Inschrijvingen Baaninstuif AV Rijssen




Snr Naam Onderdelen Startgroep Categorie
64 Yvar - Schoorlemmer MPM 100m
200m
100 meter ...ns/Mannen200 meter ...ns/Mannen JJA
97 Luc ter Linde AC TION Speer
Discus
Kogel
Speerwerpe... 700 gramDiscuswerp... kilogramKogelstote... kilogram JJB
98 Marnix Wilting AC TION Speer
Discus
Kogel
Speerwerpe... 700 gramDiscuswerp... kilogramKogelstote... kilogram JJB
108 Maikel Rutgers AV Argo 100m
200m
Hoog
Ver
100 meter ...ns/Mannen200 meter ...ns/MannenHoogspringen jBA/MVerspringen jBA/M JJB
185 Tim ter Linde AC TION Speer
Discus
Kogel
Speerwerpe... 600 gramDiscuswerp... kilogramKogelstote... kilogram JJC
235 Rik Barlo Pijnenburg Speer
Discus
Speerwerpe... 800 gramDiscuswerp... kilogram JJA
238 Bram Blokhuis AV Iphitos Speer
Discus
Kogel
Speerwerpe... 600 gramDiscuswerp... kilogramKogelstote... kilogram JJC
244 Bjorn Hulsebos VAV Discus
Kogel
Hoog
Discuswerp... kilogramKogelstote... kilogramHoogspringen jCD JJC
245 Tygo Hulsebos VAV Discus
Kogel
Discuswerp... kilogramKogelstote... kilogram JJD
254 Berry Nieland ATNY Speer
Discus
Kogel
Speerwerpe... 800 gramDiscuswerp... kilogramKogelstote... kilogram M35
264 Ferdinand Hemme SPWS 100m
200m
100 meter ...ns/Mannen200 meter ...ns/Mannen M50
277 Hanny Ebb...k Tukkers AC TION Discus
Discuswerp... kilogram V50
281 Marjolein Klaren MPM Speer
Kogel
Ver
Speerwerpe... 500 gramKogelstote... kilogramVerspringen mBA/V MJB
282 Naomi Wessels AV Rijssen Speer
Discus
Kogel
Speerwerpe... 500 gramDiscuswerp... kilogramKogelstote... kilogram MJC
283 Herman Kreijkes AV Rijssen 100m
200m
100 meter ...ns/Mannen200 meter ...ns/Mannen M50
290 Bram Gerritsen AV Archeus 100m
800m
Speer
Kogel
100 meter ...ns/Mannen800 meter ...ategorienSpeerwerpe... 800 gramKogelstote... kilogram Msen
323 Ilona Schra Groningen 3000m
3000 meter...ategorien Vsen
340 Maurice Nijrolder AV Archeus 200m
Speer
Discus
Kogel
200 meter ...ns/MannenSpeerwerpe... 800 gramDiscuswerp... kilogramKogelstote... kilogram M35
341 Tjeerd de Vries MPM 80m
Ver
80 meter mC/ jDVerspringen jDC JJD
342 Renske de Vries MPM Hoog
Hoogspringen mBA/V MJB
343 Bo Welgraaf AV34 200m
200 meter ...s/Vrouwen Vsen
344 Mart Ruben Nijhuis MPM 3000m
3000 meter...ategorien JJA
345 Christel Labee AV Archeus Discus
Kogel
Hoog
Discuswerp... kilogramKogelstote... kilogramHoogspringen mBA/V V35
346 Pim Weghorst MPM 100m
200m
100 meter ...ns/Mannen200 meter ...ns/Mannen JJB
347 Emma Halfman AAV SISU Discus
Kogel
Hoog
Discuswerp... kilogramKogelstote... kilogramHoogspringen mDC MJC
348 Inez van der Meulen AAV SISU Speer
Discus
Kogel
Speerwerpe... 500 gramDiscuswerp... kilogramKogelstote... kilogram MJC
349 Kayleigh Hammink AAV SISU Speer
Discus
Speerwerpe... 500 gramDiscuswerp... kilogram MJB
350 Lisa Hofste AAV SISU 200m
800m
Ver
200 meter ...s/Vrouwen800 meter ...ategorienVerspringen mDC MJD
351 Lisanne van Es AAV SISU 100m
Kogel
100 meter ...s/VrouwenKogelstote... kilogram MJB
352 Nikita Hammink AAV SISU 80m
Speer
Discus
Kogel
80 meter mC/ jDSpeerwerpe... 500 gramDiscuswerp... kilogramKogelstote... kilogram MJC
353 Thijmen Stam AAV SISU 100m
100 meter ...ns/Mannen JJC
354 Wiebe Kokenberg AAV SISU Speer
Discus
Kogel
Ver
Speerwerpe... 600 gramDiscuswerp... kilogramKogelstote... kilogramVerspringen jDC JJC
355 Youri Webbink AAV SISU 100m
100 meter ...ns/Mannen JJC
356 Mark Hakbijl BB lopers 100m
200m
800m
100 meter ...ns/Mannen200 meter ...ns/Mannen800 meter ...ategorien M35
357 Cas Hartskeerl Doetinchem 800m
Hoog
Ver
800 meter ...ategorienHoogspringen jBA/MVerspringen jBA/M JJB
358 Domenique Schreurs AV Archeus 100m
800m
Speer
Kogel
100 meter ...ns/Mannen800 meter ...ategorienSpeerwerpe... 800 gramKogelstote... kilogram Msen
359 Lisa Nijkamp AV Rijssen 60m
Hoog
Ver
60 meter mDHoogspringen mDCVerspringen mDC MJD
360 Julian van den Belt AV Rijssen Ver
Verspringen jDC JJC
361 Wouter Seppenwoolde Rijssen 800m
800 meter ...ategorien JJC
362 Frank Seppenwoolde ATNY 200m
Ver
200 meter ...ns/MannenVerspringen jBA/M JJB
363 Twan Ligtenberg AV Rijssen Discus
Kogel
Hoog
Discuswerp... kilogramKogelstote... kilogramHoogspringen jCD JJC
364 Jasper Smits Pijnenburg Kogel
Kogelstote... kilogram Msen
365 Stef Riemens BB lopers 3000m
3000 meter...ategorien M50
366 Mark Kleve LAAC Twente 3000m
3000 meter...ategorien Msen
367 Hans Dat LAAC Twente 3000m
3000 meter...ategorien M50
368 Johan Almekinders LAAC Twente 3000m
3000 meter...ategorien M35
369 Lisanne G...-Meuleman LAAC Twente 3000m
3000 meter...ategorien Vsen
370 Lauri Hulleman Apeldoorn Discus
Kogel
Discuswerp... kilogramKogelstote... kilogram JJA
371 Bert de Boer BB lopers 3000m
3000 meter...ategorien Msen
372 Gerard Kroes BB lopers 3000m
3000 meter...ategorien M35
373 Lichelle Scholing MPM Speer
Discus
Kogel
Speerwerpe... 600 gramDiscuswerp... kilogramKogelstote... kilogram MJA
374 Hidde Hofsté AV Rijssen Speer
Discus
Kogel
Speerwerpe... 700 gramDiscuswerp... kilogramKogelstote... kilogram JJB
375 Tom Benerink MPM 3000m
3000 meter...ategorien Msen
376 Dirk Wigmans De Gemzen 800m
Discus
Kogel
800 meter ...ategorienDiscuswerp... kilogramKogelstote... kilogram M60
377 Yara Kramer AV Salland Discus
Kogel
Discuswerp... kilogramKogelstote... kilogram MJB
378 Harmen Hoek AC TION 800m
3000m
800 meter ...ategorien3000 meter...ategorien Msen
379 Sven van Leeuwen MPM 100m
200m
800m
100 meter ...ns/Mannen200 meter ...ns/Mannen800 meter ...ategorien JJB
380 Juan Oldehinkel Spurt `88 100m
200m
100 meter ...ns/Mannen200 meter ...ns/Mannen JJB
381 Retse van der Berg BB lopers 3000m
3000 meter...ategorien M35
382 Jinte Kusters AV Archeus 800m
Kogel
Hoog
800 meter ...ategorienKogelstote... kilogramHoogspringen mDC MJC
383 Mare Kusters AV Archeus Discus
Hoog
Ver
Discuswerp... kilogramHoogspringen mDCVerspringen mDC MJD
384 Jan Tijhuis AV Rijssen 3000m
3000 meter...ategorien M60
385 Julio Smid Zutphen 100m
200m
100 meter ...ns/Mannen200 meter ...ns/Mannen Msen
386 Linda Ooms Hanzesport 800m
800 meter ...ategorien V35
387 Ilona van Dam-te Pas AV Archeus Speer
Discus
Kogel
Speerwerpe... 600 gramDiscuswerp... kilogramKogelstote... kilogram V35
388 Nynke van Dam AV Archeus 100m
800m
Hoog
Ver
100 meter ...s/Vrouwen800 meter ...ategorienHoogspringen mDCVerspringen mDC MJC
389 Kamiel Nekkers ATNY 800m
800 meter ...ategorien JJB
390 Astrid Jonkers Pesse Discus
Discuswerp... kilogram Vsen
391 Erik Slomp BB lopers 3000m
3000 meter...ategorien Msen
392 Iwan Wever AC TION Speer
Discus
Kogel
Speerwerpe... 600 gramDiscuswerp... kilogramKogelstote... kilogram JJC
393 Martin Platenkamp MPM Discus
Kogel
Discuswerp... kilogramKogelstote... kilogram Msen
394 Lize Wensink AV Archeus 60m
Speer
Kogel
Ver
60 meter mDSpeerwerpe... 400 gramKogelstote... kilogramVerspringen mDC MJD
395 Kim Boerdam Raalte 800m
800 meter ...ategorien MJB
396 Michiel Bibbe AV Argo Speer
Discus
Kogel
Speerwerpe... 800 gramDiscuswerp... kilogramKogelstote... kilogram Msen
397 Levi Labee AV Archeus 100m
Speer
Ver
100 meter ...s/VrouwenSpeerwerpe... 500 gramVerspringen mDC MJC
398 Jesse Nijmeijer AV Archeus 800m
800 meter ...ategorien JJA
399 Maarten Kreijkes AV Rijssen 100m
200m
100 meter ...ns/Mannen200 meter ...ns/Mannen JJB
400 Rick Mombarg AV Argo 100m
200m
100 meter ...ns/Mannen200 meter ...ns/Mannen JJA
401 Max Meuleman AV Archeus 800m
800 meter ...ategorien JJA
402 Nicole Ni...r-Haarman AV Archeus 800m
800 meter ...ategorien V35
403 Anne Bijpost AV Rijssen Speer
Discus
Kogel
Speerwerpe... 500 gramDiscuswerp... kilogramKogelstote... kilogram MJC
404 Elisanne Buunk AVA `70 100m
800m
Speer
100 meter ...s/Vrouwen800 meter ...ategorienSpeerwerpe... 500 gram MJB
405 Eline van Dam AV Archeus Speer
Discus
Kogel
Speerwerpe... 500 gramDiscuswerp... kilogramKogelstote... kilogram MJB
406 Niels Dennekamp AV Rijssen Speer
Ver
Speerwerpe... 700 gramVerspringen jBA/M JJB
407 Wilbert Dennekamp AV Rijssen Speer
Discus
Kogel
Speerwerpe... 800 gramDiscuswerp... kilogramKogelstote... kilogram JJA
408 Susan Wouda MPM 200m
Ver
200 meter ...s/VrouwenVerspringen mBA/V MJA
409 Wouter Doesburg LAAC Twente 3000m
3000 meter...ategorien Msen
410 Mohab Tarek Enschede 800m
800 meter ...ategorien Msen
411 Nadia de Jong AV Archeus 800m
Speer
Kogel
800 meter ...ategorienSpeerwerpe... 400 gramKogelstote... kilogram MJD
412 Saskia de Jong AV Archeus 800m
Speer
Kogel
800 meter ...ategorienSpeerwerpe... 400 gramKogelstote... kilogram MJD
413 Lotte Nijkamp AV Rijssen Speer
Discus
Kogel
Speerwerpe... 500 gramDiscuswerp... kilogramKogelstote... kilogram MJC
414 Ruben de Groot Enschede 3000m
3000 meter...ategorien Msen
415 Benno Braamhaar AV Rijssen 3000m
3000 meter...ategorien M60
416 Bjorn Kottink MPM 100m
800m
Speer
100 meter ...ns/Mannen800 meter ...ategorienSpeerwerpe... 600 gram JJC
417 Kiara Smedes MPM 60m
Kogel
Hoog
Ver
60 meter mDKogelstote... kilogramHoogspringen mDCVerspringen mDC MJD
418 Bram Klein Poelhuis AC TION Speer
Discus
Kogel
Speerwerpe... 700 gramDiscuswerp... kilogramKogelstote... kilogram JJB
419 Douwe Bentsink AV Archeus 3000m
3000 meter...ategorien JJC
420 Arne Wessels Markelo 3000m
3000 meter...ategorien M35
421 Vincent Maalderink Hanzesport 800m
800 meter ...ategorien Msen
422 Maarten van Dijk HAC `63 3000m
3000 meter...ategorien Msen
423 Lieve Tollet BB lopers 3000m
3000 meter...ategorien V35
424 Hakim Riadi AAV SISU 800m
800 meter ...ategorien JJB
425 Joop Vriend LAAC Twente 3000m
3000 meter...ategorien M50
426 Robert Leussenkamp ASV 3000m
3000 meter...ategorien M50
427 Guus Beking Tonden 800m
800 meter ...ategorien M35
428 Wilco Nijkamp AV Rijssen 3000m
3000 meter...ategorien Msen
429 Berthram Mak De Gemzen Speer
Discus
Kogel
Speerwerpe... 700 gramDiscuswerp... kilogramKogelstote... kilogram M50
430 Remco Bos DVTR 100m
200m
100 meter ...ns/Mannen200 meter ...ns/Mannen Msen
431 Tess Boekema BB lopers 3000m
3000 meter...ategorien Vsen
432 Marlot Bruggink AV Rijssen 800m
800 meter ...ategorien MJB
433 Patrick Vondeling HAC `63 Speer
Discus
Kogel
Speerwerpe... 800 gramDiscuswerp... kilogramKogelstote... kilogram Msen
434 Jacob Wietsma AV Rijssen 800m
800 meter ...ategorien M50
435 Thijmen Trouw MPM 800m
800 meter ...ategorien JJB
436 Loes Davenschot AV Rijssen 800m
800 meter ...ategorien MJD
437 Theo Boekema BB lopers 3000m
3000 meter...ategorien M60
438 Léon Mak Heerde Discus
Kogel
Discuswerp... kilogramKogelstote... kilogram JJA
439 Felix Hasselmann Duitsland 100m
200m
100 meter ...ns/Mannen200 meter ...ns/Mannen JJA
440 Adrian Düring Duitsland 100m
200m
100 meter ...ns/Mannen200 meter ...ns/Mannen JJA
441 Linus Vennemann Duitsland 3000m
3000 meter...ategorien JJA
442 Nils Huhtakangas Duitsland 3000m
3000 meter...ategorien JJA
443 Timon Schöning Duitsland 800m
800 meter ...ategorien JJA
444 Sören Wienke Duitsland 800m
800 meter ...ategorien JJB
445 Simon Koehler Duitsland 100m
200m
Hoog
100 meter ...ns/Mannen200 meter ...ns/MannenHoogspringen jBA/M JJB
446 Andre Boye-Caignard Duitsland 100m
200m
Hoog
100 meter ...ns/Mannen200 meter ...ns/MannenHoogspringen jBA/M JJB
447 Pleun Grevers AV Archeus 200m
Ver
200 meter ...s/VrouwenVerspringen mBA/V MJA
448 Elleke Steenbergen DVTR 100m
200m
Ver
100 meter ...s/Vrouwen200 meter ...s/VrouwenVerspringen mBA/V V35
449 Willem Boerman AV Rijssen 800m
Hoog
800 meter ...ategorienHoogspringen jBA/M JJB
450 Britt Koster AV Rijssen 800m
Hoog
800 meter ...ategorienHoogspringen mDC MJD
451 Amber Koster AV Rijssen Speer
Discus
Kogel
Speerwerpe... 400 gramDiscuswerp... kilogramKogelstote... kilogram MJD
452 Justin Klein Tank Eibergen Speer
Discus
Kogel
Speerwerpe... 700 gramDiscuswerp... kilogramKogelstote... kilogram JJB
453 Rick Harmsen ASV 100m
200m
100 meter ...ns/Mannen200 meter ...ns/Mannen JJA
454 Arne te Nijenhuis MPM 3000m
3000 meter...ategorien Msen
455 Jan van Pijkeren AV Rijssen 3000m
3000 meter...ategorien M70
456 Rinus Groen AV Veluwe 3000m
3000 meter...ategorien M60
457 Cees Kraaijeveld AV34 3000m
3000 meter...ategorien M60
458 Erwiwn van Heiningen AV34 800m
800 meter ...ategorien M35
459 Arnold Klieverink LAAC Twente 3000m
3000 meter...ategorien M35
460 Lesley Smit LAAC Twente 3000m
3000 meter...ategorien Vsen
461 Niels te Pas LAAC Twente 3000m
3000 meter...ategorien Msen
462 Arne Mulder AV PEC 1910 3000m
3000 meter...ategorien Msen
463 Nardie Mulder AV PEC 1910 3000m
3000 meter...ategorien Vsen
464 Milou van der Schaaf MPM Ver
Verspringen mBA/V Vsen
465 Cees Weeda AV Veluwe 3000m
3000 meter...ategorien M60
466 Elly Graven Fikkers AV Rijssen 3000m
3000 meter...ategorien V60
467 Jeroen Machielsen ATNY 3000m
3000 meter...ategorien M50
468 Sierk Spits Hanzesport 800m
800 meter ...ategorien M50
469 Herman Baan AV Rijssen 3000m
3000 meter...ategorien M35
470 Emiel Winkler AU 800m
800 meter ...ategorien Msen
471 Gert Tijhuis ATNY 800m
800 meter ...ategorien JJB