Inschrijvingen Asterix Baanwedstrijd (Circuit14) - (Losse onderdelen & Sprintmeerkamp)




Snr Naam Onderdelen Startgroep Estafetteteam
1 Yana van Aarle MJC - Eindhoven 800m
Speer
800 meterSpeerwerpen Vrouwen
2 Jamie Abbiss Msen - Uros 3000m
3000 meter
3 Jack Abernethy JJB - Eindhoven 400m
400 meter
4 Floor Alessie MJC - AV Attila Kogel
Ver
Kogelstoten VrouwenVerspringen Vrouwen
5 Marvin Arts Msen - ASTX Meerkamp
Meerkamp Mannen
6 Hanna van Baast MJC - AV Attila Kogel
Ver
Kogelstoten VrouwenVerspringen Vrouwen
7 Koen Bastiaens Msen - RTE 3000m
3000 meter
8 Iris Bastmeijer Vsen - AV Attila Meerkamp
Meerkamp Vrouwen
9 Bieneke Bauling Vmas - Eindhoven Speer
Speerwerpen Vrouwen
10 Bouke van Belois Msen - Ciko `66 400m
800m
400 meter800 meter
11 Aurelia van den Berg MJB - GVAC 100m
Speer
100 meterSpeerwerpen Vrouwen
12 Jurriaan Berger Msen - Uros 100m
200m
100 meter200 meter
13 Robert Bervoets Msen - ASTX 200m
400m
200 meter400 meter
14 Joran De Bie Msen - TRTL 800m
800 meter
15 Chiel Bij de Vaate Msen - ASTX Kogel
Speer
Kogelstoten MannenSpeerwerpen Mannen
16 Sanne van der Blij MJC - AVV 80m
Speer
80 meterSpeerwerpen Vrouwen
17 Fleur Boender MJC - Eindhoven Ver
Verspringen Vrouwen
18 Bart Borm Msen - ASTX Meerkamp
Meerkamp Mannen
19 Hélène Borsje MJC - AV Passaat 80m
Ver
80 meterVerspringen Vrouwen
20 Eni van Bree Vsen - AV Attila 800m
800 meter
21 Amy Brendel MJB - AV Unitas HSS
Hink-stap-springen
22 Ilonka de Bresser Vsen - AVGM 100m
Kogel
100 meterKogelstoten Vrouwen
23 Maureen de Bresser Vsen - AVGM 3000m
3000 meter
24 Rian van der Burgt Vmas - GVAC 800m
800 meter
25 Bas van de Burgt Msen - GAC Gemert 400m
Kogel
400 meterKogelstoten Mannen
26 Danièl Castro JJC - AV Unitas 300m
300 meter
27 Hannah Clercx MJA - ASTX 800m
800 meter
28 Bram Cuijpers Mmas - Eindhoven 3000m
3000 meter
29 Sanne Denneman Vsen - Eindhoven 100m
200m
100 meter200 meter
30 Koen Diepen JJC - PH 300m
800m
300 meter800 meter
31 Sanne Diepen MJB - PH 200m
Speer
200 meterSpeerwerpen Vrouwen
32 Julien van Dijk Msen - TRTL 3000m
3000 meter
33 Rowan van Dongen Vsen - PH 800m
800 meter
34 Myron Driesen Msen - AV De Keien 800m
800 meter
35 Jochem van Duren JJA - GVAC Meerkamp
Meerkamp Mannen
36 Nienke van Duren MJC - GVAC Speer
Ver
Speerwerpen VrouwenVerspringen Vrouwen
37 Esther van...en Eijnde Vsen - AV De Keien Meerkamp
Meerkamp Vrouwen
38 Laura van der Elzen Vsen - Eindhoven 400m
400 meter
39 Lenny Engelen Vsen - Uros 400m
3000m
400 meter3000 meter
40 Julian Erkelens JJB - AV Passaat 100m
200m
Ver
100 meter200 meterVerspringen Mannen
41 Veerle van Erp MJC - AVGM 800m
800 meter
42 Jim van Esch JJC - Taxandria 100m
100 meter
43 Marloes Everts Vsen - Eindhoven 3000m
3000 meter
44 Karin Flipsen Vsen - Uros 200m
Speer
200 meterSpeerwerpen Vrouwen
45 Eefje Frissen Vsen - GVAC Speer
Speerwerpen Vrouwen
46 Ingmar van der Geest Msen - AV De Keien 100m
100 meter
47 Bram Gielissen JJC - AVV Kogel
Speer
Kogelstoten MannenSpeerwerpen Mannen
48 Diego Gon...lez Manso Msen - Spanje 3000m
3000 meter
49 Quinten de Graaf JJB - GVAC 100m
Speer
Ver
100 meterSpeerwerpen MannenVerspringen Mannen
50 Rens de Graauw JJC - PH 300m
Ver
300 meterVerspringen Mannen
51 Ruben van Groenewoud JJC - AV Unitas 300m
300 meter
52 Tinke Grotenhuis MJC - PH 800m
800 meter
53 Willart de Haas Msen - Eindhoven Meerkamp
Meerkamp Mannen
54 Wim van Hameren Msen - Eindhoven 3000m
3000 meter
55 Robert Hendriks Msen - De Liemers Meerkamp
Meerkamp Mannen
56 Sebastiaan...en Heuvel Msen - ASTX 3000m
3000 meter
57 Carlijn va...en Heuvel Vsen - AV Attila Speer
Speerwerpen Vrouwen
58 Leslie Van...er Heyden Msen - Eindhoven 100m
100 meter
59 Rosanne van Hoesel Vsen - RTE 800m
800 meter
60 Timo den Hollander JJB - GVAC 100m
100 meter
61 Rik Hopmans Msen - ASTX Speer
Speerwerpen Mannen
62 Annemiek van Iersel MJC - PH Speer
Ver
Speerwerpen VrouwenVerspringen Vrouwen
63 Koen Jansen Msen - TRTL 400m
400 meter
64 Fenne Janssen MJB - VRT 800m
800 meter
65 Eric Janssens Mmas - GVAC 800m
800 meter
66 Rob Jongenelen Msen - AVV Kogel
Kogelstoten Mannen
67 Mariëlle Jonkers Vsen - AVV Meerkamp
Meerkamp Vrouwen
68 Bob van Kasteren Msen - Uros 3000m
3000 meter
69 Mats Keulstra JJC - AVGM 800m
Speer
Ver
800 meterSpeerwerpen MannenVerspringen Mannen
70 Juul Knoester JJA - GVAC 800m
800 meter
71 Ties Knoester JJB - GVAC 800m
800 meter
72 Lucas Koeling JJC - GVAC 300m
300 meter
73 Fleur Koeling MJB - GVAC 3000m
3000 meter
74 Abel Kok JJC - GVAC Ver
Verspringen Mannen
75 Tijl Kok JJC - GVAC 800m
Ver
800 meterVerspringen Mannen
76 Niels Kox Msen - GVAC 200m
Ver
200 meterVerspringen Mannen
77 Max de Kruijf JJC - PH 800m
800 meter
78 Jahmal Kusmus JJA - Eindhoven 100m
200m
100 meter200 meter
79 Joy Langewouters MJB - Eindhoven 100m
100 meter
80 Jeroen van Lith JJC - RTE 800m
800 meter
81 David van der Lugt JJB - GVAC 100m
Speer
Ver
100 meterSpeerwerpen MannenVerspringen Mannen
82 Guy Maas Msen - Maastricht 400m
400 meter
83 Kirsten Maes MJB - AV Unitas 800m
800 meter
84 Renzo Mariani Mmas - Belgie 800m
800 meter
85 Melvin van der Meij Msen - De Liemers Meerkamp
Meerkamp Mannen
86 Koen van der Meijden Msen - Rotterdam 400m
800m
400 meter800 meter
87 Dieuwertje Mentink MJB - Taxandria 100m
200m
Ver
100 meter200 meterVerspringen Vrouwen
88 Rob Michiels Msen - Reusel `69 400m
400 meter
89 Renée Moers MJB - Maastricht Meerkamp
Meerkamp Vrouwen
90 Martin Mom Msen - RTE 3000m
3000 meter
91 Domingos Muanza Msen - AV Attila 100m
100 meter
92 Keanne Panis MJA - Uros 200m
200 meter
93 Silke Peeters MJA - Eindhoven 400m
400 meter
94 Kirsten Peeters MJC - Eindhoven 80m
200m
Speer
80 meter200 meterSpeerwerpen Vrouwen
95 Anne van der Put Vsen - AV Phoenix 3000m
3000 meter
96 Thomas Reep Msen - ASTX 3000m
3000 meter
97 Kris Riemersma Msen - AV De Keien Meerkamp
Meerkamp Mannen
98 Daan Roosenschoon JJC - GVAC 100m
Kogel
Speer
100 meterKogelstoten MannenSpeerwerpen Mannen
99 Maartje R...senschoon MJC - GVAC 80m
Kogel
Speer
80 meterKogelstoten VrouwenSpeerwerpen Vrouwen
100 Michiel Ruland Msen - ASTX 400m
800m
400 meter800 meter
102 Rob Rutjes JJA - RTE 3000m
3000 meter
103 Eveline Saalberg Vsen - GVAC 200m
400m
200 meter400 meter
104 Ruben Sansom Msen - Uros 3000m
3000 meter
105 Joanne Schaap MJC - PH Speer
Ver
Speerwerpen VrouwenVerspringen Vrouwen
106 Juliëtte ...hlaghecke Vsen - AVV Meerkamp
Meerkamp Vrouwen
107 Yara Schoenmakers MJC - RTE 800m
800 meter
108 Leon Schrijvers Mmas - Eindhoven 3000m
3000 meter
109 Bryana van Spaandonk MJC - GVAC Speer
Speerwerpen Vrouwen
110 Bo Spoor MJC - RTE 800m
800 meter
111 Sarah van der Stam MJB - AVGM 100m
HSS
100 meterHink-stap-springen
112 Merel Stobbelaar MJC - Eindhoven 80m
Ver
80 meterVerspringen Vrouwen
113 Max Stofkoper JJB - GVAC 100m
Ver
100 meterVerspringen Mannen
114 Lois Stokkingreef MJC - GVAC 80m
800m
80 meter800 meter
115 Jan Philipp Strack Msen - Uros 200m
200 meter
116 Jurn Strik JJB - LGDR Meerkamp
Meerkamp Mannen
117 Noah Terhoeve JJC - AVGM 100m
Ver
100 meterVerspringen Mannen
118 Lauren van Tits MJB - Eindhoven Meerkamp
Meerkamp Vrouwen
119 Hans Velthuis Msen - Eindhoven Meerkamp
Meerkamp Mannen
120 Marianne Verdonk Vsen - AVGM Meerkamp
Meerkamp Vrouwen
121 Willem Verhoeven Msen - ASTX 3000m
3000 meter
122 Daantje de Vet MJB - PH 100m
Speer
100 meterSpeerwerpen Vrouwen
123 Walter Vianen Msen - ASTX 100m
HSS
100 meterHink-stap-springen
124 Joris van Vlerken Mmas - GVAC HSS
Hink-stap-springen
125 Jos van Vliet Msen - AVV 800m
Ver
800 meterVerspringen Mannen
126 Jarmo de Vries JJB - GVAC 400m
400 meter
127 Jesper Vr...wenvelder Msen - AV Phoenix 100m
200m
100 meter200 meter
128 Eartha Weber Vsen - Uros 3000m
3000 meter
129 William Webster JJC - GVAC 3000m
3000 meter
130 Lotte Weevers MJC - PH 800m
800 meter
131 Manon van Weezel MJA - Eindhoven 800m
800 meter
132 Matthijs Wezeman Msen - ASTX 100m
200m
100 meter200 meter
133 Marit Wiegerinck MJC - GVAC Speer
Ver
Speerwerpen VrouwenVerspringen Vrouwen
134 Daniël Wijnholds JJC - GVAC 100m
Ver
100 meterVerspringen Mannen
135 Evy van de...ildenberg MJB - GVAC 800m
800 meter
136 Youri De Wit JJC - DJA 100m
Kogel
Speer
100 meterKogelstoten MannenSpeerwerpen Mannen
137 Yorma Wolters Vsen - Rotterdam 800m
800 meter
138 Wing-Hin Wong Msen - ASTX Meerkamp
Meerkamp Mannen
139 Mike van Wouwe JJB - ATH Meerkamp
Meerkamp Mannen
140 Nick Van der Zanden JJA - GVAC 100m
Kogel
100 meterKogelstoten Mannen
141 Roy van Zijl Msen - DAV Kronos Speer
HSS
Speerwerpen MannenHink-stap-springen
142 Harry van Ham Msen - ASTX 400m
400 meter
143 Christel van Rooy Vsen - Maastricht 800m
800 meter
144 Lise Boonen MJA - Belgie 400m
400 meter
145 Birgit Olislagers MJB - Maastricht Meerkamp
Meerkamp Vrouwen
146 Esther Jansen Vsen - AV Wijchen Meerkamp
Meerkamp Vrouwen
147 Sanne Jansen Vsen - AV Wijchen Meerkamp
Meerkamp Vrouwen
148 Cindy Jansen Vsen - AV Wijchen 200m
200 meter
149 Stanley I...gbenekalo JJB - Eindhoven 100m
200m
100 meter200 meter
150 Lies Verheijen MJC - Belgie 80m
200m
300m
80 meter200 meter300 meter
151 Sanne Loots MJC - Belgie 200m
300m
200 meter300 meter
152 Anouk Loots MJC - Belgie 80m
Ver
80 meterVerspringen Vrouwen
153 Erik Crombag Mmas - GVAC Ver
Verspringen Mannen
154 Stijn Jorissen Msen - AC TION Meerkamp
Meerkamp Mannen
155 Orlando Louwers JJC - AVGM 300m
Ver
300 meterVerspringen Mannen
156 Roel Kox Msen - TRTL 800m
800 meter
157 Boy Lorist JJB - Belgie Meerkamp
Meerkamp Mannen
158 Floor Vliegen MJC - Belgie 800m
800 meter
159 Julie Swinnen MJC - Belgie 800m
800 meter
160 Floor Schiedermans MJA - Belgie 800m
800 meter
161 Ruben Allaert JJB - Belgie 400m
400 meter
162 Isa Stommels MJA - HAC Kogel
Speer
Kogelstoten VrouwenSpeerwerpen Vrouwen
163 Lekan Dalenberg Msen - Atledo Ver
Verspringen Mannen
164 Rebecca Gílsíng Vsen - AV De Keien Kogel
Kogelstoten Vrouwen
165 Janne Verstraten Vsen - AV De Keien Meerkamp
Meerkamp Vrouwen
166 Gomez Jefferson Msen - Aruba Meerkamp
Meerkamp Mannen
168 Milan Bakker JJB - GAC Gemert Meerkamp
Meerkamp Mannen
169 Daan Stevens Msen - Belgie 800m
800 meter
170 Niklas Dhondt JJB - AVGM Meerkamp
Meerkamp Mannen
171 Aron Koning JJA - AV De Keien 400m
400 meter
173 Naomi van Opstal MJC - Eindhoven 300m
300 meter
174 Tobias van Opstal JJC - Eindhoven 300m
300 meter
175 Simon Jonis Msen - AV Phoenix Kogel
Kogelstoten Mannen
176 Gracia Ma...a Mokanda Vsen - Eindhoven 100m
200m
100 meter200 meter
177 Wessel van Nierop JJA - AVV 800m
800 meter
178 Richa Zope MJB - Eindhoven Ver
Verspringen Vrouwen
179 Guido Hendrix Msen - AV Weert 800m
800 meter
180 Chiel Stikkelbroeck JJB - Eindhoven 800m
800 meter
181 Hélène Borsje MJC - AV Passaat 200m
200 meter
182 Lieke Neijens Vsen - AVGM 800m
800 meter
183 Daan van Hoof Msen - AVGM 800m
800 meter
184 Thijs ten Berge Mmas - RTE 3000m
3000 meter
185 Channelyn ...rosiussen MJB - RTE 200m
200 meter
186 Walter Stals Mmas - Eindhoven 3000m
3000 meter
187 Mark Jurgens Msen - Eindhoven 3000m
3000 meter
188 Teun Duisters Msen - Eindhoven 3000m
3000 meter
189 Jos Harmsen Mmas - Eindhoven 3000m
3000 meter
190 Emma van Oijen MJC - FT67 3000m
3000 meter
191 Ties Brands Mmas - Eindhoven 3000m
3000 meter
192 Bart Niesten Mmas - Eindhoven 3000m
3000 meter
193 Jolien Bruininx Vsen - Reusel `69 3000m
3000 meter
194 Jur Pauw Mmas - Eindhoven 3000m
3000 meter