Inschrijvingen CD Evening Games 2018 - Wedstrijd 1




Snr Naam Startgroep
800 Zeger Haspels JJC - AV Aalsmeer Jongens C groep A
801 Jur Bakker JJC - AV Edam Jongens C groep A
803 Leandro Ouwehand JJC - AV Edam Jongens C groep AJongens C groep B
804 Finn Damhoff JJC - AV Haarlem Jongens C groep AJongens C groep B
806 Rutger Boxman JJC - HLLM Jongens C groep A
807 Dylan Feteridge JJC - HLLM Jongens C groep A
808 Quint van der Riet JJC - HLLM Jongens C groep AJongens C groep B
809 Timo van Ruiten JJC - HLLM Jongens C groep AJongens C groep C
810 Menno Veerkamp JJC - HLLM Jongens C groep AJongens C groep B
811 Milan Bouwer JJC - AV Hera Jongens C groep A
812 Jeff Tesselaar JJC - AV Hera Jongens C groep AJongens C groep C
813 Daniel Wolfert JJC - AV Hylas Jongens C groep A
814 Guido Carucci JJC - AV Lycurgus Jongens C groep A
815 Twan Deumers JJC - AV Lycurgus Jongens C groep A
816 Nout Heine JJC - AV Lycurgus Jongens C groep A
817 Bart Hoogmoed JJC - AV Lycurgus Jongens C groep AJongens C groep C
818 Tobias Janssens JJC - AV Lycurgus Jongens C groep AJongens C groep B
819 Wouter Konijn JJC - AV Lycurgus Jongens C groep AJongens C groep B
820 Jelle Müller JJC - AV Lycurgus Jongens C groep AJongens C groep C
821 Wesley Steenbakker JJC - AV Lycurgus Jongens C groep AJongens C groep B
822 Kalle Veldhuisen JJC - AV Lycurgus Jongens C groep AJongens C groep B
823 Seb Wals JJC - AV Lycurgus Jongens C groep AJongens C groep C
824 Ties Arensman JJC - NEAV Jongens C groep A
825 Kim Alofsen JJC - Startbaan Jongens C groep AJongens C groep C
826 Ole van Tiel JJC - AV Trias Jongens C groep AJongens C groep C
827 Kevin Koeckhoven JJC - DEM Jongens C groep A
828 Luuk Kooij JJC - DEM Jongens C groep AJongens C groep C
829 Dennis Schaap JJC - DEM Jongens C groep AJongens C groep C
830 Noa Struyve JJC - DEM Jongens C groep AJongens C groep C
831 Adriaan Fornerod JJC - KAV Holland Jongens C groep AJongens C groep B
832 Wouter Kwint JJC - KAV Holland Jongens C groep AJongens C groep C
833 Martijn van de Laar JJC - KAV Holland Jongens C groep AJongens C groep C
834 Willem van Leeuwen JJC - KAV Holland Jongens C groep AJongens C groep B
835 Lucas Weber JJC - KAV Holland Jongens C groep AJongens C groep C
836 Fedor Musil JJC - Phanos Jongens C groep AJongens C groep B
837 Stef de Jong JJC - SAV Jongens C groep AJongens C groep C
838 Colin Alewijnse JJD - AV Aalsmeer Jongens D groep C
839 Finn Rademaker JJD - AV Aalsmeer Jongens D groep C
840 Tymo Bouman JJD - AV Haarlem Jongens D groep A
841 Jarno Enthoven JJD - AV Haarlem Jongens D groep C
842 Derk Hoefman JJD - AV Haarlem Jongens D groep AJongens D groep B
843 Sven Koolmoes JJD - AV Haarlem Jongens D groep A
844 Jorai Verboom JJD - HLLM Jongens D groep A
845 Lennart Boogaard JJD - AV Hera Jongens D groep CJongens D groep D
846 Thijs ten ...uggencate JJD - AV Hera Jongens D groep CJongens D groep D
848 Roene Zwanenburg JJD - AV Hera Jongens D groep A
849 Joris Cotterink JJD - AV Lycurgus Jongens D groep AJongens D groep B
850 Jop Dirkson JJD - AV Lycurgus Jongens D groep C
851 Sven Van Gelderen JJD - AV Lycurgus Jongens D groep A
852 Mauro Grasso JJD - AV Lycurgus Jongens D groep AJongens D groep B
853 Seda Kooks JJD - AV Lycurgus Jongens D groep C
854 Tyrone Lak JJD - AV Lycurgus Jongens D groep A
855 Jonne Roos JJD - AV Lycurgus Jongens D groep AJongens D groep B
856 Zack Rot JJD - AV Lycurgus Jongens D groep A
857 Abel Haakman JJD - AV Trias Jongens D groep AJongens D groep B
858 Skip Lemstra JJD - AV Trias Jongens D groep AJongens D groep B
859 Pekka van der Zwan JJD - AV Trias Jongens D groep CJongens D groep D
860 Ingmar Visser JJD - WRNG Jongens D groep C
861 Sam van der Aar JJD - DEM Jongens D groep A
862 Zef Kranenburg JJD - DEM Jongens D groep A
863 Ronan Molenaar JJD - DEM Jongens D groep A
864 Mees Beukenhorst JJD - KAV Holland Jongens D groep C
865 Julian Bik JJD - KAV Holland Jongens D groep AJongens D groep B
867 Juliën Janssen JJD - KAV Holland Jongens D groep CJongens D groep D
868 Ole de Jong JJD - KAV Holland Jongens D groep CJongens D groep D
869 Tom Knapen JJD - KAV Holland Jongens D groep CJongens D groep D
870 Rutger van de Laar JJD - KAV Holland Jongens D groep CJongens D groep D
871 Joris Mens JJD - KAV Holland Jongens D groep AJongens D groep B
872 Noah Oling JJD - KAV Holland Jongens D groep C
873 Jules Roelfsema JJD - KAV Holland Jongens D groep AJongens D groep B
874 Vasco Mosselman JJD - SAV Jongens D groep AJongens D groep B
876 Lotte Zethof MJC - AV Aalsmeer Meisjes C groep CMeisjes C groep A
877 Luna Zimnik MJC - Clytoneus Meisjes C groep CMeisjes C groep A
878 Babs Koeman MJC - AV Haarlem Meisjes C groep CMeisjes C groep AMeisjes C groep D
879 Ilse Hogeveen MJC - HLLM Meisjes C groep A
880 Milou Kaestner MJC - HLLM Meisjes C groep CMeisjes C groep AMeisjes C groep D
881 Loïs Lessing MJC - HLLM Meisjes C groep AMeisjes C groep B
882 Joyce Menick MJC - HLLM Meisjes C groep CMeisjes C groep A
883 Daphne van Os MJC - HLLM Meisjes C groep A
884 Aniek van Schie MJC - HLLM Meisjes C groep AMeisjes C groep B
885 Femke van Stiphout MJC - HLLM Meisjes C groep CMeisjes C groep A
886 Nikki van Tienderen MJC - HLLM Meisjes C groep AMeisjes C groep B
887 Shevandy Tjon Akon MJC - HLLM Meisjes C groep CMeisjes C groep AMeisjes C groep D
888 Noëlle Visser MJC - HLLM Meisjes C groep A
889 Femke Jonker MJC - AV Hera Meisjes C groep CMeisjes C groep A
890 Amber Renses MJC - AV Hera Meisjes C groep CMeisjes C groep A
891 Britt Nederveen MJC - Hollandia Meisjes C groep AMeisjes C groep B
892 Lianka Wit MJC - Hollandia Meisjes C groep AMeisjes C groep B
893 Fee Eising MJC - AV Lycurgus Meisjes C groep AMeisjes C groep B
894 Tessa van Herp MJC - AV Lycurgus Meisjes C groep A
895 Lian Kuijken MJC - AV Lycurgus Meisjes C groep A
896 Fleur Luttikhuizen MJC - AV Lycurgus Meisjes C groep A
897 Eliene van der Veer MJC - AV Lycurgus Meisjes C groep A
898 Estella Verwiel MJC - AV Lycurgus Meisjes C groep AMeisjes C groep B
899 Loes Winter MJC - AV Lycurgus Meisjes C groep AMeisjes C groep B
900 Arwen de Wit MJC - NEAV Meisjes C groep A
901 Romee van Dam MJC - Startbaan Meisjes C groep CMeisjes C groep AMeisjes C groep D
902 Felicia Gilliad MJC - Startbaan Meisjes C groep A
903 Morgane den Uyl MJC - Startbaan Meisjes C groep A
904 Kyra Agasi MJC - AV Trias Meisjes C groep CMeisjes C groep A
905 Sofie van der Kamp MJC - AV Trias Meisjes C groep CMeisjes C groep A
906 Lieke Radsma MJC - AV Trias Meisjes C groep AMeisjes C groep B
907 Simone Winder MJC - AV Trias Meisjes C groep CMeisjes C groep A
908 Jetske Zuurbier MJC - AV Trias Meisjes C groep AMeisjes C groep B
909 Eline Brouwer MJC - DEM Meisjes C groep CMeisjes C groep AMeisjes C groep D
910 Silke de Haas MJC - DEM Meisjes C groep CMeisjes C groep AMeisjes C groep D
911 Zoë Lammertink MJC - DEM Meisjes C groep CMeisjes C groep AMeisjes C groep D
912 Lynn van der Meij MJC - DEM Meisjes C groep CMeisjes C groep AMeisjes C groep D
913 Danique Schram MJC - DEM Meisjes C groep CMeisjes C groep AMeisjes C groep D
914 Mette Borsboom MJC - KAV Holland Meisjes C groep AMeisjes C groep B
915 Sophie van Ekeris MJC - KAV Holland Meisjes C groep A
916 Natalie van Mil MJC - KAV Holland Meisjes C groep A
917 Ciara van Dongeren MJC - SAV Meisjes C groep CMeisjes C groep AMeisjes C groep D
918 Ella Mosselman MJC - SAV Meisjes C groep CMeisjes C groep AMeisjes C groep D
919 Ella Van der Velde MJC - SAV Meisjes C groep CMeisjes C groep AMeisjes C groep D
920 Lara Smits MJC - SV Noordkop Meisjes C groep AMeisjes C groep B
921 Gwen Alewijnse MJD - AV Aalsmeer Meisjes D groep AMeisjes D groep D
922 Noëlle Vos MJD - AV Aalsmeer Meisjes D groep AMeisjes D groep D
923 Evelyn Groeneweg MJD - HLLM Meisjes D groep AMeisjes D groep B
924 Kiki Kaestner MJD - HLLM Meisjes D groep AMeisjes D groep B
925 Faye van Os MJD - HLLM Meisjes D groep A
926 Isabelle ...ijlhouwer MJD - HLLM Meisjes D groep A
927 Roos Spoor MJD - HLLM Meisjes D groep AMeisjes D groep B
929 Manon Hoedjes MJD - AV Hera Meisjes D groep AMeisjes D groep C
930 Yara Molenaar MJD - AV Hera Meisjes D groep AMeisjes D groep D
931 Meike Rozemeijer MJD - AV Hera Meisjes D groep AMeisjes D groep C
932 Meike Wagenaar MJD - AV Hera Meisjes D groep AMeisjes D groep D
933 Bente Tuil MJD - Hollandia Meisjes D groep AMeisjes D groep C
934 Daphne Stoop MJD - AV Hylas Meisjes D groep AMeisjes D groep C
935 Mila de Bruin MJD - AV Lycurgus Meisjes D groep AMeisjes D groep B
936 Léonie Deumers MJD - AV Lycurgus Meisjes D groep AMeisjes D groep B
937 Erzsi Diehl MJD - AV Lycurgus Meisjes D groep A
938 Lente van Dijk MJD - AV Lycurgus Meisjes D groep A
939 Femke Haverkort MJD - AV Lycurgus Meisjes D groep A
940 Babbette Ketel MJD - AV Lycurgus Meisjes D groep AMeisjes D groep B
941 Laura Babucci MJD - NEAV Meisjes D groep AMeisjes D groep C
942 Alyshia Kavehercy MJD - NEAV Meisjes D groep AMeisjes D groep C
943 Fien van Hove MJD - AV Trias Meisjes D groep AMeisjes D groep B
944 Iris Kramer MJD - AV Trias Meisjes D groep AMeisjes D groep B
945 Evi Tervoort MJD - AV Trias Meisjes D groep A
946 Donna Vrees MJD - AV Trias Meisjes D groep AMeisjes D groep B
947 Resa Witte MJD - AV Trias Meisjes D groep A
948 Puck Schipper MJD - AV Zaanland Meisjes D groep A
949 Rianne Kooij MJD - DEM Meisjes D groep AMeisjes D groep D
950 Isa Landsaat MJD - DEM Meisjes D groep AMeisjes D groep D
951 Anne Taats...alenstijn MJD - DEM Meisjes D groep AMeisjes D groep D
952 Lotte Ploeger MJD - DEM Meisjes D groep AMeisjes D groep D
953 Yvana Pol MJD - DEM Meisjes D groep AMeisjes D groep D
954 Isa Schram MJD - DEM Meisjes D groep AMeisjes D groep D
955 Tania Willemse MJD - DEM Meisjes D groep AMeisjes D groep D
956 Maud Bernard MJD - KAV Holland Meisjes D groep A
957 Saskia Mens MJD - KAV Holland Meisjes D groep AMeisjes D groep B
960 Nikki Ravelli MJD - KAV Holland Meisjes D groep AMeisjes D groep C
961 Marit Snoek MJD - KAV Holland Meisjes D groep A
962 Maaike Staal MJD - KAV Holland Meisjes D groep AMeisjes D groep C
963 Jinte Braas MJD - SAV Meisjes D groep AMeisjes D groep C
964 Kaitlyn van Dongeren MJD - SAV Meisjes D groep A
965 Dagmar Salomons MJC - AV Lycurgus Meisjes C groep CMeisjes C groep A
966 Jasper Blommesteijn JJD - AV Lycurgus Jongens D groep CJongens D groep D