...- groep 1MJD - Ver - groep 1 AKU MD 0
1616 Filia Kaffatos MJD - AKU 60m
4x60m
Hoog
MJD - 60mMJD - Hoog - groep 1 AKU MD 890
1617 Lotte Kes MJD - AKU 1000m
60mH
Hoog
MJD - 1000mMJD - 60mHMJD - Hoog - groep 2 AKU MD 534
1618 Esmee Meering MJD - AKU 4x60m
Speer
Kogel
MJD - Spee...- groep 2MJD - Koge...- groep 2 AKU MD 1014
1619 Lexie Romme MJD - AKU 1000m
MJD - 1000m AKU MD 412
1620 Maud Schrama MJD - AKU 60m
4x60m
Ver
MJD - 60mMJD - Ver - groep 2 AKU MD 380
1621 Boris Aerts JJC - AV 1923 4x100m
Speer
Ver
JJC - Spee...- groep 2JJC - Ver - groep 1 AV 1923 JC Team 1 0
1622 Gilles van Arkel JJC - AV 1923 150m
4x100m
Kogel
JJC - 150mJJC - Kogel AV 1923 JC Team 2 0
1623 Jasper Boelhouwer JJC - AV 1923 Speer
Kogel
JJC - Spee...- groep 2JJC - Kogel AV 1923 JC Team 2 540
1624 Primo Burgstra JJC - AV 1923 150m
800m
4x100m
JJC - 150mJJC - 800m AV 1923 JC Team 1 0
1625 Abbe Engers JJC - AV 1923 100mH
4x100m
Hoog
JJC - 100mHJJC - Hoog - groep 2 AV 1923 JC Team 2 458
1626 Thomas Fructus JJC - AV 1923 150m
800m
100mH
JJC - 150mJJC - 800mJJC - 100mH AV 1923 JC Team 2 1857
1627 Bink de Graaf JJC - AV 1923 4x100m
Hoog
Ver
JJC - Hoog - groep 2JJC - Ver - groep 2 AV 1923 JC Team 1 1301
1628 Anders Haringsma JJC - AV 1923 100mH
4x100m
Kogel
JJC - 100mHJJC - Kogel AV 1923 JC Team 1 0
1629 Joey Marce...Hobrecker JJC - AV 1923 150m
800m
4x100m
JJC - 150mJJC - 800m AV 1923 JC Team 2 1336
1630 Teun Kalis JJC - AV 1923 100mH
Speer
Ver
JJC - 100mHJJC - Spee...- groep 1JJC - Ver - groep 2 AV 1923 JC Team 2 410
1631 Riemer Kerkstra JJC - AV 1923 800m
100mH
4x100m
JJC - 800mJJC - 100mH AV 1923 JC Team 3 305
1632 Eelke Meindersma JJC - AV 1923 150m
Speer
Kogel
JJC - 150mJJC - Spee...- groep 2JJC - Kogel AV 1923 JC Team 3 835
1633 Ebe Polman JJC - AV 1923 100mH
Hoog
Ver
JJC - 100mHJJC - Hoog - groep 1JJC - Ver - groep 1 AV 1923 JC Team 4 0
1634 Lou Roelvink JJC - AV 1923 150m
4x100m
Ver
JJC - 150mJJC - Ver - groep 1 AV 1923 JC Team 3 976
1635 Taeke Roukema JJC - AV 1923 800m
4x100m
Ver
JJC - 800mJJC - Ver - groep 2 AV 1923 JC Team 3 627
1636 Ischa Sachs JJC - AV 1923 150m
800m
100mH
JJC - 150mJJC - 800mJJC - 100mH AV 1923 JC Team 4 1177
1637 Lucas van ...haffelaar JJC - AV 1923 150m
800m
100mH
JJC - 150mJJC - 800mJJC - 100mH AV 1923 JC Team 1 2396
1638 Ike Schepers JJC - AV 1923 Speer
Kogel
Hoog
JJC - Spee...- groep 1JJC - KogelJJC - Hoog - groep 1 AV 1923 JC Team 1 1219
1639 Rijk Snippe JJC - AV 1923 Speer
Kogel
JJC - Spee...- groep 2JJC - Kogel AV 1923 JC Team 4 0
1640 Monne Sutorius JJC - AV 1923 800m
100mH
4x100m
JJC - 800mJJC - 100mH AV 1923 JC Team 3 1002
1641 Ben Verhoeven JJC - AV 1923 4x100m
Hoog
Ver
JJC - Hoog - groep 1JJC - Ver - groep 1 AV 1923 JC Team 2 969
1642 Jan Westendorp JJC - AV 1923 Speer
Kogel
JJC - Spee...- groep 1JJC - Kogel AV 1923 JC Team 3 408
1643 Willem Westendorp JJC - AV 1923 Speer
Kogel
JJC - Spee...- groep 1JJC - Kogel AV 1923 JC Team 4 703
1644 Jona Wong Chung JJC - AV 1923 150m
800m
100mH
JJC - 150mJJC - 800mJJC - 100mH AV 1923 JC Team 1 2206
1645 Bart Blokdijk JJD - AV 1923 80m
1000m
80mH
JJD - 80mJJD - 1000mJJD - 80mH AV 1923 JD Team 1 1691
1646 Robin den Engelse JJD - AV 1923 1000m
80mH
4x80m
JJD - 1000mJJD - 80mH AV 1923 JD Team 2 696
1647 Patrick Hees JJD - AV 1923 80mH
Discus
Kogel
JJD - 80mHJJD - Disc...- groep 2JJD - Koge...- groep 2 AV 1923 JD Team 1 785
1648 Kaio Hermes JJD - AV 1923 80m
Hoog
Ver
JJD - 80mJJD - Hoog - groep 1JJD - Ver - groep 1 AV 1923 JD Team 3 0
1649 Jorg Kelpin JJD - AV 1923 Discus
Kogel
Hoog
JJD - Disc...- groep 1JJD - Koge...- groep 1JJD - Hoog - groep 2 AV 1923 JD Team 2 0
1650 Gillis Krol JJD - AV 1923 80m
80mH
Kogel
JJD - 80mJJD - 80mHJJD - Koge...- groep 2 AV 1923 JD Team 2 1363
1651 Marnix Molenaar JJD - AV 1923 80m
80mH
4x80m
JJD - 80mJJD - 80mH AV 1923 JD Team 1 383
1652 Gijs Nolen JJD - AV 1923 1000m
Discus
Kogel
JJD - 1000mJJD - Disc...- groep 2JJD - Koge...- groep 1 AV 1923 JD Team 3 199
1653 Janos Oostenbrink JJD - AV 1923 80m
80mH
Ver
JJD - 80mJJD - 80mHJJD - Ver - groep 2 AV 1923 JD Team 2 401
1654 Lucca van Opdorp JJD - AV 1923 1000m
4x80m
Hoog
JJD - 1000mJJD - Hoog - groep 1 AV 1923 JD Team 2 462
1655 Clint Rand JJD - AV 1923 80m
80mH
Kogel
JJD - 80mJJD - 80mHJJD - Koge...- groep 2 AV 1923 JD Team 3 890
1656 Mick van Schaffelaar JJD - AV 1923 4x80m
Discus
Hoog
JJD - Disc...- groep 1JJD - Hoog - groep 1 AV 1923 JD Team 1 0
1657 Manolo Scheers JJD - AV 1923 80m
1000m
4x80m
JJD - 80mJJD - 1000m AV 1923 JD Team 2 506
1658 Fabio Valle Sanchez JJD - AV 1923 80m
4x80m
Ver
JJD - 80mJJD - Ver - groep 2 AV 1923 JD Team 1 1057
1659 Bram Verdegaal JJD - AV 1923 1000m
Hoog
Ver
JJD - 1000mJJD - Hoog - groep 2JJD - Ver - groep 1 AV 1923 JD Team 1 499
1660 Casper van Vuuren JJD - AV 1923 4x80m
Discus
Ver
JJD - Disc...- groep 2JJD - Ver - groep 1 AV 1923 JD Team 2 512
1661 Kees de Waal JJD - AV 1923 80m
1000m
Ver
JJD - 80mJJD - 1000mJJD - Ver - groep 2 AV 1923 JD Team 3 1251
1662 Luca Zuniga Gamboa JJD - AV 1923 1000m
4x80m
Kogel
JJD - 1000mJJD - Koge...- groep 1 AV 1923 JD Team 1 560
1663 Lara Becker MJC - AV 1923 800m
80mH
Ver
MJC - 800mMJC - 80mHMJC - Ver AV 1923 MC Team 1 1077
1664 Roos van Dijk MJC - AV 1923 150m
4x80m
Hoog
MJC - 150mMJC - Hoog - groep 1 AV 1923 MC Team 1 1069
1665 Lianne Dinkelaar MJC - AV 1923 150m
80mH
4x80m
MJC - 150mMJC - 80mH AV 1923 MC Team 2 369
1666 Iris Grit MJC - AV 1923 Speer
Discus
Kogel
MJC - Speer groep 2MJC - Disc...- groep 1MJC - Kogel AV 1923 MC Team 1 227
1667 Jules Hemels MJC - AV 1923 800m
80mH
MJC - 800mMJC - 80mH AV 1923 MC Team 1 369
1668 Aida Jonson MJC - AV 1923 150m
Speer
Kogel
MJC - 150mMJC - Speer groep 2MJC - Kogel AV 1923 MC Team 3 641
1669 Welmoed Kuit MJC - AV 1923 80mH
Speer
Hoog
MJC - 80mHMJC - Speer groep 1MJC - Hoog - groep 2 AV 1923 MC Team 3 581
1670 Bente van Lindert MJC - AV 1923 4x80m
Discus
Kogel
MJC - Disc...- groep 2MJC - Kogel AV 1923 MC Team 1 843
1671 Hannah Lommen MJC - AV 1923 150m
Speer
Ver
MJC - 150mMJC - Speer groep 1MJC - Ver AV 1923 MC Team 2 893
1672 Karlijn Majoor MJC - AV 1923 4x80m
Discus
Hoog
MJC - Disc...- groep 2MJC - Hoog - groep 2 AV 1923 MC Team 2 0
1673 Mali Onyeike MJC - AV 1923 150m
4x80m
Hoog
MJC - 150mMJC - Hoog - groep 2 AV 1923 MC Team 1 579
1674 Tara Sannes MJC - AV 1923 Speer
Discus
Kogel
MJC - Speer groep 2MJC - Disc...- groep 1MJC - Kogel AV 1923 MC Team 2 691
1675 Vera de Vries MJC - AV 1923 80mH
4x80m
Ver
MJC - 80mHMJC - Ver AV 1923 MC Team 2 349
1676 Joy van de Water MJC - AV 1923 150m
4x80m
Hoog
MJC - 150mMJC - Hoog - groep 1 AV 1923 MC Team 2 919
1677 Amélie de Wit MJC - AV 1923 150m
80mH
4x80m
MJC - 150mMJC - 80mH AV 1923 MC Team 1 530
1678 Eva Bijl MJD - AV 1923 60m
4x60m
Speer
MJD - 60mMJD - Spee...- groep 1 AV 1923 MD Team 1 781
1679 Fransje Buenk MJD - AV 1923 60mH
Hoog
MJD - 60mHMJD - Hoog - groep 1 AV 1923 MD Team 1 0
1680 Lara De Groot MJD - AV 1923 1000m
60mH
MJD - 1000mMJD - 60mH AV 1923 MD Team 4 0
1681 Maartje van Dijk MJD - AV 1923 60m
60mH
Hoog
MJD - 60mMJD - 60mHMJD - Hoog - groep 1 AV 1923 MD Team 3 454
1682 Sterre van Ewijk MJD - AV 1923 60m
4x60m
Speer
MJD - 60mMJD - Spee...- groep 1 AV 1923 MD Team 2 403
1683 Senna Groenewegen MJD - AV 1923 60mH
4x60m
Speer
MJD - 60mHMJD - Spee...- groep 2 AV 1923 MD Team 3 142
1684 Kaitlyn Groot MJD - AV 1923 1000m
Kogel
MJD - 1000mMJD - Koge...- groep 1 AV 1923 MD Team 1 0
1685 Nehissa Hendriks MJD - AV 1923 60m
1000m
4x60m
MJD - 60mMJD - 1000m AV 1923 MD Team 1 1149
1686 Fenna Hudson MJD - AV 1923 Speer
Kogel
MJD - Spee...- groep 2MJD - Koge...- groep 2 AV 1923 MD Team 1 380
1687 Floortje Jansen MJD - AV 1923 1000m
4x60m
Kogel
MJD - 1000mMJD - Koge...- groep 1 AV 1923 MD Team 3 609
1688 Ronja Joenje MJD - AV 1923 60m
Speer
Ver
MJD - 60mMJD - Spee...- groep 1MJD - Ver - groep 1 AV 1923 MD Team 3 0
1689 Jet de Jong MJD - AV 1923 1000m
4x60m
MJD - 1000m AV 1923 MD Team 2 406
1690 Anne Jongedijk MJD - AV 1923 60mH
Hoog
Ver
MJD - 60mHMJD - Hoog - groep 1MJD - Ver - groep 1 AV 1923 MD Team 2 1076
1691 Yke Kalis MJD - AV 1923 1000m
4x60m
Ver
MJD - 1000mMJD - Ver - groep 2 AV 1923 MD Team 2 317
1692 Jasmijn Karels MJD - AV 1923 Speer
Hoog
Ver
MJD - Spee...- groep 1MJD - Hoog - groep 1MJD - Ver - groep 1 AV 1923 MD Team 4 592
1693 Pam de Kruif MJD - AV 1923 1000m
60mH
Ver
MJD - 1000mMJD - 60mHMJD - Ver - groep 1 AV 1923 MD Team 1 1469
1694 Marthe van der Meer MJD - AV 1923 60m
60mH
4x60m
MJD - 60mMJD - 60mH AV 1923 MD Team 2 157
1695 Nova Petri MJD - AV 1923 60m
60mH
4x60m
MJD - 60mMJD - 60mH AV 1923 MD Team 1 354
1696 Vera Annam... Polkamp MJD - AV 1923 60m
1000m
Kogel
MJD - 60mMJD - 1000mMJD - Koge...- groep 1 AV 1923 MD Team 4 456
1697 Tirza Rustenhoven MJD - AV 1923 60m
1000m
Kogel
MJD - 60mMJD - 1000mMJD - Koge...- groep 2 AV 1923 MD Team 4 637
1698 Cato Schuitemaker MJD - AV 1923 4x60m
Hoog
Ver
MJD - Hoog - groep 2MJD - Ver - groep 2 AV 1923 MD Team 1 462
1699 Lisette Vermeer MJD - AV 1923 60m
Speer
Ver
MJD - 60mMJD - Spee...- groep 2MJD - Ver - groep 2 AV 1923 MD Team 4 402
1700 Linde de Vries MJD - AV 1923 60mH
4x60m
Ver
MJD - 60mHMJD - Ver - groep 2 AV 1923 MD Team 3 478
1701 Malin Wattel MJD - AV 1923 1000m
4x60m
Kogel
MJD - 1000mMJD - Koge...- groep 2 AV 1923 MD Team 3 253
1702 Janne Wever MJD - AV 1923 60m
Speer
Kogel
MJD - 60mMJD - Spee...- groep 2MJD - Koge...- groep 2 AV 1923 MD Team 2 980
1703 Colin Alewijnse JJC - AV Aalsmeer 800m
100mH
4x100m
JJC - 800mJJC - 100mH AV Aalsmeer JC 763
1704 Zeger Haspels JJC - AV Aalsmeer 150m
4x100m
Kogel
JJC - 150mJJC - Kogel AV Aalsmeer JC 1039
1705 Dejan Pannekoek JJC - AV Aalsmeer 150m
Ver
JJC - 150mJJC - Ver - groep 1 AV Aalsmeer JC 665
1706 Finn Rademaker JJC - AV Aalsmeer 800m
4x100m
Hoog
JJC - 800mJJC - Hoog - groep 1 AV Aalsmeer JC 1351
1707 Daniel Winkels JJC - AV Aalsmeer 100mH
4x100m
Speer
JJC - 100mHJJC - Spee...- groep 2 AV Aalsmeer JC 958
1708 Fleur van Leeuwen MJD - AV Aalsmeer 60m
60mH
4x60m
MJD - 60mMJD - 60mH AV Aalsmeer MD 652
1709 Eline van Noort MJD - AV Aalsmeer 4x60m
Kogel
Ver
MJD - Koge...- groep 1MJD - Ver - groep 2 AV Aalsmeer MD 398
1710 Mette Smithuis MJD - AV Aalsmeer 1000m
60mH
Ver
MJD - 1000mMJD - 60mHMJD - Ver - groep 1 AV Aalsmeer MD 1155
1711 Nicky Verlaan MJD - AV Aalsmeer 60m
4x60m
Speer
MJD - 60mMJD - Spee...- groep 1 AV Aalsmeer MD 751
1712 Juna van der Waal MJD - AV Aalsmeer 1000m
4x60m
Hoog
MJD - 1000mMJD - Hoog - groep 2 AV Aalsmeer MD 835
1713 Romano Guellai JJC - AV Atos 800m
4x100m
Hoog
JJC - 800mJJC - Hoog - groep 1 AV Atos JC 1166
1714 Mink Hageman JJC - AV Atos 150m
800m
100mH
JJC - 150mJJC - 800mJJC - 100mH AV Atos JC 0
1715 Joel Mondria JJC - AV Atos 150m
4x100m
Speer
JJC - 150mJJC - Spee...- groep 2 AV Atos JC 1309
1716 Christian Prins JJC - AV Atos 4x100m
Kogel
Ver
JJC - KogelJJC - Ver - groep 1 AV Atos JC 1054
1717 Alessio Rimedia JJC - AV Atos 800m
100mH
4x100m
JJC - 800mJJC - 100mH AV Atos JC 1251
1718 Zafir Ali JJD - AV Atos 80m
4x80m
Ver
JJD - 80mJJD - Ver - groep 1 AV Atos JD 597
1719 Miran van den Ameele JJD - AV Atos 4x80m
Hoog
JJD - Hoog - groep 2 AV Atos JD 462
1720 Leroy Eisden JJD - AV Atos 1000m
80mH
JJD - 1000mJJD - 80mH AV Atos JD 0
1721 Pelle van Houten JJD - AV Atos 1000m
Discus
JJD - 1000mJJD - Disc...- groep 2 AV Atos JD 538
1722 Louie Isibor JJD - AV Atos 80m
80mH
4x80m
JJD - 80mJJD - 80mH AV Atos JD 751
1723 Elf Meerman JJD - AV Atos 1000m
80mH
4x80m
JJD - 1000mJJD - 80mH AV Atos JD 687
1724 Merlijn Neerlaar JJD - AV Atos 80m
Kogel
Ver
JJD - 80mJJD - Koge...- groep 1JJD - Ver - groep 2 AV Atos JD 270
1725 Naël Oostburg JJD - AV Atos Discus
Kogel
Hoog
JJD - Disc...- groep 1JJD - Koge...- groep 2JJD - Hoog - groep 1 AV Atos JD 0
1726 Carmen Guellai MJC - AV Atos 800m
4x80m
Hoog
MJC - 800mMJC - Hoog - groep 1 AV Atos MC 1017
1727 Robyn Houbiers MJC - AV Atos Speer
Discus
Kogel
MJC - Speer groep 2MJC - Disc...- groep 1MJC - Kogel AV Atos MC 420
1728 Uma van Nes MJC - AV Atos 80mH
4x80m
Kogel
MJC - 80mHMJC - Kogel AV Atos MC 839
1729 Melissa Steenbakker MJC - AV Atos 800m
80mH
4x80m
MJC - 800mMJC - 80mH AV Atos MC 891
1730 Annabel Stottelaar MJC - AV Atos 150m
4x80m
Ver
MJC - 150mMJC - Ver AV Atos MC 930
1731 Gwen Bleyert MJD - AV Atos 60m
Hoog
MJD - 60mMJD - Hoog - groep 1 AV Atos MD 426
1732 Nikita Bons MJD - AV Atos 1000m
Ver
MJD - 1000mMJD - Ver - groep 2 AV Atos MD 363
1733 Lana Boshuizen MJD - AV Atos 60m
Speer
Kogel
MJD - 60mMJD - Spee...- groep 2MJD - Koge...- groep 1 AV Atos MD 1168
1734 Jazzdyn Burnet MJD - AV Atos 4x60m
Kogel
MJD - Koge...- groep 2 AV Atos MD 0
1735 Lea Imadalou MJD - AV Atos 4x60m
Speer
Hoog
MJD - Spee...- groep 1MJD - Hoog - groep 2 AV Atos MD 0
1736 Alyssa Koobs MJD - AV Atos 60mH
4x60m
Ver
MJD - 60mHMJD - Ver - groep 1 AV Atos MD 796
1737 Stella Kuijs MJD - AV Atos 60m
60mH
MJD - 60mMJD - 60mH AV Atos MD 763
1738 Claudia Rimedia MJD - AV Atos 1000m
4x60m
MJD - 1000m AV Atos MD 380
1739 Bas den Blanken JJC - AV Haarlem 100mH
Hoog
Ver
JJC - 100mHJJC - Hoog - groep 1JJC - Ver - groep 2 AV Haarlem JC Team 2 841
1740 Tymo Bouman JJC - AV Haarlem 100mH
4x100m
Ver
JJC - 100mHJJC - Ver - groep 1 AV Haarlem JC Team 1 506
1741 Finn Damhoff JJC - AV Haarlem 150m
4x100m
Kogel
JJC - 150mJJC - Kogel AV Haarlem JC Team 1 1299
1742 Jarno Enthoven JJC - AV Haarlem 800m
Speer
Hoog
JJC - 800mJJC - Spee...- groep 2JJC - Hoog - groep 2 AV Haarlem JC Team 1 1278
1743 Chivaro Friendwijk JJC - AV Haarlem 4x100m
Speer
JJC - Spee...- groep 1 AV Haarlem JC Team 1 0
1744 Derk Hoefman JJC - AV Haarlem 150m
800m
100mH
JJC - 150mJJC - 800mJJC - 100mH AV Haarlem JC Team 1 608
1745 Sven Koolmoes JJC - AV Haarlem 150m
4x100m
Kogel
JJC - 150mJJC - Kogel AV Haarlem JC Team 1 700
1746 Jasper Lodewijk JJC - AV Haarlem 150m
800m
Kogel
JJC - 150mJJC - 800mJJC - Kogel AV Haarlem JC Team 2 1273
1747 Jeppe Mul JJC - AV Haarlem 150m
800m
Ver
JJC - 150mJJC - 800mJJC - Ver - groep 1 AV Haarlem JC Team 2 1594
1748 Daniel de Vries JJC - AV Haarlem 800m
Hoog
Ver
JJC - 800mJJC - Hoog - groep 1JJC - Ver - groep 2 AV Haarlem JC Team 1 1818
1749 Thijs Dubbeldam JJD - AV Haarlem 80m
Kogel
JJD - 80mJJD - Koge...- groep 1 AV Haarlem JD 607
1750 Ryan Eelman JJD - AV Haarlem 1000m
80mH
Hoog
JJD - 1000mJJD - 80mHJJD - Hoog - groep 1 AV Haarlem JD 1319
1751 Noa Claus MJC - AV Haarlem 150m
4x80m
Hoog
MJC - 150mMJC - Hoog - groep 2 AV Haarlem MC 1069
1752 Marjolein Groot MJC - AV Haarlem 800m
4x80m
Hoog
MJC - 800mMJC - Hoog - groep 1 AV Haarlem MC 405
1753 Eleonore Hahn MJC - AV Haarlem 4x80m
Discus
Kogel
MJC - Disc...- groep 1MJC - Kogel AV Haarlem MC 692
1754 Anna Hovinga MJC - AV Haarlem 150m
80mH
4x80m
MJC - 150mMJC - 80mH AV Haarlem MC 1028
1755 Babs Koeman MJC - AV Haarlem 80mH
Speer
Ver
MJC - 80mHMJC - Speer groep 2MJC - Ver AV Haarlem MC 1798
1756 Imke Aarsen MJD - AV Haarlem 60m
Speer
Hoog
MJD - 60mMJD - Spee...- groep 2MJD - Hoog - groep 2 AV Haarlem MD 346
1757 Ziza Kemper MJD - AV Haarlem 60mH
4x60m
Kogel
MJD - 60mHMJD - Koge...- groep 1 AV Haarlem MD 726
1758 Rosa Klinkspoor MJD - AV Haarlem 1000m
Speer
MJD - 1000mMJD - Spee...- groep 1 AV Haarlem MD 338
1759 Izzie March MJD - AV Haarlem 4x60m
Hoog
Ver
MJD - Hoog - groep 1MJD - Ver - groep 2 AV Haarlem MD 0
1760 Mei-Li Schreuder MJD - AV Haarlem 60m
1000m
4x60m
MJD - 60mMJD - 1000m AV Haarlem MD 725
1761 Siwa Teesing MJD - AV Haarlem 4x60m
Kogel
Ver
MJD - Koge...- groep 2MJD - Ver - groep 1 AV Haarlem MD 394
1762 Fanny Weisz MJD - AV Haarlem 60m
1000m
MJD - 60mMJD - 1000m AV Haarlem MD 341
1763 Rutger Boxman JJC - HLLM 150m
100mH
Hoog
JJC - 150mJJC - 100mHJJC - Hoog - groep 2 AV Haarlemmermeer JC 2169
1764 Valerio Cairo JJC - HLLM 4x100m
Speer
Ver
JJC - Spee...- groep 2JJC - Ver - groep 1 AV Haarlemmermeer JC 0
1765 Maas Gijzen JJC - HLLM 800m
100mH
4x100m
JJC - 800mJJC - 100mH AV Haarlemmermeer JC 0
1766 Zino Goudkuil JJC - HLLM 150m
800m
JJC - 150mJJC - 800m AV Haarlemmermeer JC 1185
1767 Quint van der Riet JJC - HLLM 800m
4x100m
Kogel
JJC - 800mJJC - Kogel AV Haarlemmermeer JC 763
1768 Timo van Ruiten JJC - HLLM Speer
Kogel
Ver
JJC - Spee...- groep 1JJC - KogelJJC - Ver - groep 2 AV Haarlemmermeer JC 1813
1769 Jarco Snoek JJC - HLLM 150m
100mH
4x100m
JJC - 150mJJC - 100mH AV Haarlemmermeer JC 532
1770 Philip Hulst JJD - HLLM 80mH
Kogel
Ver
JJD - 80mHJJD - Koge...- groep 1JJD - Ver - groep 2 AV Haarlemmermeer JD 566
1771 Sepp Mooren JJD - HLLM 80m
1000m
4x80m
JJD - 80mJJD - 1000m AV Haarlemmermeer JD 800
1772 Thijmen van Schie JJD - HLLM 4x80m
Discus
Hoog
JJD - Disc...- groep 1JJD - Hoog - groep 2 AV Haarlemmermeer JD 0
1773 Jort Schoo JJD - HLLM 80m
1000m
Hoog
JJD - 80mJJD - 1000mJJD - Hoog - groep 1 AV Haarlemmermeer JD 1424
1774 Jelte Snoek JJD - HLLM 80m
80mH
4x80m
JJD - 80mJJD - 80mH AV Haarlemmermeer JD 0
1775 Tom van Susteren JJD - HLLM 1000m
Kogel
Ver
JJD - 1000mJJD - Koge...- groep 2JJD - Ver - groep 1 AV Haarlemmermeer JD 288
1776 Jorai Verboom JJD - HLLM 80mH
4x80m
Discus
JJD - 80mHJJD - Disc...- groep 2 AV Haarlemmermeer JD 809
1777 Jamy van Bree MJC - HLLM 150m
Ver
MJC - 150mMJC - Ver AV Haarlemmermeer MC 486
1778 Evelyn Groeneweg MJC - HLLM Speer
Hoog
MJC - Speer groep 1MJC - Hoog - groep 1 AV Haarlemmermeer MC 0
1779 Lois Lessing MJC - HLLM 800m
80mH
MJC - 800mMJC - 80mH AV Haarlemmermeer MC 532
1780 Francesca Schenker MJC - HLLM 800m
Ver
MJC - 800mMJC - Ver AV Haarlemmermeer MC 0
1781 Aniek van Schie MJC - HLLM 80mH
Discus
Hoog
MJC - 80mHMJC - Disc...- groep 2MJC - Hoog - groep 2 AV Haarlemmermeer MC 1713
1782 Isabelle ...ijlhouwer MJC - HLLM 800m
4x80m
MJC - 800m AV Haarlemmermeer MC 611
1783 Roos Spoor MJC - HLLM Discus
Kogel
MJC - Disc...- groep 1MJC - Kogel AV Haarlemmermeer MC 0
1784 Nikki van Tienderen MJC - HLLM 4x80m
Speer
Kogel
MJC - Speer groep 2MJC - Kogel AV Haarlemmermeer MC 872
1785 Noelle Visser MJC - HLLM 150m
80mH
4x80m
MJC - 150mMJC - 80mH AV Haarlemmermeer MC 1089
1786 Kyana Wijnands MJC - HLLM 150m
4x80m
MJC - 150m AV Haarlemmermeer MC 526
1787 Maudy Dekker MJD - HLLM 60m
60mH
Ver
MJD - 60mMJD - 60mHMJD - Ver - groep 1 AV Haarlemmermeer MD 829
1788 Myrthe Jansen MJD - HLLM 60m
1000m
4x60m
MJD - 60mMJD - 1000m AV Haarlemmermeer MD 1098
1789 Luna Klein MJD - HLLM 60mH
Kogel
MJD - 60mHMJD - Koge...- groep 1 AV Haarlemmermeer MD 0
1790 Maud van Noord MJD - HLLM 60m
4x60m
Speer
MJD - 60mMJD - Spee...- groep 1 AV Haarlemmermeer MD 132
1791 Roos Stroet MJD - HLLM 1000m
4x60m
Ver
MJD - 1000mMJD - Ver - groep 2 AV Haarlemmermeer MD 849
1792 Indy van Tienderen MJD - HLLM Speer
Kogel
Hoog
MJD - Spee...- groep 2MJD - Koge...- groep 2MJD - Hoog - groep 1 AV Haarlemmermeer MD 687
1793 Alina Vallentgoed MJD - HLLM 1000m
4x60m
Hoog
MJD - 1000mMJD - Hoog - groep 2 AV Haarlemmermeer MD 0
1794 Koen de Jong JJC - AV Suomi Speer
Hoog
Ver
JJC - Spee...- groep 2JJC - Hoog - groep 2JJC - Ver - groep 2 AV Suomi JC 391
1795 Jasper Zaagsma JJC - AV Suomi 100mH
Hoog
Ver
JJC - 100mHJJC - Hoog - groep 1JJC - Ver - groep 1 AV Suomi JC 1323
1796 Finn van Espen JJD - AV Suomi Discus
Kogel
Ver
JJD - Disc...- groep 1JJD - Koge...- groep 1JJD - Ver - groep 1 AV Suomi JD Team 1 0
1797 Rick Haan JJD - AV Suomi 4x80m
Kogel
Hoog
JJD - Koge...- groep 2JJC - Hoog - groep 1 AV Suomi JD Team 1 1007
1798 Jens Huiberts JJD - AV Suomi 80m
80mH
Kogel
JJD - 80mJJD - 80mHJJD - Koge...- groep 2 AV Suomi JD Team 2 393
1799 Teun Kloosterman JJD - AV Suomi 80m
4x80m
Hoog
JJD - 80mJJD - Hoog - groep 1 AV Suomi JD Team 1 0
1800 Ivar Molenaar JJD - AV Suomi 80m
4x80m
Ver
JJD - 80mJJD - Ver - groep 2 AV Suomi JD Team 1 899
1801 Thomas van Riessen JJD - AV Suomi 80m
1000m
Ver
JJD - 80mJJD - 1000mJJD - Ver - groep 1 AV Suomi JD Team 2 0
1802 Thyne Schop JJD - AV Suomi 1000m
Discus
Kogel
JJD - 1000mJJD - Disc...- groep 2JJD - Koge...- groep 1 AV Suomi JD Team 2 729
1803 Gijs de Vreugd JJD - AV Suomi Discus
Hoog
Ver
JJD - Disc...- groep 1JJD - Hoog - groep 2JJD - Ver - groep 2 AV Suomi JD Team 2 670
1804 Lars Weeber JJD - AV Suomi 1000m
80mH
Discus
JJD - 1000mJJD - 80mHJJD - Disc...- groep 2 AV Suomi JD Team 1 851
1805 Leco van Zoelen JJD - AV Suomi 80m
80mH
4x80m
JJD - 80mJJD - 80mH AV Suomi JD Team 1 590
1806 Wieteke Huiberts MJC - AV Suomi 150m
Speer
Kogel
MJC - 150mMJC - Speer groep 2MJC - Kogel AV Suomi MC 0
1807 Eva van Roode MJC - AV Suomi 150m
Discus
Ver
MJC - 150mMJC - Disc...- groep 1MJC - Ver AV Suomi MC 860
1808 Veerle Bosma MJD - AV Suomi 1000m
4x60m
Ver
MJD - 1000mMJD - Ver - groep 2 AV Suomi MD Team 1 627
1809 Britt Caffin MJD - AV Suomi 60mH
4x60m
Kogel
MJD - 60mHMJD - Koge...- groep 2 AV Suomi MD Team 2 470
1810 Rosalie van Gils MJD - AV Suomi 60m
4x60m
Kogel
MJD - 60mMJD - Koge...- groep 1 AV Suomi MD Team 2 330
1811 Floor Nelissen MJD - AV Suomi 1000m
4x60m
Hoog
MJD - 1000mMJD - Hoog - groep 1 AV Suomi MD Team 1 936
1812 Jana Page MJD - AV Suomi 60m
4x60m
Ver
MJD - 60mMJD - Ver - groep 2 AV Suomi MD Team 2 584
1813 Charlotte Roeda MJD - AV Suomi 60m
4x60m
Speer
MJD - 60mMJD - Spee...- groep 1 AV Suomi MD Team 1 610
1814 Isa Struijs MJD - AV Suomi 4x60m
Speer
Ver
MJD - Spee...- groep 1MJC - Ver AV Suomi MD Team 2 0
1815 Catelijne Wijnen MJD - AV Suomi 60m
60mH
4x60m
MJD - 60mMJD - 60mH AV Suomi MD Team 1 847
1816 Mees Beukenhorst JJC - KAV Holland 150m
100mH
4x100m
JJC - 150mJJC - 100mH KAV Hollan...JC Team 1 1260
1817 Julian Bik JJC - KAV Holland 4x100m
Kogel
Hoog
JJC - KogelJJC - Hoog - groep 1 KAV Hollan...JC Team 1 0
1818 Adriaan Fornerod JJC - KAV Holland 150m
100mH
Speer
JJC - 150mJJC - 100mHJJC - Spee...- groep 2 KAV Hollan...JC Team 1 298
1819 Mathijs Gebe JJC - KAV Holland 4x100m
Kogel
JJC - Kogel KAV Hollan...JC Team 2 0
1820 Edward Hilbers JJC - KAV Holland 800m
Ver
JJC - 800mJJC - Ver - groep 2 KAV Hollan...JC Team 1 489
1821 Thys Hoekstra JJC - KAV Holland 150m
100mH
Hoog
JJC - 150mJJC - 100mHJJC - Hoog - groep 1 KAV Hollan...JC Team 2 1048
1822 Ole de Jong JJC - KAV Holland 800m
Hoog
JJC - 800mJJC - Hoog - groep 2 KAV Hollan...JC Team 2 451
1823 Rutger van de Laar JJC - KAV Holland 150m
800m
JJC - 150mJJC - 800m KAV Hollan...JC Team 2 304
1824 Noah Oling JJC - KAV Holland 100mH
Speer
Ver
JJC - 100mHJJC - Spee...- groep 1JJC - Ver - groep 1 KAV Hollan...JC Team 1 900
1825 Jules Roelfsema JJC - KAV Holland 800m
4x100m
Hoog
JJC - 800mJJC - Hoog - groep 2 KAV Hollan...JC Team 1 1081
1826 Abel Ruijgrok JJC - KAV Holland 150m
4x100m
Ver
JJC - 150mJJC - Ver - groep 1 KAV Hollan...JC Team 2 342
1827 Daniel Sleiman JJC - KAV Holland 150m
4x100m
Kogel
JJC - 150mJJC - Kogel KAV Hollan...JC Team 1 1152
1828 Lucas Weber JJC - KAV Holland 4x100m
Speer
Ver
JJC - Spee...- groep 2JJC - Ver - groep 2 KAV Hollan...JC Team 2 807
1829 Christiaan Zandstra JJC - KAV Holland 4x100m
Kogel
JJC - Kogel KAV Hollan...JC Team 2 404
1830 Ryan Dent JJD - KAV Holland 80m
1000m
JJD - 80mJJD - 1000m KAV Hollan...JD Team 2 244
1831 Emil Fridriksson JJD - KAV Holland 80m
Discus
JJD - 80mJJD - Disc...- groep 1 KAV Hollan...JD Team 2 0
1832 Maurits Groeneveld JJD - KAV Holland 80m
4x80m
Ver
JJD - 80mJJD - Ver - groep 2 KAV Hollan...JD Team 1 956
1833 Jorre Heck JJD - KAV Holland 1000m
Ver
JJD - 1000mJJD - Ver - groep 1 KAV Hollan...JD Team 2 341
1834 Julien Janssen JJD - KAV Holland 80mH
4x80m
JJD - 80mH KAV Hollan...JD Team 2 210
1835 Tom Knapen JJD - KAV Holland 1000m
80mH
4x80m
JJD - 1000mJJD - 80mH KAV Hollan...JD Team 2 590
1836 Kasper Lücke JJD - KAV Holland 4x80m
Hoog
JJD - Hoog - groep 1 KAV Hollan...JD Team 2 0
1837 Guus Otte JJD - KAV Holland 80mH
4x80m
Discus
JJD - 80mHJJD - Disc...- groep 2 KAV Hollan...JD Team 1 287
1838 Levi Ravelli JJD - KAV Holland 80m
Ver
JJD - 80mJJD - Ver - groep 2 KAV Hollan...JD Team 2 844
1839 Jesper te Riele JJD - KAV Holland 80m
1000m
Ver
JJD - 80mJJD - 1000mJJD - Ver - groep 1 KAV Hollan...JD Team 1 755
1840 Sil de Ruiter JJD - KAV Holland 80mH
Kogel
Hoog
JJD - 80mHJJD - Koge...- groep 2JJD - Hoog - groep 2 KAV Hollan...JD Team 1 939
1841 Tijn Schleeper JJD - KAV Holland Kogel
Hoog
JJD - Koge...- groep 1JJD - Hoog - groep 2 KAV Hollan...JD Team 2 0
1842 Mikai Snoek JJD - KAV Holland 4x80m
Discus
Kogel
JJD - Disc...- groep 2JJD - Koge...- groep 2 KAV Hollan...JD Team 2 590
1843 Tijmen van Tuyll JJD - KAV Holland 1000m
Kogel
JJD - 1000mJJD - Koge...- groep 1 KAV Hollan...JD Team 1 490
1844 Ivar Vialard JJD - KAV Holland 80mH
4x80m
Discus
JJD - 80mHJJD - Disc...- groep 1 KAV Hollan...JD Team 1 685
1845 Daan Wijnand JJD - KAV Holland 80m
4x80m
Hoog
JJD - 80mJJD - Hoog - groep 1 KAV Hollan...JD Team 1 0
1846 Dominique Barens MJC - KAV Holland Discus
Ver
MJC - Disc...- groep 2MJC - Ver KAV Hollan...MC Team 2 238
1847 Maud Bernard MJC - KAV Holland 800m
80mH
Ver
MJC - 800mMJC - 80mHMJC - Ver KAV Hollan...MC Team 1 809
1848 Mette Borsboom MJC - KAV Holland 80mH
4x80m
Kogel
MJC - 80mHMJC - Kogel KAV Hollan...MC Team 1 467
1849 Sophie van Ekeris MJC - KAV Holland 4x80m
Speer
Discus
MJC - Speer groep 1MJC - Disc...- groep 2 KAV Hollan...MC Team 1 725
1850 Eva Hoogewerf MJC - KAV Holland Speer
Discus
Kogel
MJC - Speer groep 2MJC - Disc...- groep 1MJC - Kogel KAV Hollan...MC Team 1 457
1851 Pascalle Janssen MJC - KAV Holland 4x80m
Speer
Ver
MJC - Speer groep 1MJC - Ver KAV Hollan...MC Team 2 789
1852 Saskia Mens MJC - KAV Holland 4x80m
Kogel
Hoog
MJC - KogelMJC - Hoog - groep 1 KAV Hollan...MC Team 2 462
1853 Natalie van Mil MJC - KAV Holland 800m
80mH
Hoog
MJC - 800mMJC - 80mHMJC - Hoog - groep 2 KAV Hollan...MC Team 1 396
1854 Sanne Munford MJC - KAV Holland 150m
4x80m
Discus
MJC - 150mMJC - Disc...- groep 1 KAV Hollan...MC Team 2 488
1855 Elize Oomen MJC - KAV Holland 150m
80mH
4x80m
MJC - 150mMJC - 80mH KAV Hollan...MC Team 2 276
1856 Nikki Ravelli MJC - KAV Holland 150m
4x80m
Ver
MJC - 150mMJC - Ver KAV Hollan...MC Team 1 1184
1857 Marit Snoek MJC - KAV Holland 150m
4x80m
Hoog
MJC - 150mMJC - Hoog - groep 1 KAV Hollan...MC Team 1 1106
1858 Yara Zandstra MJC - KAV Holland 80mH
Kogel
Hoog
MJC - 80mHMJC - KogelMJC - Hoog - groep 2 KAV Hollan...MC Team 2 698
1859 Brechtje Botman MJD - KAV Holland 60m
Hoog
Ver
MJD - 60mMJD - Hoog - groep 1MJD - Ver - groep 2 KAV Holland MD 1172
1860 Marysia Vennix MJD - KAV Holland 60m
Speer
Kogel
MJD - 60mMJD - Spee...- groep 1MJD - Koge...- groep 2 KAV Holland MD 889