Inschrijvingen Junioren C/D Poule 52 Wedstrijd 2 [2018]




Snr Naam Onderdelen Startgroep
501 Stach Evenhuis JJC - AV Atos - AV Atos JC 150m
4x100m
Speer
JJC - 150mJJC - Speer
502 Romano Guellai JJC - AV Atos - AV Atos JC 800m
4x100m
Hoog
JJC - 800mJJC - Hoog
503 Hidde Koning JJC - AV Atos - AV Atos JC 150m
Ver
JJC - 150mJJC - Ver
504 Joël Mondria JJC - AV Atos - AV Atos JC 150m
4x100m
Kogel
JJC - 150mJJC - Kogel
505 Yassine el Mortai JJC - AV Atos - AV Atos JC 800m
JJC - 800m
506 Alessio Rimedia JJC - AV Atos - AV Atos JC 800m
4x100m
Ver
JJC - 800mJJC - Ver
507 Dean Somer JJC - AV Atos - AV Atos JC Speer
Kogel
JJC - SpeerJJC - Kogel
508 Ties van der Waal JJC - AV Atos - AV Atos JC 100mH
Hoog
JJC - 100mHJJC - Hoog
509 Adam Amghar JJC - AV Lycurgus - AV Lycurgu...JC Team 1 Speer
JJC - Speer
510 Wesley Beentjes JJC - AV Lycurgus - AV Lycurgu...JC Team 1 Hoog
JJC - Hoog
511 Guido Carucci JJC - AV Lycurgus - AV Lycurgu...JC Team 1 Speer
Kogel
JJC - SpeerJJC - Kogel
512 Twan Deumers JJC - AV Lycurgus - AV Lycurgu...JC Team 1 150m
800m
4x100m
JJC - 150mJJC - 800m
513 Nout Heine JJC - AV Lycurgus - AV Lycurgu...JC Team 2 150m
800m
4x100m
JJC - 150mJJC - 800m
514 Kem Herrema JJC - AV Lycurgus - AV Lycurgu...JC Team 1 150m
4x100m
JJC - 150m
515 Bart Hoogmoed JJC - AV Lycurgus - AV Lycurgu...JC Team 1 150m
100mH
4x100m
JJC - 150mJJC - 100mH
516 Tobias Janssens JJC - AV Lycurgus - AV Lycurgu...JC Team 2 100mH
4x100m
Ver
JJC - 100mHJJC - Ver
517 Wouter Konijn JJC - AV Lycurgus - AV Lycurgu...JC Team 1 100mH
4x100m
Ver
JJC - 100mHJJC - Ver
518 Jesse Loo...n de Jong JJC - AV Lycurgus - AV Lycurgu...JC Team 2 Hoog
JJC - Hoog
520 Jelle Muller JJC - AV Lycurgus - AV Lycurgu...JC Team 2 100mH
Speer
Ver
JJC - 100mHJJC - SpeerJJC - Ver
521 Arend Plomp JJC - AV Lycurgus - AV Lycurgu...JC Team 2 150m
800m
Kogel
JJC - 150mJJC - 800mJJC - Kogel
522 Wesley Steenbakker JJC - AV Lycurgus - AV Lycurgu...JC Team 2 800m
Speer
Kogel
JJC - 800mJJC - SpeerJJC - Kogel
523 Kalle Veldhuisen JJC - AV Lycurgus - AV Lycurgu...JC Team 1 Kogel
Hoog
JJC - KogelJJC - Hoog
524 Lukas Vijn JJC - AV Lycurgus - AV Lycurgu...JC Team 2 150m
4x100m
JJC - 150m
525 Seb Wals JJC - AV Lycurgus - AV Lycurgu...JC Team 1 800m
100mH
Ver
JJC - 800mJJC - 100mHJJC - Ver
526 Jasper van... Wetering JJC - AV Lycurgus - AV Lycurgu...JC Team 2 100mH
4x100m
Hoog
JJC - 100mHJJC - Hoog
527 Ties Arensman JJC - NEAV - AV NEA-Vol...JC Team 1 800m
Speer
Ver
JJC - 800mJJC - SpeerJJC - Ver
528 Sam Bosman JJC - NEAV - AV NEA-Vol...JC Team 1 Speer
Kogel
JJC - SpeerJJC - Kogel
529 Thomas Jellema JJC - NEAV - AV NEA-Vol...JC Team 1 150m
100mH
Ver
JJC - 150mJJC - 100mHJJC - Ver
530 Mika van der Meijden JJC - NEAV - AV NEA-Vol...JC Team 2 150m
Speer
Kogel
JJC - 150mJJC - SpeerJJC - Kogel
531 Chris Schipper JJC - NEAV - AV NEA-Vol...JC Team 1 150m
100mH
JJC - 150mJJC - 100mH
532 Martijn de Witte JJC - NEAV - AV NEA-Vol...JC Team 2 Speer
Kogel
JJC - SpeerJJC - Kogel
533 Rekiek Gizaw JJC - AV Zaanland - AV Zaanland JC 150m
JJC - 150m
534 Daniël Wielenga JJC - AV Zaanland - AV Zaanland JC Speer
Hoog
Ver
JJC - SpeerJJC - HoogJJC - Ver
535 Kevin Koeckhoven JJC - DEM - DEM JC 150m
4x100m
Speer
JJC - 150mJJC - Speer
536 Luuk Kooij JJC - DEM - DEM JC 4x100m
Kogel
Ver
JJC - KogelJJC - Ver
537 Duncan van Ling JJC - DEM - DEM JC Speer
Kogel
Hoog
JJC - SpeerJJC - KogelJJC - Hoog
538 Dennis Schaap JJC - DEM - DEM JC 100mH
4x100m
Hoog
JJC - 100mHJJC - Hoog
539 Noa Struyve JJC - DEM - DEM JC 150m
4x100m
Ver
JJC - 150mJJC - Ver
540 Toon van Vuuren JJC - DEM - DEM JC 150m
800m
JJC - 150mJJC - 800m
541 David Nieuwenhuizen JJD - ACWA - AC Waterland JD 80m
Ver
JJD - 80mJJD groep 1 Ver
543 Mink Hageman JJD - AV Atos - AV Atos JD Team 1 1000m
Discus
JJD - 1000mJJD groep 1 Discus
544 Quinten va...Herwijnen JJD - AV Atos - AV Atos JD Team 1 80m
Kogel
Ver
JJD - 80mJJD groep 2 KogelJJD groep 1 Ver
545 Louie Isibor JJD - AV Atos - AV Atos JD Team 1 80m
80mH
4x80m
JJD - 80mJJD - 80mH
546 Timon Kalogeris JJD - AV Atos - AV Atos JD Team 1 80m
4x80m
Discus
JJD - 80mJJD groep 2 Discus
547 Elf Meerman JJD - AV Atos - AV Atos JD Team 1 1000m
80mH
4x80m
JJD - 1000mJJD - 80mH
548 Mattia Noom JJD - AV Atos - AV Atos JD Team 1 80mH
4x80m
Hoog
JJD - 80mHJJD groep 2 Hoog
549 Christian Prins JJD - AV Atos - AV Atos JD Team 1 Kogel
Hoog
Ver
JJD groep 1 KogelJJD groep 1 HoogJJD groep 2 Ver
550 Jasper Blommesteijn JJD - AV Lycurgus - AV Lycurgu...JD Team 3 1000m
4x80m
JJD - 1000m
551 Bjorn Boll JJD - AV Lycurgus - AV Lycurgu...JD Team 3 80m
4x80m
Ver
JJD - 80mJJD groep 1 Ver
552 Jannes Boon JJD - AV Lycurgus - AV Lycurgu...JD Team 2 80m
1000m
4x80m
JJD - 80mJJD - 1000m
553 Finn Castricum JJD - AV Lycurgus - AV Lycurgu...JD Team 1 1000m
JJD - 1000m
554 Joris Cotterink JJD - AV Lycurgus - AV Lycurgu...JD Team 1 80mH
Discus
Ver
JJD - 80mHJJD groep 2 DiscusJJD groep 2 Ver
555 Jop Dirkson JJD - AV Lycurgus - AV Lycurgu...JD Team 2 Ver
JJD groep 1 Ver
556 Salvador ...ito Bosma JJD - AV Lycurgus - AV Lycurgu...JD Team 2 1000m
Kogel
JJD - 1000mJJD groep 2 Kogel
557 Sven van Gelderen JJD - AV Lycurgus - AV Lycurgu...JD Team 1 80m
80mH
4x80m
JJD - 80mJJD - 80mH
558 Mauro Grasso JJD - AV Lycurgus - AV Lycurgu...JD Team 2 80m
4x80m
Discus
JJD - 80mJJD groep 1 Discus
559 Joey Jonkhart JJD - AV Lycurgus - AV Lycurgu...JD Team 3 80mH
Hoog
JJD - 80mHJJD groep 1 Hoog
560 Miguel Ke...a Iglesia JJD - AV Lycurgus - AV Lycurgu...JD Team 1 80m
4x80m
JJD - 80m
561 Bram Knijpinga JJD - AV Lycurgus - AV Lycurgu...JD Team 4 Discus
Kogel
JJD groep 1 DiscusJJD groep 1 Kogel
562 Timo Koenen JJD - AV Lycurgus - AV Lycurgu...JD Team 2 Kogel
Ver
JJD groep 1 KogelJJD groep 2 Ver
563 Seda Kooks JJD - AV Lycurgus - AV Lycurgu...JD Team 3 80m
80mH
Ver
JJD - 80mJJD - 80mHJJD groep 2 Ver
564 Robin Kriek JJD - AV Lycurgus - AV Lycurgu...JD Team 4 80m
Ver
JJD - 80mJJD groep 2 Ver
565 Luan Kruijff JJD - AV Lycurgus - AV Lycurgu...JD Team 2 80m
80mH
4x80m
JJD - 80mJJD - 80mH
566 Tijmen van der Laan JJD - AV Lycurgus - AV Lycurgu...JD Team 4 4x80m
Ver
JJD groep 1 Ver
567 Tyrone Lak JJD - AV Lycurgus - AV Lycurgu...JD Team 1 Discus
Kogel
JJD groep 1 DiscusJJD groep 1 Kogel
568 Tijs Lieffering JJD - AV Lycurgus - AV Lycurgu...JD Team 4 1000m
4x80m
Hoog
JJD - 1000mJJD groep 2 Hoog
569 Kevin van ...lkerwaard JJD - AV Lycurgus - AV Lycurgu...JD Team 3 1000m
4x80m
Hoog
JJD - 1000mJJD groep 2 Hoog
570 Damian Paap JJD - AV Lycurgus - AV Lycurgu...JD Team 1 80m
80mH
4x80m
JJD - 80mJJD - 80mH
571 Joey van der Plas JJD - AV Lycurgus - AV Lycurgu...JD Team 2 80mH
Discus
Hoog
JJD - 80mHJJD groep 2 DiscusJJD groep 2 Hoog
572 Bryan van der Putten JJD - AV Lycurgus - AV Lycurgu...JD Team 1 1000m
Kogel
JJD - 1000mJJD groep 2 Kogel
573 Jonne Roos JJD - AV Lycurgus - AV Lycurgu...JD Team 2 1000m
80mH
4x80m
JJD - 1000mJJD - 80mH
574 Zack Rot JJD - AV Lycurgus - AV Lycurgu...JD Team 1 4x80m
Hoog
Ver
JJD groep 1 HoogJJD groep 1 Ver
575 Jermain Rothuizen JJD - AV Lycurgus - AV Lycurgu...JD Team 3 4x80m
Discus
Kogel
JJD groep 2 DiscusJJD groep 1 Kogel
576 Rodrigo Smit JJD - AV Lycurgus - AV Lycurgu...JD Team 4 80m
4x80m
Discus
JJD - 80mJJD groep 2 Discus
577 Max Swagerman JJD - AV Lycurgus - AV Lycurgu...JD Team 4 80m
1000m
4x80m
JJD - 80mJJD - 1000m
578 Sil Westenbrink JJD - AV Lycurgus - AV Lycurgu...JD Team 1 1000m
Hoog
JJD - 1000mJJD groep 2 Hoog
579 Yarno Dijkman JJD - NEAV - AV NEA-Volharding JD 80m
4x80m
Hoog
JJD - 80mJJD groep 2 Hoog
580 Joey Veen JJD - NEAV - AV NEA-Volharding JD 80m
4x80m
Ver
JJD - 80mJJD groep 1 Ver
581 Aodhan Wadey JJD - NEAV - AV NEA-Volharding JD 1000m
4x80m
Ver
JJD - 1000mJJD groep 2 Ver
582 Sam Wong JJD - NEAV - AV NEA-Volharding JD 4x80m
Discus
Kogel
JJD groep 2 DiscusJJD groep 2 Kogel
583 Koot Bink JJD - AV Zaanland - AV Zaanlan...JD Team 2 Hoog
Ver
584 Roy Deijkers JJD - AV Zaanland - AV Zaanlan...JD Team 1 80m
4x80m
Kogel
JJD - 80mJJD groep 2 Kogel
585 Leon Heijman JJD - AV Zaanland - AV Zaanlan...JD Team 1 1000m
4x80m
Discus
JJD - 1000mJJD groep 1 Discus
586 Matthijs Heistek JJD - AV Zaanland - AV Zaanlan...JD Team 2 80m
Kogel
Ver
JJD - 80mJJD groep 1 KogelJJD groep 2 Ver
587 Tycho ten Hoorn JJD - AV Zaanland - AV Zaanlan...JD Team 2 80m
Discus
Kogel
JJD - 80mJJD groep 1 DiscusJJD groep 2 Kogel
588 Thor Hakon Koopman JJD - AV Zaanland - AV Zaanlan...JD Team 1 80m
Discus
Ver
JJD - 80mJJD groep 2 DiscusJJD groep 2 Ver
590 Pim Leibbrand JJD - AV Zaanland - AV Zaanlan...JD Team 1 80mH
4x80m
Hoog
JJD - 80mHJJD groep 1 Hoog
591 Dante Staneke JJD - AV Zaanland - AV Zaanlan...JD Team 1 80m
4x80m
Ver
JJD - 80mJJD groep 1 Ver
592 Sam van der Aar JJD - DEM - DEM JD Team 1 1000m
80mH
Kogel
JJD - 1000mJJD - 80mHJJD groep 1 Kogel
593 Jibbe Boonacker JJD - DEM - DEM JD Team 1 1000m
80mH
4x80m
JJD - 1000mJJD - 80mH
594 Twan Fatels JJD - DEM - DEM JD Team 2 80m
80mH
Ver
JJD - 80mJJD - 80mHJJD groep 1 Ver
595 Bram Klepper JJD - DEM - DEM JD Team 1 1000m
4x80m
Hoog
JJD - 1000mJJD groep 2 Hoog
596 Vanya Lubbers JJD - DEM - DEM JD Team 1 4x80m
Kogel
Ver
JJD groep 2 KogelJJD groep 2 Ver
597 Ronan Molenaar JJD - DEM - DEM JD Team 1 80m
4x80m
Discus
JJD - 80mJJD groep 2 Discus
598 Weslie Silfhout JJD - DEM - DEM JD Team 2 80m
Discus
Hoog
JJD - 80mJJD groep 1 DiscusJJD groep 1 Hoog
599 Ilias Toutziarakis JJD - DEM - DEM JD Team 1 80m
80mH
Ver
JJD - 80mJJD - 80mHJJD groep 1 Ver
600 Simon Veldhuis JJD - DEM - DEM JD Team 1 80m
Discus
Hoog
JJD - 80mJJD groep 1 DiscusJJD groep 1 Hoog
601 Lisa van den Brink MJC - ACWA - AC Waterland MC 4x80m
Discus
Ver
MJC groep 2 DiscusMJC groep 2 Ver
602 Lakeisha Adams MJC - AV Atos - AV Atos MC 150m
80mH
Hoog
MJC - 150mMJC - 80mHMJC groep 1 Hoog
603 Meinou Janssen MJC - AV Atos - AV Atos MC Discus
Kogel
MJC groep 1 DiscusMJC groep 2 Kogel
604 Melissa Steenbakker MJC - AV Atos - AV Atos MC 800m
80mH
Hoog
MJC - 800mMJC - 80mHMJC groep 2 Hoog
605 Bella Bar...lorzano MJC - AV Lycurgus - AV Lycurgu...MC Team 1 150m
4x80m
MJC - 150m
606 Fleur Lut...khuizen MJC - AV Lycurgus - AV Lycurgu...MC Team 1 150m
80mH
4x80m
MJC - 150mMJC - 80mH
607 Lian Kuijken MJC - AV Lycurgus - AV Lycurgu...MC Team 1 150m
4x80m
Ver
MJC - 150mMJC groep 2 Ver
608 Amber Bakker MJC - AV Lycurgus - AV Lycurgu...MC Team 2 150m
80mH
Ver
MJC - 150mMJC - 80mHMJC groep 1 Ver
609 Gwen Bleeker MJC - AV Lycurgus - AV Lycurgu...MC Team 2 800m
Hoog
MJC - 800mMJC groep 1 Hoog
610 Jingshi Brasser MJC - AV Lycurgus - AV Lycurgu...MC Team 2 150m
80mH
MJC - 150mMJC - 80mH
611 Jente Brouwer MJC - AV Lycurgus - AV Lycurgu...MC Team 2 4x80m
Discus
MJC groep 2 Discus
612 Raisa Diehl MJC - AV Lycurgus - AV Lycurgu...MC Team 2 Speer
Kogel
MJC groep 2 SpeerMJC groep 1 Kogel
613 Fee Eising MJC - AV Lycurgus - AV Lycurgu...MC Team 1 800m
Hoog
MJC - 800mMJC groep 1 Hoog
614 Tessa van Herp MJC - AV Lycurgus - AV Lycurgu...MC Team 1 800m
80mH
Ver
MJC - 800mMJC - 80mHMJC groep 1 Ver
615 Nadia Lensen MJC - AV Lycurgus - AV Lycurgu...MC Team 2 800m
80mH
4x80m
MJC - 800mMJC - 80mH
616 Merel van Maasdam MJC - AV Lycurgus - AV Lycurgu...MC Team 1 Kogel
MJC groep 1 Kogel
617 Tess Maijer MJC - AV Lycurgus - AV Lycurgu...MC Team 2 Kogel
Hoog
MJC groep 2 KogelMJC groep 2 Hoog
618 Jill Petra MJC - AV Lycurgus - AV Lycurgu...MC Team 2 4x80m
Speer
MJC groep 1 Speer
619 Dagmar Salomons MJC - AV Lycurgus - AV Lycurgu...MC Team 1 80mH
Discus
Hoog
MJC - 80mHMJC groep 1 DiscusMJC groep 2 Hoog
620 Eliene van der Veer MJC - AV Lycurgus - AV Lycurgu...MC Team 2 Discus
MJC groep 1 Discus
621 Estella Verwiel MJC - AV Lycurgus - AV Lycurgu...MC Team 1 800m
Speer
Kogel
MJC - 800mMJC groep 1 SpeerMJC groep 2 Kogel
622 Lieke Vet MJC - AV Lycurgus - AV Lycurgu...MC Team 2 150m
Ver
MJC - 150mMJC groep 2 Ver
623 Isa Wagemans MJC - AV Lycurgus - AV Lycurgu...MC Team 2 800m
4x80m
MJC - 800m
624 Loes Winter MJC - AV Lycurgus - AV Lycurgu...MC Team 1 4x80m
Speer
Discus
MJC groep 2 SpeerMJC groep 2 Discus
625 Elisa Babucci MJC - NEAV - AV NEA-Vol...MC Team 2 150m
Discus
MJC - 150mMJC groep 1 Discus
626 Silvia Bloemendaal MJC - NEAV - AV NEA-Vol...MC Team 2 800m
Speer
Ver
MJC - 800mMJC groep 1 SpeerMJC groep 1 Ver
627 Marit Bout MJC - NEAV - AV NEA-Vol...MC Team 1 80mH
4x80m
MJC - 80mH
628 Gwen Broek MJC - NEAV - AV NEA-Vol...MC Team 1 Hoog
Ver
MJC groep 1 HoogMJC groep 2 Ver
629 Julia Jongejeugd MJC - NEAV - AV NEA-Vol...MC Team 1 80mH
Discus
Hoog
MJC - 80mHMJC groep 1 DiscusMJC groep 2 Hoog
630 Milou Jongeneel MJC - NEAV - AV NEA-Vol...MC Team 1 800m
Speer
MJC - 800mMJC groep 1 Speer
631 Alyshia Kavehercy MJC - NEAV - AV NEA-Vol...MC Team 1 150m
Kogel
Ver
MJC - 150mMJC groep 1 KogelMJC groep 1 Ver
632 Robin Kuller MJC - NEAV - AV NEA-Vol...MC Team 1 Speer
Kogel
MJC groep 2 SpeerMJC groep 2 Kogel
633 Romy Leenstra MJC - NEAV - AV NEA-Vol...MC Team 2 Kogel
Ver
MJC groep 2 KogelMJC groep 2 Ver
634 Djeedy Manhoef MJC - NEAV - AV NEA-Vol...MC Team 2 150m
800m
80mH
MJC - 150mMJC - 800mMJC - 80mH
635 Eline Mast MJC - NEAV - AV NEA-Vol...MC Team 1 150m
800m
80mH
MJC - 150mMJC - 800mMJC - 80mH
636 Samira van...ookhuizen MJC - NEAV - AV NEA-Vol...MC Team 2 Speer
Discus
Kogel
MJC groep 2 SpeerMJC groep 2 DiscusMJC groep 1 Kogel
637 Thyra Terweij MJC - NEAV - AV NEA-Vol...MC Team 1 4x80m
638 Laura Wilde MJC - NEAV - AV NEA-Vol...MC Team 1 4x80m
639 Arwen de Wit MJC - NEAV - AV NEA-Vol...MC Team 1 800m
Discus
MJC - 800mMJC groep 2 Discus
640 Rosaly Zomerdijk MJC - NEAV - AV NEA-Vol...MC Team 1 150m
4x80m
MJC - 150m
641 Liv de Haas MJC - AV Zaanland - AV Zaanland MC 150m
4x80m
Ver
MJC - 150mMJC groep 2 Ver
642 Luna Huiberts MJC - AV Zaanland - AV Zaanland MC 800m
Hoog
Ver
MJC - 800mMJC groep 2 HoogMJC groep 1 Ver
643 Jessamy Roubos MJC - AV Zaanland - AV Zaanland MC Discus
Kogel
MJC groep 1 DiscusMJC groep 2 Kogel
644 Eline Brouwer MJC - DEM - DEM MC 150m
80mH
Ver
MJC - 150mMJC - 80mHMJC groep 1 Ver
645 Silke de Haas MJC - DEM - DEM MC 800m
4x80m
Speer
MJC - 800mMJC groep 1 Speer
646 Zoe Lammertink MJC - DEM - DEM MC 80mH
4x80m
Speer
MJC - 80mHMJC groep 2 Speer
647 Lynn van der Meij MJC - DEM - DEM MC 150m
80mH
4x80m
MJC - 150mMJC - 80mH
648 Danique Schram MJC - DEM - DEM MC 800m
4x80m
Kogel
MJC - 800mMJC groep 1 Kogel
649 Danique Visser MJC - DEM - DEM MC Discus
Kogel
Hoog
MJC groep 1 DiscusMJC groep 2 KogelMJC groep 1 Hoog
650 Jayda Essenburg MJD - ACWA - AC Waterland MD 60m
4x60m
Speer
MJD - 60mMJD groep 1 Speer
651 Elin van Breemen MJD - AV Atos - AV Atos MD Speer
Kogel
MJD groep 1 SpeerMJD groep 2 Kogel
652 Carmen Guellai MJD - AV Atos - AV Atos MD 1000m
60mH
Hoog
MJD - 1000mMJD - 60mHMJD groep 2 Hoog
653 Robyn Houbiers MJD - AV Atos - AV Atos MD 4x60m
Speer
Kogel
MJD groep 2 SpeerMJD groep 1 Kogel
654 Julia Janssen MJD - AV Atos - AV Atos MD 1000m
MJD - 1000m
655 Sophie Janssen MJD - AV Atos - AV Atos MD 1000m
4x60m
Ver
MJD - 1000mMJD groep 2 Ver
656 Uma van Nes MJD - AV Atos - AV Atos MD 60m
60mH
4x60m
MJD - 60mMJD - 60mH
657 Annabel Stottelaar MJD - AV Atos - AV Atos MD 60m
4x60m
Ver
MJD - 60mMJD groep 1 Ver
658 Esmee Beentjes MJD - AV Lycurgus - AV Lycurgu...MD Team 3 Kogel
Hoog
MJD groep 2 KogelMJD groep 1 Hoog
659 Lonneke Berkhout MJD - AV Lycurgus - AV Lycurgu...MD Team 2 60m
4x60m
Ver
MJD - 60mMJD groep 1 Ver
660 Robina Blikslager MJD - AV Lycurgus - AV Lycurgu...MD Team 2 Speer
Kogel
MJD groep 2 SpeerMJD groep 2 Kogel
662 Mila de Bruin MJD - AV Lycurgus - AV Lycurgu...MD Team 2 60mH
4x60m
Hoog
MJD - 60mHMJD groep 1 Hoog
663 Leonie Deumers MJD - AV Lycurgus - AV Lycurgu...MD Team 1 1000m
Speer
MJD - 1000mMJD groep 1 Speer
664 Erzsi Diehl MJD - AV Lycurgus - AV Lycurgu...MD Team 2 60m
1000m
4x60m
MJD - 60mMJD - 1000m
665 Senna van Diest MJD - AV Lycurgus - AV Lycurgu...MD Team 3 60m
4x60m
Hoog
MJD - 60mMJD groep 2 Hoog
666 Lente van Dijk MJD - AV Lycurgus - AV Lycurgu...MD Team 2 60mH
4x60m
Ver
MJD - 60mHMJD groep 2 Ver
667 Mara van den Dongen MJD - AV Lycurgus - AV Lycurgu...MD Team 3 1000m
4x60m
Ver
MJD - 1000mMJD groep 2 Ver
668 Femke Haverkort MJD - AV Lycurgus - AV Lycurgu...MD Team 1 60m
4x60m
Ver
MJD - 60mMJD groep 1 Ver
669 Alta Herkul MJD - AV Lycurgus - AV Lycurgu...MD Team 1 60m
4x60m
MJD - 60m
670 Merel Hoff MJD - AV Lycurgus - AV Lycurgu...MD Team 2 1000m
Hoog
MJD - 1000mMJD groep 2 Hoog
671 Babbette Ketel MJD - AV Lycurgus - AV Lycurgu...MD Team 1 4x60m
Kogel
Hoog
MJD groep 1 KogelMJD groep 2 Hoog
672 Nynke Kooij MJD - AV Lycurgus - AV Lycurgu...MD Team 1 1000m
60mH
MJD - 1000mMJD - 60mH
673 Sascha Kroon MJD - AV Lycurgus - AV Lycurgu...MD Team 1 1000m
60mH
MJD - 1000mMJD - 60mH
674 Isabella Kruijff MJD - AV Lycurgus - AV Lycurgu...MD Team 1 60m
60mH
4x60m
MJD - 60mMJD - 60mH
675 Fauve Oosterveld MJD - AV Lycurgus - AV Lycurgu...MD Team 3 1000m
Kogel
MJD - 1000mMJD groep 1 Kogel
676 Lindsey van der Plas MJD - AV Lycurgus - AV Lycurgu...MD Team 1 Speer
Hoog
MJD groep 2 SpeerMJD groep 1 Hoog
677 Kelsey Raa MJD - AV Lycurgus - AV Lycurgu...MD Team 2 60m
Speer
MJD - 60mMJD groep 1 Speer
678 Priscilla Rijs MJD - AV Lycurgus - AV Lycurgu...MD Team 3 60m
4x60m
Ver
MJD - 60mMJD groep 1 Ver
679 Floor Scholtens MJD - AV Lycurgus - AV Lycurgu...MD Team 3 1000m
Speer
MJD - 1000mMJD groep 1 Speer
680 Lionne Simonides MJD - AV Lycurgus - AV Lycurgu...MD Team 3 60m
4x60m
Speer
MJD - 60mMJD groep 2 Speer
681 Noelle Veraart MJD - AV Lycurgus - AV Lycurgu...MD Team 1 Kogel
Ver
MJD groep 2 KogelMJD groep 2 Ver
682 Laura Babucci MJD - NEAV - AV NEA-Vol...MD Team 3 1000m
4x60m
Speer
MJD - 1000mMJD groep 1 Speer
683 Bibi Benkova MJD - NEAV - AV NEA-Vol...MD Team 2 4x60m
Kogel
Ver
MJD groep 1 KogelMJD groep 1 Ver
684 Jamillah Bokhove MJD - NEAV - AV NEA-Vol...MD Team 3 60m
4x60m
Speer
MJD - 60mMJD groep 2 Speer
685 Alyssa Clerx MJD - NEAV - AV NEA-Vol...MD Team 3 4x60m
Kogel
Hoog
MJD groep 2 KogelMJD groep 1 Hoog
686 Jeslyn Doran MJD - NEAV - AV NEA-Vol...MD Team 2 60m
4x60m
Speer
MJD - 60mMJD groep 1 Speer
687 Eva Galesloot MJD - NEAV - AV NEA-Vol...MD Team 2 60m
Hoog
Ver
MJD - 60mMJD groep 1 HoogMJD groep 2 Ver
688 Nora van Gompel MJD - NEAV - AV NEA-Vol...MD Team 1 1000m
4x60m
Kogel
MJD - 1000mMJD groep 1 Kogel
689 Caitlin Hijstee MJD - NEAV - AV NEA-Vol...MD Team 3 60m
Hoog
Ver
MJD - 60mMJD groep 2 HoogMJD groep 2 Ver
690 Lotte Hooijer MJD - NEAV - AV NEA-Vol...MD Team 3 60m
4x60m
Ver
MJD - 60mMJD groep 1 Ver
691 Emma Leeninga MJD - NEAV - AV NEA-Vol...MD Team 2 1000m
4x60m
Hoog
MJD - 1000mMJD groep 2 Hoog
692 Nienke Mast MJD - NEAV - AV NEA-Vol...MD Team 1 1000m
60mH
Hoog
MJD - 1000mMJD - 60mHMJD groep 2 Hoog
693 Ileana Meijer MJD - NEAV - AV NEA-Vol...MD Team 1 60m
1000m
60mH
MJD - 60mMJD - 1000mMJD - 60mH
695 Charlotte Meurs MJD - NEAV - AV NEA-Vol...MD Team 1 4x60m
Hoog
Ver
MJD groep 1 HoogMJD groep 2 Ver
696 Roxy Mijzen MJD - NEAV - AV NEA-Vol...MD Team 1 60m
Speer
Ver
MJD - 60mMJD groep 1 SpeerMJD groep 1 Ver
697 Keira Mulder MJD - NEAV - AV NEA-Vol...MD Team 1 4x60m
Speer
Kogel
MJD groep 2 SpeerMJD groep 2 Kogel
698 Nicole Splinter MJD - NEAV - AV NEA-Vol...MD Team 2 60m
4x60m
Speer
MJD - 60mMJD groep 2 Speer
699 Luna Willemse MJD - NEAV - AV NEA-Vol...MD Team 1 60m
60mH
4x60m
MJD - 60mMJD - 60mH
700 Floor Bakker MJD - AV Zaanland - AV Zaanlan...MD Team 1 Speer
Kogel
Hoog
MJD groep 2 SpeerMJD groep 1 KogelMJD groep 2 Hoog
701 Pien Bakker MJD - AV Zaanland - AV Zaanlan...MD Team 1 1000m
60mH
Hoog
MJD - 1000mMJD - 60mHMJD groep 1 Hoog
702 Daphne Beket MJD - AV Zaanland - AV Zaanlan...MD Team 2 60m
60mH
Ver
MJD - 60mMJD - 60mHMJD groep 2 Ver
703 Eline van Beuzekom MJD - AV Zaanland - AV Zaanlan...MD Team 2 60m
Kogel
Hoog
MJD - 60mMJD groep 2 KogelMJD groep 1 Hoog
704 Pippa Kuiper MJD - AV Zaanland - AV Zaanlan...MD Team 2 60m
Speer
Ver
MJD - 60mMJD groep 1 SpeerMJD groep 1 Ver
705 Silver Noomen MJD - AV Zaanland - AV Zaanlan...MD Team 1 1000m
4x60m
Ver
MJD - 1000mMJD groep 2 Ver
706 Suzanne Otto MJD - AV Zaanland - AV Zaanlan...MD Team 1 4x60m
Speer
Kogel
MJD groep 1 SpeerMJD groep 2 Kogel
707 Puck Schipper MJD - AV Zaanland - AV Zaanlan...MD Team 1 60m
4x60m
Ver
MJD - 60mMJD groep 1 Ver
708 Noa Sonius MJD - AV Zaanland - AV Zaanlan...MD Team 1 60m
60mH
4x60m
MJD - 60mMJD - 60mH
709 Dominique Beentjes MJD - DEM - DEM MD Team 2 60m
60mH
4x60m
MJD - 60mMJD - 60mH
710 Jet Commandeur MJD - DEM - DEM MD Team 2 1000m
60mH
Kogel
MJD - 1000mMJD - 60mHMJD groep 2 Kogel
711 Rianne Kooij MJD - DEM - DEM MD Team 2 4x60m
Speer
Ver
MJD groep 1 SpeerMJD groep 1 Ver
712 Eveline Krom MJD - DEM - DEM MD Team 1 4x60m
Hoog
MJD groep 1 Hoog
713 Nikki Lagrand MJD - DEM - DEM MD Team 2 60m
4x60m
Ver
MJD - 60mMJD groep 2 Ver
714 Isa Landsaat MJD - DEM - DEM MD Team 1 4x60m
Speer
MJD groep 1 Speer
715 Lizzy Lieverst MJD - DEM - DEM MD Team 1 4x60m
Hoog
Ver
MJD groep 1 HoogMJD groep 1 Ver
716 Rachida Loukili MJD - DEM - DEM MD Team 1 60mH
Speer
MJD - 60mHMJD groep 2 Speer
717 Anne Palenstijn MJD - DEM - DEM MD Team 1 60m
1000m
MJD - 60mMJD - 1000m
718 Lotte Ploeger MJD - DEM - DEM MD Team 1 60mH
Hoog
Ver
MJD - 60mHMJD groep 2 HoogMJD groep 2 Ver
719 Yvana Pol MJD - DEM - DEM MD Team 1 60m
4x60m
Kogel
MJD - 60mMJD groep 1 Kogel
720 Isa Schram MJD - DEM - DEM MD Team 1 1000m
60mH
4x60m
MJD - 1000mMJD - 60mH
721 Nena Schuijt MJD - DEM - DEM MD Team 1 60m
Kogel
MJD - 60mMJD groep 2 Kogel
722 Sien van Vuuren MJD - DEM - DEM MD Team 1 1000m
MJD - 1000m
723 Tania Willemse MJD - DEM - DEM MD Team 2 Speer
Kogel
MJD groep 2 SpeerMJD groep 1 Kogel
724 Anique Winder MJD - DEM - DEM MD Team 2 60m
60mH
Hoog
MJD - 60mMJD - 60mHMJD groep 2 Hoog
725 Laura Bookelman MJC - ACWA - AC Waterland MC 150m
4x80m
Hoog
MJC - 150mMJC groep 1 Hoog
726 Aukje Hiemstra MJC - ACWA - AC Waterland MC 80mH
4x80m
Hoog
MJC - 80mHMJC groep 2 Hoog
727 Chiara Linschoten MJC - ACWA - AC Waterland MC 4x80m
Ver
MJC groep 1 Ver
728 Isabel D\'Mattos MJC - ACWA - AC Waterland MC Speer
Discus
Kogel
MJC groep 1 SpeerMJC groep 1 DiscusMJC groep 1 Kogel
729 Maaike Hiemstra MJD - ACWA - AC Waterland MD 60m
60mH
4x60m
MJD - 60mMJD - 60mH
730 Kim Hopman MJD - ACWA - AC Waterland MD 60m
4x60m
Ver
MJD - 60mMJD groep 1 Ver
731 Joy Kuiper MJD - ACWA - AC Waterland MD 4x60m
Kogel
Ver
MJD groep 1 KogelMJD groep 2 Ver
732 Hessel de Vries JJD - Castricum - AV Castricum JD 1000m
80mH
4x80m
JJD - 1000mJJD - 80mH
733 Sem Verkaart JJD - Castricum - AV Castricum JD 80m
4x80m
Ver
JJD - 80mJJD groep 1 Ver
734 Liam Hoevers JJD - Castricum - AV Castricum JD 4x80m
Kogel
Hoog
JJD groep 2 KogelJJD groep 1 Hoog
735 Rens Denneman JJD - Castricum - AV Castricum JD 4x80m
Discus
Ver
JJD groep 1 DiscusJJD groep 2 Ver
736 Pipp Pauzinga MJC - Castricum - AV Castricum MC 800m
80mH
4x80m
MJC - 800mMJC - 80mH
737 Mathilda Way MJC - Castricum - AV Castricum MC 4x80m
Speer
Hoog
MJC groep 1 SpeerMJC groep 1 Hoog
738 Franka Holland MJC - Castricum - AV Castricum MC 800m
4x80m
Ver
MJC - 800mMJC groep 2 Ver
739 Bernou van Dam MJC - Castricum - AV Castricum MC 150m
4x80m
Kogel
MJC - 150mMJC groep 1 Kogel
740 Deirdre Groot MJD - Castricum - AV Castric...MD Team 1 60mH
4x60m
Hoog
MJD - 60mHMJD groep 1 Hoog
741 Sophie Ten Wolde MJD - Castricum - AV Castric...MD Team 1 60m
1000m
Kogel
MJD - 60mMJD - 1000mMJD groep 2 Kogel
742 Lenneke Pettinga MJD - Castricum - AV Castric...MD Team 1 1000m
4x60m
Ver
MJD - 1000mMJD groep 2 Ver
743 Cynthia H...n 't Veld MJD - Castricum - AV Castric...MD Team 1 60m
1000m
4x60m
MJD - 60mMJD - 1000m
744 Bente Mon...zinos Mul MJD - Castricum - AV Castric...MD Team 1 60m
4x60m
Speer
MJD - 60mMJD groep 1 Speer
745 Dania Klaver MJD - Castricum - AV Castric...MD Team 2 4x60m
Speer
Ver
MJD groep 1 SpeerMJD groep 2 Ver
746 Iris Kleverlaan MJD - Castricum - AV Castric...MD Team 2 60m
1000m
4x60m
MJD - 60mMJD - 1000m
747 Eline Booms MJD - Castricum - AV Castric...MD Team 2 60mH
4x60m
Hoog
MJD - 60mHMJD groep 1 Hoog
748 Lisa Thomson MJD - Castricum - AV Castric...MD Team 2 60m
4x60m
Ver
MJD - 60mMJD groep 1 Ver