Inschrijvingen Junioren C/D Poule 63 Wedstrijd 2 [2018]




Snr Naam Onderdelen Startgroep
500 Falco Aarts JJC - Maastricht - Atletiek M...tricht JC 800m
4x100m
Speer
JJC - 800mJJC - Speer
501 Ruben Hermans JJC - Maastricht - Atletiek M...tricht JC 4x100m
Hoog
Ver
JJC - HoogJJC - Ver
502 Keisi Kunst JJC - Maastricht - Atletiek M...tricht JC 800m
4x100m
JJC - 800m
503 Guy Meens JJC - Maastricht - Atletiek M...tricht JC 150m
4x100m
Speer
JJC - 150mJJC - Speer
504 Lucas Koolen JJC - ATOP - AVON / STB JC 150m
Kogel
JJC - 150mJJC - Kogel
505 Dirk Aretz JJC - AV Unitas - AV Unitas JC Team 2 150m
JJC - 150m
506 Danièl Castro JJC - AV Unitas - AV Unitas JC Team 1 150m
800m
4x100m
JJC - 150mJJC - 800m
507 Ruben van Groenewoud JJC - AV Unitas - AV Unitas JC Team 1 150m
800m
4x100m
JJC - 150mJJC - 800m
508 Camiel Haans JJC - AV Unitas - AV Unitas JC Team 2 800m
Ver
JJC - 800mJJC - Ver
509 Milo Hanssen JJC - AV Unitas - AV Unitas JC Team 1 4x100m
Hoog
Ver
JJC - HoogJJC - Ver
510 Bert Hermens JJC - AV Unitas - AV Unitas JC Team 2 150m
Kogel
JJC - 150mJJC - Kogel
511 Tobias van der Hoorn JJC - AV Unitas - AV Unitas JC Team 2 Speer
Ver
JJC - SpeerJJC - Ver
512 Thomas Keulers JJC - AV Unitas - AV Unitas JC Team 1 Kogel
Ver
JJC - KogelJJC - Ver
513 Jasper Koot JJC - AV Unitas - AV Unitas JC Team 2 150m
JJC - 150m
514 Casper Kunowski JJC - AV Unitas - AV Unitas JC Team 1 Speer
Kogel
JJC - SpeerJJC - Kogel
515 Cedric Smits JJC - AV Unitas - AV Unitas JC Team 1 150m
800m
4x100m
JJC - 150mJJC - 800m
516 Gerben Vaessen JJC - AV Unitas - AV Unitas JC Team 2 800m
JJC - 800m
517 Pim Visser JJC - AV Unitas - AV Unitas JC Team 1 100mH
Speer
Hoog
JJC - 100mHJJC - SpeerJJC - Hoog
518 Stijn Vootz JJC - AV Unitas - AV Unitas JC Team 2 Speer
Kogel
JJC - SpeerJJC - Kogel
519 Luuk Wijnen JJC - AV Unitas - AV Unitas JC Team 2 800m
JJC - 800m
520 Stijn Gerritsen JJC - AV Weert - AV Weert JC 800m
Hoog
Ver
JJC - 800mJJC - HoogJJC - Ver
521 Rens Jacobs JJC - AV Weert - AV Weert JC 150m
4x100m
Kogel
JJC - 150mJJC - Kogel
522 Sander Kuppens JJC - AV Weert - AV Weert JC 150m
100mH
Speer
JJC - 150mJJC - 100mHJJC - Speer
523 Viggo Seerden JJC - AV Weert - AV Weert JC 100mH
4x100m
Hoog
JJC - 100mHJJC - Hoog
524 Jordy Soer JJC - AV Weert - AV Weert JC 100mH
4x100m
Ver
JJC - 100mHJJC - Ver
525 Luc Van Veldhoven JJC - AV Weert - AV Weert JC 150m
800m
Kogel
JJC - 150mJJC - 800mJJC - Kogel
526 Marijn Zandbergen JJC - AV Weert - AV Weert JC 800m
4x100m
Speer
JJC - 800mJJC - Speer
527 Raf Baerveldt JJC - AVON - AVON / STB JC 150m
4x100m
Ver
JJC - 150mJJC - Ver
528 Saimon Giffel te JJC - AVON - AVON / STB JC 4x100m
Speer
Hoog
JJC - SpeerJJC - Hoog
529 Liam Ernst JJC - Scopias - Scopias Atletiek JC 800m
JJC - 800m
530 Rick Faassen JJC - Scopias - Scopias Atletiek JC 100mH
Speer
Hoog
JJC - 100mHJJC - SpeerJJC - Hoog
531 Riks Pollen JJC - Scopias - Scopias Atletiek JC 150m
100mH
Ver
JJC - 150mJJC - 100mHJJC - Ver
532 Jesper Florie JJC - STB - AVON / STB JC 800m
100mH
4x100m
JJC - 800mJJC - 100mH
533 Mike Dahmen JJC - Swift - Swift Atletiek JC 800m
100mH
Hoog
JJC - 800mJJC - 100mHJJC - Hoog
534 Kai Goertz JJC - Swift - Swift Atletiek JC 4x100m
Ver
JJC - Ver
535 Matyas Kerekgyarto JJC - Swift - Swift Atletiek JC Kogel
JJC - Kogel
536 Goos Meuwissen JJC - Swift - Swift Atletiek JC 150m
4x100m
Speer
JJC - 150mJJC - Speer
537 Milkiyas Musse JJC - Swift - Swift Atletiek JC 150m
800m
4x100m
JJC - 150mJJC - 800m
538 Jarno Timmermans JJC - Swift - Swift Atletiek JC 100mH
4x100m
Ver
JJC - 100mHJJC - Ver
539 Stijn Wolfhagen JJC - Swift - Swift Atletiek JC 150m
JJC - 150m
540 Luuk Bitter JJD - Leudal - Atletiek Leudal JD 1000m
Kogel
Hoog
JJD - 1000mJJD - Kogel Groep 1JJD - Hoog Groep 1
541 Jasper Boekhoudt JJD - Leudal - Atletiek Leudal JD 80m
1000m
4x80m
JJD - 80mJJD - 1000m
542 Stijn van Pol JJD - Leudal - Atletiek Leudal JD 80m
4x80m
Ver
JJD - 80mJJD - Ver Groep 2
543 Jesse van Roy JJD - Leudal - Atletiek Leudal JD 4x80m
Discus
Kogel
JJD - Discus Groep 2JJD - Kogel Groep 2
544 Yorick Snijders JJD - Leudal - Atletiek Leudal JD 80mH
4x80m
Hoog
JJD - 80mHJJD - Hoog Groep 2
545 Ari Bendi...e Almeida JJD - Maastricht - Atletiek M...tricht JD Kogel
JJD - Kogel Groep 1
546 Guy Beuken JJD - Maastricht - Atletiek M...tricht JD 80mH
Kogel
JJD - 80mHJJD - Kogel Groep 2
547 Miguel Corduwener JJD - Maastricht - Atletiek M...tricht JD Hoog
JJD - Hoog Groep 1
548 Gido Geuskens JJD - Maastricht - Atletiek M...tricht JD 4x80m
Discus
JJD - Discus Groep 2
549 Robin Hartmans JJD - Maastricht - Atletiek M...tricht JD 80m
1000m
4x80m
JJD - 80mJJD - 1000m
550 Brandt Kuijten JJD - Maastricht - Atletiek M...tricht JD 1000m
Ver
JJD - 1000mJJD - Ver Groep 1
551 Almer Kunst JJD - Maastricht - Atletiek M...tricht JD 80m
Discus
JJD - 80mJJD - Discus Groep 1
552 Benjamin Mans JJD - Maastricht - Atletiek M...tricht JD 4x80m
Ver
JJD - Ver Groep 2
553 Tomas Ploemen JJD - Maastricht - Atletiek M...tricht JD 80m
1000m
JJD - 80mJJD - 1000m
554 Tom van Rijn JJD - Maastricht - Atletiek M...tricht JD 80mH
4x80m
Hoog
JJD - 80mHJJD - Hoog Groep 2
555 Senna America JJD - ATOP - AV Achilles Top JD 1000m
Discus
JJD - 1000mJJD - Discus Groep 1
556 Luca Broers JJD - ATOP - AV Achilles Top JD Discus
Kogel
JJD - Discus Groep 2JJD - Kogel Groep 1
557 Jop Brouns JJD - ATOP - AV Achilles Top JD 80m
1000m
JJD - 80mJJD - 1000m
558 Roman Koolen JJD - ATOP - AV Achilles Top JD 4x80m
Kogel
JJD - Kogel Groep 2
559 Mylan Ligter JJD - ATOP - AV Achilles Top JD 80mH
Hoog
Ver
JJD - 80mHJJD - Hoog Groep 2JJD - Ver Groep 1
560 Freek Regtop JJD - ATOP - AV Achilles Top JD 80m
80mH
4x80m
JJD - 80mJJD - 80mH
561 Keyano Slangen JJD - ATOP - AV Achilles Top JD 80m
80mH
4x80m
JJD - 80mJJD - 80mH
562 Milan Sleijpen JJD - ATOP - AV Achilles Top JD 1000m
Hoog
JJD - 1000mJJD - Hoog Groep 1
563 Tom Wolters JJD - ATOP - AV Achilles Top JD 4x80m
Ver
JJD - Ver Groep 2
564 Bodi Smeets JJD - AV Caesar - AV Caesar JD 1000m
JJD - 1000m
565 Tijmen Spee JJD - AV Caesar - AV Caesar JD 80m
Kogel
Ver
JJD - 80mJJD - Kogel Groep 2JJD - Ver Groep 1
566 Robin Bisschops JJD - AV Unitas - AV Unitas JD Team 1 80mH
4x80m
Ver
JJD - 80mHJJD - Ver Groep 2
567 Jorben Eijpe JJD - AV Unitas - AV Unitas JD Team 2 80m
Discus
Ver
JJD - 80mJJD - Discus Groep 1JJD - Ver Groep 1
568 Bas Emaus JJD - AV Unitas - AV Unitas JD Team 2 Kogel
Hoog
Ver
JJD - Kogel Groep 1JJD - Hoog Groep 2JJD - Ver Groep 2
569 Yannick Fredrix JJD - AV Unitas - AV Unitas JD Team 1 80m
4x80m
Kogel
JJD - 80mJJD - Kogel Groep 2
570 Menne Gras JJD - AV Unitas - AV Unitas JD Team 1 80m
4x80m
Hoog
JJD - 80mJJD - Hoog Groep 1
571 Jip Keiren JJD - AV Unitas - AV Unitas JD Team 1 80mH
Hoog
JJD - 80mHJJD - Hoog Groep 2
572 Darius Keulers JJD - AV Unitas - AV Unitas JD Team 1 Discus
Kogel
JJD - Discus Groep 2JJD - Kogel Groep 1
573 Daniel van de Schoor JJD - AV Unitas - AV Unitas JD Team 1 80m
4x80m
Ver
JJD - 80mJJD - Ver Groep 1
574 Jari Vootz JJD - AV Unitas - AV Unitas JD Team 2 Kogel
Hoog
JJD - Kogel Groep 2JJD - Hoog Groep 1
575 Noah Barollo JJD - AV Weert - AV Weert JD 80m
80mH
Ver
JJD - 80mJJD - 80mHJJD - Ver Groep 2
576 Max Beerens JJD - AV Weert - AV Weert JD 80m
1000m
Hoog
JJD - 80mJJD - 1000mJJD - Hoog Groep 2
577 Tjeerd Buist JJD - AV Weert - AV Weert JD 1000m
Discus
Ver
JJD - 1000mJJD - Discus Groep 1JJD - Ver Groep 1
578 Gijs Buist JJD - AV Weert - AV Weert JD 80m
1000m
Hoog
JJD - 80mJJD - 1000mJJD - Hoog Groep 1
579 Luuk Janssen JJD - AV Weert - AV Weert JD 80mH
Discus
Kogel
JJD - 80mHJJD - Discus Groep 2JJD - Kogel Groep 1
580 Paul Kuijpers JJD - AVON - AVON / STB JD 1000m
4x80m
Ver
JJD - 1000mJJD - Ver Groep 1
581 Django Schroijen JJD - AVON - AVON / STB JD 4x80m
Discus
Kogel
JJD - Discus Groep 2JJD - Kogel Groep 1
582 Thomas Verhage JJD - AVON - AVON / STB JD 80m
4x80m
Ver
JJD - 80mJJD - Ver Groep 2
583 Thomas Aerdts JJD - Scopias - Scopias At...JD Team 1 1000m
80mH
4x80m
JJD - 1000mJJD - 80mH
584 Jio Classen JJD - Scopias - Scopias At...JD Team 1 1000m
4x80m
Discus
JJD - 1000mJJD - Discus Groep 2
585 Raf Dambacher JJD - Scopias - Scopias At...JD Team 1 80m
Kogel
Hoog
JJD - 80mJJD - Kogel Groep 1JJD - Hoog Groep 1
586 Leroy Degger JJD - Scopias - Scopias At...JD Team 2 80m
Discus
Hoog
JJD - 80mJJD - Discus Groep 2JJD - Hoog Groep 1
587 Finn van de Klundert JJD - Scopias - Scopias At...JD Team 1 80m
4x80m
Ver
JJD - 80mJJD - Ver Groep 1
588 Cas Rijvers JJD - Scopias - Scopias At...JD Team 1 80m
1000m
Ver
JJD - 80mJJD - 1000mJJD - Ver Groep 2
589 Seppe Swinkels JJD - Scopias - Scopias At...JD Team 1 80mH
4x80m
Hoog
JJD - 80mHJJD - Hoog Groep 2
590 Jayden Zanders JJD - Scopias - Scopias At...JD Team 2 1000m
Kogel
Hoog
JJD - 1000mJJD - Kogel Groep 1JJD - Hoog Groep 2
591 Jelle Klomp JJD - STB - AVON / STB JD 80m
4x80m
Hoog
JJD - 80mJJD - Hoog Groep 1
592 Steven Broere JJD - Swift - Swift Atletiek JD 80m
1000m
80mH
JJD - 80mJJD - 1000mJJD - 80mH
593 Christiaan Dahmen JJD - Swift - Swift Atletiek JD 1000m
4x80m
Hoog
JJD - 1000mJJD - Hoog Groep 1
594 Dave Damen JJD - Swift - Swift Atletiek JD 80mH
4x80m
Ver
JJD - 80mHJJD - Ver Groep 2
595 Mathijs Hamers JJD - Swift - Swift Atletiek JD 80m
4x80m
Ver
JJD - 80mJJD - Ver Groep 1
596 Thijs Lambo JJD - Swift - Swift Atletiek JD 80m
1000m
80mH
JJD - 80mJJD - 1000mJJD - 80mH
597 Thomas Penzes JJD - Swift - Swift Atletiek JD 4x80m
Discus
Kogel
JJD - Discus Groep 1JJD - Kogel Groep 2
598 Sam Cauven MJC - Leudal - Atletiek Leudal MC 150m
4x80m
MJC - 150m
599 Lynn Diederen MJC - Leudal - Atletiek Leudal MC 150m
800m
4x80m
MJC - 150mMJC - 800m
600 Vera van Erp MJC - Leudal - Atletiek Leudal MC 800m
Ver
MJC - 800mMJC - Ver Groep 2
601 Indra Ivens MJC - Leudal - Atletiek Leudal MC 150m
Hoog
MJC - 150mMJC - Hoog Groep 2
602 Marit Joris MJC - Leudal - Atletiek Leudal MC 80mH
4x80m
Ver
MJC - 80mHMJC - Ver Groep 1
603 Anke van Rooijen MJC - Leudal - Atletiek Leudal MC Speer
Discus
Kogel
MJC - Speer Groep 2MJC - Discus Groep 1MJC - Kogel Groep 1
604 Saar Stijnen MJC - Leudal - Atletiek Leudal MC 800m
4x80m
Hoog
MJC - 800mMJC - Hoog Groep 1
605 Laura Zelen MJC - Leudal - Atletiek Leudal MC Speer
Discus
Kogel
MJC - Speer Groep 1MJC - Discus Groep 2MJC - Kogel Groep 2
606 Renee Christophe MJC - Maastricht - Atletiek M...MC Team 2 4x80m
Kogel
MJC - Kogel Groep 2
608 Fenna Cleuren MJC - Maastricht - Atletiek M...MC Team 2 150m
Ver
MJC - 150mMJC - Ver Groep 1
609 Reema Dandachi MJC - Maastricht - Atletiek M...MC Team 1 4x80m
Hoog
MJC - Hoog Groep 1
610 Simone Gijzen MJC - Maastricht - Atletiek M...MC Team 1 80mH
Speer
Discus
MJC - 80mHMJC - Speer Groep 2MJC - Discus Groep 1
612 Iris van den Heuvel MJC - Maastricht - Atletiek M...MC Team 1 150m
4x80m
Ver
MJC - 150mMJC - Ver Groep 1
613 Kiki van Lieshout MJC - Maastricht - Atletiek M...MC Team 1 150m
Ver
MJC - 150mMJC - Ver Groep 2
614 Maud Prickaerts MJC - Maastricht - Atletiek M...MC Team 1 Speer
Kogel
MJC - Speer Groep 1MJC - Kogel Groep 2
615 Eline Prickaerts MJC - Maastricht - Atletiek M...MC Team 1 800m
4x80m
Hoog
MJC - 800mMJC - Hoog Groep 2
616 Joyce Rusche MJC - Maastricht - Atletiek M...MC Team 2 4x80m
Discus
Kogel
MJC - Discus Groep 2MJC - Kogel Groep 1
617 Laura Schreuders MJC - Maastricht - Atletiek M...MC Team 2 800m
4x80m
MJC - 800m
618 Maxime Visser MJC - Maastricht - Atletiek M...MC Team 1 150m
800m
4x80m
MJC - 150mMJC - 800m
619 Jaybre Wau MJC - Maastricht - Atletiek M...MC Team 1 80mH
Discus
Kogel
MJC - 80mHMJC - Discus Groep 2MJC - Kogel Groep 1
620 Roos Weidema MJC - Maastricht - Atletiek M...MC Team 2 80mH
4x80m
Hoog
MJC - 80mHMJC - Hoog Groep 2
621 Myrthe van Zandvoort MJC - Maastricht - Atletiek M...MC Team 2 800m
Speer
MJC - 800mMJC - Speer Groep 1
622 Bente Driessen MJC - ATOP - AV Achilles Top MC 150m
4x80m
MJC - 150m
623 Britney Eijkmans MJC - ATOP - AV Achilles Top MC Speer
Hoog
MJC - Speer Groep 1MJC - Hoog Groep 2
624 Rianne van...n Eijnden MJC - ATOP - AV Achilles Top MC Discus
Kogel
MJC - Discus Groep 1MJC - Kogel Groep 2
625 Lynn van Ham MJC - ATOP - AV Achilles Top MC 800m
Ver
MJC - 800mMJC - Ver Groep 2
626 Fleur Hamers MJC - ATOP - AV Achilles Top MC 150m
800m
4x80m
MJC - 150mMJC - 800m
627 Eva Kaaki MJC - ATOP - AV Achilles Top MC 80mH
4x80m
Discus
MJC - 80mHMJC - Discus Groep 2
628 Angelina Krasznai MJC - ATOP - AV Achilles Top MC 150m
4x80m
Ver
MJC - 150mMJC - Ver Groep 1
629 Djessa Peeters MJC - ATOP - AV Achilles Top MC Kogel
MJC - Kogel Groep 1
630 Liv Steinbusch MJC - ATOP - AV Achilles Top MC 800m
80mH
MJC - 800mMJC - 80mH
631 Isis Aspers MJC - AV Caesar - AV Caesar MC 4x80m
Speer
Ver
MJC - Speer Groep 1MJC - Ver Groep 2
632 Maud Daemen MJC - AV Caesar - AV Caesar MC 150m
4x80m
Kogel
MJC - 150mMJC - Kogel Groep 1
633 Anouk Pinxt MJC - AV Caesar - AV Caesar MC 4x80m
Discus
Ver
MJC - Discus Groep 1MJC - Ver Groep 1
634 Robine Reggers MJC - AV Caesar - AV Caesar MC 150m
4x80m
MJC - 150m
635 Nova Smeets MJC - AV Caesar - AV Caesar MC 800m
MJC - 800m
636 Laura-Lee ...ppeltants MJC - AV Unitas - AV Unitas MC Team 1 4x80m
Hoog
MJC - Hoog Groep 1
637 Esmeé Bartel MJC - AV Unitas - AV Unitas MC Team 2 800m
MJC - 800m
638 Nina Borger MJC - AV Unitas - AV Unitas MC Team 2 4x80m
Hoog
MJC - Hoog Groep 2
639 Marit Bremers MJC - AV Unitas - AV Unitas MC Team 1 150m
800m
4x80m
MJC - 150mMJC - 800m
640 Sanne Dauvillier MJC - AV Unitas - AV Unitas MC Team 1 4x80m
Speer
Ver
MJC - Speer Groep 1MJC - Ver Groep 1
641 Roxanne Fath MJC - AV Unitas - AV Unitas MC Team 2 4x80m
Kogel
Ver
MJC - Kogel Groep 2MJC - Ver Groep 2
642 Iris Hagedoren MJC - AV Unitas - AV Unitas MC Team 1 150m
800m
MJC - 150mMJC - 800m
643 Dette Hofman MJC - AV Unitas - AV Unitas MC Team 1 4x80m
Kogel
Ver
MJC - Kogel Groep 1MJC - Ver Groep 2
644 Sien Keiren MJC - AV Unitas - AV Unitas MC Team 2 80mH
Speer
Kogel
MJC - 80mHMJC - Speer Groep 2MJC - Kogel Groep 1
645 Carlijn Mols MJC - AV Unitas - AV Unitas MC Team 2 800m
80mH
Discus
MJC - 800mMJC - 80mHMJC - Discus Groep 1
646 Sica Verwasch MJC - AV Unitas - AV Unitas MC Team 2 150m
4x80m
Ver
MJC - 150mMJC - Ver Groep 1
647 Emer Zuijlen MJC - AV Unitas - AV Unitas MC Team 2 150m
80mH
4x80m
MJC - 150mMJC - 80mH
648 Maud Seuren MJC - AV Weert - AV Weert MC Speer
Discus
Kogel
MJC - Speer Groep 1MJC - Discus Groep 1MJC - Kogel Groep 2
649 Ilse Donners MJC - AVON - AVON MC 4x80m
Hoog
Ver
MJC - Hoog Groep 1MJC - Ver Groep 1
650 Devany Eggen MJC - AVON - AVON MC Speer
Discus
Kogel
MJC - Speer Groep 2MJC - Discus Groep 1MJC - Kogel Groep 1
651 Anne Kuijpers MJC - AVON - AVON MC 4x80m
Discus
Kogel
MJC - Discus Groep 2MJC - Kogel Groep 2
652 Ellen Roelandt MJC - AVON - AVON MC 150m
80mH
4x80m
MJC - 150mMJC - 80mH
653 Sterre Van de Wal MJC - AVON - AVON MC 800m
4x80m
Ver
MJC - 800mMJC - Ver Groep 2
654 Audrey Jacobs MJC - Scopias - Scopias Atletiek MC 4x80m
Discus
Kogel
MJC - Discus Groep 1MJC - Kogel Groep 2
655 Kaela Peeters MJC - Scopias - Scopias Atletiek MC 4x80m
Speer
Discus
MJC - Speer Groep 1MJC - Discus Groep 2
656 Xenia Raptis MJC - Scopias - Scopias Atletiek MC 800m
4x80m
Ver
MJC - 800mMJC - Ver Groep 1
657 Lina Vercoulen MJC - Scopias - Scopias Atletiek MC 80mH
4x80m
Hoog
MJC - 80mHMJC - Hoog Groep 2
658 Anna Coerver MJC - STB - STB MC 800m
4x80m
Ver
MJC - 800mMJC - Ver Groep 2
659 Evy Grassi MJC - STB - STB MC 800m
Kogel
MJC - 800mMJC - Kogel Groep 2
660 Imke Hoogeboom MJC - STB - STB MC 80mH
Hoog
MJC - 80mHMJC - Hoog Groep 2
661 Maud Missler MJC - STB - STB MC 800m
Kogel
Hoog
MJC - 800mMJC - Kogel Groep 1MJC - Hoog Groep 1
662 Evy Römkens MJC - STB - STB MC 80mH
4x80m
Discus
MJC - 80mHMJC - Discus Groep 2
663 Jill Reijnen MJC - STB - STB MC 150m
80mH
MJC - 150mMJC - 80mH
664 Audrey Reijnen MJC - STB - STB MC Discus
Ver
MJC - Discus Groep 1MJC - Ver Groep 1
665 Yara Ruijsch MJC - STB - STB MC 150m
4x80m
Speer
MJC - 150mMJC - Speer Groep 1
666 Floor Vervuren MJC - STB - STB MC 150m
4x80m
Speer
MJC - 150mMJC - Speer Groep 2
667 Maaike Andringa MJC - Swift - Swift Atle...MC Team 1 80mH
Speer
Hoog
MJC - 80mHMJC - Speer Groep 2MJC - Hoog Groep 2
668 Frauke Classen MJC - Swift - Swift Atle...MC Team 1 150m
800m
4x80m
MJC - 150mMJC - 800m
669 Renske Helwegen MJC - Swift - Swift Atle...MC Team 1 Discus
Kogel
MJC - Discus Groep 1MJC - Kogel Groep 2
670 Eline Konings MJC - Swift - Swift Atle...MC Team 1 800m
Speer
Hoog
MJC - 800mMJC - Speer Groep 1MJC - Hoog Groep 1
671 Isa Verberne MJC - Swift - Swift Atle...MC Team 1 150m
4x80m
Ver
MJC - 150mMJC - Ver Groep 1
672 Nina Vijgen MJC - Swift - Swift Atle...MC Team 1 80mH
4x80m
Ver
MJC - 80mHMJC - Ver Groep 2
673 Lisanne de Vreede MJC - Swift - Swift Atle...MC Team 1 150m
80mH
4x80m
MJC - 150mMJC - 80mH
674 Jill Wanten MJC - Swift - Swift Atle...MC Team 1 800m
MJC - 800m
675 Darcine Denis MJD - Maastricht - Atletiek M...MD Team 1 60m
4x60m
Hoog
MJD - 60mMJD - Hoog Groep 1
676 Amber Duits MJD - Maastricht - Atletiek M...MD Team 2 1000m
4x60m
MJD - 1000m
677 Anna Geomini MJD - Maastricht - Atletiek M...MD Team 2 60m
60mH
4x60m
MJD - 60mMJD - 60mH
678 Kim van der Heijden MJD - Maastricht - Atletiek M...MD Team 1 Speer
Kogel
MJD - Speer Groep 1MJD - Kogel Groep 2
679 Coco Hendriks MJD - Maastricht - Atletiek M...MD Team 2 60m
4x60m
Ver
MJD - 60mMJD - Ver Groep 2
680 Tessa Hermans MJD - Maastricht - Atletiek M...MD Team 2 1000m
Kogel
MJD - 1000mMJD - Kogel Groep 1
681 Layla Hurkens MJD - Maastricht - Atletiek M...MD Team 2 Speer
Hoog
Ver
MJD - Speer Groep 2MJD - Hoog Groep 1MJD - Ver Groep 1
682 Marle Leushuis MJD - Maastricht - Atletiek M...MD Team 1 60m
60mH
4x60m
MJD - 60mMJD - 60mH
683 Marne Muijtjens MJD - Maastricht - Atletiek M...MD Team 2 Speer
Kogel
MJD - Speer Groep 1MJD - Kogel Groep 2
684 Elke Poeze MJD - Maastricht - Atletiek M...MD Team 1 1000m
4x60m
MJD - 1000m
685 Roos Postema MJD - Maastricht - Atletiek M...MD Team 1 1000m
60mH
MJD - 1000mMJD - 60mH
686 Merel Schoemaker MJD - Maastricht - Atletiek M...MD Team 1 60m
4x60m
Ver
MJD - 60mMJD - Ver Groep 2
687 Emma Sijtsma MJD - Maastricht - Atletiek M...MD Team 1 1000m
Kogel
Hoog
MJD - 1000mMJD - Kogel Groep 1MJD - Hoog Groep 2
688 Margreet de Vilder MJD - Maastricht - Atletiek M...MD Team 1 Speer
Ver
MJD - Speer Groep 2MJD - Ver Groep 1
689 Fien van der Vleugel MJD - Maastricht - Atletiek M...MD Team 2 60mH
Hoog
MJD - 60mHMJD - Hoog Groep 2
690 Novia de Wit MJD - Maastricht - Atletiek M...MD Team 2 60m
1000m
4x60m
MJD - 60mMJD - 1000m
691 Luna Bodelier MJD - ATOP - AV Achilles Top MD 60m
4x60m
Ver
MJD - 60mMJD - Ver Groep 2
692 Fenne Driessen MJD - ATOP - AV Achilles Top MD 4x60m
Kogel
Ver
MJD - Kogel Groep 2MJD - Ver Groep 1
693 Floortje Eijkmans MJD - ATOP - AV Achilles Top MD 60mH
4x60m
Speer
MJD - 60mHMJD - Speer Groep 2
694 Maureen Mols MJD - ATOP - AV Achilles Top MD 1000m
60mH
Hoog
MJD - 1000mMJD - 60mHMJD - Hoog Groep 2
695 Liv Musz MJD - ATOP - AV Achilles Top MD 60m
1000m
4x60m
MJD - 60mMJD - 1000m
696 Ester Smeijsters MJD - ATOP - AV Achilles Top MD 60m
Kogel
Hoog
MJD - 60mMJD - Kogel Groep 2MJD - Hoog Groep 1
697 Juul van den Bosch MJD - AV Caesar - AV Caesar MD 4x60m
Ver
MJD - Ver Groep 2
698 Iris Coumans MJD - AV Caesar - AV Caesar MD 60m
4x60m
Ver
MJD - 60mMJD - Ver Groep 1
699 Julie Cuijpers MJD - AV Caesar - AV Caesar MD 1000m
MJD - 1000m
700 Jonne Huveneers MJD - AV Caesar - AV Caesar MD 60m
4x60m
MJD - 60m
701 Eefje Luijten MJD - AV Caesar - AV Caesar MD 60mH
Kogel
Hoog
MJD - 60mHMJD - Kogel Groep 2MJD - Hoog Groep 1
702 Jenthe van Mulken MJD - AV Caesar - AV Caesar MD Speer
Kogel
MJD - Speer Groep 2MJD - Kogel Groep 1
703 Meike Notten MJD - AV Caesar - AV Caesar MD Speer
Hoog
MJD - Speer Groep 1MJD - Hoog Groep 2
704 Lisan Stijnen MJD - AV Caesar - AV Caesar MD 1000m
MJD - 1000m
705 Jaane Visschers MJD - AV Caesar - AV Caesar MD 60m
60mH
4x60m
MJD - 60mMJD - 60mH
706 Lisa Blokzijl MJD - AV Unitas - AV Unitas MD Team 1 60m
4x60m
Speer
MJD - 60mMJD - Speer Groep 1
707 Lynn Brendel MJD - AV Unitas - AV Unitas MD Team 1 4x60m
Kogel
MJD - Kogel Groep 2
708 Emma Castro MJD - AV Unitas - AV Unitas MD Team 2 Kogel
MJD - Kogel Groep 1
709 Hanne Frees MJD - AV Unitas - AV Unitas MD Team 1 1000m
4x60m
Ver
MJD - 1000mMJD - Ver Groep 2
710 Jinte Kreugel MJD - AV Unitas - AV Unitas MD Team 2 60m
Hoog
Ver
MJD - 60mMJD - Hoog Groep 1MJD - Ver Groep 1
711 Finette Lebouille MJD - AV Unitas - AV Unitas MD Team 1 4x60m
Ver
MJD - Ver Groep 1
712 Zoë Theelen MJD - AV Unitas - AV Unitas MD Team 2 60m
Kogel
Ver
MJD - 60mMJD - Kogel Groep 2MJD - Ver Groep 2
713 Merlijne Billekens MJD - AV Weert - AV Weert MD 60mH
4x60m
Ver
MJD - 60mHMJD - Ver Groep 2
714 Valerie Chu MJD - AV Weert - AV Weert MD 1000m
Speer
Kogel
MJD - 1000mMJD - Speer Groep 2MJD - Kogel Groep 1
715 Amber Görög MJD - AV Weert - AV Weert MD 1000m
4x60m
MJD - 1000m
716 Meike Janssen MJD - AV Weert - AV Weert MD 60m
60mH
MJD - 60mMJD - 60mH
717 Kiki Kooijman MJD - AV Weert - AV Weert MD 60m
Hoog
Ver
MJD - 60mMJD - Hoog Groep 1MJD - Ver Groep 1
718 Evy Kuppens MJD - AV Weert - AV Weert MD 1000m
Kogel
Hoog
MJD - 1000mMJD - Kogel Groep 2MJD - Hoog Groep 2
719 Lilli Philipsen MJD - AV Weert - AV Weert MD 60m
60mH
4x60m
MJD - 60mMJD - 60mH
720 Eline Smolenaars MJD - AV Weert - AV Weert MD 4x60m
Speer
MJD - Speer Groep 1
721 Laura Brand MJD - AVON - AVON MD 4x60m
Speer
Kogel
MJD - Speer Groep 2MJD - Kogel Groep 1
722 Femke Dassen MJD - AVON - AVON MD 60m
Speer
Ver
MJD - 60mMJD - Speer Groep 1MJD - Ver Groep 1
723 Lieke Feron MJD - AVON - AVON MD 60m
60mH
4x60m
MJD - 60mMJD - 60mH
724 Hannah Kling MJD - AVON - AVON MD 1000m
4x60m
Hoog
MJD - 1000mMJD - Hoog Groep 1
725 Lieke Widdershoven MJD - AVON - AVON MD 60m
1000m
4x60m
MJD - 60mMJD - 1000m
726 Sarah Bacuna MJD - Scopias - Scopias At...MD Team 1 60m
4x60m
Kogel
MJD - 60mMJD - Kogel Groep 1
727 Lynn Behnke MJD - Scopias - Scopias At...MD Team 1 60m
1000m
4x60m
MJD - 60mMJD - 1000m
728 Julia Gitmans MJD - Scopias - Scopias At...MD Team 2 1000m
60mH
Ver
MJD - 1000mMJD - 60mHMJD - Ver Groep 1
729 Hermke Hesseling MJD - Scopias - Scopias At...MD Team 2 60m
Speer
Hoog
MJD - 60mMJD - Speer Groep 1MJD - Hoog Groep 2
730 Mette Jacobs MJD - Scopias - Scopias At...MD Team 1 60mH
4x60m
Hoog
MJD - 60mHMJD - Hoog Groep 1
731 Vera Keller MJD - Scopias - Scopias At...MD Team 2 60mH
Kogel
Ver
MJD - 60mHMJD - Kogel Groep 2MJD - Ver Groep 2
732 Jools van ... Klundert MJD - Scopias - Scopias At...MD Team 1 60mH
4x60m
Hoog
MJD - 60mHMJD - Hoog Groep 2
733 Isis Levels MJD - Scopias - Scopias At...MD Team 1 1000m
60mH
Ver
MJD - 1000mMJD - 60mHMJD - Ver Groep 1
734 Livana Peeters MJD - Scopias - Scopias At...MD Team 1 Speer
Kogel
MJD - Speer Groep 2MJD - Kogel Groep 1
735 Lobke Pollen MJD - Scopias - Scopias At...MD Team 1 Speer
Ver
MJD - Speer Groep 1MJD - Ver Groep 2
736 Danique Willemsen MJD - Scopias - Scopias At...MD Team 2 60m
1000m
Hoog
MJD - 60mMJD - 1000mMJD - Hoog Groep 1
737 Jolie Dreessen MJD - STB - STB MD Team 1 60m
Kogel
Hoog
MJD - 60mMJD - Kogel Groep 2MJD - Hoog Groep 1
738 Kyra Hoogeboom MJD - STB - STB MD Team 1 60m
4x60m
Speer
MJD - 60mMJD - Speer Groep 2
739 Sterre Knoben MJD - STB - STB MD Team 1 1000m
4x60m
Ver
MJD - 1000mMJD - Ver Groep 1
740 Anne Paulssen MJD - STB - STB MD Team 1 60m
60mH
4x60m
MJD - 60mMJD - 60mH
741 Myrthe Schurer MJD - STB - STB MD Team 1 Kogel
Hoog
Ver
MJD - Kogel Groep 2MJD - Hoog Groep 2MJD - Ver Groep 2
742 Maartje Vervuren MJD - STB - STB MD Team 1 1000m
60mH
4x60m
MJD - 1000mMJD - 60mH
743 Elke Bens MJD - Swift - Swift Atletiek MD 60m
1000m
Kogel
MJD - 60mMJD - 1000mMJD - Kogel Groep 1
744 Fenne Cantelberg MJD - Swift - Swift Atletiek MD 4x60m
Hoog
Ver
MJD - Hoog Groep 2MJD - Ver Groep 2
745 Sophie Cantelberg MJD - Swift - Swift Atletiek MD 1000m
4x60m
Ver
MJD - 1000mMJD - Ver Groep 1
746 Sarah Dielen MJD - Swift - Swift Atletiek MD 60m
4x60m
Speer
MJD - 60mMJD - Speer Groep 1
747 Lois Dijke MJD - Swift - Swift Atletiek MD 60mH
4x60m
Hoog
MJD - 60mHMJD - Hoog Groep 1
748 Boglarka ...rekgyarto MJD - Swift - Swift Atletiek MD 60m
60mH
Kogel
MJD - 60mMJD - 60mHMJD - Kogel Groep 1
749 Michelle Magiera MJD - Swift - Swift Atletiek MD 1000m
Speer
MJD - 1000mMJD - Speer Groep 2