Inschrijvingen Asterix Baanwedstrijd (Circuit14) - (Losse onderdelen & Sprintmeerkamp)




Snr Naam Onderdelen Startgroep Estafetteteam Categorie
1 Yana van Aarle Eindhoven 800m
Speer
800 meterSpeerwerpen Vrouwen MJC
2 Jamie Abbiss Uros 3000m
3000 meter Msen
3 Jack Abernethy Eindhoven 400m
400 meter JJB
4 Floor Alessie AV Attila Kogel
Ver
Kogelstoten VrouwenVerspringen Vrouwen MJC
5 Marvin Arts ASTX Meerkamp
Meerkamp Mannen Msen
6 Hanna van Baast AV Attila Kogel
Ver
Kogelstoten VrouwenVerspringen Vrouwen MJC
7 Koen Bastiaens RTE 3000m
3000 meter Msen
8 Iris Bastmeijer AV Attila Meerkamp
Meerkamp Vrouwen Vsen
9 Bieneke Bauling Eindhoven Speer
Speerwerpen Vrouwen Vmas
10 Bouke van Belois Ciko `66 400m
800m
400 meter800 meter Msen
11 Aurelia van den Berg GVAC 100m
Speer
100 meterSpeerwerpen Vrouwen MJB
12 Jurriaan Berger Uros 100m
200m
100 meter200 meter Msen
13 Robert Bervoets ASTX 200m
400m
200 meter400 meter Msen
14 Joran De Bie TRTL 800m
800 meter Msen
15 Chiel Bij de Vaate ASTX Kogel
Speer
Kogelstoten MannenSpeerwerpen Mannen Msen
16 Sanne van der Blij AVV 80m
Speer
80 meterSpeerwerpen Vrouwen MJC
17 Fleur Boender Eindhoven Ver
Verspringen Vrouwen MJC
18 Bart Borm ASTX Meerkamp
Meerkamp Mannen Msen
19 Hélène Borsje AV Passaat 80m
Ver
80 meterVerspringen Vrouwen MJC
20 Eni van Bree AV Attila 800m
800 meter Vsen
21 Amy Brendel AV Unitas HSS
Hink-stap-springen MJB
22 Ilonka de Bresser AVGM 100m
Kogel
100 meterKogelstoten Vrouwen Vsen
23 Maureen de Bresser AVGM 3000m
3000 meter Vsen
24 Rian van der Burgt GVAC 800m
800 meter Vmas
25 Bas van de Burgt GAC Gemert 400m
Kogel
400 meterKogelstoten Mannen Msen
26 Danièl Castro AV Unitas 300m
300 meter JJC
27 Hannah Clercx ASTX 800m
800 meter MJA
28 Bram Cuijpers Eindhoven 3000m
3000 meter Mmas
29 Sanne Denneman Eindhoven 100m
200m
100 meter200 meter Vsen
30 Koen Diepen PH 300m
800m
300 meter800 meter JJC
31 Sanne Diepen PH 200m
Speer
200 meterSpeerwerpen Vrouwen MJB
32 Julien van Dijk TRTL 3000m
3000 meter Msen
33 Rowan van Dongen PH 800m
800 meter Vsen
34 Myron Driesen AV De Keien 800m
800 meter Msen
35 Jochem van Duren GVAC Meerkamp
Meerkamp Mannen JJA
36 Nienke van Duren GVAC Speer
Ver
Speerwerpen VrouwenVerspringen Vrouwen MJC
37 Esther van...en Eijnde AV De Keien Meerkamp
Meerkamp Vrouwen Vsen
38 Laura van der Elzen Eindhoven 400m
400 meter Vsen
39 Lenny Engelen Uros 400m
3000m
400 meter3000 meter Vsen
40 Julian Erkelens AV Passaat 100m
200m
Ver
100 meter200 meterVerspringen Mannen JJB
41 Veerle van Erp AVGM 800m
800 meter MJC
42 Jim van Esch Taxandria 100m
100 meter JJC
43 Marloes Everts Eindhoven 3000m
3000 meter Vsen
44 Karin Flipsen Uros 200m
Speer
200 meterSpeerwerpen Vrouwen Vsen
45 Eefje Frissen GVAC Speer
Speerwerpen Vrouwen Vsen
46 Ingmar van der Geest AV De Keien 100m
100 meter Msen
47 Bram Gielissen AVV Kogel
Speer
Kogelstoten MannenSpeerwerpen Mannen JJC
48 Diego Gon...lez Manso Spanje 3000m
3000 meter Msen
49 Quinten de Graaf GVAC 100m
Speer
Ver
100 meterSpeerwerpen MannenVerspringen Mannen JJB
50 Rens de Graauw PH 300m
Ver
300 meterVerspringen Mannen JJC
51 Ruben van Groenewoud AV Unitas 300m
300 meter JJC
52 Tinke Grotenhuis PH 800m
800 meter MJC
53 Willart de Haas Eindhoven Meerkamp
Meerkamp Mannen Msen
54 Wim van Hameren Eindhoven 3000m
3000 meter Msen
55 Robert Hendriks De Liemers Meerkamp
Meerkamp Mannen Msen
56 Sebastiaan...en Heuvel ASTX 3000m
3000 meter Msen
57 Carlijn va...en Heuvel AV Attila Speer
Speerwerpen Vrouwen Vsen
58 Leslie Van...er Heyden Eindhoven 100m
100 meter Msen
59 Rosanne van Hoesel RTE 800m
800 meter Vsen
60 Timo den Hollander GVAC 100m
100 meter JJB
61 Rik Hopmans ASTX Speer
Speerwerpen Mannen Msen
62 Annemiek van Iersel PH Speer
Ver
Speerwerpen VrouwenVerspringen Vrouwen MJC
63 Koen Jansen TRTL 400m
400 meter Msen
64 Fenne Janssen VRT 800m
800 meter MJB
65 Eric Janssens GVAC 800m
800 meter Mmas
66 Rob Jongenelen AVV Kogel
Kogelstoten Mannen Msen
67 Mariëlle Jonkers AVV Meerkamp
Meerkamp Vrouwen Vsen
68 Bob van Kasteren Uros 3000m
3000 meter Msen
69 Mats Keulstra AVGM 800m
Speer
Ver
800 meterSpeerwerpen MannenVerspringen Mannen JJC
70 Juul Knoester GVAC 800m
800 meter JJA
71 Ties Knoester GVAC 800m
800 meter JJB
72 Lucas Koeling GVAC 300m
300 meter JJC
73 Fleur Koeling GVAC 3000m
3000 meter MJB
74 Abel Kok GVAC Ver
Verspringen Mannen JJC
75 Tijl Kok GVAC 800m
Ver
800 meterVerspringen Mannen JJC
76 Niels Kox GVAC 200m
Ver
200 meterVerspringen Mannen Msen
77 Max de Kruijf PH 800m
800 meter JJC
78 Jahmal Kusmus Eindhoven 100m
200m
100 meter200 meter JJA
79 Joy Langewouters Eindhoven 100m
100 meter MJB
80 Jeroen van Lith RTE 800m
800 meter JJC
81 David van der Lugt GVAC 100m
Speer
Ver
100 meterSpeerwerpen MannenVerspringen Mannen JJB
82 Guy Maas Maastricht 400m
400 meter Msen
83 Kirsten Maes AV Unitas 800m
800 meter MJB
84 Renzo Mariani Belgie 800m
800 meter Mmas
85 Melvin van der Meij De Liemers Meerkamp
Meerkamp Mannen Msen
86 Koen van der Meijden Rotterdam 400m
800m
400 meter800 meter Msen
87 Dieuwertje Mentink Taxandria 100m
200m
Ver
100 meter200 meterVerspringen Vrouwen MJB
88 Rob Michiels Reusel `69 400m
400 meter Msen
89 Renée Moers Maastricht Meerkamp
Meerkamp Vrouwen MJB
90 Martin Mom RTE 3000m
3000 meter Msen
91 Domingos Muanza AV Attila 100m
100 meter Msen
92 Keanne Panis Uros 200m
200 meter MJA
93 Silke Peeters Eindhoven 400m
400 meter MJA
94 Kirsten Peeters Eindhoven 80m
200m
Speer
80 meter200 meterSpeerwerpen Vrouwen MJC
95 Anne van der Put AV Phoenix 3000m
3000 meter Vsen
96 Thomas Reep ASTX 3000m
3000 meter Msen
97 Kris Riemersma AV De Keien Meerkamp
Meerkamp Mannen Msen
98 Daan Roosenschoon GVAC 100m
Kogel
Speer
100 meterKogelstoten MannenSpeerwerpen Mannen JJC
99 Maartje R...senschoon GVAC 80m
Kogel
Speer
80 meterKogelstoten VrouwenSpeerwerpen Vrouwen MJC
100 Michiel Ruland ASTX 400m
800m
400 meter800 meter Msen
102 Rob Rutjes RTE 3000m
3000 meter JJA
103 Eveline Saalberg GVAC 200m
400m
200 meter400 meter Vsen
104 Ruben Sansom Uros 3000m
3000 meter Msen
105 Joanne Schaap PH Speer
Ver
Speerwerpen VrouwenVerspringen Vrouwen MJC
106 Juliëtte ...hlaghecke AVV Meerkamp
Meerkamp Vrouwen Vsen
107 Yara Schoenmakers RTE 800m
800 meter MJC
108 Leon Schrijvers Eindhoven 3000m
3000 meter Mmas
109 Bryana van Spaandonk GVAC Speer
Speerwerpen Vrouwen MJC
110 Bo Spoor RTE 800m
800 meter MJC
111 Sarah van der Stam AVGM 100m
HSS
100 meterHink-stap-springen MJB
112 Merel Stobbelaar Eindhoven 80m
Ver
80 meterVerspringen Vrouwen MJC
113 Max Stofkoper GVAC 100m
Ver
100 meterVerspringen Mannen JJB
114 Lois Stokkingreef GVAC 80m
800m
80 meter800 meter MJC
115 Jan Philipp Strack Uros 200m
200 meter Msen
116 Jurn Strik LGDR Meerkamp
Meerkamp Mannen JJB
117 Noah Terhoeve AVGM 100m
Ver
100 meterVerspringen Mannen JJC
118 Lauren van Tits Eindhoven Meerkamp
Meerkamp Vrouwen MJB
119 Hans Velthuis Eindhoven Meerkamp
Meerkamp Mannen Msen
120 Marianne Verdonk AVGM Meerkamp
Meerkamp Vrouwen Vsen
121 Willem Verhoeven ASTX 3000m
3000 meter Msen
122 Daantje de Vet PH 100m
Speer
100 meterSpeerwerpen Vrouwen MJB
123 Walter Vianen ASTX 100m
HSS
100 meterHink-stap-springen Msen
124 Joris van Vlerken GVAC HSS
Hink-stap-springen Mmas
125 Jos van Vliet AVV 800m
Ver
800 meterVerspringen Mannen Msen
126 Jarmo de Vries GVAC 400m
400 meter JJB
127 Jesper Vr...wenvelder AV Phoenix 100m
200m
100 meter200 meter Msen
128 Eartha Weber Uros 3000m
3000 meter Vsen
129 William Webster GVAC 3000m
3000 meter JJC
130 Lotte Weevers PH 800m
800 meter MJC
131 Manon van Weezel Eindhoven 800m
800 meter MJA
132 Matthijs Wezeman ASTX 100m
200m
100 meter200 meter Msen
133 Marit Wiegerinck GVAC Speer
Ver
Speerwerpen VrouwenVerspringen Vrouwen MJC
134 Daniël Wijnholds GVAC 100m
Ver
100 meterVerspringen Mannen JJC
135 Evy van de...ildenberg GVAC 800m
800 meter MJB
136 Youri De Wit DJA 100m
Kogel
Speer
100 meterKogelstoten MannenSpeerwerpen Mannen JJC
137 Yorma Wolters Rotterdam 800m
800 meter Vsen
138 Wing-Hin Wong ASTX Meerkamp
Meerkamp Mannen Msen
139 Mike van Wouwe ATH Meerkamp
Meerkamp Mannen JJB
140 Nick Van der Zanden GVAC 100m
Kogel
100 meterKogelstoten Mannen JJA
141 Roy van Zijl DAV Kronos Speer
HSS
Speerwerpen MannenHink-stap-springen Msen
142 Harry van Ham ASTX 400m
400 meter Msen
143 Christel van Rooy Maastricht 800m
800 meter Vsen
144 Lise Boonen Belgie 400m
400 meter MJA
145 Birgit Olislagers Maastricht Meerkamp
Meerkamp Vrouwen MJB
146 Esther Jansen AV Wijchen Meerkamp
Meerkamp Vrouwen Vsen
147 Sanne Jansen AV Wijchen Meerkamp
Meerkamp Vrouwen Vsen
148 Cindy Jansen AV Wijchen 200m
200 meter Vsen
149 Stanley I...gbenekalo Eindhoven 100m
200m
100 meter200 meter JJB
150 Lies Verheijen Belgie 80m
200m
300m
80 meter200 meter300 meter MJC
151 Sanne Loots Belgie 200m
300m
200 meter300 meter MJC
152 Anouk Loots Belgie 80m
Ver
80 meterVerspringen Vrouwen MJC
153 Erik Crombag GVAC Ver
Verspringen Mannen Mmas
154 Stijn Jorissen AC TION Meerkamp
Meerkamp Mannen Msen
155 Orlando Louwers AVGM 300m
Ver
300 meterVerspringen Mannen JJC
156 Roel Kox TRTL 800m
800 meter Msen
157 Boy Lorist Belgie Meerkamp
Meerkamp Mannen JJB
158 Floor Vliegen Belgie 800m
800 meter MJC
159 Julie Swinnen Belgie 800m
800 meter MJC
160 Floor Schiedermans Belgie 800m
800 meter MJA
161 Ruben Allaert Belgie 400m
400 meter JJB
162 Isa Stommels HAC Kogel
Speer
Kogelstoten VrouwenSpeerwerpen Vrouwen MJA
163 Lekan Dalenberg Atledo Ver
Verspringen Mannen Msen
164 Rebecca Gílsíng AV De Keien Kogel
Kogelstoten Vrouwen Vsen
165 Janne Verstraten AV De Keien Meerkamp
Meerkamp Vrouwen Vsen
166 Gomez Jefferson Aruba Meerkamp
Meerkamp Mannen Msen
168 Milan Bakker GAC Gemert Meerkamp
Meerkamp Mannen JJB
169 Daan Stevens Belgie 800m
800 meter Msen
170 Niklas Dhondt AVGM Meerkamp
Meerkamp Mannen JJB
171 Aron Koning AV De Keien 400m
400 meter JJA
173 Naomi van Opstal Eindhoven 300m
300 meter MJC
174 Tobias van Opstal Eindhoven 300m
300 meter JJC
175 Simon Jonis AV Phoenix Kogel
Kogelstoten Mannen Msen
176 Gracia Ma...a Mokanda Eindhoven 100m
200m
100 meter200 meter Vsen
177 Wessel van Nierop AVV 800m
800 meter JJA
178 Richa Zope Eindhoven Ver
Verspringen Vrouwen MJB
179 Guido Hendrix AV Weert 800m
800 meter Msen
180 Chiel Stikkelbroeck Eindhoven 800m
800 meter JJB
181 Hélène Borsje AV Passaat 200m
200 meter MJC
182 Lieke Neijens AVGM 800m
800 meter Vsen
183 Daan van Hoof AVGM 800m
800 meter Msen
184 Thijs ten Berge RTE 3000m
3000 meter Mmas
185 Channelyn ...rosiussen RTE 200m
200 meter MJB
186 Walter Stals Eindhoven 3000m
3000 meter Mmas
187 Mark Jurgens Eindhoven 3000m
3000 meter Msen
188 Teun Duisters Eindhoven 3000m
3000 meter Msen
189 Jos Harmsen Eindhoven 3000m
3000 meter Mmas
190 Emma van Oijen FT67 3000m
3000 meter MJC
191 Ties Brands Eindhoven 3000m
3000 meter Mmas
192 Bart Niesten Eindhoven 3000m
3000 meter Mmas
193 Jolien Bruininx Reusel `69 3000m
3000 meter Vsen
194 Jur Pauw Eindhoven 3000m
3000 meter Mmas