Inschrijvingen Next Generation Athletics (NGA)




Snr Naam Onderdelen Startgroep
2 Mick Wolvekamp JJC - AV Unitas 800m
Jongens JC 800m
3 Zaid Williams Msen - Zuid-Afrika 800m
Mannen 800m B-serie
5 Michiel Kallenberg Msen - AV Cifla 5000m
Mannen 5000m B-serie
6 Connor Kluivers JJB - Hanzesport 1500m
Mannen 1500m E-serie
7 Nova IJsveld MJC - Nijmegen 800m
Meisjes Ju...oren 800m
9 Britte Wulterkens MJC - Nijmegen 800m
Meisjes Ju...oren 800m
10 Mats Heine JJA - Castricum 800m
Mannen 800m C-serie
11 Cas van Kaauwen JJA - AV Cifla 800m
Mannen 800m D-serie
12 Isis Levels MJC - Scopias 800m
Meisjes Ju...oren 800m
13 Rick Hartogs Msen - DAK 5000m
Mannen 5000m A-serie
14 Lotte van Schaik MJA - AV Atverni 800m
Vrouwen 800m C-serie
15 Desi van Emmerik Vsen - Cialfo 800m
Vrouwen 800m C-serie
16 Sunel Jacobs Vsen - Zuid-Afrika 800m
Vrouwen 800m B-serie
17 Elke Thijssen MJC - Nijmegen 800m
Meisjes Ju...oren 800m
18 Victor van der Wel Msen - PAC 1500m
Mannen 1500m D-serie
19 Rens van Beek JJB - NTB 1500m
Mannen 1500m E-serie
20 Marco van Erp Msen - Leiden 1500m
Mannen 1500m D-serie
21 Lars Laros JJB - Scorpio 1500m
Mannen 1500m D-serie
22 Daan van der Velden JJA - Eindhoven 5000m
Mannen 5000m B-serie
23 Rafael Tromp JJC - AV Cifla 800m
Jongens JC 800m
24 Stefan Nillessen JJB - AV Cifla 1500m
Mannen 1500m C-serie
25 Ruben Sansom Msen - Maastricht 5000m
Mannen 5000m A-serie
26 Annemarie Slangewal Vsen - AV Phoenix 800m
Vrouwen 800m B-serie
27 Jeroen Paymans JJA - AV Cifla 800m
Mannen 800m D-serie
29 Joep Vermeulen JJA - AV Cifla 800m
Mannen 800m D-serie
30 Jarreau S...jkerbuijk JJA - Scorpio 5000m
Mannen 5000m A-serie
31 Rick Heutinck Msen - AV Argo 5000m
Mannen 5000m B-serie
32 Fee Mok MJB - SAV 1500m
Vrouwen 15...m A-serie
33 Narve Gilje Nordås Msen - Noorwegen 5000m
Mannen 5000m A-serie
34 Mark te Brake Msen - AVA `70 5000m
Mannen 5000m B-serie
35 Tom Hendrikse Msen - AAC `61 5000m
Mannen 5000m A-serie
36 Max Polak JJA - PAC 5000m
Mannen 5000m A-serie
38 Dagmar Smid Vsen - PH 1500m
Vrouwen 15...m A-serie
39 Jan Bouwknegt JJA - HAC `63 1500m
Mannen 1500m E-serie
40 Jetske van Kampen Vsen - AV Hylas 800m
Vrouwen 800m A-serie
41 Hakim Riadi JJB - AAV SISU 1500m
Mannen 1500m E-serie
42 Casper van...er Putten Msen - ASTX 1500m
Mannen 1500m C-serie
43 Guido Engelen Msen - De Liemers 800m
Mannen 800m D-serie
44 Bregje Sloot Vsen - De Liemers 800m
Vrouwen 800m B-serie
45 Piet Wiersma Msen - AV Jahn II 5000m
Mannen 5000m B-serie
46 Stijn van Geene Msen - Phanos 5000m
Mannen 5000m A-serie
47 Youri Driessen Msen - VRT 1500m
Mannen 1500m E-serie
48 Mare Frauenfelder MJC - AV Cifla 800m
Meisjes Ju...oren 800m
50 Pepijn Bartels JJA - AV Cifla 800m
Mannen 800m D-serie
51 Amina Maatoug Vsen - Leiden 800m
Vrouwen 800m B-serie
52 Jawad Bana Msen - Belgie 800m
Mannen 800m C-serie
53 Pierre Jacobs Msen - Zuid-Afrika 800m
Mannen 800m C-serie
54 Emma Dekker Vsen - Olympus `70 800m
Vrouwen 800m C-serie
55 Charlotte ...Breukelen Vsen - AV Atverni 800m
Vrouwen 800m C-serie
56 Francesco Agostini Msen - Italië 5000m
Mannen 5000m A-serie
57 Merlijn va...er Velden JJB - Eindhoven 1500m
Mannen 1500m D-serie
58 Annet Fledderus MJA - SPWS 800m
Vrouwen 800m C-serie
59 Britt Roos Vsen - HAC `63 800m
Vrouwen 800m B-serie
60 Pim Elferink Msen - AV Cifla 1500m
Mannen 1500m E-serie
61 Farhaan ab... Abdi ali JJB - Hanzesport 1500m
Mannen 1500m D-serie
62 Patrick Taylor Msen - GBR 1500m
Mannen 1500m C-serie
63 Ashwyn Bergstedt Msen - Zuid-Afrika 800m
Mannen 800m D-serie
64 Reinder Prince Msen - Triathlon 1500m
Mannen 1500m D-serie
65 Nienke van Dok MJB - AV Aalsmeer 1500m
Vrouwen 15...m A-serie
66 Stiaan van Huyssteen JJA - Zuid-Afrika 800m
Mannen 800m C-serie
67 Thijs Veenstra JJA - VTLS 800m
Mannen 800m C-serie
68 George Mills Msen - GBR 800m
Mannen 800m A-serie
69 Do Krol Vsen - AV34 800m
Vrouwen 800m C-serie
70 Jeroen Bakker Msen - Triathlon 800m
Mannen 800m C-serie
71 Jamie Verhagen JJB - Groningen 1500m
Mannen 1500m E-serie
72 Jordy Kloet Msen - AV Argo 5000m
Mannen 5000m B-serie
73 Niels te Pas Msen - LAAC Twente 5000m
Mannen 5000m A-serie
74 Lesley Smit Vsen - LAAC Twente 5000m
Vrouwen 50...m A-serie
75 Koen van der Meijden Msen - Rotterdam 800m
Mannen 800m C-serie
77 Anke Zonderland Vsen - Groningen 800m
Vrouwen 800m B-serie
78 Luca Thiele JJB - Duitsland 1500m
Mannen 1500m E-serie
79 Jelmer van...er Linden Msen - AV Statina 1500m
Mannen 1500m B-serie
80 Arjen van der Logt Msen - AV Phoenix 5000m
Mannen 5000m A-serie
81 Abdirahman Mohamed JJA - AV Cifla 1500m
Mannen 1500m B-serie
82 Tijke Wentink Msen - AV Attila 800m
Mannen 800m C-serie
83 Stan Schipperen JJA - Scorpio 1500m
Mannen 1500m C-serie
84 Erik van Rijsewijk Msen - AV Cifla 5000m
Mannen 5000m B-serie
87 Tess van Randtwijk MJB - AV34 1500m
Vrouwen 15...m A-serie
88 Marije Wever Vsen - Phanos 800m
Vrouwen 800m B-serie
89 Hidde Leenders JJA - Nijmegen 800m
Mannen 800m B-serie
90 Karla Brugman MJA - Zuid-Afrika 800m
Meisjes Ju...oren 800m
91 Matt de Haas JJA - Olympus `70 1500m
Mannen 1500m D-serie
92 Ilse Kamphuis MJA - Castricum 800m
Vrouwen 800m C-serie
93 Veerle Bakker Vsen - Leiden 3000m SC
Vrouwen 30...m Steeple
94 Jort Benz JJA - Scorpio 1500m
Mannen 1500m C-serie
95 Tim Schüssel JJC - Nijmegen 800m
Jongens JC 800m
96 Jesse Fokkenrood JJA - U-Track 1500m
Mannen 1500m C-serie
97 Ilse Brugman MJA - Zuid-Afrika 800m
Meisjes Ju...oren 800m
98 Ruben van Groenewoud JJA - AV Unitas 800m
Mannen 800m D-serie
99 Teun ter Haar JJB - Nijmegen 1500m
Mannen 1500m C-serie
100 Laura van Langen Vsen - SAV 800m
Vrouwen 800m C-serie
101 Tesfahiwet Michael JJA - AV Unitas 1500m
Mannen 1500m D-serie
102 Anday Tekle Msen - AV Unitas 1500m
Mannen 1500m E-serie
104 Kick Castricum JJA - Castricum 1500m
Mannen 1500m E-serie
105 Ilias El Khattabi JJA - Rotterdam 1500m
Mannen 1500m D-serie
106 Freek van de Weerd Msen - AV Sprint 5000m
Mannen 5000m A-serie
107 Nick Marsman Msen - ACO 1500m
Mannen 1500m B-serie
108 Branco van Minnen Msen - MPM 800m
Mannen 800m C-serie
109 Kristel van den Berg Vsen - AV Fortuna 3000m SC
Vrouwen 30...m Steeple
110 Lisanne G...-Meuleman Vsen - LAAC Twente 5000m
Vrouwen 50...m A-serie
111 Jens Peeters JJA - Eindhoven 1500m
Mannen 1500m C-serie
112 Francesca Abraham MJA - Phanos 800m
Vrouwen 800m C-serie
113 Viggo Parol JJB - Triathlon 1500m
Mannen 1500m E-serie
114 Cas Kopmels JJA - Leiden 1500m
Mannen 1500m D-serie
115 Sam de Vor Msen - GACH 1500m
Mannen 1500m C-serie
116 Fraon Bischoff JJB - AV Unitas 1500m
Mannen 1500m E-serie
117 Tom de Gelder Msen - Olympus `70 1500m
Mannen 1500m B-serie
118 Jaïr van Winkel JJA - PH 5000m
Mannen 5000m B-serie
119 Yunis abu Stitan Msen - Haag 1500m
Mannen 1500m C-serie
120 Line K Kal...up Schulz Vsen - Denemarken 1500m
Vrouwen 15...m A-serie
121 Lauran Beijens Msen - TRR 5000m
Mannen 5000m A-serie
122 Thijs Houbiers JJA - Leiden 1500m
Mannen 1500m D-serie
123 Yara Schoenmakers MJB - RTE 1500m
Vrouwen 15...m A-serie
124 Hassan Mahamed Msen - AV Attila 1500m
Mannen 1500m D-serie
125 Thomas Kwint Msen - Groningen 1500m
Mannen 1500m C-serie
126 Danique Gimbrère Vsen - Groningen 800m
Vrouwen 800m C-serie
127 Mike Foppen Msen - Nederland 1500m
Mannen 1500m A-serie
128 Richard Douma Msen - Nederland 1500m
Mannen 1500m A-serie
129 Rick van Riel Msen - Nederland 1500m
Mannen 1500m B-serie
130 Robin van Riel Msen - Nederland 1500m
Mannen 1500m A-serie
131 Valentijn Weinans Msen - Nederland 1500m
Mannen 1500m A-serie
133 Jordy Williamsz Msen - Australië 1500m
Mannen 1500m A-serie
134 Matt Ramsden Msen - Australië 1500m
Mannen 1500m A-serie
136 Dries De Smet Msen - Belgie 1500m
Mannen 1500m B-serie
137 Pieter Jan Hannes Msen - Belgie 1500m
Mannen 1500m B-serie
139 Maximilian...Thorwirth Msen - Duitsland 1500m
Mannen 1500m B-serie
140 Kebede Endale Msen - Ethiopië 1500m
Mannen 1500m A-serie
142 Edwin Melly Msen - Kenia 1500m
Mannen 1500m A-serie
144 Calisters ...oi Ndiwa Msen - Kenia 1500m
Mannen 1500m A-serie
145 Kumari Taki Msen - Kenia 1500m
Mannen 1500m A-serie
146 Hylnur Andresson Msen - IJsland 1500m
Mannen 1500m B-serie
147 Adam Clarke Msen - GBR 1500m
Mannen 1500m A-serie
148 Jamy Williamson Msen - GBR 1500m
Mannen 1500m B-serie
150 Zak Seddon Msen - GBR 1500m
Mannen 1500m B-serie
153 Thomas Vanoppen Msen - Belgie 5000m
Mannen 5000m A-serie
154 Sean Tobin Msen - Ierland 5000m
Mannen 5000m A-serie
155 Gert Jan ...ssinkPACE Msen - Nederland 5000m
Mannen 5000m A-serie
157 Emil Danielsson Msen - Zweden 5000m
Mannen 5000m A-serie
158 John Foitzik Msen - Zweden 5000m
Mannen 5000m A-serie
160 Danaïd Prinsen Vsen - Nederland 800m
Vrouwen 800m A-serie
162 Febe Pardaens Vsen - Belgie 800m
Vrouwen 800m A-serie
163 Frehiywot Wonde Vsen - Ethiopië 800m
Vrouwen 800m A-serie
165 Irene Baldessari Vsen - Italië 800m
Vrouwen 800m A-serie
166 Anita Hin...ksdottirr Vsen - IJsland 1500m
Vrouwen 15...m A-serie
170 Amelia Mazza-Downie Vsen - Australië 5000m
Vrouwen 50...m A-serie
171 Natalie RulePACE Vsen - Australië 5000m
Vrouwen 50...m A-serie
172 Tara Palm Vsen - Australië 5000m
Vrouwen 50...m A-serie
175 Nina Lauwaert Vsen - Belgie 5000m
Vrouwen 50...m A-serie
176 Andrea Seccafien Vsen - Canada 5000m
Vrouwen 50...m A-serie
177 Finn Michelle Vsen - Ierland 5000m
Vrouwen 50...m A-serie
178 Valeria Roffino Vsen - Italië 5000m
Vrouwen 50...m A-serie
182 Camille Buscomb Vsen - NZL 5000m
Vrouwen 50...m A-serie
184 Julia Van Velthoven Vsen - Nederland 5000m
Vrouwen 50...m A-serie
186 Charlotte Arter Vsen - GBR 5000m
Vrouwen 50...m A-serie
187 Jenny Nesbitt Vsen - GBR 5000m
Vrouwen 50...m A-serie
189 Eline Dalemans Vsen - Belgie 3000m SC
Vrouwen 30...m Steeple
190 Meylaers AntsePACE Vsen - Belgie 3000m SC
Vrouwen 30...m Steeple
191 Lili Anna Tóth Vsen - Hongarije 3000m SC
Vrouwen 30...m Steeple
194 Brett Robinson Msen - Australië 10000m
Mannen 10K...tie-serie
195 Mauricio Gonzalez Msen - Colombia 10000m
Mannen 10K...tie-serie
197 Filmon Ande Msen - Eritrea 10000m
Mannen 10K...tie-serie
199 Chala Regasa Msen - Ethiopië 10000m
Mannen 10K...tie-serie
200 Nibret Melak Msen - Ethiopië 10000m
Mannen 10K...tie-serie
203 Gavit Murli Kumar Msen - India 10000m
Mannen 10K...tie-serie
206 Joek AyekoPACE Msen - Oeganda 10000m
Mannen 10K...tie-serie
207 Mande Busendich Msen - Oeganda 10000m
Mannen 10K...tie-serie
208 Bart van NunenPACE Msen - Nederland 5000m
Mannen 5000m A-serie
209 Roy HoornwegPACE Msen - Nederland 10000m
Mannen 10K...tie-serie
210 Nicolae Al...ru Soare Msen - Roemenië 10000m
Mannen 10K...tie-serie
212 Leonard Korir Msen - USA 10000m
Mannen 10K...tie-serie
213 Roel Wijmenga Msen - Maastricht 5000m
Mannen 5000m A-serie
214 Elisa de Jong Vsen - Groningen 1500m
Vrouwen 15...m A-serie
215 Mathilde Deswaef Vsen - Belgie 1500m
Vrouwen 15...m A-serie
216 Miriam Costa Vsen - Spanje 1500m
Vrouwen 15...m A-serie
219 Tony van Diepen Msen - Nederland 800m
Mannen 800m A-serie
221 Thiago De Rosario Msen - Brazilië 800m
Mannen 800m A-serie
225 Daniel Welde Msen - Ethiopië 800m
Mannen 800m A-serie
226 Jurgen Wielart Msen - Nederland 800m
Mannen 800m A-serie
227 Jesper ArtsPACE Msen - Nederland 800m
Mannen 800m B-serie
228 Luuk Nusselder Msen - AV Argo 800m
Mannen 800m C-serie
229 Lianne van Es Vsen - Leiden 800m
Vrouwen 800m C-serie
230 Elli Euthy...eligianni Vsen - Griekenland 800m
Vrouwen 800m B-serie
231 Ioanna Panopoulou Vsen - Griekenland 800m
Vrouwen 800m B-serie
232 Sara Schouten MJB - AV Atverni 1500m
Vrouwen 15...m A-serie
233 Sanne Schouten MJB - AV Atverni 1500m
Vrouwen 15...m A-serie
234 Rijk Nabuurs JJA - De Liemers 800m
Mannen 800m C-serie
235 Bezuayehu Petersen JJA - AV `56 1500m
Mannen 1500m D-serie
236 Ben Buckingham Msen - Australië 5000m
Mannen 5000m A-serie
238 Sarah Billings Vsen - Australië 800m
Vrouwen 800m A-serie
239 Carley Thomas Vsen - Australië 800m
Vrouwen 800m A-serie
240 Bianca BaakPACE Vsen - Nederland 800m
Vrouwen 800m A-serie
242 Jack Rayner Msen - Australië 10000m
Mannen 10K...tie-serie
243 Pieter Claus Msen - Belgie 1500m
Mannen 1500m A-serie
247 Julia James Vsen - Phanos 800m
Vrouwen 800m C-serie
248 Marco Otten Msen - HAAS 800m
Mannen 800m B-serie
249 Milco Hahury Msen - Rotterdam 1500m
Mannen 1500m C-serie
250 Pablo Velt JJB - AV Atverni 1500m
Mannen 1500m E-serie
251 Sarah Peerik Vsen - Hanzesport 1500m
Vrouwen 15...m A-serie
252 Lars Duistermaat Msen - AV Archeus 5000m
Mannen 5000m B-serie
253 Pjotr Dolfsma JJB - VRT 1500m
Mannen 1500m E-serie
254 Ernson van den Bos JJB - Scorpio 1500m
Mannen 1500m E-serie
255 Robin Rietman Msen - De Liemers 1500m
Mannen 1500m C-serie
256 Lars Gerritsen Msen - AV Passaat 5000m
Mannen 5000m A-serie
257 Stefan de Vries JJA - Start `78 5000m
Mannen 5000m B-serie
258 Inga Michejenko Vsen - Olympus `70 1500m
Vrouwen 15...m A-serie
259 Nando Kramer JJC - AV Aquilo 800m
Jongens JC 800m
260 William Knol JJB - U-Track 1500m
Mannen 1500m E-serie
261 Mojalefa Kloprogge JJA - U-Track 5000m
Mannen 5000m B-serie
262 Anne Luijten Vsen - Olympus `70 5000m
Vrouwen 50...m A-serie
263 Arian Kam Msen - Duitsland 800m
Mannen 800m D-serie
264 Selma Heijdra MJA - Castricum 800m
Meisjes Ju...oren 800m
265 Mads Meijer JJB - de Sprinter 1500m
Mannen 1500m E-serie
266 Patrick de Vos Msen - AV `56 5000m
Mannen 5000m B-serie
267 Laurens te Booij JJA - PH 800m
Mannen 800m D-serie
268 Aimane Benchellal JJA - PAC 1500m
Mannen 1500m D-serie
269 Khalid Mokhtari Msen - PAC 5000m
Mannen 5000m B-serie
270 Finn van Pijkeren JJA - Groningen 800m
Mannen 800m D-serie
271 Gebreselasie Habtom Msen - AV Cifla 5000m
Mannen 5000m B-serie
272 Robin Ruijter Msen - PH 800m
Mannen 800m B-serie
273 Illian Martens JJA - AV Cifla 5000m
Mannen 5000m A-serie
274 Ellen van Doorn MJA - AV Cifla 1500m
Vrouwen 15...m A-serie
275 Manjorie Janssen Vsen - AV Cifla 1500m
Vrouwen 15...m A-serie
276 Rens Simons Msen - VRT 800m
Mannen 800m C-serie
278 Lieke Hoogsteen MJC - AV Cifla 800m
Vrouwen 800m C-serie
279 Noah Holten JJC - Scopias 800m
Jongens JC 800m
280 Ruth Spijker MJC - Castricum 800m
Meisjes Ju...oren 800m
281 Bram Maas JJA - AV Attila 5000m
Mannen 5000m B-serie
282 Dirk van Sijpveld Msen - VAV 5000m
Mannen 5000m B-serie
283 Anna Hightower Vsen - Ciko `66 5000m
Vrouwen 50...m A-serie
284 Franka Holland MJC - Castricum 800m
Meisjes Ju...oren 800m
285 Wesly de Kerpel Msen - Belgie 5000m
Mannen 5000m A-serie
286 Eniyem Nigat Msen - Ethiopië 5000m
Mannen 5000m A-serie
288 Ward Leunckens Msen - Belgie 800m
Mannen 800m B-serie
289 Andreas Bube Msen - Denemarken 800m
Mannen 800m A-serie
290 Sofie van Accom Vsen - Belgie 5000m
Vrouwen 50...m A-serie
291 Brian Versluis Msen - Nederland 800m
Mannen 800m B-serie
292 Djoao Lobles Msen - Nederland 800m
Mannen 800m A-serie
293 Joeri Slagter Msen - Nederland 800m
Mannen 800m B-serie
294 Ryan Clarke Msen - Nederland 800m
Mannen 800m A-serie
295 Twan Pormes Msen - Nederland 800m
Mannen 800m B-serie
296 Wilfred va...HolstPACE Msen - Nederland 800m
Mannen 800m A-serie
297 Spencer Thomas Msen - GBR 800m
Mannen 800m A-serie
299 Sarah Chelangat Vsen - Oeganda 5000m
Vrouwen 50...m A-serie
300 Stella Chesang Vsen - Oeganda 5000m
Vrouwen 50...m A-serie
302 Lotte Krause Vsen - Nederland 3000m SC
Vrouwen 30...m Steeple
303 Tesfu Tewelde Msen - Eritrea 10000m
Mannen 10K...tie-serie
304 Haftu Teklu Msen - Ethiopië 10000m
Mannen 10K...tie-serie
305 Tesfahun Akalnew Msen - Ethiopië 10000m
Mannen 10K...tie-serie
306 Emmanuel ...ich Korir Msen - Kenia 10000m
Mannen 10K...tie-serie
307 Mo Mo Ali Msen - Nederland 10000m
Mannen 10K...tie-serie
308 Moses Kurong Msen - Oeganda 10000m
Mannen 10K...tie-serie
309 Stephen Kissa Msen - Oeganda 10000m
Mannen 10K...tie-serie
310 Kirubel Erassa Msen - USA 10000m
Mannen 10K...tie-serie
311 Lawi Lalang Msen - USA 10000m
Mannen 10K...tie-serie
312 Laurens S...keartPACE Msen - Belgie 1500m
Mannen 1500m B-serie
313 Mouhyadin ...bdi Waiss Msen - Djibouti 1500m
Mannen 1500m A-serie
314 Andrew Coscoran Msen - Ierland 1500m
Mannen 1500m B-serie
315 Ajay Kumar Saroj Msen - India 1500m
Mannen 1500m A-serie
316 Jinson Johnson Msen - India 1500m
Mannen 1500m A-serie
317 Cornelius ...angatPACE Msen - Kenia 1500m
Mannen 1500m A-serie
318 Antoine Gakeme Msen - Burundi 800m
Mannen 800m A-serie
319 Bram Anderiessen Msen - Nederland 1500m
Mannen 1500m A-serie
320 Jurjen Polderman Msen - Nederland 1500m
Mannen 1500m C-serie
321 Koen Grandiek Msen - Nederland 1500m
Mannen 1500m D-serie
323 Mahadi Abdi-Ali Msen - Nederland 1500m
Mannen 1500m B-serie
324 Noah Baltus Msen - Nederland 1500m
Mannen 1500m B-serie
325 Thomas Lewis Msen - Nederland 1500m
Mannen 1500m C-serie
327 Ronald Musagala Msen - Oeganda 1500m
Mannen 1500m A-serie
328 Luke McCann Msen - Ierland 1500m
Mannen 1500m B-serie
329 Pu Chitra Vsen - India 1500m
Vrouwen 15...m A-serie
331 Yasmine Abbes Vsen - Nederland 800m
Vrouwen 800m B-serie
332 Wouter van den Akker JJB - ATC `75 5000m
Mannen 5000m B-serie
333 Alfred Barkach Msen - Kenia 10000m
Mannen 10K...tie-serie
334 Julia Samuelsson Vsen - Zweden 3000m SC
Vrouwen 30...m Steeple
335 Erick Kiptanui Msen - Kenia 10000m
Mannen 10K...tie-serie
336 Marissa Damink Vsen - Nederland 800m
Vrouwen 800m A-serie
337 Roos Blokhuis Vsen - Nederland 800m
5000m
Vrouwen 800m B-serieVrouwen 50...m A-serie
338 Britt Ummels Vsen - Nederland 800m
Vrouwen 800m A-serie
339 Joep Staps Msen - Nederland 5000m
Mannen 5000m B-serie
340 Merel van ...MarelPACE Vsen - Nederland 5000m
Vrouwen 50...m A-serie
341 Celine van...erikhuize MJC - Climax 800m
Vrouwen 800m C-serie
342 Ioann Lobles JJC - SV Noordkop 800m
Jongens JC 800m
343 Tom Hoogeboom JJA - AV NOVA 5000m
Mannen 5000m A-serie
344 Ellinor Aurell Vsen - Zweden 3000m SC
Vrouwen 30...m Steeple
345 Jan Hense Msen - Duitsland 5000m
Mannen 5000m A-serie
346 Laila Yahyaoui MJC - Almere `81 800m
Meisjes Ju...oren 800m
347 Luke Greer Msen - GBR 5000m
Mannen 5000m A-serie
348 Sophie Eikendal MJC - Ciko `66 800m
Meisjes Ju...oren 800m
349 Niels Laros JJB - Scorpio 1500m
Mannen 1500m D-serie
350 Eva Kok MJC - GAC Gemert 800m
Meisjes Ju...oren 800m
351 Milo Dekker JJC - Castricum 800m
Jongens JC 800m
352 Gerben Vaessen JJC - AV Unitas 800m
Jongens JC 800m
353 Sanne Mooldijk Vsen - Rotterdam 3000m SC
Vrouwen 30...m Steeple
354 Renée Eykens Vsen - Belgie 800m
Vrouwen 800m A-serie
355 Jayden Zanders JJC - Scopias 800m
Jongens JC 800m
356 Tsehay Gemechu Vsen - Ethiopië 5000m
Vrouwen 50...m A-serie
357 Bone ChelukePACE Vsen - Ethiopië 5000m
Vrouwen 50...m A-serie
358 Willy Tarbei Msen - Kenia 800m
Mannen 800m A-serie
359 Solomon Boit Msen - Kenia 10000m
Mannen 10K...tie-serie
360 Kalid Amin Msen - Nederland 5000m
Mannen 5000m A-serie
361 Anna EikendalPACE Vsen - Ciko `66 1500m
Vrouwen 15...m A-serie
362 Julia Groot MJB - Ciko `66 1500m
Vrouwen 15...m A-serie
364 Nina van Diepen MJA - AV Hylas 800m
Vrouwen 800m C-serie
365 Mathijs Weijkamp Msen - HAAS 5000m
Mannen 5000m B-serie
366 Tom de Leeuw Msen - Almere `81 800m
Mannen 800m B-serie
367 Tom Disveld Msen - AAC 800m
Mannen 800m B-serie
368 Max van der Lugt Msen - AV Zaanland 800m
Mannen 800m C-serie
369 Egle Balciunaite Vsen - Litouwen 800m
Vrouwen 800m A-serie
370 Lianne van de Belt Vsen - VTLS 1500m
Vrouwen 15...m A-serie
371 Thije Tjebbes JJA - Groningen 800m
Mannen 800m D-serie
400 Idris van Koolwijk JJA - AV Cifla 800m
Mannen 800m D-serie
401 Neel Corstjens JJA - Onbekend 800m
Mannen 800m C-serie
402 Ali Hamdi Msen - Belgie 1500m
Mannen 1500m B-serie
403 Sybren Mulder Msen - Nederland 800m
Mannen 800m D-serie
500 Famke HeinstPACE Vsen - Nederland 800m
Vrouwen 800m B-serie
501 Bjorn KoremanPACE Msen - Nederland 5000m
Mannen 5000m A-serie