Inschrijvingen Decathlon Nationale CD Indoor 2019




Snr Naam Onderdelen Startgroep Estafetteteam
1 Aiden Bareman JJC1 - Voorne 60mH
60mH_f
60mH_hf
Ver
Ver_f
JJC1 - 60mHJJC1 - 60mH FinaleJJC1 - 60m...ve FinaleJJC1 - Ver...e Groep 2JJC1 - Ver...en Finale
2 Akaash Spikman JJC1 - Groningen 60m
60m_f
60m_hf
60mH
60mH_f
60mH_hf
Ver
Ver_f
JJC1 - 60mJJC1 - 60m FinaleJJC1 - 60m...ve FinaleJJC1 - 60mHJJC1 - 60mH FinaleJJC1 - 60m...ve FinaleJJC1 - Ver...e Groep 1JJC1 - Ver...en Finale
3 Arjuno Orsini JJC1 - AV Gouda Kogel
Hoog
JJC1 - Kog...e Groep 2JJC1 en JJC2 - Hoog
4 Bas Nolsen JJC1 - Tempo AV Kogel
Kogel_f
JJC1 - Kog...e Groep 1JJC1 - Kogel Finale
5 Boaz Barf JJC1 - Haag 60m
60mH
Kogel
JJC1 - 60mJJC1 - 60mHJJC1 - Kog...e Groep 2
6 Bram Nusmeier JJC1 - AV Athlos 1500m
JJC1 - 1500m
7 Bram Schumacher JJC1 - CAV Energie 800m
4x50m
Ver
JJC1 - 800mJJC1 - Ver...e Groep 2 Bliksem (1e)
8 Bram Eleveld JJC1 - AV Athlos Kogel
Ver
JJC1 - Kog...e Groep 1JJC1 - Ver...e Groep 2
9 Bruce Boon JJC1 - Flevo Delta 60mH
60mH_hf
Kogel
Kogel_f
Polshoog
JJC1 - 60mHJJC1 - 60m...ve FinaleJJC1 - Kog...e Groep 1JJC1 - Kogel FinaleJJC1 en J... Polshoog
10 Bruno Bangu JJC1 - De Spartaan 800m
60mH
JJC1 - 800mJJC1 - 60mH
11 Cas van der Vegt JJC1 - AV Salland 60m
60m_hf
Hoog
JJC1 - 60mJJC1 - 60m...ve FinaleJJC1 - Hoog
12 Chivaro Friendwijk JJC1 - AV Haarlem 60m
Kogel
JJC1 - 60mJJC1 - Kog...e Groep 1
13 Christian Prins JJC1 - AV Atos Kogel
Kogel_f
Hoog
Ver
Ver_f
JJC1 - Kog...e Groep 2JJC1 - Kogel FinaleJJC1 - HoogJJC1 - Ver...e Groep 1JJC1 - Ver...en Finale
14 Daan Scholte JJC1 - AV Athlos 1500m
Kogel
JJC1 - 1500mJJC1 - Kog...e Groep 1
15 Damian Paap JJC1 - AV Lycurgus 60m
Ver
JJC1 - 60mJJC1 - Ver...e Groep 2
16 David Elzinga JJC1 - GACH 800m
Kogel
JJC1 - 800mJJC1 - Kog...e Groep 2
17 David Pronk JJC1 - Haag 60m
60m_f
60m_hf
60mH
60mH_f
60mH_hf
Kogel
Kogel_f
JJC1 - 60mJJC1 - 60m FinaleJJC1 - 60m...ve FinaleJJC1 - 60mHJJC1 - 60mH FinaleJJC1 - 60m...ve FinaleJJC1 - Kog...e Groep 1JJC1 - Kogel Finale
18 Djalil Pater JJC1 - Groningen 60m
60m_f
60m_hf
Kogel
Kogel_f
Hoog
JJC1 - 60mJJC1 - 60m FinaleJJC1 - 60m...ve FinaleJJC1 - Kog...e Groep 1JJC1 - Kogel FinaleJJC1 - Hoog
19 Dyamo Hoek JJC1 - AV Sprint 60m
60m_f
60m_hf
60mH
60mH_hf
JJC1 - 60mJJC1 - 60m FinaleJJC1 - 60m...ve FinaleJJC1 - 60mHJJC1 - 60m...ve Finale
20 Faith Abu JJC1 - AV Sparta 60m
60m_hf
JJC1 - 60mJJC1 - 60m...ve Finale
21 Finn Van der Maas JJC1 - Fit 1500m
60mH
Ver
JJC1 - 1500mJJC1 - 60mHJJC1 - Ver...e Groep 2
22 Finn Verhoeff JJC1 - PH 60m
60m_hf
60mH
60mH_hf
4x50m
JJC1 - 60mJJC1 - 60m...ve FinaleJJC1 - 60mHJJC1 - 60m...ve Finale ToPhers junioren C (1e)
23 Finn de Keizer JJC1 - GACH 1500m
JJC1 - 1500m
24 Finn Hage JJC1 - PAC 60m
60mH
JJC1 - 60mJJC1 - 60mH
25 Florian van Lent JJC1 - Haag 800m
1500m
Ver
JJC1 - 1500m
26 Fons Borninkhof JJC1 - GACH 800m
60mH
JJC1 - 800mJJC1 - 60mH
27 Ids Peenstra JJC1 - AV PEC 1910 800m
JJC1 - 800m
28 Jaap Zoon JJC1 - Flevo Delta 1500m
JJC1 - 1500m
29 Jaimy Del Duca JJC1 - AC TION 60m
4x50m
JJC1 - 60m Action power (1e)
30 Jake Romijn JJC1 - PH 800m
60mH
Hoog
JJC1 - 800mJJC1 - 60mHJJC1 - Hoog
31 Jarco Snoek JJC1 - HLLM 60m
60mH
JJC1 - 60mJJC1 - 60mH
32 Jari Van der Voorn JJC1 - AV Zeewolde 60m
60m_f
60m_hf
JJC1 - 60mJJC1 - 60m FinaleJJC1 - 60m...ve Finale
33 Jasper Spruijt JJC1 - Olympus `70 60m
800m
Kogel
JJC1 - 60mJJC1 - 800mJJC1 - Kog...e Groep 1
34 Jasper Bloks JJC1 - AV Statina 800m
JJC1 - 800m
35 Jasper Boelhouwer JJC1 - AV 1923 Kogel
JJC1 - Kog...e Groep 2
36 Jeffrey Rijkhals JJC1 - DNMC 60m
60m_f
60m_hf
Ver
Ver_f
JJC1 - 60mJJC1 - 60m FinaleJJC1 - 60m...ve FinaleJJC1 - Ver...e Groep 1JJC1 - Ver...en Finale
37 Jelmer Rensing JJC1 - AAC `61 800m
JJC1 - 800m
38 Jens De Kock JJC1 - PH 60mH
Ver
JJC1 - 60mHJJC1 - Ver...e Groep 2
39 Jilke Oswald JJC1 - HRRR Kogel
Ver
JJC1 - Kog...e Groep 2JJC1 - Ver...e Groep 1
40 Jimmy Marcera JJC1 - AV Sprint 60m
60m_hf
60mH
60mH_hf
JJC1 - 60mJJC1 - 60m...ve FinaleJJC1 - 60mHJJC1 - 60m...ve Finale
41 Jip van der Kieft JJC1 - Altis 800m
1500m
Hoog
JJC1 - 800mJJC1 - 1500m
42 Job van Keulen JJC1 - Nijmegen 60m
60m_hf
60mH
60mH_hf
Hoog
JJC1 - 60mJJC1 - 60m...ve FinaleJJC1 - 60mHJJC1 - 60m...ve FinaleJJC1 - Hoog
43 Jonas Trouw JJC1 - MPM Polshoog
JJC1 en J... Polshoog
44 Joris IJzinga JJC1 - Altis 60mH
60mH_f
60mH_hf
4x50m
Kogel
Kogel_f
Ver
Ver_f
JJC1 - 60mHJJC1 - 60mH FinaleJJC1 - 60m...ve FinaleJJC1 - Kog...e Groep 1JJC1 - Kogel FinaleJJC1 - Ver...e Groep 2JJC1 - Ver...en Finale Altis team Jongens C1/2 (2e)
45 Joris Tammes JJC1 - AV Fortuna 60mH
60mH_hf
Hoog
Ver
Ver_f
JJC1 - 60mHJJC1 - 60m...ve FinaleJJC1 - HoogJJC1 - Ver...e Groep 2JJC1 - Ver...en Finale
46 Jory Davids JJC1 - AC TION 60mH
60mH_f
60mH_hf
4x50m
Ver
Ver_f
JJC1 - 60mHJJC1 - 60mH FinaleJJC1 - 60m...ve FinaleJJC1 - Ver...e Groep 2JJC1 - Ver...en Finale Action power (4e)
47 Justin Middelbos JJC1 - AV Zuidwal 60m
Hoog
JJC1 - 60mJJC1 en JJC2 - Hoog
48 Kees Hulman JJC1 - DVTR 60mH
Hoog
Ver
JJC1 - 60mHJJC1 - HoogJJC1 - Ver...e Groep 2
49 Kenan van der Kooij JJC1 - Altis 60m
60m_hf
4x50m
Kogel
Hoog
JJC1 - 60mJJC1 - 60m...ve FinaleJJC1 - Kog...e Groep 2JJC1 - Hoog Altis team Jongens C1/2 (4e)
50 Kevin Breumelhof JJC1 - ARV Ilion Hoog
Ver
JJC1 - HoogJJC1 - Ver...e Groep 2
51 Kian Beks JJC1 - Isala `96 Kogel
Kogel_f
JJC1 - Kog...e Groep 1JJC1 - Kogel Finale
52 Koen Diepen JJC1 - PH 60m
60m_hf
800m
4x50m
JJC1 - 60mJJC1 - 60m...ve FinaleJJC1 - 800m ToPhers junioren C (3e)
53 Lans Timmermans JJC1 - PH 1500m
JJC1 - 1500m
54 Lars Dauw JJC1 - ARV Ilion 60m
60m_f
60m_hf
Ver
Ver_f
JJC1 - 60mJJC1 - 60m FinaleJJC1 - 60m...ve FinaleJJC1 - Ver...e Groep 1JJC1 - Ver...en Finale
55 Lars van W...ligenburg JJC1 - AV Nijkerk 60m
60mH
Ver
JJC1 - 60mJJC1 - 60mHJJC1 - Ver...e Groep 2
56 Lennart Boogaard JJC1 - AV Hera 60mH
Kogel
Kogel_f
Hoog
JJC1 - 60mHJJC1 - Kog...e Groep 1JJC1 - Kogel FinaleJJC1 - Hoog
57 Luc de Kruijf JJC1 - PH Kogel
JJC1 - Kog...e Groep 2
58 Luca Broers JJC1 - ATOP Kogel
JJC1 - Kog...e Groep 1
59 Luca Sillen JJC1 - Nijmegen 1500m
JJC1 - 1500m
60 Lucas Dui...van Twist JJC1 - PAC 60m
800m
Ver
Ver_f
JJC1 - 60mJJC1 - 800mJJC1 - Ver...e Groep 1JJC1 - Ver...en Finale
61 Luuk van der Maaten JJC1 - AV Athlos 60mH
60mH_hf
Hoog
JJC1 - 60mHJJC1 - 60m...ve FinaleJJC1 - Hoog
62 Marijn Atmodimedjo JJC1 - AV34 60m
60mH
Ver
JJC1 - 60mJJC1 - 60mHJJC1 - Ver...e Groep 2
63 Marijn van der Harst JJC1 - Altis 60mH
4x50m
Ver
JJC1 - 60mHJJC1 - Ver...e Groep 2 Altis team Jongens C1/2 (3e)
64 Martijn Schoemaker JJC1 - AV Zeewolde 60m
60m_f
60m_hf
60mH
60mH_f
60mH_hf
Ver
JJC1 - 60mJJC1 - 60m FinaleJJC1 - 60m...ve FinaleJJC1 - 60mHJJC1 - 60mH FinaleJJC1 - 60m...ve FinaleJJC1 - Ver...e Groep 2
65 Maurice Afognon JJC1 - ARV Ilion 60m
60m_f
60m_hf
60mH
60mH_f
60mH_hf
JJC1 - 60mJJC1 - 60m FinaleJJC1 - 60m...ve FinaleJJC1 - 60mHJJC1 - 60mH FinaleJJC1 - 60m...ve Finale
66 Maurits va...cheijndel JJC1 - Olympus `70 60m
Ver
JJC1 - 60mJJC1 - Ver...e Groep 1
67 Max de Kruijf JJC1 - PH 800m
JJC1 - 800m
68 Max Jongenburger JJC1 - Phanos Polshoog
JJC1 en J... Polshoog
69 Mees Beukenhorst JJC1 - KAV Holland 60m
60m_hf
60mH
60mH_hf
JJC1 - 60mJJC1 - 60m...ve FinaleJJC1 - 60mHJJC1 - 60m...ve Finale
70 Menne Gras JJC1 - AV Unitas Hoog
JJC1 - Hoog
71 Merijn Verdijk JJC1 - DAK 60m
Ver
JJC1 - 60mJJC1 - Ver...e Groep 1
72 Michiel Zunderman JJC1 - Rotterdam 800m
JJC1 - 800m
73 Mick van Kleeff JJC1 - PAC Polshoog
JJC1 en J... Polshoog
74 Mick Wolvekamp JJC1 - AV Unitas 1500m
JJC1 - 1500m
75 Miguel De la Fuente JJC1 - PAC 800m
JJC1 - 800m
76 Miguel Ke...a Iglesia JJC1 - AV Lycurgus 60m
JJC1 - 60m
77 Mika van Mierlo JJC1 - Isala `96 Ver
JJC1 - Ver...e Groep 1
78 Mike Wennekes JJC1 - De Liemers 60m
Kogel
Hoog
JJC1 - 60mJJC1 - Kog...e Groep 2JJC1 - Hoog
79 Milan Vink JJC1 - Fortius 60m
800m
JJC1 - 60mJJC1 - 800m
80 Milo van Gemert JJC1 - Haag 800m
Hoog
Ver
JJC1 - 800mJJC1 en JJC2 - HoogJJC1 - Ver...e Groep 2
81 Mink Hageman JJC1 - AV Atos Kogel
JJC1 - Kog...e Groep 2
82 Mirek Harwig JJC1 - AC TION 60m
4x50m
Ver
Ver_f
JJC1 - Ver...e Groep 2JJC1 - Ver...en Finale Action power (2e)
83 Niels Laros JJC1 - Scorpio 1500m
JJC1 - 1500m
84 Olaf van der Hidde JJC1 - HLLS 60m
60m_hf
60mH
JJC1 - 60mJJC1 - 60m...ve FinaleJJC1 - 60mH
85 Olivier van Benthem JJC1 - AV PEC 1910 800m
JJC1 - 800m
86 Olle De Laat JJC1 - U-Track 60m
4x50m
JJC1 - 60m
87 Oscar Doornhein JJC1 - PAC 60m
Ver
JJC1 - 60mJJC1 - Ver...e Groep 1
88 Pablo van Hoorn JJC1 - Altis 1500m
JJC1 - 1500m
89 Pyke Jeitler JJC1 - Haag 60m
800m
JJC1 - 60mJJC1 - 800m
90 Quinten Mertens JJC1 - AV `56 60m
Kogel
Ver
JJC1 - 60mJJC1 - Kog...e Groep 2JJC1 - Ver...e Groep 1
91 Raf Dambacher JJC1 - Scopias 60m
4x50m
Ver
JJC1 - 60mJJC1 - Ver...e Groep 1 Scopias JJC (1e)
92 Rais Semedo Moreira JJC1 - PAC 60m
60m_hf
JJC1 - 60mJJC1 - 60m...ve Finale
93 Rick Smits JJC1 - DAK 1500m
4x50m
JJC1 - 1500m
94 Ridzerd Punt JJC1 - PAC Hoog
Polshoog
JJC1 - HoogJJC1 en J... Polshoog
95 Robin Hartmans JJC1 - Maastricht 800m
JJC1 - 800m
96 Robin Kramps JJC1 - AV Hylas 60m
60mH
60mH_f
60mH_hf
JJC1 - 60mJJC1 - 60mHJJC1 - 60mH FinaleJJC1 - 60m...ve Finale
97 Ryan Andela JJC1 - GACH 60m
60mH
Hoog
JJC1 - 60mJJC1 - 60mHJJC1 en JJC2 - Hoog
98 Ryan Jansen JJC1 - Scorpio Kogel
Kogel_f
JJC1 - Kog...e Groep 2JJC1 - Kogel Finale
99 Stefan Hendriksen JJC1 - AV Nijkerk 60m
60m_hf
60mH
Hoog
JJC1 - 60mJJC1 - 60m...ve FinaleJJC1 - 60mHJJC1 - Hoog
100 Sven Van d...eerendonk JJC1 - PH 1500m
JJC1 - 1500m
101 Sven Hurkmans JJC1 - Fortius 60m
Kogel
JJC1 - 60mJJC1 - Kog...e Groep 2
102 Sven van Weezep JJC1 - SPLS Kogel
JJC1 - Kog...e Groep 2
103 Sven Wildeboer JJC1 - VAV 60m
800m
Hoog
JJC1 - 60mJJC1 - 800mJJC1 en JJC2 - Hoog
104 Sven Grooters JJC1 - PH 60m
60m_hf
800m
4x50m
JJC1 - 60mJJC1 - 60m...ve FinaleJJC1 - 800m ToPhers junioren C (2e)
105 Sven Blok JJC1 - AV Gouda 1500m
JJC1 - 1500m
106 Sydney Albertzoon JJC1 - HLLS 60m
60m_hf
60mH
JJC1 - 60mJJC1 - 60m...ve FinaleJJC1 - 60mH
107 Thijn Dorrestein JJC1 - GACH 800m
Hoog
Polshoog
JJC1 - 800mJJC1 en J... Polshoog
108 Thijs ten ...uggencate JJC1 - AV Hera 800m
JJC1 - 800m
109 Thijs van der Maaten JJC1 - AV Athlos 800m
Kogel
JJC1 - 800mJJC1 - Kog...e Groep 2
110 Thijs Sturing JJC1 - Groningen 60m
60mH
JJC1 - 60mJJC1 - 60mH
111 Thom de Weger JJC1 - AV Gouda 60m
4x50m
Hoog
Ver
JJC1 - 60mJJC1 en JJC2 - HoogJJC1 - Ver...e Groep 1 AV Gouda 2 (1e)
112 Tijn Berendsen JJC1 - De Liemers Kogel
Kogel_f
JJC1 - Kog...e Groep 2JJC1 - Kogel Finale
113 Tim Tempelman JJC1 - SPLS Hoog
Ver
JJC1 - HoogJJC1 - Ver...e Groep 1
114 Tygo Hulsebos JJC1 - VAV 800m
JJC1 - 800m
115 Tymo Bouman JJC1 - AV Haarlem 60m
Ver
JJC1 - 60mJJC1 - Ver...e Groep 2
116 Viggo Tijbosch JJC1 - PH 4x50m
Kogel
Kogel_f
Ver
Ver_f
JJC1 - Kog...e Groep 1JJC1 - Kogel FinaleJJC1 - Ver...e Groep 2JJC1 - Ver...en Finale ToPhers junioren C (4e)
117 Wesley Van...uijksloot JJC1 - SAV 60m
1500m
JJC1 - 60mJJC1 - 1500m
118 Wout Plugge JJC1 - AV Aquilo 800m
JJC1 - 800m
119 Wu Ping Kuiper JJC1 - Groningen 1500m
JJC1 - 1500m
120 Yanick Ebbing JJC1 - AC TION 60m
60m_hf
4x50m
Ver
JJC1 - 60mJJC1 - 60m...ve FinaleJJC1 - Ver...e Groep 1 Action power (3e)
121 Yannick Rolvink JJC1 - Olympus `70 Kogel
Kogel_f
JJC1 - Kog...e Groep 1JJC1 - Kogel Finale
122 Yannick Faerber JJC1 - U-Track 800m
4x50m
JJC1 - 800m
123 Zack Rot JJC1 - AV Lycurgus 60m
Ver
JJC1 - 60mJJC1 - Ver...e Groep 2
124 Ziggy Veldman JJC1 - Heerenveen 60m
60m_hf
Ver
Ver_f
JJC1 - 60mJJC1 - 60m...ve FinaleJJC1 - Ver...e Groep 1JJC1 - Ver...en Finale
125 Abel Stoker JJC2 - Tempo AV 60m
60mH
60mH_hf
Kogel
JJC2 - 60mJJC2 - 60mHJJC2 - 60m...ve FinaleJJC2 - Kog...e Groep 2
126 Alessio Rimedia JJC2 - AV Atos 60m
800m
JJC2 - 800m
127 Alex van der Voort JJC2 - ARV Ilion 800m
Kogel
Hoog
JJC2 - Kog...e Groep 1JJC1 en JJC2 - Hoog
128 Artur Harwig JJC2 - AC TION Hoog
Ver
Ver_f
JJC2 - HoogJJC2 - Ver...e Groep 2JJC2 - Ver...en Finale
129 Bart Adriaanse JJC2 - Voorne Kogel
JJC2 - Kog...e Groep 1
130 Bart Hoogmoed JJC2 - AV Lycurgus 60mH
60mH_hf
JJC2 - 60mHJJC2 - 60m...ve Finale
131 Beau Suvaal JJC2 - ARV Ilion 60m
800m
60mH
JJC2 - 60mJJC2 - 800mJJC2 - 60mH
132 Benjamin den Hartog JJC2 - CAV Energie 60mH
4x50m
JJC2 - 60mH Bliksem (3e)
133 Bink De Graaf JJC2 - AV 1923 60m
Kogel
Hoog
JJC2 - 60mJJC2 - Hoog
134 Binne Brok JJC2 - Tempo AV Hoog
Ver
Ver_f
JJC2 - HoogJJC2 - Ver...e Groep 2JJC2 - Ver...en Finale
135 Boaz Kalter JJC2 - VAV Hoog
JJC2 - Hoog
136 Boris Aerts JJC2 - AV 1923 800m
JJC2 - 800m
137 Brendan Noordijk JJC2 - AV Athlos 60m
800m
60mH
60mH_hf
JJC2 - 60mJJC2 - 800mJJC2 - 60mHJJC2 - 60m...ve Finale
138 Coen de Haan JJC2 - SPLS 60m
60m_hf
60mH
60mH_hf
Kogel
Kogel_f
JJC2 - 60mJJC2 - 60m...n serie 3JJC2 - 60mHJJC2 - 60m...ve FinaleJJC2 - Kog...e Groep 2
139 Daan Moelands JJC2 - DJA Kogel
Kogel_f
Hoog
Ver
JJC2 - Kog...e Groep 1JJC2 - Kogel FinaleJJC1 en JJC2 - HoogJJC2 - Ver...e Groep 1
140 Daan Geerling JJC2 - AV Athlos 60m
60m_hf
JJC2 - 60mJJC2 - 60m...ve Finale
141 Daniel Hensen JJC2 - Eindhoven 60mH
60mH_hf
JJC2 - 60mHJJC2 - 60m...ve Finale
142 Daniel Erbe Gomez JJC2 - Phanos 60m
60mH
60mH_hf
Kogel
JJC2 - 60mJJC2 - 60mHJJC2 - 60m...ve FinaleJJC2 - Kog...e Groep 2
143 David Vroegindeweij JJC2 - GACH Hoog
Polshoog
Ver
JJC1 en JJC2 - HoogJJC1 en J... PolshoogJJC2 - Ver...e Groep 2
144 Dieter Stolzenbach JJC2 - PH 60m
Kogel
Ver
JJC2 - 60mJJC2 - Kog...e Groep 1JJC2 - Ver...e Groep 2
145 Dion Eijssen JJC2 - AV Unitas 800m
JJC2 - 800m
146 Emiel Verbon JJC2 - VAV 60m
60m_hf
JJC2 - 60mJJC2 - 60m...ve Finale
147 Etienne Verwaal JJC2 - PAC Kogel
JJC2 - Kog...e Groep 2
148 Ewan ter Hennepe JJC2 - AV Gouda 60mH
60mH_hf
4x50m
Ver
JJC2 - 60mHJJC2 - 60m...ve FinaleJJC2 - Ver...e Groep 2 AV Gouda 2 (2e)
149 Eyoel Hiensch JJC2 - Phanos 60m
60m_f
60m_hf
800m
JJC2 - 60mJJC2 - 60m FinaleJJC2 - 60m...ve FinaleJJC2 - 800m
150 Falco Aarts JJC2 - Maastricht 1500m
JJC2 - 1500m
151 Finn Damhoff JJC2 - AV Haarlem Kogel
Kogel_f
JJC2 - Kog...e Groep 2JJC2 - Kogel Finale
152 Gerben Vaessen JJC2 - AV Unitas 800m
JJC2 - 800m
153 Gijs van Lieshout JJC2 - HAC 60m
800m
Ver
JJC2 - 60mJJC2 - 800mJJC2 - Ver...e Groep 1
154 Harm van d...erkmortel JJC2 - LGDR 60m
60m_hf
Ver
Ver_f
JJC2 - 60mJJC2 - 60m...ve FinaleJJC2 - Ver...e Groep 1JJC2 - Ver...en Finale
155 Hidde Nijland JJC2 - AAV SISU 60m
60m_hf
Ver
JJC2 - 60mJJC2 - 60m...n serie 3JJC2 - Ver...e Groep 2
156 Ivar van der Sanden JJC2 - PH 1500m
JJC2 - 1500m
157 Ivar van Ruijven JJC2 - Olympus `70 800m
Hoog
JJC2 - 800mJJC2 - Hoog
158 Ivar Pijnenburg JJC2 - GACH Hoog
Polshoog
JJC2 - HoogJJC1 en J... Polshoog
159 Jaco Delissen JJC2 - AV Attila 60m
60m_f
60m_hf
Ver
Ver_f
JJC2 - 60mJJC2 - 60m FinaleJJC2 - 60m...ve FinaleJJC2 - Ver...e Groep 1JJC2 - Ver...en Finale
160 Jamie Sesay JJC2 - Almere `81 60m
60mH
Hoog
JJC2 - 60mHJJC2 - Hoog
161 Jared Broers JJC2 - AV Hera 60mH
60mH_f
60mH_hf
JJC2 - 60mHJJC2 - 60mH FinaleJJC2 - 60m...ve Finale
162 Jarik van de Mast JJC2 - Altis 1500m
JJC2 - 1500m
163 Jarno Van der Meide JJC2 - PAC 60m
60m_hf
JJC2 - 60mJJC2 - 60m...n serie 3
164 Jasper van Craaikamp JJC2 - VAV 60m
Ver
Ver_f
JJC2 - 60mJJC2 - Ver...e Groep 2JJC2 - Ver...en Finale
165 Jelle Müller JJC2 - AV Lycurgus Polshoog
JJC1 en J... Polshoog
166 Jermaine Kleine JJC2 - AAV SISU 60mH
60mH_f
60mH_hf
Ver
Ver_f
JJC2 - 60mHJJC2 - 60mH FinaleJJC2 - 60m...ve FinaleJJC2 - Ver...e Groep 2JJC2 - Ver...en Finale
167 Jip de Greef JJC2 - Altis Kogel
Kogel_f
Polshoog
JJC2 - Kog...e Groep 1JJC2 - Kogel FinaleJJC1 en J... Polshoog
168 Joas van Hellemondt JJC2 - Leiden 60mH
60mH_f
60mH_hf
Ver
JJC2 - 60mHJJC2 - 60mH FinaleJJC2 - 60m...ve FinaleJJC2 - Ver...e Groep 2
169 Joël Mondria JJC2 - AV Atos 60m
JJC2 - 60m
170 Joeri Steenman JJC2 - HLLS 60m
60m_hf
60mH
60mH_hf
JJC2 - 60mJJC2 - 60m...ve FinaleJJC2 - 60mHJJC2 - 60m...ve Finale
171 Jonah Broer JJC2 - Triathlon 800m
1500m
JJC2 - 800mJJC2 - 1500m
172 Jordy Hui...in t Veld JJC2 - AV34 60m
60mH
Kogel
JJC2 - 60mJJC2 - 60mHJJC2 - Kog...e Groep 2
173 Jorik Bokelman JJC2 - GACH 60m
60mH
Ver
JJC2 - 60mJJC2 - 60mHJJC2 - Ver...e Groep 2
174 Joris Giezeman JJC2 - AV34 Kogel
JJC2 - Kog...e Groep 1
175 Jurre Dies...lumpenaar JJC2 - VAV 60m
JJC2 - 60m
176 Justin van Dooren JJC2 - Haag 60m
60mH
60mH_hf
Kogel
JJC2 - 60mJJC2 - 60mHJJC2 - 60m...ve FinaleJJC2 - Kog...e Groep 2
177 Justin Labrijn JJC2 - Almere `81 60m
60m_f
60m_hf
JJC2 - 60mJJC2 - 60m FinaleJJC2 - 60m...ve Finale
178 Kariem Kishk JJC2 - Olympus `70 60m
800m
60mH
JJC2 - 60mJJC2 - 800mJJC2 - 60mH
179 Koen Van der Linde JJC2 - Altis 60m
60mH
4x50m
JJC2 - 60mJJC2 - 60mH Altis team Jongens C1/2 (1e)
180 Koen Geelen JJC2 - Pallas `67 800m
JJC2 - 800m
181 Krijn van Hofweegen JJC2 - Pallas `67 Polshoog
JJC1 en J... Polshoog
182 Leandro Ouwehand JJC2 - AV Edam 60m
800m
JJC2 - 60mJJC2 - 800m
183 Liam Ernst JJC2 - Scopias 1500m
4x50m
JJC2 - 1500m Scopias JJC (2e)
184 Lucas Man JJC2 - GACH 60m
JJC2 - 60m
185 Lucas van ...haffelaar JJC2 - AV 1923 60mH
60mH_hf
Hoog
JJC2 - 60mHJJC2 - 60m...ve FinaleJJC1 en JJC2 - Hoog
186 Lucas Bal JJC2 - CAV Energie 4x50m
Ver
Ver_f
JJC2 - Ver...e Groep 1JJC2 - Ver...en Finale Bliksem (4e)
187 Lucca Marks JJC2 - HLLS 60m
Kogel
JJC2 - 60mJJC2 - Kog...e Groep 1
188 Luuk Forrer JJC2 - SPWS 60m
60m_hf
60mH
60mH_hf
JJC2 - 60mJJC2 - 60m...ve FinaleJJC2 - 60mHJJC2 - 60m...ve Finale
189 Mark Smolders JJC2 - AV Sprint 60m
Kogel
JJC2 - 60mJJC2 - Kog...e Groep 2
190 Mark Scholten JJC2 - AV Impala 60mH
JJC2 - 60mH
191 Marnix Hettema JJC2 - De Spartaan 60mH
60mH_f
60mH_hf
JJC2 - 60mHJJC2 - 60mH FinaleJJC2 - 60m...ve Finale
192 Martijn Gulickx JJC2 - Gloria 800m
JJC2 - 800m
193 Mathijs Goris JJC2 - Gloria 60m
Ver
JJC2 - 60mJJC2 - Ver...e Groep 1
194 Mats Roskamp JJC2 - BAV 60m
Kogel
Ver
JJC2 - 60mJJC2 - Kog...e Groep 2JJC2 - Ver...e Groep 1
195 Matthijs Klaasboer JJC2 - DVTR 800m
JJC2 - 800m
196 Max Swabedissen JJC2 - AV Rijssen 800m
JJC2 - 800m
197 Max Birdja JJC2 - Haag Kogel
Hoog
JJC2 - Kog...e Groep 1JJC2 - Hoog
198 Max Kreeft JJC2 - Scorpio 60m
60m_hf
800m
Kogel
Kogel_f
JJC2 - 60mJJC2 - 60m...n serie 3JJC2 - 800mJJC2 - Kog...e Groep 1JJC2 - Kogel Finale
199 Max Innikel JJC2 - U-Track 800m
60mH
4x50m
JJC2 - 800mJJC2 - 60mH
200 Max Van Leeuwen JJC2 - AAV `36 800m
JJC2 - 800m
201 Melchior Treffers JJC2 - AV PEC 1910 60mH
Kogel
Kogel_f
Hoog
JJC2 - 60mHJJC2 - Kog...e Groep 1JJC2 - Kogel FinaleJJC2 - Hoog
202 Merijn Verdijk JJC2 - DAK 4x50m
DAK JJC2 (1e)
203 Micha Rougoor JJC2 - AVA `70 4x50m
Cool Runnings (1e)
204 Milan Beuning JJC2 - AAV SISU 60m
60m_f
60m_hf
Kogel
Kogel_f
JJC2 - 60mJJC2 - 60m FinaleJJC2 - 60m...ve FinaleJJC2 - Kog...e Groep 2JJC2 - Kogel Finale
205 Milan Mesie JJC2 - AV34 60m
60m_f
60m_hf
60mH
60mH_f
60mH_hf
JJC2 - 60mJJC2 - 60m FinaleJJC2 - 60m...n serie 3JJC2 - 60mHJJC2 - 60mH FinaleJJC2 - 60m...ve Finale
206 Milo de Langen JJC2 - AV Feniks 60m
60m_hf
Kogel
Kogel_f
Polshoog
JJC2 - 60mJJC2 - 60m...ve FinaleJJC2 - Kog...e Groep 2JJC2 - Kogel FinaleJJC1 en J... Polshoog
207 Milo Dekker JJC2 - Castricum 800m
JJC2 - 800m
208 Niels van Weesep JJC2 - PAC 60m
60m_hf
60mH
60mH_f
60mH_hf
JJC2 - 60mJJC2 - 60m...ve FinaleJJC2 - 60mHJJC2 - 60mH FinaleJJC2 - 60m...ve Finale
209 Noah Lampio JJC2 - AVA `70 800m
4x50m
JJC2 - 800m Cool Runnings (3e)
210 Olario Kartodimedjo JJC2 - PAC 60m
60m_f
60m_hf
Polshoog
JJC2 - 60mJJC2 - 60m FinaleJJC2 - 60m...ve FinaleJJC1 en J... Polshoog
211 Ouren Röttjers JJC2 - DAK 4x50m
Ver
Ver_f
JJC2 - Ver...e Groep 2JJC2 - Ver...en Finale DAK JJC2 (3e)
212 Parker Consten JJC2 - Ciko `66 1500m
JJC2 - 1500m
213 Pepeijn Nieuwveld JJC2 - AV Gouda 60m
60m_hf
4x50m
JJC2 - 60mJJC2 - 60m...ve Finale AV Gouda 2 (4e)
214 Pjotr Dolfsma JJC2 - VRT 1500m
JJC2 - 1500m
215 Primo Burgstra JJC2 - AV 1923 800m
JJC2 - 800m
216 Primo Beekhuis JJC2 - Haag 1500m
JJC2 - 1500m
217 Quint van der Riet JJC2 - HLLM 800m
1500m
JJC2 - 800mJJC2 - 1500m
218 Quintin Janse JJC2 - Tempo AV 800m
60mH
60mH_hf
Kogel
JJC2 - 800mJJC2 - 60mHJJC2 - 60m...ve FinaleJJC2 - Kog...e Groep 1
219 Rafael Tromp JJC2 - AV Cifla 1500m
JJC2 - 1500m
220 Rick Faassen JJC2 - Scopias 4x50m
Kogel
Kogel_f
Ver
JJC2 - Kog...e Groep 2JJC2 - Kogel FinaleJJC2 - Ver...e Groep 1 Scopias JJC (3e)
221 Rick Stolp JJC2 - Spado 60mH
60mH_hf
Ver
JJC2 - 60mHJJC2 - 60m...ve FinaleJJC2 - Ver...e Groep 2
222 Rick Velkers JJC2 - Heerenveen 60m
800m
JJC2 - 60mJJC2 - 800m
223 Rick van der Meer JJC2 - AV Zeewolde 800m
60mH
60mH_f
60mH_hf
Kogel
Ver
JJC2 - 800mJJC2 - 60mHJJC2 - 60mH FinaleJJC2 - 60m...ve FinaleJJC2 - Kog...e Groep 2JJC2 - Ver...e Groep 1
224 Rick Smits JJC2 - DAK 4x50m
DAK JJC2 (4e)
225 Riks Pollen JJC2 - Scopias 60m
4x50m
Ver
JJC2 - 60m Scopias JJC (4e)
226 Robbin Hoogendoorn JJC2 - AV Gouda Kogel
JJC2 - Kog...e Groep 1
227 Romano Guellai JJC2 - AV Atos 1500m
Hoog
JJC2 - 1500mJJC1 en JJC2 - Hoog
228 Ruben Hermans JJC2 - Maastricht Hoog
JJC2 - Hoog
229 Ruben van Seventer JJC2 - Olympus `70 800m
1500m
JJC2 - 800mJJC2 - 1500m
230 Ruiz Lodder JJC2 - Typhoon 60m
Ver
JJC2 - 60mJJC2 - Ver...e Groep 1
231 Ryan Honders JJC2 - Flevo Delta Kogel
JJC2 - Kog...e Groep 2
232 Sebastiaan...en Hartog JJC2 - CAV Energie 4x50m
Kogel
Kogel_f
JJC2 - Kog...e Groep 1JJC2 - Kogel Finale Bliksem (2e)
233 Sem Jongenburger JJC2 - Phanos Kogel
JJC2 - Kog...e Groep 2
234 Siebe Pals JJC2 - AV Feniks Kogel
JJC2 - Kog...e Groep 1
235 Stef Kortekaas JJC2 - Olympus `70 800m
Hoog
JJC2 - 800mJJC1 en JJC2 - Hoog
236 Stef Beerepoot JJC2 - AV Hera 800m
JJC2 - 800m
237 Stefan de Groot JJC2 - AV `47 800m
JJC2 - 800m
238 Stijn Hendriks JJC2 - Scorpio 60mH
60mH_f
60mH_hf
Hoog
JJC2 - 60mHJJC2 - 60mH FinaleJJC2 - 60m...ve FinaleJJC2 - Hoog
239 Sweder Visser JJC2 - AAC `61 1500m
JJC2 - 1500m
240 Thijs Jorritsma JJC2 - HRRR Hoog
JJC2 - Hoog
241 Thijs van Kooten JJC2 - AV `56 60m
Ver
JJC2 - 60mJJC2 - Ver...e Groep 1
242 Thom Kortenoever JJC2 - Typhoon 60m
Kogel
Kogel_f
Ver
Ver_f
JJC2 - Kog...e Groep 2JJC2 - Kogel FinaleJJC2 - Ver...e Groep 1JJC2 - Ver...en Finale
243 Thomas Kleijweg JJC2 - Olympus `70 60m
Kogel
Kogel_f
JJC2 - 60mJJC2 - Kog...e Groep 2JJC2 - Kogel Finale
244 Thomas Reining JJC2 - AV PEC 1910 800m
JJC2 - 800m
245 Thymen van Zon JJC2 - DAK 4x50m
Kogel
JJC2 - Kog...e Groep 1 DAK JJC2 (2e)
246 Tigo Mesie JJC2 - AV34 60m
60m_f
60m_hf
60mH
60mH_hf
JJC2 - 60mJJC2 - 60m FinaleJJC2 - 60m...n serie 3JJC2 - 60mHJJC2 - 60m...ve Finale
247 Tijmen Wisselink JJC2 - AV Argo 1500m
JJC2 - 1500m
248 Tim Klein JJC2 - DJA Kogel
Kogel_f
Hoog
Ver
Ver_f
JJC2 - Kog...e Groep 1JJC2 - Kogel FinaleJJC2 - HoogJJC2 - Ver...e Groep 1JJC2 - Ver...en Finale
249 Tim Pelkmans JJC2 - AV Sprint 60m
60mH
60mH_hf
JJC2 - 60mJJC2 - 60mHJJC2 - 60m...ve Finale
250 Tim de Bruijn JJC2 - RK HAV 60m
60m_hf
JJC2 - 60mJJC2 - 60m...ve Finale
251 Timo Hoogendoorn JJC2 - U-Track 800m
JJC2 - 800m
252 Timo Timmermans JJC2 - Gloria 800m
Hoog
JJC2 - 800mJJC1 en JJC2 - Hoog
253 Timo Spiering JJC2 - PAC 60m
60m_f
60m_hf
Hoog
JJC2 - 60mJJC2 - 60m FinaleJJC2 - 60m...n serie 3JJC2 - Hoog
254 Tjalle-Dur... der Eems JJC2 - HRRR 60mH
Kogel
JJC2 - 60mHJJC2 - Kog...e Groep 1
255 Tobias Janssens JJC2 - AV Lycurgus Polshoog
JJC1 en J... Polshoog
256 Tomaz I Rooth JJC2 - Phanos 60m
60m_hf
60mH
60mH_hf
JJC2 - 60mJJC2 - 60m...ve FinaleJJC2 - 60mHJJC2 - 60m...ve Finale
257 Toon de Kwaasteniet JJC2 - U-Track 60m
Ver
JJC2 - 60mJJC2 - Ver...e Groep 2
258 Twan Meinen JJC2 - AVA `70 1500m
4x50m
JJC2 - 1500m Cool Runnings (4e)
259 Twan Buijs JJC2 - Haag 1500m
JJC2 - 1500m
260 Twan Hogerbrugge JJC2 - AV `47 60m
60m_hf
Ver
Ver_f
JJC2 - 60mJJC2 - 60m...ve FinaleJJC2 - Ver...e Groep 2JJC2 - Ver...en Finale
261 Tyrone Richards JJC2 - Altis 60m
Kogel
JJC2 - 60mJJC2 - Kog...e Groep 2
262 Valentijn Keijzer JJC2 - AV Fortuna 60m
60m_hf
60mH
60mH_hf
Hoog
JJC2 - 60mJJC2 - 60m...ve FinaleJJC2 - 60mHJJC2 - 60m...ve FinaleJJC2 - Hoog
263 Wesley Steenbakker JJC2 - AV Lycurgus 1500m
Polshoog
JJC2 - 1500mJJC1 en J... Polshoog
264 Wessel de Lange JJC2 - Fortius 60m
Ver
Ver_f
JJC2 - 60mJJC2 - Ver...e Groep 1JJC2 - Ver...en Finale
265 Wessel van...aardingen JJC2 - AV Gouda 60m
4x50m
Hoog
Polshoog
JJC2 - 60mJJC2 - HoogJJC1 en J... Polshoog AV Gouda 2 (3e)
266 William Knol JJC2 - U-Track 1500m
JJC2 - 1500m
267 Wouter Weenink JJC2 - AVA `70 4x50m
Cool Runnings (2e)
268 Yohahnnes Hiensch JJC2 - Phanos 60m
60m_hf
800m
JJC2 - 60mJJC2 - 60m...n serie 3JJC2 - 800m
269 Abel Molenaar JJD1 - Leiden 1000m
Hoog
JJD1 - 1000mJJD1 - Hoog
270 Aidan de Bok JJD1 - HLLS 60m
Ver
JJD1 - 60mJJD1 - Ver...e Groep 1
271 Aiden Schenk JJD1 - PAC 600m
60mH
60mH_hf
Ver
JJD1 - 600mJJD1 - 60mHJJD1 - 60m...ve FinaleJJD1 - Ver...e Groep 1
272 Aiden Dictus JJD1 - DJA 1000m
Kogel
Ver
JJD1 - 1000mJJD1 - Kog...e Groep 2JJD1 - Ver...e Groep 2
273 Bas Verheijen JJD1 - AV Weert 60m
60m_hf
600m
Kogel
Ver
JJD1 - 60mJJD1 - 60m...ve FinaleJJD1 - 600mJJD1 - Kog...e Groep 2JJD1 - Ver...e Groep 1
274 Beer Timmer JJD1 - HLLS 60mH
Hoog
Ver
JJD1 - HoogJJD1 - Ver...e Groep 2
275 Beerd Kouwenhoven JJD1 - PAC 600m
60mH
Hoog
JJD1 - 600mJJD1 - 60mHJJD1 en JJD2 - Hoog
276 Bjarne Maas JJD1 - Spado 60m
1000m
60mH
60mH_hf
JJD1 - 60mJJD1 - 1000mJJD1 - 60mHJJD1 - 60m...ve Finale
277 Boris van Zwam JJD1 - GACH 60m
60mH
Hoog
Ver
JJD1 - 60mJJD1 en JJD2 - HoogJJD1 - Ver...e Groep 2
278 Bram van Dongen JJD1 - DJA 60m
600m
1000m
JJD1 - 60mJJD1 - 600mJJD1 - 1000m
279 Briek Weerkamp JJD1 - Haag 60m
Hoog
Ver
JJD1 - 60mJJD1 en JJD2 - HoogJJD1 - Ver...e Groep 2
280 Cavo van Mastrigt JJD1 - AAV SISU 60m
1000m
Hoog
JJD1 - 60mJJD1 - 1000mJJD1 - Hoog
281 Constantijn Klomp JJD1 - AV Sparta 1000m
JJD1 - 1000m
282 Daan Wijnand JJD1 - KAV Holland 60m
Hoog
Ver
JJD1 - 60mJJD1 - HoogJJD1 - Ver...e Groep 2
283 Daniël Westerweel JJD1 - GACH 60mH
Hoog
Ver
JJD1 - 60mHJJD1 en JJD2 - HoogJJD1 - Ver...e Groep 1
284 Dario Ehrismann JJD1 - AV Spiridon 600m
1000m
JJD1 - 1000m
285 Davey Ouwehand JJD1 - Leiden 60m
60m_hf
1000m
4x50m
Ver
JJD1 - 60mJJD1 - 60m...ve FinaleJJD1 - 1000mJJD1 - Ver...e Groep 2 Leidse Glibbers (1e)
286 Dominique ...ou Bouene JJD1 - AV Sparta 60m
60m_hf
4x50m
Hoog
Ver
JJD1 - 60mJJD1 - 60m...ve FinaleJJD1 en JJD2 - HoogJJD1 - Ver...e Groep 2
287 Dries-Peder Janse JJD1 - Spado 1000m
Hoog
Ver
JJD1 - 1000mJJD1 en JJD2 - Hoog
288 Emir Bektesevic JJD1 - Eindhoven 60m
60m_hf
Ver
JJD1 - 60mJJD1 - 60m...ve FinaleJJD1 - Ver...e Groep 1
289 Ferenc Visee JJD1 - Olympus `70 1000m
Kogel
Ver
JJD1 - 1000mJJD1 - Kog...e Groep 2
290 Fergus Tabor JJD1 - HAC 60m
60m_f
60m_hf
1000m
4x50m
Hoog
JJD1 - 60mJJD1 - 60m FinaleJJD1 - 60m...ve FinaleJJD1 - 1000mJJD1 - Hoog Team 1 HAC D2 Jongens (4e)
291 Finn Dijk JJD1 - AV34 60m
60mH
4x50m
Ver
JJD1 - 60mJJD1 - 60mHJJD1 - Ver...e Groep 1 AV'34 Apeldoorn JJD1 (2e)
292 Floris Roeleveld JJD1 - Haag 60m
Hoog
Ver
JJD1 - 60mJJD1 - Hoog
293 Gideon Blankespoor JJD1 - Flevo Delta 60m
60m_hf
1000m
JJD1 - 60mJJD1 - 60m...ve FinaleJJD1 - 1000m
294 Guus Boorsma JJD1 - Altis 60m
60m_hf
1000m
4x50m
JJD1 - 60mJJD1 - 60m...ve FinaleJJD1 - 1000m Altis jongens D1 (1e)
295 Guus Hanekamp JJD1 - Haag 60m
Kogel
Ver
JJD1 - 60mJJD1 - Kog...e Groep 2
296 Hugo Visser JJD1 - Isala `96 60m
Ver
JJD1 - 60mJJD1 - Ver...e Groep 1
297 Ilya Nauta JJD1 - Heerenveen 60m
1000m
60mH
JJD1 - 60mJJD1 - 1000mJJD1 - 60mH
298 Ivan Nillesen JJD1 - NEAV 60m
600m
60mH
JJD1 - 60mJJD1 - 600mJJD1 - 60mH
299 Ivar Schiltmans JJD1 - PAC 60mH
60mH_hf
Polshoog
JJD1 - 60mHJJD1 - 60m...ve FinaleJJD en MJD... Polshoog
300 Ivar van Doorn JJD1 - AV Oss `78 60mH
60mH_hf
Hoog
JJD1 - 60mHJJD1 - 60m...ve FinaleJJD1 - Hoog
301 Jake Janssen JJD1 - HAC 60m
600m
4x50m
JJD1 - 60mJJD1 - 600m Team 1 HAC D2 Jongens (1e)
302 Jari Verhagen JJD1 - AV34 60m
60mH
JJD1 - 60mJJD1 - 60mH
303 Jaro van der Lugt JJD1 - AV Sparta 1000m
JJD1 - 1000m
304 Jeffrey de Kok JJD1 - HLLM 60m
60m_f
60m_hf
600m
1000m
JJD1 - 60mJJD1 - 60m FinaleJJD1 - 60m...ve FinaleJJD1 - 600mJJD1 - 1000m
305 Jelle Rol JJD1 - NEAV 1000m
JJD1 - 1000m
306 Jelle van ...r Heijden JJD1 - Altis 60m
60m_hf
1000m
4x50m
JJD1 - 60mJJD1 - 60m...ve FinaleJJD1 - 1000m Altis jongens D1 (3e)
307 Jente van Geest JJD1 - Altis 1000m
4x50m
Ver
JJD1 - 1000mJJD1 - Ver...e Groep 2 Altis jongens D1 (4e)
308 Jeremiah Puroja JJD1 - DNMC 60m
Kogel
Kogel_f
Ver
JJD1 - 60mJJD1 - Kog...e Groep 2JJD1 - Kogel FinaleJJD1 - Ver...e Groep 2
309 Jesper Hurkmans JJD1 - Fortius 60m
600m
JJD1 - 60mJJD1 - 600m
310 Jessy Struijs JJD1 - SAV Kogel
Kogel_f
JJD1 - Kog...e Groep 2JJD1 - Kogel Finale
311 Jim Putter JJD1 - DJA 60mH
60mH_f
60mH_hf
Kogel
Kogel_f
Ver
Ver_f
JJD1 - 60mHJJD1 - 60mH FinaleJJD1 - 60m...ve FinaleJJD1 - Kog...e Groep 1JJD1 - Kogel FinaleJJD1 - Ver...e Groep 1JJD1 - Ver...en Finale
312 Jiri Heppener JJD1 - HRRR 600m
1000m
60mH
Ver
JJD1 - 600mJJD1 - 1000m
313 Joachim van Tol JJD1 - Haag 60m
Kogel
Hoog
JJD1 - 60mJJD1 - Kog...e Groep 1
314 Joep den Dulk JJD1 - Leiden 600m
4x50m
JJD1 - 600m Leidse Glibbers (3e)
315 Jonathan v... der Maal JJD1 - AV34 600m
1000m
4x50m
JJD1 - 600mJJD1 - 1000m AV'34 Apeldoorn JJD1 (3e)
316 Joris Hennen JJD1 - HAC 60m
60mH
60mH_hf
4x50m
JJD1 - 60mJJD1 - 60mHJJD1 - 60m...ve Finale Team 1 HAC D2 Jongens (2e)
317 Josse Kampen JJD1 - Isala `96 60m
600m
JJD1 - 60mJJD1 - 600m
318 Jules Trommelen JJD1 - Maastricht 1000m
JJD1 - 1000m
319 Juriaan Visser JJD1 - PH 60m
1000m
Kogel
JJD1 - 60mJJD1 - 1000mJJD1 - Kog...e Groep 2
320 Justin Alewijnse JJD1 - AV Aalsmeer 1000m
JJD1 - 1000m
321 Kenan Türegün JJD1 - Olympus `70 60m
60m_hf
60mH
60mH_hf
4x50m
Ver
JJD1 - 60mJJD1 - 60m...ve FinaleJJD1 - 60mHJJD1 - 60m...ve FinaleJJD1 - Ver...e Groep 1 Olympus '70 jongens D (1e)
322 Kian Sanches JJD1 - AV Hera 60mH
60mH_hf
Kogel
Kogel_f
JJD1 - 60mHJJD1 - 60m...ve FinaleJJD1 - Kog...e Groep 2JJD1 - Kogel Finale
323 Koen Vilain JJD1 - Haag 60m
Kogel
Hoog
JJD1 - 60mJJD1 - Kog...e Groep 2JJD1 en JJD2 - Hoog
324 Koray Yandi JJD1 - Almere `81 600m
1000m
JJD1 - 600mJJD1 - 1000m
325 Lars Zuijderduijn JJD1 - Rijnsoever 60m
600m
JJD1 - 60mJJD1 - 600m
326 Liam Jongejan JJD1 - Phanos 60m
600m
60mH
60mH_f
60mH_hf
Ver
JJD1 - 60mJJD1 - 600mJJD1 - 60mHJJD1 - 60mH FinaleJJD1 - 60m...ve FinaleJJD1 - Ver...e Groep 1
327 Luc Bouwens JJD1 - PH 600m
1000m
60mH
JJD1 - 600mJJD1 - 1000mJJD1 - 60mH
328 Luca Ton JJD1 - DNMC 60m
60m_hf
Hoog
Ver
JJD1 - 60mJJD1 - 60m...ve FinaleJJD1 en JJD2 - HoogJJD1 - Ver...e Groep 1
329 Luca de Kok JJD1 - AV `40 60m
Hoog
JJD1 - 60mJJD1 - Hoog
330 Lucas Couwenberg JJD1 - PH 1000m
JJD1 - 1000m
331 Luuk Groenewegen JJD1 - AV Oss `78 60m
1000m
JJD1 - 60mJJD1 - 1000m
332 Luuk Schoonman JJD1 - AV Gouda 600m
60mH
Ver
JJD1 - 600mJJD1 - 60mH
333 Manne Baan JJD1 - Leiden 60m
60m_f
60m_hf
60mH
60mH_f
60mH_hf
4x50m
Ver
Ver_f
JJD1 - 60mJJD1 - 60m FinaleJJD1 - 60m...ve FinaleJJD1 - 60mHJJD1 - 60mH FinaleJJD1 - 60m...ve FinaleJJD1 - Ver...e Groep 1JJD1 - Ver...en Finale Leidse Glibbers (4e)
334 Marco van Gelder JJD1 - PH 1000m
60mH
60mH_hf
JJD1 - 1000mJJD1 - 60mHJJD1 - 60m...ve Finale
335 Marijn Walstra JJD1 - GACH 60m
600m
60mH
60mH_hf
JJD1 - 60mJJD1 - 600mJJD1 - 60mHJJD1 - 60m...ve Finale
336 Marne van der Kooi JJD1 - AV Impala 60m
60m_hf
Kogel
Hoog
Ver
Ver_f
JJD1 - 60mJJD1 - 60m...ve FinaleJJD1 - Kog...e Groep 2JJD1 - Ver...e Groep 2JJD1 - Ver...en Finale
337 Mart Bijker JJD1 - Heerenveen 60m
1000m
JJD1 - 60mJJD1 - 1000m
338 Max Kroon JJD1 - Heerenveen 60m
1000m
Ver
JJD1 - 60mJJD1 - 1000mJJD1 - Ver...e Groep 1
339 Maxim van Dorp JJD1 - Fortius 60m
60mH
60mH_hf
Kogel
JJD1 - 60mJJD1 - 60mHJJD1 - 60m...ve FinaleJJD1 - Kog...e Groep 2
340 Menno van Riesen JJD1 - Flevo Delta 60m
Kogel
Hoog
JJD1 - 60mJJD1 - Kog...e Groep 1JJD1 en JJD2 - Hoog
341 Merijn Sol JJD1 - Flevo Delta 1000m
JJD1 - 1000m
342 Merlijn Piepenbroek JJD1 - ARV Ilion Kogel
Kogel_f
Hoog
Ver
Ver_f
JJD1 - Kog...e Groep 1JJD1 - Kogel FinaleJJD1 - HoogJJD1 - Ver...e Groep 2JJD1 - Ver...en Finale
343 Mick van Veen JJD1 - Olympus `70 60m
60m_f
60m_hf
600m
4x50m
Ver
JJD1 - 60mJJD1 - 60m FinaleJJD1 - 60m...ve FinaleJJD1 - 600mJJD1 - Ver...e Groep 2 Olympus '70 jongens D (4e)
344 Miguel Babeliowsky JJD1 - Phanos 60m
60m_f
60m_hf
Hoog
Ver
JJD1 - 60mJJD1 - 60m FinaleJJD1 - 60m...ve FinaleJJD1 - HoogJJD1 - Ver...e Groep 2
345 Mika Lammersen JJD1 - DVTR 60m
JJD1 - 60m
346 Miran van den Ameele JJD1 - AV Atos 60m
60mH
Ver
JJD1 - 60mJJD1 - 60mHJJD1 - Ver...e Groep 1
347 Morris van...andbergen JJD1 - Spado 600m
1000m
Kogel
Hoog
JJD1 - 600mJJD1 - 1000mJJD1 en JJD2 - Hoog
348 Mostafa Al-Bayati JJD1 - NEAV 60m
60m_f
60m_hf
Ver
Ver_f
JJD1 - 60mJJD1 - 60m FinaleJJD1 - 60m...ve FinaleJJD1 - Ver...e Groep 2JJD1 - Ver...en Finale
349 Nathan le Comte JJD1 - HLLS Kogel
Hoog
Ver
JJD1 - Kog...e Groep 1JJD1 en JJD2 - HoogJJD1 - Ver...e Groep 2
350 Nick Jellema JJD1 - AV Lionitas 1000m
Kogel
Hoog
JJD1 - 1000mJJD1 - Kog...e Groep 1JJD1 en JJD2 - Hoog
351 Nicky Broos JJD1 - DJA 60m
60m_hf
60mH
60mH_f
60mH_hf
Ver
Ver_f
JJD1 - 60mJJD1 - 60m...ve FinaleJJD1 - 60mHJJD1 - 60mH FinaleJJD1 - 60m...ve FinaleJJD1 - Ver...e Groep 1JJD1 - Ver...en Finale
352 Niels Bitter JJD1 - GACH 600m
60mH
60mH_hf
4x50m
Kogel
Kogel_f
JJD1 - 600mJJD1 - 60mHJJD1 - 60m...ve FinaleJJD1 - Kog...e Groep 1JJD1 - Kogel Finale GAC JJD - 2 (1e)
353 Nils van Leipsig JJD1 - Swift 1000m
4x50m
JJD1 - 1000m SuperSwift (1e)
354 Nils Eerhart JJD1 - Olympus `70 60m
4x50m
Kogel
Kogel_f
JJD1 - 60mJJD1 - Kog...e Groep 2JJD1 - Kogel Finale Olympus '70 jongens D (2e)
355 Noa Pet JJD1 - AAV `36 600m
1000m
60mH
60mH_hf
JJD1 - 600mJJD1 - 1000mJJD1 - 60mHJJD1 - 60m...ve Finale
356 Noud Janssen JJD1 - Scopias 60m
Kogel
Ver
JJD1 - 60mJJD1 - Kog...e Groep 2
357 Patrick Hees JJD1 - AV 1923 Kogel
Kogel_f
Hoog
JJD1 - Kog...e Groep 1JJD1 - Kogel FinaleJJD1 en JJD2 - Hoog
358 Quentin Bos JJD1 - PAC 60m
Hoog
Ver
Ver_f
JJD1 - 60mJJD1 en JJD2 - HoogJJD1 - Ver...e Groep 1JJD1 - Ver...en Finale
359 Quinten de Vos JJD1 - PAC 600m
1000m
60mH
60mH_f
60mH_hf
Hoog
Ver
Ver_f
JJD1 - 600mJJD1 - 60mHJJD1 - 60mH FinaleJJD1 - 60m...ve FinaleJJD1 - Ver...e Groep 1JJD1 - Ver...en Finale
360 Quinten Jongkind JJD1 - Spado 60m
Ver
JJD1 - 60mJJD1 - Ver...e Groep 1
361 Quirijn Pastoor JJD1 - AV Zeewolde 600m
1000m
JJD1 - 600mJJD1 - 1000m
362 Raf Vaessen JJD1 - Swift 4x50m
Hoog
Ver
JJD1 en JJD2 - HoogJJD1 - Ver...e Groep 1 SuperSwift (3e)
363 Ravi ter Hennepe JJD1 - AV Gouda Hoog
Ver
JJD1 en JJD2 - Hoog
364 Rens Schuurmans JJD1 - AV Oss `78 60m
Kogel
Ver
JJD1 - 60mJJD1 - Kog...e Groep 1
365 Richard de Kort JJD1 - Leiden 60m
60m_hf
60mH
60mH_f
60mH_hf
4x50m
Ver
JJD1 - 60mJJD1 - 60m...ve FinaleJJD1 - 60mHJJD1 - 60mH FinaleJJD1 - 60m...ve FinaleJJD1 - Ver...e Groep 1 Leidse Glibbers (2e)
366 Rimme Biewenga JJD1 - PAC 1000m
60mH
Kogel
JJD1 - 1000mJJD1 - 60mHJJD1 - Kog...e Groep 2
367 Rowan Witteveen JJD1 - AV34 60m
1000m
4x50m
Hoog
JJD1 - 60mJJD1 - 1000mJJD1 - Hoog AV'34 Apeldoorn JJD1 (1e)
368 Ruben Eefting JJD1 - HAC `63 1000m
JJD1 - 1000m
369 Sam van Keulen JJD1 - Nijmegen 600m
1000m
JJD1 - 600mJJD1 - 1000m
370 Sander de Haan JJD1 - HRRR 60m
60mH
60mH_hf
Ver
Ver_f
JJD1 - 60mJJD1 - 60mHJJD1 - 60m...ve FinaleJJD1 - Ver...e Groep 1JJD1 - Ver...en Finale
371 Sennen Has JJD1 - AV Hera 60m
60mH
Ver
JJD1 - 60mJJD1 - 60mH
372 Sepp Mooren JJD1 - HLLM 60m
600m
Hoog
JJD1 - 60mJJD1 - 600mJJD1 - Hoog
373 Sepp Schulte JJD1 - Castricum 1000m
Kogel
Kogel_f
Hoog
JJD1 - 1000mJJD1 - Kog...e Groep 1JJD1 - Kogel FinaleJJD1 - Hoog
374 Sieb Stiemer JJD1 - AV Oss `78 60mH
Kogel
Kogel_f
Ver
JJD1 - 60mHJJD1 - Kog...e Groep 2JJD1 - Kogel FinaleJJD1 - Ver...e Groep 1
375 Stan van Gestel JJD1 - DAK 1000m
4x50m
JJD1 - 1000m Dak Heren (1e)
376 Stan van der Horst JJD1 - AV Athlos Hoog
JJD1 en JJD2 - Hoog
377 Stan Könings JJD1 - AV Unitas 60m
60m_hf
Ver
Ver_f
JJD1 - 60mJJD1 - 60m...ve FinaleJJD1 - Ver...e Groep 2JJD1 - Ver...en Finale
378 Stan Hovens JJD1 - VRT 1000m
JJD1 - 1000m
379 Steven Waasdorp JJD1 - Startbaan 60mH
60mH_hf
Kogel
Hoog
JJD1 - 60mHJJD1 - 60m...ve FinaleJJD1 - Kog...e Groep 1JJD1 en JJD2 - Hoog
380 Sven Kosters JJD1 - MPM 60m
60m_f
60m_hf
600m
JJD1 - 60mJJD1 - 60m FinaleJJD1 - 60m...ve FinaleJJD1 - 600m
381 Teun Merckx JJD1 - Almere `81 60m
60m_hf
600m
Ver
Ver_f
JJD1 - 60mJJD1 - 60m...ve FinaleJJD1 - 600mJJD1 - Ver...e Groep 2JJD1 - Ver...en Finale
382 Thijs Bongers JJD1 - Swift 4x50m
Kogel
JJD1 - Kog...e Groep 1 SuperSwift (2e)
383 Thijs Kempe JJD1 - Altis 1000m
4x50m
JJD1 - 1000m Altis jongens D1 (2e)
384 Thom Koggel JJD1 - AV Statina 60m
60m_hf
1000m
JJD1 - 60mJJD1 - 60m...ve FinaleJJD1 - 1000m
385 Ties Oosting JJD1 - AV Trias 60mH
60mH_f
60mH_hf
Kogel
Kogel_f
Hoog
JJD1 - 60mHJJD1 - 60mH FinaleJJD1 - 60m...ve FinaleJJD1 - Kog...e Groep 1JJD1 - Kogel FinaleJJD1 - Hoog
386 Ties Velthuis JJD1 - AV34 4x50m
Kogel
Hoog
Ver
JJD1 - Kog...e Groep 1JJD1 - HoogJJD1 - Ver...e Groep 1 AV'34 Apeldoorn JJD1 (4e)
387 Tim Posth...a de Boer JJD1 - AV Hylas 60mH
60mH_f
60mH_hf
Ver
Ver_f
JJD1 - 60mHJJD1 - 60mH FinaleJJD1 - 60m...ve FinaleJJD1 - Ver...e Groep 1JJD1 - Ver...en Finale
388 Tim Houwers JJD1 - AVA `70 1000m
JJD1 - 1000m
389 Toon Hulman JJD1 - DVTR 60m
60mH
60mH_hf
Hoog
JJD1 - 60mJJD1 - 60mHJJD1 - 60m...ve FinaleJJD1 en JJD2 - Hoog
390 Tristan Demmers JJD1 - PAC 1000m
60mH
60mH_hf
Ver
JJD1 - 1000mJJD1 - 60mHJJD1 - 60m...ve FinaleJJD1 - Ver...e Groep 1
391 Yannick De Jong JJD1 - SCSP 60m
60m_f
60m_hf
60mH
Hoog
JJD1 - 60mJJD1 - 60m FinaleJJD1 - 60m...ve FinaleJJD1 - Hoog
392 Youri Schneider JJD1 - AV Lycurgus 60m
60m_hf
Kogel
Kogel_f
Ver
JJD1 - 60mJJD1 - 60m...ve FinaleJJD1 - Kog...e Groep 2JJD1 - Kogel FinaleJJD1 - Ver...e Groep 2
393 Yvo van den IJssel JJD1 - De Liemers 1000m
JJD1 - 1000m
394 Zafir Ali JJD1 - AV Atos 60mH
Kogel
Ver
JJD1 - 60mHJJD1 - Kog...e Groep 1JJD1 - Ver...e Groep 2
395 Aaron Ponne JJD2 - SAV Kogel
Kogel_f
JJD2 - Kog...e Groep 2JJD2 - Kogel Finale
396 Aidan Zorgdrager JJD2 - GACH 600m
1000m
60mH
JJD2 - 600mJJD2 - 1000mJJD2 - 60mH
397 Alec Jason Timmer JJD2 - AV Zuidwal 60m
Kogel
Ver
JJD2 - 60mJJD2 - Kog...e Groep 2JJD2 - Ver...e Groep 1
398 Angelo de Nooijer JJD2 - AV Sparta 60m
60m_f
60m_hf
4x50m
Ver
Ver_f
JJD2 - 60mJJD2 - 60m FinaleJJD2 - 60m...ve FinaleJJD2 - Ver...e Groep 2JJD2 - Ver Finale
399 Araya Wolfs JJD2 - AV Zeewolde 60m
60m_hf
Hoog
Ver
Ver_f
JJD2 - 60mJJD2 - 60m...ve FinaleJJD2 - HoogJJD2 - Ver...e Groep 2JJD2 - Ver Finale
400 Barend van de Donk JJD2 - PAC Kogel
Ver
Ver_f
JJD2 - Kog...e Groep 2JJD2 - Ver...e Groep 2JJD2 - Ver Finale
401 Bart Blokdijk JJD2 - AV 1923 60mH
60mH_hf
Ver
JJD2 - 60mHJJD2 - 60m...ve FinaleJJD2 - Ver...e Groep 2
402 Ben Roest JJD2 - GACH 60m
600m
60mH
60mH_hf
4x50m
Ver
JJD2 - 60mJJD2 - 600mJJD2 - 60mHJJD2 - 60m...ve Finale GAC JJD - 2 (2e)
403 Beni Bank...i Mbuangi JJD2 - AV Sparta 60m
60mH
4x50m
Kogel
JJD2 - 60mJJD2 - 60mHJJD2 - Kog...e Groep 1
404 Benjamin Post JJD2 - Altis 60m
1000m
JJD2 - 60mJJD2 - 1000m
405 Boaz van Lieshout JJD2 - Maastricht 600m
JJD2 - 600m
406 Boyd Steur JJD2 - AV PEC 1910 1000m
JJD2 - 1000m
407 Bryan Duff JJD2 - AV Sparta 60m
60m_f
60m_hf
60mH
60mH_f
60mH_hf
4x50m
Kogel
Kogel_f
JJD2 - 60mJJD2 - 60m FinaleJJD2 - 60m...ve FinaleJJD2 - 60mHJJD2 - 60mH FinaleJJD2 - 60m...ve FinaleJJD2 - Kog...e Groep 1JJD2 - Kogel Finale
408 Casper Couwenberg JJD2 - PH Hoog
Polshoog
JJD2 - HoogJJD en MJD... Polshoog
409 Chris van der Walle JJD2 - Start `78 Kogel
Hoog
JJD2 - Kog...e Groep 1JJD1 en JJD2 - Hoog
410 Coen Bloemberg JJD2 - Flevo Delta 60mH
60mH_hf
Ver
JJD2 - 60mHJJD2 - 60m...ve FinaleJJD2 - Ver...e Groep 1
411 Colin Alewijnse JJD2 - AV Aalsmeer 1000m
Hoog
JJD2 - 1000mJJD2 - Hoog
412 Daan van Dessel JJD2 - DJA 600m
1000m
JJD2 - 600mJJD2 - 1000m
413 Daan Sikkema JJD2 - AV Lionitas 60m
60m_hf
60mH
60mH_hf
Hoog
JJD2 - 60mJJD2 - 60m...ve FinaleJJD2 - 60mHJJD2 - 60m...ve FinaleJJD2 - Hoog
414 Daniel Lu...cheurleer JJD2 - Phanos 60m
60m_hf
600m
JJD2 - 60mJJD2 - 60m...ve FinaleJJD2 - 600m
415 Dave Damen JJD2 - Swift 60m
60m_hf
4x50m
Ver
JJD2 - 60mJJD2 - 60m...ve FinaleJJD2 - Ver...e Groep 1 SuperSwift (4e)
416 David Fontein JJD2 - HLLS 60mH
60mH_hf
Hoog
JJD2 - 60mHJJD2 - 60m...ve FinaleJJD2 - Hoog
417 Edwin Van...r Heijden JJD2 - DAK 4x50m
Kogel
JJD2 - Kog...e Groep 2 Dak Heren (3e)
418 Elf Meerman JJD2 - AV Atos 60mH
JJD2 - 60mH
419 Emil de Graaf JJD2 - Phanos 60m
60m_hf
600m
Ver
JJD2 - 60mJJD2 - 60m...ve FinaleJJD2 - 600mJJD2 - Ver...e Groep 2
420 Enrico Cossuto JJD2 - Almere `81 1000m
JJD2 - 1000m
421 Finn van de Klundert JJD2 - Scopias 60m
4x50m
Ver
JJD2 - 60mJJD2 - Ver...e Groep 2
422 Finn van Ek JJD2 - HLLS 1000m
JJD2 - 1000m
423 Florian Vriezen JJD2 - GACH 600m
60mH
60mH_f
60mH_hf
4x50m
Polshoog
JJD2 - 600mJJD2 - 60mHJJD2 - 60mH FinaleJJD2 - 60m...ve FinaleJJD en MJD... Polshoog Gooische Tijgers (1e)
424 Floris van der Vijgh JJD2 - HLLS 60m
60m_f
60m_hf
600m
Ver
JJD2 - 60mJJD2 - 60m FinaleJJD2 - 60m...ve FinaleJJD2 - 600m
425 Friso Koedijk JJD2 - Phanos 60mH
60mH_hf
JJD2 - 60mHJJD2 - 60m...ve Finale
426 Friso Bruins JJD2 - GACH 1000m
JJD2 - 1000m
427 Gabriel Jongens JJD2 - AV Atos 60m
Kogel
JJD2 - 60mJJD2 - Kog...e Groep 2
428 Giel Sportel JJD2 - Altis 60m
4x50m
Ver
JJD2 - 60mJJD2 - Ver...e Groep 1 Altis D2 (2e)
429 Giel van Veen JJD2 - PAC 1000m
60mH
Ver
JJD2 - 1000mJJD2 - 60mHJJD2 - Ver...e Groep 1
430 Gijs Bomer JJD2 - HLLS 1000m
Ver
JJD2 - 1000mJJD2 - Ver...e Groep 2
431 Ids Kok JJD2 - Phanos 60mH
Kogel
Kogel_f
JJD2 - 60mHJJD2 - Kog...e Groep 2JJD2 - Kogel Finale
432 Ipe Verbrugge JJD2 - AV `56 600m
1000m
JJD2 - 600mJJD2 - 1000m
433 Ivo Sjenitzer JJD2 - Pijnenburg 1000m
Hoog
JJD2 - 1000mJJD2 - Hoog
434 Jan Elsinga JJD2 - Heerenveen 60m
600m
Ver
JJD2 - 60mJJD2 - 600mJJD2 - Ver...e Groep 2
435 Jarno van Daalen JJD2 - PAC Kogel
Kogel_f
Ver
JJD2 - Kog...e Groep 2JJD2 - Kogel FinaleJJD2 - Ver...e Groep 2
436 Jayden Zanders JJD2 - Scopias 1000m
4x50m
JJD2 - 1000m Scopias speed (4e)
437 Jazz Huf JJD2 - Haag 60m
60m_hf
60mH
60mH_hf
Hoog
JJD2 - 60mJJD2 - 60m...ve FinaleJJD2 - 60mHJJD2 - 60m...ve FinaleJJD2 - Hoog
438 Jesse Hoogendijk JJD2 - Altis 60m
4x50m
Kogel
Ver
JJD2 - 60mJJD2 - Kog...e Groep 1JJD2 - Ver...e Groep 1 Altis D2 (1e)
439 Jessey Consten JJD2 - Ciko `66 600m
JJD2 - 600m
440 Jessy van der Vegt JJD2 - PAC 60m
60m_hf
Kogel
Kogel_f
Ver
Ver_f
JJD2 - 60mJJD2 - 60m...ve FinaleJJD2 - Kog...e Groep 1JJD2 - Kogel FinaleJJD2 - Ver...e Groep 1JJD2 - Ver Finale
441 Jin van der Lee JJD2 - PAC Hoog
Ver
JJD2 - HoogJJD2 - Ver...e Groep 1
442 Jio Classen JJD2 - Scopias 1000m
4x50m
Kogel
JJD2 - 1000mJJD2 - Kog...e Groep 1 Scopias speed (2e)
443 Jippe van ...ogenbroek JJD2 - GACH 1000m
JJD2 - 1000m
444 Joachim Kooij JJD2 - DVTR 60m
1000m
60mH
JJD2 - 60mJJD2 - 1000mJJD2 - 60mH
445 Job Schaafsma JJD2 - VAV 60m
60m_hf
Ver
JJD2 - 60mJJD2 - 60m...ve FinaleJJD2 - Ver...e Groep 2
446 Jonas Vos JJD2 - DAK 60m
60mH
4x50m
Ver
JJD2 - 60mJJD2 - 60mHJJD2 - Ver...e Groep 2 Dak Heren (4e)
447 Jonathan van Lien JJD2 - AV Zeewolde 60mH
Kogel
Kogel_f
JJD2 - 60mHJJD2 - Kog...e Groep 1JJD2 - Kogel Finale
448 Joost Leverink JJD2 - MPM 60m
60mH
60mH_hf
Ver
JJD2 - 60mJJD2 - 60mHJJD2 - 60m...ve FinaleJJD2 - Ver...e Groep 1
449 Jop Hoftijzer JJD2 - AVA `70 600m
4x50m
JJD2 - 600m Speedrunners (3e)
450 Jozuah Revierre JJD2 - PAC 60m
60m_f
60m_hf
Ver
Ver_f
JJD2 - 60mJJD2 - 60m FinaleJJD2 - 60m...ve FinaleJJD2 - Ver...e Groep 1JJD2 - Ver Finale
451 Julian Keun JJD2 - Groningen 600m
JJD2 - 600m
452 Julian Nijssen JJD2 - Spado 60m
60mH
Hoog
JJD2 - 60mJJD2 - 60mHJJD1 en JJD2 - Hoog
453 Julian Wilting JJD2 - AC TION 60mH
60mH_hf
Hoog
Ver
JJD2 - 60mHJJD2 - 60m...ve FinaleJJD2 - Ver...e Groep 1
454 Julien Jansen JJD2 - AV PEC 1910 1000m
JJD2 - 1000m
455 Julius Prop JJD2 - AV34 60m
60m_hf
600m
JJD2 - 60mJJD2 - 60m...ve FinaleJJD2 - 600m
456 Kai Muijsers JJD2 - AV34 60m
600m
Hoog
JJD2 - 60mJJD2 - 600mJJD2 - Hoog
457 Kick van Vliet JJD2 - HAC 600m
60mH
4x50m
JJD2 - 600mJJD2 - 60mH Team 2 HAC D2 Jongens (2e)
458 Kiran Sch...nderwoerd JJD2 - Pijnenburg 60m
Ver
JJD2 - 60mJJD2 - Ver...e Groep 2
459 Koen Steenblok JJD2 - AV `56 1000m
Ver
JJD2 - 1000mJJD2 - Ver...e Groep 2
460 Koen de Winter JJD2 - DVTR 600m
1000m
JJD2 - 600mJJD2 - 1000m
461 Leander van den Berg JJD2 - AAC `61 1000m
JJD2 - 1000m
462 Leon Wiedemeijer JJD2 - MPM Kogel
JJD2 - Kog...e Groep 2
463 Levi de Bruijn JJD2 - PAC 600m
60mH
60mH_f
60mH_hf
Polshoog
JJD2 - 600mJJD2 - 60mHJJD2 - 60mH FinaleJJD2 - 60m...ve FinaleJJD en MJD... Polshoog
464 Lucas Koeling JJD2 - GVAC 1000m
Hoog
JJD2 - 1000mJJD2 - Hoog
465 Luce Wijma JJD2 - GACH 60mH
60mH_hf
4x50m
Ver
JJD2 - 60mHJJD2 - 60m...ve Finale Gooische Tijgers (3e)
466 Lukas Smit JJD2 - AV PEC 1910 1000m
JJD2 - 1000m
467 Luuk Verhoeven JJD2 - HAC 60m
60m_hf
600m
4x50m
Ver
JJD2 - 60mJJD2 - 60m...ve FinaleJJD2 - 600mJJD2 - Ver...e Groep 2 Team 2 HAC D2 Jongens (3e)
468 Luuk van Cappelle JJD2 - Olympus `70 60m
600m
Kogel
Kogel_f
JJD2 - 60mJJD2 - 600mJJD2 - Kog...e Groep 1
469 Luuk Pelkmans JJD2 - AV Sprint 60mH
60mH_f
60mH_hf
Hoog
Ver
Ver_f
JJD2 - 60mHJJD2 - 60mH FinaleJJD2 - 60m...ve FinaleJJD2 - HoogJJD2 - Ver...e Groep 1JJD2 - Ver Finale
470 Maikel Potkamp JJD2 - De Gemzen 600m
JJD2 - 600m
471 Matthias Treurniet JJD2 - AV Fortuna 600m
1000m
JJD2 - 600mJJD2 - 1000m
472 Matthijs de Jong JJD2 - PAC 600m
JJD2 - 600m
473 Melchior de Laat JJD2 - PH 60m
Ver
JJD2 - 60mJJD2 - Ver...e Groep 1
474 Merijn van Eerden JJD2 - AVA `70 1000m
JJD2 - 1000m
475 Michiel Gulickx JJD2 - Gloria 60m
Ver
JJD2 - 60mJJD2 - Ver...e Groep 1
476 Mick van Schaffelaar JJD2 - AV 1923 60m
Hoog
JJD2 - 60mJJD2 - Hoog
477 Mika Naber JJD2 - AV34 60m
60mH
60mH_hf
Ver
JJD2 - 60mJJD2 - 60mHJJD2 - 60m...ve FinaleJJD2 - Ver...e Groep 1
478 Mike Berends JJD2 - AAC `61 60m
60m_f
60m_hf
Kogel
Kogel_f
JJD2 - 60mJJD2 - 60m FinaleJJD2 - 60m...ve FinaleJJD2 - Kog...e Groep 2JJD2 - Kogel Finale
479 Milan Kal JJD2 - Olympus `70 60m
600m
1000m
4x50m
JJD2 - 60mJJD2 - 600mJJD2 - 1000m Olympus '70 jongens D (3e)
480 Neo Thijssen JJD2 - HLLS Kogel
Kogel_f
JJD2 - Kog...e Groep 2JJD2 - Kogel Finale
481 Niels Hulsman JJD2 - Altis 1000m
JJD2 - 1000m
482 Orlando Louwers JJD2 - AVGM 60m
60m_f
60m_hf
Hoog
JJD2 - 60mJJD2 - 60m FinaleJJD2 - 60m...ve FinaleJJD2 - Hoog
483 Philip Walraven JJD2 - Altis 60mH
60mH_hf
4x50m
Ver
JJD2 - 60mHJJD2 - 60m...ve FinaleJJD2 - Ver...e Groep 1 Altis D2 (4e)
484 Quinten Geleynse JJD2 - AV Lionitas 600m
Kogel
Ver
JJD2 - 600mJJD2 - Kog...e Groep 1JJD2 - Ver...e Groep 1
485 Ramses ten Houten JJD2 - HAC 600m
4x50m
JJD2 - 600m Team 2 HAC D2 Jongens (4e)
486 Rens Gosselink JJD2 - AC TION 60mH
60mH_f
60mH_hf
Polshoog
JJD2 - 60mHJJD2 - 60mH FinaleJJD2 - 60m...ve FinaleJJD en MJD... Polshoog
487 Rick Schipper JJD2 - PAC 60m
60m_hf
Kogel
JJD2 - 60mJJD2 - 60m...ve FinaleJJD2 - Kog...e Groep 1
488 Rick Scherrenburg JJD2 - Pijnenburg 60m
60m_hf
Hoog
Ver
JJD2 - 60mJJD2 - 60m...ve FinaleJJD2 - HoogJJD2 - Ver...e Groep 2
489 Rik Janissen JJD2 - VRT 1000m
JJD2 - 1000m
490 Robbe Noordanus JJD2 - GACH 60m
600m
4x50m
Ver
JJD2 - 60mJJD2 - 600mJJD2 - Ver...e Groep 2 GAC JJD - 2 (3e)
491 Robbie Smulders JJD2 - PH 60m
Kogel
Kogel_f
JJD2 - 60mJJD2 - Kog...e Groep 1JJD2 - Kogel Finale
492 Rogier Groeneweg JJD2 - Altis 60mH
60mH_hf
4x50m
Kogel
Ver
Ver_f
JJD2 - 60mHJJD2 - 60m...ve FinaleJJD2 - Kog...e Groep 1JJD2 - Ver...e Groep 1JJD2 - Ver Finale Altis D2 (3e)
493 Rowan Tiemes JJD2 - Flevo Delta 60mH
Kogel
Kogel_f
Ver
JJD2 - 60mHJJD2 - Kog...e Groep 1JJD2 - Kogel Finale
494 Ruben Jansen JJD2 - AVA `70 1000m
4x50m
JJD2 - 1000m Speedrunners (4e)
495 Ruben Schussler JJD2 - Climax 1000m
JJD2 - 1000m
496 Ryan Heeren JJD2 - AV Spiridon 60mH
60mH_hf
Kogel
Kogel_f
Ver
Ver_f
JJD2 - 60mHJJD2 - 60m...ve FinaleJJD2 - Kog...e Groep 1JJD2 - Kogel FinaleJJD2 - Ver...e Groep 1JJD2 - Ver Finale
497 Sam de Wild JJD2 - HLLS 1000m
JJD2 - 1000m
498 Samuel Dobbelstein JJD2 - PH 600m
1000m
JJD2 - 1000m
499 Senne Gisius JJD2 - GACH 60mH
60mH_f
60mH_hf
4x50m
Hoog
Ver
Ver_f
JJD2 - 60mHJJD2 - 60mH FinaleJJD2 - 60m...ve FinaleJJD2 - Ver...e Groep 1JJD2 - Ver Finale Gooische Tijgers (2e)
500 Sep de Jong JJD2 - AV34 600m
60mH
60mH_f
60mH_hf
JJD2 - 600mJJD2 - 60mHJJD2 - 60mH FinaleJJD2 - 60m...ve Finale
501 Sepp Knippels JJD2 - DAK 60m
4x50m
Kogel
Ver
JJD2 - 60mJJD2 - Kog...e Groep 2JJD2 - Ver...e Groep 1 Dak Heren (2e)
502 Seppe Swinkels JJD2 - Scopias 60m
4x50m
Hoog
JJD2 - 60mJJD2 - Hoog Scopias speed (1e)
503 Stan Buurman JJD2 - HAC 1000m
4x50m
Hoog
Ver
JJD2 - 1000mJJD2 - HoogJJD2 - Ver...e Groep 1 Team 2 HAC D2 Jongens (1e)
504 Stef Grotenhuis JJD2 - AVA `70 4x50m
Speedrunners (2e)
505 Sven Siebelt JJD2 - AC TION 60m
60m_hf
60mH
60mH_hf
Ver
JJD2 - 60mJJD2 - 60m...ve FinaleJJD2 - 60mHJJD2 - 60m...ve FinaleJJD2 - Ver...e Groep 1
506 Sven Meinen JJD2 - AVA `70 1000m
4x50m
JJD2 - 1000m Speedrunners (1e)
507 Sven van Gelderen JJD2 - AV Lycurgus 60m
60m_hf
Ver
Ver_f
JJD2 - 60mJJD2 - 60m...ve FinaleJJD2 - Ver...e Groep 2JJD2 - Ver Finale
508 Teun Ermens JJD2 - HAC 60m
4x50m
JJD2 - 60m Team 1 HAC D2 Jongens (3e)
509 Thijs ter Maat JJD2 - AV PEC 1910 1000m
JJD2 - 1000m
510 Thomas Aerdts JJD2 - Scopias 1000m
60mH
60mH_f
60mH_hf
4x50m
JJD2 - 1000mJJD2 - 60mHJJD2 - 60mH FinaleJJD2 - 60m...ve Finale Scopias speed (3e)
511 Tibbe Teeuwen JJD2 - GACH 60m
60m_f
60m_hf
4x50m
Kogel
Kogel_f
Ver
Ver_f
JJD2 - 60mJJD2 - 60m FinaleJJD2 - 60m...ve FinaleJJD2 - Kog...e Groep 1JJD2 - Kogel FinaleJJD2 - Ver...e Groep 2JJD2 - Ver Finale Gooische Tijgers (4e)
512 Tijs Hollander JJD2 - GACH 1000m
JJD2 - 1000m
513 Tim van Tilburg JJD2 - AV Gouda 60m
60m_hf
1000m
Ver
Ver_f
JJD2 - 60mJJD2 - 60m...ve FinaleJJD2 - 1000mJJD2 - Ver...e Groep 1JJD2 - Ver Finale
514 Timo Koenen JJD2 - AV Lycurgus 1000m
JJD2 - 1000m
515 Timo Straathof JJD2 - AV Atverni 1000m
JJD2 - 1000m
516 Toon van den Hende JJD2 - GACH 60m
600m
4x50m
JJD2 - 60mJJD2 - 600m GAC JJD - 2 (4e)
517 Tyrone Lak JJD2 - AV Lycurgus Kogel
JJD2 - Kog...e Groep 1
518 Valenciano Roffel JJD2 - AAC `61 60m
60m_f
60m_hf
600m
JJD2 - 60mJJD2 - 60m FinaleJJD2 - 60m...ve FinaleJJD2 - 600m
519 Vasco Mosselman JJD2 - SAV 600m
1000m
JJD2 - 600mJJD2 - 1000m
520 Wesley Monster JJD2 - Voorne 60m
60m_hf
Ver
JJD2 - 60mJJD2 - 60m...ve FinaleJJD2 - Ver...e Groep 1
521 Willem Hammink JJD2 - Phanos 60mH
60mH_hf
Kogel
Ver
JJD2 - 60mHJJD2 - 60m...ve FinaleJJD2 - Kog...e Groep 2JJD2 - Ver...e Groep 2
522 Xavier van Zutven JJD2 - PH 1000m
Hoog
Ver
JJD2 - 1000mJJD1 en JJD2 - HoogJJD2 - Ver...e Groep 2
524 Yaasir Albojaddaine JJD2 - Flevo Delta 1000m
JJD2 - 1000m
525 Aimee Vriesman MJC1 - HLLS 60m
4x50m
Ver
MJC1 - 60mMJC1 - Ver...e Groep 2 Hellas Angels (3e)
526 Alyshia Kavehercy MJC1 - NEAV 60m
60m_f
60m_hf
Kogel
Kogel_f
Ver
Ver_f
MJC1 - 60mMJC1 - 60m FinaleMJC1 - 60m...ve FinaleMJC1 - Kog...e Groep 1MJC1 - Kog...en FinaleMJC1 - Ver...e Groep 1MJC1 - Ver...en Finale
527 Amy de Graaf MJC1 - AV `56 60m
1500m
4x50m
Kogel
MJC1 - 60mMJC1 - 1500mMJC1 - Kog...e Groep 1 Team AV'56 (2e)
528 Anissa Toumi MJC1 - Altis 60m
60m_hf
4x50m
Ver
MJC1 - 60mMJC1 - 60m...ve FinaleMJC1 - Ver...e Groep 3 Altis MJC1 (2e)
529 Anna De Jong MJC1 - AV PEC 1910 4x50m
Pec girls (2e)
530 Anna-Romee...der Spoel MJC1 - AV Jahn II Kogel
Kogel_f
Ver
MJC1 - Kog...e Groep 2MJC1 - Kog...en FinaleMJC1 - Ver...e Groep 2
531 Annamarijn... Ginneken MJC1 - HRRR 60mH
Hoog
MJC1 - 60mHMJC1 en MJC2 - Hoog
532 Anne Bisschop MJC1 - Voorne 60mH
Kogel
Hoog
MJC1 - 60mHMJC1 - Kog...e Groep 2MJC1 en MJC2 - Hoog
533 Anniek Draaistra MJC1 - AV NOP 1500m
60mH
MJC1 - 1500mMJC1 - 60mH
534 Anouk Boomaerts MJC1 - DJA 1500m
Kogel
MJC1 - 1500mMJC1 - Kog...e Groep 2
535 Anouk van Jeveren MJC1 - Scorpio 60mH
Kogel
Ver
MJC1 - 60mHMJC1 - Kog...e Groep 2MJC1 - Ver...e Groep 2
536 Anouk Verdaasdonk MJC1 - Spado 60m
60m_hf
Ver
Ver_f
MJC1 - 60mMJC1 - 60m...ve FinaleMJC1 - Ver...e Groep 2MJC1 - Ver...en Finale
537 Anouk van der Meer MJC1 - De Spartaan 60mH
60mH_hf
Kogel
Hoog
MJC1 - 60mHMJC1 - 60m...ve FinaleMJC1 - Kog...e Groep 3MJC1 - Hoog
538 Ashley Boldewijn MJC1 - AV Feniks 60m
60m_hf
60mH
60mH_f
60mH_hf
Kogel
MJC1 - 60mMJC1 - 60m...ve FinaleMJC1 - 60mHMJC1 - 60mH FinaleMJC1 - 60m...ve FinaleMJC1 - Kog...e Groep 3
539 Aurelia Davis MJC1 - AV Sprint 60m
Ver
MJC1 - 60mMJC1 - Ver...e Groep 1
540 Baudien Venema MJC1 - HRRR 60m
60m_hf
MJC1 - 60mMJC1 - 60m...ve Finale
541 Bente Tuil MJC1 - Hollandia 60mH
60mH_hf
Hoog
MJC1 - 60mHMJC1 - 60m...ve FinaleMJC1 - Hoog
542 Berber Schaap MJC1 - AV Zeewolde 1500m
Kogel
MJC1 - 1500mMJC1 - Kog...e Groep 3
543 Boglarka ...rekgyarto MJC1 - Swift 60mH
60mH_f
60mH_hf
4x50m
Ver
Ver_f
MJC1 - 60mHMJC1 - 60mH FinaleMJC1 - 60m...ve FinaleMJC1 - Ver...e Groep 1MJC1 - Ver...en Finale The Flo Jo's (4e)
544 Brittany Cools MJC1 - Spado 800m
MJC1 - 800m
545 Carmen Guellai MJC1 - AV Atos 1500m
Hoog
MJC1 - 1500mMJC1 - Hoog
546 Cato Velstra MJC1 - BAV Kogel
Ver
MJC1 - Kog...e Groep 1MJC1 - Ver...e Groep 2
547 Celine Spinder MJC1 - MPM 1500m
4x50m
MJC1 - 1500m MPM (3e)
548 Charity Saddal MJC1 - AV Sparta 60m
60mH
4x50m
MJC1 - 60mMJC1 - 60mH Sparta Sprintdiva's (3e)
549 Christy ter Horst MJC1 - AV PEC 1910 60mH
4x50m
MJC1 - 60mH Pec girls (4e)
550 Dajo Borgonjen MJC1 - U-Track 800m
4x50m
MJC1 - 800m U-Track DreamTeam (4e)
551 Damanja Reus MJC1 - SAV Kogel
Kogel_f
MJC1 - Kog...e Groep 2MJC1 - Kog...en Finale
552 Dané Goosen MJC1 - AV Sparta 60m
Ver
MJC1 - 60mMJC1 - Ver...e Groep 3
553 Danielle Grijpink MJC1 - Tempo AV 60m
800m
60mH
MJC1 - 60mMJC1 - 800mMJC1 - 60mH
554 Dante Busch MJC1 - AV Hylas 60m
MJC1 - 60m
555 Debora van Langen MJC1 - SAV 800m
MJC1 - 800m
556 Demi Konings MJC1 - Ciko `66 800m
MJC1 - 800m
557 Dunya van den Tooren MJC1 - PAC Hoog
Ver
Ver_f
MJC1 - HoogMJC1 - Ver...e Groep 2MJC1 - Ver...en Finale
558 Ella de Bruijne MJC1 - Phanos 60m
Kogel
MJC1 - 60mMJC1 - Kog...e Groep 3
559 Esmée Weber MJC1 - Almere `81 Kogel
Kogel_f
MJC1 - Kog...e Groep 2MJC1 - Kog...en Finale
560 Esmee Mulder MJC1 - ATNY 800m
Ver
MJC1 - 800mMJC1 - Ver...e Groep 2
561 Esmee van der Hoeven MJC1 - AV PEC 1910 4x50m
Pec girls (1e)
562 Esther van Grol MJC1 - AV Sparta Kogel
Ver
MJC1 - Kog...e Groep 2MJC1 - Ver...e Groep 3
563 Eva Versluis MJC1 - AV Gouda 60m
1500m
4x50m
MJC1 - 60mMJC1 - 1500m AV Gouda 1 (1e)
564 Eva Rijnsaardt MJC1 - Fortius 60mH
Kogel
Ver
MJC1 - 60mHMJC1 - Kog...e Groep 3MJC1 - Ver...e Groep 3
565 Eva van der Putten MJC1 - HAC 800m
Kogel
Ver
MJC1 - 800mMJC1 - Kog...e Groep 1MJC1 - Ver...e Groep 1
566 Eva Kok MJC1 - LGDR 1500m
MJC1 - 1500m
567 Evelyn Navarro MJC1 - Climax 60m
60m_hf
Kogel
MJC1 - 60mMJC1 - 60m...ve FinaleMJC1 - Kog...e Groep 1
568 Fabienne Lazarenko MJC1 - Hanzesport 60m
60mH
Ver
MJC1 - 60mMJC1 - 60mHMJC1 - Ver...e Groep 1
569 Febe Bakker MJC1 - BAV 800m
1500m
MJC1 - 800mMJC1 - 1500m
570 Femi Ayodeji MJC1 - AV PEC 1910 4x50m
Pec girls (3e)
571 Femke van Schalkwijk MJC1 - AV Astylos 60m
800m
Ver
MJC1 - 60mMJC1 - 800mMJC1 - Ver...e Groep 2
572 Femke Haverkort MJC1 - AV Lycurgus 60m
60mH
Ver
MJC1 - 60mMJC1 - 60mHMJC1 - Ver...e Groep 3
573 Femke Moelker MJC1 - AV Gouda 60m
800m
4x50m
Kogel
MJC1 - 800mMJC1 - Kog...e Groep 2 AV Gouda 1 (2e)
574 Fenna van Gulik MJC1 - Tempo AV 60m
60mH
MJC1 - 60mMJC1 - 60mH
575 Fenne Cantelberg MJC1 - Swift 60m
60m_hf
Hoog
Ver
MJC1 - 60mMJC1 - 60m...ve FinaleMJC1 en MJC2 - HoogMJC1 - Ver...e Groep 2
576 Fenne Pellaers MJC1 - AV `56 Kogel
Ver
MJC1 - Kog...e Groep 1MJC1 - Ver...e Groep 3
577 Fien Molenberg MJC1 - AV Athlos 800m
4x50m
MJC1 - 800m Av Athlos (3e)
578 Filsan Versteeg MJC1 - Pallas `67 1500m
Ver
MJC1 - 1500mMJC1 - Ver...e Groep 1
579 Fleur Pieters MJC1 - Flevo Delta 800m
Ver
Ver_f
MJC1 - 800mMJC1 - Ver...e Groep 1MJC1 - Ver...en Finale
580 Floor den Heijer MJC1 - Pijnenburg Kogel
MJC1 - Kog...e Groep 2
581 Floortje Tromp MJC1 - AAV `36 800m
Ver
MJC1 - 800mMJC1 - Ver...e Groep 2
582 Franka Holland MJC1 - Castricum 800m
MJC1 - 800m
583 Franziska Burchett MJC1 - AV Sparta 60m
60m_f
60m_hf
60mH
60mH_f
60mH_hf
4x50m
MJC1 - 60mMJC1 - 60m FinaleMJC1 - 60m...ve FinaleMJC1 - 60mHMJC1 - 60mH FinaleMJC1 - 60m...ve Finale Sparta Sprintdiva's (4e)
584 Gwen Alewijnse MJC1 - AV Aalsmeer 1500m
MJC1 - 1500m
585 Hebe Chadwick MJC1 - AV `40 1500m
MJC1 - 1500m
586 Hermke Hesseling MJC1 - Scopias 60m
4x50m
Ver
MJC1 - 60mMJC1 - Ver...e Groep 3 Scopias power (4e)
587 Ilse Prins MJC1 - AAC `61 60mH
4x50m
Hoog
MJC1 - 60mHMJC1 en MJC2 - Hoog AAC’61 MJC1 (3e)
588 Ilse van Veenendaal MJC1 - HLLS 60m
4x50m
Kogel
MJC1 - 60mMJC1 - Kog...e Groep 1 Hellas Angels (2e)
589 Indy Broersma MJC1 - AV Athlos 1500m
4x50m
MJC1 - 1500m Av Athlos (4e)
590 Irene Doeze Jager MJC1 - Flevo Delta 60m
Kogel
Ver
MJC1 - 60mMJC1 - Kog...e Groep 1MJC1 - Ver...e Groep 3
591 Iris Turksema MJC1 - SPLS 800m
Ver
MJC1 - 800mMJC1 - Ver...e Groep 1
592 Isa van Si...rtensdijk MJC1 - Altis 60m
60m_hf
4x50m
Kogel
Kogel_f
Ver
Ver_f
MJC1 - 60mMJC1 - 60m...ve FinaleMJC1 - Kog...e Groep 1MJC1 - Kog...en FinaleMJC1 - Ver...e Groep 2MJC1 - Ver...en Finale Altis C2 team 1 (4e)
593 Isabel van den Berg MJC1 - Phanos 60m
60m_f
60m_hf
60mH
60mH_f
60mH_hf
MJC1 - 60mMJC1 - 60m FinaleMJC1 - 60m...ve FinaleMJC1 - 60mHMJC1 - 60mH FinaleMJC1 - 60m...ve Finale
594 Isabel van Houweling MJC1 - De Gemzen 60mH
60mH_hf
Kogel
Kogel_f
Hoog
MJC1 - 60mHMJC1 - 60m...ve FinaleMJC1 - Kog...e Groep 2MJC1 - Kog...en FinaleMJC1 - Hoog
595 Isabelle ...ijlhouwer MJC1 - HLLM 800m
1500m
MJC1 - 800mMJC1 - 1500m
596 Isis Levels MJC1 - Scopias 800m
Ver
Ver_f
MJC1 - 800mMJC1 - Ver...e Groep 1MJC1 - Ver...en Finale
597 Isis Ferrier MJC1 - Haag 60m
60m_f
60m_hf
4x50m
Ver
Ver_f
MJC1 - 60mMJC1 - 60m FinaleMJC1 - 60m...ve FinaleMJC1 - Ver...e Groep 1MJC1 - Ver...en Finale The Flo Jo's (3e)
598 Jade Wormer MJC1 - Haag 60m
Kogel
MJC1 - 60mMJC1 - Kog...e Groep 3
599 Janne Leenders MJC1 - VAV Kogel
MJC1 - Kog...e Groep 3
600 Jasmijn Raes MJC1 - Phanos 60m
60mH
60mH_hf
Hoog
MJC1 - 60mMJC1 - 60mHMJC1 - 60m...ve FinaleMJC1 - Hoog
601 Jasmijn Bakker MJC1 - AV Sparta 800m
60mH
4x50m
MJC1 - 800mMJC1 - 60mH Sparta Sprintdiva's (2e)
602 Jasmijn Wilms MJC1 - MPM 4x50m
MPM (4e)
603 Jente Leeuwangh MJC1 - AV Lionitas 60m
60m_hf
60mH
60mH_hf
MJC1 - 60mMJC1 - 60m...ve FinaleMJC1 - 60mHMJC1 - 60m...ve Finale
604 Jessica Sluiter MJC1 - PH 60m
60m_f
60m_hf
4x50m
MJC1 - 60mMJC1 - 60m FinaleMJC1 - 60m...ve Finale PH Girls (4e)
605 Jessy Gravenbeek MJC1 - PAC 60m
60m_f
60m_hf
Hoog
MJC1 - 60mMJC1 - 60m FinaleMJC1 - 60m...ve FinaleMJC1 - Hoog
606 Jildou Binnema MJC1 - Heerenveen 60mH
Kogel
Ver
MJC1 - 60mHMJC1 - Kog...e Groep 2MJC1 - Ver...e Groep 2
607 Jill Klei...ugtenbelt MJC1 - AV PEC 1910 60m
60m_hf
60mH
60mH_f
60mH_hf
Ver
Ver_f
MJC1 - 60mMJC1 - 60m...ve FinaleMJC1 - 60mHMJC1 - 60mH FinaleMJC1 - 60m...ve FinaleMJC1 - Ver...e Groep 1MJC1 - Ver...en Finale
608 Jisze Diemer MJC1 - Climax 800m
MJC1 - 800m
609 Josefine Ulfman MJC1 - Pallas `67 1500m
MJC1 - 1500m
610 Joss Ruedisueli MJC1 - AV Sprint 60mH
Hoog
MJC1 - 60mHMJC1 - Hoog
611 Karlijn Linsen MJC1 - AV Athlos 60mH
60mH_hf
4x50m
MJC1 - 60mHMJC1 - 60m...ve Finale Av Athlos (2e)
612 Kato van Wilgen MJC1 - AV `47 60mH
60mH_hf
Ver
MJC1 - 60mHMJC1 - 60m...ve FinaleMJC1 - Ver...e Groep 1
613 Keziah Orie MJC1 - Altis 60m
MJC1 - 60m
614 Kiara Smedes MJC1 - MPM 4x50m
MPM (1e)
615 Kiki Kooijman MJC1 - AV Weert 60m
Hoog
Ver
MJC1 - 60mMJC1 en MJC2 - HoogMJC1 - Ver...e Groep 2
616 Lianne Wuring MJC1 - GACH 800m
MJC1 - 800m
617 Lidewij Boddeke MJC1 - HLLS 800m
4x50m
MJC1 - 800m Hellas Angels (1e)
618 Lieke Reijs MJC1 - AV De Keien Hoog
MJC1 - Hoog
619 Lise Kappen MJC1 - PH 4x50m
Polshoog
Ver
MJC1 en MJ... PolshoogMJC1 - Ver...e Groep 3 PH Girls (2e)
620 Lise Romijn MJC1 - PH 60m
60m_hf
4x50m
MJC1 - 60mMJC1 - 60m...ve Finale PH Girls (1e)
621 Livana Peeters MJC1 - Scopias Kogel
MJC1 - Kog...e Groep 3
622 Lobke Pollen MJC1 - Scopias 800m
Kogel
MJC1 - 800mMJC1 - Kog...e Groep 1
623 Lois Drent MJC1 - AV Sprint Polshoog
MJC1 en MJ... Polshoog
624 Lois Doornheim MJC1 - GACH