Inschrijvingen Open Gelders Overijssels Kampioenschap




Snr Naam Onderdelen Startgroep Estafetteteam
650 Thijs van ...wershaven JJC - DVTR 100m
100mH
100mH_f
Kogel
Speer
JJC - 100mJJC - 100mHJJC - 100mH_fJJC - Kogel
651 Pieter Bulte JJC - Pallas `67 100m
100mH
100mH_f
Hoog
JJC - 100mJJC - 100mHJJC - 100mH_fJJC - Hoog
652 Cedric Fini JJC - AV Wijchen 100m
JJC - 100m
653 Daan Geerling JJC - AV Athlos 100m
4x100m
Speer
JJC - 100mJJC - Speer Av Athlos (3e)
654 Jordy Hui...in t Veld JJC - AV34 100m
Discus
Ver
JJC - 100mJJC - DiscusJJC - Ver
655 Kaj de Jong JJC - AV Statina 100m
Hoog
Ver
JJC - 100mJJC - HoogJJC - Ver
656 Matthijs Klaasboer JJC - DVTR 100m
800m
Discus
Ver
JJC - 100mJJC - 800mJJC - Discus
657 Tigo Mesie JJC - AV34 100m
Ver
JJC - 100mJJC - Ver
658 Brendan Noordijk JJC - AV Athlos 100m
100mH
100mH_f
4x100m
Ver
JJC - 100mJJC - 100mHJJC - 100mH_fJJC - Ver Av Athlos (1e)
659 Krijn van Hofweegen JJC - Pallas `67 100mH
100mH_f
Hoog
Ver
JJC - 100mHJJC - 100mH_fJJC - HoogJJC - PolshoogJJC - Ver
660 Milan Mesie JJC - AV34 100mH
100mH_f
300mH
JJC - 100mHJJC - 100mH_fJJC - 300mH
661 Thijmen Middelkamp JJC - AV Athlos 100mH
4x100m
Ver
JJC - 100mHJJC - Ver Av Athlos (2e)
662 Kimani Sankon JJC - AV PEC 1910 100mH
100mH_f
Hoog
JJC - 100mHJJC - 100mH_fJJC - Hoog
663 Lucas van ...haffelaar JJC - AV 1923 100mH
100mH_f
Ver
JJC - 100mHJJC - 100mH_fJJC - Ver
664 Olivier van Benthem JJD - AV PEC 1910 1000m
80mH
Speer
JJD - 1000mJJD - 80mHJJD - Speer
665 Mika ten Doeschot JJD - MPM 1000m
80mH
Ver
JJD - 1000mJJD - 80mHJJD - Ver
666 Koen Geerling JJD - AV Athlos 1000m
Speer
JJD - 1000mJJD - Speer
667 Rens Gosselink JJD - AC TION 1000m
80mH
80mH_f
4x80m
JJD - 1000mJJD - 80mHJJD - 80mH_f AC Tion Jongens D (1e)
668 Jip Hollanders JJD - Pallas `67 1000m
Speer
Ver
JJD - 1000mJJD - SpeerJJD - Ver
669 Sep de Jong JJD - AV34 1000m
80mH
80mH_f
4x80m
Kogel
JJD - 1000mJJD - 80mHJJD - 80mH_fJJD - Kogel AV'34 (4e)
670 Thijs van der Maaten JJD - AV Athlos 1000m
Ver
JJD - 1000mJJD - Ver
671 Mika van Mierlo JJD - Isala `96 1000m
Hoog
Ver
JJD - 1000mJJD - HoogJJD - Ver
672 Kai Muijsers JJD - AV34 1000m
80mH
4x80m
Ver
JJD - 1000mJJD - 80mHJJD - Ver AV'34 (3e)
673 Floris Remijn JJD - AV Athlos 1000m
Hoog
Ver
JJD - 1000mJJD - HoogJJD - Ver
674 Gijs Roelofs JJD - ATNY 1000m
JJD - 1000m
675 Ruben Scholte JJD - Flevo Delta 1000m
4x80m
JJD - 1000m Flevo Boys (4e)
676 Ruben Schussler JJD - Climax 1000m
80mH
4x80m
Speer
JJD - 1000mJJD - 80mHJJD - Speer Climax Jongens D (1e)
677 Olaf Souren JJD - AV PEC 1910 1000m
JJD - 1000m
678 Leon Wiedemeijer JJD - MPM 1000m
Kogel
Speer
JJD - 1000mJJD - KogelJJD - Speer
679 Jaap Zoon JJD - Flevo Delta 1000m
JJD - 1000m
680 Nora Assink MJD - Spurt `88 1000m
MJD - 1000m
681 Indy Broersma MJD - AV Athlos 1000m
4x60m
Hoog
Ver
MJD - 1000mMJD - HoogMJD - Ver AV Athlos MJD (1e)
682 Anniek Draaistra MJD - AV NOP 1000m
4x60m
Hoog
MJD - 1000mMJD - Hoog AV NOP (2e)
683 Evi Falkena MJD - Flevo Delta 60m
1000m
60mH
4x60m
MJD - 60mMJD - 1000mMJD - 60mH Flevo girls (2e)
684 Sophia van Loo MJD - AV Athlos 1000m
4x60m
Kogel
Ver
MJD - 1000mMJD - KogelMJD - Ver AV Athlos MJD (3e)
685 Sara Meijer MJD - AV PEC 1910 1000m
MJD - 1000m
686 Aisha Meijer MJD - HLLS 1000m
60mH
Speer
MJD - 1000mMJD - 60mHMJD - Speer
687 Fien Molenberg MJD - AV Athlos 1000m
60mH
60mH_f
4x60m
Discus
MJD - 1000mMJD - 60mHMJD - 60mH_fMJD - Discus Athlos D Girls (2e)
688 Esmee Mulder MJD - ATNY 1000m
Ver
MJD - 1000mMJD - Ver
689 Fleur Pieters MJD - Flevo Delta 1000m
60mH
60mH_f
4x60m
Ver
MJD - 1000mMJD - 60mHMJD - 60mH_fMJD - Ver Flevo girls (4e)
690 Isa van Puffelen MJD - AV34 1000m
Hoog
Ver
MJD - 1000mMJD - HoogMJD - Ver
691 Kim Remijn MJD - Flevo Delta 1000m
4x60m
Hoog
MJD - 1000mMJD - Hoog
692 Celine Spinder MJD - MPM 1000m
4x60m
Discus
MJD - 1000mMJD - Discus MPM (2e)
693 Josefine Ulfman MJD - Pallas `67 1000m
Hoog
MJD - 1000mMJD - Hoog
694 Filsan Versteeg MJD - Pallas `67 1000m
Ver
MJD - 1000mMJD - Ver
695 Anniek Vissers MJD - Nijmegen 1000m
Discus
Hoog
MJD - 1000mMJD - DiscusMJD - Hoog
696 Iris Wilms MJD - MPM 1000m
4x60m
Speer
MJD - 1000mMJD - Speer MPM (1e)
697 Martijn van der Lecq JJC - AV34 1500m
JJC - 1500m
698 Estée Scheers MJC - ATNY 1500m
MJC - 1500m
699 Bjorn Hulsebos JJC - VAV 300mH
Discus
Kogel
JJC - 300mHJJC - DiscusJJC - Kogel
700 Lieke Geerling MJC - AV Athlos 300mH
4x80m
MJC - 300mH Athlos C Girls (4e)
701 Matthijs Beerling JJC - AAV SISU 4x100m
Kogel
Speer
JJC - KogelJJC - Speer Sisu JJC (4e)
702 Milan Beuning JJC - AAV SISU 4x100m
Kogel
Speer
JJC - KogelJJC - Speer Sisu JJC (1e)
703 Bas van der Horst JJC - AV Athlos 4x100m
Discus
Kogel
JJC - DiscusJJC - Kogel Av Athlos (4e)
704 Jermaine Kleine JJC - AAV SISU 4x100m
Kogel
Speer
JJC - KogelJJC - Speer Sisu JJC (2e)
705 Hidde Nijland JJC - AAV SISU 4x100m
Kogel
Speer
JJC - KogelJJC - Speer Sisu JJC (3e)
706 Maud Van Bentem MJD - AV NOP 4x60m
Kogel
Hoog
MJD - KogelMJD - Hoog AV NOP (4e)
707 Jesse Haak JJD - Climax 4x80m
Climax Jongens D (4e)
708 Rowan Tiemes JJD - Flevo Delta 4x80m
Kogel
Speer
Ver
JJD - KogelJJD - SpeerJJD - Ver Flevo Boys (1e)
709 Celine van...erikhuize MJC - Climax 80m
80m_f
800m
1500m
4x80m
MJC - 80mMJC - 80m_fMJC - 800mMJC - 1500m Climax 1 (2e)
710 Sherryl Achterberg MJD - AC TION 60m
60m_f
Kogel
Ver
MJD - 60mMJD - 60m_fMJD - KogelMJD - Ver
711 Femi Ayodeji MJD - AV PEC 1910 60m
60m_f
MJD - 60mMJD - 60m_f
712 Veerle van den Berg MJD - AV NOP 60m
4x60m
Hoog
MJD - 60mMJD - Hoog AV NOP (1e)
713 Suusje Berkenbosch MJD - De Gemzen 60m
Discus
Kogel
MJD - 60mMJD - DiscusMJD - Kogel
714 Lente Bolt MJD - Hanzesport 60m
1000m
MJD - 60mMJD - 1000m
715 Noortje Bonten MJD - Pallas `67 60m
1000m
MJD - 60mMJD - 1000m
716 Vallicia Bouman MJD - AV PEC 1910 60m
1000m
60mH
MJD - 60mMJD - 1000mMJD - 60mH
717 Jisze Diemer MJD - Climax 60m
60m_f
1000m
4x60m
Hoog
MJD - 60mMJD - 60m_fMJD - 1000mMJD - Hoog Climax 1 (4e)
718 Irene Doeze Jager MJD - Flevo Delta 60m
4x60m
Kogel
Speer
MJD - 60mMJD - KogelMJD - Speer Flevo girls (1e)
719 Miriam Felix MJD - Flevo Delta 60m
4x60m
Hoog
Ver
MJD - 60mMJD - HoogMJD - Ver Flevo girls (3e)
720 Laurie Hulst MJD - AV Iphitos 60m
1000m
MJD - 60mMJD - 1000m
721 Sanne Jong MJD - Pallas `67 60m
60mH
Ver
MJD - 60mMJD - 60mHMJD - Ver
722 Jill Klei...ugtenbelt MJD - AV Salland 60m
60m_f
Hoog
Ver
MJD - 60mMJD - 60m_fMJD - HoogMJD - Ver
723 Fabiënne Lazarenko MJD - Hanzesport 60m
60mH
60mH_f
Ver
MJD - 60mMJD - 60mHMJD - 60mH_fMJD - Ver
724 Karlijn Linsen MJD - AV Athlos 60m
60m_f
60mH
60mH_f
4x60m
MJD - 60mMJD - 60m_fMJD - 60mHMJD - 60mH_f Athlos D Girls (1e)
725 Danjela Lockhorst MJD - AV Statina 60m
Kogel
Speer
MJD - 60mMJD - KogelMJD - Speer
726 Evelyn Navarro MJD - Climax 60m
60m_f
4x60m
Discus
Speer
MJD - 60mMJD - 60m_fMJD - DiscusMJD - Speer Climax 1 (3e)
727 Kris Oosterveld MJD - MPM 60m
60m_f
4x60m
Ver
MJD - 60mMJD - 60m_fMJD - Ver MPM (4e)
728 Carolien Remijn MJD - AV Athlos 60m
4x60m
Ver
MJD - 60mMJD - Ver Athlos D Girls (3e)
729 Denise Riep MJD - Flevo Delta 60m
4x60m
Kogel
Ver
MJD - 60mMJD - KogelMJD - Ver
730 Noortje Schothuis MJD - MPM 60m
4x60m
Ver
MJD - 60mMJD - Ver MPM (3e)
731 Nikki Verschueren MJD - Hanzesport 60m
60mH
Hoog
MJD - 60mMJD - 60mHMJD - Hoog
732 Jet Vliegen MJD - AV Statina 60m
60m_f
Ver
MJD - 60mMJD - 60m_fMJD - Ver
733 Joyce de Vries MJD - AV Athlos 60m
4x60m
Speer
Ver
MJD - 60mMJD - SpeerMJD - Ver AV Athlos MJD (2e)
734 Nienke Wagenaar MJD - De Gemzen 60m
Hoog
Ver
MJD - 60mMJD - HoogMJD - Ver
735 Esmée Beukers MJD - Pallas `67 60mH
Ver
MJD - 60mHMJD - Ver
736 Joan Hardon MJD - AC TION 60mH
60mH_f
Hoog
Ver
MJD - 60mHMJD - 60mH_fMJD - HoogMJD - Ver
737 Lione Van der Horst MJD - DVTR 60mH
Hoog
Ver
MJD - 60mHMJD - HoogMJD - Ver
738 Isabel van Houweling MJD - De Gemzen 60mH
60mH_f
Discus
Kogel
MJD - 60mHMJD - 60mH_fMJD - DiscusMJD - Kogel
739 Maxime van Mourik MJD - AV Athlos 60mH
60mH_f
4x60m
MJD - 60mHMJD - 60mH_f Athlos D Girls (4e)
740 Jasmijn Wilms MJD - MPM 60mH
Discus
MJD - 60mHMJD - Discus
741 Manon van der Zwaard MJD - AV NOP 60mH
60mH_f
4x60m
Ver
MJD - 60mHMJD - 60mH_fMJD - Ver AV NOP (3e)
742 Marijn Atmodimedjo JJD - AV34 80m
80m_f
80mH
Ver
JJD - 80mJJD - 80m_fJJD - 80mHJJD - Ver
743 Jory Davids JJD - Haaksbergen 80m
80m_f
80mH
80mH_f
Speer
JJD - 80mJJD - 80m_fJJD - 80mHJJD - 80mH_fJJD - Speer
744 Jaimy Del duca JJD - AC TION 80m
4x80m
JJD - 80m AC Tion Jongens D (2e)
745 Yannick Ebbing JJD - AC TION 80m
80m_f
1000m
JJD - 80mJJD - 80m_fJJD - 1000m
746 Rens Hooiveld JJD - Pallas `67 80m
Speer
Ver
JJD - 80mJJD - SpeerJJD - Ver
747 Tygo Hulsebos JJD - VAV 80m
Kogel
Speer
JJD - 80mJJD - KogelJJD - Speer
748 Melvin Jansen JJD - Climax 80m
Kogel
Speer
JJD - 80mJJD - KogelJJD - Speer
749 Carl Martens JJD - ARV Ilion 80m
80m_f
1000m
JJD - 80mJJD - 80m_fJJD - 1000m
750 Dries Nawijn JJD - Pallas `67 80m
1000m
80mH
JJD - 80mJJD - 1000mJJD - 80mH
751 Ian Pennock JJD - Climax 80m
80mH
4x80m
Speer
JJD - 80mJJD - 80mHJJD - Speer Climax Jongens D (2e)
752 Julius Prop JJD - AV34 80m
80m_f
1000m
4x80m
Ver
JJD - 80mJJD - 80m_fJJD - 1000mJJD - Ver AV'34 (1e)
753 Jochem Spoolder JJD - ATNY 80m
80m_f
Ver
JJD - 80mJJD - 80m_fJJD - Ver
754 Ben Verhoeven JJD - AV 1923 80m
80m_f
80mH
80mH_f
Ver
JJD - 80mJJD - 80m_fJJD - 80mHJJD - 80mH_fJJD - Ver
755 Jochum Vulker JJD - AC TION 80m
Kogel
Ver
JJD - 80mJJD - KogelJJD - Ver
756 Sven Wildeboer JJD - VAV 80m
80m_f
1000m
Hoog
JJD - 80mJJD - 80m_fJJD - 1000mJJD - Hoog
757 Lisa van Baalen MJC - DVTR 80m
80mH
Ver
MJC - 80mMJC - 80mHMJC - Ver
758 Sara Bloem MJC - Hanzesport 80m
80m_f
Hoog
Ver
MJC - 80mMJC - 80m_fMJC - HoogMJC - Ver
759 Cindy Hofstede MJC - DVTR 80m
80m_f
Hoog
Ver
MJC - 80mMJC - 80m_fMJC - HoogMJC - Ver
760 Evelien va...Houweling MJC - De Gemzen 80m
80m_f
80mH
80mH_f
Ver
MJC - 80mMJC - 80m_fMJC - 80mHMJC - 80mH_fMJC - Ver
761 Lisa Hulst MJC - AV Iphitos 80m
80m_f
800m
Ver
MJC - 80mMJC - 80m_fMJC - 800mMJC - Ver
762 Else Janssen MJC - Climax 80m
80m_f
4x80m
Ver
MJC - 80mMJC - 80m_fMJC - Ver Climax 2 (3e)
763 Sterre Kurpershoek MJC - AV Athlos 80m
80m_f
4x80m
Ver
MJC - 80mMJC - 80m_fMJC - Ver Athlos C Girls (1e)
764 Teddie Nieuwenburg MJC - Climax 80m
80m_f
4x80m
Discus
MJC - 80mMJC - 80m_fMJC - Discus Climax 2 (4e)
765 Miro Vlasman MJC - Phanos 80m
80mH
MJC - 80mMJC - 80mH
766 Thomas Arp JJD - Pallas `67 80mH
Kogel
Ver
JJD - 80mHJJD - KogelJJD - Ver
767 Coen Bloemberg JJD - Flevo Delta 80mH
4x80m
Speer
Ver
JJD - 80mHJJD - SpeerJJD - Ver Flevo Boys (2e)
768 Stefan Hendriksen JJD - AV Nijkerk 80mH
80mH_f
Kogel
Hoog
JJD - 80mHJJD - 80mH_fJJD - KogelJJD - Hoog
769 Kees Hulman JJD - DVTR 80mH
80mH_f
Speer
Hoog
JJD - 80mHJJD - 80mH_fJJD - SpeerJJD - Hoog
770 Luuk van der Maaten JJD - AV Athlos 80mH
80mH_f
Speer
Hoog
JJD - 80mHJJD - 80mH_fJJD - SpeerJJD - Hoog
771 Mika Naber JJD - AV34 80mH
4x80m
Speer
Ver
JJD - 80mHJJD - SpeerJJD - Ver AV'34 (2e)
772 Julian Wilting JJD - AC TION 80mH
80mH_f
4x80m
Speer
Ver
JJD - 80mHJJD - 80mH_fJJD - SpeerJJD - Ver AC Tion Jongens D (4e)
773 Marleen Baas MJC - AC TION 80mH
80mH_f
Kogel
Speer
Ver
MJC - 80mHMJC - 80mH_fMJC - KogelMJC - SpeerMJC - Ver
774 Juliet Diederen MJC - Hanzesport 80mH
80mH_f
Hoog
Ver
MJC - 80mHMJC - 80mH_fMJC - HoogMJC - Ver
775 Roos van Eck MJC - Hanzesport 80mH
80mH_f
Ver
MJC - 80mHMJC - 80mH_fMJC - Ver
776 Isa Hartjes MJC - Ciko `66 80mH
80mH_f
Speer
Hoog
MJC - 80mHMJC - 80mH_fMJC - SpeerMJC - Hoog
777 Idilay Kaymaz MJC - AC TION 80mH
80mH_f
300mH
Ver
MJC - 80mHMJC - 80mH_fMJC - 300mHMJC - Ver
778 Elisa Nap MJC - De Gemzen 80mH
80mH_f
Hoog
Ver
MJC - 80mHMJC - 80mH_fMJC - HoogMJC - Ver
779 Koen Geelen JJC - Pallas `67 800m
JJC - 800m
780 Quinten Hofstad JJC - Pallas `67 800m
Ver
JJC - 800mJJC - Ver
781 Geert van der Hulst JJC - Cialfo 800m
100mH
300mH
JJC - 800mJJC - 100mHJJC - 300mH
782 Noah Lampio JJC - AVA `70 800m
JJC - 800m
783 Kylian Meeuwisz JJC - Pallas `67 800m
300mH
Ver
JJC - 800mJJC - 300mHJJC - Ver
784 Nils Reefman JJC - Pallas `67 800m
100mH
Hoog
JJC - 800mJJC - 100mHJJC - Hoog
785 Wouter Seppenwoolde JJC - ATNY 800m
1500m
JJC - 800mJJC - 1500m
786 Milan Veenstra JJC - AC TION 800m
300mH
Discus
JJC - 800mJJC - 300mHJJC - Discus
787 Tijmen Wisselink JJC - AV Argo 800m
1500m
JJC - 800mJJC - 1500m
788 Ella van den Bosch MJC - De Gemzen 800m
80mH
Hoog
MJC - 800mMJC - 80mHMJC - Hoog
789 Iris Bredewolt MJC - De Gemzen 800m
300mH
Hoog
MJC - 800mMJC - 300mHMJC - Hoog
790 Rianne Breugem MJC - AV Athlos 800m
300mH
4x80m
Hoog
MJC - 800mMJC - 300mHMJC - Hoog Athlos C Girls (3e)
791 Annemarie Gosselink MJC - AC TION 800m
80mH
80mH_f
300mH
MJC - 800mMJC - 80mHMJC - 80mH_fMJC - 300mH
792 Iris Koevoets MJC - Climax 800m
4x80m
Ver
MJC - 800mMJC - Ver Climax 2 (2e)
793 Joanne Lehr MJC - AV PEC 1910 800m
MJC - 800m
794 Rosa Molenberg MJC - AV Athlos 800m
300mH
4x80m
MJC - 800mMJC - 300mH Athlos C Girls (2e)
795 Myrthe van den Tweel MJC - AV Nijkerk 800m
MJC - 800m
796 Bram Blokhuis JJC - AV Iphitos Discus
Kogel
Speer
JJC - DiscusJJC - KogelJJC - Speer
797 Anders Haringsma JJC - AV 1923 100mH
100mH_f
Discus
Ver
JJC - 100mHJJC - 100mH_fJJC - DiscusJJC - Ver
798 Ryan Honders JJC - Flevo Delta Discus
Kogel
JJC - DiscusJJC - Kogel
799 Martijn de Jong JJC - Climax Discus
JJC - Discus
800 Tim ter Linde JJC - AC TION Discus
Speer
JJC - DiscusJJC - Speer
801 Ike Schepers JJC - AV 1923 Discus
Kogel
Speer
JJC - DiscusJJC - KogelJJC - Speer
802 Floris Smink JJC - AC TION Discus
Kogel
JJC - DiscusJJC - Kogel
803 Melchior Treffers JJC - AV34 Discus
Kogel
Speer
JJC - DiscusJJC - KogelJJC - Speer
804 Emma Beekman MJC - AV34 Discus
Kogel
Speer
MJC - DiscusMJC - KogelMJC - Speer
805 Anne Bijpost MJC - AV Rijssen Discus
Kogel
Speer
MJC - DiscusMJC - KogelMJC - Speer
806 Kyara Bredenoord MJC - AC TION Discus
Speer
MJC - DiscusMJC - Speer
807 Iris Grit MJC - AV 1923 Discus
Kogel
Speer
MJC - DiscusMJC - KogelMJC - Speer
808 Des Hatzmann MJC - De Gemzen Discus
Kogel
Speer
MJC - DiscusMJC - KogelMJC - Speer
809 Deveny Huver MJC - AV NOP Discus
Kogel
Speer
MJC - DiscusMJC - KogelMJC - Speer
810 Lotte Nijkamp MJC - AV Rijssen Discus
Kogel
MJC - DiscusMJC - Kogel
811 Naomi Wessels MJC - AV Rijssen Discus
Kogel
MJC - DiscusMJC - Kogel
812 Bente Hanekamp MJD - De Gemzen Discus
Kogel
Speer
MJD - DiscusMJD - KogelMJD - Speer
813 Anna van Lohuizen MJD - AV34 Discus
Kogel
Speer
MJD - DiscusMJD - KogelMJD - Speer
814 Eva Middelkamp MJD - AV Athlos 4x60m
Discus
Kogel
Speer
MJD - DiscusMJD - KogelMJD - Speer AV Athlos MJD (4e)
815 Kaylin Wierda MJD - AV NOP Discus
Kogel
MJD - DiscusMJD - Kogel
816 Stefan Beukers JJC - Pallas `67 Hoog
Ver
JJC - HoogJJC - Ver
817 Artur Harwig JJC - AC TION Hoog
Ver
JJC - HoogJJC - Ver
818 Niels van Rheenen JJD - Climax 4x80m
Hoog
Ver
JJD - HoogJJD - Ver Climax Jongens D (3e)
819 Nathalie v...igt Thans MJC - De Gemzen Hoog
Ver
MJC - HoogMJC - Ver
820 Niels Altena JJC - Hanzesport Kogel
Speer
Ver
JJC - KogelJJC - Speer
821 Erick Könst JJC - AV Haarlem Kogel
Speer
Hoog
JJC - KogelJJC - SpeerJJC - Hoog
822 Twan Ligtenberg JJC - AV Rijssen Kogel
Hoog
JJC - KogelJJC - Hoog
823 Marik Bredenoord JJD - AC TION Kogel
Speer
JJD - KogelJJD - Speer
824 Mirek Harwig JJD - AC TION 4x80m
Kogel
Ver
JJD - KogelJJD - Ver AC Tion Jongens D (3e)
825 Kjell Hulleman JJD - AV34 Kogel
Speer
Ver
JJD - KogelJJD - SpeerJJD - Ver
826 Maarten Scholte JJD - Flevo Delta 4x80m
Kogel
Speer
JJD - KogelJJD - Speer Flevo Boys (3e)
827 Dorine van Leeuwen MJC - Climax 4x80m
Kogel
Hoog
MJC - KogelMJC - Hoog Climax 1 (1e)
828 Isa Wijdenes MJC - Climax 4x80m
Kogel
Speer
MJC - KogelMJC - Speer Climax 2 (1e)
829 Rixt ter Woord MJC - DVTR Kogel
Hoog
MJC - KogelMJC - Hoog
830 Emma Come... ter Haar MJD - AV Nijkerk Kogel
MJD - Kogel
831 Sanne Gouw MJD - AV Astylos Kogel
Hoog
MJD - KogelMJD - Hoog
832 Jeske Hiddink MJD - Nijmegen Discus
Kogel
Speer
MJD - DiscusMJD - KogelMJD - Speer
833 Amber Schmidt MJC - AV Nijkerk Speer
MJC - Speer
834 Lisa Zoon MJC - Flevo Delta Speer
MJC - Speer
835 Julian van den Belt JJC - AV Rijssen Ver
JJC - Ver
836 Tjeerd de Vries JJD - MPM Ver
JJD - Ver
837 Maureen va...eldhuisen MJC - Climax Ver
MJC - Ver