Inschrijvingen Senioren 3e Divisie Poule 13 Wedstrijd 1 [2019]




Snr Naam Onderdelen Startgroep
1 Ruben Baljon Msen - ACHL - ARV Achilles Mannen 800m
Msen - 800m
2 Raymond de Bruijn Msen - ACHL - ARV Achilles Mannen 200m
Msen - 200m
3 Carl van D...Hollander Msen - ACHL - ARV Achilles Mannen 200m
Msen - 200m
4 Johan Hack Msen - ACHL - ARV Achilles Mannen 400m
Msen - 400m
5 Alex Heijnemans Msen - ACHL - ARV Achilles Mannen 400m
Zweedse
Kogel
Msen - 400mMsen - Kogel groep A
6 Bart Hondeveld Msen - ACHL - ARV Achilles Mannen 100m
Zweedse
Msen - 100m
7 Paul Hos Msen - ACHL - ARV Achilles Mannen 100m
Msen - 100m
8 Joost Ketel Msen - ACHL - ARV Achilles Mannen HSS
Msen - HSS groep A
9 Rick Lambregts Msen - ACHL - ARV Achilles Mannen 5000m
Msen - 5000m
10 Maarten Roeloffs Msen - ACHL - ARV Achilles Mannen 110mH
Zweedse
Msen - 110mH
11 Robin van der Sanden Msen - ACHL - ARV Achilles Mannen 110mH
Kogel
Hoog
Msen - 110mHMsen Kogel groep BMsen - Hoog
12 Casper Stegers Msen - ACHL - ARV Achilles Mannen 800m
5000m
Msen - 800mMsen - 5000m
13 Stephan Wapperom Msen - ACHL - ARV Achilles Mannen Zweedse
Discus
Msen - Dis...s groep A
14 Amin Boulakhras Msen - AV Fortuna - AV Fortuna...en Team 2 100m
200m
Zweedse
Msen - 100mMsen - 200m
15 Kay Djoehari Msen - AV Fortuna - AV Fortuna...en Team 1 100m
200m
Msen - 100mMsen - 200m
16 Bart Eigenraam Msen - AV Fortuna - AV Fortuna...en Team 2 5000m
Msen - 5000m
17 Quirijn van Gulik Msen - AV Fortuna - AV Fortuna...en Team 2 400m
Zweedse
HSS
Msen - 400mMsen HSS Groep B
18 Bob Hart Msen - AV Fortuna - AV Fortuna...en Team 1 5000m
Msen - 5000m
19 Luuk Jochems Msen - AV Fortuna - AV Fortuna...en Team 1 110mH
Hoog
Msen - 110mHMsen - Hoog
20 Lars Könemann Msen - AV Fortuna - AV Fortuna...en Team 2 Discus
Kogel
Msen - Dis...s groep AMsen - Kogel groep A
21 Davian Kerkhof Msen - AV Fortuna - AV Fortuna...en Team 2 200m
110mH
HSS
Msen - 200mMsen - 110mHMsen - HSS groep A
22 Michael Ketting Msen - AV Fortuna - AV Fortuna...en Team 1 Discus
Kogel
Msen Discus groep BMsen Kogel groep B
23 Tobias Liezenga Msen - AV Fortuna - AV Fortuna...en Team 1 800m
Zweedse
Msen - 800m
24 Wouter Loerts Msen - AV Fortuna - AV Fortuna...en Team 2 Zweedse
Hoog
Msen - Hoog
25 Robbert va...Nieuwkerk Msen - AV Fortuna - AV Fortuna...en Team 2 800m
Zweedse
Msen - 800m
26 Daniël Oldenstam Msen - AV Fortuna - AV Fortuna...en Team 1 110mH
Zweedse
HSS
Msen - 110mHMsen - HSS groep A
27 Jowie Robbemond Msen - AV Fortuna - AV Fortuna...en Team 1 400m
Zweedse
Msen - 400m
28 Dirk Schouten Msen - AV Fortuna - AV Fortuna...en Team 2 100m
Msen - 100m
29 Marijn Sloot Msen - AV Fortuna - AV Fortuna...en Team 1 100m
200m
Zweedse
Msen - 100mMsen - 200m
30 Dylan Tertoolen Msen - AV Fortuna - AV Fortuna...en Team 2 Discus
Kogel
Msen Discus groep BMsen Kogel groep B
31 Levi Verver Msen - AV Fortuna - AV Fortuna...en Team 1 Discus
Kogel
Msen - Dis...s groep AMsen - Kogel groep A
32 Jasper Zuidhof Msen - AV Fortuna - AV Fortuna...en Team 1 800m
Msen - 800m
33 Teun Sweere Msen - Groene Ster - AV Groene ...er Mannen 5000m
Msen - 5000m
34 Joey Blangé Msen - SPOB - AV Spirit ...nd Mannen 110mH
Zweedse
HSS
Msen - 110mHMsen - HSS groep A
35 Niels van Deurzen Msen - SPOB - AV Spirit ...nd Mannen 800m
Zweedse
Msen - 800m
36 Thijs van Deurzen Msen - SPOB - AV Spirit ...nd Mannen 5000m
Msen - 5000m
37 Stephan Eekman Msen - SPOB - AV Spirit ...nd Mannen 5000m
Kogel
Msen - 5000mMsen - Kogel groep A
38 Kay Geerlings Msen - SPOB - AV Spirit ...nd Mannen Discus
Kogel
Msen - Dis...s groep AMsen Kogel groep B
39 Robin Huber Msen - SPOB - AV Spirit ...nd Mannen 100m
Msen - 100m
40 Michiel de...aasteniet Msen - SPOB - AV Spirit ...nd Mannen 110mH
Discus
Hoog
Msen - 110mHMsen Discus groep BMsen - Hoog
41 Jan Munning Msen - SPOB - AV Spirit ...nd Mannen 200m
400m
Msen - 200mMsen - 400m
42 Joeri Schreijer Msen - SPOB - AV Spirit ...nd Mannen 400m
Zweedse
Msen - 400m
43 Justin Verheul Msen - SPOB - AV Spirit ...nd Mannen 100m
200m
Zweedse
Msen - 100mMsen - 200m
44 Sem Berger Msen - CAV Energie - CAV Energie Mannen 100m
110mH
Zweedse
Msen - 100mMsen - 110mH
45 Haico Boer Msen - CAV Energie - CAV Energie Mannen 800m
Msen - 800m
46 Lars Boertien Msen - CAV Energie - CAV Energie Mannen Discus
Kogel
Msen Discus groep BMsen Kogel groep B
47 Raymond Brugmans Msen - CAV Energie - CAV Energie Mannen 800m
Msen - 800m
48 Guido de Bruijn Msen - CAV Energie - CAV Energie Mannen 400m
Zweedse
HSS
Msen - 400mMsen - HSS groep A
49 Stefan Buit Msen - CAV Energie - CAV Energie Mannen 5000m
Msen - 5000m
50 Maarten Dubbeld Msen - CAV Energie - CAV Energie Mannen 5000m
Msen - 5000m
51 Cedrych va...er Graaff Msen - CAV Energie - CAV Energie Mannen 100m
200m
Zweedse
Msen - 100mMsen - 200m
52 Gijs van Lieshout Msen - CAV Energie - CAV Energie Mannen Hoog
Msen - Hoog
53 Michael Monden Msen - CAV Energie - CAV Energie Mannen Kogel
Msen - Kogel groep A
54 Benjamin de Nijs Msen - CAV Energie - CAV Energie Mannen 110mH
Zweedse
Msen - 110mH
55 Rikkert van Rhee Msen - CAV Energie - CAV Energie Mannen 400m
Msen - 400m
57 Lars Zuijdeweg Msen - CAV Energie - CAV Energie Mannen 200m
Discus
Msen - 200mMsen - Dis...s groep A
58 Jorik van den Broek Msen - DJA - DJA Mannen 200m
Zweedse
Discus
Msen - 200mMsen - Dis...s groep A
59 Ronald Cockx Msen - DJA - DJA Mannen 5000m
Msen - 5000m
60 Steven van Dievoet Msen - DJA - DJA Mannen Kogel
HSS
Msen Kogel groep BMsen HSS Groep B
61 Evert-Jan Foppen Msen - DJA - DJA Mannen 100m
400m
Zweedse
Msen - 100mMsen - 400m
62 Melvin Franken Msen - DJA - DJA Mannen 5000m
Msen - 5000m
63 Niels Hanegraaf Msen - DJA - DJA Mannen 110mH
Hoog
HSS
Msen - 110mHMsen - HoogMsen - HSS groep A
64 Richard Kalis Msen - DJA - DJA Mannen Discus
Kogel
Msen Discus groep BMsen - Kogel groep A
65 Jeroen Nijland Msen - DJA - DJA Mannen 800m
Msen - 800m
66 Maurice Raats Msen - DJA - DJA Mannen 200m
800m
Zweedse
Msen - 200mMsen - 800m
67 Stephan Sweep Msen - DJA - DJA Mannen 100m
400m
Zweedse
Msen - 100mMsen - 400m
68 Ruben van Ameijden Msen - Fortius - Fortius Mannen Discus
Kogel
Msen - Dis...s groep AMsen - Kogel groep A
69 Duane van Dijkhuizen Msen - Fortius - Fortius Mannen 200m
Zweedse
Msen - 200m
70 Quinten van der Elst Msen - Fortius - Fortius Mannen 400m
Zweedse
Hoog
Msen - 400mMsen - Hoog
71 Robert Florusse Msen - Fortius - Fortius Mannen Discus
Kogel
Msen Discus groep BMsen Kogel groep B
72 Kaan Mollaoglu Msen - Fortius - Fortius Mannen 5000m
HSS
Msen - 5000mMsen HSS Groep B
73 Tibo Visser Msen - Fortius - Fortius Mannen 800m
110mH
Zweedse
Msen - 800mMsen - 110mH
74 Maxim de Vries Msen - Fortius - Fortius Mannen 100m
200m
Zweedse
Msen - 100mMsen - 200m
75 Kevin Waas Msen - Fortius - Fortius Mannen 100m
Msen - 100m
76 Roy Werner Msen - Fortius - Fortius Mannen 5000m
Msen - 5000m
77 Sybren Blok Msen - PAC - PAC Mannen Discus
Kogel
Msen - Dis...s groep AMsen - Kogel groep A
78 Marijn van den Born Msen - PAC - PAC Mannen Discus
Kogel
Msen Discus groep BMsen Kogel groep B
79 Stefan in 't Hout Msen - PAC - PAC Mannen 800m
Msen - 800m
80 Sergio van der Meide Msen - PAC - PAC Mannen HSS
Msen - HSS groep A
81 Marien van der Niet Msen - PAC - PAC Mannen 800m
Msen - 800m
82 Jeroen Poiesz Msen - PAC - PAC Mannen Hoog
Msen - Hoog
84 Marshall Croes Msen - Rotterdam - Rotterdam ...ek Mannen 100m
200m
Zweedse
Msen - 100mMsen - 200m
85 Thijs Frijling Msen - Rotterdam - Rotterdam ...ek Mannen 400m
Msen - 400m
86 Giorganny Gaarie Msen - Rotterdam - Rotterdam ...ek Mannen 400m
Zweedse
Msen - 400m
87 Bastiaan v...aafeiland Msen - Rotterdam - Rotterdam ...ek Mannen 5000m
Msen - 5000m
88 Mees van der Meij Msen - Rotterdam - Rotterdam ...ek Mannen 800m
Msen - 800m
89 Mardion Meulens Msen - Rotterdam - Rotterdam ...ek Mannen 100m
200m
Zweedse
Msen - 100mMsen - 200m
90 Tomas van ...jngaarden Msen - Rotterdam - Rotterdam ...ek Mannen 800m
Zweedse
Msen - 800m
91 Albert van de Bedum Msen - Spark - Spark Mannen 800m
Msen - 800m
92 Matthijs den Boer Msen - Spark - Spark Mannen 400m
Zweedse
Msen - 400m
93 Niels Groot Msen - Spark - Spark Mannen Discus
Kogel
Msen - Dis...s groep AMsen Kogel groep B
94 Koen van d...Meiracker Msen - Spark - Spark Mannen 800m
Zweedse
Msen - 800m
95 Tom van de...Meiracker Msen - Spark - Spark Mannen 110mH
Zweedse
HSS
Msen - 110mHMsen - HSS groep A
96 Dirk Jan Misbeek Msen - Spark - Spark Mannen 5000m
Msen - 5000m
97 Timmy Visser Msen - Spark - Spark Mannen 100m
Zweedse
Msen - 100m
98 Vincent Wodtke Msen - Spark - Spark Mannen 100m
200m
Hoog
Msen - 100mMsen - 200mMsen - Hoog
99 Erik de Haan Msen - THOR - THOR Mannen Discus
Msen - Dis...s groep A
100 Rene Hollemans Msen - THOR - THOR Mannen 5000m
Msen - 5000m
101 Jim van Mook Msen - THOR - THOR Mannen 200m
Zweedse
Hoog
Msen - 200mMsen - Hoog
102 Norman van Mook Msen - THOR - THOR Mannen Kogel
Msen Kogel groep B
103 Koen van Ommeren Msen - THOR - THOR Mannen 400m
Zweedse
Discus
Msen - 400mMsen Discus groep B
104 Bart van Oppen Msen - THOR - THOR Mannen 100m
200m
Zweedse
Msen - 100mMsen - 200m
105 Sjoerd Verhelst Msen - THOR - THOR Mannen 800m
Zweedse
HSS
Msen - 800mMsen HSS Groep B
106 Stan Buddingh Msen - Typhoon - Typhoon Mannen 800m
Zweedse
Msen - 800m
107 Jurre Koster Msen - Typhoon - Typhoon Mannen HSS
Msen - HSS groep A
108 Yannick Smits Msen - Typhoon - Typhoon Mannen 5000m
Zweedse
Msen - 5000m
109 Dinand Tukker Msen - Typhoon - Typhoon Mannen 110mH
Zweedse
Hoog
Msen - 110mHMsen - Hoog
111 Hristo Vermeer Msen - Typhoon - Typhoon Mannen 100m
400m
Msen - 100mMsen - 400m
113 Maico Wieles Msen - Typhoon - Typhoon Mannen 100m
200m
Zweedse
Msen - 100mMsen - 200m
114 Pim de Wit Msen - Typhoon - Typhoon Mannen Discus
Kogel
Msen - Dis...s groep AMsen Kogel groep B
115 Derek van Bockhove Msen - Voorne - Voorne Atl...ek Mannen 100m
200m
110mH
Msen - 100mMsen - 200mMsen - 110mH
116 Roderik Cobben Msen - Voorne - Voorne Atl...ek Mannen Zweedse
Hoog
HSS
Msen - HoogMsen - HSS groep A
117 Luc Giele Msen - Voorne - Voorne Atl...ek Mannen 400m
110mH
Zweedse
Msen - 400mMsen - 110mH
118 Pim Groen Msen - Voorne - Voorne Atl...ek Mannen Discus
Kogel
Msen Discus groep BMsen Kogel groep B
119 Tjark Klee Msen - Voorne - Voorne Atl...ek Mannen 5000m
Msen - 5000m
120 Jos-Willem...n de Laar Msen - Voorne - Voorne Atl...ek Mannen 800m
Msen - 800m
121 Sven Noordermeer Msen - Voorne - Voorne Atl...ek Mannen 100m
Zweedse
Msen - 100m
122 Leroy Oversluizen Msen - Voorne - Voorne Atl...ek Mannen Discus
Kogel
Msen - Dis...s groep AMsen - Kogel groep A
123 Owen Thomas Msen - Voorne - Voorne Atl...ek Mannen 5000m
Zweedse
Msen - 5000m
124 Imke Denissen Vsen - Atledo - AV Spirido...o Vrouwen 100mH
Hoog
Ver
Vsen - 100mHVsen - HoogVsen Ver groep B
125 Anne Lodewijks Vsen - Atledo - AV Spirido...o Vrouwen Zweedse
Kogel
Ver
Vsen Kogel groep BVsen - Ver groep A
126 Susan Lodewijks Vsen - Atledo - AV Spirido...o Vrouwen 400m
100mH
Zweedse
Vsen - 400mVsen - 100mH
127 Laura Mulder Vsen - Atledo - AV Spirido...o Vrouwen 100m
Zweedse
Discus
Vsen - 100mVsen - Dis...s groep A
128 Joyce Verhoef Vsen - Atledo - AV Spirido...o Vrouwen 200m
Zweedse
Kogel
Vsen - 200mVsen - Kogel groep A
129 Amber Aarssen Vsen - AV Fortuna - AV Fortuna...en Team 1 200m
400m
100mH
Vsen - 200mVsen - 400mVsen - 100mH
130 Milana Filenkova Vsen - AV Fortuna - AV Fortuna...en Team 1 100m
200m
Ver
Vsen - 100mVsen - 200mVsen - Ver groep A
131 Anne Griffioen Vsen - AV Fortuna - AV Fortuna...en Team 2 200m
800m
Kogel
Vsen - 200mVsen - 800mVsen - Kogel groep A
132 Nikki Könemann Vsen - AV Fortuna - AV Fortuna...en Team 2 Discus
Kogel
Vsen Discus groep BVsen Kogel groep B
133 Annemieke Pleijte Vsen - AV Fortuna - AV Fortuna...en Team 2 200m
Ver
Vsen - 200mVsen Ver groep B
134 Angela Sluimer Vsen - AV Fortuna - AV Fortuna...en Team 1 Discus
Kogel
Vsen - Dis...s groep AVsen - Kogel groep A
135 Frederique...le Donker Vsen - AV Fortuna - AV Fortuna...en Team 2 3000m
Vsen - 3000m
136 Vera van As Vsen - Groene Ster - AV Groene ...r Vrouwen 100m
400m
Zweedse
Vsen - 100mVsen - 400m
137 Kim Bakker Vsen - Groene Ster - AV Groene ...r Vrouwen 100m
Kogel
Ver
Vsen - 100mVsen Kogel groep BVsen - Ver groep A
138 Angela van Haaften Vsen - Groene Ster - AV Groene ...r Vrouwen 3000m
Zweedse
Discus
Vsen - 3000mVsen Discus groep B
139 Elsa Jansen Vsen - Groene Ster - AV Groene ...r Vrouwen 200m
Zweedse
Hoog
Vsen - 200mVsen - Hoog
140 Veerle Maris Vsen - Groene Ster - AV Groene ...r Vrouwen 800m
100mH
Zweedse
Vsen - 800mVsen - 100mH
141 Nicky van Rijswijk Vsen - Groene Ster - AV Groene ...r Vrouwen Discus
Kogel
Vsen - Dis...s groep AVsen - Kogel groep A
143 Laura Hanning Vsen - AV Spiridon - AV Spirido...o Vrouwen 800m
Vsen - 800m
145 Cheryl Blangé Vsen - SPOB - AV Spirit ...d Vrouwen 800m
Zweedse
Vsen - 800m
146 Merel Bosch Vsen - SPOB - AV Spirit ...d Vrouwen Discus
Kogel
Vsen - Dis...s groep AVsen - Kogel groep A
147 Anne Lagerwerf Vsen - SPOB - AV Spirit ...d Vrouwen 800m
Vsen - 800m
148 Britte de Lange Vsen - SPOB - AV Spirit ...d Vrouwen 3000m
Vsen - 3000m
149 Elsa de Lange Vsen - SPOB - AV Spirit ...d Vrouwen 200m
Zweedse
Ver
Vsen - 200mVsen - Ver groep A
150 Denise van de Linde Vsen - SPOB - AV Spirit ...d Vrouwen 100m
Zweedse
Hoog
Vsen - 100mVsen - Hoog
151 Anoeska Schreijer Vsen - SPOB - AV Spirit ...d Vrouwen 200m
400m
Zweedse
Vsen - 200mVsen - 400m
152 Jolanda 't Jong Vsen - Delta Sport - AV Schelde...t Vrouwen 400m
100mH
Zweedse
Vsen - 400mVsen - 100mH
153 Emma Van Mourik Vsen - Delta Sport - AV Schelde...t Vrouwen 200m
800m
Zweedse
Vsen - 200mVsen - 800m
154 Sanne Van Mourik Vsen - Delta Sport - AV Schelde...t Vrouwen 3000m
Zweedse
Vsen - 3000m
155 Ingrid Rasenberg Vsen - Delta Sport - AV Schelde...t Vrouwen 100m
Zweedse
Ver
Vsen - 100mVsen - Ver groep A
156 Nadine de Rijke Vsen - Delta Sport - AV Schelde...t Vrouwen Discus
Kogel
Hoog
Vsen - Dis...s groep AVsen Kogel groep BVsen - Hoog
157 Lauren Gommers Vsen - DJA - DJA Vrouwen Hoog
Vsen - Hoog
158 Paddy Herijgers Vsen - DJA - DJA Vrouwen 800m
3000m
Vsen - 800mVsen - 3000m
160 Wisterlande Kouters Vsen - DJA - DJA Vrouwen 100m
Zweedse
Ver
Vsen - 100mVsen - Ver groep A
161 Tessa Mertens Vsen - DJA - DJA Vrouwen 200m
Zweedse
Discus
Vsen - 200mVsen Discus groep B
162 Sabine Monden Vsen - DJA - DJA Vrouwen 100mH
Kogel
Ver
Vsen - 100mHVsen Kogel groep BVsen Ver groep B
163 Dorien van de Poel Vsen - DJA - DJA Vrouwen 400m
Zweedse
Vsen - 400m
164 Manon Schellekens Vsen - DJA - DJA Vrouwen Discus
Kogel
Vsen - Dis...s groep AVsen - Kogel groep A
165 Ellen Verdaasdonk Vsen - DJA - DJA Vrouwen 800m
3000m
Vsen - 800mVsen - 3000m
166 Ankie Vermeeren Vsen - DJA - DJA Vrouwen 100m
200m
Zweedse
Vsen - 100mVsen - 200m
167 Maaike Boon Vsen - Fortius - Fortius Vr...en Team 1 100mH
Discus
Vsen - 100mHVsen Discus groep B
168 Saskia van der Boor Vsen - Fortius - Fortius Vr...en Team 1 400m
100mH
Kogel
Vsen - 400mVsen - 100mHVsen Kogel groep B
169 Miranda van Dijk Vsen - Fortius - Fortius Vr...en Team 1 400m
Zweedse
Vsen - 400m
170 Sigrid Florusse Vsen - Fortius - Fortius Vr...en Team 2 Zweedse
171 Rochelle van Gulik Vsen - Fortius - Fortius Vr...en Team 1 100m
Vsen - 100m
173 Jeanine Katsman Vsen - Fortius - Fortius Vr...en Team 1 Discus
Kogel
Vsen - Dis...s groep AVsen - Kogel groep A
174 Tes van Noort Vsen - Fortius - Fortius Vr...en Team 1 Zweedse
Hoog
Vsen - Hoog
175 Emma Rijpers Vsen - Fortius - Fortius Vr...en Team 2 200m
Zweedse
Ver
Vsen - 200mVsen Ver groep B
176 Sabine Simoiu Vsen - Fortius - Fortius Vr...en Team 1 200m
Ver
Vsen - 200mVsen - Ver groep A
177 Sophie van der Spoel Vsen - Fortius - Fortius Vr...en Team 1 Zweedse
Ver
Vsen Ver groep B
178 Ilse Torbijn Vsen - Fortius - Fortius Vr...en Team 1 100m
200m
Zweedse
Vsen - 100mVsen - 200m
179 Marit Uilhoorn Vsen - Fortius - Fortius Vr...en Team 1 800m
3000m
Vsen - 800mVsen - 3000m
180 Shalene Verschoor Vsen - Fortius - Fortius Vr...en Team 2 100m
200m
Zweedse
Vsen - 100mVsen - 200m
181 Joyce Walgers Vsen - Fortius - Fortius Vr...en Team 2 100mH
Zweedse
Hoog
Vsen - 100mHVsen - Hoog
182 Stephanie Bouman Vsen - PAC - PAC Vrouwen 100m
Discus
Kogel
Vsen - 100mVsen - Dis...s groep AVsen Kogel groep B
183 Amber Hermse Vsen - PAC - PAC Vrouwen Hoog
Vsen - Hoog
184 Miranda van der Mey Vsen - PAC - PAC Vrouwen Discus
Kogel
Vsen Discus groep BVsen - Kogel groep A
185 Fleur Berkhof Vsen - Rotterdam - Rotterdam ...k Vrouwen 3000m
Vsen - 3000m
186 Shardiela Eisden Vsen - Rotterdam - Rotterdam ...k Vrouwen Kogel
Ver
Vsen Kogel groep BVsen - Ver groep A
187 Solin Isei Vsen - Rotterdam - Rotterdam ...k Vrouwen Discus
Vsen Discus groep B
188 Suzie Noten Vsen - Rotterdam - Rotterdam ...k Vrouwen 100m
Zweedse
Discus
Vsen - 100mVsen - Dis...s groep A
189 Iris Pieters Vsen - Rotterdam - Rotterdam ...k Vrouwen 200m
Zweedse
Vsen - 200m
190 Annemieke Punter Vsen - Rotterdam - Rotterdam ...k Vrouwen 400m
Zweedse
Hoog
Vsen - 400mVsen - Hoog
191 Jacinta Tavares Vsen - Rotterdam - Rotterdam ...k Vrouwen 100m
200m
Vsen - 100mVsen - 200m
192 Ruth Vogels Vsen - Rotterdam - Rotterdam ...k Vrouwen 100mH
Kogel
Vsen - 100mHVsen - Kogel groep A
193 Yorma Wolters Vsen - Rotterdam - Rotterdam ...k Vrouwen 800m
Zweedse
Vsen - 800m
194 Merle de Zwart Vsen - Rotterdam - Rotterdam ...k Vrouwen 3000m
Vsen - 3000m
195 Elise Audier Vsen - Spark - Spark Vrouwen 100m
100mH
Hoog
Vsen - 100mVsen - 100mHVsen - Hoog
196 Estrella Both Vsen - Spark - Spark Vrouwen 800m
Zweedse
Vsen - 800m
197 Ilsa Brooijmans Vsen - Spark - Spark Vrouwen 200m
400m
Vsen - 200mVsen - 400m
198 Fabienne de Cloe Vsen - Spark - Spark Vrouwen 200m
Zweedse
Ver
Vsen - 200mVsen - Ver groep A
199 Lara Hubenet Vsen - Spark - Spark Vrouwen Discus
Kogel
Vsen - Dis...s groep AVsen - Kogel groep A
200 Julia van Kints Vsen - Spark - Spark Vrouwen Zweedse
Ver
Vsen Ver groep B
201 Ivana Reintke Vsen - Spark - Spark Vrouwen Zweedse
Discus
Kogel
Vsen Discus groep BVsen Kogel groep B
202 Roxanne van Soest Vsen - Spark - Spark Vrouwen 100m
Vsen - 100m
203 Lotte Bakx Vsen - THOR - THOR Vrouwen 3000m
Vsen - 3000m
204 Evi van Hooij Vsen - THOR - THOR Vrouwen 100m
Zweedse
Discus
Vsen - 100mVsen - Dis...s groep A
205 Lara van der Klugt Vsen - THOR - THOR Vrouwen 800m
Zweedse
Vsen - 800m
206 Veerle van Loon Vsen - THOR - THOR Vrouwen 100m
100mH
Vsen - 100mVsen - 100mH
207 Claudy Nouws Vsen - THOR - THOR Vrouwen Hoog
Vsen - Hoog
208 Robin van Ommeren Vsen - THOR - THOR Vrouwen Discus
Kogel
Vsen Discus groep BVsen Kogel groep B
209 Iris Voorheijen Vsen - THOR - THOR Vrouwen 200m
Zweedse
Ver
Vsen - 200mVsen - Ver groep A
210 Nienke Voorheijen Vsen - THOR - THOR Vrouwen 400m
100mH
Zweedse
Vsen - 400mVsen - 100mH
211 Amber vt Zelfde Vsen - Typhoon - Typhoon Vrouwen Discus
Kogel
Vsen - Dis...s groep AVsen - Kogel groep A
212 Emma van Acker Vsen - Zeeland - Vereniging...k Vrouwen 400m
100mH
Zweedse
Vsen - 400mVsen - 100mH
213 Audrey de Beule Vsen - Zeeland - Vereniging...k Vrouwen Discus
Kogel
Vsen - Dis...s groep AVsen - Kogel groep A
214 Jasmijn van Dieren Vsen - Zeeland - Vereniging...k Vrouwen 100m
3000m
Vsen - 100mVsen - 3000m
215 Eva den Exter Vsen - Zeeland - Vereniging...k Vrouwen 200m
800m
Zweedse
Vsen - 200mVsen - 800m
216 Esma Guigui Vsen - Zeeland - Vereniging...k Vrouwen 3000m
Vsen - 3000m
217 Mijke Kooijker Vsen - Zeeland - Vereniging...k Vrouwen Zweedse
Hoog
Ver
Vsen - HoogVsen - Ver groep A
218 Amy Niema...sverdriet Vsen - Zeeland - Vereniging...k Vrouwen 200m
800m
Zweedse
Vsen - 200mVsen - 800m
219 Vera Wisse Vsen - Zeeland - Vereniging...k Vrouwen Discus
Kogel
Vsen Discus groep BVsen Kogel groep B
220 Maartje van Erkelens Vsen - Voorne - Voorne Atl...k Vrouwen 100m
Vsen - 100m
221 Jasmijn Groen Vsen - Voorne - Voorne Atl...k Vrouwen 200m
Zweedse
Discus
Vsen - 200mVsen - Dis...s groep A
222 Kiki Hartman Vsen - Voorne - Voorne Atl...k Vrouwen 400m
Vsen - 400m
223 Vanessa Hartman Vsen - Voorne - Voorne Atl...k Vrouwen 3000m
Vsen - 3000m
224 Linette Herforth Vsen - Voorne - Voorne Atl...k Vrouwen 800m
Zweedse
Vsen - 800m
225 Nathalie Meurs Vsen - Voorne - Voorne Atl...k Vrouwen 100m
200m
Ver
Vsen - 100mVsen - 200mVsen - Ver groep A
226 Ninke Noordermeer Vsen - Voorne - Voorne Atl...k Vrouwen 800m
100mH
Zweedse
Vsen - 800mVsen - 100mH
227 Eileen Oldenburger Vsen - Voorne - Voorne Atl...k Vrouwen Zweedse
Hoog
Ver
Vsen - HoogVsen Ver groep B
228 Evi Verdonkschot Vsen - Voorne - Voorne Atl...k Vrouwen Kogel
Vsen - Kogel groep A
229 Emma Verhoeff Vsen - Voorne - Voorne Atl...k Vrouwen Discus
Kogel
Vsen Discus groep BVsen Kogel groep B
230 Jelle Derks Msen - Groene Ster - AV Groene ...er Mannen 400m
800m
Msen - 400mMsen - 800m
231 Justin Francois Msen - Groene Ster - AV Groene ...er Mannen Discus
Kogel
HSS
Msen - Dis...s groep AMsen Kogel groep BMsen HSS Groep B