Inschrijvingen Open Nederlandse Kampioenschappen Para-Atletiek




Snr Naam Onderdelen Startgroep
251 Aart Verschuren JJC2 - AV Cifla 100m_f
Racerunning 100m
252 Adinda Kleinrensink IPC 37-V - AL73 Discus
Kogel
Speer
Discuswerp...en staandKogelstote...en staandSpeerwerpe...en staand
253 Albert van der Mee IPC 12-M - Breda Discus
Kogel
Speer
Discuswerp...n staandKogelstote...en staandSpeerwerpe...en staand
254 Amin Boulakhras IPC 20-M - AV Fortuna 100m
200m
Ver
100m Mannen ambulant200m Mannen ambulantVerspringe...en staand
255 Amy Siemons IPC 34-V - HAC 100m
200m
100m Vrouwen wheelen200m Vrouwen wheelen
256 Anke Sneyers IPC 20-V - Belgie 100m
200m
Ver
100m Vrouw... ambulant200m Vrouw... ambulantVerspringe...en staand
257 Annette Roozen IPC 63-V - U-Track 100m
Ver
100m Vrouw... ambulantVerspringe...en staand
258 Annika Zeyen IPC 54-V - Duitsland 200m
400m
800m
1500m
200m Vrouwen wheelen400m Vrouwen wheelen800m Vrouwen wheelen1500m Vrou...n wheelen
259 Benjamin Leniere IPC 20-M - Belgie 800m
800m Manne... ambulant
260 Cas Verkuijlen JJD1 - AV Cifla 100m_f
Racerunning 100m
261 Cécile Goens IPC 34-V - Belgie 100m
200m
100m Vrouwen wheelen200m Vrouwen wheelen
262 Cheyenne Bouthoorn IPC 36-V - AV Zuidwal 100m
200m
Kogel
100m Vrouw... ambulant200m Vrouw... ambulantKogelstote...en staand
263 David Delespesse IPC 62-M - Belgie 100m
200m
Ver
100m Mannen ambulant200m Mannen ambulantVerspringe...en staand
264 Diego Parrondo IPC 51-M - Breda 100m
200m
100m Mannen wheelen200m Mannen wheelen
265 Edgar van Helvoort JJC2 - AV Cifla 100m_f
Racerunning 100m
266 Elise van Es IPC 34-V - CAV Energie 100m
200m
400m
100m Vrouwen wheelen200m Vrouwen wheelen400m Vrouwen wheelen
267 Fleur Jong IPC 62-V - Phanos 100m
200m
100m Vrouw... ambulant200m Vrouw... ambulant
268 Fleur Schouten IPC 63-V - De Spartaan 100m
Ver
100m Vrouw... ambulantVerspringe...en staand
269 Flip Breuer IPC 62-M - TRTL 100m
200m
400m
100m Mannen ambulant200m Mannen ambulant400m Mannen ambulant
270 Floor Huijbregts IPC 20-V - Spado 100m
200m
Ver
100m Vrouw... ambulant200m Vrouw... ambulantVerspringe...en staand
271 Gert-Jan Schep IPC 36-M - Rotterdam 100m
200m
400m
100m Mannen ambulant200m Mannen ambulant400m Mannen ambulant
272 Gitte Haenen IPC 63-V - Belgie 100m
200m
Ver
100m Vrouw... ambulant200m Vrouw... ambulantVerspringe...en staand
273 Ingrid van Kranen IPC 11-V - AV Sprint Discus
Discuswerp...en staand
274 Isa Bilderbeek MJD1 - AV Cifla 100m_f
Racerunning 100m
275 Jaad Van Kauter IPC 20-M - Belgie 800m
800m Manne... ambulant
276 Jaco de Harder IPC 55-M - AV Zuidwal Discus
Kogel
Speer
Discuswerp...n zittendKogelstote...n zittendSpeerwerpe...n zittend
277 Jeffrey Karikari IPC 46-M - Phanos 400m
400m Mannen ambulant
278 Jelmar Bos IPC 37-M - Almere `81 100m
200m
Ver
100m Mannen ambulant200m Mannen ambulantVerspringe...en staand
279 Jernilius ... Martina JPMini - AV Cifla 100m_f
Racerunning 100m
280 Jeroen Somhorst IPC 54-M - AV Nijkerk 800m
800m Mannen wheelen
281 Joël de Jong IPC 63-M - Harlingen 100m
Ver
100m Mannen ambulantVerspringe...en staand
282 Joyce van Bavel IPC 20-V - Spado 100m
Kogel
Speer
100m Vrouw... ambulantKogelstote...en staandSpeerwerpe...en staand
283 Joyce Lefevre IPC 34-V - Belgie 100m
800m
100m Vrouwen wheelen800m Vrouwen wheelen
284 Joyce de Wit IPC 37-V - Rotterdam Discus
Kogel
Speer
Discuswerp...en staandKogelstote...en staandSpeerwerpe...en staand
285 Juan Bouw IPC 37-M - De Spartaan Discus
Kogel
Speer
Discuswerp...n staandKogelstote...en staandSpeerwerpe...en staand
286 Kamlesh Kalpoe IPC 37-M - Rotterdam Discus
Discuswerp...n staand
287 Kenny van Weeghel IPC 54-M - Eindhoven 100m
200m
400m
800m
100m Mannen wheelen200m Mannen wheelen400m Mannen wheelen800m Mannen wheelen
288 Kimberly Alkemade IPC 64-V - PH 100m
200m
100m Vrouw... ambulant200m Vrouw... ambulant
289 Lara Baars IPC 40-V - Nijmegen Discus
Kogel
Discuswerp...en staandKogelstote...en staand
290 Lars Curfs IPC 38-M - ATOP 200m
Ver
200m Mannen ambulantVerspringe...en staand
291 Laura de Vaan IPC 54-V - Nijmegen 400m
800m
1500m
400m Vrouwen wheelen800m Vrouwen wheelen1500m Vrou...n wheelen
292 Lauren Sluiter IPC 35-V - PH Discus
Kogel
Discuswerp...en staandKogelstote...en staand
293 Levi Vloet IPC 64-M - Nijmegen 100m
200m
100m Mannen ambulant200m Mannen ambulant
294 Lisa Cornelissen IPC 37-V - HAC 100m
Speer
Ver
100m Vrouw... ambulantSpeerwerpe...en staandVerspringe...en staand
295 Livia De Clercq IPC 63-V - Belgie Ver
Verspringe...en staand
296 Lucas Peters JPA1 - AV Cifla 100m_f
Racerunning 100m
297 Luke de Roo JJD1 - AV Cifla 100m_f
Racerunning 100m
298 Luna Jansen IPC 33-V - AV Sprint 100m
200m
100m Vrouwen wheelen200m Vrouwen wheelen
299 Margriet v...den Broek IPC 54-V - Phanos 100m
200m
400m
800m
1500m
100m Vrouwen wheelen200m Vrouwen wheelen400m Vrouwen wheelen800m Vrouwen wheelen1500m Vrou...n wheelen
300 Mariëlle Boers IPC 32-V - AV PEC 1910 club
Club Vrouwen zittend
301 Marlène v...nsewinkel IPC 64-V - Phanos 200m
Ver
200m Vrouw... ambulantVerspringe...en staand
302 Melle Jansen JJD2 - AV Cifla 100m_f
Racerunning 100m
303 Mike Willems JJD1 - AV Cifla 100m_f
Racerunning 100m
304 Nahum Buinsters IPC 20-M - Spado 100m
200m
100m Mannen ambulant200m Mannen ambulant
305 Nienke Timmer IPC 35-V - Phanos 100m
200m
100m Vrouw... ambulant200m Vrouw... ambulant
306 Nikita den Boer IPC 54-V - KAV Holland 100m
200m
400m
800m
1500m
100m Vrouwen wheelen200m Vrouwen wheelen400m Vrouwen wheelen800m Vrouwen wheelen1500m Vrou...n wheelen
307 Noah Mbuyamba IPC 63-M - AV Unitas 100m
100m Mannen ambulant
308 Noëlle Roorda IPC 46-V - Phanos 100m
200m
100m Vrouw... ambulant200m Vrouw... ambulant
309 Olivier Hendriks IPC 62-M - AV `40 100m
200m
400m
100m Mannen ambulant200m Mannen ambulant400m Mannen ambulant
310 Pascal Munniks IPC 13-M - Almere `81 400m
800m
400m Mannen ambulant800m Manne... ambulant
311 Pepijn de Groot IPC 64-M - Phanos 100m
200m
100m Mannen ambulant200m Mannen ambulant
312 Peter GENYN IPC 51-M - Belgie 100m
200m
100m Mannen wheelen200m Mannen wheelen
313 Peter COSYN IPC 54-M - Belgie 100m
200m
400m
1500m
100m Mannen wheelen200m Mannen wheelen400m Mannen wheelen1500m Mannen wheelen
314 Pim Broos IPC 37-V - Made 100m
800m
1500m
Discus
Kogel
Speer
100m Vrouw... ambulant800m Manne... ambulant1500m Vrou... ambulantDiscuswerp...en staandKogelstote...en staandSpeerwerpe...en staand
315 Pim Bos IPC 38-M - CAV Energie Speer
Speerwerpe...en staand
316 Raffaele Orru IPC 54-M - AV Sprint 100m
200m
400m
800m
100m Mannen wheelen200m Mannen wheelen400m Mannen wheelen800m Mannen wheelen
317 Ranki Oberoi IPC 20-M - Rotterdam 100m
200m
Ver
100m Mannen ambulant200m Mannen ambulantVerspringe...en staand
318 Rene de Bruijn IPC 35-M - AV Sprint Discus
Discuswerp...n staand
319 Rens Van d...Waterlaat IPC 54-M - Hanzesport 100m
200m
400m
800m
100m Mannen wheelen200m Mannen wheelen400m Mannen wheelen800m Mannen wheelen
320 Ronald Hertog IPC 64-M - Rotterdam 100m
Ver
100m Mannen ambulantVerspringe...en staand
321 Ruben Persoons IPC 37-M - Belgie 100m
Ver
100m Mannen ambulantVerspringe...en staand
322 Salima Rozema IPC 20-V - Groningen 100m
Ver
100m Vrouw... ambulantVerspringe...en staand
323 Sami Filal IPC 11-M - Startbaan 100m
Ver
100m Mannen ambulantVerspringe...en staand
324 Stefan Rabouw IPC 20-M - AV Gouda 100m
200m
Ver
100m Mannen ambulant200m Mannen ambulantVerspringe...en staand
325 Stefan Rusch IPC 34-M - Purmerend 100m
200m
100m Mannen wheelen200m Mannen wheelen
326 Take Zonneveld IPC 40-M - Rotterdam Kogel
Speer
Kogelstote...en staandSpeerwerpe...en staand
327 Theo List IPC 36-M - WRNG 400m
800m
400m Mannen ambulant800m Manne... ambulant
328 Thom den Boer IPC 36-M - AV Statina 100m
200m
100m Mannen ambulant200m Mannen ambulant
329 Werner Homan IPC 52-M - CAV Energie 100m
200m
400m
100m Mannen wheelen200m Mannen wheelen400m Mannen wheelen
330 Willem Noorduin IPC 36-M - Rotterdam Discus
Kogel
Speer
Discuswerp...n staandKogelstote...en staandSpeerwerpe...en staand