Inschrijvingen Junioren C/D Poule 61 Wedstrijd 2 [2018]




Snr Naam Onderdelen Startgroep Team Categorie Team punten
643 Mark de Bloeme ACHL 150m
Hoog
Ver
JJC - 150mJJC - HoogJJC - Ver ARV Achilles JC JJC 1840
645 Lucas van den Berg Groene Ster 800m
100mH
4x100m
JJC - 800mJJC - 100mH AV Groene Ster JC JJC 627
646 Arnoud Lagerwaard Groene Ster Speer
Hoog
Ver
JJC - SpeerJJC - HoogJJC - Ver AV Groene Ster JC JJC 149
647 Cas Overzier Groene Ster 150m
4x100m
Ver
JJC - 150mJJC - Ver AV Groene Ster JC JJC 983
648 Dion van Run Groene Ster 150m
4x100m
Hoog
JJC - 150mJJC - Hoog AV Groene Ster JC JJC 1164
649 Thijs van Wassenaar Groene Ster 800m
4x100m
Kogel
JJC - 800mJJC - Kogel AV Groene Ster JC JJC 743
650 Jamal Abdallah SCSP 800m
4x100m
JJC - 800m AV Scheldesport JC JJC 741
651 Jonathan Dobbelaar SCSP 150m
4x100m
Ver
JJC - 150mJJC - Ver AV Scheldesport JC JJC 690
652 Ralph de Maat SCSP 800m
100mH
4x100m
JJC - 800mJJC - 100mH AV Scheldesport JC JJC 1012
653 Rens Schuit SCSP Speer
Kogel
Hoog
JJC - SpeerJJC - KogelJJC - Hoog AV Scheldesport JC JJC 1583
654 Chris Wieles SCSP 150m
100mH
Ver
JJC - 150mJJC - 100mHJJC - Ver AV Scheldesport JC JJC 2223
655 Tobias de Zeeuw SCSP 4x100m
Speer
Kogel
JJC - SpeerJJC - Kogel AV Scheldesport JC JJC 0
656 Jesse Dikkenberg AV `56 800m
4x100m
Ver
JJC - 800mJJC - Ver AV `56 JC JJC 535
657 Bowen Geense AV `56 800m
100mH
JJC - 800mJJC - 100mH AV `56 JC JJC 693
658 Roan Hekkers AV `56 150m
4x100m
Ver
JJC - 150mJJC - Ver AV `56 JC JJC 981
659 Ryan Karelse AV `56 Kogel
Hoog
JJC - KogelJJC - Hoog AV `56 JC JJC 623
660 Jovi Koens AV `56 150m
100mH
JJC - 150mJJC - 100mH AV `56 JC JJC 321
661 Sven Kramer AV `56 Speer
Kogel
JJC - SpeerJJC - Kogel AV `56 JC JJC 1124
662 Sven Oele AV `56 100mH
Speer
JJC - 100mHJJC - Speer AV `56 JC JJC 0
663 Luc Westen AV `56 150m
4x100m
JJC - 150m AV `56 JC JJC 489
664 Ben Weststrate AV `56 800m
4x100m
Hoog
JJC - 800mJJC - Hoog AV `56 JC JJC 0
665 Daan van Dessel DJA 150m
800m
Ver
JJC - 150mJJC - 800mJJC - Ver DJA JC JJC 945
666 Mels Hillemans DJA Speer
Kogel
Hoog
JJC - SpeerJJC - KogelJJC - Hoog DJA JC JJC 994
667 Daan Moelands DJA 150m
800m
Kogel
JJC - 150mJJC - 800mJJC - Kogel DJA JC JJC 1550
668 Daan Vermeeren DJA 800m
Speer
Ver
JJC - 800mJJC - SpeerJJC - Ver DJA JC JJC 0
669 Youri de Wit DJA 150m
100mH
JJC - 150mJJC - 100mH DJA JC JJC 1072
670 Matthijs de Brouwer RK HAV 150m
4x100m
Ver
JJC - 150mJJC - Ver RK HAV JC JJC 656
671 Tim de Bruijn RK HAV 150m
4x100m
Hoog
JJC - 150mJJC - Hoog RK HAV JC JJC 1277
672 Jules de Witte RK HAV 800m
4x100m
Speer
JJC - 800mJJC - Speer RK HAV JC JJC 217
673 Tijl de Witte RK HAV 150m
4x100m
Kogel
JJC - 150mJJC - Kogel RK HAV JC JJC 109
674 Joep Bovée Spado 150m
4x100m
Hoog
JJC - 150mJJC - Hoog Spado JC Team 2 JJC 511
675 Fabio Dudink Spado 800m
JJC - 800m Spado JC Team 1 JJC 0
676 Kaj Hoornweg Spado 4x100m
Spado JC Team 1 JJC 0
677 Jochem Huijbregts Spado 150m
Speer
Hoog
JJC - 150mJJC - SpeerJJC - Hoog Spado JC Team 2 JJC 1071
678 Daan Hultermans Spado 100mH
4x100m
Ver
JJC - 100mHJJC - Ver Spado JC Team 1 JJC 655
679 Largo de Leeuw Spado 150m
4x100m
Kogel
JJC - 150mJJC - Kogel Spado JC Team 1 JJC 0
680 Axel Linders Spado 800m
JJC - 800m Spado JC Team 1 JJC 544
681 Robbert Maas Spado Speer
Kogel
JJC - SpeerJJC - Kogel Spado JC Team 1 JJC 1290
682 Jesper van Meer Spado 150m
100mH
Hoog
JJC - 150mJJC - 100mHJJC - Hoog Spado JC Team 1 JJC 1370
683 Jeroen Schepers Spado 4x100m
Ver
JJC - Ver Spado JC Team 2 JJC 0
684 Jonathan Schrauwen Spado Speer
Kogel
JJC - SpeerJJC - Kogel Spado JC Team 2 JJC 713
685 Rick Stolp Spado 100mH
Ver
JJC - 100mHJJC - Ver Spado JC Team 1 JJC 537
686 Delano Ververs Spado 150m
4x100m
JJC - 150m Spado JC Team 2 JJC 0
687 Tijn Visscher Spado 4x100m
Ver
JJC - Ver Spado JC Team 2 JJC 488
688 Ravi Watzeels Spado 800m
Hoog
JJC - 800mJJC - Hoog Spado JC Team 1 JJC 1286
689 Jelle van der Wel Spado 150m
4x100m
JJC - 150m Spado JC Team 1 JJC 676
690 Roel van den Boer THOR 800m
4x100m
JJC - 800m THOR JC JJC 0
691 Ernson van den Bos THOR 800m
4x100m
JJC - 800m THOR JC JJC 797
692 Andrew Garcia Costa THOR 100mH
4x100m
JJC - 100mH THOR JC JJC 416
693 Gijs Houben THOR 150m
100mH
JJC - 150mJJC - 100mH THOR JC JJC 540
694 Tim van Iersel THOR Speer
Ver
JJC - SpeerJJC - Ver THOR JC JJC 0
695 Roan Knobel THOR 100mH
Speer
Kogel
JJC - 100mHJJC - SpeerJJC - Kogel THOR JC JJC 793
696 Gijs Machielse THOR 150m
Ver
JJC - 150mJJC - Ver THOR JC JJC 388
697 Sander van Mansfeld THOR Kogel
Hoog
JJC - KogelJJC - Hoog THOR JC JJC 415
698 Rafiq el Morabit THOR 800m
4x100m
JJC - 800m THOR JC JJC 771
699 Obbe Voorderhaak THOR 150m
Hoog
JJC - 150mJJC - Hoog THOR JC JJC 1151
700 Frank de Bloeme ACHL 80m
Hoog
Ver
JJD - 80mJJD - HoogJJD - Ver ARV Achilles JD JJD 1313
701 Roy van den Broek ACHL Discus
Kogel
Ver
JJD - DiscusJJD - KogelJJD - Ver ARV Achilles JD JJD 540
702 Merijn van den Berg Groene Ster 80mH
4x80m
Hoog
JJD - 80mHJJD - Hoog AV Groene Ster JD JJD 125
703 Tim Bijvoet Groene Ster 80m
4x80m
Ver
JJD - 80mJJD - Ver AV Groene Ster JD JJD 358
704 Stein Heuvelink Groene Ster 80mH
4x80m
Hoog
JJD - 80mHJJD - Hoog AV Groene Ster JD JJD 472
705 Bas Noordermeer Groene Ster 80m
Kogel
Ver
JJD - 80mJJD - KogelJJD - Ver AV Groene Ster JD JJD 1455
706 Quinten Vermaas Groene Ster 1000m
4x80m
Kogel
JJD - 1000mJJD - Kogel AV Groene Ster JD JJD 362
707 Lukas Dobbelaar SCSP 80m
80mH
4x80m
JJD - 80mJJD - 80mH AV Scheldesport JD JJD 820
708 Fabian de Maat SCSP 1000m
4x80m
JJD - 1000m AV Scheldesport JD JJD 521
709 Benjamin Pijnen SCSP 1000m
4x80m
Ver
JJD - 1000mJJD - Ver AV Scheldesport JD JJD 805
710 Daan Schuit SCSP 80mH
4x80m
Hoog
JJD - 80mHJJD - Hoog AV Scheldesport JD JJD 1009
711 Niels Verschuren SCSP 1000m
Ver
JJD - 1000mJJD - Ver AV Scheldesport JD JJD 0
712 Remco de Baar AV `56 80mH
4x80m
Hoog
JJD - 80mHJJD - Hoog AV `56 JD Team 1 JJD 880
713 Nino van den Berg AV `56 80m
Discus
Hoog
JJD - 80mJJD - DiscusJJD - Hoog AV `56 JD Team 1 JJD 315
714 Silas Broeksma AV `56 80mH
4x80m
Hoog
JJD - 80mHJJD - Hoog AV `56 JD Team 2 JJD 581
715 Rody Dees AV `56 1000m
4x80m
Kogel
JJD - 1000mJJD - Kogel AV `56 JD Team 2 JJD 320
716 Mart Kapteijn AV `56 4x80m
Discus
Kogel
JJD - DiscusJJD - Kogel AV `56 JD Team 1 JJD 607
717 Sil Leenknegt AV `56 80mH
4x80m
Ver
JJD - 80mHJJD - Ver AV `56 JD Team 2 JJD 421
718 Quinten Mertens AV `56 80m
4x80m
Ver
JJD - 80mJJD - Ver AV `56 JD Team 1 JJD 814
719 Simon Smids AV `56 4x80m
Discus
Hoog
JJD - DiscusJJD - Hoog AV `56 JD Team 2 JJD 0
720 Aaron Smit AV `56 80m
1000m
Discus
JJD - 80mJJD - 1000mJJD - Discus AV `56 JD Team 2 JJD 653
721 Koen Steenblok AV `56 1000m
80mH
Ver
JJD - 1000mJJD - 80mHJJD - Ver AV `56 JD Team 1 JJD 676
722 Ipe Verbrugge AV `56 1000m
4x80m
Kogel
JJD - 1000mJJD - Kogel AV `56 JD Team 1 JJD 561
723 Finn Hillemans DJA 80mH
Discus
Hoog
JJD - 80mHJJD - DiscusJJD - Hoog DJA JD JJD 1218
724 Joris Klein DJA 80m
Kogel
Ver
JJD - 80mJJD - KogelJJD - Ver DJA JD JJD 328
725 Bart Mol DJA 80mH
Kogel
Ver
JJD - 80mHJJD - KogelJJD - Ver DJA JD JJD 1423
726 Louis van Oorschot DJA 80m
1000m
Discus
JJD - 80mJJD - 1000mJJD - Discus DJA JD JJD 632
727 Sem Euser DNMC 80m
4x80m
Ver
JJD - 80mJJD - Ver Dynamica ADSV JD JJD 704
728 Stijn Koole DNMC 1000m
4x80m
Kogel
JJD - 1000mJJD - Kogel Dynamica ADSV JD JJD 373
729 Kasper Koopman DNMC 1000m
Discus
Hoog
JJD - 1000mJJD - DiscusJJD - Hoog Dynamica ADSV JD JJD 903
730 Stein Rietberg DNMC 80mH
4x80m
Ver
JJD - 80mHJJD - Ver Dynamica ADSV JD JJD 140
731 Jeffrey Rijkhals DNMC 80mH
Discus
Kogel
JJD - 80mHJJD - DiscusJJD - Kogel Dynamica ADSV JD JJD 1564
732 Luca Vael DNMC 80m
1000m
4x80m
JJD - 80mJJD - 1000m Dynamica ADSV JD JJD 224
733 Maarten Franken Spado 4x80m
Discus
Kogel
JJD - DiscusJJD - Kogel Spado JD Team 1 JJD 0
734 Thijmen Gladdinés Spado Hoog
JJD - Hoog Spado JD Team 1 JJD 426
735 Tomas Hop...nbrouwers Spado 80mH
4x80m
Ver
JJD - 80mHJJD - Ver Spado JD Team 1 JJD 216
736 Jorrit Kessels Spado 80m
80mH
4x80m
JJD - 80mJJD - 80mH Spado JD Team 1 JJD 321
737 Felix Linders Spado 1000m
JJD - 1000m Spado JD Team 1 JJD 0
738 Pim Nuijten Spado 80m
Discus
Kogel
JJD - 80mJJD - DiscusJJD - Kogel Spado JD Team 1 JJD 1281
739 Joris Oosterveld Spado 80m
Kogel
Hoog
JJD - 80mJJD - KogelJJD - Hoog Spado JD Team 2 JJD 969
740 Quinten Steijns Spado 1000m
Hoog
Ver
JJD - 1000mJJD - HoogJJD - Ver Spado JD Team 1 JJD 843
741 Sjors van der Wal Spado 80m
Discus
Ver
JJD - 80mJJD - DiscusJJD - Ver Spado JD Team 2 JJD 455
742 Luc van de Werfhorst Spado 80m
Discus
Kogel
JJD - 80mJJD - DiscusJJD - Kogel Spado JD Team 2 JJD 129
743 Tim Withagen Spado 80m
1000m
4x80m
JJD - 80mJJD - 1000m Spado JD Team 1 JJD 937
744 Rick van der Linden SV Diomedon 80mH
Ver
JJD - 80mHJJD - Ver SV Diomedon JD JJD 539
745 Julian Nijssen SV Diomedon 80m
Hoog
JJD - 80mJJD - Hoog SV Diomedon JD JJD 341
746 David de Vos SV Diomedon Discus
Hoog
JJD - DiscusJJD - Hoog SV Diomedon JD JJD 889
747 Marc van den Boom THOR 4x80m
Kogel
Ver
JJD - KogelJJD - Ver THOR JD Team 1 JJD 295
748 Jason Brouwers THOR Discus
Kogel
JJD - DiscusJJD - Kogel THOR JD Team 2 JJD 474
749 Roland van Dijk THOR 80m
4x80m
Hoog
JJD - 80mJJD - Hoog THOR JD Team 2 JJD 222
750 Max van Engelen THOR 80m
4x80m
Ver
JJD - 80mJJD - Ver THOR JD Team 2 JJD 234
751 Alex Franssen THOR 80m
4x80m
Ver
JJD - 80mJJD - Ver THOR JD Team 2 JJD 281
752 Jelle van Geel THOR 1000m
4x80m
JJD - 1000m THOR JD Team 1 JJD 594
753 Dani Goorden THOR 1000m
4x80m
Hoog
JJD - 1000mJJD - Hoog THOR JD Team 2 JJD 690
754 Jude Khalil THOR 80m
Discus
Hoog
JJD - 80mJJD - DiscusJJD - Hoog THOR JD Team 1 JJD 229
755 Pim van der Maale THOR 80m
4x80m
Ver
JJD - 80mJJD - Ver THOR JD Team 1 JJD 970
756 Mink Tebbens THOR 80mH
4x80m
Hoog
JJD - 80mHJJD - Hoog THOR JD Team 1 JJD 838
758 Cas van Wesel THOR 80m
1000m
80mH
JJD - 80mJJD - 1000mJJD - 80mH THOR JD Team 1 JJD 1272
759 Sjors van Zomeren THOR 1000m
Discus
Kogel
JJD - 1000mJJD - DiscusJJD - Kogel THOR JD Team 1 JJD 0
760 Kaylee Damen ACHL 800m
4x80m
Ver
MJC - 800mMJC - Ver ARV Achilles MC MJC 758
761 Sabine Dirven ACHL 150m
4x80m
Discus
MJC - 150mMJC - Discus ARV Achilles MC MJC 348
762 Nine Gelderblom ACHL 80mH
4x80m
Hoog
MJC - 80mHMJC - Hoog ARV Achilles MC MJC 802
763 Fleur Verwijmeren ACHL 4x80m
Discus
Kogel
MJC - DiscusMJC - Kogel ARV Achilles MC MJC 696
764 Maud van de Wouw ACHL Speer
MJC - Speer ARV Achilles MC MJC 221
765 Myrthe Keijmel SCSP 150m
800m
MJC - 150mMJC - 800m AV Scheldesport MC MJC 712
766 Suzanne Verschuren SCSP Speer
Discus
Kogel
MJC - SpeerMJC - DiscusMJC - Kogel AV Scheldesport MC MJC 1236
767 Merel Baaijens AV `56 150m
80mH
4x80m
MJC - 150mMJC - 80mH AV `56 MC Team 1 MJC 959
768 Sanne Baar AV `56 800m
Speer
Hoog
MJC - 800mMJC - SpeerMJC - Hoog AV `56 MC Team 1 MJC 896
769 Yara Burg AV `56 Discus
Kogel
MJC - DiscusMJC - Kogel AV `56 MC Team 1 MJC 0
770 Tamar Daalen AV `56 150m
Kogel
Ver
MJC - 150mMJC - KogelMJC - Ver AV `56 MC Team 1 MJC 834
771 Fenna Gelderblom AV `56 80mH
4x80m
Speer
MJC - 80mHMJC - Speer AV `56 MC Team 1 MJC 850
772 Iza Nijse AV `56 150m
80mH
4x80m
MJC - 150mMJC - 80mH AV `56 MC Team 1 MJC 513
773 Tessa Schets AV `56 800m
4x80m
Ver
MJC - 800mMJC - Ver AV `56 MC Team 1 MJC 468
774 Mette Verbrugge AV `56 800m
Discus
Hoog
MJC - 800mMJC - DiscusMJC - Hoog AV `56 MC Team 1 MJC 182
775 Ilse Goudswaard Delta Sport 800m
4x80m
Ver
MJC - 800mMJC - Ver Delta Sport MC MJC 844
776 Ruchama Houtzager Delta Sport 150m
800m
4x80m
MJC - 150mMJC - 800m Delta Sport MC MJC 1077
777 Isabella Hulsken Delta Sport 150m
80mH
4x80m
MJC - 150mMJC - 80mH Delta Sport MC MJC 609
778 Eva Kievits Delta Sport Speer
Discus
Kogel
MJC - SpeerMJC - DiscusMJC - Kogel Delta Sport MC MJC 0
779 Anouk Leenheer Delta Sport Speer
Discus
Kogel
MJC - SpeerMJC - DiscusMJC - Kogel Delta Sport MC MJC 726
780 Fleur Leenheer Delta Sport 80mH
4x80m
Hoog
MJC - 80mHMJC - Hoog Delta Sport MC MJC 827
781 Britt van der Maas Delta Sport 150m
800m
Ver
MJC - 150mMJC - 800mMJC - Ver Delta Sport MC MJC 0
782 Isabel van Otzel Delta Sport 80mH
Hoog
MJC - 80mHMJC - Hoog Delta Sport MC MJC 0
783 Wisterlande Kouters DJA 150m
Kogel
Ver
MJC - 150mMJC - KogelMJC - Ver DJA MC MJC 1233
784 Tessa Mertens DJA 800m
80mH
Discus
MJC - 800mMJC - 80mHMJC - Discus DJA MC MJC 1226
785 Evi Noorland DJA 800m
Speer
Ver
MJC - 800mMJC - SpeerMJC - Ver DJA MC MJC 507
786 Aniek van Opstal DJA 150m
Discus
Hoog
MJC - 150mMJC - DiscusMJC - Hoog DJA MC MJC 952
787 Indy Vermeiren DJA 150m
Speer
Kogel
MJC - 150mMJC - SpeerMJC - Kogel DJA MC MJC 0
788 Dana ter Haar DNMC 800m
80mH
MJC - 800mMJC - 80mH Dynamica ADSV MC MJC 0
789 Noa van Tuijl DNMC Speer
Hoog
Ver
MJC - SpeerMJC - HoogMJC - Ver Dynamica ADSV MC MJC 0
790 Luna Dijkens RK HAV Speer
Discus
Kogel
MJC - SpeerMJC - DiscusMJC - Kogel RK HAV MC MJC 371
791 Katja van Eetvelt RK HAV 150m
4x80m
Hoog
MJC - 150mMJC - Hoog RK HAV MC MJC 1159
792 Eva den Exter RK HAV 150m
800m
4x80m
MJC - 150mMJC - 800m RK HAV MC MJC 820
793 Xenia Kroonen RK HAV 80mH
4x80m
Ver
MJC - 80mHMJC - Ver RK HAV MC MJC 849
794 Georgette Thilleman RK HAV 4x80m
Speer
Kogel
MJC - SpeerMJC - Kogel RK HAV MC MJC 366
795 Isis Bakx Spado 800m
MJC - 800m Spado MC Team 1 MJC 534
796 Yanniek va...roekhoven Spado 800m
Speer
MJC - 800mMJC - Speer Spado MC Team 1 MJC 449
797 Trijntje v... Elzakker Spado 150m
80mH
Hoog
MJC - 150mMJC - 80mHMJC - Hoog Spado MC Team 1 MJC 1230
798 Gwen Franken Spado Speer
Discus
Kogel
MJC - SpeerMJC - DiscusMJC - Kogel Spado MC Team 2 MJC 462
799 Aimée Gladdinés Spado 800m
MJC - 800m Spado MC Team 2 MJC 214
800 Lotte Haest Spado Discus
Kogel
Ver
MJC - DiscusMJC - KogelMJC - Ver Spado MC Team 1 MJC 1641
801 Cindy Jansen Spado 150m
4x80m
Hoog
MJC - 150mMJC - Hoog Spado MC Team 1 MJC 1019
802 Amber van ... Klundert Spado 80mH
4x80m
Ver
MJC - 80mHMJC - Ver Spado MC Team 1 MJC 482
803 Daphne Lambregts Spado 4x80m
Speer
Discus
MJC - SpeerMJC - Discus Spado MC Team 2 MJC 283
804 Renske Luijnenburg Spado 80mH
4x80m
Hoog
MJC - 80mHMJC - Hoog Spado MC Team 2 MJC 646
805 Britt van ...gdenbergh Spado 150m
4x80m
MJC - 150m Spado MC Team 1 MJC 0
806 Lois Michielsen Spado 80mH
4x80m
MJC - 80mH Spado MC Team 1 MJC 0
807 Renske Nuijten Spado Speer
Discus
Kogel
MJC - SpeerMJC - DiscusMJC - Kogel Spado MC Team 1 MJC 367
808 Noelle Oirbans Spado 150m
4x80m
Hoog
MJC - 150mMJC - Hoog Spado MC Team 2 MJC 469
809 Lisa Verkaart Spado 800m
MJC - 800m Spado MC Team 1 MJC 0
810 Gwen Versluijs Spado 80mH
4x80m
Ver
MJC - 80mHMJC - Ver Spado MC Team 2 MJC 548
811 Merel Janssen SV Diomedon 80mH
4x80m
Discus
MJC - 80mHMJC - Discus SV Diomedon MC MJC 204
812 Emma Meulblok SV Diomedon 4x80m
Speer
Hoog
MJC - SpeerMJC - Hoog SV Diomedon MC MJC 841
813 Sanna van der Veeken SV Diomedon 4x80m
Speer
Kogel
MJC - SpeerMJC - Kogel SV Diomedon MC MJC 0
814 Eline van Vugt SV Diomedon 4x80m
Discus
Kogel
MJC - DiscusMJC - Kogel SV Diomedon MC MJC 786
815 Fenna van Amen THOR 150m
Discus
Kogel
MJC - 150mMJC - DiscusMJC - Kogel THOR MC Team 1 MJC 0
816 Lindsey va...Batenburg THOR Discus
Hoog
MJC - DiscusMJC - Hoog THOR MC Team 1 MJC 238
817 Do van den Broek THOR 800m
Kogel
Ver
MJC - 800mMJC - KogelMJC - Ver THOR MC Team 1 MJC 1003
818 Amber Broeren THOR 150m
Hoog
Ver
MJC - 150mMJC - HoogMJC - Ver THOR MC Team 2 MJC 917
819 Iris Coljee THOR 4x80m
Speer
Ver
MJC - SpeerMJC - Ver THOR MC Team 1 MJC 251
820 Megan Danen THOR 800m
80mH
4x80m
MJC - 800mMJC - 80mH THOR MC Team 1 MJC 307
821 Marit van der Klugt THOR 150m
80mH
4x80m
MJC - 150mMJC - 80mH THOR MC Team 1 MJC 820
822 Zenna Knobel THOR 150m
Hoog
Ver
MJC - 150mMJC - HoogMJC - Ver THOR MC Team 2 MJC 802
823 Eva van Mook THOR 80mH
Hoog
MJC - 80mHMJC - Hoog THOR MC Team 1 MJC 1080
824 Romy van Rijswijk THOR 150m
4x80m
Speer
MJC - 150mMJC - Speer THOR MC Team 1 MJC 394
825 Noortje ten Voorden THOR 150m
Speer
Discus
MJC - 150mMJC - SpeerMJC - Discus THOR MC Team 2 MJC 258
826 Meike van Arendonk ACHL Speer
Kogel
Hoog
MJD - SpeerMJD - KogelMJD - Hoog ARV Achilles MD MJD 1280
827 Sophie van Gurp ACHL 60m
1000m
Hoog
MJD - 60mMJD - 1000mMJD - Hoog ARV Achilles MD MJD 865
828 Eline Luteijn ACHL 60m
60mH
Ver
MJD - 60mMJD - 60mHMJD - Ver ARV Achilles MD MJD 652
829 Vera Scholtus ACHL 60m
1000m
Ver
MJD - 60mMJD - 1000mMJD - Ver ARV Achilles MD MJD 313
830 Loïs van Daalen AV `56 60mH
4x60m
Hoog
MJD - 60mHMJD - Hoog AV `56 MD Team 2 MJD 496
831 Inke van d...ikkenberg AV `56 60m
4x60m
Ver
MJD - 60mMJD - Ver AV `56 MD Team 1 MJD 788
832 Lotte Elstgeest AV `56 60m
4x60m
Hoog
MJD - 60mMJD - Hoog AV `56 MD Team 2 MJD 312
833 Amy de Graaf AV `56 60m
1000m
60mH
MJD - 60mMJD - 1000mMJD - 60mH AV `56 MD Team 1 MJD 1403
834 Tirza Hulstein AV `56 60m
Speer
Kogel
MJD - 60mMJD - SpeerMJD - Kogel AV `56 MD Team 1 MJD 187
835 Yara Karelse AV `56 1000m
4x60m
Hoog
MJD - 1000mMJD - Hoog AV `56 MD Team 1 MJD 900
836 Mila Kramer AV `56 Speer
Kogel
MJD - SpeerMJD - Kogel AV `56 MD Team 2 MJD 458
837 Zoe van Luijk AV `56 1000m
60mH
Speer
MJD - 1000mMJD - 60mHMJD - Speer AV `56 MD Team 1 MJD 0
838 Rachel Paul AV `56 1000m
60mH
Speer
MJD - 1000mMJD - 60mHMJD - Speer AV `56 MD Team 2 MJD 455
839 Fenne Pellaers AV `56 4x60m
Kogel
Ver
MJD - KogelMJD - Ver AV `56 MD Team 1 MJD 483
840 Marit Simonse AV `56 1000m
4x60m
Ver
MJD - 1000mMJD - Ver AV `56 MD Team 2 MJD 334
841 Femke van Sluijs AV `56 60m
4x60m
Kogel
MJD - 60mMJD - Kogel AV `56 MD Team 2 MJD 319
842 Karlijn Steenhart AV `56 60mH
4x60m
Hoog
MJD - 60mHMJD - Hoog AV `56 MD Team 1 MJD 224
843 Marit Wisse AV `56 60m
1000m
Ver
MJD - 60mMJD - 1000mMJD - Ver AV `56 MD Team 2 MJD 192
844 Anouk Boomaerts DJA 1000m
Speer
Ver
MJD - 1000mMJD - SpeerMJD - Ver DJA MD MJD 861
845 Lore Goetschalckx DJA 1000m
60mH
Hoog
MJD - 1000mMJD - 60mHMJD - Hoog DJA MD MJD 1039
846 Benedicte Kimwanga DJA 60m
Kogel
Ver
MJD - 60mMJD - KogelMJD - Ver DJA MD MJD 850
847 Sofie Klein DJA 60m
60mH
Kogel
MJD - 60mMJD - 60mHMJD - Kogel DJA MD MJD 1351
848 Faye Adriaensen DNMC 60m
4x60m
MJD - 60m Dynamica ADSV MD MJD 0
849 Loïs van den Berge DNMC 60m
60mH
Ver
MJD - 60mMJD - 60mHMJD - Ver Dynamica ADSV MD MJD 1357
850 Daphne Blaas DNMC 60mH
Kogel
Hoog
MJD - 60mHMJD - KogelMJD - Hoog Dynamica ADSV MD MJD 0
851 Hilde Koole DNMC 4x60m
Speer
MJD - Speer Dynamica ADSV MD MJD 0
852 Yasmine de Kraker DNMC 60mH
Kogel
Hoog
MJD - 60mHMJD - KogelMJD - Hoog Dynamica ADSV MD MJD 1106
853 Lisanne Lorier DNMC 1000m
4x60m
Speer
MJD - 1000mMJD - Speer Dynamica ADSV MD MJD 752
854 Femke Maranus DNMC 60m
1000m
Ver
MJD - 60mMJD - 1000mMJD - Ver Dynamica ADSV MD MJD 859
855 Kyra van de Voorde DNMC 1000m
4x60m
MJD - 1000m Dynamica ADSV MD MJD 0
857 Alexandra Elias RK HAV 60m
4x60m
Hoog
MJD - 60mMJD - Hoog RK HAV MD MJD 753
858 Ann den Exter RK HAV 1000m
4x60m
Ver
MJD - 1000mMJD - Ver RK HAV MD MJD 410
859 Merel de Kerf RK HAV 4x60m
Speer
Kogel
MJD - SpeerMJD - Kogel RK HAV MD MJD 468
860 Stefanie Ooms RK HAV 60m
4x60m
Ver
MJD - 60mMJD - Ver RK HAV MD MJD 240
861 Esmee de Baat Spado 60mH
Hoog
MJD - 60mHMJD - Hoog Spado MD Team 1 MJD 0
862 Stara Carmelia Spado Kogel
Hoog
Ver
MJD - KogelMJD - HoogMJD - Ver Spado MD Team 1 MJD 956
863 Vera Hultermans Spado Speer
Kogel
MJD - SpeerMJD - Kogel Spado MD Team 2 MJD 492
864 Selena Jansen Spado 60m
60mH
4x60m
MJD - 60mMJD - 60mH Spado MD Team 1 MJD 1016
865 Bodhin Kreefft Spado 60m
1000m
4x60m
MJD - 60mMJD - 1000m Spado MD Team 1 MJD 1064
866 Carlijn van Kuik Spado 4x60m
Ver
MJD - Ver Spado MD Team 2 MJD 330
867 Eefke Leeuwis Spado 1000m
4x60m
MJD - 1000m Spado MD Team 1 MJD 587
868 Lieke Lucassen Spado 1000m
MJD - 1000m Spado MD Team 2 MJD 341
869 Ella Marquet Spado 60m
1000m
MJD - 60mMJD - 1000m Spado MD Team 2 MJD 837
870 Saar van der Muuren Spado 60m
4x60m
MJD - 60m Spado MD Team 2 MJD 283
871 Lotte van Pul Spado 60m
Hoog
MJD - 60mMJD - Hoog Spado MD Team 2 MJD 426
872 Orla de Ruiter Spado 4x60m
Ver
MJD - Ver Spado MD Team 2 MJD 0
873 Leonie Schepers Spado 4x60m
Kogel
MJD - Kogel Spado MD Team 2 MJD 0
874 Solane Schepers Spado Speer
MJD - Speer Spado MD Team 2 MJD 0
875 Alysa Sheppard Spado Speer
Kogel
MJD - SpeerMJD - Kogel Spado MD Team 1 MJD 447
876 Daphne Stok Spado 1000m
Hoog
MJD - 1000mMJD - Hoog Spado MD Team 2 MJD 0
877 Anouk Verdaasdonk Spado 60m
60mH
Ver
MJD - 60mMJD - 60mHMJD - Ver Spado MD Team 1 MJD 851
878 Floor Verkaart Spado 1000m
4x60m
Speer
MJD - 1000mMJD - Speer Spado MD Team 1 MJD 0
879 Amber Aertssen SV Diomedon 60m
4x60m
Ver
MJD - 60mMJD - Ver SV Diomedon MD MJD 986
880 Nicole Banka SV Diomedon 4x60m
Speer
Hoog
MJD - SpeerMJD - Hoog SV Diomedon MD MJD 691
881 Milou Hensen SV Diomedon 60mH
4x60m
Hoog
MJD - 60mHMJD - Hoog SV Diomedon MD MJD 243
882 Roos Janssen SV Diomedon 60m
4x60m
Ver
MJD - 60mMJD - Ver SV Diomedon MD MJD 376
883 Amy van der Linden SV Diomedon Speer
Kogel
MJD - SpeerMJD - Kogel SV Diomedon MD MJD 0
884 Yvanka Wesdorp SV Diomedon 60m
Kogel
MJD - 60mMJD - Kogel SV Diomedon MD MJD 329
885 Ancia van den Bos THOR 1000m
60mH
4x60m
MJD - 1000mMJD - 60mH THOR MD Team 1 MJD 780
886 Noa Casparie THOR 60m
4x60m
Ver
MJD - 60mMJD - Ver THOR MD Team 1 MJD 447
887 Brittany Cools THOR 1000m
Ver
MJD - 1000mMJD - Ver THOR MD Team 1 MJD 915
888 Babet van Dommele THOR 60m
4x60m
Ver
MJD - 60mMJD - Ver THOR MD Team 2 MJD 292
889 Amarah Garcia THOR 60m
60mH
4x60m
MJD - 60mMJD - 60mH THOR MD Team 1 MJD 604
890 Julot Hendriks THOR 1000m
4x60m
Hoog
MJD - 1000mMJD - Hoog THOR MD Team 2 MJD 335
891 Rikke Knobel THOR 4x60m
Speer
Kogel
MJD - SpeerMJD - Kogel THOR MD Team 1 MJD 0
892 Zosja Knobel THOR 4x60m
Kogel
Hoog
MJD - KogelMJD - Hoog THOR MD Team 2 MJD 738
893 Loïs Konings THOR 60m
4x60m
Ver
MJD - 60mMJD - Ver THOR MD Team 2 MJD 609
894 Noortje Lambregts THOR Speer
Kogel
Hoog
MJD - SpeerMJD - KogelMJD - Hoog THOR MD Team 1 MJD 757