Inschrijvingen Indoor Utrecht 3




Snr Naam Onderdelen Startgroep Categorie
1 Nena Verdonk AV Phoenix 50m
Kogel
50 meter Pupillen AKogel Pupi...A Groep 2 MPA
2 Lina el Bennay AV Phoenix 60m
Hoog
60 meter P...A groep 2Hoogspring...A Groep 1 MPA
3 Kathelijne...er Huurne U-Track 60m
Hoog
60 meter P...A groep 2Hoogspring...A Groep 1 MPA
4 Christian Schwartz U-Track 50m
60m
60mH
Hoog
50 meter j... en ouder60 meter J...r Groep A60mH MD/MC...D/V40/V45Hoogspring...PR > 1.20 JJD
5 Gabriel van Lokhorst AV Phoenix 60m
Hoog
60 meter J...r Groep AHoogspring...PR > 1.20 JJD
6 Milou Eijsbroek AV Phoenix 50m
60m
50 meter j... en ouder60 meter J...r Groep A MJA
7 Bas Schutjes AV Phoenix 60m
60mH
Hoog
60 meter J...r Groep A60mH JC/MA/V/V35Hoogspring...PR > 1.20 JJC
8 Lars Janssen AV Phoenix 60m
60mH
60 meter J...r Groep A60mH JA/M35/M40/M45 M45
9 Anna Versteden AV Phoenix 60m
60mH
Kogel
60 meter J...r Groep A60mH MD/MC...D/V40/V45Junioren D...r Groep 1 MJC
10 Luuk Evelein U-Track 60m
Kogel
60 meter P...A groep 2Kogel Pupi...A Groep 1 JPA
12 Sophie de Haan U-Track 60m
Kogel
60 meter P...A groep 2Kogel Pupi...A Groep 1 MPA
13 Steves Fluit U-Track 60m
60 meter J...r Groep A JJA
14 Toon de Kwaasteniet U-Track 60m
60mH
60 meter J...r groep B60mH JC/MA/V/V35 JJC
15 Joris van Zoelen U-Track 50m
60m
50 meter j... en ouder60 meter J...r Groep A M45
16 Juul Acton U-Track 50m
60m
50 meter j... en ouder60 meter J...r Groep A M65
17 Justin Raijmakers U-Track 60m
60 meter J...r Groep A JJA
18 Josephine ...n Leeuwen U-Track 60m
Hoog
60 meter P...A groep 2Hoogspring...A Groep 1 MPA
19 Jimmerly Pinas Nijmegen 60m
60 meter J...r Groep A Vsen
20 Twan van Rijn AAV `36 60m
60mH
Kogel
Hoog
60 meter J...r Groep A60mH JBJunioren D...r Groep 3Hoogspring...PR > 1.20 JJB
21 Vincent Hocq GACH 60mH
Kogel
Hoog
Junioren D...r Groep 3Hoogspring...PR > 1.20 M35
23 Quincy Heemskerk AAV `36 Kogel
Hoog
Junioren D...r Groep 3Hoogspring...PR > 1.20 MJB
24 Tamara Bo...schansker Altis 60m
60mH
Kogel
60 meter J...r groep B60mH JC/MA/V/V35Junioren D...r Groep 1 Vsen
25 Maxim Scholma AAV `36 60mH
Kogel
Hoog
60mH JA/M35/M40/M45Junioren D...r Groep 1Hoogspring...PR > 1.20 JJA
26 Trystan de Weerdt AAV `36 60m
60mH
Kogel
Hoog
60 meter J...r Groep A60mH MsenJunioren D...r Groep 1Hoogspring...PR > 1.20 Msen
27 Julia Crins ARV Ilion 50m
60m
50 meter Pupillen A60 meter P...A groep 1 MPA
28 Kyan Krol AAV `36 60mH
Kogel
Hoog
60mH JBJunioren D...r Groep 3Hoogspring...PR > 1.20 JJB
29 Berthram Mak De Gemzen 60mH
Kogel
Hoog
60mH M50/M55Junioren D...r Groep 3Hoogspring...PR > 1.20 M50
30 Mattias Nab AAV `36 60m
60mH
Kogel
Hoog
60 meter J...r Groep A60mH JA/M35/M40/M45Junioren D...r Groep 1Hoogspring...PR > 1.20 JJA
31 Niels de Groot AAV `36 Kogel
Hoog
Junioren D...r Groep 1Hoogspring...PR > 1.20 JJA
32 Niels Mijnsbergen AAV `36 60m
60mH
Kogel
60 meter J...r groep B60mH MsenJunioren D...r Groep 1 Msen
33 Cheyenne Bouthoorn AV Zuidwal Kogel
Junioren D...r Groep 2 IPC 36-V
34 Nikita Nijhuis Altis 50m
60m
Kogel
50 meter j... en ouder60 meter J...r groep BJunioren D...r Groep 2 Vsen
35 Jon Rijnsburger Nijmegen Hoog
Hoogspring...PR > 1.20 JJB
37 Thijs Hijman AAV `36 Kogel
Hoog
Junioren D...r Groep 3Hoogspring...PR > 1.20 JJB
38 Sten Stein AV Impala 50m
60m
50 meter j... en ouder60 meter J...r Groep A Msen
39 Hidde Peter Leiden Kogel
Kogel Pupi...A Groep 2 JPA
40 Harry Limburg Triathlon 50m
60m
50 meter j... en ouder60 meter J...r Groep A M55
41 Mila Wacht AAV `36 60m
60mH
60 meter J...r Groep A60mH MB MJB
42 Niels de Boer GACH 60m
Kogel
60 meter J...r groep BJunioren D...r Groep 2 JJB
43 Jokèh Engelhart AAV `36 60mH
Kogel
Hoog
60mH JC/MA/V/V35Junioren D...r Groep 1Hoogspring...PR > 1.20 MJA
44 Tirza Meijer AAV `36 60m
60mH
Kogel
Hoog
60 meter J...r groep B60mH JC/MA/V/V35Junioren D...r Groep 2Hoogspring...PR > 1.20 MJA
45 Marien Sips AV `40 50m
60m
60mH
50 meter j... en ouder60 meter J...r Groep A60mH JB JJB
46 Ellen Hettinga AAV `36 Kogel
Hoog
Junioren D...r Groep 3Hoogspring...PR > 1.20 MJB
47 Francisca Karel Altis 50m
60m
50 meter j... en ouder60 meter J...r Groep A V35
48 Wassiliki ...xandridis HLLS Kogel
Junioren D...r Groep 3 Vsen
49 Tijmen van Arkel AAV `36 Kogel
Hoog
Junioren D...r Groep 3Hoogspring...PR > 1.20 JJB
50 Ilse van der Marel AAV `36 60m
60mH
Kogel
60 meter J...r groep B60mH JC/MA/V/V35Junioren D...r Groep 1 MJA
51 Niels Karel Altis 50m
60m
50 meter Pupillen A60 meter P...A groep 2 JPA
53 Johan van den Heuvel GVAC Kogel
Junioren D...r Groep 3 M45
54 Beau van Balen Tempo AV Kogel
Kogel Pupi...A Groep 1 JPA
55 Justine Fleming GACH 50m
60m
50 meter j... en ouder60 meter J...r Groep A MJA
56 Sietske Verkade AAV `36 Kogel
Junioren D...r Groep 2 MJB
58 Mats den Hartog AAV `36 50m
60m
50 meter j... en ouder60 meter J...r Groep A JJA
59 Tim den Brave AAV `36 60m
Hoog
60 meter J...r groep BHoogspring...PR > 1.20 JJB
60 Thijs Roskamp DAV Kronos Kogel
Junioren D...r Groep 1 Msen
61 Annet Kamp Fit 60m
Hoog
60 meter P...A groep 1Hoogspring...A Groep 2 MPA
62 Bart Veltman AV Gouda 60m
60mH
Hoog
60 meter J...r groep B60mH JBHoogspring...PR > 1.20 JJB
64 Fabrizio Mancini AV Phoenix Kogel
Junioren D...r Groep 1 M50
65 Sven Mulder AV Hylas 60m
Hoog
60 meter P...A groep 2Hoogspring...A Groep 1 JPA
66 Frank Ruegg AV Gouda 60m
Hoog
60 meter J...r groep BHoogspring...PR > 1.20 JJB
67 Stan van Tilburg AV Gouda Hoog
Hoogspring...PR > 1.20 JJB
68 Yuri Scholte GACH 60m
Kogel
60 meter P...A groep 2Kogel Pupi...A Groep 1 JPA
69 Richard van Delft GACH 50m
60m
60mH
50 meter j... en ouder60 meter J...r Groep A60mH JA/M35/M40/M45 M45
70 Chantal Kruit AV Gouda 60mH
60mH JC/MA/V/V35 MJA
71 Vincent Kruit AV Gouda 50m
60m
50 meter j... en ouder60 meter J...r Groep A Msen
72 Femke Hidding AV Hylas 60m
Kogel
60 meter P...A groep 2Kogel Pupi...A Groep 1 MPA
73 Joris Pals AV Feniks 60m
Kogel
60 meter J...r Groep AJunioren D...r Groep 3 JJA
74 Menno Rodenburg LGAS 60m
60 meter J...r Groep A M35
76 Bastiaan Deul AAV `36 60m
Kogel
60 meter J...r Groep AJunioren D...r Groep 2 JJA
77 Youri van der Linden GACH 60m
Hoog
60 meter P...A groep 1Hoogspring...A Groep 2 JPA
78 Denise van...er Linden GACH 50m
60m
60mH
Kogel
Hoog
50 meter j... en ouder60 meter J...r groep B60mH V50/V55/V60Junioren D...r Groep 1Hoogspring...PR > 1.20 V50
79 Cor Nijhoff AV Atverni Kogel
Junioren D...r Groep 2 M70
80 Melody Eekelschot Phanos 60m
Hoog
60 meter P...A groep 2Hoogspring...A Groep 1 MPA
81 Carmen Van Soest GACH 60m
Kogel
60 meter P...A groep 2Kogel Pupi...A Groep 1 MPA
82 Carolien de Pater Avantri 50m
60m
Kogel
50 meter j... en ouder60 meter J...r Groep AJunioren D...r Groep 2 Vsen
83 Jelmer de Gauw AV Zaanland 60m
60mH
Hoog
60 meter J...r groep B60mH MD/MC...D/V40/V45Hoogspring...PR > 1.20 JJD
84 Malou de Gauw AV Zaanland 60m
Kogel
60 meter P...A groep 1Kogel Pupi...A Groep 2 MPA
85 Nel van der Meijs AV Fortuna 60m
60mH
60 meter J...r groep B60mH V50/V55/V60 V55
88 Tim Verhagen HLLS 60m
60mH
Kogel
Hoog
60 meter J...r groep B60mH MD/MC...D/V40/V45Junioren D...r Groep 1Hoogspring...PR > 1.20 JJD
90 Mattijs Mols AV Attila Kogel
Junioren D...r Groep 1 JJA
91 Daan Schade Flevo Delta Kogel
Junioren D...r Groep 3 JJA
92 Nienke Hommes Almere `81 60m
60mH
60 meter J...r Groep A60mH MD/MC...D/V40/V45 MJC
93 Harnie Mertosemito HLLS 50m
60m
50 meter j... en ouder60 meter J...r Groep A V45
94 Yuri Vink AV Phoenix 60m
Kogel
60 meter J...r Groep AJunioren D...r Groep 1 JJD
95 Ivar Vink AV Phoenix 50m
Kogel
50 meter Pupillen AKogel Pupi...A Groep 2 JPA
96 Merlijn Pellis AV Sprint 50m
60m
60mH
50 meter j... en ouder60 meter J...r Groep A60mH MD/MC...D/V40/V45 JJD
97 Tijn Hoksbergen AV `40 50m
60m
60mH
50 meter j... en ouder60 meter J...r Groep A60mH JB JJB
98 Lukas Van Keijsteren AV Phoenix Kogel
Hoog
Kogel Pupi...A Groep 2Hoogspring...A Groep 1 JPA
100 Bart Roth U-Track 50m
60m
50 meter j... en ouder60 meter J...r Groep A M45
101 Harald Bust HLLS 60m
60mH
Kogel
60 meter J...r Groep A60mH MsenJunioren D...r Groep 1 Msen
102 Igor Rutka AV Zuidwal 50m
60m
50 meter j... en ouder60 meter J...r Groep A Msen
104 Kay Kosters AV Hylas 50m
60m
50 meter Pupillen A60 meter P...A groep 2 JPA
105 Denzel Jone Lunda AV Feniks 50m
Hoog
50 meter Pupillen AHoogspring...A Groep 2 JPA
106 Suzanne Janssens AV Passaat 50m
60m
60mH
50 meter j... en ouder60 meter J...r Groep A60mH JC/MA/V/V35 Vsen
107 Emily de Groot AV Wijchen 60m
Hoog
60 meter P...A groep 2Hoogspring...A Groep 1 MPA
108 Martin Platenkamp MPM Kogel
Junioren D...r Groep 2 Msen
109 Nikki Boon Flevo Delta 50m
60mH
Kogel
50 meter j... en ouder60mH JC/MA/V/V35Junioren D...r Groep 3 MJA
110 Maartje Oortwijn AV Atverni 60m
Kogel
60 meter J...r Groep AJunioren D...r Groep 2 MJD
111 Yorinde Speear Tempo AV 60m
Hoog
60 meter P...A groep 1Hoogspring...A Groep 2 MPA
112 Meike van Ieperen HLLS 60m
Kogel
60 meter J...r groep BJunioren D...r Groep 2 MJB
113 Julian Mejame Ejong PAC 60mH
Kogel
60mH JBJunioren D...r Groep 3 JJB
115 Justine De...Hollander HLLS 50m
60m
50 meter j... en ouder60 meter J...r groep B MJB
116 Kealan Steba GACH 60m
Kogel
60 meter P...A groep 1Kogel Pupi...A Groep 2 JPA
117 Johannes Engels AV34 50m
60m
50 meter j... en ouder60 meter J...r Groep A M40
119 Arther Kuwas Rotterdam 60m
60 meter J...r Groep A JJA
120 Pieter Stoof OSM `75 50m
60m
50 meter j... en ouder60 meter J...r Groep A JJD
121 Judith Kas AV Phoenix Kogel
Hoog
Junioren D...r Groep 3Hoogspring...PR > 1.20 Vsen
122 Theo Brusche Leiden Kogel
Junioren D...r Groep 3 M65
123 Gerrit Verdoes avVN Kogel
Junioren D...r Groep 3 M60
124 Amina Schellekens Phanos Kogel
Junioren D...r Groep 3 MJA
125 Eljahro Ty...Philipsen AV Feniks 60m
Hoog
60 meter P...A groep 1Hoogspring...A Groep 2 JPA
126 Micha Groen Almere `81 60mH
Kogel
60mH JBJunioren D...r Groep 1 JJB
127 Joep Deiman GACH 60m
Kogel
60 meter P...A groep 2Kogel Pupi...A Groep 1 JPA
128 Veerle Van Son Scorpio 60mH
60mH MB MJB
129 Dana Weisscher AV Phoenix 60m
Kogel
60 meter P...A groep 2Kogel Pupi...A Groep 1 MPA
131 Rick Schreuder AAV `36 50m
60m
50 meter j... en ouder60 meter J...r Groep A JJA
132 Myrthe Steenbeek Leiden 60m
60mH
Hoog
60 meter J...r groep B60mH MBHoogspring...PR > 1.20 MJB
133 Merel Wevers DAV Kronos 50m
60m
Kogel
50 meter j... en ouder60 meter J...r Groep AJunioren D...r Groep 2 Vsen
134 Janneke Visser Scorpio 60mH
60mH JC/MA/V/V35 V35
135 Bjorn van der Velden HLLS 60m
Kogel
60 meter J...r Groep AJunioren D...r Groep 2 JJB
136 Jaleesa Seedorf Rotterdam 50m
60m
50 meter j... en ouder60 meter J...r Groep A MJA
138 Anoeska Schreijer SPOB 50m
60m
50 meter j... en ouder60 meter J...r Groep A Vsen
139 Marleni va...venzwaaij Ciko `66 60m
60 meter J...r Groep A Vsen
140 Guus Roskamp BAV 50m
Kogel
50 meter j... en ouderJunioren D...r Groep 2 JJD
141 Yordi Steenbeek HLLS 60m
60 meter J...r Groep A Msen
142 Chris Wieles SCSP 50m
60mH
50 meter j... en ouder60mH JB JJB
143 Hans Harting AV `47 60mH
60mH JA/M35/M40/M45 JJA
144 Tigo de Kruijf AV Atverni 60m
Kogel
60 meter P...A groep 1Kogel Pupi...A Groep 2 JPA
145 Loïs Steenbeek Leiden 60m
60mH
Kogel
60 meter J...r groep B60mH MBJunioren D...r Groep 2 MJB
146 Hanne Pinxterhuis HLLS Kogel
Junioren D...r Groep 2 MJD
147 Rina Groenendijk AV `47 60mH
60mH V50/V55/V60 V60
148 Maggi Kamara AV Athlos 60m
60 meter J...r Groep A Vsen
149 Vera van As Groene Ster 60m
Kogel
60 meter J...r Groep AJunioren D...r Groep 3 MJA
150 Milad Ahm...ian Yazdi HLLS 60m
60mH
Kogel
60 meter J...r Groep A60mH MD/MC...D/V40/V45Junioren D...r Groep 2 JJD
151 Teun Westein AV Phoenix 60m
Kogel
Hoog
60 meter P...A groep 2Hoogspring...A Groep 1 JPA
152 Stan Atsma HLLS 60m
60mH
60 meter J...r Groep A60mH JB JJB
153 Martien de Haas AV34 50m
60m
50 meter j... en ouder60 meter J...r Groep A M50
154 Jan Polman Nijmegen 60m
60 meter J...r Groep A Msen
155 Agnes Kouadio U-Track 50m
60m
60mH
50 meter j... en ouder60 meter J...r groep B60mH MD/MC...D/V40/V45 MJD
156 Jacqueline Janssen Fortius 60m
60mH
60 meter J...r Groep A60mH JC/MA/V/V35 Vsen
157 Joyce Walgers Fortius 60m
60mH
60 meter J...r Groep A60mH JC/MA/V/V35 Vsen
158 Kim Brouwer HLLS 50m
60m
60mH
50 meter j... en ouder60 meter J...r Groep A60mH MB MJB
159 Justin Francois Groene Ster 50m
60m
60mH
50 meter j... en ouder60 meter J...r Groep A60mH JA/M35/M40/M45 M40
161 Maaike Boon Fortius 60m
60mH
60 meter J...r Groep A60mH JC/MA/V/V35 Vsen
162 Patrick Schoo U-Track 60m
60 meter J...r Groep A M50
163 Jesse Lamberst AAV `36 60m
60mH
60 meter J...r groep B60mH JB JJB
164 Rens Schuit SCSP Kogel
Junioren D...r Groep 1 JJB
165 Aron Schott Delta Sport 50m
60m
50 meter j... en ouder60 meter J...r Groep A JJA
167 Emer Zuijlen AV Unitas 60mH
60mH MB MJB
168 Diede Mieras AV 1923 60m
60 meter J...r groep B JJB
169 Lois de la Mar AV 1923 60m
60 meter J...r groep B MJB
170 Isabel van Steenwijk AV Gouda 60m
Kogel
60 meter J...r groep BJunioren D...r Groep 3 MJB
171 Jamie Verweij AV Statina 50m
60m
50 meter j... en ouder60 meter J...r Groep A Vsen
172 Riley Groenbast AV Feniks 60m
Hoog
60 meter P...A groep 1Hoogspring...A Groep 2 JPA
173 Lloyd Leidsman Maastricht 50m
60m
50 meter Pupillen A60 meter P...A groep 2 JPA
174 Tunde Leidsman Maastricht 50m
60m
50 meter j... en ouder60 meter J...r Groep A M40
175 Sheenai Muntslag AV Sprint 60m
60 meter J...r Groep A MJB
800 Luuk Peeters AV Gouda Kogel
Junioren D...r Groep 3 JJA
801 Rutger Vincken Tempo AV 50m
60m
60mH
Hoog
50 meter j... en ouder60 meter J...r groep B60mH JA/M35/M40/M45Hoogspring...PR > 1.20 JJA