Inschrijvingen Junioren B Poule 44 Wedstrijd 2 [2018]




Snr Naam Onderdelen Startgroep
601 Ruben Baljon JJB - ACHL - ARV Achilles Jongens 400m
1500m
4x100m
JJB - 400mJJB - 1500m
602 Bas Castelijn JJB - ACHL - ARV Achilles Jongens 110mH
4x100m
JJB - 110mH
607 Thom van Hoof JJB - ACHL - ARV Achilles Jongens Speer
Discus
Kogel
JJB Speer groep 2JJB Discus groep 2JJB Kogel groep 2
609 Ruben Jaspers JJB - ACHL - ARV Achilles Jongens 100m
4x100m
JJB - 100m
610 Sven Mouws JJB - ACHL - ARV Achilles Jongens Speer
Discus
Kogel
JJB - Speer groep 1JJB - Discus groep 1JJB - Kogel groep 1
611 Steyn Mulder JJB - ACHL - ARV Achilles Jongens Polshoog
Ver
JJB - PolshoogJJB Ver groep 2
612 Vincent Spierings JJB - ACHL - ARV Achilles Jongens 110mH
4x100m
Hoog
JJB - 110mHJJB Hoog groep 2
618 Casper Stegers JJB - ACHL - ARV Achilles Jongens 400m
1500m
JJB - 400mJJB - 1500m
623 Thomas Bruijs JJB - AV Fortuna - AV Fortuna Jongens 400m
Speer
Ver
JJB - 400mJJB Speer groep 2JJB Ver groep 2
625 Jeroen Cox JJB - AV Fortuna - AV Fortuna Jongens 1500m
JJB - 1500m
626 Kay Djoehari JJB - AV Fortuna - AV Fortuna Jongens 100m
4x100m
Discus
JJB - 100mJJB - Discus groep 1
627 Pepijn Geurts JJB - AV Fortuna - AV Fortuna Jongens 1500m
4x100m
Speer
JJB - 1500mJJB - Speer groep 1
628 Quirijn van Gulik JJB - AV Fortuna - AV Fortuna Jongens 4x100m
Polshoog
Ver
JJB - PolshoogJJB - Ver groep 1
629 Daan Verlinden JJB - AV Fortuna - AV Fortuna Jongens 400m
4x100m
JJB - 400m
632 Julian Erkelens JJB - AV Passaat - AV Passaat Jongens 100m
Ver
JJB - 100mJJB - Ver groep 1
633 Sverre Mijnster JJB - AV Passaat - AV Passaat Jongens Speer
JJB - Speer groep 1
634 Njord Mijnster JJB - AV Passaat - AV Passaat Jongens Speer
JJB Speer groep 2
638 Tobias Steevensz JJB - AV Passaat - AV Passaat Jongens 100m
110mH
Ver
JJB - 100mJJB - 110mHJJB - Ver groep 1
639 Sander van Tuijl JJB - AV Passaat - AV Passaat Jongens Hoog
JJB - Hoog groep 1
640 Jamal Abdallah JJB - SCSP - AV Schelde...t Jongens 4x100m
Hoog
JJB Hoog groep 2
645 Jonathan Dobbelaar JJB - SCSP - AV Schelde...t Jongens 100m
400m
4x100m
JJB - 100mJJB - 400m
649 Bent Hoevenaars JJB - SCSP - AV Schelde...t Jongens 100m
4x100m
Ver
JJB - 100mJJB - Ver groep 1
659 Rens Schuit JJB - SCSP - AV Schelde...t Jongens Speer
Kogel
Hoog
JJB Speer groep 2JJB Kogel groep 2JJB - Hoog groep 1
668 Chris Wieles JJB - SCSP - AV Schelde...t Jongens 400m
110mH
4x100m
JJB - 400mJJB - 110mH
669 Nathan de Zeeuw JJB - SCSP - AV Schelde...t Jongens 1500m
JJB - 1500m
670 Willem Bosch JJB - SPOB - AV Spirit ...d Jongens 400m
1500m
4x100m
JJB - 400mJJB - 1500m
671 Jan Munning JJB - SPOB - AV Spirit ...d Jongens 100m
400m
4x100m
JJB - 100mJJB - 400m
672 Niels Niewenhuizen JJB - SPOB - AV Spirit ...d Jongens 1500m
JJB - 1500m
673 Mathieu van Opstal JJB - SPOB - AV Spirit ...d Jongens 4x100m
Kogel
Ver
JJB Kogel groep 2JJB Ver groep 2
674 Robin van Opstal JJB - SPOB - AV Spirit ...d Jongens 4x100m
Speer
Discus
JJB - Speer groep 1JJB Discus groep 2
675 Sem Vonk JJB - SPOB - AV Spirit ...d Jongens Polshoog
Ver
JJB - PolshoogJJB - Ver groep 1
676 Ties van Beek JJB - AV Sprint - AV Sprint Jongens 100m
110mH
4x100m
JJB - 100mJJB - 110mH
677 Tijn Blom JJB - AV Sprint - AV Sprint Jongens Speer
Discus
Hoog
JJB Speer groep 2JJB - Discus groep 1JJB - Hoog groep 1
678 Menno van den Broek JJB - AV Sprint - AV Sprint Jongens 100m
400m
4x100m
JJB - 100mJJB - 400m
679 Maarten van Gils JJB - AV Sprint - AV Sprint Jongens Speer
Discus
Kogel
JJB - Speer groep 1JJB Discus groep 2JJB - Kogel groep 1
680 Abel Maas JJB - AV Sprint - AV Sprint Jongens 4x100m
Hoog
Ver
JJB Hoog groep 2JJB Ver groep 2
681 Lars Mackenbach JJB - AV Sprint - AV Sprint Jongens 400m
110mH
4x100m
JJB - 400mJJB - 110mH
682 Jasper Mol JJB - AV Sprint - AV Sprint Jongens 1500m
JJB - 1500m
683 Vincent Decraene JJB - AV `56 - AV `56 Jongens 100m
4x100m
JJB - 100m
684 Stef Kapteijn JJB - AV `56 - AV `56 Jongens 400m
Polshoog
Ver
JJB - 400mJJB - PolshoogJJB - Ver groep 1
685 Noah Lauwers JJB - AV `56 - AV `56 Jongens Discus
Kogel
JJB Discus groep 2JJB Kogel groep 2
686 Sebastiaan Philipse JJB - AV `56 - AV `56 Jongens 100m
4x100m
Ver
JJB - 100mJJB Ver groep 2
687 Matthijs Roos JJB - AV `56 - AV `56 Jongens 4x100m
Speer
Hoog
JJB - Speer groep 1JJB - Hoog groep 1
688 Jorg van Sabben JJB - AV `56 - AV `56 Jongens Speer
Discus
Kogel
JJB Speer groep 2JJB - Discus groep 1JJB - Kogel groep 1
689 Wouter Schets JJB - AV `56 - AV `56 Jongens 1500m
4x100m
JJB - 1500m
690 Niels van Tuijl JJB - AV `56 - AV `56 Jongens 1500m
JJB - 1500m
691 Mees Verbrugge JJB - AV `56 - AV `56 Jongens 400m
JJB - 400m
692 Roel Kooreman JJB - CAV Energie - CAV Energie Jongens 4x100m
Speer
Ver
JJB - Speer groep 1JJB - Ver groep 1
693 Gijs van Lieshout JJB - CAV Energie - CAV Energie Jongens 4x100m
Kogel
Hoog
JJB - Kogel groep 1JJB Hoog groep 2
694 Daniel van Noordenne JJB - CAV Energie - CAV Energie Jongens 400m
1500m
4x100m
JJB - 400mJJB - 1500m
695 Martijn Stok JJB - CAV Energie - CAV Energie Jongens Speer
Polshoog
JJB Speer groep 2JJB - Polshoog
696 Darrell va...Swinderen JJB - CAV Energie - CAV Energie Jongens 100m
Discus
JJB - 100mJJB - Discus groep 1
697 Rick Verhagen JJB - CAV Energie - CAV Energie Jongens 400m
4x100m
JJB - 400m
698 Marlon van Zijl JJB - CAV Energie - CAV Energie Jongens 1500m
JJB - 1500m
699 Yannick de Burbure JJB - Fortius - Fortius Jongens Discus
Kogel
Hoog
JJB - Discus groep 1JJB Kogel groep 2JJB - Hoog groep 1
700 Duane van Dijkhuizen JJB - Fortius - Fortius Jongens 4x100m
Polshoog
Ver
JJB - PolshoogJJB - Ver groep 1
836 Yannick va...ooremalen JJB - Fortius - Fortius Jongens Speer
Hoog
JJB Speer groep 2JJB - Hoog groep 1
837 Quinten van der Elst JJB - Fortius - Fortius Jongens 100m
4x100m
Ver
JJB - 100mJJB - Ver groep 1
838 Finn Joosten JJB - Fortius - Fortius Jongens Speer
Discus
JJB - Speer groep 1JJB - Discus groep 1
839 Ivar de Koning JJB - Fortius - Fortius Jongens 400m
110mH
4x100m
JJB - 400mJJB - 110mH
840 Arther Kuwas JJB - Fortius - Fortius Jongens 100m
4x100m
JJB - 100m
841 Tibo Visser JJB - Fortius - Fortius Jongens 400m
1500m
110mH
JJB - 400mJJB - 1500mJJB - 110mH
842 Koen van der Aa JJB - PAC - PAC Jongens Team 2 400m
110mH
JJB - 400mJJB - 110mH
843 Ishan Baidjoe JJB - PAC - PAC Jongens Team 1 400m
4x100m
JJB - 400m
844 Lucas Burgers JJB - PAC - PAC Jongens Team 2 100m
Hoog
JJB - 100mJJB Hoog groep 2
845 Robin Chong JJB - PAC - PAC Jongens Team 2 110mH
Discus
JJB - 110mHJJB Discus groep 2
846 Rogier Derksen JJB - PAC - PAC Jongens Team 1 110mH
4x100m
Speer
JJB - 110mHJJB - Speer groep 1
847 Jort van Driel JJB - PAC - PAC Jongens Team 2 400m
4x100m
JJB - 400m
848 Jaffrey Emerenciana JJB - PAC - PAC Jongens Team 2 4x100m
Ver
JJB Ver groep 2
849 Wessel den Engelse JJB - PAC - PAC Jongens Team 1 Speer
Hoog
JJB Speer groep 2JJB Hoog groep 2
850 Damian Felter JJB - PAC - PAC Jongens Team 1 100m
Ver
JJB - 100mJJB - Ver groep 1
851 Tom Fobbe JJB - PAC - PAC Jongens Team 1 1500m
JJB - 1500m
852 Gijs de Haan JJB - PAC - PAC Jongens Team 1 1500m
JJB - 1500m
853 Mark Heiden JJB - PAC - PAC Jongens Team 1 100m
110mH
4x100m
JJB - 100mJJB - 110mH
854 Tijmen Hermse JJB - PAC - PAC Jongens Team 1 Discus
Kogel
JJB Discus groep 2JJB Kogel groep 2
855 Florian va...der Hoeff JJB - PAC - PAC Jongens Team 2 Speer
Polshoog
JJB - Speer groep 1JJB - Polshoog
856 Giovanni Homan JJB - PAC - PAC Jongens Team 2 4x100m
Kogel
JJB Kogel groep 2
857 Ezra Jahn JJB - PAC - PAC Jongens Team 2 Ver
JJB - Ver groep 1
858 Julian Mejame Ejong JJB - PAC - PAC Jongens Team 1 Discus
Kogel
JJB - Discus groep 1JJB - Kogel groep 1
859 Jasper Oele JJB - PAC - PAC Jongens Team 1 4x100m
Polshoog
JJB - Polshoog
860 Alexander Schrage JJB - PAC - PAC Jongens Team 1 400m
Hoog
Ver
JJB - 400mJJB - Hoog groep 1JJB Ver groep 2
861 Gianno Stjeward JJB - PAC - PAC Jongens Team 2 100m
4x100m
JJB - 100m
862 Alex Taal JJB - PAC - PAC Jongens Team 2 1500m
JJB - 1500m
863 Twan Vermeer JJB - PAC - PAC Jongens Team 2 1500m
JJB - 1500m
864 Pepijn de Vos JJB - PAC - PAC Jongens Team 2 Speer
Discus
Kogel
JJB Speer groep 2JJB - Discus groep 1JJB - Kogel groep 1
865 Safouan Allach JJB - Rotterdam - Rotterdam ...k Jongens 4x100m
Hoog
Ver
JJB - Hoog groep 1JJB - Ver groep 1
866 Tycho Bommel JJB - Rotterdam - Rotterdam ...k Jongens Speer
Kogel
JJB Speer groep 2JJB Kogel groep 2
867 Noah Chokri JJB - Rotterdam - Rotterdam ...k Jongens Ver
JJB Ver groep 2
868 Johannes Gaba JJB - Rotterdam - Rotterdam ...k Jongens 100m
4x100m
JJB - 100m
869 Yanick Geluk JJB - Rotterdam - Rotterdam ...k Jongens Speer
Discus
Polshoog
JJB - Speer groep 1JJB - Discus groep 1JJB - Polshoog
870 Ilias el Khattabi JJB - Rotterdam - Rotterdam ...k Jongens 1500m
JJB - 1500m
871 Isaya Klein Ikkink JJB - Rotterdam - Rotterdam ...k Jongens 110mH
4x100m
Hoog
JJB - 110mHJJB Hoog groep 2
872 Sill Lamens JJB - Rotterdam - Rotterdam ...k Jongens 100m
4x100m
JJB - 100m
873 Nicolaas Mosterd JJB - Rotterdam - Rotterdam ...k Jongens Discus
Kogel
JJB Discus groep 2JJB - Kogel groep 1
874 Sharif Omoyele JJB - Rotterdam - Rotterdam ...k Jongens 110mH
JJB - 110mH
875 Tomas van ...jngaarden JJB - Rotterdam - Rotterdam ...k Jongens 400m
1500m
JJB - 400mJJB - 1500m
876 Fabian Biondina JJB - Spado - Spado Jongens Team 1 Discus
Kogel
Ver
JJB - Discus groep 1JJB Kogel groep 2JJB Ver groep 2
877 Ramon Biondina JJB - Spado - Spado Jongens Team 2 100m
4x100m
Ver
JJB - 100mJJB Ver groep 2
878 Rick van B...wershaven JJB - Spado - Spado Jongens Team 2 1500m
JJB - 1500m
879 Stan de Deugd JJB - Spado - Spado Jongens Team 1 1500m
JJB - 1500m
880 Jip Haest JJB - Spado - Spado Jongens Team 1 110mH
4x100m
Polshoog
JJB - 110mHJJB - Polshoog
881 Teun van Hassel JJB - Spado - Spado Jongens Team 2 1500m
JJB - 1500m
882 Daan Hultermans JJB - Spado - Spado Jongens Team 2 110mH
JJB - 110mH
883 Elmer Janssens JJB - Spado - Spado Jongens Team 2 400m
JJB - 400m
884 Sven Kolk JJB - Spado - Spado Jongens Team 1 Hoog
JJB - Hoog groep 1
885 Marvin Lamers JJB - Spado - Spado Jongens Team 1 4x100m
Ver
JJB - Ver groep 1
886 Largo de Leeuw JJB - Spado - Spado Jongens Team 2 100m
4x100m
JJB - 100m
887 Jeroen Maas JJB - Spado - Spado Jongens Team 1 Speer
Discus
Kogel
JJB - Speer groep 1JJB Discus groep 2JJB - Kogel groep 1
888 Robbert Maas JJB - Spado - Spado Jongens Team 1 Speer
JJB Speer groep 2
889 Jesper van Meer JJB - Spado - Spado Jongens Team 1 100m
4x100m
Hoog
JJB - 100mJJB Hoog groep 2
890 Floris Otterman JJB - Spado - Spado Jongens Team 2 4x100m
Polshoog
JJB - Polshoog
891 Marc van Splunter JJB - Spado - Spado Jongens Team 2 Speer
Discus
Kogel
JJB - Speer groep 1JJB - Discus groep 1JJB - Kogel groep 1
892 Matthijs Verbeek JJB - Spado - Spado Jongens Team 1 100m
400m
4x100m
JJB - 100mJJB - 400m
893 Job Visscher JJB - Spado - Spado Jongens Team 1 400m
JJB - 400m
894 Norbert Weijenberg JJB - Spado - Spado Jongens Team 1 1500m
JJB - 1500m
895 Ivo de Wit JJB - Spado - Spado Jongens Team 2 4x100m
Hoog
Ver
JJB Hoog groep 2JJB - Ver groep 1
896 Alex van Alphen JJB - Spark - Spark Jongens 1500m
JJB - 1500m
897 Roy Belder JJB - Spark - Spark Jongens 400m
Kogel
Ver
JJB - 400mJJB - Kogel groep 1JJB - Ver groep 1
898 Ruben 't Hoen JJB - Spark - Spark Jongens 400m
110mH
4x100m
JJB - 400mJJB - 110mH
899 Xavi Mo-Ajok JJB - Spark - Spark Jongens 100m
110mH
4x100m
JJB - 100mJJB - 110mH
900 Rick van Noort JJB - Spark - Spark Jongens 4x100m
Speer
Discus
JJB - Speer groep 1JJB - Discus groep 1
901 Robin Stassen JJB - Spark - Spark Jongens 1500m
Speer
Hoog
JJB - 1500mJJB Speer groep 2JJB Hoog groep 2
902 Timmy Visser JJB - Spark - Spark Jongens 100m
4x100m
Ver
JJB - 100mJJB Ver groep 2
903 Jesse Deijkers JJB - THOR - THOR Jongens 100m
Discus
Kogel
JJB - 100mJJB Discus groep 2JJB - Kogel groep 1
904 Tom Dijkstra JJB - THOR - THOR Jongens 400m
Speer
Hoog
JJB - 400mJJB Speer groep 2JJB - Hoog groep 1
905 Andrew Garcia Costa JJB - THOR - THOR Jongens 1500m
4x100m
JJB - 1500m
906 Atri Gerrits JJB - THOR - THOR Jongens 110mH
Polshoog
Ver
JJB - 110mHJJB - PolshoogJJB Ver groep 2
907 Abdul Kamara JJB - THOR - THOR Jongens 100m
400m
4x100m
JJB - 100mJJB - 400m
908 Koen van Ommeren JJB - THOR - THOR Jongens 4x100m
Discus
Kogel
JJB - Discus groep 1JJB Kogel groep 2
909 Sjoerd Verhelst JJB - THOR - THOR Jongens 1500m
4x100m
Ver
JJB - 1500mJJB - Ver groep 1
910 Floris van Dijk JJB - Typhoon - Typhoon Jongens 110mH
Hoog
Ver
JJB - 110mHJJB Hoog groep 2JJB Ver groep 2
911 Thomas Knoop JJB - Typhoon - Typhoon Jongens Speer
Discus
Kogel
JJB - Speer groep 1JJB - Discus groep 1JJB - Kogel groep 1
912 Hristo Vermeer JJB - Typhoon - Typhoon Jongens 100m
400m
Ver
JJB - 100mJJB - 400mJJB - Ver groep 1
913 Bente van den Broek MJB - ACHL - ARV Achilles Meisjes 1500m
4x100m
Kogel
MJB - 1500mMJB - Kogel groep 1
914 Lalenur Kilic MJB - ACHL - ARV Achilles Meisjes 100m
Ver
MJB - 100mMJB - Ver groep 1
915 Suzan Kuijpers MJB - ACHL - ARV Achilles Meisjes 100m
4x100m
Hoog
MJB - 100mMJB - Hoog groep 1
916 Anne Lambregts MJB - ACHL - ARV Achilles Meisjes 100mH
4x100m
Ver
MJB - 100mHMJB Ver groep 2
917 Elisha Ogenia MJB - ACHL - ARV Achilles Meisjes Speer
Discus
Kogel
MJB Speer groep 2MJB Discus groep 2MJB Kogel groep 2
918 Benthe van de Wouw MJB - ACHL - ARV Achilles Meisjes 1500m
4x100m
MJB - 1500m
919 Edith Borsje MJB - AV Passaat - AV Passaat Meisjes 100mH
4x100m
Kogel
MJB - 100mHMJB - Kogel groep 1
920 Hélène Borsje MJB - AV Passaat - AV Passaat Meisjes 100m
Discus
Ver
MJB - 100mMJB - Discus groep 1MJB Ver groep 2
921 Marieke van Ettinger MJB - AV Passaat - AV Passaat Meisjes Kogel
Ver
MJB Kogel groep 2MJB - Ver groep 1
922 Amber Fritse MJB - AV Passaat - AV Passaat Meisjes 400m
100mH
Speer
MJB - 400mMJB - 100mHMJB - Speer groep 1
923 Dianne den Hoed MJB - AV Passaat - AV Passaat Meisjes 100m
1500m
4x100m
MJB - 100mMJB - 1500m
924 Amber Noorland MJB - AV Passaat - AV Passaat Meisjes Discus
Hoog
MJB Discus groep 2MJB Hoog groep 2
925 Sacha Ruf MJB - AV Passaat - AV Passaat Meisjes 4x100m
Speer
Hoog
MJB Speer groep 2MJB - Hoog groep 1
926 Maaike van Tuijl MJB - AV Passaat - AV Passaat Meisjes 400m
4x100m
MJB - 400m
927 Felicia van Beek MJB - SPOB - AV Spirit ...d Meisjes 100mH
4x100m
Ver
MJB - 100mHMJB - Ver groep 1
928 Merel Bosch MJB - SPOB - AV Spirit ...d Meisjes 4x100m
Speer
Discus
MJB Speer groep 2MJB - Discus groep 1
929 Denise van de Linde MJB - SPOB - AV Spirit ...d Meisjes 100m
4x100m
Hoog
MJB - 100mMJB - Hoog groep 1
930 Puck Malais MJB - SPOB - AV Spirit ...d Meisjes 1500m
100mH
4x100m
MJB - 1500mMJB - 100mH
931 Emma Rietze MJB - SPOB - AV Spirit ...d Meisjes Kogel
MJB - Kogel groep 1
932 Luna Bernhard MJB - AV Sprint - AV Sprint Meisjes 100m
400m
MJB - 100mMJB - 400m
933 Simone de Lange MJB - AV Sprint - AV Sprint Meisjes 1500m
MJB - 1500m
934 Fleur van der Linden MJB - AV Sprint - AV Sprint Meisjes 4x100m
Speer
Ver
MJB - Speer groep 1MJB - Ver groep 1
935 Britt Marijnissen MJB - AV Sprint - AV Sprint Meisjes 100mH
4x100m
Hoog
MJB - 100mHMJB Hoog groep 2
936 Sheenia Muntslag MJB - AV Sprint - AV Sprint Meisjes 100m
400m
4x100m
MJB - 100mMJB - 400m
937 Noortje Stolk MJB - AV Sprint - AV Sprint Meisjes 1500m
MJB - 1500m
938 Silke Vonk MJB - AV Sprint - AV Sprint Meisjes 100mH
4x100m
Kogel
MJB - 100mHMJB - Kogel groep 1
939 Mijke Kooijker MJB - AV `56 - AV `56 Meisjes 4x100m
Hoog
Ver
MJB Hoog groep 2MJB - Ver groep 1
940 Iza Nijsse MJB - AV `56 - AV `56 Meisjes 100m
400m
4x100m
MJB - 100mMJB - 400m
941 Maud Pellaers MJB - AV `56 - AV `56 Meisjes 100m
4x100m
Kogel
MJB - 100mMJB Kogel groep 2
942 Veerle Smits MJB - AV `56 - AV `56 Meisjes 1500m
4x100m
Speer
MJB - 1500mMJB Speer groep 2
943 Annika Allijn MJB - CAV Energie - CAV Energie Meisjes 400m
4x100m
Hoog
MJB - 400mMJB - Hoog groep 1
944 Frouke Benz MJB - CAV Energie - CAV Energie Meisjes 1500m
MJB - 1500m
945 Ilvia Hederik MJB - CAV Energie - CAV Energie Meisjes 1500m
MJB - 1500m
946 Dionne van der Hilst MJB - CAV Energie - CAV Energie Meisjes Speer
Discus
MJB Speer groep 2MJB - Discus groep 1
947 Layla Moesker MJB - CAV Energie - CAV Energie Meisjes 100m
4x100m
Kogel
MJB - 100mMJB - Kogel groep 1
948 Valéria Montijn MJB - CAV Energie - CAV Energie Meisjes 100m
100mH
Kogel
MJB - 100mMJB - 100mHMJB Kogel groep 2
949 Liannne Nootenboom MJB - CAV Energie - CAV Energie Meisjes 400m
4x100m
Ver
MJB - 400mMJB - Ver groep 1
950 Romy Seher MJB - CAV Energie - CAV Energie Meisjes Speer
Discus
MJB - Speer groep 1MJB Discus groep 2
951 Chaya Arnold MJB - Fortius - Fortius Me...es Team 2 100m
4x100m
Speer
MJB - 100mMJB - Speer groep 1
952 Eri van Berkum MJB - Fortius - Fortius Me...es Team 2 100mH
4x100m
Hoog
MJB - 100mHMJB Hoog groep 2
953 Miranda van Dijk MJB - Fortius - Fortius Me...es Team 1 400m
100mH
4x100m
MJB - 400mMJB - 100mH
954 Daphne Hakvoort MJB - Fortius - Fortius Me...es Team 1 Speer
Kogel
MJB - Speer groep 1MJB - Kogel groep 1
955 Vera Kuipers MJB - Fortius - Fortius Me...es Team 2 1500m
4x100m
Discus
MJB - 1500mMJB Discus groep 2
956 Nynke Kuipers MJB - Fortius - Fortius Me...es Team 2 100m
4x100m
Speer
MJB - 100mMJB - Speer groep 1
957 Tessel Mingaars MJB - Fortius - Fortius Me...es Team 2 400m
Kogel
Ver
MJB - 400mMJB - Kogel groep 1MJB Ver groep 2
958 Claudia Noordzij MJB - Fortius - Fortius Me...es Team 1 400m
4x100m
Kogel
MJB - 400mMJB Kogel groep 2
959 Tess van Noort MJB - Fortius - Fortius Me...es Team 1 4x100m
Hoog
Ver
MJB - Hoog groep 1MJB - Ver groep 1
960 Karlijn Schouten MJB - Fortius - Fortius Me...es Team 1 100m
Speer
Discus
MJB - 100mMJB Speer groep 2MJB - Discus groep 1
961 Sophie van der Spoel MJB - Fortius - Fortius Me...es Team 1 100m
4x100m
Ver
MJB - 100mMJB Ver groep 2
962 Marit Uilhoorn MJB - Fortius - Fortius Me...es Team 1 1500m
Discus
MJB - 1500mMJB - Discus groep 1
963 Roos de Vries MJB - Fortius - Fortius Me...es Team 2 400m
100mH
Ver
MJB - 400mMJB - 100mHMJB - Ver groep 1
964 Sara Bossché MJB - PAC - PAC Meisjes Team 1 100m
4x100m
Ver
MJB - 100mMJB Ver groep 2
965 Maureen van de Brug MJB - PAC - PAC Meisjes Team 2 100mH
4x100m
Speer
MJB - 100mHMJB - Speer groep 1
966 Hagar Bruil MJB - PAC - PAC Meisjes Team 1 Discus
MJB - Discus groep 1
967 Lieke Cox MJB - PAC - PAC Meisjes Team 1 100m
4x100m
MJB - 100m
968 Alida van Daalen MJB - PAC - PAC Meisjes Team 1 Discus
Kogel
MJB Discus groep 2MJB Kogel groep 2
969 Brecht den Engelse MJB - PAC - PAC Meisjes Team 2 1500m
4x100m
MJB - 1500m
970 Michelle Frowijn MJB - PAC - PAC Meisjes Team 1 1500m
MJB - 1500m
971 Janell Grootfaam MJB - PAC - PAC Meisjes Team 2 100m
4x100m
Kogel
MJB - 100mMJB Kogel groep 2
972 Judith Haarsma MJB - PAC - PAC Meisjes Team 2 Hoog
MJB Hoog groep 2
973 Romee Hermse MJB - PAC - PAC Meisjes Team 1 100mH
MJB - 100mH
974 Bridget Janssen MJB - PAC - PAC Meisjes Team 1 Speer
Kogel
MJB Speer groep 2MJB - Kogel groep 1
975 Kiira Kans MJB - PAC - PAC Meisjes Team 2 400m
MJB - 400m
976 Meike Kroon MJB - PAC - PAC Meisjes Team 2 Speer
MJB Speer groep 2
977 Rayael van...eygaarden MJB - PAC - PAC Meisjes Team 2 Hoog
Ver
MJB - Hoog groep 1MJB - Ver groep 1
978 Jetske Mooldijk MJB - PAC - PAC Meisjes Team 1 1500m
MJB - 1500m
979 Zeste Mous MJB - PAC - PAC Meisjes Team 2 400m
4x100m
MJB - 400m
980 Floor van der Niet MJB - PAC - PAC Meisjes Team 2 1500m
MJB - 1500m
981 Kenya Ramos MJB - PAC - PAC Meisjes Team 2 100m
Ver
MJB - 100mMJB Ver groep 2
982 Marit Speerstra MJB - PAC - PAC Meisjes Team 1 Speer
MJB - Speer groep 1
983 Sofie Thomas MJB - PAC - PAC Meisjes Team 1 100mH
4x100m
Ver
MJB - 100mHMJB - Ver groep 1
984 Teuntje Uiters MJB - PAC - PAC Meisjes Team 1 400m
Hoog
MJB - 400mMJB Hoog groep 2
985 Noa Wingbermuhle MJB - PAC - PAC Meisjes Team 1 400m
4x100m
MJB - 400m
986 Anne Zuijdgeest MJB - PAC - PAC Meisjes Team 1 Hoog
MJB - Hoog groep 1
987 Kahlan Geluk MJB - Rotterdam - Rotterdam ...k Meisjes Discus
Kogel
Hoog
MJB Discus groep 2MJB - Kogel groep 1MJB Hoog groep 2
988 Fenne Gringhuis MJB - Rotterdam - Rotterdam ...k Meisjes 400m
Speer
Discus
MJB - 400mMJB Speer groep 2MJB - Discus groep 1
989 Ruth Vogels MJB - Rotterdam - Rotterdam ...k Meisjes 100m
100mH
MJB - 100mMJB - 100mH
990 Eva van Wijngaarden MJB - Rotterdam - Rotterdam ...k Meisjes 100m
1500m
Ver
MJB - 100mMJB - 1500mMJB Ver groep 2
991 Trijntje v... Elzakker MJB - Spado - Spado Meisjes 1500m
100mH
Hoog
MJB - 1500mMJB - 100mHMJB - Hoog groep 1
992 Lotte Haest MJB - Spado - Spado Meisjes Speer
Discus
Kogel
MJB Speer groep 2MJB - Discus groep 1MJB - Kogel groep 1
993 Cindy Jansen MJB - Spado - Spado Meisjes 100m
4x100m
Hoog
MJB - 100mMJB Hoog groep 2
994 Amber van ... Klundert MJB - Spado - Spado Meisjes 4x100m
995 Britt van ...gdenbergh MJB - Spado - Spado Meisjes 100m
4x100m
MJB - 100m
996 Femke Ooms MJB - Spado - Spado Meisjes Discus
Kogel
MJB Discus groep 2MJB Kogel groep 2
997 Cordulle Vanthillo MJB - Spado - Spado Meisjes 100mH
4x100m
Ver
MJB - 100mHMJB Ver groep 2
998 Meike Verdaasdonk MJB - Spado - Spado Meisjes 400m
Ver
MJB - 400mMJB - Ver groep 1
999 Emie Beurkens MJB - SV Diomedon - SV Diomedon Meisjes 100m
4x100m
Ver
MJB - 100mMJB Ver groep 2
1000 Lieke van de Linden MJB - SV Diomedon - SV Diomedon Meisjes 4x100m
Discus
Kogel
MJB Discus groep 2MJB Kogel groep 2
1361 Noa van der Wouw MJB - SV Diomedon - SV Diomedon Meisjes 100m
4x100m
Ver
MJB - 100mMJB - Ver groep 1
1362 Marit van Bergen MJB - THOR - THOR Meisjes 4x100m
Discus
Kogel
MJB Discus groep 2MJB - Kogel groep 1
1363 Claudy Nouws MJB - THOR - THOR Meisjes Speer
Hoog
MJB Speer groep 2MJB - Hoog groep 1
1364 Sem Rijnders MJB - THOR - THOR Meisjes 100mH
Hoog
MJB - 100mHMJB Hoog groep 2
1365 Lara van der Klugt MJB - THOR - THOR Meisjes 100mH
4x100m
MJB - 100mH
1366 Lieke van der Made MJB - THOR - THOR Meisjes 400m
Kogel
MJB - 400mMJB Kogel groep 2
1367 Neeltje Lodiers MJB - THOR - THOR Meisjes 1500m
MJB - 1500m
1368 Vivy Verstegen MJB - THOR - THOR Meisjes 100m
Speer
MJB - 100mMJB - Speer groep 1
1369 Esmee Lamers MJB - THOR - THOR Meisjes 4x100m
Ver
MJB - Ver groep 1
1370 Marit Waterman MJB - THOR - THOR Meisjes 4x100m
Ver
MJB Ver groep 2
1371 Eileen Oldenburger MJB - Voorne - Voorne Atl...k Meisjes 100mH
Hoog
Ver
MJB - 100mHMJB Hoog groep 2MJB Ver groep 2
1372 Elsa Moene MJB - Voorne - Voorne Atl...k Meisjes 4x100m
Discus
Kogel
MJB Discus groep 2MJB Kogel groep 2
1373 Evi Verdonkschot MJB - Voorne - Voorne Atl...k Meisjes 100mH
Speer
Kogel
MJB - 100mHMJB - Speer groep 1MJB - Kogel groep 1
1374 Jasmijn Groen MJB - Voorne - Voorne Atl...k Meisjes 4x100m
Speer
MJB Speer groep 2
1375 Kirsten van Santen MJB - Voorne - Voorne Atl...k Meisjes 100m
1500m
MJB - 100mMJB - 1500m
1376 Nathalie Meurs MJB - Voorne - Voorne Atl...k Meisjes Hoog
Ver
MJB - Hoog groep 1MJB - Ver groep 1
1377 Ninke Noordermeer MJB - Voorne - Voorne Atl...k Meisjes 400m
1500m
MJB - 400mMJB - 1500m
1378 Suzanne Meurs MJB - Voorne - Voorne Atl...k Meisjes 100m
4x100m
Discus
MJB - 100mMJB - Discus groep 1
1379 Fleur van Burgh MJB - Voorne - Voorne Atl...k Meisjes 400m
4x100m
MJB - 400m
1380 Mijke Koning MJB - THOR - THOR Meisjes 100m
Discus
MJB - 100mMJB - Discus groep 1
1381 Emma Meulblok MJB - SV Diomedon - SV Diomedon Meisjes 4x100m
Speer
Hoog
MJB - Speer groep 1MJB - Hoog groep 1