Inschrijvingen Johan Knaap Games 2018




Snr Naam Onderdelen Startgroep Estafetteteam
88 Tim van der Kooi JJA - AC TION 100m
200m
4x100m
100 meter mannen200 meter mannen Jonge goden uit Enschede (2e)
89 Danu Mulyo JJA - AC TION 100m
200m
4x100m
100 meter mannen200 meter mannen Jonge goden uit Enschede (1e)
90 Twan Duvigneau JJA - AL73 100m
200m
100 meter mannen200 meter mannen
91 Pim Jansen JJA - AL73 100m
200m
100 meter mannen200 meter mannen
92 Daniel Kl...Nibbelink JJA - AV Archeus 200m
4x100m
Discus
Kogel
Ver
200 meter mannenDiscuswerpen mannenKogelstoten mannenVerspringen mannen Archeus 2 (1e)
93 Jesse Nijmeijer JJA - AV Archeus 800m
5000m
4x100m
800 meter mannen5000 meter Archeus 2 (4e)
94 Rick Mombarg JJA - AV Argo 100m
200m
100 meter mannen200 meter mannen
95 Niels Kok JJA - Flevo Delta 100m
200m
100 meter mannen200 meter mannen
96 Tobias Silverentand (BM) JJA - Hanzesport 800m
800 meter mannen
97 Thijs Roel... Terlouw JJA - Spurt `88 800m
800 meter mannen
98 Nart Pistorius JJA - DAV Kronos 3000m SC
3000 meter...le mannen
99 Rene van Benthem JJA - MPM 100m
4x100m
100 meter mannen Golden Boys (1e)
100 Mart Ruben Nijhuis JJA - MPM 3000m SC
3000 meter...le mannen
101 Yvar - Schoorlemmer JJA - MPM 100m
200m
4x100m
100 meter mannen200 meter mannen Golden Boys (2e)
102 Tim ter Laak Bolk JJB - AC TION 100m
Ver
100 meter mannenVerspringen mannen
103 Luc ter Linde JJB - AC TION Discus
Kogel
Discuswerpen mannenKogelstoten mannen
104 Marnix Wilting JJB - AC TION Discus
Kogel
Discuswerpen mannenKogelstoten mannen
105 Frank Seppenwoolde JJB - ATNY 200m
Ver
200 meter mannenVerspringen mannen
106 Dennis Bonthuis JJB - AV PEC 1910 100m
200m
100 meter mannen200 meter mannen
107 Niels Dennekamp JJB - AV Rijssen Discus
Ver
Discuswerpen mannenVerspringen mannen
108 Koen Roskamp JJB - BAV 200m
4x100m
200 meter mannen De Roskampies (1e)
109 Sven van Leeuwen JJB - MPM 100m
200m
4x100m
100 meter mannen200 meter mannen Golden Boys (3e)
110 Pim Weghorst JJB - MPM 100m
200m
4x100m
100 meter mannen200 meter mannen Golden Boys (4e)
111 Milan Beuning JJC - AAV SISU 200m
Ver
200 meter mannenVerspringen mannen
112 Jermaine Kleine JJC - AAV SISU 200m
Ver
200 meter mannenVerspringen mannen
113 Hidde Nijland JJC - AAV SISU 100m
Ver
100 meter mannenVerspringen mannen
114 Tim ter Linde JJC - AC TION Discus
Kogel
Discuswerpen mannenKogelstoten mannen
115 Floris Smink JJC - AC TION Discus
Kogel
Discuswerpen mannenKogelstoten mannen
116 Milan Veenstra JJC - AC TION 800m
800 meter mannen
117 Iwan Wever JJC - AC TION Discus
Ver
Discuswerpen mannenVerspringen mannen
118 Julian Wilting JJC - AC TION 100m
Ver
100 meter mannenVerspringen mannen
119 Wouter Seppenwoolde JJC - ATNY 800m
800 meter mannen
120 Hendrik Olthuis JJC - De Gemzen 800m
800 meter mannen
121 Bram Blokhuis JJC - AV Iphitos Discus
Kogel
Discuswerpen mannenKogelstoten mannen
122 Twan Ligtenberg JJC - AV Rijssen Discus
Kogel
Discuswerpen mannenKogelstoten mannen
123 Max Swabedissen JJC - AV Rijssen 800m
800 meter mannen
124 Mats Roskamp JJC - BAV 100m
4x100m
Discus
Polshoog
100 meter mannenDiscuswerpen mannenPolsstokhoogspringen De Roskampies (3e)
125 Guus Roskamp JJC - BAV 4x100m
De Roskampies (4e)
126 Mika ten Doeschot JJC - MPM 800m
Ver
800 meter mannenVerspringen mannen
127 Joost Leverink JJC - MPM 100m
200m
Ver
100 meter mannen200 meter mannenVerspringen mannen
128 Leon Wiedemeijer JJC - MPM 800m
Ver
800 meter mannenVerspringen mannen
129 Wan Bakx Mmas - AC TION 100m
Ver
100 meter mannenVerspringen mannen
130 Aydin Zeyrek Mmas - AC TION 100m
100 meter mannen
131 Sander Thomas Mmas - AL73 Discus
Discuswerpen mannen
132 Jan Jaap Beeks Mmas - AV Archeus 4x100m
Discus
Kogel
Discuswerpen mannenKogelstoten mannen AV Archeus (3e)
133 Thomas Konings Mmas - AV Archeus 5000m
5000 meter
134 Berry Nieland Mmas - ATNY Discus
Kogel
Discuswerpen mannenKogelstoten mannen
135 Bert Boer Mmas - DVTR 200m
200 meter mannen
136 Bas Mekking Mmas - De Gemzen 3000m SC
3000 meter...le mannen
137 Jan-Pieter Mondria Mmas - De Gemzen 5000m
5000 meter
138 Wietze de Vries Mmas - Fivelstreek 5000m
5000 meter
139 Eddy Groen Mmas - Hanzesport 800m
800 meter mannen
140 Jan Plat Mmas - AV PEC 1910 100m
200m
4x100m
Ver
100 meter mannen200 meter mannenVerspringen mannen Green Lightning (1e)
141 Remco Hoetmer Mmas - GACH 3000m SC
3000 meter...le mannen
142 Hans Dat Mmas - LAAC Twente 5000m
5000 meter
143 Erik Nijhof Mmas - MPM 5000m
5000 meter
144 Elske Barkman Vmas - AC TION Discus
Kogel
Discuswerpen vrouwenKogelstoten vrouwen
145 Hanny Ebb...k Tukkers Vmas - AC TION Discus
Kogel
Discuswerpen vrouwenKogelstoten vrouwen
146 Yvonne Meijer Vmas - ACO 800m
800 meter vrouwen
147 Christel Labee Vmas - AV Archeus 4x100m
Discus
Kogel
Ver
Discuswerpen vrouwenKogelstoten vrouwenVerspringen vrouwen AV Archeus (4e)
148 Petra Meinen Vmas - AV Archeus 5000m
5000 meter
149 Corien van der Bijl Vmas - AV Veluwe 800m
800 meter vrouwen
150 Erna Klaren Vmas - MPM Kogel
Kogelstoten vrouwen
151 Femke Jansen MJA - AC TION 100m
200m
100 meter vrouwen200 meter vrouwen
152 Marleen Berendsen MJA - AL73 Discus
Kogel
Discuswerpen vrouwenKogelstoten vrouwen
162 Danique de Haan MJA - DVTR 100m
200m
Kogel
100 meter vrouwen200 meter vrouwenKogelstoten vrouwen
163 Lynn van Zijl MJA - DVTR 100m
Kogel
100 meter vrouwenKogelstoten vrouwen
164 Joyce Schumacher MJA - Flevo Delta 100m
Ver
100 meter vrouwenVerspringen vrouwen
165 Celine Spinder MJC - MPM 800m
800 meter vrouwen
166 Anja Bekema MJA - VTLS 4x100m
Discus
Ver
Discuswerpen vrouwenVerspringen vrouwen Vitalis vrouwen (2e)
178 Emma van den Berg MJA - MPM Polshoog
Polsstokhoogspringen
179 Irene Cats MJA - MPM Polshoog
Polsstokhoogspringen
180 Marleen Klaver MJA - MPM Discus
Kogel
Discuswerpen vrouwenKogelstoten vrouwen
181 Elise Lauret MJA - MPM Polshoog
Polsstokhoogspringen
183 Amber van Mourik MJA - MPM 800m
800 meter vrouwen
184 Lichelle Scholing MJA - MPM 4x100m
Discus
Kogel
Discuswerpen vrouwenKogelstoten vrouwen Kronauten onder begeleiding (1e)
190 Lisanne Wiggers MJA - MPM 5000m
5000 meter
191 Susan Wouda MJA - MPM 200m
Ver
200 meter vrouwenVerspringen vrouwen
192 Pien Meijs MJA - HAAS 4x100m
Polshoog
Polsstokhoogspringen Mannetjeskonijnen (1e)
193 Romee Karselius MJB - AC TION Discus
Kogel
Discuswerpen vrouwenKogelstoten vrouwen
194 Bente Jonkman MJB - ATC `75 3000m SC
3000 meter...e vrouwen
195 Eveline Houtman MJB - De Gemzen 800m
800 meter vrouwen
196 Graciëlla Evertsz MJB - Fivelstreek 5000m
5000 meter
197 Nina Hol MJB - AV PEC 1910 100m
200m
4x100m
100 meter vrouwen200 meter vrouwen Green Lightning (4e)
198 Suzan Plat MJB - AV PEC 1910 100m
200m
4x100m
100 meter vrouwen200 meter vrouwen Green Lightning (2e)
199 Marlot Bruggink MJB - AV Rijssen 800m
800 meter vrouwen
200 Margo Schippers MJB - AV Rijssen 200m
Ver
200 meter vrouwenVerspringen vrouwen
211 Marjolein Klaren MJB - MPM Polshoog
Polsstokhoogspringen
212 Nadine Schipper MJB - MPM 100m
200m
100 meter vrouwen200 meter vrouwen
229 Robin Wesselkamp MJB - MPM 100m
200m
100 meter vrouwen200 meter vrouwen
230 Marleen Baas MJC - AC TION 200m
Ver
200 meter vrouwenVerspringen vrouwen
231 Sydney Kempers MJC - AL73 100m
800m
100 meter vrouwen800 meter vrouwen
232 Esmee Mulder MJC - ATNY 800m
800 meter vrouwen
233 Ella van den Bosch MJC - De Gemzen 800m
800 meter vrouwen
234 Luena Spijkerboer MJC - De Gemzen 800m
800 meter vrouwen
235 Anne Bijpost MJC - AV Rijssen Discus
Kogel
Discuswerpen vrouwenKogelstoten vrouwen
236 Lotte Nijkamp MJC - AV Rijssen Discus
Kogel
Discuswerpen vrouwenKogelstoten vrouwen
237 Naomi Wessels MJC - AV Rijssen Discus
Kogel
Discuswerpen vrouwenKogelstoten vrouwen
238 Wieteke Terlouw MJC - Spurt `88 800m
800 meter vrouwen
239 Tess van Randtwijk MJC - AV34 800m
800 meter vrouwen
240 Luna Bouwmeester MJC - MPM 100m
Ver
100 meter vrouwenVerspringen vrouwen
241 Lena Nijhof MJC - MPM 3000m SC
Discus
3000 meter...e vrouwenDiscuswerpen vrouwen
242 Janne Nijhof MJC - MPM 800m
800 meter vrouwen
243 Kris Oosterveld MJC - MPM 100m
Ver
100 meter vrouwenVerspringen vrouwen
244 Tobias Bakx Msen - AC TION 100m
Ver
100 meter mannenVerspringen mannen
245 Regillio Ramdas Msen - AC TION 100m
200m
4x100m
100 meter mannen200 meter mannen
246 Sebastiaan...Steenberg Msen - AC TION 100m
4x100m
100 meter mannen
247 Nick Marsman Msen - ACO 800m
800 meter mannen
248 Michiel Veldman Msen - ACO 800m
800 meter mannen
249 Lars Duistermaat Msen - AV Archeus 5000m
5000 meter
250 Bram Gerritsen Msen - AV Archeus 100m
200m
4x100m
Discus
Ver
100 meter mannen200 meter mannenDiscuswerpen mannenVerspringen mannen Archeus 2 (2e)
251 Domenique Schreurs Msen - AV Archeus 100m
200m
4x100m
Discus
Ver
100 meter mannen200 meter mannenDiscuswerpen mannenVerspringen mannen Archeus 2 (3e)
252 Laurens Corbière (BM) Msen - Clytoneus Discus
Discuswerpen mannen
253 Rodrigo Willy Broer Msen - DVTR 100m
100 meter mannen
254 Jurriën ten Hoeve Msen - DVTR 800m
800 meter mannen
255 Ronald Kuin Msen - DVTR 3000m SC
4x100m
3000 meter...le mannen Fabians Kronos Team (1e)
256 Yoeri Sterenberg Msen - DVTR 100m
200m
100 meter mannen200 meter mannen
257 Maurice Smit Msen - Fivelstreek 5000m
5000 meter
258 Gerard Vos Msen - Fivelstreek 5000m
5000 meter
259 Freek Bielevelt Msen - Haaksbergen 5000m
5000 meter
260 Boy Foks Msen - Haaksbergen 5000m
5000 meter
261 Bas Reith Msen - Haaksbergen Discus
Kogel
Discuswerpen mannenKogelstoten mannen
262 Tom Wouda Msen - Haaksbergen 200m
200 meter mannen
263 Mark Vlutters Msen - AV Iphitos 5000m
5000 meter
264 Piet Wiersma Msen - AV Jahn II 5000m
5000 meter
265 Niek ter Horst Msen - AV PEC 1910 100m
200m
4x100m
100 meter mannen200 meter mannen De groene streep (2e)
266 Leon ten Klooster Msen - AV PEC 1910 100m
200m
4x100m
100 meter mannen200 meter mannen De groene streep (4e)
267 Ronnie Sentamu Msen - AV PEC 1910 100m
200m
4x100m
100 meter mannen200 meter mannen De groene streep (1e)
268 Jordy Visscher Msen - AV PEC 1910 100m
200m
4x100m
100 meter mannen200 meter mannen De groene streep (3e)
269 Maarten Groen Msen - AV34 800m
800 meter mannen
270 Vincent Bosboom Msen - DAV Kronos 800m
800 meter mannen
271 Bas Coenen Msen - DAV Kronos 4x100m
Maandagsprinters (4e)
272 Daniel Danielecki Msen - DAV Kronos 5000m
5000 meter
273 Jeroen van...en Hoogen Msen - DAV Kronos 100m
200m
4x100m
100 meter mannen200 meter mannen Maandagsprinters (1e)
274 Jasper van...en Hoogen Msen - DAV Kronos 100m
4x100m
100 meter mannen Maandagsprinters (2e)
275 Casper Kroon Msen - DAV Kronos 800m
800 meter mannen
276 Marnick Los Msen - DAV Kronos 4x100m
Discus
Ver
Discuswerpen mannenVerspringen mannen Fabians Kronos Team (2e)
277 Matthijs Meihuizen Msen - DAV Kronos 3000m SC
4x100m
Ver
3000 meter...le mannenVerspringen mannen Fabians Kronos Team (4e)
278 Fabian Pelgröm Msen - DAV Kronos 800m
4x100m
Ver
800 meter mannenVerspringen mannen Fabians Kronos Team (3e)
279 Thijs Roskamp Msen - DAV Kronos 4x100m
Kogel
Kogelstoten mannen De Roskampies (2e)
280 Steef Severijn Msen - DAV Kronos 800m
800 meter mannen
281 Lars Van der Toorn Msen - DAV Kronos 100m
200m
Ver
100 meter mannen200 meter mannenVerspringen mannen
282 Gijs Wensink Msen - DAV Kronos 100m
Ver
100 meter mannenVerspringen mannen
283 Twan Wildeboer Msen - DAV Kronos 800m
Polshoog
800 meter mannenPolsstokhoogspringen
284 Roy van Zijl Msen - DAV Kronos 4x100m
Discus
Ver
Discuswerpen mannenVerspringen mannen Maandagsprinters (3e)
285 Sebastian ...chuermann Msen - Duitsland 100m
200m
100 meter mannen200 meter mannen
286 Henk-Jan Schaaphok Msen - Groningen 100m
200m
100 meter mannen200 meter mannen
287 Wouter Dijkstra Msen - VTLS 3000m SC
3000 meter...le mannen
288 Hindrik Jagersma Msen - VTLS 3000m SC
3000 meter...le mannen
289 Tim Loohuis Msen - VTLS 5000m
5000 meter
290 Eric van der Meer Msen - VTLS 200m
200 meter mannen
291 Jorick Nijenhuis Msen - VTLS 800m
800 meter mannen
292 Niels Urgert Msen - VTLS 5000m
5000 meter
293 Patrick Vondeling Msen - HAC `63 Discus
Kogel
Discuswerpen mannenKogelstoten mannen
294 Ruud Schurink Msen - LAAC Twente 5000m
5000 meter
295 Tom Benerink Msen - MPM 800m
800 meter mannen
296 Matteo Genitrini Msen - MPM Polshoog
Polsstokhoogspringen
297 Michael Herijgers Msen - MPM Polshoog
Polsstokhoogspringen
298 Sander Klaver Msen - MPM Discus
Kogel
Discuswerpen mannenKogelstoten mannen
299 Danny Lef...p Reinink Msen - MPM 100m
5000m
100 meter mannen5000 meter
300 Branco van Minnen Msen - MPM 800m
800 meter mannen
320 Tom den Ouden Msen - MPM 200m
200 meter mannen
321 Martin Platenkamp Msen - MPM Discus
Kogel
Discuswerpen mannenKogelstoten mannen
322 Lars van der Pluijm Msen - MPM Discus
Polshoog
Discuswerpen mannenPolsstokhoogspringen
323 Thomas Doesburg Msen - HAAS 800m
800 meter mannen
367 Noa Dhore Vsen - AAC `61 100m
4x100m
100 meter vrouwen Vitalis vrouwen (1e)
368 Lesley Buur Vsen - AC TION 100m
200m
100 meter vrouwen200 meter vrouwen
369 Carlijn ter Laak Vsen - AC TION Ver
Verspringen vrouwen
370 Marleen Stoel Vsen - AC TION 200m
200 meter vrouwen
371 Jolanda Dijk Vsen - ACO 100m
200m
100 meter vrouwen200 meter vrouwen
372 Anouk Bossink Vsen - AL73 Discus
Kogel
Discuswerpen vrouwenKogelstoten vrouwen
373 Jorieke Korenromp Vsen - DVTR 100m
200m
100 meter vrouwen200 meter vrouwen
374 Marloes Oosterwegel Vsen - DVTR Polshoog
Polsstokhoogspringen
375 Tessa Poen Vsen - DVTR 3000m SC
3000 meter...e vrouwen
376 Sariena Evertsz Vsen - Fivelstreek 5000m
5000 meter
377 Lisa Bielevelt Vsen - Haaksbergen 5000m
5000 meter
378 Brenda Oosterbosch Vsen - AV PEC 1910 100m
4x100m
Ver
100 meter vrouwenVerspringen vrouwen Green Lightning (3e)
379 Melissa de Haan Vsen - AV34 Kogel
Kogelstoten vrouwen
380 Annabel Boonman Vsen - DAV Kronos 100m
200m
4x100m
Discus
100 meter vrouwen200 meter vrouwenDiscuswerpen vrouwen Kronauten onder begeleiding (2e)
381 Shanice B Harmon Vsen - DAV Kronos 800m
800 meter vrouwen
382 Merel Lasschuijt Vsen - DAV Kronos 800m
4x100m
Discus
Ver
800 meter vrouwenDiscuswerpen vrouwenVerspringen vrouwen Kronauten onder begeleiding (3e)
383 Jasmijn va...ingerland Vsen - DAV Kronos 5000m
5000 meter
384 Nina Garay Vsen - Duitsland 100m
Ver
100 meter vrouwenVerspringen vrouwen
385 Lianne van de Belt Vsen - VTLS 5000m
5000 meter
386 Ilona Bosma Vsen - VTLS 100m
200m
4x100m
100 meter vrouwen200 meter vrouwen Vitalis vrouwen (3e)
387 Erika Bremer Vsen - VTLS 3000m SC
3000 meter...e vrouwen
388 Silke Jonkman Vsen - VTLS 3000m SC
3000 meter...e vrouwen
389 Elena Klöckner Vsen - VTLS 4x100m
Vitalis vrouwen (4e)
390 Krista IJspeerd Vsen - MPM 4x100m
Discus
Ver
Discuswerpen vrouwenVerspringen vrouwen De pinguïns van MPM (2e)
391 Pascalle Moes Vsen - MPM Polshoog
Polsstokhoogspringen
392 Sophie den Ouden Vsen - MPM 4x100m
Kogel
Kogelstoten vrouwen De pinguïns van MPM (3e)
393 Susan van Sark Vsen - MPM 100m
Ver
100 meter vrouwenVerspringen vrouwen
394 Milou van der Schaaf Vsen - MPM 100m
200m
4x100m
Ver
100 meter vrouwen200 meter vrouwenVerspringen vrouwen De pinguïns van MPM (1e)
395 Sophie de Groot Vsen - HAAS 200m
4x100m
Ver
200 meter vrouwenVerspringen vrouwen Mannetjeskonijnen (2e)
396 Margo Heurman Vsen - HAAS 200m
800m
4x100m
200 meter vrouwen800 meter vrouwen Mannetjeskonijnen (4e)
397 Ilse Kemper Vsen - HAAS 200m
4x100m
Ver
200 meter vrouwenVerspringen vrouwen Mannetjeskonijnen (3e)
398 Rosanne van Heijst Vsen - DAV Kronos 5000m
5000 meter
399 Marjolein Bolten MJA - DAV Kronos 100m
200m
4x100m
Ver
100 meter vrouwen200 meter vrouwenVerspringen vrouwen Kronauten onder begeleiding (4e)
435 Dennis Coehoorn Msen - AC TION 100m
4x100m
Discus
Ver
100 meter mannenDiscuswerpen mannenVerspringen mannen Jonge goden uit Enschede (3e)
436 Mirek Harwig JJC - AC TION Discus
Ver
Discuswerpen mannenVerspringen mannen
444 Artur Harwig JJC - AC TION Discus
Ver
Discuswerpen mannenVerspringen mannen
445 Paul Boer Mmas - AC TION 100m
200m
4x100m
Discus
100 meter mannen200 meter mannenDiscuswerpen mannen Jonge goden uit Enschede (4e)
446 Siegbert Gnoth Mmas - Duitsland Polshoog
Polsstokhoogspringen
447 Annemarie Gosselink MJC - AC TION 800m
Discus
800 meter vrouwenDiscuswerpen vrouwen
448 Rens Gosselink JJC - AC TION 100m
800m
100 meter mannen800 meter mannen
449 Jesse Sadholt JJB - Duitsland Polshoog
Polsstokhoogspringen
450 Sierk Spits Mmas - Hanzesport 800m
800 meter mannen
451 Elianne Mulder Vsen - AV Archeus 4x100m
Discus
Kogel
Discuswerpen vrouwenKogelstoten vrouwen AV Archeus (1e)
452 Emma Nijman Vsen - AV Archeus 4x100m
Discus
Kogel
Discuswerpen vrouwenKogelstoten vrouwen AV Archeus (2e)
453 Danique Coolen Vsen - MPM 200m
4x100m
200 meter vrouwen De pinguïns van MPM (4e)
454 Robert Gerritsen Msen - ACO 800m
800 meter mannen
455 Sluijs Mmas - ACO 800m
800 meter mannen
456 Emma Trouw MJB - MPM 800m
800 meter vrouwen
457 Ilona Hogenkamp Vsen - ACO 100m
200m
100 meter vrouwen200 meter vrouwen
458 Aline Kootstra Vsen - ACO 800m
800 meter vrouwen
459 Gerben Schreurs Msen - AV Archeus 5000m
5000 meter
460 Thijmen Trouw JJB - MPM 5000m
5000 meter
461 Niels Haverkate JJB - AV Goor `75 3000m SC
3000 meter...le mannen
462 Pim JJB - AV Rijssen 5000m
5000 meter
463 Henk Smalbrugge Mmas - ACO 5000m
5000 meter
464 William van Eeken Msen - ACO 5000m
5000 meter
465 Sandra Wassink Vsen - AV Archeus 5000m
5000 meter
466 Marcel Bos Mmas - AV Archeus 5000m
5000 meter
467 Wouter Vreeman (BM) Mmas - AV Archeus 5000m
5000 meter
468 Peter Semmekrot Mmas - AV Archeus 5000m
5000 meter
471 Daniël de Jong Msen - AC TION 5000m
5000 meter
472 Rene Bos Msen - LAAC Twente 5000m
5000 meter