Inschrijvingen Junioren A Poule 31 Wedstrijd 1 [2019]




Snr Naam Onderdelen Startgroep Team punten
463 Sion Meijers JJA - AAC - AAC Jongens 100m
Hoog
HSS
JJA - 100mJJA - Hoog groep 2JJA - HSS groep 1 510
464 Sonny Meijers JJA - AAC - AAC Jongens 4x400m
Discus
Kogel
JJA - Discus groep 2JJA - Kogel groep 1 696
648 Achraf Mohammadi JJA - AAC - AAC Jongens 1500m
4x400m
JJA - 1500m 544
669 Ludo van N...wenhuizen JJA - AAC - AAC Jongens 200m
800m
4x400m
JJA - 200mJJA - 800m 1557
671 Hein Pieters JJA - AAC - AAC Jongens 4x400m
Speer
Discus
JJA - Speer groep 1JJA - Discus groep 1 933
747 Twan Altorf JJA - De Spartaan - AV De Spar...n Jongens 1500m
JJA - 1500m 0
790 Zeb Beelen JJA - De Spartaan - AV De Spar...n Jongens 1500m
JJA - 1500m 659
791 Joost Dofferhoff JJA - De Spartaan - AV De Spar...n Jongens 200m
HSS
JJA - 200mJJA - HSS groep 1 530
801 Sven Hazenoot JJA - De Spartaan - AV De Spar...n Jongens Discus
Kogel
JJA - Discus groep 2JJA - Kogel groep 1 0
802 Bas Meeuwenoord JJA - De Spartaan - AV De Spar...n Jongens 800m
4x400m
JJA - 800m 676
809 Julian van Meggelen JJA - De Spartaan - AV De Spar...n Jongens 100m
4x400m
JJA - 100m 719
818 Alex van Noort JJA - De Spartaan - AV De Spar...n Jongens Speer
Discus
JJA - Speer groep 1JJA - Discus groep 1 396
821 Steven Oosterkamp JJA - De Spartaan - AV De Spar...n Jongens 200m
4x400m
Hoog
JJA - 200mJJA - Hoog groep 1 1353
828 Neal Ott JJA - De Spartaan - AV De Spar...n Jongens 400mH
4x400m
Kogel
JJA - 400mHJJA - Kogel groep 2 1402
838 Wessel Steenvoorden JJA - De Spartaan - AV De Spar...n Jongens Hoog
JJA - Hoog groep 2 0
840 Jochem van Stijn JJA - De Spartaan - AV De Spar...n Jongens 800m
HSS
JJA - 800mJJA - HSS groep 2 0
842 Twan van Tol JJA - De Spartaan - AV De Spar...n Jongens 100m
Speer
JJA - 100mJJA - Speer groep 2 558
846 Joost van Deudekom JJA - AV Lycurgus - AV Lycurgus Jongens 100m
200m
4x400m
JJA - 100mJJA - 200m 599
851 Twan Deumers JJA - AV Lycurgus - AV Lycurgus Jongens 800m
JJA - 800m 681
852 Levi van Diest JJA - AV Lycurgus - AV Lycurgus Jongens Hoog
HSS
JJA - Hoog groep 2JJA - HSS groep 1 1078
853 Sam van Dijk JJA - AV Lycurgus - AV Lycurgus Jongens Speer
Discus
JJA - Speer groep 1JJA - Discus groep 1 0
854 Mike de Dood JJA - AV Lycurgus - AV Lycurgus Jongens 1500m
JJA - 1500m 633
855 Harm Janssens JJA - AV Lycurgus - AV Lycurgus Jongens 4x400m
0
856 Nathan Kenswil JJA - AV Lycurgus - AV Lycurgus Jongens 100m
JJA - 100m 665
857 Wouter Konijn JJA - AV Lycurgus - AV Lycurgus Jongens 4x400m
Hoog
JJA - Hoog groep 1 0
858 Teun de Koning JJA - AV Lycurgus - AV Lycurgus Jongens Discus
Kogel
JJA - Discus groep 2JJA - Kogel groep 1 1379
859 Jereno Macnack JJA - AV Lycurgus - AV Lycurgus Jongens 200m
JJA - 200m 0
860 Arend Plomp JJA - AV Lycurgus - AV Lycurgus Jongens 1500m
JJA - 1500m 0
861 Jesse Pupping JJA - AV Lycurgus - AV Lycurgus Jongens Speer
Kogel
JJA - Speer groep 2JJA - Kogel groep 2 494
862 Casper van den Top JJA - AV Lycurgus - AV Lycurgus Jongens 400mH
4x400m
JJA - 400mH 679
863 Seb Wals JJA - AV Lycurgus - AV Lycurgus Jongens 800m
JJA - 800m 0
864 Björn Bloemendaal JJA - NEAV - AV NEA-Vol...g Jongens 100m
HSS
JJA - 100mJJA - HSS groep 2 0
865 Raoul van de Laar JJA - NEAV - AV NEA-Vol...g Jongens 100m
HSS
JJA - 100mJJA - HSS groep 2 1281
866 Martijn Bakker JJA - AV Trias - AV Trias Jongens 800m
4x400m
JJA - 800m 0
867 Lars Brouwer JJA - AV Trias - AV Trias Jongens Discus
JJA - Discus groep 2 288
868 Sijvert Commandeur JJA - AV Trias - AV Trias Jongens 1500m
JJA - 1500m 0
869 Sander Koenz JJA - AV Trias - AV Trias Jongens Speer
JJA - Speer groep 2 385
870 Robin Koning JJA - AV Trias - AV Trias Jongens 1500m
4x400m
JJA - 1500m 0
871 Jerry Koning JJA - AV Trias - AV Trias Jongens HSS
JJA - HSS groep 1 0
872 Jens Oosterink JJA - AV Trias - AV Trias Jongens 100m
Hoog
JJA - 100mJJA - Hoog groep 1 1086
873 Huub Ooyevaar JJA - AV Trias - AV Trias Jongens 200m
400mH
4x400m
JJA - 200mJJA - 400mH 1223
874 Casper Peterse JJA - AV Trias - AV Trias Jongens 4x400m
Discus
Kogel
JJA - Discus groep 1JJA - Kogel groep 2 0
875 Thio Schoonewil JJA - AV Trias - AV Trias Jongens 200m
Kogel
JJA - 200mJJA - Kogel groep 1 321
876 Ole Van thiel JJA - AV Trias - AV Trias Jongens 100m
Hoog
JJA - 100mJJA - Hoog groep 2 0
877 Mats Beentjes JJA - DEM - DEM Jongens 4x400m
Kogel
Hoog
JJA - Kogel groep 2JJA - Hoog groep 2 540
878 Musa Darboe JJA - DEM - DEM Jongens 100m
200m
4x400m
JJA - 100mJJA - 200m 628
879 Michiel va...der Groen JJA - DEM - DEM Jongens 800m
4x400m
JJA - 800m 644
880 Karünzio Koulen JJA - DEM - DEM Jongens 200m
JJA - 200m 0
881 Dylan Langeveld JJA - DEM - DEM Jongens Speer
Discus
Kogel
JJA - Speer groep 1JJA - Discus groep 1JJA - Kogel groep 1 1583
882 Duncan van Ling JJA - DEM - DEM Jongens Hoog
JJA - Hoog groep 1 0
883 Timo van der Stoep JJA - DEM - DEM Jongens 100m
400mH
JJA - 100mJJA - 400mH 988
884 Noa Struyve JJA - DEM - DEM Jongens 4x400m
HSS
JJA - HSS groep 2 0
885 Piet van Vuuren JJA - DEM - DEM Jongens 1500m
JJA - 1500m 525
886 Antwayne White JJA - DEM - DEM Jongens Speer
Discus
HSS
JJA - Speer groep 2JJA - Discus groep 2JJA - HSS groep 1 522
887 Renger Borsboom JJA - KAV Holland - KAV Hollan...ns Team 2 800m
Speer
JJA - 800mJJA - Speer groep 1 861
888 Boris Hoogervorst JJA - KAV Holland - KAV Hollan...ns Team 1 100m
4x400m
Hoog
JJA - 100mJJA - Hoog groep 1 1397
889 Luuk Meesters JJA - KAV Holland - KAV Hollan...ns Team 1 100m
200m
JJA - 100mJJA - 200m 0
890 Sil Negenman JJA - KAV Holland - KAV Hollan...ns Team 1 200m
4x400m
Kogel
JJA - 200mJJA - Kogel groep 1 1281
891 Tijn Pronk JJA - KAV Holland - KAV Hollan...ns Team 1 800m
4x400m
HSS
JJA - 800mJJA - HSS groep 2 1180
892 Maarten Quaars JJA - KAV Holland - KAV Hollan...ns Team 1 Speer
Discus
Kogel
JJA - Speer groep 1JJA - Discus groep 1JJA - Kogel groep 2 1120
893 Harm Steehouwer JJA - KAV Holland - KAV Hollan...ns Team 1 Discus
JJA - Discus groep 2 0
894 Mika Taag JJA - KAV Holland - KAV Hollan...ns Team 1 400mH
4x400m
JJA - 400mH 815
895 Thijs Vlugt JJA - KAV Holland - KAV Hollan...ns Team 1 Speer
JJA - Speer groep 2 0
896 Tijn van Zijl JJA - KAV Holland - KAV Hollan...ns Team 1 1500m
JJA - 1500m 686
897 Luco van Bergen JJA - Phanos - Phanos Jongens 1500m
JJA - 1500m 657
898 David Cairo JJA - Phanos - Phanos Jongens Discus
Kogel
JJA - Discus groep 1JJA - Kogel groep 2 821
899 Quincy Greer JJA - Phanos - Phanos Jongens 200m
JJA - 200m 0
900 Beer Harms JJA - Phanos - Phanos Jongens 800m
4x400m
JJA - 800m 753
901 Daan Heus JJA - Phanos - Phanos Jongens HSS
JJA - HSS groep 1 0
902 Jim Hoekstra JJA - Phanos - Phanos Jongens Speer
JJA - Speer groep 2 363
903 Matthew Klaver JJA - Phanos - Phanos Jongens 100m
4x400m
HSS
JJA - 100mJJA - HSS groep 2 1431
904 Tenko van der Kuip JJA - Phanos - Phanos Jongens 400mH
Hoog
JJA - 400mHJJA - Hoog groep 2 1204
905 Jelle Miedema JJA - Phanos - Phanos Jongens 4x400m
0
906 Fedor Musil JJA - Phanos - Phanos Jongens 800m
4x400m
JJA - 800m 0
907 Dré Pinas JJA - Phanos - Phanos Jongens 200m
JJA - 200m 793
908 Jacob Reaves JJA - Phanos - Phanos Jongens 100m
Speer
JJA - 100mJJA - Speer groep 1 0
909 Tom Schram JJA - Phanos - Phanos Jongens Hoog
JJA - Hoog groep 1 0
910 Boudewijn Welkzijn JJA - Phanos - Phanos Jongens 1500m
JJA - 1500m 0
911 Milko Bos JJA - Tempo AV - Tempo AV Jongens 100m
200m
4x400m
JJA - 100mJJA - 200m 1144
912 Luc de Bruin JJA - Tempo AV - Tempo AV Jongens 4x400m
Hoog
HSS
JJA - Hoog groep 1JJA - HSS groep 2 1253
913 Imme van den End JJA - Tempo AV - Tempo AV Jongens 1500m
JJA - 1500m 459
915 Karel Out JJA - Tempo AV - Tempo AV Jongens 4x400m
Speer
Kogel
JJA - Speer groep 1JJA - Kogel groep 2 1041
916 Ruben Panken JJA - Tempo AV - Tempo AV Jongens 800m
4x400m
JJA - 800m 498
917 Rutger Vincken JJA - Tempo AV - Tempo AV Jongens 100m
400mH
Discus
JJA - 100mJJA - 400mHJJA - Discus groep 1 486
918 Madeline el Aissati MJA - AAC - AAC Meisjes 800m
4x400m
Polshoog
MJA - 800mMJA - Polshoog 838
919 Tessa Beugelink MJA - AAC - AAC Meisjes 3000m
4x400m
MJA - 3000m 351
920 Nynke van den Heuvel MJA - AAC - AAC Meisjes 200m
4x400m
HSS
MJA - 200mMJA - HSS groep 1 1420
921 Thirza Matilda MJA - AAC - AAC Meisjes Discus
Kogel
MJA - Disc... groep 2MJA - Kogel groep 1 1141
922 Merit Schuurman MJA - AAC - AAC Meisjes 100m
200m
4x400m
MJA - 100mMJA - 200m 630
923 Rosa Westra MJA - AAC - AAC Meisjes 400mH
Speer
Hoog
MJA - 400mHMJA - Speer groep 2MJA - Hoog groep 2 1798
924 Hieke Böhm MJA - De Spartaan - AV De Spar...n Meisjes 4x400m
Discus
Polshoog
MJA - Disc... groep 2MJA - Polshoog 896
925 Kimberley Booij MJA - De Spartaan - AV De Spar...n Meisjes Hoog
MJA - Hoog groep 2 0
926 Eveline de Jong MJA - De Spartaan - AV De Spar...n Meisjes Kogel
Hoog
MJA - Kog... groep 2MJA - Hoog groep 1 1423
927 Carmen Oosterkamp MJA - De Spartaan - AV De Spar...n Meisjes 800m
3000m
MJA - 800mMJA - 3000m 1047
928 Lara Owobowale MJA - De Spartaan - AV De Spar...n Meisjes 100m
200m
Speer
MJA - 100mMJA - 200mMJA - Speer groep 1 2301
929 Anneloes Pluimert MJA - De Spartaan - AV De Spar...n Meisjes Discus
Kogel
MJA - Discus groep 1MJA - Kogel groep 1 0
930 Juliette Pluimert MJA - De Spartaan - AV De Spar...n Meisjes 100m
200m
4x400m
MJA - 100mMJA - 200m 0
931 Rachel van der Veek MJA - De Spartaan - AV De Spar...n Meisjes 4x400m
Speer
HSS
MJA - Speer groep 2MJA - HSS groep 1 0
932 Annemijn Warmerdam MJA - De Spartaan - AV De Spar...n Meisjes 800m
MJA - 800m 0
933 Anne-Wil v...Werkhoven MJA - De Spartaan - AV De Spar...n Meisjes 400mH
4x400m
HSS
MJA - 400mHMJA - HSS groep 2 1456
934 Lotte de Graaf MJA - AV Edam - AV Edam Meisjes 4x400m
Speer
Hoog
MJA - Speer groep 2MJA - Hoog groep 2 726
935 Liset Kolkman MJA - AV Edam - AV Edam Meisjes 200m
400mH
HSS
MJA - 200mMJA - 400mHMJA - HSS groep 1 1783
936 Sharita Oor MJA - AV Edam - AV Edam Meisjes 100m
4x400m
Discus
MJA - 100mMJA - Discus groep 1 318
937 Willeke Stuijt MJA - AV Edam - AV Edam Meisjes Speer
Discus
Kogel
MJA - Speer groep 1MJA - Disc... groep 2MJA - Kogel groep 1 1980
938 Manon Verdonck MJA - AV Edam - AV Edam Meisjes 3000m
4x400m
MJA - 3000m 485
939 Sarah Visser MJA - AV Edam - AV Edam Meisjes 200m
800m
4x400m
MJA - 200mMJA - 800m 471
940 Inez Bouwen MJA - AV Lycurgus - AV Lycurgus Meisjes Hoog
HSS
MJA - Hoog groep 2MJA - HSS groep 1 684
941 Mara Cotterink MJA - AV Lycurgus - AV Lycurgus Meisjes 200m
4x400m
Hoog
MJA - 200mMJA - Hoog groep 1 1672
942 Pip Doesburg MJA - AV Lycurgus - AV Lycurgus Meisjes 100m
200m
MJA - 100mMJA - 200m 757
944 Anouk Hellingh MJA - AV Lycurgus - AV Lycurgus Meisjes 3000m
4x400m
MJA - 3000m 307
945 Fleur Luttikhuizen MJA - AV Lycurgus - AV Lycurgus Meisjes 100m
800m
MJA - 100mMJA - 800m 0
946 Shanna Mol MJA - AV Lycurgus - AV Lycurgus Meisjes 400mH
4x400m
Polshoog
MJA - 400mHMJA - Polshoog 1125
947 Didi Wals MJA - AV Lycurgus - AV Lycurgus Meisjes Discus
Kogel
MJA - Disc... groep 2MJA - Kogel groep 1 1046
948 Simone Winter MJA - AV Lycurgus - AV Lycurgus Meisjes 800m
4x400m
Speer
MJA - 800mMJA - Speer groep 2 1301
949 Lisa de Boer MJA - NEAV - AV NEA-Vol...g Meisjes 100m
MJA - 100m 535
950 Sheralda Bottse MJA - NEAV - AV NEA-Vol...g Meisjes 800m
4x400m
MJA - 800m 558
951 Amber van der Klei MJA - NEAV - AV NEA-Vol...g Meisjes 200m
HSS
MJA - 200mMJA - HSS groep 1 464
952 Linda van der Klei MJA - NEAV - AV NEA-Vol...g Meisjes 200m
HSS
MJA - 200mMJA - HSS groep 1 563
953 Mila Kuller MJA - NEAV - AV NEA-Vol...g Meisjes 4x400m
Speer
Discus
MJA - Speer groep 1MJA - Discus groep 1 475
954 Eline Mast MJA - NEAV - AV NEA-Vol...g Meisjes 3000m
4x400m
MJA - 3000m 533
955 Zoe Riepen MJA - NEAV - AV NEA-Vol...g Meisjes Speer
Discus
Kogel
MJA - Speer groep 1MJA - Disc... groep 2MJA - Kogel groep 1 438
956 Allisha Schouten MJA - NEAV - AV NEA-Vol...g Meisjes 800m
Kogel
MJA - 800mMJA - Kog... groep 2 425
957 Maaike Ui...nboogaard MJA - NEAV - AV NEA-Vol...g Meisjes 100m
MJA - 100m 0
958 Laura Wilde MJA - NEAV - AV NEA-Vol...g Meisjes 4x400m
0
959 Kim van der Aar MJA - DEM - DEM Meisjes Speer
MJA - Speer groep 2 539
960 Ramona de Boer MJA - DEM - DEM Meisjes 400mH
HSS
MJA - 400mHMJA - HSS groep 2 1015
961 Femke Janssen MJA - DEM - DEM Meisjes 100m
200m
MJA - 100mMJA - 200m 1230
962 Deborah Leguit MJA - DEM - DEM Meisjes 200m
800m
MJA - 200mMJA - 800m 543
963 Danique Visser MJA - DEM - DEM Meisjes Discus
Kogel
Hoog
MJA - Disc... groep 2MJA - Kogel groep 1MJA - Hoog groep 2 672
964 Nadia Willemse MJA - DEM - DEM Meisjes Speer
Discus
Kogel
MJA - Speer groep 1MJA - Discus groep 1MJA - Kog... groep 2 812
965 Julia Arlotti MJA - KAV Holland - KAV Holland Meisjes Discus
Kogel
MJA - Discus groep 1MJA - Kog... groep 2 826
966 Inez Bernard MJA - KAV Holland - KAV Holland Meisjes 3000m
MJA - 3000m 237
967 Sofia Bouwmeester MJA - KAV Holland - KAV Holland Meisjes 100m
Hoog
MJA - 100mMJA - Hoog groep 1 0
968 Rosalie Breems MJA - KAV Holland - KAV Holland Meisjes 200m
4x400m
HSS
MJA - 200mMJA - HSS groep 1 1506
969 Pleun Heerschop MJA - KAV Holland - KAV Holland Meisjes Discus
Kogel
MJA - Disc... groep 2MJA - Kogel groep 1 0
970 Robina Negenman MJA - KAV Holland - KAV Holland Meisjes 4x400m
Speer
Hoog
MJA - Speer groep 1MJA - Hoog groep 2 1393
971 Sam Pronk MJA - KAV Holland - KAV Holland Meisjes 800m
4x400m
MJA - 800m 564
972 Nikki Taag MJA - KAV Holland - KAV Holland Meisjes 100m
400mH
4x400m
MJA - 100mMJA - 400mH 1357
973 Noëly Baan MJA - Phanos - Phanos Meisjes 3000m
MJA - 3000m 299
974 Annerice Bakker MJA - Phanos - Phanos Meisjes Speer
Kogel
MJA - Speer groep 1MJA - Kogel groep 1 1214
975 Giulia Battifoglia MJA - Phanos - Phanos Meisjes 400mH
4x400m
HSS
MJA - 400mHMJA - HSS groep 2 926
976 Annika Klooster MJA - Phanos - Phanos Meisjes Discus
MJA - Discus groep 1 613
977 Rianne Klooster MJA - Phanos - Phanos Meisjes Discus
MJA - Disc... groep 2 0
978 Wendy van Nes MJA - Phanos - Phanos Meisjes Polshoog
MJA - Polshoog 692
979 Misha Oberski MJA - Phanos - Phanos Meisjes 800m
4x400m
MJA - 800m 654
980 Megan de Ruiter MJA - Phanos - Phanos Meisjes 100m
4x400m
MJA - 100m 594
981 Meander Verbeek MJA - Phanos - Phanos Meisjes Kogel
MJA - Kog... groep 2 0
982 Jonne Walstra MJA - Phanos - Phanos Meisjes 200m
4x400m
Hoog
MJA - 200mMJA - Hoog groep 1 1548
983 Lieke Blommestein MJA - Tempo AV - Tempo AV Meisjes 200m
400mH
HSS
MJA - 200mMJA - 400mHMJA - HSS groep 2 1236
984 Ffion van Gulik MJA - Tempo AV - Tempo AV Meisjes 800m
MJA - 800m 382
985 Leonie Lake MJA - Tempo AV - Tempo AV Meisjes 100m
200m
MJA - 100mMJA - 200m 1218
986 Inge Slootbeek MJA - Tempo AV - Tempo AV Meisjes Speer
Discus
Kogel
MJA - Speer groep 2MJA - Discus groep 1MJA - Kog... groep 2 0
987 Yildiz Turan MJA - Tempo AV - Tempo AV Meisjes Speer
Hoog
MJA - Speer groep 1MJA - Hoog groep 2 1208
988 Sietske Wiemer MJA - Tempo AV - Tempo AV Meisjes Discus
Kogel
MJA - Disc... groep 2MJA - Kogel groep 1 1094