Inschrijvingen Indoor Utrecht 1




Snr Naam Onderdelen Startgroep
1 Lina el Bennay MPA - AV Phoenix 50m
60m
Hoog
50 meter Pupillen A60 meter Pupillen AHoogspring...A Groep 1
2 Kathelijne...er Huurne MPA - U-Track 50m
Ver
50 meter Pupillen AVer Pupill...A Groep 2
3 Christian Schwartz JJD - U-Track 50m
60m
50mH
HSS
50 meter j... en ouder60 meter J...r Groep A50mH MD/MC...D/V40/V45Junioren D...eter balk
4 Gabriel van Lokhorst JJD - AV Phoenix 60m
60 meter J...r Groep A
5 Milou Eijsbroek MJA - AV Phoenix 50m
60m
50 meter j... en ouder60 meter J...r Groep A
6 Luuk Evelein JPA - U-Track 50m
Ver
50 meter Pupillen AVer Pupill...A Groep 2
7 Fiep Janssen MJD - U-Track 50mH
50mH MD/MC...D/V40/V45
8 Janowa Weide JPA - U-Track 50m
Ver
50 meter Pupillen AVer Pupill...A Groep 2
9 Sophie de Haan MPA - U-Track 50m
Ver
50 meter Pupillen AVer Pupill...A Groep 2
10 Steves Fluit JJA - U-Track 60m
60 meter J...r Groep A
11 Dana Weisscher MPA - AV Phoenix 50m
Ver
50 meter Pupillen AVer Pupill...A Groep 2
12 Kim van Merode MJA - Spado Polshoog
Polshoog J....00 meter
13 Marloes Abbink MJA - Almere `81 Polshoog
Polshoog J....00 meter
14 Julia Crins MPA - ARV Ilion 50m
60m
50 meter Pupillen A60 meter Pupillen A
15 Lieve Baan MPA - Leiden 60m
Ver
60 meter Pupillen AVer Pupill...A Groep 1
16 Jim van 't Schip JJA - AAV `36 60m
60 meter J...r Groep A
17 Kyan Krol JJB - AAV `36 60m
50mH
HSS
60 meter J...r Groep A50mH JBJunioren D...eter balk
18 Twan van Rijn JJB - AAV `36 60m
50mH
Hoog
Polshoog
60 meter J...r groep B50mH JBHoogspring... en ouder
19 Hannah den Breejen MJD - Phanos 50m
60m
50 meter j... en ouder60 meter J...r Groep A
20 Mattias Nab JJA - AAV `36 60m
50mH
Hoog
60 meter J...r Groep A50mH JA/M35/M40/M45Hoogspring... en ouder
21 Mitchel Monster JPA - Voorne 50m
Hoog
50 meter Pupillen AHoogspring...A Groep 2
22 Kylian Meeuwisz JJB - Pallas `67 50m
60m
50 meter j... en ouder60 meter J...r Groep A
23 Ròbin Martha MJD - PAC 60m
50mH
HSS
60 meter J...r groep B50mH MD/MC...D/V40/V45Junioren D...eter balk
24 Rick van de Noort JJA - AAV `36 60m
50mH
Hoog
60 meter J...r Groep A50mH JA/M35/M40/M45Hoogspring... en ouder
25 Wesley Monster JJD - Voorne 50m
60m
50mH
50 meter j... en ouder60 meter J...r Groep A50mH MD/MC...D/V40/V45
26 Manne Baan JJD - Leiden 60m
50mH
60 meter J...r Groep A50mH MD/MC...D/V40/V45
28 Tirza Meijer MJA - AAV `36 50mH
Hoog
50mH JC/MA/V/V35Hoogspring... en ouder
29 Jokèh Engelhart MJA - AAV `36 50mH
HSS
50mH JC/MA/V/V35Junioren D...eter balk
30 Riet Jonk...s-Slegers V75 - Atledo 50m
50mH
50 meter j... en ouder50mH V50 e... en ouder
31 Jonathan Stolwijk JPA - AV Phoenix 50m
Ver
50 meter Pupillen AVer Pupill...A Groep 2
32 Trystan de Weerdt Msen - AAV `36 60m
50mH
Hoog
60 meter J...r Groep A50mH MsenHoogspring... en ouder
33 Leensey Bilkerdijk JPA - Fortius 60m
Ver
60 meter Pupillen AVer Pupill...A Groep 1
34 Olivia Carli MJC - AAC `61 50m
60m
50 meter j... en ouder60 meter J...r Groep A
35 Florian Vriezen JJD - GACH 60m
50mH
Polshoog
60 meter J...r groep B50mH MD/MC...D/V40/V45Polshoog J....00 meter
36 Niels de Groot JJA - AAV `36 60m
50mH
Hoog
60 meter J...r Groep A50mH JA/M35/M40/M45Hoogspring... en ouder
37 Daphne Zintel MJC - AAV `36 60m
HSS
60 meter J...r groep BJunioren D...eter balk
38 Tahnee Bijnoe MJD - Phanos 50m
60m
50 meter j... en ouder60 meter J...r Groep A
39 Richard de Kort JJD - Leiden 50m
60m
50mH
50 meter j... en ouder60 meter J...r Groep A50mH MD/MC...D/V40/V45
40 Emma Le Blansch MPA - Hollandia 60m
Hoog
Ver
60 meter Pupillen AVer Pupill...A Groep 1
42 Annet Kamp MPA - Fit 60m
Hoog
60 meter Pupillen AHoogspring...A Groep 1
43 Emily de Groot MPA - AV Wijchen 60m
Hoog
60 meter Pupillen AHoogspring...A Groep 1
44 Matilda de Groot MPA - AV Wijchen 60m
Hoog
60 meter Pupillen AHoogspring...A Groep 1
46 Rosalie te...uggencate MPA - AV Hera 60m
Ver
60 meter Pupillen AVer Pupill...A Groep 1
47 Jesse Lamberst JJB - AAV `36 60m
50mH
Hoog
60 meter J...r groep B50mH JBHoogspring... en ouder
48 Dieuwertje Kok Vsen - GACH 50m
60m
HSS
50 meter j... en ouder60 meter J...r groep BJunioren D...eter balk
49 Zeb Tesselaar JPA - AV Hera 60m
Hoog
60 meter Pupillen AHoogspring...A Groep 1
50 Bastiaan Deul JJA - AAV `36 HSS
Junioren D...eter balk
51 Charlotte Buwalda MJD - Phanos 50m
60m
50 meter j... en ouder60 meter J...r Groep A
53 Cerique Rijerkerk MJB - AV Nijkerk 50m
60m
50 meter j... en ouder60 meter J...r Groep A
54 Lisa Zessen MJA - AV Nijkerk 50m
60m
50 meter j... en ouder60 meter J...r Groep A
56 Talitha Hagendoorn MJC - AV Nijkerk 50m
60m
50 meter j... en ouder60 meter J...r Groep A
57 Rogier Groeneweg JJD - Altis 50m
60m
50mH
50 meter j... en ouder60 meter J...r Groep A50mH MD/MC...D/V40/V45
58 Sven Mulder JPA - AV Hylas 60m
Hoog
60 meter Pupillen AHoogspring...A Groep 1
60 Joe van Veen JPA - Olympus `70 60m
Hoog
60 meter Pupillen AHoogspring...A Groep 1
61 Marlot Groeneweg MJC - Altis 50m
60m
50mH
50 meter j... en ouder60 meter J...r Groep A50mH MD/MC...D/V40/V45
62 Mick van Veen JJD - Olympus `70 50m
60m
HSS
50 meter j... en ouder60 meter J...r Groep AJunioren D...eter balk
63 Puck Bronkhorst MJD - Phanos 50m
60m
50 meter j... en ouder60 meter J...r Groep A
65 Anneloes v... Erkelens MJD - Fit 50m
60m
50mH
HSS
60 meter J...r groep B50mH MD/MC...D/V40/V45Junioren D...eter balk
66 Stan Atsma JJB - HLLS 60m
Polshoog
60 meter J...r groep BPolshoog J....00 meter
67 Maxim van Dorp JJD - Fortius 50m
60m
50mH
50 meter j... en ouder60 meter J...r Groep A50mH MD/MC...D/V40/V45
68 Philip Walraven JJD - Altis 50m
60m
50mH
50 meter j... en ouder60 meter J...r Groep A50mH MD/MC...D/V40/V45
69 Sterre Weber Vsen - GACH 60m
50mH
60 meter J...r Groep A50mH JC/MA/V/V35
71 Zeger Knipmeijer M45 - Altis 60m
50mH
60 meter J...r groep B50mH JA/M35/M40/M45
72 Jetske Meijer MJC - Altis 60m
HSS
60 meter J...r groep BJunioren D...eter balk
73 Miguel Babeliowsky JJD - Phanos 50m
60m
50mH
50 meter j... en ouder60 meter J...r Groep A50mH MD/MC...D/V40/V45
75 Benjamin den Hartog JJC - CAV Energie 50m
50mH
Polshoog
50 meter j... en ouder50mH JC/MA/V/V35Polshoog J....00 meter
76 Sebastiaan...en Hartog JJC - CAV Energie 50m
50mH
Polshoog
50 meter j... en ouder50mH JC/MA/V/V35Polshoog J....00 meter
77 Corinda den Hartog MJA - CAV Energie 50m
50mH
50 meter j... en ouder50mH JC/MA/V/V35
78 Joeri Steenman JJC - HLLS 60m
60 meter J...r Groep A
79 Niels Karel JPA - Altis 60m
Ver
60 meter Pupillen AVer Pupill...A Groep 1
80 Marinka Schuurman MJC - Altis 60m
50mH
Polshoog
60 meter J...r groep B50mH MD/MC...D/V40/V45Polshoog J....00 meter
81 Noralie Schuurman MJD - Altis 50m
60m
50 meter j... en ouder60 meter J...r Groep A
82 Francisca Karel V35 - Altis 50m
60m
50 meter j... en ouder60 meter J...r Groep A
83 Anja Bekema Vsen - VTLS HSS
Junioren D...eter balk
84 Luuk Boutkan JPA - Olympus `70 60m
Ver
60 meter Pupillen AVer Pupill...A Groep 1
85 Tess van Zuilen MJD - Phanos 60m
50mH
60 meter J...r Groep A50mH MD/MC...D/V40/V45
86 Marijn van der Harst JJC - Altis 50m
50mH
Polshoog
50 meter j... en ouder50mH JC/MA/V/V35Polshoog J....00 meter
87 Sijmen van der Harst JPA - Altis 50m
60m
Hoog
Ver
60 meter Pupillen AHoogspring...A Groep 1
88 Niels de Boer JJB - GACH 60m
HSS
60 meter J...r groep BJunioren D...eter balk
89 Lana Broers MJD - AV Hylas 50m
60m
50mH
50 meter j... en ouder60 meter J...r Groep A50mH MD/MC...D/V40/V45
90 Jared Broers JJC - AV Hera 50mH
50mH JC/MA/V/V35
91 Tamara Bo...schansker Vsen - Altis 60m
50mH
60 meter J...r groep B50mH JC/MA/V/V35
92 Liam Jongejan JJD - Phanos 50m
60m
50mH
50 meter j... en ouder60 meter J...r Groep A50mH MD/MC...D/V40/V45
93 Angelo de Nooijer JJD - AV Sparta 50m
60m
50 meter j... en ouder60 meter J...r Groep A
94 Siri Liefrink MJC - AV Sparta 50m
60m
HSS
50 meter j... en ouder60 meter J...r Groep AJunioren D...eter balk
95 Bryan Duff JJD - AV Sparta 50m
60m
50 meter j... en ouder60 meter J...r Groep A
96 Kato Leusink MJA - GACH 50mH
Hoog
50mH JC/MA/V/V35Hoogspring... en ouder
97 Charissa Boeters MJD - AV Sparta 50m
60m
50mH
HSS
50 meter j... en ouder60 meter J...r Groep A50mH MD/MC...D/V40/V45Junioren D...eter balk
98 Charity Saddal MJC - AV Sparta 50m
60m
50mH
50 meter j... en ouder60 meter J...r Groep A50mH MD/MC...D/V40/V45
99 Juna Kortleever MPA - Leiden 50m
60m
50 meter Pupillen A60 meter Pupillen A
101 Dewina Holstein MJD - AV Sparta 50m
60m
50mH
50 meter j... en ouder60 meter J...r Groep A50mH MD/MC...D/V40/V45
102 Sophie de Haas MPA - SAV 50m
60m
Ver
60 meter Pupillen AVer Pupill...A Groep 1
103 Justine Fleming MJA - GACH 50m
60m
50mH
HSS
50 meter j... en ouder60 meter J...r Groep AJunioren D...eter balk
104 Sara Faaij MPA - Leiden 60m
Ver
60 meter Pupillen AVer Pupill...A Groep 1
105 Anne Faaij MPA - Leiden 60m
Ver
60 meter Pupillen AVer Pupill...A Groep 1
106 Derek van Bochove Msen - Voorne 60m
50mH
60 meter J...r Groep A50mH Msen
107 Daphne Lambregts MJC - Spado Polshoog
Polshoog J....00 meter
109 Dorine Huisman Vsen - AV Atverni 60m
60 meter J...r groep B
110 Igor Rutka Msen - AV Zuidwal 50m
60m
50 meter j... en ouder60 meter J...r Groep A
111 Giorgio Gravenbeek Msen - AV Atverni 60m
60 meter J...r Groep A
112 Yara Keers MPA - Fit 60m
Hoog
60 meter Pupillen AHoogspring...A Groep 1
113 Thijs Koers Msen - HLLS 60m
60 meter J...r Groep A
114 Thomas Reijnders M35 - Altis 50m
60m
50 meter j... en ouder60 meter J...r Groep A
115 Jasmijn Raes MJC - Phanos 50m
60m
50mH
50 meter j... en ouder60 meter J...r Groep A50mH MD/MC...D/V40/V45
117 Lieke Boshuizen MPA - AV Passaat 60m
Hoog
60 meter Pupillen AHoogspring...A Groep 1
119 Damian van Loo JJA - Climax 60m
60 meter J...r Groep A
120 Isis Ferrier MJC - Haag 60m
HSS
60 meter J...r Groep AJunioren D...eter balk
121 Isis Hordijk MJB - HLLS 60m
60 meter J...r Groep A
122 Marijke va...den Broek MJB - HLLS 60m
Hoog
60 meter J...r groep BHoogspring... en ouder
125 Peter de Kruyff JJB - HLLS 50mH
Hoog
50mH JBHoogspring... en ouder
126 Hidde van der Woud JJB - Pijnenburg 60m
60 meter J...r Groep A
127 Kim Brouwer MJB - HLLS 50m
60m
50mH
50 meter j... en ouder60 meter J...r Groep A50mH MB
128 Anja Akkerman-Smits V60 - DEM 60m
50mH
60 meter J...r Groep A50mH V50 e... en ouder
129 Carmen Van Soest MPA - GACH 60m
Ver
60 meter Pupillen AVer Pupill...A Groep 1
131 Menno Rodenburg M35 - LGAS 60m
60 meter J...r groep B
133 Arnjan Bakker M55 - AV Trias 60m
50mH
60 meter J...r Groep A50mH M50/M55/M60/M65
135 Paul Groen Msen - GACH 50mH
50mH Msen
136 Tobias van Ee JJB - GACH 50mH
50mH JB
138 Isa van Si...rtensdijk MJC - Altis 60m
50mH
60 meter J...r Groep A50mH MD/MC...D/V40/V45
139 Hugo Molenaar JPA - Leiden 50m
Hoog
Ver
50 meter Pupillen AVer Pupill...A Groep 2
140 Jochem Ribberink JJB - AV Gouda 60m
50mH
60 meter J...r groep B50mH JB
141 Peggy Buchter Vsen - HLLS 60m
60 meter J...r Groep A
143 Kenan van der Kooij JJC - Altis 50m
60m
50 meter j... en ouder60 meter J...r groep B
145 Benjamin Post JJD - Altis 50m
60m
50 meter j... en ouder60 meter J...r Groep A
147 Boris Schram Msen - GACH 60m
Hoog
60 meter J...r groep BHoogspring... en ouder
149 Sander van Tuijl M45 - Almere `81 Polshoog
Polshoog J....00 meter
150 Sarah van Tuijl MJB - Almere `81 50mH
Hoog
50mH MBHoogspring... en ouder
151 Floris van Tuijl JJD - Almere `81 50m
60m
50 meter j... en ouder60 meter J...r Groep A
152 Casper van Tuijl JJC - Almere `81 50m
60m
50 meter j... en ouder60 meter J...r Groep A
153 Toon de Kwaasteniet JJC - U-Track 60m
50mH
60 meter J...r groep B50mH JC/MA/V/V35
154 Melody Eekelschot MPA - Startbaan 60m
Hoog
60 meter Pupillen AHoogspring...A Groep 1
155 Jelle Helmig JPA - Olympus `70 60m
Ver
60 meter Pupillen AVer Pupill...A Groep 1
156 Vivian Kip MJA - OSM `75 Polshoog
Polshoog J....00 meter
157 Boris Klaver JPA - ARV Ilion 60m
Ver
60 meter Pupillen AVer Pupill...A Groep 1
158 Abigail Noruwa MJD - Altis 60m
50mH
60 meter J...r groep B50mH MD/MC...D/V40/V45
159 Wilbert Ulijn M45 - AV Oss `78 50m
60m
50 meter j... en ouder60 meter J...r Groep A
160 Linda van Berkel V45 - AV `40 60m
50mH
Hoog
60 meter J...r groep B50mH MD/MC...D/V40/V45Hoogspring... en ouder
161 Kim Van Leest MJB - AV `40 60m
50mH
60 meter J...r Groep A50mH MB
162 Richard van Delft M45 - GACH 50m
60m
50 meter j... en ouder60 meter J...r Groep A
163 Puk Terpstra MJC - Tempo AV HSS
Junioren D...eter balk
164 Klaas Jan Woudsma M55 - GACH 50m
60m
50 meter j... en ouder60 meter J...r Groep A
165 Yuri Scholte JPA - GACH 60m
Ver
60 meter Pupillen AVer Pupill...A Groep 2
166 Anouk Werkman MJC - AV `47 50mH
Polshoog
50mH MD/MC...D/V40/V45Polshoog J....00 meter
167 Hans Harting JJA - AV `47 50mH
50mH JA/M35/M40/M45
168 Joyce Kraaijenbrink Vsen - AV `47 50mH
Polshoog
50mH JC/MA/V/V35Polshoog J....00 meter
169 Kato van Wilgen MJC - AV `47 60m
50mH
60 meter J...r Groep A50mH MD/MC...D/V40/V45
170 Lisa van der Willik MJB - AV `47 50m
HSS
50 meter j... en ouderJunioren D...eter balk
171 Lot van Ni...wenhuizen MJC - AV `47 60m
50mH
60 meter J...r Groep A50mH MD/MC...D/V40/V45
173 Rina Groenendijk V60 - AV `47 50mH
HSS
50mH V50 e... en ouderJunioren D...eter balk
174 Stefan de Groot JJC - AV `47 60m
50mH
60 meter J...r Groep A50mH JC/MA/V/V35
175 Twan Hogerbrugge JJC - AV `47 50m
60m
50 meter j... en ouder60 meter J...r Groep A
176 Isabelle ...ijlhouwer MJC - HLLM 60m
50mH
60 meter J...r Groep A50mH MD/MC...D/V40/V45
178 Beer Timmer JJD - HLLS 50m
60m
50mH
50 meter j... en ouder60 meter J...r Groep A50mH MD/MC...D/V40/V45
179 Daniel de Ruijter JPA - Olympus `70 60m
Ver
60 meter Pupillen AVer Pupill...A Groep 1
180 Frank Ruegg JJB - AV Gouda 60m
Hoog
60 meter J...r Groep AHoogspring... en ouder
182 Eljahro Ty...Philipsen JPA - AV Feniks 60m
Hoog
60 meter Pupillen AHoogspring...A Groep 2
183 Youri van der Linden JPA - GACH 50m
60m
Hoog
Ver
50 meter Pupillen A60 meter Pupillen AHoogspring...A Groep 1
184 Joël Hoeve JJB - SPLS 50m
Hoog
HSS
50 meter j... en ouderHoogspring... en ouderJunioren D...eter balk
186 Iris Breslau MJD - Fit 60m
50mH
HSS
60 meter J...r groep B50mH MD/MC...D/V40/V45Junioren D...eter balk
187 Jonne van ...r Giessen MJB - AAV `36 60m
50mH
60 meter J...r Groep A50mH MB
188 Denise van...er Linden V50 - GACH 50m
50mH
Hoog
HSS
50 meter j... en ouder50mH V50 e... en ouderHoogspring... en ouderJunioren D...eter balk
189 Tunde Leidsman M40 - Maastricht 50m
60m
50 meter j... en ouder60 meter J...r Groep A
191 Ben Roest JJD - GACH 50m
60m
50mH
50 meter j... en ouder60 meter J...r Groep A50mH MD/MC...D/V40/V45
192 Lloyd Leidsman JPA - Maastricht 50m
60m
50 meter Pupillen A60 meter Pupillen A
194 Elisha Kwofie MJD - GACH 50m
60m
50mH
50 meter j... en ouder60 meter J...r Groep A50mH MD/MC...D/V40/V45
195 Ricardo Hill M60 - Fortius 50m
60m
50 meter j... en ouder60 meter J...r Groep A
198 Jeroen Eerden Msen - AV Atverni 50mH
50mH Msen
199 Tim Consemulder JJB - HLLS 50m
60m
HSS
50 meter j... en ouder60 meter J...r groep BJunioren D...eter balk
200 Bruce Boon JJC - Flevo Delta 50m
50mH
Polshoog
50 meter j... en ouder50mH JC/MA/V/V35Polshoog J....00 meter
201 Tanisha Haakmat MJD - GACH 50m
60m
50mH
50 meter j... en ouder60 meter J...r Groep A50mH MD/MC...D/V40/V45
204 Tessa Evelein MJD - HLLS 50m
60m
50 meter j... en ouder60 meter J...r Groep A
205 Bart van Zandwijk JJB - AV Atverni 60m
60 meter J...r Groep A
206 Hannah van Beukering MJB - AV Sparta 50m
60m
50 meter j... en ouder60 meter J...r Groep A
207 Yara van der Heijden MJD - AV Sprint 60m
50mH
60 meter J...r Groep A50mH MD/MC...D/V40/V45
208 Sanne Werkman MJD - AV `47 60m
50mH
60 meter J...r Groep A50mH MD/MC...D/V40/V45
209 Jur van der Heijden JPA - AV Sprint 60m
Hoog
Ver
60 meter Pupillen AHoogspring...A Groep 1
210 Dinisha Overvliet MJD - GACH 50m
60m
50mH
50 meter j... en ouder60 meter J...r Groep A50mH MD/MC...D/V40/V45
211 Dyanthe Nwokolo MPA - HLLS 50m
60m
50 meter Pupillen A60 meter Pupillen A
212 Joeri Appelo JJD - SAV 50mH
Polshoog
50mH MD/MC...D/V40/V45Polshoog J....00 meter
213 Thijs de Wild JJB - Typhoon 60m
Hoog
60 meter J...r groep BHoogspring... en ouder
215 Andre Lassooij M60 - GACH 50m
60m
50 meter j... en ouder60 meter J...r Groep A
217 Melissa Van Velzen MJD - SAV Polshoog
Polshoog J....00 meter
218 Rochelle van Gulik Vsen - Fortius 60m
60 meter J...r Groep A
219 Josephine ...n Leeuwen MPA - U-Track 60m
Hoog
60 meter Pupillen AHoogspring...A Groep 1
220 Gert Velthuizen M60 - VS97 50m
60m
50mH
50 meter j... en ouder60 meter J...r groep B50mH M50/M55/M60/M65
221 Lara Owobowale MJA - De Spartaan 60m
Hoog
60 meter J...r groep BHoogspring... en ouder
222 Yorinde Speear MPA - Tempo AV 50m
Ver
50 meter Pupillen AVer Pupill...A Groep 2
223 Kim de Vos Vsen - PAC 50m
60m
50mH
50 meter j... en ouder60 meter J...r Groep A50mH JC/MA/V/V35
224 Pieter Bulte JJB - Pallas `67 60m
50mH
Hoog
60 meter J...r Groep A50mH JBHoogspring... en ouder
225 Merlijn Pellis JJD - AV Sprint 50m
60m
50mH
50 meter j... en ouder60 meter J...r Groep A50mH MD/MC...D/V40/V45
227 Coos Veldpaus MJC - HLLS 50m
60m
50 meter j... en ouder60 meter J...r groep B
228 Romy Dannenburg MJB - AV Atverni 60m
50mH
60 meter J...r Groep A50mH MB
230 Quincy Rozenblad JJB - AV Feniks 60m
60 meter J...r groep B
233 Amar Wong JJB - AV Feniks 60m
50mH
Hoog
60 meter J...r groep B50mH JBHoogspring... en ouder
234 Joep Bovee JJB - Spado Polshoog
Polshoog J....00 meter
237 Rick van der Meer JJC - AV Zeewolde 60m
HSS
60 meter J...r Groep AJunioren D...eter balk
238 Julian van den Belt JJC - AV Rijssen HSS
Junioren D...eter balk
239 Lieke van den Belt MJD - AV Rijssen 60m
60 meter J...r groep B
241 Meike Tan MJC - HLLS 50m
60m
50mH
50 meter j... en ouder60 meter J...r Groep A50mH MD/MC...D/V40/V45
242 Olaf van de Pavert JJA - GACH 60m
Hoog
60 meter J...r groep BHoogspring... en ouder
243 Koen Hobelman Msen - Phanos 60m
50mH
Hoog
60 meter J...r Groep A50mH MsenHoogspring... en ouder
244 Elena Slagt MJD - Altis 50mH
50mH MD/MC...D/V40/V45
245 Maud de Jong MPA - AV 1923 50m
60m
Hoog
50 meter Pupillen AHoogspring...A Groep 2
247 Blessin UIterwijk MJD - Almere `81 60m
50mH
60 meter J...r groep B50mH MD/MC...D/V40/V45
248 Ruby Jansen MJD - MPM 60m
50mH
60 meter J...r groep B50mH MD/MC...D/V40/V45
249 Ramon Ruiz JPA - MPM 60m
Ver
60 meter Pupillen AVer Pupill...A Groep 1
250 Yaïr van Harmelen JJB - AV Feniks 60m
60 meter J...r groep B
253 Larissa Wubbolts MJB - HRRR 50m
60m
HSS
50 meter j... en ouder60 meter J...r groep BJunioren D...eter balk
254 Kaitlyn van Dongeren MJD - SAV 60m
50mH
60 meter J...r groep B50mH MD/MC...D/V40/V45
255 Manfred Mooijer M50 - AV Edam 60m
50mH
HSS
60 meter J...r groep B50mH M50/M55/M60/M65Junioren D...eter balk
259 Anouk van Jeveren MJC - Scorpio 50mH
HSS
50mH MD/MC...D/V40/V45Junioren D...eter balk
260 Desirée van Beest Vsen - AV Atverni 60m
60 meter J...r groep B
261 Evelien Van Doorne MPA - AV 1923 50m
60m
Hoog
50 meter Pupillen AHoogspring...A Groep 2
262 Merel Jorna MJC - HLLS 50m
60m
50 meter j... en ouder60 meter J...r groep B
263 Pepeijn Nieuwveld JJC - AV Gouda 50m
60m
60 meter J...r groep B
265 Ruth Vogels MJB - Rotterdam 60m
50mH
60 meter J...r groep B50mH MB
266 Maya Clark MJC - HLLS 50m
60m
50 meter j... en ouder60 meter J...r groep B
267 Femke Hidding MPA - AV Hylas 60m
Ver
60 meter Pupillen AVer Pupill...A Groep 1
268 Frans van Boven M75 - THOR 50mH
50mH V50 e... en ouder
270 Michael Quirk JJC - HLLS 60m
50mH
60 meter J...r Groep A50mH JC/MA/V/V35
271 Onno Waalewijn M70 - Phanos Hoog
HSS
Hoogspring... en ouderJunioren D...eter balk
272 Ilse van Veenendaal MJC - HLLS 60m
60 meter J...r groep B
275 Meike van Ieperen MJB - HLLS 60m
Hoog
60 meter J...r groep BHoogspring... en ouder
276 Jimmerly Pinas Vsen - Nijmegen 60m
60 meter J...r Groep A
285 Faas Ignatius JJA - AV Gouda 60m
60 meter J...r groep B
287 Ruiz Lodder JJC - Typhoon 50m
60m
50 meter j... en ouder60 meter J...r groep B
288 Nick Nijkamp JJB - Haag HSS
Junioren D...eter balk
289 Maud van Susteren MPA - HLLM 60m
Hoog
60 meter Pupillen AHoogspring...A Groep 1
290 Justine De...Hollander MJB - HLLS 50m
60m
50 meter j... en ouder60 meter J...r groep B
291 Joyce Bikele MJD - U-Track 50m
60m
50mH
HSS
50 meter j... en ouder60 meter J...r Groep A50mH MD/MC...D/V40/V45Junioren D...eter balk
292 Agnes Kouadio MJD - U-Track 50m
60m
50mH
50 meter j... en ouder60 meter J...r Groep A50mH MD/MC...D/V40/V45
293 Luuk Loonstra JPA - HLLS 60m
Ver
60 meter Pupillen AVer Pupill...A Groep 1
294 Anouk Willems Vsen - VTLS 50m
60m
50 meter j... en ouder60 meter J...r Groep A
295 Linde Buruma MJA - GACH 50m
60m
50 meter j... en ouder60 meter J...r Groep A
298 Kate Nijs MPA - GACH 60m
Ver
60 meter Pupillen AVer Pupill...A Groep 1
299 Safouan Allach JJB - Rotterdam HSS
Junioren D...eter balk
870 Leroy Eisden JJD - AV Atos 50m
60m
50 meter j... en ouder60 meter J...r Groep A
871 Erica Pou...sterhoudt V50 - AV Atos 50m
60m
50mH
50 meter j... en ouder60 meter J...r Groep A50mH V50 e... en ouder
872 Aron Schott JJA - Delta Sport 50m
60m
50 meter j... en ouder60 meter J...r Groep A
873 Olaf van der Hidde JJC - NTB 50m
60m
50 meter j... en ouder60 meter J...r groep B
874 Loïs Lessing MJC - HLLM 60m
50mH
60 meter J...r Groep A50mH MD/MC...D/V40/V45
875 Sindy de Bruijn MJB - AKU 50m
60m
50 meter j... en ouder60 meter J...r Groep A
876 Jasper Bertrand JJB - HLLS Hoog
Hoogspring... en ouder
877 Sten Stein Msen - AV Impala 60m
60 meter J...r Groep A
878 Maxim Scholma JJA - AAV `36 60m
Hoog
60 meter J...r Groep AHoogspring... en ouder