Inschrijvingen Junioren C/D Poule 56 Wedstrijd 2 [2018]




Snr Naam Onderdelen Startgroep
501 Joseph Adepeju JJC - AV Atverni - AV Atverni JC Team 1 100mH
4x100m
Hoog
JJC - 100mHJJC - Hoog 2
502 Koen van Loo JJC - AV Atverni - AV Atverni JC Team 1 Speer
Kogel
JJC - SpeerJJC - Kogel
503 Gianni Louhenapessy JJC - AV Atverni - AV Atverni JC Team 1 150m
4x100m
JJC - 150m
504 Gosin Meerens JJC - AV Atverni - AV Atverni JC Team 1 800m
4x100m
Kogel
JJC - 800mJJC - Kogel
505 Stephen-Sh...n Ughere JJC - AV Atverni - AV Atverni JC Team 1 100mH
Hoog
Ver
JJC - 100mHJJC - Hoog 2JJC - Ver
506 Bart van Zandwijk JJC - AV Atverni - AV Atverni JC Team 1 150m
4x100m
Ver
JJC - 150mJJC - Ver
507 Pablo Zegwaart JJC - AV Atverni - AV Atverni JC Team 1 150m
800m
Speer
JJC - 150mJJC - 800mJJC - Speer
508 Teagan Hessels JJC - AV Atverni - AV Atverni JC Team 2 150m
Speer
Kogel
JJC - 150mJJC - SpeerJJC - Kogel
509 Roy van Meurs JJC - AV Atverni - AV Atverni JC Team 2 800m
4x100m
Speer
JJC - 800mJJC - Speer
510 Luc Nederpel JJC - AV Atverni - AV Atverni JC Team 2 800m
Hoog
Ver
JJC - 800mJJC - Hoog 2JJC - Ver
511 Thomas Schols JJC - AV Atverni - AV Atverni JC Team 2 150m
100mH
4x100m
JJC - 150mJJC - 100mH
512 Jeroen Visser JJC - AV Atverni - AV Atverni JC Team 2 100mH
4x100m
Kogel
JJC - 100mHJJC - Kogel
513 Naoa Yeo JJC - AV Atverni - AV Atverni JC Team 2 150m
4x100m
Ver
JJC - 150mJJC - Ver
514 Benaiah Bergwijn JJD - AV Atverni - AV Atverni JD 80m
4x80m
Hoog
JJD - 80mJJD - Hoog 1
515 Mike van Doorn JJD - AV Atverni - AV Atverni JD Discus
Kogel
JJD - Discus 2JJD - Kogel
516 Kariim Hammadi JJD - AV Atverni - AV Atverni JD 80m
4x80m
Ver
JJD - 80mJJD - Ver
517 Boris Hermsen JJD - AV Atverni - AV Atverni JD 4x80m
Discus
JJD - Discus 2
518 Bas Noordhoek JJD - AV Atverni - AV Atverni JD 1000m
JJD - 1000m
519 Jonah Pronk JJD - AV Atverni - AV Atverni JD 80mH
Kogel
Hoog
JJD - 80mHJJD - KogelJJD - Hoog 2
520 Levi Relyveld JJD - AV Atverni - AV Atverni JD 1000m
Ver
JJD - 1000mJJD - Ver
521 Matthijs Verrips JJD - AV Atverni - AV Atverni JD 80m
80mH
4x80m
JJD - 80mJJD - 80mH
522 Juan Zijderlaan JJD - AV Atverni - AV Atverni JD 1000m
JJD - 1000m
523 Lieke Baselmans MJC - AV Atverni - AV Atverni MC Discus
Hoog
MJC - DiscusMJC - Hoog
524 Sterre van Eck MJC - AV Atverni - AV Atverni MC 150m
Ver
MJC - 150mMJC - Ver
525 Esmee de Kock MJC - AV Atverni - AV Atverni MC Speer
Kogel
MJC - SpeerMJC - Kogel
526 Merel Kuper MJC - AV Atverni - AV Atverni MC 800m
80mH
Hoog
MJC - 800mMJC - 80mHMJC - Hoog
527 Fenne Liebrand MJC - AV Atverni - AV Atverni MC 80mH
4x80m
MJC - 80mH
528 Dewi van Onselen MJC - AV Atverni - AV Atverni MC 150m
800m
Speer
MJC - 150mMJC - 800mMJC - Speer
529 Emma Scheepstra MJC - AV Atverni - AV Atverni MC 4x80m
Discus
Kogel
MJC - DiscusMJC - Kogel
530 Rianne Tersteeg MJC - AV Atverni - AV Atverni MC 4x80m
Ver
MJC - Ver
531 Dianne Vendrig MJC - AV Atverni - AV Atverni MC 150m
80mH
4x80m
MJC - 150mMJC - 80mH
533 Merlijne van Doorn MJD - AV Atverni - AV Atverni MD 1000m
MJD - 1000m
534 Cécile Fifis MJD - AV Atverni - AV Atverni MD 60mH
4x60m
Ver
MJD - 60mHMJD - Ver
535 Anne Maryse Fluit MJD - AV Atverni - AV Atverni MD 1000m
MJD - 1000m
536 Amaris Hendriks MJD - AV Atverni - AV Atverni MD Speer
Ver
MJD - Speer 2MJD - Ver
537 Fenne van Leuveren MJD - AV Atverni - AV Atverni MD 60m
4x60m
Kogel
MJD - 60mMJD - Kogel 2
538 Karlijn Mesman MJD - AV Atverni - AV Atverni MD 1000m
60mH
MJD - 1000mMJD - 60mH
539 Joanne Olsem MJD - AV Atverni - AV Atverni MD 4x60m
Hoog
MJD - Hoog 2
540 Valerie Soesbergen MJD - AV Atverni - AV Atverni MD 60m
4x60m
Kogel
MJD - 60mMJD - Kogel 1
541 Karin de Wit MJD - AV Atverni - AV Atverni MD Speer
Hoog
MJD - Speer 1MJD - Hoog 2
542 Wouter Bakker JJC - AV Phoenix - AV Phoenix JC Team 1 150m
Hoog
JJC - 150mJJC - Hoog 1
543 Mees Borghuis JJC - AV Phoenix - AV Phoenix JC Team 1 150m
800m
Speer
JJC - 150mJJC - 800mJJC - Speer
544 Iker Bruggink JJC - AV Phoenix - AV Phoenix JC Team 1 800m
JJC - 800m
545 Antoni Elkenbracht JJC - AV Phoenix - AV Phoenix JC Team 1 100mH
Hoog
Ver
JJC - 100mHJJC - Hoog 2JJC - Ver
546 Kay Vermetten JJC - AV Phoenix - AV Phoenix JC Team 1 Speer
Kogel
JJC - SpeerJJC - Kogel
547 Willem Bakker JJD - AV Phoenix - AV Phoenix JD Team 1 1000m
4x80m
Hoog
JJD - 1000mJJD - Hoog 2
548 Aaron Grul JJD - AV Phoenix - AV Phoenix JD Team 1 80m
1000m
4x80m
JJD - 80mJJD - 1000m
549 Hamza Riani JJD - AV Phoenix - AV Phoenix JD Team 1 80m
Discus
Hoog
JJD - 80mJJD - Discus 1JJD - Hoog 1
550 Bas Schutjes JJD - AV Phoenix - AV Phoenix JD Team 1 80mH
4x80m
JJD - 80mH
551 Tom Ubels JJD - AV Phoenix - AV Phoenix JD Team 1 4x80m
Discus
Kogel
JJD - Discus 2JJD - Kogel
552 Finn Mesker JJD - AV Phoenix - AV Phoenix JD Team 2 80m
Kogel
Ver
JJD - 80mJJD - KogelJJD - Ver
553 Imke Boersma MJC - AV Phoenix - AV Phoenix MC Team 1 150m
4x80m
Ver
MJC - 150mMJC - Ver
554 Veerle Dijkstra MJC - AV Phoenix - AV Phoenix MC Team 1 4x80m
Speer
Discus
MJC - SpeerMJC - Discus
555 Belle Schyns MJC - AV Phoenix - AV Phoenix MC Team 1 150m
80mH
4x80m
MJC - 150mMJC - 80mH
556 Margriet v... der Vegt MJC - AV Phoenix - AV Phoenix MC Team 1 800m
4x80m
Ver
MJC - 800mMJC - Ver
557 Lara van den Broek MJD - AV Phoenix - AV Phoenix MD Team 1 60m
1000m
Hoog
MJD - 60mMJD - 1000mMJD - Hoog 2
558 Noor Broekstra MJD - AV Phoenix - AV Phoenix MD Team 1 1000m
4x60m
Hoog
MJD - 1000mMJD - Hoog 1
559 Camille Morren MJD - AV Phoenix - AV Phoenix MD Team 1 4x60m
Speer
Ver
MJD - Speer 1MJD - Ver
560 Guusje Raasveld MJD - AV Phoenix - AV Phoenix MD Team 1 60m
Speer
Kogel
MJD - 60mMJD - Speer 2MJD - Kogel 2
561 Anna Versteden MJD - AV Phoenix - AV Phoenix MD Team 1 60mH
4x60m
Kogel
MJD - 60mHMJD - Kogel 1
562 Arwen Visser MJD - AV Phoenix - AV Phoenix MD Team 1 1000m
60mH
4x60m
MJD - 1000mMJD - 60mH
563 Merel van den Dool MJD - AV Phoenix - AV Phoenix MD Team 2 60mH
4x60m
Hoog
MJD - 60mHMJD - Hoog 2
564 Ariane Elkenbracht MJD - AV Phoenix - AV Phoenix MD Team 2 1000m
4x60m
Ver
MJD - 1000mMJD - Ver
565 Nynke Faber MJD - AV Phoenix - AV Phoenix MD Team 2 60m
60mH
Kogel
MJD - 60mMJD - 60mHMJD - Kogel 2
566 Koosje van der Molen MJD - AV Phoenix - AV Phoenix MD Team 2 60m
Speer
Hoog
MJD - 60mMJD - Speer 2MJD - Hoog 1
567 Vera Pot MJD - AV Phoenix - AV Phoenix MD Team 2 4x60m
Speer
Kogel
MJD - Speer 1MJD - Kogel 1
568 Esther van...er Sluijs MJD - AV Phoenix - AV Phoenix MD Team 2 60m
60mH
4x60m
MJD - 60mMJD - 60mH
569 Anna Kompier MJD - AV Phoenix - AV Phoenix MD Team 3 60m
Speer
Ver
MJD - 60mMJD - Speer 1MJD - Ver
570 Diede Slaman MJD - AV Phoenix - AV Phoenix MD Team 3 60m
Kogel
Hoog
MJD - 60mMJD - Kogel 1MJD - Hoog 1
571 Bobbie van Vulpen MJD - AV Phoenix - AV Phoenix MD Team 3 60m
60mH
Ver
MJD - 60mMJD - 60mHMJD - Ver
572 Nout Morssinkhof JJC - Fit - Fit JC 150m
100mH
Ver
JJC - 150mJJC - 100mHJJC - Ver
573 Gies Oude Brunink JJC - Fit - Fit JC 800m
100mH
Ver
JJC - 800mJJC - 100mHJJC - Ver
574 Kars van Reeuwijk JJC - Fit - Fit JC 800m
Speer
Kogel
JJC - 800mJJC - SpeerJJC - Kogel
575 Boris van de Beek JJD - Fit - Fit JD 1000m
80mH
Discus
JJD - 1000mJJD - 80mHJJD - Discus 2
576 Edward Dijkstra JJD - Fit - Fit JD 80m
4x80m
Kogel
JJD - 80mJJD - Kogel
577 Wytze de Jong JJD - Fit - Fit JD 1000m
Discus
Ver
JJD - 1000mJJD - Discus 1JJD - Ver
578 Quint Keers JJD - Fit - Fit JD Kogel
Hoog
JJD - KogelJJD - Hoog 2
579 Finn van der Maas JJD - Fit - Fit JD 1000m
80mH
4x80m
JJD - 1000mJJD - 80mH
580 Robin Melamed JJD - Fit - Fit JD 80mH
4x80m
Hoog
JJD - 80mHJJD - Hoog 2
581 Kian Schouten JJD - Fit - Fit JD 80m
4x80m
Ver
JJD - 80mJJD - Ver
582 Elisa Embrechts MJC - Fit - Fit MC Discus
Kogel
MJC - DiscusMJC - Kogel
583 Camiel Hitters MJC - Fit - Fit MC 80mH
4x80m
MJC - 80mH
584 Yda de Jong MJC - Fit - Fit MC 4x80m
Discus
Hoog
MJC - DiscusMJC - Hoog
585 Nynke Streppel MJC - Fit - Fit MC 800m
4x80m
Ver
MJC - 800mMJC - Ver
586 Noia Veenstra MJC - Fit - Fit MC 4x80m
Hoog
Ver
MJC - HoogMJC - Ver
587 Maud van Assem MJD - Fit - Fit MD 4x60m
588 Fenne Bakker MJD - Fit - Fit MD 60m
1000m
4x60m
MJD - 60mMJD - 1000m
589 Juul Embrechts MJD - Fit - Fit MD 60mH
Kogel
MJD - 60mHMJD - Kogel 1
590 Janna Luijk MJD - Fit - Fit MD 60m
4x60m
Ver
MJD - 60mMJD - Ver
591 Noor ter Rahé MJD - Fit - Fit MD 1000m
Hoog
MJD - 1000mMJD - Hoog 1
592 Lieke Reyn MJD - Fit - Fit MD 1000m
4x60m
MJD - 1000m
593 Philine de Ru MJD - Fit - Fit MD 60m
Kogel
Ver
MJD - 60mMJD - Kogel 1MJD - Ver
594 Noor Tewes MJD - Fit - Fit MD 60mH
Speer
MJD - 60mHMJD - Speer 2
595 Bente Wiggers MJD - Fit - Fit MD 60mH
Speer
MJD - 60mHMJD - Speer 2
596 Kris Andriesen JJC - GACH - GAC Hilver...JC Team 1 4x100m
Kogel
Ver
JJC - KogelJJC - Ver
597 Jurre Brouwer JJC - GACH - GAC Hilver...JC Team 1 800m
JJC - 800m
598 Jonas Elzinga JJC - GACH - GAC Hilver...JC Team 1 Speer
Kogel
Hoog
JJC - SpeerJJC - KogelJJC - Hoog 1
599 Jente Faber JJC - GACH - GAC Hilver...JC Team 1 800m
JJC - 800m
600 Laurens Jordense JJC - GACH - GAC Hilver...JC Team 1 150m
100mH
4x100m
JJC - 150mJJC - 100mH
601 Lucas Man JJC - GACH - GAC Hilver...JC Team 1 150m
4x100m
JJC - 150m
602 David Neidig JJC - GACH - GAC Hilver...JC Team 1 800m
JJC - 800m
603 Flo van Raalte JJC - GACH - GAC Hilver...JC Team 1 4x100m
604 Max Veldhuizen JJC - GACH - GAC Hilver...JC Team 1 100mH
Hoog
Ver
JJC - 100mHJJC - Hoog 2JJC - Ver
605 Yoram Vriezen JJC - GACH - GAC Hilver...JC Team 1 Speer
JJC - Speer
606 Miro van Wieringen JJC - GACH - GAC Hilver...JC Team 1 150m
100mH
JJC - 150mJJC - 100mH
607 Daan van de Hende JJC - GACH - GAC Hilver...JC Team 2 Kogel
Ver
JJC - KogelJJC - Ver
608 David Hoogenbosch JJC - GACH - GAC Hilver...JC Team 2 100mH
4x100m
Ver
JJC - 100mHJJC - Ver
609 Onno Krans JJC - GACH - GAC Hilver...JC Team 2 Speer
Hoog
JJC - SpeerJJC - Hoog 2
610 Merlijn Munneke JJC - GACH - GAC Hilver...JC Team 2 Speer
Kogel
JJC - SpeerJJC - Kogel
611 Ivar Pijnenburg JJC - GACH - GAC Hilver...JC Team 2 150m
4x100m
Hoog
JJC - 150mJJC - Hoog 1
612 Lucas Renaud JJC - GACH - GAC Hilver...JC Team 2 800m
4x100m
JJC - 800m
613 Dani Suparmono JJC - GACH - GAC Hilver...JC Team 2 150m
800m
JJC - 150mJJC - 800m
614 Davis Vroegindeweij JJC - GACH - GAC Hilver...JC Team 2 150m
100mH
4x100m
JJC - 150mJJC - 100mH
615 Ryan Andela JJD - GACH - GAC Hilver...JD Team 1 80m
80mH
Hoog
JJD - 80mJJD - 80mHJJD - Hoog 2
618 Tijs Hollander JJD - GACH - GAC Hilver...JD Team 1 1000m
JJD - 1000m
619 Robbe Noordanus JJD - GACH - GAC Hilver...JD Team 1 80m
1000m
4x80m
JJD - 80mJJD - 1000m
620 Quin Spieker JJD - GACH - GAC Hilver...JD Team 1 4x80m
Kogel
Hoog
JJD - KogelJJD - Hoog 1
621 Tibbe Teeuwen JJD - GACH - GAC Hilver...JD Team 1 80m
4x80m
Ver
JJD - 80mJJD - Ver
622 Florian Vriezen JJD - GACH - GAC Hilver...JD Team 1 80mH
Discus
Ver
JJD - 80mHJJD - Discus 1JJD - Ver
623 Luce Wijma JJD - GACH - GAC Hilver...JD Team 1 1000m
80mH
4x80m
JJD - 1000mJJD - 80mH
624 Fons Borninkhof JJD - GACH - GAC Hilver...JD Team 2 80m
80mH
4x80m
JJD - 80mJJD - 80mH
626 Willem de Groot JJD - GACH - GAC Hilver...JD Team 2 80mH
4x80m
Ver
JJD - 80mHJJD - Ver
627 Toon van den Hende JJD - GACH - GAC Hilver...JD Team 2 80m
4x80m
Hoog
JJD - 80mJJD - Hoog 2
628 Finn de Keizer JJD - GACH - GAC Hilver...JD Team 2 1000m
JJD - 1000m
629 Hugo Krans JJD - GACH - GAC Hilver...JD Team 2 1000m
Kogel
JJD - 1000mJJD - Kogel
630 Casper Sollman JJD - GACH - GAC Hilver...JD Team 2 Discus
Kogel
JJD - Discus 2JJD - Kogel
631 Aidan Zorgdrager JJD - GACH - GAC Hilver...JD Team 2 1000m
4x80m
Ver
JJD - 1000mJJD - Ver
632 Arthur Borger JJD - GACH - GAC Hilver...JD Team 3 4x80m
Kogel
JJD - Kogel
633 Friso Bruins JJD - GACH - GAC Hilver...JD Team 3 1000m
JJD - 1000m
634 Jesse Cents JJD - GACH - GAC Hilver...JD Team 3 Discus
Kogel
JJD - Discus 2JJD - Kogel
635 Robert Kalverda JJD - GACH - GAC Hilver...JD Team 3 80m
80mH
4x80m
JJD - 80mJJD - 80mH
636 Laurens Mudde JJD - GACH - GAC Hilver...JD Team 3 1000m
Hoog
JJD - 1000mJJD - Hoog 1
637 James Panacheril JJD - GACH - GAC Hilver...JD Team 3 80m
4x80m
Ver
JJD - 80mJJD - Ver
638 Kaj van Raalte JJD - GACH - GAC Hilver...JD Team 3 1000m
Ver
JJD - 1000mJJD - Ver
639 Devon Schwencke JJD - GACH - GAC Hilver...JD Team 3 80m
80mH
JJD - 80mJJD - 80mH
640 Erik van Tongeren JJD - GACH - GAC Hilver...JD Team 3 4x80m
Discus
Hoog
JJD - Discus 1JJD - Hoog 2
641 Meike Bakker MJC - GACH - GAC Hilver...MC Team 1 Speer
Discus
Kogel
MJC - SpeerMJC - DiscusMJC - Kogel
642 Lara van Beusekom MJC - GACH - GAC Hilver...MC Team 1 4x80m
Hoog
Ver
MJC - HoogMJC - Ver
643 Rikkie Bosman MJC - GACH - GAC Hilver...MC Team 1 80mH
4x80m
Hoog
MJC - 80mHMJC - Hoog
644 Suzet Dornheim MJC - GACH - GAC Hilver...MC Team 1 800m
MJC - 800m
645 Mila Jonkvorst MJC - GACH - GAC Hilver...MC Team 1 800m
MJC - 800m
646 Mare Lei MJC - GACH - GAC Hilver...MC Team 1 150m
4x80m
Kogel
MJC - 150mMJC - Kogel
647 Isa Nijkamp MJC - GACH - GAC Hilver...MC Team 1 800m
MJC - 800m
648 Nova Spier MJC - GACH - GAC Hilver...MC Team 1 Speer
Discus
MJC - SpeerMJC - Discus
649 Samantha Westerweel MJC - GACH - GAC Hilver...MC Team 1 150m
80mH
Ver
MJC - 150mMJC - 80mHMJC - Ver
650 Dilay Yandi MJC - GACH - GAC Hilver...MC Team 1 150m
80mH
4x80m
MJC - 150mMJC - 80mH
651 Hassanatou Barry MJC - GACH - GAC Hilver...MC Team 2 150m
4x80m
Ver
MJC - 150mMJC - Ver
652 Elisa van der Linden MJC - GACH - GAC Hilver...MC Team 2 4x80m
Speer
Discus
MJC - SpeerMJC - Discus
653 Mila Nisse MJC - GACH - GAC Hilver...MC Team 2 Speer
Discus
Kogel
MJC - SpeerMJC - DiscusMJC - Kogel
654 Fay van de Roer MJC - GACH - GAC Hilver...MC Team 2 150m
800m
MJC - 150mMJC - 800m
655 Marit van der Vliet MJC - GACH - GAC Hilver...MC Team 2 4x80m
Hoog
Ver
MJC - HoogMJC - Ver
656 Masja Wilders MJC - GACH - GAC Hilver...MC Team 2 150m
80mH
4x80m
MJC - 150mMJC - 80mH
657 Lois Doornheim MJD - GACH - GAC Hilver...MD Team 1 60m
4x60m
Kogel
MJD - 60mMJD - Kogel 1
658 Tess Janssen MJD - GACH - GAC Hilver...MD Team 1 1000m
60mH
4x60m
MJD - 1000mMJD - 60mH
659 Maaike van Kesteren MJD - GACH - GAC Hilver...MD Team 1 Hoog
Ver
MJD - Hoog 1MJD - Ver
660 Shantell Kwofie MJD - GACH - GAC Hilver...MD Team 1 60mH
Hoog
Ver
MJD - 60mHMJD - Hoog 2MJD - Ver
661 Nsama van Midde MJD - GACH - GAC Hilver...MD Team 1 60m
4x60m
MJD - 60m
662 Dinisha Overvliet MJD - GACH - GAC Hilver...MD Team 1 60m
60mH
4x60m
MJD - 60mMJD - 60mH
663 Rosalie Schouten MJD - GACH - GAC Hilver...MD Team 1 1000m
MJD - 1000m
664 Senne Wijma MJD - GACH - GAC Hilver...MD Team 1 Speer
Kogel
MJD - Speer 2MJD - Kogel 2
665 Lianne Wuring MJD - GACH - GAC Hilver...MD Team 1 1000m
Speer
MJD - 1000mMJD - Speer 1
666 Paula Kliphuis MJD - GACH - GAC Hilver...MD Team 2 1000m
60mH
4x60m
MJD - 1000mMJD - 60mH
667 Iris Mackaaij MJD - GACH - GAC Hilver...MD Team 2 Speer
Kogel
MJD - Speer 1MJD - Kogel 1
668 Hannah Nijkamp MJD - GACH - GAC Hilver...MD Team 2 60m
4x60m
Ver
MJD - 60mMJD - Ver
669 Emmelie Pos MJD - GACH - GAC Hilver...MD Team 2 60m
1000m
60mH
MJD - 60mMJD - 1000mMJD - 60mH
670 Lotte Pos MJD - GACH - GAC Hilver...MD Team 2 1000m
4x60m
Hoog
MJD - 1000mMJD - Hoog 2
671 Jiska Welp MJD - GACH - GAC Hilver...MD Team 2 60m
4x60m
Ver
MJD - 60mMJD - Ver
672 Tara Zorgdrager MJD - GACH - GAC Hilver...MD Team 2 Speer
Kogel
Hoog
MJD - Speer 2MJD - Kogel 2MJD - Hoog 1
673 Nouhou Barry MJD - GACH - GAC Hilver...MD Team 3 60m
4x60m
Ver
MJD - 60mMJD - Ver
674 Pien Brumm MJD - GACH - GAC Hilver...MD Team 3 60mH
4x60m
Kogel
MJD - 60mHMJD - Kogel 2
675 Mingxia Oppers MJD - GACH - GAC Hilver...MD Team 3 60m
4x60m
Ver
MJD - 60mMJD - Ver
676 Marit Roosendaal MJD - GACH - GAC Hilver...MD Team 3 4x60m
Kogel
MJD - Kogel 1
677 Marjolein ...chelfhout MJD - GACH - GAC Hilver...MD Team 3 60m
1000m
Hoog
MJD - 60mMJD - 1000mMJD - Hoog 1
678 Janneke Wattel MJD - GACH - GAC Hilver...MD Team 3 60mH
Hoog
MJD - 60mHMJD - Hoog 2
679 Timo Hoogendoorn JJC - U-Track - U-Track JC Team 1 150m
800m
4x100m
JJC - 150mJJC - 800m
680 Max Innikel JJC - U-Track - U-Track JC Team 1 800m
100mH
Hoog
JJC - 800mJJC - 100mHJJC - Hoog 1
681 Toon de Kwaasteniet JJC - U-Track - U-Track JC Team 1 Speer
Kogel
Hoog
JJC - SpeerJJC - KogelJJC - Hoog 1
682 Frans de Nooij JJC - U-Track - U-Track JC Team 1 150m
4x100m
Kogel
JJC - 150mJJC - Kogel
683 Kiran bahadur Roka JJC - U-Track - U-Track JC Team 1 150m
4x100m
Ver
JJC - 150mJJC - Ver
684 Damian Stamper JJC - U-Track - U-Track JC Team 1 4x100m
Speer
JJC - Speer
685 Senna Stamper JJC - U-Track - U-Track JC Team 1 100mH
JJC - 100mH
686 Lorenzo Speear JJC - U-Track - U-Track JC Team 2 150m
Speer
Hoog
JJC - 150mJJC - SpeerJJC - Hoog 1
687 Yannick Faerber JJD - U-Track - U-Track JD Team 1 1000m
4x80m
Ver
JJD - 1000mJJD - Ver
688 Darian Frankhuizen JJD - U-Track - U-Track JD Team 1 80m
Discus
Kogel
JJD - 80mJJD - Discus 1JJD - Kogel
689 Stefan Huneker JJD - U-Track - U-Track JD Team 1 80mH
Kogel
Hoog
JJD - 80mHJJD - KogelJJD - Hoog 2
691 Sjoerd van Solinge JJD - U-Track - U-Track JD Team 1 80m
4x80m
Hoog
JJD - 80mJJD - Hoog 1
692 Joris Vermetten JJD - U-Track - U-Track JD Team 1 80m
80mH
4x80m
JJD - 80mJJD - 80mH
693 Joep van Ede JJD - U-Track - U-Track JD Team 3 1000m
Discus
Kogel
JJD - 1000mJJD - Discus 2JJD - Kogel
694 Titus Pauw JJD - U-Track - U-Track JD Team 3 80m
80mH
Ver
JJD - 80mJJD - 80mHJJD - Ver
695 Lize Huisman MJC - U-Track - U-Track MC Team 1 150m
80mH
4x80m
MJC - 150mMJC - 80mH
696 Evi Spronk MJC - U-Track - U-Track MC Team 1 150m
4x80m
Hoog
MJC - 150mMJC - Hoog
697 Sandra Troost MJC - U-Track - U-Track MC Team 1 Speer
Discus
Kogel
MJC - SpeerMJC - DiscusMJC - Kogel
698 Nora Wakelkamp MJC - U-Track - U-Track MC Team 1 800m
4x80m
Ver
MJC - 800mMJC - Ver
699 Anne van Wijhe MJC - U-Track - U-Track MC Team 1 150m
800m
4x80m
MJC - 150mMJC - 800m
700 Isil Sert MJC - U-Track - U-Track MC Team 2 150m
800m
MJC - 150mMJC - 800m
701 Dajo Borgonjen MJD - U-Track - U-Track MD Team 1 1000m
Speer
Hoog
MJD - 1000mMJD - Speer 2MJD - Hoog 2
702 Amélie Evans MJD - U-Track - U-Track MD Team 1 1000m
4x60m
Ver
MJD - 1000mMJD - Ver
703 Noa Hoogendoorn MJD - U-Track - U-Track MD Team 1 60m
1000m
Ver
MJD - 60mMJD - 1000mMJD - Ver
704 Anna Ingen-Housz MJD - U-Track - U-Track MD Team 1 60mH
Speer
Kogel
MJD - 60mHMJD - Speer 1MJD - Kogel 1
705 Fay Innikel MJD - U-Track - U-Track MD Team 1 60m
4x60m
Hoog
MJD - 60mMJD - Hoog 1
706 Gitta Sikkema MJD - U-Track - U-Track MD Team 1 60m
60mH
4x60m
MJD - 60mMJD - 60mH
707 Jonah van der Haar MJD - U-Track - U-Track MD Team 2 1000m
4x60m
Kogel
MJD - 1000mMJD - Kogel 1
708 Agnes Kouadio MJD - U-Track - U-Track MD Team 2 60m
60mH
4x60m
MJD - 60mMJD - 60mH
709 Vera Pierik MJD - U-Track - U-Track MD Team 2 1000m
Kogel
Ver
MJD - 1000mMJD - Kogel 2MJD - Ver
710 Manou Plantinga MJD - U-Track - U-Track MD Team 2 60m
4x60m
Hoog
MJD - 60mMJD - Hoog 1
711 Bo Steijvers MJD - U-Track - U-Track MD Team 2 60m
1000m
4x60m
MJD - 60mMJD - 1000m