Inschrijvingen ASICS NK Indoor Junioren 2019




Snr Naam Onderdelen Startgroep
1 Tunji Abisoye JJA - Ciko `66 400m
400m_f
JJA - 400m seriesJJA - 400m finale
2 Onyema Adigida JJA - Phanos 60m
60m_f
60m_hf
200m
200m_f
JJA - 60m seriesJJA - 60m finaleJJA - 60m 1/2 finaleJJA - 200mJJA - 200m_f
3 Ishan Baidjoe JJA - PAC 400m
JJA - 400m series
4 Pim van Bakel JJA - PH 60m
60m_f
60m_hf
200m
200m_f
JJA - 60m seriesJJA - 60m finaleJJA - 60m 1/2 finaleJJA - 200mJJA - 200m_f
5 Pepijn Bartels JJA - AV Cifla 800m
JJA - 800m series
6 Jay Beelen JJA - AV Trias 60mH
60mH_f
JJA - 60mHJJA - 60mH finale
7 Robin Beks JJA - Eindhoven Hoog
JJA - Hoog
8 Sander van Bemmelen JJA - Haag 800m
JJA - 800m series
9 Aimane Benchellal JJA - PAC 3000m
JJA - 3000m
10 Jort Benz JJA - Scorpio 3000m
JJA - 3000m
11 Ben Besamusca JJA - AAV `36 Kogel
JJA - Kogel
12 Owen Beuckens JJA - AV PEC 1910 Kogel
Hoog
Polshoog
JJA - KogelJJA - HoogJJA - Polshoog
13 Fabian Biondina JJA - Spado HSS
Ver
JJA - HinkstapJJA - Ver
14 Robin Boersma JJA - AV NOP 400m
60mH
60mH_f
JJA - 400m seriesJJA - 60mHJJA - 60mH finale
15 Lars Boertien JJA - CAV Energie Kogel
JJA - Kogel
16 Scott Boesten JJA - AV Unitas 60m
Hoog
JJA - 60m seriesJJA - Hoog
17 Jelmer Boonstra JJA - AAV SISU Hoog
JJA - Hoog
18 Wietse Bosman JJA - AV Gouda 60m
60m_hf
60mH
JJA - 60m seriesJJA - 60m 1/2 finaleJJA - 60mH
19 Tijmen Bouw JJA - AV34 3000m
JJA - 3000m
20 Thomas Bovenberg JJA - Leiden 800m
JJA - 800m series
21 Floris Brinkman JJA - AV34 800m
JJA - 800m series
22 David Cairo JJA - Phanos 60mH
Ver
JJA - 60mHJJA - Ver
23 Levi Casilio JJA - Rotterdam 60m
60m_hf
JJA - 60m seriesJJA - 60m 1/2 finale
24 Kick Castricum JJA - Castricum 1500m
1500m_f
JJA - 1500mJJA - 1500m finale
25 Noah Chokri JJA - Rotterdam Ver
JJA - Ver
26 Tino Claessens JJA - Haag 400m
JJA - 400m series
27 Thies Coenen JJA - Swift Kogel
JJA - Kogel
28 Benjamin Coolen JJA - Haag 60m
60mH
60mH_f
Polshoog
JJA - 60m seriesJJA - 60mHJJA - 60mH finaleJJA - Polshoog
29 Gabriël ...rnelissen JJA - GACH 60m
200m
JJA - 60m seriesJJA - 200m
30 Rogier Derksen JJA - PAC 60mH
JJA - 60mH
31 Kevin Deur JJA - AV Sparta 60m
60m_hf
JJA - 60m seriesJJA - 60m 1/2 finale
32 Levi van Diest JJA - AV Lycurgus Hoog
JJA - Hoog
33 Raphael Dobbelstein JJA - PH 800m
JJA - 800m series
34 Mike de Dood JJA - AV Lycurgus 3000m
JJA - 3000m
35 Netanel Dorothea JJA - AV Sparta 60m
60m_f
60m_hf
400m
400m_f
JJA - 60m seriesJJA - 60m finaleJJA - 60m 1/2 finaleJJA - 400m seriesJJA - 400m finale
36 Tom Driessen JJA - AAV `36 Kogel
JJA - Kogel
37 Brett Duff JJA - AV Sparta 60m
60m_f
60m_hf
200m
HSS
JJA - 60m seriesJJA - 60m finaleJJA - 60m 1/2 finaleJJA - 200mJJA - Hinkstap
38 Twan Duvigneau JJA - AL73 200m
400m
JJA - 200mJJA - 400m series
39 Shaquille ...manuelson JJA - PAC Kogel
JJA - Kogel
40 Maarten Emmaneel JJA - AV NOVA 60m
60m_hf
200m
200m_f
JJA - 60m seriesJJA - 60m 1/2 finaleJJA - 200mJJA - 200m_f
41 Job van den End JJA - Tempo AV 1500m
1500m_f
JJA - 1500mJJA - 1500m finale
42 Julian Erkelens JJA - AV Passaat Ver
JJA - Ver
43 Jitse van Esch JJA - DAV Kronos Hoog
JJA - Hoog
44 Amin el Feddaly JJA - AAC 1500m
JJA - 1500m
45 Steves Fluit JJA - U-Track 60m
60m_f
60m_hf
JJA - 60m seriesJJA - 60m finaleJJA - 60m 1/2 finale
46 Jelen Franjic JJA - AV Sprint 60m
60m_hf
200m
200m_f
JJA - 60m seriesJJA - 60m 1/2 finaleJJA - 200mJJA - 200m_f
47 Youri Fransen JJA - GACH 60m
60mH
Hoog
Ver
JJA - 60m seriesJJA - 60mHJJA - HoogJJA - Ver
48 Johannes Gaba JJA - Rotterdam 60m
60m_hf
200m
JJA - 60m seriesJJA - 60m 1/2 finaleJJA - 200m
49 Luc Giele JJA - Voorne 60m
200m
400m
JJA - 60m seriesJJA - 200mJJA - 400m series
50 Koen Grandiek JJA - Castricum 1500m
1500m_f
JJA - 1500mJJA - 1500m finale
51 Tim de Greef JJA - Altis Kogel
JJA - Kogel
52 Michiel va...der Groen JJA - DEM 400m
JJA - 400m series
53 Niels de Groot JJA - AAV `36 Kogel
Hoog
JJA - KogelJJA - Hoog
54 Tijmen van Hal JJA - PH Hoog
JJA - Hoog
55 Hans Harting JJA - AV `47 60mH
JJA - 60mH
56 Mats den Hartog JJA - AAV `36 60m
JJA - 60m series
57 Ruben Heijnen JJA - Zeeland 60m
60m_hf
JJA - 60m seriesJJA - 60m 1/2 finale
58 Mats Heine JJA - Castricum 800m
JJA - 800m series
59 Niels Hendriks JJA - Scopias 800m
JJA - 800m series
60 Tijmen Hoedjes JJA - Castricum 1500m
JJA - 1500m
61 Pierre ten Holder JJA - AV PEC 1910 400m
400m_f
JJA - 400m seriesJJA - 400m finale
62 Tom Hoogeboom JJA - AV NOVA 3000m
JJA - 3000m
63 Rens Hoogendorp JJA - GVAC 400m
JJA - 400m series
64 Boris Hoogervorst JJA - KAV Holland 60m
60m_hf
Ver
JJA - 60m seriesJJA - 60m 1/2 finaleJJA - Ver
65 Daan Hoomoedt JJA - PAC 200m
HSS
JJA - 200mJJA - Hinkstap
66 Ole van der Horst JJA - Eindhoven 60m
60m_hf
JJA - 60m seriesJJA - 60m 1/2 finale
67 Thijs Houbiers JJA - Leiden 1500m
1500m_f
JJA - 1500mJJA - 1500m finale
68 Stephan van der Jagt JJA - AV `47 60m
60m_f
60m_hf
200m
200m_f
JJA - 60m seriesJJA - 60m finaleJJA - 60m 1/2 finaleJJA - 200mJJA - 200m_f
69 Julian Jansen JJA - AV NOP Hoog
Ver
JJA - HoogJJA - Ver
70 Sven Jansons JJA - Altis 60mH
60mH_f
Ver
JJA - 60mHJJA - 60mH finaleJJA - Ver
71 Bjorn Kins JJA - Groningen Kogel
JJA - Kogel
72 Matthew Klaver JJA - Phanos HSS
JJA - Hinkstap
73 Koen Klunder JJA - AV Fortuna 200m
JJA - 200m
74 Sven Kolk JJA - Spado Hoog
JJA - Hoog
75 Ruben Koning JJA - AV Gouda 400m
JJA - 400m series
76 Jarin van der Kooi JJA - AV Impala 60m
400m
Kogel
HSS
JJA - 60m seriesJJA - 400m seriesJJA - KogelJJA - Hinkstap
77 Idris van Koolwijk JJA - AV Cifla 800m
JJA - 800m series
78 Marijn Kriegsman JJA - Altis 60mH
Kogel
Ver
JJA - 60mHJJA - KogelJJA - Ver
79 Arther Kuwas JJA - Fortius 60m
JJA - 60m series
80 Thomas Kwint JJA - Groningen 800m
800m_f
JJA - 800m seriesJJA - 800m finale
81 Bram van der Laan JJA - GACH 200m
HSS
Ver
JJA - 200mJJA - HinkstapJJA - Ver
82 Raoul van de Laar JJA - NEAV 60m
JJA - 60m series
83 Dylan Langeveld JJA - DEM Polshoog
JJA - Polshoog
84 Jippe Lasschuijt JJA - AV34 3000m
JJA - 3000m
85 Daan van der Lee JJA - AAV `36 200m
JJA - 200m
86 Hidde Leenders JJA - AV Oss `78 400m
400m_f
JJA - 400m seriesJJA - 400m finale
87 Sven van Leeuwen JJA - MPM 60m
200m
JJA - 60m seriesJJA - 200m
88 Mischa Lips JJA - ARV Ilion 60m
60m_hf
200m
JJA - 60m seriesJJA - 60m 1/2 finaleJJA - 200m
89 Djoao Lobles JJA - SV Noordkop 400m
400m_f
800m
800m_f
JJA - 400m seriesJJA - 400m finaleJJA - 800m seriesJJA - 800m finale
90 Damian van Loo JJA - Climax 60m
200m
JJA - 60m seriesJJA - 200m
91 Ruud Louter JJA - AV `56 Kogel
JJA - Kogel
92 David van der Lugt JJA - GVAC Ver
JJA - Ver
93 Lars Mackenbach JJA - AV Sprint 60m
60mH
JJA - 60m seriesJJA - 60mH
94 Jereno Macnack JJA - AV Lycurgus 60m
JJA - 60m series
95 Léon Mak JJA - De Gemzen Kogel
JJA - Kogel
96 Bas Meester JJA - Hollandia 60mH
JJA - 60mH
97 Bas Meeuwenoord JJA - De Spartaan 200m
400m
JJA - 200mJJA - 400m series
98 Julian van Meggelen JJA - De Spartaan 60m
60m_hf
60mH
JJA - 60m seriesJJA - 60m 1/2 finaleJJA - 60mH
99 Jair Melfor JJA - Rotterdam 60m
JJA - 60m series
100 Abdirahman Mohamed JJA - AV Cifla 3000m
JJA - 3000m
101 Mattijs Mols JJA - AV Attila Kogel
JJA - Kogel
102 Bart Mulder JJA - AV Wijchen 60mH
Ver
JJA - 60mHJJA - Ver
103 Jan Munning JJA - SPOB 60m
200m
JJA - 60m seriesJJA - 200m
104 Manolito Musters JJA - AAC `61 800m
JJA - 800m series
105 Mattias Nab JJA - AAV `36 400m
HSS
Polshoog
JJA - 400m seriesJJA - HinkstapJJA - Polshoog
106 Rijk Nabuurs JJA - De Liemers 800m
JJA - 800m series
107 Sil Negenman JJA - KAV Holland 200m
200m_f
60mH
60mH_f
JJA - 200mJJA - 200m_fJJA - 60mHJJA - 60mH finale
108 Ludo van N...wenhuizen JJA - AAC 800m
800m_f
JJA - 800m seriesJJA - 800m finale
109 Alexander Nijenhuis JJA - Haag 60m
JJA - 60m series
110 Stan Nijhuis JJA - AV Trias Hoog
JJA - Hoog
111 Mart Ruben Nijhuis JJA - MPM 1500m
1500m_f
JJA - 1500mJJA - 1500m finale
112 Guus Nijkamp JJA - Spado 60mH
60mH_f
JJA - 60mHJJA - 60mH finale
113 Jesse Nijmeijer JJA - AV PEC 1910 800m
JJA - 800m series
114 Merijn Nolet JJA - PH Kogel
JJA - Kogel
115 Rick van de Noort JJA - AAV `36 60m
60mH
Hoog
JJA - 60m seriesJJA - 60mHJJA - Hoog
116 Juan Oldehinkel JJA - Spurt `88 200m
JJA - 200m
117 Sharif Omoyele JJA - Rotterdam 60m
60m_hf
60mH
60mH_f
JJA - 60m seriesJJA - 60m 1/2 finaleJJA - 60mHJJA - 60mH finale
118 Jordi Oosterbaan JJA - AV Zaanland 200m
400m
JJA - 200mJJA - 400m series
119 Steven Oosterkamp JJA - De Spartaan 60m
60m_hf
200m
JJA - 60m seriesJJA - 60m 1/2 finaleJJA - 200m
120 Michael Osayande JJA - Ciko `66 60m
60m_hf
JJA - 60m seriesJJA - 60m 1/2 finale
121 Neal Ott JJA - De Spartaan Polshoog
JJA - Polshoog
122 Joris Pals JJA - AV Feniks Kogel
JJA - Kogel
123 Sjoerd Pastoor JJA - AV Sprint Polshoog
Ver
JJA - PolshoogJJA - Ver
124 Jakob Pütz JJA - PH Polshoog
JJA - Polshoog
125 Jens Peeters JJA - Eindhoven 1500m
1500m_f
JJA - 1500mJJA - 1500m finale
126 Luuk Peeters JJA - AV Gouda Kogel
JJA - Kogel
127 Bereket Petersen JJA - AV `56 1500m
3000m
JJA - 1500mJJA - 3000m
128 Bezuayehu Petersen JJA - AV `56 1500m
3000m
JJA - 1500mJJA - 3000m
129 Finn van Pijkeren JJA - Groningen 800m
JJA - 800m series
130 Dré Pinas JJA - Phanos 200m
400m
JJA - 200mJJA - 400m series
131 Brian Pot Heredia JJA - AV Jahn II 60m
200m
Ver
JJA - 60m seriesJJA - 200mJJA - Ver
132 Camu Prins JJA - Altis 400m
JJA - 400m series
133 Tijn Pronk JJA - KAV Holland 800m
JJA - 800m series
134 Fabian Pusceddu JJA - AV Lycurgus 400m
400m_f
800m
JJA - 400m seriesJJA - 400m finaleJJA - 800m series
135 Maarten Quaars JJA - KAV Holland HSS
JJA - Hinkstap
136 Justin Raijmakers JJA - U-Track 60m
60m_f
60m_hf
JJA - 60m seriesJJA - 60m finaleJJA - 60m 1/2 finale
137 Justin Ravensbergen JJA - HLLM 60m
JJA - 60m series
138 Merlijn va...ensbergen JJA - Haag 60m
60mH
Polshoog
JJA - 60m seriesJJA - 60mHJJA - Polshoog
139 Robin van Riel JJA - AV Attila 1500m
1500m_f
JJA - 1500mJJA - 1500m finale
140 Rick van Riel JJA - AV Attila 1500m
1500m_f
JJA - 1500mJJA - 1500m finale
141 Devi Robbemond JJA - AV Fortuna Kogel
JJA - Kogel
142 Sven Roosen JJA - Eindhoven 60mH
60mH_f
Ver
JJA - 60mHJJA - 60mH finaleJJA - Ver
143 Aleksander...arnatskiy JJA - Groningen Ver
JJA - Ver
144 Daan Schade JJA - Flevo Delta Kogel
JJA - Kogel
145 Lars Schellekens JJA - AV Attila 1500m
JJA - 1500m
146 Jelle Schijfsma JJA - Startbaan Hoog
JJA - Hoog
147 Jim van 't Schip JJA - AAV `36 60m
JJA - 60m series
148 Maxim Scholma JJA - AAV `36 60m
Ver
JJA - 60m seriesJJA - Ver
149 Yvar Schoorlemmer JJA - MPM 200m
400m
JJA - 200mJJA - 400m series
150 Aron Schott JJA - Delta Sport 60m
60m_hf
200m
JJA - 60m seriesJJA - 60m 1/2 finaleJJA - 200m
151 Rick Schreuder JJA - AAV `36 60m
200m
JJA - 60m seriesJJA - 200m
152 Kjell Segers JJA - Eindhoven 1500m
1500m_f
JJA - 1500mJJA - 1500m finale
153 Janik Sillen JJA - Nijmegen 200m
JJA - 200m
154 Joost Sinke JJA - Spado Hoog
JJA - Hoog
155 Bjorn Sloot JJA - AL73 Polshoog
JJA - Polshoog
156 Sake Smits JJA - ARV Ilion Polshoog
JJA - Polshoog
157 Daan Spiljard JJA - PAC 60mH
Polshoog
JJA - 60mHJJA - Polshoog
158 Finnian va...teenhoven JJA - PAC 60m
60m_hf
JJA - 60m seriesJJA - 60m 1/2 finale
159 Timo Stegink JJA - Castricum 800m
800m_f
1500m
JJA - 800m seriesJJA - 800m finaleJJA - 1500m
160 Chiel Stikkelbroeck JJA - Eindhoven 800m
JJA - 800m series
161 Melle van der Stoel JJA - AV34 Ver
JJA - Ver
162 Timo van der Stoep JJA - DEM 400m
JJA - 400m series
163 Tim Stoetzer JJA - Haag Hoog
JJA - Hoog
164 Mika Taag JJA - KAV Holland 400m
60mH
Polshoog
Ver
JJA - 400m seriesJJA - 60mHJJA - PolshoogJJA - Ver
165 Rens Tasma JJA - AAV `36 60m
60mH
JJA - 60m seriesJJA - 60mH
166 Thijs Roel... Terlouw JJA - Spurt `88 800m
JJA - 800m series
167 Dennis van Tilburg JJA - AAV `36 60mH
JJA - 60mH
168 Thije Tjebbes JJA - Groningen 800m
JJA - 800m series
169 Sander van Tuijl JJA - AV Passaat Hoog
JJA - Hoog
170 Daan van der Velden JJA - Eindhoven 3000m
JJA - 3000m
171 Tim Verbaandert JJA - Eindhoven 3000m
JJA - 3000m
172 Ezra Verboom JJA - HLLM 400m
JJA - 400m series
173 Joep Vermeulen JJA - AV Cifla 1500m
JJA - 1500m
174 Daniël Versteeg JJA - Clytoneus 200m
400m
JJA - 200mJJA - 400m series
175 Levi Verver JJA - AV Fortuna Kogel
JJA - Kogel
176 Tibo Visser JJA - Fortius 800m
800m_f
JJA - 800m seriesJJA - 800m finale
177 Jasper de Vries JJA - SPWS Hoog
HSS
JJA - HoogJJA - Hinkstap
178 Lars van Vught JJA - Altis 60mH
Hoog
JJA - 60mHJJA - Hoog
179 Olle van der Walle JJA - AV Attila 60m
200m
JJA - 60m seriesJJA - 200m
180 Pim Weghorst JJA - MPM 200m
400m
JJA - 200mJJA - 400m series
181 Norbert Weijenberg JJA - Spado 3000m
JJA - 3000m
182 Thomas Weijers JJA - HLLM 200m
400m
JJA - 200mJJA - 400m series
183 Indy Wekker JJA - U-Track Ver
JJA - Ver
184 Joep Welsch JJA - Castricum 800m
800m_f
JJA - 800m seriesJJA - 800m finale
185 Darlin van der Werff JJA - DEM 60m
JJA - 60m series
186 Sjoerd Wiecherink JJA - AV Argo 1500m
JJA - 1500m
187 Tomas van ...jngaarden JJA - Rotterdam 800m
JJA - 800m series
188 Cas Wille JJA - AV Statina 1500m
JJA - 1500m
189 Marijn de Wit JJA - SPOB 60m
60mH
Hoog
JJA - 60m seriesJJA - 60mHJJA - Hoog
190 Riq de Wit JJA - Eindhoven 60m
60m_f
60m_hf
JJA - 60m seriesJJA - 60m finaleJJA - 60m 1/2 finale
191 Joep de Wit JJA - Almere `81 60mH
JJA - 60mH
192 Daan Woldring JJA - AV 1923 800m
JJA - 800m series
193 Hidde Zeestraten JJA - Castricum 400m
JJA - 400m series
194 Bayo Abisoye JJB - Ciko `66 60m
Ver
JJB - 60mJJB - Ver
195 Favour Abu JJB - Haag HSS
JJB - Hinkstap
196 Annes Adimi JJB - Leiden 60m
60mH
JJB - 60mJJB - 60mH
197 Bram van Alebeek JJB - Nijmegen Kogel
Ver
JJB - Ver
198 Safouan Allach JJB - Rotterdam HSS
JJB - Hinkstap
199 Benjamin van Altena JJB - Phanos 60m
JJB - 60m
200 Christophe...an Altena JJB - Phanos 800m
JJB - 800m series
201 Tijmen van Arkel JJB - AAV `36 800m
1500m
JJB - 800m seriesJJB - 1500m
202 Stan Atsma JJB - HLLS 60m
Ver
JJB - 60mJJB - Ver
203 Raf Baerveldt JJB - AVON Kogel
Ver
JJB - Ver
204 Luka Bakrac JJB - AV 1923 60mH
JJB - 60mH
205 Noah Baltus JJB - SAV 800m
800m_f
1500m
1500m_f
JJB - 800m seriesJJB - 800m finaleJJB - 1500mJJB - 1500m finale
206 Ties van Beek JJB - AV Sprint 60m
60m_hf
60mH
JJB - 60mJJB - 60m 1/2 finaleJJB - 60mH
207 Primo Beekhuis JJB - Haag 1500m
3000m
JJB - 1500mJJB - 3000m
208 Milan Beuning JJB - AAV SISU 60m
60m_hf
Ver
JJB - 60mJJB - 60m 1/2 finaleJJB - Ver
209 Milan Biesheuvel JJB - AV Aalsmeer 800m
JJB - 800m series
210 Ramon Biondina JJB - Spado Ver
JJB - Ver
211 Fraon Bischoff JJB - AV Unitas 1500m
1500m_f
3000m
JJB - 1500mJJB - 1500m finaleJJB - 3000m
212 Luc Blank JJB - GACH 400m
JJB - 400m series
213 Dave Boamah JJB - AV Feniks 60m
60m_hf
JJB - 60mJJB - 60m 1/2 finale
214 Yassine Boauziz JJB - AV34 1500m
JJB - 1500m
215 Sebastiaan Bonte JJB - AV Hera Kogel
JJB - Kogel
216 Robin van ...Boogaardt JJB - Haag 800m
JJB - 800m series
217 Ernson van den Bos JJB - Scorpio 800m
JJB - 800m series
218 Milko Bos JJB - Tempo AV 60m
60mH
JJB - 60mJJB - 60mH
219 Lucius Bout JJB - Phanos 60mH
JJB - 60mH
220 Joep Bovée JJB - Spado Polshoog
JJB - Polshoog
221 Tim den Brave JJB - AAV `36 Hoog
HSS
JJB - HoogJJB - Hinkstap
222 Fabian Bremer JJB - Ciko `66 200m
JJB - 200m
223 Binne Brok JJB - Tempo AV 400m
JJB - 400m series
224 Luc de Bruin JJB - Tempo AV Hoog
JJB - Hoog
225 Gianni Brunken JJB - AV Sprint 60m
60mH
JJB - 60mJJB - 60mH
226 Pieter Bulte JJB - Pallas `67 60m
60mH
Hoog
JJB - 60mJJB - 60mHJJB - Hoog
227 Marnix van der Burg JJB - Leiden 400m
JJB - 400m series
228 Kaj Casias JJB - Phanos 60m
200m
JJB - 60mJJB - 200m
229 Romello Christiaan JJB - AV Hera 60m
60m_hf
200m
200m_f
JJB - 60mJJB - 60m 1/2 finaleJJB - 200mJJB - 200m finale
230 Parker Consten JJB - Ciko `66 1500m
JJB - 1500m
231 Maarten Debeij JJB - Eindhoven Hoog
HSS
JJB - HoogJJB - Hinkstap
232 Maurits Dekker JJB - Leiden 200m
60mH
JJB - 200mJJB - 60mH
233 Quinten van Delft JJB - Hollandia 200m
400m
JJB - 200mJJB - 400m series
234 Niels Dennekamp JJB - AV Rijssen 200m
Kogel
JJB - 200mJJB - Kogel
235 Twan Deumers JJB - AV Lycurgus 1500m
JJB - 1500m
236 Jelle van der Deure JJB - SAV 400m
JJB - 400m series
237 Duane van Dijkhuizen JJB - Fortius Polshoog
JJB - Polshoog
238 Pjotr Dolfsma JJB - VRT 800m
JJB - 800m series
239 Marijn van Duijn JJB - ARV Ilion 60m
Ver
JJB - 60mJJB - Ver
240 Koen Duikersloot JJB - GACH Polshoog
JJB - Polshoog
241 Mark Dullaart JJB - Haag 800m
JJB - 800m series
242 Marc Dullemond JJB - AAV `36 1500m
JJB - 1500m
243 Florian va...er Dussen JJB - AV Impala 60m
JJB - 60m
244 Tobias van Ee JJB - GACH 60mH
Polshoog
JJB - 60mHJJB - Polshoog
245 Dion Eijssen JJB - AV Unitas 800m
JJB - 800m series
246 Nsikak Ekpo JJB - Haag 60m
60m_f
60m_hf
JJB - 60mJJB - 60m_fJJB - 60m 1/2 finale
247 Quinten van der Elst JJB - Fortius 400m
JJB - 400m series
248 Isiah Emanuelson JJB - PAC 60m
60m_f
60m_hf
200m
200m_f
JJB - 60mJJB - 60m_fJJB - 60m 1/2 finaleJJB - 200mJJB - 200m finale
249 Daan Emmaneel JJB - AV NOVA 400m
400m_f
JJB - 400m seriesJJB - 400m finale
250 Gabriel Emmanuel JJB - Haag 60mH
60mH_f
Hoog
JJB - 60mHJJB - 60mH finaleJJB - Hoog
251 Damian Felter JJB - PAC 60m
60m_f
60m_hf
Ver
JJB - 60mJJB - 60m_fJJB - 60m 1/2 finaleJJB - Ver
252 Ivor Feunekes JJB - NTB 3000m
JJB - 3000m
253 Cédric Fini JJB - AV Wijchen 60m
JJB - 60m
254 Jesse Fokkenrood JJB - U-Track 800m
1500m
1500m_f
JJB - 800m seriesJJB - 1500mJJB - 1500m finale
255 Job Geerds JJB - AV 1923 60mH
60mH_f
JJB - 60mHJJB - 60mH finale
256 Olivier Gijbels JJB - VRT 800m
JJB - 800m series
257 Jelle Golbach JJB - Haaksbergen Hoog
JJB - Hoog
258 Finn de Graaf JJB - AV Attila Ver
JJB - Ver
259 Rens de Graauw JJB - PH 60m
200m
Kogel
JJB - 60mJJB - 200mJJB - Kogel
260 Quincy Greer JJB - Phanos 60m
200m
JJB - 60mJJB - 200m
261 Dinand Groen JJB - AAV `36 Kogel
HSS
JJB - Hinkstap
262 Ruben van Groenewoud JJB - AV Unitas 800m
JJB - 800m series
263 Max van Groeningen JJB - GACH 1500m
1500m_f
JJB - 1500mJJB - 1500m finale
264 Kjell de Groot JJB - Flevo Delta 1500m
1500m_f
JJB - 1500mJJB - 1500m finale
265 Casper Haagh JJB - Scorpio Hoog
HSS
Ver
JJB - HoogJJB - HinkstapJJB - Ver
266 Gijs de Haan JJB - PAC 3000m
JJB - 3000m
267 Teun ter Haar JJB - Nijmegen 3000m
JJB - 3000m
268 Hugo Habraken JJB - AV Gouda 800m
Ver
JJB - 800m seriesJJB - Ver
269 Jip Haest JJB - Spado 60mH
Polshoog
JJB - 60mHJJB - Polshoog
270 Thijmen Hakenkruger JJB - GACH Polshoog
JJB - Polshoog
271 Yaïr van Harmelen JJB - AV Feniks 60m
JJB - 60m
272 Beer Harms JJB - Phanos 400m
400m_f
800m
800m_f
JJB - 400m seriesJJB - 400m finaleJJB - 800m seriesJJB - 800m finale
273 Sven Hazenoot JJB - De Spartaan Kogel
JJB - Kogel
274 Martijn Healy JJB - Spado 3000m
JJB - 3000m
275 Mark Heiden JJB - PAC 200m
200m_f
60mH
60mH_f
JJB - 200mJJB - 200m finaleJJB - 60mHJJB - 60mH finale
276 Jesse van Heijningen JJB - AV34 60m
60m_hf
200m
200m_f
JJB - 60mJJB - 60m 1/2 finaleJJB - 200mJJB - 200m finale
277 Niels van den Heuvel JJB - AV Rijssen 1500m
JJB - 1500m
278 Yohahnnes Hiensch JJB - Phanos 800m
JJB - 800m series
279 Eyoel Hiensch JJB - Phanos 800m
JJB - 800m series
280 Jan Hiltjesdam JJB - AV Rijssen 800m
1500m
1500m_f
JJB - 800m seriesJJB - 1500mJJB - 1500m finale
281 Koen Hoedjes JJB - AV Hera 60m
60m_hf
200m
JJB - 60mJJB - 60m 1/2 finaleJJB - 200m
282 Rutger Hoekstra JJB - Heerenveen Hoog
HSS
JJB - HoogJJB - Hinkstap
283 Jeroen van het Hof JJB - AV Edam Hoog
JJB - Hoog
284 Timo den Hollander JJB - GVAC 60m
60m_hf
JJB - 60mJJB - 60m 1/2 finale
285 Timo Hoogendoorn JJB - U-Track 800m
JJB - 800m series
286 Julian ten Hove JJB - Isala `96 Kogel
JJB - Kogel
287 Joris van den Hoven JJB - Altis 400m
400m_f
JJB - 400m seriesJJB - 400m finale
288 Bjorn Hulsebos JJB - VAV 400m
Ver
JJB - 400m seriesJJB - Ver
289 Chakir Ib... El Farok JJB - AV Zuidwal 60m
60m_hf
200m
JJB - 60mJJB - 60m 1/2 finaleJJB - 200m
290 Jip Janissen JJB - VRT 1500m
JJB - 1500m
291 Jarno Jansen JJB - AV PEC 1910 400m
800m
JJB - 400m seriesJJB - 800m series
292 Nelson Johnson JJB - Haag 800m
JJB - 800m series
293 Kaj de Jong JJB - AV Statina Hoog
JJB - Hoog
294 Willem Jongsma JJB - AV Impala 400m
JJB - 400m series
295 Laurens Jordense JJB - GACH 60m
200m
400m
60mH
JJB - 60mJJB - 200mJJB - 400m seriesJJB - 60mH
296 Brennan Kamerman JJB - AAV `36 800m
JJB - 800m series
297 Owyn Kamerman JJB - AAV `36 800m
JJB - 800m series
298 Mees Kappert JJB - AV Salland 60mH
Ver
JJB - 60mHJJB - Ver
299 Sebastiaan Keijzer JJB - AAV `36 Kogel
300 Jim van Keulen JJB - Nijmegen 400m
400m_f
JJB - 400m seriesJJB - 400m finale
301 Matthijs Klaasboer JJB - DVTR HSS
JJB - Hinkstap
302 Tim Klein JJB - DJA Hoog
Ver
JJB - HoogJJB - Ver
303 Isaya Klein Ikkink JJB - Rotterdam 60m
60m_hf
60mH
JJB - 60mJJB - 60m 1/2 finaleJJB - 60mH
304 Bram Klein Poelhuis JJB - AC TION 60m
1500m
Ver
JJB - 60mJJB - 1500mJJB - Ver
305 Jermaine Kleine JJB - AAV SISU 60m
Ver
JJB - 60mJJB - Ver
306 Daan Kneppers JJB - ARV Ilion 60m
200m
400m
60mH
JJB - 60mJJB - 200mJJB - 400m seriesJJB - 60mH
307 William Knol JJB - U-Track 1500m
JJB - 1500m
308 Marnix Kolkman JJB - AV Edam 60mH
60mH_f
Hoog
Polshoog
JJB - 60mHJJB - 60mH finaleJJB - HoogJJB - Polshoog
309 Teun de Koning JJB - AV Lycurgus Kogel
JJB - Kogel
310 Ids van Korven JJB - RTE 3000m
JJB - 3000m
311 Timme Koster JJB - AV Trias 60mH
60mH_f
JJB - 60mHJJB - 60mH finale
312 Karünzio Koulen JJB - DEM 60m
400m
JJB - 60mJJB - 400m series
313 Swen Kraakman JJB - HLLM 3000m
JJB - 3000m
314 Peter de Kruyff JJB - HLLS 60mH
Ver
JJB - 60mHJJB - Ver
315 Justin Labrijn JJB - Almere `81 60m
60m_hf
JJB - 60mJJB - 60m 1/2 finale
316 Jesse Lamberst JJB - AAV `36 60m
60mH
Hoog
JJB - 60mJJB - 60mHJJB - Hoog
317 Milo Lammertink JJB - MPM 60mH
Hoog
JJB - 60mHJJB - Hoog
318 Lars Laros JJB - Scorpio 3000m
JJB - 3000m
319 Jesse de Leeuw JJB - AAV `36 400m
JJB - 400m series
320 Thijmen van Leeuwen JJB - SAV 800m
1500m
JJB - 800m seriesJJB - 1500m
321 Max van Leeuwen JJB - AAV `36 800m
JJB - 800m series
322 Aike van der Lei JJB - AV Edam 3000m
JJB - 3000m
323 Mika van der Lei JJB - AV Edam 3000m
JJB - 3000m
324 Florian van Lent JJB - Haag 1500m
JJB - 1500m
325 Rob van Limpt JJB - HLLM 3000m
JJB - 3000m
326 Mark van der Linden JJB - Haag 60mH
60mH_f
Ver
JJB - 60mHJJB - 60mH finaleJJB - Ver
327 Carildo Linger JJB - AV Feniks 60m
HSS
Ver
JJB - 60mJJB - HinkstapJJB - Ver
328 Daan Lunding JJB - AV 1923 400m
JJB - 400m series
329 Rick Mallens JJB - AV Sprint Kogel
JJB - Kogel
330 Ton van Mameren JJB - Altis HSS
JJB - Hinkstap
331 Lucas Man JJB - GACH 60m
200m
JJB - 60mJJB - 200m
332 Jimmy Marcera JJB - AV Sprint 200m
JJB - 200m
333 Noud van de Mast JJB - AV34 60m
400m
Ver
JJB - 60mJJB - 400m seriesJJB - Ver
334 Jesper van Meer JJB - Spado 200m
JJB - 200m
335 Kylian Meeuwisz JJB - Pallas `67 Ver
JJB - Ver
336 Natnael Meij JJB - Avantri 400m
800m
JJB - 400m seriesJJB - 800m series
337 Ruben Meijer JJB - Altis Polshoog
Ver
JJB - PolshoogJJB - Ver
338 Mads Meijer JJB - de Sprinter 3000m
JJB - 3000m
339 Jasper Meijerink JJB - AV34 400m
Kogel
Hoog
Ver
JJB - 400m seriesJJB - KogelJJB - HoogJJB - Ver
340 Sonny Meijers JJB - AAC Kogel
JJB - Kogel
341 Sion Meijers JJB - AAC 60m
Ver
JJB - 60mJJB - Ver
342 Julian Mejame Ejong JJB - PAC Kogel
JJB - Kogel
343 Tigo Mesie JJB - AV34 60m
JJB - 60m
344 Milan Mesie JJB - AV34 60m
JJB - 60m
345 Patrick Meskes JJB - Altis 200m
JJB - 200m
346 Diede Mieras JJB - AV 1923 60m
400m
JJB - 60mJJB - 400m series
347 Kosheen Miran JJB - Groningen 400m
400m_f
JJB - 400m seriesJJB - 400m finale
348 Xavi Joy Mo-Ajok JJB - Rotterdam 60m
60m_f
60m_hf
200m
JJB - 60mJJB - 60m_fJJB - 60m 1/2 finaleJJB - 200m
349 Roelf de Mooij JJB - AV Hera 800m
JJB - 800m series
350 Ronald Mulder JJB - Groningen 60m
Ver
JJB - 60mJJB - Ver
351 Fedor Musil JJB - Phanos 800m
JJB - 800m series
352 Pepeijn Nieuwveld JJB - AV Gouda 60m
200m
JJB - 60mJJB - 200m
353 Floris Nolet JJB - PH HSS
Ver
JJB - HinkstapJJB - Ver
354 Franklyn Nwanaforo JJB - Phanos Ver
JJB - Ver
355 Jasper Oele JJB - PAC 60m
60m_hf
Polshoog
JJB - 60mJJB - 60m 1/2 finaleJJB - Polshoog
356 Boas Okken JJB - Groningen 60mH
Hoog
JJB - 60mHJJB - Hoog
357 Quinten Ommen van JJB - AV Unitas 400m
JJB - 400m series
358 Jens Oosterink JJB - AV Trias 60m
JJB - 60m
359 Keitharo ...sterwolde JJB - Phanos 60m
60m_f
60m_hf
200m
200m_f
JJB - 60mJJB - 60m_fJJB - 60m 1/2 finaleJJB - 200mJJB - 200m finale
360 Jonathan Otten JJB - AV34 200m
Hoog
JJB - 200mJJB - Hoog
361 Mischa Otten JJB - AV34 200m
Kogel
JJB - 200m
362 Sam Overeem JJB - AV34 1500m
JJB - 1500m
363 Viggo Parol JJB - Triathlon 1500m
JJB - 1500m
364 Jeroen Paymans JJB - AV Cifla 800m
JJB - 800m series
365 Niels Peeters JJB - VRT 1500m
JJB - 1500m
366 Casper Peterse JJB - AV Trias Polshoog
JJB - Polshoog
367 Lars Philipsen JJB - AV Hera 800m
800m_f
JJB - 800m seriesJJB - 800m finale
368 Christiaan Pleijter JJB - AV PEC 1910 60m
400m
JJB - 60mJJB - 400m series
369 Marten Prince JJB - Altis 60m
200m
Kogel
Ver
JJB - 60mJJB - 200mJJB - Ver
370 David Pronk JJB - Haag 60m
200m
JJB - 60mJJB - 200m
371 Jonathan Pronk JJB - Haag 60m
60m_hf
200m
60mH
Kogel
Ver
JJB - 60mJJB - 60m 1/2 finaleJJB - 200mJJB - 60mHJJB - KogelJJB - Ver
372 Taron Punt JJB - PAC Hoog
JJB - Hoog
373 Nils Reefman JJB - Pallas `67 800m
JJB - 800m series
374 Hakim Riadi JJB - AAV SISU 800m
800m_f
JJB - 800m seriesJJB - 800m finale
375 Jochem Ribberink JJB - AV Gouda 400m
JJB - 400m series
376 Twan van Rijn JJB - AAV `36 60mH
Polshoog
JJB - 60mHJJB - Polshoog
377 Jon Rijnsburger JJB - Nijmegen Hoog
JJB - Hoog
378 Twan van Rinsum JJB - AV Argo Ver
JJB - Ver
379 Ruben Rolvink JJB - Olympus `70 Kogel
JJB - Kogel
380 Daan Roosenschoon JJB - GVAC 60mH
Kogel
Ver
JJB - 60mHJJB - KogelJJB - Ver
381 Heiko Rotteveel JJB - AAV `36 400m
JJB - 400m series
382 Quinna Rozenblad JJB - AV Feniks 60m
JJB - 60m
383 Frank Ruegg JJB - AV Gouda 60m
Ver
JJB - 60mJJB - Ver
384 Maikel Rutgers JJB - AV Argo 400m
HSS
JJB - 400m seriesJJB - Hinkstap
385 Anton Sarnatskiy JJB - Groningen HSS
JJB - Hinkstap
386 Boaz van der Schaaf JJB - Haag 3000m
JJB - 3000m
387 Timi van Schalkwijk JJB - Nijmegen 60mH
60mH_f
JJB - 60mHJJB - 60mH finale
388 Jesse Scheltema JJB - Castricum 800m
800m_f
JJB - 800m seriesJJB - 800m finale
389 Martijn Schoemaker JJB - AV Zeewolde 60m
200m
JJB - 60mJJB - 200m
390 Luuk Schot JJB - AVGM Hoog
JJB - Hoog
391 Hugo Schouten JJB - Hanzesport 200m
JJB - 200m
392 Juno Schuwer JJB - Eindhoven 60m
60m_f
60m_hf
JJB - 60mJJB - 60m_fJJB - 60m 1/2 finale
393 Frank Seppenwoolde JJB - ATNY 400m
JJB - 400m series
394 Jamie Sesay JJB - Almere `81 60m
60m_hf
60mH
60mH_f
Hoog
JJB - 60mJJB - 60m 1/2 finaleJJB - 60mHJJB - 60mH finaleJJB - Hoog
395 Cedric Smits JJB - AV Unitas 800m
JJB - 800m series
396 Milan Sonnemans JJB - Helden 60m
JJB - 60m
397 Nigel Steenwinkel JJB - ARV Ilion 200m
60mH
JJB - 200mJJB - 60mH
398 Tobias Steevensz JJB - AV Passaat 60m
200m
JJB - 60mJJB - 200m
399 Sam Steffens JJB - Ciko `66 60m
60mH
JJB - 60mJJB - 60mH
400 Jochem van Stijn JJB - De Spartaan 800m
HSS
Ver
JJB - 800m seriesJJB - HinkstapJJB - Ver
401 Max Stofkoper JJB - GVAC 60m
Ver
JJB - 60mJJB - Ver
402 Alec van Straten JJB - Haag 800m
JJB - 800m series
403 Max Swabedissen JJB - AV Rijssen 1500m
JJB - 1500m
404 Jeff Tesselaar JJB - AV Hera 400m
800m
800m_f
60mH
Kogel
Ver
JJB - 400m seriesJJB - 800m seriesJJB - 800m finaleJJB - 60mHJJB - Ver
405 Djamelt van Veen JJB - DVTR 400m
60mH
JJB - 400m seriesJJB - 60mH
406 Merlijn va...er Velden JJB - Eindhoven 3000m
JJB - 3000m
407 Max Veldhuizen JJB - GACH Polshoog
JJB - Polshoog
408 Willem Veldpaus JJB - HLLS 60m
JJB - 60m
409 Pablo Velt JJB - AV Atverni 3000m
JJB - 3000m
410 Bart Veltman JJB - AV Gouda 60m
60mH
JJB - 60mJJB - 60mH
411 Luuk Verbaandert JJB - Eindhoven 3000m
JJB - 3000m
412 Yoeri Verburg JJB - HLLM 60m
200m
60mH
JJB - 60mJJB - 200mJJB - 60mH
413 Sven Verduijn JJB - SV Noordkop 800m
JJB - 800m series
414 Jamie Verhagen JJB - Groningen 3000m
JJB - 3000m
415 Jan Roelof Veyer JJB - Start `78 60m
60m_hf
200m
JJB - 60mJJB - 60m 1/2 finaleJJB - 200m
416 Job Visscher JJB - Spado 800m
JJB - 800m series
417 Angelo Visser JJB - NEAV 1500m
1500m_f
JJB - 1500mJJB - 1500m finale
418 Thijs Vlugt JJB - KAV Holland 60m
60m_f
60m_hf
JJB - 60mJJB - 60m_fJJB - 60m 1/2 finale
419 Jari van der Voorn JJB - AV Zeewolde 60m
200m
JJB - 60mJJB - 200m
420 Thomas van der Voort JJB - ARV Ilion Kogel
JJB - Kogel
421 Yoram Vriezen JJB - GACH 60mH
Polshoog
JJB - 60mHJJB - Polshoog
422 William Webster JJB - GVAC 1500m
JJB - 1500m
423 Gijs van de Wetering JJB - De Gemzen 800m
JJB - 800m series
424 Chris Wieles JJB - SCSP 200m
60mH
JJB - 200mJJB - 60mH
425 Miro van Wieringen JJB - GACH 60m
60mH
JJB - 60mJJB - 60mH
426 Gino van Wijk JJB - AV Lycurgus 60m
60m_f
60m_hf
200m
200m_f
JJB - 60mJJB - 60m_fJJB - 60m 1/2 finaleJJB - 200mJJB - 200m finale
427 Thijs de Wild JJB - Typhoon Hoog
Ver
JJB - HoogJJB - Ver
428 Tim de Wild JJB - HLLS 1500m
3000m
JJB - 1500mJJB - 3000m
429 Hidde de Wilde JJB - Cialfo 60m
Kogel
JJB - 60mJJB - Kogel
430 Winjaris Windster JJB - AAC 60m
Ver
JJB - 60mJJB - Ver
431 Tijmen Wisselink JJB - AV Argo 1500m
1500m_f
JJB - 1500mJJB - 1500m finale
432 Amar Wong JJB - AV Feniks 60m
JJB - 60m
433 Quinten Wormer JJB - Haag 60m
60mH
Polshoog
JJB - 60mJJB - 60mHJJB - Polshoog
434 Hidde van der Woud JJB - Pijnenburg 60m
60m_hf
JJB - 60mJJB - 60m 1/2 finale
435 Jasper van Zaanen JJB - AV34 400m
400m_f
60mH
JJB - 400m seriesJJB - 400m finaleJJB - 60mH
436 Bart van Zandwijk JJB - AV Atverni 60m
60m_hf
JJB - 60mJJB - 60m 1/2 finale
437 Tijn van Zijl JJB - KAV Holland 1500m
1500m_f
JJB - 1500mJJB - 1500m finale
438 Teade Zijlstra JJB - HRRR Kogel
JJB - Kogel
439 Steven Zollinger JJB - Nijmegen 60m
800m
JJB - 60mJJB - 800m series
440 Thijs Zoon JJB - Flevo Delta 800m
JJB - 800m series
441 Jeremy van Zutven JJB - PH 200m
Hoog
Ver
JJB - 200mJJB - HoogJJB - Ver
442 Samar Ahmed MJA - HLLS Polshoog
MJA - Polshoog
443 Channelyn ...rosiussen MJA - RTE 400m
MJA - 400m series
444 Tamar Appeldoorn MJA - AV Zuidwal 400m
MJA - 400m series
445 Vera van As MJA - Groene Ster 60m
Kogel
MJA - 60m seriesMJA - Kogel
446 Hieke Böhm MJA - De Spartaan 60mH
Hoog
MJA - 60mHMJA - Hoog
447 Sanne van Beek MJA - PAC 800m
MJA - 800m series
448 Femke Been MJA - Castricum 800m
800m_f
MJA - 800m seriesMJA - 800m finale
449 Isis Beentjes MJA - DEM Hoog
MJA - Hoog
450 Ynte Biemans MJA - TRTL 3000m
MJA - 3000m
451 Fay Blank MJA - GACH 60m
MJA - 60m series
452 Lieke Blommestein MJA - Tempo AV 60mH
MJA - 60mH
453 Femke Bol MJA - Altis 400m
400m_f
MJA - 400m seriesMJA - 400m finale
454 Nikki Boon MJA - Flevo Delta 60mH
Kogel
Ver
MJA - 60mHMJA - KogelMJA - Ver
455 Saskia van der Boor MJA - Fortius Polshoog
MJA - Polshoog
456 Femke van den Bos MJA - VTLS 60mH
MJA - 60mH
457 Amy Brendel MJA - AV Unitas HSS
MJA - Hinkstap
458 Floor van den Brink MJA - DVTR Hoog
MJA - Hoog
459 Femke Brouwer MJA - AV Phoenix 800m
MJA - 800m series
460 Sofie de Bruijn MJA - Haag 400m
MJA - 400m series
461 Linde Buruma MJA - GACH 60m
MJA - 60m series
462 Sanne Cornelissen MJA - AL73 400m
MJA - 400m series
463 Nina van Diepen MJA - AV Hylas 800m
MJA - 800m series
464 Pip Doesburg MJA - AV Lycurgus 60m
60m_f
60m_hf
200m
200m_f
MJA - 60m seriesMJA - 60m finaleMJA - 60m 1/2 finaleMJA - 200mMJA - 200m finale
465 Michelle van Dorth MJA - DAV Kronos Ver
MJA - Ver
466 Janna Doumpas MJA - Eindhoven 60m
60m_f
60m_hf
MJA - 60m seriesMJA - 60m finaleMJA - 60m 1/2 finale
467 Sanne van Drunen MJA - Almere `81 HSS
MJA - Hinkstap
468 Milou Eijsbroek MJA - AV Phoenix 60m
60m_hf
200m
MJA - 60m seriesMJA - 60m 1/2 finaleMJA - 200m
469 Lieve Eising MJA - AV Lycurgus 800m
800m_f
MJA - 800m seriesMJA - 800m finale
470 Edikan Ekpo MJA - Haag HSS
MJA - Hinkstap
471 Merle van Elzakker MJA - Spado 60m
60m_hf
60mH
60mH_f
MJA - 60m seriesMJA - 60m 1/2 finaleMJA - 60mHMJA - 60mH finale
472 Annabelle Emmen MJA - AV Spiridon Hoog
MJA - Hoog
473 Annet Fledderus MJA - SPWS 800m
800m_f
MJA - 800m seriesMJA - 800m finale
474 Justine Fleming MJA - GACH 60m
200m
MJA - 60m seriesMJA - 200m
475 Femke Frijters MJA - PAC 400m
400m_f
60mH
60mH_f
MJA - 400m seriesMJA - 400m finaleMJA - 60mHMJA - 60mH finale
476 Nanah Fung-Loy MJA - ARV Ilion 60mH
60mH_f
HSS
Polshoog
Ver
MJA - 60mHMJA - 60mH finaleMJA - HinkstapMJA - PolshoogMJA - Ver
477 Eden Göbbels MJA - GACH 1500m
MJA - 1500m
478 Anouk van Gils MJA - Spado 1500m
3000m
MJA - 1500mMJA - 3000m
479 Charlie van Gorkum MJA - Rotterdam 60m
60m_f
60m_hf
200m
200m_f
MJA - 60m seriesMJA - 60m finaleMJA - 60m 1/2 finaleMJA - 200mMJA - 200m finale
480 Tamara Graat MJA - Almere `81 60m
200m
MJA - 60m seriesMJA - 200m
481 Emy Guikema MJA - Groningen 60m
60mH
MJA - 60m seriesMJA - 60mH
482 Danique de Haan MJA - DVTR 60mH
60mH_f
MJA - 60mHMJA - 60mH finale
483 Meike Hartog MJA - AV Zaanland 800m
MJA - 800m series
484 Amy Hasselton MJA - Spado 60mH
60mH_f
Ver
MJA - 60mHMJA - 60mH finaleMJA - Ver
485 Melissa Havik MJA - AV Zaanland 60m
200m
MJA - 60m seriesMJA - 200m
486 Anne van Heeckeren MJA - VRT 1500m
MJA - 1500m
487 Quincy Heemskerk MJA - AAV `36 Hoog
MJA - Hoog
488 Naomi Heidema MJA - ACO 800m
800m_f
MJA - 800m seriesMJA - 800m finale
489 Dorte Heideman MJA - MPM 800m
MJA - 800m series
490 Carlijn Helder MJA - Clytoneus 60m
200m
MJA - 60m seriesMJA - 200m
491 Anouk Hellingh MJA - AV Lycurgus 200m
MJA - 200m
492 Ellen Hettinga MJA - AAV `36 Hoog
MJA - Hoog
493 Christel Heuseveldt MJA - Climax 400m
MJA - 400m series
494 Nynke van den Heuvel MJA - AAC 60m
Ver
MJA - 60m seriesMJA - Ver
495 Pauline Hondema MJA - AV Lycurgus 60m
60m_hf
Ver
MJA - 60m seriesMJA - 60m 1/2 finaleMJA - Ver
496 Lotte Houtman MJA - PH Hoog
MJA - Hoog
497 Eveline Houtman MJA - De Gemzen 800m
MJA - 800m series
498 Pleun Hutten MJA - AV Sprint 400m
400m_f
MJA - 400m seriesMJA - 400m finale
499 Bridget Janssen MJA - PAC Kogel
MJA - Kogel
500 Femke Janssen MJA - DEM 200m
MJA - 200m
501 Fenne Janssen MJA - VRT 1500m
3000m
MJA - 1500mMJA - 3000m
502 Eveline de Jong MJA - De Spartaan 60mH
Kogel
Hoog
Ver
MJA - 60mHMJA - KogelMJA - HoogMJA - Ver
503 Leonie Keppel MJA - AV Hera Kogel
MJA - Kogel
504 Kirsten Kerkhof MJA - Spartacus Kogel
MJA - Kogel
505 Anne Kerklaan MJA - Voorne 60m
200m
MJA - 60m seriesMJA - 200m
506 Fenna Klapwijk MJA - PAC 60m
60m_hf
200m
MJA - 60m seriesMJA - 60m 1/2 finaleMJA - 200m
507 Marjolein Klaren MJA - MPM Polshoog
MJA - Polshoog
508 Jorinde van Klinken MJA - Groningen Kogel
Ver
MJA - KogelMJA - Ver
509 Doris van der Knaap MJA - Haag 200m
400m
MJA - 200mMJA - 400m series
510 Noa Knip MJA - Spartacus Kogel
511 Lauraine Kolmschot MJA - AAV SISU 60m
60mH
MJA - 60m seriesMJA - 60mH
512 Pien Korstanje MJA - AV Attila Kogel
MJA - Kogel
513 Myrthe Kouwenberg MJA - PH 1500m
3000m
MJA - 1500mMJA - 3000m
514 Yara Kramer MJA - AV Salland Kogel
MJA - Kogel
515 Louiza Kruiswijk MJA - AV Atverni HSS
MJA - Hinkstap
516 Chantal Kruit MJA - AV Gouda 60mH
MJA - 60mH
517 Noor Kuilboer MJA - AV Hera 800m
800m_f
1500m
MJA - 800m seriesMJA - 800m finaleMJA - 1500m
518 Evelien Kuiper MJA - Groningen 3000m
MJA - 3000m
519 Anduella Kwasiba MJA - AV Jahn II 60m
60m_f
60m_hf
MJA - 60m seriesMJA - 60m finaleMJA - 60m 1/2 finale
520 Kellynsia Leerdam MJA - U-Track HSS
MJA - Hinkstap
521 Liselotte Lieben MJA - PH 200m
60mH
MJA - 200mMJA - 60mH
522 Fleur van der Linden MJA - AV Sprint Polshoog
MJA - Polshoog
523 Yara Linnekamp MJA - HLLS 60m
60m_hf
200m
Ver
MJA - 60m seriesMJA - 60m 1/2 finaleMJA - 200mMJA - Ver
524 Manon Lutt MJA - AV Caesar Kogel
MJA - Kogel
525 Ilse van der Marel MJA - AAV `36 60mH
Kogel
MJA - 60mHMJA - Kogel
526 Tirza Meijer MJA - AAV `36 60m
60mH
MJA - 60m seriesMJA - 60mH
527 Aylan Menick MJA - Leiden 800m
800m_f
MJA - 800m seriesMJA - 800m finale
528 Zoë Meyer MJA - AV Sprint 60m
60m_f
60m_hf
200m
200m_f
MJA - 60m seriesMJA - 60m finaleMJA - 60m 1/2 finaleMJA - 200mMJA - 200m finale
529 Shanna Mol MJA - AV Lycurgus 200m
60mH
MJA - 200mMJA - 60mH
530 Wendy van Nes MJA - AV Atos Polshoog
MJA - Polshoog
531 Claudy Nouws MJA - THOR Hoog
MJA - Hoog
532 Hanna Ogink MJA - AV34 400m
MJA - 400m series
533 Carmen Oosterkamp MJA - De Spartaan 1500m
MJA - 1500m
534 Anna Oosterwegel MJA - DVTR 400m
60mH
MJA - 400m seriesMJA - 60mH
535 Lara Owobowale MJA - De Spartaan 200m
60mH
60mH_f
Kogel
MJA - 200mMJA - 60mHMJA - 60mH finaleMJA - Kogel
536 Camilla Pieper MJA - AV34 Kogel
MJA - Kogel
537 Juliëtte Pluimert MJA - De Spartaan 60m
200m
MJA - 60m seriesMJA - 200m
538 Janneke Pluimes MJA - Scorpio Kogel
MJA - Kogel
539 Fréderique Post MJA - Haag 400m
400m_f
MJA - 400m seriesMJA - 400m finale
540 Jinke Prinsen MJA - AV Sprint Kogel
MJA - Kogel
541 Grace - Ann Pronk MJA - Haag 60m
200m
MJA - 60m seriesMJA - 200m
542 Anouk Rensink MJA - AV Unitas 200m
200m_f
MJA - 200mMJA - 200m finale
543 Febora Ridder MJA - Castricum 200m
400m
MJA - 200mMJA - 400m series
544 Ilse Rolf MJA - AAV `36 400m
800m
MJA - 400m seriesMJA - 800m series
545 Ronéll Rosier MJA - AV Jahn II 60m
60m_f
60m_hf
MJA - 60m seriesMJA - 60m finaleMJA - 60m 1/2 finale
546 Sanne de Ruiter MJA - Clytoneus 60m
200m
MJA - 60m seriesMJA - 200m
547 Megan de Ruiter MJA - Phanos 200m
400m
MJA - 200mMJA - 400m series
548 Kadidja Sangare MJA - AAV `36 60m
60m_hf
60mH
60mH_f
Ver
MJA - 60m seriesMJA - 60m 1/2 finaleMJA - 60mHMJA - 60mH finaleMJA - Ver
549 Amina Schellekens MJA - Phanos 60m
Ver
MJA - 60m seriesMJA - Ver
550 Lichelle Scholing MJA - MPM Kogel
MJA - Kogel
551 Anouk Schoute MJA - AV Lycurgus 60mH
MJA - 60mH
552 Karlijn Schouten MJA - Fortius Polshoog
MJA - Polshoog
553 Joyce Schumacher MJA - AV 1923 60mH
60mH_f
Ver
MJA - 60mHMJA - 60mH finaleMJA - Ver
554 Merit Schuurman MJA - AAC Ver
MJA - Ver
555 Eline Schwietert MJA - Ciko `66 400m
400m_f
MJA - 400m seriesMJA - 400m finale
556 Zoë Sedney MJA - ARV Ilion 60m
200m
200m_f
60mH
MJA - 60m seriesMJA - 200mMJA - 200m finaleMJA - 60mH
557 Jaleesa Seedorf MJA - Rotterdam 60m
60m_hf
MJA - 60m seriesMJA - 60m 1/2 finale
558 Tessa Smits MJA - AV Sprint Kogel
MJA - Kogel
559 Manon Stringa MJA - AV Atverni 800m
MJA - 800m series
560 Jenny Tchedjo MJA - U-Track Kogel
MJA - Kogel
561 Iris Veldt MJA - Groningen 60m
MJA - 60m series
562 Aukje Vellinga MJA - Groningen 60mH
Hoog
MJA - 60mHMJA - Hoog
563 Janine Verhaar MJA - PAC 60m
60m_f
60m_hf
200m
200m_f
MJA - 60m seriesMJA - 60m finaleMJA - 60m 1/2 finaleMJA - 200mMJA - 200m finale
564 Roos Vernooij MJA - PH 200m
60mH
MJA - 200mMJA - 60mH
565 Nadine de Vries MJA - Clytoneus 800m
MJA - 800m series
566 Jonne Walstra MJA - AV Atos 400m
400m_f
MJA - 400m seriesMJA - 400m finale
567 Anne-Wil v...Werkhoven MJA - De Spartaan 400m
Ver
MJA - 400m seriesMJA - Ver
568 Leonie Wierenga MJA - SAV 400m
MJA - 400m series
569 Demi van d...ildenberg MJA - Eindhoven 60m
60m_f
60m_hf
MJA - 60m seriesMJA - 60m finaleMJA - 60m 1/2 finale
570 Maeve Zuijlen MJA - AV Unitas 60m
60m_hf
MJA - 60m seriesMJA - 60m 1/2 finale
571 Yasmine Abbes MJB - AV Cifla 800m
800m_f
1500m
1500m_f
MJB - 800m seriesMJB - 800m finaleMJB - 1500mMJB - 1500m finale
572 Fenna Achterberg MJB - VAV 60mH
60mH_f
Hoog
MJB - 60mHMJB - 60mH finaleMJB - Hoog
573 Strea Ajise MJB - Haag 60m
MJB - 60m series
574 Floor Alessie MJB - PH Kogel
Hoog
HSS
MJB - KogelMJB - HoogMJB - Hinkstap
575 Denise Arisa MJB - ARV Ilion 60m
60m_f
60m_hf
60mH
60mH_f
MJB - 60m seriesMJB - 60m finaleMJB - 60m 1/2 finaleMJB - 60mHMJB - 60mH finale
576 Hanna van Baast MJB - AV Attila 60mH
60mH_f
Ver
MJB - 60mHMJB - 60mH finaleMJB - Ver
577 Jasmijn Bakker MJB - AV Sparta 800m
MJB - 800m series
578 Sterre Bal MJB - Haag Kogel
Hoog
Polshoog
MJB - KogelMJB - HoogMJB - Polshoog
579 Annabel Beckers MJB - Haag 800m
MJB - 800m series
580 Maud van Beest MJB - AAV `36 400m
MJB - 400m series
581 Sarah van Beilen MJB - AV PEC 1910 60mH
Hoog
Ver
MJB - 60mHMJB - HoogMJB - Ver
582 Emmy van den Berg MJB - PH 1500m
MJB - 1500m
583 Isabel van den Berg MJB - Phanos 60m
MJB - 60m series
584 Rosa ten Berg MJB - Haag 1500m
1500m_f
MJB - 1500mMJB - 1500m finale
585 Sophie van den Berg MJB - AV NOP Kogel
MJB - Kogel
586 Luna Bernhard MJB - AV Sprint 60m
60m_hf
Polshoog
MJB - 60m seriesMJB - 60m 1/2 finaleMJB - Polshoog
587 Tessa Beugelink MJB - AAC 800m
1500m
MJB - 800m seriesMJB - 1500m
588 Hannah van Beukering MJB - AV Sparta 60m
MJB - 60m series
589 Robin Bishop MJB - AAV `36 60mH
MJB - 60mH
590 Britt de Blaauw MJB - PAC 200m
200m_f
Ver
MJB - 200mMJB - 200m finaleMJB - Ver
591 Jolente Bleijs MJB - GACH 3000m
MJB - 3000m
592 Anniek Bloemers MJB - AV Sprint Kogel
MJB - Kogel
593 Jasmijn Bloemheuvel MJB - De Spartaan 800m
MJB - 800m series
594 Jenda de Boer MJB - HRRR 800m
MJB - 800m series
595 Isabel van Bokhoven MJB - PH 60m
MJB - 60m series
596 Nina Borger MJB - AV Unitas Hoog
MJB - Hoog
597 Amber Bosman MJB - CAV Energie 800m
MJB - 800m series
598 Bibienne d...Brabander MJB - Olympus `70 Kogel
MJB - Kogel
599 Sterre van Bragt MJB - PH 200m
60mH
Ver
MJB - 200mMJB - 60mHMJB - Ver
600 Tischa Braum MJB - AV Cifla 800m
MJB - 800m series
601 Iris Bredewolt MJB - De Gemzen 800m
MJB - 800m series
602 Rosalie Breems MJB - KAV Holland 60m
60m_f
60m_hf
60mH
60mH_f
Ver
MJB - 60m seriesMJB - 60m finaleMJB - 60m 1/2 finaleMJB - 60mHMJB - 60mH finaleMJB - Ver
603 Rianne Breugem MJB - AV Athlos 800m
MJB - 800m series
604 Marijke va...den Broek MJB - HLLS Hoog
HSS
MJB - HoogMJB - Hinkstap
605 Kim Brouwer MJB - HLLS 60m
200m
MJB - 60m seriesMJB - 200m
606 Sindy de Bruijn MJB - AKU 60m
60m_hf
MJB - 60m seriesMJB - 60m 1/2 finale
607 Mileen Bruinewoud MJB - Start `78 200m
Ver
MJB - 200mMJB - Ver
608 Ama van Bussel MJB - Haag 60m
60m_f
60m_hf
MJB - 60m seriesMJB - 60m finaleMJB - 60m 1/2 finale
609 Mara Cotterink MJB - AV Lycurgus 200m
200m_f
400m
400m_f
MJB - 200mMJB - 200m finaleMJB - 400m seriesMJB - 400m finale
610 Lieke Cox MJB - PAC 60m
Polshoog
MJB - 60m seriesMJB - Polshoog
611 Alida van Daalen MJB - PAC Kogel
MJB - Kogel
612 Anouk van Dal MJB - DAK 200m
Ver
MJB - 200mMJB - Ver
613 Eline Dalderop MJB - GACH HSS
MJB - Hinkstap
614 Romee van Dam MJB - Startbaan 60m
60m_hf
MJB - 60m seriesMJB - 60m 1/2 finale
615 Romy Dannenburg MJB - AV Atverni 60m
60mH
MJB - 60m seriesMJB - 60mH
616 Adélie De La Rosa MJB - Haag 800m
MJB - 800m series
617 Thyra van Diemen MJB - ARV Ilion Polshoog
MJB - Polshoog
618 Sanne Diepen MJB - PH 400m
MJB - 400m series
619 Julia van Dijk MJB - JSPR HSS
MJB - Hinkstap
620 Floor Dijkstra MJB - AAC `61 Hoog
MJB - Hoog
621 Loren Djolo MJB - Swift 200m
400m
MJB - 200mMJB - 400m series
622 Sofie Dokter MJB - Groningen Kogel
Hoog
Ver
MJB - KogelMJB - HoogMJB - Ver
623 Ellen van Doorn MJB - AV Cifla 1500m
1500m_f
MJB - 1500mMJB - 1500m finale
624 Suzet Doornheim MJB - GACH 800m
MJB - 800m series
625 Hedda van Dort MJB - Haag 60m
200m
MJB - 60m seriesMJB - 200m
626 Esmee Douma MJB - Groningen Ver
MJB - Ver
627 Mandy Duinkerken MJB - De Spartaan 60m
800m
60mH
Kogel
Hoog
Ver
MJB - 60m seriesMJB - 800m seriesMJB - 60mHMJB - KogelMJB - HoogMJB - Ver
628 Katja van Eetvelt MJB - RK HAV 60m
60m_hf
MJB - 60m seriesMJB - 60m 1/2 finale
629 Rosa Ellens MJB - Haag 800m
MJB - 800m series
630 Trijntje v... Elzakker MJB - Spado 60mH
MJB - 60mH
631 Desi van Emmerik MJB - Cialfo 800m
MJB - 800m series
632 Lisanne van Es MJB - AC TION Kogel
MJB - Kogel
633 Isis Ferrier MJB - Haag 60m
60m_hf
HSS
Ver
MJB - 60m seriesMJB - 60m 1/2 finaleMJB - HinkstapMJB - Ver
634 Rozemarie Fokkema MJB - Groningen Kogel
MJB - Kogel
635 Nina Franke MJB - PH 200m
200m_f
400m
400m_f
MJB - 200mMJB - 200m finaleMJB - 400m seriesMJB - 400m finale
636 Michelle Frowijn MJB - PAC 1500m
1500m_f
MJB - 1500mMJB - 1500m finale
637 Sophia de ...y Fortman MJB - Haag 3000m
MJB - 3000m
638 Aerin Gaston MJB - AV 1923 60m
MJB - 60m series
639 Maaike Geerling MJB - AV PEC 1910 200m
400m
60mH
MJB - 200mMJB - 400m seriesMJB - 60mH
640 Jonne van ...r Giessen MJB - AAV `36 60mH
HSS
MJB - 60mHMJB - Hinkstap
641 Phebe Goedhart MJB - De Spartaan 800m
MJB - 800m series
642 Roos Goorman MJB - DVTR 800m
60mH
MJB - 800m seriesMJB - 60mH
643 Jildou Guest MJB - Haag 800m
MJB - 800m series
644 Judith Haarsma MJB - PAC Hoog
MJB - Hoog
645 Lotte Haest MJB - Spado Kogel
Polshoog
MJB - KogelMJB - Polshoog
646 Puck Harms MJB - GACH Kogel
Hoog
MJB - KogelMJB - Hoog
647 Celine van...erikhuize MJB - Climax 800m
800m_f
MJB - 800m seriesMJB - 800m finale
648 Linsy Heestermans MJB - AV Sprint Ver
MJB - Ver
649 Fenna Heijbroek MJB - Phanos 1500m
1500m_f
MJB - 1500mMJB - 1500m finale
650 Kira Hendriks MJB - SPWS 60m
200m
60mH
MJB - 60m seriesMJB - 200mMJB - 60mH
651 Ilse Hengeveld MJB - GACH Polshoog
MJB - Polshoog
652 Anna Hightower MJB - Ciko `66 3000m
MJB - 3000m
653 Janneke van Hofslot MJB - Triathlon 1500m
MJB - 1500m
654 Cindy Hofstede MJB - DVTR Hoog
MJB - Hoog
655 Jonine Hofstra MJB - Invictus 3000m
MJB - 3000m
656 Ilse Hogeveen MJB - HLLM 60m
60m_hf
Ver
MJB - 60m seriesMJB - 60m 1/2 finaleMJB - Ver
657 Roshwita Holstein MJB - AV Sparta 800m
MJB - 800m series
658 Lieke Hoogsteen MJB - AV Cifla 800m
MJB - 800m series
659 Isis Hordijk MJB - HLLS 200m
400m
MJB - 200mMJB - 400m series
660 Evelien va...Houweling MJB - De Gemzen 60m
200m
60mH
MJB - 60m seriesMJB - 200mMJB - 60mH
661 Noortje Huitema MJB - Groningen 400m
MJB - 400m series
662 Lisa Hulst MJB - AV Iphitos 60m
60mH
MJB - 60m seriesMJB - 60mH
663 Sarah Itiola MJB - AV Feniks 60m
60m_f
60m_hf
MJB - 60m seriesMJB - 60m finaleMJB - 60m 1/2 finale
664 Manjorie Janssen MJB - AV Cifla 3000m
MJB - 3000m
665 Morgann de Jong MJB - ARV Ilion 60m
60mH
Ver
MJB - 60m seriesMJB - 60mHMJB - Ver
666 Joyce de Jong MJB - Fit 3000m
MJB - 3000m
667 Wendy de Jong MJB - Fit 3000m
MJB - 3000m
668 Julia Jongejeugd MJB - AV Hera 60mH
Hoog
MJB - 60mHMJB - Hoog
669 Femke Jonker MJB - AV Hera HSS
Ver
MJB - HinkstapMJB - Ver
670 Maysoun Juliana MJB - Phanos 400m
MJB - 400m series
671 Milou Kaestner MJB - HLLM 60m
Kogel
MJB - 60m seriesMJB - Kogel
672 Alyshia Kavehercy MJB - NEAV 60m
60m_hf
MJB - 60m seriesMJB - 60m 1/2 finale
673 Idilay Kaymaz MJB - AC TION 60mH
Ver
MJB - 60mHMJB - Ver
674 Wies Kesting MJB - AAC `61 800m
MJB - 800m series
675 Rosella van Keulen MJB - VAV 60m
60m_hf
MJB - 60m seriesMJB - 60m 1/2 finale
676 Nastia Kimel MJB - Nijmegen 400m
MJB - 400m series
677 Bobet Kloosterman MJB - Leiden 1500m
1500m_f
MJB - 1500mMJB - 1500m finale
678 Luca Klumpenhouwer MJB - SAV Kogel
MJB - Kogel
679 Anne Knijnenburg MJB - AV Oss `78 400m
400m_f
800m
800m_f
60mH
MJB - 400m seriesMJB - 400m finaleMJB - 800m seriesMJB - 800m finaleMJB - 60mH
680 Fleur Koeling MJB - GVAC 400m
MJB - 400m series
681 Ilja Koelink MJB - AV Trias 200m
400m
MJB - 200mMJB - 400m series
682 Meike Kroon MJB - PAC Kogel
MJB - Kogel
683 Femke Kuppens MJB - Scorpio 60mH
MJB - 60mH
684 Shantell Kwofie MJB - GACH 60mH
Kogel
MJB - 60mHMJB - Kogel
685 Lotta Lange MJB - Haag 800m
MJB - 800m series
686 Laura van Langen MJB - SAV 1500m
1500m_f
MJB - 1500mMJB - 1500m finale
687 Isa Leen MJB - Olympus `70 3000m
MJB - 3000m
688 Kim van Leest MJB - AV `40 60mH
MJB - 60mH
689 Lotte van Lieshout MJB - CAV Energie 800m
MJB - 800m series
690 Denise van der Linde MJB - SPOB 60m
MJB - 60m series
691 Sterre van...er Linden MJB - AV Athlos 60m
200m
MJB - 60m seriesMJB - 200m
692 Luca van Loon MJB - AV `40 60m
60mH
MJB - 60m seriesMJB - 60mH
693 Amina Maatoug MJB - Leiden 800m
800m_f
MJB - 800m seriesMJB - 800m finale
694 Nienke Madderom MJB - AV Trias 60mH
60mH_f
MJB - 60mHMJB - 60mH finale
695 Britt van ...gdenbergh MJB - Spado 60m
MJB - 60m series
696 Lois de la Mar MJB - AV 1923 800m
MJB - 800m series
697 Britt Marijnissen MJB - AV Sprint 200m
60mH
MJB - 200mMJB - 60mH
698 Eline Mast MJB - NEAV 1500m
1500m_f
MJB - 1500mMJB - 1500m finale
699 Mette van der Meer MJB - Flevo Delta 60mH
Polshoog
MJB - 60mHMJB - Polshoog
700 Joyce Menick MJB - HLLM 400m
MJB - 400m series
701 Nienke Meubermans MJB - PH 60m
60m_hf
400m
MJB - 60m seriesMJB - 60m 1/2 finaleMJB - 400m series
702 Tiba Miran MJB - Groningen 800m
800m_f
MJB - 800m seriesMJB - 800m finale
703 Fee Mok MJB - SAV 800m
800m_f
MJB - 800m seriesMJB - 800m finale
704 Valéria Montijn MJB - CAV Energie 200m
MJB - 200m
705 Marieke Moonen MJB - De Spartaan 200m
MJB - 200m
706 Ella Mosselman MJB - SAV 200m
60mH
MJB - 200mMJB - 60mH
707 Esmee Mulder MJB - ATNY 400m
MJB - 400m series
708 Sophia Mulder MJB - AV34 400m
MJB - 400m series
709 Sheenaï Muntslag MJB - AV Sprint 60m
60m_f
60m_hf
200m
200m_f
MJB - 60m seriesMJB - 60m finaleMJB - 60m 1/2 finaleMJB - 200mMJB - 200m finale
710 Evelyn Navarro MJB - Climax 200m
MJB - 200m
711 Robina Negenman MJB - KAV Holland 200m
200m_f
400m
400m_f
Kogel
MJB - 200mMJB - 200m finaleMJB - 400m seriesMJB - 400m finaleMJB - Kogel
712 Anne van Nierop MJB - DAK 200m
MJB - 200m
713 Sanne Niestijl MJB - AAC `61 1500m
MJB - 1500m
714 Minke Nijhuis MJB - AV PEC 1910 800m
MJB - 800m series
715 Amara Nnadi MJB - Altis 60m
Kogel
MJB - 60m seriesMJB - Kogel
716 Misha Oberski MJB - Phanos 400m
MJB - 400m series
717 Birgit Olislagers MJB - Maastricht 60m
60m_f
60m_hf
MJB - 60m seriesMJB - 60m finaleMJB - 60m 1/2 finale
718 Milou Oplaat MJB - AV Rijssen 1500m
MJB - 1500m
719 Nienke Overgoor MJB - HLLS Kogel
MJB - Kogel
720 Annabel Paul MJB - AV Jahn II 60m
60m_hf
200m
MJB - 60m seriesMJB - 60m 1/2 finaleMJB - 200m
721 Sarah Peerik MJB - Hanzesport 800m
1500m
1500m_f
MJB - 800m seriesMJB - 1500mMJB - 1500m finale
722 Noga Piepenbroek MJB - ARV Ilion Polshoog
MJB - Polshoog
723 Mischa Pier MJB - AV 1923 800m
MJB - 800m series
724 Suzan Plat MJB - AV PEC 1910 60m
60m_hf
60mH
Hoog
HSS
Ver
MJB - 60m seriesMJB - 60m 1/2 finaleMJB - 60mHMJB - HoogMJB - HinkstapMJB - Ver
725 Lotte Poelman MJB - Castricum 60m
200m
MJB - 60m seriesMJB - 200m
726 Franka Pouwels MJB - ARV Ilion Hoog
MJB - Hoog
727 Isabelle Reijman MJB - Leiden Kogel
MJB - Kogel
728 Cerique Rijerkerk MJB - AV Nijkerk 60m
200m
400m
MJB - 60m seriesMJB - 200mMJB - 400m series
729 Jonne Rode MJB - SPWS 60m
400m
60mH
MJB - 60m seriesMJB - 400m seriesMJB - 60mH
730 Amber de Roo MJB - AV `40 60m
60m_hf
MJB - 60m seriesMJB - 60m 1/2 finale
731 Sterre de Rooij MJB - ARV Ilion 400m
MJB - 400m series
732 Britt Roos MJB - HAC `63 400m
MJB - 400m series
733 Wies Rosenberg MJB - Tempo AV 200m
60mH
MJB - 200mMJB - 60mH
734 Amelie van Rossum MJB - AV Oss `78 Kogel
MJB - Kogel
735 Jessamy Roubos MJB - AV Zaanland Kogel
Ver
MJB - KogelMJB - Ver
736 Eline Ruige MJB - AV Lionitas 800m
MJB - 800m series
737 Sara Mina Saberi MJB - Groningen 400m
MJB - 400m series
738 Joanne Schaap MJB - PH Kogel
MJB - Kogel
739 Lotte van Schaik MJB - AV Atverni 800m
MJB - 800m series
740 Suzan Schippers MJB - MPM 200m
400m
MJB - 200mMJB - 400m series
741 Laura Schnell MJB - HLLS 60m
200m
MJB - 60m seriesMJB - 200m
742 Yara Schoenmakers MJB - RTE 3000m
MJB - 3000m
743 Anouk Schoop MJB - AV NOP 60mH
60mH_f
Ver
MJB - 60mHMJB - 60mH finaleMJB - Ver
744 Myrte van der Schoot MJB - GACH 400m
MJB - 400m series
745 Sara Schouten MJB - AV Atverni 1500m
MJB - 1500m
746 Sanne Schouten MJB - AV Atverni 1500m
MJB - 1500m
747 N'ketia Seedo MJB - U-Track 60m
60m_f
60m_hf
MJB - 60m seriesMJB - 60m finaleMJB - 60m 1/2 finale
748 Isabelle ...ijlhouwer MJB - HLLM 1500m
MJB - 1500m
749 Jonne Siebrand MJB - Isala `96 Kogel
Hoog
MJB - KogelMJB - Hoog
750 Maud van S...rtensdijk MJB - Voorne 800m
MJB - 800m series
751 Amber Slomp MJB - AAC `61 Kogel
MJB - Kogel
752 Linde Sluimer MJB - PAC 60m
60mH
MJB - 60m seriesMJB - 60mH
753 Jessica Sluiter MJB - PH 60m
MJB - 60m series
754 Noa Snijders MJB - Eindhoven 400m
MJB - 400m series
755 Veerle van Son MJB - Scorpio 60mH
MJB - 60mH
756 Anna-Romè...der Spoel MJB - AV Jahn II Kogel
MJB - Kogel
757 Myrthe Steenbeek MJB - Leiden 60m
Hoog
MJB - 60m seriesMJB - Hoog
758 Loïs Steenbeek MJB - Leiden 60m
Kogel
MJB - 60m seriesMJB - Kogel
759 Isabel van Steenwijk MJB - AV Gouda 800m
60mH
MJB - 800m seriesMJB - 60mH
760 Ilse Steigenga MJB - AV Lionitas 60m
60m_f
60m_hf
60mH
Ver
MJB - 60m seriesMJB - 60m finaleMJB - 60m 1/2 finaleMJB - 60mHMJB - Ver
761 Bente van der Stoel MJB - AV34 Hoog
Ver
MJB - HoogMJB - Ver
762 Danara Stoppels MJB - Groningen 60mH
Kogel
Ver
MJB - 60mHMJB - KogelMJB - Ver
763 Marleen Suelmann MJB - SPWS 400m
Ver
MJB - 400m seriesMJB - Ver