Inschrijvingen T-Meeting 2015




Snr Naam Onderdelen Startgroep Estafetteteam
185 Giulia Agostini Vsen - AAC HSS
Hinkstapsp...n vrouwen
186 Myrthe Fonck Vsen - AAC 400mH
400mh vrouwen (76,2)
187 Joeri van der Hooft Msen - AAC Ver
Verspringen mannen
188 Els Hufen Vsen - AAC HSS
Hinkstapsp...n vrouwen
189 Carola van...agtendonk Vsen - AAC Ver
Verspringen vrouwen
190 Nick Smidt JJA - AAC `61 400mH
400mh mannen (91,4)
191 Marijke Boogerd MJA - AAV `36 100m
100m_f
4x100m
100m vrouwen100m vrouwen finale NED junioren team vrouwen 1 (4e)
192 Dolf Smid Msen - AAV `36 400m
400m mannen
193 Jarmilla van Stralen Vsen - AAV `36 100m
100m_f
Ver
100m vrouwen100m vrouwen finaleVerspringen vrouwen
194 Carlijn ter Laak MJA - AC TION 100m
4x100m
Ver
100m vrouwenVerspringen vrouwen NED junioren team vrouwen 2 (4e)
195 Sander van Geenen JPA - ACW `66 1000m
1000m pupillen
196 Ruben van Geenen JPC - ACW `66 600m
600m pupillen
197 Marije Doddema Vsen - AKU 400mH
400mh vrouwen (76,2)
198 Linda van Rossum Vsen - AKU 100m
4x100m
100m vrouwen NED Neo senioren team vrouwen 2 (1e)
199 Gwen Reuver MJB - Almere `81 100m
100m_f
100m vrouwen100m vrouwen finale
200 Emiel Koolstra Msen - ARV Ilion Ver
Verspringen mannen
201 Miquella Lobo Vsen - ARV Ilion 100m
100m_f
100m vrouwen100m vrouwen finale
202 Pelle Rietveld Msen - ARV Ilion Polshoog
Polsstokho...en mannen
203 Julia Talakua Vsen - ARV Ilion HSS
Hinkstapsp...n vrouwen
204 Hans Verheijde Msen - ARV Ilion Hoog
Hoogspringen mannen
205 Timo de Water Msen - ARV Ilion Polshoog
Polsstokho...en mannen
206 Marijke Wijnmaalen MJB - ARV Ilion Polshoog
Polsstokho...n vrouwen
207 Nikki Woudstra Vsen - ARV Ilion Hoog
Hoogspringen vrouwen
209 Lekan Dalenberg JJB - Atledo HSS
Hinkstapsp...en mannen
210 Benno Snepvangers JJA - Atledo 400m
400m mannen
211 Claire van den Hurk MPB - ATH 1000m
1000m pupillen
212 Bo Spoor MPA - ATH 1000m
1000m pupillen
213 Dinand Weerts JPA - ATH 1000m
1000m pupillen
214 Imke Hanssen Vsen - Maastricht Hoog
Hoogspringen vrouwen
215 Eva Nagelkerke MJB - Maastricht 100m
400m
Ver
100m vrouwen400m vrouwenVerspringen vrouwen
216 Christel van Rooy MJA - Maastricht 400m
400m vrouwen
217 Rutger Bien Msen - AV 1923 100m
Ver
100m mannenVerspringen mannen
218 Rosa de Jong Vsen - AV 1923 100m
100m vrouwen
219 Dennis Weijens Msen - AV 1923 100m
100m mannen
220 Sawa Bezelev JJB - AV Athlos 100m
4x100m
100m mannen NED junioren team mannen 1 (4e)
221 Iris Bastmeijer MJB - AV Attila 100mH
400mH
100mh vrouwen (84,0)400mh vrouwen (76,2)
222 Eva Bastmeijer Vsen - AV Attila 100m
100m_f
4x100m
Ver
100m vrouwen100m vrouwen finaleVerspringen vrouwen NED Neo senioren team vrouwen 2 (2e)
223 Toine van Beckhoven Msen - AV Attila 400mH
400mh mannen (91,4)
224 Judi Becx Vsen - AV Attila 400mH
400mh vrouwen (76,2)
225 Ruben van de Boel JJC - AV Attila SSS
Stap-stap-springen
226 Lian Bokslag MJC - AV Attila SSS
Stap-stap-springen
227 Rick Damen JPA - AV Attila 1000m
1000m pupillen
228 Mitchell Emmers JJB - AV Attila 400m
4x100m
400m mannen Attila junioren mannen (4e)
229 Yuri Engels Msen - AV Attila Ver
Verspringen mannen
230 Koen van Erve Msen - AV Attila 100m
100m_f
100m mannen100m mannen finale
231 André Faesen Msen - AV Attila 400m
400m mannen
232 Puk van Gool Msen - AV Attila 400m
400m mannen
233 Sander Hage Msen - AV Attila HSS
Hinkstapsp...en mannen
234 Glenn van Hamond Msen - AV Attila HSS
Ver
Hinkstapsp...en mannenVerspringen mannen
236 Anne Hoeke MJC - AV Attila SSS
Stap-stap-springen
237 Tanita Hofmans Vsen - AV Attila HSS
Hinkstapsp...n vrouwen
238 Ifelunwa Igwala MPB - AV Attila 1000m
1000m pupillen
239 Lisa Koot MJA - AV Attila 100m
100m vrouwen
240 JJ Malaihollo JJA - AV Attila 100m
4x100m
100m mannen Attila junioren mannen (3e)
241 Elanor van...iltenburg Vsen - AV Attila Hoog
Hoogspringen vrouwen
242 Domingos Muanza JJA - AV Attila 100m
4x100m
100m mannen Attila junioren mannen (1e)
243 Ida Peterse MJA - AV Attila 100m
100m vrouwen
244 Robin Van Riel JJB - AV Attila 400m
400m mannen
245 Merthijn Roggeveen JJA - AV Attila 400m
400m mannen
246 Madelief Ruijters MPB - AV Attila 1000m
1000m pupillen
247 Philippe Scheepers Msen - AV Attila 100m
Ver
100m mannenVerspringen mannen
248 Luuk Steenbakkers JPMini - AV Attila 600m
600m pupillen
249 Jolien Stuijk MJC - AV Attila SSS
Stap-stap-springen
250 Nathaniel Uwakwe JJB - AV Attila 100m
400m
4x100m
100m mannen400m mannen Attila junioren mannen (2e)
251 Merlijn Verbaan JPB - AV Attila 1000m
1000m pupillen
252 Tim Verhoeven JJB - AV Attila 100m
400m
100m mannen400m mannen
253 Kamiel Watzeels JPA - AV Attila 1000m
1000m pupillen
254 Milan Watzeels JPA - AV Attila 1000m
1000m pupillen
255 Tijke Wentink JJA - AV Attila 400m
400m mannen
256 Lonneke Westermann MJC - AV Attila SSS
Stap-stap-springen
257 Shaquille Brahm JJA - AV Atverni 100m
100m_f
4x100m
100m mannen100m mannen finale NED junioren team mannen 1 (1e)
258 Nargelis Statia MJA - Rotterdam 4x100m
NED junioren team vrouwen 2 (1e)
259 Tinke Grotenhuis MPA - PH 1000m
1000m pupillen
260 Jeroen Eerden Msen - AV Atverni 400mH
400mh mannen (91,4)
261 Niels de Graaf Msen - AV Atverni 100m
100m mannen
262 Giorgio Gravenbeek Msen - AV Atverni 100m
100m_f
100m mannen100m mannen finale
263 Roel Huijsmans JJA - AV Atverni 400m
400m mannen
264 Tjendo Samuel Msen - Phanos 110mH
110m mannen (106,7)
265 Nina Mulder Vsen - AV Atverni 400mH
400mh vrouwen (76,2)
266 Lenneke Stam Vsen - AV Trias 400m
400m vrouwen
267 Calvin Hoogland JJB - Castricum 100m
400m
100m mannen400m mannen
268 Eefje Boons Vsen - DVTR 100m
100m_f
100mH
4x100m
100m vrouwen100m vrouwen finale100mh vrouwen (84,0) NED Neo senioren team vrouwen 1 (4e)
269 Rodrigo Willy Broer JJA - DVTR 100m
100m_f
4x100m
100m mannen100m mannen finale NED junioren team mannen 1 (3e)
270 Nancy van Petersen Vsen - DVTR 100m
100mH
100m vrouwen100mh vrouwen (84,0)
271 Noortje Rijken Vsen - DVTR 400mH
400mh vrouwen (76,2)
272 Hidde ter Woord Msen - DVTR Hoog
Hoogspringen mannen
273 Marlijn van Houts Vsen - AV De Keien 400m
400m vrouwen
274 Anita Karregat Vsen - AV Edam Polshoog
Polsstokho...n vrouwen
275 Bryan Bastiaanse Msen - AV Fortuna HSS
Hinkstapsp...en mannen
276 Jelle Meerman Msen - AV Fortuna 100m
400m
100m mannen400m mannen
277 Liam Shew-A-Tjon JJA - AV Fortuna 400mH
400mh mannen (91,4)
278 Laura Hoogers Vsen - AVGM 400m
400m vrouwen
279 Milou Keulstra MPC - AVGM 600m
600m pupillen
280 Jolijn Sandbrink Vsen - AVGM 100m
100m vrouwen
281 Marianne Verdonk Vsen - AVGM 100m
400m
100m vrouwen400m vrouwen
282 Rutger Postma JJA - HLLM 100m
100m mannen
283 Sem Oolbekkink JJA - Hanzesport 100m
100m mannen
284 Mathilde Terleth MJA - Hanzesport 400mH
400mh vrouwen (76,2)
285 Shanice Atalay MJA - Heerenveen 100m
100m vrouwen
286 Kevin Damstra Msen - Heerenveen 400m
400m mannen
287 Rienk Kan Msen - Heerenveen 110mH
HSS
110m mannen (106,7)Hinkstapsp...en mannen
288 Wendy Op den Kelder Vsen - Hollandia Polshoog
Polsstokho...n vrouwen
289 Shimada Bajon Vsen - AV Lycurgus 100m
100m_f
100m vrouwen100m vrouwen finale
290 Dave Brandhoff Msen - AV Lycurgus Hoog
Hoogspringen mannen
291 Filip Van den Hoven Msen - AV Lycurgus 100m
100m_f
Ver
100m mannen100m mannen finaleVerspringen mannen
292 Eva Jaarsma MJA - AV Lycurgus Polshoog
Polsstokho...n vrouwen
293 Naomi Sedney Vsen - ARV Ilion 4x100m
NED Neo senioren team vrouwen 1 (3e)
294 Tasa Jiya MJA - AV Lycurgus 100m
4x100m
100m vrouwen NED junioren team vrouwen 1 (1e)
295 Gaeonn Meyer Msen - AV Lycurgus 100m
100m_f
100m mannen100m mannen finale
296 Kadene Vassell Vsen - Phanos 100m
100m vrouwen
297 Menno Vloon Msen - AV Lycurgus Polshoog
Polsstokho...en mannen
298 Brian Vriend Msen - AV Lycurgus 400mH
400mh mannen (91,4)
299 Gaard van Vugt Msen - NEAV 110mH
110m mannen (106,7)
300 Linda Hurkmans MJA - AV NOVA Hoog
Hoogspringen vrouwen
301 Yvonne de Jong Vsen - Olympus `70 100m
400m
100m vrouwen400m vrouwen
302 Saliyya Guisse MJA - Belgie HSS
Hinkstapsp...n vrouwen
303 Thelma Solleveld MJB - Olympus `70 400m
400m vrouwen
304 Joni Stolk Vsen - Olympus `70 400mH
400mh vrouwen (76,2)
306 Sigrid Florusse Vsen - Parthenon Polshoog
Polsstokho...n vrouwen
307 Pricilla Huisman MJA - AV Passaat 100m
Polshoog
100m vrouwenPolsstokho...n vrouwen
308 Alice Achterberg Vsen - AV Phoenix 100m
100m vrouwen
309 Mariska Bun Vsen - AV Phoenix 100mH
100mh vrouwen (84,0)
311 Juras Huijben JJB - AV Phoenix 400m
400m mannen
312 Nida Huijben MJB - AV Phoenix 400m
400mH
400m vrouwen400mh vrouwen (76,2)
313 Kirsten Huijgen Vsen - AV Phoenix 400mH
Ver
400mh vrouwen (76,2)Verspringen vrouwen
314 Bas Jubels Msen - AV Phoenix 400m
400mH
400m mannen400mh mannen (91,4)
315 Tieme Klinkers Msen - AV Phoenix Hoog
Hoogspringen mannen
316 Bas Land Msen - AV Phoenix 400mH
400mh mannen (91,4)
318 Luc Orbons JJB - AV Phoenix 100m
100m mannen
319 Lisa de Ruiter Vsen - AV Phoenix 400m
400m vrouwen
320 Pascale Schure Vsen - AV Phoenix 100m
100m vrouwen
321 Jinke van der Sluis MJB - AV Phoenix 100m
Ver
100m vrouwenVerspringen vrouwen
322 Jeroen Witteveen Msen - AV Phoenix 100m
100m mannen
323 Marco Jansen Msen - Pijnenburg Ver
Verspringen mannen
324 Shirley Kerkhove Vsen - SCSP 400m
400m vrouwen
325 Maayke Tjin A-Lim MJB - AV Sparta 100m
100mH
100m vrouwen100mh vrouwen (84,0)
326 Joris van Gool JJB - AV Spiridon 100m
100m mannen
327 Emil van de Par JJA - AV Spiridon 100m
400m
100m mannen400m mannen
328 Kaylee van de Par Vsen - AV Spiridon 100m
100m vrouwen
329 Myrte Goor Vsen - AV Sprint 100mH
100mh vrouwen (84,0)
330 Marlieke Husslage Vsen - AV Sprint 400mH
400mh vrouwen (76,2)
331 Moniek Jansen Vsen - AV Sprint Polshoog
Polsstokho...n vrouwen
332 Tjebbe Kerstens Msen - AV Sprint HSS
Hinkstapsp...en mannen
333 Jelle van Kesteren Msen - AV Sprint HSS
Hinkstapsp...en mannen
334 Daan Walder JJA - AV Sprint 100m
100m mannen
335 Mandy van der Eijk Vsen - Startbaan Hoog
Hoogspringen vrouwen
336 Martijn Praamsma Msen - Startbaan Hoog
Hoogspringen mannen
337 Vera Gommans MJA - AV Statina 100m
100m vrouwen
338 Hend de Jager Msen - AV Statina 400m
400m mannen
339 Simon Jonis Msen - AV Statina 100m
100m mannen
340 Kevin Klomp Msen - AV Statina 400m
400m mannen
341 Zoe de Jong MJB - AV Trias 400m
400m vrouwen
342 Britt Ooijevaar MJB - AV Trias 100m
100m vrouwen
343 Dave Wesselink JJB - AV Trias 110mH
110m mannen (106,7)
344 Hilbrand Wouters JJA - Triathlon Polshoog
Polsstokho...en mannen
345 Tinka Broekman MJB - AV Unitas Polshoog
Polsstokho...n vrouwen
346 Rik Jansen Msen - AV Unitas 100m
100m_f
4x100m
100m mannen100m mannen finale NED Neo senioren team mannen 1 (1e)
347 Milan Meeuse Msen - AV Unitas Polshoog
Polsstokho...en mannen
348 Nora Ritzen Vsen - AV Unitas HSS
Hinkstapsp...n vrouwen
349 Cyriel Verberne Msen - AV Unitas 110mH
Polshoog
110m mannen (106,7)Polsstokho...en mannen
350 Koen van der Wijst JJA - AV Unitas Polshoog
Polsstokho...en mannen
351 Sannah van de Wijst MJB - AV Unitas Polshoog
Polsstokho...n vrouwen
352 Renilde Zwartkruis MJA - AV Unitas Hoog
Hoogspringen vrouwen
353 Matthieu v...en Broeke JJA - AV34 400m
400m mannen
354 Sharon Hendriks Vsen - AV34 100m
100m vrouwen
355 Marije van...unenstijn Vsen - AV34 100m
100m_f
4x100m
100m vrouwen100m vrouwen finale NED Neo senioren team vrouwen 1 (1e)
356 Nikky van Buuren Vsen - AV `40 100mH
Ver
100mh vrouwen (84,0)Verspringen vrouwen
357 Dario de Borger Msen - Belgie 100m
110mH
100m mannen110m mannen (106,7)
359 Solomon Commey Msen - Belgie HSS
Hinkstapsp...en mannen
360 Christophe van Hecke Msen - Belgie 100m
400m
100m mannen400m mannen
361 Sietske Lenchant Vsen - Belgie HSS
Hinkstapsp...n vrouwen
362 Stefie Mievis Vsen - Belgie HSS
Hinkstapsp...n vrouwen
363 Sarah Missinne Vsen - Belgie 100m
100mH
100m vrouwen100mh vrouwen (84,0)
364 Pauliina Rumbin Vsen - Belgie HSS
Hinkstapsp...n vrouwen
365 Dorien Van diest Vsen - Belgie 100mH
100mh vrouwen (84,0)
366 Frédéric Xhonneux Msen - Belgie HSS
Hinkstapsp...en mannen
367 Deborah Westfa MJB - CAV Energie 400m
400m vrouwen
368 Debbie Baltes MJA - Cialfo 100m
100m_f
4x100m
100m vrouwen100m vrouwen finale NED junioren team vrouwen 2 (3e)
369 Arend-Jan ...ierenburg Msen - Cialfo 400mH
400mh mannen (91,4)
370 Rico Rivers Msen - Ciko `66 400m
400m mannen
371 Eva Hovenkamp MJA - Climax 100m
100m_f
4x100m
100m vrouwen100m vrouwen finale NED junioren team vrouwen 1 (3e)
372 Luke Linders Msen - DAK 100m
100m mannen
373 Kristin Baas MJA - Delta Sport 400mH
400mh vrouwen (76,2)
374 Femke Frijters MJB - DJA 400m
400mH
400m vrouwen400mh vrouwen (76,2)
375 Jonas Gommers JPA - DJA 1000m
1000m pupillen
376 Niels Hanegraaf Msen - DJA Hoog
Hoogspringen mannen
378 Kai-Niklas Puspas JJB - Duitsland 100m
100m mannen
379 Eva Strogs Vsen - Duitsland 100m
100m_f
100mH
100m vrouwen100m vrouwen finale100mh vrouwen (84,0)
380 Christian Zick Msen - Duitsland 100m
100m mannen
381 Esther Akihary Vsen - Eindhoven 100m
100m_f
4x100m
100m vrouwen100m vrouwen finale NED Neo senioren team vrouwen 2 (3e)
382 Chantal Baartse Vsen - Eindhoven 400m
400m vrouwen
383 Jip Baltissen Msen - Eindhoven 100m
100m_f
100m mannen100m mannen finale
384 Joep Chatrou Msen - Eindhoven 110mH
110m mannen (106,7)
385 Jonne Dommerholt MJA - Eindhoven Polshoog
Polsstokho...n vrouwen
386 Jonathan Mutebwa Msen - Eindhoven 100m
100m_f
4x100m
100m mannen100m mannen finale NED Neo senioren team mannen 1 (3e)
387 Marta Pape Garcia Vsen - Eindhoven 400mH
400mh vrouwen (76,2)
388 Joris Petterson Msen - Eindhoven 400m
400m mannen
389 Joyce Puts Vsen - Eindhoven 400m
4x100m
400m vrouwen NED Neo senioren team vrouwen 2 (4e)
390 Marcel Roosen Msen - Eindhoven 400mH
400mh mannen (91,4)
391 Hans Velthuis Msen - Eindhoven 400m
400m mannen
392 Tomas Snel Msen - ASTX 110mH
110m mannen (106,7)
393 Joao Almeida Msen - GACH 110mH
110m mannen (106,7)
394 Andrea Carenini Msen - GACH HSS
Hinkstapsp...en mannen
396 Paul Groen Msen - GACH 110mH
110m mannen (106,7)
397 Akos Miller Msen - GACH Hoog
Hoogspringen mannen
398 Roman Monte JJA - GACH Polshoog
Polsstokho...en mannen
400 Florian Vriezen JPB - GACH 1000m
1000m pupillen
401 Imke Geenen MPC - Gloria 600m
600m pupillen
402 Martijn Gulickx JPA - Gloria 1000m
1000m pupillen
403 Nils Mulder Msen - Haag Polshoog
Polsstokho...en mannen
404 Paul van der Sluijs Msen - Haag 400m
400m mannen
405 Robin Coops Msen - HLLS 110mH
Ver
110m mannen (106,7)Verspringen mannen
406 Roman de Klein Msen - HLLS 400mH
400mh mannen (91,4)
407 Femke Klop Vsen - HLLS Ver
Verspringen vrouwen
408 Thijs Koers Msen - HLLS 400m
400m mannen
409 Daphne Linnekamp MJB - HLLS 100m
Ver
100m vrouwenVerspringen vrouwen
410 Jamiro Elabeidi JJA - Leiden 100m
100m_f
4x100m
100m mannen100m mannen finale NED junioren team mannen 1 (5e)
411 Jeroen Reijman JJB - Leiden 110mH
400mH
110m mannen (106,7)400mh mannen (91,4)
412 Tessa van Schagen Vsen - Leiden 100m
4x100m
100m vrouwen NED Neo senioren team vrouwen 1 (2e)
414 Siem Sikkenga JJA - MPM 100m
100m_f
4x100m
100m mannen100m mannen finale NED junioren team mannen 1 (2e)
415 Elseline Brandt Vsen - NME 100m
100m vrouwen
417 Dave Hermans Msen - NME 100m
4x100m
100m mannen Nationaal militair team (3e)
418 Martijn Nuijens Msen - NME Hoog
Hoogspringen mannen
419 Tim van Pelt Msen - NME 100m
4x100m
Hoog
100m mannenHoogspringen mannen Nationaal militair team (4e)
420 Edwin Preprah Msen - NME 100m
4x100m
100m mannen Nationaal militair team (2e)
421 Shawn Serberie Msen - NME 100m
100m mannen
422 Mitchell Vereijken Msen - NME 100m
4x100m
100m mannen Nationaal militair team (1e)
423 Raimo Westerhof Msen - NME 100m
110mH
100m mannen110m mannen (106,7)
424 Joeri van Kuppeveld Msen - Nijmegen 110mH
110m mannen (106,7)
425 Bram Elevelt JJA - HAAS 400mH
400mh mannen (91,4)
426 Cathelijn Peeters MJA - HAAS 400mH
400mh vrouwen (76,2)
427 Moniek Riemersma Vsen - HAAS 100m
100m vrouwen
428 John van Viersen Msen - HAAS 100m
400m
100m mannen400m mannen
429 Ramsey Angela JJB - PAC 400m
110mH
400m mannen110m mannen (106,7)
430 Remco Aubert Msen - PAC 100m
HSS
100m mannenHinkstapsp...en mannen
432 Stevie Eekman MJA - PAC 100m
100m vrouwen
433 Wesley van der Holst JJB - PAC 110mH
110m mannen (106,7)
434 Isabel Janssen Vsen - PAC Polshoog
Polsstokho...n vrouwen
435 Devron Jepma Msen - PAC 100m
4x100m
100m mannen NED Neo senioren team mannen 1 (2e)
436 Anya Koch Vsen - PAC Polshoog
Polsstokho...n vrouwen
437 Sam Kranse Msen - PAC Polshoog
Polsstokho...en mannen
438 Sergio van der Meide JJB - PAC 100m
100m mannen
439 Rafael Raap JJB - PAC Hoog
Hoogspringen mannen
440 Bram Ruissen Msen - PAC Ver
Verspringen mannen
442 Wing Tong Msen - PAC 100m
400m
100m mannen400m mannen
443 Silke Berendse MJB - Phanos 100m
100m_f
4x100m
100m vrouwen100m vrouwen finale NED junioren team vrouwen 2 (2e)
444 Jules de Bont Msen - Phanos 110mH
110m mannen (106,7)
446 Maaike Eken Vsen - Phanos 100m
100m vrouwen
447 Kaj Emanuel Msen - Phanos 100m
100m mannen
448 Maarten Ottenhoff Msen - Phanos 400mH
400mh mannen (91,4)
449 Jonathan Pengel Msen - Phanos Ver
Verspringen mannen
450 Mikey De l...z Santana Msen - Phanos 100m
100m mannen
452 Yoeri Stieglis Msen - Phanos Ver
Verspringen mannen
453 Ahley Bastiaanse JJA - PH 100m
100m mannen
454 Tamara Bos MJA - PH 100mH
400mH
100mh vrouwen (84,0)400mh vrouwen (76,2)
455 Sam Bouwhuis Vsen - PH 100m
100m vrouwen
456 Jaimy van Broekhoven Vsen - PH HSS
Hinkstapsp...n vrouwen
457 Matthieu v...er Brugge Msen - PH 100m
100m mannen
458 Koen Diepen JPA - PH 1000m
1000m pupillen
461 Jolien de Haan Vsen - PH Hoog
Hoogspringen vrouwen
462 Just van Hal JJB - PH 110mH
Ver
110m mannen (106,7)Verspringen mannen
463 Heleen van Hal MJA - PH Polshoog
Polsstokho...n vrouwen
464 Jasper Heesbeen Msen - PH Hoog
Hoogspringen mannen
465 Annemiek van Iersel MJC - PH SSS
Stap-stap-springen
466 Nikki Jacobs MJA - PH 100m
Ver
100m vrouwenVerspringen vrouwen
467 Kees Janssen Msen - PH 110mH
110m mannen (106,7)
468 Nicole Jetten Vsen - PH 400m
400m vrouwen
469 Arno Kapteijns JJB - PH 110mH
110m mannen (106,7)
470 Gijs Kemper Msen - PH 400m
400m mannen
471 Pepe van de Kerkhof JJA - PH 100m
100m mannen
472 Koen Koenders JJB - PH Polshoog
Polsstokho...en mannen
473 Valentine Kortbeek Vsen - PH HSS
Ver
Hinkstapsp...n vrouwenVerspringen vrouwen
474 Amy Kortb...van Kreij Vsen - PH 400m
400m vrouwen
475 Casper Kremers JJA - PH 400m
400m mannen
476 Max de Kruijf JPA - PH 1000m
1000m pupillen
477 Abdelkarim Megaïz JJA - PH 100m
100m mannen
478 Maarten Nabbe Msen - PH 400m
110mH
400m mannen110m mannen (106,7)
479 Co Neijzen Msen - PH 400m
400m mannen
480 Floris Nolet JJC - PH SSS
Stap-stap-springen
481 Julius Nolet JPC - PH 600m
600m pupillen
482 Anouk Olijve Vsen - PH 100m
Ver
100m vrouwenVerspringen vrouwen
483 Liset Olijve Vsen - PH HSS
Hinkstapsp...n vrouwen
484 Maureen Pelgrim MJA - PH 100m
Ver
100m vrouwenVerspringen vrouwen
485 Anna Postema MJB - PH 100mH
100mh vrouwen (84,0)
486 Jake Romijn JPA - PH 1000m
1000m pupillen
487 Marlou van Rooij Vsen - PH 100mH
100mh vrouwen (84,0)
488 Jos van Schijndel Msen - PH 400m
400m mannen
489 Jessica Sluiter MPA - PH 1000m
1000m pupillen
490 Lans Timmermans JPA - PH 1000m
1000m pupillen
491 Max van Velzen JJC - PH SSS
Stap-stap-springen
492 Rick Verhoeven JJC - PH SSS
Stap-stap-springen
493 Hanna van der Zalm MJC - PH SSS
Stap-stap-springen
494 Janneke Berkhof Vsen - Rotterdam 100m
400mH
100m vrouwen400mh vrouwen (76,2)
495 Simon Blok Msen - Rotterdam 100m
100m_f
4x100m
100m mannen100m mannen finale NED Neo senioren team mannen 1 (4e)
496 Kim Bonefaas MJA - Rotterdam 100m
100m vrouwen
497 Maroussia Eduarda Vsen - Rotterdam 400mH
400mh vrouwen (76,2)
498 Maruska Eduarda Vsen - Rotterdam 400mH
400mh vrouwen (76,2)
499 Meruska Eduarda Vsen - Rotterdam HSS
Hinkstapsp...n vrouwen
500 Elaine den Exter MJA - Rotterdam 100m
100m vrouwen
501 Jan-Paul Hoekstra Msen - Rotterdam 100m
400m
100m mannen400m mannen
502 Joost de Jong Msen - Rotterdam 400mH
400mh mannen (91,4)
503 Tamara Klomp Vsen - Rotterdam 100m
100m_f
100m vrouwen100m vrouwen finale
504 Kotryna Kozlovskaja Vsen - Rotterdam HSS
Hinkstapsp...n vrouwen
505 Enrico van Luijk Msen - Rotterdam 100m
100m_f
100m mannen100m mannen finale
506 Elisabeth Paulina MJA - Rotterdam 400m
400m vrouwen
507 Esmeralda Redan Vsen - Rotterdam 100m
100m vrouwen
508 Ruben de Vries JJB - Rotterdam 100m
100m mannen
509 Lieke Klaver MJB - SAV 100m
100m_f
4x100m
100m vrouwen100m vrouwen finale NED junioren team vrouwen 1 (2e)
510 Niels Laros JPA - Scorpio 1000m
1000m pupillen
511 Marjolein Feijen MJA - Spado 400m
400m vrouwen
512 Jim van Gorkum JJB - Spado 100m
100m_f
110mH
100m mannen100m mannen finale110m mannen (106,7)
513 Laura van Haaften MJA - Spado 100m
100m vrouwen
514 Wislet de Hair JJB - Spado 100m
100m mannen
515 Max Kooijmans JJA - Spado 400m
400m mannen
516 Guus Nijkamp JJB - Spado 110mH
110m mannen (106,7)
518 Anouk Verdaasdonk MPA - Spado 1000m
1000m pupillen
519 Marco Vermond Msen - Spado 400m
400m mannen
520 Roelf Bouwmeester JJA - SV Veendam 100m
4x100m
100m mannen NED junioren team mannen 1 (5e)
521 Tarik Chaatouf JJA - Swift 400m
400m mannen
522 Jim Vaughan JJB - Swift Ver
Verspringen mannen
523 Niek Visschedijk JJA - THOR 400mH
400mh mannen (91,4)
524 Sebastiaan Martinot JPA - TLVL 1000m
1000m pupillen
525 Dion van Kessel JJA - Typhoon Hoog
Hoogspringen mannen
526 Dinand Tukker Msen - Typhoon 400m
400mH
400m mannen400mh mannen (91,4)
527 Leon Tukker Msen - Typhoon Hoog
Hoogspringen mannen
528 Rafael Bouts Msen - U-Track 100m
400m
100m mannen400m mannen
529 Irvin Osnabrugge Msen - U-Track 400mH
400mh mannen (91,4)
530 Janine Verhaar MJB - U-Track 100m
100m_f
100m vrouwen100m vrouwen finale
532 Gijs Mourits JJB - VAV 100m
Ver
100m mannenVerspringen mannen
533 Rens van der Schaaf JJA - VAV 100m
400mH
100m mannen400mh mannen (91,4)
534 Stef van der Schaaf Msen - VAV 400m
400m mannen
535 Maarten Stuivenberg Msen - VAV 100m
100m_f
100m mannen100m mannen finale
536 Erwin de Vor Msen - VAV Hoog
Hoogspringen mannen
537 Jelle Venema Msen - AV Suomi 400m
400m mannen
538 Chidel Cecilia Msen - AV Atverni 100m
100m_f
100m mannen100m mannen finale
539 Steve Bakker Msen - AV Suomi 400m
400m mannen
540 Lisa Goossens MJB - Startbaan Hoog
Hoogspringen vrouwen