Inschrijvingen Junioren A Poule 32 Wedstrijd 2 [2019]




Snr Naam Onderdelen Startgroep Team Team punten
502 Rengert van Dolderen JJA - Altis Hoog
JJA - Hoog - groep 1 Altis Jongens Team 1 0
503 Stijn van Essen JJA - Altis 800m
4x100m
JJA - 800m Altis Jongens Team 1 709
504 Tim de Greef JJA - Altis Speer
JJA - Spee...- groep 2 Altis Jongens Team 1 576
505 Sven Jansons JJA - Altis Speer
Kogel
JJA - Spee...- groep 1JJA - Koge...- groep 2 Altis Jongens Team 1 0
506 Timo Klabbers JJA - Altis 3000m
JJA - 3000m Altis Jongens Team 1 382
508 Marijn Kriegsman JJA - Altis 110mH
Ver
JJA - 110mHJJA - Ver - groep 2 Altis Jongens Team 1 709
509 Ton van Mameren JJA - Altis 4x100m
Hoog
Ver
JJA - Hoog - groep 2JJA - Ver - groep 1 Altis Jongens Team 1 1312
510 Patrick Meskes JJA - Altis 100m
400m
4x100m
JJA - 100mJJA - 400m Altis Jongens Team 1 583
511 Marten Prince JJA - Altis Polshoog
JJA - Polshoog Altis Jongens Team 1 587
512 Camu Prins JJA - Altis 400m
110mH
JJA - 400mJJA - 110mH Altis Jongens Team 1 679
513 Daan Schade JJA - Altis Kogel
Kogelsl
JJA - Koge...- groep 1JJA - Kogelsl Altis Jongens Team 1 1478
514 Ayman Shallal JJA - Altis 100m
4x100m
JJA - 100m Altis Jongens Team 1 0
515 Wesley van Dalen JJA - ARV Ilion 800m
JJA - 800m ARV Ilion Jongens 0
516 Marijn van Duijn JJA - ARV Ilion Speer
Kogel
Ver
JJA - Spee...- groep 2JJA - Koge...- groep 1JJA - Ver - groep 1 ARV Ilion Jongens 1812
517 Thijs van Duijn JJA - ARV Ilion 4x100m
Speer
Kogelsl
JJA - Spee...- groep 1JJA - Kogelsl ARV Ilion Jongens 548
518 Kjell Haars JJA - ARV Ilion 400m
Ver
JJA - 400mJJA - Ver - groep 2 ARV Ilion Jongens 0
519 Jermo Harper JJA - ARV Ilion 110mH
JJA - 110mH ARV Ilion Jongens 0
520 Daan Kneppers JJA - ARV Ilion 400m
Hoog
JJA - 400mJJA - Hoog - groep 1 ARV Ilion Jongens 1346
521 Mischa Lips JJA - ARV Ilion 100m
4x100m
JJA - 100m ARV Ilion Jongens 0
522 Gijs van Male JJA - ARV Ilion 3000m
JJA - 3000m ARV Ilion Jongens 478
523 Jaïr Muller JJA - ARV Ilion 4x100m
ARV Ilion Jongens 0
524 Sake Smits JJA - ARV Ilion Polshoog
JJA - Polshoog ARV Ilion Jongens 727
525 Nigel Steenwinkel JJA - ARV Ilion 100m
110mH
4x100m
JJA - 100mJJA - 110mH ARV Ilion Jongens 1475
526 Lars van der Valk JJA - ARV Ilion 800m
JJA - 800m ARV Ilion Jongens 535
527 Denise Arisa MJA - ARV Ilion 100m
100mH
4x100m
MJA - 100mMJA - 100mH ARV Ilion Meisjes 1351
528 Nanah Fung-Loy MJA - ARV Ilion Speer
Kogel
Ver
MJA - Spee...- groep 1MJA - Koge...- groep 2MJA - Ver - groep 2 ARV Ilion Meisjes 2051
529 Esmee van der Hulst MJA - ARV Ilion 800m
1500m
MJA - 800mMJA - 1500m ARV Ilion Meisjes 667
530 Morgann de Jong MJA - ARV Ilion 400m
4x100m
Ver
MJA - 400mMJA - Ver - groep 1 ARV Ilion Meisjes 688
531 Arja Pouwels MJA - ARV Ilion Kogelsl
MJA - Kogelsl ARV Ilion Meisjes 664
532 Franka Pouwels MJA - ARV Ilion 4x100m
Hoog
MJA - Hoog - groep 2 ARV Ilion Meisjes 726
533 Julia Rijnenberg MJA - ARV Ilion 100m
4x100m
MJA - 100m ARV Ilion Meisjes 0
534 Stefan Francken JJA - Clytoneus Kogel
Kogelsl
JJA - Koge...- groep 1JJA - Kogelsl AV Clytoneus Jongens 190
535 Hugo Jansen JJA - Clytoneus 110mH
4x100m
Speer
JJA - 110mHJJA - Spee...- groep 2 AV Clytoneus Jongens 979
536 Duuk Jaspers Faijer JJA - Clytoneus Kogel
Hoog
JJA - Koge...- groep 2JJA - Hoog - groep 1 AV Clytoneus Jongens 842
538 Roeland va...der Ploeg JJA - Clytoneus 3000m
Ver
JJA - 3000mJJA - Ver - groep 1 AV Clytoneus Jongens 289
539 Marc Roes JJA - Clytoneus 800m
4x100m
Speer
JJA - 800mJJA - Spee...- groep 1 AV Clytoneus Jongens 698
540 Jelle Timmerman JJA - Clytoneus 400m
800m
JJA - 400mJJA - 800m AV Clytoneus Jongens 0
541 Martijn Timmerman JJA - Clytoneus 4x100m
Hoog
Ver
JJA - Hoog - groep 2JJA - Ver - groep 2 AV Clytoneus Jongens 0
542 Anton van Triest JJA - Clytoneus 3000m
JJA - 3000m AV Clytoneus Jongens 483
543 Daniël Versteeg JJA - Clytoneus 100m
400m
4x100m
JJA - 100mJJA - 400m AV Clytoneus Jongens 1459
544 Hannah Garritsen MJA - Clytoneus 1500m
Ver
MJA - 1500mMJA - Ver - groep 1 AV Clytoneus Meisjes 350
545 Maaike Heida MJA - Clytoneus 100m
4x100m
MJA - 100m AV Clytoneus Meisjes 447
546 Carlijn Helder MJA - Clytoneus 100mH
4x100m
Speer
MJA - 100mHMJA - Spee...- groep 1 AV Clytoneus Meisjes 912
547 Renee van der Marel MJA - Clytoneus Kogel
Kogelsl
MJA - Koge...- groep 1MJA - Kogelsl AV Clytoneus Meisjes 931
548 Sanne de Ruiter MJA - Clytoneus 400m
4x100m
Kogel
MJA - 400mMJA - Koge...- groep 2 AV Clytoneus Meisjes 809
549 Ilse Tabak MJA - Clytoneus 100m
100mH
Hoog
MJA - 100mMJA - 100mHMJA - Hoog - groep 2 AV Clytoneus Meisjes 0
550 Rixt Vos MJA - Clytoneus 800m
Hoog
MJA - 800mMJA - Hoog - groep 1 AV Clytoneus Meisjes 726
551 Nadine de Vries MJA - Clytoneus 800m
4x100m
Ver
MJA - 800mMJA - Ver - groep 2 AV Clytoneus Meisjes 1194
552 Jeroen Cox JJA - AV Fortuna 3000m
JJA - 3000m AV Fortuna...ns Team 1 628
554 Koen Klunder JJA - AV Fortuna 100m
Speer
JJA - 100mJJA - Spee...- groep 1 AV Fortuna...ns Team 1 534
555 Tobias Liezenga JJA - AV Fortuna 400m
800m
JJA - 400mJJA - 800m AV Fortuna...ns Team 1 490
556 Devi Robbemond JJA - AV Fortuna Kogelsl
Polshoog
JJA - KogelslJJA - Polshoog AV Fortuna...ns Team 1 979
557 Marijn Sloot JJA - AV Fortuna 100m
Ver
JJA - 100mJJA - Ver - groep 2 AV Fortuna...ns Team 1 371
558 Daan Verlinden JJA - AV Fortuna 800m
JJA - 800m AV Fortuna...ns Team 1 611
559 Levi Verver JJA - AV Fortuna Speer
Kogel
JJA - Spee...- groep 2JJA - Koge...- groep 1 AV Fortuna...ns Team 1 1020
560 Remco Broere JJA - AV Fortuna 800m
JJA - 800m AV Fortuna...ns Team 2 312
561 Jelle Dijkshoorn JJA - AV Fortuna Speer
Kogelsl
Hoog
JJA - Spee...- groep 2JJA - KogelslJJA - Hoog - groep 2 AV Fortuna...ns Team 2 1524
562 Kay Djoehari JJA - AV Fortuna 100m
Ver
JJA - 100mJJA - Ver - groep 1 AV Fortuna...ns Team 2 924
563 Lucas Ridder JJA - AV Fortuna 100m
400m
JJA - 100mJJA - 400m AV Fortuna...ns Team 2 469
564 Elling Wijnstra JJA - AV Fortuna Speer
Kogel
Ver
JJA - Spee...- groep 1JJA - Koge...- groep 2JJA - Ver - groep 2 AV Fortuna...ns Team 2 335
565 Koen Winkel JJA - AV Fortuna 800m
JJA - 800m AV Fortuna...ns Team 2 0
566 Amber Aarssen MJA - AV Fortuna 400m
100mH
Speer
MJA - 400mMJA - 100mHMJA - Spee...- groep 1 AV Fortuna Meisjes 989
567 Nikki Könemann MJA - AV Fortuna Kogelsl
MJA - Kogelsl AV Fortuna Meisjes 377
568 Joyce Verheezen MJA - AV Fortuna 100m
100mH
Ver
MJA - 100mMJA - 100mHMJA - Ver - groep 1 AV Fortuna Meisjes 989
569 Tim Blanken JJA - AV `47 4x100m
Speer
JJA - Spee...- groep 1 AV `47 Jongens 0
571 Thijs Folkers JJA - AV `47 800m
110mH
JJA - 800mJJA - 110mH AV `47 Jongens 0
572 Hans Harting JJA - AV `47 110mH
JJA - 110mH AV `47 Jongens 696
573 Stephan van der Jagt JJA - AV `47 400m
4x100m
Ver
JJA - 400mJJA - Ver - groep 1 AV `47 Jongens 1221
574 Mitchell Ket JJA - AV `47 Speer
Kogel
JJA - Spee...- groep 2JJA - Koge...- groep 1 AV `47 Jongens 410
575 Tijs Konijn JJA - AV `47 100m
4x100m
JJA - 100m AV `47 Jongens 0
576 Thom van N...wenhuizen JJA - AV `47 800m
3000m
JJA - 800mJJA - 3000m AV `47 Jongens 390
577 Daan Schuurman JJA - AV `47 Kogelsl
Polshoog
Ver
JJA - KogelslJJA - PolshoogJJA - Ver - groep 2 AV `47 Jongens 936
578 Sander van Vliet JJA - AV `47 Hoog
JJA - Hoog - groep 1 AV `47 Jongens 634
579 Thomas Wassenaar JJA - AV `47 100m
4x100m
Kogel
JJA - 100mJJA - Koge...- groep 2 AV `47 Jongens 949
580 Deandra de Camps MJA - CAV Energie 100mH
Hoog
Ver
MJA - 100mHMJA - Hoog - groep 2MJA - Ver - groep 1 CAV Energie Meisjes 1213
581 Janneke Casteleijn MJA - CAV Energie Kogel
Kogelsl
Ver
MJA - Koge...- groep 2MJA - KogelslMJA - Ver - groep 2 CAV Energie Meisjes 179
582 Sofia Faraoni MJA - CAV Energie 100m
4x100m
Speer
MJA - 100mMJA - Spee...- groep 2 CAV Energie Meisjes 144
583 Corinda den Hartog MJA - CAV Energie 100m
4x100m
Kogel
MJA - 100mMJA - Koge...- groep 1 CAV Energie Meisjes 655
584 Ilvia Hederik MJA - CAV Energie 1500m
4x100m
MJA - 1500m CAV Energie Meisjes 520
585 Lotte de Visser MJA - CAV Energie 400m
800m
4x100m
MJA - 400mMJA - 800m CAV Energie Meisjes 1458
586 Navaro dou...Aboikonie JJA - Haag Hoog
Ver
JJA - Hoog - groep 2JJA - Ver - groep 1 Haag Atlet...ns Team 1 634
587 Sander van Bemmelen JJA - Haag 800m
JJA - 800m Haag Atlet...ns Team 1 660
588 Benjamin Coolen JJA - Haag 110mH
4x100m
Polshoog
JJA - 110mHJJA - Polshoog Haag Atlet...ns Team 1 1655
589 Mark Dullaart JJA - Haag 800m
JJA - 800m Haag Atlet...ns Team 1 0
590 Gabriel Emmanuel JJA - Haag Speer
Kogel
JJA - Spee...- groep 1JJA - Koge...- groep 2 Haag Atlet...ns Team 1 1375
591 Ferrie Hamer JJA - Haag 110mH
Kogel
JJA - 110mHJJA - Koge...- groep 1 Haag Atlet...ns Team 1 0
592 Nelson Johnson JJA - Haag 3000m
JJA - 3000m Haag Atlet...ns Team 1 661
593 Mark van der Linden JJA - Haag 400m
Speer
Hoog
JJA - 400mJJA - Spee...- groep 2JJA - Hoog - groep 1 Haag Atlet...ns Team 1 679
594 Joep Merx JJA - Haag 100m
4x100m
JJA - 100m Haag Atlet...ns Team 1 685
595 Alexander Nijenhuis JJA - Haag 100m
4x100m
JJA - 100m Haag Atlet...ns Team 1 0
596 Dario Podda JJA - Haag Kogelsl
JJA - Kogelsl Haag Atlet...ns Team 1 459
597 Jonathan Pronk JJA - Haag 400m
4x100m
Ver
JJA - 400mJJA - Ver - groep 2 Haag Atlet...ns Team 1 749
598 Boaz van de Schaaf JJA - Haag 3000m
JJA - 3000m Haag Atlet...ns Team 1 0
599 Favour Abu JJA - Haag Ver
JJA - Ver - groep 1 Haag Atlet...ns Team 2 0
600 Robin van ...Boogaardt JJA - Haag 3000m
JJA - 3000m Haag Atlet...ns Team 2 0
601 Friso Lyppens JJA - Haag 3000m
JJA - 3000m Haag Atlet...ns Team 2 618
602 Sam de Paauw JJA - Haag Speer
Kogel
JJA - Spee...- groep 1JJA - Koge...- groep 1 Haag Atlet...ns Team 2 1027
603 Merlijn va...ensbergen JJA - Haag 110mH
4x100m
Polshoog
JJA - 110mHJJA - Polshoog Haag Atlet...ns Team 2 1583
604 Martin Rydlo JJA - Haag 100m
400m
4x100m
JJA - 100mJJA - 400m Haag Atlet...ns Team 2 511
605 Mark Sijtsma JJA - Haag 100m
400m
4x100m
JJA - 100mJJA - 400m Haag Atlet...ns Team 2 0
606 Tim Stoetzer JJA - Haag Hoog
JJA - Hoog - groep 1 Haag Atlet...ns Team 2 587
607 Alec van Straten JJA - Haag 800m
JJA - 800m Haag Atlet...ns Team 2 0
608 Quinten Wormer JJA - Haag 4x100m
Hoog
Ver
JJA - Hoog - groep 2JJA - Ver - groep 2 Haag Atlet...ns Team 2 0
609 Denise de Does MJA - Haag 100mH
Speer
Hoog
MJA - 100mHMJA - Spee...- groep 2MJA - Hoog - groep 1 Haag Atlet...es Team 1 1233
610 Hedda van Dort MJA - Haag 400m
4x100m
MJA - 400m Haag Atlet...es Team 1 0
611 Rosa Ellens MJA - Haag 800m
1500m
MJA - 800mMJA - 1500m Haag Atlet...es Team 1 1410
612 Sophia de ...y Fortman MJA - Haag 800m
1500m
MJA - 800mMJA - 1500m Haag Atlet...es Team 1 0
613 Marlous Hagemann MJA - Haag 100m
4x100m
MJA - 100m Haag Atlet...es Team 1 0
614 Noor Kuiper MJA - Haag 100mH
Ver
MJA - 100mHMJA - Ver - groep 1 Haag Atlet...es Team 1 0
615 Fréderique Post MJA - Haag 100m
4x100m
MJA - 100m Haag Atlet...es Team 1 740
616 Grace - Ann Pronk MJA - Haag 400m
4x100m
Kogel
MJA - 400mMJA - Koge...- groep 1 Haag Atlet...es Team 1 739
617 Tosca Smit MJA - Haag Kogel
Kogelsl
Hoog
MJA - Koge...- groep 2MJA - KogelslMJA - Hoog - groep 2 Haag Atlet...es Team 1 1112
618 Bente Valk MJA - Haag Speer
Ver
MJA - Spee...- groep 1MJA - Ver - groep 2 Haag Atlet...es Team 1 1199
619 Strea Ajise MJA - Haag 100m
4x100m
Hoog
MJA - 100mMJA - Hoog - groep 1 Haag Atlet...es Team 2 1139
620 Annabel Beckers MJA - Haag 800m
1500m
MJA - 800mMJA - 1500m Haag Atlet...es Team 2 605
621 Janna van Burik MJA - Haag Speer
Kogel
MJA - Spee...- groep 1MJA - Koge...- groep 2 Haag Atlet...es Team 2 950
622 Jildou Guest MJA - Haag 4x100m
Haag Atlet...es Team 2 0
623 Esther van der Pijl MJA - Haag 400m
4x100m
MJA - 400m Haag Atlet...es Team 2 638
624 Felicia Vogeland MJA - Haag 100m
4x100m
Ver
MJA - 100mMJA - Ver - groep 1 Haag Atlet...es Team 2 0
625 Annes Adimi JJA - Leiden 400m
4x100m
Hoog
JJA - 400mJJA - Hoog - groep 1 Leiden Atl...ns Team 1 1313
626 Youko van der Blom JJA - Leiden Kogel
JJA - Koge...- groep 2 Leiden Atl...ns Team 1 0
627 Marnix van der Burg JJA - Leiden 100m
400m
4x100m
JJA - 100mJJA - 400m Leiden Atl...ns Team 1 715
628 Maurits Dekker JJA - Leiden 110mH
4x100m
Ver
JJA - 110mHJJA - Ver - groep 2 Leiden Atl...ns Team 1 0
629 Daniël van Ginkel JJA - Leiden 3000m
JJA - 3000m Leiden Atl...ns Team 1 0
630 Thijs Houbiers JJA - Leiden 800m
JJA - 800m Leiden Atl...ns Team 1 767
631 Coen Huizer JJA - Leiden 110mH
JJA - 110mH Leiden Atl...ns Team 1 722
632 Cas Kopmels JJA - Leiden 3000m
JJA - 3000m Leiden Atl...ns Team 1 733
633 Thijmen Nouwens JJA - Leiden 100m
4x100m
Speer
JJA - 100mJJA - Spee...- groep 1 Leiden Atl...ns Team 1 0
634 Vincent Perquin JJA - Leiden 800m
JJA - 800m Leiden Atl...ns Team 1 0
635 Koen Prud...van Reine JJA - Leiden Speer
JJA - Spee...- groep 2 Leiden Atl...ns Team 1 577
636 Joshua Wegman JJA - Leiden Ver
JJA - Ver - groep 1 Leiden Atl...ns Team 1 623
637 Teun Wisse JJA - Leiden Kogel
Kogelsl
JJA - Koge...- groep 1JJA - Kogelsl Leiden Atl...ns Team 1 1032
638 Stach van der Zeeuw JJA - Leiden Hoog
Polshoog
JJA - Hoog - groep 2JJA - Polshoog Leiden Atl...ns Team 1 498
639 Thobian van Dijk JJA - Leiden 4x100m
Speer
Kogel
JJA - Spee...- groep 2JJA - Koge...- groep 2 Leiden Atl...ns Team 2 382
640 Rik van der Linde JJA - Leiden 4x100m
Speer
Kogel
JJA - Spee...- groep 1JJA - Koge...- groep 1 Leiden Atl...ns Team 2 350
641 Bas van der Meule JJA - Leiden 3000m
JJA - 3000m Leiden Atl...ns Team 2 448
642 Tim de Mooij JJA - Leiden 800m
JJA - 800m Leiden Atl...ns Team 2 540
643 Levi Ari Pronk JJA - Leiden 100m
4x100m
Hoog
JJA - 100mJJA - Hoog - groep 2 Leiden Atl...ns Team 2 444
644 Oliver Silk JJA - Leiden 3000m
JJA - 3000m Leiden Atl...ns Team 2 0
645 Liam Timmerman JJA - Leiden 100m
400m
4x100m
JJA - 100mJJA - 400m Leiden Atl...ns Team 2 773
647 Anne de Jong MJA - Leiden Ver
MJA - Ver - groep 1 Leiden Atl...es Team 1 0
648 Bobet Kloosterman MJA - Leiden 800m
MJA - 800m Leiden Atl...es Team 1 764
649 Ilse Knevel MJA - Leiden Hoog
MJA - Hoog - groep 1 Leiden Atl...es Team 1 779
650 Amina Maatoug MJA - Leiden 1500m
MJA - 1500m Leiden Atl...es Team 1 753
651 Aylan Menick MJA - Leiden 400m
MJA - 400m Leiden Atl...es Team 1 782
652 Marta Moreno MJA - Leiden 1500m
MJA - 1500m Leiden Atl...es Team 1 0
653 Lieke Pauli MJA - Leiden 100m
4x100m
MJA - 100m Leiden Atl...es Team 1 0
654 Jacomijn Prins MJA - Leiden Speer
MJA - Spee...- groep 1 Leiden Atl...es Team 1 0
655 Isabelle Reijman MJA - Leiden Kogel
Kogelsl
MJA - Koge...- groep 1MJA - Kogelsl Leiden Atl...es Team 1 1068
656 Isabel Roeleveld MJA - Leiden 400m
100mH
4x100m
MJA - 400mMJA - 100mH Leiden Atl...es Team 1 0
657 Loïs Steenbeek MJA - Leiden 4x100m
Speer
Kogel
MJA - Spee...- groep 2MJA - Koge...- groep 2 Leiden Atl...es Team 1 626
658 Jutte Vijverberg MJA - Leiden 4x100m
Leiden Atl...es Team 1 0
659 Lara Weghorst MJA - Leiden 100m
100mH
Ver
MJA - 100mMJA - 100mHMJA - Ver - groep 2 Leiden Atl...es Team 1 2093
660 Florieke van Ek MJA - Leiden 800m
4x100m
MJA - 800m Leiden Atl...es Team 2 454
661 Isis Heemskerk MJA - Leiden 400m
4x100m
Hoog
MJA - 400mMJA - Hoog - groep 1 Leiden Atl...es Team 2 1047
662 Estela Kazatzidis MJA - Leiden 100mH
4x100m
Ver
MJA - 100mHMJA - Ver - groep 1 Leiden Atl...es Team 2 1125
663 Madelief Nouwens MJA - Leiden Kogel
Kogelsl
MJA - Koge...- groep 1MJA - Kogelsl Leiden Atl...es Team 2 0
664 Emmy Rams MJA - Leiden 100m
400m
4x100m
MJA - 100mMJA - 400m Leiden Atl...es Team 2 406
665 Aimane Benchellal JJA - PAC 800m
JJA - 800m PAC Jongens Team 1 756
666 Tom Fobbe JJA - PAC 3000m
JJA - 3000m PAC Jongens Team 1 648
667 Gijs de Haan JJA - PAC 3000m
JJA - 3000m PAC Jongens Team 1 0
668 Mark Heiden JJA - PAC 110mH
JJA - 110mH PAC Jongens Team 1 930
669 Julian Mejame Ejong JJA - PAC 400m
4x100m
JJA - 400m PAC Jongens Team 1 629
670 Mattijs Mols JJA - PAC Kogel
JJA - Koge...- groep 2 PAC Jongens Team 1 985
671 Jasper Oele JJA - PAC 100m
4x100m
JJA - 100m PAC Jongens Team 1 650
672 Joris Pals JJA - PAC Kogel
Kogelsl
JJA - Koge...- groep 1JJA - Kogelsl PAC Jongens Team 1 885
673 Jeroen Poiesz JJA - PAC Hoog
JJA - Hoog - groep 2 PAC Jongens Team 1 680
674 Aron Schott JJA - PAC 100m
4x100m
JJA - 100m PAC Jongens Team 1 0
675 Alexander Schrage JJA - PAC Hoog
Ver
JJA - Hoog - groep 1JJA - Ver - groep 2 PAC Jongens Team 1 0
676 Daan Spiljard JJA - PAC 110mH
Polshoog
JJA - 110mHJJA - Polshoog PAC Jongens Team 1 884
677 Finnian va...teenhoven JJA - PAC Speer
JJA - Spee...- groep 2 PAC Jongens Team 1 662
678 Erik Stok JJA - PAC 400m
JJA - 400m PAC Jongens Team 1 0
679 Alex Taal JJA - PAC 800m
JJA - 800m PAC Jongens Team 1 0
680 Enrique van Velzen JJA - PAC 4x100m
Speer
Ver
JJA - Spee...- groep 1JJA - Ver - groep 1 PAC Jongens Team 1 589
681 Koen van der Aa JJA - PAC 400m
4x100m
JJA - 400m PAC Jongens Team 2 582
682 Pascal Doornhein JJA - PAC 3000m
JJA - 3000m PAC Jongens Team 2 460
683 Jort van Driel JJA - PAC 100m
4x100m
Ver
JJA - 100mJJA - Ver - groep 1 PAC Jongens Team 2 895
684 Tjebbe Hemler JJA - PAC 800m
JJA - 800m PAC Jongens Team 2 0
685 Giovanni Homan JJA - PAC 100m
110mH
4x100m
JJA - 100mJJA - 110mH PAC Jongens Team 2 523
686 Tim Koning JJA - PAC 3000m
JJA - 3000m PAC Jongens Team 2 0
687 Natnael Meij JJA - PAC 800m
JJA - 800m PAC Jongens Team 2 667
688 Bruno Oele JJA - PAC 4x100m
Speer
Hoog
JJA - Spee...- groep 2JJA - Hoog - groep 2 PAC Jongens Team 2 1093
689 Pepijn de Vos JJA - PAC Kogel
JJA - Koge...- groep 1 PAC Jongens Team 2 122
690 Maartje Arnold MJA - PAC 800m
MJA - 800m PAC Meisjes Team 1 769
691 Sanne van Beek MJA - PAC 400m
800m
MJA - 400mMJA - 800m PAC Meisjes Team 1 0
692 Silke Brakkee MJA - PAC 1500m
MJA - 1500m PAC Meisjes Team 1 599
693 Alida van Daalen MJA - PAC Kogel
MJA - Koge...- groep 1 PAC Meisjes Team 1 886
694 Femke Frijters MJA - PAC 100mH
Ver
MJA - 100mHMJA - Ver - groep 2 PAC Meisjes Team 1 1506
695 Judith Haarsma MJA - PAC Hoog
MJA - Hoog - groep 1 PAC Meisjes Team 1 0
696 Meike Kroon MJA - PAC Speer
Kogel
MJA - Spee...- groep 1MJA - Koge...- groep 2 PAC Meisjes Team 1 592
697 Lotte Smink MJA - PAC Kogelsl
MJA - Kogelsl PAC Meisjes Team 1 847
698 Kristina Tergau MJA - PAC 4x100m
Ver
MJA - Ver - groep 1 PAC Meisjes Team 1 0
699 Sofie Thomas MJA - PAC 100mH
4x100m
MJA - 100mH PAC Meisjes Team 1 0
700 Janine Verhaar MJA - PAC 100m
4x100m
MJA - 100m PAC Meisjes Team 1 791
701 Noa Wingbermuhle MJA - PAC 100m
400m
4x100m
MJA - 100mMJA - 400m PAC Meisjes Team 1 773
702 Anne Zuijdgeest MJA - PAC Speer
Hoog
MJA - Spee...- groep 2MJA - Hoog - groep 2 PAC Meisjes Team 1 832
703 Maysoun Juliana MJA - PAC 400m
MJA - 400m PAC Meisjes Team 2 507
704 Kiira Kans MJA - PAC 800m
MJA - 800m PAC Meisjes Team 2 525
705 Linde Sluimer MJA - PAC 100m
100mH
MJA - 100mMJA - 100mH PAC Meisjes Team 2 1067
706 Fabienne van der Tak MJA - PAC Speer
Kogel
Kogelsl
MJA - Spee...- groep 2MJA - Koge...- groep 1MJA - Kogelsl PAC Meisjes Team 2 1466
708 Safouan Allach JJA - Rotterdam Hoog
Ver
JJA - Hoog - groep 1JJA - Ver - groep 2 Rotterdam ...k Jongens 0
709 Kars Bebelaar JJA - Rotterdam Speer
Kogelsl
JJA - Spee...- groep 1JJA - Kogelsl Rotterdam ...k Jongens 536
710 Janeiro Day JJA - Rotterdam 400m
110mH
4x100m
JJA - 400mJJA - 110mH Rotterdam ...k Jongens 1171
711 Johannes Gaba JJA - Rotterdam 400m
JJA - 400m Rotterdam ...k Jongens 0
712 Yanick Geluk JJA - Rotterdam Speer
Kogel
Polshoog
JJA - Spee...- groep 2JJA - Koge...- groep 2JJA - Polshoog Rotterdam ...k Jongens 1213
713 Arther Kuwas JJA - Rotterdam 100m
4x100m
JJA - 100m Rotterdam ...k Jongens 0
714 Mardion Meulens JJA - Rotterdam 100m
4x100m
JJA - 100m Rotterdam ...k Jongens 626
715 Bas Stam JJA - Rotterdam 3000m
JJA - 3000m Rotterdam ...k Jongens 606
716 Tomas van ...jngaarden JJA - Rotterdam 800m
4x100m
JJA - 800m Rotterdam ...k Jongens 762
717 Christian ...ls-Valero JJA - Rotterdam 800m
JJA - 800m Rotterdam ...k Jongens 0
718 Kahlan Geluk MJA - Rotterdam Kogel
Hoog
Ver
MJA - Koge...- groep 1MJA - Hoog - groep 1MJA - Ver - groep 2 Rotterdam ...k Meisjes 1850
719 Lora Poposka MJA - Rotterdam 800m
MJA - 800m Rotterdam ...k Meisjes 0
720 Jaleesa Seedorf MJA - Rotterdam 100m
MJA - 100m Rotterdam ...k Meisjes 0
721 Ruth Vogels MJA - Rotterdam 100m
100mH
Kogelsl
MJA - 100mMJA - 100mHMJA - Kogelsl Rotterdam ...k Meisjes 1981
722 Eva van Wijngaarden MJA - Rotterdam 400m
800m
MJA - 400mMJA - 800m Rotterdam ...k Meisjes 1108
723 Anne Geytenbeek MJA - U-Track 1500m
MJA - 1500m U-Track Meisjes 547
724 Kellynsia Leerdam MJA - U-Track Ver
MJA - Ver - groep 2 U-Track Meisjes 722
725 Jyoti Tojo MJA - U-Track 100m
MJA - 100m U-Track Meisjes 609