Inschrijvingen Regio Competitie Athletics Champs nr 1




Snr Naam Onderdelen Startgroep Team Estafetteteam Categorie
22 Daan van de Sande ACHL Team-est
Meerkamp
Team 17 Team 17 Team 17 (Team-est) (-1e)
JPMini
23 Tom van Gurp ACHL Team-est
Meerkamp
Team 13 Team 13 Team 13 (Team-est) (-1e)
JPB
24 Anouk Taks ACHL Team-est
Meerkamp
Team 01 Team 01 Team 01 (Team-est) (-1e)
MPA2
25 Ileyke Kilic ACHL Team-est
Meerkamp
Team 13 Team 13 Team 13 (Team-est) (-1e)
MPB
26 Lente de Graauw Spado Team-est
Meerkamp
Team 05 Team 05 Team 05 (Team-est) (-1e)
MPA1
27 Ilse Booij Spado Team-est
Meerkamp
Team 05 Team 05 Team 05 (Team-est) (-1e)
MPA1
28 Eline Oostrom Spado Team-est
Meerkamp
Team 05 Team 05 Team 05 (Team-est) (-1e)
MPA1
30 Mees Janvier Spado Team-est
Meerkamp
Team 05 Team 05 Team 05 (Team-est) (-1e)
JPA1
31 Tristan van Meer Spado Team-est
Meerkamp
Team 05 Team 05 Team 05 (Team-est) (-1e)
JPA1
32 Jaron de Kock Spado Team-est
Meerkamp
Team 05 Team 05 Team 05 (Team-est) (-1e)
JPA1
33 Loos de Daphne Spado Team-est
Meerkamp
Team 05 Team 05 Team 05 (Team-est) (-1e)
MPA1
34 Bart Broos ACHL Team-est
Meerkamp
Team 01 Team 01 Team 01 (Team-est) (-1e)
JPA1
35 Sarah Touw ACHL Team-est
Meerkamp
Team 01 Team 01 Team 01 (Team-est) (-1e)
MPA2
36 Yara Prinsen ACHL Team-est
Team 01 Team 01 (Team-est) (-1e)
MPA1
37 Eva Lips ACHL Team-est
Meerkamp
Team 13 Team 13 Team 13 (Team-est) (-1e)
MPB
38 Pien Lips ACHL Team-est
Meerkamp
Team 17 Team 17 Team 17 (Team-est) (-1e)
MPC
39 Indy Brinkman ACHL Team-est
Meerkamp
Team 01 Team 01 Team 01 (Team-est) (-1e)
MPA1
40 Ruben Hellemons ACHL Team-est
Meerkamp
Team 13 Team 13 Team 13 (Team-est) (-1e)
JPB
41 Joshua de Bree ACHL Team-est
Meerkamp
Team 17 Team 17 Team 17 (Team-est) (-1e)
JPC
42 Iris Verrest ACHL Team-est
Meerkamp
Team 01 Team 01 Team 01 (Team-est) (-1e)
MPA2
43 Lieke Lips ACHL Team-est
Meerkamp
Team 01 Team 01 Team 01 (Team-est) (-1e)
MPA1
45 Matthijs Buijsen Spado Team-est
Meerkamp
Team 05 Team 05 Team 05 (Team-est) (-1e)
JPA1
46 Lorijn Kessels Spado Team-est
Meerkamp
Team 05 Team 05 Team 05 (Team-est) (-1e)
MPA1
47 Mark Franken ACHL Team-est
Meerkamp
Team 01 Team 01 Team 01 (Team-est) (-1e)
JPA1
48 Micah van Beek ACHL Team-est
Meerkamp
Team 17 Team 17 Team 17 (Team-est) (-1e)
JPC
49 Stan Breeschoten ACHL Team-est
Meerkamp
Team 17 Team 17 Team 17 (Team-est) (-1e)
JPC
50 Cas van Arendonk ACHL Team-est
Meerkamp
Team 01 Team 01 Team 01 (Team-est) (-1e)
JPA2
51 Koen van Paradijs ACHL Team-est
Meerkamp
Team 17 Team 17 Team 17 (Team-est) (-1e)
JPC
52 Ruben Bouwmeester ACHL Team-est
Meerkamp
Team 17 Team 17 Team 17 (Team-est) (-1e)
JPC
53 Liz Broks ACHL Team-est
Meerkamp
Team 13 Team 13 Team 13 (Team-est) (-1e)
MPB
54 Luuk Holleman ACHL Team-est
Meerkamp
Team 01 Team 01 Team 01 (Team-est) (-1e)
JPA2
55 Emi van Es ACHL Team-est
Meerkamp
Team 17 Team 17 Team 17 (Team-est) (-1e)
MPMini
56 Elize Bogers ACHL Team-est
Meerkamp
Team 13 Team 13 Team 13 (Team-est) (-1e)
MPB
57 Tessa - Noom Spado Team-est
Meerkamp
Team 05 Team 05 Team 05 (Team-est) (-1e)
MPA1
58 Hamid Tahib ACHL Team-est
Meerkamp
Team 01 Team 01 Team 01 (Team-est) (-1e)
JPA2
95 Georgina Blaine Spado Team-est
Meerkamp
Team 02 Team 02 Team 02 (Team-est) (-1e)
MPA2
96 Tinka Fokke Spado Team-est
Meerkamp
Team 02 Team 02 Team 02 (Team-est) (-1e)
MPA2
97 Fenne Bijlhouwer Spado Team-est
Meerkamp
Team 02 Team 02 Team 02 (Team-est) (-1e)
MPA2
98 Jorie van der Laan Spado Team-est
Meerkamp
Team 02 Team 02 Team 02 (Team-est) (-1e)
MPA2
99 Max Pelle Spado Team-est
Meerkamp
Team 02 Team 02 Team 02 (Team-est) (-1e)
JPA2
100 Dyero IJzermans Spado Team-est
Meerkamp
Team 02 Team 02 Team 02 (Team-est) (-1e)
JPA2
101 Bjarne Maas Spado Team-est
Meerkamp
Team 02 Team 02 Team 02 (Team-est) (-1e)
JPA2
102 Quinten Jongkind Spado Team-est
Meerkamp
Team 02 Team 02 Team 02 (Team-est) (-1e)
JPA2
103 Joan Zwakenberg Spado Team-est
Meerkamp
Team 14 Team 14 Team 14 (Team-est) (-1e)
MPB
104 Merel Magielse Spado Team-est
Meerkamp
Team 14 Team 14 Team 14 (Team-est) (-1e)
MPB
105 Guusje Valkenburg Spado Team-est
Meerkamp
Team 14 Team 14 Team 14 (Team-est) (-1e)
MPB
106 Stijn Bolders Spado Team-est
Meerkamp
Team 14 Team 14 Team 14 (Team-est) (-1e)
JPB
107 Ruben Pelle Spado Team-est
Meerkamp
Team 14 Team 14 Team 14 (Team-est) (-1e)
JPB
108 Tijn Janvier Spado Team-est
Meerkamp
Team 14 Team 14 Team 14 (Team-est) (-1e)
JPB
109 Xavi Maas Spado Team-est
Meerkamp
Team 14 Team 14 Team 14 (Team-est) (-1e)
JPB
110 Nathan Kuster Spado Team-est
Meerkamp
Team 14 Team 14 Team 14 (Team-est) (-1e)
JPB
111 Nigel Kerpel Spado Team-est
Meerkamp
Team 18 Team 18 Team 18 (Team-est) (-1e)
JPC
112 Tom Fokke Spado Team-est
Meerkamp
Team 18 Team 18 Team 18 (Team-est) (-1e)
JPC
113 Daniël Meerman Spado Team-est
Meerkamp
Team 18 Team 18 Team 18 (Team-est) (-1e)
JPC
114 Fay Keijzer Spado Team-est
Meerkamp
Team 18 Team 18 Team 18 (Team-est) (-1e)
MPC
115 Emily Kerpel Spado Team-est
Meerkamp
Team 18 Team 18 Team 18 (Team-est) (-1e)
MPMini
116 Tessa Kuster Spado Team-est
Meerkamp
Team 18 Team 18 Team 18 (Team-est) (-1e)
MPMini
117 Morris van...andbergen Spado Team-est
Meerkamp
Team 02 Team 02 Team 02 (Team-est) (-1e)
JPA2
118 Nienke Kouwenberg Spado Team-est
Meerkamp
Team 14 Team 14 Team 14 (Team-est) (-1e)
MPB
119 Rowena Stok Spado Team-est
Meerkamp
Team 14 Team 14 Team 14 (Team-est) (-1e)
MPB
120 Mandy Uij...ewilligen THOR Team-est
Meerkamp
Team 02 Team 02 Team 02 (Team-est) (-1e)
MPA1
121 Ruben Uij...ewilligen THOR Team-est
Meerkamp
Team 02 Team 02 Team 02 (Team-est) (-1e)
JPA2
122 Max van den Boom THOR Team-est
Meerkamp
Team 06 Team 06 Team 06 (Team-est) (-1e)
JPA1
123 Finn van Zomeren THOR Team-est
Meerkamp
Team 06 Team 06 Team 06 (Team-est) (-1e)
JPA2
124 Roos Jansen THOR Team-est
Meerkamp
Team 06 Team 06 Team 06 (Team-est) (-1e)
MPA2
125 Maud Lambregts THOR Team-est
Meerkamp
Team 06 Team 06 Team 06 (Team-est) (-1e)
MPA1
126 Casper den Haan THOR Team-est
Meerkamp
Team 06 Team 06 Team 06 (Team-est) (-1e)
JPA2
127 Thijs Nagtzaam THOR Team-est
Meerkamp
Team 06 Team 06 Team 06 (Team-est) (-1e)
JPA2
128 Floor Schilder THOR Team-est
Meerkamp
Team 06 Team 06 Team 06 (Team-est) (-1e)
MPA2
129 Mila van Mook THOR Team-est
Meerkamp
Team 06 Team 06 Team 06 (Team-est) (-1e)
MPA1
130 Joy Gerrits THOR Team-est
Meerkamp
Team 06 Team 06 Team 06 (Team-est) (-1e)
JPA2
131 Yfke van Manen THOR Team-est
Meerkamp
Team 06 Team 06 Team 06 (Team-est) (-1e)
MPA2
132 Matthijs Quartel THOR Team-est
Meerkamp
Team 06 Team 06 Team 06 (Team-est) (-1e)
JPA2
133 Nadeska Sneijder Spado Team-est
Meerkamp
Team 05 Team 05 Team 05 (Team-est) (-1e)
MPA2
155 Thijs Hellenbrand THOR Team-est
Meerkamp
Team 15 Team 15 Team 15 (Team-est) (-1e)
JPC
156 Luna van Nispen THOR Team-est
Meerkamp
Team 15 Team 15 Team 15 (Team-est) (-1e)
MPC
157 Sil Buckens THOR Team-est
Meerkamp
Team 15 Team 15 Team 15 (Team-est) (-1e)
JPB
158 Sam Bakx THOR Team-est
Meerkamp
Team 19 Team 19 Team 19 (Team-est) (-1e)
JPMini
159 Nora Suijkerbuijk THOR Team-est
Meerkamp
Team 15 Team 15 Team 15 (Team-est) (-1e)
MPB
160 David Franssen THOR Team-est
Meerkamp
Team 15 Team 15 Team 15 (Team-est) (-1e)
JPB
161 Isabelle ...jkerbuijk THOR Team-est
Meerkamp
Team 15 Team 15 Team 15 (Team-est) (-1e)
MPB
162 Marit Verschuren THOR Team-est
Meerkamp
Team 15 Team 15 Team 15 (Team-est) (-1e)
MPB
163 Jeroen Luijsterburg THOR Team-est
Meerkamp
Team 15 Team 15 Team 15 (Team-est) (-1e)
JPB
164 Ruben van ...rrienboer THOR Team-est
Meerkamp
Team 15 Team 15 Team 15 (Team-est) (-1e)
JPB
165 Luna Suijkerbuijk THOR Team-est
Meerkamp
Team 19 Team 19 Team 19 (Team-est) (-1e)
MPMini
166 Joost Epping THOR Team-est
Meerkamp
Team 19 Team 19 Team 19 (Team-est) (-1e)
JPC
167 Luuk Kosten THOR Team-est
Meerkamp
Team 19 Team 19 Team 19 (Team-est) (-1e)
JPC
168 Eline Terhell THOR Team-est
Meerkamp
Team 19 Team 19 Team 19 (Team-est) (-1e)
MPC
169 Mayte Mar...z Wiericx THOR Team-est
Meerkamp
Team 19 Team 19 Team 19 (Team-est) (-1e)
MPC
170 Kirsten Kop THOR Team-est
Meerkamp
Team 19 Team 19 Team 19 (Team-est) (-1e)
MPC
171 Annelin va...Biggelaar THOR Team-est
Meerkamp
Team 19 Team 19 Team 19 (Team-est) (-1e)
MPMini
172 Lillie Gerdes THOR Team-est
Meerkamp
Team 19 Team 19 Team 19 (Team-est) (-1e)
MPMini
173 Thijs Verschuren THOR Team-est
Meerkamp
Team 19 Team 19 Team 19 (Team-est) (-1e)
JPMini
174 Puk de Rooij THOR Team-est
Meerkamp
Team 19 Team 19 Team 19 (Team-est) (-1e)
MPMini
175 Tim Epping THOR Team-est
Meerkamp
Team 03 Team 03 Team 03 (Team-est) (-1e)
JPA1
176 Stijn Uijtdehaag THOR Team-est
Meerkamp
Team 03 Team 03 Team 03 (Team-est) (-1e)
JPA1
177 Brent Knobel THOR Team-est
Meerkamp
Team 03 Team 03 Team 03 (Team-est) (-1e)
JPA1
178 Sieb van Manen THOR Team-est
Meerkamp
Team 03 Team 03 Team 03 (Team-est) (-1e)
JPA1
179 Xander Hellenbrand THOR Team-est
Meerkamp
Team 03 Team 03 Team 03 (Team-est) (-1e)
JPA1
180 Fleur van Gaans THOR Team-est
Meerkamp
Team 03 Team 03 Team 03 (Team-est) (-1e)
MPA2
182 Owen Allen THOR Team-est
Meerkamp
Team 03 Team 03 Team 03 (Team-est) (-1e)
JPA1
183 Dylana Goorden THOR Team-est
Meerkamp
Team 03 Team 03 Team 03 (Team-est) (-1e)
MPA1
184 Thijs Kwaijtaal THOR Team-est
Meerkamp
Team 03 Team 03 Team 03 (Team-est) (-1e)
JPA1
185 Jady Bakx THOR Team-est
Meerkamp
Team 03 Team 03 Team 03 (Team-est) (-1e)
MPA2
187 Thomas Boersma THOR Team-est
Meerkamp
Team 15 Team 15 Team 15 (Team-est) (-1e)
JPB
224 Karsten Herijgers DJA Team-est
Meerkamp
Team 04 Team 04 Team 04 (Team-est) (-1e)
JPA1
225 Yari Peetermans DJA Team-est
Meerkamp
Team 04 Team 04 Team 04 (Team-est) (-1e)
JPA1
226 Daan Spek DJA Team-est
Meerkamp
Team 04 Team 04 Team 04 (Team-est) (-1e)
JPA2
227 Joni Braspenning DJA Team-est
Meerkamp
Team 04 Team 04 Team 04 (Team-est) (-1e)
MPA2
228 Nicky Broos DJA Team-est
Meerkamp
Team 04 Team 04 Team 04 (Team-est) (-1e)
JPA2
229 Julian Aerts DJA Team-est
Meerkamp
Team 04 Team 04 Team 04 (Team-est) (-1e)
JPA2
230 Jim Putter DJA Team-est
Meerkamp
Team 04 Team 04 Team 04 (Team-est) (-1e)
JPA2
231 Pleun Vermeeren DJA Team-est
Meerkamp
Team 04 Team 04 Team 04 (Team-est) (-1e)
MPA2
232 Jurre Herijgers DJA Team-est
Meerkamp
Team 16 Team 16 Team 16 (Team-est) (-1e)
JPC
233 Teun Verpalen DJA Team-est
Meerkamp
Team 16 Team 16 Team 16 (Team-est) (-1e)
JPC
234 Joep Tax DJA Team-est
Meerkamp
Team 16 Team 16 Team 16 (Team-est) (-1e)
JPB
235 Lieke Spek DJA Team-est
Meerkamp
Team 16 Team 16 Team 16 (Team-est) (-1e)
MPC
236 Milan van Meer SV Diomedon Team-est
Meerkamp
Team 16 Team 16 Team 16 (Team-est) (-1e)
JPMini
237 Elin van Treijen SV Diomedon Team-est
Meerkamp
Team 16 Team 16 Team 16 (Team-est) (-1e)
MPMini
238 Gieke van Duijn SV Diomedon Team-est
Meerkamp
Team 16 Team 16 Team 16 (Team-est) (-1e)
MPC
239 Tara Castenmiller SV Diomedon Team-est
Meerkamp
Team 16 Team 16 Team 16 (Team-est) (-1e)
MPC
240 Tim van Meer SV Diomedon Team-est
Meerkamp
Team 16 Team 16 Team 16 (Team-est) (-1e)
JPB
241 Charlotte Nijssen SV Diomedon Team-est
Meerkamp
Team 16 Team 16 Team 16 (Team-est) (-1e)
MPB
242 Casper Blonk SV Diomedon Team-est
Meerkamp
Team 04 Team 04 Team 04 (Team-est) (-1e)
JPA2
243 Luanna Vergeer SV Diomedon Team-est
Meerkamp
Team 04 Team 04 Team 04 (Team-est) (-1e)
MPA2