Inschrijvingen Indoor Utrecht 1




Snr Naam Onderdelen Startgroep Categorie
1 Lina el Bennay AV Phoenix 50m
60m
Hoog
50 meter Pupillen A60 meter Pupillen AHoogspring...A Groep 1 MPA
2 Kathelijne...er Huurne U-Track 50m
Ver
50 meter Pupillen AVer Pupill...A Groep 2 MPA
3 Christian Schwartz U-Track 50m
60m
50mH
HSS
50 meter j... en ouder60 meter J...r Groep A50mH MD/MC...D/V40/V45Junioren D...eter balk JJD
4 Gabriel van Lokhorst AV Phoenix 60m
60 meter J...r Groep A JJD
5 Milou Eijsbroek AV Phoenix 50m
60m
50 meter j... en ouder60 meter J...r Groep A MJA
6 Luuk Evelein U-Track 50m
Ver
50 meter Pupillen AVer Pupill...A Groep 2 JPA
7 Fiep Janssen U-Track 50mH
50mH MD/MC...D/V40/V45 MJD
8 Janowa Weide U-Track 50m
Ver
50 meter Pupillen AVer Pupill...A Groep 2 JPA
9 Sophie de Haan U-Track 50m
Ver
50 meter Pupillen AVer Pupill...A Groep 2 MPA
10 Steves Fluit U-Track 60m
60 meter J...r Groep A JJA
11 Dana Weisscher AV Phoenix 50m
Ver
50 meter Pupillen AVer Pupill...A Groep 2 MPA
12 Kim van Merode Spado Polshoog
Polshoog J....00 meter MJA
13 Marloes Abbink Almere `81 Polshoog
Polshoog J....00 meter MJA
14 Julia Crins ARV Ilion 50m
60m
50 meter Pupillen A60 meter Pupillen A MPA
15 Lieve Baan Leiden 60m
Ver
60 meter Pupillen AVer Pupill...A Groep 1 MPA
16 Jim van 't Schip AAV `36 60m
60 meter J...r Groep A JJA
17 Kyan Krol AAV `36 60m
50mH
HSS
60 meter J...r Groep A50mH JBJunioren D...eter balk JJB
18 Twan van Rijn AAV `36 60m
50mH
Hoog
Polshoog
60 meter J...r groep B50mH JBHoogspring... en ouder JJB
19 Hannah den Breejen Phanos 50m
60m
50 meter j... en ouder60 meter J...r Groep A MJD
20 Mattias Nab AAV `36 60m
50mH
Hoog
60 meter J...r Groep A50mH JA/M35/M40/M45Hoogspring... en ouder JJA
21 Mitchel Monster Voorne 50m
Hoog
50 meter Pupillen AHoogspring...A Groep 2 JPA
22 Kylian Meeuwisz Pallas `67 50m
60m
50 meter j... en ouder60 meter J...r Groep A JJB
23 Ròbin Martha PAC 60m
50mH
HSS
60 meter J...r groep B50mH MD/MC...D/V40/V45Junioren D...eter balk MJD
24 Rick van de Noort AAV `36 60m
50mH
Hoog
60 meter J...r Groep A50mH JA/M35/M40/M45Hoogspring... en ouder JJA
25 Wesley Monster Voorne 50m
60m
50mH
50 meter j... en ouder60 meter J...r Groep A50mH MD/MC...D/V40/V45 JJD
26 Manne Baan Leiden 60m
50mH
60 meter J...r Groep A50mH MD/MC...D/V40/V45 JJD
28 Tirza Meijer AAV `36 50mH
Hoog
50mH JC/MA/V/V35Hoogspring... en ouder MJA
29 Jokèh Engelhart AAV `36 50mH
HSS
50mH JC/MA/V/V35Junioren D...eter balk MJA
30 Riet Jonk...s-Slegers Atledo 50m
50mH
50 meter j... en ouder50mH V50 e... en ouder V75
31 Jonathan Stolwijk AV Phoenix 50m
Ver
50 meter Pupillen AVer Pupill...A Groep 2 JPA
32 Trystan de Weerdt AAV `36 60m
50mH
Hoog
60 meter J...r Groep A50mH MsenHoogspring... en ouder Msen
33 Leensey Bilkerdijk Fortius 60m
Ver
60 meter Pupillen AVer Pupill...A Groep 1 JPA
34 Olivia Carli AAC `61 50m
60m
50 meter j... en ouder60 meter J...r Groep A MJC
35 Florian Vriezen GACH 60m
50mH
Polshoog
60 meter J...r groep B50mH MD/MC...D/V40/V45Polshoog J....00 meter JJD
36 Niels de Groot AAV `36 60m
50mH
Hoog
60 meter J...r Groep A50mH JA/M35/M40/M45Hoogspring... en ouder JJA
37 Daphne Zintel AAV `36 60m
HSS
60 meter J...r groep BJunioren D...eter balk MJC
38 Tahnee Bijnoe Phanos 50m
60m
50 meter j... en ouder60 meter J...r Groep A MJD
39 Richard de Kort Leiden 50m
60m
50mH
50 meter j... en ouder60 meter J...r Groep A50mH MD/MC...D/V40/V45 JJD
40 Emma Le Blansch Hollandia 60m
Hoog
Ver
60 meter Pupillen AVer Pupill...A Groep 1 MPA
42 Annet Kamp Fit 60m
Hoog
60 meter Pupillen AHoogspring...A Groep 1 MPA
43 Emily de Groot AV Wijchen 60m
Hoog
60 meter Pupillen AHoogspring...A Groep 1 MPA
44 Matilda de Groot AV Wijchen 60m
Hoog
60 meter Pupillen AHoogspring...A Groep 1 MPA
46 Rosalie te...uggencate AV Hera 60m
Ver
60 meter Pupillen AVer Pupill...A Groep 1 MPA
47 Jesse Lamberst AAV `36 60m
50mH
Hoog
60 meter J...r groep B50mH JBHoogspring... en ouder JJB
48 Dieuwertje Kok GACH 50m
60m
HSS
50 meter j... en ouder60 meter J...r groep BJunioren D...eter balk Vsen
49 Zeb Tesselaar AV Hera 60m
Hoog
60 meter Pupillen AHoogspring...A Groep 1 JPA
50 Bastiaan Deul AAV `36 HSS
Junioren D...eter balk JJA
51 Charlotte Buwalda Phanos 50m
60m
50 meter j... en ouder60 meter J...r Groep A MJD
53 Cerique Rijerkerk AV Nijkerk 50m
60m
50 meter j... en ouder60 meter J...r Groep A MJB
54 Lisa Zessen AV Nijkerk 50m
60m
50 meter j... en ouder60 meter J...r Groep A MJA
56 Talitha Hagendoorn AV Nijkerk 50m
60m
50 meter j... en ouder60 meter J...r Groep A MJC
57 Rogier Groeneweg Altis 50m
60m
50mH
50 meter j... en ouder60 meter J...r Groep A50mH MD/MC...D/V40/V45 JJD
58 Sven Mulder AV Hylas 60m
Hoog
60 meter Pupillen AHoogspring...A Groep 1 JPA
60 Joe van Veen Olympus `70 60m
Hoog
60 meter Pupillen AHoogspring...A Groep 1 JPA
61 Marlot Groeneweg Altis 50m
60m
50mH
50 meter j... en ouder60 meter J...r Groep A50mH MD/MC...D/V40/V45 MJC
62 Mick van Veen Olympus `70 50m
60m
HSS
50 meter j... en ouder60 meter J...r Groep AJunioren D...eter balk JJD
63 Puck Bronkhorst Phanos 50m
60m
50 meter j... en ouder60 meter J...r Groep A MJD
65 Anneloes v... Erkelens Fit 50m
60m
50mH
HSS
60 meter J...r groep B50mH MD/MC...D/V40/V45Junioren D...eter balk MJD
66 Stan Atsma HLLS 60m
Polshoog
60 meter J...r groep BPolshoog J....00 meter JJB
67 Maxim van Dorp Fortius 50m
60m
50mH
50 meter j... en ouder60 meter J...r Groep A50mH MD/MC...D/V40/V45 JJD
68 Philip Walraven Altis 50m
60m
50mH
50 meter j... en ouder60 meter J...r Groep A50mH MD/MC...D/V40/V45 JJD
69 Sterre Weber GACH 60m
50mH
60 meter J...r Groep A50mH JC/MA/V/V35 Vsen
71 Zeger Knipmeijer Altis 60m
50mH
60 meter J...r groep B50mH JA/M35/M40/M45 M45
72 Jetske Meijer Altis 60m
HSS
60 meter J...r groep BJunioren D...eter balk MJC
73 Miguel Babeliowsky Phanos 50m
60m
50mH
50 meter j... en ouder60 meter J...r Groep A50mH MD/MC...D/V40/V45 JJD
75 Benjamin den Hartog CAV Energie 50m
50mH
Polshoog
50 meter j... en ouder50mH JC/MA/V/V35Polshoog J....00 meter JJC
76 Sebastiaan...en Hartog CAV Energie 50m
50mH
Polshoog
50 meter j... en ouder50mH JC/MA/V/V35Polshoog J....00 meter JJC
77 Corinda den Hartog CAV Energie 50m
50mH
50 meter j... en ouder50mH JC/MA/V/V35 MJA
78 Joeri Steenman HLLS 60m
60 meter J...r Groep A JJC
79 Niels Karel Altis 60m
Ver
60 meter Pupillen AVer Pupill...A Groep 1 JPA
80 Marinka Schuurman Altis 60m
50mH
Polshoog
60 meter J...r groep B50mH MD/MC...D/V40/V45Polshoog J....00 meter MJC
81 Noralie Schuurman Altis 50m
60m
50 meter j... en ouder60 meter J...r Groep A MJD
82 Francisca Karel Altis 50m
60m
50 meter j... en ouder60 meter J...r Groep A V35
83 Anja Bekema VTLS HSS
Junioren D...eter balk Vsen
84 Luuk Boutkan Olympus `70 60m
Ver
60 meter Pupillen AVer Pupill...A Groep 1 JPA
85 Tess van Zuilen Phanos 60m
50mH
60 meter J...r Groep A50mH MD/MC...D/V40/V45 MJD
86 Marijn van der Harst Altis 50m
50mH
Polshoog
50 meter j... en ouder50mH JC/MA/V/V35Polshoog J....00 meter JJC
87 Sijmen van der Harst Altis 50m
60m
Hoog
Ver
60 meter Pupillen AHoogspring...A Groep 1 JPA
88 Niels de Boer GACH 60m
HSS
60 meter J...r groep BJunioren D...eter balk JJB
89 Lana Broers AV Hylas 50m
60m
50mH
50 meter j... en ouder60 meter J...r Groep A50mH MD/MC...D/V40/V45 MJD
90 Jared Broers AV Hera 50mH
50mH JC/MA/V/V35 JJC
91 Tamara Bo...schansker Altis 60m
50mH
60 meter J...r groep B50mH JC/MA/V/V35 Vsen
92 Liam Jongejan Phanos 50m
60m
50mH
50 meter j... en ouder60 meter J...r Groep A50mH MD/MC...D/V40/V45 JJD
93 Angelo de Nooijer AV Sparta 50m
60m
50 meter j... en ouder60 meter J...r Groep A JJD
94 Siri Liefrink AV Sparta 50m
60m
HSS
50 meter j... en ouder60 meter J...r Groep AJunioren D...eter balk MJC
95 Bryan Duff AV Sparta 50m
60m
50 meter j... en ouder60 meter J...r Groep A JJD
96 Kato Leusink GACH 50mH
Hoog
50mH JC/MA/V/V35Hoogspring... en ouder MJA
97 Charissa Boeters AV Sparta 50m
60m
50mH
HSS
50 meter j... en ouder60 meter J...r Groep A50mH MD/MC...D/V40/V45Junioren D...eter balk MJD
98 Charity Saddal AV Sparta 50m
60m
50mH
50 meter j... en ouder60 meter J...r Groep A50mH MD/MC...D/V40/V45 MJC
99 Juna Kortleever Leiden 50m
60m
50 meter Pupillen A60 meter Pupillen A MPA
101 Dewina Holstein AV Sparta 50m
60m
50mH
50 meter j... en ouder60 meter J...r Groep A50mH MD/MC...D/V40/V45 MJD
102 Sophie de Haas SAV 50m
60m
Ver
60 meter Pupillen AVer Pupill...A Groep 1 MPA
103 Justine Fleming GACH 50m
60m
50mH
HSS
50 meter j... en ouder60 meter J...r Groep AJunioren D...eter balk MJA
104 Sara Faaij Leiden 60m
Ver
60 meter Pupillen AVer Pupill...A Groep 1 MPA
105 Anne Faaij Leiden 60m
Ver
60 meter Pupillen AVer Pupill...A Groep 1 MPA
106 Derek van Bochove Voorne 60m
50mH
60 meter J...r Groep A50mH Msen Msen
107 Daphne Lambregts Spado Polshoog
Polshoog J....00 meter MJC
109 Dorine Huisman AV Atverni 60m
60 meter J...r groep B Vsen
110 Igor Rutka AV Zuidwal 50m
60m
50 meter j... en ouder60 meter J...r Groep A Msen
111 Giorgio Gravenbeek AV Atverni 60m
60 meter J...r Groep A Msen
112 Yara Keers Fit 60m
Hoog
60 meter Pupillen AHoogspring...A Groep 1 MPA
113 Thijs Koers HLLS 60m
60 meter J...r Groep A Msen
114 Thomas Reijnders Altis 50m
60m
50 meter j... en ouder60 meter J...r Groep A M35
115 Jasmijn Raes Phanos 50m
60m
50mH
50 meter j... en ouder60 meter J...r Groep A50mH MD/MC...D/V40/V45 MJC
117 Lieke Boshuizen AV Passaat 60m
Hoog
60 meter Pupillen AHoogspring...A Groep 1 MPA
119 Damian van Loo Climax 60m
60 meter J...r Groep A JJA
120 Isis Ferrier Haag 60m
HSS
60 meter J...r Groep AJunioren D...eter balk MJC
121 Isis Hordijk HLLS 60m
60 meter J...r Groep A MJB
122 Marijke va...den Broek HLLS 60m
Hoog
60 meter J...r groep BHoogspring... en ouder MJB
125 Peter de Kruyff HLLS 50mH
Hoog
50mH JBHoogspring... en ouder JJB
126 Hidde van der Woud Pijnenburg 60m
60 meter J...r Groep A JJB
127 Kim Brouwer HLLS 50m
60m
50mH
50 meter j... en ouder60 meter J...r Groep A50mH MB MJB
128 Anja Akkerman-Smits DEM 60m
50mH
60 meter J...r Groep A50mH V50 e... en ouder V60
129 Carmen Van Soest GACH 60m
Ver
60 meter Pupillen AVer Pupill...A Groep 1 MPA
131 Menno Rodenburg LGAS 60m
60 meter J...r groep B M35
133 Arnjan Bakker AV Trias 60m
50mH
60 meter J...r Groep A50mH M50/M55/M60/M65 M55
135 Paul Groen GACH 50mH
50mH Msen Msen
136 Tobias van Ee GACH 50mH
50mH JB JJB
138 Isa van Si...rtensdijk Altis 60m
50mH
60 meter J...r Groep A50mH MD/MC...D/V40/V45 MJC
139 Hugo Molenaar Leiden 50m
Hoog
Ver
50 meter Pupillen AVer Pupill...A Groep 2 JPA
140 Jochem Ribberink AV Gouda 60m
50mH
60 meter J...r groep B50mH JB JJB
141 Peggy Buchter HLLS 60m
60 meter J...r Groep A Vsen
143 Kenan van der Kooij Altis 50m
60m
50 meter j... en ouder60 meter J...r groep B JJC
145 Benjamin Post Altis 50m
60m
50 meter j... en ouder60 meter J...r Groep A JJD
147 Boris Schram GACH 60m
Hoog
60 meter J...r groep BHoogspring... en ouder Msen
149 Sander van Tuijl Almere `81 Polshoog
Polshoog J....00 meter M45
150 Sarah van Tuijl Almere `81 50mH
Hoog
50mH MBHoogspring... en ouder MJB
151 Floris van Tuijl Almere `81 50m
60m
50 meter j... en ouder60 meter J...r Groep A JJD
152 Casper van Tuijl Almere `81 50m
60m
50 meter j... en ouder60 meter J...r Groep A JJC
153 Toon de Kwaasteniet U-Track 60m
50mH
60 meter J...r groep B50mH JC/MA/V/V35 JJC
154 Melody Eekelschot Startbaan 60m
Hoog
60 meter Pupillen AHoogspring...A Groep 1 MPA
155 Jelle Helmig Olympus `70 60m
Ver
60 meter Pupillen AVer Pupill...A Groep 1 JPA
156 Vivian Kip OSM `75 Polshoog
Polshoog J....00 meter MJA
157 Boris Klaver ARV Ilion 60m
Ver
60 meter Pupillen AVer Pupill...A Groep 1 JPA
158 Abigail Noruwa Altis 60m
50mH
60 meter J...r groep B50mH MD/MC...D/V40/V45 MJD
159 Wilbert Ulijn AV Oss `78 50m
60m
50 meter j... en ouder60 meter J...r Groep A M45
160 Linda van Berkel AV `40 60m
50mH
Hoog
60 meter J...r groep B50mH MD/MC...D/V40/V45Hoogspring... en ouder V45
161 Kim Van Leest AV `40 60m
50mH
60 meter J...r Groep A50mH MB MJB
162 Richard van Delft GACH 50m
60m
50 meter j... en ouder60 meter J...r Groep A M45
163 Puk Terpstra Tempo AV HSS
Junioren D...eter balk MJC
164 Klaas Jan Woudsma GACH 50m
60m
50 meter j... en ouder60 meter J...r Groep A M55
165 Yuri Scholte GACH 60m
Ver
60 meter Pupillen AVer Pupill...A Groep 2 JPA
166 Anouk Werkman AV `47 50mH
Polshoog
50mH MD/MC...D/V40/V45Polshoog J....00 meter MJC
167 Hans Harting AV `47 50mH
50mH JA/M35/M40/M45 JJA
168 Joyce Kraaijenbrink AV `47 50mH
Polshoog
50mH JC/MA/V/V35Polshoog J....00 meter Vsen
169 Kato van Wilgen AV `47 60m
50mH
60 meter J...r Groep A50mH MD/MC...D/V40/V45 MJC
170 Lisa van der Willik AV `47 50m
HSS
50 meter j... en ouderJunioren D...eter balk MJB
171 Lot van Ni...wenhuizen AV `47 60m
50mH
60 meter J...r Groep A50mH MD/MC...D/V40/V45 MJC
173 Rina Groenendijk AV `47 50mH
HSS
50mH V50 e... en ouderJunioren D...eter balk V60
174 Stefan de Groot AV `47 60m
50mH
60 meter J...r Groep A50mH JC/MA/V/V35 JJC
175 Twan Hogerbrugge AV `47 50m
60m
50 meter j... en ouder60 meter J...r Groep A JJC
176 Isabelle ...ijlhouwer HLLM 60m
50mH
60 meter J...r Groep A50mH MD/MC...D/V40/V45 MJC
178 Beer Timmer HLLS 50m
60m
50mH
50 meter j... en ouder60 meter J...r Groep A50mH MD/MC...D/V40/V45 JJD
179 Daniel de Ruijter Olympus `70 60m
Ver
60 meter Pupillen AVer Pupill...A Groep 1 JPA
180 Frank Ruegg AV Gouda 60m
Hoog
60 meter J...r Groep AHoogspring... en ouder JJB
182 Eljahro Ty...Philipsen AV Feniks 60m
Hoog
60 meter Pupillen AHoogspring...A Groep 2 JPA
183 Youri van der Linden GACH 50m
60m
Hoog
Ver
50 meter Pupillen A60 meter Pupillen AHoogspring...A Groep 1 JPA
184 Joël Hoeve SPLS 50m
Hoog
HSS
50 meter j... en ouderHoogspring... en ouderJunioren D...eter balk JJB
186 Iris Breslau Fit 60m
50mH
HSS
60 meter J...r groep B50mH MD/MC...D/V40/V45Junioren D...eter balk MJD
187 Jonne van ...r Giessen AAV `36 60m
50mH
60 meter J...r Groep A50mH MB MJB
188 Denise van...er Linden GACH 50m
50mH
Hoog
HSS
50 meter j... en ouder50mH V50 e... en ouderHoogspring... en ouderJunioren D...eter balk V50
189 Tunde Leidsman Maastricht 50m
60m
50 meter j... en ouder60 meter J...r Groep A M40
191 Ben Roest GACH 50m
60m
50mH
50 meter j... en ouder60 meter J...r Groep A50mH MD/MC...D/V40/V45 JJD
192 Lloyd Leidsman Maastricht 50m
60m
50 meter Pupillen A60 meter Pupillen A JPA
194 Elisha Kwofie GACH 50m
60m
50mH
50 meter j... en ouder60 meter J...r Groep A50mH MD/MC...D/V40/V45 MJD
195 Ricardo Hill Fortius 50m
60m
50 meter j... en ouder60 meter J...r Groep A M60
198 Jeroen Eerden AV Atverni 50mH
50mH Msen Msen
199 Tim Consemulder HLLS 50m
60m
HSS
50 meter j... en ouder60 meter J...r groep BJunioren D...eter balk JJB
200 Bruce Boon Flevo Delta 50m
50mH
Polshoog
50 meter j... en ouder50mH JC/MA/V/V35Polshoog J....00 meter JJC
201 Tanisha Haakmat GACH 50m
60m
50mH
50 meter j... en ouder60 meter J...r Groep A50mH MD/MC...D/V40/V45 MJD
204 Tessa Evelein HLLS 50m
60m
50 meter j... en ouder60 meter J...r Groep A MJD
205 Bart van Zandwijk AV Atverni 60m
60 meter J...r Groep A JJB
206 Hannah van Beukering AV Sparta 50m
60m
50 meter j... en ouder60 meter J...r Groep A MJB
207 Yara van der Heijden AV Sprint 60m
50mH
60 meter J...r Groep A50mH MD/MC...D/V40/V45 MJD
208 Sanne Werkman AV `47 60m
50mH
60 meter J...r Groep A50mH MD/MC...D/V40/V45 MJD
209 Jur van der Heijden AV Sprint 60m
Hoog
Ver
60 meter Pupillen AHoogspring...A Groep 1 JPA
210 Dinisha Overvliet GACH 50m
60m
50mH
50 meter j... en ouder60 meter J...r Groep A50mH MD/MC...D/V40/V45 MJD
211 Dyanthe Nwokolo HLLS 50m
60m
50 meter Pupillen A60 meter Pupillen A MPA
212 Joeri Appelo SAV 50mH
Polshoog
50mH MD/MC...D/V40/V45Polshoog J....00 meter JJD
213 Thijs de Wild Typhoon 60m
Hoog
60 meter J...r groep BHoogspring... en ouder JJB
215 Andre Lassooij GACH 50m
60m
50 meter j... en ouder60 meter J...r Groep A M60
217 Melissa Van Velzen SAV Polshoog
Polshoog J....00 meter MJD
218 Rochelle van Gulik Fortius 60m
60 meter J...r Groep A Vsen
219 Josephine ...n Leeuwen U-Track 60m
Hoog
60 meter Pupillen AHoogspring...A Groep 1 MPA
220 Gert Velthuizen VS97 50m
60m
50mH
50 meter j... en ouder60 meter J...r groep B50mH M50/M55/M60/M65 M60
221 Lara Owobowale De Spartaan 60m
Hoog
60 meter J...r groep BHoogspring... en ouder MJA
222 Yorinde Speear Tempo AV 50m
Ver
50 meter Pupillen AVer Pupill...A Groep 2 MPA
223 Kim de Vos PAC 50m
60m
50mH
50 meter j... en ouder60 meter J...r Groep A50mH JC/MA/V/V35 Vsen
224 Pieter Bulte Pallas `67 60m
50mH
Hoog
60 meter J...r Groep A50mH JBHoogspring... en ouder JJB
225 Merlijn Pellis AV Sprint 50m
60m
50mH
50 meter j... en ouder60 meter J...r Groep A50mH MD/MC...D/V40/V45 JJD
227 Coos Veldpaus HLLS 50m
60m
50 meter j... en ouder60 meter J...r groep B MJC
228 Romy Dannenburg AV Atverni 60m
50mH
60 meter J...r Groep A50mH MB MJB
230 Quincy Rozenblad AV Feniks 60m
60 meter J...r groep B JJB
233 Amar Wong AV Feniks 60m
50mH
Hoog
60 meter J...r groep B50mH JBHoogspring... en ouder JJB
234 Joep Bovee Spado Polshoog
Polshoog J....00 meter JJB
237 Rick van der Meer AV Zeewolde 60m
HSS
60 meter J...r Groep AJunioren D...eter balk JJC
238 Julian van den Belt AV Rijssen HSS
Junioren D...eter balk JJC
239 Lieke van den Belt AV Rijssen 60m
60 meter J...r groep B MJD
241 Meike Tan HLLS 50m
60m
50mH
50 meter j... en ouder60 meter J...r Groep A50mH MD/MC...D/V40/V45 MJC
242 Olaf van de Pavert GACH 60m
Hoog
60 meter J...r groep BHoogspring... en ouder JJA
243 Koen Hobelman Phanos 60m
50mH
Hoog
60 meter J...r Groep A50mH MsenHoogspring... en ouder Msen
244 Elena Slagt Altis 50mH
50mH MD/MC...D/V40/V45 MJD
245 Maud de Jong AV 1923 50m
60m
Hoog
50 meter Pupillen AHoogspring...A Groep 2 MPA
247 Blessin UIterwijk Almere `81 60m
50mH
60 meter J...r groep B50mH MD/MC...D/V40/V45 MJD
248 Ruby Jansen MPM 60m
50mH
60 meter J...r groep B50mH MD/MC...D/V40/V45 MJD
249 Ramon Ruiz MPM 60m
Ver
60 meter Pupillen AVer Pupill...A Groep 1 JPA
250 Yaïr van Harmelen AV Feniks 60m
60 meter J...r groep B JJB
253 Larissa Wubbolts HRRR 50m
60m
HSS
50 meter j... en ouder60 meter J...r groep BJunioren D...eter balk MJB
254 Kaitlyn van Dongeren SAV 60m
50mH
60 meter J...r groep B50mH MD/MC...D/V40/V45 MJD
255 Manfred Mooijer AV Edam 60m
50mH
HSS
60 meter J...r groep B50mH M50/M55/M60/M65Junioren D...eter balk M50
259 Anouk van Jeveren Scorpio 50mH
HSS
50mH MD/MC...D/V40/V45Junioren D...eter balk MJC
260 Desirée van Beest AV Atverni 60m
60 meter J...r groep B Vsen
261 Evelien Van Doorne AV 1923 50m
60m
Hoog
50 meter Pupillen AHoogspring...A Groep 2 MPA
262 Merel Jorna HLLS 50m
60m
50 meter j... en ouder60 meter J...r groep B MJC
263 Pepeijn Nieuwveld AV Gouda 50m
60m
60 meter J...r groep B JJC
265 Ruth Vogels Rotterdam 60m
50mH
60 meter J...r groep B50mH MB MJB
266 Maya Clark HLLS 50m
60m
50 meter j... en ouder60 meter J...r groep B MJC
267 Femke Hidding AV Hylas 60m
Ver
60 meter Pupillen AVer Pupill...A Groep 1 MPA
268 Frans van Boven THOR 50mH
50mH V50 e... en ouder M75
270 Michael Quirk HLLS 60m
50mH
60 meter J...r Groep A50mH JC/MA/V/V35 JJC
271 Onno Waalewijn Phanos Hoog
HSS
Hoogspring... en ouderJunioren D...eter balk M70
272 Ilse van Veenendaal HLLS 60m
60 meter J...r groep B MJC
275 Meike van Ieperen HLLS 60m
Hoog
60 meter J...r groep BHoogspring... en ouder MJB
276 Jimmerly Pinas Nijmegen 60m
60 meter J...r Groep A Vsen
285 Faas Ignatius AV Gouda 60m
60 meter J...r groep B JJA
287 Ruiz Lodder Typhoon 50m
60m
50 meter j... en ouder60 meter J...r groep B JJC
288 Nick Nijkamp Haag HSS
Junioren D...eter balk JJB
289 Maud van Susteren HLLM 60m
Hoog
60 meter Pupillen AHoogspring...A Groep 1 MPA
290 Justine De...Hollander HLLS 50m
60m
50 meter j... en ouder60 meter J...r groep B MJB
291 Joyce Bikele U-Track 50m
60m
50mH
HSS
50 meter j... en ouder60 meter J...r Groep A50mH MD/MC...D/V40/V45Junioren D...eter balk MJD
292 Agnes Kouadio U-Track 50m
60m
50mH
50 meter j... en ouder60 meter J...r Groep A50mH MD/MC...D/V40/V45 MJD
293 Luuk Loonstra HLLS 60m
Ver
60 meter Pupillen AVer Pupill...A Groep 1 JPA
294 Anouk Willems VTLS 50m
60m
50 meter j... en ouder60 meter J...r Groep A Vsen
295 Linde Buruma GACH 50m
60m
50 meter j... en ouder60 meter J...r Groep A MJA
298 Kate Nijs GACH 60m
Ver
60 meter Pupillen AVer Pupill...A Groep 1 MPA
299 Safouan Allach Rotterdam HSS
Junioren D...eter balk JJB
870 Leroy Eisden AV Atos 50m
60m
50 meter j... en ouder60 meter J...r Groep A JJD
871 Erica Pou...sterhoudt AV Atos 50m
60m
50mH
50 meter j... en ouder60 meter J...r Groep A50mH V50 e... en ouder V50
872 Aron Schott Delta Sport 50m
60m
50 meter j... en ouder60 meter J...r Groep A JJA
873 Olaf van der Hidde NTB 50m
60m
50 meter j... en ouder60 meter J...r groep B JJC
874 Loïs Lessing HLLM 60m
50mH
60 meter J...r Groep A50mH MD/MC...D/V40/V45 MJC
875 Sindy de Bruijn AKU 50m
60m
50 meter j... en ouder60 meter J...r Groep A MJB
876 Jasper Bertrand HLLS Hoog
Hoogspring... en ouder JJB
877 Sten Stein AV Impala 60m
60 meter J...r Groep A Msen
878 Maxim Scholma AAV `36 60m
Hoog
60 meter J...r Groep AHoogspring... en ouder JJA