Inschrijvingen 1e Goudse Kaas- en Stroopwafelwedstrijd




Snr Naam Onderdelen Startgroep
69 Tom Driessen JJA - AAV `36 Discus
Discuswerpen mannen
71 Brian Kortekaas JJA - AAV `36 200m
Ver
200 meter ...egorieënVerspringen mannen
73 Rick van de Noort JJA - AAV `36 Discus
Kogel
Discuswerpen mannenKogelstoten mannen
74 Jim van 't Schip JJA - AAV `36 200m
200 meter ...egorieën
75 Rens Tasma JJA - AAV `36 100m
Hoog
Ver
100 meter ...egorieënHoogspring...egorieënVerspringen mannen
76 Twan Altorf JJA - De Spartaan 3000m
3000 meter...egorieën
77 Faas Ignatius JJA - AV Gouda Kogel
Kogelstoten mannen
78 Ivo van de Pasch JJA - AV Gouda 200m
Hoog
200 meter ...egorieënHoogspring...egorieën
79 Thijs Meershoek JJA - AV Sparta Discus
Kogel
Discuswerpen mannenKogelstoten mannen
80 Sebastian Evers JJA - AV Statina 800m
800 meter ...egorieën
81 Thomas Wassenaar JJA - AV `47 100m
Kogel
100 meter ...egorieënKogelstoten mannen
82 Eric Wolfrat JJA - GACH 100m
200m
100 meter ...egorieën200 meter ...egorieën
83 Tim den Brave JJB - AAV `36 100m
200m
Hoog
100 meter ...egorieën200 meter ...egorieënHoogspring...egorieën
84 Marc Dullemond JJB - AAV `36 3000m
3000 meter...egorieën
85 Kyan Krol JJB - AAV `36 Kogel
Ver
Kogelstoten mannenVerspringen mannen
86 Jesse Lamberst JJB - AAV `36 100m
800m
Hoog
100 meter ...egorieën800 meter ...egorieënHoogspring...egorieën
87 Jesse de Leeuw JJB - AAV `36 400m
400 meter ...egorieën
88 Twan van Rijn JJB - AAV `36 Kogel
Ver
Kogelstoten mannenVerspringen mannen
89 Heiko Rotteveel JJB - AAV `36 400m
400 meter ...egorieën
90 Floris Boer JJB - ARV Ilion 800m
800 meter ...egorieën
91 Milan Biesheuvel JJB - AV Aalsmeer 400m
400 meter ...egorieën
92 Pablo Velt JJB - AV Atverni 3000m
3000 meter...egorieën
93 Matthijs van Schaik JJB - Clytoneus 800m
800 meter ...egorieën
94 Felix Zwolle JJB - AV Feniks Discus
Kogel
Discuswerpen mannenKogelstoten mannen
95 Bart ten Bergen JJB - AV Gouda Discus
Kogel
Discuswerpen mannenKogelstoten mannen
96 Frank Ruegg JJB - AV Gouda 100m
Hoog
Ver
100 meter ...egorieënHoogspring...egorieënVerspringen mannen
97 Stan Van Tilburg JJB - AV Gouda 200m
Hoog
Ver
200 meter ...egorieënHoogspring...egorieënVerspringen mannen
98 Willem Bosch JJB - SPOB 400m
400 meter ...egorieën
99 Kristian Munning JJB - SPOB Discus
Discuswerpen mannen
108 Tim Consemulder JJB - HLLS 200m
Ver
200 meter ...egorieënVerspringen mannen
109 Taron Punt JJB - PAC 100m
Discus
Kogel
100 meter ...egorieënDiscuswerpen mannenKogelstoten mannen
110 Jesse Fokkenrood JJB - U-Track 800m
800 meter ...egorieën
111 Maurice Afognon JJC - ARV Ilion 100m
200m
Ver
100 meter ...egorieën200 meter ...egorieënVerspringen mannen
112 Lars Dauw JJC - ARV Ilion 100m
Ver
100 meter ...egorieënVerspringen mannen
113 Juan Zijderlaan JJC - AV Atverni 3000m
3000 meter...egorieën
114 Rens Altorf JJC - De Spartaan 400m
Hoog
400 meter ...egorieënHoogspring...egorieën
115 Milo de Langen JJC - AV Feniks Discus
Kogel
Hoog
Discuswerpen mannenKogelstoten mannenHoogspring...egorieën
116 Berend Zwolle JJC - AV Feniks Kogel
Hoog
Kogelstoten mannenHoogspring...egorieën
117 Joris Tammes JJC - AV Fortuna 100m
200m
Discus
100 meter ...egorieën200 meter ...egorieënDiscuswerpen mannen
118 Ewan ter Hennepe JJC - AV Gouda 100m
100 meter ...egorieën
119 Jacob Kraamer JJC - AV Gouda 100m
800m
Ver
100 meter ...egorieën800 meter ...egorieënVerspringen mannen
120 Allard de Laat JJC - AV Gouda 100m
Discus
Hoog
100 meter ...egorieënDiscuswerpen mannenHoogspring...egorieën
121 Pepeijn Nieuwveld JJC - AV Gouda 100m
200m
100 meter ...egorieën200 meter ...egorieën
122 Jurre van Oosten JJC - AV Gouda Discus
Kogel
Discuswerpen mannenKogelstoten mannen
123 Arjuno Orsini JJC - AV Gouda Hoog
Hoogspring...egorieën
124 Christiaan Stuut JJC - AV Gouda 100m
Ver
100 meter ...egorieënVerspringen mannen
125 Thom de Weger JJC - AV Gouda 100m
Ver
100 meter ...egorieënVerspringen mannen
126 Maurits va...cheijndel JJC - Olympus `70 Discus
Kogel
Discuswerpen mannenKogelstoten mannen
127 Jasper Bloks JJC - AV Statina 800m
800 meter ...egorieën
128 Benjamin den Hartog JJC - CAV Energie 200m
400m
Discus
200 meter ...egorieën400 meter ...egorieënDiscuswerpen mannen
129 Sebastiaan...en Hartog JJC - CAV Energie 200m
400m
Discus
200 meter ...egorieën400 meter ...egorieënDiscuswerpen mannen
130 Menno Weeda JJC - CAV Energie Hoog
Ver
Hoogspring...egorieënVerspringen mannen
131 Hugo Krans JJC - GACH 100m
200m
100 meter ...egorieën200 meter ...egorieën
132 Max Birdja JJC - Haag Hoog
Hoogspring...egorieën
133 Twan Buijs JJC - Haag 800m
800 meter ...egorieën
134 Justin van Dooren JJC - Haag 200m
Hoog
200 meter ...egorieënHoogspring...egorieën
135 Miguel De la Fuente JJC - PAC 400m
400 meter ...egorieën
136 Ridzerd Punt JJC - PAC 100m
Discus
Kogel
100 meter ...egorieënDiscuswerpen mannenKogelstoten mannen
137 Timo Hoogendoorn JJC - U-Track 800m
800 meter ...egorieën
138 Bart Adriaanse JJC - Voorne Discus
Kogel
Discuswerpen mannenKogelstoten mannen
139 Alex Van Zutphen M40 - AAV `36 Hoog
Hoogspring...egorieën
140 Martin van Breet M40 - ADA 100m
100 meter ...egorieën
141 Roelof Flierman M40 - AV Gouda 800m
800 meter ...egorieën
143 Jan Pannekoek M40 - AV Statina 400m
400 meter ...egorieën
144 Ad Verweij M40 - AV Statina 800m
800 meter ...egorieën
145 Johan Zwetsloot M40 - Haag 100m
100 meter ...egorieën
146 Samora Strijder M40 - U-Track Kogel
Kogelstoten mannen
147 Sander van Tuijl M45 - Almere `81 100m
Hoog
100 meter ...egorieënHoogspring...egorieën
148 Siebe Bloembergen M45 - ARV Ilion 100m
100 meter ...egorieën
149 Ron Legemaate M45 - ARV Ilion 3000m
3000 meter...egorieën
150 Shane ter Hennepe M45 - AV Gouda 800m
800 meter ...egorieën
151 Patrick Smit M45 - Pallas `67 3000m
3000 meter...egorieën
152 Eric Hoogendoorn M45 - U-Track 200m
200 meter ...egorieën
153 Bart Roth M45 - U-Track 100m
200m
100 meter ...egorieën200 meter ...egorieën
154 Jan van der Marel M50 - AAV `36 3000m
3000 meter...egorieën
155 John Pouwels M50 - ARV Ilion 100m
100 meter ...egorieën
156 Melvin Sedney M50 - ARV Ilion 100m
100 meter ...egorieën
157 Koen de Langen M50 - AV Feniks 400m
Discus
Ver
400 meter ...egorieënDiscuswerpen mannenVerspringen mannen
158 Hans Braker M50 - AV Gouda Discus
Discuswerpen mannen
159 Marc Wissing M50 - AV Gouda 800m
800 meter ...egorieën
160 André van der Pijl M50 - Olympus `70 Discus
Kogel
Discuswerpen mannenKogelstoten mannen
161 Jan Zijderlaan M50 - Avantri 3000m
3000 meter...egorieën
162 Frans van Wouwen M50 - Haag Ver
Verspringen mannen
163 Dolf Smid M55 - AAV `36 400m
400 meter ...egorieën
164 Rene Verkerke M55 - AV Gouda Ver
Verspringen mannen
165 Leo Olsthoorn M55 - Olympus `70 400m
400 meter ...egorieën
166 Andre Van Spronsen M55 - AV `47 Discus
Discuswerpen mannen
167 Lesley Angela M55 - Nederland 400m
400 meter ...egorieën
168 Frank Nederhand M55 - PAC 800m
800 meter ...egorieën
169 Chris Daanen M55 - Zweden 3000m
3000 meter...egorieën
170 Jaap van Mannekes M60 - AV Gouda 800m
800 meter ...egorieën
171 Jaap Stijlaart M60 - Triathlon 800m
800 meter ...egorieën
172 Cor van Dam M70 - Olympus `70 Discus
Kogel
Discuswerpen mannenKogelstoten mannen
173 Chris Mettrop M75 - Spark 100m
200m
100 meter ...egorieën200 meter ...egorieën
174 Gabrielle Ebskamp V35 - AAV `36 Ver
Verspringen dames
177 Cindy van ...Bolleboom V45 - ARV Ilion 100m
Ver
100 meter ...egorieënVerspringen dames
178 Joyce de Wit V50 - Rotterdam Discus
Kogel
Discuswerpen damesKogelstoten vrouwen
179 Jokèh Engelhart MJA - AAV `36 100m
400m
Hoog
100 meter ...egorieën400 meter ...egorieënHoogspring...egorieën
180 Chantal Kruit MJA - AV Gouda 100m
100 meter ...egorieën
181 Ella van Veen MJA - AV Statina 400m
400 meter ...egorieën
182 Laurene Brobbel MJA - Avantri 200m
Ver
200 meter ...egorieënVerspringen dames
183 Corinda den Hartog MJA - CAV Energie 200m
Kogel
200 meter ...egorieënKogelstoten vrouwen
184 Justine Fleming MJA - GACH 100m
200m
100 meter ...egorieën200 meter ...egorieën
185 Kato Leusink MJA - GACH 100m
200m
100 meter ...egorieën200 meter ...egorieën
186 Dara Obot MJA - Haag Discus
Discuswerpen dames
187 Robin Bishop MJB - AAV `36 400m
400 meter ...egorieën
188 Quincy Heemskerk MJB - AAV `36 Discus
Kogel
Hoog
Discuswerpen damesKogelstoten vrouwenHoogspring...egorieën
189 Ellen Hettinga MJB - AAV `36 Discus
Kogel
Hoog
Discuswerpen damesKogelstoten vrouwenHoogspring...egorieën
190 Ilse van der Marel MJB - AAV `36 400m
Ver
400 meter ...egorieënVerspringen dames
191 Mila Wacht MJB - AAV `36 100m
200m
Ver
100 meter ...egorieën200 meter ...egorieënVerspringen dames
192 Anne-Lin Zwartjes MJB - AAV `36 Ver
Verspringen dames
193 Sarah van Tuijl MJB - Almere `81 200m
Hoog
200 meter ...egorieënHoogspring...egorieën
194 Valerie Afognon MJB - ARV Ilion 100m
Kogel
Ver
100 meter ...egorieënKogelstoten vrouwenVerspringen dames
195 Nienke van Dok MJB - AV Aalsmeer 800m
800 meter ...egorieën
197 Maartje Arnold MJB - PAC 800m
800 meter ...egorieën
198 Maysoun Juliana MJB - PAC 400m
400 meter ...egorieën
199 Lora Poposka MJB - Rotterdam 800m
800 meter ...egorieën
234 Robin Droog MJB - SC Reeuwijk 100m
Discus
100 meter ...egorieënDiscuswerpen dames
235 Maud van Beest MJC - AAV `36 400m
400 meter ...egorieën
236 Suus Altorf MJC - De Spartaan 400m
Ver
400 meter ...egorieënVerspringen dames
237 Donna Aalbregt MJC - Olympus `70 400m
400 meter ...egorieën
238 Luna Pedemonte MJC - Olympus `70 100m
200m
Discus
Hoog
Ver
100 meter ...egorieën200 meter ...egorieënDiscuswerpen damesHoogspring...egorieënVerspringen dames
239 Jasmijn Bakker MJC - AV Sparta 800m
800 meter ...egorieën
240 Charissa Boeters MJC - AV Sparta 100m
200m
Hoog
Ver
100 meter ...egorieën200 meter ...egorieënHoogspring...egorieënVerspringen dames
241 Roshwita Holstein MJC - AV Sparta 800m
800 meter ...egorieën
242 Nila Knoester MJC - AV Sparta 800m
800 meter ...egorieën
243 Charity Saddal MJC - AV Sparta 100m
200m
Discus
100 meter ...egorieën200 meter ...egorieënDiscuswerpen dames
244 Amber Bosman MJC - CAV Energie 800m
800 meter ...egorieën
245 Julia van Dorp MJC - Fortius Discus
Kogel
Discuswerpen damesKogelstoten vrouwen
246 Julia Velt MJC - GACH 200m
200 meter ...egorieën
247 Isis Ferrier MJC - Haag 200m
Hoog
Ver
200 meter ...egorieënHoogspring...egorieënVerspringen dames
248 Rosalie van Wouwen MJC - Haag Hoog
Hoogspring...egorieën
249 Rosa Buijs MJC - PAC 800m
800 meter ...egorieën
250 Arianne Punt MJC - PAC Discus
Hoog
Discuswerpen damesHoogspring...egorieën
251 Madelief Verweij MJC - PAC Discus
Hoog
Ver
Discuswerpen damesHoogspring...egorieënVerspringen dames
252 Maud van S...rtensdijk MJC - Voorne 400m
400 meter ...egorieën
253 Nick Cancrinus Msen - AAV `36 400m
400 meter ...egorieën
254 Roel Teeling Msen - De Spartaan Ver
Verspringen mannen
255 Jan Eleveld Msen - AV Feniks Discus
Kogel
Discuswerpen mannenKogelstoten mannen
256 Michael Ketting Msen - AV Fortuna Discus
Discuswerpen mannen
257 Floris de Boer Msen - AV Gouda 100m
100 meter ...egorieën
258 Dave de Jong Msen - AV Gouda Kogel
Kogelstoten mannen
259 Vincent Kruit Msen - AV Gouda 100m
100 meter ...egorieën
260 Mark Roosien Msen - AV Hylas 100m
200m
100 meter ...egorieën200 meter ...egorieën
261 Daan Molleman Msen - AV Lycurgus 800m
800 meter ...egorieën
262 Bart Groeneveld Msen - AV Suomi Discus
Kogel
Discuswerpen mannenKogelstoten mannen
263 Anton Hilhorst Msen - AV Zuidwal 100m
200m
100 meter ...egorieën200 meter ...egorieën
264 Thomas Albers Msen - AV `40 800m
800 meter ...egorieën
265 Timon Nagelkerken Msen - Leiden 3000m
3000 meter...egorieën
266 Cornelis Verboom Msen - LGAS 3000m
3000 meter...egorieën
267 Stefan in 't Hout Msen - PAC 800m
800 meter ...egorieën
268 Koen Dekker Msen - SC Reeuwijk 100m
400m
100 meter ...egorieën400 meter ...egorieën
269 Jorne van Ginkel Msen - SC Reeuwijk 3000m
3000 meter...egorieën
270 Tamara Bo...schansker Vsen - Altis Discus
Kogel
Discuswerpen damesKogelstoten vrouwen
271 Julia Hollander Vsen - AV Gouda Hoog
Hoogspring...egorieën
272 Sophie van Veen Vsen - AV Gouda Discus
Kogel
Discuswerpen damesKogelstoten vrouwen
273 Anne van de Wiel Vsen - AV Sprint Kogel
Hoog
Kogelstoten vrouwenHoogspring...egorieën
274 Myke van de Wiel Vsen - AV Sprint 200m
Kogel
Hoog
200 meter ...egorieënKogelstoten vrouwenHoogspring...egorieën
275 Lisa Wassenaar Vsen - AV `47 Discus
Kogel
Discuswerpen damesKogelstoten vrouwen
276 Carolien de Pater Vsen - Avantri Discus
Kogel
Discuswerpen damesKogelstoten vrouwen
277 Naomi Geleynse Vsen - Haag 3000m
3000 meter...egorieën
278 Inga Steggink Vsen - SC Antilope Kogel
Hoog
Kogelstoten vrouwenHoogspring...egorieën
279 Marije Verstegen Vsen - SC Reeuwijk 100m
Discus
100 meter ...egorieënDiscuswerpen dames
280 Myrthe Bouman Vsen - U-Track 3000m
3000 meter...egorieën