Inschrijvingen 51e Nationale C spelen




Snr Naam Onderdelen Startgroep Estafetteteam
3 Falco Aarts JJC - Maastricht 1500m
1500m JC (za)
6 Jamal Abdallah JJC - SCSP 800m
800m JC (zo)
11 Favour Abu JJC - Haag 100m
Hoog
HSS
Ver
100m JC (zo)Hoogspring...e groep 2Hink-stap-...n JC (za)Verspringe...e groep 1
20 Bart Adriaanse JJC - Voorne Discus
Discus JC ...e groep 1
28 Bram van Alebeek JJC - Nijmegen 4x100m
Speer
Discus
Hoog
Ver
Hoogspring...e groep 1Verspringe...e groep 2 Nijmegen Atletiek Jongens (2e)
29 Niels Altena JJC - Hanzesport Speer
Kogel
Speer JC (...e groep 2Kogel JC (...e groep 1
50 Stan Atsma JJC - HLLS 150m
150m_f
300mH
300mH_f
Speer
150m JC (za)150m finale JC300m horden JC (zo)300m horde...finale JCSpeer JC (...e groep 2
51 Brend Baak JJC - AV PEC 1910 Speer
Speer_f
Discus
Discus_f
Kogel
Kogel_f
Speer JC (...e groep 1Speer finale JCDiscus JC ...e groep 1Discus finale JCKogel JC (...e groep 1Kogel finale JC
54 Raf Baerveldt JJC - AVON Speer
66 Kars Bebelaar JJC - Rotterdam Kogelsl
Kogelsl JC (za)
70 Ties van Beek JJC - AV Sprint 100m
100m_f
100m_hf
100mH
100m JC (zo)100m finale JC100m halve finale JC
85 Wesley Beentjes JJC - AV Lycurgus Hoog
Hoogspring...e groep 1
95 Jacob-Jan Beets JJC - AV Hylas 800m
1500m
800m JC (zo)1500m JC (za)
113 Julian van den Belt JJC - AV Rijssen HSS
Hink-stap-...n JC (za)
124 Rutger Berends JJC - Heerenveen 800m
800m JC (zo)
126 Daniël Berends JJC - AV Zuidwal 100m
Speer
Ver
100m JC (zo)Speer JC (...e groep 1Verspringe...e groep 2
132 Stefan Beukers JJC - Pallas `67 100mH
Hoog
100m horden JC (za)Hoogspring...e groep 1
133 Milan Beuning JJC - AAV SISU Kogel
Kogel_f
Ver
Ver_f
Kogel JC (...e groep 1Kogel finale JCVerspringe...e groep 3Verspringe...finale JC
137 Max Birdja JJC - Haag Kogel
Kogel JC (...e groep 1
139 Daphne Zintel MJC - AAV `36 HSS
Ver
Hink-stap-...n MC (zo)Verspringe...e groep 4
144 Bram Blokhuis JJC - AV Iphitos Speer
Discus
Kogel
Speer JC (...e groep 2Discus JC ...e groep 2Kogel JC (...e groep 2
160 Dave Boamah JJC - AV Feniks 100m
100m_f
100m_hf
100m JC (zo)100m finale JC100m halve finale JC Feniks Jongens (4e)
164 Tobias Boekeloo JJC - Tempo AV Speer
Hoog
Hoogspring...e groep 1
189 Jorg Bomas JJC - Altis Hoog
Hoogspring...e groep 2
191 Sebastiaan Bonte JJC - AV Hera Discus
Discus_f
Kogel
Kogel_f
Discus JC ...e groep 2Discus finale JCKogel JC (...e groep 2Kogel finale JC
192 Robin van ...Boogaardt JJC - Haag 300m
1500m SC
300m JC (za)1500m stee...e JC (zo)
194 Milko Bos JJC - Tempo AV 100m
100m_hf
150m
150m_f
100m JC (zo)100m halve finale JC150m JC (za)150m finale JC
222 Ernson van den Bos JJC - THOR 800m
1500m
800m JC (zo)1500m JC (za)
226 Sam Bosman JJC - NEAV Speer
Speer JC (...e groep 2
229 Lucius Bout JJC - Phanos 4x100m
Polshoog
Polsstokho...n JC (zo) Phanos Jongens (4e)
240 Milan Bouwer JJC - AV Hera 300m
800m
300mH
300m JC (za)800m JC (zo)300m horden JC (zo)
241 Joep Bovee JJC - Spado Polshoog
Polsstokho...n JC (zo)
243 Jared Broers JJC - AV Hera 100mH
100mH_f
100mH_hf
100m horden JC (za)100m horde...finale JC100m horde...finale JC
245 Binne Brok JJC - Tempo AV 100mH
300mH
300mH_f
100m horden JC (za)300m horden JC (zo)300m horde...finale JC
257 Rosaly Zomerdijk MJC - NEAV 150m
150m MC (zo)
262 Luc de Bruin JJC - Tempo AV Hoog
Hoog_f
Hoogspring...e groep 1Hoog finale JC (zo)
265 Gianni Brunken JJC - AV Sprint 100mH
100mH_f
100mH_hf
100m horden JC (za)100m horde...finale JC100m horde...finale JC
268 Tom van Buuren JJC - Olympus `70 150m
300m
150m JC (za)300m JC (za)
284 Danièl Castro JJC - AV Unitas 300m
300m_f
300m JC (za)300m finale JC
289 Tim Consemulder JJC - HLLS 150m
100mH
HSS
150m JC (za)100m horden JC (za)Hink-stap-...n JC (za)
295 Parker Consten JJC - Ciko `66 1500m
1500m JC (za)
296 Milo Dekker JJC - Castricum 300m
800m
300m JC (za)800m JC (zo)
302 Rowan Dekker JJC - Castricum 800m
1500m
800m JC (zo)1500m JC (za)
309 Twan Deumers JJC - AV Lycurgus 800m
1500m
800m JC (zo)1500m JC (za)
310 Luca van Diepen JJC - AV Hylas 1500m SC
1500m stee...e JC (zo)
319 Anne Zuijdgeest MJC - PAC Hoog
Hoog_f
Hoogspring...e groep 1Hoog finale MC (zo)
341 Yannick van Dijk JJC - PH 100m
100m_hf
Ver
100m JC (zo)100m halve finale JCVerspringe...e groep 2
347 Stefan Dijkstra JJC - HLLS 150m
300mH
150m JC (za)300m horden JC (zo)
353 Benjamin ...bbelstein JJC - PH Speer
Discus
Discus_f
Kogel
Speer JC (...e groep 2Discus JC ...e groep 2Discus finale JC
355 Pjotr Dolfsma JJC - VRT 1500m
1500m JC (za)
366 Justin van Dooren JJC - AV Sparta 100m
100mH
100mH_hf
Kogel
Hoog
100m JC (zo)100m horden JC (za)100m horde...finale JCKogel JC (...e groep 1Hoogspring...e groep 1
373 Marijn van Duijn JJC - ARV Ilion Speer
Speer_f
Ver
Speer JC (...e groep 2Speer finale JCVerspringe...e groep 3
384 Denis Duku-Kaachire JJC - AV Feniks 4x100m
391 Mark Dullaart JJC - Haag 1500m
1500m JC (za)
393 Florian Va...er Dussen JJC - AV Impala 100m
100m_hf
800m
Ver
100m JC (zo)100m halve finale JC800m JC (zo)Verspringe...e groep 3
418 Arend Eijk JJC - Eindhoven 100m
300m
100mH
100mH_hf
300mH
4x100m
100m JC (zo)300m JC (za)100m horden JC (za)100m horde...finale JC300m horden JC (zo) Eindhoven Jongens (4e)
455 Dion Eijssen JJC - AV Unitas 800m
800m JC (zo)
456 Nsikak Ekpo JJC - Haag 100m
100m_f
100m_hf
150m
150m_f
4x100m
100m JC (zo)100m finale JC100m halve finale JC150m JC (za)150m finale JC Afgemelddd (3e)
471 Gabriel Emmanuel JJC - Haag 100mH
100mH_f
100mH_hf
4x100m
Speer
Speer_f
Kogel
Hoog
Hoog_f
100m horden JC (za)100m horde...finale JC100m horde...finale JCSpeer JC (...e groep 1Speer finale JCHoogspring...e groep 2Hoog finale JC (zo) Afgemelddd (1e)
489 Imme van den End JJC - Tempo AV 1500m
1500m JC (za)
501 Jim Van Esch JJC - Taxandria 100m
300mH
100m JC (zo)300m horden JC (zo)
502 Rick Faassen JJC - Scopias Ver
Verspringe...e groep 3
503 Pieter Fallaux JJC - CAV Energie 1500m
1500m JC (za)
504 Damian Felter JJC - PAC 100m
100m_f
100m_hf
Ver
Ver_f
100m JC (zo)100m finale JC100m halve finale JCVerspringe...e groep 3Verspringe...finale JC
505 Cedric Fini JJC - AV Wijchen 100m
100m_hf
100m JC (zo)100m halve finale JC
506 Luuk Forrer JJC - SPWS 100m
150m
100mH
300mH
100m JC (zo)150m JC (za)100m horden JC (za)300m horden JC (zo)
507 Thomas Fructus JJC - AV 1923 100m
150m
300mH
100m JC (zo)150m JC (za)300m horden JC (zo)
508 Emer Zuijlen MJC - AV Unitas 80mH
300mH
80m horden MC (zo)300m horden MC (za)
509 Jip de Greef JJC - Altis 100mH
4x100m
Hoog
Polshoog
100m horden JC (za)Polsstokho...n JC (zo) Altis Jongens (4e)
510 Micha Groen JJC - Almere `81 100mH
Discus
Discus_f
Kogel
Kogel_f
100m horden JC (za)Discus JC ...e groep 2Discus finale JCKogel JC (...e groep 2Kogel finale JC
511 Ruben van Groenewoud JJC - AV Unitas 800m
4x100m
800m JC (zo) Unitas Jongens (4e)
512 Djimon de Groot JJC - Almere `81 800m
100mH
300mH
800m JC (zo)100m horden JC (za)300m horden JC (zo)
513 Casper Haagh JJC - Scorpio Hoog
HSS
Ver
Hoogspring...e groep 2Hink-stap-...n JC (za)Verspringe...e groep 3
514 Stephen Haakmat JJC - AV Hera 100m
100m_hf
100m JC (zo)100m halve finale JC
515 Gijs de Haan JJC - PAC 800m
1500m
800m JC (zo)1500m JC (za)
516 Coen de Haan JJC - SPLS 100m
100m_hf
150m
Kogel
100m JC (zo)100m halve finale JC150m JC (za)Kogel JC (...e groep 1
517 Hugo Habraken JJC - AV Gouda 800m
Hoog
800m JC (zo)
518 Gwen Hanekamp JJC - Haag 300mH
Polshoog
300m horden JC (zo)Polsstokho...n JC (zo)
519 Milo Hanssen JJC - AV Unitas 100m
100m_hf
4x100m
Ver
100m JC (zo)100m halve finale JCVerspringe...e groep 3 Unitas Jongens (4e)
520 Yaïr van Harmelen JJC - AV Feniks 100m
150m
4x100m
100m JC (zo)150m JC (za) Feniks Jongens (3e)
521 Beer Harms JJC - Phanos 300m
300m_f
800m
300m JC (za)300m finale JC800m JC (zo)
522 Joas van Hellemondt JJC - Leiden 100mH
100m horden JC (za)
523 Tjebbe Hemler JJC - PAC 1500m
1500m JC (za)
524 Stijn Hendriks JJC - Scorpio 100mH
100mH_hf
300mH
Hoog
Hoog_f
100m horden JC (za)100m horde...finale JC300m horden JC (zo)Hoogspring...e groep 2Hoog finale JC (zo)
525 Ewan ter Hennepe JJC - AV Gouda 300mH
Ver
300m horden JC (zo)Verspringe...e groep 2
526 Bert Hermens JJC - AV Unitas 150m
4x100m
Ver
Ver_f
150m JC (za)Verspringe...e groep 1Verspringe...finale JC Unitas Jongens (1e)
527 Marnix Hettema JJC - De Spartaan 100mH
100mH_hf
100m horden JC (za)100m horde...finale JC
528 Eyoël Hiensch JJC - Phanos 800m
4x100m
800m JC (zo) Phanos Jongens (1e)
529 Yohannes Hiensch JJC - Phanos 800m
4x100m
800m JC (zo)
530 Rutger Hoekstra JJC - Heerenveen 100mH
100mH_hf
Hoog
Hoog_f
HSS
100m horden JC (za)100m horde...finale JCHoogspring...e groep 2Hoog finale JC (zo)Hink-stap-...n JC (za)
531 Joël Hoeve JJC - SPLS 100mH
HSS
100m horden JC (za)Hink-stap-...n JC (za)
532 Timon Hoeve JJC - SPLS Hoog
HSS
Hink-stap-...n JC (za)
533 Tijn Hoksbergen JJC - AV `40 100m
100mH
100mH_hf
300mH
100m JC (zo)100m horden JC (za)100m horde...finale JC300m horden JC (zo)
534 Mark Hollestelle JJC - Triathlon 300mH
1500m SC
300m horden JC (zo)1500m stee...e JC (zo)
535 Ronin van der Holst JJC - PAC 100mH
100m horden JC (za)
536 Timo Hoogendoorn JJC - U-Track 800m
800m JC (zo)
537 Bart Hoogmoed JJC - AV Lycurgus 100mH
300mH
100m horden JC (za)300m horden JC (zo)
538 Gijs Houtman JJC - PH 800m
1500m
800m JC (zo)1500m JC (za)
539 Jochem Huijbregts JJC - Spado 4x100m
Spado Jongens (3e)
540 Bjorn Hulsebos JJC - VAV 800m
Ver
800m JC (zo)Verspringe...e groep 1
541 Geert van der Hulst JJC - Cialfo 300mH
300m horden JC (zo)
542 Danick Imholz JJC - CAV Energie 1500m SC
1500m stee...e JC (zo)
543 Jip Janissen JJC - VRT 1500m
1500m SC
1500m JC (za)1500m stee...e JC (zo)
544 Quintin Janse JJC - Tempo AV 300mH
HSS
300m horden JC (zo)Hink-stap-...n JC (za)
545 Hugo Jansen JJC - Clytoneus 300mH
Speer
Speer_f
300m horden JC (zo)Speer JC (...e groep 1Speer finale JC
546 Tobias Janssens JJC - AV Lycurgus 100mH
Polshoog
100m horden JC (za)Polsstokho...n JC (zo)
547 Witte Jaspers JJC - PAC 800m
800m JC (zo)
548 Nelson Johnson JJC - Haag 800m
800m JC (zo)
549 Stef de Jong JJC - SAV 150m
300m
150m JC (za)300m JC (za)
550 Kaj de Jong JJC - AV Statina Hoog
Hoog_f
Hoogspring...e groep 1Hoog finale JC (zo)
551 Thijs Jorritsma JJC - HRRR Hoog
Hoogspring...e groep 1
552 Joshua Bisseker JJC - Phanos 4x100m
553 Olario Kartodimedjo JJC - PAC 100m
100m_hf
Polshoog
Ver
100m JC (zo)100m halve finale JCPolsstokho...n JC (zo)Verspringe...e groep 2
554 Erick Könst JJC - AV Haarlem Speer
Speer_f
HSS
Speer JC (...e groep 1Speer finale JCHink-stap-...n JC (za)
555 Valentijn Keijzer JJC - AV Fortuna 100mH
Ver
100m horden JC (za)Verspringe...e groep 3
556 Matyas Kerekgyarto JJC - Swift Discus
Discus_f
Kogel
Kogelsl
Kogel_f
Discus JC ...e groep 2Discus finale JCKogel JC (...e groep 2Kogelsl JC (za)Kogel finale JC
557 Melle Ketellapper JJC - AV Lionitas 1500m
1500m JC (za)
558 Kariem Kishk JJC - Olympus `70 100m
800m
Kogel
100m JC (zo)800m JC (zo)Kogel JC (...e groep 1
559 Matthijs Klaasboer JJC - DVTR 300m
300mH
HSS
Ver
300m JC (za)300m horden JC (zo)Hink-stap-...n JC (za)Verspringe...e groep 1
560 Thomas Kleijweg JJC - Olympus `70 Discus
Kogel
Discus JC ...e groep 2Kogel JC (...e groep 2
561 Tim Klein JJC - DJA Speer
Kogel
Kogel_f
Hoog
Hoog_f
Ver
Ver_f
Speer JC (...e groep 2Kogel JC (...e groep 2Kogel finale JCHoogspring...e groep 1Hoog finale JC (zo)Verspringe...e groep 1Verspringe...finale JC
562 Isaya Klein Ikkink JJC - Rotterdam 100mH
100mH_f
100mH_hf
Hoog
100m horden JC (za)100m horde...finale JC100m horde...finale JCHoogspring...e groep 2
563 Jermaine Kleine JJC - AAV SISU Ver
Ver_f
Verspringe...e groep 2Verspringe...finale JC
564 Jurre Dies...lumpenaar JJC - VAV 1500m
1500m JC (za)
565 Bart Kneppers JJC - AV Suomi 100mH
100m horden JC (za)
566 Daan Kneppers JJC - ARV Ilion 150m
300mH
Hoog
150m JC (za)300m horden JC (zo)Hoogspring...e groep 2
567 William Knol JJC - HLLS 1500m
1500m SC
1500m JC (za)1500m stee...e JC (zo)
568 Gijs Koel JJC - AV Argo Hoog
HSS
Hoogspring...e groep 2Hink-stap-...n JC (za)
569 Wouter Konijn JJC - AV Lycurgus 300mH
300mH_f
HSS
Polshoog
300m horden JC (zo)300m horde...finale JCHink-stap-...n JC (za)Polsstokho...n JC (zo)
570 Jasper Kooter JJC - AAC 300m
300mH
300m JC (za)300m horden JC (zo)
571 Jim Koper JJC - Castricum 800m
1500m
800m JC (zo)1500m JC (za)
572 Stef Kortekaas JJC - Olympus `70 1500m
Hoog
1500m JC (za)
573 Thom Kortenoever JJC - Typhoon 100m
100m_hf
150m
Ver
100m JC (zo)100m halve finale JC150m JC (za)Verspringe...e groep 3
574 Ids van Korven JJC - RTE 800m
1500m
800m JC (zo)1500m JC (za)
575 Karunzio Koulen JJC - DEM 100m
100m JC (zo)
576 Sven Kramer JJC - AV `56 Discus
Kogel
Kogelsl
Kogel_f
Discus JC ...e groep 2Kogel JC (...e groep 2Kogel finale JC
577 Max Kreeft JJC - AV Spiridon 300m
300m_f
300mH
Speer
Discus
Discus_f
300m JC (za)300m finale JC300m horden JC (zo)Speer JC (...e groep 2Discus JC ...e groep 1Discus finale JC
578 Justin Labrijn JJC - Almere `81 100m
100m_f
100m_hf
150m
150m_f
100m JC (zo)100m finale JC100m halve finale JC150m JC (za)150m finale JC
579 Jesse Lamberst JJC - AAV `36 100mH
100mH_hf
Hoog
Hoog_f
100m horden JC (za)100m horde...finale JCHoogspring...e groep 2Hoog finale JC (zo)
580 Milo de Langen JJC - AV Feniks 4x100m
Kogel
Kogel_f
Ver
Kogel JC (...e groep 1Kogel finale JCVerspringe...e groep 3 Feniks Jongens (2e)
581 Martijn van der Lecq JJC - AV34 1500m
1500m JC (za)
582 Max Van Leeuwen JJC - AAV `36 800m
800m JC (zo)
583 Max van Liempdt JJC - Almere `81 1500m SC
1500m stee...e JC (zo)
584 Gijs van Lieshout JJC - HAC 100m
Ver
100m JC (zo)Verspringe...e groep 3
585 Mark van der Linden JJC - Haag 100mH
4x100m
Speer
Discus
Discus_f
Ver
100m horden JC (za)Discus JC ...e groep 2Discus finale JCVerspringe...e groep 1 Afgemelddd (2e)
586 Job Linssen JJC - AV Zuidwal 800m
Hoog
800m JC (zo)
587 Ruiz Lodder JJC - Typhoon 100m
Ver
100m JC (zo)Verspringe...e groep 2
588 Daan Loose JJC - Castricum 800m
1500m
800m JC (zo)1500m JC (za)
589 Robbert Maas JJC - Spado Speer
Speer_f
Speer JC (...e groep 2Speer finale JC
590 Ralph De Maat JJC - SCSP 800m
800m JC (zo)
591 Lucas Man JJC - GACH 100m
150m
100m JC (zo)150m JC (za)
592 Jarik van de Mast JJC - Altis 1500m
1500m JC (za)
593 Jelle Müller JJC - AV Lycurgus Polshoog
Polsstokho...n JC (zo)
594 Rick van der Meer JJC - AV Zeewolde 800m
100mH
HSS
800m JC (zo)100m horden JC (za)Hink-stap-...n JC (za)
595 Jesper van Meer JJC - Spado 100mH
100mH_hf
300mH
300mH_f
100m horden JC (za)100m horde...finale JC300m horden JC (zo)300m horde...finale JC
596 Ruben Meijer JJC - Pijnenburg 300mH
Speer
Hoog
300m horden JC (zo)Speer JC (...e groep 2Hoogspring...e groep 2
597 Mads Meijer JJC - de Sprinter 800m
1500m
800m JC (zo)1500m JC (za)
598 Julian Mejame Ejong JJC - PAC 300mH
Discus
Discus_f
Kogel
Kogel_f
300m horden JC (zo)Discus JC ...e groep 2Discus finale JCKogel JC (...e groep 2Kogel finale JC
599 Milan Mesie JJC - AV34 100mH
100mH_hf
300mH
100m horden JC (za)100m horde...finale JC300m horden JC (zo)
600 Tigo Mesie JJC - AV34 100m
100m_hf
150m
150m_f
100m JC (zo)100m halve finale JC150m JC (za)150m finale JC
601 Goos Meuwissen JJC - Swift 150m
Speer
Speer_f
150m JC (za)Speer JC (...e groep 2Speer finale JC
602 Christiaan Molevelt JJC - Leiden Speer
Discus
Speer JC (...e groep 1Discus JC ...e groep 1
603 Joël Mondria JJC - AV Atos 100m
100m JC (zo)
604 Roelf de Mooij JJC - AV Hera 800m
800m JC (zo)
605 Rafiq el Morabit JJC - THOR 800m
800m JC (zo)
606 Ronald Mulder JJC - Groningen 150m
300m
150m JC (za)300m JC (za)
607 Kristian Munning JJC - SPOB Discus
Discus JC ...e groep 1
608 Max Munsters JJC - Eindhoven 100m
100m_hf
100mH
100mH_hf
4x100m
100m JC (zo)100m halve finale JC100m horden JC (za)100m horde...finale JC Eindhoven Jongens (1e)
609 Fedor Musil JJC - Phanos 800m
800m JC (zo) Phanos Jongens (2e)
610 Tygo Naafs JJC - AV Spiridon Speer
Discus
Speer JC (...e groep 1Discus JC ...e groep 1
611 Pepeijn Nieuwveld JJC - AV Gouda 100m
150m
300m
300m_f
300mH
100m JC (zo)150m JC (za)300m JC (za)300m finale JC
612 Piter Nijboer JJC - AV Impala Speer
Kogel
Kogelsl
Kogel_f
Kogel JC (...e groep 2Kogelsl JC (za)Kogel finale JC
613 Stefan Nillessen JJC - AV Cifla 1500m
1500m JC (za)
614 Franklyn Nwanaforo JJC - Phanos Ver
Verspringe...e groep 2
615 Nathan Oerlemans JJC - Altis 100mH
4x100m
100m horden JC (za) Altis Jongens (1e)
616 Leroy Oostman JJC - Groningen 1500m SC
1500m stee...e JC (zo)
617 Ruben Oppenhuizen JJC - Leiden 800m
1500m
800m JC (zo)1500m JC (za)
618 Siebe Pals JJC - AV Feniks Discus
Discus_f
Kogelsl
Discus JC ...e groep 1Discus finale JCKogelsl JC (za)
619 Jeroen Paymans JJC - AV Cifla 800m
800m JC (zo)
620 Sjoerd Peeters JJC - AV Gouda 800m
1500m
Speer
Discus
800m JC (zo)1500m JC (za)Speer JC (...e groep 1Discus JC ...e groep 1
621 Niels Peeters JJC - VRT 1500m
1500m JC (za)
622 Jonas Phijffers JJC - ATNY 800m
300mH
800m JC (zo)300m horden JC (zo)
623 Ivar Pijnenburg JJC - GACH Hoog
Ver
Hoogspring...e groep 2Verspringe...e groep 3
624 Arend Plomp JJC - AV Lycurgus 1500m SC
1500m stee...e JC (zo)
625 Jord Pluimes JJC - Scorpio Hoog
626 Riks Pollen JJC - Scopias 100mH
Ver
100m horden JC (za)Verspringe...e groep 2
627 Chuck Pols JJC - Scorpio Speer
Kogel
Kogelsl
Kogel_f
Polshoog
Speer JC (...e groep 2Kogel JC (...e groep 1Kogelsl JC (za)Kogel finale JCPolsstokho...n JC (zo)
628 Jesper Ponstein JJC - PAC 1500m
1500m JC (za)
629 Daan Pos JJC - AV 1923 100m
100m JC (zo)
630 Jonathan Pronk JJC - Haag 100m
100m_f
100m_hf
300m
300m_f
100mH
100mH_f
100mH_hf
Ver
Ver_f
100m JC (zo)100m finale JC100m halve finale JC300m JC (za)300m finale JC100m horden JC (za)100m horde...finale JC100m horde...finale JCVerspringe...e groep 3Verspringe...finale JC
631 Taron Punt JJC - PAC Hoog
Hoog_f
Hoogspring...e groep 1Hoog finale JC (zo)
632 Michael Quirk JJC - HLLS 100m
Kogel
Hoog
100m JC (zo)Kogel JC (...e groep 1
633 Frank Rüegg JJC - AV Gouda 100m
150m
100mH
Ver
100m JC (zo)150m JC (za)100m horden JC (za)Verspringe...e groep 2
634 Nils Reefman JJC - Pallas `67 100mH
Hoog
100m horden JC (za)Hoogspring...e groep 1
635 Thomas Reining JJC - AV PEC 1910 800m
800m JC (zo)
636 Tyrone Richards JJC - Altis 100m
150m
4x100m
100m JC (zo)150m JC (za) Altis Jongens (3e)
637 Alexander ...derikhoff JJC - Altis 100m
100m_hf
150m
4x100m
100m JC (zo)100m halve finale JC150m JC (za) Altis Jongens (2e)
638 Quint van der Riet JJC - HLLM 1500m
1500m JC (za)
639 Twan van Rijn JJC - AAV `36 100mH
100mH_hf
Speer
Speer_f
Polshoog
100m horden JC (za)100m horde...finale JCSpeer JC (...e groep 1Speer finale JCPolsstokho...n JC (zo)
640 Jon Rijnsburger JJC - Nijmegen Hoog
Hoog_f
Hoogspring...e groep 2Hoog finale JC (zo)
641 Alessio Rimedia JJC - AV Atos 800m
1500m SC
800m JC (zo)1500m stee...e JC (zo)
642 Bjorn Rinsma JJC - AV Impala 100m
100m_hf
300mH
100m JC (zo)100m halve finale JC300m horden JC (zo)
643 Daan Roosenschoon JJC - GVAC 100mH
100mH_f
100mH_hf
300mH
300mH_f
Speer
Speer_f
100m horden JC (za)100m horde...finale JC100m horde...finale JC300m horden JC (zo)300m horde...finale JCSpeer JC (...e groep 1Speer finale JC
644 Tomaz I Rooth JJC - Phanos 100m
150m
100mH
100mH_hf
4x100m
150m JC (za)100m horden JC (za)100m horde...finale JC Phanos Jongens (3e)
645 Anton Sarnatskiy JJC - Groningen 150m
150m_f
HSS
150m JC (za)150m finale JCHink-stap-...n JC (za)
646 Tim Schüssel JJC - Nijmegen 1500m SC
1500m stee...e JC (zo)
647 Samuel Schinagl JJC - Nijmegen 100m
150m
4x100m
100m JC (zo)150m JC (za) Nijmegen Atletiek Jongens (4e)
648 Douwe Schmersal JJC - AV Haarlem HSS
Hink-stap-...n JC (za)
649 Carlo Schoonen JJC - HAC Speer
Speer_f
Speer JC (...e groep 2Speer finale JC
650 Thorben Segers JJC - Eindhoven 1500m SC
1500m stee...e JC (zo)
651 Wouter Seppenwoolde JJC - ATNY 800m
1500m
800m JC (zo)1500m JC (za)
652 Jamie Sesay JJC - Almere `81 100m
100m_f
100m_hf
Hoog
Hoog_f
100m JC (zo)100m finale JC100m halve finale JCHoogspring...e groep 1Hoog finale JC (zo)
653 Marien Sips JJC - AV `40 100m
100mH
100mH_hf
300mH
100m JC (zo)100m horden JC (za)100m horde...finale JC300m horden JC (zo)
654 Justin Sluijter JJC - Typhoon Speer
Hoog
Hoog_f
Ver
Ver_f
Speer JC (...e groep 1Hoogspring...e groep 1Hoog finale JC (zo)Verspringe...e groep 2Verspringe...finale JC
655 Floris Smink JJC - AC TION Kogelsl
Kogelsl JC (za)
656 Sven Smit JJC - AV Hylas 800m
1500m
800m JC (zo)1500m JC (za)
657 Cedric Smits JJC - AV Unitas 300m
800m
4x100m
300m JC (za)800m JC (zo) Unitas Jongens (2e)
658 Rik Spelthan JJC - PH 800m
800m JC (zo)
659 Timo Spiering JJC - PAC 100m
100m_hf
Hoog
100m JC (zo)100m halve finale JC
660 Wesley Steenbakker JJC - AV Lycurgus 1500m
1500m JC (za)
661 Joeri Steenman JJC - HLLS 100m
150m
100mH
100m JC (zo)150m JC (za)100m horden JC (za)
662 Sam Steffens JJC - Ciko `66 300mH
Ver
300m horden JC (zo)Verspringe...e groep 2
663 Abel Stoker JJC - Tempo AV Speer
Discus
Discus_f
Speer JC (...e groep 1Discus JC ...e groep 1Discus finale JC
664 Rick Stolp JJC - Spado 100mH
4x100m
100m horden JC (za) Spado Jongens (2e)
665 Dieter Stolzenbach JJC - PH 150m
Polshoog
Ver
150m JC (za)Polsstokho...n JC (zo)Verspringe...e groep 2
666 Noa Struyve JJC - DEM 150m
Ver
150m JC (za)Verspringe...e groep 1
667 Max Swabedissen JJC - AV Rijssen 1500m
1500m JC (za)
668 Joep Teisman JJC - Eindhoven 4x100m
Ver
Verspringe...e groep 3 Eindhoven Jongens (3e)
669 Jeff Tesselaar JJC - AV Hera 800m
300mH
300mH_f
Ver
800m JC (zo)300m horden JC (zo)300m horde...finale JCVerspringe...e groep 1
670 Tibbe Teunissen JJC - AV Sprint Ver
Verspringe...e groep 2
671 Ole van Tiel JJC - AV Trias 150m
100mH
100mH_hf
150m JC (za)100m horden JC (za)100m horde...finale JC
672 Stan van Tilburg JJC - AV Gouda 100m
Hoog
Ver
100m JC (zo)Hoogspring...e groep 1Verspringe...e groep 3
673 Rico Timmermans JJC - PH Polshoog
Polsstokho...n JC (zo)
674 Anil Upadhaya JJC - AV 1923 100mH
100m horden JC (za)
675 Gerben Vaessen JJC - AV Unitas 800m
800m JC (zo)
676 Toon Van Vuuren JJC - Castricum 800m
1500m
800m JC (zo)1500m JC (za)
677 Merlijn va...er Velden JJC - Eindhoven 1500m
1500m JC (za)
678 Kalle Veldhuisen JJC - AV Lycurgus Hoog
Hoogspring...e groep 2
679 Enrique van Velzen JJC - PAC 300m
300m_f
300mH
Ver
Ver_f
300m JC (za)300m finale JC300m horden JC (zo)Verspringe...e groep 1Verspringe...finale JC
680 Joris Verhoeven JJC - PH Discus
Kogel
Kogelsl
Kogel JC (...e groep 1Kogelsl JC (za)
681 Bram Verstegen JJC - AV Wijchen 800m
800m JC (zo)
682 Etienne Verwaal JJC - PAC Kogelsl
Kogelsl JC (za)
683 Tijn Visscher JJC - Spado 4x100m
Spado Jongens (4e)
684 Pim Visser JJC - AV Unitas Speer
Speer_f
Speer JC (...e groep 2Speer finale JC
685 Johan de Vries JJC - Heerenveen Discus
Discus_f
Kogel
Kogelsl
Hoog
Discus JC ...e groep 2Discus finale JCKogel JC (...e groep 2Kogelsl JC (za)Hoogspring...e groep 2
686 Florian Vriezen JJC - GACH Polshoog
Polsstokho...n JC (zo)
687 Yoram Vriezen JJC - GACH 300m
300m_f
Polshoog
300m JC (za)300m finale JCPolsstokho...n JC (zo)
688 David Vroegindeweij JJC - GACH 100mH
Hoog
100m horden JC (za)
689 Seb Wals JJC - AV Lycurgus 1500m
300mH
1500m JC (za)300m horden JC (zo)
690 Jonathan Walta JJC - AV Sparta 100m
150m
HSS
Ver
100m JC (zo)150m JC (za)Hink-stap-...n JC (za)Verspringe...e groep 1
691 David van Warmerdam JJC - Eindhoven 100m
150m
4x100m
100m JC (zo)150m JC (za) Eindhoven Jongens (2e)
692 Ravi Watzeels JJC - Spado 4x100m
Spado Jongens (1e)
693 Tim Weber JJC - Almere `81 300mH
Kogel
Ver
300m horden JC (zo)Kogel JC (...e groep 1Verspringe...e groep 3
694 William Webster JJC - GVAC 1500m
1500m SC
1500m JC (za)1500m stee...e JC (zo)
695 Niels van Weesep JJC - PAC 100mH
100mH_f
100mH_hf
300mH
100m horden JC (za)100m horde...finale JC100m horde...finale JC300m horden JC (zo)
696 Chris Wieles JJC - SCSP 100mH
100mH_f
100mH_hf
300mH
300mH_f
100m horden JC (za)100m horde...finale JC100m horde...finale JC300m horden JC (zo)300m horde...finale JC
697 Tim de Wild JJC - HLLS 1500m SC
1500m stee...e JC (zo)
698 Thijs de Wild JJC - Typhoon Hoog
Hoog_f
Ver
Ver_f
Hoogspring...e groep 1Hoog finale JC (zo)Verspringe...e groep 1Verspringe...finale JC
699 Jens De Wilde JJC - Scorpio 300mH
300mH_f
Ver
Ver_f
300m horden JC (zo)300m horde...finale JCVerspringe...e groep 2Verspringe...finale JC
700 Hidde de Wilde JJC - Cialfo 100m
100m_hf
Kogel
100m JC (zo)100m halve finale JCKogel JC (...e groep 1
701 Winjaris Windster JJC - AAC 300m
300m_f
Hoog
Hoog_f
Ver
Ver_f
300m JC (za)300m finale JCHoogspring...e groep 1Hoog finale JC (zo)Verspringe...e groep 1Verspringe...finale JC
702 Errolson Windster JJC - Leiden 100m
Ver
100m JC (zo)Verspringe...e groep 1
703 Tijmen Wisselink JJC - AV Argo 1500m
1500m JC (za)
704 Demy River Wit JJC - Phanos Discus
Discus JC ...e groep 1
705 Amar Wong JJC - AV Feniks 100m
100m_hf
150m
150m_f
100mH
100mH_hf
4x100m
Hoog
100m JC (zo)100m halve finale JC150m JC (za)150m finale JC100m horden JC (za)100m horde...finale JCHoogspring...e groep 2 Feniks Jongens (1e)
706 Quinten Wormer JJC - Haag 100mH
100mH_hf
Hoog
Polshoog
100m horden JC (za)100m horde...finale JCHoogspring...e groep 1Polsstokho...n JC (zo)
707 Jorrit Wynia JJC - Phanos 800m
800m JC (zo)
708 Koen Zandvliet JJC - Scorpio Discus
Discus_f
Kogel
Kogel_f
Discus JC ...e groep 2Discus finale JCKogel JC (...e groep 2Kogel finale JC
709 Bart van Zandwijk JJC - AV Atverni 100m
100m_f
100m_hf
150m
150m_f
300mH
100m JC (zo)100m finale JC100m halve finale JC150m JC (za)150m finale JC
710 Tom Zoetelief JJC - Nijmegen 100m
4x100m
100m JC (zo) Nijmegen Atletiek Jongens (3e)
711 Steven Zollinger JJC - Nijmegen 100m
800m
4x100m
100m JC (zo)800m JC (zo) Nijmegen Atletiek Jongens (1e)
712 Jeremy van Zutven JJC - PH Speer
Speer_f
Hoog
Hoog_f
Ver
Ver_f
Speer JC (...e groep 1Speer finale JCHoogspring...e groep 1Hoog finale JC (zo)Verspringe...e groep 1Verspringe...finale JC
713 Azualjok Agok MJC - AAV `36 HSS
Hink-stap-...n MC (zo)
714 Strea Ajise MJC - Haag 80m
80m_hf
150m
4x80m
80 meter MC (za)80m halve finale MC150m MC (zo) Haag Meisjes (3e)
715 Femke Akkermans MJC - Tempo AV Discus
Hoog
Discus MC ...e groep 1Hoogspring...e groep 1
716 Floor Alessie MJC - AV Attila Speer
Speer_f
HSS
Speer MC (...e groep 2Speer finale MCHink-stap-...n MC (zo)
717 Suus Altorf MJC - De Spartaan 800m
800m MC (za)
718 Denise Arisa MJC - ARV Ilion 80mH
80mH_f
80mH_hf
300mH
300mH_f
80m horden MC (zo)80 meter h...finale MC80m horden...finale MC300m horden MC (za)300m horde...finale MC
719 Merel Baaijens MJC - AV `56 80m
300mH
4x80m
80 meter MC (za)300m horden MC (za) AV 56 Meisjes (3e)
720 Marleen Baas MJC - AC TION 80mH
80mH_f
80mH_hf
Speer
Speer_f
Ver
Ver_f
80m horden MC (zo)80 meter h...finale MC80m horden...finale MCSpeer MC (...e groep 1Speer finale MCVerspringe...e groep 3Verspringe...finale MC
721 Hanna van Baast MJC - AV Attila 80mH
80mH_f
80mH_hf
Speer
Hoog
Hoog_f
80m horden MC (zo)80 meter h...finale MC80m horden...finale MCSpeer MC (...e groep 1Hoogspring...e groep 2Hoog finale MC (zo)
722 Meike Bakker MJC - GACH Speer
Kogel
Kogelsl
Speer MC (...e groep 2Kogel MC (...e groep 2Kogelsl MC (zo)
723 Nikki Bakker MJC - AV34 150m
Speer
150m MC (zo)Speer MC (...e groep 2
724 Anne Bakker MJC - Ciko `66 Speer
Speer_f
Ver
Speer MC (...e groep 1Speer finale MCVerspringe...e groep 4
725 Yoni Bas MJC - Castricum 800m
1500m
800m MC (za)1500m MC (zo)
726 Emma Beekman MJC - AV34 Speer
Kogel
Kogel MC (...e groep 1
727 Irene de Beer MJC - HAC Discus
728 Maud van Beest MJC - AAV `36 300m
300m_f
800m
300m MC (zo)300m finale MC800m MC (za)
729 Iolana van den Beld MJC - Tempo AV 80m
80 meter MC (za)
730 Antonia Benevento MJC - Phanos 150m
80mH
150m MC (zo)80m horden MC (zo)
731 Pien van Berk MJC - AV Gouda Hoog
HSS
Ver
Hoogspring...e groep 2Hink-stap-...n MC (zo)Verspringe...e groep 2
732 Romée de Best MJC - HRRR 150m
Kogel
Ver
150m MC (zo)Kogel MC (...e groep 2Verspringe...e groep 1
733 Anne Bijpost MJC - AV Rijssen Discus
Kogel
Kogel MC (...e groep 1
734 Anke Binnema MJC - Heerenveen 300mH
Hoog
300m horden MC (za)Hoogspring...e groep 2
735 Robin Bishop MJC - AAV `36 80m
80mH
80 meter MC (za)80m horden MC (zo)
736 Indy de Blaauw MJC - AV Aquilo 800m
800m MC (za)
737 Britt de Blaauw MJC - PAC 150m
150m_f
80mH
80mH_f
80mH_hf
300mH
300mH_f
Ver
Ver_f
150m MC (zo)150m finale MC80m horden MC (zo)80 meter h...finale MC80m horden...finale MC300m horden MC (za)300m horde...finale MCVerspringe...e groep 1Verspringe...finale MC
738 Sara Bloem MJC - Hanzesport 80m
80m_hf
150m
80 meter MC (za)80m halve finale MC150m MC (zo)
739 Jasmijn Bloemheuvel MJC - De Spartaan 150m
300m
800m
300mH
300mH_f
150m MC (zo)300m MC (zo)800m MC (za)300m horden MC (za)300m horde...finale MC
740 Fleur Boender MJC - Eindhoven 150m
300m
800m
Hoog
Ver
150m MC (zo)300m MC (zo)800m MC (za)Hoogspring...e groep 1Verspringe...e groep 2
741 Isabel van Bokhoven MJC - PH 80m
80m_hf
4x80m
HSS
80 meter MC (za)80m halve finale MCHink-stap-...n MC (zo) PH Meisjes (3e)
742 Lisanne Boot MJC - HLLS Speer
Discus
Kogel
Discus MC ...e groep 1Kogel MC (...e groep 1
743 Nina Borger MJC - AV Unitas HSS
Ver
Ver_f
Hink-stap-...n MC (zo)Verspringe...e groep 4Verspringe...finale MC
744 Jeri Borst MJC - Castricum 800m
1500m
800m MC (za)1500m MC (zo)
745 Marloes Bos MJC - AV Zuidwal 80m
150m
Ver
80 meter MC (za)150m MC (zo)Verspringe...e groep 4
746 Ella van den Bosch MJC - De Gemzen 800m
800m MC (za)
747 Rikkie Bosman MJC - GACH 150m
80mH
300mH
150m MC (zo)80m horden MC (zo)300m horden MC (za)
748 Amber Bosman MJC - CAV Energie 800m
4x80m
800m MC (za) Flits (4e)
749 Marloes Bosman MJC - HLLS 800m
800m MC (za)
750 Sara Bossche MJC - PAC 80m
80m_hf
Polshoog
80 meter MC (za)80m halve finale MCPolsstokho...n MC (za)
751 Lizelotte Bouvy MJC - Haag Speer
Discus
Kogel
Kogel_f
Speer MC (...e groep 1Kogel MC (...e groep 1Kogel finale MC
752 Bibienne d...Brabander MJC - Olympus `70 Discus
Kogel
Kogel MC (...e groep 2
753 Sterre van Bragt MJC - PH 80mH
80mH_hf
300mH
300mH_f
4x80m
80m horden MC (zo)80m horden...finale MC300m horden MC (za)300m horde...finale MC PH Meisjes (4e)
754 Rianne Breugem MJC - AV Athlos 800m
Ver
800m MC (za)Verspringe...e groep 4
755 Kim Brouwer MJC - HLLS 80m
150m
4x80m
80 meter MC (za)150m MC (zo) Hellas Utrecht Meisjes (2e)
756 Marije Brouwer MJC - HRRR 150m
Kogel
Hoog
150m MC (zo)Kogel MC (...e groep 2Hoogspring...e groep 2
757 Hagar Bruil MJC - PAC Discus
Kogel
Kogel_f
Discus MC ...e groep 1Kogel MC (...e groep 1Kogel finale MC
758 Esra de Bruin MJC - Nijmegen 80m
800m
80 meter MC (za)800m MC (za)
759 Mileen Bruinewoud MJC - Start `78 80m
80m_f
80m_hf
150m
150m_f
Ver
Ver_f
80 meter MC (za)80 meter finale MC80m halve finale MC150m MC (zo)150m finale MCVerspringe...e groep 3Verspringe...finale MC
760 Rianne Buijs MJC - AV Gouda 800m
800m MC (za)
761 Ama van Bussel MJC - Haag 80m
80m_f
80m_hf
150m
150m_f
4x80m
80 meter MC (za)80 meter finale MC80m halve finale MC150m MC (zo)150m finale MC Haag Meisjes (1e)
762 Tamika Conrad MJC - CAV Energie 800m
800m MC (za)
763 Lieke Cox MJC - PAC 80m
4x80m
Polshoog
80 meter MC (za)Polsstokho...n MC (za)
764 Sabrina Cruden MJC - AV Lionitas 80mH
80mH_hf
Kogel
Ver
Ver_f
80m horden MC (zo)80m horden...finale MCKogel MC (...e groep 2Verspringe...e groep 1Verspringe...finale MC
765 Romee van Dam MJC - Startbaan 80m
150m
80mH
Ver
80 meter MC (za)150m MC (zo)80m horden MC (zo)Verspringe...e groep 3
766 Morgann De Jong MJC - ARV Ilion 80m
150m
4x80m
Ver
80 meter MC (za)150m MC (zo)Verspringe...e groep 2
767 Juliet Diederen MJC - Hanzesport Hoog
Ver
Hoogspring...e groep 1Verspringe...e groep 1
768 Thyra van Diemen MJC - ARV Ilion 150m
Polshoog
150m MC (zo)Polsstokho...n MC (za)
769 Pouke Van Dijk MJC - LGDR 300mH
300m horden MC (za)
770 Floor Dijkstra MJC - AAC `61 Hoog
Hoog_f
Ver
Hoogspring...e groep 2Hoog finale MC (zo)Verspringe...e groep 1
771 Suzet Doornheim MJC - GACH 800m
800m MC (za)
772 Hedda van Dort MJC - Haag 80m
80m_hf
150m
300mH
4x80m
80 meter MC (za)80m halve finale MC150m MC (zo)300m horden MC (za) Haag Meisjes (2e)
773 Esmee Douma MJC - Groningen 80mH
80mH_hf
Hoog
Hoog_f
Ver
Ver_f
80m horden MC (zo)80m horden...finale MCHoogspring...e groep 1Hoog finale MC (zo)Verspringe...e groep 1Verspringe...finale MC
774 Roos van Eck MJC - Hanzesport 300mH
300m horden MC (za)
775 Katja van Eetvelt MJC - RK HAV 80m
80m_hf
Ver
Ver_f
80 meter MC (za)80m halve finale MCVerspringe...e groep 3Verspringe...finale MC
776 Fee Eising MJC - AV Lycurgus 800m
800m MC (za)
777 Rosa Ellens MJC - Haag 800m
800m MC (za)
778 Trijntje v... Elzakker MJC - Spado 80mH
80mH_f
80mH_hf
300mH
300mH_f
Ver
80m horden MC (zo)80 meter h...finale MC80m horden...finale MC300m horden MC (za)300m horde...finale MC
779 Veerle van Erp MJC - AVGM 1500m
1500m MC (zo)
780 Rozemarie Fokkema MJC - AAC `61 300m
Discus
Discus_f
Kogel
Kogelsl
Kogel_f
300m MC (zo)Discus MC ...e groep 2Discus finale MCKogel MC (...e groep 2Kogel finale MC
781 Nine Fransen MJC - AV Sprint 80m
80m_hf
80 meter MC (za)80m halve finale MC
782 Mare Frauenfelder MJC - AV Cifla 800m
800m MC (za)
783 Brecht Frensel MJC - Heerenveen 800m
1500m
800m MC (za)1500m MC (zo)
784 Michelle Frowijn MJC - PAC 1500m
1500m MC (zo)
785 Fenna Gelderblom MJC - AV `56 4x80m
Speer
Kogel
Speer MC (...e groep 1Kogel MC (...e groep 2 AV 56 Meisjes (1e)
786 Phebe Goedhart MJC - De Spartaan 800m
300mH
800m MC (za)300m horden MC (za)
787 Sacha Goedhart MJC - AV Gouda 80m
Ver
80 meter MC (za)Verspringe...e groep 2
788 Roos Goorman MJC - DVTR 80m
800m
80mH
300mH
80 meter MC (za)800m MC (za)80m horden MC (zo)300m horden MC (za)
789 Annemarie Gosselink MJC - AC TION 1500m SC
Ver
1500m stee...e MC (za)Verspringe...e groep 3
790 Marit Griep MJC - Scorpio 1500m
1500m SC
1500m MC (zo)1500m stee...e MC (za)
791 Fenne Gringhuis MJC - Rotterdam Speer
792 Marlot Groeneweg MJC - Altis 800m
Ver
800m MC (za)Verspringe...e groep 2
793 Jildou Guest MJC - Haag 800m
800m MC (za)
794 Femke Guit MJC - AV Edam Speer
Speer MC (...e groep 1
795 Ffion van Gulik MJC - Tempo AV Speer
Speer_f
Speer MC (...e groep 2Speer finale MC
796 Judith Haarsma MJC - PAC Hoog
Hoogspring...e groep 1
797 Silke de Haas MJC - DEM 300mH
Kogel
Ver
300m horden MC (za)Verspringe...e groep 2
798 Lotte Haest MJC - Spado Discus
Discus_f
Kogelsl
Polshoog
Discus MC ...e groep 1Discus finale MCKogelsl MC (zo)Polsstokho...n MC (za)
799 Isa Hartjes MJC - Ciko `66 Speer
Speer_f
Hoog
Hoog_f
Speer MC (...e groep 1Speer finale MCHoogspring...e groep 1Hoog finale MC (zo)
800 Naomie Höhn MJC - Altis Kogel
Kogel_f
Ver
Kogel MC (...e groep 2Kogel finale MCVerspringe...e groep 1
801 Celine van...erikhuize MJC - Climax 300m
300m_f
800m
300m MC (zo)300m finale MC800m MC (za)
802 Fenna Heijbroek MJC - Phanos 1500m
1500m SC
1500m MC (zo)1500m stee...e MC (za)
803 Kira Hendriks MJC - SPWS 80m
150m
80mH
80 meter MC (za)150m MC (zo)80m horden MC (zo)
804 Romee Hermse MJC - PAC Kogel
Ver
Kogel MC (...e groep 2Verspringe...e groep 1
805 Tessa van Herp MJC - AV Lycurgus 1500m
300mH
1500m MC (zo)300m horden MC (za)
806 Vera Hijlkema MJC - AV Haarlem 300m
300m_f
HSS
300m MC (zo)300m finale MCHink-stap-...n MC (zo)
807 Dionne van der Hilst MJC - CAV Energie Speer
Speer_f
Speer MC (...e groep 2Speer finale MC
808 Emily van der Hoeff MJC - PAC 800m
Polshoog
800m MC (za)Polsstokho...n MC (za)
809 Janneke van Hofslot MJC - Triathlon 1500m SC
1500m stee...e MC (za)
810 Cindy Hofstede MJC - DVTR 80m
Hoog
Hoog_f
HSS
80 meter MC (za)Hoogspring...e groep 2Hoog finale MC (zo)Hink-stap-...n MC (zo)
811 Jonine Hofstra MJC - Invictus 1500m
1500m MC (zo)
812 Ilse Hogeveen MJC - HLLM 80m
80m_f
80m_hf
150m
HSS
80 meter MC (za)80 meter finale MC80m halve finale MC150m MC (zo)Hink-stap-...n MC (zo)
813 Lieke Hoogsteen MJC - AV Cifla 800m
800m MC (za)
814 Isis Hordijk MJC - HLLS 150m
300m
300m_f
4x80m
Ver
300m MC (zo)300m finale MCVerspringe...e groep 3 Hellas Utrecht Meisjes (3e)
815 Evelien va...Houweling MJC - De Gemzen 80m
80m_hf
80mH
HSS
Ver
80 meter MC (za)80m halve finale MC80m horden MC (zo)Hink-stap-...n MC (zo)Verspringe...e groep 4
816 Anna Hovinga MJC - AV Haarlem 80m
150m
80mH
Ver
80 meter MC (za)150m MC (zo)80m horden MC (zo)Verspringe...e groep 1
817 Carmen Huikeshoven MJC - Altis 800m
800m MC (za)
818 Danique Huisjes MJC - Groningen 150m
Polshoog
Ver
150m MC (zo)Polsstokho...n MC (za)Verspringe...e groep 1
819 Noortje Huitema MJC - Groningen 300m
300m MC (zo)
820 Deveny Huver MJC - AV NOP Speer
Discus
Kogel
Speer MC (...e groep 2Discus MC ...e groep 2Kogel MC (...e groep 2
821 Annemiek van Iersel MJC - PH HSS
Ver
Ver_f
Hink-stap-...n MC (zo)Verspringe...e groep 3Verspringe...finale MC
822 Audrey Jacobs MJC - Scopias Discus
Discus_f
Kogelsl
Discus MC ...e groep 2Discus finale MCKogelsl MC (zo)
823 Cindy Jansen MJC - Spado Polshoog
Polsstokho...n MC (za)
824 Anna Jebose MJC - AAC Discus
Kogel
Kogelsl
Discus MC ...e groep 1Kogel MC (...e groep 1Kogelsl MC (zo)
825 Madelief de Jong MJC - SC Reeuwijk Hoog
Hoogspring...e groep 2
826 Anne de Jong MJC - Atledo 1500m
1500m MC (zo)
827 Julia Jongejeugd MJC - NEAV 80mH
80mH_hf
Discus
Hoog
Hoog_f
HSS
80m horden MC (zo)80m horden...finale MCDiscus MC ...e groep 1Hoogspring...e groep 1Hoog finale MC (zo)Hink-stap-...n MC (zo)
828 Femke Jonker MJC - AV Hera HSS
Ver
Ver_f
Hink-stap-...n MC (zo)Verspringe...e groep 3Verspringe...finale MC
829 Merel Jorna MJC - AV Phoenix 80m
80 meter MC (za)
830 Maysoun Juliana MJC - Phanos 800m
800m MC (za)
831 Milou Kaestner MJC - HLLM Discus
Discus_f
Kogel
Kogel_f
Discus MC ...e groep 1Discus finale MCKogel MC (...e groep 1Kogel finale MC
832 Elle van Kasteren MJC - AV34 150m
Speer
150m MC (zo)Speer MC (...e groep 2
833 Idilay Kaymaz MJC - AC TION 300m
Ver
300m MC (zo)Verspringe...e groep 2
834 Cilia Van Kessel MJC - AV Suomi 800m
800m MC (za)
835 Rosella van Keulen MJC - VAV 80m
150m
80 meter MC (za)150m MC (zo)
836 Nastia Kimel MJC - Nijmegen 300m
800m
300m MC (zo)800m MC (za)
837 Phileine Kipping MJC - AV `40 800m
1500m
80mH
300mH
1500m SC
800m MC (za)1500m MC (zo)80m horden MC (zo)300m horden MC (za)1500m stee...e MC (za)
838 Elanor van Kleef MJC - Leiden 80m
150m
80 meter MC (za)150m MC (zo)
839 Luca Klumpenhouwer MJC - SAV 300mH
Kogel
300m horden MC (za)Kogel MC (...e groep 1
840 Noortje Knoll MJC - Groningen 150m
150m MC (zo)
841 Babs Koeman MJC - AV Haarlem 300m
80mH
80mH_hf
300mH
Ver
Ver_f
300m MC (zo)80m horden MC (zo)80m horden...finale MC300m horden MC (za)Verspringe...e groep 2Verspringe...finale MC
842 Isa Kolle MJC - AV Hera Discus
Discus_f
Kogel
Kogel_f
Discus MC ...e groep 2Discus finale MCKogel MC (...e groep 2Kogel finale MC
843 Bridget Konings MJC - Ciko `66 1500m
1500m MC (zo)
844 Ingrid Koster MJC - AV Aquilo 800m
800m MC (za)
845 Sylvana Koster MJC - AV Hylas 800m
1500m
800m MC (za)1500m MC (zo)
846 Eva Kroon MJC - Altis 800m
800m MC (za)
847 Meike Kroon MJC - PAC Speer
Kogel
Kogel_f
Speer MC (...e groep 1Kogel MC (...e groep 1Kogel finale MC
848 Nathalie Kropmans MJC - AV `40 Kogel
Kogel MC (...e groep 1
849 Maria Kuipers MJC - Phanos 1500m
Hoog
Polshoog
1500m MC (zo)Hoogspring...e groep 2Polsstokho...n MC (za)
850 Femke Kuppens MJC - Scorpio 80mH
80mH_hf
Speer
Speer_f
80m horden MC (zo)80m horden...finale MCSpeer MC (...e groep 1Speer finale MC
851 Sterre Kurpershoek MJC - AV Athlos 150m
Ver
150m MC (zo)Verspringe...e groep 4
852 Daphne Lambregts MJC - Spado Polshoog
Polsstokho...n MC (za)
853 Laura van Langen MJC - SAV 1500m
1500m SC
1500m MC (zo)1500m stee...e MC (za)
854 Meike Leenders MJC - VAV 800m
Discus
800m MC (za)
855 Dorine van Leeuwen MJC - Climax Hoog
Hoog_f
Hoogspring...e groep 2Hoog finale MC (zo)
856 Joanne Lehr MJC - AV PEC 1910 800m
800m MC (za)
857 Loïs Lessing MJC - HLLM 80m
300m
1500m
80 meter MC (za)300m MC (zo)1500m MC (zo)
858 Alysée Lester MJC - ARV Ilion 80m
80mH
859 Bijou Leto MJC - AV Sprint 80mH
80mH_hf
80m horden MC (zo)80m horden...finale MC
860 Siri Liefrink MJC - AV Sparta 150m
Speer
Discus
Kogel
150m MC (zo)Kogel MC (...e groep 2
861 Lotte van Lieshout MJC - CAV Energie 1500m SC
1500m stee...e MC (za)
862 Pearl Lodder MJC - Typhoon Speer
Kogel
Kogel_f
Kogel MC (...e groep 1Kogel finale MC
863 Nimah Lommerse MJC - De Spartaan 80m
80m_f
80m_hf
150m
80mH
80mH_f
80mH_hf
Kogel
80 meter MC (za)80 meter finale MC80m halve finale MC150m MC (zo)80m horden MC (zo)80 meter h...finale MC80m horden...finale MCKogel MC (...e groep 2
864 Maureen Louws MJC - AV NOP 150m
80mH
80mH_hf
150m MC (zo)80m horden MC (zo)80m horden...finale MC
865 Anna Lusthof MJC - Olympus `70 300m
HSS
300m MC (zo)Hink-stap-...n MC (zo)
866 Kim Lutgendorp MJC - Almere `81 80mH
300mH
Hoog
80m horden MC (zo)300m horden MC (za)Hoogspring...e groep 2
867 Fleur Luttikhuizen MJC - AV Lycurgus 150m
300m
150m MC (zo)300m MC (zo)
868 Anouk van Manen MJC - MPM Ver
Verspringe...e groep 4
869 Leonie Mariën MJC - HLLS 4x80m
Hellas Utrecht Meisjes (4e)
870 Vanysha Martina MJC - Olympus `70 80m
80 meter MC (za)
871 Eline Mast MJC - NEAV 800m
1500m SC
800m MC (za)1500m stee...e MC (za)
872 Mette van der Meer MJC - Flevo Delta 80mH
80mH_f
80mH_hf
Speer
Discus
Discus_f
Polshoog
80m horden MC (zo)80 meter h...finale MC80m horden...finale MCDiscus MC ...e groep 1Discus finale MCPolsstokho...n MC (za)
873 Jetske Meijer MJC - Altis 150m
4x80m
Hoog
Hoog_f
Ver
Ver_f
150m MC (zo)Hoogspring...e groep 1Hoog finale MC (zo)Verspringe...e groep 2Verspringe...finale MC
874 Ava Meijerink MJC - Haag 150m
80mH
4x80m
Hoog
80m horden MC (zo) Haag Meisjes (4e)
875 Joyce Menick MJC - HLLM 80mH
80mH_hf
300mH
300mH_f
Ver
80m horden MC (zo)80m horden...finale MC300m horden MC (za)300m horde...finale MCVerspringe...e groep 1
876 Karin Mentz MJC - Ciko `66 300mH
300mH_f
300m horden MC (za)300m horde...finale MC
877 Nienke Meubermans MJC - PH 80m
80m_hf
150m
800m
4x80m
80 meter MC (za)80m halve finale MC150m MC (zo)800m MC (za) PH Meisjes (2e)
878 Nathalie Meurs MJC - Voorne Hoog
Hoog_f
Ver
Hoogspring...e groep 1Hoog finale MC (zo)Verspringe...e groep 2
879 Tiba Miran MJC - Groningen 300m
300m_f
800m
300m MC (zo)300m finale MC800m MC (za)
880 Fee Mok MJC - SAV 800m
1500m
800m MC (za)1500m MC (zo)
881 Tessa Molenaar MJC - Olympus `70 Discus
Kogel
Discus MC ...e groep 2Kogel MC (...e groep 2
882 Rosa Molenberg MJC - AV Athlos 300mH
300m horden MC (za)
883 Carlijn Mols MJC - AV Unitas 300mH
300m horden MC (za)
884 Eva van Mook MJC - THOR Hoog
Hoog_f
Hoogspring...e groep 2Hoog finale MC (zo)
885 Marieke Moonen MJC - De Spartaan 80m
80m_hf
300m
300m_f
80 meter MC (za)80m halve finale MC300m MC (zo)300m finale MC
886 Ella Mosselman MJC - SAV 80mH
300mH
80m horden MC (zo)300m horden MC (za)
887 Demi van Mourik MJC - PAC 800m
800m MC (za)
888 Nikita Nie MJC - Groningen 80m
Speer
Discus
Kogel
Ver
Kogel MC (...e groep 1
889 Parel van Nieuwkoop MJC - CAV Energie 800m
800m MC (za)
890 Lena Nijhof MJC - MPM Discus
Kogelsl
Discus MC ...e groep 2Kogelsl MC (zo)
891 Janne Nijhof MJC - MPM 800m
1500m SC
800m MC (za)1500m stee...e MC (za)
892 Lotte Nijkamp MJC - AV Rijssen Discus
Kogel
Kogel MC (...e groep 1
893 Iza Nijsse MJC - AV `56 80m
150m
300m
4x80m
Ver
80 meter MC (za)150m MC (zo)300m MC (zo)Verspringe...e groep 4 AV 56 Meisjes (4e)
894 Mette Nuijen MJC - Leiden 80mH
80mH_hf
300mH
80m horden MC (zo)80m horden...finale MC300m horden MC (za)
895 Naomi van Opstal MJC - Eindhoven 300m
300m MC (zo)
896 Safira den Oudsten MJC - AV Spiridon Discus
Kogelsl
Discus MC ...e groep 2Kogelsl MC (zo)
897 Nienke Overgoor MJC - HLLS Discus
Kogel
Discus MC ...e groep 1Kogel MC (...e groep 1
898 Tharissa Palma MJC - AAC 150m
Kogel
Ver
150m MC (zo)Kogel MC (...e groep 2Verspringe...e groep 1
899 Mieke van de Pasch MJC - AV Gouda Speer
Discus
Kogel
Kogelsl
Speer MC (...e groep 1Discus MC ...e groep 1Kogel MC (...e groep 1Kogelsl MC (zo)
900 Annabel Paul MJC - AV Jahn II 80m
80m_hf
150m
300mH
80 meter MC (za)80m halve finale MC150m MC (zo)300m horden MC (za)
901 Kaela Peeters MJC - Scopias Speer
Kogel
Kogelsl
Speer MC (...e groep 2Kogelsl MC (zo)
902 Mischa Pier MJC - AV 1923 1500m
1500m MC (zo)
903 Merel Pijnenburg MJC - PAC Discus
Kogel
Kogel MC (...e groep 2
904 Chaja Plochg MJC - Triathlon Discus
Discus_f
Discus MC ...e groep 2Discus finale MC
905 Franka Pouwels MJC - ARV Ilion Hoog
Hoogspring...e groep 2
906 Lieke Radsma MJC - AV Trias 800m
1500m
800m MC (za)1500m MC (zo)
907 Roxy Ramars MJC - De Spartaan Discus
Kogel
Discus MC ...e groep 2Kogel MC (...e groep 2
908 Kènya Ramos MJC - PAC 80m
Ver
80 meter MC (za)Verspringe...e groep 4
909 Tess van Randtwijk MJC - AV34 1500m
1500m MC (zo)
910 Xenia Raptis MJC - Scopias 80m
Ver
80 meter MC (za)Verspringe...e groep 2
911 Kim Rensma MJC - AV `40 80m
80 meter MC (za)
912 Maaike van Rijswijk MJC - CAV Energie 4x80m
Hoog
Ver
Hoogspring...e groep 1Verspringe...e groep 2 Flits (3e)
913 Amber de Roo MJC - AV `40 80m
80m_hf
150m
Ver
80 meter MC (za)80m halve finale MC150m MC (zo)Verspringe...e groep 3
914 Britt Roos MJC - HAC `63 800m
800m MC (za)
915 Maartje R...senschoon MJC - GVAC Speer
Kogel
Ver
Speer MC (...e groep 2Kogel MC (...e groep 2Verspringe...e groep 1
916 Wies Rosenberg MJC - Tempo AV 150m
300mH
150m MC (zo)300m horden MC (za)
917 Eline Ruige MJC - AV Lionitas 300m
800m
300m MC (zo)800m MC (za)
918 Joanne Schaap MJC - PH Speer
Speer_f
Discus
Discus_f
Kogel
Kogel_f
Speer MC (...e groep 2Speer finale MCDiscus MC ...e groep 2Discus finale MCKogel MC (...e groep 2Kogel finale MC
919 Suus van Schaik MJC - VAV 80mH
80mH_hf
Ver
80m horden MC (zo)80m horden...finale MCVerspringe...e groep 4
920 Tessa Schets MJC - AV `56 800m
4x80m
Ver
800m MC (za)Verspringe...e groep 2 AV 56 Meisjes (2e)
921 Aniek van Schie MJC - HLLM Kogel
Hoog
Kogel MC (...e groep 1Hoogspring...e groep 1
922 Bieke Schipperen MJC - Scorpio 800m
1500m
800m MC (za)1500m MC (zo)
923 Suzan Schippers MJC - MPM 80m
80m_hf
300m
80 meter MC (za)80m halve finale MC300m MC (zo)
924 Amber Schmidt MJC - AV Nijkerk Speer
Speer MC (...e groep 2
925 Yara Schoenmakers MJC - RTE 800m
1500m
800m MC (za)1500m MC (zo)
926 Myrte van der Schoot MJC - GACH 800m
800m MC (za)
927 Sara Schouten MJC - AV Atverni 800m
1500m
800m MC (za)1500m MC (zo)
928 Sanne Schouten MJC - AV Atverni 1500m
1500m MC (zo)
929 Simone Schouws MJC - Phanos Speer
Discus
Kogelsl
Discus MC ...e groep 1Kogelsl MC (zo)
930 Danique Schram MJC - DEM 300mH
1500m SC
300m horden MC (za)1500m stee...e MC (za)
931 Marinka Schuurman MJC - Altis 80mH
80mH_hf
300mH
Speer
Speer_f
Ver
80m horden MC (zo)80m horden...finale MC300m horden MC (za)Speer MC (...e groep 1Speer finale MCVerspringe...e groep 1
932 N'ketia Seedo MJC - U-Track 80m
80m_f
80m_hf
150m
80 meter MC (za)80 meter finale MC80m halve finale MC150m MC (zo)
933 Steffie Seher MJC - CAV Energie 80mH
4x80m
Hoog
80m horden MC (zo)Hoogspring...e groep 2 Flits (2e)
934 Xiaryviën... Servinus MJC - Tempo AV Discus
Discus MC ...e groep 2
935 Laura Sijben MJC - Haag Speer
Speer MC (...e groep 1
936 Marit Simonse MJC - Altis 80m
80 meter MC (za)
937 Maud van S...rtensdijk MJC - Voorne 800m
800m MC (za)
938 Elin Slagt MJC - AAC `61 300mH
300m horden MC (za)
939 Amber Slomp MJC - AAC `61 Discus
Kogel
Discus MC ...e groep 1Kogel MC (...e groep 1
940 Linde Sluimer MJC - PAC 80m
300mH
80 meter MC (za)300m horden MC (za)
941 Fleur Smeets MJC - De Spartaan Speer
Speer MC (...e groep 1
942 Lara Smits MJC - SV Noordkop 80mH
Discus
Discus_f
Hoog
Hoog_f
80m horden MC (zo)Discus MC ...e groep 1Discus finale MCHoogspring...e groep 1Hoog finale MC (zo)
943 Noa Snijders MJC - Eindhoven 300m
300m MC (zo)
944 Veerle Van Son MJC - Scorpio 300mH
300m horden MC (za)
945 Marit Speerstra MJC - PAC Speer
946 Ruth Spijker MJC - AV Hylas 800m
1500m
800m MC (za)1500m MC (zo)
947 Elise Spijkers MJC - AAV `36 HSS
Ver
Hink-stap-...n MC (zo)Verspringe...e groep 4
948 Selma Spikman MJC - Groningen 800m
800m MC (za)
949 Loïs Steenbeek MJC - Leiden 80m
Speer
Discus
80 meter MC (za)Speer MC (...e groep 2Discus MC ...e groep 2
950 Myrthe Steenbeek MJC - Leiden 80m
Hoog
80 meter MC (za)Hoogspring...e groep 2
951 Isabel van Steenwijk MJC - AV Gouda 800m
800m MC (za)
952 Ilse Stok MJC - CAV Energie 80m
4x80m
Ver
80 meter MC (za)Verspringe...e groep 3 Flits (1e)
953 Danara Stoppels MJC - Groningen 300m
Speer
Speer_f
Discus
Discus_f
Kogel
Kogel_f
300m MC (zo)Speer MC (...e groep 2Speer finale MCDiscus MC ...e groep 2Discus finale MCKogel MC (...e groep 2Kogel finale MC
954 Nynke Streppel MJC - Fit 300mH
300m horden MC (za)
955 Maren Sulimma MJC - AV Argo Hoog
Hoogspring...e groep 1
956 Sacha van Swam MJC - AV Wijchen 150m
150m MC (zo)
957 Kristina Tergau MJC - PAC Polshoog
Polsstokho...n MC (za)
958 Puk Terpstra MJC - Tempo AV HSS
Ver
Hink-stap-...n MC (zo)Verspringe...e groep 4
959 Sofie Thomas MJC - PAC 80mH
80mH_hf
Polshoog
80m horden MC (zo)80m horden...finale MCPolsstokho...n MC (za)
960 Nikki van Tienderen MJC - HLLM 80m
150m
80 meter MC (za)150m MC (zo)
961 Isis Tinneveld MJC - Olympus `70 80m
80mH
Ver
80 meter MC (za)80m horden MC (zo)Verspringe...e groep 4
962 Eva Tops MJC - Tempo AV 80mH
80m horden MC (zo)
963 Sarah van Tuijl MJC - Almere `81 150m
150m_f
Ver
Ver_f
150m MC (zo)150m finale MCVerspringe...e groep 3Verspringe...finale MC
964 Teuntje Uiters MJC - PAC 800m
Hoog
800m MC (za)Hoogspring...e groep 1
965 Isa van der Valk MJC - ARV Ilion 1500m
1500m MC (zo)
966 Chimene Van velden MJC - AV `40 80mH
300mH
80m horden MC (zo)300m horden MC (za)
967 Coos Veldpaus MJC - HLLS 80m
80m_f
80m_hf
150m
150m_f
4x80m
80 meter MC (za)80 meter finale MC80m halve finale MC150m MC (zo)150m finale MC Hellas Utrecht Meisjes (1e)
968 Kike Velting MJC - HAC `63 1500m
1500m MC (zo)
969 Isa Verberne MJC - Swift HSS
Hink-stap-...n MC (zo)
970 Lina Vercoulen MJC - Scopias 80mH
Hoog
80m horden MC (zo)Hoogspring...e groep 2
971 Noah Verduin MJC - AV Hera Speer
Speer_f
Speer MC (...e groep 2Speer finale MC
972 Noor Verduin MJC - AAV `36 150m
HSS
150m MC (zo)Hink-stap-...n MC (zo)
973 Eline Verschueren MJC - CAV Energie Speer
Hoog
Speer MC (...e groep 2Hoogspring...e groep 1
974 Sica Verwasch MJC - AV Unitas HSS
Ver
Ver_f
Hink-stap-...n MC (zo)Verspringe...e groep 3Verspringe...finale MC
975 Daantje de Vet MJC - PH 80m
80m_f
80m_hf
150m
150m_f
300mH
4x80m
80 meter MC (za)80 meter finale MC80m halve finale MC150m MC (zo)150m finale MC300m horden MC (za) PH Meisjes (1e)
976 Sofie Visser MJC - AAV `36 Speer
Discus
Kogelsl
977 Miro Vlasman MJC - Phanos 80m
80m_f
80m_hf
150m
150m_f
80mH
80mH_hf
80 meter MC (za)80 meter finale MC80m halve finale MC150m MC (zo)150m finale MC80m horden MC (zo)80m horden...finale MC
978 Brecht van der Vliet MJC - Groningen 80m
80m_hf
150m
300m
80 meter MC (za)80m halve finale MC150m MC (zo)300m MC (zo)
979 Felicia Vogeland MJC - Haag 80m
150m
980 Ruth Vogels MJC - Rotterdam 80mH
80mH_f
80mH_hf
Discus
Discus_f
Kogelsl
80m horden MC (zo)80 meter h...finale MC80m horden...finale MCDiscus MC ...e groep 2Discus finale MCKogelsl MC (zo)
981 Kika de Vos MJC - PAC 800m
80mH
80mH_hf
HSS
800m MC (za)80m horden MC (zo)80m horden...finale MCHink-stap-...n MC (zo)
982 Lieke Vreugdenhil MJC - AV Statina 1500m SC
1500m stee...e MC (za)
983 Fiona de Vries MJC - AV Impala Hoog
Ver
Hoogspring...e groep 2Verspringe...e groep 3
984 Ellis de Vries MJC - Altis 150m
80mH
Ver
150m MC (zo)80m horden MC (zo)Verspringe...e groep 3
985 Suze de Vries MJC - HRRR 800m
800m MC (za)
986 Jill Wanten MJC - Swift 1500m
1500m MC (zo)
987 Jaybre Wau MJC - Maastricht Discus
Discus_f
Kogel
Kogel_f
Discus MC ...e groep 1Discus finale MCKogel MC (...e groep 1Kogel finale MC
988 Britt Weerman MJC - Groningen 150m
150m_f
80mH
300mH
300mH_f
Hoog
Hoog_f
150m MC (zo)150m finale MC300m horden MC (za)300m horde...finale MCHoogspring...e groep 1Hoog finale MC (zo)
989 Lotte Weevers MJC - PH 80m
150m
800m
80 meter MC (za)150m MC (zo)800m MC (za)
990 Lieke Wehrung MJC - AAC 300m
300m_f
800m
300m MC (zo)300m finale MC800m MC (za)
991 Joyce van Welie MJC - PAC 300m
300m_f
Speer
Speer_f
Kogel
Kogel_f
300m MC (zo)300m finale MCSpeer MC (...e groep 2Speer finale MCKogel MC (...e groep 1Kogel finale MC
992 Elke Wijkmans MJC - AV Astylos 1500m
1500m MC (zo)
993 Eva van Wijngaarden MJC - Rotterdam 800m
800m MC (za)
994 Laura Wilde MJC - NEAV 80m
150m
80 meter MC (za)150m MC (zo)
995 Noa Wingbermuhle MJC - PAC 80m
80m_hf
Hoog
80 meter MC (za)80m halve finale MCHoogspring...e groep 2
996 Lianka Wit MJC - Hollandia 80mH
80mH_hf
300mH
Ver
80m horden MC (zo)80m horden...finale MC300m horden MC (za)Verspringe...e groep 1
997 Arwen de Wit MJC - NEAV 800m
800m MC (za)
998 Rixt ter Woord MJC - DVTR Hoog
HSS
Hoogspring...e groep 1Hink-stap-...n MC (zo)
999 Elka Wybenga MJC - Altis Hoog
Ver
Hoogspring...e groep 2Verspringe...e groep 2
1000 Dilay Yandi MJC - GACH 80m
80m_hf
Ver
80 meter MC (za)80m halve finale MCVerspringe...e groep 3
1327 Thijs van ...wershaven JJC - DVTR 100m
Kogel
1388 Koen Diepen JJC - PH 800m
800m JC (zo)
1407 Rens de Graauw JJC - PH 100mH
300mH
Ver
100m horden JC (za)300m horden JC (zo)Verspringe...e groep 1
1428 Elijah Kaijser JJC - PAC 800m
800m JC (zo)