Inschrijvingen Avondwedstrijd




Snr Naam Onderdelen Startgroep Estafetteteam
251 Erna Klaren V50 - MPM Discus
Kogel
Discuswerpen VrouwenKogelstoten Vrouwen
252 Bram Blokhuis JJC - AV Iphitos Discus
Kogel
Discuswerpen mannenKogelstoten Mannen
253 Lars van der Pluijm Msen - MPM Discus
Polshoog
Discuswerpen mannenPolsstokhoogspringen
254 Marjolein Klaren MJB - MPM Polshoog
Polsstokhoogspringen
255 Julian van den Belt JJC - AV Rijssen HSS
Ver
Hink-stap-...en MannenVerspringen Mannen
256 Luc Kappert JJB - DVTR 1000m
1000 meter
257 Tjeerd de Vries JJD - MPM Ver
Verspringen Mannen
258 Renske de Vries MJB - MPM Olym-est
Hoog
Hoogspringen Vrouwen MPM (4e)
259 Joost Leverink JJD - MPM 100m
Hoog
Ver
100 meter MannenHoogspringen MannenVerspringen Mannen
260 Jonas Trouw JJD - MPM Polshoog
Polsstokhoogspringen
261 Lichelle Scholing MJA - MPM Discus
Kogel
Discuswerpen VrouwenKogelstoten Vrouwen
262 Krista IJspeerd Vsen - MPM Discus
Ver
Discuswerpen VrouwenVerspringen Vrouwen
263 Mileen Bruinewoud MJC - Start `78 100m
400m
100 meter Vrouwen400 meter
264 Frank Seppenwoolde JJB - ATNY HSS
Ver
Hink-stap-...en MannenVerspringen Mannen
265 Hanny Ebb...k Tukkers V55 - AC TION Discus
Kogel
Discuswerpen VrouwenKogelstoten Vrouwen
266 Martin Platenkamp Msen - MPM Discus
Kogel
Discuswerpen mannenKogelstoten Mannen
267 Daniele Arseni M40 - LAAC Twente 5000m
5000 meter
268 Yasin Sahhar Msen - MPM 5000m
5000 meter
269 Pien Meijs MJA - HAAS Polshoog
Polsstokhoogspringen
270 Bjorn Sloot JJA - AL73 Polshoog
Polsstokhoogspringen
272 Noortje Schothuis MJD - MPM Polshoog
Polsstokhoogspringen
273 Lena Nijhof MJC - MPM 400mH
2000m SC
Olym-est
Discus
400 meter horden2000 meter steepleDiscuswerpen Vrouwen De Kikkervisjes (2e)
274 Janne Nijhof MJC - MPM 400m
2000m SC
Olym-est
400 meter2000 meter steeple De Kikkervisjes (1e)
275 Erik Nijhof M50 - MPM 5000m
Discus
5000 meterDiscuswerpen mannen
276 Ronald Kuin Msen - DVTR Olym-est
Polshoog
Polsstokhoogspringen Kronos (1e)
277 Hans Pluimers M50 - ATNY 5000m
5000 meter
278 Floris Smink JJC - AC TION Discus
Discuswerpen mannen
279 Larissa Wubbolts MJB - HRRR HSS
Hinkstapsp...n Vrouwen
280 Joan Hardon MJD - AC TION Hoog
Ver
Hoogspringen VrouwenVerspringen Vrouwen
281 Sven van Leeuwen JJB - MPM 100m
400m
100 meter Mannen400 meter
282 Hans Dat M50 - LAAC Twente 5000m
5000 meter
283 Jonas Phijffers JJC - ATNY 400m
Hoog
400 meterHoogspringen Mannen
284 Wouter Seppenwoolde JJC - ATNY 1000m
1000 meter
285 Michael Herijgers Msen - MPM Polshoog
Polsstokhoogspringen
286 Berry Nieland M45 - ATNY Discus
Kogel
Discuswerpen mannenKogelstoten Mannen
287 Marco Sietmann JJB - Duitsland 2000m SC
2000 meter steeple
288 Sven van Munster Msen - AC TION 5000m
5000 meter
289 Johannes Engels M40 - AV34 400mH
Ver
400 meter hordenVerspringen Mannen
290 Eelco Sintnicolaas Msen - AV34 Discus
Kogel
Polshoog
Discuswerpen mannenKogelstoten MannenPolsstokhoogspringen
291 Dolf van de Voort M40 - PAC 400m
400 meter
292 Suzan Schippers MJC - MPM 400m
400 meter
293 Martijn van der Lecq JJC - AV34 1000m
1000 meter
295 Thijs Roskamp Msen - DAV Kronos Discus
Ver
Discuswerpen mannenVerspringen Mannen
296 Merel Lasschuijt Vsen - DAV Kronos Discus
Discuswerpen Vrouwen
297 Twan Wildeboer Msen - DAV Kronos Polshoog
Polsstokhoogspringen
298 Arnold Klieverik M40 - LAAC Twente 5000m
5000 meter
299 Roy van Zijl Msen - DAV Kronos Olym-est
Discus
Discuswerpen mannen Kronos (2e)
300 Luc ter Linde JJB - AC TION Discus
Kogel
Discuswerpen mannenKogelstoten Mannen
301 Tim ter Linde JJC - AC TION Discus
Kogel
Discuswerpen mannenKogelstoten Mannen
302 Roy Schol... van Mast JJC - AV Goor `75 Kogel
Hoog
Ver
Kogelstoten MannenHoogspringen MannenVerspringen Mannen
303 Elisanne Buunk MJB - AVA `70 Kogel
Hoog
Kogelstoten VrouwenHoogspringen Vrouwen
304 Lesley Smit Vsen - LAAC Twente 5000m
5000 meter
305 Emma van den Berg MJA - MPM Polshoog
Polsstokhoogspringen
306 Richard L...ndersloot M40 - LAAC Twente 5000m
5000 meter
307 Johan Almekinders M40 - LAAC Twente 100m
5000m
100 meter Mannen5000 meter
308 Femke Gellekink MJB - MPM 100m
Discus
Kogel
Ver
100 meter VrouwenDiscuswerpen VrouwenKogelstoten VrouwenVerspringen Vrouwen
309 Mariska Lensink MJB - ASV 1000m
1000 meter
310 Tessa Filart MJC - ATNY 100m
Ver
100 meter VrouwenVerspringen Vrouwen
312 Susan van Sark Vsen - MPM Olym-est
Hoog
Ver
Hoogspringen VrouwenVerspringen Vrouwen MPM (2e)
313 Dorte Heideman MJB - MPM 400m
400 meter
314 Lisanne Van Es MJB - AC TION 100m
Kogel
100 meter VrouwenKogelstoten Vrouwen
315 Mark Vlutters Msen - AV Iphitos 5000m
Olym-est
5000 meter Iphi mix (4e)
316 Rob Baars M45 - LAAC Twente 5000m
5000 meter
317 Yvar - Schoorlemmer JJA - MPM 400m
400 meter
318 Leon Wiedemeijer JJD - MPM 1000m
Kogel
Ver
1000 meterKogelstoten MannenVerspringen Mannen
319 Jasper Leverink JJB - MPM 100m
400m
100 meter Mannen400 meter
320 Marcel Bos M45 - AV Archeus 5000m
5000 meter
321 Liselot Nekkers MJC - ATNY 100m
Ver
100 meter VrouwenVerspringen Vrouwen
322 Danny Lef...p Reinink Msen - MPM 1000m
2000m SC
1000 meter2000 meter steeple
323 Kris Oosterveld MJD - MPM 100m
Ver
100 meter VrouwenVerspringen Vrouwen
324 Karlien Lensink MJC - ASV 1000m
1000 meter
325 Robert Aalbers M55 - MPM 5000m
5000 meter
326 Susan Wouda MJA - MPM 400m
Olym-est
HSS
Ver
400 meterHinkstapsp...n VrouwenVerspringen Vrouwen MPM (3e)
327 Mart Uit het Broek Msen - AV Iphitos 5000m
5000 meter
328 Milo Lammertink JJB - MPM Hoog
Polshoog
Hoogspringen MannenPolsstokhoogspringen
329 Robin Wesselkamp MJB - MPM 100m
Hoog
100 meter VrouwenHoogspringen Vrouwen
330 Nick Zweers JJB - MPM 100m
400m
Polshoog
100 meter Mannen400 meterPolsstokhoogspringen
331 Thomas Huiskes JJD - MPM 1000m
Kogel
Hoog
Ver
1000 meterKogelstoten MannenHoogspringen MannenVerspringen Mannen
332 Bjorn Kottink JJC - MPM 100m
Polshoog
Ver
100 meter MannenPolsstokhoogspringenVerspringen Mannen
333 Lotte Pierik MJC - MPM 100m
Olym-est
Discus
Kogel
100 meter VrouwenDiscuswerpen VrouwenKogelstoten Vrouwen De Kikkervisjes (4e)
334 Fien Schuurman MJC - MPM Olym-est
Hoog
Ver
Hoogspringen VrouwenVerspringen Vrouwen De Kikkervisjes (3e)
335 Lucy Zweers MJC - MPM 100m
Hoog
Ver
100 meter VrouwenHoogspringen VrouwenVerspringen Vrouwen
336 Otis Boswerger JJD - MPM Kogel
Hoog
Ver
Kogelstoten MannenHoogspringen MannenVerspringen Mannen
337 Thijs Gellekink JJD - MPM 100m
Discus
Hoog
Ver
100 meter MannenDiscuswerpen mannenHoogspringen MannenVerspringen Mannen
338 Celine Spinder MJD - MPM 400m
1000m
400 meter1000 meter
339 Iris Wilms MJD - MPM 400m
1000m
Hoog
400 meter1000 meterHoogspringen Vrouwen
340 Jasmijn Wilms MJD - MPM 400m
Hoog
Ver
400 meterHoogspringen VrouwenVerspringen Vrouwen
341 Frank Meijer M35 - ATNY 5000m
5000 meter
342 Jacob Wietsma M55 - AV Rijssen 5000m
5000 meter
343 Milou van der Schaaf Vsen - MPM 100m
400m
Olym-est
HSS
Ver
100 meter Vrouwen400 meterHinkstapsp...n VrouwenVerspringen Vrouwen MPM (1e)
344 Wouter van Lith Msen - MPM 100m
Polshoog
100 meter MannenPolsstokhoogspringen
345 Luna Bouwmeester MJD - MPM 100m
Ver
100 meter VrouwenVerspringen Vrouwen
346 Sep de Jong JJD - AV34 400m
1000m
400 meter1000 meter
347 Huub Koster Msen - LAAC Twente 5000m
5000 meter
348 Gijs Wensink Msen - DAV Kronos 100m
Olym-est
Ver
100 meter MannenVerspringen Mannen Kronos (3e)
350 Dennis Tolhuis M40 - LAAC Twente 5000m
5000 meter
351 Martijn K... der Meer M45 - AC TION 5000m
5000 meter
352 Martin albert Regtop M60 - AC TION Discus
Discuswerpen mannen
353 Simon Raudzus JJB - Duitsland 2000m SC
2000 meter steeple
354 Michel Nijland M40 - LAAC Twente 5000m
5000 meter
355 Samuel Okantey M40 - USA HSS
Hink-stap-...en Mannen
356 Jannet van Noord V55 - AV Lycurgus Discus
Discuswerpen Vrouwen
357 Even Tjiviju Msen - Namibië 100m
100 meter Mannen
358 Ananias Shikongo Msen - Namibië 100m
100 meter Mannen
359 Johannes Nambala Msen - Namibië 400m
400 meter
360 Elise Lauret MJA - MPM Polshoog
Polsstokhoogspringen
361 Laurien te Nijenhuis Vsen - MPM 1000m
1000 meter
362 Tom Benerink Msen - MPM 1000m
1000 meter
363 Arne te Nienhuis Msen - MPM 1000m
1000 meter
364 Emma Trouw MJB - MPM 1000m
1000 meter
365 Tom Wouda Msen - Haaksbergen Ver
Verspringen Mannen
366 Thijmen Trouw JJB - MPM 1000m
1000 meter
367 Annemarie Gosselink MJC - AC TION 2000m SC
HSS
2000 meter steepleHinkstapsp...n Vrouwen
368 Rens Gosselink JJD - AC TION 100m
Kogel
Ver
100 meter MannenKogelstoten MannenVerspringen Mannen
369 Tanja Hennig Vsen - Duitsland HSS
Hinkstapsp...n Vrouwen
370 Chrisina Freitag Vsen - Duitsland HSS
Hinkstapsp...n Vrouwen
371 Mareike Freitag MJA - Duitsland HSS
Hinkstapsp...n Vrouwen
372 Siegbert Gnoth M60 - Duitsland Polshoog
Polsstokhoogspringen
373 Gert Tijhuis JJB - ATNY 1000m
1000 meter
374 Sven Siebelt JJD - AV Iphitos Olym-est
Ver
Verspringen Mannen Iphi mix (3e)
375 Tess Hassink MJC - AC TION 100m
Kogel
100 meter VrouwenKogelstoten Vrouwen
376 Herman Kreijkes M50 - AV Rijssen 100m
100 meter Mannen
377 Maarten Kreijkes JJB - AV Rijssen 100m
100 meter Mannen
378 Wouter Doesburg Msen - LAAC Twente 5000m
5000 meter
379 Laurie Hulst MJD - AV Iphitos 100m
Olym-est
Ver
100 meter VrouwenVerspringen Vrouwen Iphi mix (2e)
380 Lisa Hulst MJC - AV Iphitos 100m
Olym-est
Ver
100 meter VrouwenVerspringen Vrouwen Iphi mix (1e)
381 Matthijs Meihuizen Msen - DAV Kronos 5000m
5000 meter
383 Gert-Jan Kootstra M50 - Nederland 5000m
5000 meter
384 Mark Nijmeijer M45 - Nederland 5000m
5000 meter
385 Robert Leussenkamp M50 - ASV 5000m
5000 meter
386 Rick Hoitzing Msen - LAAC Twente 5000m
5000 meter
387 Edwin Neef M40 - LAAC Twente 5000m
5000 meter
388 Clemens Meuleman M50 - LAAC Twente 5000m
5000 meter
390 Andre Bosgraaf M50 - LAAC Twente 5000m
5000 meter
391 Dick Ramerman M60 - LAAC Twente 5000m
5000 meter
392 Harry Pot M55 - LAAC Twente 5000m
5000 meter
393 Erwin Brinks Msen - LAAC Twente 5000m
5000 meter
394 Fenna van der Grient Vsen - DAV Kronos 5000m
5000 meter
395 Gjalt Gjaltema M50 - LAAC Twente 5000m
5000 meter
396 Shanice Harmon Vsen - Kronos 5000m
5000 meter
397 Wim Molenberg Msen - LAAC Twente 5000m
5000 meter
398 Fabian Pelgröm Msen - DAV Kronos 2000m SC
Olym-est
2000 meter steeple Kronos (4e)
399 Niels te Pas Msen - LAAC Twente 5000m
5000 meter
400 Wouter Nijlant M40 - LAAC Twente 5000m
5000 meter
401 Chantal Holtkamp V45 - LAAC Twente 5000m
5000 meter
402 Ben Nijland M60 - LAAC Twente 5000m
5000 meter
403 Annabel Boonman Vsen - DAV Kronos Kogel
Kogelstoten Vrouwen
832 Rene van Benthem JJA - MPM Discus
Discuswerpen mannen