Inschrijvingen Trackmeeting Rotterdam




Snr Naam Onderdelen Startgroep
1 Volkan Bugur Mrec - Onbekend 1500m
1500 meter...uit20.30u
2 Ramon Mol Mrec - Onbekend 1500m
1500 meter...uit20.30u
3 Sharif Omoyele JJB - Rotterdam 100m
100m series19u
4 Nargelis Statia Vsen - Rotterdam 100m
100m_f
100m series19u100m finale Vrouwen
5 Lucia van de Laarse Vsen - CAV Energie 1500m
1500 meter...uit20.30u
6 Alwin Severijn Msen - ARV Ilion 1500m
1500 meter...uit20.30u
7 Elsemieke Kin Vsen - PAC 1500m
1500 meter...uit20.30u
8 Angelina Lopez Vsen - Rotterdam 100m
100m_f
100m series19u100m finale Vrouwen
200 Aimane Benchellal JJA - PAC 1500m
1500 meter...uit20.30u
201 Lars Boertien JJA - CAV Energie 100m
Kogel
100m series19uStootGroep20.30u
202 Janeiro Day JJA - Rotterdam 100m
100m series19u
203 Cedrych va...er Graaff JJA - CAV Energie 100m
100m series19u
204 Matt de Haas JJA - Olympus `70 1500m
1500 meter...uit20.30u
205 Sam Kraaijeveld JJA - AV Passaat 1500m
1500 meter...uit20.30u
206 Hassan Mahamed JJA - Delta Sport 1500m
1500 meter...uit20.30u
207 Teun Mooldijk JJA - Rotterdam 1500m
1500 meter...uit20.30u
208 Bruno Oele JJA - PAC Ver
VspringGroep20.30u
209 Devi Robbemond JJA - AV Fortuna Discus
Kogel
210 Justin Verheul JJA - SPOB 100m
100m series19u
211 Levi Verver JJA - AV Fortuna Discus
Kogel
WerpGroep20.30uStootGroep19u
212 Victor van der Wel JJA - PAC 1500m
1500 meter...uit20.30u
213 Dominique Zwiep JJA - Rotterdam 100m
100m_f
100m series19u100m finale Mannen
214 Jort Benz JJB - CAV Energie 1500m
215 Luco van Bergen JJB - Phanos 1500m
1500 meter...uit20.30u
216 Milan Biesheuvel JJB - AV Aalsmeer 1500m
1500 meter...uit20.30u
217 Haico Boer JJB - CAV Energie 1500m
1500 meter...uit20.30u
218 Noah Chokri JJB - Rotterdam 100m
100m series19u
219 Tom Fobbe JJB - PAC 1500m
1500 meter...uit20.30u
220 Johannes Gaba JJB - Rotterdam 100m
100m series19u
221 Robert de Graaf JJB - AV `56 1500m
222 Tom Hoogeboom JJB - AV NOVA 1500m
1500 meter...uit20.30u
223 Ilias El Khattabi JJB - Rotterdam 1500m
1500 meter...uit20.30u
224 Mojalefa Kloprogge JJB - U-Track 1500m
1500 meter...uit20.30u
225 Natnael Meij JJB - Avantri 1500m
1500 meter...uit20.30u
226 Xavi Mo-Ajok JJB - Spark 100m
Ver
100m series19uVspringGroep20.30u
227 Stan Schipperen JJB - Scorpio 1500m
1500 meter...uit20.30u
228 Aron Schott JJB - AU 100m
100m series19u
229 Tobias Steevensz JJB - AV Passaat 100m
100m series19u
230 Thomas Wassenaar JJB - AV `47 Kogel
StootGroep19u
231 Tomas van ...jngaarden JJB - Rotterdam 1500m
1500 meter...uit20.30u
232 Marlon van Zijl JJB - CAV Energie 1500m
1500 meter...uit20.30u
233 Bart Adriaanse JJC - Voorne 1500m
Discus
Kogel
1500 meter...uit20.30uWerpGroep19u
234 Ernson van den Bos JJC - THOR 1500m
1500 meter...uit20.30u
235 Tom van Buuren JJC - Olympus `70 100m
Ver
100m series19uVspringGroep20.30u
236 Pascal Doornhein JJC - PAC 1500m
1500 meter...uit20.30u
237 Damian Felter JJC - PAC 100m
100m series19u
238 Gijs de Haan JJC - PAC 1500m
1500 meter...uit20.30u
239 Tjebbe Hemler JJC - PAC 1500m
1500 meter...uit20.30u
240 Nick Homan JJC - AV `40 1500m
1500 meter...uit20.30u
241 Olario Kartodimedjo JJC - PAC 100m
Ver
242 Niels Laros JJC - Scorpio 1500m
1500 meter...uit20.30u
243 Kristian Munning JJC - SPOB Discus
244 Niels Nieuwenhuizen JJC - SPOB 1500m
1500 meter...uit20.30u
245 Jasper Oele JJC - PAC 100m
100m series19u
246 Jesper Ponstein JJC - PAC 1500m
1500 meter...uit20.30u
247 Mejias Rosario JJC - Groningen 100m
248 Bas Stam JJC - Rotterdam 1500m
1500 meter...uit20.30u
249 Koen Zandvliet JJC - Scorpio Discus
Kogel
WerpGroep19uStootGroep20.30u
250 Oscar Doornhein JJD - PAC 1000m
Discus
Kogel
1000 meter...&ABpup20uWerpGroep19uStootGroep20.30u
251 Miguel De la Fuente JJD - PAC 1000m
1000 meter...&ABpup20u
252 Marnix de Kunder JJD - CAV Energie 1000m
1000 meter...&ABpup20u
253 Tim Leeman JJD - AAA 1000m
1000 meter...&ABpup20u
254 Jessy van der Vegt JJD - PAC 1000m
1000 meter...&ABpup20u
255 Michiel Zunderman JJD - Rotterdam 1000m
Discus
1000 meter...&ABpup20uWerpGroep20.30u
256 Jamie van Delden JPA1 - Rotterdam 1000m
Ver
1000 meter...&ABpup20uVspringGroep19u
257 Guus Doodeman JPA1 - AV `40 1000m
1000 meter...&ABpup20u
258 Sergio Koeiman JPA1 - Haag 1000m
1000 meter...&ABpup20u
259 David van der Velden JPA1 - Rotterdam 1000m
Ver
1000 meter...&ABpup20uVspringGroep19u
260 Maxim van Dorp JPA2 - Fortius 1000m
Ver
1000 meter...&ABpup20uVspringGroep19u
261 Milan van Holsteijn JPA2 - AV `40 1000m
1000 meter...&ABpup20u
262 Ivar Schiltmans JPA2 - PAC 1000m
1000 meter...&ABpup20u
263 Quinten de Vos JPA2 - PAC 1000m
Ver
1000 meter...&ABpup20uVspringGroep19u
264 Daimy van Beek JPB - AV Fortuna 1000m
1000 meter...&ABpup20u
265 Taygel Bolsman JPB - Phanos 1000m
Ver
1000 meter...&ABpup20uVspringGroep19u
266 Marco Flier JPB - Rotterdam 1000m
1000 meter...&ABpup20u
267 Floris Scheepstra JPB - Phanos 1000m
Ver
1000 meter...&ABpup20uVspringGroep19u
268 Lucius van...er Velden JPB - Rotterdam 1000m
Ver
1000 meter...&ABpup20uVspringGroep19u
269 Ruben van Ameijden Mmas - Fortius Discus
WerpGroep20.30u
270 Peter Blommestijn Mmas - Rotterdam Discus
Kogel
WerpGroep19uStootGroep20.30u
271 Marcel Boertien Mmas - CAV Energie Discus
Kogel
WerpGroep19uStootGroep20.30u
272 Hans Bos Mmas - Rotterdam 1500m
1500 meter...uit20.30u
273 Hans Braker Mmas - AV Gouda Discus
Kogel
WerpGroep19uStootGroep20.30u
274 Martin van Breet Mmas - AV Sparta 100m
100m series19u
275 Leo Doornhein Mmas - PAC 1500m
276 Wouter Engler Mmas - PAC 1500m
1500 meter...uit20.30u
277 Nixon Fernandes Mmas - PAC 1500m
1500 meter...uit20.30u
278 Robert Florusse Mmas - Fortius Discus
WerpGroep20.30u
279 Cees de Geus Mmas - SPOB 1500m
1500 meter...uit20.30u
280 Peter Hesseling Mmas - Delft Discus
Kogel
281 Bauke de Jong Mmas - avVN 1500m
1500 meter...uit20.30u
282 Heico Kerkmeester Mmas - PAC 1500m
1500 meter...uit20.30u
283 Erwin Koens Mmas - Rotterdam 1500m
1500 meter...uit20.30u
284 Michel de Kraker Mmas - PAC 1500m
1500 meter...uit20.30u
285 Rene Kruis Mmas - Rotterdam 1500m
1500 meter...uit20.30u
286 Marco de Kunder Mmas - CAV Energie 100m
100m series19u
287 Patrick Kwist Mmas - Rotterdam 1500m
1500 meter...uit20.30u
288 Marcel Laros Mmas - Scorpio 1500m
1500 meter...uit20.30u
289 Nelson Lima Mmas - CAV Energie 100m
Kogel
100m series19uStootGroep20.30u
290 Teo Maat Mmas - AV Fortuna Discus
WerpGroep19u
291 Frank Nederhand Mmas - PAC 1500m
1500 meter...uit20.30u
292 Erik Nieuwenboom Mmas - Rotterdam 1500m
1500 meter...uit20.30u
293 Teun Noordhoek Mmas - SPOB 1500m
1500 meter...uit20.30u
294 Leo Olsthoorn Mmas - Olympus `70 100m
100m series19u
295 Elwin Plouvier Mmas - Rotterdam 1500m
1500 meter...uit20.30u
296 Bretton Randall Mmas - 's-Gravenhage 100m
100m series19u
297 Joop Rüter Mmas - PAC 1500m
1500 meter...uit20.30u
298 Reinier Schep Mmas - PAC 1500m
1500 meter...uit20.30u
299 Carel Schott Mmas - AU 100m
100m series19u
300 Ali Shugul Mmas - PAC 1500m
1500 meter...uit20.30u
301 Peter Sliep Mmas - Rotterdam 1500m
1500 meter...uit20.30u
302 Richard Trifunovic Mmas - Rotterdam 1500m
1500 meter...uit20.30u
303 Alex Verver Mmas - AV Fortuna Kogel
StootGroep19u
304 Robert Willemse Mmas - Rotterdam 1500m
1500 meter...uit20.30u
305 Jeanine Bakx Vmas - PAC Discus
Kogel
WerpGroep20.30uStootGroep19u
306 Carine Banga Vmas - Fortius 100m
100m series19u
307 Marieke Berkhof Vmas - Rotterdam 100m
100m series19u
308 Laura Blo...ijn-Euser Vmas - Rotterdam Discus
Kogel
WerpGroep19uStootGroep20.30u
309 Madeleine Cossee Vmas - Rotterdam Discus
Kogel
WerpGroep19uStootGroep20.30u
310 Carola Diederik Vmas - PAC Discus
Kogel
WerpGroep20.30uStootGroep19u
311 Anja van Giels Vmas - Fortius 100m
100m series19u
312 Liesbeth Koot Vmas - Rotterdam 100m
1500m
100m series19u1500 meter...uit20.30u
313 Loes Luijendijk Vmas - PAC Discus
Kogel
WerpGroep20.30uStootGroep19u
314 Marije Po... Reynders Vmas - Rotterdam 100m
1500m
100m series19u1500 meter...uit20.30u
315 Annemieke Punter Vmas - Rotterdam 100m
100m series19u
316 Inge Van R...k-Toepoel Vmas - CAV Energie 100m
Ver
100m series19u
317 Liesbeth van Rossum Vmas - Rotterdam 100m
Ver
100m series19uVspringGroep20.30u
318 Joke Torb...der Koogh Vmas - Fortius 100m
100m series19u
319 Linda van Vliet Vmas - PAC Discus
Kogel
WerpGroep20.30uStootGroep19u
320 Joyce de Wit Vmas - Rotterdam Discus
Kogel
WerpGroep19uStootGroep20.30u
321 Louise Zimmerman Vmas - Rotterdam Discus
Kogel
WerpGroep20.30uStootGroep19u
322 Laura Zwaan Vmas - Phanos 100m
100m series19u
323 Diane van Es MJA - PAC 1500m
1500 meter...uit20.30u
324 Charlie van Gorkum MJA - Rotterdam 100m
100m series19u
325 Emma Kok MJA - Phanos 1500m
1500 meter...uit20.30u
326 Dara Obot MJA - Haag Discus
WerpGroep19u
327 Evy Spierings MJA - PH 100m
100m series19u
328 Deborah Westfa MJA - Haag 100m
100m series19u
329 Valéria Montijn MJB - CAV Energie 100m
100m_f
100m series19u100m finale Vrouwen
330 Floor van der Niet MJB - PAC 1500m
1500 meter...uit20.30u
331 Lieke Cox MJC - PAC 100m
Kogel
100m series19uStootGroep20.30u
332 Michelle Frowijn MJC - PAC 1500m
1500 meter...uit20.30u
333 Phileine Kipping MJC - AV `40 1500m
1500 meter...uit20.30u
334 Alysée Lester MJC - ARV Ilion 100m
100m series19u
335 Kènya Ramos MJC - PAC 100m
Ver
100m series19uVspringGroep20.30u
336 Bieke Schipperen MJC - Scorpio 1500m
1500 meter...uit20.30u
337 Yara Schoenmakers MJC - RTE 1500m
1500 meter...uit20.30u
338 Maud van S...rtensdijk MJC - Voorne 100m
1500m
100m series19u1500 meter...uit20.30u
339 Ruth Vogels MJC - Rotterdam 100m
Ver
100m series19uVspringGroep20.30u
340 Kika de Vos MJC - PAC 1500m
1500 meter...uit20.30u
341 Eva van Wijngaarden MJC - Rotterdam 1500m
1500 meter...uit20.30u
342 Stella Benca MJD - Delft 1000m
1000 meter...&ABpup20u
343 Nienke Blom MJD - AV Sprint 1000m
Kogel
1000 meter...&ABpup20uStootGroep20.30u
344 Yasmina Bonafacia MJD - PAC 1000m
1000 meter...&ABpup20u
345 Hebe Chadwick MJD - AV `40 1000m
1000 meter...&ABpup20u
346 Romaissae Chettou MJD - Rotterdam 100m
1000m
100m series19u1000 meter...&ABpup20u
347 Layana Chrafih MJD - PAC 1000m
1000 meter...&ABpup20u
348 Julia van Dorp MJD - Fortius 100m
Discus
100m series19uWerpGroep20.30u
349 Amy de Graaf MJD - AV `56 1000m
Discus
Kogel
350 Davienny Joe MJD - Rotterdam 100m
100m series19u
351 Shalomy Karreman MJD - Rotterdam 100m
1000m
Ver
100m series19u1000 meter...&ABpup20uVspringGroep20.30u
352 Eefke Leeuwis MJD - Spado 1000m
1000 meter...&ABpup20u
353 Cecilia Lima MJD - CAV Energie 100m
1000m
Kogel
100m series19u1000 meter...&ABpup20uStootGroep20.30u
354 Yazz Mo-Ajok MJD - Spark 100m
Ver
100m series19uVspringGroep20.30u
355 Nathalia Montijn MJD - CAV Energie Discus
Kogel
WerpGroep19uStootGroep20.30u
356 Lila van Nieuwkoop MJD - CAV Energie 1000m
1000 meter...&ABpup20u
357 Anniek Poot MJD - Rotterdam 100m
1000m
Ver
100m series19u1000 meter...&ABpup20uVspringGroep20.30u
358 Isabel van Prehn MJD - CAV Energie 100m
1000m
Discus
100m series19u1000 meter...&ABpup20uWerpGroep20.30u
359 Teuntje Sluijter MJD - Rotterdam 100m
1000m
100m series19u1000 meter...&ABpup20u
360 Edda van der Velden MJD - Rotterdam 100m
1000m
Discus
100m series19u1000 meter...&ABpup20uWerpGroep20.30u
361 Felicia Vogeland MJC - Haag 100m
100m series19u
362 Fiene Burger MPA1 - Rotterdam 1000m
Ver
1000 meter...&ABpup20uVspringGroep19u
363 Stella Heijnen MPA1 - Rotterdam 1000m
Ver
1000 meter...&ABpup20uVspringGroep19u
364 Merel van der Horst MPA1 - Rotterdam 1000m
Ver
1000 meter...&ABpup20uVspringGroep19u
365 Selena de Jong MPA1 - AV `40 1000m
1000 meter...&ABpup20u
366 Marit Ponstein MPA1 - PAC 1000m
1000 meter...&ABpup20u
367 Malu van Prehn MPA1 - CAV Energie Ver
VspringGroep19u
368 Georgina Taylor MPA1 - Rotterdam 1000m
Ver
1000 meter...&ABpup20uVspringGroep19u
369 Tessa Van Vlaanderen MPA1 - Rotterdam 1000m
Ver
1000 meter...&ABpup20uVspringGroep19u
370 Yenthe Vreugdenhil MPA1 - Rotterdam 1000m
Ver
1000 meter...&ABpup20uVspringGroep19u
371 Lotte Aerts MPA2 - AVGM 1000m
1000 meter...&ABpup20u
372 Elin van den Berg MPA2 - Rotterdam 1000m
1000 meter...&ABpup20u
373 Pippa Chadwick MPA2 - AV `40 1000m
1000 meter...&ABpup20u
374 Rosa Drosterij MPA2 - Rotterdam 1000m
1000 meter...&ABpup20u
375 Anne Favre MPA2 - Leiden 1000m
Ver
1000 meter...&ABpup20uVspringGroep19u
376 Tess Homan MPA2 - AV `40 1000m
1000 meter...&ABpup20u
377 Mees de Jong MPA2 - Rotterdam 1000m
Ver
1000 meter...&ABpup20uVspringGroep19u
378 Eva van der Molen MPA2 - Rotterdam 1000m
1000 meter...&ABpup20u
379 Keysha Tujeehut MPA2 - Rotterdam 1000m
Ver
1000 meter...&ABpup20uVspringGroep19u
380 Fleur van Zon MPA2 - ARV Ilion 1000m
Ver
1000 meter...&ABpup20uVspringGroep19u
381 Zoë Eyra MPB - PAC 1000m
Ver
1000 meter...&ABpup20uVspringGroep19u
382 Fleur Favre MPB - Leiden 1000m
Ver
1000 meter...&ABpup20uVspringGroep19u
383 Skyler Monster MPB - PAC 1000m
Ver
1000 meter...&ABpup20uVspringGroep19u
384 Faith Tujeehut MPB - Rotterdam 1000m
Ver
1000 meter...&ABpup20uVspringGroep19u
385 Bas van Binnendijk Mrec - De Kieviten 1500m
1500 meter...uit20.30u
386 Niels Bourgonje Mrec - Rotterdam 1500m
1500 meter...uit20.30u
387 Pascal den Hartog Mrec - Rotterdam 1500m
1500 meter...uit20.30u
388 Johan Van der Hoek Mrec - Fortius 1500m
1500 meter...uit20.30u
389 Menno de Jong Mrec - Rotterdam 1500m
1500 meter...uit20.30u
390 Gabriel Ponstein Mrec - PAC 1500m
1500 meter...uit20.30u
391 Petra Pubben Vrec - Rotterdam 1500m
1500 meter...uit20.30u
392 Franklin van Anrooij Msen - AV `56 1500m
1500 meter...uit20.30u
393 Frederik Bakels Msen - Rotterdam 1500m
1500 meter...uit20.30u
394 Pieter Bakx Msen - Rotterdam 1500m
1500 meter...uit20.30u
395 Niels Baljet Msen - Rotterdam 1500m
1500 meter...uit20.30u
396 Martijn Baten Msen - EURR 1500m
1500 meter...uit20.30u
397 Matthijs v... der Beek Msen - De Kieviten 1500m
1500 meter...uit20.30u
398 Tom Biersteker Msen - Rijnsoever 1500m
1500 meter...uit20.30u
399 Dudly Boeldak Msen - Rotterdam 100m
100m series19u
400 Alexander Brons Msen - PAC 1500m
1500 meter...uit20.30u
401 Bart Buijs Msen - CAV Energie 1500m
1500 meter...uit20.30u
402 Stefan Buit Msen - CAV Energie 1500m
1500 meter...uit20.30u
403 Dale Casilio Msen - Fortius 100m
100m series19u
404 Alex Chan Msen - U-Track 100m
1500m
100m series19u1500 meter...uit20.30u
405 Samuel Chapple Msen - Olympus `70 1500m
406 Jamiro Elabeidi Msen - Leiden 100m
100m_f
100m series19u100m finale Mannen
407 Jean-andrew Fingal Msen - PAC 1500m
1500 meter...uit20.30u
408 Tom de Gelder Msen - Olympus `70 1500m
1500 meter...uit20.30u
409 Lars Gerritsen Msen - AV Passaat 1500m
1500 meter...uit20.30u
410 Jefferson Gomez Msen - Eindhoven 100m
100m series19u
411 Jim Van Gorkum Msen - Rotterdam 100m
100m_f
100m series19u100m finale Mannen
412 Bastiaan v...aafeiland Msen - Rotterdam 1500m
1500 meter...uit20.30u
413 Milco Hahury Msen - Rotterdam 1500m
1500 meter...uit20.30u
414 Marlon Hartskeerl Msen - PAC 1500m
1500 meter...uit20.30u
415 Ton Hettema Msen - Rotterdam 1500m
1500 meter...uit20.30u
416 Leslie Van...er Heyden Msen - Eindhoven 100m
100m series19u
417 Joey van t Hoff Msen - PAC 1500m
1500 meter...uit20.30u
418 Richard Holstege Msen - AV `40 1500m
1500 meter...uit20.30u
419 Kamlesh Kalpoe Msen - Rotterdam Discus
WerpGroep19u
420 Peter Kempers Msen - PAC 1500m
1500 meter...uit20.30u
421 Michael Ketting Msen - AV Fortuna Discus
Kogel
WerpGroep20.30uStootGroep19u
422 Peter Kooijmans Msen - PAC 1500m
1500 meter...uit20.30u
423 Robin Kuiper Msen - AV Sparta 1500m
1500 meter...uit20.30u
424 Randolf va...Lambalgen Msen - PAC 1500m
1500 meter...uit20.30u
425 Thomas Lewis Msen - Phanos 1500m
1500 meter...uit20.30u
426 Berry Luesken Msen - Rotterdam 1500m
1500 meter...uit20.30u
427 Leendert v... der Lugt Msen - PAC 1500m
1500 meter...uit20.30u
428 Benjamin Manuel Msen - Rotterdam 1500m
1500 meter...uit20.30u
429 Remko Martens Msen - Scorpio 1500m
1500 meter...uit20.30u
430 Mees van der Meij Msen - Rijnsoever 1500m
1500 meter...uit20.30u
431 Koen van der Meijden Msen - Rotterdam 1500m
1500 meter...uit20.30u
432 Khalid Mokhtari Msen - PAC 1500m
1500 meter...uit20.30u
433 Marien van der Niet Msen - PAC 1500m
1500 meter...uit20.30u
434 Ralf Nieuwenhuizen Msen - Rotterdam 1500m
1500 meter...uit20.30u
435 Arne te Nijenhuis Msen - MPM 1500m
1500 meter...uit20.30u
436 Ranki Oberoi Msen - Rotterdam 100m
100m_f
100m series19u100m finale Mannen
437 José Per...do Freire Msen - Rotterdam 100m
100m series19u
438 Stefan van der Ploeg Msen - PAC 1500m
1500 meter...uit20.30u
439 Peter Pollemans Msen - PAC 1500m
1500 meter...uit20.30u
440 Ewoud Rimmelzwaan Msen - AV Sparta 1500m
1500 meter...uit20.30u
441 Rayen Rojer Msen - Rotterdam 100m
100m_f
100m series19u100m finale Mannen
442 Marco van Rosmalen Msen - Rotterdam 1500m
1500 meter...uit20.30u
443 Jim Ruter Msen - PAC 1500m
1500 meter...uit20.30u
444 Justin Scheffers Msen - PAC 1500m
1500 meter...uit20.30u
445 Steven Schless Msen - Rotterdam 1500m
1500 meter...uit20.30u
446 Chanelton Schmidt Msen - Rotterdam 100m
100m series19u
447 Ricardo S... Nicolaas Msen - FLKK 1500m
1500 meter...uit20.30u
448 Thijs Staps Msen - RREL 1500m
1500 meter...uit20.30u
449 Yunis Stitan Msen - Delta Sport 1500m
1500 meter...uit20.30u
450 Marc Suvaal Msen - Rotterdam Discus
Kogel
WerpGroep19uStootGroep20.30u
451 Evgenii Velichko Msen - Rotterdam 1500m
1500 meter...uit20.30u
452 Cornelis Verboom Msen - LGAS 1500m
1500 meter...uit20.30u
453 Stefan Verdoes Msen - Rijnsoever 1500m
1500 meter...uit20.30u
454 Olivier Verhaar Msen - Rotterdam 1500m
1500 meter...uit20.30u
455 Coen Visser Msen - PAC 1500m
1500 meter...uit20.30u
456 Nick Winkelman Msen - PAC 1500m
1500 meter...uit20.30u
457 Eric Wolfert Msen - FLKK 1500m
1500 meter...uit20.30u
458 Loic Wondel Msen - Rotterdam 100m
100m_f
100m series19u100m finale Mannen
459 Joris Wulfert Msen - EURR 1500m
1500 meter...uit20.30u
460 Adam Youssef Msen - Rotterdam 100m
100m series19u
461 Wouter Zandee Msen - Haag 1500m
1500 meter...uit20.30u
462 Aniek Aper Vsen - Rotterdam 1500m
1500 meter...uit20.30u
463 Kristin Baas Vsen - Rotterdam 100m
Ver
100m series19uVspringGroep20.30u
464 Lucienne Bakker Vsen - Rotterdam Discus
WerpGroep20.30u
465 Fleur Berkhof Vsen - Rotterdam 1500m
1500 meter...uit20.30u
466 Stephanie Bouman Vsen - PAC Discus
Kogel
WerpGroep20.30uStootGroep19u
467 Diede Diederiks Vsen - PAC 1500m
1500 meter...uit20.30u
468 Karlijn van Es Vsen - PAC 1500m
1500 meter...uit20.30u
469 Chimene F...o Azoungo Vsen - Leiden 100m
100m_f
100m series19u100m finale Vrouwen
470 Ilona van ...r Giessen Vsen - Rotterdam 1500m
1500 meter...uit20.30u
471 Susan Gregoire Vsen - PAC 1500m
1500 meter...uit20.30u
472 Solin Isei Vsen - Rotterdam Discus
WerpGroep19u
473 Jolene Jacobs Vsen - Namibië 100m
100m_f
100m series19u100m finale Vrouwen
474 Patricia Krolis Vsen - Rotterdam 100m
100m_f
100m series19u100m finale Vrouwen
475 Indah van Marrewijk Vsen - Rotterdam 100m
100m series19u
476 Putri van Marrewijk Vsen - Rotterdam 100m
100m series19u
477 Karin Melis Mey Vsen - Turkije Ver
VspringGroep20.30u
478 Judy Middelburg Vsen - Olympus `70 1500m
1500 meter...uit20.30u
479 Sanne Mooldijk Vsen - Rotterdam 1500m
1500 meter...uit20.30u
480 Tessa Nieuwenhuizen Vsen - Rotterdam 1500m
1500 meter...uit20.30u
481 Irene van ...r Reijken Vsen - Rotterdam 1500m
1500 meter...uit20.30u
482 Kim Rossen Vsen - Rotterdam 100m
100m series19u
483 Demi van de Sande Vsen - Rotterdam 100m
100m series19u
484 Karlijn Schipper Vsen - PAC 1500m
1500 meter...uit20.30u
485 Larissa Schut Vsen - Rotterdam 1500m
1500 meter...uit20.30u
486 Tess Wegman Vsen - Leiden 1500m
1500 meter...uit20.30u
487 Yorma Wolters Vsen - Rotterdam 1500m
1500 meter...uit20.30u
488 Dorenda Zwaard Vsen - AV `40 100m
100m series19u
489 Merle de Zwart Vsen - Rotterdam 1500m
1500 meter...uit20.30u
490 Mitchell Franken Msen - Spado 1500m
1500 meter...uit20.30u
491 Anouk van Gils Vsen - Spado 1500m
1500 meter...uit20.30u
492 Fenne Gringhuis MJC - Rotterdam Discus
WerpGroep20.30u
493 Etienne Verwaal JJC - PAC Discus
Kogel
WerpGroep20.30uStootGroep19u
494 Sjors Visser Msen - THOR 1500m
1500 meter...uit20.30u
495 Chantal K...Winkelman Vsen - PAC 1500m
1500 meter...uit20.30u
496 Silke Brakkee MJA - PAC 1500m
1500 meter...uit20.30u
497 Ali Naqvi JJB - Olympus `70 1500m
1500 meter...uit20.30u
498 Pavel Pusz Msen - PAC 1500m
1500 meter...uit20.30u
499 Stefan in 't Hout Msen - PAC 1500m
1500 meter...uit20.30u
500 Arthur Camps Msen - Rotterdam 1500m
1500 meter...uit20.30u