Inschrijvingen Decathlon Nationale CD Indoor 2020




Snr Naam Onderdelen Startgroep Estafetteteam
1 Mike Berends JJC1 - AAC `61 60m
60m_f
60m_hf
300m
Hoog
JC1 - 60mJC1 - 60m FinaleJC1 - 60m ...ve FinaleJC1 - 300mJC1 en JC2...- Groep B
2 Valenciano Roffel JJC1 - AAC `61 60m
60m_hf
300m
JC1 - 60mJC1 - 60m ...ve FinaleJC1 - 300m
3 Sven Siebelt JJC1 - AC TION 60m
Ver
JC1 - 60mJC1 - Vers...e Groep A
4 Rogier Groeneweg JJC1 - Altis 60m
60m_hf
60mH
60mH_hf
Kogel
Kogel_f
JC1 - 60mJC1 - 60m ...ve FinaleJC1 - 60mHJC1 - 60mH...ve FinaleJC1 - Koge...e Groep AJC1 - Kogel Finale
5 Lars Mulder JJC1 - Altis 60m
JC1 - 60m
6 Joep Kneppers JJC1 - ARV Ilion 60m
Ver
JC1 - 60mJC1 - Vers...e Groep A
7 Max Langeland JJC1 - AL73 60m
60m_f
60m_hf
Ver
JC1 - 60mJC1 - 60m FinaleJC1 - 60m ...ve FinaleJC1 - Vers...e Groep A
8 Bart Blokdijk JJC1 - AV 1923 60m
Ver
JC1 - 60mJC1 - Vers...e Groep A
9 Marnix Molenaar JJC1 - AV 1923 60m
60mH
Ver
JC1 - 60mJC1 - 60mHJC1 - Vers...e Groep B
10 Mick van Schaffelaar JJC1 - AV 1923 60m
Hoog
JC1 - 60mJC1 en JC2...- Groep B
11 Joachim Kooij JJC1 - DVTR 60m
60mH
JC1 - 60mJC1 - 60mH
12 Robin Stoker JJC1 - de Sprinter 60m
60m_hf
Ver
JC1 - 60mJC1 - 60m ...ve FinaleJC1 - Vers...e Groep A
13 Orlando Louwers JJC1 - AVGM 60m
60m_f
60m_hf
Hoog
JC1 - 60mJC1 - 60m FinaleJC1 - 60m ...ve FinaleJC1 - Hoog - Groep A
14 Tim van Tilburg JJC1 - AV Gouda 60m
60mH
Ver
JC1 - 60mJC1 - 60mHJC1 - Vers...e Groep B
15 Jan Elsinga JJC1 - Heerenveen 60m
300m
Ver
JC1 - 60mJC1 - 300mJC1 - Vers...e Groep A
16 Nick Tijmstra JJC1 - AV Hylas 60m
Ver
JC1 - 60mJC1 - Vers...e Groep A
17 Ruben Piek JJC1 - AV Impala 60m
60mH
JC1 - 60mJC1 - 60mH
18 Quinten Geleynse JJC1 - AV Lionitas 60m
300m
Hoog
JC1 - 60mJC1 - 300mJC1 en JC2...- Groep B
19 Daan Sikkema JJC1 - AV Lionitas 60m
60m_f
60m_hf
300m
Kogel
Kogel_f
JC1 - 60mJC1 - 60m FinaleJC1 - 60m ...ve FinaleJC1 - 300mJC1 - Koge...e Groep AJC1 - Kogel Finale
20 Luuk van Cappelle JJC1 - Olympus `70 60m
800m
Kogel
JC1 - 60mJC1 - 800mJC1 - Koge...e Groep B
21 Floris van der Vijgh JJC1 - Pijnenburg 60m
60m_hf
300m
Ver
JC1 - 60mJC1 - 60m ...ve FinaleJC1 - 300mJC1 - Vers...e Groep A
22 Beni Bank...i Mbuangi JJC1 - AV Sparta 60m
300m
JC1 - 60mJC1 - 300m
23 Bryan Duff JJC1 - AV Sparta 60m
60m_f
60m_hf
60mH
60mH_hf
Ver
Ver_f
JC1 - 60mJC1 - 60m FinaleJC1 - 60m ...ve FinaleJC1 - 60mHJC1 - 60mH...ve FinaleJC1 - Vers...e Groep AJC1 - Vers...en Finale
24 Angelo de Nooijer JJC1 - AV Sparta 60m
60m_f
60m_hf
Ver
Ver_f
JC1 - 60mJC1 - 60m FinaleJC1 - 60m ...ve FinaleJC1 - Vers...e Groep AJC1 - Vers...en Finale
25 Mathijs Adriaanse JJC1 - SPLS 60m
Hoog
Ver
JC1 - 60mJC1 - Hoog - Groep AJC1 - Vers...e Groep A
26 David de V...te-Peters JJC1 - SPLS 60m
60m_hf
60mH
60mH_hf
Kogel
JC1 - 60mJC1 - 60m ...ve FinaleJC1 - 60mHJC1 - 60mH...ve FinaleJC1 - Koge...e Groep A
27 Ryan Heeren JJC1 - AV Sprint 60m
60mH
60mH_hf
Kogel
Kogel_f
JC1 - 60mJC1 - 60mHJC1 - 60mH...ve FinaleJC1 - Koge...e Groep AJC1 - Kogel Finale
28 Storm Kuperus JJC1 - AV Zuidwal 60m
60m_hf
300m
JC1 - 60mJC1 - 60m ...ve FinaleJC1 - 300m
29 Julius Prop JJC1 - AV34 60m
300m
800m
JC1 - 60mJC1 - 300mJC1 - 800m
30 Jop Hoftijzer JJC1 - AVA `70 60m
60m_hf
300m
JC1 - 60mJC1 - 60m ...ve FinaleJC1 - 300m
31 Rens Konijnenberg JJC1 - Cialfo 60m
60m_hf
JC1 - 60mJC1 - 60m ...ve Finale
32 Samuel Van Well JJC1 - Fortius 60m
60m_hf
Hoog
JC1 - 60mJC1 - 60m ...ve FinaleJC1 - Hoog - Groep A
33 Robbe Noordanus JJC1 - GACH 60m
60mH
60mH_hf
Ver
JC1 - 60mJC1 - 60mHJC1 - 60mH...ve FinaleJC1 - Vers...e Groep B
34 Ben Roest JJC1 - GACH 60m
300m
Polshoog
JC1 - 60mJC1 - 300mJC1 en JC... Polshoog
35 Tibbe Teeuwen JJC1 - GACH 60m
60m_hf
Kogel
Kogel_f
Ver
Ver_f
JC1 - 60mJC1 - 60m ...ve FinaleJC1 - Koge...e Groep AJC1 - Kogel FinaleJC1 - Vers...e Groep BJC1 - Vers...en Finale
36 Luce Wijma JJC1 - GACH 60m
300m
Ver
JC1 - 60mJC1 - 300mJC1 - Vers...e Groep B
37 Vincent Bataille JJC1 - Haag 60m
300m
Hoog
JC1 - 60mJC1 - 300mJC1 en JC2...- Groep B
38 Jayden van der Velde JJC1 - Haag 60m
300m
60mH
JC1 - 60mJC1 - 300mJC1 - 60mH
39 Luuk Verhoeven JJC1 - HAC 60m
Kogel
Ver
JC1 - 60mJC1 - Koge...e Groep AJC1 - Vers...e Groep A
40 Wout Hogenboom JJC1 - HLLS 60m
60m_hf
Ver
JC1 - 60mJC1 - 60m ...ve FinaleJC1 - Vers...e Groep A
41 Jozuah Revierre JJC1 - PAC 60m
60m_f
60m_hf
60mH
60mH_f
60mH_hf
JC1 - 60mJC1 - 60m FinaleJC1 - 60m ...ve FinaleJC1 - 60mHJC1 - 60mH FinaleJC1 - 60mH...ve Finale
42 Rick Schipper JJC1 - PAC 60m
60m_hf
Kogel
Kogel_f
JC1 - 60mJC1 - 60m ...ve FinaleJC1 - Koge...e Groep AJC1 - Kogel Finale
43 Jessy van der Vegt JJC1 - PAC 60m
Kogel
Kogel_f
Ver
JC1 - 60mJC1 - Koge...e Groep AJC1 - Kogel FinaleJC1 - Vers...e Groep A
44 Emil de Graaf JJC1 - Phanos 60m
800m
JC1 - 60mJC1 - 800m
45 Daniel Lu...cheurleer JJC1 - Phanos 60m
300m
JC1 - 60mJC1 - 300m
46 Casper Couwenberg JJC1 - PH 60m
60m_hf
Hoog
Polshoog
JC1 - 60mJC1 - 60m ...ve FinaleJC1 en JC2...- Groep BJC1 en JC... Polshoog
47 Jochem van Warmerdam JJC1 - SAV 60m
60mH
60mH_hf
JC1 - 60mJC1 - 60mHJC1 - 60mH...ve Finale
48 Finn van de Klundert JJC1 - Scopias 60m
60m_hf
Ver
Ver_f
JC1 - 60mJC1 - 60m ...ve FinaleJC1 - Vers...e Groep BJC1 - Vers...en Finale
49 Cas Rijvers JJC1 - Scopias 60m
60mH
JC1 - 60mJC1 - 60mH
50 Seppe Swinkels JJC1 - Scopias 60m
60m_hf
60mH
60mH_hf
JC1 - 60mJC1 - 60m ...ve FinaleJC1 - 60mHJC1 - 60mH...ve Finale
51 Dave Damen JJC1 - Swift 60m
60m_hf
Ver
Ver_f
JC1 - 60mJC1 - 60m ...ve FinaleJC1 - Vers...e Groep BJC1 - Vers...en Finale
52 Karsten van Beelen JJC1 - U-Track 60m
60m_f
60m_hf
JC1 - 60mJC1 - 60m FinaleJC1 - 60m ...ve Finale
53 Ate Clobus JJC1 - AAC `61 800m
JC1 - 800m
54 Niels Hulsman JJC1 - Altis 800m
JC1 - 800m
55 Colin Alewijnse JJC1 - AV Aalsmeer 800m
JC1 - 800m
56 Timo Koenen JJC1 - AV Lycurgus 800m
JC1 - 800m
57 Len Bakker JJC1 - AV PEC 1910 800m
JC1 - 800m
58 Julien Jansen JJC1 - AV PEC 1910 800m
JC1 - 800m
59 Thijs ter Maat JJC1 - AV PEC 1910 800m
JC1 - 800m
60 Lukas Smit JJC1 - AV PEC 1910 800m
JC1 - 800m
61 Olaf Souren JJC1 - AV PEC 1910 800m
JC1 - 800m
62 Boyd Steur JJC1 - AV PEC 1910 800m
JC1 - 800m
63 Ivo Sjenitzer JJC1 - Pijnenburg 800m
Hoog
JC1 - 800mJC1 en JC2...- Groep B
64 Ipe Verbrugge JJC1 - AV `56 800m
JC1 - 800m
65 Merijn van Eerden JJC1 - AVA `70 800m
JC1 - 800m
66 Stef Grotenhuis JJC1 - AVA `70 800m
JC1 - 800m
67 Sven Meinen JJC1 - AVA `70 800m
JC1 - 800m
68 Friso Bruins JJC1 - GACH 800m
JC1 - 800m
69 Jippe van ...ogenbroek JJC1 - GACH 800m
JC1 - 800m
70 Wang van I...n Schenau JJC1 - Groningen 800m
JC1 - 800m
71 Julian Keun JJC1 - Groningen 800m
JC1 - 800m
72 Silas van der Schaaf JJC1 - Haag 800m
JC1 - 800m
73 Manolo Scheers JJC1 - Haag 800m
JC1 - 800m
74 Finn van Ek JJC1 - HLLS 800m
JC1 - 800m
75 Leon Wiedemeijer JJC1 - MPM 800m
Kogel
Hoog
JC1 - 800mJC1 - Koge...e Groep BJC1 en JC2...- Groep B
76 Enrico Cossuto JJC1 - PAC 800m
JC1 - 800m
77 Matthijs de Jong JJC1 - PAC 800m
JC1 - 800m
78 Giel van Veen JJC1 - PAC 800m
Ver
JC1 - 800mJC1 - Vers...e Groep A
79 Samuel Dobbelstein JJC1 - PH 800m
JC1 - 800m
80 Thomas Aerdts JJC1 - Scopias 800m
60mH
60mH_hf
JC1 - 800mJC1 - 60mHJC1 - 60mH...ve Finale
81 Jayden Zanders JJC1 - Scopias 800m
Kogel
JC1 - 800mJC1 - Koge...e Groep B
82 Hugo Kiers JJC1 - U-Track 800m
JC1 - 800m
83 Sjoerd van Solinge JJC1 - U-Track 800m
JC1 - 800m
84 Bruno Stoon JJC1 - U-Track 800m
JC1 - 800m
85 Rik Janissen JJC1 - VRT 800m
JC1 - 800m
86 Coen Bloemberg JJC1 - Flevo Delta 300m
JC1 - 300m
87 Sven van Gelderen JJC1 - AV Lycurgus 300m
60mH
60mH_hf
Ver
Ver_f
JC1 - 300mJC1 - 60mHJC1 - 60mH...ve FinaleJC1 - Vers...e Groep BJC1 - Vers...en Finale
88 Dries Nawijn JJC1 - Pallas `67 300m
60mH
Ver
JC1 - 300mJC1 - 60mHJC1 - Vers...e Groep B
89 Sep de Jong JJC1 - AV34 300m
60mH
JC1 - 300mJC1 - 60mH
90 Ruben Jansen JJC1 - AVA `70 300m
JC1 - 300m
91 Mika ten Doeschot JJC1 - MPM 300m
Ver
JC1 - 300mJC1 - Vers...e Groep A
92 Levi de Bruijn JJC1 - PAC 300m
60mH
60mH_f
60mH_hf
Polshoog
JC1 - 300mJC1 - 60mHJC1 - 60mH FinaleJC1 - 60mH...ve FinaleJC1 en JC... Polshoog
93 Luca Dooper JJC1 - Tempo AV 300m
800m
JC1 - 300mJC1 - 800m
94 Rens Gosselink JJC1 - AC TION 60mH
60mH_hf
Polshoog
JC1 - 60mHJC1 - 60mH...ve FinaleJC1 en JC... Polshoog
95 Julian Wilting JJC1 - AC TION 60mH
60mH_f
60mH_hf
Ver
JC1 - 60mHJC1 - 60mH FinaleJC1 - 60mH...ve FinaleJC1 - Vers...e Groep B
96 Philip Walraven JJC1 - Altis 60mH
60mH_f
60mH_hf
JC1 - 60mHJC1 - 60mH FinaleJC1 - 60mH...ve Finale
97 Elf Meerman JJC1 - AV Atos 60mH
JC1 - 60mH
98 Mike Bakhuizen JJC1 - SPOB 60mH
60mH_hf
Hoog
JC1 - 60mHJC1 - 60mH...ve FinaleJC1 - Hoog - Groep A
99 Luuk Pelkmans JJC1 - AV Sprint 60mH
60mH_f
60mH_hf
Hoog
JC1 - 60mHJC1 - 60mH FinaleJC1 - 60mH...ve FinaleJC1 - Hoog - Groep A
100 Senne Gisius JJC1 - GACH 60mH
60mH_f
60mH_hf
Hoog
Ver
Ver_f
JC1 - 60mHJC1 - 60mH FinaleJC1 - 60mH...ve FinaleJC1 - Hoog - Groep AJC1 - Vers...e Groep BJC1 - Vers...en Finale
101 Florian Vriezen JJC1 - GACH 60mH
60mH_f
60mH_hf
Polshoog
JC1 - 60mHJC1 - 60mH FinaleJC1 - 60mH...ve FinaleJC1 en JC... Polshoog
102 Jazz Huf JJC1 - Haag 60mH
60mH_hf
Hoog
Ver
Ver_f
JC1 - 60mHJC1 - 60mH...ve FinaleJC1 - Hoog - Groep AJC1 - Vers...e Groep BJC1 - Vers...en Finale
103 David Fontein JJC1 - HLLS 60mH
60mH_hf
Hoog
JC1 - 60mHJC1 - 60mH...ve FinaleJC1 - Hoog - Groep A
104 Ivar Vialard JJC1 - KAV Holland 60mH
60mH_hf
Hoog
Ver
Ver_f
JC1 - 60mHJC1 - 60mH...ve FinaleJC1 - Hoog - Groep AJC1 - Vers...e Groep BJC1 - Vers...en Finale
105 Willem Hammink JJC1 - Phanos 60mH
60mH_hf
Ver
Ver_f
JC1 - 60mHJC1 - 60mH...ve FinaleJC1 - Vers...e Groep BJC1 - Vers...en Finale
106 Friso Koedijk JJC1 - Phanos 60mH
JC1 - 60mH
107 Ids Kok JJC1 - Phanos 60mH
60mH_hf
Kogel
JC1 - 60mHJC1 - 60mH...ve FinaleJC1 - Koge...e Groep A
108 Xavier van Zutven JJC1 - PH 60mH
Kogel
Ver
JC1 - 60mHJC1 - Koge...e Groep AJC1 - Vers...e Groep B
109 Mats van Dijk JJC1 - U-Track 60mH
JC1 - 60mH
110 Wesley Monster JJC1 - Voorne 60mH
60mH_f
60mH_hf
Hoog
JC1 - 60mHJC1 - 60mH FinaleJC1 - 60mH...ve FinaleJC1 - Hoog - Groep A
111 Merijn Coenen JJC1 - AV Sprint Kogel
Ver
Ver_f
JC1 - Koge...e Groep AJC1 - Vers...e Groep BJC1 - Vers...en Finale
112 Marik Bredenoord JJC1 - AC TION Kogel
Kogel_f
JC1 - Koge...e Groep BJC1 - Kogel Finale
113 Rowan Tiemes JJC1 - Flevo Delta Kogel
Kogel_f
JC1 - Koge...e Groep BJC1 - Kogel Finale
114 Chris van der Walle JJC1 - Start `78 Kogel
Ver
JC1 - Koge...e Groep BJC1 - Vers...e Groep A
115 Neo Thijssen JJC1 - HLLS Kogel
Kogel_f
JC1 - Koge...e Groep BJC1 - Kogel Finale
116 Jarno van Daalen JJC1 - PAC Kogel
Kogel_f
JC1 - Koge...e Groep BJC1 - Kogel Finale
117 Barend van de Donk JJC1 - PAC Kogel
Kogel_f
Ver
JC1 - Koge...e Groep BJC1 - Kogel FinaleJC1 - Vers...e Groep B
118 Robbie Smulders JJC1 - PH Kogel
JC1 - Koge...e Groep B
119 Aaron Ponne JJC1 - SAV Kogel
Kogel_f
JC1 - Koge...e Groep BJC1 - Kogel Finale
120 Mathijs Van Os JJC1 - AV Attila Hoog
JC1 - Hoog - Groep A
121 Joost Leverink JJC1 - MPM Hoog
Ver
JC1 - Hoog - Groep AJC1 - Vers...e Groep A
122 Jin van der Lee JJC1 - PAC Hoog
Ver
Ver_f
JC1 - Hoog - Groep AJC1 - Vers...e Groep BJC1 - Vers...en Finale
123 Julian Nijssen JJC1 - Spado Hoog
Polshoog
JC1 en JC2...- Groep BJC1 en JC... Polshoog
124 Lucas Gennisse JJC1 - Fortius Polshoog
JC1 en JC... Polshoog
125 Lickson Renting JJC2 - AAV `36 60m
60m_hf
300m
JC2 - 60mJC2 - 60m ...ve FinaleJC2 - 300m
126 Morris Al JJC2 - Altis 60m
Ver
JC2 - 60mJC2 - Vers...e Groep B
127 Tobias Favier JJC2 - Altis 60m
Ver
JC2 - 60mJC2 - Vers...e Groep B
128 Maurice Afognon JJC2 - ARV Ilion 60m
60m_f
60m_hf
Ver
Ver_f
JC2 - 60mJC2 - 60m FinaleJC2 - 60m ...ve FinaleJC2 - Vers...e Groep AJC2 - Vers...en Finale
129 Kevin Breumelhof JJC2 - ARV Ilion 60m
Hoog
Ver
Ver_f
JC2 - 60mJC2 - Hoog - groep AJC2 - Vers...e Groep AJC2 - Vers...en Finale
130 Lars Dauw JJC2 - ARV Ilion 60m
60m_f
60m_hf
60mH
60mH_f
JC2 - 60mJC2 - 60m FinaleJC2 - 60m ...ve FinaleJC2 - 60mHJC2 - 60mH Finale
131 Christian Prins JJC2 - AV Atos 60m
60m_hf
Kogel
Ver
JC2 - 60mJC2 - 60m ...ve FinaleJC2 - Koge...e Groep AJC2 - Vers...e Groep A
132 Joseph Adepeju JJC2 - AV Atverni 60m
60m_hf
60mH
60mH_f
JC2 - 60mJC2 - 60m ...ve FinaleJC2 - 60mHJC2 - 60mH Finale
133 Cornelio Ventura JJC2 - AV Atverni 60m
60mH
JC2 - 60mJC2 - 60mH
134 Unisa Bangura JJC2 - AV De Keien 60m
60m_hf
Kogel
Kogel_f
JC2 - 60mJC2 - 60m ...ve FinaleJC2 - Koge...e Groep AJC2 - Kogel Finale
135 Arjuno Orsini JJC2 - AV Gouda 60m
Kogel
Ver
JC2 - 60mJC2 - Koge...e Groep AJC2 - Vers...e Groep A
136 Christiaan Stuut JJC2 - AV Gouda 60m
60mH
Ver
JC2 - 60mJC2 - 60mHJC2 - Vers...e Groep B
137 Thom de Weger JJC2 - AV Gouda 60m
60m_hf
60mH
Ver
JC2 - 60mJC2 - 60m ...ve FinaleJC2 - 60mHJC2 - Vers...e Groep B
138 Jilke Oswald JJC2 - HRRR 60m
Ver
JC2 - 60mJC2 - Vers...e Groep B
139 Miguel Ke...a Iglesia JJC2 - AV Lycurgus 60m
JC2 - 60m
140 Damian Paap JJC2 - AV Lycurgus 60m
300m
Ver
JC2 - 60mJC2 - 300mJC2 - Vers...e Groep B
141 Lars van W...ligenburg JJC2 - AV Nijkerk 60m
60m_hf
60mH
Ver
JC2 - 60mJC2 - 60m ...ve FinaleJC2 - 60mHJC2 - Vers...e Groep B
142 Maurits va...cheijndel JJC2 - Olympus `70 60m
Ver
JC2 - 60mJC2 - Vers...e Groep B
143 Faith Abu JJC2 - AV Sparta 60m
60m_hf
Kogel
JC2 - 60mJC2 - 60m ...ve FinaleJC2 - Koge...e Groep A
144 Dyamo Hoek JJC2 - AV Sprint 60m
60m_f
60m_hf
Ver
Ver_f
JC2 - 60mJC2 - 60m FinaleJC2 - 60m ...ve FinaleJC2 - Vers...e Groep AJC2 - Vers...en Finale
145 Milo Quennoy JJC2 - Startbaan 60m
60m_f
60m_hf
300m
JC2 - 60mJC2 - 60m FinaleJC2 - 60m ...ve FinaleJC2 - 300m
146 Jari van der Voorn JJC2 - AV Zeewolde 60m
60m_f
60m_hf
Ver
JC2 - 60mJC2 - 60m FinaleJC2 - 60m ...ve FinaleJC2 - Vers...e Groep A
147 Justin Middelbos JJC2 - AV Zuidwal 60m
Hoog
JC2 - 60mJC1 en JC2...- Groep B
148 Marijn Atmodimedjo JJC2 - AV34 60m
300m
Ver
JC2 - 60mJC2 - 300mJC2 - Vers...e Groep B
149 Jasper Oppers JJC2 - AV34 60m
60m_hf
Kogel
JC2 - 60mJC2 - 60m ...ve FinaleJC2 - Koge...e Groep A
150 Remco de Baar JJC2 - AV `56 60m
60m_hf
800m
Hoog
JC2 - 60mJC2 - 60m ...ve FinaleJC2 - 800mJC1 en JC2...- Groep B
151 Nino vd Berg JJC2 - AV `56 60m
Hoog
JC2 - 60mJC1 en JC2...- Groep B
152 Quinten Mertens JJC2 - AV `56 60m
Kogel
Ver
JC2 - 60mJC2 - Koge...e Groep AJC2 - Vers...e Groep A
153 Jeffrey Rijkhals JJC2 - DNMC 60m
60m_f
60m_hf
Ver
Ver_f
JC2 - 60mJC2 - 60m FinaleJC2 - 60m ...ve FinaleJC2 - Vers...e Groep AJC2 - Vers...en Finale
154 Ota Aigbosuria JJC2 - Fortius 60m
Polshoog
JC2 - 60mJC1 en JC... Polshoog
155 Sven Hurkmans JJC2 - Fortius 60m
Kogel
JC2 - 60mJC2 - Koge...e Groep A
156 Ralf Kluijtmans JJC2 - GAC Gemert 60m
60m_hf
Kogel
Kogel_f
JC2 - 60mJC2 - 60m ...ve FinaleJC2 - Koge...e Groep AJC2 - Kogel Finale
157 Hugo Krans JJC2 - GACH 60m
60m_hf
300m
Ver
JC2 - 60mJC2 - 60m ...ve FinaleJC2 - 300mJC2 - Vers...e Groep A
158 Akaash Spikman JJC2 - Groningen 60m
60mH
JC2 - 60mJC2 - 60mH
159 David Pronk JJC2 - Haag 60m
60m_f
60m_hf
60mH
60mH_f
Kogel
JC2 - 60mJC2 - 60m FinaleJC2 - 60m ...ve FinaleJC2 - 60mHJC2 - 60mH FinaleJC2 - Koge...e Groep A
160 Sydney Albertzoon JJC2 - HLLS 60m
60m_hf
300m
60mH
JC2 - 60mJC2 - 60m ...ve FinaleJC2 - 300mJC2 - 60mH
161 Olaf van der Hidde JJC2 - HLLS 60m
JC2 - 60m
162 Mees Beukenhorst JJC2 - Nederland 60m
60m_hf
JC2 - 60mJC2 - 60m ...ve Finale
163 Oscar Doornhein JJC2 - PAC 60m
300m
JC2 - 60mJC2 - 300m
164 Lucas Dui...van Twist JJC2 - PAC 60m
300m
Ver
Ver_f
JC2 - 60mJC2 - 300mJC2 - Vers...e Groep BJC2 - Vers...en Finale
165 Finn Hage JJC2 - PAC 60m
60mH
JC2 - 60mJC2 - 60mH
166 Rais Semedo Moreira JJC2 - PAC 60m
60m_hf
60mH
JC2 - 60mJC2 - 60m ...ve FinaleJC2 - 60mH
167 Noam Dickmann JJC2 - Phanos 60m
60m_f
60m_hf
JC2 - 60mJC2 - 60m FinaleJC2 - 60m ...ve Finale
168 Sven Grooters JJC2 - PH 60m
60m_hf
300m
800m
JC2 - 60mJC2 - 60m ...ve FinaleJC2 - 300mJC2 - 800m
169 Luc de Kruijf JJC2 - PH 60m
Kogel
JC2 - 60mJC2 - Koge...e Groep A
170 Finn Verhoeff JJC2 - PH 60m
60m_hf
300m
JC2 - 60mJC2 - 60m ...ve FinaleJC2 - 300m
171 Thijmen Lek JJC2 - AAV `36 800m
JC2 - 800m
172 Robin Hartmans JJC2 - Maastricht 800m
JC2 - 800m
173 Nando Kramer JJC2 - AV Aquilo 800m
JC2 - 800m
174 Bram Nusmeier JJC2 - AV Athlos 800m
JC2 - 800m
175 Mink Hageman JJC2 - AV Atos 800m
JC2 - 800m
176 Tijn Berendsen JJC2 - De Liemers 800m
Kogel
Kogel_f
JC2 - 800mJC2 - Koge...e Groep BJC2 - Kogel Finale
177 Heiko Ribberink JJC2 - AV Gouda 800m
JC2 - 800m
178 Thijs ten ...uggencate JJC2 - AV Hera 800m
JC2 - 800m
179 Olivier van Benthem JJC2 - AV PEC 1910 800m
JC2 - 800m
180 Ids Peenstra JJC2 - AV PEC 1910 800m
JC2 - 800m
181 Douwe van ...ingsveldt JJC2 - SPOB 800m
Polshoog
JC2 - 800mJC1 en JC... Polshoog
182 Jasper Bloks JJC2 - AV Statina 800m
JC2 - 800m
183 Mick Wolvekamp JJC2 - AV Unitas 800m
JC2 - 800m
184 Tijn Piest JJC2 - AVA `70 800m
JC2 - 800m
185 Lars Rossel JJC2 - AVA `70 800m
JC2 - 800m
186 Finn Van der Maas JJC2 - Fit 800m
JC2 - 800m
187 Finn de Keizer JJC2 - GACH 800m
JC2 - 800m
188 Wu Ping Kuiper JJC2 - Groningen 800m
JC2 - 800m
189 Florian van Lent JJC2 - Haag 800m
JC2 - 800m
190 Max de Kruijf JJC2 - PH 800m
JC2 - 800m
191 Robin De Haan JJC2 - SC Reeuwijk 800m
JC2 - 800m
192 Tristan de Leeuw JJC2 - Tempo AV 800m
JC2 - 800m
193 Wout Plugge JJC2 - AV Aquilo 300m
JC2 - 300m
194 Mike Wennekes JJC2 - De Liemers 300m
Kogel
Kogel_f
Hoog
JC2 - 300mJC2 - Koge...e Groep AJC2 - Kogel FinaleJC2 - Hoog - groep A
195 Joris Tammes JJC2 - AV Fortuna 300m
Kogel
Kogel_f
Ver
Ver_f
JC2 - 300mJC2 - Koge...e Groep BJC2 - Kogel FinaleJC2 - Vers...e Groep BJC2 - Vers...en Finale
196 Jarco Snoek JJC2 - HLLM 300m
60mH
JC2 - 300mJC2 - 60mH
197 Jasper Spruijt JJC2 - Olympus `70 300m
800m
Ver
JC2 - 300mJC2 - 800mJC2 - Vers...e Groep B
198 Mart Kapteijn JJC2 - AV `56 300m
800m
JC2 - 300mJC2 - 800m
199 Job van Keulen JJC2 - Nijmegen 300m
60mH
60mH_f
Hoog
JC2 - 300mJC2 - 60mHJC2 - 60mH FinaleJC2 - Hoog - groep A
200 Miguel De la Fuente JJC2 - PAC 300m
JC2 - 300m
201 Koen Diepen JJC2 - PH 300m
800m
JC2 - 300mJC2 - 800m
202 Sven Wildeboer JJC2 - VAV 300m
800m
Hoog
JC2 - 300mJC2 - 800mJC1 en JC2...- Groep B
203 Jory Davids JJC2 - AC TION 60mH
60mH_f
Ver
Ver_f
JC2 - 60mHJC2 - 60mH FinaleJC2 - Vers...e Groep BJC2 - Vers...en Finale
204 Marijn van der Harst JJC2 - Altis 60mH
Hoog
Polshoog
JC2 - 60mHJC2 - Hoog - groep AJC1 en JC... Polshoog
205 Joris IJzinga JJC2 - Altis 60mH
Ver
Ver_f
JC2 - 60mHJC2 - Vers...e Groep BJC2 - Vers...en Finale
206 Monne Sutorius JJC2 - AV 1923 60mH
JC2 - 60mH
207 Luuk van der Maaten JJC2 - AV Athlos 60mH
Hoog
JC2 - 60mHJC2 - Hoog - groep A
208 Thijs van der Maaten JJC2 - AV Athlos 60mH
Kogel
JC2 - 60mHJC2 - Koge...e Groep B
209 Bruce Boon JJC2 - Flevo Delta 60mH
Polshoog
JC2 - 60mHJC1 en JC... Polshoog
210 Ziggy Veldman JJC2 - Heerenveen 60mH
Ver
JC2 - 60mHJC2 - Vers...e Groep B
211 Robin Kramps JJC2 - AV Hera 60mH
60mH_f
JC2 - 60mHJC2 - 60mH Finale
212 Jimmy Marcera JJC2 - AV Sprint 60mH
60mH_f
JC2 - 60mHJC2 - 60mH Finale
213 Roy Deijkers JJC2 - AV Zaanland 60mH
Kogel
Kogel_f
JC2 - 60mHJC2 - Koge...e Groep BJC2 - Kogel Finale
214 Ian Pennock JJC2 - Climax 60mH
JC2 - 60mH
215 Viggo Tijbosch JJC2 - PH 60mH
Kogel
Kogel_f
Ver
Ver_f
JC2 - 60mHJC2 - Koge...e Groep BJC2 - Kogel FinaleJC2 - Vers...e Groep BJC2 - Vers...en Finale
216 Aiden Bareman JJC2 - Voorne 60mH
60mH_f
Hoog
JC2 - 60mHJC2 - 60mH FinaleJC2 - Hoog - groep A
217 Jasper Boelhouwer JJC2 - AV 1923 Kogel
JC2 - Koge...e Groep A
218 Lennart Boogaard JJC2 - AV Hera Kogel
Kogel_f
Hoog
Polshoog
JC2 - Koge...e Groep AJC2 - Kogel FinaleJC2 - Hoog - groep AJC1 en JC... Polshoog
219 Daan Schuit JJC2 - SCSP Kogel
Kogel_f
Ver
Ver_f
JC2 - Koge...e Groep AJC2 - Kogel FinaleJC2 - Vers...e Groep AJC2 - Vers...en Finale
220 Merijn T Hoogerdijk JJC2 - AAV `36 Kogel
Ver
JC2 - Koge...e Groep BJC2 - Vers...e Groep A
221 Luca Broers JJC2 - ATOP Kogel
Kogel_f
JC2 - Koge...e Groep BJC2 - Kogel Finale
222 Yannick Rolvink JJC2 - Olympus `70 Kogel
Kogel_f
JC2 - Koge...e Groep BJC2 - Kogel Finale
223 Ryan Andela JJC2 - GACH Kogel
Polshoog
JC2 - Koge...e Groep BJC1 en JC... Polshoog
224 Bas Nolsen JJC2 - GACH Kogel
Kogel_f
JC2 - Koge...e Groep BJC2 - Kogel Finale
225 Jake Romijn JJC2 - PH Hoog
JC1 en JC2...- Groep B
226 Mirek Harwig JJC2 - AC TION Hoog
Ver
Ver_f
JC2 - Hoog - groep AJC2 - Vers...e Groep AJC2 - Vers...en Finale
227 Albert Van der Woude JJC2 - AV Impala Hoog
Ver
JC2 - Hoog - groep AJC2 - Vers...e Groep A
228 Tim Tempelman JJC2 - SPLS Hoog
Ver
JC2 - Hoog - groep AJC2 - Vers...e Groep A
229 Djalil Pater JJC2 - Groningen Hoog
Ver
Ver_f
JC2 - Hoog - groep AJC2 - Vers...e Groep AJC2 - Vers...en Finale
230 Ridzerd Punt JJC2 - PAC Hoog
Polshoog
JC2 - Hoog - groep AJC1 en JC... Polshoog
231 Joey van der Plas JJC2 - AV Lycurgus Polshoog
JC1 en JC... Polshoog
232 Mick van Kleeff JJC2 - PAC Polshoog
JC1 en JC... Polshoog
233 Max Jongenburger JJC2 - Phanos Polshoog
JC1 en JC... Polshoog
234 Jens De Kock JJC2 - PH Ver
JC2 - Vers...e Groep A
235 Tjeerd de Vries JJC2 - MPM Ver
JC2 - Vers...e Groep B
236 Tycho van Hussel JJD1 - AV Nijkerk 4x50m
AV Nijkerk D1 (1e)
237 Finn Korf JJD1 - AC TION 60m
60m_hf
Ver
Ver_f
JD1 - 60mJD1 - 60m ...ve FinaleJD1 - Vers...e Groep AJD1 - Vers...en Finale
238 Niels Karel JJD1 - Altis 60m
60m_hf
4x50m
Kogel
Ver
JD1 - 60mJD1 - 60m ...ve FinaleJD1 - Koge...e Groep AJD1 - Vers...e Groep B Altis JD2 (3e)
239 David Knuth JJD1 - Altis 60m
60m_f
60m_hf
JD1 - 60mJD1 - 60m FinaleJD1 - 60m ...ve Finale
240 Matthieu Afognon JJD1 - ARV Ilion 60m
60m_f
60m_hf
60mH
JD1 - 60mJD1 - 60m FinaleJD1 - 60m ...ve FinaleJD1 - 60mH
241 Tijn den Duijn JJD1 - ARV Ilion 60m
60m_hf
Ver
Ver_f
JD1 - 60mJD1 - 60m ...ve FinaleJD1 - Vers...e Groep AJD1 - Vers...en Finale
242 Gio Kromokario JJD1 - ARV Ilion 60m
Kogel
Kogel_f
Ver
JD1 - 60mJD1 - Koge...e Groep AJD1 - Kogel FinaleJD1 - Vers...e Groep A
243 Lloyd Leidsman JJD1 - Maastricht 60m
60m_f
60m_hf
JD1 - 60mJD1 - 60m FinaleJD1 - 60m ...ve Finale
244 Joris Mantel JJD1 - AV 1923 60m
60m_f
60m_hf
600m
4x50m
Ver
Ver_f
JD1 - 60mJD1 - 60m FinaleJD1 - 60m ...ve FinaleJD1 - 600mJD1 - Vers...e Groep AJD1 - Vers...en Finale Amsterdamse pijlen (4e)
245 Quinten Canton JJD1 - AV Atos 60m
1000m
Ver
JD1 - 60mJD1 - 1000mJD1 - Vers...e Groep C
246 Sytse Lutgendorff JJD1 - DVTR 60m
60m_hf
Ver
JD1 - 60mJD1 - 60m ...ve FinaleJD1 - Vers...e Groep B
247 Denzel Jone Lunda JJD1 - AV Feniks 60m
60m_hf
4x50m
Hoog
JD1 - 60mJD1 - 60m ...ve FinaleJD1 - Hoog - Groep A Amsterdamse pijlen (2e)
248 Jesse van Wijk JJD1 - Flevo Delta 60m
4x50m
Ver
JD1 - 60mJD1 - Vers...e Groep B Flevo delta 1 (1e)
249 Thomas van Hest JJD1 - AV Gouda 60m
1000m
4x50m
Ver
JD1 - 60mJD1 - 1000mJD1 - Vers...e Groep C Goudse Wafels 1 (4e)
250 Victor Kortbeek JJD1 - AV Gouda 60m
4x50m
JD1 - 60m Goudse Wafels 2 (1e)
251 Hugo Slangen JJD1 - AV Gouda 60m
1000m
4x50m
Ver
JD1 - 60mJD1 - 1000mJD1 - Vers...e Groep C Goudse Wafels 1 (2e)
252 Matt Verzeide JJD1 - AV Gouda 60m
60m_f
60m_hf
4x50m
Hoog
Ver
JD1 - 60mJD1 - 60m FinaleJD1 - 60m ...ve FinaleJD1 - Hoog - Groep CJD1 - Vers...e Groep C Goudse Wafels 2 (2e)
253 Tim Jeeninga JJD1 - Heerenveen 60m
600m
Kogel
JD1 - 60mJD1 - 600mJD1 - Koge...e Groep B
254 Sverre Nota JJD1 - Heerenveen 60m
60mH
60mH_hf
Polshoog
JD1 - 60mJD1 - 60mHJD1 - 60mH...ve FinaleJD+MD - Polshoog
255 Fimme de Vries JJD1 - AV Hera 60m
1000m
JD1 - 60mJD1 - 1000m
256 Thijmen Oostwouder JJD1 - AV Nijkerk 60m
60mH
60mH_hf
4x50m
JD1 - 60mJD1 - 60mHJD1 - 60mH...ve Finale AV Nijkerk D1 (2e)
257 Jelle Helmig JJD1 - Olympus `70 60m
60mH
Ver
JD1 - 60mJD1 - 60mHJD1 - Vers...e Groep B
258 Joe van Veen JJD1 - Olympus `70 60m
600m
4x50m
Ver
JD1 - 60mJD1 - 600mJD1 - Vers...e Groep B Olympus '70 (2e)
259 Jelle van Loon JJD1 - AV PEC 1910 60m
60m_hf
600m
4x50m
JD1 - 60mJD1 - 60m ...ve FinaleJD1 - 600m
260 Luc van der Vegt JJD1 - AV Salland 60m
60mH
JD1 - 60mJD1 - 60mH
261 Jelle Kreeft JJD1 - AV Spiridon 60m
60m_hf
Kogel
Kogel_f
Hoog
JD1 - 60mJD1 - 60m ...ve FinaleJD1 - Koge...e Groep AJD1 - Kogel FinaleJD1 - Hoog - Groep A
262 Kevin van Boxtel JJD1 - SPOB 60m
60mH
60mH_hf
JD1 - 60mJD1 - 60mHJD1 - 60mH...ve Finale
263 Raf Malais JJD1 - SPOB 60m
60m_hf
1000m
Ver
Ver_f
JD1 - 60mJD1 - 60m ...ve FinaleJD1 - 1000mJD1 - Vers...e Groep CJD1 - Vers...en Finale
264 Manuel Pa...Westerloo JJD1 - Startbaan 60m
60m_hf
60mH
60mH_hf
Ver
JD1 - 60mJD1 - 60m ...ve FinaleJD1 - 60mHJD1 - 60mH...ve FinaleJD1 - Vers...e Groep C
265 Marciano Verzijden JJD1 - Startbaan 60m
60m_hf
600m
Ver
JD1 - 60mJD1 - 60m ...ve FinaleJD1 - 600mJD1 - Vers...e Groep A
266 Manuel Cronie JJD1 - AV Trias 60m
60m_hf
60mH
60mH_f
60mH_hf
JD1 - 60mJD1 - 60m ...ve FinaleJD1 - 60mHJD1 - 60mH FinaleJD1 - 60mH...ve Finale
267 Alain Tourné JJD1 - Triathlon 60m
60mH
Ver
JD1 - 60mJD1 - 60mHJD1 - Vers...e Groep B
268 Pieke Billekens JJD1 - AV Weert 60m
60m_hf
600m
4x50m
Hoog
JD1 - 60mJD1 - 60m ...ve FinaleJD1 - 600mJD1 - Hoog - Groep C AvWeert (2e)
269 Sven Theunissen JJD1 - AV Weert 60m
600m
4x50m
Hoog
JD1 - 60mJD1 - 600m AvWeert (3e)
270 Quin van de Klok JJD1 - AV Zeewolde 60m
4x50m
Ver
JD1 - 60mJD1 - Vers...e Groep B Zeewolde Atletiek JJD (2e)
271 Ewoud van Schaik JJD1 - AV Zeewolde 60m
60m_hf
600m
4x50m
JD1 - 60mJD1 - 60m ...ve FinaleJD1 - 600m Zeewolde Atletiek JJD (1e)
272 Bob Duller JJD1 - AV34 60m
60mH
4x50m
Hoog
JD1 - 60mJD1 - 60mHJD1+2 - Ho...- Groep B De CheJas BeBo's (4e)
273 Andre Dias Scarano JJD1 - AV `40 60m
600m
JD1 - 60mJD1 - 600m
274 Guus Doodeman JJD1 - AV `40 60m
600m
JD1 - 60mJD1 - 600m
275 Hidde Struik JJD1 - DAK 60m
4x50m
Hoog
JD1 - 60mJD1 - Hoog - Groep C DAK Dudes (4e)
276 Liam Brouwer JJD1 - GACH 60m
60mH
JD1 - 60mJD1 - 60mH
277 Mylo Noordanus JJD1 - GACH 60m
Kogel
JD1 - 60mJD1 - Koge...e Groep A
278 Wijnand Ubbens JJD1 - GACH 60m
60mH
Ver
JD1 - 60mJD1 - 60mHJD1 - Vers...e Groep C
279 Siebe van ...r Weerden JJD1 - GACH 60m
Kogel
JD1 - 60mJD1 - Koge...e Groep A
280 Yassine Daoudi JJD1 - Haag 60m
Kogel
JD1 - 60mJD1 - Koge...e Groep A
281 Mick van Kuiken JJD1 - Haag 60m
Kogel
JD1 - 60mJD1 - Koge...e Groep A
282 Midas Landman JJD1 - Haag 60m
Kogel
Ver
JD1 - 60mJD1 - Koge...e Groep BJD1 - Vers...e Groep A
283 Simon Neevel JJD1 - Haag 60m
1000m
JD1 - 60mJD1 - 1000m
284 Skip Silvius JJD1 - Haag 60m
60mH
60mH_hf
Hoog
JD1 - 60mJD1 - 60mHJD1 - 60mH...ve FinaleJD1+2 - Ho...- Groep B
285 Koen Donkers JJD1 - HAC 60m
60mH
4x50m
JD1 - 60mJD1 - 60mH H.A.C. D1 Jongens Junioren (4e)
286 Bram Van Heugten JJD1 - HAC 60m
600m
4x50m
Ver
JD1 - 60mJD1 - 600mJD1 - Vers...e Groep A H.A.C. D1 Jongens Junioren (2e)
287 Neville Albertzoon JJD1 - HLLS 60m
600m
4x50m
JD1 - 60mJD1 - 600m 4 Hellas (4e)
288 Nigel Hilverts JJD1 - HLLS 60m
60m_f
60m_hf
600m
4x50m
Ver
JD1 - 60mJD1 - 60m FinaleJD1 - 60m ...ve FinaleJD1 - 600mJD1 - Vers...e Groep A 4 Hellas (5e)
289 Co Cox JJD1 - PAC 60m
60mH
Ver
JD1 - 60mJD1 - 60mHJD1 - Vers...e Groep A
290 Darryl Dasburg JJD1 - PAC 60m
60m_hf
Hoog
Ver
Ver_f
JD1 - 60mJD1 - 60m ...ve FinaleJD1 - Hoog - Groep AJD1 - Vers...e Groep AJD1 - Vers...en Finale
291 Kai van Kleeff JJD1 - PAC 60m
Hoog
Ver
JD1 - 60mJD1 - Vers...e Groep B
292 Jayden Kunst JJD1 - PAC 60m
Kogel
Hoog
JD1 - 60mJD1 - Koge...e Groep AJD1 - Hoog - Groep A
293 Finn van der Kwast JJD1 - PAC 60m
Polshoog
Ver
JD1 - 60mJD+MD - PolshoogJD1 - Vers...e Groep C
294 Yaniek Loman JJD1 - PAC 60m
1000m
JD1 - 60mJD1 - 1000m
295 Stijn Maatman JJD1 - PAC 60m
1000m
60mH
60mH_hf
JD1 - 60mJD1 - 1000mJD1 - 60mHJD1 - 60mH...ve Finale
296 Shurwendri... Martina JJD1 - PAC 60m
60m_f
60m_hf
Kogel
Kogel_f
Ver
Ver_f
JD1 - 60mJD1 - 60m FinaleJD1 - 60m ...ve FinaleJD1 - Koge...e Groep AJD1 - Kogel FinaleJD1 - Vers...e Groep BJD1 - Vers...en Finale
297 Tiago van der Meide JJD1 - PAC 60m
60m_hf
60mH
60mH_hf
Ver
JD1 - 60mJD1 - 60m ...ve FinaleJD1 - 60mHJD1 - 60mH...ve FinaleJD1 - Vers...e Groep A
298 Xabi de Vos JJD1 - PAC 60m
Polshoog
Ver
JD1 - 60mJD+MD - PolshoogJD1 - Vers...e Groep C
299 Samin Stoffels JJD1 - Phanos 60m
Kogel
Ver
JD1 - 60mJD1 - Koge...e Groep AJD1 - Vers...e Groep A
300 Gyani Biekram JJD1 - Rotterdam 60m
60m_f
60m_hf
60mH
60mH_f
60mH_hf
Ver
Ver_f
JD1 - 60mJD1 - 60m FinaleJD1 - 60m ...ve FinaleJD1 - 60mHJD1 - 60mH FinaleJD1 - 60mH...ve FinaleJD1 - Vers...e Groep BJD1 - Vers...en Finale
301 Maas van Kesteren JJD1 - Rotterdam 60m
Kogel
Ver
JD1 - 60mJD1 - Koge...e Groep BJD1 - Vers...e Groep C
302 Tijs Rijvers JJD1 - Scopias 60m
Ver
JD1 - 60mJD1 - Vers...e Groep A
303 Bas van der Made JJD1 - Scorpio 60m
Hoog
JD1 - 60mJD1 - Hoog - Groep A
304 Ewart van Son JJD1 - Scorpio 60m
600m
JD1 - 60mJD1 - 600m
305 Matthijs Buijsen JJD1 - Spado 60m
60m_hf
60mH
60mH_hf
JD1 - 60mJD1 - 60m ...ve FinaleJD1 - 60mHJD1 - 60mH...ve Finale
306 Stijn Dijkslag JJD1 - VAV 60m
600m
Ver
JD1 - 60mJD1 - 600mJD1 - Vers...e Groep A
307 Thomas Berends JJD1 - AAC `61 600m
1000m
Kogel
Kogel_f
JD1 - 600mJD1 - 1000mJD1 - Koge...e Groep AJD1 - Kogel Finale
308 Nout Meijer JJD1 - ACO 600m
1000m
JD1 - 600mJD1 - 1000m
309 Giel Scholte JJD1 - AV Athlos 600m
1000m
Hoog
JD1 - 600mJD1 - 1000mJD1 - Hoog - Groep C
310 Tim Steenbakker JJD1 - AV Atos 600m
Ver
JD1 - 600mJD1 - Vers...e Groep C
311 Johannes Hegeman JJD1 - AV Nijkerk 600m
1000m
4x50m
JD1 - 600mJD1 - 1000m AV Nijkerk D1 (4e)
312 Silvan van Hussel JJD1 - AV Nijkerk 600m
1000m
4x50m
JD1 - 600mJD1 - 1000m AV Nijkerk D1 (3e)
313 Detmar Immerzeel JJD1 - Pallas `67 600m
1000m
Ver
JD1 - 600mJD1 - 1000mJD1 - Vers...e Groep B
314 Nathan van der Weerd JJD1 - AV PEC 1910 600m
Kogel
Hoog
JD1 - 600mJD1 - Koge...e Groep BJD1 - Hoog - Groep C
315 Ivar Colijn JJD1 - AV Weert 600m
4x50m
Hoog
Ver
JD1 - 600mJD1 - Hoog - Groep CJD1 - Vers...e Groep B AvWeert (4e)
316 Diede Schotsman JJD1 - AV Zuidwal 600m
60mH
60mH_f
60mH_hf
4x50m
Ver
JD1 - 600mJD1 - 60mHJD1 - 60mH FinaleJD1 - 60mH...ve FinaleJD1 - Vers...e Groep A Amsterdamse pijlen (1e)
317 Che Ten Donkelaar JJD1 - AV34 600m
60mH
60mH_hf
4x50m
JD1 - 600mJD1 - 60mHJD1 - 60mH...ve Finale De CheJas BeBo's (2e)
318 Benthe de Vries JJD1 - AV34 600m
60mH
4x50m
JD1 - 600mJD1 - 60mH De CheJas BeBo's (1e)
319 Rens Heygele JJD1 - HAC 600m
4x50m
JD1 - 600m H.A.C. D1 Jongens Junioren (3e)
320 Mads Verhofstadt JJD1 - HAC 600m
1000m
4x50m
JD1 - 600mJD1 - 1000m H.A.C. D1 Jongens Junioren (1e)
321 Myka Kuijpers JJD1 - LGDR 600m
JD1 - 600m
322 Tristan Hartkamp JJD1 - Phanos 600m
Kogel
Hoog
JD1 - 600mJD1 - Koge...e Groep BJD1 - Hoog - Groep C
323 Maarten van Schaik JJD1 - PH 600m
4x50m
Kogel
JD1 - 600mJD1 - Koge...e Groep A Prins Hendrik JJD (4e)
324 Melle van der Zanden JJD1 - PH 600m
1000m
4x50m
JD1 - 600mJD1 - 1000m Prins Hendrik JJD (2e)
325 Mitchel Monster JJD1 - Voorne 600m
60mH
Ver
JD1 - 600mJD1 - 60mHJD1 - Vers...e Groep C
326 Riley Groenbast JJD1 - AV Feniks 1000m
60mH
60mH_f
60mH_hf
4x50m
Hoog
JD1 - 1000mJD1 - 60mHJD1 - 60mH FinaleJD1 - 60mH...ve FinaleJD1 - Hoog - Groep A Amsterdamse pijlen (3e)
327 Thygo de Vries JJD1 - Heerenveen 1000m
JD1 - 1000m
328 Biek Komen JJD1 - AV Hylas 1000m
Ver
JD1 - 1000mJD1 - Vers...e Groep C
329 Tim Gortzak JJD1 - NEAV 1000m
JD1 - 1000m
330 Lars van der Kraan JJD1 - Olympus `70 1000m
JD1 - 1000m
331 Luuk Labots JJD1 - AV PEC 1910 1000m
JD1 - 1000m
332 Simon van den Pol JJD1 - AV PEC 1910 1000m
60mH
4x50m
Hoog
JD1 - 1000mJD1 - 60mHJD1+2 - Ho...- Groep B
333 Luuk Selhorst JJD1 - AV PEC 1910 1000m
4x50m
JD1 - 1000m
334 Nawfal Farhouni JJD1 - AV Sprint 1000m
JD1 - 1000m
335 Storm Muilwijk JJD1 - AV Zuidwal 1000m
JD1 - 1000m
336 Jasper Burghout JJD1 - AV34 1000m
60mH
4x50m
JD1 - 1000mJD1 - 60mH De CheJas BeBo's (3e)
337 Max Verschoor JJD1 - DAK 1000m
4x50m
Ver
JD1 - 1000mJD1 - Vers...e Groep B DAK Dudes (2e)
338 Sergio Koeiman JJD1 - Haag 1000m
60mH
Hoog
JD1 - 1000mJD1 - 60mHJD1 - Hoog - Groep A
339 Sybren van der Kooi JJD1 - Haag 1000m
Kogel
Kogel_f
Hoog
JD1 - 1000mJD1 - Koge...e Groep AJD1 - Kogel FinaleJD1+2 - Ho...- Groep B
340 Lars Hansman JJD1 - Isala `96 1000m
Hoog
JD1 - 1000mJD1 - Hoog - Groep A
341 Nainoa Koolman JJD1 - Nijmegen 1000m
JD1 - 1000m
342 Sven Rosmulder JJD1 - Nijmegen 1000m
JD1 - 1000m
343 Elihle Tersteeg JJD1 - Nijmegen 1000m
Kogel
Kogel_f
JD1 - 1000mJD1 - Koge...e Groep AJD1 - Kogel Finale
344 Stan Winter JJD1 - PAC 1000m
JD1 - 1000m
345 Roman Cas... de Rooij JJD1 - Rotterdam 1000m
Kogel
Ver
JD1 - 1000mJD1 - Koge...e Groep AJD1 - Vers...e Groep B
346 Boris Griep JJD1 - Scorpio 1000m
JD1 - 1000m
347 Jelle Horsley JJD1 - Tempo AV 1000m
JD1 - 1000m
348 Max Hutjens JJD1 - VRT 1000m
JD1 - 1000m
349 Mike Visser JJD1 - AC TION 60mH
Hoog
Ver
JD1 - 60mHJD1+2 - Ho...- Groep BJD1 - Vers...e Groep A
350 Siem Kuiper JJD1 - AV Atos 60mH
Kogel
JD1 - 60mHJD1 - Koge...e Groep A
351 Noah Sluis JJD1 - AV PEC 1910 60mH
60mH_hf
4x50m
Hoog
JD1 - 60mHJD1 - 60mH...ve FinaleJD1 - Hoog - Groep A
352 Colin Hendriksen JJD1 - AV Zuidwal 60mH
60mH_hf
Kogel
JD1 - 60mHJD1 - 60mH...ve FinaleJD1 - Koge...e Groep B
353 Thimo Gisius JJD1 - GACH 60mH
60mH_f
60mH_hf
4x50m
Kogel
Ver
Ver_f
JD1 - 60mHJD1 - 60mH FinaleJD1 - 60mH...ve FinaleJD1 - Koge...e Groep BJD1 - Vers...e Groep BJD1 - Vers...en Finale De Gooise Sprinters (1e)
354 Boudewijn ... den Haak JJD1 - GACH 60mH
60mH_f
60mH_hf
4x50m
Kogel
Kogel_f
Ver
Ver_f
JD1 - 60mHJD1 - 60mH FinaleJD1 - 60mH...ve FinaleJD1 - Koge...e Groep BJD1 - Kogel FinaleJD1 - Vers...e Groep CJD1 - Vers...en Finale De Gooise Sprinters (4e)
355 Youri van der Linden JJD1 - GACH 60mH
60mH_f
60mH_hf
4x50m
Hoog
Ver
Ver_f
JD1 - 60mHJD1 - 60mH FinaleJD1 - 60mH...ve FinaleJD1 - Hoog - Groep AJD1 - Vers...e Groep BJD1 - Vers...en Finale
356 Nout van der Schoot JJD1 - GACH 60mH
60mH_hf
4x50m
Ver
Ver_f
JD1 - 60mHJD1 - 60mH...ve FinaleJD1 - Vers...e Groep BJD1 - Vers...en Finale De Gooise Sprinters (3e)
357 Kealan Steba JJD1 - GACH 60mH
60mH_hf
4x50m
Kogel
Kogel_f
Ver
JD1 - 60mHJD1 - 60mH...ve FinaleJD1 - Koge...e Groep BJD1 - Kogel FinaleJD1 - Vers...e Groep C De Gooise Sprinters (2e)
358 Sebastian Coslett JJD1 - Haag 60mH
60mH_f
60mH_hf
Kogel
Kogel_f
Ver
Ver_f
JD1 - 60mHJD1 - 60mH FinaleJD1 - 60mH...ve FinaleJD1 - Koge...e Groep BJD1 - Kogel FinaleJD1 - Vers...e Groep CJD1 - Vers...en Finale
359 Ward Robbemont JJD1 - Haag 60mH
60mH_hf
Hoog
Polshoog
JD1 - 60mHJD1 - 60mH...ve FinaleJD1 - Hoog - Groep AJD+MD - Polshoog
360 Simon Dammingh JJD1 - PAC 60mH
Kogel
Ver
JD1 - 60mHJD1 - Koge...e Groep BJD1 - Vers...e Groep C
361 Tim van den Berg JJD1 - Phanos 60mH
60mH_hf
JD1 - 60mHJD1 - 60mH...ve Finale
362 David van der Velden JJD1 - Rotterdam 60mH
60mH_hf
Kogel
Kogel_f
Ver
JD1 - 60mHJD1 - 60mH...ve FinaleJD1 - Koge...e Groep BJD1 - Kogel FinaleJD1 - Vers...e Groep C
363 Daniel de Ruijter JJD1 - Olympus `70 Kogel
Hoog
Ver
JD1 - Koge...e Groep AJD1 - Hoog - Groep CJD1 - Vers...e Groep B
364 Isaiah Taal JJD1 - VOLO Kogel
JD1 - Koge...e Groep A
365 Hidde Peter JJD1 - Leiden Kogel
Kogel_f
JD1 - Koge...e Groep BJD1 - Kogel Finale
366 Beau van Balen JJD1 - Tempo AV Kogel
Kogel_f
JD1 - Koge...e Groep BJD1 - Kogel Finale
367 Jop Legemaat JJD1 - Tempo AV Kogel
JD1 - Koge...e Groep B
368 Tomas Paimans JJD1 - Tempo AV Kogel
JD1 - Koge...e Groep B
369 Stijn Pelzer JJD1 - ATOP Hoog
Ver
JD1 - Hoog - Groep AJD1 - Vers...e Groep B
370 Yerne Biesterveld JJD1 - Fortius Hoog
Polshoog
JD1 - Hoog - Groep AJD+MD - Polshoog
371 Teije Fleskens JJD1 - HAC 4x50m
Hoog
Ver
JD1 - Hoog - Groep AJD1 - Vers...e Groep B
372 Robin Stevens JJD1 - Spado Hoog
JD1 - Hoog - Groep C
373 Menno van Riesen JJD2 - Flevo Delta 4x50m
Flevo delta 1 (2e)
374 Guus Boorsma JJD2 - Altis 60m
60mH
4x50m
JD2 - 60mJD2 - 60mH Altis JD2 (2e)
375 Arvin Bronder JJD2 - Altis 60m
60m_hf
4x50m
JD2 - 60mJD2 - 60m ...ve Finale Altis JD2 (4e)
376 Jelle van ...r Heijden JJD2 - Altis 60m
60mH
60mH_hf
4x50m
JD2 - 60mJD2 - 60mHJD2 - 60mH...ve Finale Altis JD2 (1e)
377 Kingston Schuld JJD2 - Altis 60m
4x50m
Ver
JD2 - 60mJD2 - Vers...e Groep B
378 Casper de Winter JJD2 - ARV Ilion 60m
60m_hf
Kogel
Kogel_f
JD2 - 60mJD2 - 60m ...ve FinaleJD2 - Koge...e Groep AJD2 - Kogel Finale
379 Fabio Valle Sanchez JJD2 - AV 1923 60m
60m_hf
JD2 - 60mJD2 - 60m ...ve Finale
380 Zafir Ali JJD2 - AV Atos 60m
60mH
Kogel
JD2 - 60mJD2 - 60mHJD2 - Koge...e Groep A
381 Miran van den Ameele JJD2 - AV Atos 60m
Ver
JD2 - 60mJD2 - Vers...e Groep B
382 Naël Oostburg JJD2 - AV Atos 60m
JD2 - 60m
383 Joseph Bangura JJD2 - AV De Keien 60m
60m_hf
Kogel
JD2 - 60mJD2 - 60m ...ve FinaleJD2 - Koge...e Groep A
384 Timo van Ravestein JJD2 - AV De Keien 60m
60m_hf
JD2 - 60mJD2 - 60m ...ve Finale
385 Joost van de Belt JJD2 - de Sprinter 60m
60m_f
60m_hf
Kogel
Hoog
JD2 - 60mJD2 - 60m FinaleJD2 - 60m ...ve FinaleJD2 - Koge...e Groep AJD2 - Hoog - Groep A
386 Gideon Blankespoor JJD2 - Flevo Delta 60m
60m_hf
1000m
4x50m
JD2 - 60mJD2 - 60m ...ve FinaleJD2 - 1000m Flevo delta 1 (3e)
387 Ravi ter Hennepe JJD2 - AV Gouda 60m
Kogel
Ver
JD2 - 60mJD2 - Koge...e Groep AJD2 - Vers...e Groep C
388 Tobias Henze JJD2 - AV Gouda 60m
1000m
4x50m
JD2 - 60mJD2 - 1000m Goudse Wafels 2 (4e)
389 David Tamminga JJD2 - AV Gouda 60m
4x50m
Hoog
Ver
JD2 - 60mJD2 - Hoog - Groep CJD2 - Vers...e Groep C Goudse Wafels 1 (1e)
390 Jeffrey de Kok JJD2 - HLLM 60m
60m_f
60m_hf
1000m
JD2 - 60mJD2 - 60m FinaleJD2 - 60m ...ve FinaleJD2 - 1000m
391 Max Kroon JJD2 - Heerenveen 60m
60mH
4x50m
Ver
Ver_f
JD2 - 60mJD2 - 60mHJD2 - Vers...e Groep AJD2 - Vers...en Finale RTC boys (1e)
392 Mats Kruijer JJD2 - AV Hylas 60m
600m
1000m
JD2 - 60mJD2 - 600mJD2 - 1000m
393 Reinder Andringa JJD2 - AV Lionitas 60m
60m_f
60m_hf
Kogel
Kogel_f
JD2 - 60mJD2 - 60m FinaleJD2 - 60m ...ve FinaleJD2 - Koge...e Groep AJD2 - Kogel Finale
394 Youri Schneider JJD2 - AV Lycurgus 60m
Ver
JD2 - 60mJD2 - Vers...e Groep B
395 Mostafa Al-Bayati JJD2 - NEAV 60m
Ver
JD2 - 60mJD2 - Vers...e Groep B
396 Nils Eerhart JJD2 - Olympus `70 60m
4x50m
Kogel
JD2 - 60mJD2 - Koge...e Groep A Olympus '70 (3e)
397 Kenan Türegün JJD2 - Olympus `70 60m
60m_hf
60mH
60mH_f
60mH_hf
4x50m
Hoog
JD2 - 60mJD2 - 60m ...ve FinaleJD2 - 60mHJD2 - 60mH FinaleJD2 - 60mH...ve FinaleJD2 - Hoog - Groep A Olympus '70 (1e)
398 Mick van Veen JJD2 - Olympus `70 60m
60m_f
60m_hf
600m
4x50m
Ver
Ver_f
JD2 - 60mJD2 - 60m FinaleJD2 - 60m ...ve FinaleJD2 - 600mJD2 - Vers...e Groep AJD2 - Vers...en Finale Olympus '70 (4e)
399 Joris Verbeek JJD2 - Olympus `70 60m
600m
Ver
JD2 - 60mJD2 - 600mJD2 - Vers...e Groep B
400 Nick Oosting JJD2 - AV PEC 1910 60m
60m_hf
Ver
JD2 - 60mJD2 - 60m ...ve FinaleJD2 - Vers...e Groep A
401 Brend Goosen JJD2 - AV Sparta 60m
60m_hf
60mH
60mH_hf
Kogel
JD2 - 60mJD2 - 60m ...ve FinaleJD2 - 60mHJD2 - 60mH...ve FinaleJD2 - Koge...e Groep A
402 Dominique ...ou Bouene JJD2 - AV Sparta 60m
60m_hf
Kogel
Kogel_f
Hoog
JD2 - 60mJD2 - 60m ...ve FinaleJD2 - Koge...e Groep AJD2 - Kogel FinaleJD2 - Hoog - Groep A
403 Florian Hasse JJD2 - Startbaan 60m
Ver
JD2 - 60mJD2 - Vers...e Groep A
404 Thom Koggel JJD2 - AV Statina 60m
60m_f
60m_hf
600m
60mH
JD2 - 60mJD2 - 60m FinaleJD2 - 60m ...ve FinaleJD2 - 600mJD2 - 60mH
405 Benjamin Gotte JJD2 - Triathlon 60m
1000m
Ver
JD2 - 60mJD2 - 1000mJD2 - Vers...e Groep B
406 Stan Könings JJD2 - AV Unitas 60m
60m_hf
Ver
JD2 - 60mJD2 - 60m ...ve FinaleJD2 - Vers...e Groep B
407 Bas Verheijen JJD2 - AV Weert 60m
600m
4x50m
Ver
JD2 - 60mJD2 - 600mJD2 - Vers...e Groep A AvWeert (1e)
408 Jochem van den Berg JJD2 - AV Zeewolde 60m
4x50m
Kogel
JD2 - 60mJD2 - Koge...e Groep A Zeewolde Atletiek JJD (3e)
409 Quirijn Pastoor JJD2 - AV Zeewolde 60m
1000m
4x50m
Ver
JD2 - 60mJD2 - 1000mJD2 - Vers...e Groep B Zeewolde Atletiek JJD (4e)
410 Ties Velthuis JJD2 - AV34 60m
Kogel
Kogel_f
JD2 - 60mJD2 - Koge...e Groep AJD2 - Kogel Finale
411 Jari Verhagen JJD2 - AV34 60m
60mH
JD2 - 60mJD2 - 60mH
412 Ravi Klerks JJD2 - DAK 60m
60mH
4x50m
JD2 - 60mJD2 - 60mH DAK Dudes (1e)
413 Nicky Broos JJD2 - DJA 60m
60mH
60mH_hf
Hoog
JD2 - 60mJD2 - 60mHJD2 - 60mH...ve FinaleJD2 - Hoog - Groep A
414 Bram van Dongen JJD2 - DJA 60m
600m
60mH
60mH_hf
JD2 - 60mJD2 - 600mJD2 - 60mHJD2 - 60mH...ve Finale
415 Bruno Everaert JJD2 - DJA 60m
Hoog
Ver
JD2 - 60mJD2 - Hoog - Groep CJD2 - Vers...e Groep A
416 Jeremiah Puroja JJD2 - DNMC 60m
Kogel
Hoog
JD2 - 60mJD2 - Koge...e Groep AJD1+2 - Ho...- Groep B
417 Luca Ton JJD2 - DNMC 60m
60m_hf
Hoog
Ver
JD2 - 60mJD2 - 60m ...ve FinaleJD1+2 - Ho...- Groep BJD2 - Vers...e Groep B
418 Emir Bektesevic JJD2 - Eindhoven 60m
60mH
JD2 - 60mJD2 - 60mH
419 Maxim van Dorp JJD2 - Fortius 60m
60mH
60mH_hf
Ver
JD2 - 60mJD2 - 60mHJD2 - 60mH...ve FinaleJD2 - Vers...e Groep C
420 Marijn Walstra JJD2 - GACH 60m
60m_hf
60mH
JD2 - 60mJD2 - 60m ...ve FinaleJD2 - 60mH
421 Boris van Zwam JJD2 - GACH 60m
60mH
60mH_hf
JD2 - 60mJD2 - 60mHJD2 - 60mH...ve Finale
422 Nillrano Ceder JJD2 - Haag 60m
Kogel
Ver
JD2 - 60mJD2 - Koge...e Groep BJD2 - Vers...e Groep B
423 Floris Roeleveld JJD2 - Haag 60m
Kogel
Hoog
JD2 - 60mJD2 - Koge...e Groep AJD1+2 - Ho...- Groep B
424 Joachim van Tol JJD2 - Haag 60m
Kogel
Hoog
JD2 - 60mJD2 - Koge...e Groep AJD1+2 - Ho...- Groep B
425 Joris Hennen JJD2 - HAC 60m
60mH
4x50m
JD2 - 60mJD2 - 60mH
426 Florian Scholte JJD2 - HAC 60m
4x50m
Ver
JD2 - 60mJD2 - Vers...e Groep B
427 Fergus Tabor JJD2 - HAC 60m
60m_f
60m_hf
60mH
60mH_hf
4x50m
Hoog
JD2 - 60mJD2 - 60m FinaleJD2 - 60m ...ve FinaleJD2 - 60mHJD2 - 60mH...ve FinaleJD2 - Hoog - Groep A
428 Aidan de Bok JJD2 - HLLS 60m
4x50m
Ver
JD2 - 60mJD2 - Vers...e Groep B 4 Hellas (2e)
429 Nelson Moude Foko JJD2 - HLLS 60m
4x50m
JD2 - 60m 4 Hellas (1e)
430 Josse Kampen JJD2 - Isala `96 60m
600m
JD2 - 60mJD2 - 600m
431 Mikai Snoek JJD2 - KAV Holland 60m
60m_hf
Kogel
JD2 - 60mJD2 - 60m ...ve FinaleJD2 - Koge...e Groep A
432 Manne Baan JJD2 - Leiden 60m
60m_f
60m_hf
60mH
60mH_f
60mH_hf
Hoog
JD2 - 60mJD2 - 60m FinaleJD2 - 60m ...ve FinaleJD2 - 60mHJD2 - 60mH FinaleJD2 - 60mH...ve FinaleJD2 - Hoog - Groep A
433 Siemen Edelenbos JJD2 - Leiden 60m
600m
JD2 - 60mJD2 - 600m
434 Richard de Kort JJD2 - Leiden 60m
60mH
60mH_f
60mH_hf
JD2 - 60mJD2 - 60mHJD2 - 60mH FinaleJD2 - 60mH...ve Finale
435 Davey Ouwehand JJD2 - Leiden 60m
600m
JD2 - 60mJD2 - 600m
436 Sven Kosters JJD2 - MPM 60m
60m_hf
Ver
Ver_f
JD2 - 60mJD2 - 60m ...ve FinaleJD2 - Vers...e Groep AJD2 - Vers...en Finale
437 Hidde Kuiper JJD2 - Nijmegen 60m
60m_hf
600m
4x50m
JD2 - 60mJD2 - 60m ...ve FinaleJD2 - 600m Nimma-boys (2e)
438 Beau Pronk JJD2 - VOLO 60m
1000m
Ver
JD2 - 60mJD2 - 1000mJD2 - Vers...e Groep B
439 Quentin Bos JJD2 - PAC 60m
Hoog
Ver
JD2 - 60mJD2 - Hoog - Groep CJD2 - Vers...e Groep C
440 Tristan Demmers JJD2 - PAC 60m
600m
JD2 - 60mJD2 - 600m
441 Yannick de Jong JJD2 - PAC 60m
60m_f
60m_hf
Kogel
Kogel_f
Hoog
JD2 - 60mJD2 - 60m FinaleJD2 - 60m ...ve FinaleJD2 - Koge...e Groep AJD2 - Kogel FinaleJD2 - Hoog - Groep A
442 Aiden Schenk JJD2 - PAC 60m
600m
60mH
60mH_hf
JD2 - 60mJD2 - 600mJD2 - 60mHJD2 - 60mH...ve Finale
443 Miguel Babeliowsky JJD2 - Phanos 60m
60m_hf
Ver
JD2 - 60mJD2 - 60m ...ve FinaleJD2 - Vers...e Groep A
444 Luc Bouwens JJD2 - PH 60m
Ver
Ver_f
JD2 - 60mJD2 - Vers...e Groep BJD2 - Vers...en Finale
445 Lucas Couwenberg JJD2 - PH 60m
4x50m
Polshoog
Ver
JD2 - 60mJD+MD - PolshoogJD2 - Vers...e Groep C Prins Hendrik JJD (1e)
446 Bjarne Maas JJD2 - Spado 60m
60mH
60mH_hf
JD2 - 60mJD2 - 60mHJD2 - 60mH...ve Finale
447 Raf Vaessen JJD2 - Swift 60m
60mH
Ver
JD2 - 60mJD2 - 60mHJD2 - Vers...e Groep C
448 Fabian Janse JJD2 - Tempo AV 60m
JD2 - 60m
449 Noa Pet JJD2 - AAV `36 600m
60mH
60mH_hf
Kogel
JD2 - 600mJD2 - 60mHJD2 - 60mH...ve FinaleJD2 - Koge...e Groep B
450 Yvo van den IJssel JJD2 - De Liemers 600m
JD2 - 600m
451 Sybren van Gelder JJD2 - AV Lionitas 600m
Kogel
Ver
JD2 - 600mJD2 - Koge...e Groep BJD2 - Vers...e Groep B
452 Leslie van...n Schenau JJD2 - AV Wijchen 600m
1000m
JD2 - 600mJD2 - 1000m
453 Mats Lievers JJD2 - AVA `70 600m
JD2 - 600m
454 Ruben van Geenen JJD2 - DAK 600m
1000m
JD2 - 600mJD2 - 1000m
455 Cuno Harmes JJD2 - Groningen 600m
JD2 - 600m
456 Ruben Eefting JJD2 - HAC `63 600m
JD2 - 600m
457 Joep den Dulk JJD2 - Leiden 600m
JD2 - 600m
458 Abel Molenaar JJD2 - Leiden 600m
JD2 - 600m
459 Arnel Ahm...Haeringen JJD2 - Nederland 600m
JD2 - 600m
460 Sam van Keulen JJD2 - Nijmegen 600m
JD2 - 600m
461 Joppe van Sleeuwen JJD2 - Nijmegen 600m
4x50m
JD2 - 600m Nimma-boys (3e)
462 Max Veerbeek JJD2 - Nijmegen 600m
4x50m
JD2 - 600m Nimma-boys (4e)
463 Rimme Biewenga JJD2 - PAC 600m
1000m
Kogel
JD2 - 600mJD2 - 1000mJD2 - Koge...e Groep B
464 Quinten de Vos JJD2 - PAC 600m
60mH
Ver
Ver_f
JD2 - 600mJD2 - 60mHJD2 - Vers...e Groep AJD2 - Vers...en Finale
465 Liam Jongejan JJD2 - Phanos 600m
60mH
60mH_f
60mH_hf
Ver
Ver_f
JD2 - 600mJD2 - 60mHJD2 - 60mH FinaleJD2 - 60mH...ve FinaleJD2 - Vers...e Groep AJD2 - Vers...en Finale
466 Nariño Renfurm JJD2 - SAV 600m
1000m
JD2 - 600mJD2 - 1000m
467 Mike van Otterlo JJD2 - VAV 600m
JD2 - 600m
468 Cavo Van Mastrigt JJD2 - AC TION 1000m
JD2 - 1000m
469 Justin Alewijnse JJD2 - AV Aalsmeer 1000m
JD2 - 1000m
470 Sepp Schulte JJD2 - Castricum 1000m
Kogel
Hoog
JD2 - 1000mJD2 - Koge...e Groep BJD2 - Hoog - Groep A
471 Laurens Bouwhuis JJD2 - DVTR 1000m
JD2 - 1000m
472 Merijn Sol JJD2 - Flevo Delta 1000m
4x50m
JD2 - 1000m Flevo delta 1 (4e)
473 Marijn de Pater JJD2 - AV Gouda 1000m
60mH
Hoog
JD2 - 1000mJD2 - 60mHJD1+2 - Ho...- Groep B
474 Mart Bijker JJD2 - Heerenveen 1000m
60mH
60mH_hf
4x50m
JD2 - 1000mJD2 - 60mHJD2 - 60mH...ve Finale RTC boys (3e)
475 Ivan Nillesen JJD2 - NEAV 1000m
60mH
Ver
JD2 - 1000mJD2 - 60mHJD2 - Vers...e Groep C
476 Jelle Rol JJD2 - NEAV 1000m
JD2 - 1000m
477 Tristan de Haan JJD2 - AV PEC 1910 1000m
JD2 - 1000m
478 Jesper Pauw JJD2 - AV PEC 1910 1000m
JD2 - 1000m
479 Bram Slabbekoorn JJD2 - AV PEC 1910 1000m
JD2 - 1000m
480 Constantijn Klomp JJD2 - AV Sparta 1000m
JD2 - 1000m
481 Rowan Witteveen JJD2 - AV34 1000m
Hoog
JD2 - 1000mJD2 - Hoog - Groep C
482 Milan van Holsteijn JJD2 - AV `40 1000m
JD2 - 1000m
483 Tim Houwers JJD2 - AVA `70 1000m
JD2 - 1000m
484 Stan van Gestel JJD2 - DAK 1000m
4x50m
Ver
JD2 - 1000mJD2 - Vers...e Groep B DAK Dudes (3e)
485 Briek Weerkamp JJD2 - Haag 1000m
Ver
Ver_f
JD2 - 1000mJD2 - Vers...e Groep CJD2 - Vers...en Finale
486 Daniel Boendermaker JJD2 - HLLS 1000m
4x50m
Hoog
JD2 - 1000mJD2 - Hoog - Groep C 4 Hellas (3e)
487 Quido Damhof JJD2 - MPM 1000m
JD2 - 1000m
488 Senna Huisman JJD2 - Nijmegen 1000m
JD2 - 1000m
489 Marco van Gelder JJD2 - PH 1000m
60mH
JD2 - 1000mJD2 - 60mH
490 Juriaan Visser JJD2 - PH 1000m
4x50m
Kogel
JD2 - 1000mJD2 - Koge...e Groep B Prins Hendrik JJD (3e)
491 Morris van...andbergen JJD2 - Spado 1000m
JD2 - 1000m
492 Jesse Bosch JJD2 - Tempo AV 1000m
JD2 - 1000m
493 Stan Hovens JJD2 - VRT 1000m
JD2 - 1000m
494 Ilya Nauta JJD2 - Heerenveen 60mH
60mH_hf
4x50m
Ver
JD2 - 60mHJD2 - 60mH...ve FinaleJD2 - Vers...e Groep C RTC boys (4e)
495 Tim Posth...a de Boer JJD2 - AV Hylas 60mH
60mH_f
60mH_hf
Ver
Ver_f
JD2 - 60mHJD2 - 60mH FinaleJD2 - 60mH...ve FinaleJD2 - Vers...e Groep AJD2 - Vers...en Finale
496 Marne van der Kooi JJD2 - AV Impala 60mH
60mH_hf
Hoog
JD2 - 60mHJD2 - 60mH...ve FinaleJD2 - Hoog - Groep A
497 Ivar van Doorn JJD2 - AV Oss `78 60mH
60mH_hf
Hoog
JD2 - 60mHJD2 - 60mH...ve FinaleJD2 - Hoog - Groep A
498 Ties Oosting JJD2 - AV Trias 60mH
60mH_f
60mH_hf
Kogel
Kogel_f
Hoog
JD2 - 60mHJD2 - 60mH FinaleJD2 - 60mH...ve FinaleJD2 - Koge...e Groep AJD2 - Kogel FinaleJD1+2 - Ho...- Groep B
499 Mike Middelkoop JJD2 - Triathlon 60mH
Hoog
JD2 - 60mHJD1+2 - Ho...- Groep B
500 Mik Commandeur JJD2 - DEM 60mH
60mH_f
60mH_hf
Hoog
JD2 - 60mHJD2 - 60mH FinaleJD2 - 60mH...ve FinaleJD2 - Hoog - Groep A
501 Jim Putter JJD2 - DJA 60mH
60mH_f
60mH_hf
Kogel
Kogel_f
Ver
Ver_f
JD2 - 60mHJD2 - 60mH FinaleJD2 - 60mH...ve FinaleJD2 - Koge...e Groep BJD2 - Kogel FinaleJD2 - Vers...e Groep AJD2 - Vers...en Finale
502 Niels Bitter JJD2 - GACH 60mH
60mH_hf
Kogel
Ver
Ver_f
JD2 - 60mHJD2 - 60mH...ve FinaleJD2 - Koge...e Groep BJD2 - Vers...e Groep AJD2 - Vers...en Finale
503 Fedde Taekema JJD2 - Haag 60mH
60mH_hf
Hoog
Ver
JD2 - 60mHJD2 - 60mH...ve FinaleJD1+2 - Ho...- Groep BJD2 - Vers...e Groep A
504 Beer Timmer JJD2 - HLLS 60mH
60mH_hf
Hoog
JD2 - 60mHJD2 - 60mH...ve FinaleJD2 - Hoog - Groep A
505 Hugo Visser JJD2 - Isala `96 60mH
Ver
JD2 - 60mHJD2 - Vers...e Groep A
506 Ties Willemse JJD2 - Voorne 60mH
60mH_hf
Ver
Ver_f
JD2 - 60mHJD2 - 60mH...ve FinaleJD2 - Vers...e Groep AJD2 - Vers...en Finale
507 Kian Sanches JJD2 - AV Hera Kogel
Kogel_f
Hoog
JD2 - Koge...e Groep AJD2 - Kogel FinaleJD2 - Hoog - Groep A
508 Sieb Stiemer JJD2 - AV Oss `78 Kogel
Kogel_f
Ver
JD2 - Koge...e Groep AJD2 - Kogel FinaleJD2 - Vers...e Groep A
509 Nathan Van der Hoorn JJD2 - AAV `36 Kogel
Hoog
JD2 - Koge...e Groep BJD1+2 - Ho...- Groep B
510 Wessel Koekkoek JJD2 - ACO Kogel
Hoog
JD2 - Koge...e Groep BJD2 - Hoog - Groep C
511 Navajo Nahumury JJD2 - Altis Kogel
Ver
Ver_f
JD2 - Koge...e Groep BJD2 - Vers...e Groep BJD2 - Vers...en Finale
512 Patrick Hees JJD2 - AV 1923 Kogel
Kogel_f
JD2 - Koge...e Groep BJD2 - Kogel Finale
513 Toon Hulman JJD2 - DVTR Kogel
JD2 - Koge...e Groep B
514 Iven Kooij JJD2 - AV Gouda 4x50m
Kogel
Hoog
Ver
JD2 - Koge...e Groep BJD2 - Hoog - Groep CJD2 - Vers...e Groep C Goudse Wafels 1 (3e)
515 Rens Schuurmans JJD2 - AV Oss `78 Kogel
Ver
JD2 - Koge...e Groep BJD2 - Vers...e Groep A
516 Steven Waasdorp JJD2 - Startbaan Kogel
Polshoog
JD2 - Koge...e Groep BJD+MD - Polshoog
517 Jasper Valkenburg JJD2 - AV34 Kogel
Hoog
Ver
JD2 - Koge...e Groep BJD1+2 - Ho...- Groep BJD2 - Vers...e Groep B
518 Jessy Struijs JJD2 - SAV Kogel
Kogel_f
JD2 - Koge...e Groep BJD2 - Kogel Finale
519 Thijs Bongers JJD2 - Swift Kogel
Kogel_f
JD2 - Koge...e Groep BJD2 - Kogel Finale
520 Merlijn Piepenbroek JJD2 - ARV Ilion Hoog
JD2 - Hoog - Groep A
521 Sander de Haan JJD2 - HRRR 4x50m
Polshoog
JD+MD - Polshoog RTC boys (2e)
522 Siebe Sesink JJD2 - Nijmegen 4x50m
Ver
Ver_f
JD2 - Vers...e Groep BJD2 - Vers...en Finale Nimma-boys (1e)
523 Naïl Souissi JJD2 - AV Gouda 4x50m
Hoog
JD2 - Hoog - Groep C Goudse Wafels 2 (3e)
524 Roan van Veen JJD2 - SPOB Hoog
Ver
JD2 - Hoog - Groep CJD2 - Vers...e Groep A
525 Kris Oosterveld MJC1 - AC TION 60m
60m_hf
Ver
Ver_f
MC1 - 60mMC1 - 60m ...ve FinaleMC1 - Vers...e Groep BMC1 - Vers...en Finale
526 Savienne Asikende MJC1 - Almere `81 60m
60m_f
60m_hf
300m
Kogel
MC1 - 60mMC1 - 60m FinaleMC1 - 60m ...ve FinaleMC1 - 300mMC1 - Koge...e Groep B
527 Blessin UIterwijk MJC1 - Almere `81 60m
60m_f
60m_hf
Kogel
Kogel_f
Ver
MC1 - 60mMC1 - 60m FinaleMC1 - 60m ...ve FinaleMC1 - Koge...e Groep AMC1 - Koge...en FinaleMC1 - Vers...e Groep A
528 Liva Hofste MJC1 - Altis 60m
MC1 - 60m
529 Abigail Noruwa MJC1 - Altis 60m
60m_f
60m_hf
60mH
60mH_f
60mH_hf
Ver
MC1 - 60mMC1 - 60m FinaleMC1 - 60m ...ve FinaleMC1 - 60mHMC1 - 60mH FinaleMC1 - 60mH...ve FinaleMC1 - Vers...e Groep A
530 Noralie Schuurman MJC1 - Altis 60m
60m_hf
MC1 - 60mMC1 - 60m ...ve Finale
531 Merel Schoemaker MJC1 - Maastricht 60m
Ver
MC1 - 60mMC1 - Vers...e Groep B
532 Lana Boshuizen MJC1 - AV Atos 60m
Kogel
Hoog
MC1 - 60mMC1 - Koge...e Groep AMC1 - Hoog - Groep C
533 Stella Kuijs MJC1 - AV Atos 60m
60mH
MC1 - 60mMC1 - 60mH
534 Francine V...der Stoop MJC1 - De Gemzen 60m
Ver
MC1 - 60mMC1 - Vers...e Groep C
535 Rixt Spijksma MJC1 - AV Gouda 60m
Ver
MC1 - 60mMC1 - Vers...e Groep C
536 Puck van der Wolf MJC1 - AV Gouda 60m
60m_hf
Ver
MC1 - 60mMC1 - 60m ...ve FinaleMC1 - Vers...e Groep C
537 Nynke Rijpma MJC1 - Heerenveen 60m
60m_hf
60mH
60mH_hf
Ver
Ver_f
MC1 - 60mMC1 - 60m ...ve FinaleMC1 - 60mHMC1 - 60mH...ve FinaleMC1 - Vers...e Groep BMC1 - Vers...en Finale
538 Fione Fennema MJC1 - AV Lionitas 60m
300m
Kogel
MC1 - 60mMC1 - 300mMC1 - Koge...e Groep A
539 Maite Stienstra MJC1 - AV Lionitas 60m
Kogel
MC1 - 60mMC1 - Koge...e Groep A
540 Erzsi Diehl MJC1 - AV Lycurgus 60m
800m
Ver
MC1 - 60mMC1 - 800mMC1 - Vers...e Groep C
541 Bente Vellekoop MJC1 - Olympus `70 60m
Hoog
Ver
MC1 - 60mMC1 - Hoog - Groep CMC1 - Vers...e Groep B
542 Donja Zwinkels MJC1 - Olympus `70 60m
60mH
MC1 - 60mMC1 - 60mH
543 Femi Ayodeji MJC1 - AV PEC 1910 60m
60m_f
60m_hf
Ver
Ver_f
MC1 - 60mMC1 - 60m FinaleMC1 - 60m ...ve FinaleMC1 - Vers...e Groep BMC1 - Vers...en Finale
544 Naomi Gooijer MJC1 - AV PEC 1910 60m
60m_hf
800m
60mH
60mH_hf
MC1 - 60mMC1 - 60m ...ve FinaleMC1 - 800mMC1 - 60mHMC1 - 60mH...ve Finale
545 Sara Meijer MJC1 - AV PEC 1910 60m
60m_hf
800m
MC1 - 60mMC1 - 60m ...ve FinaleMC1 - 800m
546 Iris van Holten MJC1 - SPOB 60m
Ver
MC1 - 60mMC1 - Vers...e Groep C
547 Juul Lammers MJC1 - AV Sprint 60m
MC1 - 60m
548 Jet Vliegen MJC1 - AV Statina 60m
60m_hf
Ver
MC1 - 60mMC1 - 60m ...ve FinaleMC1 - Vers...e Groep C
549 Jinte Kreugel MJC1 - AV Unitas 60m
60m_hf
Hoog
Ver
MC1 - 60mMC1 - 60m ...ve FinaleMC1 - Hoog - Groep CMC1 - Vers...e Groep A
550 Elin Buitenhuis MJC1 - AV Zeewolde 60m
Ver
MC1 - 60mMC1 - Vers...e Groep C
551 Myrthe Dantuma MJC1 - AV34 60m
Hoog
Ver
MC1 - 60mMC1 - Hoog - Groep AMC1 - Vers...e Groep C
552 Floortje Overeem MJC1 - AV34 60m
Kogel
MC1 - 60mMC1 - Koge...e Groep B
553 Sam Bluiminck MJC1 - AVA `70 60m
60m_hf
300m
MC1 - 60mMC1 - 60m ...ve FinaleMC1 - 300m
554 Lieke Zijlstra MJC1 - Eindhoven 60m
800m
MC1 - 60mMC1 - 800m
555 Marit van Zetten MJC1 - Fortius 60m
Hoog
Polshoog
MC1 - 60mMC1 - Hoog - Groep CMC1 en MC2... Polshoog
556 Tess Janssen MJC1 - GACH 60m
60mH
Ver
MC1 - 60mMC1 - 60mHMC1 - Vers...e Groep C
557 Dinisha Overvliet MJC1 - GACH 60m
Kogel
Ver
MC1 - 60mMC1 - Koge...e Groep AMC1 - Vers...e Groep C
558 Roos Osse MJC1 - Haag 60m
Hoog
Ver
MC1 - 60mMC1 - Hoog - Groep CMC1 - Vers...e Groep B
559 Nikki Verweij MJC1 - Haag 60m
Kogel
Kogel_f
MC1 - 60mMC1 - Koge...e Groep AMC1 - Koge...en Finale
560 Oceane Zemering MJC1 - Haag 60m
60m_hf
60mH
Ver
Ver_f
MC1 - 60mMC1 - 60m ...ve FinaleMC1 - 60mHMC1 - Vers...e Groep AMC1 - Vers...en Finale
561 Nikita Vissers MJC1 - HLLS 60m
60mH
60mH_hf
MC1 - 60mMC1 - 60mHMC1 - 60mH...ve Finale
562 Najila Donata MJC1 - PAC 60m
60m_hf
Ver
Ver_f
MC1 - 60mMC1 - 60m ...ve FinaleMC1 - Vers...e Groep BMC1 - Vers...en Finale
563 Mathilde Doorn MJC1 - PAC 60m
Ver
MC1 - 60mMC1 - Vers...e Groep C
564 Tess Jack MJC1 - PAC 60m
60m_f
60m_hf
300m
MC1 - 60mMC1 - 60m FinaleMC1 - 60m ...ve FinaleMC1 - 300m
565 Elise de Jong MJC1 - PAC 60m
60m_hf
Polshoog
MC1 - 60mMC1 - 60m ...ve FinaleMC1 en MC2... Polshoog
566 Roos De Vries MJC1 - PAC 60m
60m_hf
Ver
MC1 - 60mMC1 - 60m ...ve FinaleMC1 - Vers...e Groep A
567 Tahnee Bijnoe MJC1 - Phanos 60m
60m_f
60m_hf
MC1 - 60mMC1 - 60m FinaleMC1 - 60m ...ve Finale
568 Charlotte Buwalda MJC1 - Phanos 60m
60m_f
60m_hf
60mH
60mH_f
60mH_hf
MC1 - 60mMC1 - 60m FinaleMC1 - 60m ...ve FinaleMC1 - 60mHMC1 - 60mH FinaleMC1 - 60mH...ve Finale
569 Saar Visser MJC1 - Phanos 60m
60m_hf
60mH
60mH_f
60mH_hf
MC1 - 60mMC1 - 60m ...ve FinaleMC1 - 60mHMC1 - 60mH FinaleMC1 - 60mH...ve Finale
570 Tess van Zuilen MJC1 - Phanos 60m
800m
60mH
MC1 - 60mMC1 - 800mMC1 - 60mH
571 Linde van Bragt MJC1 - PH 60m
60mH
Ver
MC1 - 60mMC1 - 60mHMC1 - Vers...e Groep C
572 Renske van der Steen MJC1 - PH 60m
60m_hf
60mH
60mH_hf
Ver
MC1 - 60mMC1 - 60m ...ve FinaleMC1 - 60mHMC1 - 60mH...ve FinaleMC1 - Vers...e Groep B
573 Arusha Biekram MJC1 - Rotterdam 60m
60m_hf
Kogel
Ver
MC1 - 60mMC1 - 60m ...ve FinaleMC1 - Koge...e Groep AMC1 - Vers...e Groep C
574 Jools van ... Klundert MJC1 - Scopias 60m
60m_f
60m_hf
60mH
60mH_f
60mH_hf
MC1 - 60mMC1 - 60m FinaleMC1 - 60m ...ve FinaleMC1 - 60mHMC1 - 60mH FinaleMC1 - 60mH...ve Finale
575 Margit van Son MJC1 - Scorpio 60m
300m
MC1 - 60mMC1 - 300m
576 Noa Hoogendoorn MJC1 - U-Track 60m
MC1 - 60m
577 Fenne Looijen MJC1 - VAV 60m
Ver
MC1 - 60mMC1 - Vers...e Groep A
578 Britt van den Hoven MJC1 - AAC `61 800m
MC1 - 800m
579 Nerena Brunt MJC1 - AAV `36 800m
MC1 - 800m
580 Jelke Steenbeek MJC1 - Altis 800m
MC1 - 800m
581 Pam de Kruif MJC1 - AV 1923 800m
Ver
MC1 - 800mMC1 - Vers...e Groep B
582 Anne Maryse Fluit MJC1 - AV Atverni 800m
MC1 - 800m
583 Iris Kleverlaan MJC1 - Castricum 800m
MC1 - 800m
584 Kim Remijn MJC1 - Flevo Delta 800m
Kogel
MC1 - 800mMC1 - Koge...e Groep B
585 Meike Rozemeijer MJC1 - AV Hera 800m
MC1 - 800m
586 Lindsey van der Plas MJC1 - AV Lycurgus 800m
Polshoog
Ver
MC1 - 800mMC1 en MC2... PolshoogMC1 - Vers...e Groep C
587 Manon van der Zwaard MJC1 - AV NOP 800m
60mH
60mH_hf
MC1 - 800mMC1 - 60mHMC1 - 60mH...ve Finale
588 Laura Boers MJC1 - AV Rijssen 800m
MC1 - 800m
589 Fanny den Uyl MJC1 - Startbaan 800m
60mH
Hoog
MC1 - 800mMC1 - 60mHMC1 - Hoog - Groep C
590 Isa van Puffelen MJC1 - AV34 800m
Hoog
Ver
Ver_f
MC1 - 800mMC1 - Hoog - Groep CMC1 - Vers...e Groep AMC1 - Vers...en Finale
591 Chiara Van Sambeek MJC1 - AV `40 800m
MC1 - 800m
592 Yasmine de Kraker MJC1 - AV `56 800m
60mH
Hoog
MC1 - 800mMC1 - 60mHMC1 en MC2...- Groep B
593 Lila van Nieuwkoop MJC1 - CAV Energie 800m
Kogel
MC1 - 800mMC1 - Koge...e Groep B
594 Sophie van...er Schoot MJC1 - GACH 800m
MC1 - 800m
595 Maud Vreekamp MJC1 - GACH 800m
MC1 - 800m
596 Fee van Eijk MJC1 - Haag 800m
MC1 - 800m
597 Sanne Geurtsen MJC1 - HLLS 800m
MC1 - 800m
598 Eline Smit MJC1 - PH 800m
MC1 - 800m
599 Jinte Braas MJC1 - SAV 800m
60mH
60mH_hf
Ver
Ver_f
MC1 - 800mMC1 - 60mHMC1 - 60mH...ve FinaleMC1 - Vers...e Groep BMC1 - Vers...en Finale
600 Danique Willemsen MJC1 - Scopias 800m
MC1 - 800m
601 Anna Ingen-Housz MJC1 - U-Track 800m
Hoog
MC1 - 800mMC1 - Hoog - Groep C
602 Willemijn Leiner MJC1 - U-Track 800m
MC1 - 800m
603 Rosan de Jong MJC1 - AAC 300m
Kogel
MC1 - 300mMC1 - Koge...e Groep B
604 Jana Nagtegaal MJC1 - AAV `36 300m
Kogel
Kogel_f
Hoog
MC1 - 300mMC1 - Koge...e Groep BMC1 - Koge...en FinaleMC1 - Hoog - Groep A
605 Laila Yahyaoui MJC1 - Almere `81 300m
800m
MC1 - 300mMC1 - 800m
606 Lies Kneppers MJC1 - ARV Ilion 300m
Polshoog
MC1 - 300mMC1 en MC2... Polshoog
607 Mare Versluis MJC1 - De Liemers 300m
60mH
60mH_hf
Ver
MC1 - 300mMC1 - 60mHMC1 - 60mH...ve FinaleMC1 - Vers...e Groep C
608 Denise Riep MJC1 - Flevo Delta 300m
60mH
60mH_hf
Ver
MC1 - 300mMC1 - 60mHMC1 - 60mH...ve FinaleMC1 - Vers...e Groep A
609 Myrthe Jansen MJC1 - HLLM 300m
800m
MC1 - 300mMC1 - 800m
610 Lana Broers MJC1 - AV Hylas 300m
60mH
60mH_f
60mH_hf
MC1 - 300mMC1 - 60mHMC1 - 60mH FinaleMC1 - 60mH...ve Finale
611 Bernice Frank MJC1 - AV Lionitas 300m
800m
Hoog
MC1 - 300mMC1 - 800mMC1 en MC2...- Groep B
612 Maaike Boers MJC1 - Olympus `70 300m
800m
Ver
MC1 - 300mMC1 - 800mMC1 - Vers...e Groep C
613 Marlieke Castelein MJC1 - Triathlon 300m
Kogel
Ver
MC1 - 300mMC1 - Koge...e Groep BMC1 - Vers...e Groep A