Inschrijvingen Senioren 2e Divisie Poule 4 Wedstrijd 3 [2018]




Snr Naam Onderdelen Startgroep Team Categorie Team punten
14 Shaquille Bleecke Almere `81 Discus
Kogel
Man - Discus Groep 1Man - Kogel Groep 1 Almere `81 Mannen Msen 1608
26 Steyn Boersen Almere `81 Hoog
Man - Hoog Groep 2 Almere `81 Mannen Msen 680
43 Justin Lam Almere `81 800m
Man - 800m Almere `81 Mannen Msen 0
45 Tom de Leeuw Almere `81 800m
Man - 800m Almere `81 Mannen Msen 783
74 Raymond Lozekoot Almere `81 5000m
Man - 5000m Almere `81 Mannen Msen 595
78 Deon Plak Almere `81 100m
200m
4x400m
Man - 100mMan - 200m Almere `81 Mannen Msen 640
141 Julian Sas Almere `81 4x400m
HSS
Man - HSS Groep 2 Almere `81 Mannen Msen 591
504 Nieno Schuur Almere `81 100m
110mH
4x400m
Man - 100mMan - 110mH Almere `81 Mannen Msen 1395
547 Bart Steehouwer Almere `81 Polshoog
Man - Polshoog Almere `81 Mannen Msen 754
572 Joep de Wit Almere `81 400m
4x400m
Man - 400m Almere `81 Mannen Msen 665
580 Thierry Belt Altis 110mH
Hoog
HSS
Man - 110mHMan - Hoog Groep 2Man - HSS Groep 2 Altis Mannen Msen 1530
608 Arthur van Essen Altis 200m
110mH
4x400m
Man - 200mMan - 110mH Altis Mannen Msen 781
679 Sven Jansons Altis 100m
Man - 100m Altis Mannen Msen 771
690 Henrik Kok Altis 400m
Man - 400m Altis Mannen Msen 682
703 Rob Kraak Altis Discus
Kogel
Man - Discus Groep 1Man - Kogel Groep 1 Altis Mannen Msen 499
723 Ton van Mameren Altis HSS
Man - HSS Groep 1 Altis Mannen Msen 0
725 Ronald Meijer Altis Discus
Polshoog
Man - Discus Groep 2Man - Polshoog Altis Mannen Msen 933
734 Co Post Altis 5000m
Man - 5000m Altis Mannen Msen 550
754 Marten Prince Altis 400m
Man - 400m Altis Mannen Msen 0
790 Thomas Reijnders Altis 100m
200m
Man - 100mMan - 200m Altis Mannen Msen 659
791 Joppe Stokvis Altis 800m
4x400m
Hoog
Man - 800mMan - Hoog Groep 1 Altis Mannen Msen 688
804 Wim Vonk Altis 4x400m
Kogel
Man - Kogel Groep 2 Altis Mannen Msen 586
859 Mitchel de Vries Altis 800m
4x400m
Man - 800m Altis Mannen Msen 0
866 Rik Wolswinkel Altis 5000m
Man - 5000m Altis Mannen Msen 0
891 Sander van den Belt AV Athlos 4x400m
Discus
Man - Discus Groep 2 AV Athlos Mannen Msen 0
892 Sawa Bezelev AV Athlos 100m
200m
400m
Man - 100mMan - 200mMan - 400m AV Athlos Mannen Msen 2270
893 Lex Hüther AV Athlos 800m
Man - 800m AV Athlos Mannen Msen 0
894 Herbert Jansen AV Athlos 5000m
Man - 5000m AV Athlos Mannen Msen 595
895 Robert de Jong AV Athlos 100m
200m
Man - 100mMan - 200m AV Athlos Mannen Msen 0
896 Jeroen Poelert AV Athlos Discus
Kogel
Man - Discus Groep 1Man - Kogel Groep 2 AV Athlos Mannen Msen 1183
897 Ruben Postma AV Athlos 5000m
Polshoog
Man - 5000mMan - Polshoog AV Athlos Mannen Msen 498
898 Jeremy Robbemond AV Athlos Kogel
Hoog
Man - Kogel Groep 1Man - Hoog Groep 1 AV Athlos Mannen Msen 0
899 Rob Stuber AV Athlos 800m
4x400m
Man - 800m AV Athlos Mannen Msen 744
931 Robin Vliem AV Athlos 110mH
HSS
Man - 110mHMan - HSS Groep 2 AV Athlos Mannen Msen 729
932 Kevin van ...assenberg AV Athlos 4x400m
Hoog
HSS
Man - Hoog Groep 2Man - HSS Groep 1 AV Athlos Mannen Msen 1392
933 Raimo Westerhof AV Athlos 400m
4x400m
Man - 400m AV Athlos Mannen Msen 0
934 Devin van den Berg Flevo Delta 100m
Hoog
HSS
Man - 100mMan - Hoog Groep 1Man - HSS Groep 2 AV Flevo Delta Mannen Msen 0
935 Scott Boon Flevo Delta 4x400m
Polshoog
Man - Polshoog AV Flevo Delta Mannen Msen 958
936 Stefan Breet Flevo Delta 5000m
Man - 5000m AV Flevo Delta Mannen Msen 524
937 Youp Brouwer Flevo Delta 200m
110mH
Kogel
Man - 200mMan - 110mHMan - Kogel Groep 2 AV Flevo Delta Mannen Msen 395
938 Kjell de Groot Flevo Delta 800m
Man - 800m AV Flevo Delta Mannen Msen 717
939 Jarno de Groot Flevo Delta 110mH
4x400m
Hoog
Man - 110mHMan - Hoog Groep 2 AV Flevo Delta Mannen Msen 1509
940 Jeroen ten Heuvel Flevo Delta Discus
Man - Discus Groep 2 AV Flevo Delta Mannen Msen 500
941 Niels Kok Flevo Delta 400m
4x400m
Man - 400m AV Flevo Delta Mannen Msen 735
942 Karin Schroder AC TION Kogel
Hoog
Vrouw - Ko...l Groep 1Vrouw - Hoog Groep 1 AC TION Vrouwen Vsen 1130
943 Stan Ritzer Flevo Delta 100m
200m
HSS
Man - 100mMan - 200mMan - HSS Groep 1 AV Flevo Delta Mannen Msen 1144
944 Daan Schade Flevo Delta Discus
Kogel
Man - Discus Groep 1Man - Kogel Groep 1 AV Flevo Delta Mannen Msen 630
945 Bas Schimmel Flevo Delta 4x400m
AV Flevo Delta Mannen Msen 0
946 Thijs Zoon Flevo Delta 800m
Man - 800m AV Flevo Delta Mannen Msen 0
947 Gijs van Beilen AV PEC 1910 200m
4x400m
Man - 200m AV PEC 1910 Mannen Msen 0
948 Owen Beuckens AV PEC 1910 Hoog
Polshoog
Man - Hoog Groep 1Man - Polshoog AV PEC 1910 Mannen Msen 1532
949 Ben van Boven AV PEC 1910 800m
4x400m
Man - 800m AV PEC 1910 Mannen Msen 733
953 Pierre ten Holder AV PEC 1910 100m
400m
4x400m
Man - 100mMan - 400m AV PEC 1910 Mannen Msen 1452
955 Jarno Jansen AV PEC 1910 400m
Man - 400m AV PEC 1910 Mannen Msen 0
956 Dennis de Jong AV PEC 1910 Discus
Kogel
Man - Discus Groep 2Man - Kogel Groep 1 AV PEC 1910 Mannen Msen 0
957 Bas de Jong AV PEC 1910 5000m
Man - 5000m AV PEC 1910 Mannen Msen 0
958 Frank Koopmans AV PEC 1910 Discus
Kogel
Man - Discus Groep 1Man - Kogel Groep 2 AV PEC 1910 Mannen Msen 1097
959 Jari Kouwen AV PEC 1910 110mH
Hoog
HSS
Man - 110mHMan - Hoog Groep 2Man - HSS Groep 2 AV PEC 1910 Mannen Msen 1179
960 Arne Mulder AV PEC 1910 5000m
Man - 5000m AV PEC 1910 Mannen Msen 744
961 Hoang Nguyen AV PEC 1910 HSS
Man - HSS Groep 1 AV PEC 1910 Mannen Msen 0
962 Ronnie Sentamu AV PEC 1910 100m
200m
4x400m
Man - 100mMan - 200m AV PEC 1910 Mannen Msen 645
963 Lars van Surksum AV PEC 1910 800m
Man - 800m AV PEC 1910 Mannen Msen 0
964 Marco Jansen AV Phoenix 100m
4x400m
HSS
Man - 100mMan - HSS Groep 1 AV Phoenix Mannen Msen 1205
965 Lars Janssen AV Phoenix 110mH
Kogel
HSS
Man - 110mHMan - Kogel Groep 1Man - HSS Groep 2 AV Phoenix Mannen Msen 1104
966 Arjen van der Logt AV Phoenix 800m
5000m
Man - 800mMan - 5000m AV Phoenix Mannen Msen 1489
967 Jonas Mars AV Phoenix Discus
Kogel
Hoog
Man - Discus Groep 2Man - Kogel Groep 2Man - Hoog Groep 1 AV Phoenix Mannen Msen 920
968 Siem Uittenhout AV Phoenix 800m
4x400m
Man - 800m AV Phoenix Mannen Msen 0
969 Joris Beintema VTLS Kogel
Man - Kogel Groep 2 GSAV Vitalis Mannen Msen 0
970 Matisse de Boer VTLS Discus
Kogel
Man - Discus Groep 2Man - Kogel Groep 1 GSAV Vitalis Mannen Msen 847
971 Stefan Gelderman VTLS 400m
4x400m
Man - 400m GSAV Vitalis Mannen Msen 709
972 Wouter Dijkstra VTLS 5000m
Man - 5000m GSAV Vitalis Mannen Msen 0
973 Fabian ten Kate VTLS 5000m
Man - 5000m GSAV Vitalis Mannen Msen 714
974 Dennis Veenker Heerenveen 100m
Kogel
Man - 100mMan - Kogel Groep 2 AV Heerenveen Mannen Msen 0
975 Thijmen van der Loop VTLS 100m
Discus
HSS
Man - 100mMan - Discus Groep 1Man - HSS Groep 1 GSAV Vitalis Mannen Msen 0
976 Eric van der Meer VTLS 200m
110mH
4x400m
Man - 200mMan - 110mH GSAV Vitalis Mannen Msen 586
977 Jorick Nijenhuis VTLS 800m
4x400m
Man - 800m GSAV Vitalis Mannen Msen 708
978 Wouter Olthof VTLS 100m
200m
4x400m
Man - 100mMan - 200m GSAV Vitalis Mannen Msen 1353
979 Andrej Sarnatskiy VTLS 110mH
HSS
Polshoog
Man - 110mHMan - HSS Groep 2Man - Polshoog GSAV Vitalis Mannen Msen 1245
980 Rienk Kan Heerenveen Discus
Kogel
HSS
Man - Discus Groep 1Man - Kogel Groep 1Man - HSS Groep 1 AV Heerenveen Mannen Msen 1625
981 Joey Steenvoorden VTLS Hoog
Man - Hoog Groep 2 GSAV Vitalis Mannen Msen 492
982 Henk jan Dorgelo Isala `96 5000m
Man - 5000m Isala `96 Mannen Msen 504
983 Gert Jan Feenstra Isala `96 Hoog
HSS
Man - Hoog Groep 2Man - HSS Groep 2 Isala `96 Mannen Msen 587
984 Mark Jonker Isala `96 Kogel
HSS
Man - Kogel Groep 2Man - HSS Groep 1 Isala `96 Mannen Msen 1105
985 Loek Könning Isala `96 4x400m
Discus
Kogel
Man - Discus Groep 2Man - Kogel Groep 1 Isala `96 Mannen Msen 442
986 Richard Meuleman Isala `96 200m
400m
Man - 200mMan - 400m Isala `96 Mannen Msen 0
987 Karsten van Ommen Isala `96 5000m
Man - 5000m Isala `96 Mannen Msen 0
988 Guido Strijker Isala `96 400m
4x400m
Hoog
Man - 400mMan - Hoog Groep 1 Isala `96 Mannen Msen 531
989 Robert Teune Isala `96 100m
200m
Man - 100mMan - 200m Isala `96 Mannen Msen 556
990 Jens Mathijs Tybout Isala `96 800m
4x400m
Man - 800m Isala `96 Mannen Msen 632
991 Jeroen van Veen Isala `96 100m
110mH
Polshoog
Man - 100mMan - 110mHMan - Polshoog Isala `96 Mannen Msen 2210
992 Pieter van Wissen Isala `96 800m
4x400m
Discus
Man - 800mMan - Discus Groep 1 Isala `96 Mannen Msen 0
993 Jessy van Ee Altis 100mH
4x400m
Hoog
Vrouw - 100mHVrouw - Hoog Groep 2 Altis Vrouwen Vsen 726
994 Anouk van Gangelen Altis 200m
Kogel
Ver
Vrouw - 200mVrouw - Ko...l Groep 1Vrouw - Ver Groep 1 Altis Vrouwen Vsen 1226
995 Jildou Postma Altis 100m
200m
Vrouw - 100mVrouw - 200m Altis Vrouwen Vsen 0
996 Anne Procee Altis Kogelsl
Vrouw - Ko...l Groep 2 Altis Vrouwen Vsen 515
997 Tari Simonis Altis 400m
4x400m
Vrouw - 400m Altis Vrouwen Vsen 0
998 Annemarie Slangewal Altis 400m
3000m SC
Vrouw - 400mVrouw - 3000mSt Altis Vrouwen Vsen 1521
999 Tyka Uijting Altis Ver
Vrouw - Ver Groep 2 Altis Vrouwen Vsen 0
1000 Astrid van Velden Altis 1500m
Vrouw - 1500m Altis Vrouwen Vsen 514
1003 Amy Walraven Altis 100m
4x400m
Hoog
Vrouw - 100mVrouw - Hoog Groep 1 Altis Vrouwen Vsen 586
1215 Samyre Wieles Altis 100mH
4x400m
Kogel
Vrouw - 100mHVrouw - Ko...l Groep 2 Altis Vrouwen Vsen 1311
1284 Chenne van den Berg AV Athlos 400m
Vrouw - 400m AV Athlos Vrouwen Vsen 612
1285 Iris Geerling AV Athlos 200m
4x400m
Vrouw - 200m AV Athlos Vrouwen Vsen 0
1286 Vera Hakvoort AV Athlos Kogel
Kogelsl
Vrouw - Ko...l Groep 1Vrouw - Ko...l Groep 2 AV Athlos Vrouwen Vsen 0
1287 Maggy Kamara AV Athlos 100mH
4x400m
Ver
Vrouw - 100mHVrouw - Ver Groep 1 AV Athlos Vrouwen Vsen 1203
1288 Sterre van...er Linden AV Athlos 100m
Ver
Vrouw - 100mVrouw - Ver Groep 2 AV Athlos Vrouwen Vsen 0
1289 Anna Molenberg AV Athlos 4x400m
Hoog
Vrouw - Hoog Groep 1 AV Athlos Vrouwen Vsen 672
1290 Elisa Mul AV Athlos 3000m SC
Vrouw - 3000mSt AV Athlos Vrouwen Vsen 513
1291 Sandra Pees AV Athlos 400m
100mH
Hoog
Vrouw - 400mVrouw - 100mHVrouw - Hoog Groep 2 AV Athlos Vrouwen Vsen 0
1292 Brechje R...g-Kaastra AV Athlos 1500m
Vrouw - 1500m AV Athlos Vrouwen Vsen 558
1293 Marit de Vos AV Athlos 1500m
Vrouw - 1500m AV Athlos Vrouwen Vsen 0
1294 Melanie de Vries AV Athlos 100m
200m
4x400m
Vrouw - 100mVrouw - 200m AV Athlos Vrouwen Vsen 1379
1295 Mandy Wildschut AV Athlos Kogel
Kogelsl
Vrouw - Ko...l Groep 2Vrouw - Ko...l Groep 1 AV Athlos Vrouwen Vsen 874
1296 Nikki Boon Flevo Delta 200m
Kogel
Ver
Vrouw - 200mVrouw - Ko...l Groep 1Vrouw - Ver Groep 1 AV Flevo Delta Vrouwen Vsen 1431
1297 Lisanne Brouwer Flevo Delta 100m
200m
100mH
Vrouw - 100mVrouw - 200mVrouw - 100mH AV Flevo Delta Vrouwen Vsen 1287
1298 Iris van Driest Flevo Delta 3000m SC
Vrouw - 3000mSt AV Flevo Delta Vrouwen Vsen 579
1299 Lisette va...Groningen Flevo Delta 100m
4x400m
Vrouw - 100m AV Flevo Delta Vrouwen Vsen 0
1548 Carmen Harleman Flevo Delta 4x400m
AV Flevo Delta Vrouwen Vsen 0
1549 Karin Hijmans Flevo Delta 1500m
Vrouw - 1500m AV Flevo Delta Vrouwen Vsen 357
1550 Danielle Holstege Flevo Delta 400m
Vrouw - 400m AV Flevo Delta Vrouwen Vsen 0
1551 Lana Jongstra Flevo Delta 4x400m
AV Flevo Delta Vrouwen Vsen 0
1552 Mariska Klaver Flevo Delta 100mH
Hoog
Vrouw - 100mHVrouw - Hoog Groep 2 AV Flevo Delta Vrouwen Vsen 832
1553 Jacquelien Klaver Flevo Delta 400m
Vrouw - 400m AV Flevo Delta Vrouwen Vsen 645
1554 Daphne Louws Flevo Delta 4x400m
Ver
Vrouw - Ver Groep 2 AV Flevo Delta Vrouwen Vsen 0
1555 Diede van der Meer Flevo Delta Kogel
Hoog
Vrouw - Ko...l Groep 2Vrouw - Hoog Groep 1 AV Flevo Delta Vrouwen Vsen 685
1556 Emma Meijer Flevo Delta 1500m
Vrouw - 1500m AV Flevo Delta Vrouwen Vsen 0
1558 Maaike Westerdijk Flevo Delta Kogelsl
Vrouw - Ko...l Groep 2 AV Flevo Delta Vrouwen Vsen 675
1559 Janice Zomerman Flevo Delta Kogelsl
Vrouw - Ko...l Groep 1 AV Flevo Delta Vrouwen Vsen 0
1560 Cato Bontekoe AV Impala 1500m
4x400m
Vrouw - 1500m AV Impala Vrouwen Vsen 487
1561 Eva van den Brink AV Impala Kogel
Vrouw - Ko...l Groep 1 AV Impala Vrouwen Vsen 0
1562 Yassine Bulthuis AV Impala 100m
200m
Hoog
Vrouw - 100mVrouw - 200mVrouw - Hoog Groep 1 AV Impala Vrouwen Vsen 1334
1563 Vera Keidel AV Impala 3000m SC
Vrouw - 3000mSt AV Impala Vrouwen Vsen 463
1564 Anneke Kootstra AV Impala 100m
4x400m
Kogelsl
Vrouw - 100mVrouw - Ko...l Groep 1 AV Impala Vrouwen Vsen 445
1565 Liesbeth ...n-Talstra AV Impala 4x400m
AV Impala Vrouwen Vsen 0
1566 Louise Taatgen AV Impala 4x400m
Kogel
Ver
Vrouw - Ko...l Groep 2Vrouw - Ver Groep 1 AV Impala Vrouwen Vsen 1576
1567 Anke Zonderland AV Impala 200m
400m
100mH
Vrouw - 200mVrouw - 400mVrouw - 100mH AV Impala Vrouwen Vsen 2056
1568 Fleur van Dijk Climax 1500m
Vrouw - 1500m Climax Vrouwen Vsen 369
1569 Christel Heuseveldt Climax 400m
4x400m
Hoog
Vrouw - 400mVrouw - Hoog Groep 2 Climax Vrouwen Vsen 1509
1570 Marieke van Hunen Climax 3000m SC
Vrouw - 3000mSt Climax Vrouwen Vsen 567
1571 Hilde Siegersma Climax Kogel
Kogelsl
Vrouw - Ko...l Groep 2Vrouw - Ko...l Groep 1 Climax Vrouwen Vsen 1010
1572 Rozemarijn Snijders Climax 100m
200m
4x400m
Vrouw - 100mVrouw - 200m Climax Vrouwen Vsen 1352
1573 Jasmijn Timmer Climax 100mH
4x400m
Ver
Vrouw - 100mHVrouw - Ver Groep 2 Climax Vrouwen Vsen 942
1574 Iris Timmer Climax 100m
4x400m
Vrouw - 100m Climax Vrouwen Vsen 0
1595 Noortje Vos Climax Kogel
Ver
Vrouw - Ko...l Groep 1Vrouw - Ver Groep 1 Climax Vrouwen Vsen 0
1596 Annet Fledderus SPWS 1500m
Vrouw - 1500m EAC De Sperwers Vrouwen Vsen 0
1597 Kira Hendriks SPWS 100m
200m
Vrouw - 100mVrouw - 200m EAC De Sperwers Vrouwen Vsen 562
1599 Merel de Sain SPWS 400m
100mH
Hoog
Vrouw - 400mVrouw - 100mHVrouw - Hoog Groep 2 EAC De Sperwers Vrouwen Vsen 983
1600 Kyra Sandifort SPWS 3000m SC
Vrouw - 3000mSt EAC De Sperwers Vrouwen Vsen 420
1601 Bente Scholman SPWS 100mH
Hoog
Ver
Vrouw - 100mHVrouw - Hoog Groep 1Vrouw - Ver Groep 1 EAC De Sperwers Vrouwen Vsen 672
1603 Lisa Withagen SPWS 100m
200m
Ver
Vrouw - 100mVrouw - 200mVrouw - Ver Groep 2 EAC De Sperwers Vrouwen Vsen 1145
1604 Lisette Wolf SPWS Kogel
Kogelsl
Vrouw - Ko...l Groep 2Vrouw - Ko...l Groep 1 EAC De Sperwers Vrouwen Vsen 950
1605 Danique Gimbrère Groningen 400m
4x400m
Vrouw - 400m Groningen Atletiek Vrouwen Vsen 0
1606 Emy Guikema Groningen 100m
100mH
Vrouw - 100mVrouw - 100mH Groningen Atletiek Vrouwen Vsen 545
1607 Jurian Onderdijk De Gemzen 800m
4x400m
Hoog
Man - 800mMan - Hoog Groep 2 AV De Gemzen Mannen Msen 639
1608 Lea Jurdzinski Groningen 200m
4x400m
Vrouw - 200m Groningen Atletiek Vrouwen Vsen 0
1610 Wilco Jonker De Gemzen 400m
4x400m
HSS
Man - 400mMan - HSS Groep 1 AV De Gemzen Mannen Msen 0
1611 Bernice Meijer Groningen 4x400m
Groningen Atletiek Vrouwen Vsen 0
1612 Lieke Muller Groningen 100mH
Kogel
Ver
Vrouw - 100mHVrouw - Ko...l Groep 2Vrouw - Ver Groep 1 Groningen Atletiek Vrouwen Vsen 655
1613 Charlene Okken Groningen Kogel
Vrouw - Ko...l Groep 1 Groningen Atletiek Vrouwen Vsen 866
1614 Eva Reinders Groningen Kogelsl
Hoog
Vrouw - Ko...l Groep 2Vrouw - Hoog Groep 2 Groningen Atletiek Vrouwen Vsen 923
1615 Aruna Rikkers Groningen Hoog
Vrouw - Hoog Groep 1 Groningen Atletiek Vrouwen Vsen 832
1616 Leonie van Vliet Groningen 100m
200m
4x400m
Vrouw - 100mVrouw - 200m Groningen Atletiek Vrouwen Vsen 1663
1617 Isa Vochteloo Groningen Ver
Vrouw - Ver Groep 2 Groningen Atletiek Vrouwen Vsen 0
1618 Jolien de Waard Groningen 1500m
Vrouw - 1500m Groningen Atletiek Vrouwen Vsen 705
1619 Henderyke Wonink Groningen 400m
Vrouw - 400m Groningen Atletiek Vrouwen Vsen 828
1620 Isabel Andriessen VTLS 4x400m
GSAV Vitalis Vrouwen Vsen 0
1621 Anja Bekema VTLS 100mH
Ver
Vrouw - 100mHVrouw - Ver Groep 1 GSAV Vitalis Vrouwen Vsen 517
1622 Lianne van de Belt VTLS 1500m
Vrouw - 1500m GSAV Vitalis Vrouwen Vsen 792
1623 Femke van den Bos VTLS 100m
100mH
Ver
Vrouw - 100mVrouw - 100mHVrouw - Ver Groep 2 GSAV Vitalis Vrouwen Vsen 617
1624 Ilona Bosma VTLS 200m
400m
4x400m
Vrouw - 200mVrouw - 400m GSAV Vitalis Vrouwen Vsen 747
1625 Erika Bremer VTLS 400m
4x400m
Vrouw - 400m GSAV Vitalis Vrouwen Vsen 0
1626 Marije Hulzebos VTLS 1500m
Vrouw - 1500m GSAV Vitalis Vrouwen Vsen 0
1627 Silke Jonkman VTLS 3000m SC
Vrouw - 3000mSt GSAV Vitalis Vrouwen Vsen 765
1628 Esmay Meinders VTLS Kogel
Hoog
Vrouw - Ko...l Groep 2Vrouw - Hoog Groep 1 GSAV Vitalis Vrouwen Vsen 832
1629 Eva Mollema VTLS 100m
200m
4x400m
Vrouw - 100mVrouw - 200m GSAV Vitalis Vrouwen Vsen 1368
1630 Matilde Spitzen VTLS Kogel
Kogelsl
Hoog
Vrouw - Ko...l Groep 1Vrouw - Ko...l Groep 2Vrouw - Hoog Groep 2 GSAV Vitalis Vrouwen Vsen 1258
1631 Irene Bijman Isala `96 1500m
4x400m
Vrouw - 1500m Isala `96 Vrouwen Vsen 666
1632 Tiny Hellendoorn Isala `96 Kogel
Kogelsl
Vrouw - Ko...l Groep 1Vrouw - Ko...l Groep 2 Isala `96 Vrouwen Vsen 1136
1633 Gerwin de Haan Heerenveen 200m
Hoog
Polshoog
Man - 200mMan - Hoog Groep 1Man - Polshoog AV Heerenveen Mannen Msen 1469
1634 Gejanne Lussenburg Isala `96 Hoog
Ver
Vrouw - Hoog Groep 2Vrouw - Ver Groep 1 Isala `96 Vrouwen Vsen 762
1635 Femke Reitsema Isala `96 200m
400m
4x400m
Vrouw - 200mVrouw - 400m Isala `96 Vrouwen Vsen 566
1636 Anneloes de Roo Isala `96 100m
200m
100mH
Vrouw - 100mVrouw - 200mVrouw - 100mH Isala `96 Vrouwen Vsen 2271
1637 Jacqueline Rustidge Isala `96 1500m
Vrouw - 1500m Isala `96 Vrouwen Vsen 0
1638 Marije Salverda Isala `96 Kogel
Kogelsl
Vrouw - Ko...l Groep 2Vrouw - Ko...l Groep 1 Isala `96 Vrouwen Vsen 0
1639 Jonne Siebrand Isala `96 100mH
4x400m
Hoog
Vrouw - 100mHVrouw - Hoog Groep 1 Isala `96 Vrouwen Vsen 832
1640 Jessie Tijbout Isala `96 4x400m
Ver
Vrouw - Ver Groep 2 Isala `96 Vrouwen Vsen 0
1641 Greet Vrijbloed Isala `96 3000m SC
Vrouw - 3000mSt Isala `96 Vrouwen Vsen 405
1642 Rogier Overkamp AV Phoenix Polshoog
Man - Polshoog AV Phoenix Mannen Msen 616
1643 Jesper Vr...wenvelder AV Phoenix 200m
400m
4x400m
Man - 200mMan - 400m AV Phoenix Mannen Msen 1303
1644 Peter Peereboom AV Phoenix 200m
400m
4x400m
Man - 200mMan - 400m AV Phoenix Mannen Msen 0
1645 Robert Hogerwerf AV Phoenix 5000m
Man - 5000m AV Phoenix Mannen Msen 0
1646 Rindert Keulen VTLS 800m
Man - 800m GSAV Vitalis Mannen Msen 0
1647 Hindrik Jagersma VTLS 400m
Man - 400m GSAV Vitalis Mannen Msen 0
1648 Jordi Dommerholt Heerenveen 5000m
4x400m
Man - 5000m AV Heerenveen Mannen Msen 466
1649 Sil-Chris de Jong Heerenveen 800m
4x400m
Man - 800m AV Heerenveen Mannen Msen 567
1793 Hilbert de Haan Heerenveen 400m
4x400m
Man - 400m AV Heerenveen Mannen Msen 608
1813 Kristian Mos Heerenveen 100m
200m
Man - 100mMan - 200m AV Heerenveen Mannen Msen 1187
1814 Maurice F...ariembaks AV Phoenix 100m
Man - 100m AV Phoenix Mannen Msen 0
1815 Geoffrey van Dipten Climax Hoog
HSS
Polshoog
Man - Hoog Groep 1Man - HSS Groep 2Man - Polshoog Climax Mannen Msen 2227
1816 Irene Gabr...e Ergün AC TION 1500m
Kogelsl
Vrouw - 1500mVrouw - Ko...l Groep 2 AC TION Vrouwen Vsen 297
1817 Rianne Klein Brinke AC TION 4x400m
Kogelsl
Vrouw - Ko...l Groep 1 AC TION Vrouwen Vsen 0
1828 Jarno Beuving Climax 100m
200m
4x400m
Man - 100mMan - 200m Climax Mannen Msen 1283
1829 Davey Beuving Climax Discus
Kogel
Man - Discus Groep 1Man - Kogel Groep 1 Climax Mannen Msen 1009
1830 Rik Hanswijk Climax 400m
Man - 400m Climax Mannen Msen 0
1831 Lotte Zwiers AC TION 100mH
Kogel
Vrouw - 100mHVrouw - Ko...l Groep 2 AC TION Vrouwen Vsen 378
1832 Stefan Nieuwland Climax 110mH
Man - 110mH Climax Mannen Msen 864
1833 Brent van de Blaak Climax 200m
4x400m
Man - 200m Climax Mannen Msen 0
1834 Aris van Deelen Climax 800m
Man - 800m Climax Mannen Msen 671
1835 Renee van Hoof AC TION 3000m SC
4x400m
Hoog
Vrouw - 3000mStVrouw - Hoog Groep 2 AC TION Vrouwen Vsen 603
1836 Joram van ... Bospoort Climax 400m
4x400m
Hoog
Man - 400mMan - Hoog Groep 2 Climax Mannen Msen 635
1837 Max Botschuijver Climax 100m
4x400m
Man - 100m Climax Mannen Msen 0
1838 Carlijn ter Laak AC TION 100m
200m
Ver
Vrouw - 100mVrouw - 200mVrouw - Ver Groep 2 AC TION Vrouwen Vsen 2442
1839 Marleen Stoel AC TION 400m
4x400m
Vrouw - 400m AC TION Vrouwen Vsen 629
1840 Lesley Buur AC TION 100m
Vrouw - 100m AC TION Vrouwen Vsen 0
1841 Femke Jansen AC TION 200m
Vrouw - 200m AC TION Vrouwen Vsen 0
1842 Mathias Meijer Climax 5000m
Man - 5000m Climax Mannen Msen 691
1843 Ellen van der Kolk AC TION 1500m
4x400m
Vrouw - 1500m AC TION Vrouwen Vsen 697
1844 Bram Kielman Heerenveen 4x400m
AV Heerenveen Mannen Msen 0
1845 Wieger-Jan de Wit AV Impala Discus
Kogel
Man - Discus Groep 1Man - Kogel Groep 1 AV Impala Mannen Msen 1297
1846 Jarin van der Kooi AV Impala 110mH
Hoog
HSS
Man - 110mHMan - Hoog Groep 2Man - HSS Groep 2 AV Impala Mannen Msen 1315
1847 Jeffrey Roseboom AV Impala HSS
Man - HSS Groep 1 AV Impala Mannen Msen 0
1848 Sven Smeman AV Impala Hoog
Polshoog
Man - Hoog Groep 1Man - Polshoog AV Impala Mannen Msen 528
1849 Jelmer Kootstra AV Impala 110mH
4x400m
Man - 110mH AV Impala Mannen Msen 624
1854 Hedser de Boer AV Impala 400m
4x400m
Man - 400m AV Impala Mannen Msen 0
1855 Wouter van der Spek AV Impala 100m
4x400m
Man - 100m AV Impala Mannen Msen 0
1969 Henri Harmsen AV Impala 5000m
Man - 5000m AV Impala Mannen Msen 595
1970 Folkert Visser AV Impala 5000m
Man - 5000m AV Impala Mannen Msen 0
1971 Ruben Talstra AV Impala 800m
4x400m
Man - 800m AV Impala Mannen Msen 598
1972 Tiemen Wittermans AV Impala 400m
Man - 400m AV Impala Mannen Msen 574
1973 Sibren Reekers AV Impala 100m
200m
Man - 100mMan - 200m AV Impala Mannen Msen 1345
1974 Sten Stein AV Impala 200m
Man - 200m AV Impala Mannen Msen 0
1976 Bas Mekking De Gemzen 5000m
Man - 5000m AV De Gemzen Mannen Msen 616
1977 Marcel van den Bosch De Gemzen 5000m
Man - 5000m AV De Gemzen Mannen Msen 0
1978 Denis Jolwa De Gemzen 100m
200m
4x400m
Man - 100mMan - 200m AV De Gemzen Mannen Msen 1088
1979 Sander Klaassen De Gemzen 400m
110mH
4x400m
Man - 400mMan - 110mH AV De Gemzen Mannen Msen 1127
1980 Stijn Tromp De Gemzen 100m
200m
Man - 100mMan - 200m AV De Gemzen Mannen Msen 0
1981 Gijs van de Wetering De Gemzen 800m
Man - 800m AV De Gemzen Mannen Msen 0
1982 Karin van Groningen AV NOP Kogelsl
Vrouw - Ko...l Groep 2 AV NOP Vrouwen Vsen 527
1983 Janneke Bruintjes AV NOP 100mH
4x400m
Kogel
Vrouw - 100mHVrouw - Ko...l Groep 2 AV NOP Vrouwen Vsen 0
1984 Dinie Ras AV NOP 400m
4x400m
Vrouw - 400m AV NOP Vrouwen Vsen 700
1985 Rianne Beuling AV NOP 100m
200m
100mH
Vrouw - 100mVrouw - 200mVrouw - 100mH AV NOP Vrouwen Vsen 2147
1986 Marleen Loman AV NOP 400m
4x400m
Vrouw - 400m AV NOP Vrouwen Vsen 0
1987 Jacolien Ruizendaal AV NOP 1500m
4x400m
Vrouw - 1500m AV NOP Vrouwen Vsen 661
1988 Anouk Schoop AV NOP 100m
Ver
Vrouw - 100mVrouw - Ver Groep 2 AV NOP Vrouwen Vsen 701
1989 Manon Schoop AV NOP Hoog
Vrouw - Hoog Groep 1 AV NOP Vrouwen Vsen 934
1990 Corinne Nugter AV NOP Kogel
Vrouw - Ko...l Groep 1 AV NOP Vrouwen Vsen 903
1991 Agnes Olgers-Heiner AV NOP 3000m SC
Vrouw - 3000mSt AV NOP Vrouwen Vsen 600
1992 Arnout Mak De Gemzen Hoog
HSS
Polshoog
Man - Hoog Groep 1Man - HSS Groep 2Man - Polshoog AV De Gemzen Mannen Msen 1700
1993 Steven Hanekamp De Gemzen Discus
Kogel
Man - Discus Groep 2Man - Kogel Groep 1 AV De Gemzen Mannen Msen 0
1994 Ricardo Verheijen De Gemzen Discus
Kogel
Man - Discus Groep 1Man - Kogel Groep 2 AV De Gemzen Mannen Msen 1139
1995 Josefien Harmsen Groningen 3000m SC
Vrouw - 3000mSt Groningen Atletiek Vrouwen Vsen 310