Inschrijvingen Martinibokaal + NNK CD junioren




Snr Naam Onderdelen Startgroep
200 Jim Dhore JJA - AAC `61 100m
100m (M AB,Sen,Mas)
201 Wouter de Does JJA - AAC `61 110mH
Hoog
110mH (M AB,Sen,Mas)Hoogspring...PR 1.50m)
202 Manolito Musters JJB - AAC `61 800m
800m (JJC,...Sen,MMas)
203 Sweder Visser JJC - AAC `61 800m
800m (JJC,...Sen,MMas)
204 Mike Berends JJD - AAC `61 80m
Discus
Speer
Hoog
80m (J D)Discuswerp...) groep 1Speerwerpe...) groep 1Hoogspring...) groep 2
205 Leander van den Berg JJD - AAC `61 1000m
1000m (MJD,JJD)
206 Ate Clobus JJD - AAC `61 1000m
1000m (MJD,JJD)
207 Tim Duker JJD - AAC `61 Discus
Kogel
Speer
Discuswerp...) groep 1Kogelstote...sen,Mmas)Speerwerpe...) groep 1
208 Aris Remmerde JJD - AAC `61 1000m
1000m (MJD,JJD)
209 Jelmer Rensing JJD - AAC `61 1000m
1000m (MJD,JJD)
210 Valenciano Roffel JJD - AAC `61 80m
80m (J D)
211 Wies Kesting MJB - AAC `61 400m
400m (MJB,...Sen,VMas)
212 Lilian van Klinken MJB - AAC `61 Kogelsl
Kogelsling...lve Djun)
213 Sanne Niestijl MJB - AAC `61 800m
800m (MJC,...Sen,VMas)
214 Floor Dijkstra MJC - AAC `61 Hoog
Ver
Hoogspring...PR 1.50m)Verspringe...sen,Vmas)
215 Rozemarie Fokkema MJC - AAC `61 Discus
Kogel
Kogelsl
Speer
Discuswerp... groep 2Kogelstote...) Groep 2Kogelsling...lve Djun)Speerwerpe...) groep 2
216 Caya van der Mei MJC - AAC `61 Discus
Kogel
Speer
Discuswerp... groep 2Kogelstote...) Groep 2Speerwerpe...) groep 2
217 Elin Louise Slagt MJC - AAC `61 800m
300mH
800m (MJC,...Sen,VMas)300mH (MJC JJC)
218 Amber Slomp MJC - AAC `61 Discus
Kogel
Speer
Discuswerp... groep 2Kogelstote...) Groep 2Speerwerpe...) groep 2
219 Olivia Carli MJD - AAC `61 60m
Ver
60m (M D)Verspringen MJD
220 Celine Dijkstra MJD - AAC `61 Discus
Kogel
Speer
Ver
Discuswerpen (MJD)Kogelstote...) Groep 1Speerwerpe...) groep 1Verspringen MJD
221 Nina Van Halen MJD - AAC `61 1000m
Ver
1000m (MJD,JJD)Verspringen MJD
222 Samarijn Pluijmert MJD - AAC `61 60m
60mH
Discus
Speer
60m (M D)60mH (MJD)Discuswerpen (MJD)Speerwerpe...) groep 1
223 Lotte Slomp MJD - AAC `61 60m
Discus
Kogel
Speer
60m (M D)Discuswerpen (MJD)Kogelstote...) Groep 1Speerwerpe...) groep 1
224 Martijn Langen Msen - AAC `61 Discus
Discuswerp...) groep 1
225 Noa Dhore Vsen - AAC `61 100m
Ver
100m (V AB,Sen,Mas)Verspringe...sen,Vmas)
226 Astrid Jonkers Vsen - AAC `61 Discus
Speer
Discuswerp... groep 2Speerwerpe...) groep 3
227 Hakim Riadi JJB - AAV SISU 800m
800m (JJC,...Sen,MMas)
228 Bram Klein Poelhuis JJB - AC TION 100m
200m
400m
800m
Speer
Hoog
Polshoog
100m (M AB,Sen,Mas)200m (JJB,...Sen,MMas)400m (JJB,...Sen,MMas)Polshoogsp.../- 16:00)
229 Lisanne Van Es MJB - AC TION 100m
Kogel
100m (V AB,Sen,Mas)Kogelstote...) Groep 2
230 Linde van Tilburg Vsen - Altis 100m
400m
100m (V AB,Sen,Mas)400m (MJB,...Sen,VMas)
231 Luuk Knossen JJC - AV Aquilo 800m
800m (JJC,...Sen,MMas)
232 David Pronk JJC - AV Aquilo 100mH
300mH
Hoog
100mH (V A...as & J C)300mH (MJC JJC)Hoogspring...) groep 1
233 Dilano Modderman JJD - AV Aquilo 1000m
1000m (MJD,JJD)
234 Wout Plugge JJD - AV Aquilo 80m
1000m
80m (J D)1000m (MJD,JJD)
235 Indy de Blaauw MJC - AV Aquilo 800m
800m (MJC,...Sen,VMas)
236 Ingrid Koster MJC - AV Aquilo 800m
800m (MJC,...Sen,VMas)
237 Carlijn Loer MJC - AV Aquilo 80m
Hoog
80m (M C)Hoogspring...) groep 1
238 Ronald Kuin (BM) Msen - DVTR Discus
Hoog
Discuswerp...) groep 1Hoogspring...PR 1.50m)
239 Mads Meijer JJC - de Sprinter 800m
800m (JJC,...Sen,MMas)
240 Wesley Boers JJD - Fivelstreek 1000m
Discus
Speer
Hoog
1000m (MJD,JJD)Discuswerp...) groep 1Speerwerpe...) groep 1Hoogspring...) groep 1
241 Jill Uilhoorn MJD - Fivelstreek 60m
Discus
Kogel
Ver
60m (M D)Discuswerpen (MJD)Kogelstote...) Groep 1Verspringen MJD
242 Daan Schade JJB - Flevo Delta Discus
Discuswerp...) groep 1
243 Kristian Mos JJA - Heerenveen 100m
200m
100m (M AB,Sen,Mas)200m (JJB,...Sen,MMas)
244 Chris Wever JJA - Heerenveen 200m
200m (JJB,...Sen,MMas)
245 Sil Chris de Jong JJB - Heerenveen 400m
Ver
400m (JJB,...Sen,MMas)Verspringe...sen,Mmas)
246 Rutger Berends JJC - Heerenveen 800m
800m (JJC,...Sen,MMas)
247 Jacob Van der Galien JJC - Heerenveen 800m
300mH
800m (JJC,...Sen,MMas)300mH (MJC JJC)
248 Rutger Hoekstra JJC - Heerenveen 100mH
Discus
Hoog
Polshoog
100mH (V A...as & J C)Discuswerp...) groep 1Hoogspring...PR 1.50m)Polshoogsp.../- 16:00)
249 Johan de Vries JJC - Heerenveen Discus
Kogel
Kogelsl
Speer
Discuswerp...) groep 1Kogelstote...sen,Mmas)Kogelsling...lve Djun)Speerwerpe...) groep 3
250 Julian Vries JJC - Heerenveen 100m
800m
100m (J C)800m (JJC,...Sen,MMas)
251 Ziggy Veldman JJD - Heerenveen 80m
80mH
Discus
80m (J D)80mH (JD, MC)Discuswerp...) groep 1
252 Jolanda Smedinga V50 - Heerenveen 100m
200m
100m (V AB,Sen,Mas)200m (MJB,...sen,VMas)
253 Terri Talan MJB - Heerenveen 100mH
Speer
Hoog
100mH (V A...as & J C)Speerwerpe...) groep 3Hoogspring...) groep 2
254 Anke Binnema MJC - Heerenveen 300mH
300mH (MJC JJC)
255 Brecht Frensel MJC - Heerenveen 800m
800m (MJC,...Sen,VMas)
256 Lisanne de Haan MJC - Heerenveen Discus
Kogel
Discuswerp... groep 2Kogelstote...) Groep 2
257 Maaike Kramer MJC - Heerenveen 80m
Discus
Polshoog
80m (M C)Discuswerp... groep 2Polshoogsp.../- 16:00)
258 Leia van der Tempel MJC - Heerenveen 80m
800m
Ver
80m (M C)800m (MJC,...Sen,VMas)Verspringe...sen,Vmas)
259 Fera Fieke de Vries MJC - Heerenveen 800m
Polshoog
Ver
800m (MJC,...Sen,VMas)Polshoogsp.../- 16:00)Verspringe...sen,Vmas)
260 Hayat Askar MJD - Heerenveen Discus
Kogel
Hoog
Discuswerpen (MJD)Kogelstote...) Groep 1Hoogspring...) groep 1
261 Jildou Binnema MJD - Heerenveen 60mH
Discus
Speer
60mH (MJD)Discuswerpen (MJD)Speerwerpe...) groep 1
262 Nanou Hofmann MJD - Heerenveen Discus
Kogel
Ver
Discuswerpen (MJD)Kogelstote...) Groep 1Verspringen MJD
263 Kim Otten MJD - Heerenveen 60m
Discus
Ver
60m (M D)Discuswerpen (MJD)Verspringen MJD
264 Alicia van...er Tempel MJD - Heerenveen 1000m
Hoog
Polshoog
1000m (MJD,JJD)Hoogspring...) groep 1Polshoogsp.../- 16:00)
265 Ruth Zijlstra MJD - Heerenveen 60m
1000m
Ver
60m (M D)1000m (MJD,JJD)Verspringen MJD
266 Jeroen van Dijk Msen - Heerenveen 800m
400mH
800m (JJC,...Sen,MMas)400mH
267 Tsjerk Dijksma Msen - Heerenveen 800m
3000m
800m (JJC,...Sen,MMas)3000m (Sen,Mas)
268 Bram Kielman Msen - Heerenveen 800m
800m (JJC,...Sen,MMas)
269 Henk Jan Blom M55 - Hollandia Discus
Discuswerp...) groep 1
270 Sytze Bram de Witte JJA - HRRR 400m
Ver
400m (JJB,...Sen,MMas)Verspringe...sen,Mmas)
271 Tjalle-Dur... der Eems JJC - HRRR Speer
Hoog
Ver
Speerwerpe...) groep 2Hoogspring...) groep 2Verspringe... Groep 2
272 Thijs Jorritsma JJC - HRRR 100m
Hoog
100m (J C)Hoogspring...PR 1.50m)
273 Sam Van der Werf JJD - HRRR 1000m
1000m (MJD,JJD)
274 Sanne Haagsma MJB - HRRR Speer
Hoog
Speerwerpe...) groep 1Hoogspring...) groep 2
275 Karlijn va...er Meeren MJB - HRRR HSS
Hink stap springen
276 Larissa Wubbolts MJB - HRRR HSS
Hink stap springen
277 Annamarijn... Ginneken MJD - HRRR 60mH
Hoog
60mH (MJD)Hoogspring...) groep 1
278 Tess Jaarsma MJD - HRRR 1000m
Kogel
Hoog
1000m (MJD,JJD)Kogelstote...) Groep 1Hoogspring...) groep 1
279 Noortje Sieperda MJD - HRRR 60mH
Discus
Speer
60mH (MJD)Discuswerpen (MJD)Speerwerpe...) groep 1
280 Baudien Venema MJD - HRRR 60m
Hoog
60m (M D)Hoogspring...) groep 1
281 Rody de Wolff Msen - HRRR 110mH
Hoog
110mH (M AB,Sen,Mas)Hoogspring...PR 1.50m)
282 Floortje van Kampen Vsen - AV Hylas 400m
400m (MJB,...Sen,VMas)
283 Jarin van der Kooi JJA - AV Impala Discus
Kogel
Speer
Discuswerp...) groep 1Kogelstote...sen,Mmas)Speerwerpe...) groep 3
284 Sven Smeman JJA - AV Impala Hoog
Polshoog
Hoogspring...PR 1.50m)Polshoogsp.../- 16:00)
285 Willem Jongsma JJB - AV Impala 110mH
400mH
Discus
110mH (M AB,Sen,Mas)400mHDiscuswerp...) groep 1
286 Piter Nijboer JJB - AV Impala Kogelsl
Kogelsling...lve Djun)
287 Jesse-Joram Stork JJB - AV Impala 800m
800m (JJC,...Sen,MMas)
288 Florian Va...er Dussen JJC - AV Impala 100m
800m
Ver
100m (J C)800m (JJC,...Sen,MMas)Verspringe... Groep 2
289 Jos Jongsma JJC - AV Impala Discus
Kogel
Speer
Discuswerp...) groep 1Kogelstote...sen,Mmas)Speerwerpe...) groep 2
290 Piter Nijboer JJC - AV Impala Discus
Kogel
Kogelsl
Speer
Discuswerp...) groep 1Kogelstote...sen,Mmas)Speerwerpe...) groep 3
291 Mark Scholten JJC - AV Impala 100mH
Hoog
Ver
100mH (V A...as & J C)Hoogspring...) groep 2Verspringe... Groep 2
292 Stefan van der Wal M45 - AV Impala 800m
800m (JJC,...Sen,MMas)
293 Karin Vlasblom MJC - AV Impala Discus
Speer
Ver
Discuswerp... groep 2Speerwerpe...) groep 2
294 Eline Vledder MJC - AV Impala 800m
800m (MJC,...Sen,VMas)
295 Fiona de Vries MJC - AV Impala 80mH
Hoog
80mH (JD, MC)Hoogspring...PR 1.50m)
296 Alyssa Bulthuis MJD - AV Impala 60m
60mH
Kogel
Speer
Hoog
60m (M D)60mH (MJD)Kogelstote...) Groep 1Speerwerpe...) groep 1Hoogspring...) groep 2
297 Martje ter Doest MJD - AV Impala 60m
Discus
Speer
Hoog
60m (M D)Discuswerpen (MJD)Speerwerpe...) groep 1Hoogspring...) groep 2
298 Sarah de Vries MJD - AV Impala 1000m
1000m (MJD,JJD)
299 Rodney Hoogterp Msen - AV Impala Ver
Verspringe...sen,Mmas)
300 Marlou Hospes Vsen - AV Impala Kogelsl
Kogelsling...lve Djun)
301 Tineke de Jong Vsen - AV Impala 200m
400m
200m (MJB,...sen,VMas)400m (MJB,...Sen,VMas)
302 Anneke Kootstra Vsen - AV Impala 400m
400m (MJB,...Sen,VMas)
303 Louise Taatgen Vsen - AV Impala 100m
HSS
100m (V AB,Sen,Mas)Hink stap springen
304 Anke Zonderland Vsen - AV Impala 400mH
400mH
305 Brian Pot Heredia JJA - AV Jahn II 100m
100m (M AB,Sen,Mas)
306 Freek Moll JJB - AV Jahn II Speer
Speerwerpe...) groep 3
307 Damian van Haasen JJD - AV Jahn II 80m
80mH
Kogel
Ver
80m (J D)80mH (JD, MC)Kogelstote...sen,Mmas)Verspringe...sen,Mmas)
308 Rick Jan Wiechers JJD - AV Jahn II 80mH
Kogel
80mH (JD, MC)Kogelstote...sen,Mmas)
309 Annabel Paul MJC - AV Jahn II 80m
80mH
Ver
80m (M C)80mH (JD, MC)Verspringe...sen,Vmas)
310 Hannah Moll MJD - AV Jahn II 60m
Kogel
Ver
60m (M D)Kogelstote...) Groep 1Verspringen MJD
311 Anna-Romee...der Spoel MJD - AV Jahn II 60m
Discus
Kogel
Speer
60m (M D)Discuswerpen (MJD)Kogelstote...) Groep 1Speerwerpe...) groep 1
312 Hans Koops Msen - AV Jahn II Kogelsl
Hoog
Ver
Kogelsling...lve Djun)Hoogspring...PR 1.50m)Verspringe...sen,Mmas)
313 Quinten Geleynse JJD - AV Lionitas 80m
Speer
Hoog
80m (J D)Speerwerpe...) groep 1Hoogspring...) groep 1
314 Daan Sikkema JJD - AV Lionitas 80m
Kogel
Hoog
80m (J D)Kogelstote...sen,Mmas)Hoogspring...) groep 1
315 Sjouke Nauta M60 - AV Lionitas 100m
400m
Speer
Polshoog
100m (M AB,Sen,Mas)400m (JJB,...Sen,MMas)Speerwerpe...) groep 1Polshoogsp.../- 16:00)
316 Sabrina Cruden MJB - AV Lionitas 100m
100m (V AB,Sen,Mas)
317 Marene Scholtens MJB - AV Lionitas 800m
800m (MJC,...Sen,VMas)
318 Ilse Steigenga MJB - AV Lionitas 100m
200m
100mH
Hoog
100m (V AB,Sen,Mas)200m (MJB,...sen,VMas)100mH (V A...as & J C)Hoogspring...) groep 2
319 Sabrina Cruden MJC - AV Lionitas 80mH
Speer
80mH (JD, MC)Speerwerpe...) groep 2
320 Lisanne Haasdijk MJC - AV Lionitas 300mH
Hoog
300mH (MJC JJC)Hoogspring...) groep 2
321 Eline Ruige MJC - AV Lionitas 80m
800m
80m (M C)800m (MJC,...Sen,VMas)
322 Merel de Vries MJC - AV Lionitas 80m
80mH
80m (M C)80mH (JD, MC)
323 Wietske Van der Weij MJC - AV Lionitas 80m
Kogel
Ver
80m (M C)Kogelstote...) Groep 2Verspringe...sen,Vmas)
324 Yara de Boer MJD - AV Lionitas 60mH
Hoog
60mH (MJD)Hoogspring...) groep 2
325 Renske Drenten MJD - AV Lionitas 1000m
Speer
Hoog
1000m (MJD,JJD)Speerwerpe...) groep 1Hoogspring...) groep 2
326 Jente Leeuwangh MJD - AV Lionitas 60m
60mH
Hoog
60m (M D)60mH (MJD)Hoogspring...PR 1.50m)
327 Mayke Ruige MJD - AV Lionitas 60m
Kogel
Ver
60m (M D)Kogelstote...) Groep 1Verspringen MJD
328 Maite Stienstra MJD - AV Lionitas 60m
Kogel
60m (M D)Kogelstote...) Groep 1
329 Elza van d...er Meulen MJD - AV Lionitas 60m
Ver
60m (M D)Verspringen MJD
330 Shanara va...Zandvoort MJD - AV Lionitas 60m
Kogel
Ver
60m (M D)Kogelstote...) Groep 1Verspringen MJD
331 Luc Beuckens JJA - AV NOP 800m
800m (JJC,...Sen,MMas)
332 Roel van Maanen JJB - AV NOP Polshoog
Polshoogsp.../- 16:00)
333 Jasper Voesten JJB - AV NOP Polshoog
Polshoogsp.../- 16:00)
334 Rianne Beuling MJA - AV NOP 100m
100mH
100m (V AB,Sen,Mas)100mH (V A...as & J C)
335 Manon Schoop MJA - AV NOP 100m
100mH
Speer
100m (V AB,Sen,Mas)100mH (V A...as & J C)Speerwerpe...) groep 3
336 Maureen Louws MJB - AV NOP 100m
200m
100m (V AB,Sen,Mas)200m (MJB,...sen,VMas)
337 Nienke Voesten MJB - AV NOP Polshoog
Polshoogsp.../- 16:00)
338 Hoang Nguyen JJA - AV PEC 1910 Ver
Verspringe...sen,Mmas)
339 Julian Vos (BM) JJA - AV PEC 1910 Speer
Speerwerpe...) groep 3
340 Dennis de Jong (BM) M35 - AV PEC 1910 Kogelsl
Kogelsling...lve Djun)
341 Femke Hollander V35 - AV PEC 1910 Kogelsl
Kogelsling...lve Djun)
342 Jari Kouwen Msen - AV PEC 1910 400m
110mH
Polshoog
400m (JJB,...Sen,MMas)110mH (M AB,Sen,Mas)Polshoogsp.../- 16:00)
343 Emma Boeve Vsen - AV PEC 1910 Kogelsl
Kogelsling...lve Djun)
344 Lena Kater Vsen - AV PEC 1910 100mH
Hoog
Ver
100mH (V A...as & J C)Hoogspring...PR 1.50m)Verspringe...sen,Vmas)
345 Peter Peereboom Msen - AV Phoenix 400m
400m (JJB,...Sen,MMas)
346 Tamar Nijhof Vsen - AV Phoenix 400mH
400mH
347 Kirsten Kerkhof MJA - Spartacus Discus
Kogel
Discuswerp... groep 2Kogelstote...) Groep 2
348 Rianne Kerkhof MJA - Spartacus Hoog
Hoogspring...) groep 2
349 Noa Knip MJA - Spartacus Kogel
Speer
Kogelstote...) Groep 2Speerwerpe...) groep 1
350 Chris van der Walle JJD - Start `78 80m
80mH
Kogel
Speer
80m (J D)80mH (JD, MC)Kogelstote...sen,Mmas)Speerwerpe...) groep 1
351 Mileen Bruinewoud MJC - Start `78 80m
300mH
Ver
80m (M C)300mH (MJC JJC)Verspringe...sen,Vmas)
352 Dione Schipper MJC - Start `78 800m
800m (MJC,...Sen,VMas)
353 Ryanne Bekius Vsen - Start `78 Discus
Kogel
Speer
Discuswerp... groep 2Kogelstote...) Groep 2Speerwerpe...) groep 2
354 Siegbert Gnoth M75 - Duitsland Polshoog
Polshoogsp.../- 16:00)
355 Annet Fledderus MJA - SPWS 800m
800m (MJC,...Sen,VMas)
356 Tess Gerdes MJD - SPWS 60m
Hoog
Ver
60m (M D)Hoogspring...) groep 1Verspringen MJD
357 Thomas Kwint JJA - Groningen 400m
400m (JJB,...Sen,MMas)
358 Martijn Douwes JJB - Groningen Speer
Speerwerpe...) groep 3
359 Bouwe van Leeuwen JJB - Groningen Speer
Polshoog
Speerwerpe...) groep 3Polshoogsp.../- 16:00)
360 Boas Okken JJB - Groningen 100m
Hoog
Polshoog
100m (M AB,Sen,Mas)Hoogspring...PR 1.50m)Polshoogsp.../- 16:00)
361 Finn van Pijkeren JJB - Groningen 800m
800m (JJC,...Sen,MMas)
362 Jorrit Stada JJB - Groningen Speer
Speerwerpe...) groep 1
363 Jamie Verhagen JJB - Groningen 800m
800m (JJC,...Sen,MMas)
364 Finn Beugels JJC - Groningen Hoog
Hoogspring...) groep 2
365 Thijs Krul JJC - Groningen 800m
Speer
Ver
800m (JJC,...Sen,MMas)Speerwerpe...) groep 2Verspringe... Groep 2
366 Ronald Mulder JJC - Groningen 100m
Ver
100m (J C)Verspringe... Groep 2
367 Leroy Oostman JJC - Groningen 800m
800m (JJC,...Sen,MMas)
368 Mejias Rosario JJC - Groningen 100m
100m (J C)
369 Anton Sarnatskiy JJC - Groningen 100m
Ver
100m (J C)Verspringe... Groep 2
370 Robin van Wijk JJC - Groningen 100m
Discus
Speer
Ver
100m (J C)Discuswerp...) groep 1Speerwerpe...) groep 3Verspringe... Groep 2
371 Kai Gorter JJD - Groningen Speer
Ver
Speerwerpe...) groep 1Verspringe...sen,Mmas)
372 Jasper de Jong JJD - Groningen 1000m
Speer
Hoog
1000m (MJD,JJD)Speerwerpe...) groep 1Hoogspring...) groep 1
373 Julian Keun JJD - Groningen 1000m
1000m (MJD,JJD)
374 Wu Ping Kuiper JJD - Groningen 1000m
1000m (MJD,JJD)
375 Djalil Pater JJD - Groningen 80m
Discus
Kogel
Hoog
80m (J D)Discuswerp...) groep 1Kogelstote...sen,Mmas)Hoogspring...) groep 2
376 Akaash Spikman JJD - Groningen 80m
80mH
Ver
80m (J D)80mH (JD, MC)Verspringe...sen,Mmas)
377 Thijs Sturing JJD - Groningen 80m
80m (J D)
378 Tobias Stuut JJD - Groningen 1000m
1000m (MJD,JJD)
379 Krijn Tolboom JJD - Groningen 80m
Speer
Ver
80m (J D)Speerwerpe...) groep 1Verspringe...sen,Mmas)
380 Arjan Marchand M40 - Groningen 3000m
3000m (Sen,Mas)
381 Melina Congiu V35 - Groningen 100m
100mH
Ver
100m (V AB,Sen,Mas)100mH (V A...as & J C)Verspringe...sen,Vmas)
382 Wendy Koolhaas V35 - Groningen Kogelsl
Kogelsling...lve Djun)
383 Hanneke Vasse V45 - Groningen Discus
Kogel
Discuswerp... groep 2Kogelstote...) Groep 2
384 Fanny Spikman MJA - Groningen 400m
400m (MJB,...Sen,VMas)
385 Benthe Tiegelaar MJA - Groningen 400m
400m (MJB,...Sen,VMas)
386 Anneloes Wonink MJA - Groningen Discus
Kogel
Discuswerp... groep 2Kogelstote...) Groep 2
387 Vera Derksema MJB - Groningen 400mH
400mH
388 Emy Guikema MJB - Groningen 400mH
400mH
389 Noortje Huitema MJB - Groningen 400m
400m (MJB,...Sen,VMas)
390 Isabeau Leegwater MJB - Groningen 400mH
Kogel
Speer
400mHKogelstote...) Groep 2Speerwerpe...) groep 2
391 Suzanne Libbers MJB - Groningen 200m
400m
200m (MJB,...sen,VMas)400m (MJB,...Sen,VMas)
392 Sara Mina Saberi MJB - Groningen 200m
200m (MJB,...sen,VMas)
393 Aukje Vellinga MJB - Groningen 100mH
100mH (V A...as & J C)
394 Brecht van der Vliet MJB - Groningen 200m
200m (MJB,...sen,VMas)
395 Britt Weerman MJB - Groningen 100mH
100mH (V A...as & J C)
396 Esmee Douma MJC - Groningen 80mH
Speer
Hoog
80mH (JD, MC)Speerwerpe...) groep 2Hoogspring...PR 1.50m)
397 Danique Huisjes MJC - Groningen 80m
80mH
Polshoog
Ver
80m (M C)80mH (JD, MC)Polshoogsp.../- 16:00)Verspringe...sen,Vmas)
398 Noortje Huitema MJC - Groningen 80m
Discus
Hoog
80m (M C)Discuswerp... groep 2
399 Ellis van Leeuwen MJC - Groningen Hoog
Ver
Hoogspring...) groep 1Verspringe...sen,Vmas)
400 Eva Martens MJC - Groningen Discus
Kogel
Speer
Discuswerp... groep 2Kogelstote...) Groep 2Speerwerpe...) groep 2
401 Tiba Miran MJC - Groningen 800m
800m (MJC,...Sen,VMas)
402 Nikita Nie MJC - Groningen Discus
Kogel
Speer
Ver
Discuswerp... groep 2Kogelstote...) Groep 2Speerwerpe...) groep 2
403 Selma Spikman MJC - Groningen 800m
800m (MJC,...Sen,VMas)
404 Aurore Sterrenburg MJC - Groningen 800m
Ver
800m (MJC,...Sen,VMas)Verspringe...sen,Vmas)
405 Danara Stoppels MJC - Groningen 80m
80mH
Ver
80m (M C)80mH (JD, MC)Verspringe...sen,Vmas)
406 Carmen Uildriks MJC - Groningen Kogel
Speer
Kogelstote...) Groep 2Speerwerpe...) groep 2
407 Brecht van der Vliet MJC - Groningen 80m
80m (M C)
408 Britt Weerman MJC - Groningen 300mH
Hoog
300mH (MJC JJC)Hoogspring...PR 1.50m)
409 Denise Zanferrari MJC - Groningen 80m
Kogel
80m (M C)Kogelstote...) Groep 2
410 Nura Hofstra MJD - Groningen 1000m
60mH
Discus
1000m (MJD,JJD)60mH (MJD)Discuswerpen (MJD)
411 Marieke de Jong MJD - Groningen 60mH
Ver
60mH (MJD)Verspringen MJD
412 Sascha Keukenkamp MJD - Groningen 60m
60mH
Hoog
Ver
60m (M D)60mH (MJD)Hoogspring...) groep 1Verspringen MJD
413 Renske Lolkema MJD - Groningen 60m
1000m
60m (M D)1000m (MJD,JJD)
414 Tessa van ...aalduinen MJD - Groningen Speer
Speerwerpe...) groep 1
415 Maud Visscher MJD - Groningen 60mH
Discus
Kogel
Ver
60mH (MJD)Discuswerpen (MJD)Kogelstote...) Groep 1Verspringen MJD
416 Tim Grelling Msen - Groningen 3000m
3000m (Sen,Mas)
417 Michel van Kruchten Msen - Groningen 800m
800m (JJC,...Sen,MMas)
418 Henk-Jan Schaaphok Msen - Groningen 100m
200m
100m (M AB,Sen,Mas)200m (JJB,...Sen,MMas)
419 Niels Venema Msen - Groningen Ver
Verspringe...sen,Mmas)
420 Robin Groen Vsen - Groningen Speer
Speerwerpe...) groep 3
421 Lotte De Hosson Vsen - Groningen 3000m
3000m (Sen,Mas)
422 Lea Jurdzinski Vsen - Groningen 100m
200m
100m (V AB,Sen,Mas)200m (MJB,...sen,VMas)
423 Bernice Meijer Vsen - Groningen 400m
400m (MJB,...Sen,VMas)
424 Machteld Mulder Vsen - Groningen 800m
800m (MJC,...Sen,VMas)
425 Lieke Muller Vsen - Groningen 100mH
Speer
Hoog
100mH (V A...as & J C)Speerwerpe...) groep 3Hoogspring...PR 1.50m)
426 Eva Reinders Vsen - Groningen Kogelsl
Kogelsling...lve Djun)
427 Aruna Rikkers Vsen - Groningen Hoog
Hoogspring...PR 1.50m)
428 Lynn van der Schaaf Vsen - Groningen 800m
800m (MJC,...Sen,VMas)
429 Dominique Veninga Vsen - Groningen 100m
200m
100m (V AB,Sen,Mas)200m (MJB,...sen,VMas)
430 Veerle De Vries Vsen - Groningen Speer
Speerwerpe...) groep 3
431 Carlijn Wagenaar Vsen - Groningen 800m
800m (MJC,...Sen,VMas)
432 Henderyke Wonink Vsen - Groningen 400mH
400mH
433 Anja Bekema MJA - VTLS 200m
Speer
Polshoog
200m (MJB,...sen,VMas)Speerwerpe...) groep 2Polshoogsp.../- 16:00)
434 Femke van den Bos MJA - VTLS 200m
100mH
200m (MJB,...sen,VMas)100mH (V A...as & J C)
435 Wouter Dijkstra Msen - VTLS 3000m
3000m (Sen,Mas)
436 Martijn van Haren Msen - VTLS 3000m
3000m (Sen,Mas)
437 Hindrik Jagersma Msen - VTLS 3000m
3000m (Sen,Mas)
438 Rindert Keulen Msen - VTLS 800m
800m (JJC,...Sen,MMas)
439 Thijmen van der Loop Msen - VTLS 3000m
3000m (Sen,Mas)
440 Eric van der Meer Msen - VTLS 400m
400m (JJB,...Sen,MMas)
441 Víctor N...ernández Msen - VTLS Hoog
Hoogspring...PR 1.50m)
442 Wouter Olthof Msen - VTLS 100m
400m
100m (M AB,Sen,Mas)400m (JJB,...Sen,MMas)
443 Andrej Sarnatskiy Msen - VTLS 110mH
Speer
Polshoog
110mH (M AB,Sen,Mas)Speerwerpe...) groep 3Polshoogsp.../- 16:00)
444 Patrick Sinnema Msen - VTLS 800m
800m (JJC,...Sen,MMas)
445 Hendrik Thelken Msen - VTLS 100m
200m
100m (M AB,Sen,Mas)200m (JJB,...Sen,MMas)
446 Rowan Veenhuizen Msen - VTLS 800m
3000m
800m (JJC,...Sen,MMas)3000m (Sen,Mas)
447 Gerwin In t Veld Msen - VTLS 3000m
3000m (Sen,Mas)
448 Dennis Westra Msen - VTLS 3000m
3000m (Sen,Mas)
449 Christophe...illiamson Msen - VTLS 100m
200m
400m
100m (M AB,Sen,Mas)200m (JJB,...Sen,MMas)400m (JJB,...Sen,MMas)
450 Isabel Andriessen Vsen - VTLS 800m
800m (MJC,...Sen,VMas)
451 Ilona Bosma Vsen - VTLS 100m
400m
100m (V AB,Sen,Mas)400m (MJB,...Sen,VMas)
452 Erika Bremer Vsen - VTLS 800m
800m (MJC,...Sen,VMas)
453 Sietske Dijkstra Vsen - VTLS 3000m
3000m (Sen,Mas)
454 Marit Fiechter Vsen - VTLS 100m
100m (V AB,Sen,Mas)
455 Marije Hulzebos Vsen - VTLS 3000m
3000m (Sen,Mas)
456 Silke Jonkman Vsen - VTLS 3000m
3000m (Sen,Mas)
457 Renske Linstra Vsen - VTLS 800m
800m (MJC,...Sen,VMas)
458 Eva Mollema Vsen - VTLS 400m
400m (MJB,...Sen,VMas)
459 Yara Stunnenberg Vsen - VTLS 3000m
3000m (Sen,Mas)
460 Lotte Timmermans Vsen - VTLS 100m
461 Anouk Willems Vsen - VTLS 100m
100m (V AB,Sen,Mas)
462 Nina De Haes MJC - HAC `63 80m
Hoog
Ver
80m (M C)Hoogspring...) groep 2Verspringe...sen,Vmas)
463 Sterre de Vries MJB - HLLS 800m
Discus
Speer
800m (MJC,...Sen,VMas)Discuswerp... groep 2Speerwerpe...) groep 2
464 Marlo Post JJA - Invictus 800m
800m (JJC,...Sen,MMas)
465 Ilse Rooks MJA - Invictus 800m
800m (MJC,...Sen,VMas)
466 Jonine Hofstra MJC - Invictus 800m
800m (MJC,...Sen,VMas)
467 Ilana Hofstra MJD - Invictus 1000m
1000m (MJD,JJD)
468 Susan van Weperen Vsen - Invictus 800m
800m (MJC,...Sen,VMas)
469 Lichelle Scholing MJA - MPM Discus
Kogelsl
Discuswerp... groep 2Kogelsling...lve Djun)
470 Lisanne van Manen Vsen - SV Veendam Kogelsl
Hoog
Ver
Kogelsling...lve Djun)Hoogspring...PR 1.50m)Verspringe...sen,Vmas)
471 Arjan Feenstra Msen - VTLS 3000m
3000m (Sen,Mas)