Inschrijvingen Open Nederlandse Kampioenschappen Para-Atletiek




Snr Naam Onderdelen Startgroep Categorie
251 Aart Verschuren AV Cifla 100m_f
Racerunning 100m JJC2
252 Adinda Kleinrensink AL73 Discus
Kogel
Speer
Discuswerp...en staandKogelstote...en staandSpeerwerpe...en staand IPC 37-V
253 Albert van der Mee Breda Discus
Kogel
Speer
Discuswerp...n staandKogelstote...en staandSpeerwerpe...en staand IPC 12-M
254 Amin Boulakhras AV Fortuna 100m
200m
Ver
100m Mannen ambulant200m Mannen ambulantVerspringe...en staand IPC 20-M
255 Amy Siemons HAC 100m
200m
100m Vrouwen wheelen200m Vrouwen wheelen IPC 34-V
256 Anke Sneyers Belgie 100m
200m
Ver
100m Vrouw... ambulant200m Vrouw... ambulantVerspringe...en staand IPC 20-V
257 Annette Roozen U-Track 100m
Ver
100m Vrouw... ambulantVerspringe...en staand IPC 63-V
258 Annika Zeyen Duitsland 200m
400m
800m
1500m
200m Vrouwen wheelen400m Vrouwen wheelen800m Vrouwen wheelen1500m Vrou...n wheelen IPC 54-V
259 Benjamin Leniere Belgie 800m
800m Manne... ambulant IPC 20-M
260 Cas Verkuijlen AV Cifla 100m_f
Racerunning 100m JJD1
261 Cécile Goens Belgie 100m
200m
100m Vrouwen wheelen200m Vrouwen wheelen IPC 34-V
262 Cheyenne Bouthoorn AV Zuidwal 100m
200m
Kogel
100m Vrouw... ambulant200m Vrouw... ambulantKogelstote...en staand IPC 36-V
263 David Delespesse Belgie 100m
200m
Ver
100m Mannen ambulant200m Mannen ambulantVerspringe...en staand IPC 62-M
264 Diego Parrondo Breda 100m
200m
100m Mannen wheelen200m Mannen wheelen IPC 51-M
265 Edgar van Helvoort AV Cifla 100m_f
Racerunning 100m JJC2
266 Elise van Es CAV Energie 100m
200m
400m
100m Vrouwen wheelen200m Vrouwen wheelen400m Vrouwen wheelen IPC 34-V
267 Fleur Jong Phanos 100m
200m
100m Vrouw... ambulant200m Vrouw... ambulant IPC 62-V
268 Fleur Schouten De Spartaan 100m
Ver
100m Vrouw... ambulantVerspringe...en staand IPC 63-V
269 Flip Breuer TRTL 100m
200m
400m
100m Mannen ambulant200m Mannen ambulant400m Mannen ambulant IPC 62-M
270 Floor Huijbregts Spado 100m
200m
Ver
100m Vrouw... ambulant200m Vrouw... ambulantVerspringe...en staand IPC 20-V
271 Gert-Jan Schep Rotterdam 100m
200m
400m
100m Mannen ambulant200m Mannen ambulant400m Mannen ambulant IPC 36-M
272 Gitte Haenen Belgie 100m
200m
Ver
100m Vrouw... ambulant200m Vrouw... ambulantVerspringe...en staand IPC 63-V
273 Ingrid van Kranen AV Sprint Discus
Discuswerp...en staand IPC 11-V
274 Isa Bilderbeek AV Cifla 100m_f
Racerunning 100m MJD1
275 Jaad Van Kauter Belgie 800m
800m Manne... ambulant IPC 20-M
276 Jaco de Harder AV Zuidwal Discus
Kogel
Speer
Discuswerp...n zittendKogelstote...n zittendSpeerwerpe...n zittend IPC 55-M
277 Jeffrey Karikari Phanos 400m
400m Mannen ambulant IPC 46-M
278 Jelmar Bos Almere `81 100m
200m
Ver
100m Mannen ambulant200m Mannen ambulantVerspringe...en staand IPC 37-M
279 Jernilius ... Martina AV Cifla 100m_f
Racerunning 100m JPMini
280 Jeroen Somhorst AV Nijkerk 800m
800m Mannen wheelen IPC 54-M
281 Joël de Jong Harlingen 100m
Ver
100m Mannen ambulantVerspringe...en staand IPC 63-M
282 Joyce van Bavel Spado 100m
Kogel
Speer
100m Vrouw... ambulantKogelstote...en staandSpeerwerpe...en staand IPC 20-V
283 Joyce Lefevre Belgie 100m
800m
100m Vrouwen wheelen800m Vrouwen wheelen IPC 34-V
284 Joyce de Wit Rotterdam Discus
Kogel
Speer
Discuswerp...en staandKogelstote...en staandSpeerwerpe...en staand IPC 37-V
285 Juan Bouw De Spartaan Discus
Kogel
Speer
Discuswerp...n staandKogelstote...en staandSpeerwerpe...en staand IPC 37-M
286 Kamlesh Kalpoe Rotterdam Discus
Discuswerp...n staand IPC 37-M
287 Kenny van Weeghel Eindhoven 100m
200m
400m
800m
100m Mannen wheelen200m Mannen wheelen400m Mannen wheelen800m Mannen wheelen IPC 54-M
288 Kimberly Alkemade PH 100m
200m
100m Vrouw... ambulant200m Vrouw... ambulant IPC 64-V
289 Lara Baars Nijmegen Discus
Kogel
Discuswerp...en staandKogelstote...en staand IPC 40-V
290 Lars Curfs ATOP 200m
Ver
200m Mannen ambulantVerspringe...en staand IPC 38-M
291 Laura de Vaan Nijmegen 400m
800m
1500m
400m Vrouwen wheelen800m Vrouwen wheelen1500m Vrou...n wheelen IPC 54-V
292 Lauren Sluiter PH Discus
Kogel
Discuswerp...en staandKogelstote...en staand IPC 35-V
293 Levi Vloet Nijmegen 100m
200m
100m Mannen ambulant200m Mannen ambulant IPC 64-M
294 Lisa Cornelissen HAC 100m
Speer
Ver
100m Vrouw... ambulantSpeerwerpe...en staandVerspringe...en staand IPC 37-V
295 Livia De Clercq Belgie Ver
Verspringe...en staand IPC 63-V
296 Lucas Peters AV Cifla 100m_f
Racerunning 100m JPA1
297 Luke de Roo AV Cifla 100m_f
Racerunning 100m JJD1
298 Luna Jansen AV Sprint 100m
200m
100m Vrouwen wheelen200m Vrouwen wheelen IPC 33-V
299 Margriet v...den Broek Phanos 100m
200m
400m
800m
1500m
100m Vrouwen wheelen200m Vrouwen wheelen400m Vrouwen wheelen800m Vrouwen wheelen1500m Vrou...n wheelen IPC 54-V
300 Mariëlle Boers AV PEC 1910 club
Club Vrouwen zittend IPC 32-V
301 Marlène v...nsewinkel Phanos 200m
Ver
200m Vrouw... ambulantVerspringe...en staand IPC 64-V
302 Melle Jansen AV Cifla 100m_f
Racerunning 100m JJD2
303 Mike Willems AV Cifla 100m_f
Racerunning 100m JJD1
304 Nahum Buinsters Spado 100m
200m
100m Mannen ambulant200m Mannen ambulant IPC 20-M
305 Nienke Timmer Phanos 100m
200m
100m Vrouw... ambulant200m Vrouw... ambulant IPC 35-V
306 Nikita den Boer KAV Holland 100m
200m
400m
800m
1500m
100m Vrouwen wheelen200m Vrouwen wheelen400m Vrouwen wheelen800m Vrouwen wheelen1500m Vrou...n wheelen IPC 54-V
307 Noah Mbuyamba AV Unitas 100m
100m Mannen ambulant IPC 63-M
308 Noëlle Roorda Phanos 100m
200m
100m Vrouw... ambulant200m Vrouw... ambulant IPC 46-V
309 Olivier Hendriks AV `40 100m
200m
400m
100m Mannen ambulant200m Mannen ambulant400m Mannen ambulant IPC 62-M
310 Pascal Munniks Almere `81 400m
800m
400m Mannen ambulant800m Manne... ambulant IPC 13-M
311 Pepijn de Groot Phanos 100m
200m
100m Mannen ambulant200m Mannen ambulant IPC 64-M
312 Peter GENYN Belgie 100m
200m
100m Mannen wheelen200m Mannen wheelen IPC 51-M
313 Peter COSYN Belgie 100m
200m
400m
1500m
100m Mannen wheelen200m Mannen wheelen400m Mannen wheelen1500m Mannen wheelen IPC 54-M
314 Pim Broos Made 100m
800m
1500m
Discus
Kogel
Speer
100m Vrouw... ambulant800m Manne... ambulant1500m Vrou... ambulantDiscuswerp...en staandKogelstote...en staandSpeerwerpe...en staand IPC 37-V
315 Pim Bos CAV Energie Speer
Speerwerpe...en staand IPC 38-M
316 Raffaele Orru AV Sprint 100m
200m
400m
800m
100m Mannen wheelen200m Mannen wheelen400m Mannen wheelen800m Mannen wheelen IPC 54-M
317 Ranki Oberoi Rotterdam 100m
200m
Ver
100m Mannen ambulant200m Mannen ambulantVerspringe...en staand IPC 20-M
318 Rene de Bruijn AV Sprint Discus
Discuswerp...n staand IPC 35-M
319 Rens Van d...Waterlaat Hanzesport 100m
200m
400m
800m
100m Mannen wheelen200m Mannen wheelen400m Mannen wheelen800m Mannen wheelen IPC 54-M
320 Ronald Hertog Rotterdam 100m
Ver
100m Mannen ambulantVerspringe...en staand IPC 64-M
321 Ruben Persoons Belgie 100m
Ver
100m Mannen ambulantVerspringe...en staand IPC 37-M
322 Salima Rozema Groningen 100m
Ver
100m Vrouw... ambulantVerspringe...en staand IPC 20-V
323 Sami Filal Startbaan 100m
Ver
100m Mannen ambulantVerspringe...en staand IPC 11-M
324 Stefan Rabouw AV Gouda 100m
200m
Ver
100m Mannen ambulant200m Mannen ambulantVerspringe...en staand IPC 20-M
325 Stefan Rusch Purmerend 100m
200m
100m Mannen wheelen200m Mannen wheelen IPC 34-M
326 Take Zonneveld Rotterdam Kogel
Speer
Kogelstote...en staandSpeerwerpe...en staand IPC 40-M
327 Theo List WRNG 400m
800m
400m Mannen ambulant800m Manne... ambulant IPC 36-M
328 Thom den Boer AV Statina 100m
200m
100m Mannen ambulant200m Mannen ambulant IPC 36-M
329 Werner Homan CAV Energie 100m
200m
400m
100m Mannen wheelen200m Mannen wheelen400m Mannen wheelen IPC 52-M
330 Willem Noorduin Rotterdam Discus
Kogel
Speer
Discuswerp...n staandKogelstote...en staandSpeerwerpe...en staand IPC 36-M