Inschrijvingen Sprintwedstrijd




Snr Naam Onderdelen Startgroep Categorie
1 Anna Hovinga AV Haarlem 60m
100m
60 meter100 meter MJB
2 Arjan Lantink AV PEC 1910 60m
100m
200m
60 meter100 meter200 meter M35
3 Arnjan Bakker AV Trias 100m
200m
100 meter200 meter M55
4 Arthur van Schaik AV Feniks 400m
400 meter M70
5 Babs Koeman AV Haarlem 60m
100m
200m
60 meter100 meter200 meter MJB
6 Bas Hissink Muller Almere `81 100m
100 meter M35
7 Bram Berkhout AV NOVA 200m
400m
200 meter400 meter Msen
8 Brenda Calis AV Suomi 200m
400m
200 meter400 meter Vsen
9 Daniëlle van Dorth AV Hylas 200m
400m
200 meter400 meter Vsen
10 Dennis de Groot HLLS 60m
100m
200m
60 meter100 meter200 meter M35
11 Emiel Mulder Hollandia 400m
400 meter Msen
12 Emma-Joy van Dorp AV Zaanland 200m
200 meter Vsen
13 Femke Klaver AV Hylas 400m
400 meter Vsen
14 Geert van Keimpema AV Edam 60m
100m
200m
60 meter100 meter200 meter M50
15 Greet Vrijbloed Isala `96 400m
400 meter V60
16 Henk-Jan Dorgelo Isala `96 400m
400 meter M40
17 Ilja Koelink AV Trias 200m
200 meter MJB
18 Jan Polman Nijmegen 100m
100 meter JJA
19 Jan Roelof Veyer Start `78 60m
100m
200m
60 meter100 meter200 meter JJB
20 Jens Oosterink AV Trias 60m
100m
60 meter100 meter JJB
21 Jetske van Kampen AV Hylas 100m
200m
100 meter200 meter Vsen
22 Jordi Mim...ero Palop Haag 100m
200m
100 meter200 meter M45
23 Joris van Zoelen U-Track 60m
100m
200m
60 meter100 meter200 meter M45
24 Julian Kunst AV Hylas 100m
100 meter Msen
25 Kars van der Gragt AV Hylas 100m
100 meter Msen
26 Karsten de Roo AV Hylas 100m
200m
100 meter200 meter JJB
27 Kevin van Grieken SV Noordkop 100m
200m
100 meter200 meter Msen
28 Kimberly Alkemade PH 100m
200m
100 meter200 meter Vsen
29 Lars Bos AV Hylas 60m
100m
200m
60 meter100 meter200 meter JJB
30 Laurien Bellens AV Hylas 400m
400 meter Vsen
31 Luca van Diepen AV Hylas 400m
400 meter JJB
32 Manfred Mooijer AV Edam 400m
400 meter M50
33 Marieke Moonen De Spartaan 100m
200m
100 meter200 meter MJB
34 Mark Roosien AV Hylas 200m
200 meter JJA
35 Matthijs de Groot AV NOVA 400m
400 meter M35
36 Maud van Beest AAV `36 400m
400 meter MJB
37 Max Smit AAC 400m
400 meter Msen
38 Melissa Havik AV Zaanland 100m
100 meter MJB
39 Mileen Bruinewoud Start `78 100m
200m
100 meter200 meter MJB
40 Nicole Berghouwer AV Trias 400m
400 meter Vsen
41 Nina van Diepen AV Hylas 100m
200m
100 meter200 meter MJB
42 Noa Claus AV Haarlem 60m
100m
60 meter100 meter MJB
43 Paul van der Gragt AV Hylas 100m
200m
100 meter200 meter Msen
44 Peter Jan Laverman AV Hylas 400m
400 meter M35
45 Richard van Delft GACH 100m
200m
100 meter200 meter M45
46 Ronald Veldman AV 1923 400m
400 meter Msen
47 Ruben Alba Arias AV Hylas 400m
400 meter M35
48 Sander Goldewijk SV Noordkop 60m
100m
60 meter100 meter Msen
49 Sascha van Vliet AV Zaanland 60m
100m
60 meter100 meter MJB
50 Sem Verwey AV Hylas 400m
400 meter JJA
51 Siddhi Imming AV Trias 60m
100m
200m
400m
60 meter100 meter200 meter400 meter M35
52 Tijmen de Hart AV Hylas 100m
200m
100 meter200 meter Msen
53 Tjerk Vos SV Noordkop 60m
200m
60 meter200 meter M60
54 Vera Hijlkema AV Haarlem 100m
200m
100 meter200 meter MJB
56 Tom Hoogeboom AV NOVA 400m
400 meter JJB
57 Xiorèse Romero AV Trias 60m
60 meter MJB
58 Stan Spangenberg Phanos 400m
400 meter M55