Inschrijvingen Indoor Utrecht 2




Snr Naam Onderdelen Startgroep Categorie
1 Annemieke Dunnink AV Phoenix Polshoog
Polshoog P... of hoger V35
2 Christian Schwartz U-Track 60m
60mH
Ver
60 meter J...r Groep A60mH MD/MC...D/V40/V45Junioren D...r Groep 1 JJD
3 Gabriel van Lokhorst AV Phoenix 60m
Ver
60 meter J...r Groep AJunioren D...r Groep 1 JJD
4 Bas Schutjes AV Phoenix 60m
60mH
Ver
60 meter J...r Groep A60mH JC/MA/V/V35Junioren D...r Groep 1 JJC
5 Marco Jansen AV Phoenix 60m
Ver
60 meter J...r groep BJunioren D...r Groep 2 Msen
6 Mariska Bun AV Phoenix 60m
60mH
60 meter J...r Groep A60mH JC/MA/V/V35 Vsen
7 Lars Janssen AV Phoenix 60mH
60mH JA/M35/M40/M45 M45
8 Anna Versteden AV Phoenix 60m
60mH
Ver
60 meter J...r Groep A60mH MD/MC...D/V40/V45Junioren D...r Groep 1 MJC
9 Steves Fluit U-Track 60m
60 meter J...r Groep A JJA
10 Joris van Zoelen U-Track 50m
60m
50 meter j... en ouder60 meter J...r Groep A M45
12 Juul Acton U-Track 50m
60m
50 meter j... en ouder60 meter J...r Groep A M65
13 Rogier Overkamp AV Phoenix Polshoog
Polshoog P... of hoger Msen
14 Marco van Gelder PH 50m
60mH
Ver
50 meter j... en ouder60mH MD/MC...D/V40/V45Junioren D...r Groep 3 JJD
15 Joris Luczak BAV 50m
60m
Ver
50 meter j... en ouder60 meter J...r groep BJunioren D...r Groep 2 JJA
16 Shantell Kwofie GACH 50m
60m
60mH
Ver
50 meter j... en ouder60mH MBJunioren D...r Groep 3 MJB
17 Wessel Terpstra BAV 50m
60m
Ver
50 meter j... en ouder60 meter J...r groep BJunioren D...r Groep 2 JJA
18 Lois Doornheim GACH 50m
60m
Ver
50 meter j... en ouder60 meter J...r Groep AJunioren D...r Groep 3 MJC
19 Daan Timmer BAV 50m
60m
Ver
50 meter j... en ouder60 meter J...r groep BJunioren D...r Groep 2 JJB
20 Senne Gisius GACH 50m
60m
60mH
Ver
50 meter j... en ouder60 meter J...r Groep A60mH MD/MC...D/V40/V45Junioren D...r Groep 2 JJD
21 Niels Mijnsbergen AAV `36 60m
Ver
60 meter J...r Groep AJunioren D...r Groep 1 Msen
22 Emma van de Beek BAV 50m
60m
Ver
50 meter j... en ouder60 meter J...r groep BJunioren D...r Groep 2 MJB
23 Danara Stoppels Groningen 60m
60mH
Ver
60mH MBJunioren D...r Groep 1 MJB
24 Niels Bitter GACH 50m
60m
60mH
Ver
60 meter J...r groep B60mH MD/MC...D/V40/V45Junioren D...r Groep 2 JJD
26 Riet Jonk...s-Slegers Atledo 50m
60mH
50 meter j... en ouder60mH V50 e...der / M75 V75
27 Inte van Kralingen GACH 50m
60m
Ver
50 meter j... en ouder60 meter J...r groep BJunioren D...r Groep 3 MJD
28 Cato Velstra BAV 50m
60m
Ver
50 meter j... en ouder60 meter J...r groep BJunioren D...r Groep 2 MJC
29 Robbe Noordanus GACH 50m
60m
60mH
Ver
50 meter j... en ouder60 meter J...r groep B60mH MD/MC...D/V40/V45Junioren D...r Groep 2 JJD
30 Dinisha Overvliet GACH 50m
60m
60mH
Ver
50 meter j... en ouder60 meter J...r Groep A60mH MD/MC...D/V40/V45Junioren D...r Groep 3 MJD
31 Febe Bakker BAV 50m
60mH
Ver
50 meter j... en ouder60mH MD/MC...D/V40/V45Junioren D...r Groep 2 MJC
32 Jiska Welp GACH 50m
60m
60mH
Ver
50 meter j... en ouder60 meter J...r Groep A60mH MD/MC...D/V40/V45Junioren D...r Groep 3 MJD
33 Senne Wijma GACH 50m
60m
Ver
50 meter j... en ouder60 meter J...r groep BJunioren D...r Groep 2 MJC
34 Sterre de Jonge BAV 50m
60m
Ver
50 meter j... en ouder60 meter J...r groep BJunioren D...r Groep 2 MJD
35 Anneloes v... Erkelens Fit 50m
60mH
50 meter j... en ouder60mH MD/MC...D/V40/V45 MJD
36 Luce Wijma GACH 50m
60m
60mH
Ver
50 meter j... en ouder60 meter J...r groep B60mH MD/MC...D/V40/V45Junioren D...r Groep 2 JJD
37 Rikkie Bosman GACH 50m
60m
60mH
Ver
50 meter j... en ouder60 meter J...r Groep A60mH MD/MC...D/V40/V45Junioren D...r Groep 3 MJC
38 Thom van der Wouden BAV 50m
60m
60mH
50 meter j... en ouder60 meter J...r groep B60mH JB en Msen JJB
39 Mare Lei GACH 50m
60m
Ver
50 meter j... en ouder60 meter J...r Groep AJunioren D...r Groep 3 MJC
40 Romy Sonneveld PH 50m
60mH
Ver
50 meter j... en ouder60mH MD/MC...D/V40/V45Junioren D...r Groep 3 MJD
41 Meike Bakker GACH 50m
60m
60mH
Ver
50 meter j... en ouder60 meter J...r Groep A60mH MD/MC...D/V40/V45Junioren D...r Groep 3 MJC
42 Jesse van de Beek BAV 50m
60m
Ver
50 meter j... en ouder60 meter J...r groep BJunioren D...r Groep 2 JJC
43 Ivanka Majoor GACH 50m
60m
60mH
Ver
50 meter j... en ouder60 meter J...r Groep AJunioren D...r Groep 3 MJD
44 Tamira Wota BAV 50m
60m
Ver
50 meter j... en ouder60 meter J...r groep BJunioren D...r Groep 2 MJC
45 Elisha Kwofie GACH 50m
60m
60mH
Ver
50 meter j... en ouder60 meter J...r Groep A60mH MD/MC...D/V40/V45Junioren D...r Groep 3 MJD
46 Marien Sips AV `40 50m
60m
60mH
50 meter j... en ouder60 meter J...r Groep A60mH JB en Msen JJB
47 Linda van Berkel AV `40 60m
60mH
Ver
60 meter J...r Groep A60mH MD/MC...D/V40/V45Junioren D...r Groep 3 V45
49 Tanisha Haakmat GACH 50m
60m
60mH
Ver
50 meter j... en ouder60 meter J...r Groep A60mH MD/MC...D/V40/V45Junioren D...r Groep 3 MJD
50 Mats Roskamp BAV 50m
60m
Ver
50 meter j... en ouder60 meter J...r groep BJunioren D...r Groep 2 JJC
51 Sabien Hilhorst BAV 50m
60m
60mH
50 meter j... en ouder60 meter J...r groep B60mH MB MJB
52 Francisca Karel Altis 50m
Ver
50 meter j... en ouderJunioren D...r Groep 2 V35
54 Hannah Nijkamp GACH 50m
60m
60mH
Ver
50 meter j... en ouder60 meter J...r Groep AJunioren D...r Groep 3 MJD
55 Justine Fleming GACH 50m
60m
Ver
50 meter j... en ouder60 meter J...r Groep AJunioren D...r Groep 2 MJA
58 Maxim van Dorp Fortius 50m
60m
60mH
Ver
50 meter j... en ouder60 meter J...r Groep A60mH MD/MC...D/V40/V45Junioren D...r Groep 2 JJD
60 Julia van Dorp Fortius 50m
60m
Ver
50 meter j... en ouder60 meter J...r Groep AJunioren D...r Groep 2 MJC
61 Mila Kuller NEAV 60mH
Ver
60mH JC/MA/V/V35Junioren D...r Groep 1 MJA
62 Dieuwertje Kok GACH 60m
Ver
60 meter J...r Groep AJunioren D...r Groep 3 Vsen
63 Binne Brok Tempo AV Ver
Junioren D...r Groep 1 JJC
64 Xanthe Buruma GACH 60m
Ver
60 meter J...r Groep AJunioren D...r Groep 1 MJB
65 Joas van Hellemondt Leiden 60mH
Ver
60mH JC/MA/V/V35Junioren D...r Groep 1 JJC
66 Floris van der Vijgh HLLS 60m
Ver
60 meter J...r groep BJunioren D...r Groep 2 JJD
67 Igor Rutka AV Zuidwal 60m
Ver
60 meter J...r Groep AJunioren D...r Groep 1 Msen
68 Stan Atsma HLLS 60m
60mH
Ver
60 meter J...r groep B60mH JB en MsenJunioren D...r Groep 1 JJB
72 Loic Wondel Rotterdam 60m
Ver
60 meter J...r Groep AJunioren D...r Groep 1 Msen
73 Bart Steehouwer Almere `81 Polshoog
Polshoog P... of hoger M45
75 Berthram Mak De Gemzen 60mH
Ver
60mH M50/M55 M50
77 Kato Leusink GACH 60m
60mH
60 meter J...r Groep A60mH JC/MA/V/V35 MJA
78 Boris Schram GACH 60m
60mH
Ver
60 meter J...r groep B60mH JB en MsenJunioren D...r Groep 2 Msen
81 Arnjan Bakker AV Trias 60m
60mH
60 meter J...r groep B60mH M50/M55 M55
82 Jacqueline Thijssen GVAC 60m
Ver
60 meter J...r Groep AJunioren D...r Groep 3 V50
83 Andre van Wort NEAV 60m
60mH
60 meter J...r groep B60mH M50/M55 M50
84 Jan Roelof Veyer Start `78 60m
60 meter J...r Groep A JJB
86 Rick van de Noort AAV `36 60m
60mH
Ver
60 meter J...r Groep A60mH JA/M35/M40/M45Junioren D...r Groep 3 JJA
87 Peter de Kruyff HLLS 60m
60mH
Polshoog
60 meter J...r groep B60mH JB en MsenPolshoog P... of hoger JJB
89 Denise van...er Linden GACH 50m
60m
60mH
Ver
50 meter j... en ouder60 meter J...r Groep A60mH V50 e...der / M75Junioren D...r Groep 3 V50
90 Isa Haaksman HLLS 60m
60mH
60 meter J...r groep B60mH MD/MC...D/V40/V45 MJC
91 Ella Haaksman HLLS 60m
Ver
60 meter J...r Groep AJunioren D...r Groep 1 MJD
92 Jamie Verweij AV Statina 50m
60m
50 meter j... en ouder60 meter J...r Groep A Vsen
93 Meike van Ieperen HLLS 60m
Ver
60 meter J...r groep BJunioren D...r Groep 1 MJB
94 Rochelle van Gulik Fortius 60m
60 meter J...r Groep A Vsen
95 Stephan van der Jagt AV `47 50m
60m
50 meter j... en ouder60 meter J...r Groep A JJA
96 Jos Warmerdam Fit 60m
60mH
Polshoog
60 meter J...r groep B60mH M50/M55Polshoog P... of hoger M50
97 Kylian Meeuwisz Pallas `67 60m
Ver
60 meter J...r Groep AJunioren D...r Groep 3 JJB
98 Richard van Delft GACH 50m
60m
60mH
50 meter j... en ouder60 meter J...r Groep A60mH JA/M35/M40/M45 M45
99 Menno Rodenburg LGAS 60m
60 meter J...r groep B M35
100 Joep Bovee Spado Polshoog
Polshoog P... of hoger JJB
101 Myrte van der Schoot GACH 60m
60mH
60 meter J...r Groep A60mH MD/MC...D/V40/V45 MJC
102 Harry Limburg Triathlon 50m
60m
Ver
50 meter j... en ouder60 meter J...r Groep A M55
103 Niels de Boer GACH 50m
60m
Ver
50 meter j... en ouder60 meter J...r Groep AJunioren D...r Groep 2 JJB
104 Merit Schuurman AAC 50m
60m
Ver
50 meter j... en ouder60 meter J...r Groep AJunioren D...r Groep 3 MJA
105 Kim de Vos PAC 60m
60mH
60 meter J...r Groep A60mH JC/MA/V/V35 Vsen
106 Bastiaan Deul AAV `36 60m
Ver
60 meter J...r Groep AJunioren D...r Groep 2 JJA
107 Meike Tan HLLS 50m
Ver
50 meter j... en ouderJunioren D...r Groep 2 MJC
108 Jet Vliegen AV Statina 50m
60m
Ver
50 meter j... en ouder60 meter J...r Groep AJunioren D...r Groep 3 MJD
109 Mies Vliegen AV Statina 60m
Ver
60 meter J...r groep BJunioren D...r Groep 1 MJD
110 Tim Consemulder HLLS 60m
60mH
Ver
60 meter J...r groep B60mH JB en MsenJunioren D...r Groep 1 JJB
111 Talitha Hagendoorn AV Nijkerk 50m
60m
Ver
50 meter j... en ouder60 meter J...r Groep AJunioren D...r Groep 2 MJC
112 Joeri Steenman HLLS 60m
60mH
60 meter J...r Groep A60mH JC/MA/V/V35 JJC
113 Arna Vlie...Verschure AV Statina 60m
Ver
60 meter J...r Groep AJunioren D...r Groep 2 V40
114 Giorgio Gravenbeek AV Atverni 60m
60 meter J...r Groep A Msen
115 Daan Hoomoedt PAC Ver
Junioren D...r Groep 1 JJA
116 Veerle Van Son Scorpio 60m
60mH
60 meter J...r Groep A60mH MB MJB
117 Margit Van Son Scorpio 50m
60m
50 meter j... en ouder60 meter J...r Groep A MJD
118 Justine De...Hollander HLLS 50m
60m
Ver
50 meter j... en ouder60 meter J...r groep BJunioren D...r Groep 1 MJB
119 Andre Lassooij GACH 60m
60 meter J...r Groep A M60
120 Kimberly Alkemade PH 60m
60 meter J...r Groep A IPC 64-V
121 Steven Zollinger Nijmegen 50m
60m
Ver
50 meter j... en ouder60 meter J...r Groep AJunioren D...r Groep 3 JJB
122 Kim Brouwer HLLS 50m
60m
50 meter j... en ouder60 meter J...r Groep A MJB
124 Bart Roth U-Track 50m
60m
50 meter j... en ouder60 meter J...r Groep A M45
129 Jari Van der Voorn AV Zeewolde 50m
60m
Ver
50 meter j... en ouder60 meter J...r Groep AJunioren D...r Groep 1 JJC
131 Coen de Haan SPLS 60m
60mH
60 meter J...r Groep A60mH JC/MA/V/V35 JJC
133 Willem Langeland AL73 Polshoog
Polshoog P... of hoger M60
135 Aimee Vriesman HLLS 50m
60m
60mH
Ver
50 meter j... en ouder60 meter J...r Groep A60mH MD/MC...D/V40/V45Junioren D...r Groep 2 MJC
136 Twan Hogerbrugge AV `47 50m
60m
50 meter j... en ouder60 meter J...r Groep A JJC
137 Ilse van Veenendaal HLLS 50m
60m
50 meter j... en ouder60 meter J...r Groep A MJC
138 Eline Dalderop GACH 50m
60m
Ver
50 meter j... en ouder60 meter J...r Groep AJunioren D...r Groep 3 MJB
139 Frans van Boven THOR 50m
60mH
50 meter j... en ouder60mH V50 e...der / M75 M75
140 Kato van Wilgen AV `47 50m
60m
60mH
50 meter j... en ouder60 meter J...r Groep A60mH MD/MC...D/V40/V45 MJC
141 Elleke Steenbergen DVTR 50m
60m
Ver
50 meter j... en ouder60 meter J...r Groep AJunioren D...r Groep 2 V40
142 Lione Van der Horst DVTR 60m
Ver
60 meter J...r Groep AJunioren D...r Groep 1 MJD
143 Bas Jubels AV Phoenix 60m
60 meter J...r Groep A M35
145 Hugo Krans GACH 50m
60m
50 meter j... en ouder60 meter J...r Groep A JJC
146 Jochem Krans GACH 60m
60mH
60 meter J...r Groep A60mH MD/MC...D/V40/V45 JJD
147 Stefan de Groot AV `47 50m
60mH
Ver
50 meter j... en ouder60mH JC/MA/V/V35Junioren D...r Groep 3 JJC
148 Lot van Ni...wenhuizen AV `47 50m
60m
60mH
50 meter j... en ouder60 meter J...r Groep A60mH MD/MC...D/V40/V45 MJC
149 Lucas Van Bochoven Climax 60mH
60mH JB en Msen JJB
150 Hans Harting AV `47 60mH
Polshoog
60mH JA/M35/M40/M45Polshoog P... of hoger JJA
151 Jesse Lamberst AAV `36 60m
60mH
Ver
60 meter J...r Groep A60mH JB en MsenJunioren D...r Groep 1 JJB
155 Sheralda Bottse NEAV 60m
60mH
Ver
60 meter J...r groep B60mH JC/MA/V/V35Junioren D...r Groep 1 MJA
156 Olle Van der Walle AV Attila 60m
60 meter J...r Groep A JJA
157 Maurits Blinkhof AV `47 50m
60m
60mH
50 meter j... en ouder60 meter J...r Groep A60mH JC/MA/V/V35 JJC
159 Casper Peterse AV Trias 60mH
Polshoog
60mH JB en MsenPolshoog P... of hoger JJB
160 Sven van Duinkerken AV Nijkerk 50m
60m
50 meter j... en ouder60 meter J...r Groep A JJC
161 Noobar Vartan Clytoneus Polshoog
Polshoog P... of hoger Msen
163 Mostafa Al-Bayati NEAV 60m
Ver
60 meter J...r Groep AJunioren D...r Groep 3 JJD
164 Simi Pater U-Track 60m
60 meter J...r Groep A MJB
166 Kris Oosterveld AC TION 50m
60m
50 meter j... en ouder60 meter J...r Groep A MJD
167 Dick Jorissen Spark 50m
60m
50 meter j... en ouder60 meter J...r groep B M60
169 Bruce Boon Flevo Delta 60m
60mH
60 meter J...r Groep A60mH JC/MA/V/V35 JJC
170 Harald Bust HLLS Polshoog
Ver
Polshoog P... of hogerJunioren D...r Groep 3 Msen
171 Gabriël ...rnelissen GACH 50m
60m
50 meter j... en ouder60 meter J...r Groep A JJA
173 Maurits van der Ziel VAV 60m
Polshoog
60 meter J...r groep BPolshoog P... of hoger JJA
174 Tijn Hoksbergen AV `40 60mH
60mH JB en Msen JJB
175 Yordi Steenbeek HLLS 60m
60 meter J...r Groep A Msen
178 Finn de Leng DNMC Polshoog
Polshoog P... of hoger Msen