Inschrijvingen Junioren C/D Poule 52 Wedstrijd 1 [2018]




Snr Naam Onderdelen Startgroep Team Categorie Team punten
1 Stach Evenhuis AV Atos Speer
Kogel
JJC - SpeerJJC - Kogel groep 1 AV Atos JC JJC 271
2 Romano Guellai AV Atos 800m
4x100m
JJC - 800m AV Atos JC JJC 0
3 Joël Mondria AV Atos 100m
4x100m
Kogel
JJC - 100mJJC - Kogel groep 1 AV Atos JC JJC 1146
4 Yassine el Mortai AV Atos 800m
JJC - 800m AV Atos JC JJC 448
5 Alessio Rimedia AV Atos 800m
4x100m
Ver
JJC - 800mJJC - Ver groep 1 AV Atos JC JJC 948
6 Ryan Sanders AV Atos 100m
4x100m
Ver
JJC - 100mJJC - Ver groep 1 AV Atos JC JJC 336
7 Adonay Tekele AV Atos 100m
Speer
JJC - 100mJJC - Speer AV Atos JC JJC 0
8 Adam Amghar AV Lycurgus Speer
JJC - Speer AV Lycurgus JC Team 1 JJC 619
9 Wesley Beentjes AV Lycurgus Discus
Hoog
JJC - DiscusJJC - Hoog groep 2 AV Lycurgus JC Team 1 JJC 1109
10 Guido Carucci AV Lycurgus Speer
Kogel
JJC - SpeerJJC - Kogel groep 2 AV Lycurgus JC Team 1 JJC 559
11 Nout Heine AV Lycurgus 100m
800m
4x100m
JJC - 100mJJC - 800m AV Lycurgus JC Team 2 JJC 1123
12 Kem Herrema AV Lycurgus 100m
4x100m
JJC - 100m AV Lycurgus JC Team 1 JJC 745
13 Bart Hoogmoed AV Lycurgus 100m
800m
4x100m
JJC - 100mJJC - 800m AV Lycurgus JC Team 1 JJC 1235
14 Tobias Janssens AV Lycurgus 100m
100mH
4x100m
JJC - 100mJJC - 100mH AV Lycurgus JC Team 2 JJC 1047
15 Wouter Konijn AV Lycurgus 100mH
4x100m
Ver
JJC - 100mHJJC - Ver groep 2 AV Lycurgus JC Team 1 JJC 1308
16 Jesse Loo...n de Jong AV Lycurgus 100m
4x100m
Hoog
JJC - 100mJJC - Hoog groep 2 AV Lycurgus JC Team 2 JJC 582
17 Luke Louw AV Lycurgus 100m
100mH
4x100m
JJC - 100mJJC - 100mH AV Lycurgus JC Team 1 JJC 656
18 Jelle Muller AV Lycurgus 100mH
Speer
Ver
JJC - 100mHJJC - SpeerJJC - Ver groep 1 AV Lycurgus JC Team 2 JJC 1567
19 Arend Plomp AV Lycurgus 800m
Ver
JJC - 800mJJC - Ver groep 1 AV Lycurgus JC Team 1 JJC 0
20 Wesley Steenbakker AV Lycurgus 800m
Speer
Kogel
JJC - 800mJJC - SpeerJJC - Kogel groep 2 AV Lycurgus JC Team 2 JJC 882
21 Kalle Veldhuisen AV Lycurgus Kogel
Hoog
JJC - Kogel groep 1JJC - Hoog groep 2 AV Lycurgus JC Team 1 JJC 0
22 Lukas Vijn AV Lycurgus 800m
Discus
JJC - 800mJJC - Discus AV Lycurgus JC Team 2 JJC 0
23 Seb Wals AV Lycurgus 800m
100mH
Discus
JJC - 800mJJC - 100mHJJC - Discus AV Lycurgus JC Team 1 JJC 689
24 Jasper van... Wetering AV Lycurgus 100mH
4x100m
Hoog
JJC - 100mHJJC - Hoog groep 2 AV Lycurgus JC Team 2 JJC 0
25 Ties Arensman NEAV 800m
Speer
Ver
JJC - 800mJJC - SpeerJJC - Ver groep 1 AV NEA-Volharding JC Team 1 JJC 755
26 Sam Bosman NEAV Speer
Discus
Kogel
JJC - SpeerJJC - DiscusJJC - Kogel groep 2 AV NEA-Volharding JC Team 1 JJC 0
27 Thomas Jellema NEAV 100m
100mH
Ver
JJC - 100mJJC - 100mHJJC - Ver groep 2 AV NEA-Volharding JC Team 1 JJC 1913
28 Mika van der Meijden NEAV 100m
Speer
JJC - 100mJJC - Speer AV NEA-Volharding JC Team 2 JJC 1000
29 Chris Schipper NEAV 100m
100mH
JJC - 100mJJC - 100mH AV NEA-Volharding JC Team 1 JJC 1194
30 Roan Slingerland NEAV 100m
Speer
Ver
JJC - 100mJJC - SpeerJJC - Ver groep 1 AV NEA-Volharding JC Team 2 JJC 429
31 Daniël Wielenga AV Zaanland Discus
Kogel
Hoog
JJC - DiscusJJC - Kogel groep 2JJC - Hoog groep 2 AV Zaanland JC JJC 1327
32 Kevin Koeckhoven DEM Speer
Discus
Kogel
JJC - SpeerJJC - DiscusJJC - Kogel groep 1 DEM JC JJC 444
33 Luuk Kooij DEM Hoog
Ver
JJC - Hoog groep 2JJC - Ver groep 1 DEM JC JJC 0
34 Duncan van Ling DEM Speer
Discus
Kogel
JJC - SpeerJJC - DiscusJJC - Kogel groep 2 DEM JC JJC 818
35 Dennis Schaap DEM 100mH
Hoog
Ver
JJC - 100mHJJC - Hoog groep 2JJC - Ver groep 1 DEM JC JJC 1514
36 Toon van Vuuren DEM 100m
800m
JJC - 100mJJC - 800m DEM JC JJC 473
37 David Nieuwenhuizen ACWA 80m
Speer
Ver
JJD - 80mJJD - SpeerJJD - Ver groep 1 AC Waterland JD JJD 902
39 Leroy Eisden AV Atos 80m
1000m
4x80m
JJD - 80mJJD - 1000m AV Atos JD Team 1 JJD 498
40 Mink Hageman AV Atos Speer
Kogel
JJD - SpeerJJD - Kogel groep 2 AV Atos JD Team 2 JJD 581
41 Quinten va...Herwijnen AV Atos Speer
Ver
JJD - SpeerJJD - Ver groep 1 AV Atos JD Team 1 JJD 0
42 Louie Isibor AV Atos 80m
80mH
Kogel
JJD - 80mJJD - 80mHJJD - Kogel groep 1 AV Atos JD Team 1 JJD 724
43 Timon Kalogeris AV Atos 80m
4x80m
Speer
JJD - 80mJJD - Speer AV Atos JD Team 1 JJD 853
44 Elf Meerman AV Atos 1000m
80mH
4x80m
JJD - 1000mJJD - 80mH AV Atos JD Team 1 JJD 700
45 Mattia Noom AV Atos 80mH
4x80m
Hoog
JJD - 80mHJJD - Hoog groep 2 AV Atos JD Team 1 JJD 0
46 Christian Prins AV Atos Kogel
Hoog
Ver
JJD - Kogel groep 2JJD - Hoog groep 2JJD - Ver groep 1 AV Atos JD Team 1 JJD 1464
47 Rens Denneman Castricum Speer
Kogel
Ver
JJD - SpeerJJD - Kogel groep 2JJD - Ver groep 2 AV Castricum JD JJD 914
48 Liam Hoevers Castricum Speer
Kogel
Hoog
JJD - SpeerJJD - Kogel groep 1JJD - Hoog groep 1 AV Castricum JD JJD 352
49 Jasper Blommesteijn AV Lycurgus 1000m
4x80m
Hoog
JJD - 1000mJJD - Hoog groep 2 AV Lycurgus JD Team 4 JJD 155
50 Bjorn Boll AV Lycurgus 80m
4x80m
Ver
JJD - 80mJJD - Ver groep 2 AV Lycurgus JD Team 3 JJD 343
51 Jannes Boon AV Lycurgus 80m
1000m
4x80m
JJD - 80mJJD - 1000m AV Lycurgus JD Team 2 JJD 438
52 Finn Castricum AV Lycurgus 1000m
JJD - 1000m AV Lycurgus JD Team 2 JJD 0
53 Joris Cotterink AV Lycurgus 80mH
Speer
Kogel
JJD - 80mHJJD - SpeerJJD - Kogel groep 1 AV Lycurgus JD Team 1 JJD 1197
54 Shawn Dokter AV Lycurgus 80m
4x80m
Kogel
JJD - 80mJJD - Kogel groep 2 AV Lycurgus JD Team 3 JJD 720
55 Salvador ...ito Bosma AV Lycurgus 1000m
Speer
JJD - 1000mJJD - Speer AV Lycurgus JD Team 1 JJD 508
56 Sven van Gelderen AV Lycurgus 80m
4x80m
Ver
JJD - 80mJJD - Ver groep 2 AV Lycurgus JD Team 1 JJD 546
57 Mauro Grasso AV Lycurgus 80m
4x80m
Speer
JJD - 80mJJD - Speer AV Lycurgus JD Team 2 JJD 798
58 Miguel Ke...a Iglesia AV Lycurgus 80m
4x80m
JJD - 80m AV Lycurgus JD Team 1 JJD 0
59 Timo Koenen AV Lycurgus Speer
Kogel
JJD - SpeerJJD - Kogel groep 1 AV Lycurgus JD Team 2 JJD 0
60 Seda Kooks AV Lycurgus 80mH
Speer
Ver
JJD - 80mHJJD - SpeerJJD - Ver groep 1 AV Lycurgus JD Team 3 JJD 884
61 Luan Kruijff AV Lycurgus 80m
4x80m
Ver
JJD - 80mJJD - Ver groep 2 AV Lycurgus JD Team 2 JJD 717
62 Tijmen van der Laan AV Lycurgus 1000m
4x80m
JJD - 1000m AV Lycurgus JD Team 3 JJD 0
63 Tyrone Lak AV Lycurgus 80mH
Kogel
Hoog
JJD - 80mHJJD - Kogel groep 1JJD - Hoog groep 2 AV Lycurgus JD Team 2 JJD 871
64 Kevin van ...lkerwaard AV Lycurgus 1000m
Hoog
JJD - 1000mJJD - Hoog groep 2 AV Lycurgus JD Team 3 JJD 750
65 Tjeerd Molenaar AV Lycurgus 80m
1000m
4x80m
JJD - 80mJJD - 1000m AV Lycurgus JD Team 3 JJD 356
66 Damian Paap AV Lycurgus 80m
80mH
4x80m
JJD - 80mJJD - 80mH AV Lycurgus JD Team 1 JJD 851
67 Joey van der Plas AV Lycurgus 80mH
Hoog
Ver
JJD - 80mHJJD - Hoog groep 1JJD - Ver groep 1 AV Lycurgus JD Team 2 JJD 222
68 Bryan van der Putten AV Lycurgus 1000m
Kogel
JJD - 1000mJJD - Kogel groep 1 AV Lycurgus JD Team 1 JJD 0
69 Jonne Roos AV Lycurgus 1000m
80mH
4x80m
JJD - 1000mJJD - 80mH AV Lycurgus JD Team 2 JJD 728
70 Zack Rot AV Lycurgus 80mH
Hoog
Ver
JJD - 80mHJJD - Hoog groep 2JJD - Ver groep 1 AV Lycurgus JD Team 1 JJD 1084
71 Jermain Rothuizen AV Lycurgus Speer
Kogel
JJD - SpeerJJD - Kogel groep 1 AV Lycurgus JD Team 3 JJD 0
72 Rodrigo Smit AV Lycurgus 80m
4x80m
Speer
JJD - 80mJJD - Speer AV Lycurgus JD Team 4 JJD 501
73 Jilles Steenstra AV Lycurgus 4x80m
Kogel
Ver
JJD - Kogel groep 1JJD - Ver groep 2 AV Lycurgus JD Team 4 JJD 433
74 Max Swagerman AV Lycurgus 80m
1000m
4x80m
JJD - 80mJJD - 1000m AV Lycurgus JD Team 4 JJD 486
75 Sil Westenbrink AV Lycurgus 1000m
4x80m
Hoog
JJD - 1000mJJD - Hoog groep 2 AV Lycurgus JD Team 1 JJD 604
76 Yarno Dijkman NEAV 4x80m
Hoog
Ver
JJD - Hoog groep 2JJD - Ver groep 2 AV NEA-Volharding JD JJD 1017
77 Mauro Rodrigus NEAV 4x80m
Speer
Kogel
JJD - SpeerJJD - Kogel groep 1 AV NEA-Volharding JD JJD 247
78 Joey Veen NEAV 80m
4x80m
Kogel
JJD - 80mJJD - Kogel groep 2 AV NEA-Volharding JD JJD 785
79 Aodhan Wadey NEAV 1000m
4x80m
Ver
JJD - 1000mJJD - Ver groep 1 AV NEA-Volharding JD JJD 445
80 Koot Bink AV Zaanland 80mH
Speer
Hoog
JJD - 80mHJJD - SpeerJJD - Hoog groep 2 AV Zaanland JD Team 2 JJD 541
81 Roy Deijkers AV Zaanland 80m
4x80m
Kogel
JJD - 80mJJD - Kogel groep 2 AV Zaanland JD Team 1 JJD 1216
82 Olivier Dijkhuizen AV Zaanland 80m
80mH
Ver
JJD - 80mJJD - 80mHJJD - Ver groep 1 AV Zaanland JD Team 1 JJD 420
83 Jelmer de Gauw AV Zaanland 1000m
Speer
Hoog
JJD - 1000mJJD - SpeerJJD - Hoog groep 2 AV Zaanland JD Team 1 JJD 809
84 Leon Heijman AV Zaanland 1000m
4x80m
Speer
JJD - 1000mJJD - Speer AV Zaanland JD Team 1 JJD 513
85 Matthijs Heistek AV Zaanland 80m
Kogel
Ver
JJD - 80mJJD - Kogel groep 2JJD - Ver groep 1 AV Zaanland JD Team 2 JJD 260
86 Tycho ten Hoorn AV Zaanland 1000m
4x80m
Kogel
JJD - 1000mJJD - Kogel groep 2 AV Zaanland JD Team 2 JJD 295
87 Thor Hakon Koopman AV Zaanland 80m
4x80m
Ver
JJD - 80mJJD - Ver groep 2 AV Zaanland JD Team 2 JJD 883
88 Lucas Koopmans AV Zaanland 4x80m
Speer
Hoog
JJD - SpeerJJD - Hoog groep 2 AV Zaanland JD Team 2 JJD 426
89 Pim Leibbrand AV Zaanland 80mH
4x80m
Hoog
JJD - 80mHJJD - Hoog groep 2 AV Zaanland JD Team 1 JJD 918
90 Thijs van Roermund AV Zaanland 1000m
80mH
4x80m
JJD - 1000mJJD - 80mH AV Zaanland JD Team 2 JJD 512
91 Dante Staneke AV Zaanland 4x80m
Kogel
Ver
JJD - Kogel groep 2JJD - Ver groep 2 AV Zaanland JD Team 1 JJD 426
92 Sam van der Aar DEM 1000m
80mH
Speer
JJD - 1000mJJD - 80mHJJD - Speer DEM JD Team 1 JJD 1128
93 Jibbe Boonacker DEM 80mH
4x80m
Hoog
JJD - 80mHJJD - Hoog groep 2 DEM JD Team 1 JJD 0
94 Daniel Brouwer DEM Speer
Kogel
Ver
JJD - SpeerJJD - Kogel groep 2JJD - Ver groep 2 DEM JD Team 2 JJD 0
95 Twan Fatels DEM 80m
80mH
Kogel
JJD - 80mJJD - 80mHJJD - Kogel groep 1 DEM JD Team 2 JJD 316
96 Tom Janssen DEM 1000m
80mH
Ver
JJD - 1000mJJD - 80mHJJD - Ver groep 1 DEM JD Team 2 JJD 0
97 Bram Klepper DEM 80m
1000m
Speer
JJD - 80mJJD - 1000mJJD - Speer DEM JD Team 2 JJD 646
98 Zef Kranenburg DEM 1000m
4x80m
Ver
JJD - 1000mJJD - Ver groep 1 DEM JD Team 1 JJD 0
99 Vanya Lubbers DEM 1000m
4x80m
Kogel
JJD - 1000mJJD - Kogel groep 1 DEM JD Team 1 JJD 224
100 Ronan Molenaar DEM 80m
4x80m
Speer
JJD - 80mJJD - Speer DEM JD Team 1 JJD 0
101 Weslie Silfhout DEM 80m
80mH
Hoog
JJD - 80mJJD - 80mHJJD - Hoog groep 1 DEM JD Team 2 JJD 760
102 Ilias Toutziarakis DEM 80m
80mH
Ver
JJD - 80mJJD - 80mHJJD - Ver groep 2 DEM JD Team 1 JJD 1188
103 Simon Veldhuis DEM 80m
Kogel
Hoog
JJD - 80mJJD - Kogel groep 2JJD - Hoog groep 1 DEM JD Team 1 JJD 1524
104 Laura Bookelman ACWA 80m
4x80m
Hoog
MJC - 80mMJC - Hoog groep 2 AC Waterland MC MJC 483
105 Lisa van den Brink ACWA 4x80m
Discus
Ver
MJC - DiscusMJC - Ver groep 2 AC Waterland MC MJC 283
106 Aukje Hiemstra ACWA 80m
4x80m
Hoog
MJC - 80mMJC - Hoog groep 2 AC Waterland MC MJC 962
107 Chiara Linschoten ACWA 800m
4x80m
Ver
MJC - 800mMJC - Ver groep 1 AC Waterland MC MJC 304
108 Lakeisha Adams AV Atos 80m
Hoog
Ver
MJC - 80mMJC - Hoog groep 1MJC - Ver groep 2 AV Atos MC MJC 856
109 Meinou Janssen AV Atos 80m
Discus
Kogel
MJC - 80mMJC - DiscusMJC - Kogel groep 1 AV Atos MC MJC 1028
110 Melissa Steenbakker AV Atos 800m
Hoog
MJC - 800mMJC - Hoog groep 1 AV Atos MC MJC 986
111 Lisa Arts Castricum 80m
Ver
MJC - 80mMJC - Ver groep 2 AV Castricum MC MJC 0
112 Bernou van Dam Castricum 80m
4x80m
Kogel
MJC - 80mMJC - Kogel groep 1 AV Castricum MC MJC 789
113 Franka Holland Castricum 800m
4x80m
Ver
MJC - 800mMJC - Ver groep 1 AV Castricum MC MJC 905
114 Cynthia H...n 't Veld Castricum 80m
800m
MJC - 80mMJC - 800m AV Castricum MC MJC 317
115 Pipp Pauzinga Castricum 800m
4x80m
Discus
MJC - 800mMJC - Discus AV Castricum MC MJC 731
116 Mathilda Way Castricum 80mH
4x80m
Hoog
MJC - 80mHMJC - Hoog groep 1 AV Castricum MC MJC 798
117 Amber Bakker AV Lycurgus 80mH
MJC - 80mH AV Lycurgus MC Team 1 MJC 0
118 Bella Bar...Solorzano AV Lycurgus 80m
4x80m
MJC - 80m AV Lycurgus MC Team 1 MJC 431
120 Jingshi Brasser AV Lycurgus 80m
80mH
4x80m
MJC - 80mMJC - 80mH AV Lycurgus MC Team 2 MJC 732
121 Jente Brouwer AV Lycurgus 800m
4x80m
Hoog
MJC - 800mMJC - Hoog groep 2 AV Lycurgus MC Team 2 MJC 324
122 Raisa Diehl AV Lycurgus 80m
Discus
Kogel
MJC - 80mMJC - DiscusMJC - Kogel groep 1 AV Lycurgus MC Team 2 MJC 947
123 Fee Eising AV Lycurgus 800m
Ver
MJC - 800mMJC - Ver groep 2 AV Lycurgus MC Team 1 MJC 559
124 Tessa van Herp AV Lycurgus 800m
80mH
4x80m
MJC - 800mMJC - 80mH AV Lycurgus MC Team 1 MJC 904
125 Lian Kuijken AV Lycurgus 80m
4x80m
Hoog
MJC - 80mMJC - Hoog groep 2 AV Lycurgus MC Team 1 MJC 462
126 Nadia Lensen AV Lycurgus 80mH
4x80m
Ver
MJC - 80mHMJC - Ver groep 2 AV Lycurgus MC Team 2 MJC 673
127 Fleur Luttikhuizen AV Lycurgus 80mH
4x80m
Ver
MJC - 80mHMJC - Ver groep 2 AV Lycurgus MC Team 1 MJC 926
128 Tess Maijer AV Lycurgus Hoog
Ver
MJC - Hoog groep 1MJC - Ver groep 2 AV Lycurgus MC Team 2 MJC 462
129 Jill Petra AV Lycurgus 800m
4x80m
MJC - 800m AV Lycurgus MC Team 2 MJC 344
130 Dagmar Salomons AV Lycurgus Kogel
Hoog
MJC - Kogel groep 1MJC - Hoog groep 1 AV Lycurgus MC Team 1 MJC 582
131 Estella Verwiel AV Lycurgus 80m
800m
Discus
MJC - 80mMJC - 800mMJC - Discus AV Lycurgus MC Team 1 MJC 0
132 Lieke Vet AV Lycurgus Discus
Kogel
MJC - DiscusMJC - Kogel groep 2 AV Lycurgus MC Team 2 MJC 0
133 Loes Winter AV Lycurgus Discus
Kogel
MJC - DiscusMJC - Kogel groep 2 AV Lycurgus MC Team 1 MJC 735
134 Elisa Babuccci NEAV 80m
800m
Ver
MJC - 80mMJC - 800mMJC - Ver groep 1 AV NEA-Volharding MC Team 2 MJC 940
135 Silvia Bloemendaal NEAV 800m
Hoog
MJC - 800mMJC - Hoog groep 1 AV NEA-Volharding MC Team 1 MJC 0
136 Marit Bout NEAV 80m
80mH
4x80m
MJC - 80mMJC - 80mH AV NEA-Volharding MC Team 1 MJC 1068
137 Gwen Broek NEAV Hoog
Ver
MJC - Hoog groep 2MJC - Ver groep 1 AV NEA-Volharding MC Team 1 MJC 1006
138 Julia Jongejeugd NEAV 80mH
Discus
Kogel
MJC - 80mHMJC - DiscusMJC - Kogel groep 1 AV NEA-Volharding MC Team 1 MJC 1538
139 Romy Leenstra NEAV Discus
Kogel
Ver
MJC - DiscusMJC - Kogel groep 1MJC - Ver groep 2 AV NEA-Volharding MC Team 2 MJC 0
140 Djeedy Manhoef NEAV 800m
80mH
MJC - 800mMJC - 80mH AV NEA-Volharding MC Team 1 MJC 407
141 Samira van...ookhuizen NEAV Discus
Kogel
Hoog
MJC - DiscusMJC - Kogel groep 2MJC - Hoog groep 1 AV NEA-Volharding MC Team 2 MJC 803
142 Thyra Terweij NEAV 4x80m
Ver
MJC - Ver groep 1 AV NEA-Volharding MC Team 1 MJC 0
143 Laura Wilde NEAV 80m
4x80m
MJC - 80m AV NEA-Volharding MC Team 1 MJC 0
144 Arwen de Wit NEAV 800m
Kogel
MJC - 800mMJC - Kogel groep 2 AV NEA-Volharding MC Team 1 MJC 440
145 Rosaly Zomerdijk NEAV 80m
4x80m
MJC - 80m AV NEA-Volharding MC Team 1 MJC 553
146 Liv de Haas AV Zaanland 80m
4x80m
Ver
MJC - 80mMJC - Ver groep 1 AV Zaanland MC MJC 493
147 Luna Huiberts AV Zaanland 800m
Kogel
Hoog
MJC - 800mMJC - Kogel groep 2MJC - Hoog groep 1 AV Zaanland MC MJC 623
148 Jeute Meester AV Zaanland 80mH
4x80m
Discus
MJC - 80mHMJC - Discus AV Zaanland MC MJC 383
151 Jessamy Roubos AV Zaanland Kogel
Ver
MJC - Kogel groep 2MJC - Ver groep 2 AV Zaanland MC MJC 980
152 Eline Brouwer DEM 80m
80mH
Ver
MJC - 80mMJC - 80mHMJC - Ver groep 1 DEM MC MJC 1766
153 Silke de Haas DEM 800m
4x80m
Discus
MJC - 800mMJC - Discus DEM MC MJC 444
154 Zoe Lammertink DEM 80m
80mH
4x80m
MJC - 80mMJC - 80mH DEM MC MJC 0
155 Lynn van der Meij DEM 80mH
4x80m
Hoog
MJC - 80mHMJC - Hoog groep 1 DEM MC MJC 449
156 Danique Schram DEM 80m
800m
4x80m
MJC - 80mMJC - 800m DEM MC MJC 1037
157 Danique Visser DEM Discus
Kogel
Hoog
MJC - DiscusMJC - Kogel groep 1MJC - Hoog groep 2 DEM MC MJC 1359
158 Jayda Essenburg ACWA 4x60m
Speer
Hoog
MJD - SpeerMJD - Hoog groep 2 AC Waterland MD MJD 390
159 Maaike Hiemstra ACWA 60mH
4x60m
Ver
MJD - 60mHMJD - Ver groep 1 AC Waterland MD MJD 536
160 Kim Hopman ACWA 60m
MJD - 60m AC Waterland MD MJD 290
161 Joy Kuiper ACWA 1000m
4x60m
Ver
MJD - 1000mMJD - Ver groep 1 AC Waterland MD MJD 317
162 Imee Landkoer ACWA 60m
4x60m
Speer
MJD - 60mMJD - Speer AC Waterland MD MJD 0
163 Iris Verbeek ACWA 1000m
Kogel
MJD - 1000mMJD - Kogel groep 1 AC Waterland MD MJD 0
164 Elin van Breemen AV Atos Discus
Kogel
MJD - DiscusMJD - Kogel groep 2 AV Atos MD MJD 509
165 Carmen Guellai AV Atos 1000m
60mH
Hoog
MJD - 1000mMJD - 60mHMJD - Hoog groep 1 AV Atos MD MJD 1219
166 Robyn Houbiers AV Atos 4x60m
Speer
Kogel
MJD - SpeerMJD - Kogel groep 2 AV Atos MD MJD 187
167 Julia Janssen AV Atos 1000m
MJD - 1000m AV Atos MD MJD 0
168 Sophie Janssen AV Atos 4x60m
Speer
Discus
MJD - SpeerMJD - Discus AV Atos MD MJD 0
169 Eva Krijtenburg AV Atos 60m
60mH
4x60m
MJD - 60mMJD - 60mH AV Atos MD MJD 0
170 Stella Kuijs AV Atos 60m
4x60m
Ver
MJD - 60mMJD - Ver groep 2 AV Atos MD MJD 408
171 Uma van Nes AV Atos 60mH
Hoog
Ver
MJD - 60mHMJD - Hoog groep 1MJD - Ver groep 2 AV Atos MD MJD 611
172 Annabel Stottelaar AV Atos 60m
1000m
MJD - 60mMJD - 1000m AV Atos MD MJD 968
173 Eline Booms Castricum Speer
Hoog
MJD - SpeerMJD - Hoog groep 1 AV Castricum MD MJD 0
174 Deirdre Groot Castricum 60m
1000m
MJD - 60mMJD - 1000m AV Castricum MD MJD 796
175 Dania Klaver Castricum Speer
Kogel
MJD - SpeerMJD - Kogel groep 2 AV Castricum MD MJD 356
176 Iris Kleverlaan Castricum 1000m
4x60m
MJD - 1000m AV Castricum MD MJD 369
177 Bente Mon...zinos Mul Castricum 4x60m
Ver
MJD - Ver groep 1 AV Castricum MD MJD 270
178 Famke Nijssen Castricum 60m
60mH
MJD - 60mMJD - 60mH AV Castricum MD MJD 46
179 Lenneke Pettinga Castricum 60m
4x60m
Discus
MJD - 60mMJD - Discus AV Castricum MD MJD 506
180 Lisa Thompson Castricum 4x60m
Ver
MJD - Ver groep 1 AV Castricum MD MJD 0
181 Bo de Wilde Castricum 1000m
Hoog
MJD - 1000mMJD - Hoog groep 2 AV Castricum MD MJD 316
182 Sophie ten Wolde Castricum Discus
Kogel
MJD - DiscusMJD - Kogel groep 1 AV Castricum MD MJD 0
183 Esmee Beentjes AV Lycurgus Speer
Kogel
Hoog
MJD - SpeerMJD - Kogel groep 2MJD - Hoog groep 1 AV Lycurgus MD Team 3 MJD 310
184 Lonneke Berkhout AV Lycurgus 60m
4x60m
Ver
MJD - 60mMJD - Ver groep 2 AV Lycurgus MD Team 2 MJD 643
185 Pleun Boon AV Lycurgus 60mH
4x60m
Discus
MJD - 60mHMJD - Discus AV Lycurgus MD Team 2 MJD 348
186 Mila de Bruin AV Lycurgus 1000m
4x60m
Hoog
MJD - 1000mMJD - Hoog groep 1 AV Lycurgus MD Team 2 MJD 598
187 Leonie Deumers AV Lycurgus 1000m
Discus
MJD - 1000mMJD - Discus AV Lycurgus MD Team 1 MJD 670
188 Erzsi Diehl AV Lycurgus 60m
4x60m
Kogel
MJD - 60mMJD - Kogel groep 1 AV Lycurgus MD Team 2 MJD 653
189 Senna van Diest AV Lycurgus 4x60m
Discus
Hoog
MJD - DiscusMJD - Hoog groep 2 AV Lycurgus MD Team 3 MJD 590
190 Lente van Dijk AV Lycurgus 60mH
Ver
MJD - 60mHMJD - Ver groep 1 AV Lycurgus MD Team 2 MJD 174
191 Mara van den Dongen AV Lycurgus 1000m
4x60m
Ver
MJD - 1000mMJD - Ver groep 2 AV Lycurgus MD Team 3 MJD 254
192 Femke Haverkort AV Lycurgus 60m
Ver
MJD - 60mMJD - Ver groep 2 AV Lycurgus MD Team 1 MJD 338
193 Alta Herkul AV Lycurgus Speer
Discus
Kogel
MJD - SpeerMJD - DiscusMJD - Kogel groep 2 AV Lycurgus MD Team 1 MJD 0
194 Merel Hoff AV Lycurgus 1000m
Hoog
MJD - 1000mMJD - Hoog groep 1 AV Lycurgus MD Team 2 MJD 292
195 Babbette Ketel AV Lycurgus 60m
4x60m
Hoog
MJD - 60mMJD - Hoog groep 2 AV Lycurgus MD Team 1 MJD 876
196 Nynke Kooij AV Lycurgus 1000m
60mH
4x60m
MJD - 1000mMJD - 60mH AV Lycurgus MD Team 1 MJD 0
197 Sascha Kroon AV Lycurgus 1000m
60mH
MJD - 1000mMJD - 60mH AV Lycurgus MD Team 1 MJD 852
198 Isabella Kruijff AV Lycurgus 60m
60mH
4x60m
MJD - 60mMJD - 60mH AV Lycurgus MD Team 1 MJD 864
199 Fauve Oosterveld AV Lycurgus Speer
Kogel
MJD - SpeerMJD - Kogel groep 2 AV Lycurgus MD Team 2 MJD 34
200 Lindsey van der Plas AV Lycurgus Speer
Hoog
MJD - SpeerMJD - Hoog groep 1 AV Lycurgus MD Team 1 MJD 200
201 Priscilla Rijs AV Lycurgus 60m
4x60m
Ver
MJD - 60mMJD - Ver groep 1 AV Lycurgus MD Team 3 MJD 208
202 Floor Scholtens AV Lycurgus 1000m
Speer
MJD - 1000mMJD - Speer AV Lycurgus MD Team 3 MJD 0
204 Lionne Simonides AV Lycurgus 60m
4x60m
Kogel
MJD - 60mMJD - Kogel groep 1 AV Lycurgus MD Team 3 MJD 155
205 Noelle Veraart AV Lycurgus 4x60m
Kogel
Ver
MJD - Kogel groep 1MJD - Ver groep 2 AV Lycurgus MD Team 1 MJD 352
206 Laura Babucci NEAV 60m
1000m
4x60m
MJD - 60mMJD - 1000m AV NEA-Volharding MD Team 2 MJD 601
207 Bibi Benkova NEAV 60m
4x60m
Kogel
MJD - 60mMJD - Kogel groep 1 AV NEA-Volharding MD Team 3 MJD 733
208 Jamillah Bokhove NEAV 4x60m
Speer
Ver
MJD - SpeerMJD - Ver groep 2 AV NEA-Volharding MD Team 3 MJD 0
209 Alyssa Clerx NEAV 4x60m
Kogel
Ver
MJD - Kogel groep 1MJD - Ver groep 2 AV NEA-Volharding MD Team 2 MJD 272
210 Jeslyn Doran NEAV 60m
4x60m
Discus
MJD - 60mMJD - Discus AV NEA-Volharding MD Team 1 MJD 526
211 Eva Galesloot NEAV 60m
Hoog
MJD - 60mMJD - Hoog groep 2 AV NEA-Volharding MD Team 3 MJD 426
213 Caitlin Hijstee NEAV 4x60m
Hoog
MJD - Hoog groep 1 AV NEA-Volharding MD Team 3 MJD 0
214 Lotte Hooijer NEAV 4x60m
Discus
Kogel
MJD - DiscusMJD - Kogel groep 2 AV NEA-Volharding MD Team 3 MJD 94
215 Alyshia Kavehercy NEAV 60m
Kogel
Ver
MJD - 60mMJD - Kogel groep 1MJD - Ver groep 2 AV NEA-Volharding MD Team 1 MJD 1806
216 Emma Leeninga NEAV 60m
4x60m
Hoog
MJD - 60mMJD - Hoog groep 2 AV NEA-Volharding MD Team 2 MJD 657
217 Nienke Mast NEAV 1000m
60mH
Hoog
MJD - 1000mMJD - 60mHMJD - Hoog groep 2 AV NEA-Volharding MD Team 1 MJD 560
218 Ileana Meijer NEAV 1000m
60mH
4x60m
MJD - 1000mMJD - 60mH AV NEA-Volharding MD Team 1 MJD 316
219 Charlotte Meurs NEAV 4x60m
Speer
Hoog
MJD - SpeerMJD - Hoog groep 1 AV NEA-Volharding MD Team 1 MJD 797
220 Roxy Mijzen NEAV 4x60m
Speer
Ver
MJD - SpeerMJD - Ver groep 2 AV NEA-Volharding MD Team 2 MJD 516
221 Keira Mulder NEAV Speer
Discus
MJD - SpeerMJD - Discus AV NEA-Volharding MD Team 1 MJD 162
222 Nicole Splinter NEAV 60m
Speer
Ver
MJD - 60mMJD - SpeerMJD - Ver groep 1 AV NEA-Volharding MD Team 3 MJD 894
223 Brenda de Vos NEAV 1000m
4x60m
Ver
MJD - 1000mMJD - Ver groep 1 AV NEA-Volharding MD Team 1 MJD 411
224 Floor Bakker AV Zaanland Speer
Kogel
Hoog
MJD - SpeerMJD - Kogel groep 2MJD - Hoog groep 1 AV Zaanland MD Team 1 MJD 781
225 Pien Bakker AV Zaanland 1000m
60mH
Hoog
MJD - 1000mMJD - 60mHMJD - Hoog groep 1 AV Zaanland MD Team 1 MJD 515
226 Daphne Beket AV Zaanland 60m
60mH
Ver
MJD - 60mMJD - 60mHMJD - Ver groep 2 AV Zaanland MD Team 2 MJD 751
227 Eline van Beuzekom AV Zaanland 60m
Kogel
Hoog
MJD - 60mMJD - Kogel groep 2MJD - Hoog groep 2 AV Zaanland MD Team 2 MJD 0
228 Pippa Kuiper AV Zaanland 60m
Speer
Ver
MJD - 60mMJD - SpeerMJD - Ver groep 2 AV Zaanland MD Team 2 MJD 277
229 Silver Noomen AV Zaanland 1000m
4x60m
Ver
MJD - 1000mMJD - Ver groep 2 AV Zaanland MD Team 1 MJD 359
230 Suzanne Otto AV Zaanland 4x60m
Speer
Discus
MJD - SpeerMJD - Discus AV Zaanland MD Team 1 MJD 243
231 Puck Schipper AV Zaanland 60m
4x60m
Ver
MJD - 60mMJD - Ver groep 2 AV Zaanland MD Team 1 MJD 843
232 Noa Sonius AV Zaanland 60m
60mH
4x60m
MJD - 60mMJD - 60mH AV Zaanland MD Team 1 MJD 851
233 Dominique Beentjes DEM 60m
60mH
Hoog
MJD - 60mMJD - 60mHMJD - Hoog groep 1 DEM MD Team 2 MJD 375
234 Jet Commandeur DEM 1000m
60mH
MJD - 1000mMJD - 60mH DEM MD Team 1 MJD 0
235 Rianne Kooij DEM 60mH
Speer
Ver
MJD - 60mHMJD - SpeerMJD - Ver groep 1 DEM MD Team 2 MJD 228
236 Eveline Krom DEM 1000m
Kogel
Hoog
MJD - 1000mMJD - Kogel groep 2MJD - Hoog groep 2 DEM MD Team 2 MJD 745
237 Nikki Lagrand DEM 60m
60mH
Speer
MJD - 60mMJD - 60mHMJD - Speer DEM MD Team 2 MJD 520
238 Isa Landsaat DEM 4x60m
Speer
Ver
MJD - SpeerMJD - Ver groep 1 DEM MD Team 1 MJD 379
239 Lizzy Lieverst DEM 60m
4x60m
Hoog
MJD - 60mMJD - Hoog groep 2 DEM MD Team 1 MJD 541
240 Rachida Loukili DEM 60mH
Speer
Discus
MJD - 60mHMJD - SpeerMJD - Discus DEM MD Team 1 MJD 448
241 Anne Palenstijn DEM 1000m
Ver
MJD - 1000mMJD - Ver groep 1 DEM MD Team 2 MJD 809
242 Lotte Ploeger DEM 60mH
Hoog
Ver
MJD - 60mHMJD - Hoog groep 1MJD - Ver groep 2 DEM MD Team 1 MJD 861
243 Yvana Pol DEM 60m
4x60m
Kogel
MJD - 60mMJD - Kogel groep 1 DEM MD Team 1 MJD 1045
244 Isa Schram DEM 60m
1000m
4x60m
MJD - 60mMJD - 1000m DEM MD Team 1 MJD 852
245 Nena Schuijt DEM 60m
Kogel
MJD - 60mMJD - Kogel groep 1 DEM MD Team 2 MJD 901
246 Sien van Vuuren DEM 1000m
MJD - 1000m DEM MD Team 1 MJD 527
247 Tania Willemse DEM Discus
Kogel
MJD - DiscusMJD - Kogel groep 2 DEM MD Team 1 MJD 0