Inschrijvingen Openingswedstrijd baanseizoen 2015




Snr Naam Onderdelen Startgroep
506 Wouter Stokkermans JJA - Atledo 1500m
Alle categ...een 1500m
507 JJ Malaihollo JJA - AV Attila 150m
Alle categ...eën 150m
508 Domingos Muanza JJA - AV Attila 150m
Kogel
Speer
Alle categ...eën 150mSenior-mas...B kogel 1Senior-mas...r groep 1
509 David Staat JJA - AV Attila 150m
110mH
Alle categ...eën 150mHorden 110
510 Cas van Eersel JJA - AV Sprint Kogel
Speer
Polshoog
Senior-mas...B kogel 1Senior-mas...r groep 1Alle categ...sstokhoog
511 Mark de Rond JJA - AV Sprint 1500m
Alle categ...een 1500m
512 Ahmed Abubakar JJA - DAK 1500m
Alle categ...een 1500m
513 Bram Brandts JJA - DAK 150m
Alle categ...eën 150m
514 Alwin van den Heuvel JJA - ASTX 150m
300m
Alle categ...eën 150mAlle categ...eën 300m
515 Casper Kremers JJA - PH 150m
Alle categ...eën 150m
516 Jesse Bückmann JJB - ACW `66 1500m
110mH
Alle categ...een 1500mJJB - 110h
517 Pim Luiken JJB - ACW `66 150m
300m
Alle categ...eën 150mAlle categ...eën 300m
518 Sam van der Pol JJB - Atledo 150m
110mH
Kogel
Alle categ...eën 150mJJB - 110hSenior-mas...B kogel 1
519 Glenn Pols JJB - Atledo 150m
300m
110mH
Polshoog
Alle categ...eën 150mAlle categ...eën 300mJJB - 110hAlle categ...sstokhoog
520 Scott Pols JJB - Atledo 150m
Kogel
Speer
Alle categ...eën 150mSenior-mas...B kogel 1Senior-mas...r groep 1
521 Niels Verheugd JJB - Atledo 110mH
Kogel
Polshoog
JJB - 110hSenior-mas...B kogel 1Alle categ...sstokhoog
522 Bob Bugter JJB - AV Attila 150m
110mH
Kogel
Speer
Alle categ...eën 150mJJB - 110hSenior-mas...B kogel 1Senior-mas...r groep 1
523 Mitchell Emmers JJB - AV Attila 150m
300m
Alle categ...eën 150mAlle categ...eën 300m
524 Tijl van Hattum JJB - AV Attila 150m
300m
Alle categ...eën 150mAlle categ...eën 300m
525 Guus van Iersel JJB - AV Attila 1500m
Polshoog
Alle categ...een 1500mAlle categ...sstokhoog
526 Jaro Ijpelaar JJB - AV Attila 150m
1500m
110mH
Speer
Alle categ...eën 150mAlle categ...een 1500mJJB - 110hSenior-mas...r groep 1
527 Troy de Juncker JJB - AV Attila 1500m
Alle categ...een 1500m
528 Vincent Staat JJB - AV Attila 150m
110mH
Alle categ...eën 150mJJB - 110h
529 Nathaniel Uwakwe JJB - AV Attila 150m
Alle categ...eën 150m
530 Tim Verhoeven JJB - AV Attila 150m
300m
Kogel
Speer
Alle categ...eën 150mAlle categ...eën 300mSenior-mas...B kogel 1Senior-mas...r groep 1
531 Joeri Vleugels JJB - AV Attila 150m
Speer
Alle categ...eën 150mSenior-mas...r groep 1
532 Bob Voets JJB - AV Attila 300m
Speer
Alle categ...eën 300mSenior-mas...r groep 1
533 Noah Wijnings JJB - AV Spiridon 150m
Kogel
Alle categ...eën 150mSenior-mas...B kogel 1
534 Geert de Gouw JJB - DAK 150m
300m
Alle categ...eën 150mAlle categ...eën 300m
535 Harry van Ham JJB - DAK 150m
300m
Alle categ...eën 150mAlle categ...eën 300m
536 Stijn van Nierop JJB - DAK 150m
300m
Alle categ...eën 150mAlle categ...eën 300m
537 Antoine va...er Sanden JJB - DAK 150m
300m
Alle categ...eën 150mAlle categ...eën 300m
538 Rik van Laerhoven JJB - DJA 150m
300m
Alle categ...eën 150mAlle categ...eën 300m
539 Joris Mertens JJB - DJA 1500m
Alle categ...een 1500m
540 Olivier van Namen JJB - DJA 110mH
Kogel
Speer
JJB - 110hSenior-mas...B kogel 1Senior-mas...r groep 1
541 Gijs Broenink JJB - Taxandria 150m
300m
Alle categ...eën 150mAlle categ...eën 300m
542 Koen ter Schegget JJB - Taxandria 150m
Speer
Alle categ...eën 150mSenior-mas...r groep 1
543 Julian Buckmann JJC1 - ACW `66 Speer
Jongens ju...eerwerpen
544 Jorrit Ivens JJC1 - ACW `66 Ver
Jongens ju...rspringen
545 Aart Weijers JJC1 - ACW `66 Kogel
Ver
Jongens ju...gelstotenJongens ju...rspringen
546 Phill Pols JJC1 - Atledo 150m
100mH
Kogel
Ver
Alle categ...eën 150mJJC1 - 100hJongens ju...gelstotenJongens ju...rspringen
547 Gijs van Berkel JJC1 - AV Attila 150m
Kogel
Ver
Alle categ...eën 150mJongens ju...gelstotenJongens ju...rspringen
548 Ruben van de Boel JJC1 - AV Attila 150m
Speer
Ver
Alle categ...eën 150mJongens ju...eerwerpenJongens ju...rspringen
549 Ian de Juncker JJC1 - AV Attila 1500m
Alle categ...een 1500m
550 Lars Schellekens JJC1 - AV Attila 1500m
Ver
Alle categ...een 1500mJongens ju...rspringen
551 Luc Geeris JJC1 - AVGM 150m
600m
Ver
Alle categ...eën 150mJunioren 600mJongens ju...rspringen
552 Marijn Hendriksen JJC1 - AVGM 150m
Speer
Alle categ...eën 150mJongens ju...eerwerpen
553 Stijn van der Klei JJC1 - AVGM 150m
Speer
Ver
Alle categ...eën 150mJongens ju...eerwerpenJongens ju...rspringen
554 Taro Swart JJC1 - AV Spiridon Kogel
Speer
Jongens ju...gelstotenJongens ju...eerwerpen
555 Menno van den Broek JJC1 - DJA 150m
600m
Ver
Alle categ...eën 150mJunioren 600mJongens ju...rspringen
556 Sam Schrauwen JJC1 - DJA 600m
Ver
Junioren 600mJongens ju...rspringen
557 Jasper Cobussen JJC1 - Eindhoven 150m
100mH
Ver
Alle categ...eën 150mJJC1 - 100hJongens ju...rspringen
558 Jens Peeters JJC1 - Eindhoven 150m
600m
100mH
Ver
Alle categ...eën 150mJunioren 600mJJC1 - 100hJongens ju...rspringen
559 Sven Roosen JJC1 - Eindhoven 300m
600m
Speer
Alle categ...eën 300mJunioren 600mJongens ju...eerwerpen
560 Chiel Stikkelbroeck JJC1 - Eindhoven 150m
600m
Speer
Alle categ...eën 150mJunioren 600mJongens ju...eerwerpen
561 Rogier Derksen JJC1 - Typhoon 150m
100mH
Kogel
Alle categ...eën 150mJJC1 - 100hJongens ju...gelstoten
562 Hristo Vermeer JJC1 - Typhoon 150m
300m
Ver
Alle categ...eën 150mAlle categ...eën 300mJongens ju...rspringen
563 David van der Lugt JJC1 - GVAC 150m
300m
Speer
Alle categ...eën 150mAlle categ...eën 300mJongens ju...eerwerpen
564 Rik van der Haven JJC1 - Scorpio 1500m
100mH
Ver
Alle categ...een 1500mJJC1 - 100hJongens ju...rspringen
565 Julian Van Jeveren JJC1 - Scorpio 300m
600m
Speer
Ver
Alle categ...eën 300mJunioren 600mJongens ju...eerwerpenJongens ju...rspringen
566 Jort van Breda JJC1 - Taxandria 150m
Alle categ...eën 150m
567 Luuk Mentink JJC1 - Taxandria 100mH
JJC1 - 100h
568 Roel Schaffelaars JJC1 - Taxandria Kogel
Ver
Jongens ju...gelstotenJongens ju...rspringen
569 Jaïr van Winkel JJC2 - Atledo 1500m
Alle categ...een 1500m
570 Stijn van den Broek JJC2 - AV Attila 150m
100mH
Ver
Alle categ...eën 150mJJC2 - 100hJongens ju...rspringen
571 Yuri Engels JJC2 - AV Attila Ver
Jongens ju...rspringen
572 Millenshen Gerard JJC2 - AV Attila 150m
Ver
Alle categ...eën 150mJongens ju...rspringen
573 Floris Meeuwse JJC2 - AV Attila 150m
100mH
Ver
Alle categ...eën 150mJJC2 - 100hJongens ju...rspringen
574 Mattijs Mols JJC2 - AV Attila 150m
300m
Kogel
Alle categ...eën 150mAlle categ...eën 300mJongens ju...gelstoten
575 Loek Appeldoorn JJC2 - AVGM 150m
100mH
Kogel
Alle categ...eën 150mJJC2 - 100hJongens ju...gelstoten
576 Brent van Herck JJC2 - Belgie 600m
Speer
Ver
Junioren 600mJongens ju...eerwerpenJongens ju...rspringen
577 Rik Herijgens JJC2 - DJA Speer
Ver
Jongens ju...eerwerpenJongens ju...rspringen
578 Delano Dresens JJC2 - Typhoon 150m
300m
Speer
Ver
Alle categ...eën 150mAlle categ...eën 300mJongens ju...eerwerpenJongens ju...rspringen
579 Lucas Poker JJC2 - Typhoon 1500m
100mH
Alle categ...een 1500mJJC2 - 100h
580 Rens Hoogendorp JJC2 - GVAC 150m
300m
600m
Alle categ...eën 150mAlle categ...eën 300mJunioren 600m
581 Luuk Eijgenraam JJC2 - Scorpio 150m
Kogel
Ver
Alle categ...eën 150mJongens ju...gelstotenJongens ju...rspringen
582 Luuk van den Akker JJC2 - Taxandria 150m
Alle categ...eën 150m
583 Teun van Oirschot JJC2 - Taxandria Kogel
Speer
Jongens ju...gelstotenJongens ju...eerwerpen
584 Sander Verweij JJC2 - Taxandria 150m
300m
600m
1500m
Ver
Alle categ...eën 150mAlle categ...eën 300mJunioren 600mAlle categ...een 1500mJongens ju...rspringen
585 Chuck Pols JJD1 - Atledo 150m
80mH
Kogel
Speer
Ver
Alle categ...eën 150mJongens ju... D hordenJongens ju...gelstotenJongens ju...eerwerpenJongens ju...rspringen
586 Tijn van Aalst JJD1 - AV Attila Speer
Ver
Jongens ju...eerwerpenJongens ju...rspringen
587 Finn de Graaf JJD1 - AV Attila Kogel
Speer
Ver
Jongens ju...gelstotenJongens ju...eerwerpenJongens ju...rspringen
588 Jair Lubbers JJD1 - AV Attila Kogel
Speer
Ver
Jongens ju...gelstotenJongens ju...eerwerpenJongens ju...rspringen
589 Olivier Pessers JJD1 - AV Attila Kogel
Speer
Ver
Jongens ju...gelstotenJongens ju...eerwerpenJongens ju...rspringen
590 Thijs van Dijke JJD1 - AV Spiridon 600m
Kogel
Speer
Junioren 600mJongens ju...gelstotenJongens ju...eerwerpen
591 Aran Swart JJD1 - AV Spiridon 600m
Kogel
Speer
Junioren 600mJongens ju...gelstotenJongens ju...eerwerpen
592 Kevin van Loon JJD1 - DAK 80mH
Kogel
Speer
Ver
Jongens ju... D hordenJongens ju...gelstotenJongens ju...eerwerpenJongens ju...rspringen
593 Gijs Bouwdewijns JJD1 - DES 150m
80mH
Ver
Alle categ...eën 150mJongens ju... D hordenJongens ju...rspringen
594 Daan Roosenschoon JJD1 - DES 150m
300m
600m
Kogel
Ver
Alle categ...eën 150mAlle categ...eën 300mJunioren 600mJongens ju...gelstotenJongens ju...rspringen
595 Max Munsters JJD1 - Eindhoven 150m
80mH
Ver
Alle categ...eën 150mJongens ju... D hordenJongens ju...rspringen
596 Tijn Stikkelbroeck JJD1 - Eindhoven 300m
Ver
Alle categ...eën 300mJongens ju...rspringen
597 Mike van Wouwe JJD1 - HAC 150m
300m
600m
Ver
Alle categ...eën 150mAlle categ...eën 300mJunioren 600mJongens ju...rspringen
598 Casper Haagh JJD1 - Scorpio 600m
80mH
Speer
Ver
Junioren 600mJongens ju... D hordenJongens ju...eerwerpenJongens ju...rspringen
599 Jip van den Elsen JJD1 - Taxandria 80mH
Speer
Ver
Jongens ju... D hordenJongens ju...eerwerpenJongens ju...rspringen
600 Jim van Esch JJD1 - Taxandria 80mH
Speer
Ver
Jongens ju... D hordenJongens ju...eerwerpenJongens ju...rspringen
601 Raoul van Heel JJD1 - Taxandria 600m
80mH
Ver
Junioren 600mJongens ju... D hordenJongens ju...rspringen
602 Christian Maas JJD1 - Taxandria 150m
Speer
Ver
Alle categ...eën 150mJongens ju...eerwerpenJongens ju...rspringen
603 Puck Kuypers JJD2 - AV Attila 300m
600m
Kogel
Speer
Ver
Alle categ...eën 300mJunioren 600mJongens ju...gelstotenJongens ju...eerwerpenJongens ju...rspringen
604 Casper Slangen JJD2 - AV Attila 150m
300m
600m
1500m
80mH
Kogel
Speer
Ver
Alle categ...eën 150mAlle categ...eën 300mJunioren 600mAlle categ...een 1500mJongens ju... D hordenJongens ju...gelstotenJongens ju...eerwerpenJongens ju...rspringen
605 Daan Verhoeven JJD2 - AV Attila 150m
80mH
Speer
Ver
Alle categ...eën 150mJongens ju... D hordenJongens ju...eerwerpenJongens ju...rspringen
606 Tom van Schijndel JJD2 - AVGM 1500m
Kogel
Speer
Alle categ...een 1500mJongens ju...gelstotenJongens ju...eerwerpen
607 Quinten van der Elst JJD2 - Parthenon 300m
Alle categ...eën 300m
608 Douwe Demoulin JJD2 - AV Sprint 600m
80mH
Kogel
Speer
Ver
Junioren 600mJongens ju... D hordenJongens ju...gelstotenJongens ju...eerwerpenJongens ju...rspringen
609 Jochem van Boekel JJD2 - Typhoon Speer
Ver
Jongens ju...eerwerpenJongens ju...rspringen
610 Thijs van Lith JJD2 - HAC 1500m
Alle categ...een 1500m
611 Ryan Woestenberg JJD2 - Taxandria 80mH
Speer
Ver
Jongens ju... D hordenJongens ju...eerwerpenJongens ju...rspringen
612 Wouter Kortman JPA1 - Atledo Meerkamp
Jongens pup A1
613 Pepijn Wijnen JPA1 - Atledo Meerkamp
Jongens pup A1
614 Sam van der Burgt JPA1 - AV Attila Meerkamp
Jongens pup A1
615 Bastiaan Meeuwse JPA1 - AV Attila Meerkamp
Jongens pup A1
616 Mathys Vermeulen JPA1 - AV Attila Meerkamp
Jongens pup A1
617 Kamiel Watzeels JPA1 - AV Attila Meerkamp
Jongens pup A1
618 Joris Klein JPA1 - DJA Meerkamp
Jongens pup A1
619 Bart Mol JPA1 - DJA Meerkamp
Jongens pup A1
620 Raf van de...ieuwenhof JPA1 - Eindhoven Meerkamp
Jongens pup A1
621 Boris Sniekers JPA1 - Eindhoven Meerkamp
Jongens pup A1
622 Timo Klomp JPA1 - HAC Meerkamp
Jongens pup A1
623 Jeroen van Lith JPA1 - HAC Meerkamp
Jongens pup A1
624 Dinand Weerts JPA1 - HAC Meerkamp
Jongens pup A1
625 Ryan Jansen JPA1 - Scorpio Meerkamp
Jongens pup A1
626 Roan van Vessem JPA1 - Scorpio Meerkamp
Jongens pup A1
627 Jorn Buijs JPA2 - AV Attila Meerkamp
Jongens pup A2
628 Gero Daamen JPA2 - AV Attila Meerkamp
Jongens pup A2
629 Rick Damen JPA2 - AV Attila Meerkamp
Jongens pup A2
630 Kevin Haans JPA2 - AV Attila Meerkamp
Jongens pup A2
631 Jules Karremans JPA2 - AV Attila Meerkamp
Jongens pup A2
632 James Ramzan JPA2 - AV Attila Meerkamp
Jongens pup A2
633 Matthijs Slangen JPA2 - AV Attila Meerkamp
Jongens pup A2
635 Joep Spijkers JPA2 - AV Attila Meerkamp
Jongens pup A2
636 Milan Watzeels JPA2 - AV Attila Meerkamp
Jongens pup A2
637 Ruud Haagh JPA2 - AV Spiridon Meerkamp
Jongens pup A2
638 Max Kreeft JPA2 - AV Spiridon Meerkamp
Jongens pup A2
639 Steijn Timmers JPA2 - AV Spiridon Meerkamp
Jongens pup A2
640 Tim Pelkmans JPA2 - AV Sprint Meerkamp
Jongens pup A2
641 Yann van de Spijker JPA2 - DES Meerkamp
Jongens pup A2
642 Jonas Gommers JPA2 - DJA Meerkamp
Jongens pup A2
643 Tim Klein JPA2 - DJA Meerkamp
Jongens pup A2
644 Ian van Dijk JPA2 - HAC Meerkamp
Jongens pup A2
645 Rion van Eerd JPA2 - HAC Meerkamp
Jongens pup A2
646 Stijn Hendriks JPA2 - Scorpio Meerkamp
Jongens pup A2
647 Maarten Rooseboom JPA2 - Scorpio Meerkamp
Jongens pup A2
648 Mathijs van Os JPB - AV Attila Meerkamp
Jongens pup B+C+mini
649 Thijs Picokrie JPB - AV Attila Meerkamp
Jongens pup B+C+mini
650 Imeno Weber JPB - AV Attila Meerkamp
Jongens pup B+C+mini
651 Frank Bekkers JPB - AV Spiridon Meerkamp
Jongens pup B+C+mini
652 Ryan Heeren JPB - AV Spiridon Meerkamp
Jongens pup B+C+mini
653 Luuk Pelkmans JPB - AV Sprint Meerkamp
Jongens pup B+C+mini
654 Zeb van den Hurk JPB - DES Meerkamp
Jongens pup B+C+mini
655 Daan van Dessel JPB - DJA Meerkamp
Jongens pup B+C+mini
656 Emiel Tax JPB - DJA Meerkamp
Jongens pup B+C+mini
657 Tobias van Opstal JPB - Eindhoven Meerkamp
Jongens pup B+C+mini
658 Daan van der Made JPB - Scorpio Meerkamp
Jongens pup B+C+mini
659 Martijn Rooseboom JPB - Scorpio Meerkamp
Jongens pup B+C+mini
660 Lars van de Broek JPC - AV Attila Meerkamp
Jongens pup B+C+mini
661 Jim Putter JPC - DJA Meerkamp
Jongens pup B+C+mini
662 Gijs van Berkel JPMini - AV Attila Meerkamp
Jongens pup B+C+mini
663 Luuk Steenbakkers JPMini - AV Attila Meerkamp
Jongens pup B+C+mini
664 Jelle Kreeft JPMini - AV Spiridon Meerkamp
Jongens pup B+C+mini
665 Sam Boender JPMini - Eindhoven Meerkamp
Jongens pup B+C+mini
666 Bas van der Made JPMini - Scorpio Meerkamp
Jongens pup B+C+mini
667 Noortje Aerts JVBJ - AV Attila 100m
600m
Kogel
Ver
G-team 100mG-team 600mG-team kogel 2G-team verspringen
668 Lieneke Bakker JVBJ - AV Attila 100m
600m
Kogel
Ver
G-team 100mG-team 600mG-team kogel 2G-team verspringen
669 Burak Kaymakar JVBJ - AV Attila 100m
600m
Kogel
Ver
G-team 100mG-team 600mG-team kogel 2G-team verspringen
670 Dimitri Kruitwagen JVBJ - AV Attila 100m
600m
Kogel
Ver
G-team 100mG-team 600mG-team kogel 2G-team verspringen
671 Jos Rolsma JVBJ - AV Attila 100m
600m
Kogel
Ver
G-team 100mG-team 600mG-team kogel 2G-team verspringen
672 Vaughn van den Hoek MVBS - AV Attila 100m
600m
Kogel
Ver
G-team 100mG-team 600mG-team kogel 2G-team verspringen
673 David Joore MVBS - AV Attila 100m
600m
Kogel
Ver
G-team 100mG-team 600mG-team kogel 2G-team verspringen
674 Robinson Stein MVBS - AV Attila 100m
600m
Kogel
Ver
G-team 100mG-team 600mG-team kogel 2G-team verspringen
675 Jeroen Farla Mmas - Atledo 150m
110mH
Kogel
Alle categ...eën 150mHorden 110Senior-mas...B kogel 2
676 Johan Flipsen Mmas - Atledo 1500m
Alle categ...een 1500m
677 Hens Koreman Mmas - Atledo 1500m
110mH
Alle categ...een 1500mmas-m - 110h
678 Ard-Jan Moerdijk Mmas - Atledo 300m
1500m
Alle categ...eën 300mAlle categ...een 1500m
679 Frank Pols Mmas - Atledo 150m
300m
110mH
Kogel
Speer
Alle categ...eën 150mAlle categ...eën 300mmas-m - 110hSenior-mas...B kogel 2Senior-mas...r groep 2
680 Toine van Beckhoven Mmas - AV Attila 150m
300m
Alle categ...eën 150mAlle categ...eën 300m
681 Hans Drijvers Mmas - AV Attila 150m
300m
1500m
110mH
Kogel
Speer
Alle categ...eën 150mAlle categ...eën 300mAlle categ...een 1500mmas-m - 110hSenior-mas...B kogel 2Senior-mas...r groep 2
682 Philippe Scheepers Mmas - AV Attila 300m
Alle categ...eën 300m
683 Lourens van der Elst Mmas - Parthenon 300m
Alle categ...eën 300m
684 Rinie Kreeft Mmas - AV Spiridon Kogel
Speer
Senior-mas...B kogel 2Senior-mas...r groep 2
685 Paul Swart Mmas - AV Spiridon Kogel
Speer
Senior-mas...B kogel 2Senior-mas...r groep 2
686 Rob Kraneveld Mmas - DAK 150m
300m
Alle categ...eën 150mAlle categ...eën 300m
687 Ruud van Loon Mmas - DAK Kogel
Speer
Senior-mas...B kogel 2Senior-mas...r groep 2
688 Gerard van Dijk Mmas - HRCL 300m
Alle categ...eën 300m
689 Jeroen Munsters Mmas - Eindhoven Kogel
Speer
Senior-mas...B kogel 2Senior-mas...r groep 2
690 Christiaan Mettrop Mmas - Spark 150m
300m
Alle categ...eën 150mAlle categ...eën 300m
691 Jolanda Kreeft Vmas - AV Spiridon Kogel
Speer
Senior-mas...B kogel 2Senior-mas...r groep 2
692 Susan Römgens Vmas - AV Sprint Kogel
Speer
Senior-mas...B kogel 2Senior-mas...r groep 2
693 Bieneke Bauling Vmas - Eindhoven Kogel
Senior-mas...B kogel 2
694 Frauke van Boekel Vmas - Typhoon 1500m
Alle categ...een 1500m
695 Jolien Bruininx MJA - Reusel `69 1500m
Alle categ...een 1500m
696 Nicole van Beveren MJA - DAK 150m
Alle categ...eën 150m
697 Daphne van Zandvoort MJA - DAK 150m
300m
Alle categ...eën 150mAlle categ...eën 300m
698 Sanne Schellekens MJA - DJA 150m
Speer
Alle categ...eën 150mSenior-mas...r groep 2
699 Loes van Berkel MJA - Taxandria 150m
Alle categ...eën 150m
700 Djaane Abdulrahman MJB - ACW `66 1500m
Kogel
Alle categ...een 1500mSenior-mas...B kogel 2
701 Noortje van der Mast MJB - ACW `66 150m
300m
Alle categ...eën 150mAlle categ...eën 300m
702 Iris Bastmeijer MJB - AV Attila 150m
300m
100mH
Alle categ...eën 150mAlle categ...eën 300mMJB - 100h
703 Susan Bekkers MJB - AV Attila 150m
100mH
Alle categ...eën 150mMJB - 100h
704 Sterre van... Boogaard MJB - AV Attila 150m
1500m
Alle categ...eën 150mAlle categ...een 1500m
705 Bente Smagge MJB - AV Attila 150m
100mH
Alle categ...eën 150mMJB - 100h
706 Nida Huijben MJB - AV Phoenix 150m
300m
Alle categ...eën 150mAlle categ...eën 300m
707 Liza Jonkergouw MJB - AV Spiridon Kogel
Speer
Senior-mas...B kogel 2Senior-mas...r groep 2
708 Suzanne Snellen MJB - DJA 150m
100mH
Alle categ...eën 150mMJB - 100h
709 Minke Huijbregts MJB - Eindhoven Kogel
Speer
Senior-mas...B kogel 2Senior-mas...r groep 2
710 Silke Peeters MJB - Eindhoven 150m
300m
Speer
Alle categ...eën 150mAlle categ...eën 300mSenior-mas...r groep 2
711 Enya Hoogewoning MJB - Typhoon Kogel
Speer
Senior-mas...B kogel 2Senior-mas...r groep 2
712 Puck van Wiltenburg MJB - PAC 1500m
Alle categ...een 1500m
713 Noor van Berkel MJB - Taxandria 150m
Alle categ...eën 150m
714 Lotte Bosma MJB - Taxandria 150m
100mH
Alle categ...eën 150mMJB - 100h
715 Lotje Birker MJC1 - ACW `66 150m
Ver
Alle categ...eën 150mMeisjes ju...rspringen
716 Pien de Lange MJC1 - ACW `66 Kogel
Speer
Meisjes ju...gelstotenMeisjes ju...eerwerpen
717 Sanne Appels MJC1 - AV Attila 150m
Kogel
Speer
Alle categ...eën 150mMeisjes ju...gelstotenMeisjes ju...eerwerpen
718 Maud Kemkes MJC1 - AV Attila 150m
80mH
Ver
Alle categ...eën 150mMeisjes ju...80 hordenMeisjes ju...rspringen
719 Pien Korstanje MJC1 - AV Attila 150m
80mH
Kogel
Speer
Ver
Alle categ...eën 150mMeisjes ju...80 hordenMeisjes ju...gelstotenMeisjes ju...eerwerpenMeisjes ju...rspringen
720 Ilham Lamine VVBS - 's-Gravenhage Meerkamp
721 Sarah van der Stam MJC1 - AVGM 150m
300m
80mH
Ver
Alle categ...eën 150mAlle categ...eën 300mMeisjes ju...80 hordenMeisjes ju...rspringen
722 Jinke Prinsen MJC1 - AV Sprint 150m
80mH
Speer
Ver
Alle categ...eën 150mMeisjes ju...80 hordenMeisjes ju...eerwerpenMeisjes ju...rspringen
723 Hanneke Verheesen MJC1 - AV Sprint 150m
80mH
Speer
Ver
Alle categ...eën 150mMeisjes ju...80 hordenMeisjes ju...eerwerpenMeisjes ju...rspringen
724 Tessa Smits MJC1 - AV Weert 150m
80mH
Ver
Alle categ...eën 150mMeisjes ju...80 hordenMeisjes ju...rspringen
725 Fleur van der Linden MJC1 - DAK 150m
300m
80mH
Polshoog
Ver
Alle categ...eën 150mAlle categ...eën 300mMeisjes ju...80 hordenAlle categ...sstokhoogMeisjes ju...rspringen
726 Iris Lucas MJC1 - DES 150m
Kogel
Speer
Ver
Alle categ...eën 150mMeisjes ju...gelstotenMeisjes ju...eerwerpenMeisjes ju...rspringen
727 Mirte Hereijgers MJC1 - DJA 80mH
Ver
Meisjes ju...80 hordenMeisjes ju...rspringen
728 Sophie Kenis MJC1 - DJA 600m
Speer
Junioren 600mMeisjes ju...eerwerpen
729 Bowien Snepvangers MJC1 - DJA 80mH
Kogel
Meisjes ju...80 hordenMeisjes ju...gelstoten
730 Ankie Vermeeren MJC1 - DJA 150m
600m
Ver
Alle categ...eën 150mJunioren 600mMeisjes ju...rspringen
731 Eri van Berkum MJC1 - HRCL 150m
300m
Speer
Alle categ...eën 150mAlle categ...eën 300mMeisjes ju...eerwerpen
732 Miranda Van Dijk MJC1 - HRCL 150m
300m
80mH
Alle categ...eën 150mAlle categ...eën 300mMeisjes ju...80 horden
733 Vera Kuipers MJC1 - HRCL 300m
600m
Speer
Ver
Alle categ...eën 300mJunioren 600mMeisjes ju...eerwerpenMeisjes ju...rspringen
734 Amber van de Merwe MJC1 - HRCL Kogel
Speer
Meisjes ju...gelstotenMeisjes ju...eerwerpen
735 Tes van Noort MJC1 - HRCL 150m
80mH
Ver
Alle categ...eën 150mMeisjes ju...80 hordenMeisjes ju...rspringen
736 Sophie van der Spoel MJC1 - HRCL 150m
300m
Kogel
Alle categ...eën 150mAlle categ...eën 300mMeisjes ju...gelstoten
737 Sarah Kortland MJC1 - Typhoon 150m
300m
80mH
Alle categ...eën 150mAlle categ...eën 300mMeisjes ju...80 horden
738 Luka van Gennip MJC1 - Taxandria 600m
Junioren 600m
739 Sanne van der Lee MJC1 - Taxandria 150m
Ver
Alle categ...eën 150mMeisjes ju...rspringen
740 Amy Hasselton MJC1 - THOR 150m
80mH
Speer
Ver
Alle categ...eën 150mMeisjes ju...80 hordenMeisjes ju...eerwerpenMeisjes ju...rspringen
741 Evi van Bladel MJC2 - ACW `66 600m
Kogel
Ver
Junioren 600mMeisjes ju...gelstotenMeisjes ju...rspringen
742 Elise Jocaille MJC2 - ACW `66 150m
80mH
Speer
Ver
Alle categ...eën 150mMeisjes ju...80 hordenMeisjes ju...eerwerpenMeisjes ju...rspringen
743 Hester Kleuskens MJC2 - ACW `66 Kogel
Speer
Ver
Meisjes ju...gelstotenMeisjes ju...eerwerpenMeisjes ju...rspringen
744 Anne-Wil ...epvangers MJC2 - Atledo 600m
Junioren 600m
745 Natasja van Beurden MJC2 - AV Attila 600m
Kogel
Speer
Junioren 600mMeisjes ju...gelstotenMeisjes ju...eerwerpen
746 Lotte de Graauw MJC2 - AV Attila 600m
1500m
Junioren 600mAlle categ...een 1500m
747 Anne Hoeke MJC2 - AV Attila 150m
80mH
Ver
Alle categ...eën 150mMeisjes ju...80 hordenMeisjes ju...rspringen
748 Lonneke Westermann MJC2 - AV Attila 150m
80mH
Kogel
Speer
Ver
Alle categ...eën 150mMeisjes ju...80 hordenMeisjes ju...gelstotenMeisjes ju...eerwerpenMeisjes ju...rspringen
749 Sanne Kastelijn MJC2 - AVGM 150m
300m
80mH
Speer
Ver
Alle categ...eën 150mAlle categ...eën 300mMeisjes ju...80 hordenMeisjes ju...eerwerpenMeisjes ju...rspringen
750 Joke Benne MJC2 - Reusel `69 150m
80mH
Speer
Alle categ...eën 150mMeisjes ju...80 hordenMeisjes ju...eerwerpen
751 Zoë Meyer MJC2 - AV Sprint 150m
Kogel
Speer
Ver
Alle categ...eën 150mMeisjes ju...gelstotenMeisjes ju...eerwerpenMeisjes ju...rspringen
752 Saskia van de Broek MJC2 - DES 150m
300m
Speer
Alle categ...eën 150mAlle categ...eën 300mMeisjes ju...eerwerpen
753 Fleur Bastiaansen MJC2 - DJA 1500m
Ver
Alle categ...een 1500mMeisjes ju...rspringen
754 Tonke Bastiaensen MJC2 - DJA Kogel
Speer
Meisjes ju...gelstotenMeisjes ju...eerwerpen
755 Femke Frijters MJC2 - DJA 600m
80mH
Ver
Junioren 600mMeisjes ju...80 hordenMeisjes ju...rspringen
756 Fay Kitzen MJC2 - Eindhoven 150m
80mH
Ver
Alle categ...eën 150mMeisjes ju...80 hordenMeisjes ju...rspringen
757 Marit Mulders MJC2 - Taxandria Ver
Meisjes ju...rspringen
758 Maartje Smits MJC2 - Taxandria Kogel
Speer
Meisjes ju...gelstotenMeisjes ju...eerwerpen
759 Floor Alessie MJD1 - AV Attila 150m
600m
Kogel
Speer
Alle categ...eën 150mJunioren 600mMeisjes ju...gelstotenMeisjes ju...eerwerpen
760 Arlena Paeper MJD1 - AV Attila 150m
600m
Ver
Alle categ...eën 150mJunioren 600mMeisjes ju...rspringen
761 Fenne Severijns MJD1 - AV Attila 150m
300m
600m
Speer
Ver
Alle categ...eën 150mAlle categ...eën 300mJunioren 600mMeisjes ju...eerwerpenMeisjes ju...rspringen
762 Thyra van Diemen MJD1 - Parthenon 150m
300m
Alle categ...eën 150mAlle categ...eën 300m
763 Safira den Oudsten MJD1 - AV Spiridon 600m
Kogel
Speer
Ver
Junioren 600mMeisjes ju...gelstotenMeisjes ju...eerwerpenMeisjes ju...rspringen
764 Dionne van der Hilst MJD1 - CAV Energie 150m
Kogel
Speer
Alle categ...eën 150mMeisjes ju...gelstotenMeisjes ju...eerwerpen
765 Nynke Kuipers MJD1 - HRCL Speer
Ver
Meisjes ju...eerwerpenMeisjes ju...rspringen
766 Naomi van Opstal MJD1 - Eindhoven 600m
Ver
Junioren 600mMeisjes ju...rspringen
767 Kirsten Peeters MJD1 - Eindhoven 150m
60mH
Kogel
Speer
Alle categ...eën 150mMeisjes ju... 60hordenMeisjes ju...gelstotenMeisjes ju...eerwerpen
768 Meike Veldhuis MJD1 - Typhoon 150m
Alle categ...eën 150m
769 Veerle van Son MJD1 - Scorpio 150m
60mH
Ver
Alle categ...eën 150mMeisjes ju... 60hordenMeisjes ju...rspringen
770 Imke Mentink MJD1 - Taxandria Kogel
Speer
Ver
Meisjes ju...gelstotenMeisjes ju...eerwerpenMeisjes ju...rspringen
771 Annelou Sebregts MJD1 - Taxandria Kogel
Speer
Ver
Meisjes ju...gelstotenMeisjes ju...eerwerpenMeisjes ju...rspringen
772 Marloes Smits MJD1 - Taxandria Kogel
Speer
Ver
Meisjes ju...gelstotenMeisjes ju...eerwerpenMeisjes ju...rspringen
773 Lieke Spiegels MJD1 - Taxandria 150m
Kogel
Ver
Alle categ...eën 150mMeisjes ju...gelstotenMeisjes ju...rspringen
774 Enola Redering MJD2 - Atledo 600m
Kogel
Ver
Junioren 600mMeisjes ju...gelstotenMeisjes ju...rspringen
775 Madeline el Aissati MJD2 - AV Attila 150m
600m
60mH
Ver
Alle categ...eën 150mJunioren 600mMeisjes ju... 60hordenMeisjes ju...rspringen
776 Anaïs van Gestel MJD2 - AV Attila 150m
300m
Alle categ...eën 150mAlle categ...eën 300m
777 Alida Pinas MJD2 - AV Attila 150m
60mH
Ver
Alle categ...eën 150mMeisjes ju... 60hordenMeisjes ju...rspringen
778 Jule Roelings MJD2 - AV Attila 150m
60mH
Ver
Alle categ...eën 150mMeisjes ju... 60hordenMeisjes ju...rspringen
779 Marieke Verschure MJD2 - AV Attila 600m
60mH
Speer
Ver
Junioren 600mMeisjes ju... 60hordenMeisjes ju...eerwerpenMeisjes ju...rspringen
780 Emma Voets MJD2 - AV Attila 150m
600m
Kogel
Alle categ...eën 150mJunioren 600mMeisjes ju...gelstoten
781 Lisa Römgens MJD2 - AV Sprint Kogel
Speer
Ver
Meisjes ju...gelstotenMeisjes ju...eerwerpenMeisjes ju...rspringen
782 Jaimy Lavrijsen MJD2 - DES 150m
300m
600m
Ver
Alle categ...eën 150mAlle categ...eën 300mJunioren 600mMeisjes ju...rspringen
783 Veerle Hoogerwerf MJD2 - HRCL 60mH
Speer
Meisjes ju... 60hordenMeisjes ju...eerwerpen
784 Evelien Versmissen MJD2 - Gloria 150m
60mH
Kogel
Ver
Alle categ...eën 150mMeisjes ju... 60hordenMeisjes ju...gelstotenMeisjes ju...rspringen
785 Giulia Kuiper MJD2 - Typhoon 150m
Alle categ...eën 150m
786 Rosalie Temme MJD2 - Typhoon 150m
Ver
Alle categ...eën 150mMeisjes ju...rspringen
787 Sophie Blankers MJD2 - Scorpio 600m
Junioren 600m
788 Eva Nijdam MJD2 - Scorpio 60mH
Kogel
Speer
Meisjes ju... 60hordenMeisjes ju...gelstotenMeisjes ju...eerwerpen
789 Yente Ouwerling MJD2 - Scorpio 150m
60mH
Alle categ...eën 150mMeisjes ju... 60horden
790 Willemijn Fuite MJD2 - Taxandria 150m
600m
Alle categ...eën 150mJunioren 600m
791 Karlijn va...r Heijden MJD2 - Taxandria Kogel
Speer
Ver
Meisjes ju...gelstotenMeisjes ju...eerwerpenMeisjes ju...rspringen
792 Dieuwertje Mentink MJD2 - Taxandria 150m
Ver
Alle categ...eën 150mMeisjes ju...rspringen
793 Guusje Vugs MJD2 - Taxandria Kogel
Speer
Ver
Meisjes ju...gelstotenMeisjes ju...eerwerpenMeisjes ju...rspringen
794 Luka Harahap MPA1 - AV Attila Meerkamp
Meisjes pup A1+A2
795 Iris Verschure MPA1 - AV Attila Meerkamp
Meisjes pup A1+A2
796 Milena Weber MPA1 - AV Attila Meerkamp
Meisjes pup A1+A2
797 Aurelia Davis MPA1 - AV Sprint Meerkamp
Meisjes pup A1+A2
798 Lotte van Ham MPA1 - AV Sprint Meerkamp
Meisjes pup A1+A2
799 Tess Kemner MPA1 - DES Meerkamp
Meisjes pup A1+A2
800 Anouk Boomaerts MPA1 - DJA Meerkamp
Meisjes pup A1+A2
801 Sofie Klein MPA1 - DJA Meerkamp
Meisjes pup A1+A2
802 Anouk van Jeveren MPA1 - Scorpio Meerkamp
Meisjes pup A1+A2
803 Suzan Joswig MPA1 - Scorpio Meerkamp
Meisjes pup A1+A2
804 Hanna van Baast MPA2 - AV Attila Meerkamp
Meisjes pup A1+A2
805 Fleur van Hest MPA2 - AV Attila Meerkamp
Meisjes pup A1+A2
806 Janne van Holland MPA2 - AV Attila Meerkamp
Meisjes pup A1+A2
807 Barbara Karremans MPA2 - AV Attila Meerkamp
Meisjes pup A1+A2
808 Susan Korevaar MPA2 - AV Attila Meerkamp
Meisjes pup A1+A2
809 Danique Schalk MPA2 - AV Spiridon Meerkamp
Meisjes pup A1+A2
810 Maartje R...senschoon MPA2 - DES Meerkamp
Meisjes pup A1+A2
811 Fleur Boender MPA2 - Eindhoven Meerkamp
Meisjes pup A1+A2
812 Bo Spoor MPA2 - HAC Meerkamp
Meisjes pup A1+A2
813 Marit Griep MPA2 - Scorpio Meerkamp
Meisjes pup A1+A2
814 Veerle van Erp MPA2 - FT67 Meerkamp
Meisjes pup A1+A2
815 Nora Buijs MPB - AV Attila Meerkamp
Meisjes pup B
816 Ifelunwa Igwala MPB - AV Attila Meerkamp
Meisjes pup B
817 Noortje Janssen MPB - AV Attila Meerkamp
Meisjes pup B
818 Tessa de Jong MPB - AV Attila Meerkamp
Meisjes pup B
819 Jhiti de Rooij MPB - AV Attila Meerkamp
Meisjes pup B
820 Madelief Ruijters MPB - AV Attila Meerkamp
Meisjes pup B
821 Floor Verhoeven MPB - AV Attila Meerkamp
Meisjes pup B
822 Noëlle Schalk MPB - AV Spiridon Meerkamp
Meisjes pup B
823 Maebh van Dijk MPB - HAC Meerkamp
Meisjes pup B
824 Claire van den Hurk MPB - HAC Meerkamp
Meisjes pup B
825 Cyri Brethouwer MPB - Scorpio Meerkamp
Meisjes pup B
826 Lotte Griep MPB - Scorpio Meerkamp
Meisjes pup B
827 Margit van Son MPB - Scorpio Meerkamp
Meisjes pup B
828 Mirre Wijnen MPC - Atledo Meerkamp
Meisjes pup C+mini
829 Lieke van Berkel MPC - AV Attila Meerkamp
Meisjes pup C+mini
830 Emma Gitz MPC - AV Attila Meerkamp
Meisjes pup C+mini
831 Minke Leijten MPC - AV Attila Meerkamp
Meisjes pup C+mini
832 Mila Strooper MPC - AV Attila Meerkamp
Meisjes pup C+mini
833 Femke Timmermans MPC - AV Attila Meerkamp
Meisjes pup C+mini
834 Merel van Hooijdonk MPC - AV Spiridon Meerkamp
Meisjes pup C+mini
835 Sophy Naafs MPC - AV Spiridon Meerkamp
Meisjes pup C+mini
836 Ghislaine Schalk MPC - AV Spiridon Meerkamp
Meisjes pup C+mini
837 Anna Timmers MPC - AV Spiridon Meerkamp
Meisjes pup C+mini
838 Daniek van Loon MPC - DAK Meerkamp
Meisjes pup C+mini
839 Esther van Os MPMini - AV Attila Meerkamp
Meisjes pup C+mini
840 Sofie van Wouwe MPMini - HAC Meerkamp
Meisjes pup C+mini
841 Faylinn Jansen MPMini - Scorpio Meerkamp
Meisjes pup C+mini
842 Sanne Olislagers MPMini - FT67 Meerkamp
Meisjes pup C+mini
843 Jordy van Kuik Msen - ACW `66 150m
300m
Speer
Alle categ...eën 150mAlle categ...eën 300mSenior-mas...r groep 1
844 André Faesen Msen - AV Attila 300m
Polshoog
Alle categ...eën 300mAlle categ...sstokhoog
845 Martijn Kok Msen - AV Attila Polshoog
Alle categ...sstokhoog
846 Mike Rasenberg Msen - AV Attila 1500m
Alle categ...een 1500m
847 Rob Michiels Msen - Reusel `69 1500m
Alle categ...een 1500m
848 Kevin van Zundert Msen - AV Sprint Polshoog
Alle categ...sstokhoog
849 Luke Linders Msen - DAK 150m
300m
Alle categ...eën 150mAlle categ...eën 300m
850 Ky-Anh Tran Msen - DAK 300m
110mH
Alle categ...eën 300mHorden 110
851 Sjoerd Verhoeven Msen - DAK 150m
300m
Alle categ...eën 150mAlle categ...eën 300m
852 Ronald Cockx Msen - DJA 1500m
Alle categ...een 1500m
853 Niels Hanegraaf Msen - DJA 150m
300m
110mH
Alle categ...eën 150mAlle categ...eën 300mHorden 110
854 Joep Chatrou Msen - Eindhoven 1500m
110mH
Speer
Alle categ...een 1500mHorden 110Senior-mas...r groep 1
855 Casper van...er Putten Msen - Eindhoven 1500m
Alle categ...een 1500m
856 Roy van de...ijfeijken Msen - Eindhoven Speer
Senior-mas...r groep 1
857 Tomas Snel Msen - ASTX 110mH
Horden 110
858 Koen Voermans Msen - Scorpio 1500m
Alle categ...een 1500m
859 Lucas Bertone Msen - Zuid-Afrika 150m
Kogel
Speer
Alle categ...eën 150mSenior-mas...B kogel 1Senior-mas...r groep 1
860 Robin Flipsen Vsen - Atledo 300m
Alle categ...eën 300m
861 Eva Bastmeijer Vsen - AV Attila 150m
Alle categ...eën 150m
862 Judi Becx Vsen - AV Attila 300m
1500m
Speer
Alle categ...eën 300mAlle categ...een 1500mSenior-mas...r groep 2
863 Noor Hegeman Vsen - AV Attila Polshoog
Alle categ...sstokhoog
864 Mariëlle Jonkers Vsen - AV Sprint 300m
Speer
Alle categ...eën 300mSenior-mas...r groep 2
865 Alain Willems JPC - 's-Gravenhage Meerkamp
Jongens pup B+C+mini
866 Thijn Snels JPA2 - AV Attila Meerkamp
Jongens pup A2
871 Merel Fernandes MPA2 - AV Attila Meerkamp
Meisjes pup A1+A2
872 Janna Bergink MPA2 - AV Attila Meerkamp
Meisjes pup A1+A2
873 Daphne van...r Heijden MJC1 - AV Attila 150m
600m
80mH
Speer
Alle categ...eën 150mJunioren 600mMeisjes ju...80 hordenMeisjes ju...eerwerpen