Inschrijvingen 52e Nationale C-Spelen




Snr Naam Onderdelen Startgroep Estafetteteam
1201 Farhaan ab... Abdi Ali JJC - Hanzesport 800m
1500m
800m JC (zo)1500m JC (za)
1202 Faith Abu JJC - AV Sparta Kogel
HSS
Kogel JC (...e groep 2Hink-stap-...n JC (za)
1203 Bart Adriaanse JJC - Voorne Discus
Discus JC ...e groep 2
1204 Boris Aerts JJC - AV 1923 800m
800m JC (zo)
1205 Maurice Afognon JJC - ARV Ilion 100m
100m_f
100m_hf
HSS
Ver
100m JC (zo)100m finale JC100m halve finale JCHink-stap-...n JC (za)Verspringe...e groep 3
1206 Sydney Albertzoon JJC - HLLS 150m
300m
150m JC (za)300m JC (za)
1207 Kim Alofsen JJC - Startbaan 100m
Speer
Speer_f
100m JC (zo)Speer JC (...e groep 1Speer finale JC
1208 Rens Altorf JJC - De Spartaan 800m
800m JC (zo)
1209 Ryan Andela JJC - GACH 100m
Kogel
100m JC (zo)
1210 Alexander ...thonissen JJC - Spado Discus
Discus_f
Kogel
Kogel_f
Discus JC ...e groep 2Discus finale JCKogel JC (...e groep 2Kogel finale JC
1211 Marijn Atmodimedjo JJC - AV34 800m
300mH
800m JC (zo)300m horden JC (zo)
1212 Jur Bakker JJC - AV Edam 800m
Ver
800m JC (zo)Verspringe...e groep 1
1213 Mick Baldew JJC - Phanos Discus
Kogel
Discus JC ...e groep 1Kogel JC (...e groep 1
1214 Unisa Bangura JJC - AV De Keien 100m
100m_hf
100m JC (zo)100m halve finale JC
1215 Aiden Bareman JJC - Voorne Speer
Speer_f
Hoog
Speer JC (...e groep 2Speer finale JCHoogspring...e groep 2
1216 Jesse van de Beek JJC - BAV 1500m SC
Ver
1500m stee...e JC (zo)Verspringe...e groep 3
1217 Primo Beekhuis JJC - Haag 800m
1500m
800m JC (zo)1500m JC (za)
1218 Julian van den Belt JJC - AV Rijssen HSS
Hink-stap-...n JC (za)
1219 Olivier van Benthem JJC - AV PEC 1910 800m
800m JC (zo)
1220 Harm van d...erkmortel JJC - LGDR 100m
150m
100mH
100mH_hf
Ver
100m JC (zo)150m JC (za)100m horden JC (za)100m horde...finale JCVerspringe...e groep 4
1221 Lars Beukers JJC - AV Hera 300mH
300m horden JC (zo)
1222 Milan Beuning JJC - AC TION Speer
Speer_f
Kogel
Hoog
Speer JC (...e groep 2Speer finale JCKogel JC (...e groep 2Hoogspring...e groep 2
1223 Max Birdja JJC - Haag 100mH
100mH_hf
Ver
100m horden JC (za)100m horde...finale JCVerspringe...e groep 3
1224 Joep Bisschop JJC - AV PEC 1910 1500m
1500m JC (za)
1225 Jasper Bloks JJC - AV Statina 800m
800m JC (zo)
1226 Tobias Boekeloo JJC - Tempo AV Hoog
Hoogspring...e groep 2
1227 Jorik Bokelman JJC - GACH 150m
300m
150m JC (za)300m JC (za)
1228 Lennart Boogaard JJC - AV Hera 100mH
Discus
Discus_f
Kogel
Kogel_f
100m horden JC (za)Discus JC ...e groep 2Discus finale JCKogel JC (...e groep 2Kogel finale JC
1229 Rutger Boxman JJC - HLLM 100m
150m
100m JC (zo)150m JC (za)
1230 Amir Brachen JJC - AV Lycurgus 800m
800m JC (zo)
1231 Jonah Broer JJC - Triathlon 800m
800m JC (zo)
1232 Jared Broers JJC - AV Hera 100m
100m_hf
100mH
100mH_f
100mH_hf
100m JC (zo)100m halve finale JC100m horden JC (za)100m horde...finale JC100m horde...finale JC
1233 Luca Broers JJC - ATOP Discus
Kogel
Discus JC ...e groep 1Kogel JC (...e groep 1
1234 Binne Brok JJC - Tempo AV 300m
300m_f
300mH
300mH_f
300m JC (za)300m finale JC300m horden JC (zo)300m horde...finale JC
1235 Thijs ten ...uggencate JJC - AV Hera 800m
800m JC (zo)
1236 Tim de Bruijn JJC - RK HAV 100m
100m_hf
150m
Hoog
Hoog_f
100m JC (zo)100m halve finale JC150m JC (za)Hoogspring...e groep 2Hoog finale JC (zo)
1237 Twan Buijs JJC - Haag 800m
800m JC (zo)
1238 Primo Burgstra JJC - AV 1923 100m
800m
4x100m
100m JC (zo)800m JC (zo)
1239 Ali Cisse JJC - AV Feniks 100m
100m_hf
150m
Ver
100m JC (zo)100m halve finale JC150m JC (za)Verspringe...e groep 4
1240 Parker Consten JJC - Ciko `66 1500m
1500m JC (za)
1241 Govanni Cozijn JJC - De Spartaan Discus
Discus_f
Kogel
Kogel_f
Hoog
Hoog_f
Discus JC ...e groep 1Discus finale JCKogel JC (...e groep 1Kogel finale JCHoogspring...e groep 1Hoog finale JC (zo)
1242 Jasper van Craaikamp JJC - VAV 800m
300mH
800m JC (zo)300m horden JC (zo)
1243 Finn Damhoff JJC - AV Haarlem Kogel
Kogelsl
Kogel JC (...e groep 1Kogelsl JC (za)
1244 Lars Dauw JJC - ARV Ilion 100m
100m_f
100m_hf
4x100m
Ver
100m JC (zo)100m finale JC100m halve finale JCVerspringe...e groep 4
1245 Jory Davids JJC - AC TION 150m
150m_f
100mH
100mH_f
100mH_hf
300mH
300mH_f
Ver
Ver_f
150m JC (za)150m finale JC100m horden JC (za)100m horde...finale JC100m horde...finale JC300m horden JC (zo)300m horde...finale JCVerspringe...e groep 1Verspringe...finale JC
1246 Roy Deijkers JJC - AV Zaanland 100m
Kogel
100m JC (zo)Kogel JC (...e groep 1
1247 Milo Dekker JJC - Castricum 300m
800m
300m JC (za)800m JC (zo)
1248 Rowan Dekker JJC - Castricum 800m
1500m
800m JC (zo)1500m JC (za)
1249 Jaco Delissen JJC - AV Attila 100m
100m_hf
150m
150m_f
Ver
Ver_f
100m JC (zo)100m halve finale JC150m JC (za)150m finale JCVerspringe...e groep 4Verspringe...finale JC
1250 Kai Deumers JJC - Castricum 800m
1500m
800m JC (zo)1500m JC (za)
1251 Sicco Deurloo JJC - Hollandia Hoog
Hoog_f
Ver
Hoogspring...e groep 1Hoog finale JC (zo)Verspringe...e groep 1
1252 Noam Dickmann JJC - Phanos 100m
100m_hf
150m
100m JC (zo)100m halve finale JC150m JC (za)
1253 Koen Diepen JJC - PH 300m
800m
300m JC (za)800m JC (zo)
1254 Arne Dierckx JJC - Gloria 4x100m
1255 Yannick van Dijk JJC - PH 100m
100m_hf
Ver
100m JC (zo)100m halve finale JCVerspringe...e groep 3
1256 Yarno Dijkman JJC - NEAV Hoog
Ver
Hoogspring...e groep 1Verspringe...e groep 1
1257 Stefan Dijkstra JJC - HLLS 100mH
300mH
100m horden JC (za)300m horden JC (zo)
1258 Pjotr Dolfsma JJC - VRT 1500m
1500m JC (za)
1259 Luca Dooper JJC - Tempo AV 800m
1500m
800m JC (zo)1500m JC (za)
1260 Justin van Dooren JJC - Haag 100m
100mH
Speer
Speer_f
Kogel
Hoog
100m JC (zo)100m horden JC (za)Speer JC (...e groep 1Speer finale JCKogel JC (...e groep 1Hoogspring...e groep 1
1261 Oscar Doornhein JJC - PAC Speer
Discus
Ver
Speer JC (...e groep 2Discus JC ...e groep 1Verspringe...e groep 1
1262 Nick Duinkerken JJC - De Spartaan 1500m
1500m JC (za)
1263 Dion Eijssen JJC - AV Unitas 800m
800m JC (zo)
1264 David Elzinga JJC - GACH Discus
Kogel
Discus JC ...e groep 2Kogel JC (...e groep 2
1265 Olav Ewoldt JJC - AAC 100m
4x100m
Ver
100m JC (zo)Verspringe...e groep 4
1266 Rick Faassen JJC - Scopias Speer
Kogel
Speer JC (...e groep 2Kogel JC (...e groep 2
1267 Luuk Forrer JJC - SPWS 100m
150m
100mH
300mH
100m JC (zo)150m JC (za)100m horden JC (za)300m horden JC (zo)
1268 Vincent Franken JJC - De Spartaan 300mH
300m horden JC (zo)
1269 Chivaro Friendwijk JJC - AV Haarlem 100m
150m
Ver
100m JC (zo)150m JC (za)Verspringe...e groep 4
1270 Thomas Fructus JJC - AV 1923 100mH
300mH
100m horden JC (za)300m horden JC (zo)
1271 Mathijs Goris JJC - Gloria 100m
4x100m
100m JC (zo)
1272 Cas van Gorp JJC - Taxandria 800m
800m JC (zo)
1273 Bink de Graaf JJC - AV 1923 Hoog
Hoogspring...e groep 1
1274 Menne Gras JJC - AV Unitas Hoog
Hoog_f
HSS
Hoogspring...e groep 2Hoog finale JC (zo)Hink-stap-...n JC (za)
1275 Jip de Greef JJC - Altis Speer
Speer_f
Discus
Discus_f
Polshoog
Speer JC (...e groep 1Speer finale JCDiscus JC ...e groep 1Discus finale JCPolsstokho...n JC (zo)
1276 Stefan de Groot JJC - AV `47 1500m SC
1500m stee...e JC (zo)
1277 Romano Guellai JJC - AV Atos 800m
Hoog
800m JC (zo)Hoogspring...e groep 1
1278 Martijn Gulickx JJC - Gloria 4x100m
1279 Coen de Haan JJC - SPLS 100m
100mH
Kogel
Kogel_f
100m JC (zo)Kogel JC (...e groep 1Kogel finale JC
1280 Finn Hage JJC - PAC 100m
100mH
100m JC (zo)100m horden JC (za)
1281 Mink Hageman JJC - AV Atos 800m
300mH
Kogel
800m JC (zo)300m horden JC (zo)
1282 Jeen Hammink JJC - Phanos 100mH
1500m SC
Hoog
Ver
100m horden JC (za)1500m stee...e JC (zo)Hoogspring...e groep 2Verspringe...e groep 2
1283 Marijn van der Harst JJC - Altis Hoog
Polshoog
Hoogspring...e groep 2Polsstokho...n JC (zo)
1284 Robin Hartmans JJC - Maastricht 100m
800m
100m JC (zo)800m JC (zo)
1285 Artur Harwig JJC - AC TION Discus
Hoog
Hoog_f
Discus JC ...e groep 1Hoogspring...e groep 1Hoog finale JC (zo)
1286 Mirek Harwig JJC - AC TION Ver
Ver_f
Verspringe...e groep 1Verspringe...finale JC
1287 Jonne Heeringa JJC - AV PEC 1910 1500m
1500m JC (za)
1288 Joas van Hellemondt JJC - Leiden 100mH
100mH_hf
HSS
100m horden JC (za)100m horde...finale JCHink-stap-...n JC (za)
1289 Stijn Hendriks JJC - Scorpio 100mH
100mH_f
100mH_hf
Hoog
Hoog_f
Ver
Ver_f
100m horden JC (za)100m horde...finale JC100m horde...finale JCHoogspring...e groep 1Hoog finale JC (zo)Verspringe...e groep 4Verspringe...finale JC
1290 Ewan ter Hennepe JJC - AV Gouda 100mH
300mH
Ver
100m horden JC (za)300m horden JC (zo)Verspringe...e groep 2
1291 Ruben Hermans JJC - Maastricht 100m
Hoog
Hoog_f
100m JC (zo)Hoogspring...e groep 1Hoog finale JC (zo)
1292 Bert Hermens JJC - AV Unitas 100m
100m_f
100m_hf
150m
150m_f
Ver
Ver_f
100m JC (zo)100m finale JC100m halve finale JC150m JC (za)150m finale JCVerspringe...e groep 3Verspringe...finale JC
1293 Marnix Hettema JJC - De Spartaan 100mH
100mH_hf
300mH
Ver
100m horden JC (za)100m horde...finale JC300m horden JC (zo)Verspringe...e groep 4
1294 Olaf van der Hidde JJC - HLLS 150m
300m
150m JC (za)300m JC (za)
1295 Eyoël Hiensch JJC - Phanos 800m
300mH
300mH_f
800m JC (zo)300m horden JC (zo)300m horde...finale JC
1296 Yohannes Hiensch JJC - Phanos 800m
300mH
300mH_f
800m JC (zo)300m horden JC (zo)300m horde...finale JC
1297 Derk Hoefman JJC - AV Haarlem 100mH
300mH
Polshoog
100m horden JC (za)300m horden JC (zo)Polsstokho...n JC (zo)
1298 Timon Hoeve JJC - SPLS HSS
Hink-stap-...n JC (za)
1299 Filip Hofstede JJC - AV PEC 1910 1500m
1500m JC (za)
1300 Krijn van Hofweegen JJC - Pallas `67 300mH
300mH_f
300m horden JC (zo)300m horde...finale JC
1301 Twan Hogerbrugge JJC - AV `47 100m
Ver
100m JC (zo)Verspringe...e groep 2
1302 Noah Holten JJC - Scopias 800m
1500m
800m JC (zo)1500m JC (za)
1303 Ryan Honders JJC - Flevo Delta Discus
Discus JC ...e groep 2
1304 Jesse Honkoop JJC - Ciko `66 800m
1500m
800m JC (zo)1500m JC (za)
1305 Robbin Hoogendoorn JJC - AV Gouda Speer
Discus
Kogel
Speer JC (...e groep 1Discus JC ...e groep 2Kogel JC (...e groep 2
1306 Timo Hoogendoorn JJC - U-Track 800m
800m JC (zo)
1307 Bart Hoogmoed JJC - AV Lycurgus 150m
100mH
300mH
150m JC (za)100m horden JC (za)300m horden JC (zo)
1308 Pablo van Hoorn JJC - Altis 1500m
1500m JC (za)
1309 Thijs Huigen JJC - AV Sparta 300m
800m
300m JC (za)800m JC (zo)
1310 Jordy Hui...in t Veld JJC - AV34 100m
150m
100mH
Ver
100m JC (zo)150m JC (za)100m horden JC (za)Verspringe...e groep 3
1311 Mats van Husen JJC - AV Gouda Speer
Kogelsl
Kogelsl JC (za)
1312 Joris IJzinga JJC - Altis 100mH
100mH_hf
300mH
Speer
Kogel
100m horden JC (za)100m horde...finale JC300m horden JC (zo)Speer JC (...e groep 1Kogel JC (...e groep 2
1313 Max Innikel JJC - U-Track 800m
4x100m
800m JC (zo) U-track JC (1e)
1314 Quintin Janse JJC - Tempo AV 300m
300mH
HSS
300m JC (za)300m horden JC (zo)Hink-stap-...n JC (za)
1315 Ryan Jansen JJC - Scorpio Speer
Speer_f
Speer JC (...e groep 2Speer finale JC
1316 Tobias Janssens JJC - AV Lycurgus Polshoog
Polsstokho...n JC (zo)
1317 Witte Jaspers JJC - PAC 800m
800m JC (zo)
1318 Max Jongenburger JJC - Phanos Polshoog
Polsstokho...n JC (zo)
1319 Sem Jongenburger JJC - Phanos Discus
Kogel
Discus JC ...e groep 1
1320 Thijs Jorritsma JJC - HRRR Hoog
Hoogspring...e groep 1
1321 Boaz Kalter JJC - VAV 300mH
Hoog
300m horden JC (zo)Hoogspring...e groep 2
1322 Olario Kartodimedjo JJC - PAC 100m
100m_hf
150m
Polshoog
100m JC (zo)100m halve finale JCPolsstokho...n JC (zo)
1323 Tijn Kauffman JJC - De Spartaan Discus
Kogel
Discus JC ...e groep 1Kogel JC (...e groep 1
1324 Valentijn Keijzer JJC - AV Fortuna 100mH
Hoog
Hoog_f
100m horden JC (za)Hoogspring...e groep 2Hoog finale JC (zo)
1325 Miguel Ke...a Iglesia JJC - AV Lycurgus 100m
100m JC (zo)
1326 Sietze Ketelaar JJC - HRRR 1500m
1500m JC (za)
1327 Job van Keulen JJC - Nijmegen 300m
300m JC (za)
1328 Kariem Kishk JJC - Olympus `70 100m
800m
300mH
100m JC (zo)800m JC (zo)300m horden JC (zo)
1329 Matthijs Klaasboer JJC - DVTR 800m
800m JC (zo)
1330 Thomas Kleijweg JJC - Olympus `70 100m
Kogel
Kogel_f
100m JC (zo)Kogel JC (...e groep 1Kogel finale JC
1331 Tim Klein JJC - DJA Discus
Discus_f
Kogel
Kogel_f
Hoog
Hoog_f
Discus JC ...e groep 2Discus finale JCKogel JC (...e groep 2Kogel finale JCHoogspring...e groep 1Hoog finale JC (zo)
1332 Jermaine Kleine JJC - AC TION 100mH
100mH_f
100mH_hf
300mH
300mH_f
100m horden JC (za)100m horde...finale JC100m horde...finale JC300m horden JC (zo)300m horde...finale JC
1333 Jurre Dies...lumpenaar JJC - VAV 800m
800m JC (zo)
1334 William Knol JJC - U-Track 800m
1500m
1500m SC
800m JC (zo)1500m JC (za)1500m stee...e JC (zo)
1335 Jens De Kock JJC - PH 100mH
Discus
Ver
100m horden JC (za)Discus JC ...e groep 1Verspringe...e groep 2
1336 Kenan van der Kooij JJC - Altis 100m
150m
4x100m
Kogel
Hoog
100m JC (zo)150m JC (za)Kogel JC (...e groep 2Hoogspring...e groep 2
1337 Lucas Koolen JJC - ATOP Discus
Discus_f
Discus JC ...e groep 2Discus finale JC
1338 Sven Koolmoes JJC - AV Haarlem 100m
150m
Kogel
100m JC (zo)150m JC (za)Kogel JC (...e groep 2
1339 Jasper Kooter JJC - AAC 300m
300m_f
300mH
300mH_f
300m JC (za)300m finale JC300m horden JC (zo)300m horde...finale JC
1340 Thom Kortenoever JJC - Typhoon 150m
Discus
Discus_f
Kogel
Kogel_f
150m JC (za)Discus JC ...e groep 1Discus finale JCKogel JC (...e groep 1Kogel finale JC
1341 Nando Kramer JJC - AV Aquilo 300m
800m
300m JC (za)800m JC (zo)
1342 Robin Kramps JJC - AV Hera 100m
100m_hf
150m
150m_f
100mH
100m JC (zo)100m halve finale JC150m JC (za)150m finale JC100m horden JC (za)
1343 Max Kreeft JJC - Scorpio 300m
300m_f
300mH
Discus
Discus_f
Kogel
Kogel_f
300m JC (za)300m finale JC300m horden JC (zo)Discus JC ...e groep 1Discus finale JCKogel JC (...e groep 1Kogel finale JC
1344 Luc de Kruijf JJC - PH Discus
Kogel
Discus JC ...e groep 2
1345 Max de Kruijf JJC - PH 300m
800m
300m JC (za)800m JC (zo)
1346 Lars Kuiper JJC - AV Hylas 800m
1500m
800m JC (zo)1500m JC (za)
1347 Wu Ping Kuiper JJC - Groningen 1500m
1500m JC (za)
1348 Toon de Kwaasteniet JJC - U-Track 100m
Ver
100m JC (zo)
1349 Rinze Kwak JJC - AV Aquilo 300mH
300m horden JC (zo)
1350 Justin Labrijn JJC - Almere `81 100m
150m
150m_f
100m JC (zo)150m JC (za)150m finale JC
1351 Cas Lahaije JJC - Maastricht 800m
800m JC (zo)
1352 Milo de Langen JJC - AV Feniks 100m
Kogel
Kogel_f
Polshoog
100m JC (zo)Kogel JC (...e groep 1Kogel finale JCPolsstokho...n JC (zo)
1353 Niels Laros JJC - Scorpio 1500m
1500m JC (za)
1354 Tristan de Leeuw JJC - Tempo AV 1500m
1500m JC (za)
1355 Max Van Leeuwen JJC - AAV `36 800m
800m JC (zo)
1356 Thijmen Lek JJC - AAV `36 1500m
1500m JC (za)
1357 Florian van Lent JJC - Haag 800m
800m JC (zo)
1358 Twan Ligtenberg JJC - AV Rijssen Hoog
Hoogspring...e groep 1
1359 Koen Van der Linde JJC - Altis 100m
150m
300mH
100m JC (zo)150m JC (za)300m horden JC (zo)
1360 Finn Van der Maas JJC - Fit 100mH
1500m SC
100m horden JC (za)1500m stee...e JC (zo)
1361 Luuk van der Maaten JJC - AV Athlos 100mH
Speer
Hoog
Hoog_f
100m horden JC (za)Speer JC (...e groep 1Hoogspring...e groep 1Hoog finale JC (zo)
1362 Thijs van der Maaten JJC - AV Athlos 800m
Kogel
800m JC (zo)Kogel JC (...e groep 2
1363 Koen Magnée JJC - Eindhoven 1500m
1500m JC (za)
1364 Lucas Man JJC - GACH 100m
100m_hf
150m
100m JC (zo)100m halve finale JC150m JC (za)
1365 Jimmy Marcera JJC - AV Sprint 100m
100m_hf
150m
100mH
100mH_f
100mH_hf
100m JC (zo)100m halve finale JC150m JC (za)100m horden JC (za)100m horde...finale JC100m horde...finale JC
1366 Carl Martens JJC - ARV Ilion 1500m SC
1500m stee...e JC (zo)
1367 Jarik van de Mast JJC - Altis 1500m
1500m SC
1500m JC (za)1500m stee...e JC (zo)
1368 Rick van der Meer JJC - AV Zeewolde Speer
Kogel
Ver
Speer JC (...e groep 2Kogel JC (...e groep 1Verspringe...e groep 3
1369 Sven Van d...eerendonk JJC - PH 1500m
1500m JC (za)
1370 Ivar Meesen JJC - Rotterdam 800m
1500m
800m JC (zo)1500m JC (za)
1371 Jarno Van der Meide JJC - PAC 100m
100mH
100mH_f
100mH_hf
100m JC (zo)100m horden JC (za)100m horde...finale JC100m horde...finale JC
1372 Oscar Meijer JJC - Altis 800m
800m JC (zo)
1373 Benjamin Menkveld JJC - Rijnsoever 100m
100m JC (zo)
1374 Milan Mesie JJC - AV34 100m
100mH
100mH_f
100mH_hf
100m JC (zo)100m horden JC (za)100m horde...finale JC100m horde...finale JC
1375 Tigo Mesie JJC - AV34 100m
100m_hf
150m
150m_f
100m JC (zo)100m halve finale JC150m JC (za)150m finale JC
1376 Justin Middelbos JJC - AV Zuidwal 100m
Hoog
100m JC (zo)Hoogspring...e groep 1
1377 Daan Moelands JJC - DJA Kogel
Kogel_f
Ver
Ver_f
Kogel JC (...e groep 1Kogel finale JCVerspringe...e groep 4Verspringe...finale JC
1378 Christiaan Molevelt JJC - Leiden Discus
Kogel
Discus JC ...e groep 1Kogel JC (...e groep 1
1379 Tygo Naafs JJC - AV Spiridon Speer
Speer_f
Discus
Discus_f
Kogel
Speer JC (...e groep 2Speer finale JCDiscus JC ...e groep 2Discus finale JCKogel JC (...e groep 2
1380 Niels Nieuwenhuizen JJC - SPOB 800m
800m JC (zo)
1381 Pepeijn Nieuwveld JJC - AV Gouda 100m
100m_hf
150m
300m
300m_f
100m JC (zo)100m halve finale JC150m JC (za)300m JC (za)300m finale JC
1382 Hidde Nijland JJC - AAV SISU 800m
800m JC (zo)
1383 Bas Nolsen JJC - Tempo AV Speer
Discus
Discus_f
Kogel
Kogelsl
Kogel_f
Speer JC (...e groep 2Discus JC ...e groep 2Discus finale JCKogel JC (...e groep 2Kogelsl JC (za)Kogel finale JC
1384 Bas Noordhoek JJC - AV Atverni 800m
800m JC (zo)
1385 Pim Nuijten JJC - Spado Speer
Speer_f
Speer JC (...e groep 2Speer finale JC
1386 Franklyn Nwanaforo JJC - Phanos Ver
Ver_f
Verspringe...e groep 4Verspringe...finale JC
1387 Sjoerd Oberman JJC - PH Speer
Speer JC (...e groep 1
1388 Leroy Oostman JJC - Groningen 1500m SC
1500m stee...e JC (zo)
1389 Jilke Oswald JJC - HRRR Ver
Verspringe...e groep 2
1390 Damian Paap JJC - AV Lycurgus 100m
Ver
100m JC (zo)Verspringe...e groep 4
1391 Siebe Pals JJC - AV Feniks Discus
Kogelsl
Discus JC ...e groep 2Kogelsl JC (za)
1392 Djalil Pater JJC - Groningen 150m
300mH
Hoog
Hoog_f
Ver
Ver_f
150m JC (za)300m horden JC (zo)Hoogspring...e groep 2Hoog finale JC (zo)Verspringe...e groep 1Verspringe...finale JC
1393 Ids Peenstra JJC - AV PEC 1910 800m
800m JC (zo)
1394 Tim Pelkmans JJC - AV Sprint 100mH
100mH_hf
300mH
100m horden JC (za)100m horde...finale JC300m horden JC (zo)
1395 Ian Pennock JJC - Climax 100mH
100m horden JC (za)
1396 Marijn Piek JJC - AV Impala 800m
800m JC (zo)
1397 Ivar Pijnenburg JJC - GACH 4x100m
Hoog
Polshoog
Hoogspring...e groep 2Polsstokho...n JC (zo)
1398 Joey van der Plas JJC - AV Lycurgus Polshoog
Polsstokho...n JC (zo)
1399 Riks Pollen JJC - Scopias 100m
Discus
100m JC (zo)Discus JC ...e groep 2
1400 Pablito Poye JJC - AAC Speer
Discus
Kogel
Speer JC (...e groep 1Discus JC ...e groep 1
1401 Christian Prins JJC - AV Atos 150m
Kogel
Ver
150m JC (za)Kogel JC (...e groep 2Verspringe...e groep 2
1402 David Pronk JJC - Haag 100m
100m_f
100m_hf
100mH
100mH_f
100mH_hf
Kogel
HSS
100m JC (zo)100m finale JC100m halve finale JC100m horden JC (za)100m horde...finale JC100m horde...finale JCKogel JC (...e groep 1Hink-stap-...n JC (za)
1403 Ridzerd Punt JJC - PAC Hoog
Hoog_f
Hoogspring...e groep 1Hoog finale JC (zo)
1404 Okke Rave JJC - AAC Speer
Kogel
Speer JC (...e groep 1Kogel JC (...e groep 2
1405 Thomas Reining JJC - AV PEC 1910 800m
1500m
800m JC (zo)1500m JC (za)
1406 Casper van Renesse JJC - AV Hylas 300m
800m
300m JC (za)800m JC (zo)
1407 Quint van der Riet JJC - HLLM 1500m
1500m JC (za)
1408 Jeffrey Rijkhals JJC - DNMC 100m
100m_hf
300m
Speer
Speer_f
Ver
Ver_f
100m JC (zo)100m halve finale JC300m JC (za)Speer JC (...e groep 1Speer finale JCVerspringe...e groep 3Verspringe...finale JC
1409 Alessio Rimedia JJC - AV Atos 800m
100mH
Ver
800m JC (zo)100m horden JC (za)Verspringe...e groep 2
1410 Jules Roelfsema JJC - KAV Holland 800m
Ver
800m JC (zo)Verspringe...e groep 2
1411 Yannick Rolvink JJC - Olympus `70 Speer
Speer_f
Discus
Discus_f
Kogel
Kogelsl
Kogel_f
Speer JC (...e groep 2Speer finale JCDiscus JC ...e groep 2Discus finale JCKogel JC (...e groep 2Kogelsl JC (za)Kogel finale JC
1412 Jake Romijn JJC - PH Hoog
Hoogspring...e groep 2
1413 Wouter de Roo JJC - HAC `63 1500m
1500m JC (za)
1414 Tomaz I Rooth JJC - Phanos 100mH
100mH_hf
300mH
300mH_f
100m horden JC (za)100m horde...finale JC300m horden JC (zo)300m horde...finale JC
1415 Timo van Ruiten JJC - HLLM HSS
Ver
Hink-stap-...n JC (za)Verspringe...e groep 1
1416 Jack Ruiter JJC - Castricum 1500m
1500m JC (za)
1417 Kimani Sankon JJC - AV PEC 1910 800m
100mH
800m JC (zo)100m horden JC (za)
1418 Lucas van ...haffelaar JJC - AV 1923 300m
300m_f
300mH
300m JC (za)300m finale JC300m horden JC (zo)
1419 Luka Schlief JJC - AV Argo 100m
100m_hf
100m JC (zo)100m halve finale JC
1420 Martijn Schoemaker JJC - AV Zeewolde 100m
150m
300m
300m_f
100m JC (zo)150m JC (za)300m JC (za)300m finale JC
1421 Mark Scholten JJC - AV Impala 100mH
100mH_hf
HSS
100m horden JC (za)100m horde...finale JCHink-stap-...n JC (za)
1422 Daan Schuit JJC - SCSP Discus
Kogel
HSS
Discus JC ...e groep 2Kogel JC (...e groep 2Hink-stap-...n JC (za)
1423 Bram Schumacher JJC - CAV Energie 800m
800m JC (zo)
1424 Bram Schutte JJC - PH 150m
100mH
150m JC (za)100m horden JC (za)
1425 Thorben Segers JJC - Eindhoven 1500m
1500m SC
1500m JC (za)1500m stee...e JC (zo)
1426 Wouter Seppenwoolde JJC - ATNY 1500m
1500m SC
1500m JC (za)
1427 Mark Smolders JJC - AV Sprint Discus
Kogel
Discus JC ...e groep 1Kogel JC (...e groep 1
1428 Jarco Snoek JJC - HLLM 100m
300m
100mH
100m JC (zo)300m JC (za)100m horden JC (za)
1429 Timo Spiering JJC - PAC 100m
100m_f
100m_hf
150m
150m_f
Hoog
Hoog_f
100m JC (zo)100m finale JC100m halve finale JC150m JC (za)150m finale JCHoogspring...e groep 2Hoog finale JC (zo)
1430 Akaash Spikman JJC - Groningen 100m
100m_hf
300mH
100m JC (zo)100m halve finale JC300m horden JC (zo)
1431 Wesley Steenbakker JJC - AV Lycurgus 1500m
1500m JC (za)
1432 Quinten Steijns JJC - Spado 800m
800m JC (zo)
1433 Dieter Stolzenbach JJC - PH Discus
Kogel
Discus JC ...e groep 1Kogel JC (...e groep 1
1434 Thijs Sturing JJC - Groningen 100m
100mH
100m JC (zo)100m horden JC (za)
1435 Max Swabedissen JJC - AV Rijssen 1500m
1500m JC (za)
1436 Joris Tammes JJC - AV Fortuna 300m
300m_f
300mH
Speer
Speer_f
Ver
300m JC (za)300m finale JC300m horden JC (zo)Speer JC (...e groep 2Speer finale JCVerspringe...e groep 2
1437 Tim Tempelman JJC - SPLS Hoog
Hoogspring...e groep 2
1438 Viggo Tijbosch JJC - PH 100mH
300mH
Ver
Ver_f
100m horden JC (za)300m horden JC (zo)Verspringe...e groep 2Verspringe...finale JC
1439 Lans Timmermans JJC - PH 1500m SC
1500m stee...e JC (zo)
1440 Timo Timmermans JJC - Gloria 4x100m
1441 Melchior Treffers JJC - AV PEC 1910 Discus
Discus_f
Hoog
Ver
Discus JC ...e groep 2Discus finale JCHoogspring...e groep 2Verspringe...e groep 2
1442 Rafael Tromp JJC - AV Cifla 1500m
1500m JC (za)
1443 Jaake van Tunen JJC - Castricum 1500m
1500m JC (za)
1444 Gerben Vaessen JJC - AV Unitas 800m
800m JC (zo)
1445 Joey Veen JJC - NEAV 100m
Ver
100m JC (zo)Verspringe...e groep 3
1446 Milan Veenstra JJC - AC TION 1500m SC
1500m stee...e JC (zo)
1447 Bram Veldhuizen JJC - Scorpio 800m
800m JC (zo)
1448 Ziggy Veldman JJC - Heerenveen 100m
Ver
100m JC (zo)Verspringe...e groep 3
1449 Quentin Verbiest JJC - AV Hylas 800m
1500m
800m JC (zo)1500m JC (za)
1450 Taeke Verbree JJC - AAC 800m
1500m
300mH
1500m SC
Ver
800m JC (zo)1500m JC (za)300m horden JC (zo)1500m stee...e JC (zo)Verspringe...e groep 1
1451 Jelle Verdoes JJC - AV Passaat Speer
Speer_f
Speer JC (...e groep 2Speer finale JC
1452 Finn Verhoeff JJC - PH 150m
300mH
Ver
150m JC (za)300m horden JC (zo)Verspringe...e groep 1
1453 Joris Verhoeven JJC - PH Kogelsl
Kogelsl JC (za)
1454 Bram Verstegen JJC - AV Wijchen 800m
800m JC (zo)
1455 Etienne Verwaal JJC - PAC Kogelsl
Kogelsl JC (za)
1456 Jari Van der Voorn JJC - AV Zeewolde 100m
100m_f
100m_hf
150m
150m_f
100m JC (zo)100m finale JC100m halve finale JC150m JC (za)150m finale JC
1457 Alex van der Voort JJC - ARV Ilion Polshoog
Polsstokho...n JC (zo)
1458 Daniël de Vries JJC - AV Haarlem Kogelsl
Hoog
Hoog_f
Kogelsl JC (za)Hoogspring...e groep 1Hoog finale JC (zo)
1459 Duncan de Vrij JJC - Castricum 800m
1500m
800m JC (zo)1500m JC (za)
1460 David Vroegindeweij JJC - GACH Polshoog
Polsstokho...n JC (zo)
1461 Toon van Vuuren JJC - DEM 800m
1500m
800m JC (zo)1500m JC (za)
1462 Marius Vyent JJC - U-Track 100m
100m_f
100m_hf
Ver
Ver_f
100m JC (zo)100m finale JC100m halve finale JCVerspringe...e groep 1Verspringe...finale JC
1463 Jonathan Walta JJC - AV Sparta 100m
150m
HSS
Ver
100m JC (zo)150m JC (za)Hink-stap-...n JC (za)Verspringe...e groep 3
1464 Kamiel Watzeels JJC - AV Attila 800m
800m JC (zo)
1465 Milan Watzeels JJC - AV Attila 800m
800m JC (zo)
1466 Thom de Weger JJC - AV Gouda 100m
Ver
100m JC (zo)Verspringe...e groep 3
1467 Sam van der Werf JJC - HRRR 1500m
1500m JC (za)
1468 Jens De Wilde JJC - Scorpio 100m
100m_f
100m_hf
300m
300m_f
Ver
Ver_f
100m JC (zo)100m finale JC100m halve finale JC300m JC (za)300m finale JCVerspringe...e groep 2Verspringe...finale JC
1469 Sven Wildeboer JJC - VAV 100m
800m
1500m
Hoog
100m JC (zo)800m JC (zo)1500m JC (za)
1470 Tijmen Wisselink JJC - AV Argo 800m
1500m
800m JC (zo)1500m JC (za)
1471 Mick Wolvekamp JJC - AV Unitas 800m
1500m
800m JC (zo)1500m JC (za)
1472 Albert Van der Woude JJC - AV Impala Hoog
Ver
Hoogspring...e groep 2Verspringe...e groep 3
1473 Finn Zandbergen JJC - AV Hylas 1500m
1500m JC (za)
1474 Tobias de Zeeuw JJC - SCSP 1500m SC
HSS
1500m stee...e JC (zo)Hink-stap-...n JC (za)
1475 Juan Zijderlaan JJC - AV Atverni 1500m
1500m JC (za)
1476 Jaap Zoon JJC - Flevo Delta 1500m
1500m JC (za)
1477 Yana van Aarle MJC - Eindhoven 300m
800m
Speer
300m MC (zo)800m MC (za)Speer MC (...e groep 1
1478 Fenna Achterberg MJC - VAV 80m
80m_f
80m_hf
150m
150m_f
Hoog
Hoog_f
80 meter MC (za)80 meter finale MC80m halve finale MC150m MC (zo)150m finale MCHoogspring...e groep 2Hoog finale MC (zo)
1479 Birgit Aertssen MJC - AV Lycurgus 150m
300m
150m MC (zo)300m MC (zo)
1480 Yassira Ahraoui MJC - AV Sparta Discus
Kogel
Discus MC ...e groep 2
1481 Gwen Alewijnse MJC - AV Aalsmeer 800m
1500m
800m MC (za)1500m MC (zo)
1482 Suus Altorf MJC - De Spartaan 300m
800m
300m MC (zo)800m MC (za)
1483 Anouk Andeweg MJC - AV Spiridon 150m
800m
Speer
Ver
150m MC (zo)800m MC (za)
1484 Meike van Arendonk MJC - ACHL Speer
1485 Lisa Arts MJC - Castricum 1500m
1500m MC (zo)
1486 Robin Arts MJC - AV Wijchen 80m
800m
4x80m
80 meter MC (za)800m MC (za) AV Wijchen MC (1e)
1487 Lisa van Baalen MJC - DVTR 80mH
HSS
80m horden MC (zo)Hink-stap-...n MC (zo)
1488 Marleen Baas MJC - AC TION 80mH
80mH_f
80mH_hf
Speer
Speer_f
Kogel
Kogel_f
Ver
Ver_f
80m horden MC (zo)80 meter h...finale MC80m horden...finale MCSpeer MC (...e groep 1Speer finale MCKogel MC (...e groep 2Kogel finale MCVerspringe...e groep 1Verspringe...finale MC
1489 Hanna van Baast MJC - AV Attila 80m
80m_hf
80mH
80mH_f
80mH_hf
Speer
Speer_f
Ver
80 meter MC (za)80m halve finale MC80m horden MC (zo)80 meter h...finale MC80m horden...finale MCSpeer MC (...e groep 1Speer finale MCVerspringe...e groep 2
1490 Sarah Bacuna MJC - Scopias 80m
Ver
80 meter MC (za)Verspringe...e groep 3
1491 Febe Bakker MJC - BAV 300m
80mH
1500m SC
HSS
Ver
300m MC (zo)80m horden MC (zo)1500m stee...e MC (za)Hink-stap-...n MC (zo)Verspringe...e groep 2
1492 Jasmijn Bakker MJC - AV Sparta 800m
80mH
300mH
Speer
800m MC (za)80m horden MC (zo)300m horden MC (za)Speer MC (...e groep 1
1493 Meike Bakker MJC - GACH Speer
Kogel
Speer MC (...e groep 1Kogel MC (...e groep 1
1494 Yoni Bas MJC - Castricum 150m
300m
150m MC (zo)300m MC (zo)
1495 Emma Beekman MJC - AV34 Speer
Kogel
Kogelsl
Speer MC (...e groep 1Kogel MC (...e groep 2Kogelsl MC (zo)
1496 Maud van Beest MJC - AAV `36 300m
300m_f
300m MC (zo)300m finale MC
1497 Lynn Behnke MJC - Scopias 80m
80m_hf
150m
300m
300m_f
80 meter MC (za)80m halve finale MC150m MC (zo)300m MC (zo)300m finale MC
1498 Iolana van den Beld MJC - Tempo AV 80m
80m_hf
80 meter MC (za)80m halve finale MC
1499 Antonia Benevento MJC - Phanos 150m
300mH
4x80m
Ver
150m MC (zo)300m horden MC (za)Verspringe...e groep 1
1500 Isabel van den Berg MJC - Phanos 80m
80m_f
80m_hf
150m
150m_f
80 meter MC (za)80 meter finale MC80m halve finale MC150m MC (zo)150m finale MC
1501 Veerle van den Berg MJC - AV NOP 300m
300mH
300m MC (zo)300m horden MC (za)
1502 Suusje Berkenbosch MJC - De Gemzen 150m
300mH
Discus
Kogel
150m MC (zo)300m horden MC (za)Discus MC ...e groep 1
1503 Maud Bernard MJC - KAV Holland 800m
800m MC (za)
1504 Pauline Bezems MJC - AV Sprint 300m
300m MC (zo)
1505 Anne Bijpost MJC - AV Rijssen Discus
Kogel
Discus MC ...e groep 1Kogel MC (...e groep 1
1506 Jildou Binnema MJC - Heerenveen Speer
Discus
Kogel
Speer MC (...e groep 2Discus MC ...e groep 1Kogel MC (...e groep 1
1507 Rosalie B...nenpoorte MJC - DVTR 300m
80mH
80mH_hf
300m MC (zo)80m horden MC (zo)80m horden...finale MC
1508 Anne Bisschop MJC - Voorne Speer
Discus
Kogel
Hoog
Discus MC ...e groep 1Hoogspring...e groep 2
1509 Britt de Blaauw MJC - PAC 150m
80mH
300mH
300mH_f
Ver
Ver_f
150m MC (zo)80m horden MC (zo)300m horden MC (za)300m horde...finale MCVerspringe...e groep 1Verspringe...finale MC
1510 Finja Bläsius MJC - Duitsland 80m
4x80m
Ver
80 meter MC (za)Verspringe...e groep 3 Weseler TV (3e)
1511 Sanne van der Blij MJC - AVV 80m
Hoog
80 meter MC (za)Hoogspring...e groep 1
1512 Fleur Boender MJC - Eindhoven Hoog
Ver
1513 Ashley Boldewijn MJC - AV Feniks 150m
150m_f
300mH
300mH_f
Ver
Ver_f
150m MC (zo)150m finale MC300m horden MC (za)300m horde...finale MCVerspringe...e groep 2Verspringe...finale MC
1514 Anouk Boomaerts MJC - DJA 800m
Discus
800m MC (za)Discus MC ...e groep 1
1515 Lisanne Boot MJC - HLLS Discus
Kogel
Discus MC ...e groep 2Kogel MC (...e groep 2
1516 Dajo Borgonjen MJC - U-Track 800m
80mH
800m MC (za)80m horden MC (zo)
1517 Silke Bosgraaf MJC - AV Impala 80m
Ver
80 meter MC (za)Verspringe...e groep 3
1518 Amber Bosman MJC - CAV Energie 800m
4x80m
800m MC (za) Flits (4e)
1519 Sara Bossche MJC - PAC Polshoog
Polsstokho...n MC (za)
1520 Rebekah Bourne MJC - Leiden 300m
300mH
300m MC (zo)300m horden MC (za)
1521 Luna Bouwmeester MJC - MPM 150m
80mH
150m MC (zo)80m horden MC (zo)
1522 Nienke Braamhaar MJC - AC TION 80m
150m
80mH
Hoog
Hoog_f
150m MC (zo)80m horden MC (zo)Hoogspring...e groep 2Hoog finale MC (zo)
1523 Bibienne d...Brabander MJC - Olympus `70 Discus
Kogel
Discus MC ...e groep 2Kogel MC (...e groep 2
1524 Marije Brouwer MJC - HRRR Hoog
Hoogspring...e groep 1
1525 Manon van de Brug MJC - PAC Speer
Speer MC (...e groep 2
1526 Ella de Bruijne MJC - Phanos 80m
Speer
Kogel
80 meter MC (za)
1527 Aniola van Brummelen MJC - Ciko `66 800m
Speer
Kogel
800m MC (za)Speer MC (...e groep 1
1528 Rianne Buijs MJC - AV Gouda 150m
800m
150m MC (zo)800m MC (za)
1529 Rosa Buijs MJC - PAC 1500m SC
1500m stee...e MC (za)
1530 Franziska Burchett MJC - AV Sparta 80m
80m_f
80m_hf
150m
4x80m
80 meter MC (za)80 meter finale MC80m halve finale MC150m MC (zo) Sparta (2e)
1531 Ama van Bussel MJC - Haag 80m
80m_f
80m_hf
150m
80 meter MC (za)80 meter finale MC80m halve finale MC150m MC (zo)
1532 Fenne Cantelberg MJC - Swift HSS
Ver
Hink-stap-...n MC (zo)Verspringe...e groep 4
1533 Olivia Carli MJC - AAC `61 80m
80m_hf
150m
300m
4x80m
80 meter MC (za)80m halve finale MC150m MC (zo)300m MC (zo) Le Bleu Orange (1e)
1534 Hebe Chadwick MJC - AV `40 1500m
1500m MC (zo)
1535 Valerie Chu MJC - AV Weert Speer
Speer MC (...e groep 2
1536 Maya Clark MJC - HLLS 300m
80mH
300mH
300mH_f
4x80m
300m MC (zo)80m horden MC (zo)300m horden MC (za)300m horde...finale MC Hellas Utrecht (2e)
1537 Noa Claus MJC - AV Haarlem 80mH
Hoog
80m horden MC (zo)Hoogspring...e groep 2
1538 Tamika Conrad MJC - CAV Energie 800m
800m MC (za)
1539 Thyrza Cornet MJC - Castricum 300m
800m
300m MC (zo)800m MC (za)
1540 Romee van Dam MJC - Phanos 80m
80m_hf
150m
150m_f
80mH
80mH_f
80mH_hf
80 meter MC (za)80m halve finale MC150m MC (zo)150m finale MC80m horden MC (zo)80 meter h...finale MC80m horden...finale MC
1541 Adélie De la Rosa MJC - Haag 800m
800m MC (za)
1542 Emma Dekker MJC - CAV Energie Discus
Hoog
Hoogspring...e groep 2
1543 Jisze Diemer MJC - Climax 300m
800m
300mH
4x80m
300m MC (zo)800m MC (za)300m horden MC (za) Climax Ladies (3e)
1544 Lisa van Dijk MJC - AV Hylas 800m
800m MC (za)
1545 Roos van Dijk MJC - AV 1923 150m
4x80m
Hoog
150m MC (zo)Hoogspring...e groep 1 AV 1923 MC (1e)
1546 Nikki Docter MJC - AV Sparta 150m
80mH
4x80m
150m MC (zo)80m horden MC (zo) Sparta (1e)
1547 Irene Doeze Jager MJC - Flevo Delta Speer
Kogel
Kogelsl
1548 Lois Doornheim MJC - GACH 150m
300m
300mH
Ver
150m MC (zo)300m MC (zo)300m horden MC (za)
1549 Julia van Dorp MJC - Fortius 4x80m
Speer
Discus
Ver
Discus MC ...e groep 2Verspringe...e groep 1
1550 Esmee Douma MJC - Groningen Ver
Ver_f
Verspringe...e groep 2Verspringe...finale MC
1551 Anniek Draaistra MJC - AV NOP 300mH
Ver
300m horden MC (za)Verspringe...e groep 1
1552 Jente Duijsens MJC - AV Hylas 800m
800m MC (za)
1553 Britt Duinmeijer MJC - Castricum 800m
1500m
800m MC (za)1500m MC (zo)
1554 Nora Ebbing MJC - Ciko `66 800m
1500m
800m MC (za)1500m MC (zo)
1555 Katja van Eetvelt MJC - RK HAV 80m
80m_f
80m_hf
150m
80 meter MC (za)80 meter finale MC80m halve finale MC150m MC (zo)
1556 Anouk Eliesen MJC - AV Argo 80mH
80m horden MC (zo)
1557 Veerle van Erp MJC - AVGM 800m
800m MC (za)
1558 Miriam Felix MJC - Flevo Delta 150m
300mH
HSS
Ver
150m MC (zo)300m horden MC (za)Hink-stap-...n MC (zo)Verspringe...e groep 2
1559 Isis Ferrier MJC - Haag 300mH
HSS
Ver
Ver_f
300m horden MC (za)Hink-stap-...n MC (zo)Verspringe...e groep 1Verspringe...finale MC
1560 Selina Franken MJC - AV Zeewolde 1500m
1500m MC (zo)
1561 Mare Frauenfelder MJC - AV Cifla 800m
800m MC (za)
1562 Michelle Frowijn MJC - PAC 1500m
1500m MC (zo)
1563 Nynke van der Geest MJC - CAV Energie 800m
800m MC (za)
1564 Fenna Gelderblom MJC - AV `56 4x80m
Speer
Kogel
Speer MC (...e groep 1 Team AV'56 (2e)
1565 Roanna Geleijn MJC - De Spartaan 800m
800m MC (za)
1566 Moos van Gendt MJC - Eindhoven Speer
Speer_f
Speer MC (...e groep 2Speer finale MC
1567 Tess Gerdes MJC - SPWS 150m
300mH
Speer
Ver
150m MC (zo)300m horden MC (za)Verspringe...e groep 2
1568 Annamarijn... Ginneken MJC - HRRR 80mH
Hoog
HSS
80m horden MC (zo)Hoogspring...e groep 2
1569 Suze Gipmans MJC - VRT 1500m
1500m MC (zo)
1570 Olivia Goller MJC - Duitsland 80m
4x80m
Ver
80 meter MC (za)Verspringe...e groep 3 Weseler TV (2e)
1571 Amira Mari...Rodriguez MJC - Duitsland 80m
80mH
4x80m
Ver
80 meter MC (za)80m horden MC (zo)Verspringe...e groep 3 Weseler TV (4e)
1572 Dané Goosen MJC - AV Sparta Ver
1573 Annemarie Gosselink MJC - AC TION 80mH
300mH
Discus
HSS
80m horden MC (zo)300m horden MC (za)Hink-stap-...n MC (zo)
1574 Amy de Graaf MJC - AV `56 1500m SC
4x80m
Kogel
1500m stee...e MC (za)Kogel MC (...e groep 2 Team AV'56 (1e)
1575 Silkie Graafmans MJC - AV Spiridon 150m
Kogelsl
Hoog
Ver
150m MC (zo)Kogelsl MC (zo)Hoogspring...e groep 1Verspringe...e groep 1
1576 Meike de Graauw MJC - PH Discus
Kogel
Kogelsl
Discus MC ...e groep 2Kogel MC (...e groep 2Kogelsl MC (zo) Prins Hendrik (2e)
1577 Jessy Gravenbeek MJC - PAC 80m
80m_hf
150m
80 meter MC (za)80m halve finale MC150m MC (zo)
1578 Marit Griep MJC - Scorpio 800m
1500m
800m MC (za)1500m MC (zo)
1579 Marlot Groeneweg MJC - Altis 800m
Ver
800m MC (za)Verspringe...e groep 2
1580 Esther van Grol MJC - AV Sparta Speer
Hoog
Hoogspring...e groep 2
1581 Tinke Grotenhuis MJC - PH 1500m
1500m MC (zo)
1582 Carmen Guellai MJC - AV Atos 800m
Hoog
800m MC (za)Hoogspring...e groep 1
1583 Fenna van Gulik MJC - Tempo AV 150m
300mH
150m MC (zo)300m horden MC (za)
1584 Silke de Haas MJC - DEM 300mH
Kogel
Ver
300m horden MC (za)Kogel MC (...e groep 2Verspringe...e groep 1
1585 Nina De Haes MJC - HAC `63 150m
Hoog
Ver
150m MC (zo)Hoogspring...e groep 2Verspringe...e groep 2
1586 Lotte Haest MJC - Spado 80mH
80mH_hf
Discus
Discus_f
Kogel
Kogel_f
80m horden MC (zo)80m horden...finale MCDiscus MC ...e groep 2Discus finale MCKogel MC (...e groep 2Kogel finale MC
1587 Lynn van Ham MJC - ATOP 1500m
1500m MC (zo)
1588 Tessa Harbrink MJC - AV PEC 1910 800m
1500m
800m MC (za)1500m MC (zo)
1589 Isa Hartjes MJC - Ciko `66 Speer
Speer_f
Hoog
Hoog_f
Speer MC (...e groep 1Speer finale MCHoogspring...e groep 1Hoog finale MC (zo)
1590 Femke Haverkort MJC - AV Lycurgus 80m
150m
80mH
80 meter MC (za)150m MC (zo)80m horden MC (zo)
1591 Celine van...erikhuize MJC - Climax 300m
300m_f
800m
4x80m
300m MC (zo)300m finale MC800m MC (za) Climax Ladies (2e)
1592 Alexa Heiermann MJC - Duitsland 1500m SC
Polshoog
1500m stee...e MC (za)Polsstokho...n MC (za)
1593 Floortje v... Heijkant MJC - Castricum 300m
800m
300m MC (zo)800m MC (za)
1594 Lotte Hein MJC - PH 150m
4x80m
Ver
150m MC (zo)Verspringe...e groep 4
1595 Romee Hermse MJC - PAC Speer
HSS
Speer MC (...e groep 2Hink-stap-...n MC (zo)
1596 Hermke Hesseling MJC - Scopias 80m
150m
80 meter MC (za)150m MC (zo)
1597 Mandy Hoebe MJC - Castricum 1500m
1500m MC (zo)
1598 Emily van der Hoeff MJC - PAC 800m
300mH
Polshoog
800m MC (za)300m horden MC (za)Polsstokho...n MC (za)
1599 Nanou Hofmann MJC - Heerenveen 150m
80mH
300mH
150m MC (zo)80m horden MC (zo)300m horden MC (za)
1600 Franka Holland MJC - Castricum 300m
800m
300m MC (zo)800m MC (za)
1601 Roshwita Holstein MJC - AV Sparta 300m
800m
4x80m
300m MC (zo)800m MC (za) Sparta (3e)
1602 Renee de Hon MJC - AAC 4x80m
Ver
Verspringe...e groep 4
1603 Lieke Hoogsteen MJC - AV Cifla 800m
800m MC (za)
1604 Christy ter Horst MJC - AV PEC 1910 80mH
80m horden MC (zo)
1605 Olivia Houben MJC - PH 4x80m
Ver
Verspringe...e groep 3 Prins Hendrik (3e)
1606 Isabel van Houweling MJC - De Gemzen 80mH
Speer
Discus
Discus_f
Kogel
80m horden MC (zo)Speer MC (...e groep 1Discus MC ...e groep 2Discus finale MCKogel MC (...e groep 2
1607 Anna Hovinga MJC - AV Haarlem 80m
150m
80mH
80 meter MC (za)150m MC (zo)80m horden MC (zo)
1608 Cynthia H... \'t Veld MJC - Castricum 1500m
1500m MC (zo)
1609 Danique Huisjes MJC - Groningen 150m
Kogel
Kogelsl
Ver
Ver_f
150m MC (zo)Kogel MC (...e groep 1Kogelsl MC (zo)Verspringe...e groep 3Verspringe...finale MC
1610 Noortje Huitema MJC - Groningen 300m
300m_f
300m MC (zo)300m finale MC
1611 Juul Hultermans MJC - PH 80m
150m
80mH
4x80m
80 meter MC (za)150m MC (zo)80m horden MC (zo) Prins Hendrik (1e)
1612 Deveny Huver MJC - AV NOP Speer
Discus
Kogel
Speer MC (...e groep 2Discus MC ...e groep 2Kogel MC (...e groep 2
1613 Rachel Ivo MJC - PAC 80mH
80mH_hf
Speer
Speer_f
80m horden MC (zo)80m horden...finale MCSpeer MC (...e groep 1Speer finale MC
1614 Tess Jaarsma MJC - HRRR 1500m
1500m MC (zo)
1615 Audrey Jacobs MJC - Scopias Discus
Discus_f
Kogelsl
Discus MC ...e groep 2Discus finale MCKogelsl MC (zo)
1616 Mette Jacobs MJC - Scopias 150m
300mH
150m MC (zo)300m horden MC (za)
1617 Cindy Jansen MJC - Spado Polshoog
Polsstokho...n MC (za)
1618 Anna Jebose MJC - AAC Discus
Kogel
Kogelsl
Kogel_f
Discus MC ...e groep 2Kogel MC (...e groep 2Kogelsl MC (zo)Kogel finale MC
1619 Anouk van Jeveren MJC - Scorpio 80mH
80mH_hf
Speer
HSS
80m horden MC (zo)80m horden...finale MCSpeer MC (...e groep 1Hink-stap-...n MC (zo)
1620 Anne de Jong MJC - Atledo 800m
1500m
800m MC (za)1500m MC (zo)
1621 Roos de Jong MJC - Atledo 800m
800m MC (za)
1622 Merel Jorna MJC - HLLS 300m
4x80m
300m MC (zo) Hellas Utrecht (3e)
1623 Zelly Kanis MJC - Castricum 1500m
1500m MC (zo)
1624 Alyshia Kavehercy MJC - NEAV 80m
150m
300m
HSS
Ver
80 meter MC (za)150m MC (zo)300m MC (zo)
1625 Boglarka ...rekgyarto MJC - Swift 150m
80mH
Kogel
150m MC (zo)80m horden MC (zo)Kogel MC (...e groep 1
1626 Rosella van Keulen MJC - VAV 300m
Speer
300m MC (zo)Speer MC (...e groep 1
1627 Rianne Kippersluis MJC - Castricum 1500m
1500m MC (zo)
1628 Phileine Kipping MJC - AV `40 1500m
1500m SC
1500m MC (zo)1500m stee...e MC (za)
1629 Sofie Klein MJC - DJA 80m
150m
Kogel
80 meter MC (za)150m MC (zo)Kogel MC (...e groep 1
1630 Jill Klei...ugtenbelt MJC - AV PEC 1910 80m
80m_hf
80mH
80mH_f
80mH_hf
Hoog
Ver
80 meter MC (za)80m halve finale MC80m horden MC (zo)80 meter h...finale MC80m horden...finale MCHoogspring...e groep 1Verspringe...e groep 1
1631 Nila Knoester MJC - AV Sparta 800m
1500m
800m MC (za)1500m MC (zo)
1632 Noortje Knoll MJC - Groningen 150m
150m MC (zo)
1633 Babs Koeman MJC - AV Haarlem 80mH
80mH_hf
300mH
300mH_f
Hoog
80m horden MC (zo)80m horden...finale MC300m horden MC (za)300m horde...finale MCHoogspring...e groep 2
1634 Isa Kolle MJC - AV Hera 300m
Discus
Discus_f
Kogel
Kogel_f
300m MC (zo)Discus MC ...e groep 1Discus finale MCKogel MC (...e groep 1Kogel finale MC
1635 Bridget Konings MJC - Ciko `66 800m
1500m
800m MC (za)1500m MC (zo)
1636 Eva Kroon MJC - Altis 800m
800m MC (za)
1637 Sascha Kroon MJC - AV Lycurgus 80mH
Hoog
Ver
80m horden MC (zo)Hoogspring...e groep 2
1638 Xenia Kroonen MJC - RK HAV 150m
300mH
150m MC (zo)300m horden MC (za)
1639 Sterre Kurpershoek MJC - AV Athlos Ver
Verspringe...e groep 4
1640 Shantell Kwofie MJC - GACH 300m
300m_f
Kogel
Kogel_f
Ver
Ver_f
300m MC (zo)300m finale MCKogel MC (...e groep 1Kogel finale MCVerspringe...e groep 4Verspringe...finale MC
1641 Mette Lakeman MJC - AAC 150m
300m
300mH
4x80m
Ver
150m MC (zo)300m MC (zo)300m horden MC (za)Verspringe...e groep 2
1642 Emma Landman MJC - Triathlon 1500m
1500m MC (zo)
1643 Lotta Lange MJC - Haag 800m
800m MC (za)
1644 Sanne Langedijk MJC - U-Track 80m
80 meter MC (za)
1645 Debora van Langen MJC - SAV 150m
300m
150m MC (zo)300m MC (zo)
1646 Noa van Langen MJC - Castricum 800m
1500m
800m MC (za)1500m MC (zo)
1647 Manouk van der Lee MJC - Castricum 800m
1500m
800m MC (za)1500m MC (zo)
1648 Janne Leenders MJC - VAV 800m
800m MC (za)
1649 Meike Leenders MJC - VAV 800m
800m MC (za)
1650 Dorine van Leeuwen MJC - Climax 4x80m
Hoog
Hoog_f
Hoogspring...e groep 1Hoog finale MC (zo) Climax Ladies (1e)
1651 Loïs Lessing MJC - HLLM 80m
150m
800m
80 meter MC (za)150m MC (zo)800m MC (za)
1652 Bijou Leto MJC - AV Sprint 80mH
80mH_hf
80m horden MC (zo)80m horden...finale MC
1653 Isis Levels MJC - Scopias 300m
800m
300m MC (zo)800m MC (za)
1654 Kiki van Lieshout MJC - Maastricht 80m
80 meter MC (za)
1655 Bente van Lindert MJC - AV 1923 4x80m
Discus
Kogel
Discus MC ...e groep 2 AV 1923 MC (2e)
1656 Karlijn Linsen MJC - AV Athlos 300mH
300m horden MC (za)
1657 Mikki Lips MJC - AV Sprint 80mH
80mH_hf
80m horden MC (zo)80m horden...finale MC
1658 Anna Lusthof MJC - Olympus `70 HSS
Hink-stap-...n MC (zo)
1659 Maite Mandaat MJC - Phanos 300mH
Kogel
300m horden MC (za)
1660 Leonie Mariën MJC - HLLS 4x80m
Ver
Verspringe...e groep 2 Hellas Utrecht (4e)
1661 Wiep van der Mark MJC - Ciko `66 Speer
Kogel
Speer MC (...e groep 2Kogel MC (...e groep 1
1662 Eva Martens MJC - Groningen Speer
Speer_f
Speer MC (...e groep 2Speer finale MC
1663 Anouk van der Meer MJC - De Spartaan 80mH
80mH_hf
Hoog
80m horden MC (zo)80m horden...finale MCHoogspring...e groep 1
1664 Jetske Meijer MJC - Altis 80m
80m_hf
80mH
80mH_hf
4x80m
Speer
HSS
Ver
Ver_f
80 meter MC (za)80m halve finale MC80m horden MC (zo)80m horden...finale MCSpeer MC (...e groep 1Hink-stap-...n MC (zo)Verspringe...e groep 4Verspringe...finale MC
1665 Ava Meijerink MJC - Haag 80mH
80mH_hf
Hoog
80m horden MC (zo)80m horden...finale MCHoogspring...e groep 2
1666 Natalie van Mil MJC - KAV Holland 800m
Kogel
Hoog
Polshoog
800m MC (za)Polsstokho...n MC (za)
1667 Tess Moesman MJC - PAC 80m
80m_hf
Speer
80 meter MC (za)80m halve finale MC
1668 Hannah Moll MJC - AV Jahn II Speer
Speer MC (...e groep 2
1669 Froukje Mons MJC - CAV Energie 1500m
1500m MC (zo)
1670 Nathalia Montijn MJC - CAV Energie Discus
Kogel
Discus MC ...e groep 1Kogel MC (...e groep 1
1671 Eva van Mook MJC - THOR Kogel
Kogel_f
Hoog
Hoog_f
Kogel MC (...e groep 1Kogel finale MCHoogspring...e groep 1Hoog finale MC (zo)
1672 Marieke Moonen MJC - De Spartaan 150m
150m_f
300m
300m_f
150m MC (zo)150m finale MC300m MC (zo)300m finale MC
1673 Suzanne Moons MJC - AV Gouda Hoog
Hoog_f
Ver
Hoogspring...e groep 1Hoog finale MC (zo)Verspringe...e groep 2
1674 Esmee Mulder MJC - ATNY 300m
300mH
Ver
300m MC (zo)300m horden MC (za)Verspringe...e groep 2
1675 Evelyn Navarro MJC - Climax 80m
80m_hf
150m
4x80m
80 meter MC (za)80m halve finale MC150m MC (zo) Climax Ladies (4e)
1676 Uma van Nes MJC - AV Atos 300mH
Kogel
300m horden MC (za)
1677 Nikita Nie MJC - Groningen Speer
Discus
Discus_f
Kogel
Kogelsl
Discus MC ...e groep 1Discus finale MCKogel MC (...e groep 1Kogelsl MC (zo)
1678 Janne Nijhof MJC - MPM 1500m SC
1500m stee...e MC (za)
1679 Lotte Nijkamp MJC - AV Rijssen Discus
Kogel
Discus MC ...e groep 1Kogel MC (...e groep 1
1680 Iza Nijsse MJC - AV `56 80m
300m
4x80m
Ver
80 meter MC (za)300m MC (zo)Verspringe...e groep 4 Team AV'56 (4e)
1681 Mali Sadé Onyeike MJC - AV 1923 150m
4x80m
Hoog
150m MC (zo)Hoogspring...e groep 1
1682 Marloes Oomen MJC - PH Polshoog
Polsstokho...n MC (za)
1683 Merlijne Oortgijzen MJC - AV Hylas 300m
300m MC (zo)
1684 Keziah Orie MJC - Altis 80m
150m
4x80m
80 meter MC (za)150m MC (zo)
1685 Fee Van Overdam MJC - CAV Energie 800m
800m MC (za)
1686 Tara Ozinga MJC - AV Aalsmeer 800m
1500m
1500m SC
800m MC (za)1500m MC (zo)1500m stee...e MC (za)
1687 Tharissa Palma MJC - AAC 150m
Kogel
150m MC (zo)Kogel MC (...e groep 1
1688 Annabel Paul MJC - Groningen 300m
80mH
80mH_f
80mH_hf
300mH
300m MC (zo)80m horden MC (zo)80 meter h...finale MC80m horden...finale MC300m horden MC (za)
1689 Pipp Z Pauzenga MJC - Castricum 300m
800m
300m MC (zo)800m MC (za)
1690 Kaela Peeters MJC - Scopias Speer
Kogelsl
Speer MC (...e groep 2Kogelsl MC (zo)
1691 Livana Peeters MJC - Scopias Speer
Kogelsl
Kogelsl MC (zo)
1692 Julika Peters MJC - Duitsland 80mH
4x80m
Kogel
HSS
Ver
80m horden MC (zo)Hink-stap-...n MC (zo)Verspringe...e groep 3 Weseler TV (1e)
1693 Noga Piepenbroek MJC - ARV Ilion Polshoog
Polsstokho...n MC (za)
1694 Lotte Pierik MJC - MPM Discus
Kogel
Discus MC ...e groep 2Kogel MC (...e groep 2
1695 Fleur Pieters MJC - Flevo Delta 150m
80mH
80mH_hf
300mH
300mH_f
Ver
Ver_f
150m MC (zo)80m horden MC (zo)80m horden...finale MC300m horden MC (za)300m horde...finale MCVerspringe...e groep 1Verspringe...finale MC
1696 Samarijn Pluijmert MJC - AAC `61 80mH
300mH
4x80m
80m horden MC (zo)300m horden MC (za) Le Bleu Orange (2e)
1697 Isa Poels MJC - AV De Keien 80m
150m
Ver
80 meter MC (za)150m MC (zo)Verspringe...e groep 4
1698 Lobke Pollen MJC - Scopias Speer
1699 Jasmijn Post MJC - Altis 800m
800m MC (za)
1700 Ilse Prins MJC - AAC `61 4x80m
Le Bleu Orange (3e)
1701 Lieke Radsma MJC - AV Trias 300m
800m
300m MC (zo)800m MC (za)
1702 Jasmijn Raes MJC - Phanos 80m
Hoog
Ver
80 meter MC (za)Hoogspring...e groep 2Verspringe...e groep 3
1703 Tess van Randtwijk MJC - AV34 1500m
1500m MC (zo)
1704 Nikki Ravelli MJC - KAV Holland 80m
150m
Ver
80 meter MC (za)150m MC (zo)
1705 Meike Regeling MJC - AV Lionitas 1500m
1500m MC (zo)
1706 Eva Reijenga MJC - CAV Energie 800m
800m MC (za)
1707 Hannah Reijenga MJC - CAV Energie 800m
800m MC (za)
1708 Femke Reijs MJC - AV De Keien Hoog
Hoogspring...e groep 2
1709 Lieke Reijs MJC - AV De Keien Hoog
Hoogspring...e groep 2
1710 Damanja Reus MJC - SAV Speer
Discus
Kogel
Discus MC ...e groep 2Kogel MC (...e groep 2
1711 Maaike van Rijswijk MJC - CAV Energie 4x80m
Hoog
Hoogspring...e groep 2 Flits (3e)
1712 Lise Romijn MJC - PH 80m
80m_hf
150m
4x80m
Ver
80 meter MC (za)80m halve finale MC150m MC (zo)Verspringe...e groep 4
1713 Amber de Roo MJC - AV `40 80m
80m_f
80m_hf
150m
150m_f
80 meter MC (za)80 meter finale MC80m halve finale MC150m MC (zo)150m finale MC
1714 Esmée Rossenaar MJC - AV Edam Speer
1715 Joss Ruedisueli MJC - AV Sprint 80mH
Kogel
Hoog
80m horden MC (zo)Kogel MC (...e groep 2Hoogspring...e groep 2
1716 Eline Ruige MJC - AV Lionitas 80m
150m
800m
80 meter MC (za)150m MC (zo)800m MC (za)
1717 Charity Saddal MJC - AV Sparta 80m
150m
80mH
4x80m
Ver
80 meter MC (za)150m MC (zo)80m horden MC (zo)Verspringe...e groep 3 Sparta (4e)
1718 Mariken Sanders MJC - AV Wijchen 4x80m
AV Wijchen MC (4e)
1719 Sam Schaalje MJC - PAC 80mH
Polshoog
80m horden MC (zo)Polsstokho...n MC (za)
1720 Imke Schaap MJC - AV Zuidwal Hoog
Hoogspring...e groep 1
1721 Joanne Schaap MJC - PH Speer
Speer_f
Discus
Discus_f
Kogel
Kogel_f
Speer MC (...e groep 2Speer finale MCDiscus MC ...e groep 2Discus finale MCKogel MC (...e groep 2Kogel finale MC
1722 Tessa Schets MJC - AV `56 800m
4x80m
800m MC (za) Team AV'56 (3e)
1723 Aniek van Schie MJC - HLLM Speer
Speer_f
Kogel
Hoog
Hoog_f
Speer MC (...e groep 1Speer finale MCKogel MC (...e groep 1Hoogspring...e groep 1Hoog finale MC (zo)
1724 Dione Schipper MJC - Start `78 1500m
1500m MC (zo)
1725 Bieke Schipperen MJC - Scorpio 1500m
1500m MC (zo)
1726 Myrte Van der Schoot MJC - GACH 300m
300m_f
800m
Ver
Ver_f
300m MC (zo)300m finale MC800m MC (za)Verspringe...e groep 1Verspringe...finale MC
1727 Noortje Schothuis MJC - MPM 150m
Polshoog
150m MC (zo)Polsstokho...n MC (za)
1728 Danique Schram MJC - DEM 300mH
Discus
300m horden MC (za)Discus MC ...e groep 1
1729 Juul Schuit MJC - Castricum 300m
800m
300m MC (zo)800m MC (za)
1730 Marinka Schuurman MJC - Altis 80mH
80mH_hf
300mH
4x80m
Speer
Discus
Ver
80m horden MC (zo)80m horden...finale MC300m horden MC (za)Speer MC (...e groep 1Discus MC ...e groep 1Verspringe...e groep 1
1731 Steffie Seher MJC - CAV Energie 300mH
4x80m
Ver
300m horden MC (za)Verspringe...e groep 1 Flits (2e)
1732 Isabelle ...ijlhouwer MJC - HLLM 800m
1500m
800m MC (za)1500m MC (zo)
1733 Alysa Sheppard MJC - Spado Speer
Speer_f
Speer MC (...e groep 2Speer finale MC
1734 Noortje Sieperda MJC - HRRR Discus
Discus MC ...e groep 2
1735 Isa van Si...rtensdijk MJC - Altis 150m
4x80m
Speer
Speer_f
Kogel
Ver
150m MC (zo)Speer MC (...e groep 1Speer finale MCKogel MC (...e groep 1Verspringe...e groep 4
1736 Maud van S...rtensdijk MJC - Voorne 800m
800m MC (za)
1737 Elin Slagt MJC - AAC `61 300mH
300m horden MC (za)
1738 Lotte Slomp MJC - AAC `61 4x80m
Speer
Kogelsl
Ver
Kogelsl MC (zo)Verspringe...e groep 3 Le Bleu Orange (4e)
1739 Jessica Sluiter MJC - PH 80m
80m_f
80m_hf
150m
150m_f
300m
4x80m
80 meter MC (za)80 meter finale MC80m halve finale MC150m MC (zo)150m finale MC300m MC (zo) Prins Hendrik (4e)
1740 Fleur Smeets MJC - De Spartaan Speer
Speer MC (...e groep 2
1741 Lara Smits MJC - SV Noordkop Discus
Discus_f
Kogel
Kogel_f
Hoog
Discus MC ...e groep 1Discus finale MCKogel MC (...e groep 1Kogel finale MC
1742 Noa Snijders MJC - Eindhoven 300m
300m MC (zo)
1743 Marit Snoek MJC - KAV Holland 80m
150m
300mH
Kogel
Hoog
80 meter MC (za)150m MC (zo)300m horden MC (za)
1744 Ruth Spijker MJC - Castricum 800m
1500m
800m MC (za)1500m MC (zo)
1745 Luena Spijkerboer MJC - De Gemzen 800m
800m MC (za)
1746 Elise Spijkers MJC - AAV `36 HSS
Ver
Hink-stap-...n MC (zo)Verspringe...e groep 4
1747 Celine Spinder MJC - MPM 800m
1500m
800m MC (za)1500m MC (zo)
1748 Anna-Romee...der Spoel MJC - AV Jahn II Speer
Speer_f
Discus
Discus_f
Kogel
Kogelsl
Kogel_f
HSS
Speer MC (...e groep 1Speer finale MCDiscus MC ...e groep 1Discus finale MCKogel MC (...e groep 1Kogel finale MCHink-stap-...n MC (zo)
1749 Paula Spoelman MJC - AV Wijchen 80m
80m_hf
300mH
4x80m
80 meter MC (za)80m halve finale MC300m horden MC (za) AV Wijchen MC (3e)
1750 Marit Staal MJC - Heerenveen 150m
Ver
150m MC (zo)Verspringe...e groep 4
1751 Anouk van ...arrenburg MJC - Climax 80mH
Speer
80m horden MC (zo)
1752 Ilse Stok MJC - CAV Energie 80m
80m_hf
4x80m
80 meter MC (za)80m halve finale MC Flits (1e)
1753 Sophie Sund MJC - Startbaan 150m
80mH
80mH_hf
300mH
300mH_f
150m MC (zo)80m horden MC (zo)80m horden...finale MC300m horden MC (za)300m horde...finale MC
1754 Merel Talens MJC - Ciko `66 800m
1500m
800m MC (za)1500m MC (zo)
1755 Meike Tan MJC - HLLS 80m
80mH
Speer
Ver
80 meter MC (za)80m horden MC (zo)Speer MC (...e groep 1Verspringe...e groep 3
1756 Puk Terpstra MJC - Tempo AV HSS
Ver
Hink-stap-...n MC (zo)Verspringe...e groep 3
1757 Georgette Thilleman MJC - RK HAV Speer
1758 Nikki van Tienderen MJC - HLLM 80m
150m
4x80m
Speer
80 meter MC (za)150m MC (zo)Speer MC (...e groep 2
1759 Chantal ten Tije MJC - SC Antilope 80m
Ver
80 meter MC (za)Verspringe...e groep 2
1760 Isis Tinneveld MJC - Olympus `70 80m
Ver
80 meter MC (za)
1761 Dunya van den Tooren MJC - PAC 300mH
Hoog
Hoog_f
300m horden MC (za)Hoogspring...e groep 2Hoog finale MC (zo)
1762 Eva Tops MJC - Tempo AV 80mH
300mH
Kogel
80m horden MC (zo)300m horden MC (za)Kogel MC (...e groep 2
1763 Sacha Torenvlied MJC - AV Hylas 800m
1500m
800m MC (za)1500m MC (zo)
1764 Faye Traube MJC - AAC 4x80m
Kogel
1765 Floortje Tromp MJC - AAV `36 800m
800m MC (za)
1766 Bente Tuil MJC - Hollandia 80mH
80mH_hf
Hoog
Hoog_f
80m horden MC (zo)80m horden...finale MCHoogspring...e groep 1Hoog finale MC (zo)
1767 Iris Turksema MJC - SPLS 800m
Ver
800m MC (za)Verspringe...e groep 4
1768 Isa van der Valk MJC - ARV Ilion 1500m
1500m MC (zo)
1769 Coos Veldpaus MJC - HLLS 80m
80m_hf
150m
4x80m
Speer
80 meter MC (za)80m halve finale MC150m MC (zo) Hellas Utrecht (1e)
1770 Cato Velstra MJC - BAV Discus
Kogel
1771 Baudien Venema MJC - HRRR 80m
80m_hf
80 meter MC (za)80m halve finale MC
1772 Lina Vercoulen MJC - Scopias 80mH
80mH_hf
Kogel
80m horden MC (zo)80m horden...finale MCKogel MC (...e groep 2
1773 Anouk Verdaasdonk MJC - Spado 300mH
HSS
Ver
Ver_f
300m horden MC (za)Hink-stap-...n MC (zo)Verspringe...e groep 1Verspringe...finale MC
1774 Iris Verheij MJC - PH 800m
800m MC (za)
1775 Myrthe Vernooij MJC - Altis 150m
800m
150m MC (zo)800m MC (za)
1776 Eline Verschueren MJC - CAV Energie Hoog
Hoogspring...e groep 2
1777 Fleur Verwijmeren MJC - ACHL Discus
Kogel
1778 Anastasia ...nitchenko MJC - AV Hera Hoog
Hoog_f
Hoogspring...e groep 1Hoog finale MC (zo)
1779 Esmee Vis MJC - De Gemzen 800m
800m MC (za)
1780 Anne-Britt...ngerbroek MJC - Haag 1500m
1500m MC (zo)
1781 Karin Vlasblom MJC - AV Impala Speer
1782 Miro Vlasman MJC - PAC 80m
80m_f
80m_hf
150m
150m_f
80mH
80mH_f
80mH_hf
80 meter MC (za)80 meter finale MC80m halve finale MC150m MC (zo)150m finale MC80m horden MC (zo)80 meter h...finale MC80m horden...finale MC
1783 Marlotte Vliese MJC - Castricum 800m
1500m
800m MC (za)1500m MC (zo)
1784 Brecht van der Vliet MJC - Groningen 300m
300m_f
300mH
300mH_f
300m MC (zo)300m finale MC300m horden MC (za)300m horde...finale MC
1785 Kika de Vos MJC - PAC 80mH
80mH_f
80mH_hf
300mH
300mH_f
Ver
Ver_f
80m horden MC (zo)80 meter h...finale MC80m horden...finale MC300m horden MC (za)300m horde...finale MCVerspringe...e groep 1Verspringe...finale MC
1786 Lisanne de Vreede MJC - Swift 80mH
300mH
300m horden MC (za)
1787 Lieke Vreugdenhil MJC - AV Statina 300m
800m
Speer
300m MC (zo)800m MC (za)
1788 Iris De Vries MJC - AV Wijchen 80m
300mH
4x80m
80 meter MC (za)300m horden MC (za) AV Wijchen MC (2e)
1789 Suze de Vries MJC - HRRR 1500m
1500m MC (zo)
1790 Sien van Vuuren MJC - DEM 800m
1500m
800m MC (za)1500m MC (zo)
1791 Meike Wagenaar MJC - AV Hera 150m
300m
300mH
150m MC (zo)300m MC (zo)300m horden MC (za)
1792 Nienke Wagenaar MJC - De Gemzen 150m
300m
Ver
150m MC (zo)300m MC (zo)Verspringe...e groep 1
1793 Caitlin Wals MJC - AV Edam Discus
Kogel
Kogel_f
Discus MC ...e groep 1Kogel MC (...e groep 1Kogel finale MC
1794 Joy van de Water MJC - AV 1923 4x80m
AV 1923 MC (4e)
1795 Jaybre Wau MJC - Maastricht 80mH
80mH_f
80mH_hf
Discus
Discus_f
Kogel
Kogel_f
80m horden MC (zo)80 meter h...finale MC80m horden...finale MCDiscus MC ...e groep 2Discus finale MCKogel MC (...e groep 2Kogel finale MC
1796 Mathilda Way MJC - Castricum Hoog
Hoog_f
Ver
Hoogspring...e groep 1Hoog finale MC (zo)Verspringe...e groep 2
1797 Sativa Wenker MJC - Ciko `66 1500m
1500m MC (zo)
1798 Naomi Wessels MJC - AV Rijssen Discus
Discus_f
Kogel
Kogel_f
Discus MC ...e groep 1Discus finale MCKogel MC (...e groep 1Kogel finale MC
1799 Samantha Westerweel MJC - GACH 80m
150m
300m
Ver
80 meter MC (za)150m MC (zo)300m MC (zo)Verspringe...e groep 3
1800 Marit van Wijk MJC - AAC 800m
1500m
800m MC (za)1500m MC (zo)
1801 Dorcas Wilbrink MJC - Flevo Delta Discus
Discus_f
Discus MC ...e groep 1Discus finale MC
1802 Danica Willemen MJC - Atledo 1500m
1500m MC (zo)
1803 Welmoed va...der Windt MJC - HRRR 80m
80mH
80mH_hf
80 meter MC (za)80m horden MC (zo)80m horden...finale MC
1804 Amelie De Wit MJC - AV 1923 300mH
4x80m
300m horden MC (za) AV 1923 MC (4e)
1805 Arwen de Wit MJC - NEAV 800m
800m MC (za)
1806 Iris de Wit MJC - Castricum 800m
1500m
800m MC (za)1500m MC (zo)
1807 Tessa de Wit MJC - De Spartaan Speer
Discus
Discus_f
Kogel
Kogelsl
Speer MC (...e groep 2Discus MC ...e groep 2Discus finale MCKogel MC (...e groep 2Kogelsl MC (zo)
1808 Tamira Wota MJC - BAV 80m
150m
Speer
Ver
80 meter MC (za)150m MC (zo)Verspringe...e groep 4
1809 Elka Wybenga MJC - Altis Speer
Hoog
Hoog_f
Speer MC (...e groep 1Hoogspring...e groep 2Hoog finale MC (zo)
1810 Dilay Yandi MJC - GACH 80m
80m_hf
150m
80 meter MC (za)80m halve finale MC150m MC (zo)
1811 Femke Yska MJC - HRRR 1500m
1500m MC (zo)
1812 Suze Zeevat MJC - Ciko `66 Speer
Speer_f
Kogel
Speer MC (...e groep 2Speer finale MCKogel MC (...e groep 2
1813 Ruth Zijlstra MJC - Heerenveen 300m
800m
300m MC (zo)800m MC (za)
1814 Luna Zimnik MJC - Clytoneus 80m
800m
80mH
Polshoog
Ver
800m MC (za)Polsstokho...n MC (za)Verspringe...e groep 2
1815 Daphne Zintel MJC - AAV `36 Hoog
HSS
Ver
Hoogspring...e groep 1Hink-stap-...n MC (zo)Verspringe...e groep 1
1816 Hester Zoer MJC - AV Hylas 300m
800m
300m MC (zo)800m MC (za)
1817 Falco Aarts JJC - Maastricht 1500m SC
1500m stee...e JC (zo)