Inschrijvingen Brabantse Kampioenschappen C/D junioren




Snr Naam Onderdelen Startgroep Estafetteteam
236 David van Warmerdam JJC - Eindhoven 100m
100m_f
4x100m
JJC - 100mJJC - 100m_f Eindhoven JJC (3e)
237 Dieter Stolzenbach JJC - PH 100m
Discus
Kogel
JJC - 100mJJC - DiscusJJC - Kogel
238 Harm van d...erkmortel JJC - LGDR 100m
100m_f
Ver
JJC - 100mJJC - 100m_fJJC - Ver
239 Jaco Delissen JJC - AV Attila 100m
100m_f
Ver
JJC - 100mJJC - 100m_fJJC - Ver
240 Jasper van...udheusden JJC - HAC 100m
4x100m
Kogel
Ver
JJC - 100mJJC - KogelJJC - Ver HAC (4e)
241 Jesper van Meer JJC - Spado 100m
100m_f
100mH
100mH_f
JJC - 100mJJC - 100m_fJJC - 100mHJJC - 100mH_f
242 Kars Reijnen JJC - HAC 100m
Ver
JJC - 100mJJC - Ver
243 Largo de Leeuw JJC - Spado 100m
100m_f
Ver
JJC - 100mJJC - 100m_fJJC - Ver
244 Mike van Wouwe JJC - ATH 100m
100mH
100mH_f
Ver
JJC - 100mJJC - 100mHJJC - 100mH_fJJC - Ver
245 Rens de Graauw JJC - PH 100m
100m_f
100mH
100mH_f
Ver
JJC - 100mJJC - 100m_fJJC - 100mHJJC - 100mH_fJJC - Ver
246 Roel van Engeland JJC - HAC 100m
4x100m
Kogel
JJC - 100mJJC - Kogel HAC (3e)
247 Stan Lintsen JJC - AV De Keien 100m
Speer
JJC - 100mJJC - Speer
248 Ties van Beek JJC - AV Sprint 100m
100m_f
100mH
100mH_f
JJC - 100mJJC - 100m_fJJC - 100mHJJC - 100mH_f
249 Yannick van Dijk JJC - PH 100m
100m_f
Ver
JJC - 100mJJC - 100m_fJJC - Ver
251 Arend Eijk JJC - Eindhoven 100mH
100mH_f
4x100m
Kogel
JJC - 100mHJJC - 100mH_fJJC - Kogel Eindhoven JJC (1e)
252 Bram Schutte JJC - PH 100mH
Ver
JJC - 100mHJJC - Ver
253 Chuck Pols JJC - Scorpio 100mH
100mH_f
Discus
Kogel
Speer
JJC - 100mHJJC - 100mH_fJJC - DiscusJJC - KogelJJC - Speer
255 Luc Stappers JJC - HAC 100mH
100mH_f
4x100m
Hoog
Ver
JJC - 100mHJJC - 100mH_fJJC - HoogJJC - Ver HAC (1e)
256 Max Munsters JJC - Eindhoven 100mH
100mH_f
4x100m
JJC - 100mHJJC - 100mH_f Eindhoven JJC (2e)
257 Stijn Hendriks JJC - Scorpio 100mH
Hoog
Ver
JJC - 100mHJJC - HoogJJC - Ver
258 Daan van Dessel JJD - DJA 1000m
JJD - 1000m
259 Jake Romijn JJD - PH 1000m
80mH
80mH_f
Speer
Hoog
JJD - 1000mJJD - 80mHJJD - 80mH_fJJD - SpeerJJD - Hoog
260 Jeroen van Lith JJD - RTE 1000m
JJD - 1000m
261 Lans Timmermans JJD - PH 1000m
80mH
80mH_f
4x80m
Ver
JJD - 1000mJJD - 80mHJJD - 80mH_fJJD - Ver ToPHers 2 (4e)
262 Michiel Kruk JJD - Eindhoven 1000m
4x80m
Ver
JJD - 1000mJJD - Ver
263 Niels Laros JJD - Scorpio 1000m
JJD - 1000m
264 John Linders JJD - LGDR 80m
80m_hf
80mH
Ver
JJD - 80mJJD - 80m_hfJJD - 80mHJJD - Ver
265 Sven van d...eerendonk JJD - PH 1000m
80mH
4x80m
JJD - 1000mJJD - 80mH ToPHers 2 (1e)
266 Thomas van Orsouw JJD - AV Oss `78 1000m
JJD - 1000m
267 Tijl Kok JJD - GVAC 1000m
4x80m
JJD - 1000m GVAC JJD (3e)
268 Alies van Oosterwijk MJD - GAC Gemert 1000m
MJD - 1000m
269 Annika van der Broek MJD - AV Marvel 1000m
4x60m
Discus
Hoog
MJD - 1000mMJD - DiscusMJD - Hoog Marvelous Girls (2e)
270 Anouk Boomaerts MJD - DJA 1000m
Discus
Kogel
Speer
MJD - 1000mMJD - DiscusMJD - KogelMJD - Speer
271 Brittany Cools MJD - THOR 1000m
MJD - 1000m
272 Claire van den Hurk MJD - ATH 1000m
MJD - 1000m
273 Eline Smit MJD - PH 1000m
MJD - 1000m
274 Eva Kok MJD - LGDR 1000m
MJD - 1000m
275 Evy Loots MJD - HAC 1000m
4x60m
Speer
MJD - 1000mMJD - Speer HAC girls team 1 (1e)
276 Floor Vul...s-Jochems MJD - GAC Gemert 1000m
60mH
MJD - 1000mMJD - 60mH
277 Lotte Griep MJD - Scorpio 1000m
MJD - 1000m
278 Roos de Jong MJD - Atledo 1000m
MJD - 1000m
279 Sanne Michiels MJD - ATH 1000m
Discus
MJD - 1000mMJD - Discus
280 Tinke Grotenhuis MJD - PH 1000m
MJD - 1000m
281 Yana van Aarle MJD - Eindhoven 1000m
60mH
60mH_f
Speer
MJD - 1000mMJD - 60mHMJD - 60mH_fMJD - Speer
282 Anne de Jong MJC - Atledo 800m
MJC - 800m
283 Joep Teisman JJC - Eindhoven 4x100m
Speer
Ver
JJC - SpeerJJC - Ver Eindhoven JJC (4e)
285 Emma Van \... Westende MJD - AVGM 4x60m
Hoog
MJD - Hoog Avgm md (1e)
286 Ilse van de Wiel MJD - AVGM 4x60m
Discus
Ver
MJD - DiscusMJD - Ver -1- Avgm md (2e)
287 Isabel van Gerwen MJD - Eindhoven 60m
4x60m
Speer
MJD - 60mMJD - Speer Eindhoven (1e)
288 Sandra van Buuren MJD - AV Marvel 4x60m
Marvelous Girls (1e)
289 Cas van den Broek JJD - ATH 4x80m
Hoog
JJD - Hoog Atletiek Helmond (3e)
290 Kick van Vliet JJD - HAC 4x80m
HAC boys team 2 (1e)
291 Lucas Koeling JJD - GVAC 4x80m
Speer
Ver
JJD - SpeerJJD - Ver GVAC JJD (4e)
292 Raf van de...ieuwenhof JJD - Eindhoven 4x80m
Hoog
JJD - Hoog Speedy gonzales (4e)
293 Robbie Smulders JJD - PH 4x80m
Discus
Kogel
Speer
JJD - DiscusJJD - KogelJJD - Speer ToPHers 2 (5e)
294 Samuel Dobbelstein JJD - PH 1000m
4x80m
JJD - 1000m ToPHers 2 (3e)
295 Thijmen Martens JJD - ATH 4x80m
Hoog
JJD - Hoog Atletiek Helmond (4e)
296 Camilla van Dinther MJC - LGDR 4x80m
Hoog
MJC - Hoog AV-LGD (2e)
297 Anna van Straten MJD - AVGM 60m
60m_hf
4x60m
Speer
Ver
MJD - 60mMJD - 60m_hfMJD - SpeerMJD - Ver -1- Avgm md (3e)
298 Anouk Verdaasdonk MJD - Spado 60m
60m_hf
Ver
MJD - 60mMJD - 60m_hfMJD - Ver -1-
299 Daniek Meijer MJD - AV Marvel 60m
60m_hf
4x60m
Hoog
Ver
MJD - 60mMJD - 60m_hfMJD - HoogMJD - Ver -1- Marvelous Girls (3e)
300 Elise Mutsaers MJD - Eindhoven 60m
60m_f
60m_hf
4x60m
Kogel
Ver
MJD - 60mMJD - 60m_fMJD - 60m_hfMJD - KogelMJD - Ver -1- Eindhoven (3e)
301 Isabelle Van Meerijk MJD - PH 60m
60m_f
60m_hf
4x60m
Hoog
MJD - 60mMJD - 60m_fMJD - 60m_hfMJD - Hoog PH MJD 2 (4e)
302 Jessica Sluiter MJD - PH 60m
60m_f
60m_hf
1000m
4x60m
Kogel
MJD - 60mMJD - 60m_fMJD - 60m_hfMJD - 1000mMJD - Kogel PH MJD (4e)
303 Juul de Reijdt MJD - AV Sprint 60m
60m_hf
60mH
Kogel
Hoog
MJD - 60mMJD - 60m_hfMJD - 60mHMJD - KogelMJD - Hoog
304 Lise Romijn MJD - PH 60m
60m_f
60m_hf
4x60m
Hoog
Ver
MJD - 60mMJD - 60m_fMJD - 60m_hfMJD - HoogMJD - Ver -1- PH MJD (1e)
305 Lizzy Corsten MJD - AV Attila 60m
Kogel
Hoog
MJD - 60mMJD - KogelMJD - Hoog
306 Lonneke Lintsen MJD - AV De Keien 60m
60m_hf
Speer
MJD - 60mMJD - 60m_hfMJD - Speer
307 Lotte Hein MJD - PH 60m
60m_hf
4x60m
Ver
MJD - 60mMJD - 60m_hfMJD - Ver -1- PH MJD (3e)
308 Lynn Heeren MJD - GVAC 60m
60m_hf
Hoog
Ver
MJD - 60mMJD - 60m_hfMJD - HoogMJD - Ver -1-
309 Marit van der Leij MJD - Eindhoven 60m
4x60m
Hoog
MJD - 60mMJD - Hoog Eindhoven (2e)
310 Noëlle Schalk MJD - AV Spiridon 60m
60m_hf
60mH
60mH_f
Kogel
Ver
MJD - 60mMJD - 60m_hfMJD - 60mHMJD - 60mH_fMJD - KogelMJD - Ver -1-
311 Nyssa Engels MJD - HAC 60m
60m_hf
4x60m
Hoog
Ver
MJD - 60mMJD - 60m_hfMJD - HoogMJD - Ver -1- HAC girls team 1 (4e)
312 Renske Gottenbos MJD - HAC 60m
60m_hf
4x60m
Speer
Ver
MJD - 60mMJD - 60m_hfMJD - SpeerMJD - Ver -1- HAC girls team 2 (1e)
313 Renske van der Steen MJD - PH 60m
60m_hf
4x60m
Ver
MJD - 60mMJD - 60m_hfMJD - Ver -1- PH MJD (2e)
314 Roos Reijenga MJD - AV Marvel 60m
60m_hf
4x60m
Ver
MJD - 60mMJD - 60m_hfMJD - Ver -1- Marvelous Girls (4e)
315 Sam De Vaan MJD - Taxandria 60m
60m_f
60m_hf
Ver
MJD - 60mMJD - 60m_fMJD - 60m_hfMJD - Ver -1-
316 Sanne van der Blij MJD - AVV 60m
60m_f
60m_hf
Kogel
Hoog
Ver
MJD - 60mMJD - 60m_fMJD - 60m_hfMJD - KogelMJD - HoogMJD - Ver -1-
317 Sanne van de Wiel MJD - AVGM 60m
Ver
MJD - 60mMJD - Ver -1-
318 Silkie Graafmans MJD - AV Spiridon 60m
60m_f
60m_hf
Discus
Hoog
MJD - 60mMJD - 60m_fMJD - 60m_hfMJD - DiscusMJD - Hoog
319 Sophie van Gurp MJD - ACHL 60m
60m_hf
1000m
Ver
MJD - 60mMJD - 60m_hfMJD - 1000mMJD - Ver -1-
320 Sophie Kusters MJD - HAC 60m
60m_hf
4x60m
Ver
MJD - 60mMJD - 60m_hfMJD - Ver -1- HAC girls team 2 (2e)
321 Sophie van... Boogaart MJD - HAC 60m
60m_f
60m_hf
4x60m
Ver
MJD - 60mMJD - 60m_fMJD - 60m_hfMJD - Ver -1- HAC girls team 2 (3e)
322 Zoë Geurtz MJD - Eindhoven 60m
60m_hf
Speer
MJD - 60mMJD - 60m_hfMJD - Speer
323 Anouk Andeweg MJD - AV Spiridon 60mH
Discus
Speer
MJD - 60mHMJD - DiscusMJD - Speer
324 Anouk van Jeveren MJD - Scorpio 60mH
60mH_f
Discus
Speer
MJD - 60mHMJD - 60mH_fMJD - DiscusMJD - Speer
325 Eva van der Putten MJD - HAC 60mH
60mH_f
4x60m
Speer
Ver
MJD - 60mHMJD - 60mH_fMJD - SpeerMJD - Ver -1- HAC girls team 1 (3e)
327 Linde van Bragt MJD - PH 60mH
4x60m
Ver
MJD - 60mHMJD - Ver -1- PH MJD 2 (3e)
328 Lise Kappen MJD - PH 60mH
60mH_f
4x60m
Ver
MJD - 60mHMJD - 60mH_fMJD - Ver -1- PH MJD 2 (1e)
329 Loes van Gaalen MJD - AVGM 60mH
4x60m
Speer
MJD - 60mHMJD - Speer Avgm md (4e)
330 Marloes Oomen MJD - PH 60mH
60mH_f
4x60m
Hoog
MJD - 60mHMJD - 60mH_fMJD - Hoog PH MJD 2 (2e)
331 Marta Sampers MJD - ATH 60mH
Ver
MJD - 60mHMJD - Ver -1-
332 Sanne Knikkink MJD - Eindhoven 60mH
4x60m
Ver
MJD - 60mHMJD - Ver -1- Eindhoven (4e)
333 Selena Jansen MJD - Spado 60mH
60mH_f
MJD - 60mHMJD - 60mH_f
334 Yara Vereijken MJD - HAC 60mH
60mH_f
4x60m
Kogel
MJD - 60mHMJD - 60mH_fMJD - Kogel HAC girls team 1 (2e)
335 Alan Saleh JJD - Eindhoven 80m
80m_f
80m_hf
80mH
80mH_f
4x80m
Speer
JJD - 80mJJD - 80m_fJJD - 80m_hfJJD - 80mHJJD - 80mH_fJJD - Speer Speedy gonzales (3e)
336 Bram Gielissen JJD - AVV 80m
80m_hf
Discus
Kogel
Ver
JJD - 80mJJD - 80m_hfJJD - DiscusJJD - KogelJJD - Ver
337 Damon Van ...ildenberg JJD - HAC 80m
80m_hf
1000m
80mH
4x80m
JJD - 80mJJD - 80m_hfJJD - 1000mJJD - 80mH HAC boys team 2 (2e)
338 Daniël Wijnholds JJD - GVAC 80m
80m_f
80m_hf
4x80m
Discus
JJD - 80mJJD - 80m_fJJD - 80m_hfJJD - Discus GVAC JJD (1e)
339 Eljah Vanenburg JJD - ATH 80m
4x80m
JJD - 80m Atletiek Helmond (2e)
340 Jimmy Marcera JJD - AV Sprint 80m
80m_f
80m_hf
80mH
80mH_f
JJD - 80mJJD - 80m_fJJD - 80m_hfJJD - 80mHJJD - 80mH_f
341 Joep ten Houten JJD - HAC 80m
80m_f
80m_hf
1000m
4x80m
Speer
JJD - 80mJJD - 80m_fJJD - 80m_hfJJD - 1000mJJD - Speer HAC boys team 1 (4e)
342 Koen Diepen JJD - PH 80m
80m_f
80m_hf
1000m
4x80m
Discus
JJD - 80mJJD - 80m_fJJD - 80m_hfJJD - 1000mJJD - Discus ToPHers (3e)
343 Luuk Verhoeven JJD - HAC 80m
80m_hf
4x80m
Speer
Ver
JJD - 80mJJD - 80m_hfJJD - SpeerJJD - Ver HAC boys team 1 (3e)
344 Mathys Vermeulen JJD - AV Attila 80m
80m_hf
Discus
JJD - 80mJJD - 80m_hfJJD - Discus
345 Max de Kruijf JJD - PH 80m
80m_hf
1000m
4x80m
JJD - 80mJJD - 80m_hfJJD - 1000m ToPHers (2e)
346 Niels van Rooij JJD - Eindhoven 80m
80m_hf
4x80m
Kogel
JJD - 80mJJD - 80m_hfJJD - Kogel Speedy gonzales (1e)
347 Orlando Louwers JJD - AVGM 80m
80m_hf
Hoog
Ver
JJD - 80mJJD - 80m_hfJJD - HoogJJD - Ver
348 Ramses ten Houten JJD - HAC 80m
80m_hf
1000m
4x80m
Kogel
JJD - 80mJJD - 80m_hfJJD - 1000mJJD - Kogel HAC boys team 1 (2e)
349 Rawan Saleh JJD - Eindhoven 80m
80m_f
80m_hf
80mH
80mH_f
4x80m
Discus
JJD - 80mJJD - 80m_fJJD - 80m_hfJJD - 80mHJJD - 80mH_fJJD - Discus Speedy gonzales (2e)
350 Stan Buurman JJD - HAC 80m
4x80m
Speer
Hoog
JJD - 80mJJD - SpeerJJD - Hoog HAC boys team 2 (4e)
351 Sven Grooters JJD - PH 1000m
4x80m
Discus
Speer
JJD - 1000mJJD - DiscusJJD - Speer ToPHers 2 (2e)
352 Teun Ermens JJD - HAC 80m
80m_hf
4x80m
JJD - 80mJJD - 80m_hf HAC boys team 2 (3e)
353 Tijn van den Berg JJD - AVV 80m
80m_hf
1000m
JJD - 80mJJD - 80m_hfJJD - 1000m
354 Tim Withagen JJD - Spado 80m
80m_hf
1000m
JJD - 80mJJD - 80m_hfJJD - 1000m
355 Timo Klomp JJD - ATH 80m
80m_hf
1000m
4x80m
Ver
JJD - 80mJJD - 80m_hfJJD - 1000mJJD - Ver Atletiek Helmond (1e)
356 Unisa Bangura JJD - AV De Keien 80m
80m_f
80m_hf
Kogel
Ver
JJD - 80mJJD - 80m_fJJD - 80m_hfJJD - KogelJJD - Ver
357 Victor van der Voort JJD - HAC 80m
80m_hf
4x80m
Speer
JJD - 80mJJD - 80m_hfJJD - Speer HAC boys team 1 (1e)
358 Viggo Tijbosch JJD - PH 80m
80m_f
80m_hf
4x80m
Kogel
Ver
JJD - 80mJJD - 80m_fJJD - 80m_hfJJD - KogelJJD - Ver ToPHers (4e)
359 Wout Harmsen JJD - Eindhoven 80m
80m_hf
1000m
Hoog
JJD - 80mJJD - 80m_hfJJD - 1000mJJD - Hoog
360 Zeb van den Hurk JJD - GVAC 80m
80m_hf
1000m
4x80m
Ver
JJD - 80mJJD - 80m_hfJJD - 1000mJJD - Ver GVAC JJD (2e)
361 Anne van Nierop MJC - DAK 80m
Hoog
MJC - 80mMJC - Hoog
362 Daantje de Vet MJC - PH 80m
80m_f
80mH
80mH_f
4x80m
MJC - 80mMJC - 80m_fMJC - 80mHMJC - 80mH_f Prins Hendrik MJC (4e)
363 Femke Kuppens MJC - Scorpio 80m
80m_f
80mH
80mH_f
Speer
MJC - 80mMJC - 80m_fMJC - 80mHMJC - 80mH_fMJC - Speer
364 Geerte Simons MJC - HAC 80m
4x80m
MJC - 80m HAC Dames (1e)
365 Gwen Bogers MJC - HAC 80m
80mH
Ver
MJC - 80mMJC - 80mHMJC - Ver
366 Isa Van Der Putten MJC - HAC 80m
4x80m
MJC - 80m HAC Dames (2e)
367 Isa Poels MJC - AV De Keien 80m
80m_f
Ver
MJC - 80mMJC - 80m_fMJC - Ver
368 Isabel van Bokhoven MJC - PH 80m
80m_f
4x80m
MJC - 80mMJC - 80m_f Prins Hendrik MJC (2e)
369 Jawani Bangura MJC - AV De Keien 80m
Ver
MJC - 80mMJC - Ver
370 Lara Willems MJC - LGDR 80m
4x80m
Ver
MJC - 80mMJC - Ver AV-LGD (3e)
371 Laura Büker MJC - HAC 80m
80mH
4x80m
MJC - 80mMJC - 80mH HAC Dames (3e)
372 Lois Stokkingreef MJC - GVAC 80m
800m
Ver
MJC - 80mMJC - 800mMJC - Ver
373 Lotte Weevers MJC - PH 80m
800m
MJC - 80mMJC - 800m
374 Marie van Helmond MJC - LGDR 80m
80m_f
4x80m
Discus
MJC - 80mMJC - 80m_fMJC - Discus AV-LGD (4e)
375 Nienke Meubermans MJC - PH 80m
80m_f
800m
4x80m
MJC - 80mMJC - 80m_fMJC - 800m Prins Hendrik MJC (3e)
376 Nine Fransen MJC - AV Sprint 80m
80m_f
MJC - 80mMJC - 80m_f
377 Nori Meulendijks MJC - HAC 80m
80m_f
4x80m
Hoog
MJC - 80mMJC - 80m_fMJC - Hoog HAC Dames (4e)
378 Finn Verhoeff JJD - PH 80mH
80mH_f
4x80m
Ver
JJD - 80mHJJD - 80mH_fJJD - Ver ToPHers (1e)
379 Jens De Kock JJD - PH 80mH
80mH_f
Ver
JJD - 80mHJJD - 80mH_fJJD - Ver
380 Luuk Pelkmans JJD - AV Sprint 80mH
80mH_f
Speer
Hoog
JJD - 80mHJJD - 80mH_fJJD - SpeerJJD - Hoog
381 Ryan Heeren JJD - AV Spiridon 80mH
Speer
Hoog
Ver
JJD - 80mHJJD - SpeerJJD - HoogJJD - Ver
382 Anouk van Dal MJC - DAK 80mH
80mH_f
Ver
MJC - 80mHMJC - 80mH_fMJC - Ver
384 Hanna van Baast MJC - AV Attila 80mH
80mH_f
Ver
MJC - 80mHMJC - 80mH_fMJC - Ver
385 Linsy Heestermans MJC - AV Sprint 80mH
80mH_f
Speer
Ver
MJC - 80mHMJC - 80mH_fMJC - SpeerMJC - Ver
386 Mikki Lips MJC - AV Sprint 80mH
4x80m
Ver
MJC - 80mHMJC - Ver
387 Nienke van Duren MJC - GVAC 80mH
Hoog
MJC - 80mHMJC - Hoog
388 Sterre van Bragt MJC - PH 80mH
80mH_f
4x80m
Ver
MJC - 80mHMJC - 80mH_fMJC - Ver Prins Hendrik MJC (1e)
389 Trijntje v... Elzakker MJC - Spado 80mH
80mH_f
Ver
MJC - 80mHMJC - 80mH_fMJC - Ver
390 Gijs van Lieshout JJC - HAC 800m
4x100m
JJC - 800m HAC (2e)
391 Gijs Houtman JJC - PH 800m
JJC - 800m
392 Lars van der Zanden JJC - HAC 800m
JJC - 800m
393 Lucas Jansen JJC - AV Oss `78 800m
Hoog
JJC - 800mJJC - Hoog
394 Tim Pelkmans JJC - AV Sprint Speer
JJC - Speer
395 William Webster JJC - GVAC 800m
JJC - 800m
396 Annemiek van Iersel MJC - PH 800m
80mH
80mH_f
4x80m
Ver
MJC - 800mMJC - 80mHMJC - 80mH_fMJC - Ver Prins Hendrik MJC (5e)
398 Bo Spoor MJC - RTE 800m
MJC - 800m
399 Demi de Vries MJC - HAC 800m
MJC - 800m
400 Irene de Beer MJC - HAC Discus
Kogel
MJC - DiscusMJC - Kogel
401 Lotte van Orsouw MJC - AV Oss `78 800m
MJC - 800m
402 Marit Griep MJC - Scorpio 800m
MJC - 800m
403 Naomi van Opstal MJC - Eindhoven 800m
MJC - 800m
404 Pouke Van Dijk MJC - LGDR 800m
80mH
4x80m
MJC - 800mMJC - 80mH AV-LGD (1e)
405 Veerle van Erp MJC - AVGM 800m
MJC - 800m
406 Benjamin ...bbelstein JJC - PH Discus
Kogel
Speer
JJC - DiscusJJC - KogelJJC - Speer
407 Koen Zandvliet JJC - Scorpio Discus
Kogel
JJC - DiscusJJC - Kogel
408 Luuk van Lierop JJC - HAC Discus
Kogel
JJC - DiscusJJC - Kogel
409 Mark Smolders JJC - AV Sprint 100m
100mH
Discus
JJC - 100mJJC - 100mHJJC - Discus
410 Tygo Naafs JJC - AV Spiridon Discus
Speer
JJC - DiscusJJC - Speer
411 Abel Kok JJD - GVAC Discus
Kogel
JJD - DiscusJJD - Kogel
412 Dinand Weerts JJD - ATH Discus
Kogel
Speer
JJD - DiscusJJD - KogelJJD - Speer
413 Ryan Jansen JJD - Scorpio Discus
Kogel
Speer
JJD - DiscusJJD - KogelJJD - Speer
414 Timo Thijs JJD - AVV Discus
Kogel
JJD - DiscusJJD - Kogel
415 Youri van Oudheusden JJD - HAC Discus
Kogel
JJD - DiscusJJD - Kogel
416 Eva van Mook MJC - THOR Discus
Hoog
MJC - DiscusMJC - Hoog
417 Fleur Verwijmeren MJC - ACHL Discus
Kogel
Speer
MJC - DiscusMJC - KogelMJC - Speer
418 Jill van Gurp MJC - AV Attila Discus
Kogel
MJC - DiscusMJC - Kogel
419 Joanne Schaap MJC - PH Discus
Kogel
Speer
MJC - DiscusMJC - KogelMJC - Speer
420 Moos van Gendt MJC - Eindhoven Discus
Kogel
Speer
MJC - DiscusMJC - KogelMJC - Speer
421 Eden Brouwers MJD - PH Discus
Kogel
Speer
Hoog
MJD - DiscusMJD - KogelMJD - SpeerMJD - Hoog
422 Meike de Graauw MJD - PH Discus
Kogel
Speer
MJD - DiscusMJD - KogelMJD - Speer
423 Simone van Zelst MJD - HAC 4x60m
Discus
Kogel
Speer
MJD - DiscusMJD - KogelMJD - Speer HAC girls team 2 (4e)
424 Jens Piket JJC - Eindhoven Hoog
Ver
JJC - HoogJJC - Ver
426 Ouren Röttjers JJC - DAK Hoog
Ver
JJC - HoogJJC - Ver
427 Ben van Boxmeer JJD - GAC Gemert Hoog
Ver
JJD - HoogJJD - Ver
428 Valentijn van Berloo JJD - GAC Gemert Hoog
JJD - Hoog
429 Willem Pompen JJD - AVV Kogel
Hoog
JJD - KogelJJD - Hoog
430 Fleur Boender MJC - Eindhoven Hoog
Ver
MJC - HoogMJC - Ver
431 Nine Gelderblom MJC - ACHL Hoog
MJC - Hoog
432 Esmee van Hoof MJD - AV Oss `78 Hoog
MJD - Hoog
433 Lidwien Hoogendorp MJD - GVAC 60m
60m_hf
Hoog
MJD - 60mMJD - 60m_hfMJD - Hoog
434 Jeremy van Zutven JJC - PH Kogel
Hoog
Ver
JJC - KogelJJC - HoogJJC - Ver
435 Jesper Pluijm JJC - GAC Gemert Kogel
Speer
Hoog
JJC - KogelJJC - SpeerJJC - Hoog
436 Guus Kuijpers JJD - HAC Discus
Kogel
Speer
JJD - DiscusJJD - KogelJJD - Speer
437 Pepijn Kremers JJD - PH Kogel
Ver
JJD - KogelJJD - Ver
438 Floor Alessie MJC - AV Attila Kogel
Speer
Hoog
MJC - KogelMJC - SpeerMJC - Hoog
439 Kirsten Peeters MJC - Eindhoven Discus
Kogel
Speer
MJC - DiscusMJC - KogelMJC - Speer
440 Lieke Reijs MJD - AV De Keien Kogel
Hoog
Ver
MJD - KogelMJD - HoogMJD - Ver -1-
441 Meike van Arendonk MJD - ACHL Kogel
Speer
Hoog
MJD - KogelMJD - SpeerMJD - Hoog
442 Xanne van de Valk MJD - GAC Gemert Kogel
Hoog
MJD - KogelMJD - Hoog
443 Carlo Schoonen JJC - HAC Speer
JJC - Speer
444 Robbert Maas JJC - Spado Speer
JJC - Speer
445 Casper Couwenberg JJD - PH Speer
Hoog
Ver
JJD - SpeerJJD - HoogJJD - Ver
446 Pim Nuijten JJD - Spado Speer
JJD - Speer
447 Isa Beem MJC - HAC Speer
MJC - Speer
448 Alysa Sheppard MJD - Spado Speer
MJD - Speer
449 Anne van Kempen MJD - AV Attila Speer
Ver
MJD - SpeerMJD - Ver -1-